Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon boldog és békés Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! :)

Kép

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Kicsit sikerült visszaolvasnom :)

Gabi!

Boti édes nagyon, hogy megy a bilizés? A képen láttam élvezte :)

Kriszta!

Gratulálok Uchenak, hogy elindult :) Nekem szerencsém van Jamival, elvan mindenkivel, persze vannak időszakok amikor anya nélkül nincs élet :)

Elan!

Édes lehet Gábor amikor matat a hókupacban :) Addig nincs gond míg derékig nem áll benne :)

Juci!

Édesek lehetnek a lányok :) Hogy vagy? Pocaklakó?


Süni!

Zéti nagyon szép baba, jó húsban van :)

Agnese!

Csodaszép fiaid vannak, büszke lehetsz rájuk :)

Vic!

Örülök hogy jobban vagy.

Nika, Benszi, Rebe ... többiek akiket kihagytam, gyertek :)

NÉhány karácsonyi kép az én drágámról, ja, és képzeljétek karácsonykor a szoba ajtóból eltipegett a fáig úgy hogy apukám fogta a kezét, azóta állandóan menni akar, de még egyedül csak a biliről áll fel, a földről még kell egy kis segítség :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Lányok, nagyon klasszak lettek a montázsolt képeslapok, szépek a lányok, nagyon-nagyon!

Mot, látszik Krisztinán, mennyire büszke a kishugára! Jól teltek az ünnepek?

Witch, szépek vagytok Jaminával, végre Téged is látunk, rég volt közös fotó... Irigylem a hajadat, csodaszép!

Látom, mindenki piheni ki a karácsony fáradalmait, vagy még tart a rokonlátogatás? Na sebaj, azért biztosan beindul majd megint az élet itt... Szilveszterkor ki hol lesz? Mi valószínüleg itthon, nincs kire bízni Gábort. De nem is baj, nem nagyon szeretünk ilyen kötelező ünneplésekre elmenni ;)

A karácsony nagyon jól telt, Gábornak nagyon tetszik a fa, minden reggel hozzá vezet az első útja, végignézegeti a díszeket, paskolgatja, de nagyon óvatosan és finoman bánik vele. Az ajándékoknak örült, de nem bontotta ki egyszerre őket, sok volt neki az élmény. Kettőt-kettőt bontott ki szenteste, és másnap. Karácsony másnapján volt egy extra hisztis napunk, ez volt az a nap, amikor este vihar volt dörgéssel-villámlással. A gyerek egész nap ordított, biztosan érezte a dolgot... :( Szerencsére másnapra visszaváltozott a régi önmagává.

Hoztam két képet, tegyetek ti is, ha van, kiváncsi vagyok, ki hogyan ünnepelt!

Kép

Kép

Kép
elan
 
 

 
 

Sziasztok!
Witch, gratulálok Jamina első lépéseihez!!!! Nagyon szépek vagytok!

Elan, a Te nagyfiúd is csodás :D

Juci, gratulálok a 3. lányzóhoz!!!! Lestem ám a lányok honlapján, mert már nagyon kiváncsi voltam :D

Mi is kaptunk Zétitől karácsonyi ajándékot. 24-én bújt ki az első foga! :D

Sok puszi mindenkinek!

KépKép
süni76
 
 


Elan!
Szépek vagytok!Nálunk is extra hiszti volt Balunál!Rengeteg élmény és infó volt karácsonykor!Rengeteg ajándék,sok ember!Főtt ételt szinte nem is voltak hajlandóak enni csak sütit!

Witch!
Ti is szépek vagytok és gratula Jamina elindulásához!

Moték!
Cuki a bababkocsi tologatós csaj,de a belevalót is mutassátok meg!

Süni!
Grat a fogacskához!

Bibarkám!
Ha én nem hívlak,te le se szarsz?


Az előző oldalon csak a képeket néztem végig és nagyon szépek a skacok!

Kép

Meglátták a fát! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jók a karácsonyi képek!! Tegyen fel mindenki! :) Én is fogok, csak még nincsenek letöltve.

Nálunk is jól telt az ünnep, Zsófi is teljesen odavolt a fáért. Állandóan a díszeket pakolgatta, olyan édes volt, ahogy örült neki! :)

Izgalmak is voltak, sajnos alacsony lett az afp-m, emiatt genetikai tanácsadásra kell mennem januárban, meg aztán volt egy kis vérezgetés is, úgyhogy az ügyeletet is megjártuk...

(Nemsokára bezárom a blogot, aki szeretné továbbra is olvasni, küldjön majd egy e-mail címet, jó?)

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
mamm
 
 


Witch
Gratula a tipegéshez :D nagyon cukker a kiscsaj :D
Bilizés felejtőben van,mindig nemleges a válasz így nem eröltetem.

Moték
Büszke lányotok(Krisztina :D )mit szólt a karácsonyfához?

Süni
Gratula a fogacskához,drága ez a fiú ő is megajándékozott benneteket :D

Elan
Nagyon édes Gábor :D Nálunk esély sem volt ilyen képre! :(
Mi otthon(Anyósoméknál) szilveszterezünk,ott nem az ablak alatt lövik a tüzijátékot és a petárdát.így van esélyünk arra,hogy aludni fog éjszaka.Két baráti pár jön hozzánk,beszélgetünk,iszogatunk.

Benszi
Jó nagy fátok volt,nagyon szép!Kölykök nagyon cukik,nálunk is ilyen nagy volt az öröm :D

Mamm
Remélem semmi komoly!Biztosan minden rendben lesz,szorítok!Várom a képeket Zsófiról!

Szerencsére minden a forgatókönyv szerint haladt 24.-én reggel :D
Boti meglátta a fát hirtelen szólni sem tudott,majd felkiáltott karácsonyfa,körbe járta vagy 5-ször,majd megfogdosta a díszeket és sorolta gömb,hőember,angyalka,giling-galang,bimm-bamm.Az ajándékokhoz szinte hozzá se akart nyúlni ,úgy noszogattuk.Végül kibontott mindent és nagyon örült a játékoknak.Délután mentünk anyósómékhoz,ott pedig egy csodajárgányt kapott.Mikor kibontottuk és meglátta mi az Lányok az az öröm az arcán és ahogy tapsikolt nekem az volt egy életre szóló ajándék.Minden nap voltunk valahol,ma kivételesen pihi van,de holnap még lesz egy karácsonyozás.Úgy láttam azért Boti is örült,hogy ma végre nyugalom van és az Ő kis megszokott rendej szerint alakul minden.
És a végére két kép:
Kép Kép

Míg el nem felejtem,nem biztos hogy tudok még jönni idén így mindenkinek
Kép
gabicsibe
 
 


Gabicsibe!
Nagyon cuki Boti!Olyan nagyfiú már!Köszi a skac dícsit!

Mam!
Remélem semmmi komoly nem lesz!Jelentkezz,ha megvan az eredmény,szorítunk!

Nálunk tatárjárás volt a karácsony!"4-én anyósékhoz délelőtt,majd alvás otthon és a mi jézuskánk jött!Délután anyuék és a tesómék jöttek!
25.-én pihi!
26.-án apuék jöttek a tesómékkal egésznapra!
27.-én családi 30fős szülinapozás volt!
Kicsit nyűgik voltak meg az a rengeteg ajándék,volt,amit ki sem bontottak!
Békén hagyják a fát,nem bántják!Jól is jött,hogy egy napot otthon voltunk,mert legalább nyugisak lettek!Szilvesztert otthon töltjük egy baráti párral!Én még nem hagyom semnkire a gyerekeimet.

Boldog új évet mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt Csajok!!!
Nem-nem-nem, nem megyek ilyen korán melózni, csak gondoltam egy órája, hogy felkelek és írok Nektek... :D
Kincső aranyos, segített ébredni, pici pocak produkcióval...pár nap nyugi után most ismét egy király kis hasfájós rohamparty....
Tesó deportálva nagyszülőkhöz, 3 éjszakára, holnap hozom haza...kimaradt a kismocsok a jóból....
De ettől függetlenül, minden csodás, gyönyörű és rózsaszín... :lol: :lol: :lol:

Holnap, vagyis ma megyek a Nővérkéért és holnap együtt bulizunk itthon.

További szép álmokat!

(Anya egy HŐS, és Ti mind azok vagytok)

Kép

(miatta nem alszok....áááááá....de olyan Édes.... :lol: :lol: )
mot
 
 


Witch!

Kép

Jaminának, Nagyon Boldog 1. Szülinapot kívánok! ;)


Csajok!

Megpróbálok még ma jönni, mert holnap már esélytelen lesz.
A képek nagyon jók, minden gyerkőc éééédes. ;)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek, mint már írtam az előbb is. Visszaolvasni nem nagyon tudtam.
Ati meglepett minket és megtette vasárnap az első lépéseit. :)
Azóta csak gyakorol, és nem nagyon tudom egyedül hagyni, mert nagyon vakmerő. :)

Pár képet teszek fel én is:
Kép
Kép
Kép

Kép B.U.É.K Mindenkinek! :)

Jövőre megpróbálok sűrűbben jönni. ;)

Kép
nika28
 
 


Helló!

Örülök, hogy mindenkinek jól telt a karácsony. Benszi biztos nagyon el lehetsz fáradva!!! le a kalappal előtted!!! mi is végig jártuk a rokonokat!!! rengeteg ajándék és öröm.

Vasárnap újra kezdtem barnázni, hétfőn rosszabb lett és felhívtam Kanyó doktornőt, aki nagyon rendes volt és fogadtak délután. sajnos van egy vérömlény, hematóma a baba mellett. most fekvés van egyfolytában és várakozás. 1 hét alatt sokat nőtt a baba, remélem nem lesz baj. most progeszteron szurikat kapok naponta. nagyon szeretném ha megmaradna a picur.

volt valakinek ilyen?

Boldog új évet mindenkinek!!!!!
málna79
 
 


Sziasztok!

Sajnos most rohanos vagyok.Jövőre jelentkezem.
De a lényeg:

Mindenkinek

Békés, Boldog, Egészséges Új Évet kívánunk!

Erika és Marcell

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Nika!
Grat az elinduláshoz és cuki a fiad!

Witch!
Boldog szülinapot Jaminának!

Mot!
Édes ez a kiscsaj!

Málna!
Nekem is volt és az egyik babán volt a hematoma!Pihi-pihi-pihi!Kaptam gyógyszert is és elmúlt egy-két hét alatt!
Minden rendben lesz!


Boldog új évet mindenkinek!
Vendég
 


Mindenkinek babás boldog újesztendőt kívánunk!

Vic, Réka, Réka apa
vic12
 
 


Elan!

Köszönöm Jamina és a hajam dicséretét. Én mindig egyenes hajat szerettem volna, kb. 2-3 hónapja hordom így, mert eddig mindig vasaltam, de most mindenki megdícséri :) Olyan jó :)
Gáborka édes, nagyon hasonlít rád, aranyos lehet a fával, Jamika is a napokban rendezi a fát, le a díszt (szépen, óvatosan), majd megpróbálja vissza rakni :)

Süni!

Gratula Zéti első fogához, képeket is kérünk :)

Benszi!

Édesek az ikrek, hatalmasat nőttek :) Köszi a szülinapi köszöntést...

Mamm!

Ne aggódj, egy ismerősömnek sem volt jó az afp, de a baba egészséges :) Kívánom nektek is hogy minden rendben legyen :)

Gabi!

Boti nagyon aranyos :) Édes lehetett a fával, ő már nagyfiú, még a nevüket is tudja... :) Nálunk csak öö és üü van :)

Mot!

Ti se unatkoztok, édes a pici Kincső :)

Nika!

Köszönjük a szülinapi köszöntést. Gratulálok Atinak :) Nagyon ügyes :)

Málna!

Nekem is volt hematómám, és véreztem is. 16. héttől hagyhattam el a progiszurit (2 ampulla ment / nap), és utána az utrot... Feküdj szófogadóan. Én is azt tettem 3,5 hónapig szinte csak azt, de megérte :) A lényeg, hogy nem a baba felett van. Nekem alatta volt a hematóma... Szorítok és fekvés :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kép

Boldog Új Évet Mindenkinek :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Boldog Szülinapot kívánok Jaminának!!

Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Boldog szülinapot utólag Jaminak :P :P :P :P

az összes baba gyönyörű,nagyon jók a képek :wink: :wink:

BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Málna
nekem is volt hematomám,mondjuk a baba alatt igy nem veszélyeztette,nem is barnáztam.
de nyugi,pihi és elmúlik!!!

bibar
 
 


Boldog szülinapot Jamina! :D

Jövőre próbálok jönni! :wink:

BUÉK!
Bea & Zsanna & Blanka

Kép

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Jaminának nagyon boldog első szülinapot!

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!

Meiszter család

jucicuki
 
 


Mindenkinek B.U.É.K.!!!!!!!!!!

Jaminának én is utólag nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Köszi a biztatást, fekszek mint a kis angyal... csak a kisfiam nem érti ezt az egészet....

Bibar! nagyon el vagytok veszve!!!
málna79
 
 


Mi is kívánunk mindenkinek Boldog Új Évet!!!!!

Jaminának boldog születésnapot!

Nika, gratulálok Ati első lépéseihez!

Málna, pihenj és minden rendben lesz!

Benszi, gyönyörűek az ikrek és a fátok is nagyon tetszik!

Kép

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Gyerkőc alszik. Sikerült visszaolvasnom.

Süni A Maci kávét nem ismerem. Zéti nagy fiu. Jó a közös kép. Gratulálok az első foghoz. Ő is meglepet benneteket.

Agnese Gratulálok Zalán lépegetéséhez. Aranyos Milán a szövegeléssel. Nem lehet egyszerü két különbözö koru gyerek napirendjét összehozni. Jók a képek a fiukról.


Vic Remélem már jobban vagy. A kicsi lány is renbejött?

Witch Hú. Egyedül ennyi mindent?Nagyon ügyes vagy. Na akkor én valamit rosszul csinálok. Gyed alatt tanulni akartam, de még mindig az alváshiánnyal küzdök. Az én fiacskám még mindig kétszer kell. Volt egy hét, hogy hagyott aludni. Na az volt az ajándék.
Gratulálok a lépegetéshez.
Boldog születésnapot Jaminának!

Gabicsibe A tejet elfogadja Boti? Vagy hanyagolva a téma?
Ügyes Boti a bilizéssel, majd folytatja még. Szerintem se erőltesd.
Mi is kaptunk karácsonyra bilit. Hát vonatozot vele. Még véletlenül sem ült rá. Eltettem. Majd tavasszal előveszem.
Hát a foteles kép... Már csak a sör hiányzik.

Tubikriszta Köszi jól vagyunk. kop-kop-kop. Akkor te is a nem alvósak táborába tartozol. Én éjszaka vizzel és kakaóval kinálom, ő meg dönt, hogy mi kell, azt kap. De sirva, mert még mindig szopna, de azt nem adom, csak hajnalban. Végre sikerül csökkenteni napi két alkalomra a szopit. Mindjárt 18 hónapos, napi 2 maradhat egy ideig, de többet nem engedek. Hu, ez durrván hangzik, de ez van.
Sajnos az étkezésben viszont válogat. pl. a gyümölcsöt egyáltalán nem hajlandó enni. Jó neked, hogy a te fiad nem válogat.
Jók a képek. Nagyot nőt Uche és gratulálok a lépegetéshez.

Vikkata Hogy alakul az alvás? Foga miatt vagy fel akarja cserélni a nappalt az éjszakával?

Juci Kivácsian olvastam, hogy mit mondtak nektek. Gratulálok a kislányhoz.

Elán Gábor igazi kis huncut fiu. Szépek vagytok a képeken.

Benszi Hatalmasat nőttek a gyerekek. Jók a képek.

Nika Gratulálok Ati lépegetéséhez. Jók a képek.

Karácsonyt egy kis rokon látogatást leszámitva itthon töltöttük,
szilvesztert ugyszintén. Sőt szilveszterkor este 9-kor aludt reggel 6-ig egyfolytában az én drágám.

Teszek fel pár képet .




Kép
szánkózás
Kép
Segít a mézeskalács készítésben
Kép
Nagyobb mint én.
Kép
Ébredés után, az első pillanat.
Kép
Most ez a kedvenc képünk. Esténként igy közlekedik.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Azt meg elfelejtettem irni, hogy lassan 2 hete itthon van apa. Együtt a család! Nem rohan a melóba. Ez a mostani karácsonyi ajándékunk.
A gyerek élvezi! Előre félek, ha megy dolgozni, nehéz lesz a gyerekkel. Nagyon apás.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


sziasztok csajszikák!!!

Kivánok mindenkinek Békés Boldog Új Esztendőt!!!
Legyen ez az új év mindenkinek olyan amilyennek szeretné!!!
Ezt kivánom szivből mindenkinek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
fiona66
 
 


kicsit sok leszek de ugyis olyan régen voltam már... :wink: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép


puszi mindenkinek

Kép
fiona66
 
 


Sziasztok!
Jerika, kell is annál szebb ajándék, hogy párod többet van otthon? :wink: Aranyosak a képek! Tényleg szuper az utolsó! :D

Fiona, mekkora már Bence :shock: Nagyon pasis és Te nagyon csini vagy!

Zétinek Szilveszterkor kibújt a 2. foga is :D

Egyelőre lekopogom, nagy a mázlink: átalussza az éjszakát (este 9-től reggel 1/2 8-ig) és mindent megeszik, amit adok neki. Szépen eljátszik egyedül, na, az öltözködést nem viseli túl jól, főleg most, hogy annyi réteget rá kell tennem.

Puszi mindenkinek!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok így utólag is! Nem voltunk itthon ezért sem tudtam jönni.

Mot család,
Nagyon aranyos a kép, a nagylány igazán büszkén tolja a babakocsit!:)
Hogy teltek az ünnepek? Milyen nagyot nőt már Kincső! Jó baba?

Rebe,
Nagyon szépek a lányok! Utólag is Boldog Születésnapot kívánok!
Minden rendben veletek? Majd írj!

Chesti,
Ha tudsz Te is tegyél fel képeket! Rólatok is már rég hallottunk!

Zsókuci,

Nagyon jó hogy jelentkeztél és hírt adtál magadról! Írhatnál is pár sort, hogy mi van veled!

Witch,
Ahogy telefonba is mondtam, Boldog 1 születésnapot kívánok Jaminának! nagyon aranyos a karácsonyi képeken! Jó nagy baba!

Elan,

Nagyon aranyosak a képek és a közös kép is hasonlóan jó, mint az őszi! Amin Gábor egyedül van az is nagyon aranyos, kis huncut!
Aludni alszik már rendesen? Tejjel hogy álltok, adtál már neki sima tejet?

Süni,
Gratula a fogacskákhoz! :) Irigykedek, hogy ilyen "jó" fiad van! Remélem, hogy nálunk Uche is át fog valamikor aludni az éjszakát záros határidőn belül!

Benszi,
Nagyon jók a karácsonyi képek! A gyerekekről és a családról is! Azóta már esznek normálisan? Szerintem csak az ünnep tett be nekik, nem?

Mamm,
Szorítok nagyon és ne aggódj, mert nekem is anno alacsony volt az afp-m, a klinikán egy doki azt mondta, aki a kötelező uh-t csinálta, hogy ebből magzatvízlevétel lesz, de hála a MÁV kórházban a genetikus semmit nem talált, így nem kellett! Neked is minden jót kívánok, azért majd jelentkezz a hírekkel, hogy mi volt!

Gabicsibe,
jó lett volna Gabi arcát látni, amikor meglátja a szuper autóját! :)
Milyen elmélyülten nézi gömböt a fán! Ő is nagyot nőt már!

Nika,
Eszméletlen nagy már Ati! Gratulálok a menéshez! Azóta még mit csináltok? Tud menni már a motorral, ez olyan akkumulátoros, ugye?

Málna,
Sokat pihenj és nem lesz semmi baj! Azért majd néha adj jelet magadról, hogy minden rendben!

Bibar,
Ti is írhatnál magatokról! Minden rendben?
Olivér? Falatkáékról tudsz valamit?

Juci,
Ti hogy vagytok? Dorka és Lilit már szoktatjátok a gondolathoz, hogy jön a másik kistesó? Gratulálok a kislányhoz!

Jerika,
Nagyon nagyot nőtettek már! Mindegyik kép nagyon tetszik főként az utolsó :) magától kezdett segédkezni Neked vagy Ti rávetétek?
A hóemberen a gombokat Te rajzoltad rá utólag? :)
A tornát mikor kezditek?

Fiona,
Bence már hatalmasat nőt! Úr Isten, amikor megláttam a képét! Nagyon helyes kispasi lett belőle! Apukájval minden ok?
majd mesélj magatokról!



Rólunk:
1020 grammok vagyunk, a magasságunk ugyanannyi, mint volt. december 29-e óta megyünk! Segítség nélkül, egyhuzamban kb 1-2 métert. Amikor reggel felkel, vagy alvás után nem indul el rögtön inkább mászik, illetve ha nagyobb a távolság! De azt vettem észre, hogy most ez a járás annyira tetszik neki, hogy mászni nem nagyon akar már, csak ha "muszáj".

Karácsonyt nagyon élvezte, a fát is, mármint inkább a gömböket! Igaz szerintem még nem nagyon fogta fel, majd jövőre!

Több kérdésem is lenne:
Bölcsibe már most be kell íratnom Uche-t, én két éves kora után visszamegyek dolgozni. Kérdésem az lenne, hogy ma voltam bent a bölcsibe és azt mondták, hogy írjak be decemberi kezdést, mert hogy januárban tölti a két évet és akkor felírnak valami későbbi listára, ahol ha majd beférek akkor ok, ha nem akkor maradok otthon vele. Ez hogy működik, tudja valaki?

Kipróbáltam már, hogy hátha csak szomjas, de ivás után kb 5-10 perc után fogta magát és ugyanúgy forgolódott.
A doktornő azt mondta, hogy ne adjak neki semmit, hagyjam kb három napig üvölteni utána át fogja aludni az éjszakát. Hát én eddig ezt nem szerettem volna. Valaki csinálta már ezt?
végül is csak enni kell fel, csukott szemmel és utána visszalszik rögtön. Így van, hogy este 8-tól reggel 8-ig alszik egy evéssel!

Képzeljétek, hogy egy hónappal ezelőtt mutattam Uche-nak egy angol mondókás oldalt, ahol ilyen zenék és mondókák vannak. És akkor énekeltük "együtt" az ABC-t angolul. Vasárnap valahogy eszembe jutott és elkezdtem az ágyon ülve énekelni, a gyerek fogta magát és elkezdett a számítógéphez rohanva mászni és mutogatott :) eléggé meglepődtem!

és néhány kép :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Süni Gratulálok a 2. foghoz. Irigykedek, hogy Zéti ilyen jól viseli.
Nálunk fogzáskor gyakori kelés van. Főleg mikor 4 jött egyszerre.
Óránként kelt.

Tubikriszta A hóember épitésnél ott sem voltam. Apjával csinálták. Valami specko festék van a hóemberen.
Nem kell rávenni semmire. Utánoz nagyon minket. Apja tegnap a padlásfeljárót csinálta és méricskélt. Ma a fiam kezébe került a mérőszalag és ő is mért. Lambéria, konyhaszekrény már meg van mérve. Ha jön a postás, irány kifele és ő hozza be a postát.
Multkor látta, hogy a fürdőszobát takaritom, na azóta fürdés közben ő is "sikálja" a csempét. És még sok-sok más dolgot. Csak nézünk, hogy mit figyel meg, és próbálja csinálni.
Bölcsivel kapcsolatban én csak annyit tudok, hogy mi is várolistán vagyunk. Júliusban lesz 2 éves és már előtte, ha lesz hely akkor vihetem beszoktatni. Ők szólnak, de szeptembertől indul a bölcsi. Nálunk aug.-ban leállás van a bölcsiben.
Az éjszakai kelléssel kapcsolatban én hallottam ezt, az anyámtól, állitólag én a nappalt az éjszakával forditottam meg. 3 éjszaka sirás után már tudtam a rendet. Na ezt ajánlja az unokának is. Csak én ezt nem birom halgatni. Ezért kelek még mindig max kétszer.
Ha erős vagy próbáld meg. Viszont érdekes, sok anyuka az ismeretségemben szintén kelős anyuka volt és kb. 2 éves kor után szünt meg a gyerekeknél a kelés. Én is ebben reménykedek. Hisz már nem egyszer átalusza az éjszakát. Hátha állandósulna.
Gratuálok Uche járáshoz. Jók a képek.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Süni
Gratula a 2. fogacskához!Te csak ne panaszkodj! egy kis nyügösség rád fér öltöztetéskor :lol:Szépek vagytok!Jó a falon az a fényképtartó,többet is meglehetne róla tudni?

Witch
Így utólag is boldog szülinapot a kiscsajodnak!

Erika
Látom nálatok is nagy öröm volt a karácsonyfa :D nagyon édes lehet ahogy utánoz mindent.Beszéddel hogy álltok?Én soha nem tudtam volna megcsinálni Botival,hogy üvöltsön 3 napig!majd kialakul,ez is rendeződni fog,látod már elindult valami :wink:De lehet,hogy csak a ricsaj hiányzik neki :D Nálunk az altatás volt ilyen kényes téma,mindig azt kérdeztem az okoskodóktól látott már ovodást ringatva elaludni,persze nemleges volt mindig a válasz! Boti is szépen rászokott arra,hogy az ágyon alszik el és nem kell ringatni.Bár nekem is oda kell feküdnöm míg el nem alszik.A következő lépés az egyedül elalvás csak nem tudom hogyan álljak neki.
Tejet nem eröltetem,majd később próbálkozom még.A bilizés pedig marad nyárra.

Kriszta
Gratula az első önnálló lépésekhez :D Hihetetlen milyen kis okosak és milyen memóriájuk van!Ez a bölcsis téma engem is érdekel,mert az ünnepek alatt nálunk is felmerült a hogyan tovább.

Nika
Nektek is gratula az elinduláshoz!Jó a járgány!Ati használja?

Fiona
Hihetetlen mennyit változott Bence :shock: Jó nagyot nőtt!!Szépek vagytok,de irhatnál egy pár sort mi van veletek!

Málna
Mi újság?Hogy vagy?

Bibar
Mikor bombázol minket képekkel?A szerlmes párról is??Lukival mi van???Legalább priviben ha lehet!!Lécci,lécci!!!
Nálunk a szilveszter este elég mozgalmasra sikeredet,szegénykém nagyon nehezen aludt el annyira félt a durrogástól.Pedig már sötédetéstől kezdve folyamatos volt,észre sem vette.A fürdés utáni szokásos procedúra közben figyelt fel rá és annyira megijedt tőle,hogy kapaszkodott a nyakamba és nem volt hajlandó elengedni.Végül nehezen,de sikerült és jó sokáig aludt :D rendes volt a szüleihez :D tegnap végre haza keveredtünk és mikor meglátta a karácsonyfát úgyan úgy örült neki mint az első alkalommal.Nem is tudom mi lesz ha leszedem,bár már elkezdtem mondogatni,hogy a Jézuska lassan elviszi,de majd vissza hozza.
gabicsibe
 
 


Gabicsibe, jóvanna, én nem panaszkodom. Különben is, már rájöttem, hogy az öltöztetést is hogy tudom elviselhetőbbé tenni számára: bedugom a cumit :D Mit szeretnél tudni a fényképtartóról? Férjem kapta tőlem karácsonyra. Esetleg még képeket mutassak róla?

Szerencsére Zéti pont olyan jó alvó, mint az apukája. Szilveszterkor sem ébredt fel a petárdázásokra és a tűzijátékokra. Ahhoz képest, hogy zöldövezetben lakunk, kaptunk belőle rendesen.
Október elejéig én is altattam esténként, aztán Ati elment 10 napra Oroszországba, azidő alatt én rászoktattam arra, hogy a kiságyban aludjon el egyedül. Simán ment. Szépen eljátszik benne, aztán egyszercsak azt vesszük észre, hogy csend van. A következő lépés az volt, hogy a kislámpáját is lekapcsoltuk, csak a légzésfigyelőn égett az éjjelifény. Így is szépen elaludt. Azért bízom benne, hogy ez így is marad. Szerintetek? Esetleg változhat?

Kriszta, nagyon édes Uche a képeken! Gratulálok az első lépésekhez!

KépKép
süni76
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk Mindenkinek!

Bocsi, hogy nem írtam, de mostanában varrok, és az veszi el Lőrinc alvósidejét. Most is azt csinálom, csak gyorsan benéztem.

Gyönyörűek a gyerekek. És tök jó, hogy mindenhol ilyen jól sikerült a karácsony. Nálunk nem volt az igazi. Lőrinc nyűgös volt a foga miatt és kicsit beteg is volt. A szilveszter meg horror volt a petárdázások miatt. Képünk sincs olyan igazi, bár apósoméknál még van egy adag, lehet, abban lesz. :roll:

Erika, hát szerintem a foga kínozza. Amúgy még csak 8,5 van kint összesen. :roll:

Süni, változhat! De ne változzon! :lol:

Gabi, hűű, miket mond már Boti. Mindig csak ámulok. :shock: :D

Kriszta, Lőrinc is kel még enni minden éjjel, mostanában 2X is. :?

Pocakos anyuciknak drukkolok, hogy rendben legyen minden!!! :D

Most csak ennyi, mert megyek varrni.
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok,

Látom, azért szép lassan mindenki visszaszállingózik :) Csak így tovább!

Süni, gratulálok a fogacskákhoz! Nagyon szépek vagytok a közös képen! Sajnos az alvás változhat... másfél évesen jön a szeparációs szorongás, amikor majd elkezd "őrizni" téged, aztán meg a sötéttől való félelem. Persze egyik sem vonatkozik mindenkire, szóval lehet, hogy nálatok minden okés lesz! De ha lesz is átmeneti "visszaesés", sokkal könnyebb dolgod lesz a visszaállással, mint másoknak...

Benszi, gyönyörű fátok volt, és a gyerekek HATALMASAK!!! Most főleg Dórin látom, mennyire sokat változott az arca, nagylányosabb lett! Mi sem mentünk szilveszterkor sehova... jól is tettük, Gábort nagyon zavarta a durrogtatás, kb. óránként ébredt :( Vagy a telehold volt?

Mamm, szorgalmasan olvasom a blogodat, majd írd meg, mi volt a genetikai tanácsadáson! Szorítok nagyon.

Gabi, nagyon édes Boti, és nagyon klassz az autó; ami az egyedül elalvást illeti, nálunk a délutáni alvás már okés.. lerakom, kimegyek, és 2 perc múlva alszik. Addig meg dumcsizik magának :) Este viszont 3/4 óra, míg elalszik... gondolkodom, hogy esetleg én zavarom az elalvásban azzal, hogy ülök az ágya mellett, és ki kéne mennem, mint délben. Még vacilálok, mennyire jó ötlet ez... Hogy álltok a tejjel?

Mot, szép a hugica! És már fülbevalója is van!

Nika, aztaaa, micsoda motor :) Látom, volt öröm ;) Gratulálok a járáshoz, nem várt vele Atti sokáig!

Málna, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Erika, édes a fiad! Nagyon hasonlít Rád, jól látom, ugye? Főleg a sapkás-pelusos képen látszik.
Fiona, elájultam a képek láttán, Bence óriásit változott! Nagyon helyes kispasi; de az összes gyereked irtó csinos. Volt kitől örökölni ;)

Tubikriszta, nem adtam tejet Gábornak azóta sem... még mindig féltem tőle :D Én is gratulálok Uche járásához! Édes kis ördögfióka :)
Ami a bölcsit illeti, mi is várólistán vagyunk, májusban kell majd szólnunk, hogy igényt tartunk-e a helyre... de még nem tudjuk, beadjuk-e Gábort, vagy összébb húzzuk a nadrágszíjat (esetleg kistesót gyártunk ;)

Vikkata, mit varrsz? Muti :)

Bibar, Lukinéni, Gombahölgy, Agnese, Share, gyertek karácsonyi beszámolóval és fotókkal! Nem karácsonyi is jöhet! :)

Rólunk: nálunk dúl a szeparációs szorongás, ha eltávolodok Gábortól 1 méternyire, már megy az anyázás :D Különben cuki, iszonyatos tempóban tanul beszélni, már 100 fölött van a szókincse szerintem... még nem rakja össze a szavakat, de eszméletlen dolgokat tud már... Ha nem esik az eső, sokat vagyunk kint délelőtt és délután is, mert ha bent kell lenni, hát az horror, kaparja a teraszajtót. Alvással még mindig rosszul állunk, 2-3 alkalommal ébred éjjel. Egyszer csak vége lesz (vagy nem). Az a fő, hogy egészséges és vidám, na nem? :)

Szilveszterkor még rosszabb volt a helyzet, mint általában. A telihold sem tett jót, de a petárdázások, mini-tüzijátékok sem. 10 lett, mire elaludt, és utána is óránként ébredt hajnalig... mi is otthon maradtunk, társasoztunk, koccintottunk, és már dőltem is az ágyba :D Na, majd jövőre.

Én meg lehánytam rabláncaimat, és megbeszéltem a férjemmel, hogy hetente kétszer elszaladok tornázni. Nagyon hiányzik a sport, és az is, hogy kicsit elszabaduljak otthonról. Tegnap volt az első alkalom, alig élek, de csodás volt! 5 kilót kéne leadnom. Ha ez sikerül, akkor onnantól moziba járok edzőterem helyett :D :D :D

Kép
elan
 
 


Sziasztok!

Süni!

Nagyon csinik vagytok a képen! :)
Szép nagy baba Zéti! :)

Jerika!

Nagyon édes Marcell! :)

Fiona!

De jó, hogy jöttél! :)
Bence komoly fiatal ember lett! :)
Nagy gyerekeid is helyesek. :)

Kriszta!

Nagyon ügyes Uche! Ati ennyire még nem bátor. Megy pár lépést, de ennyiben ki is merül a tudománya.....
Inkább csak ácsorogni szokott meg táncikál közben, de ha észreveszi, hogy nem kapaszkodik egyből nyúl valami után. :)
A motorral segítséggel tud menni. A pedálon van a gomb amivel tud haladni. A lába ugyan leér hozzá, de még nem jött rá, hogy hogy kell nyomni. Volt, hogy véletlenül sikerült Neki és annak nagyon örült. :)


Gabi!

Ati is hallgatta egy darabig a petárdázást, de sikerült elaludnia.
A fa leszedése nálunk is nagy dilemma, mert nagyon örül neki még most is. Azonban sajnos muszáj lesz, mert szörnyen hullik. :(
Úgyhogy hozzánk holnap jön érte a Jézuska. ;)

Elan!

Együtt érzek Veled az éjszakákkal kapcsolatban. Ati is fent van legalább 2-szer. Nem tudom mikor fogja végigaludni az éjszakákat. Bezzeg amikor beteg volt, és egyfolytában folyt az orra, akkor aludt mint a bunda. :?

Kép
nika28
 
 


sziasztok
jövök majd képekkel,aranyosak vagytok hogy hiányoltok :wink: :wink: annyira fáradt vagyok állandóan,hogy már nincs erőm irni :oops: :oops: jól vagyunk,jövö hét csütörtökön lesz a méhlepény biopsziám,már várom hogy túl legyek rajta.
baba már 8 cm ülőmagasságú,nemét még nem tudjuk.
rosszullétek elmultak,csak ez az álmosság......

Elan
ügyi vagy,én is jártam annó Olivér mellett és olyan jól esett.
kell az nekünk :lol: :lol:

Süni
de jó neked,én még mindig altatok,ezt nagyon elszurtam,na majd a másodiknál :wink: :wink:

Gabi
szegénykém,annyira meg tudnak ilyedni,olyan cukik :oops: :oops: Olivér éjfél elött aludt el igy szerencsm volt mert a legnagyobb durrogás a mély álmában volt igy nem ébredt rá fel :oops:

TubiKriszta
jól van Falatka is,majd hozok képet róla,Lukinak most az emeleten van a gép és nem jut soha hozzá,Lili teljesen lefoglalja.éde a manód :lol: :lol:

nagyon szépek továbbra is a gyerkőcök,bocs de most ennyi időm volt,majd keresek képet délután :wink: :wink: megyünk szánkózni :lol: :lol:

bibar
 
 


Süni
Igen azt megköszönném,megpersze hol lehet ilyet beszerezni.Vagy te gyártottad?A te fiad eddig is tündér volt szerintem az is marad :D

Kata
Sikerült a nyakpárnát megcsinálnod?Mibe fogtál már megint bele?
Botin néha én is csodálkozom pláne egy idegen,ha meghallja mennyit beszél kiszédül.Anyósoméknál a szobánkban van egy világító harang,na az volt a favorit egésznap ott ültünk és azt nézegette.Éjszakára kihúztuk,mert képes lett volna akkor is azt nézni.Egyik reggel felébredt és egy egész mondatot elmondott :Anyucika kikapcsolta bimm-bammot ott.Én meg csak pislogtam.

Elan
Na látod Gábor már a második esetben gyorsan behozta lemaradását :D gyorsan megtanult menni is és már mennyit beszél :D Nálunk is eljött egy pár napja ez a félelem.Elmegyek pisilni és magamra zárom az ajtót(apja itthon van)elkezd sírni és kiabálja Anyucika gyeje vissza vagy Anyucika szereti,szereti.Addig abba nem hagyja míg ki nem jövök.Csak azt nem tudom hogy lesz így ebből bölcsi?Alvás most nálunk is katasztrófa,jön a 4.örlője,megint taknyos és második napja az éjszakák túlnyomó részét közöttünk tölti.El is felejtettem mesélni,hogy a szilveszter napja valami katasztrófa volt.Boti egésznap megállás nélkül nyafogott,hisztizett,sikított.Nem ismertünk rá,de már magunkra sem,mert olykor-olykor elszakadt a cárna és kiabáltunk vele :oops: :oops: volt hogy pár perc erejéig hatásos volt.És szégyeltük is magunkat érte rendesen.

Nika
Kiváncsi vagyok mit fog szólni Ati,majd számolj be róla!Hogyan készültök a szülinapi zsúrra?

Bibar
Miért is kell ez a méhlepény vizsgálat??Valamiről lemeradtam vagy a korod miatt? :oops: :oops:
gabicsibe
 
 


Ja és ma végre nem félt a szánkón,szívesen elücsörgött rajta még az is tetszett,hogy egy kis lejtőn leszaladtam vele.Aztán egyszer megszólalt nyomi-nyomi pelusba,kb.20 perce voltunk lent. :twisted: :twisted: Vissza fel,kaki ki, mi meg maradtunk a lakásban :(
gabicsibe
 
 


Gabi
jaj de bosszantó mikor a kaki miatt vissza kell fordulni :wink: :wink: nekem Olivér már régóta nem hord pelust,nagyon ügyi volt,augusztusban leszoktunk.persze éjszakára még ráadom,de van hogy szárazon kel és mondja hogy bili :wink: :wink: nem merem még nem abban altatni.
a napi egy kakinál kéri a pelust,azt nem szereti a bilibe,majd most kezdjük a vc szükitőt :oops: :oops:
a korom miatt csináltatom,35 vagyok,de én 33 évesen is megcsinbáltattam Olivérnél,igy vagyok nyugodt :oops: :oops:

bibar
 
 


Sziasztok! Lőrinc az ölemben ül és néha beleír majd biztos! :lol:

Gabi! Hát a nyakpárnát nem varrtam meg, mert senkinek sincs, vagyis senki sem írta, hogy lenne neki, és így nincs szabásmintám, de majd, ha bababoltban járok megnézem mekkora életben. :roll:

Most Nouky-t varrok Lőrincnek. Ő úgy mondaná, hogy Dukit. :lol: Imádja a Nouky és barátait http://www.mirax.hu/index.php?option=co ... 7&Itemid=1, ez az egyetlen dolog, amit néz és hajlandó leülni a fenekére, mert különben egész nap nincs megállás. :oops: Amúgy vadásztam neki Nouky-t, de nem találtam, így nekiálltam én, még csak a feje van meg, de tök édes, cipelgeti a lakásban a fejet. Horror. :lol: Mivel a varrógépet nem lehet bekapcsolni, így kézzel varrok és nagyon lassan megy. :oops: Lőrinc a porszívó és a varrógép látványától is sírva fakad. :cry:

Elan Lőrinc is iszonyatosan hisztis. És Ő is szeparációs szorongós. És nem eszik. :lol: A változatosság kedvéért. És utál sétálni, elfekszik a betonon és nem hajlandó tovább menni, cipelni kell. Itt meg más nincs csak beton. A játszón és a sétányon bokág áll a víz. A babakocsiban 20 percet van el maximum, de a felét végignyüszögi. Úgyhogy annyit vagyunk kint, csak amennyit nagyon muszáj, inkább sokat szellőztetek. Utálom a panelt, úgy vágyom családiba. Nagyon szeretném, ha tavasz lenne ez a tél egy rémálom.

Amúgy nagyon irigyellek benneteket, hogy ennyit beszélnek a srácok, enyémgyerek kb. 25 szót mond, de azt is csak úgy, hogy kb.. Meg hol
mondja, hol nem. Tudatosan szerintem kb. 10 szót használ rendszeresen. Ebből az Ajagyejeide, Mostgyeje az egyik. :oops: :lol:
torolve_20130114141731
 
 


Nika,

Atinak Boldog Névnapot kívánunk!

Uche és Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Bibar
Bizti nem lesz semmi baj most sem :D Képzeld ma kérte Boti a bilit,rá ült én meg kimentem a konyhába és hallom nagyokat nyög.Egyszercsak megjelent tapsikolva és azt hajtogatta ügyes vagy,ügyes vagy.Bementem és mit látok?Bele kakilt a bilibi :DGondolthatod indián tánc ahogy te anno :lol: agyon puszilgattam,hogy milyen ügyes és felhívtuk apucikát és a nagyikat milyen ügyes unokájuk van.Kíváncsi vagyok a folytatásra :D

Kata
Nagyon édes ez a mese!Hol bukkantál rá,hol lehet hozzá jutni? le a kalappal elötted,hogy ilyen be bele vágsz,de a gyerkőcért mindenre képes az ember!Azon meg ne búsúlj,hogy csak "ennyit" beszél,az én fiam nem mérvadóTudod ő mindent korán csináló kis külünc :D Lőrinc is bele fog jönni,aztán meg vissza sírod ezt a korszakot :lol:Boti sincs oda ezért a hidegért ám,úgy kell noszogatni hogy lemennjünk egy kicsit!Ma is fél óra után közölte haza,bár ma megült a szánkón és élvezte is,főleg a mások által épített hóembert :D

Nika
Boldog névnapot a gyerkőcödnek :D
gabicsibe
 
 


Nika, Boldog névnapot Atinak!!!

Gabi, Ikeába vettem a fényképtartót. Szerintem nagyon jópofa. Gratulálok, Boti nagyon ügyes volt!!!!! Csoda, hogy a bilit nem vitte magával a konyhába :D

Vikkata, irigyellek, hogy ilyen ügyes vagy. Nekem nem lenne türelmem a varráshoz. Férjem előbb varrna, mint én. Bár ő tud is, mert textilipari technikumot végzett :D Na, jó, azért apróságokat meg tudok csinálni, de a varrógépet csak ő tudja használni.

Bibarci, mikor lesz a biopszia? Mennek a drukkok, de biztos minden rendben lesz. Ja, és üdvözlöm Lukit-t! :D

KépKép
süni76
 
 


Köszönjük szépen a köszöntést! :)

Kép
nika28
 
 


Nika
boldog névnapot Atinak :lol: :lol:

Süni
jövö csütörtökön,pont Olivér szülinapján :oops: :oops: remélem szerencsét hoz az a nap :wink:

Gabi
jaj de ügyi Boti :lol: :lol: gondolom hogy örült a család :wink: :wink: azóta volt valami a bilibe??

bibar
 
 


Bibar!

Köszi! :)

Szorítok csütörtökre! Biztos szerencsét, hogy Olivér szülinapja! :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Erika,
Sajnos én sem vagyok olyan, aki hagyja ordítani a gyerkőcöt, mert tudom, hogy Uche nem egy -két órát ordítana, hanem kb négyet-ötöt és azt is tudom, hogy ha ez így lenne, akkor lehet, hogy x óra után megtörnék, így nem látom értelmét. Mondták sokan, hogy csináljam, mert különben elég soká lesz az, hogy átalussza az éjszakát. nem tuodm egyenlőre kibírom, hogy egyszer felkel, végül is nem nagy megerőltetés. Inkább akkor lesz rosszabb, majd ha már én is dolgozom, de addig remélem, hogy már aludni fog egész éjszaka.
Nagyon ügyes a kicsi fiatok! sokat nőt már ő is. tornára már hordod?

Elan,
Gábor nagyon huncut gyerek. Tegnap néztem iwiw-en is a képeket! Nagyon -nagyon jó :)
Milyen a torna, beleszoktál már?
Gabi amikor ébred akkor csak kajáért vagy játszani?

Süni,
Ha így szoktatod Zétit, akkor ez így is fog maradni szerintem. Nagyon jó, hogy átszoktattad a kiságyba, nálunk szerintem már lehetetlen :( megtenni, mert nagyon közénk szokott, igaz majd én fogok vele a kisszobájába elaludni és utána átjövök a mi szobánkba, szivacsot szeretnék neki venni, majd tavasszal, mert arról, ha lemászik semmi baja nem lesz, remélem, hogy majd úgy átszokik ő is.

Vikkata,
Akkor Te is a nemalvós anyukák táborát erősíted :) Neked csak enni kell fel Lőrinc vagy játszani is?
Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen dolgokat varrsz, ezt a mesét én egyszer láttam a minimaxon és nagyon tetszett, utána nem tudom, hogy miért vették le onnan!
ha elkészülsz a varrással tegyél már fel képet, mert nagyon kíváncsi vagyok!

Nika,
Milyen volt ATi első névnapi bulija? Vagy egybetartjátok a szülinapjával?
Sajnos én hétvégén nem leszek, ezért BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK ATINAK!
hidd el az autónál meg egy-két alkalom aztán már meg sem fogjátok tudjátok állítani :)

Bibar,
Biztos minden rendben lesz! Ezt amúgy hogy csinálják és hol csináltatod? Majd írj! és várjuk a fotókat is! :)

Gabicsibe,
Hatalmas gratula Botinak az első nagy bilizéshez! Nagyon ügyes srác! Azóta is csinálja? Pisi is oda megy?

Üdv
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Köszönjük szépen! :)
Külön névnapoztunk, de az szolidabb volt. Holnap lesz torta meg egy kis zsúr a nagyszülőkkel és a keresztszülőkkel. :)
Kíváncsi vagyok mit szól a tortához. :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Nika,
Isten éltesse a kisfiadat! :D Ugye milyen nagyon gyorsan elment egy év?


Bocsi lányok, most csak így kutyafuttában, visszaolvasni nemigen tudok, csak gondoltam megírom nektek, hogy hál'Istennek minden rendben van velünk. Kedden voltunk az Istenhegyin, alaposan megnézték uh-on Ketteskét, és semmi problémát nem találtak. És képzeljétek! KISFIÚ! :wink: :D


Hétvégén igyekszem visszaolvasni, ígérem!

Kép

Kép
mamm
 
 


Szasztok Csajok!
Íme a 3 éves Csajszim!!!
Repül az idő!!!!

Kép
mot
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?