Új privát üzeneted érkezett!

Mamy ez beszarás!!!
Nagyon jó ez a lap! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D
A 90 naposat ugye tényleg jó, ha mind együtt tesszük, nagyon jó lenne, én örülök hogy Zsutita is csatlakozik!
Lehet topic címet cserélni :wink:
"90 napossal fogynánk" :D

Zsutita!
Szegény Bazsi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Atyavilág!!!!
Már elég ha csak magamból indulok ki! Mert én rettegek! A szívem ott szakadt volna meg, bár ugye én anno annyit láttam amíg a saját gyerekemet "kínozták". Bátrak és ügyesek vagytok!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Elolvastam a 90 naposat..Nekem nagyon tetszik ,de szerintem én el sem kezdem,mert tudom,hogy nem csinálnám végig,talán akkor ha valaki elém tenné az éppen aktuális soron következő kaját,mert én még egy gyógyszert is képtelen vagyok nap mint nap bevenni,nem hogy ilyen sok mindent betartani... :oops:
Vendég
 


Bárány! :D :D :D :D :D :D :D

én is ilyen vagyok de igyekszem az érdekeimet szem előtt tartva, ezt betartani.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 

 
 

Sziasztok!

Gyors bekukk, holnap hosszú napunk lesz, végig kell vezetnem 250 km-t, megyek pihi.
sak szerettem volna mindenkinek kellemes húsvétot kívánni, és sok locsolót, már aki szereti.

Majd jelentkezem kedden.

Sziasztok

Kép
zsutita
 
 


Zsutita!

Gondolom már ezt nem olvasod-na de majd ha visszajössz! :wink: Szóval viszont kívánom a Kellemes Húsvétot nektek is! És vigyázzatok az úton és feltétlenül érezzétek jól magatokat!!!

Csajok holnap jövök mert most már fáradtság van nálam! :oops: :wink:

Anyuci te jelöltél ugye wiwen? Agyermekeid alapján majd szinte biztos a 100%, csak erősíts meg!!! :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Hali!

Zsutita, küldtem e-mail-t. Hát, nem is tudom, mit csináltam volna, ha az én gyerekemet kínozzák meg ennyire. Asszem nagyon leüvöltöttem volna annak a köcsögnek a fejét. Mindenesetre jobbulást kívánok Bazsinak.

Higgyétek el nem nehéz betartani a 90 napost. Csak azt kell megjegyezni, hogy aznap milyen élelmiszerfajtát ehetsz. A fehérjenapon bármilyen húsfélét, sajtokat, egyéb tejterméket, tojást, és persze halat (merhogy az is hús :D ). Zöldségnapon bármilyen főzeléket, keményítővel sűrítve, párolt zöldségeket, rántott zöldségeket. Szénhidrát napon, bármilyen tésztaféle, melegszenya, pizza, sós, vagy édes süti, ki milyet szeret. Na a gyüminap az gáz, az igazi akaraterő próbáló, de csak az első pár hétben, utána hozzászokik a szervezet. Főleg, hogy mostmár lassacskán jönnek a finomabbnál finomabb idénygyümik. Szóval lányok, kitartás, az legyen a szemetek előtt, hogy én is végigcsináltam, és 13 kg. lett a végeredmény, minuszban. :D

Lehet, hogy keddig én sem tudok jönni, így mindenkinek kellemes húsvétot kívánok.

Anita

goodfairy
 
 


Anita nagyon jó a vonalzód!!!! Körülnézek én is az oldalon, hátha van valami csini még!
Én azt még csak csak megtudnám oldani, hogy azt egyem amit lehet, de én nem tudom beosztani hogy ekkor meg akkor, tehát én mindig akkor eszek amikor éhes vagyok... :oops: :( és ugye mindig annyit amíg jól nem lakok. :wink:
Na ezt hogy küzdöm le? :shock:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


[img] [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/11
75850964.66.gif[/img]

Szasztok!
Mi is kivánunk mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket.
Noémi igen én jelöltelek jól tippeltél köszi a visszaigazolást.
Pussz mindenkinek kellemes hétvégét. [/img]

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Kép

bocsi a kép nem jött össze

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Örülök, hogy ennyire tetszett a húsvéti "üdvözletem". :lol: Én is szétröhögtem magam rajta. :lol:

Bárány!
Akaraterő!!!! Csak ez a lényeg! Bár még nem próbáltam de azt hiszem, menni fog. Mármint a 90 napos diéta. Szerintem neked is, csak szánd rá magad! Ráadásul ha tényleg együtt csináljuk, biztos könnyebb lesz neked (is).

Zsutita!
Már úton vagytok, és kicsit irigyellek a hosszú vezetés miatt. Nekem nagyon hiányzik, régen nagyon sokat vezettem. Most is szoktam persze, de most mióta lecseréltük az autót, csak egyszer vezettem, igaz akkor kb. 100 km-t, de kevés volt... régen még vásárolni is autóval mentem. :oops: :lol: Na de a lényeg, (bár már nem olvasod) hogy nektek is Boldog Húsvétolást! Akkor jövő héten most már tényleg tali!!!

Na megyek... Geszti megébredt a kemény 20 perc alvásból...
Azt hiszem lemegyünk egy kicsit. Délelőtt már voltunk, de nagyon fújt a szél, és nem aludt egy percet sem.

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!
Akkor én is kellemes húsvétot kivánok mindenkinek,mert látom utaztok,és nem lesz mindenki itt... :(
Képet rakni továbbra sem tudok ahoz hülye vagyok,úgyhogy képzeljétek hozzá :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


sziasztok!

megállt az élet???

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


ha folytatódik szóljatok! :wink:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szép napot mindenkinek!

Itt az idő elkezdeni a 90 naposat annyi sonkát ettem ezt le kell valahogy faragni ti,hogy álltok vele elkezdtétek :?:
Az ünnep jól telt első napján nem voltunk itthol csavarogtunk kirándúltunk szval zajlott az élet.Másnap voltak locsolók olyan büdi volt a hajam alig vártam ,hogy megmoshassam a fiuk is locsolkodtak gyűjtöttek sok csokit meg pénzt élvezték csak apa nem azt mondta ,hogy ő ezt már nem szereti de a fiukért megteszi .Egybként sem voltak sok helyen még csak 6-éve lakunk itt nemigen ismerünk olyan embereket akikhez menni kellene a gyerekek is csak az ovis lányokat locsolták,mega szomszédot elég is volt ennyi.
A hétre nagyon jó időt jósolnak hát kiváncsi leszek mert a tegnapi elég szeles volt.A fiúk még itthol vannak majd csak holnap lesz ovika biztos nem akarnak majd menni.Remélem mindenki jól van mi is meggyógyultunk hát elég sokáig tartott de már vége ez a lényeg.
Most ennyi irjatok ti is beszámolókat pussz évi.

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Mit csináltok?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Én nem vagyi sMI nem utaztunk el "csak" betojt a laptopom az öcsém meg egész nap a gépe előtt ül így nem férek hozzá-most edzésen van :wink:

Szóval mi csavarogtunk Duna-parton, Kamara-erdőbe, meg Feneketlen tónál voltunk, ilyesmi. Páran meglocsoltak minket a szűk család meg a közvetlen szomszédok, de elhúztuk időbe a csíkot szerencsére.
Szóval viszem holnap vagyis holnapután a szervízbe a gépem aztán jelentkezek, de a héten suli is van, meg jövőhéten már csomagolunk, azután költözünk, s berendezkedünk de közben van 3ZH-m meg 2szigorlatom, s úgye dolgozom is így nem tudom hogy férek majd ide, főleg hogy kb.2hét a javítás :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
de igyekszem ígérem!!!!

Most szaladgálok hogy hol hogyan kell átírni a címet, meg hogy kell átköttetni a dolgokat, mint kábel, internet,stb. hááát nem egyszerű, de legfőképp nem olcsó!

Majd ha vége az egész hercehurcának rakok fel képeket, mert csináltunk egy csomót csak azok a laptopomon vannak...

na pusszancs. Erika ment a meghívó?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Noémi
eddig sajna még nem ért ide.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Noémi
bocsi amit írtam, de megjött!
Köszi szépen!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok csak még lusta voltam írni!Tegnap,az állatkertben voltunk,egy darabig biztos nem megyünk....Szörnyű mennyien voltak,1 órát álltunk sorba,a gyerekek már ott megunták,bent meg alig fértünk oda az állatokhoz annyian állták körül szerencsétleneket...És mindezt 5500.- forintért :evil: :evil:
Csináltam rengeteg képet,majd igyekszem feltenni :lol:

Nszöke,irigyellek a lakás miatt,mi is nagyon szeretnénk tiplit venni,és valószinűleg fogunk is ,de egy életre el kell miatta adósodnunk :oops:

Erika,hogy vagy?minden rendben?Engem is jelölj meg az iwiwen!!!! :shock: :shock:

A gyrekeimnek már kisvideója is van felrakva az iwiwre
(tavalyi),majd nézzétek meg :D

Többiek???
Vendég
 


Sziasztok!

Erika majd megkereslek akkor wiwen!

Állatkert! :evil: :shock:
Tiplit vesztek valószínűleg??? :shock: mesélj! Lemaradtunk valamiről?

Milyen videot tettél fel? Mármint hogyan szerkeszted, milyen program...stb? Milyen kamera??? :oops:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Jó reggelt!

A fíúkat elvittem az oviba hát mitne mondajk csend van ilyenkor brzzeg hiányoznak.gondolom nem csak én vagyok ezzel így.

Noémi sok sikert és kitartást nem lesz könnyű de te ügy i vagy és ripsz ropsz már be is költöztök jaj biztos , hogy szép irigyellek pedig nekem van házikóm csak ez úgy feldobja az embert.

Zsutita köszönöm , hogy jelöltél én is jelölnék bárkit csak nem tudom a teljes neveket igy hát jelöljetek légyszi aki tud bárány -nál ,noéminél és zsutitánál megtalál köszike előre is.

Ma viszem Mátét mérésre szerintem visszaesetta sólya ettől a fránya betegségtől,bár ne legyen igazam csak képzelődöm.

Látom mindenkinek jól teltek az ünnepek , nem semmi az ára a belépőknek bárány gondolom te sem számitottál rá,hogy ennyire drága?
Na ennyi a babócám éhes pá pá!

Kép

Kép
Kép


évi
anyuci3
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk tegnap este, benéztem, de nem volt erőm már írni. Szerencsére Bazsi meggyógyult, 3 nap után, mintha nem is lett volna rajta kiütés, elmúlt.Nagyon jól éreztük magunkat.Kinn voltunk az állatkertbe, meg a vidámparkba, élvezte rettenetesen.Mindjárt kicsinyítek képeket, rakok fel. A legnagyobb szenzáció a forgó volt, alig tudtuk elvonszolni tőle.És édes volt, mert mögötte volt egy másik kisfiú, és azt hitte, utol fogja érni, sokszor visszanézett már, hogy hol jár.

Anita! Köszönöm az emilt, megkaptam.

Mamy!Tali bármikor jöhet, csak szólj, gyönyörű idő van.

Noémi!Nektek sok erőt kívánok a költözéshez, én mióta Pesten lakom, 5 év alatt négyszer költöztem, tudom milyen kimerítőGyerekkel meg pláne az lehet!

Bárány!Ugye milyen felháborító az állatkert?Ezen háborogtam én is nemrég, hogy milyen drága ez a pesti.Otthon Debrecenben 800 a jegy, az kifizethető, és át lehet vele menni a vidámparkba is.

Megyek, mert teregetek, BAzsi meg alszik. A képeket még gyorsan felrakom, este jövök!

Erika!Iwiw-en nem talállak!

Puszi mindenkinek

Kép
zsutita
 
 


itt vannak a képek!
Kép kecskesimogatás

Kép csacsigolás

Kép a bébiforgón

Kép megynyugodtunk, a kolléga még nem ért utól

Kép Apa kedvenc állatát is megnéztük

Kép a versenyautóban

Kép lovagoltunk a nagy körhintán is

Kép este a játszótéren

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!
Zsuzsita,nagyon jók a képek,én is pont arra gondoltam,hogy egyszr egy vidéki állatkertet is meg kéne nézni,nagyon tetszik az ötlet,pestet utálom gyűlölöm,a gondolattól is feláll a hátamon a szőr,hogy ott van a fővárosi állatkert..
Kár,hogy debrecen olyan messze van :twisted: :twisted: De azért egyszer megnézném...Nem is tudtam,hogy ott van vidámpark is

Nszöke,nézd meg az iwiwét a gyerekeimnek,ott van a videófelvételük a képeknél,fogod látni :D Anyu rakta föl,tudod én továbbra is béna vagyok,nem fejlődtem semmit :oops:
Lakás:Háááá,bazi drágák,de csak be kellene nevezni eggyre
250-300E/m2

Eriak jelölj meg engem is :lol:
sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk ám! :lol:
Nagyon jól telt az ünnep, bár kicsit szerényebben, mint tavaly, de így is volt azért finom sonka, meg házilag készített hímes tojás. :lol:
Geszti is élvezte a "felfordulást" meg a jövés-menést, meglocsolni persze nem engedtem, még a ruháját sem.

Zsutita!
Tali ügyben holnap írok, hívni nem tudlak mert lemerült a kártyám... :oops: de írok privit, és lefixáljuk, szerintem holnap tudunk talizni, ha nem jön közbe semmi.
Nagyon jók a képek!!! És milyen klassz hogy Debrecenben ilyen "olcsó" a belépő, és még a vidámparkba is érvényes! Bezzeg itt! :evil:

Anyuci!
90 napost ha minden igaz, együtt kezdjük a csajokkal, bár még nincs megbeszélve semmi konkrétum. Én május 1-én szeretném kezdeni.

Kép
mamy
 
 


Erika!
Hogyan vagy megtalálható az iwiw-en? Megjelölnélek én is.

Kép
mamy
 
 


Sziasztok

Bárány
nagyon béna vagyok, mert nem találtalak sem a fiadnál, sem a lányodnál!

hogy vagyok található? itt nevet kell megadni? Mert akkor Nagyné Balázs Erika, Bárány gyerekeit ha jól emlékszem akkor apjuknál jelöltem be.
Még nagyon bénán csinálom az iwiwes dolgokat.

Sziasztok

Erika

Ui: a képek nagyon jók

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Bárány
nagyon béna vagyok, mert nem találtalak sem a fiadnál, sem a lányodnál!

hogy vagyok található? itt nevet kell megadni? Mert akkor Nagyné Balázs Erika, Bárány gyerekeit ha jól emlékszem akkor apjuknál jelöltem be.
Még nagyon bénán csinálom az iwiwes dolgokat.

Sziasztok

Erika

Ui: a képek nagyon jók

Ja és Noémit és a kis Málnát is megjelöltem.

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Erika,akkor megjelöllek én,de a gyerkeim is rajta vannak külön-külön,majd megjellöllek a nevükben is. :D :D
Vendég
 


Erika!!
Megjelöltelek,és a fiam nevében is!A lányomat már látom megtaláltad,ő már el is fogadott.
puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Mamy!
Esetleg egyet csörizz rám, visszahívlak!Megyünk délelőtt is sétálni, ha az neked jobb, mi minden nap 10-től délig tuti, h lent vagyunk.Nem tudom, mikor tudom megnézni a netet, Balázs ritkán hagyja, h itt üljek a gép előtt.

Bárány!
Igaz, h Debrecen messze van, viszont egy hétvégi kirándulásra érdemes elmenni oda, sok szép látnivaló van ott.Vagy mondjuk Hajdúszoboszlóra, ami 20 km Db-től, és ottmég nagy élménystrand is van. Egyébként nem sok állatkertet ismerek az országban, de azt javaslom, hogy Veszprémbe ne menjetek.Én még terhesen voltam ott, de nagyon gáz, pedig annyian mondták, hogy menjünk oda, de nagyon megbántam.Egyenketercben volt az összes állat, a papagájtól az oroszlánig mind.Borzalmas volt.

Most megyek, reggeli van, Mamy akkor várom, h jelezz.10-ig még be tudok kukkolni.

Mindenkinek szép napot!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Zsutita!

Most alszik Geszti, nem tudom meddig fog, de utána mi is lemegyünk. Ha 12 előtt tudunk menni, akkor majd rád csörgök, hogy merre vagytok.
Debrecenben én eddig csak átutazóban voltam, viszont Hajdúszoboszlón már voltunk nyaralni, azaz inkább telelni mert november volt. Viszont akkor is gyönyörű időnk volt és nagyon tetszett a város és a környék! De most május végén megyünk megint, már alig várom! Most már biztos üzemelni fog a nagy élménystrand is. Lehet, hogy onnan átruccanunk Debrecenbe az állatkertbe, Geszti nagyon élvezte, biztos az is tetszene neki!
A részletekért majd faggatlak személyesen! :wink:

Most megyek amíg alszik, kicsit rendet csinálok stb.

Szép napot mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Szia Mamy!

Bazsi is bealudt, ami nem sokszor fordult elő!9-kor alszik a gyerek újra!Ha felébred,mindenképpen megyünk le.Ha délelőtt nem jön össze, du is találkozhatunk.

Puszi

Kép
zsutita
 
 


Mamy!

Délután lesz tali?
1/2 3 után készülünk újra lemenni! Addig elérsz itt a babaneten is!

Kép
zsutita
 
 


De,jó nektek,hogy talizgattok... :D :D
Egyszer ha mindenki ráér,csinálhatunk egy közös találkát.... :D :D
Mindenkire tökre kiváncsi vagyok :D :D
Vendég
 


Zsutita!
Nem voltunk és nem hiszem hogy megyünk, mert Geszti iszonyú hisztis, nem tudom mi van vele, mióta felébredt, nem lehet vele bírni. Ebédeltünk, aztán akartunk menni, de inkább nem indultam el mert állandóan visít és nyűglődik. Szerintem a foga...
Hát sajnálom hogy megint nem jön össze. :cry: :evil:

Kép
mamy
 
 


Tényleg, egy nagy közös tali is milyen jó lenne!!! Persze abból kiindulva, hogy mi ketten Zsutitával sem tudunk összehangolni egy talit (miattunk), kérdés hogy mindannyian hogyan tudunk egyszerre ráérni. De valahogy csak sikerülne. Mit szólnátok egy városligeti sétához? Az jó sok irányból megközelíthető.
Na megyek, Geszti már lilára üvölti magát... Szegénykém..... Kenegetem a dentinoxal, valamelyest használ de nem az igazi. Érdekes, mert már kijöttek a fogai, de lehet hogy még nőnek, vagy a fölsők jönnek, nem tudom. Iszonyú erővel és agresszíven rág mindent, szinte beleremeg a kis teste is. Utána persze üvölt. Meg közben is. :cry: De valahogy ez most délutánra csúcsosodott ki, eddig ez nem volt rá jellemző. Remélem, hamar túl lesz rajta.
Itt egy kép amit most csináltam.
Kép

Kép
mamy
 
 


Szia Mamy!

Nagyon sajnáloma drágádat,ismerős a helyzet. közben Balázs megint bealudt, közvetlenül ebéd után, nem tudtunk elindulni.Pedig gyönyörű idő van.Nem a tali miatt, de nem próbálod meg Gesztit levegőre vinni?Szerintem jót tenne neki. Elterelné a figyelmét a fogáról, lenne mit néznie. Szerintem érdemes kipróbálnod.Nálunk ez mindig bejött.
Pusszancs

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok!

Zsutita!

Persze, igazad van a levegőzéssel kapcsolatban, csak sajnos van már "tapasztalatom" hogy Geszti ilyenkor hogyan viselkedik. Ha nyügi, akkor még a séta sem segít... :cry: De holnap itthon lesz a Párom, és mindenképpen megyünk valamerre, remélem holnap már jobb napunk lesz. Délután is aludt egy kicsit Geszti, aztán már jobb kedve volt, még nevetett is a drágám. Pedig mennyire fájhat ez a fogzás!... Még jó, hogy az ember nem emlékszik rá amikor felnő.

Noémi!
Láttam az iwiw-en Málna újabb képeit, nagyon tündéri! :lol:
Szerintetek mennyi idő alatt kapok meghívót? Tegnapelőtt igényeltem, és még semmi. Ha megkapom, én is csinálok egy oldalt Gesztinek. :wink:

Na megyek, mert agyilag és fizikailag egy egész nap hordott zoknihoz hasonlatosnak érzem magam.... :?
Jó éjt mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkoltam, megyek durmolni, mert holnap reggel fél 7-kor kapok egy másik dedet Bazsi mellé, szegény szomiasszonyom reggel 8-tól vizsgázik Gödöllőn, a férje meg dolgozik, szóval lesz parti nálunk rendesen.

Mindenkinek jó éjszakát!

Kép
zsutita
 
 


Sziasztok csajok!

Na mizújs, mindenki kirándul? :wink: Jól teszitek.
Remélem, senkinek nem okozott gondot a tegnapi péntek 13-a. :lol: Tegnap mi is voltunk sokfelé, megnéztünk egy másik épülő lakóparkot is, (XIII. ker) de oda nem megyünk, mert a környék nem valami szimpi. Maradunk az eredeti tervnél, ott legalább szép zöld a környék és jó a levegő.
Úgy izgulok, holnap lesz Geszti keresztelője! :lol: Nagyon várom!
Olyan csini lesz, hogy csak na! Majd teszek fel képeket hétfőn.

Na megyek mert ezer dolgom van, majd este jövök!
Szép napot mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Neharagudjatok, de vissza nem olvastam csak bele bele a dolgokba.

Bár azt látom Mamy akartál Gesztinek iwiwes meghívót!!
Hát nagyon sajnálom, hogy nem ide néztem mert ma csináltam pont egy oldalt a özépsulis osztályomnak, mert annyira nem tudtam már hova tenni a meghívómat!!! :( :( :(
Gesztinek adtam volna sokkal szívesebben!!!
FOGAK!!!! :shock: :shock: :lol: :lol: Jaj de édes!!! Mi szinte sose tudtuk Zsebinek lefotozni mert nyavajgott egyből!!!
Na de mindegy!

Megvagyunk! Égünk a költözési lázba, a kikötünk bekötünk mindenfélét, a laptomom tönkrement, még nem jutottam el a szervízig. Közbe ugye mindenfle ügyet intézek, aztán a héten suliba voltam, jövőhét után megint megyek, s lassan azt veszem szre a gyerekemmel meg alig foglalkozom már!!! És ez baj szerintem!!!

Nem tudtok valami jó kis munkát, ami vagy időben nem túl sok, vagy nem lyen terhelő, vagy otthon végezhető???

Bárány ugye bejelöltem Szindit és az első kérdésem, hogy neki simán SZINDI a neve? a második pedig inkább megállapítás!!! Miszerint k....va szép lányod van. MEnj már most úgy néz ki mint egy gyönyörű nő!!! Hallod ott az iwiwes képeken ahogy "pózol" meg minden! az arc képek, meg ahogy sminkelve is van!!! Hát kösd fel a gatyád meg ő is, mert a palik nehogy kihasználják, meg átvágják. Már előre sajnálom-mint általában minden nő-ő is, aki még olyan ártatlan, szép, kedves, és tiszta, hogy mennyit szenved a tetű férfiak miatt!!!!

Erika!!! HOgy vagy? Leletek? Minden rendben ugye?

Csajok ANita, Zsutita? Veletek mi van? Anyuci? Ja és 90napossal hogy álltok, már készültök???

Pusza mindenkinek!

Iwiwen vannak képek, de már nem bírok rakni!!! ENergiahiány miatt! :oops: :wink: :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok lányok!!!

Hol van mindenki??? :shock: :roll:

Most csak bekukkantottam mert tegnap délutántól egész késő estig nem sikerült belépnem a babanetre, ezáltal írni sem tudtam és képeket sem tudtam feltenni. (Nahát!...)
A képeket viszont úgy döntöttem, hogy nem ide, hanem az iwiw-re teszem fel, majd ott keressétek!

Most nincs időm, majd délután vagy este jövök. Csak annyit akartam, hogy a keresztelő szuper jól sikerült, isteni volt, minden nagyon szép volt, az elejétől a végéig, Geszti olyan NAGYLÁNY már, hogy hihetetlen, és annyira büszkék voltunk rá!!!!!

Szép napot mindenkinek!

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Nagy nehezen bejutottam. Szombaton megvolt a keresztelő, kisebb cirkusszal nagyanyám részéről, de végül is nagy gáz nem volt. Csak a gyerek nevébe, meg a kajába kötött bele. Aztán nyugi volt. Majd teszek fel képet, bár a szertartásról video készült.

Erika, bejelöltelek az iwiw-en.

Mamy, Te kérdezted a meghívót? Én március 8-án kértem, és még nem kaptam meg. Odaadnám, de már elígértem másnak.

Noémi, nem vesztem el, csak sok intézni való volt a keresztelővel kapcsolatban, meg nem tudtam belépni. Kitartást a költözéshez, nem egyszerű főleg gyerekkel. Munkát akarsz? Még mindig? Vagy ami eddig volt már megszünt?

Na megyek, ezer dolgom van.

Szép napot.

Anita

goodfairy
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem jött be a babanet!!! A fránya, volt egy kis időm és....na mindegy.

Mindkettőtőknél keresztelő volt?
Juj de szupi, olyan kis büszkék lehetünk csemetéinkre, olyan édesek és minden...imádnivalók. Ő Anita mi volt a gond a nevével? Ezt nem értettem?

MEghívó! Olyan másfél két hónap mire megjön. Kérések szerinti sorrendben kapjuk meg és általában mindenki kér még akkor is ha nincs rá szüksége. De pl. én is kértem és mire megkaptam már kapott mástól az az ismerősőm!!! :?

A bérleti szerződést ma megyünk aláírni...hát ha elköltözünk remélem kicsit oszlik a család. Mindenki a saját "lakrészébe" és csak akkor randizunk ha muszáj. Mert ezek a mindennapi viták...meg minden szar, már nagyon unom!!! Állandóan basztatni a másikat. S remélem sikerül megőrizni az "intimitást", hogy nem mindenki jön megy a másik szobájába, mint itt... mert azt is nagyon unom!!!!

Szóval akartam még valamit...ja a munka...hááát nem szünt meg, de annyi a tennivalóm este, hogy egyszerűen nem tudok 9re odaérni, csak 11re tudnék, de akkor meg newm éri meg 3órát dolgozni, mert akkor majdnem a benzin árát keresném meg csak viszont nem tudok 5-6ig maradni mert ugye utána meg kel a gyerekem reggel...s az nem lenne jó ha ő inná meg a "pénztelenség" levét...ötlet van valakinek??? Teláltam egy itthoni melót, hogy telefonálgatni kell napi 2-3órát...stb, de 12000ft előre fizetni... :wink: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :shock: :shock: :shock: tényleg tök rohadék ez az ország hogy itt mindenki lehúzhat mindenkit büntetés nélkül... :evil: :evil: :evil: na mindegy! az ilyet már ismerem, sajnos régebben kétszer bedőltem az ilyen előre fizessünknek, hát ugye mondanom sem kell hogy dolgoznom egy percet sem kellett!!!!

Na megyek altatni. Puszika..

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Tegnap nekem sem üzemelt a Babanet!!! sajna

Goodfairy - aha!!!!!!!!! akkor Te vagy az! az előbb néztem és fogalmam nem volt hogy ki az, de akkor most már tudom, hogy Te és kis családod az!

Egyébként hogy lehet bárkit is az iwiwen megkeresni?????????????
név szerint, hogy csak beírom, vagy hogy?????????????

Végre holnap megyek délután a nőgyógyihoz, és megnézhetem Pici Bogárkát! Nagyon izgulok, hogy minden OK legyen vele!
Mert szombaton éjjel volt 2x is egy ici pici barna maszatka, de akiket kérdeztem mindenki azt mondta hogy ez belefér, csak több és élénkpiros ne legyen.
szeretem nagyon a családi szeretet " ", vigyázzunk mi a gyerekre ha kell meg minden, csak épp ha holnap nem érem el a doki utáni legelső vonatot (vagyis ha nem kapok időben bebocsájtást hozzá) akkor úgy jövök haza ahogy tudok, mert sajna a sógoromék akkor nem tudnak haza hozni, a mi kocsink meg a szerelőnél, mert pénteken lejár a műszakija, és apjuk meg 17.00-kor menne dolgozni. "Nagy családi összetartás-segítség"!!!!!!!!!!!!!!!!Általában akkor nem ér rá senki mikor kéne, de azért mondva legalább megvan az akarat ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsi csak kicsit az ilyen segítségeket "nagyon szeretem"!

Sziasztok

Mindenkinek nagyon szép napsütéses napokat kívánunk!!!!

Erika Ákos Pici Bogárka

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Erika minket nem fogadtál el...pedig már rég megjelöltünk :(
MAjd még jövök csak most rohannom kell a dolgomra
De azért mindent visszaolvastam :D :D
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
pedig eddig mindig úgyanúgy csináltammindent :cry: , akkor majd még próbálkozom!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el, bár tegnap én se tudtam bejönni, nem engedett a babanet.
A hétvégén anyóséknál voltunk, magához képest tök normálisan viselkedett, nem kezdtük el a szokásos vitát arról, hogy a gyereket mikor hagyom ott nekik.
Balázs egyre aktívabb, alig bírok vele, ma reggel felmászott egy fél pillanat alatt a székre.Majdnem rosszul lettem, mert ezt bármikor meg tudja mostmár csinálni, még akkor is, ha nem veszem észre.Szóval sok mindent tudok kezdeni mellette. És egyre többet!!!
Gratulálok a keresztelőkhöz.Vagy mit kell ilyenkor mondani?Nem tudom, ne hari, nem vagyunk érdekeltek keresztelő ügyben.
kaptam egy nagyon jó szöveget emilben, megpróbálom letölteni, és akkor felrakom ide is.

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
zsutita
 
 


Na megpróbálom feltenni.
Erika!Bejelöltelek az iwiw-en, Bárány!Szindit is!

Jó szórakozást!

Amit addig nem tudsz

Kép
zsutita
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?