Új privát üzeneted érkezett!

Motné!
Válaszoltam! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
4 után jöhet az urad!

Witch!
Mindjárt egy évesek lesztek!Iwiwen is néztem a pilótakekszes képet!Cuki!Most azért ilyen nehéz,mert nincs segítségem és most fejeztük be a ház felújítását,így muszáj volt mindenképp függönyt mosni! :evil:

Jerika!
Traktorozás tök jó lehetett!

Mamm!
Hogy bírod a pocakosodást?Ti mikor tudjátok meg mi lesz?

Juci!
Itt is örülök,hogy minden ok volt a teszten!
Vendég
 


Mamm, köszi!

Egyébként hallottam olyat is suttogni, hogy a kombináltra rossz eredményt adnak, hogy befizesd a 15e-t az integráltért, de remélem ez nem igaz!
A kajásba dobtam képet az első adag szappanomról ;-)

Jerika, én egész jól állok, amit venni akartam nagyjából megvan, ill. tudom, hogy mit honnan kell még beszereznem. A házi készítésű ajándékok folyamatban vannak, idén időben kezdtem, persze az utolsó napokban megint besűrűsödik majd a dolog, mert ugye nem lehet mindent korábban elkészíteni.

Kajaügyben még gondolkodom, de szinte alig leszünk itthon.

Benszi, itt is köszi!

Judit

jucicuki
 
 


Helló!

Voltam dokinál, és minden rendben van!!! Ott figyel a mi kis mazsolánk. nem látni még teljesen egyértelműen a szívdobbanást, így karácsony előtt kedden még megyek!!!

Annyira hihetetlen, hogy mennyit szenvedtünk az első babával, és második meg ilyen egyszerűen jön!!!

nem lehet szex, forró fürdő, emelgetés, sok pihenés!!

Judit! neked hogy sikerült véletlenül vagy segítséggel? Remélem minden kiderül a 4d-n, mi úgy beszéltük meg, hogy nem nézzük meg. az első babánál is kibírtuk!!
málna79
 
 

 
 

Sziasztok rohanósan. :)

A képek fantasztikusak a babákról-gyerekekről. :) Öröm feljönni és nézegetni őket. Tessék bombázni az oldalakat ezekkel a szépségekkel. :)

Málna hát neked is nagy nagy gratula, vigyázz magatokra. :)

Bibarci kérdezted még anno van e fagyink. Igen van egy 2-es meg egy 1-es lefagyasztva. :) Akkor ezekszerint adott hónapban elég ha becsekkolok BMC-be? Ti hogy vagytok? Lukiék?

Juci ez annyira izgi, Te mit szeretnél, vagy mindegy csak egészséges legyen? :)

Ezerbocs, hogy nem tudok hosszan, de már rohanásban vagyok. :) Mikulás király volt, csajom énekelt a Télapónak, és még mindig bambulok ki a fejemből hogy már óvodás :shock:

Kép

és van egy eladó ülésünk ha valakit érdekel: :)
Mi nagyon meg voltunk elégedve vele, nagyon dögös üléshuzata van. :)

Concorde ultimax gyerekülés
Balesetmentes. 1,5 évig használtuk.

Concorde Ultimax gyerekülés (újszülött kotól 18 kg-ig)
Jellemzők: Több fokozatban dönthető, menet közben dönthető, kitűnő csípő-, oldal- és fejvédelem Biztonsági öv jellemzői: 5 pontos , központi övfeszítős, magasssága több fokozatban állítható Vállpárna jellemzői: energiaelnyelő.

irányÁr: 38.000 Ft (Bolti ára akkor 60.000 Ft volt)

Kép

chesti
 
 


Sziasztok!

Nika, gratulálok az első lépésekhez, nagyon ügyes és sportos fiad van! :)

Mot család, gyönyörűek a csajszik! Egy szobában alszanak, vagy még külön?

Gabicsibe, a mi dokinénink azt mondta, 18 hós kortól adhatom óvatosan a tejet, de csak pasztőrözöttet és 1,5 százalékosat. Megmondom őszintén, én egyelőre nem nagyon erőltetem, félek a következményektől. Kajába rakok tejet, de egyszerre 1 decinél többet még nem adtam neki, és nem is tervezem a közeljövőben. Boti nagyon édes a fotókon, és nagyon bátor! Gábor max. a hónom alól kukucskált volna ki a Mikulásra, ha egyáltalán!

Süni, mekkora már Zéti, meg kell őrülni... nemrég született! Szép kisfiú, ezek a szemek...:D

Mamm, mesélj majd a Mikulásról... Zsófi agresszív kitörései elmúltak különben?

Vic, szuper lehetett az anyázás :D

Tubikriszta, azt a, de helyes kis télapód van ;)

Juci, nagyon klasszak a Mikulásos képet, édesek a csajok! Látom, volt nagy öröm! Nagyon örülök a jó eredménynek; tényleg, fiút vagy lányt szeretnétek inkább?

Málna, szuper, hogy minden rendben! Gratulálok!!! :D

Erika, igazi kávéból csinálod a tejeskávét Marcellnek? Nem pörgeti fel nagyon? Az én fiam is kábé ennyire "bátor", mint a tiéd ;) Viszont a traktorokat Gábor is imádja, és szerencsére itt, a szüleimnél nagyon sok van belőlük... jönnek-mennek a városban mindig. Sajnos egyelőre nem haverkodtam össze egyik vezetővel sem, pedig tuti nagy sikere lenne a srácnál, ha beülhetne egybe. Ami a karácsonyi ajándékokat illeti, nekünk már rég megvan minden... ami pedig a menüt illeti, szerencsére arra nincs gondom, anyósom főz :)

Witch, itt volt már az ideje a friss képeknek, nem ér dugdosni a nagylányt!

Vikkata, igen, szereti az építőt, néha önállóan is elvisszük a kutyás-cicás figurákat vásárolni pl, és ha kezdődik a balhé, csak odaadom neki, és elnézegeti-rágcsálja. De most pl. ezekkel fürdik... Lőrinc irtó jóképű, mint mindig ;)

Chesti, Niki nagyon édes! Mit énekelt? Mikor mentek vissza a fagyikért?

Mi otthagytuk Budapestet ismét 2 hétre és meglátogattuk a szüleimet vidéken. Gábor nagyon élvezi, hogy itt mehet, amerre lát, minden tök sík, nem olyan dimbes-dombos-lépcsős, mint ahol Budapesten lakunk. Tény, hogy a nagyszülei egész nap csak rontják, elég lesz helyrehozni otthon :D Az éjszakákat most megint átalussza, épp nem jön 1 foga sem (még 6 van hátra), cserébe a délutáni alvás megint elég gázos. Korábban már tökegyedül elaludt 2 perc alatt, most meg háromnegyed órán át szórakozunk, mire elalszik :(
És mostanában nincs étvágya. Nem tudom, nálatok volt-e ilyen, de alig tudok 2-3 kanál főzeléket vagy 2-3 kocka szendvicset belediktálni. Sem ülve, sem közlekedve nem megy az evés, komolyan, nem is értem, hogy üzemel ilyen kevés kajával. Persze a gyümölcsjoghurt, krémtúró ipari mennyiségben lecsúszna, ha hagynám, de gonosz vagyok, és nem hagyom. Várom az ötleteket, hogyan vehetném rá a srácot az evésre. Vagy hagyjam a fenébe, majd megjön hozzá megint a kedve?

Gombahölgy, Agnese, Share, Rebe!
(s valahány név a naptárba' :) ) Én nagyon-nagyon örülnék, ha írnátok pár sort magatokról, esetleg fotókkal, ha nem is tudtok visszaolvasni, vagy nem válaszoltok senkinek, csak úgy, hírt adtok. Naaaaa, légysziii :)

Kép
elan
 
 


Benszi!!! :D
Valamiért nem megy a privát üzi, e-mailt írtunk.
Puszi
Moték
mot
 
 


Szasztok Csajok!
Alakulunk, tejci van bőven, megy az edzés rendesen, de azért még kanállal pótlás van tejcivel...
Anya ügyes, türelmes és kitartó.
Még külön alszanak, Kriszti nem ébred fel éjszaka, ha megy a műsor és délutánonként is szépen alszik. Sőt volt már arra is példa, hogy mind a 4-en aludtunk délután egy nagyot....
Na majd jön Anya és mesél!
csók Nektek

Kép
mot
 
 


Sziasztok!
Motpapa, de szépek a királynőid ezen a képen! :D

Gabicsibe, boldog névnapot kívánok!!!!!

Málna, gratulálok a Ti meglepetés babátokhoz is!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Elán Cikoria vagy Málata kávét vegyél. Én CBA-ban katam. Rá van irva, hogy kell elkésziteni. Az való gyerekeknek, na meg aki szereti a koffein mentes kávét. Nekünk visszahozta a gyerekkort.
Ügyes vagy, hogy már a karácsonyi nagy beszerzést letudtad. Az étkezést nekem kell megoldani. Utoljára mikor hazajöttünk Marcellal, akkor föztek 4 napig nekünk, azóta én.

Juci Csak csodálni tudlak, hogy két izgő- mozgó kislánnyal még saját készitésü ajándékot csinálsz. Nekem erre már nincs időm.

Málna Gratulálok a kis pocaklakohoz. Akkor most szigoru pihenés, ahogy az orvos rendelte.

Gabicsibe Boldog névnapot!

Mot család Sugárzik a boldogság a képről. Várom a jelentkezést.

Na megyek főzök.

Szép napot mindenkinek!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Elan,
én is erőlködtem egy időben Máté etetésével. A nagy evő fiamnak elment az étvágya. Aztán rájöttem, és így utólag is úgy látom, hogy kár volt erőlködnöm. Úgy látom, hogy hagyni kell, és egye, amit jónak lát. Persze itt nem csokiról, egyéb nasikról van szó, hanem pl. mostanában kefírt eszik állandóan. Volt egy időszak, amikor csak tejszelet ment. Ez utóbbit én sem díjaztam, de amikor még vacsoraidőben sem ment semmi szinte aznap a gyomrába, akkor adtam neki. Éhesen nem lehet aludni. :wink:
Szóval, ha Gabinak a joghurt esik jól, akkor szerintem egye. Majd kialakul. Próbálkozz ezzel-azzal, hátha bejön. Újdonságokkal, más formában elkészített kajákkal. Aztán ne csodálkozz, ha egyszer megeszik valamit, és másodjára majd jól otthagyja. sokszor megszívom.

Mot,
gyönyörűek vagytok!!!

Kép
Kép
share
 
 


Málna, spontán bébike :lol: mi sem tudjuk, hogy hoztuk össze :wink:

Csajok, kisfiúra vágyom igazán, jó lenne tudni milyen fiús anyukának is lenni, de az előzmények után tényleg nem duma, hogy mindegy, csak egészséges legyen!

Mot, szép a család!

Judit

jucicuki
 
 


Moték, gyönyörűek vagytok!!!! Igen, tessék jönni mesélni mindenféléről, amint tudtok :)

Erika, köszi a kávés tippet! Nekem ez a cikória dolog teljesen kimaradt az életemből :) Tudatlan vagyok. Majd kipróbáljuk.

Share, nagyon köszönöm, hogy írtál a kajálással kapcsolatban. Hallottam már ilyenről korábban, de amikor bekövetkezett, teljesen tanácstalanul és értetlenül álltam a dologgal szemben. Megfogadtam a tanácsodat, nem erőltettem a dolgot, ha 2 kocka szendvicset vacsorázott, hát annyit evett, és kész. Szerencsére csak 2-3 napig tartott a dolog, most megint megeszik mindent Gábor, amit elé rakok, szóval egyelőre túl vagyunk rajta.

Juci, megértelek! Van már név-ötletetek különben?

Hoztam két képet a srácról, most ezek a kedvencek:

Kép Kép

Kép
elan
 
 


Sziasztok csajok,

már megint sos hasfájásom van :D :D : nektek mikor jött meg először szülés után, és az mennyire volt erős meg fájdalmas. Engem valószínű meglátogatott mensi manó, mert tegnap óta már bocs a kifejezésért, de dől a piros. Görcsölni annyira nem görcsölök, inkább az zavar, hogy nagyon erős már nappal is az éjszakai betétet használom. Nekem a baba előtt nem volt erős, általában 3 nap alatt elmúlt. Remélem ez nem kóros, bár miután elég rég nem mensiztem, gondolom normális.Bár biztos ami biztos megkérdezlek titetet. Remélem nem a belső sebem szakadt fel, nyugodtan nézzetek most hülyének :lol: :lol: , bár akkor valószínű nem irogatnék itt nektek. Kezdek tiszta hülye hipochonder lenni, nem vagyok normális. Régen nem voltam ilyen. Ez a terhességgel jár?
vic12
 
 


Vic Nekem 6 hétre jött meg, hasonló tünetekkel. Azóta is az első kettő nap dől, utána már a régi szerint megy. Egynek örülök csak, nem görcsölök, nem szedem marékszámra a gyógyit rá. Azóta 2 nappal tovább is tart.
Ne ilyedj meg. Valószinü még a hormonok dolgoznak nálad.

Elán Nagyot nőt Gábor. A sétálos kép tetszik nekem.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Sziasztok!
Vic, nekem még mindig nem jött meg. :shock: Remélem, nem azért, mert valami gáz van! Bár, asszem hamarosan számíthatok rá. Sajnos a tejci elfogyott :( Azért örülök, hogy eddig is kitartott.

Elan, nagyon édes Gabi a képeken!

Jerika, a Maci kávéra gondolsz, ugye? Az fincsi, pedig én nem szeretem a kávét.

Tegnap azt hittem, én is csatlakozom a meglepetés babások klubjába :D Konkrétan olyan tüneteim voltak: hányinger, émelygés, gyomorfájás, szagérzékenység. 2 percnél tovább nem bírtam fent lenni. Aztán sajnos kiderült, hogy lázam is van. Doki szerint egy vírus. De nem influenza. Ma már jobban vagyok. Nem is vettem terhességi tesztet :lol:

Egy mai kép:

Kép

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jelentkeztem utoljára, de két lurkó mellett alig van időm. Olvasni próbálok, de írni már nem marad energiám.

Örömmel olvastam, hogy egyre több kistesó van pocakban, és már kint is. :D A gyerkőcök nagyon édesek, sok képet tegyetek fel. Próbálok majd újra bekapcsolódni, meglátjuk, hogy sikerül. :wink:

Elan
Köszi, hogy hiányoltál. Nálunk is rapszodikus a kajálás, ahogy itt egy anyuka mondta: fényevő a gyereke. Néha Miló is alig eszik. A gyümölcs szerencsére megy minden nap. De sok olyan kaja van, amit eddig szívesen evett, most két-három kanál is kész.

Share
Hogy telnek a napjaitok?

Motné
Szépek vagytok! :D

Rólunk pár szó, hogy ne felejtsetek el :wink: :
Zalán 10 hónaposan megtette első lépéseit, most már lassan többet megy, mint mászik. Folyamatosan rág, na nem a játékait, hanem a bútorokat, cipőket. :shock: Tisztára olyan, mintha egy kiskutyánk lenne, látszik a bútorokon a foga nyoma. Egyébként egy ördögfióka a drágám. Egyre többet játszanak a Milánnal, na persze azért megy a kiabálás is, ha olyat csinál, ami nem tetszik a Milónak. Miló Sokat énekel, kedvence most a Inner Circle: Bad Boys. Nagy dumás lett, pár gyöngyszem tőle:
-Egyél Miló, alig ettél!
-Nem.Maximum a tejet iszom meg.

-Apa, ne oda tedd a tejet!
-Akkor hová?
-Mondjuk ide, itt elérem!

Pisilés közben.
-Anya, a pisi kilyukasztotta a kukimat.

És a legjobb.
-Gitta nagyi, megesz téged az elefántom.
-Jaj ne, mi lesz akkor szegény Gitta nagyiból?
-Elefántkaki. :lol:

Pár kép
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
agnese
 
 


Sziasztok, gyors helyzetjelentés:

Sajna egyre rosszabb lett éjjel a vérzés, ráadásul én nem görcsölök, csak egyfolytában folyik, csöpög a vér, úgy, mintha nyitva hagytak volna egy vízcsapot, ütemesen folyik. Ráadásul nem is olyan, mint amikor megvolt, teljesen más nem szakadnak ki azok amiknek ki kell, friss, élénkpiros, ezért hajnalban bementünk az ügyeletre. Ott azt mondták, hogy normális szülés után nem a sebemmel van baj, nem kell rá semmi, nem baj, hogy erősebb, majd elmúlik. Hazajöttünk eltelt pár óra és még erősebb lett. Na ekkor már annyira be voltam szarva, nem nyugtatott meg a doki, hogy bementem a saját dokim rendelésére délután a kórházba és azt mondta ez nem egy normális mensi, kaptam vérzéscsillapítót, ergám cseppet meg vasat. Meg is vizsgált alaposan, jól kitörölt egy nagy buci vattával, hát nem volt valami kellemes. :x Azt mondta el kell múlnia 4-5 nap alatt. Azért az durva, hogy 3-4 tena extra tele elsz egy nap. Bocs, ha gusztustalan voltam, de gondoltam leírom, ha más ilyet tapasztal ne várjon, inkább menjen be, még, ha esetleg hülyének is nézik egy ügyeleten, nehogy baj legyen pláne ünnepek előtt. A legszarabb az egészben az, hogy annyira legyengültem, hogy alig bírom ellátni a manót, még jó, hogy anyukám itt van és segít. Hát, ok, hogy jobban jártam a császárral, de mostmár kezd a t....-öm tele lenni, hogy 2 hónappal szülés után még mindig nem jöttem rendbe teljesen, sőt egyre rosszabb. Azért remélem el nem vérzem, vagy nem kell kikaparni, esetleg kivenni a méhem, szeretnénk még babát, meg egyébként is na. Szóval most kicsit be vagyok tojva. Hát ennyi. Majd jövök és visszaolvasok, de most megyek, mert hajnali kettő óta talpon vagyok.
vic12
 
 


Vic!!!

Érdekes amit írtál!!!
Én sima 3 napig tartó szülés után úgy jártam, hogy elvitték kivizsgálni a kisbabámat, és kiderült hogy a cukra nagyon alacsony, rögtön infuzió, idegeskedés, fejés, tömés 5 napig. mindenki abban bízott, hogy ha adunk neki anyatejet, akkor helyre áll a cukra. majd 5 nap után elvitték roham mentővel. én mentem utána, ültem egy hokedlin egész nap, nem lehetett befeküdni. minden nap utaztam 4 órát. szó szerint nem aludtam 4 óránál többet, és egyáltalán nem pihentem. majd miután haza jöttünk nem véreztem egyáltalán de nem is foglalkoztam vele. és a 3. este elöntött a vér. nagyon megijedtem, bementünk a kórházba éjszaka és másnap kitisztítottak altatásban. 5 nap kórház és úgy jöhettem haza. Egyszerűen ki kellett tisztulni... ezt csak azért írtam le, mert sima szülés után is van ilyen!!!

Juci!

én titkon mindig kislányt szerettem volna, még ha azt is mondtam, hogy mindegy akkor is lányra gondoltam. azt hittem, hogy nem lehet úgy szeretni egy kisfiút mint egy lányt. most 22 hónapos a kisfiam és imádom!!! nem tudom milyen egy kislányt szeretni, de most nem tudom elképzelni, hogy lehet jobban szeretni mint ahogy szeretem az én manómat. Szóval most már tényleg mindegy mi lesz a második. lehet hogy nem is nézzük meg. Az elsőnél is kibírtam!!!

na azért kipróbálnák egy kislányt is.....

kedden megyek szívhangra, pont a párom szülinapján!!!

mit szólnak a manók a havazáshoz?

mi nagyon örülünk!!!
málna79
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen írtam,nem is nagyon emlékeztek rám szerintem....
Málna,
gratulálok, hogy jön a második baba! Szerencsés vagy!!! Drukkolok, hogy minden rendben menjen!!!
Jó lenne, ha majd nekünk is sikerülne csak úgy...egyszercsak....
Különben mi jól vagyunk, Bendegúz 11 hónapos lesz és nagyon imádjuk, már majdnem megy egyedül, minden érdekli, okos baba:-)

És mindenkinek gratulálok, aki ismét áldott állapotba került:-)

Mindenkinek jó karácsonyi készülődést kívánok!

Kép
baby.81
 
 


Kép Kép

Küldök két képet a mi Bendegúzunkról:-)

Kép
baby.81
 
 


Baby!

Én emlékszek rád, és eleinte írtam is hogy merre vagy, de aztán nem küzdöttem, tényleg eltűntél... Bendegúz édes baba nagyon, és ügyes hogy már majdnem megy :)

Vic!

Nem semmi sztori. MOndjuk én 6 hétig véreztem, ami erős volt, azátn elmúlt, és csak szopi befejezése után jött meg... azóta viszont mindig erősebb az első két-három nap...

Agnese!

Csodaszépek a fiaid, nagyon ügyesek :) Jók a dumák, nem unatkozhatsz mellettük :)

Süni!

Zéti csoda szép, aranyos a pofija

Elan!

Gáborka lassan kész férfi, azok a huncut szemek :)

Moték!

Gyönyörűek a lányok :)

Chesti!

Niki igazi nagylány már, és olyan szép :)

Erika!

Jól vagyok, csak sok a meló, de nem panaszkodok, örülök hogy van :) Jönnek új ügyfelek, és ennek örülök. Nem könnyű egyedül nevelni manót. Anyagilag főleg nem... De megér minden munkával töltött percet, hogy látom, hogy nyugodt, kiegyensúlyozott baba, és a fő, hogy a munka nem a gyerektől veszi el az időt. Beosztom az időmet. Nem tudom hogy csinálom, de a gyerekkel is vagyok, dolgozok, salsázni járok (na jó itt szerncsémvan, mert este van az óra) és angolra is... :lol:

Juci!

Hogy vagytok? Tudjátok már?

Hurrá itt a hó, Jamika élvezte, majd teszek fel képet :)

Kriszta!

HOva lettél?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Mindenkinek köszönöm a köszöntést!
Málna
Akkor nagy -nagy gratula :D Hidd el ha lányod lesz ugyan úgy fogod szeretni mint a kisfiad :D

Vic
Sajnálom,hogy nem vagy jól :( remélem nem fog rosszabra fordulni a dolog!Pihenj sokat!!!

Süni
Hogy éled meg,hogy nincs már több tejci?Nagyon nagy Zéti :D Neked pedig jobbulást!

Elan
Ne izgulj,ha nem eszik néha napján a nagyfiad,Botinál is előfordul ilyen időszak.

Share
Nézem a vonalzód és mos látom,hogy már Kornél 1 éves lesz mindjárt :shock: Elszaladt az idő rendesen.Képet kapunk a gyerkőcökről?

Agnesee
Milónak boldog 3. szülinapot :D nagyon jók a gyöngyszemek!

Motpapa
Anyáról annyira sugárzik a boldogság,nem is látszik a képen,hogy pár hetes babátok van!

Bibar?????
Luki??????

Én túl vagyok végre a nagytakarításon már a tö...m tele volt vele,de végeztem.Anyósom míg én takarítottam megismertette Botival a bilit.Nagyon tetszett neki ,először kaki volt ,de már sikerült kétszer pisilni is bele.Ma már itthon vagyunk,de úgy látom múlóban az újdonság varázsa. :?
A hóval vegyes érzelmei vannak úgy látom.Vasárnap kergette a hópelyheket,és csak azt hajtogatta sok-sok-sok.Nem merte megfogni én meg rákentem a kezére, elég fúrcsa arcot vágott.Nem értette hová tünt :D tegnap még élvezte,mára már nem is foglalkozott vele.A szánkót szeretné kipróbálni,most ha meglát egyett akkor közli Botika ráülsz.Nagypapája igért egyet remélem ma hozza is,jövőhétre már olvadást mondtak :(
gabicsibe
 
 


Mesét néz a drágám :D
Kép
Itt pedig az első bilizés
Kép
gabicsibe
 
 


Sziasztok!

Én is eléggé el vagyok tűnve, mindig van valami, ami miatt nem tudok jönni.
Próbálok bekapcsolódni újra!

Witch,
Ügyes vagy, hogy ennyi mindenre jut időd Jamina mellett, igaz jó, mert anyukádék biztos sokat is segítenek Neked. Sajnos nálunk Uche esténként senkivel nem marad meg manapság, csak velem. :? így ha el is kell mennem rohanhatok haza, mert ordít :(

Vic,
Sajnálom, hogy ez történt, de reméljük, hogy most már minden rendben van. Ugye, ez a következő mensesnél nem fog megtörténni? Reméljük a legjobbakat és azt is, hogy nem kell ezért kórházba menned. Szorítok!

Málna,

Gratulálok az új pindurhoz! Férjed mit szólt hozzá?

Agnese,
Nagyon szépek a fiúk együtt! Nagyon nagy már Zalán és nagyon szép is, mondjuk Miló sem semmi igazi nagyfiú már! Sokat szoktak együtt játszani? Kinek az akarta teljesül inkább Miláné vagy Zaláné?

Süni,
Zéti nagyon nagy fiú, és milyen huncut! miket csinál már? Sokat alszik még? Én is sajnáltam, hogy csak 5 hónapig szoptathattam, de ez is jobb, mint a semmi. Csak úgy elment a tejed? Vagy hogy volt?

Elan,
Köszönöm a kisfiam dicséretét! Gábor is nagyon helyes kispasi :) látszik, hogy már tetszik neki, hogy mehet! Nagyon tetszik a sétálós kép nekem is, kivel sétál ott?
Eszik már rendesen?

Mot család!
Gyönyörűek vagytok, tényleg, egy valami nekem hiányzott a képről, a boldog apuka :), de gondolom, akkor nem tudta volna ki megcsinálni a fényképet. Tejcsi van, minden rendben a babával? Jó kisbaba?

Chesti,
Neked már igazi nagylányod van és gyönyörű, az nem is baj, ha szereti a közösséget, még mindig imád járni óvodába?

Gabicsibe,
Gratulálok Botinak a bilizéshez, majd rákap az ízére! Milyen boldog ott a bilis képen :) nagyon vagányan nézi a tévét, látszik, hogy kis eleven kölök :) várja már a karácsonyt? nem emlegeti azóta a mikulást?

Juci,
hogy vagytok? Megtudtátok már a baba nemét? A két lány már tudja, hogy jön egy másik baba, ők mit szólnak hozzá?

Baby 81,
Én is emlékszem Rád! Nagyon sokat nőttetek! Volt valami oka az eltűnésnek? Nagyon nagy már Bendegúz, gyere máskor is!

Erika,
Ti hogy vagytok? Minden rendben?

Share,
Tényleg már Ti is 11 hónaposak vagytok! Hogy bírják egymást a fiúk? Képet is kérünk!

Benszi,
Veletek mizu? Ikrek? Majd tegyél fel róluk fotót! :)

Rólunk:
Uche elindult, három-négy lépést már megy magától! :) Azt hittem, amikor csinálta, hogy rosszul látok :shock: , de nem. Inkább úgy csinál, mintha rohanna és nagyon tetszik neki :)
Kint van már 6 fogunk és növünk mint a gomba. Már 21-es cipő kell neki :shock: mondjuk az apukájának is 46-os a lába :)
Eszünk már mindent, nincs olyan, amit ne enne meg. Nagyon jó étvágya van. Viszont még éjszaka is felkel kétszer enni. 210 ml-eket megeszik hajnal 1-2 között és reggel 4-5-6 között. Hétfőn megyek vele a doktornőhöz a szokásos havi rutinra, kíváncsi leszek, hogy mennyit nőt egy hónap alatt, mert súlyra is és hosszúságra is sokat, mármint úgy vettem észre. Múltkor 80 cm-ek voltunk, most biztos több.:shock:
Ti mit ajánlanátok? A szemét ki sem nyitja csak megeszi és utána alszik is. Valaki azt mondja, hogy adjak neki tejbegrízt, mert azzal jobban tűr és lehet, hogy nem kelne fel.
Este mostanában elég későn alszik el 11 óra körül, viszont reggel 9-10-ig alszunk. Utána eszünk majd játszunk és megint visszaalszik másfél órát, délután újból két órát. Szóval újra sokat alszik nagyon. Ha fent van, akkor állandóan beszél, még nem lehet érteni, hogy mit. Utánoz minket, amiket csinálunk :) és nagyon sok mindent megért angolul és magyarul is. Eszméletlen akaratos és már most nagyon hisztizik, ha valami nem úgy van, ahogy ő szeretné. Nem tudom, hogy mivel érdemeltem ki nála, de állandóan harapdál, de csak engem a családban :) senki mást nem.

egy-két képet teszek fel :)
nevetek nagyon :)
Kép

Az első lufim :)
Kép

mi a manó? :)
Kép

dobolok
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Vic, te szegény, ez nagyon rosszul hangzik :( Nem csodálom, hogy meg vagy ijedve, én is meglennék, ez nem hipichondria... ráadásul tényleg nagyon rossz lehet így ellátni a picurt, gyengén... Nagyon szorítok, hogy hamar elmúljon! Ez most akkor mensi vagy tisztulás? Mit mondott a dokink?

Süni, atyaisten, mekkora nagy fiad van! :-o Amúgy nekem csak a szoptatás befejezését követő 2 hónap után jött meg. Pedig már a végén alig volt tej... Szóval Gábor kb. 13 hónapos volt, amikor először mensiztem.

Agnese, nagyon örülök, hogy jöttél! Gyönyörűek a srácok, és nagyon-nagyon hasonlítanak! Miló hihetetlen :D Én is alig várom, hogy írogathassam az aranyköpéseket! Különben nálunk is nagy szerelem lett az ikeás kutya, lehet, hogy be kéne szereztem még egyet, hogy kimoshassam végre, de valahogy úgy érzem, az árulás lenne :)

Málna, olvasni is rossz, amit leírtál a kezdetektől, nemhogy átélni...
Tényleg nem tudtátok előre a kisfiad nemét? :) Ez olyan izgi, én eldöntöttem, hogy ha lesz még egy babánk, mi sem kérdezzük meg előre ;)

Baby, Bendegúz nagyon édes, nem ér eldugni :) Gyere gyakrabban!

Witch, nem vagy semmi! Én nem is álmodom ilyen programokról...:(

Gabicsibe, wow!!! Édes a kis bilised :) Gábor karácsonyra azt kap a szüleimtől, de hát nem is tudom... egyelőre csak utólag jelzi, ha volt valami, ráadásul neki minden "kaka", a pisi és a szellentés is, sokszor van vaklárma. Inkább nyáron akarom majd elkezdeni a bilire szoktatást, most csak ismerkedik majd vele...

Kriszta, az apukámmal sétálnak most sokat, hogy itthon vagyunk a szüleimnél... élvezik egymás társaságát. Uche tündéri, hát nem semmi méretek... próbáltad már éjjel vízzel kínálni tápszer helyett? Lehet, hogy csak megszokásból ébred, és igazából már nem éhes.

Rólunk: itt is esik már második napja a hó, még most is szakad. Kíváncsi vagyok, hogy megmarad-e, bár sokáig már úgysem élvezhetjük, mert vasárnap utazunk vissza Budapestre. Gábor mindenesetre odavan, alig lehet behozni az utcáról, szánkózik, havat lapátol (na jó, próbálkozik vele :) ), vagy csak simán beletúr vállig a buckákba, ki tudja, mit keres :D Voltunk állatkákat nézni a szomszédban, látott tyúkot, kacsát, libát, nyuszit, meg persze kutyát és cicát is, imádta őket. Kicsit sajnálom, hogy hamarosan megint Budapesten leszünk, ott nem ennyire mókás a tél...

Kép

Kép
elan
 
 


Gabicsibe, igazán irigylem, hogy túl vagy a nagytakarításon!

Szombaton megyünk a 4D-re, majd meglátjuk mennyire lesz szégyenlős Hármaska :wink:

Csajok imádják a havat, szánkóztunk, egyedül hógolyózni nem szeretnek, ha Ati megdobja őket, rögtön jönnek, hogy ANYA LEPOROL :lol: :lol: :lol:

Málna, én tuti nem bírnám ki, hogy ne kérdezzem meg, annál kíváncsibb vagyok :oops:

Vic, jobbulást, remélem hamar rendbejössz és nem kell semmi extra beavatkozás :!:

Ágnese, szépek a fiúk nagyon!

Sünike, Zéti hatalmas, te jó ég, hogy megy az idő, most született!

Judit

jucicuki
 
 


Kriszta
Húú,de nagy már Uche és most nézem lassan már egy éves :shock: Éjszaka próbálj meg vize adni lehet,hogy csak szomjas.Mikor vacsorázik és mit ?És az esti tápit?A harapdálás úgy látszik a szeretet jele nála :D bár vigyázz vele nehogy később majd dühében is így tegyen.

Elan
Kicsit irigy-birigy a hóért,itthon nem sok van :( ma mi is megkapjuk a szánkót,a délutáni alvás után megyünk mi is.Kiváncsi vagyok mit szól majd hozzá.Bili azóta sem megy,nem is erőltetem.
gabicsibe
 
 


Sziasztok!
Gabi, Boti nagyon komoly pasi már. Csúcs, ahogy a tévét nézi! :D Hogy tetszett a tegnapi szánkózás?
Hogy élem meg a tej elmaradását? Először nehéz volt. Nagyon élveztem a szopikat. Annyira édes volt közben. Viszont azt veszem észre, hogy nem nagyon igényli. Reggel és este még próbálkozunk, de már nincs hiszti, mint régen, ha esetleg kevesebb jött belőle. Nagyon érdekes, hogy míg a bal cicimet simán elfogadja, a jobb-ból nem hajlandó enni. Mondjuk abba mindig is kevesebb volt. De most bekapja, megharapja, aztán ennyi.

Elan, nagyon édes Gabi is a szánkós képen!

Agnese, Zalán és Miló csodaszép, mint mindig!

Baby, már komoly férfi Bendi is! Most már belőled is van benne :wink:

Kriszta, nagyon édes Uche! Ő is zenész gyerek? Jól áll a kezében a konga :D
Zéti egyelőre hátról-hasra, hasról-hátra fordul. Háton már gyorsan tud közlekedni, mert megemeli a popsiját és hátradobja magát :D A kúszással most próbálkozik. Talán karácsonyra már rájön, de már próbálja magát előre tolni.

Juci, kiváncsi vagyok a mai uh-ra. Bár gondolom nem jobban, mint Ti :D Reméljük nem lesz szégyenlős! Lányok édesek lehetnek!

Witch, azért jó, hogy van munkád, és ügyesen beosztod, hogy tudj Jamival is foglalkozni.

Még egy kedvenc:


Kép

KépKép
süni76
 
 


Süni! Nagyon édes Zéti! :D Nagyon nagyot nőtt! Olyan hihetetlen, hogy még csak nemrég született. Mutattam apának a képet, ő azért látta élőben is, és szerinte is nagyon sokat változott! :D

Kriszta, Lőrinc is ilyen harapós! Annyi kék- zöld foltom van. :shock: A múltkor mell UH előtt is megharapott a vállamon és rendesen látszottak a fognyomai, kicsit kerek szemmel nézett a doki. :lol:

Juci, örülök, hogy megnyugtató híreket kaptál! Én is hallottam ezt a pletykát egyébként. Nálunk mondjuk jók lettek, de volt egy lány ott, mikor mi voltunk, akinél szintén valami gond volt a 12 hetesen, a genetikai vizsgálat meg tök jó lett. :roll:

Elan, de édes Gabi a szánkón. :D Lőrinc nem szeret szánkózni, és meg is taknyisodott a szánkózás után, de lehet, hogy a tanácsadáson nyalintott be valamit. Irtó rossz éjszakáink vannak. Az elmúlt héten, ha összesen 10 órát aludtam, sokat mondok, ma hajnali 1 óta nem aludtunk. :cry:

Gabi, Boti meddig ült a bilin, mire belepisilt? Lőrinccel 3 könyvet is "kiolvastunk", mutatta a kukiját, hogy ott a "kukus", de pisilni nem sikerült és aztán még mondta hogy kaka, mire pukizott egyet, felpattant és kereste.. :lol: Szerintem Lőrinc még nagyon messze van a szobatisztaságtól. Azon is csodálkozom, hogy néha fél percig elül rajta.

Most csak ennyi tellett tőlem. :roll:
torolve_20130114141731
 
 


Vic
Jobban vagy? Csökkent a vérzés?

Baby
Aranyos Bendegúzod van.

Jucicuki
Kit rejt a pocak?

Süni
Zéti édes baba, kis huncut.

Elan
A Miló kutyáját már alig lehet megismerni, fakóbb, nem olyan puha, le van fogyva. :wink: Már többször kimostuk, mert Miló mindenhová viszi magával. Férjem is mondta, hogy vegyünk másikat, cseréljük le, és azt mondjuk, hogy ki lett mosva, attól ilyen szép. Szerintem ez nem helyes, nem is akarom, és szerintem rá is jönne. És különben is attól, hogy ronda lett még lehet szeretni. :D Mosás(persze megbeszélem vele mindig, hogy már nagyon piszkos)után gyorsan megszárítom(radiátor), volt, hogy hajszárítóval. :lol:
Miló is ivott egy időben tejeskávét, mi Maciskávét vettünk. Ez is cikória, ha jól emlékszem. Instant por, egy maci van a doboz elején.

Gabicsibe
Köszi a köszöntést! Látom tud élni a fiad. :D Már csak egy üveg sör hiányzik és mehet a focimeccs!! :wink:

Tubikriszta
Jók a fotók. Vidám kiskölyök Uche. Most Milán akarata érvényesül, mert még jóval nagyobb, de szerintem pár hónap és Zalán nem hagyja majd magát. Akkor jönnek majd a nagy veszekedések. Ajjaj.....

Pár képet teszek a szülinaposról
együttmotorozós
Kép garázzsal Kép orvositáskás Kép sk tortaKép

Kép

Kép
agnese
 
 


Sziasztok, csak gyors bekukk, ezt meg kell osztanom veletek. Jamika ma az ágyba kapaszkodva felállt a biliről, és tartotta a popsiját, hogy töröljük meg :) Ahhoz képest, hogy nem mászik rendesen :)
Olyan boldog vagyok :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Gabi,

De édes Boti, ahogy mesét néz. Szerintem előbb-utóbb újra próbálkozik majd a bilivel, szerintem ne erőltesd, nehogy inkább kényszernek érezze. Amúgy nincs elkésve szerintem, az unokaöcsém most 3 éves, szeptemberben ment oviba és nyáron szokott át a bilire.

Süni,

Édes a manód. Én is pont mostanábangondolkodtam el azon, hogy kezdem élvezni a szoptatást, mert babó 2 hete rendesen szopik, igaz a tejem nem nagyon lett több, ráadásul 2 napja elkezdett még a mellem is fájni (nem igaz, hogy mindig van valami), de nagyon fog majd hiányozni az összebújás, ahogy ott szuszog meg megnyugszik rajta, érzem a kis orrát, ahogy cuppog. Ennyire közel sosem érzem akkor. Elhiszem, hogy hiányozni fog. Szerintem ez az elszakadás első lépése. Még jó, hogy nem 2 év múlva nősül. :lol:

Elan,

Gabi biztos nagyon élvezte a szüleidnél. Vidéken sokkal jobb a tél, meg annyira más, mint bent Pesten. Nálunk is szép ez a téli világ, nem is vágyom a városba, igaz mi még nem tudjuk élvezni.

Juci,

Biztos én sem bírnám ki, hogy ne tudjam. Szorítok, hogy teljesüljön a vágyad, és gratula a spontán bébihez.

Málna,
Neked is sok boldogságot a tesóhoz.

Rólunk:
Tegnap babó megkapta a 2 hós oltást a Prevenarral együtt, szegénykém éjjel belázasodott, úgyhogy éjjel 1 óta talpon vagyok. Ma már nincs láza, de szinte fel se tudom ébreszteni annyira alszik. Legalább valami kaját bele kéne diktálni vagy csak egy kis folyadékot. Teljesen kiütötte a 2 oltás. Még jó, hogy van karácsonyig 2 nap, ha valami van, akkor legalább doki lássa, de remélem ma elmúlik. Szegénykém úgy sikított. Majdnem én is mikor megláttam mekkora tűt döfnek belé, még annyira pici. :oops: Na jó annyira nem, 2 hónapos és 5210 gramm. Szépen növöget,egyfolytában mosolyog meg gügyög. imádom napról napra jobban, nem tudom, ezt még hová lehet fokozni. képzeljétek, tök lázas volt éjjel, és még így is mosolygott rám, ha szóltam hozzá, pedig tök szarul lehetett szegénykém.
Szerintetem ébresztgessem?

Rólam:
hát úgynéz ki hatott a gyógyszer, mert elmúlt a vérzés, de baromi ijesztő volt. Szombaton még be kellett mennem kontrollra. Valószínű a 6 hetes kontrollon felírt fogamzásgátló zavart meg, a szoptatéás miatt nekem még nem jött volna meg szerintem, de hát ki tudja. ez egy rendellenes vérzés, mert nem szakad le a méhnyálkahártya, mint a normál mensinél, nincs összehúzódás, csak szép lassan elvérzik az ember. Na jó, remélem nem, de nem tudom gyógyszer nélkül elmúlt volna. Nagyon gáz volt. Azt nem tudom legközelebb is előfordul-e mert az nem lenne jó, ha csak gyógyival múlik el. Mindenesetre a fogigátlót abbahagytam, majd megoldjuk máshogy, nem mintha most ezen járna az eszem, van elég bajom. Bár ha ez sűrűn előfordul, előbb-utóbb egy eü kaparás lesz avége, hogy kitisztuljak, de szeretném nagyon megúszni, mert benne van a pakliban, hogy akkor nem jön össze a tesó. szóval remélem ez csak egy egyszeri alkalom volt. Még gyengus vagyok, de már jobb. A változatosság kedvéért, most még a mellem is elkezdett fájni, tiszta piros a mellbimbóm, f..sza lesz, ha még az is begyullad karácsonyra.

na megyek lassan, sok puszi mindenkinek,
ha nem jönnék akkor:

MINDENKINEK ÁLDOTT, BÉKÉS, BOLDOG BABÁZÓS KARÁCSONYT ÉS SZERETETBEN, EGÉSZSÉGBEN, BOLDOGSÁGBAN, KISTESÓBAN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!!!
vic12
 
 


Csajok, valakinek van autós nyakpárnája? Tudnátok nekem mérni, hogy mekkora? Szeretnék csinálni egyet, de nem tudom, hogy mekkora a kifli része. Plíz! Köszi. :D
torolve_20130114141731
 
 


Kata
MIóta haza jöttünk 2X ha rá ült a bilire.Szól,hogy nyomi-nyomi akkor kédezem tőle hozzam a bilit,azt mondja nem és ha rákérdezek újból,hogy biztos akkor már kiabálva mondja,hogy nem.Eleinte 10 perceketelücsörgött rajta,de lehet azért mert a nagyija és párom keresztmamija elszórakoztatták :D Itthon egyszer véletlenül sikerült azóta meg semmi.Nem igazán erőltetem,nekem eszebe se jutott volna bilire tenni,anyós ötlete volt :D Sajna nyakpárna ügyben nem segíthetek :(

Agnese
Nagyon édesek a fiúk!A torta pedig szupi!A kutyusból pedig ha kettő lenne mind a kettő ilyen állapotban lenne :D Sógornőm kisfiának kettő van és mind a kettő lestrapálva,pedig felváltva használják.
Ha meccs van kéri is az apjától és bőszen kiabál góóól vagy havijájú (ami annyit jelent az ő nyelvén hajrá Fradi) :lol: Igazi pasi már most!

Vic
Örülök,hogy jobban vagy,remélem tényleg csak a gyógyszer kavart be és nem lesz szükség műtétre!A mellbimbómra én annó vettem Garmastánt,de a Bepanthentől jött helyre(morbid,hogy a popsikenőcs a mellemen,de bejött).Picurkád felébredt már?Nyugi nem lesz semmi baj,az alvás jót tesz neki,ha lázcsillapítót adtál akkor attól szunyál!Boti 40 fokos lázzal vigyorgott,most hogy nagyobb már nem olyan mosolygós inkább bújós.Látod a szurinál te ügyeseb voltál,mert én anno a gyerekkel együtt sírtam :oops: doktorbácsi meg is jegyezte milyen helyes az anyuka.

Witch
Gratula a felálláshoz :D

Lányok
Én szerintem holnap már nem tudok jönni.Délelött még egy utolsó porszívózás,felmosás,este díszítjük a fát ha Boti elaludt.24.-én pedig rohanunk ebédre,így én is mindenkinek Békés,Boldog Karácsonyt kívánok!

Kép
gabicsibe
 
 


Sziasztok!

Süni, Zéti egyre férfiasabb, szép kisfiú nagyon :)

Kata, sajnálom a nemalvást, mi is így vagyunk :((( Gábor is picit betaknyosodott, de szerintem megint a fonövesztés miatt. Már _annyira_ elegem van.
Sajnos nincs nyakpárnánk :( De nagyon tisztellek, hogy még varrásra is jut energiád ennyi alvás mellett!

Agnese, mikor legutóbb láttam Milót, még annyira baba volt, és milyen nagy volt a hangja!!! :D Most meg annyira nagyfiú... nagyon boldog szülinapot neki! A torta meg fantasztikus, nagyon ügyes vagy! Milyen tésztája volt?

Witch, ügyes csajod van! Büszke lehetsz rá!

Vic, sajnálom szegény Rékát :( Biztosan az oltástól alszik annyit, regenerálódik. Gábor is tudott nagyokat durmolni nagy sírások után... Gyulladt cicire én belladonnát szedtem (homeós bogyó), meg összetörtem egy szép nagy káposztalevelet, és betuszkoltam a melltartóba. Segítettek.

Gabi, biztosan nagyon fog tetszeni a fa Botinak! Tavaly még nem tudták annyira értékelni a srácok, na de majd most!

Én sem hinném, hogy jövök még az ünnep előtt; mi is sürgünk-forgunk, hogy valahogy kinézzünk az ünnepre :D Ahogy Gabiéknál is, mi is este fogjunk a férjemmel feldíszíteni a karácsonyfát, amikor Gábor már alszik; de azt tervezzük, hogy jövőre már bevonjuk őt is. Meglátjuk, hogy sikerül ;)

Nagyon boldog karácsonyt kívánok Nektek! Legyen szép ünnepetek!

Kép
elan
 
 


Csajok!

Csak röviden!

Babák gyönyörűek!

Gabicsibe!
Utólag boldog névnapot!

Agnese!
Milánnak boldog szülinapot!

Mindenkinek boldog,békés,meghitt karácsonyt kívánunk!
Dóri,Balu,Szilvi
Vendég
 


Sziasztok!
Holnap mi is nagy főzőcskézésben leszünk, ezért ma kívánok mindenkinek békés, boldog ünnepeket!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Békés Boldog Ünnepeket Kívánunk!

Kép

Kép
nika28
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek! Kép
torolve_20130114141731
 
 


Kép Boldog Karácsonyt Mindenkinek :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Lányok,

Én is Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Millió puszi Nektek!!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 



BOLDOG KARÁCSONYT kívánunk Mindenkinek!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Csajok!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

Motné, Krisztina, Kincső és Motpapa
mot
 
 


BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Share és a Fiúk

Kép
Kép
share
 
 


Boldog Karácsonyt kívánunk Mindenkinek! Boldogságos Karácsonyt!
Sok szeretett az ünnepekre!

Uche és Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kép

Nálunk három a kislány!

jucicuki
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kép
mot
 
 


Kép

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Mi is szeretnénk békés boldog ünnepeket kívánni. :)

http://elfyourself.jibjab.com/view/v8tHAd3TOh5MY60z

Eszter, Niki és Zoli

chesti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?