Új privát üzeneted érkezett!

dolgoztam, angolt tanultam,
11 államban voltunk kirándulni

Kép

Kép
sajtine
 
 


kár, hogy ma nem volt tali tök szép idő van :cry:
és akkor személyesen is mesélhettem volna arról mitcsináltamazusabankétévig :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Vanilia,
nem ismered a Csányi Attilát?
Ő is Kisújszálláson született.
Meg a huga Cs. Viki?????

Kép

Kép
sajtine
 
 

 
 

ezt nézzétek meg
ez ugyan olyan mint a nagy csak gyerekeknek, olyan cuki
http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/s ... =S49829423

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtine apjuk is pont ezt nézte ki Petrának múltkor az IKEÁ-ban :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Pénteken lesz vagy nem lesz tali, ez itt a kérdés!
Mancs jó, hogy újra itt, vagy már nagyon hiányoltalak!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


még láttam egy tök jó széket a kikában
ceruza a lába az is nagyon cuki :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Elaludt. Itt tök könnyen megy neki. Hiába, a hegyi levegő :shock: Éjjel másfél-2 óránként zsibogott, de reggel 8-kor ébredt fel végelg. Ez azért már humánusabb, mint a fél 7.

Gabus,
vagy e hét vasánapig, vagy lehet, hogy még a jövő héten is. Majd meglátjuk. Én nagyon jól érzem magam, nem vagyok egyedül, persze gondom egy szál se, csak Mbá hiányzik, de nagyon. Holnap du. jön ő is.

Dia,
Kispesti búcsú volt? Édességárus képet az én gyomornedveim irritálására raktad fel? :P

Ilba,
Mbának átadtam a leveled. Nekem is vannak könyveim, úgyhogy lehet, hogy akkor a Tieidet nem kéri, de ezt majd ő megmondja.

Árkád-IKEA-taliért iríííííggggyyyyy!!!! Most beszéltem Mbával, meséltem neki, és mondtam, hogy erre mennék én is. Megbeszéltük, hogy majd itthon hagyja nekem a kocsit, és akkor mehetek. Az Örsre BKV-val átbumlizni még egyedül se piskóta (85-ös busz :evil: :evil: ) nemhogy gyerekkel, babakocsival! :shock:

Jumam,
az 1-esen láttad Mbát? Biztos ő volt az? Mert ő a 2B-n van, fent a galérián van az irodájuk, az indulón. Nem nagyon szokott az 1-esre átmenni, de elképzelhető. Milyen póló volt rajta?
Szoptatós helységről nem tudok a reptéren. A 2-n biztos nincs, a felújított 1-esen elképzelhető... Majd ráállítom az embert. Én az irodában szoktam Mbá íróasztalán tisztába tenni Petikét, szopit pedig az egyik karosszékben ejtjük meg.
Elb...tam a 11 órási szopit, nem abból etettem ami jött volna, így most szegény balos szét akar durranni. :shock: :evil:

Szomszéd kakasa ezerrel kukorékol, remélem Petikét nem zavarja ez az új hang :lol:

Akinek nem válaszoltam vagy írtam külön bocsi, de esélytelen a részletes visszaolvasás.

Kép
mancs
 
 


én arra szavazom, hogy legyen tali :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Vuka,
:P Na ezt akartam még: csodálatos a kert Anyukádéknál! Nem csoda, hogy gyakran jártok ki hozzájuk. Ők laknak Budán, vagy vmerre arrafelé? Írtad, hogy a babaúszásra is azért jártok oda ahova, mert az útba esik. Fogacskához gratula! Szopi-tanácsadó könyvek és füzetkék szerint ha a gyerek jól van mellretéve és úgy szopik ahogy kell, akkor nem fog harapni. Passz. Végülis, ha akarna, akkor már az ínyével is tudna harapni, ahogy teszi ezt néha a kezemen lévő bőrrel. Van benne erő. Brrrr! :shock:

IKEA: nekem a legjobban a bútorok nevei tetszenek, főleg ahogy kimondjuk őket egyáltalán nem úgy, ahogy kellene. :lol:

A sok elírást nézzétek el nekem, a tesómnak olyan hiprefullos és egyben érzékeny klaviatúrája van, hogy csak ránézek, és már le is nyomódott a gomb :lol:

Kép
mancs
 
 


Tali..... :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem jöttök IDE talizni? Hatalmas kert, sok fű, gyümölcsfák, (békés, boldog) kutyák, jó levegő... És vannak pipikék is elzárva, de lehet őket nézegetni :lol: Petike imádja. Mint mindent, ami kisebb tőle és ráadásul még mozog is. :lol: Olyan tudálékosan vizslatja mindig őket :lol:

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Mancs, hogy műxik nálad az a hajas izé? Én lekopogom, de a
korpámra elég jól hat. Meg a páromra is, hogy naponta dögönyözheti a fejbőröm :wink:

Vuka, gondolom kitaláltad,...nem megyünk tornázni. szonja jelenleg alszik később meg tömeges séta lesz.

Vanília, nekünk uszkárunk volt. Hááát, tudnék a szőrhullatásról mesélni. Főleg az apukám, ő edzette vele az idegeit :roll:

Sajtine, arra a 11 államra én is írígy :wink:

Ildicsi, mondd hol laksz, hogy tudnánk talizni, hogy a szőnyeg ne nálunk porosodjon ha már nálatok igazi funkcióját is elláthatja?!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


valaki nem tudja véletlenül a prince oliver body-nak a web oldalát?
egy van de az nem jön be :?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Natasa akkor így jártunk, mi azért megyünk tornázni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sajtiné,
én régebben nem találtam magyar PO oldalt, de cseh vagy szlovák ellenben van tök jó, rajta rengeteg cuccal. Nézegetni lehet a sok szép babaholmit. Te melyik oldalt nézted? Van egy PO kis és nagyker az Árpád híd pesti hídfőjénél vmi Árboc u. meg vmi másik utca sarkán. Vol olvastam nemrég, de már nem emlékszem rá pontosan, és otthon van felírva a cím, nem itt.

Natasa,
:oops: én mindig elfelejtem azt az izét. De ha Nálad hat, akkor rajta leszek!

Kép
mancs
 
 


Sajtiné, én olyat találtam, hogy www.princeoliver.cz, kiváló oldal, ha az irodalmi cseh nyelvet szeretnéd tanulmányozni (én nem látok átállítási lehetőséget angolra)

Kép Kép
coolasa
 
 


Uhhh, Petike akkorát koppantott a fejével a szőnyegen... De nincsa baj, még csak hang se jött ki a száján :lol: Hátrafelé mászás megy mint állat, előre meg kúszik. Lekönyököl maga elé, és húzza magát előre. Nagy meló, ki is fárad tőle egy menet alatt :lol:
Nekem nem jön be a cseh PO oldal. :evil: De biztos, hoyg ezt néztem én is régebben.

Kép
mancs
 
 


Mancs, vedd ki a pontot a cz után és bejön :wink:
Vuka, pedig már azt hittem most otthon maradtok ti is :oops:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sajti, olyat találtam a neten, szerintem erre gondol Mancs is, hogy

"Árbóc u. - Váci út sarkán van Prince Oliver kis-és nagyker.
Jössz a felüljáróval párhuzamosan a nyugati felé, és a saroktól néhány méter után lépcsőn kell lemenni, ilyen alagsori üzlet.

De ínnen is tudsz rendelni:
http://www.kep.tar.hu/hmarti"

Kép Kép
coolasa
 
 


Na mi van?!?! Én itt ülök a gép előtt 160 km-el odébb Tőletek, és senki nem hajlandó írni? Brühühüüüüü.... :cry:

Kép
mancs
 
 


Árulja már el nekem vki, hogy egy újszülöttre ki ad gumicsizmát???? Vagy csak én vagyok régimódi :shock:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
:oops: :P köszi, így már bejött. Nem figyeltem eléggé, Ubi meg átvágott 8)

Ubi,
aha, erre gondoltam. Volt már ott vki? Milyen a választék? Mennyiért adják a bodykat?

Petike olyan elemi erővel veri a billentyűzet csuklópihentetőjét, hogy ha ezt keresztapja-jelölt meglátja.... :lol:

Kép
mancs
 
 


GUMICSIZMA???????????
:lol: :shock:

Kép
mancs
 
 


ÚJSZÜLÖTTRE???????????
:shock: :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancs a PO oldalán vannak gumicsizmák 56-os bébimérettől!
Ugye, nekem is koppant az állam. De tuti van aki veszi, mert különben nem gyártanának, ugye?!
Én is kíváncsi vagyok az árakra, mert a MiniManóban pl 1050Ft-ért vettem PO felsőt Szonjának. Kb egy hónapja elég nagy volt a választék, de a játékok közül is sok visszaköszönt a PO weboldalról. Az Árkádban levő bababoltban (nem a KG-ra gondolok) egy body 1250. Ma voltam és láttam. Ráadásul még mindig a rövidujjúakból van több :twisted:
Bár, én most egy darabig nem vásárolgatok felsőket, mert van elég. De, azért tegnap vettem egy édi kantáros gatyót a HM-ben :oops:
Most csak harisnyaboltot akarok találni, mert csak egyet tudok, de az Káposztáson van :roll:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mariann!
Nem a 70-es évek végét akartad írni :?: :?: :shock:

Sajtine!
Mikor fogsz bővebben írni az USA beli életedről?Mert nagyon szűkszavú vagy és ezzel csak csigázod a fantáziánkat. :lol: :lol:

Natasa!
Kispesten lakom.Az Europarkhoz közel.Te merre laksz? :roll:

Mancsi!
Irigy a vidéki levegőért! :wink: Itt a templomtéren volt a búcsú de nem hiszem,hogy a kispesti lett volna mert ahoz kicsi volt. :roll:
Mikor jöttök haza?Akkor Mancsbá most szalma? :lol:

A fél 10-es kelés miatt még mindig itt rodeózik Domi. :evil: :evil: Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Mancs, nem is vágtalak át, csak vesszőt tettem a webcím után, mert nyelvtanilag kellett oda a vessző, és belehaltam volna, ha nem tehetem oda. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia, Vanília szerintem nem a 70-es évek végét akarta írni, és nem csak azért gondolom ezt, mert megelőlegezem neki a határtalan bizalmaz, hogy tudja magáról, mikor született, hanem mert becsapós volt a fogalmazás, én is ültem rajta gey darabig, szóval nem azt vallotta életkoros őszinteségi rohamában, hogy a 80-as évEK végén született, hanem hogy a 80-as ÉV végén, amiből arra következtetek, hogy 1980 telén született... nos Watson?

Kép Kép
coolasa
 
 


Kedves Coolasa tied az Oscar díj Mariann értelmezési kategóriában. Pontosan dec. 13. az Ádám nevű gyerekem meg dec 10-én született. A kedvencem sajna a Poirot.

Nos akkor mikor lesz tali az Ikeásat nem tekintve, bár lassan az minitalivá megy át.

Kép
vanília
 
 


Ildicsi, én az Örsön lakom (Zugló). Esetleg egyik közeli napon akár az Eparknál is találkozhatunk. Addig kitalálom, hogy tudok oda autóval gyorsan, gyerekestül elmenni :roll: Nos, a szőnyeg szinte házhoz megy :wink:

Coolasa, ha te ennyire nagy helyesíró vagy akkor kérlek az én hsz-im kapásból átugrani :!: Csak a vérnyomásod helyes tartományban maradása érdekében :)

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Coolasa, Eszti ha emlékezetem nem csal akkor ti csüt. 11-kor Ikeáztok. Van még más is a listán? Nos, vki személyem is meg merte említeni mint az Örs közelében lakó perszónáét. Ha, esetleg, talán,...lehet mi is beugranánk akkor az Ikeába, de ha számotokra ez derogál akkor csak ne vegyetek észre és én majd veszem a jelzést.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


coolasa,
én is úgy értettem, h 80as év végén! tehát 26 éves lesz télen

Julcsi az előbb azt mondta, hogy egyigye. Lehet, hogy ez az add ide korai változata??????????? :shock:

Lányok, mi a tudomány mai állása a gyermek fejének koszmótalanítása ügyében? Még a régit tudom, jól beolajozni a fejét majd egy régi fogkefével átkefélni.

Mancs,
biztos, hogy F1 volt. (a bolgárunk wizzair-ral ment, azok pedig onnan indulnak, meg hát tudom, melyik az 1 és a :) 2) Lehet, hogy át kellett valamiért mennie. Csíkos pólóban (talán kék), farmernadrágban. A fényképekről gondoltam, hogy ő az, de rögtön, ahogy megláttam, úgyhogy talán nem tévedtem
jumam
 
 


Natasa, én voltam az a perszóna, aki te perszónát megjelölt, mint potenciális csütörtöki talis, és továbbra is fenntartom, hogy csapódj csak hozzánk, egyrészt, hogy neked se legyen jobb, mint Esztinek és Vukának, hihi, másrészt meg értsd meg, hogy mi kizárólag "rossz helyesírók"kal vagyunk hajlandók barátkozni, Grétsy Lászlót egyenesen kivetnénk magunk közül, mint osztályidegent, tudniillik mindegyikünknek vannak elütései a hszeiben, ha egyszer elolvasnád amit írok, ahelyett, hogy automatikusan átugrod, láthatnád :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa, sajnálatos módon én nem veszem észre a hibákat. Anno a tűszhely is elkerülte a figyelmem :oops: Ilyeeknek van kitalálva az Auchan :D
Bocsi, Vukát nem is tudtam :oops:

Jumam, mit mondjak a tapasztalatot, a védőnőt vagy a lexikont, hogy komolyan vegyetek? :roll:
Nos, nálunk bejött, hogy olajos kezelés, majd Babé koszmó elleni sampon heti 2x. Azóta mióta ezt a sampont használjuk Szonja nem koszmós! A sampon 1600Ft, ritkán kapható (állítólag), de sokáig elég.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Köszi, Natasa. A tapasztalatra szavazok. Hol kapható ez a sampon?
jumam
 
 


Natasa, le-xi-kont a-ka-runk, le-xi-kont a-ka-runk!! (kérlek, képzeld ide a transzparenseket, amivel demonstrálok..)

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam :D Szerintem bármelyik gyógyszertárban lehet érdeklődni. Mi a Stadionoknál vettük a sarki gyógyszertárban. Ha rendesek, akkor elvileg megrendelik.
Babé gyermeksampon koszmó ellen a pontos neve és spanyol termék. /bodza illatú :lol: /
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Coolasa, látom éltél a feldobott labdával! Ügyes!

Kép Kép
natasa1975
 
 


sziasztok

Ilba,
megkaptam az infót mancstól, de még jó is, hogy rajta keresztűl, mert egyesek (pontosabban egy g-vel kezdődő, abuskára végződő nevű egyén) már összeesküvésre gyanakszanak.

jumam
én lehettem az a Mbá kinézetű egyén, titkos küldetésben voltam a T1-en (ebédeltem). Legközelebb - bár ilyen alkalom csak 20-30 emberöltőnként van - gyere oda nyugodtan, én is letámadtam Gabuskát Kispest nyílt utcáján :)

na megyek haza festeni

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Mancs meg nem veszi fel a telefont, remélem nem kapott durrdefektet a balos :shock: :twisted:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


jaj, még gyorsan pár sor


gelcsó
csak felkészítelek, hogy néha én is betolakodok a babanet kedves anyukái közé, de nyugi, építő jellegű hozzászólásaim nincsenek, a kizárólag "női-dolgokról" szóló írások leperegnek rólam, illetve automatice átugrom, tevékenységem szinte kimerűl a gabuskával és coolasával vívott magas röptű és kiélezett eszmecserékben, olyan fontos témákról, mint a reggeli kakóscsiga, a vadketyónak hitt törpenapraforgó és egymás írásainak szándékos félremagyarázása!
(bár egyszer nagyon szép esszét írtam a habtapiról coolasa megsegítésére)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


egy órája sehol senki???
Sétálunk, sétálunk? egy kis dombra lecsücsülünk?
jumam
 
 


Hali!
Mbá, taníthatná humorérzéket mostanában roppnat fáradt uramnak!

Jumam, sétáltunk és most lecsücsülünk kettecskén játszani, mert Szonja joggal lesz féltékeny a monitorra meg a billantyűzetre :oops:
Csá, megyek mielőtt törpördögöm elkeseredettségében megeszi az egész szőnyeget :shock:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Módosítok:
sétálunk sétálunk? aztán otthon lecsücsülünk? :oops:
jumam
 
 


Sziasztok!

Hiper szuper jó volt a mai napunk, ha jók lesztek elmondom miért és képeim is vannak! :lol:
Addig is lehet találgatni! :wink:

Most viszont húzunk Anyós szülinapját ünnepelni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
írtad régebben, hogy Peta sokszor csak nyüglődik, a kezébe kell adogatni a játékokat de még az sem igazán tetszik neki. Úgy láttam a képeken, hogy rengeteg játék van körülötte. Esetleg próbáld meg, hogy egy részét elrakod, csak néhány maradjon. Ettől 1. letisztul előtte a terep, mert lehet, hogy ahogy most van, csak a nagy kavalkádot látja 2. ha megunja az elöl lévőket, lehet cserélni és új játékként fogja üdvözölni a régen látottakat.

Ha ez sem jó, akkor tényleg simán csak nyüglődik, és próbálgatja, te meddig vagy hajlandó "kiszolgálni" őt.

Szerintem. :P
jumam
 
 


Ilba,
tipp: egész nap aludtatok :oops: ?!
jumam
 
 


Peta=Petra
jumam
 
 


Ilba, szerintem azért volt jó napotok, mert ma döbbentél rá, mikor ellenőrizted a lottószelvényeteket, hogy a ti számaitokat húzták ki, és egész délelőtt kéjesen meditáltál azon, hgoy ki mondenkinek nem fogsz adni a nyereményből. A listázást a munkahelyi főnökeiddel kezdted... A lottós témához egyáltalán nem kapcsolódva szeretném megjegyezni, hogy mennyire szédületesen jól áll a cuki Beni új vonalzója különleges szemszínedhez, és amúgy is, nem az anyukájának néznélek, hanem a hipercsinos nővérének, illetve itt tartom még fontosnak emlékezetedbe idézni, hogy mi mindig is milyen jó barátok voltunk.

Kép Kép
coolasa
 
 


Hellló!

Iszonyat sokat írtatok, csak felületesen olvastam még vissza.

Sajtiné,
az hülyeség, hogy csak akkor kell cipő, ha már megy az utcán. Ha már feláll, onnantól csúszik a padló, meg a játszótérre sem célszerű zokniban vinni a gyereket, ahogy Te is írtad. Szóval akkor kell cipő, mikor úgy látja az ember, hogy szükség van rá, nem akkor, mikor már lemegy a gyerek kenyérért egyedül.

Képzeljétek, ma vendégségben voltunk, háááát, valami szörnyű volt! Barátságtalan házigazdák, koszos ablakok, falból kitépett kábelekkel szaladgáló gyerek, brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Ráadásul sehol egy járóka vagy egy etetőszék, ahol etetni tudtam volna. Alig vártam, hogy eljöjjünk! :lol: :lol: :lol:

Felteszem a képeket, hogyha valamelyikőtöket hívná, el ne menjetek!

------------------------------------------
Na jó, előállok az igazsággal. Szóval Ilbáéknál voltunk felmérni a terepet, kihez is akarjuk adni a lányunkat.
Gyerekek tök jól elvoltak egymással, meg külön is. :lol:
Ebéd után Beni szundikált egyet, addig Livi lepakolta a konyhaszekrényt többször is, udvarolt az apósának és szenvedett a járókában, hogy húúú, de álmos, aludni persze nem akart. Benicsek ébredés után, kipihenten pedig megmutatta a játszót, ahová járni szokott.
Beni papa volt olyan rendicsek, hogy elfurikázott minket a Népligetig, meg délelőtt is kijött oda értünk. Livi mindkétszer jót szundizott Beni ülésében.

Kép

Kép

Kép


Ezen a képen András "vigyáz" :lol: a gyerekekre, amíg mi nők ebédelünk.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?