Új privát üzeneted érkezett!

Libuska! Nagyon jó szakember, mondta a szülésznőm. Itteni 2 babanetes lány írta korábban, hogy Velük lekezelő, nagyképű volt.
Én nem tudom, milyen.
Kívánom, h Veled cuki legyen! Ami fontosabb, hogy jó szaki, nem?
Persze, nem árt, ha mind2 1ütt! ;-) ;-)
Anna Katinka! Szerintem. ;-)
Melikét még nem tudom. :lol:

Kép
bodza2005
 
 


Moncsikám! Persze, rendben lesz minden, ne is gondolj másra Drága!!!!!!!!!!!!!

Julcsikám! Erre még nem gondoltam, nem tudom, azért nem szellőzik úgy, mint egy ágy vagy bölcső, ha ilyen sokat lenne benne, nem?
Rövid ideig simán, vendégség, ilyesmi, de otthon, hosszú időn át? Hát, talán nem. Használtan nem szeretnétek vagy nincs?

Kép
bodza2005
 
 


Nagyon szép 7végét Julcsika!!!!!!!!! Mi is voltunk nagy pocival így (9.hónapban), annyira szép emlék maradt!

Mindenkinek puszik!!!

Ja, Libuska, a mell-kérdésre majd írok még feltétlenül!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 

 
 

Most ezt nem értem, hol az én hozzászólásom???? nem találom, pedig nem jelzett vissza, hogy kidobott volna..... :evil:

Várandós csomagról írnál Bodzsuka, hogy hol hogyan stb.....


A lényeg, Micike, túl van a műtéten, jól van de még kicsit kómás és puszil mindenkit!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Melikém,
látod látod, minden rendben!!! :D :D úgy örülök!!!!!
Ha van képed, akkor rakd fel lszi! Látszott valami a lába között?

Kép
rencsi79
 
 


Melike,
Jaj de jó, gratulálok!
Hihetetlen, hogy már ti is túl vagytok az első trimeszteren, mi meg a 6. hónapban. Rohan az idő nagyon, és egyre csak gyorsabban mennek a hetek. Persze tudom, a végén belassul, pl.Melcsinek már milyen lassan telt az utolsó pár hét...

Bodzuska,
Szóval aludni nem jó szerinted a mózes? Na jó, majd kitapasztaljuk, mindenesetre olyan babakocsit veszünk, amihez van, aztán majd meglátjuk.
Sajnos a Roba úgy tűnik, hogy használtan is elég drága, szóval még nem tudjuk...

Katának már én is fiút érzek :wink:

Rencsike,
Tudtál pihenni napközben?
vjulcsi
 
 


Nézd Julcsika!
Én azt mondanám, 20e-ért tudom megvenni, semmivel sem többért, ha odaadják jó, ha nem, még van idő nézni.
http://eladoholmik.freeblog.hu/archives ... n1_bolcso/

Rencsike! Neked is találtam fiúsat:
http://babaszoba.hu/csevego/temak/ROBA_ ... agy/379516

Moncsikámnak adtam olvasgatni való szóróanyagokat, abban van egy vastagabb füzet, ami az Anyák Lapjában volt, amit a védőnők adnak.
Abban vannak csomagokra váltaható oldalak.
Sudokrém, cumik, popsikrém, fürdető, ilyesmik vannak benne, a Fotoshopban lehet pl.beváltani a Mammutban vagy PhotoHall? Nem is tudom már. Moncsika, megnézed?

Kép
bodza2005
 
 


Megtaláltam: Felicitas Várandós Mamák Tanácsadója című kiadvány.

Kép
bodza2005
 
 


Minden megyében fel van sorolva 1 csomó átvevőhely.

Kép
bodza2005
 
 



Julcsikám! Amíg van elég hely Szonja mellett, addig nem gond, ha jó az alap a gerincnek, mert akkor szellős körülötte, de 6 hónapos koráig nem fogod tudni abban altatni, az a max., amíg belefér, bár Eszti elég nagy Babucika volt/van, nem tudom, Szonjus mekkora lesz, szóval pár hónaposan már szűkös az kiságynak. Ikky szerinted nem???

Libuska! Hol van a cicis kérdésed, most nem találom.

Kép
bodza2005
 
 


Bodzuskám,
én is megtaláltam ezeket a hirdetéseket, sőt írtam is már. De nem adják olcsóbban :cry: a kék, ami tök fiús, már nagyon régóta fent van és gondoltam hátha nagyon el akarja adni, de közölte, hogy ő ráér és nem eneged....na mindegy.
azért nagyon köszi!!!

ezt a felicitast megnézem!!

Kép
rencsi79
 
 


Moncsiga! De jó, hogy csökkentek a keményedések! Ebben a magnézium hozzászokásban lehet valami, mert én most napi 3-at szedek, de ha a másodikat nem kettőkor veszem be, hanem négykor, akkor már érzem, hogy görcsölök, le kell feküdnöm. Nézegettek házakat??? Kérdeztem már, hogy merrefelé keresgéltek?

Julcsi! A babakocsiról én se tudtam, hogy magyar, pedig a márkanévvel találkoztam már. Csak beirtam a gugliba, hogy magyar babakocsi gyártás, és kiadta a bergont. No örültem, mint majom a farkincájának. :lol:

Meli! De jó, hogy minden rendben a picúroddal! Képet tegyél, ha tudsz!

Bodza! Kérdés: Befele forduló, lapos,kicsi mellbimbóra jó -e az Avent Niplette bimbókiemelő-formázó???
Ha szerinted is :wink: Anna Katinka, akkor nem is nézek fiú nevet tovább. :lol:

Ami azt illeti a férjem a Katinkára még nem bólintott rá, de van még 7 hónapom meggyőzni, meg aztán a nevet úgyis tőlem kérdik majd... :D

Kata! Nagyon cukia babád, tudod igy fotóról nekem is azonnal az jutott eszembe, hogy kisfiú!!! :lol: Olyan markánsak a vonásai!

Rencsi! Remélem a barátnőd babáját mihamarabb hazaengedik, a 2200 g nem olyan kicsi ám! Te meg ne izgulj, nehogy Dominak eszébe jusson megviccelni titeket! :)

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok Drága kismamik, mamikák! :D

Miciona! Pihengessél sokat, gyógyulgassál! Aztán gyere beszámolni! puszi!

Kislibus: Hát persze, hogy ikrek vagyok! :lol: Az egész család az , :) kivéve az anyukámat Ő kos, a férjem a nyugalom megtestesítője:bak!

kati: Nagyon cuki babi! :D

Meli, örülök, hogy minden ok! Na látod! Mostmár csak élvezni!
:D


Chillike, Te merre jársz?
emerenc
 
 


Bodzikám, hogy Te milyen kis ügyes vagy és jól informált!
De jó, hogy vagy nekünk! :D puszi Drága!
emerenc
 
 


na itt vagyok ám, látom hiányoltatok.... :wink:
Tegnap nem voltam itthon , mire hazaértem, elolvastam mindent, erre kezdődött a szüli feli, a végén rájöttem, hogy már láttam ezt a részt(még januárban , amikor volt az a nagy sztrájk Hollywood-ban, biztos emlékeztek, nem akartak rendesen fizetni az iróknak és a szinészek is szolidaritást vállaltak, csomó epizód nem került gyártásra, különböző sorozatoknál, na mindegy szóval akkor olvastam valami kinti újságban, hogy Edie-t kiirják a sorozatból, mert túl költséges... :roll: , aztán ki tudja, lehet csak pletyka...)
A fennt maradással nekem általában nincs gondom, átlagban fél1 körül alszom el és ma is 4.30-kor már fennt voltam, aztán kóválygok kicsit és visszaalszom, úgy fél10.-ig. Szóval igy még az egész késői filmeket is lazán meg tudom nézni...

Húú már nem is tudom kinek mit akartam irni.

ercsikati
Nagyon édi a bébi, valahogy nekem is rögtön kisfiú ugrott be :wink:

kislibus
Néztem a babkocsit amit irtál, magát a márkát(CAM) sok helyen megtaláltam, de ezt a tipust amit irtál, ezt sehol. Én is csak újságban láttam és ott megtetszett. :wink:
Bimbókiemelőt a sogornőm használt, igaz neki aztán nem volt teje, (de ez ne befolyásoljon, nincs összefüggésben, ő nem is akart szoptatni), szóval amig használt addig elégedett volt vele, olvastam, hogy van már olyan pillangó alakú is, ami azért jó, mert a baba közben hozzá tud érni a bőrödhöz, nem csak azt a szilikont érzi.

rencsike
Örülök , hogy szimpi volt az új doki.
Most ő megcsináltat vizsgálatokat akkor szólsz apánknak, hogy neked már ez és ez meg van, vagy nem szólsz neki a másik dokiról?
Időközben engem is átrakott apánk hétfőre, 3.körül megyek, rendes volt, mondtam, hogy nem tudok várni, mert 5-re megyünk fogadó órára, mondta, hogy oké, úgy csináljuk, hogy odaérjünk.
Szóval holnap moziba megyünk, apánk helyett.(Rendes moziba, nem 4D-be :lol: )

julcsi
Jó pihenést hétvégére!

bodzika
Hogy neked miért pont én jutottam eszedbe a provokativ fehérneműkről... :lol: :lol:

Ma vettem nagyon kis szép csajos füzetet, ebbe fogok irni mindenféle okosságot a csajokkal kapcsolatban.
Arra gondoltam leirom majd, hogy melyik babakocsik tetszenek, megnézhetnéd , hogy te mit gondolsz róluk(te azért csak jobban látod , hogy mi a praktikus és mi a felesleges, oké, köszi :wink: )
Ma például kaptam olyan tanácsot, hogy ne is vegyek babakocsit, csak hordzót, mert úgyis mindenhova kocsival járok, oda be tudom rakni a hordozókat, ha meg levegőre vágyok akkor meg ki tudom rakni a babákat a kertbe. Szerinted?
Azt se tudom, hogy ugye én a szobánkba akarom most berakni a 2 kiságyat(abból is érdemes-e olyat venni ami később átalakitható ágynak, vagy addigra majd úgyis lecseréli az ember és elég egyenlőre csak egy illetve kettő rácsos kiságy?), viszont kéne alulra is valami amibe tartom napközben a babákat(a hálónk fennt van), szóval az mi legyen amiben lennt altatom őket? Jó a bébihordozó erre a célra, vagy pihenőszék, vagy utazóágy, vagy járóka? Ha utazóágyat vagy járókát választok abból elég lenne egy is a két babának, de akkor abban meg nem lehet használni a légzésfigyelőt.(Azért akarok két kiságyat is venni, fenntre, mert ezeket a bébiőröket csak külön lehet használni).
Szóval van egy csomó dolog amin gondolkozom...
Ja és még valami. Tudom, hogy te nem javaslod, de én fogok venni cumisüveget, mert nem biztos, hogy a két babát egyszerre fogom tudni szoptatni(nem tudom mennyire leszek ügyes a manőverezésnél), de nem akarom őket külön etetni, igy meg csak úgy tudom megoldani, ha egyik cicizik a másik cumisüvegből kapja a tejet, a köv etetetésnél meg forditva. na szóval találtam olyan cumisüvegeket amik elvezetik a levegőt van ilyen az Avent-nak is meg van egy másik a dr brown(www.drbrown.hu), ez nekem elég jónak tűnik. Esetleg hallottál már róla?

ikky
Ez a pelusra szerelhető légzésfigyelő is AngelCare, számomra lenne előnye meg hátránya is. Előnye, hogy mobil, tehát , ha viszem a babákat valahová, akkor is tudom használni, akárhol nem csak a kiságyban. Hártánya: Nem tudom hogy műkődik, például , ha hasra fordul már a baba és úgy alszik akkor hogy lehet használni?
Hát ennek még utánna járok. :lol:

Ma olvastam még arról a légáteresztő matrac védőről is. Valakinek valami véleménye erről?

moncsika
Puszikállak, de már el is felejtettem mit akartam irni neked :lol:
chilike1
 
 


Libus! Megkérdeztem Ibolyt, aki volt olyan tündér, h postafordultával válaszolt, íme:

"A várandósság alatt nincs értelme bármit is használni a bimbó kiemelésére, mert a szülésre a mell szövetei nyújthatóbbá válnak, tehát egy olyan bimbó is könnyebben kiemelkedik inger hatására, ami előtte nem nagyon tudott. A legfontosabb dolog, hogy a szülés lehetőleg minél természetesebben történjék, ne kapjon infúziót, érzéstelenítőt a kismama. Így a babája éber és aktív lesz a születése után. Az első napokban a mell még puha, ilyenkor a baba könnyebben bekapja és gyakorolja a szopizást rajta. Ha nagyon nem bírja bent tartani a szájában, akkor érdemes összenyomni a mellet, szendvicset formázni belőle és úgy tenni rá a babát. Ha az első napokban nem használ bimbóvédőt a mama, akkor a kisbaba kénytelen lesz megtanulni, hogy neki egy kis bimbót kell a szájában tartani.

Ugyanilyen fontos, hogy ne kapjon a baba cumit és cumisüveget! Ha érzi, hogy a szájában hátraér az, amit szívni kell, akkor a mell nem nyújt majd elég ingert neki ahhoz, hogy kiváltódjon a szopóreflex.

Ha a baba nagyon nehezen boldogul a mellel az első napokban és ezért keveset eszik, akkor mindenképpen le kell fejni a tejcsit és pohárból odaadni neki. A pohárból való etetés is fokozza a szopóreflex működését.

A bimbó kiemelésére szoptatás előtt lehet hideget alkalmazni, a hideg érintés hatására ugyanis megmerevedik és kiemelkedik a bimbó. Meg lehet szívni mellszívóval és a Niplette is hatékony segítség. De nem muszáj Niplettet venni! Le lehet vágni egy fecskendő csőrös végét, ide beledugni a húzókáját és a másik végét a bimbóra tenni. Ha meghúzza, akkor a fecsi megszívja a bimbót, ami kiemelkedik.

Ha pedig valami nagyon nem megy, akkor mindenképpen kérjen segítséget laktációs szaktanácsadótól, mégpedig minél hamarabb! :) A www.ibclc.hu oldalon megtalálhatók az elérhetőségek."

Kép
bodza2005
 
 


Itt pedig Iboly elérhetősége:
http://www.iboly.hu/

Chilike! Mindenre válaszolok holnap, jó?
Pusssssssssz

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm szépen a "dícsérő" szavakat. Nekem is az az érzésem, hogy Ficánka kisfiú és nem kislány! Egyenlőre nem gondolkodom nevekben, majd amikor megmutatja magát és már "biztossá" válik, na majd akkor! :)

Bodza!
Köszönjük a sok-sok linket, és infókat amivel elárasztasz bennünket! Megnéztem én is a Rencsinek és Julcsinak szánt bölcsőt, és nekem is nagyon tetszett! :)

Melánia!
Örülök, hogy minden rendben! :) De hát mi baj is lehetett volna! Az én babám a hasamban vasárnap úgy bulizott, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne anya hasában rúg-kapálni! :):D Tegnap pedig meg is tudtuk számolni mind az 5 ujjacskáját mindkét kezén. Tegnap éppen pihent, vagyis néha-néha csuklott egyet, vagy nyelt egy kis vizet nem tudom, de annyira édes volt! :)

Chilike!
Azért feltehetnéd te is a képet a lányokról! Kíváncsi vagyok rájuk nagyon! :) Nem baj, hogy a 18. heti UH volt, nekem az is megteszi! Lécccccccci! És hogy-hogy apánk hétfőre rakott át! Felhívtad telefonon, vagy ő szólt Neked?

Én holnap megyek Apánkhoz 13:30-ra! Szerintem nem fog UH-t csinálni, mivel szerdán voltam IH-n. Szóval engem holnap hamar "kidob" majd! :)

Mindenkinek szép estét! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


Sziasztok!

Már megint nyafizok egy kicsit: Szerintetek normális a tompa alhasi nyomás ha sokat állok, sétálok? Nem korai még kicsit? Még nem is nehéz annyira Petike, hogy nyomjon... Chilike neked van ilyened?
Megint szúr-feszít a hüvelyemben is, meg a hátsó végeken... Ugye nem fog idő előtt kibújni ez a drága gyermek belőlem?

Igen Bodzikám, átolvastam a legtöbb füzetet amit kaptam tőled. (köszike a dm kuponokat is!) Ilyen kismamatájékoztatót a védőnőtől kaptam még az elején. Annak a hátulján van egy kupon a Felicitas várandós csomagot, amit a 3. trimeszterben lehet átvenni a felsorolt üzletekben. A szüléskor kell adjanak a kórházban egy kismamacsomagot, abban lesz egy babagondozási tanácsadó füzet, amiben lesz a következő kupon a babacsomaghoz. Ez a 3 ingyécsomi jár a Felicitastól.

Vettünk egy zenélős plüsst. Nagyon cuki, egy gyagyás kutyus és szép csöndesen zenélget.

Chilike! A Bergonnál is láttam rózsaszínű kocsit. Igaz, hogy monot, de rendelésre szerintem gyártanak olyan színűt, amilyet akarsz. (ha jól értelmeztem)

Az előbb megettem egy egész sütőtököt vacsira. :oops: :lol: Nagyon jól esett!

Bodzikám, nagyon készülök már a szopizásra. Hihetetlen csoda lehet...

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


bodzi
Oké, várom a válaszod :lol:

kislibus
Ne haragudj, hogy ezt irom, lehet nem igy lesz, de amit irt bodzika, hogy a kismama fájdalom csillapitó nélkül, természetesen szüljön, stb, háát nem tudom, hogy nálad ez hogy fog műkődni. Persze én nem vagyok orvos, csak a környezetemből látott tapasztalatokat tudom megosztani veled. Szóval a nővérem is ilyen picike(egyébként anyukám is, ő szintén 44 kiló), szóval tesóm is kb. olyan 48-52 kiló körül volt amikor terhes lett-már nem emlékszem pontosan-de ő is alacsony kis törékeny csajszi, kisfia lett aki közel 4 kilósan született, de császározni kellett, mert a tesóm pici volt a baba meg nagy. Van barátnőm is akinek hasonló a sztorija, csak neki kislánya lett kisebb súllyal( 3 kiló valamennyivel) és őt is császározták, szóval azért készülj erre is szerintem. :wink:

moncsika
Hát nem szivem, nekem nincsenek ilyenek. Én élek, mint hal a vizben. Nekem a magnesolvot az utazáshoz mondta a doki, utazás előtti este 1, felszállás előtt 1és ennyi(de mivel nem mentem ezért nem is vettem)azóta is a magne b6-ot szedem napi 2.
Neked "állandóra" mondta, hogy szedd? Csak azért kérdem(nem riogatásból) csak ha már most ezt szeded és mégis érzékeny a pocid akkor később mit fog adni?
Nekem inkább akkor szokott lenni ilyen furcsa érzés, amikor sokat gyalogolok vagy ilyesmi(ma például gyalog elmentem a házi dokihoz, bevásárolni, stb ez kb 2 órás program volt és hazafelé jövet már éreztem hogy húz a hasam). De ez nem fájdalom csak olyan érzés hogy olyan nehéz a hasam, mintha belülről ki lennék tömve. :lol:
Egyszer szex után éreztem olyat, hogy olyan fura volt(bocsi :lol: , de ezt nem tudom finomabban), na szóval akkor éreztem, hogy úgy húzódik a méhem, de az is elmúlt kicsit később.
Szerintem ez tényleg az lehet amit bodzi is irt, hogy felkészül a méh a szülésre és biztos te kicsit érzékenyebb vagy, ezt jobban megérzed. Lehet, hogy én a 2 baba miatt nem érzem ezt, mivel a 2 baba már önmagában is azért nehéz.
Pont múltkor azon gondolkoztam, hogy amig mondjuk neked az 1 baba súlya mondjuk 6-700gramm, addig nekem már majdnem másfél kilónyi a 2 baba súlya, amekkora mondjuk a te babád nem tudom mondjuk 7 hónaposan lesz, érted? Szóval nekem azért biztos jobban meg van terhelve a méhem, már ha csak a súlyt is nézzük.De szerencsére én jól viselem.
Szerintem nincs miért aggódni egyébként. nyugi :wink:
Apánknak mondtad? nem erőlteted meg magad ? Ez attól is lehet.
Próbálj meg pihenni, meg az is lehet, hogy a költözés miatt sztresszelted magad és most jön ki rajtad az ideg , nem? Ez el fog múlni, majd figyeld meg. :wink: puszi
chilike1
 
 


Sziasztoik!

Chilike,
Hú ezen meglepődtem, hogy valaki azt tanácsolta, ne vegyél babakocsit??? Ilyet még nem is hallottam. Azért levegőzni nem csak úgy szoktak, hogy kirakják a babákat a teraszra, hanem sétálni is... Én biztos nagyon sokat fogok mászkálni Szonjával, nem hiszem, hogy sokat leszünk itthon, hiába van itthon kert :) És ilyenkor csak kell a babakocsi vagy kenguru, nem? Neked mondjuk a kenguru a két babával nem igazán jó, marad akkor a babakocsi...

Bodzi,
Aranyos vagy, de 30 alatt nem lehet még használtan sem kapni olyan bölcsőt... és igazából nem is tudom, mennyire használnánk ki. Ha mondjuk ki lehetne tolni a nappaliba napközben, már sokkal jobb lenne, de mivel kétszintes a lakás, ez nem megoldható. Szerintem maradni fog a kiságy közvetlenül az ágyunk mellett (kivéve ha tényleg találunk valami szuper áron bölcsőt).

Moncsika,
nekem is szokott feszülni-fájdogálni a pocim, ha sokat állok, jövök-megyek! Szerintem ez normális, ilyenkor jelez a poci, hogy ideje pihenni. Nekem is vannak ezek a késszúrásos szurkálások, szerintem ez is normális. Annyira sokat kell nőnie a méhnek, annyi minden változik bent.

Jó éjt csajócák, ma korán lefekszem, nagyon elfáradtam...
Vasárnap este vagy hétfőn jövök, jók legyetek addig is!
Puszi
vjulcsi
 
 


Moncsicukim! Igen, így van és én csak 2hete vettem észre (9hónap után :lol: , h van benne 1 Hipp kupon, abban, amit adtak érte, egy újabb. Na, nem, mintha Babcikát meghatná bármelyik étkük.
Figyelj, szívem! Nem a szeméremcsontodat érzed??? Az iszonyatosan tud fájni és nekem már a 16.héttől fájt, a végén kegyetlenül... Nem az fáj??? Dévai azzal vígasztalt, h van, akinek szülés után össze kell drótozni, mert széttörik, akiknek így fáj, mint nekem és azzal 2hónapig feküdni, amíg összefor... Köszi!!!! Persze, ez nem lesz senkinek, Neked pláne, csak ez jellemző Apánkra. :D A szülés után még hetekig fájt amúgy.
DM szívesen!!! Annyira csodálatos dolog, h legszívesebben az iwiw-re is odaírnám, hogy SZOPTASSATOK!!! :lol: :lol: Ez leírhatatlan kapcsolat és adomány egy Gyermeknek és egy Anyának + NEKIK együtt. :D :D
Nagyon jó kis szopimamika leszel és én mindenben segítek, ígérem.
Nálunk és A.-nál sem tudott senki szoptatni, csak pár hétig, mert akkor még nem voltak Ibolyok, felvilágosító weboldalak és egyebek, így nem tudták az anyák (sokuk legalábbis), h nem kell bedőlni a barom tanácsadóknak, h itt nincs mit tenni vagy el kell apasztani stb.

Katás! Irtó kis édes Ficánkád van!!!!!! :D Válaszoltam a 4D mailre, nézd meg! :D

Kép
bodza2005
 
 


Ikky! Eszti ma bevágott egy csomó kanál karfiolkrémlevest. Úgy örültem. Leveses lesz ez a Gyerek. :lol:
Fannika! Tudod... :wink: :wink: :wink:

Kép
bodza2005
 
 


Andika! Petikéd hogy van? Miket csinál az édes? Jó kis fejlett Béjjjbike!
Te hogy vagy?

Gyerekek! Annyira rossz, h Albi nem jelentkezik... Szurikám! Te tudsz Róluk bármit?

Sütőtök! Nyami!!

Chilike! Libuska! A császáros Babák is tutira jól szopiznak, ha azonnal mellre teheti Őket az Anyukájuk és továbbra is szoptathatja Őket!!!! Ne aggódjatok egy percig sem!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Julcsika! Ok, vadásszunk Neked bölcsőt 20e-ért! Jó?
agyon-nagyon szép 7végét Nektek!!!!!!!!!!

Chilikém! Elküldtem Ibolynak, amit kérdeztél, amint válaszol, írom, h mit, oksika? Cuppppppp :D

Kép
bodza2005
 
 


Na, akkor megvan a bölcsőd Béééééééébi! 23e!!!!!!!!!!!!! Mit szólsz???

http://www.teszvesz.hu/item734101877_4_ ... olcso.html

Basszus, így legyen 5ösünk. Hihi!!!

Kép
bodza2005
 
 


Ráadásul gyönyörű, Szonjás!!!!!!!! Írok sms-t, h nézd meg, nehogy elvigye valaki!!!

Kép
bodza2005
 
 


Neeeeeem hiszem el, ez a dinka aukció lejárt!!!!! Akkor minek van fent??? Rencsike, hogy van ez?????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
bodza2005
 
 


Azért is találni fogok Neked, még időben!!!!!

Micike hogy vagy???

Emerenc! Írtam privvvvjúúúút! ;-) Tudom, h az nem az... :lol:

Jó éjt Lányok!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


JulcsiRencsi!
Az eBay-en állítólag fillérekért van és szállítással lenne 20e. Ezt egy barátunk mondta, aki "mindenüket" ott veszi. Megnézitek? Kép

Kép
bodza2005
 
 


Jó reggelt!

megint nem tudtam aludni. Már rájöttem, mindig a péntek hajnalok ilyenek, csak tudnám miért...
na nem baj, mert rákerestem megint erre a roba témára.

és Rencsike, találtam is egyet 27-ért:
http://babaszoba.hu/csevego/temak/ROBA_ ... agy/379516

Megnézed? Talán még egy icipicit alkudni is lehet, ha lecsapunk rá...
És kék, szóval Domiapunak is tetszene :)
vjulcsi
 
 


Ja, ebayen is megnéztem, ott most ilyen nincs...bár egyébként nagyon sokfajta bölcső van, amilyenekről még nem is hallottam...
vjulcsi
 
 


Van még egy, tegnap adták fel, 29-ért de ez rózsaszínes:
http://www.expressz.hu/baba-gyerek/buto ... -17258446/
vjulcsi
 
 


Jó reggelt!

4-kor aludtam el és már fent vagyok, na de mindegy majd szokásosan átalszom a napot......

Bodzsuka,
sajnos ha pl a googleban rákeresel sokszor felad olyat is ami már rég lejárt és az megtévesztő lehet.....én is jártam már így néhányszor :cry:

Julcsika,
Meg volt a böjtje, hogy tegnap ilyen sokat aludt Domcsi napközben, 11 kor beindult a partiszervíz..... :D
Ugyanazt a kéket rakta fel Bodza is és ennek a csajnak (Nárcisznak) írtam én is direktbe, hátha nem a teszveszen adja el hanem direktbe és akkor nem kell jutiti fizetnie, így tud engedni az árból....
De nem....aztán lehet, hogyha így sem megy el, akkor szépen lejjebb megy, mert anno még 30e volt fent, most meg már 27e nél tart....
Azon gondolkodtam, hogy én biztos nem fogom az ágy mellé "csatolni", így tényleg egyszerű és olcsóbb is lenne gy sima bölcsőt venni, max 20eFt-t...szerintem hétvégén rácsapok egyre...
jó utat nektek!!!!

Kép
rencsi79
 
 


Bodzuskám,

ebay.hu....?nekem azt írja, hogy fejlesztés alatt....
figyu csak, mit is írtál a pihenőszékekről....? van értelme venni egyet, tök jókat láttam használtan pár ezerért....vagy inkább a hordozóba rakjam a Domcsit?

Kép
rencsi79
 
 


Hú szegény Rencsikém! Akkor te is jó fáradt lehetsz....

Na, akkor ez sem bingo... egyébként fent van az expresszen is, ugyanennyiért :(

Hát igen, az a baj, hogy neked az a fontos, hogy lehessen tologatni, nekem meg pont nem az... az ágyhoz rögzítéssel az a bajom nekem is, hogy ha nem jön be valamiért, akkor teljesen feleslegesen vettük a bölcsőt, mert a kiságy is vígan elférne az ágyam mellett...

Na jó most már megyek :)

Már beszéltem reggel Dévisszel, hálistennek negatív lett a múlt heti kenet!

Puszi nektek!
vjulcsi
 
 


Sziasztok.

Micikének gyors gyógyulást kívánok!!!

Rencsi:akkor aludjál még kicsit ha bírsz.Nekem is éjjel jön elő a legtöbb nyűgöm.Gyomorégés,pisilés, késszúró fájdalom.

moncsiga:bocsi hogy megkérdem de nem lehet,hogy apával kekszeltetek és utána kezdett jönni ez az érzés? Mi még 2 hétig le vagyunk állítva erről a témáról. :oops:

vjulcsi:ha jól emlékszem te mész Szoboszlóra.Vagy nem? Nagyon szép hely.Mi is nyaraltunk ott tavaly.Jó pihenést.

bodzi:én is kérdeznék.Fürdőkádat milyet ajánlasz? Láttam tegnap szivacsból babaformájúra tervezett betétet a kádba.Vagy lehet ez műanyagba is.Én külön kiskádat szeretnék aminek nincs a tetején a pelenkázó.Én azt rossz ötletnek tartom mert egy kézzel kell fogni a vízes babát míg lecsukod a kád tetején lévő pelenkázót.
És a mellszívó is kell mindenkinek??? Vagy az ráér szülés után?

Kép
Kép
melánia
 
 


Julcsikám,
igen, én is az expresszen lévő telcsin hívtam fel, mert a teszveszen nem lehet direktbe kapcsolatba lépni az eladóval.....

Bodzuskám,

még egy kérdés, 2 napja én is pont elkezdtem nézegetni amerikai oldalakat és ott nagyon olcsón lehet venni, ki is néztem egy szupi bölcsöt a www.amazon.com-on, ami itthon 30 felett van ott meg 10e körül volt, de ők direktbe nem intéznek szállítást, mert nagyon drága...aztán gondoltam hogy akkor majd én intézek hozzá szállítást, akkor újabb kutatás, de annyira drága lesz a szállítás miatt, hogy így már nem éri meg. Akkor jött az ötlet, hogy a sógoromék kint laknak, majd ők hazahozzák, akkor csak a túlsúlyt kell kifizetni a gépen, na az is olyan sok, hogy megint nem éri meg....
megkérdeznéd a barátotokat, hogy van ez az ebayes cucc....vagy ha te is tudod, akkor tudsz segíteni???
köszike

Kép
rencsi79
 
 


Melikém,
de jó hogy itt vagy!!!
a fájó szúró, késelő cucc, úgy van ahogy a bodzus írta, nekem is van már kb 16-18 hét óta és bazira tud fájni, nálam semmi köze a szerelmeskedéshez, mert mi olyat már régóta nem csinálunk.... :cry: beszari vagyok és ráadásul fájt is, így le került a napirendről....
nekünk azt mondták a jánosba, hogy már a kórházba kell vinni a mellszívót....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rencsi79 2009.11.13 07:50-kor.

Kép
rencsi79
 
 


Marha jó ötletek láttunk tegnap a babaszoba falára is.Olyan mintha matrica lenne de mégsem.Miután felrakod a falra olyan mintha én rajzoltam volna fel őket.És van micimackós is.+én szeretnék micimackós függönyt is a szobája ablakára.Na olyat még nem találtam.
Ja, és bodzi láttuk azt a kis masinát is ami a falra vetít figurákat és zenél is.Mind 8000ft felett volt.

Kép
Kép
melánia
 
 


Rencsike,
A pihenőszékekről én nagyon jókat hallottam, ismerősünk abba teszi a babát (amig nagyon pici), amíg ő főz, vagy ezt-azt csinál. Tud nézelődni, rá lehet tenni játékot, azzal is tud ismerkedni, szóval állítólag nagyon jól elvan a baba.
na de majd a tapasztalt mamik jönnek és mondják! :)
vjulcsi
 
 


Oh, ez a rózsaszín babakocsi a vonalzómon mennyire közeledik a végéhez! Nemrég még csak úgy a harmadánál volt... :shock:
vjulcsi
 
 


Melikém,

nálunk is olyan van, matrica, de mintha festve lenne és Micimackós a függöny is!!!! :D

julcsikám,
és mindegy milyen apihiszék??? vagy tudsz arról hogy ott mire kell figyelni? Fejszűkító vagy mifene...?

Kép
rencsi79
 
 


Rencsi,Julcsi:nálunk a keresztfiam a csecsemőknek való autóülésben ringatózott pl a konyhában.Pihenőszék helyett lehet ez is.+a fogantyújára kötöttünk lelógo plüssöket.

Kép
Kép
melánia
 
 


Julcsikám,
igen a babakocsid, száguldozik a finishbe... :D az én szívecskémnek meg már csak egy "állomása" van :shock: :shock: :shock:

Kép
rencsi79
 
 


rencsi:és mesélj,hol vetted a függönyt és mennyiért? készen vetted vagy méterre adták.Én szeretném megvarrni.

Kép
Kép
melánia
 
 


Mi is rohanunk utánnatok ám. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


kezdek szédülni, max 2-3 órát aludtam...asszem Domcsi durmol, legalábbis nem mozgolódik egy ideje, megyek én is horpasztani...

puszika

Kép
rencsi79
 
 


Én még fekszem az ágyban az utro miatt.De már nem sok van.Még este 1 és holnap 1 egész napra.Már nem is bánom mert már nem szerettem.Nem győzök tusolni. :oops:
rencsim:nálunk sincs keksz már agusztus óta. :oops:

Kép
Kép
melánia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?