Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, végre beengedett a net.
Na szóval, hol is kezdjem....
Tegnap nagyon hisztis volt a Balázs. Ha felvettem, ha letettem, pedig 3-szor aludt napközben, megint nő 2 fogunk, az a másik kettő, amelyik még a múltkor várakozó stádiumban volt. Összesen 6 fogunk lesz...
És tegnap még fejbe verte magát egy lila cumival azért is sírt...
Nem evett, max kicsit szopizott, nem akart nagyon inni sem.
Este 21.10-kor aludt el, de hajnal fél 5-kor keltünk,és ma is akkor, de úgy, hogy éjféltől már az ágyunkba fektettem, olyan hiszti volt.
Nem volt jó neki sehogy, én meg a 2 fiútól nem aludtam, mert a férjem a helyén, a gyerek az én helyemen, én meg a 2 fiú között, egy szűk helyen feküdtem háton...
Most meg baromira fáj minden porcikám.

Kép
fridus
 
 


hú,fridus,nektek aztán vannak fura éjszakáitok :cry:
A mieink elég jól telnek,Elizám tegnapra növesztett még másfél fogat,mostmár 3.5 van neki :D
Ráadásul lefejelte a hintapacit,elég látható jele van: Kép Kép
remélem valamennyire visszaadja a fénykép...először egy hatalmas hupszli volt,majd pillanatok alatt belilult,mostmár leapadt,meg kezd szétoszlani,szép színes... :?
Vendég
 


voltunk tegnap méreckedni is,8440g és 72 cm őkisasszonysága. Egy hónap alatt sikerült híznia 430 g-ot,meg nőtt 3 cm-t. :shock:
Vendég
 

 
 

felteszem a legtóbbi kedvenc képem még,aztán egy időre eldugulok: Kép
Vendég
 


Nahát csajok!

Fridus!Ez a Balu pasi szegényke hogy szenved!

Cseriani!

Gratula a méretekhez, meg a fogcskákhoz!!!
Ha jön a gyámügyes, azért dugd el Elizát.... :lol:

Kristófnak Boldog 3,5 évet kívánunk!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


ÁÁ,nem nyaralunk, sajna... csak egy hatalmas nagy és kemény fába vágtam a fejszémet, és mostanáig tartott ledönteni :lol:
Bár nincs valami hatalmas kézügyességem, azért mindig kipróbálok valami kreatívolást, most éppen azt, hogy karira a nagyiknak selyemsálat festek. A teszt-sálat csináltam, egy barátnőm szülinapjára szombatra, szinte minden szabad pillanatomban. Hát, kitalálhattam volna valami egyszerűbbet is, de az nem én lennék :lol: Ráadásul még jól meg is szivattam magam, mert azt gondoltam, hogy rombuszokat festek rá, mert az olyan kis egyszerű, csak csíkokat húzok. Ja, én meg az egyenes szabadkézi vonalak... szóval egy szó mint száz, elég egyedi lett a cucc :-) de azért nekem tetszik :-) majd valamikor lefotózom és felrakom.
Tegnap a férjem szüleinél voltunk Samuval, végre ki tudtuk próbálni az átnyékolós medencéjét. Imádta, vagy négyszer körbekúszott a szélén, és végig vigyorgott mint a vadalma :-D néhányszor megpróbálta az arconállós haladási módszerét is, és mindig meglepődött, amikor a vízbe ért az arca, olyan édes volt, a nagyszülei is olvadozva nézték (főleg persze anyósom). Ha elküldi a sógorom a képeket, abból is teszek fel, ha már nekünk is van pancsis :lol:
Cseriani, nem csoda, hogy ez a kedvenc képed, nagyon édes Eliza a banánnal! És milyen szépen ül, de hát ugye ő már nagylány :-) És nyugi, bevettük a lefejelős mesét :wink:
Fridus, te meg jól kifogtad a lehető legmacerásabb tagot! Persze az ilyen babákból aztán nagyon problémamentes nagyobbak lesznek, mi meg majd akkor szívunk nagyokat :-)
danann
 
 


Jajaja!!!!

Selyemsál festés? Elvetemült unokahugaimnál lemaradtam.
Zsanett poharakra festeget macerákat, de elég jól néznek ki (üvegfestés)
Dóri meg szamurájkardos szabdalós edzésre jár. :shock:

A lányom meg bombaösszeszerelő tanfolyamra fog??!! :shock:

Muti-muti képeket! Hamár én baromi lusta vagyok feltenni..

Ja Domi 67 cm és 7350 gramm. :shock:

Mesi vajon meddig nyaral?
Nuncili és Nadimo is régen volt már,Hablatyról nem is beszélve. Timesz is eltűnt.
Gabcsa még mindig felújít.... :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Hahó !

Előkerültem ismét. :oops:

Elég húzós napokon vagyok túl szokásomhoz hiven,, de talán már innentől nyugalmasabb lesz. Az iskolai záró vizsga nagyon jól sikerült ( kitünő eredménnyel végeztem :oops: )
Aztán a szóbelim is sikerült kedden , az irásbelim amit szombaton irtam remélem jó lesz szintén , azt mondták hogy 1 hónapon belül lesz meg az eredmény. Bizok nagyon.

Most végre egy picit talán lazithatok, igaz a nyelvkönyveket nem merem még eltenni babonából, majd csak ha kijön a sikeres értékelés és az oklevél.

Ma végre vége a sulinak és az ovinak is, nem kell korán kelni jó sokáig.

:D :D

Mindent hazahoztunk, mától elkezdödik számunkra a nyári szünet.

A bizi osztás csak a jövő csütörtökön lesz , de remélem a csajszim
jó eredménnyel végezte az első osztályt.

A múltkori buli ( repülős ) után még csak most gyógyulok, jól megfázattam magam a klimával amit megspékeltem egy jó hideg jeges kólával és fagyival és egy szuper gége és légcső gyulladást
szereztem magamnak. Nem véletlenül vagyok egészségügyis .... Kénytelen voltam orvoshoz menni , mert állandóan köhögtem , nem tudtam abbahagyni. Ahogy levegőt akartam venni fuldoklottam. Antibiotikum is kellett , bár ellene vagyok de most muszáj volt.
Most már legalább van hangom, mert ugye jó pár napig az sem volt ( a család örült , mert végre csend volt nálunk
:? :? ) Szóval most már jobb. Ennek örömére vasárnap megint bulira készülünk, remélem az idő is kegyes lesz és nem fog szakadni az eső.

Örülök hogy mindenki jól van, a képek nagyon jók megint.

Puszi mindenkinek: nadimo
nadimo
 
 


Nadimo!!!

Óvatosan: hatalmas gratulaaaaaa!!!!!!
Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen szupi eredménnyel végeztél!

Ohhh és lezsíroztam Szent Petivel, hogy vasárnapra már süssön ki a nap és emelkedjen a hőmérséklet. :lol:
Tessék addig meggyógyulni!!!!!!!

És a bográcsos dolgokról tessék virtuális kóstolót küldeni!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Sziasztok, újra 4.30-kor keltünk, igaz tegnap kidőlt fél 7-kor.
Tegnap nyúzták páran, a nagymama, nagypapa, az anyám huga,aztán a szomszédok...
Szóval csoda, hogy nyügi napjában is ilyen aranyos volt.
Hiszti party van megint, szóval nem akar enni, de az ebédet remélem megeszi, meg ha felkel az apja , megkérem, hogy etesse már meg.
Felborította a játszó járókát, most a kerekeket tekergeti.
Nem egy macerás pasi szerintem, eddig egy angyal volt, azért neki is lehetnek rossz napjai, nem csak nekünk.

Kép
fridus
 
 


Köszi a gratulációt ! :P
Örülök hogy egyenlöre vége.
A vasárnapi bulit nagyon várom , bár nem vagyok egy nagy összejárós -bulizós tipus, de velük nagyon jól érzem magam. Ráadásul most mindenki a családjával jön, hogy ha már hónapok óta úgy vagyunk egymással mint egy család , akkor a szeretteink is megismerhessék egymást.
kb. 30 -an leszünk, ráadásul mindenkinek gyereke- gyerekei vannak, igy őket jól összeeresztjük.
Ezért lenne különösen fontos hogy az idő is velünk legyen és ne essen az eső.


Köszi a lebeszélést a fönökkel, remélem tényleg meghalgatta kérésünket.

Képzeljétek még mindig köhögök , bár az antibiotikum már elfogyott, de nagy javulást nem érzek. Tegnap kinomban bevettem a gyerek allergia gyógyszereit és kicsit jobb lett reggelre.
Most azt szedem, hátha segit. Lehet hogy én is allergiás vagyok ??? Eddig sosem voltam. Na majd meglátjuk.

Puszi nadimo
nadimo
 
 


Nadimo!

Sajna az allergia egyik pillanatról a másikra jön elő. :cry:
Amikor vége az allergia szezonnak, akkor kell allergia tesztet csináltatnod, különban fals eredmény születhet.

De ha a tünetek stimmelnek: orrfolyás (áttetsző, vízszerű váladékkal, roham tüszi, torok és fül belül viszkethet, hát közepe viszkethet, egyes élelmiszereknél torok viszketés, vagy hang berekedés és torzulás, csalánkiütés.
Ezek utalhatnak rá.
ja és a szemviszketés csipásodással (mintha kötőhártya gyulladás lenne....)
nehézlégzés

Segíthet: calcium sandoz, párás levegő (a vízpára megköti a pollent)
napi porszívózás és felmosás.(hepa szűrős porszívó KELL)
tollpaplanok kiiktatása
éjjeli szellőztetés

Ja és ha esős időben enyhülnek a tünetek, vagy megszűnnek, akkor tutira pollenallergia.
Most csak ennyi jut eszembe!!!
De a kalcium sokat enyhít és ugye nagyon nem is árt..... :lol:

Vasárnapra meg jó bulizást kívánok!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Szép napot, na szóval, végre aludtunk éjjel.
Azt hiszem, kijött a második felső fog is...
És tegnap nagyon meglepődtem, 5-ször cseréltem pelust, mert mindegyik kakis volt, és 3-szor meg pisi volt.
Szóval lehet, hogy a Mira víztől, mert kicsit tegnap belelöttyent a teába.
Tegnap vendégségben voltunk,meg fodrásznál voltam, 2 cm-es lett a hajam, de jobban tetszik, mint eddig, pedig növeszteni akartam, de rájöttem, még csak most lesz nyár, és úgy izzadt a tarkóm.
Ma kerti partyba megyünk, jó lesz az idő, csak egy kicsit fúj a szél. Úgyhogy majd jól felöltözködünk.
Én allergiás vagyok, nálam vannak tünetek,orrfolyás,tüsszentés, szemdörzsülés, és folyik is..

Kép
fridus
 
 


Nálam a köhögésen kivül semmi egyéb tünet nincs.
Ezért nem tudom. Akkor miért lett jobb a Hanika gyógyszereitől ????

A családunkban majdnem mindenki allergiás, föként a férjem vonalán.

Ő , a tesója, az apja, és a két gyerek ( föként a Hanika )- vele rendszeresen járunk is a vizsgálatokra.

Én eddig még nem , remélem hogy nem is kezdem el. Látom hogy szenvednek egész nyártól- öszig. Rajtuk az összes leirt tünet megmutatkozik.

fridus : jó szórakozást a partyra. Mi holnap megyünk, már nagyon várom.
Bizzunk az időjárásban is, hogy jó lesz, ma tényleg elég kellemes -friss a levegő, olyan kirándulós.

mindenkinek szép napot : nadimo
nadimo
 
 


Sziasztok lányok!
Nem tüntem el, csak sajnos megint kórházban voltam vérzéssel! Kiderült, hogy visszajött a tavalyi daganatom és már a nyirokcsomóimon is rajta van. Ezért most megint járok az onkológiára és kezdem a kemós kezelést. Elég szarul vagyok, főleg lelkileg, ezért van hogy csak olvaslak titeket, de már nincs erőm írni.....................

Kép
timesz
 
 


Sziasztok! Allergiás orrdugulásra, orrfolyásra a Sterimar Mangán orrspray nagyon jó, kisfiamnak használjuk, és nagyon bevált. Bár 2 hétig lehet csak egyhuzamban használni.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Ismét fél 5-kor keltünk, az apja ment dolgozni, azóta fent kuksolunk.
Talán már álmos...Ki tudja...
Tegnap kint sütögették a húst, de bent ettünk, mert azt hitték, szar idő lesz.
De nagyon szuper idő volt.
Fél 7-re, fürdetésre értünk haza. Valamikor 8 előtt aludt el, és csak éjfél előtt volt fent egyszer szopizni, és most fél 5-kor.
Elég jól aludtunk.
Ma sajna esik, nem sikerült az égiekkel lebeszélni a jó időt.

Kép
fridus
 
 


Timesz, jobbulást kívánunk, és sok kitartást, ne add fel, a picinek szüksége van rád!
Nadimo, neked is jobbulást, és a mai napra jó szórakozást.
Mi ma szerintem bent maradunk, pedig a séta nagyon fog hiányozni, mindkettőnknek.
Na, fiam a zsákba tett játékokat egy rántással kipakolta. :-)
Sok kis apró játékot tegnap végre összepakoltam, hiába. :-)

Kép
fridus
 
 


Jaj Timesz , ezek nem jó hirek. Nagyon vigyázz magadra, gyógyulj meg !!!


Lányok !

Tényleg nem sikerült lebeszélni mégsem a jó időt, de a nap még hosszú, lehet még akármi is.
REmélem késöbb csak felszakad a felhő és talán a nap is előbújik.

Azért megpróbáljuk jól érezni majd magunkat , hiszen egy buliban nem csak az időjárás a fontos, hanem inkább a jó csapat- ez pedig meglesz mindenképpen.

Puszi :lol: :lol:
nadimo
 
 


nadimo gyertek ide bulizni.Nálunk néha beborul,de nem esik,és hétágra süt a nap :D
Vendég
 


Hello !

Na megérkeztünk. Az idő végül is nem volt vészes, a buli vége felé még a nap is előbújt. Hideg nem volt, a kertben is tudtunk játszani. Nagyon jól éreztük magunkat és rengeteget ettünk.

8) 8) 8) 8)

Puszi :P :P
nadimo
 
 


Timesz!

Bármiben tudok segíteni, írj bátran!
Tudod nálunk sok a rákos megbetegedés, tudok ajánlani olyan táplálékkiegészítőt is, ami tényleg segít!
Egy a lényeg, ne add fel és próbáld meg az agykontrollt!!! Az agyban dől el minden és ez nem csak marketingduma. Végy egy könyvet róla és alkalmazd, Te magad is megfogsz lepődni azon, hogy mire leszel képes vele!

Nadimo!

Örülök, hogy jól sikerült a bulitok! Nálunk egész nap sz...r idő volt, így ablakot festettem ezerrel. Apa meg falat burkolt. Majd lefotózom, hogy milyen lett.
Ma elmarad a babaúszás, így lesz ablakfestés ezerrel. Még a végén halálra unnám magam itthon! :lol:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Én is itt vagyok.
Mi ma megpróbáltuk a barackos túrós narancs evést.
Kis sikerrel pár kanál ment.
A barack szilvával jobban ízlett neki.

Kép
fridus
 
 


Fridus!

A szilva nálunk is bejön. De én tejterméket még nem merek adni Dominak, az én allergiám miatt.

Dadomi!

Próbáltad mára tengervizes orrspray-t? Azt állandóan lehet használni és nekem nagyon bejött.
Meg a sópipa is. Meg sóbarlangokba lehet venni spéci sót, amit otthon a párásítóba betéve csukott ablaknál használhatsz. Enyhíti legalább éjszakára a kínt.

Van most egy új szer: az orrba kell beletenni és szűrőként funkcionál.
Utána csak ki kell fújni.
Állítólag csak szűrő és nem kémiai anyag ami felszívódik.
De ennek még nem jártam utána.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


TIMESZ!

Biztosan utálod és nem akarsz rola beszélni de neked milyen daganat van?ha nem akarsz ne irj erröl,csak én nem is tudtam hogy beteg voltál....Tényleg ha bármire szükséged van szolj,biztos megtudjuk oldani,van segitséged egyébként??Tényleg a fejedben kell ugy hozzáállni hogy jol legyél,van igazság ebben,én is ezt gyakorlom most,pedig elég lelkis vagyok,de csak pozitiv gondolatok,és a GYEREK miatt meg pláne nem adhatod fel....Műteni kell?fognak?addig ki van a gyerekkel?én szivesen elvállalom bármikor-és ezt komolyan mondom!!!!!szolj ha ugyérzed!! tudom igy ismeretlenül mit akarok de nekem is van kettő,nem lenne semmi gond tuti... :D
SZORITOK NEKED!
MEG MINDENKINEK AKINEK BETEG SZERETTEI VANNAK!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Szörnyü éjszakánk volt,Szonja az esti fürdés után üvöltött,kapott cicit és el is aludt 7.30kor,persze este 11kor ébredés,cici,alvás 4ig ujra cici,de elötte ráugrott a karomra és megszivta,fájt szinte....
Ma evett 50 alma-szilva mixet,elkezdtük pár napja a gyümiket,meg Humanat iszunk meg cicizünk még napi 3szor.
6kg,és tegnap hasra fordultunk,egymás után 5ször,és ma is reggel,ugyhogy ilyen az én nagy beteg lányom... :lol:

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Kép

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili!

Nagyon jók a képek, drágák a gyerekeid!

Édes vagy, hogy így ismeretlenül ilyen önzetlenül felajánlottad a segítséged, hála Istennek a családom is sokat segít és Olivér ha nem vagyok otthon a nagymamákkal tud lenni. Korábban már írtam a betegségemről (lehet te akkor még nem voltál itt) :tavaly a terhesség 8.-ik hónapjában méhnyakrákot diagnosztizáltak nálam (1 éven belüli P1-es citológia után), szóval 37.-ik héten császár, utána vizsgálatok kemo, sugár és januárban teljesen kipakoltak, utána utókezelés- sugár, aminek áprilisra lett vége, negatív leletekkel. Erre most visszajött és már a nyirokcsomókat is megtámadta. Most jön az erős kemo és megint műtét. Hihetetlen számomra is!

Kép
timesz
 
 


Sziasztok lányok, ne is mondjátok az éjszakát...
Mi is sokszor fent voltunk ma Balázzsal, apja nem volt itthon, dolgozott, már tegnap délután elment, és most hajnalban jött haza, sírt utána, majd jött a nagyi, hála akkor elvolt, majd jött a pancsizás, alvás, de sajna sírt fél 11 felé, csak az ágyunkban nyugodott meg, aztán még többször felriadt, sírt, fecergett,szóval 5 felé megint fent voltunk.
A férjem, hogy tudjon ma aludni, elmegyünk anyósomékhoz egész napra, valamikor 3-4 óra felé jövünk haza, semmi kedvem, de hát figyelembe kell venni, hogy egy keresőképes van a családban, és ha kidől annyi pénzünk sem lesz, mint most.
Kint van a 4. fogunk is, és képzeljétek felül nem a mellette lévő fog jön majd ki, hanem egy őrlő, talán, vagy nem tudom. :-)

Kép
fridus
 
 


Timesz!

Van belőle kiút csak küzdeni kell!Én is bármikor nagyon szívesen segítek, csak szólj!

Azért az az elképesztő, hogy az állam 3 évente fizeti a rákszűrést és 2 évete ajánlják.
Erre 1 éven belül kijön.
Voltak egyáltalán tünetei? Gondolom, ha a 7. hónapban észrevették.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lívi!

Boldog hófordulót!!! :D

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Lívi,Kriszta,boldog hófordulót törpikéiteknek...
Vendég
 


Köszi a köszöntést! :-)
Krisz, Dominak is boldog félévet! Hogy repül az idő, nem? Észveszejtő!

Timesz, erre nem nagyon lehet mit mondani, ami nem hangzik hülyén, meg sablonosan, de tényleg: küzdj, mert Olinak nagy szüksége van rád!

Végre megvannak a múlt heti pancsolós képek, ahogy ígértem, teszek fel:
Kép Ez itt az én vízi-birodalmam!
Kép Mi történne, ha kihúznám a dugót? :-)
Kép Ezen látszik a két fogam is!

És képzeljétek, pár napja megy a négykézlábra állás, bár még egyelőre nem nagyon halad vele, csak néha picit, meg hintázik. :-)
Kép Kép
danann
 
 


Lívia! Nagyon jók a pancsis képek, édes kis krapek ez a Samu!

Kriszta! Semmi tünet nem utalt a betegségre, egy vizsgálat alatt vették észre, hogy valami elváltozás van a méhnyakon.

Kép
timesz
 
 


KRISZ,LIVI! BOLDOG HOFORDULOT!

TIMESZ! AZTHISZEM AKKOR a diagnozisrol lemaradtam,ez biztosan rettenetes érzés,biztos hülyén hangzik de lehet hogy jo hogy észrevették most és nem későn.....lehet hogy most megint jön egy mütét de tul leszel rajta és folytatodhat a boldog életetek!!!

Nekünk megjött az első jo vizelet eredményünk és a harmadik jo vérünk,most anyatej van már 1 hete csak,nagyon izgulunk hogy a pénteki vérvétel eredmény is jo legyen!!!!!!

Kép
Kép
nuncili
 
 


Köszi a köszöntést mindenkinek!!!!

Timesz!

Elképesztő. Még jó, hogy nem felületes dokid volt terhességed alatt!

Lívi!

Jók a képek ám! 2 fog??? Mi még csak szenvedünk vele ezerrel....

Nuncili!

Supi hírek!!!Csak így tovább, hajrá lusta enzimek!!!

Cserani!

Jöhetnél sűrűbben!És Elizának is boldog hófordulót utólag!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
dominika1
 
 


Kriszta köszi,hogy hiányolsz..tudod,Kistóf is itthon van,és így nem túl egyszerű az élet :lol:
Hihetetlen ezek ketten hogy tudnak vitázni :?
Meg ha van pár percem a neten keresek valami normális balatoni szállást.
Vendég
 


Csajok, ma nagylány lettem. Megjött a havim, pedig szoptatok, felhívtam a sógornőmet, aki mondta, hogy semmi gáz, szoptassak tovább, és a tablettát is szedjem folyamatosan, igaz ez ?
Nem kellett volna ez még nekem, olyan jól elvoltam nélküle. :-(

Kép
fridus
 
 


fridus,dehogy baj. Eliza kb.3 hónapos kora óta nekem már rendszeresen megvan,Kristóffal is így jártam,csak vele még elöbb,ő hat hetes volt,mikortól rendszeresen megjött.
Igaza van a sógornődnek a tablettával kapcsolatban is.
Vendég
 


De hallottam olyat is, hogy nem fogadja el többet a tejet a pici, mi lesz akkor, mert még alig eszik valamit...

Kép
fridus
 
 


Sziasztok, sajnos esik az eső.
Képzeljétek, kaptunk homeopátiás kúpot alvásra, hát én feldugtam a popójába éjszakára, de ugyanúgy nem aludtunk.
Azért még ma még kipróbálom én ezt a dolgot.
Mizus veletek? Hová tüntetek?
Mindenki a málnásban van ?

Kép
fridus
 
 


fridus előfordulhat,hogy Balázs megérzi,hogy kicsit másízű a tejcid,lehet,hogy kicsit kevesebb lesz,többször kér majd,vagy esetleg picit fáj tőle a hasa. Mint már írtam is,mindkét gyerkőccel végigmentem ezen,egyikőjük sem hagyta abba a szopit ezért.
De ha esetleg Balázs abba is hagyja az sem nagy baj,hidd el,akkor inkább el fog fogadni más kaját,mint most,hogy ő tudja nagyon jól,hogy neki ott van még a szopi. Eliza most kezdi leszoktatni magát,tejcim van bőven,de ő már inkább csak rágja a cicit,és más kajákat egyre többet-többször eszik. Nekem szerencsém volt,Kristófot sem kellett leszoktatnom,9 hósan magától abbahagyta,és most ugyanezt látom Elizán is.
Eddig nem tudott inni cumisüvegből,cumija sincs,csőröspohárból iszik fél éves kora óta. Mostmeg kapásból elfogadta a cumisüveget,és második napon már bevágott belőle 120 ml.tápszert.
Tehát,nyugi,napról napra változnak ők,és akkor se ijedj meg,hogyha nem fogadja el a cicit. Az is lehet,hogy amint neked elmúlik,ismét szopizik majd rendesen...
na,jó sok voltam így hirtelen,eldugulok :wink:
Vendég
 


ja,amit még akartam:homeopátiás kúp: kell pár nap a szervezetnek,még rendesen feldolgozza,tuti nem hat az első napon...
Vendég
 


Fridus!

Én is adtam anno Ádinak azt a kupot,pár napig,3-4,de nekünk nem használt,nem is erőltettem tovább,ugyis utálta a kupozást :cry:

CSERIANI!
Nemtudom hogy birod,én néha megőrülök,Ádi kiabál valamit,közben Szonja üvölt az álmosságtol... :x

Mi Balatonszárszora megyünk minden évben,most találtam tök jot,2800ft a felnötteknek,Ádinak 2ezer,Szonjának ingyenes a szállás,a strand mellett,közért,pékség,minden 2 percre.

Nekem még nem jött meg,már 5 honapja lassan,még várhat...

Kép
Kép
nuncili
 
 


FIGYELJETEK!

Tegnap már nem is számoltam de 10szer tuti kakiltunk,fekve folyik ki a nyál a szánkon,egész nap nyűg,éjjelente 3 szor minimum cirkusz,ökölrágás non-stop,a kaki hig és sárga.
EZ A FOGZÁS????????
MIKOR JÖN KI,MERT ÉN SEMMIT NEM LÁTOK SEHOL........

Kép
Kép
nuncili
 
 


Nuncili, ez eltarthat jó sokáig, már mikor fehér az inye, akkor is kell pár nap, hét, mire kijön.Mármint a fog.
Huh, de zavarosan írok, tisztára meg vagyok kattanva, tegnap össze-vissza vertem magam, hol ide-hol oda vertem be magam.

Kép
fridus
 
 


Fridus, nem törvényszerű, hogy Balu lemondjon a szopiról, mert neked megjött. Nekem most volt másodszorra, el is kezdtem a Cerazettet, 6. napja szedem, de Samu lelkesedése a szopizás irányába nem csappan. Sőt, most megint mintha közeledne egy-két fránya fog, nyűgösebb és még többet cicizik.

Nuncili, sajna én sem tudlak mivel bíztatni, akármeddig is eltarthat, vagy napok, vagy hetek kérdése. Sajnálom, hogy Szonjust is megviseli, Samu is sokat műsorozik éjjelente mostanában (két napja éjfél és 4 között 4szer keltett cicizni, tegnap pedig 11től fél1ig szinte megszakítás nélkül lógott rajta, vagy nyüszített :-( )

Fridus, le kéne szokni a drogokról meg a piáról, nem? :D Vagy csak rádférne egy kiadós alvás végre! :lol:
danann
 
 


nuncili inkább nem mondok semmit. Vannak napok,amik nagyon-nagyon jók,de van olyan is,hogy reggel 9-kor már a hajam tépem :twisted:
Kristóf most kezd féltékeny lenni,sokszor kiabál Elizával,hogy ne menjen a játékai felé. A kisasszony meg csakazértis.Na,ekkor általában hatalmas üvöltés van.
Szóval,nehéz.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?