Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Lányok a választ!

Juci
Rendesek,hogy kárpótóltak!Ritka mint a fehér holló!Utána néztem a vonatnak és hát elég húzós az ár.Mi idén is kihagyjuk az biztos!

Kata
Szerintem így szupi,ilyen őrült professzorossan :lol:
Felháborító,hogy ilyen körülményessé teszik,ahelyett hogy örülnének neki!Eddig ezen nyervogtak,hogy nem akarnak oltatni az emberek,most meg akadályoznak is.Pedig ugyan úgy bekéne adni a gyereknek az egészséges rendeléskor!Most akkor nem lesz oltás?

Mot
Köszi,hogy utána néztél!

A mi dokinénink továbbra sem ajánlja,de ha akarom beadja.Azt mondta akkor viszont a régifajtát is be kell adni,mert így a leghatásosabb.Nála az oltott gyerekek közöt volt láz,bőrpír és hányás is mellékhatásként.És még azt is mondta,hogy szerinte nincs még itt a járvány,mert az időszakhoz képest nincs több megbetegedés mint általában.(Elég sok helyen praktizál)
Így mi Béres cseppezünk és c-vitaminozunk továbbra is.
gabicsibe
 
 


Elan
A hűtőmágnes jó ötlet,köszi!Nálunk is első helyen szerepel a játékok között :lol: Érdekes a csattogós lepke játék nem érdekelte,pedig mutattam neki.Ma viszont uncsitesómtól kapott egy 3 kerekű biciklit,az az öröm ami a kisarcán volt.leírhatatlan,annyira boldog volt.Sajna az utcára nem mehetünk ebben az időben így jobb híján a szobába tologatom le-föl :lol:
gabicsibe
 
 


Lányok!

Ha szeretnétek karácsonyra ajándékozni naptárat és van szines nyomtatásra lehetőségetek itt megszerkeszthetitek!Csak a képeket kell feltölteni az adott hónaphoz!

www.stumpi.uw.hu

Na Kata nem csak veled lesz tele az oldal :lol: :lol:
gabicsibe
 
 

 
 

Sziasztok
mi nem adjuk be Olivérnek :oops: :oops:

Chesti
friss stimu lesz majd?mert akkor elöbb kell jelentkezni kb 2 hónappal,ha fagyi akkor ráérsz abban a hónapban amelyikben akarod!

Gabi
édes lehet a biciklin :wink: én már nagyon sok ajándékot felhalmoztam a szekrénybe,még nem tudom mit mire adok :wink: :wink:

Vikkata
jó az őrült professzorod :lol: :lol:

bocsi lányok az előző oldalt majd utólag visszaolvasom :oops: :oops: mi jól vagyunk,Olivér csúcs formában :lol: :lol: nekem migrén azóta nem jött,már aggódok is hogy nem jön egy szupi hányás :wink: ha nincs tünet az a baj,ha van az....

bibar
 
 


Juci
örülök hogy minden oké volt az uh-án :wink: olvastam a blogod,szépek a csajok :wink: azt a mágest hol vette a mami???nagyon tetszik,vennék Olivérnek :wink: :wink:

bibar
 
 



Bibar, Bükfürdőről hozták, de nem tudom pontosan, hol vették, ha gondolod megkérdezem.

Vikkata, vasárnap lesz a poharas cucc. Csak a csokipohár van benne, a tölteléket neked kell elkészíteni.

jucicuki
 
 


Bibar
Hát igen,ilyen a kismama élet :lol: Ha van tünet az a baj,ha nincs akkor meg az!Tudod egyik terhesség sem egyforma,élvezd a gondtalan kismamiságot :D
Nyugi nem vagy béna!A naptár úgy működik,hogy te feltöltöd a képet és kinyomtatod!Nem kerül pénzbe!esetleg akkor ha nincs nyomtatód és máshol szeretnéd kinyomtatni.Akkor át kell másolni a wordbe és lemezen vagy meailen keresztül tudod intézni.Szólj ha még mindíg nem boldogulsz!
gabicsibe
 
 


Bibarci, Olivérnek boldog névnapot kívánunk!!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok,

Vikkata, hát, a fertőzőre én sem vittem volna el Gabit, az tuti :( Micsoda szemétség :-o

Gabicsibe, hát a 3 kerekű bicónak nálunk is tuti sikere lenne, bár egyelőre csak messziről nézné, ahogy ismerem a kis óvatos fejét :) A játszótéren is mindig rákattan ezekre a dolgokra.

Bibar, én is állandóan paráztam az első hetekben, mert egyik nap tök rosszul voltam, aztán két napon át semmi, aztán megint, stb... ááá, rossz belegondolni :D Olinak boldog névnapot!

Gabi, közben Gábor az osztrák nénikéjétől is kapott csomagban egy hűtőmágnest, szóval kész Kánaán lesz :D Ez nagyon aranyos, egy plüss mikulás-baba, biztosan nagy sikere lesz. Karácsonyra mit kap Boti?

Gábor combja szerencsére szépen helyrejött az oltás után, már csak egy kis kék folt van. Mondjuk a mi dokinénink nem is prognosztizált semmilyen nagyobb kellemetlenséget. Hétfőn jön hozzánk a védőnő, képzeljétek :D Úgy örülök, tök rég nem volt, megint összegyűlt egy rakás kérdésem.
Ti gondolom már mind túl vagytok a téli cipővásárláson a gyerekeknek. Milyen cipőt vettetek nekik? Bevált? Mi mostanában akarunk... már előre félek, mennyibe fog kerülni... Nem is lenne baj, csak hát 3 hónapra...

Kép
elan
 
 


Elan, írtam pü-t! :wink:
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


sziasztok csajok!!


Az a baj hogy mire idekerülök a gép elé már csak olvasó üzemmódban funkcionálpk! :oops: Minden nap olvaslak benneteket de sajnos irni nem marad energiám! Meg ha őszinte akarok lenni fáradtan az embernek kedve sincs úgy....
Minden babucika gyönyörűséges.

Bibar neked nagyon nagyon nagyon szurkoltam és nagyon örülök hogy sikerült. Vigyázz magadra!!

Szóval apa itthon van!! A repülőtérre nem tudtam kivinni a bencust mert este 9-kor szállt le a gépe. Majden 10 óra volt mire minden csomag meglett.
Reggel látták először egymást. Bencus szégyenlős és elég visszahúzódó volt. Kérdeztem tőle hogy nézd csak Bence ki az ott??? A válasz az volt,hogy :nem. Az Anti tök jól csinálta mert nem rohanta le nem erőltette rá magát hanem türelmesen kivárta amig aq Bence közelít. Most már nagy haverok!!!! Sejtettem hogy igy lesz mert mindig is igy volt. A másik kettő is rettentő apás volt. Az az igazság hogy sokkal nagyobb a türelme mint az enyém. Mondjuk sokkal kevesebb a dolga is..... :oops: :roll:

Mert ő megteheti hogy csak ugy a játék öröméért játszik vele,csak rá figyel. Nem ugy hogy közben mosogat vagy főz..... :lol:
És ma már ott tartunk hogy ha választani lehet akkor azt hallom hogy: apájoz apájoz. :lol:
Lehet hogy féltékeny vagyok???????? :lol: :oops:
Oltás ügyben ugygondolom hogy nem szükséges. Nem jár igazi közösségbe, rengeteg gyümölcsöt eszik. Nem is tudnék igazán mondani olyan gyümit amit nem szeret. Minden jöhet.
Minden nap kint vagyunk a levegőn. Adom neki a vitacolant és a cebion cseppeket.
A nagyfiamon elgondolkodtam mert az iskolából küldték a papirt.
de aztán ő nem szeretné. Nem beteges tipus nem is tudom megmondani mikor volt beteg utoljára. heti ötször kondizik egyszer meg bokszol. nagyon jo a kondija és erős az immunrendszere.
Nekem lehet hogy nem ártana annyi göthös ember jön be a boltba.
de tavaly sem oltattam magam meg előtte sem és nem voltam influenzás.
Csajok lenne egy kérdésem!!
Mitől lehet az hogy mostanában a Bencus szorulásos???
2_3 naponként van kaki de azzal ugy megkinlódik szegénykém.
Ma szó szerint megszültük :shock:
Pedig már adtam neki glicerines kupot is. Szerintetek mit adjak neki?? Ugy sajnáltam szegénykémet. Olyan keményet kakilt mint a beton.
Ma van a lányom szülinapja és volt egy kis ebéd délben szük családi körben. 12 voltunk. A bátyám unokája 5 éves de ugy játszott a Bencével hogy annyira felpörgött a gyerek hogy még ebédelni sem akart. 1 ora körül szokott ebéd után lefeküdni most 3-kor alig birtam egy orára elaltatni. Pedig máskor sosem kell altatni. Nagyon jol érezte magát :lol: Szereti ha sokan vannak körülötte.Ma adtam neki először töltött káposztát :oops: :lol:
Remélem nem lesz semmi baja. kicsit zsiros volt /anyós főzte/ de nem evett sokat.

Puszi mindenkinek. Kép

Kép
fiona66
 
 


e Kép

Kép
fiona66
 
 


Köszönjük a névnapi köszöntést :P :P

Mamm
boldog névnapot :wink: :wink:

Juci
az egy kicsit messze van,majd keresgélek :wink:

Fiona
köszi :wink: jók a képek,örülök hogy apa is itthon végre :wink:

Elan mi mindig a deicmannba vásárolunk neki,és nem a legdrágábbat :wink:

Gabi
köszi,akkor megnyugodtam,majd megnézem újra :wink:

most csak ennyi,nyűgös vagyok,hisztis vagyok stb,Olivér nem aludt délben,igy én sem,pedig most igényelném :oops: :oops:

bibar
 
 


Fiona
Húú mekkorát nőtt Bence!Érdekes,hogy szorulása van,hiszen azt mondod rengeteg gyümit eszik.Bár a banán,alma az fog,esetleg rostos gyümölcsleveket,céklalevet(nálam tuti recept)próbálj meg adni.Esetleg a lekvárt amit múltkor Elan ajánlott Tubikrisztának.
na ez a felpörgés nekem is ismerős,csak nálunk Anyukám tudja ezt elérni a gyereknél,már megfenyegettem őket,hogy el lesznek tiltva egymástól :D

Bibar
Így utólag is boldog névnapot Olinak :D És nyugi, árt a szépségednek és a babának :D

Elan
Általában én is a Deichmannban szoktam vásárolni cipőt,bár a mostani egy Spuri nevezetű gyerek boltban vettem.Az ára is jó volt,bundás belülről és még a talpa is hajlik rendesen.
Nekem is megvan a Mikulás csomag!Vettem a Spárban egy nagy Télapos fémdobozt amiben keksz van(Boti imádja)Aztán a csomagba pedig teszek még ropit,hűtőmágnest és a Kindernek van egy házikója amiben 3 féle csoki van.(na ezeket majd anya fogja megenni :D )
Karácsonyra Anyósoméktól egy pedálos kisautót fog kapni(Ennek története van és inkább nem untatnék vele senkit)Anyukámtól sátrat mászó alagúttal(Imád elbújni és ez az alagút nagyon bejött neki a játszóházban)Tőlünk kap egy fűrdőjátékot,a halakat kell kihorgászni a vízből,mesekönyvet,fa kockákat amiből micimackós képeket lehet kirakni.Aztán még nézünk még neki egy pár apróságot.Keresztszüleitől pedig egy nagy markolót.
gabicsibe
 
 


Sziasztok!

Megjöttem pénteken a kórházból, hát, semmi jó. A doki szerint még egy műtétet nem bír ki a petefészkem. Most megpróbálja valamivel leállítani a működést egy-két évre.. Meglátjuk. Mindenképpen szeretnék még gyereket...

Bocsi, de vissza olvasásra esélytelen vagyok, de a képeket megnéztem, édesek :)

Jamika jól van, több mint 80 cm, és most fogyott is, mert beteg volt, de így is 11 kg felett van :oops: Már feltérdel, és eljut a szoba egyik végéből a másikba bár popsin csúszva, gurulva stb. :)

Lányok!

Ti adattok be sima influenza elleni oltást a manóknak? Nekünk elvileg holnap kap Jamika ilyen oltást.

Kriszta, Nika!

Ti is el vagytok tűnve!

Kismamiknak jó pocakosodást :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok csajok!
Baby megkapta az oltást! Hős volt! Imádom! Combjába kapta, mikor vettük le a nadrágot, már érezte, hogy gond van....merénylet készült...de Édes volt, lefektettük és pikk-pakk megkapta, egy perc sírás, hatalmas könnyek, de aztán vége lett és jöttünk haza!
Szép estét!
mot
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de nem olvastam vissza. :oops:

Nem sok időm van, mert Ati mindenhol feláll és totyog. Egy percre sem tudom magára hagyni.....
Amikor alszik akkor meg az itthoni teendőket csinálom. De gondolom ezt Nektek nem kell elmesélnem. :)

Tegnap rájött, hogy tud közlekedni a bébi taxival és nagyon cukin megy vele. Idáig csak előre hátra lökdöste magát. :)
Üröm az örömben, hogy délutánra belázasodott. :(
Ma megyünk a doktornőhöz, remélem semmi komoly.

Witch!

Sajnálom a petefészkedet! :(

Kép
nika28
 
 


Sziasztok,

Fiona, de örülök, hogy végre hazajött a párod!!! Meddig marad? Gondolom, ünnepek előtt már nem indul útnak újra, ugye? Hogyhogy repülővel jött? Valahogy olyan emlékeim vannak, hogy ő kamionozik, vagy rosszul emlékszem? A nagyfiad nem semmi ;) A kicsi meg édes, ahogy azt már megszoktuk :) Tényleg, beszél már?

Bibar, szegény, nehéz lehet az alvásmegvonás... emlékszem, én is mindig aludtam volna... csak hát amit az elsőnél megtehet az ember. Mondjuk én akkor sem alhattam, max hétvégén.

Gabicsibe, erről a Spuriról még nem hallottam, megnézem! Nálunk is hasonló ajándékok lesznek, csak most túlsúlyba kerültek a fajátékok, mert találtunk a közelben egy nénit, aki nagyon klasszakat árul... Szóval vettem Gábornak egy fatáblát, amiben mágneses halacskák vannak, és egy mágneses horgászbottal ki lehet őket halászni :D Majdnem, mint a ti fürdőjátékotok! Meg kap egy szintén fa ementáli sajtot kisegérrel, amit egy madzagon végig lehet vezetni a lukakban. Aztán lesz még Lego-kukásautó... a szüleimtől meg kap egy óriási teherautót meg egy bilit (ez utóbbit egyelőre csak dísznek).

Witch, nagyon sajnálom :( Ne keseredj el azért, hátha sikerül megoldani ezt a leállítást! Nem tudna a doki leszívni petesejtet előre? Akkor lehetne újra babád akkor is, ha esetleg ki kéne venni (ne kelljen!). Mesélj Jamiról, hogy bírtátok egymás nélkül? Mit szólt hozzád, amikor újra látott? Mi sima influenza-oltást nem adattunk be, mert már így is túl sűrű az oltási "programunk".

Mot, ügyes volt a csajszid! Majd mesélj, nektek is bepirosodott a helye?

Nika, totyog???!!! Wow, sportos a srác :D

Mindenkinek köszi a cipős tippeket! Végül a Deichmannban vettünk egy Elefanten bundás bakancsot, nagyon klassz. Szegény porontyom egyelőre eléggé ügyetlenül megy benne, de bízom benne, hogy azért belejön. Tegnap volt nálunk a nagy áttörés járás-ügyben, az első olyan nap, amikor többet ment, mint négykézlábazott. Nagyobb távolságokat is magabiztosan tett meg, többször irányt változtatott, megfordult a tengelye körül, ügyes volt.
Volt nálunk a védőnő, meg lettünk dicsérve, szóval leszámítva azt, hogy a srác óriási hisztiket vág le minden kis szarság miatt, jól vagyunk :)

Dobok egy képet, ilyen "jógyerek" :D

Kép

Kép
elan
 
 


Witch
Sajnálom :( ,remélem azért még lesz lehetőséged második babára!Hány fagyid van még?Tényleg hogy bírtad a kórházban Jami nélkül,gondolom ő azért jobban boldogult :? Lassan utoléri kilóban Botit :lol:

Nika
Jobbulást Atinak,remélem semmi komoly!Hát igen ezt mindannyian átérezzük :lol:

Elan
Botinak is furcsa volt a cipőből a csizmába bújni,de lassan megszokta!Ha bele gondolsz nekünk is először furi csizmát húzni :D Látod-látod kár volt aggódnod,Gabi most pillanatok alatt behozza a lemaradását :D
gabicsibe
 
 


Elan, Gabi!

Sajnos most nem vagyok úgy eleresztve anyagilag, hogy petesejtet fagyasztassak le, de a célom ez a két éves leállás után, ha akkor sincs még senkim... Amúgy van két fagyi babám, meglátjuk :)
Szerencsére Jamika jól bírta nélkülem, én kevésbé, "beszélgettünk" telefonon, és naponta egyszer, a műtét napján kétszer volt bent nálam, és egy angyal volt, mindenki ki volt akadva, hogy ilyen nyugodt gyereket még nem láttak, csöndben türte, hogy fél 10 től du. 2-ig bent voltak a műtét napján :) De amikor meglátott mindig mosolygott :)

Elan!

Gabi igazi kis huncut a képen :) Gratulálok a járáshoz :)

Gabi!

Na igen, Jamikám nem egy "kis" gyerek :)

Nika!

Örülök hogy Ati ilyen ügyes :) Ő sem kicsi fiú már :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szasztok csajok!

Elan! Folt nincs, néha mondja, hogy "fáj".

Tehát minden oké!
Elkezdtük a 38. hetet. Tegnap voltunk 4D-n, 3 kg, 50 cm!!!
Izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)
mot
 
 


Sziasztok!

Már ezer éve akartam írni Nektek, de az elmúlt 4 hét elég húzós volt.
Már 4 hete nem dolgozom, de azóta Krisztina itthon van velem, beteg volt 4 héten keresztül. Bekapott egy vírusos tüdőgyuszit és mivel levolt gyengülve az immunrendszere, egyből bekapott utána egy újabb vírust. Szóval szörnyű 4 héten vagyunk túl. Szerencsére múlt hétvégére már meggyógyult és ahogy Motpapa is írta megkapta a H1N1 ellen az oltást is.
De mivel már csak 2 és fél hét van hátra a hugi születéséig már itthon marad velem, mivel a bölcsiben a 25 főből 5-6 gyerek van csak. Szóval tombolnak a bölcsiben a bacik és a vírusok. Így nem merjük megkockáztatni, hogy haza hozzon Kriszti valami jó kis vírust a pár napos babához vagy, hogy ő legyen megint beteg, mert így elmenni szülni nem lenne túl jó érzés nekem. Ráadásul az egyik gyerek a bölcsibe kórházba is került a hányásos-hasmenéses vírus miatt.

Most már izgulok ezerrel! Főleg, hogy most iszonyú jó idő van, mi lesz vajon ha megjön a hideg front!?
Sokáig farfekvéses volt hugi is, mint a nővérkéje és akkor császárról beszéltünk a dokival. De a 34. héten visszafordult a drága, így van esélye a természetes szülésnek. De elmondta a doki, hogy minden a hegtől függ, hogy az hogyan bírja a vajúdást. Olyan jó lenne megtapasztalnia a természetes szülést. De majd az élet hozza, hogy mi lesz és ha császár lesz megint, az sem érdekel csak a baba a lényeg.
A másik dolog ami miatt izgulok, hogy mikor indul meg a szülés és kizárólag Krisztike miatt. Olyan rossz lenne hajnalban kirángatni az ágyból és Bp-re vinni a nagyszülőkhöz.

De ami miatt igazából jöttem - amíg még egyben vagyunk - hogy gratuláljak
Lanettnek, Mammnak, Bibarnak a babákhoz! :D :D :D
És persze
Jucinak is, mert most látom csak, hogy kiderült hányan is vannak a pociban! :D :D :D
Jó egészséget és csodaszép pocakosságot kívánok Nektek!
Gombacsaládnak is szeretnék gratulálni Bonifác születéséhez! :D :D :D

Elan
Szerencsére nem a mi választott dokink volt, hanem a helyettese, mert a miénk sajnos beteg volt.

Minden baba és gyerkőc csodaszép! :D :D :D

Puszi Mindenkinek: Motné

Kép

Kép
motné
 
 


Bibar, én is álomkóros voltam az első időszakban, rossz lehet, hogy most már nem lehet aludni, amikor akarsz. :roll: Boldog névnapot Olivérnek utólag is! :D

Juci! Köszi, már értem a lényeget. Nem nekem való :lol: Ti jártok a lányokkal valami rendszeres Csiribirire? Képzeld most megint vannak Klubfoglalkozások a Szénánál. 200 Ft/alkalom.

Fiona: Ne féltékenykedj! :D Valahol olvastam a múltkor, lehet nem pontosan idézek: hogy egy apás gyereknél csak kettő a jobb. :D :lol:

Elan, végülis tegnap beoltották Lőrincet! Szerencsére semmi nem volt. :wink: A hisztiket átérzem, nálunk is evvan. :cry: Brühühühü. :shock: Nagyon csibész Gabi a képen! :lol:

Motné, drukkolok a természetes szüléshez! :)

Gabi, lehet kapni olyan mágneses ívet, amin egy mese van, mindenféle szereplője, meg a táj, meg ilyesmi. Na próbálok linkelni valami hasonlót http://www.vatera.hu/listings/index.php ... 9szlet&c=0, Lőrincnek Kisvakondos van, de mi nem adunk neki újabban mágneses játékot, mert megeszi, így el van tiltva. :shock:

Most csak ennyi. És egy reggeli fotó a végére: Kép
Lányok tegyetek fotókat!! :D
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, visszaolvasni olvastam, de most nem tudok mindenkinek írni, de hamarosan megteszem és ígérem írok mindenkinek!

Addig is!
Nagyon-nagy gratula az új babásoknak!

Motné,
drukkolok a természetes szüléshez én is!

Witch,
Sajnálom én is a petefészked, de remélem, hogy minden okés lesz! A héten majd hívlak, hogy kicsit tudjunk beszélni is!

Az összes baba nagyon sokat nőtt már! Elan, Gabi hihetetlen nagy Boti és Gábor!

Nálunk Uche már másfél hete főként éjszaka, de már nappal is köhög, a doktornő nem ad neki antibiotikumot, mert ezen kívül semmi baja nincs. Köptető meg fenistil cseppek. Ha holnapig nem javul szerintem visszaviszem a dokihoz!

Az egész lakást kapaszkodva bejárja, mindenhova menni kell utána,mert már azt hiszi, hogy tud menni :shock:
Igazi kis lurkó, minden rosszban benne van! Nálunk is nagy szám a hűtőmágnes pakolgatása!
Voltunk dokinál 9,2 kg és 79 cm. :)

Hihetetlenül fejlődik, nem elég hogy menne már magától is, ha bírna, de állandóan táncolna, ha csak tapsolok neki már úgy csinál, mintha zenét hallana :)
Ha mondom neki, hogy mi hol van, akkor odamutat, pl: anya orra :) és utána megy a kutyushoz is és ott is megmutatja az orrát!
Képzeljétek, ha angolul mondjuk neki, hogy adj puszit akkor ad az apjának és nekem is! :)

Teszek egy-két képet, hogy ne felejtsetek el minket!


Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok csajok!

Bocsi,de nem tudok visszaolvasni,mert hulla vagyok!
Vége az építkezésnak!Most takarítás van ezerrel meg függöny mosás!Ja és mindezt két gyerek mellett egyedül!
A babák képei gyönyörűek!

Most csak ennyire futotta,vár a vasalás!
Pusza mindenkinek!
Vendég
 


Elan!

Örülök, hogy Gabi már sétálgat. Látod, ami késik nem múlik. :)
Szupi a cipő. Mi is néztük, de Ati még nem használná ki (már amennyire egy ekkora gyerek ki tudja) és nem emellett döntöttünk.

Motné!

Kívánom, hogy olyan szülésed legyen amilyet szeretnél. :) Szorítok. :)

Kata!

Jó látni Lőrincet mosolyogni. :) Nekem mindig csak a durci arc jut;)

Kriszta!

Látom Uche is taxizik. :) Nagyon ügyes fiú Ő is. :)
Szép méretekkel rendelkezik. ;)

Benszi!

Kitartás a takarításhoz! A "nehezén" már túl vagytok. . Gondolom, hogy a két gyerkőccel nem egyszerű a takarítás.

Rólunk:
Ma már nem volt Ati lázas. Nem kapott gyógyszert, mert a lázon kívül más tünet nem volt. Igaz az is elég volt. Hétfőn éjjel 39,7-et mértem. Nem aludtunk sokat. Érdekes, mert egyébként nagyon jó hangulata volt. Én a fogára gyanakodtam, mert a pocija is ment kicsit, és a feneke is szörnyen néz ki. De a doktornő azt mondta, hogy ilyen magas láza a fogtól nem lehet.....Az a lényeg, hogy túl vagyunk rajta.
A duma megy ezerrel. Új szavai az apa, papa, pápá, kettő, cica, cicc. Hihetetlenül fogékony, és minden érdekli. Mondjuk én is korán elkezdtem beszélni......azóta meg le sem lehet lőni. :D

szelíd motoros:






Kép Kép pedig ide dugtam.....
Kép

Kép
nika28
 
 


Isten éltesse a Benszi-ikreket!!!! :D

Kép
elan
 
 


Boldog Szülinapot Dóri és Balázs!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Benszi!

Boldog Születésnapot kívánok Dórinak és Balázsnak! :)

Kép
nika28
 
 


Benszi!

Nagyon boldog szülinapot az ikreknek :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Boldogságos születésnapot kívánok (kicsit megcsúszva) Dórinak és Balázsnak!

KépKép
süni76
 
 


Szasztok Csajok!

Benszi Drága!
Boldog születésnapot az ikreknek!!!!

Csajok!!!
Szükségünk lenne egy mózeskosárra....kb 1-2 hónapra....(biztosak voltunk benne, hogy kapunk, erre ma kiderült, hogy nem....ááááááá).

Ha úgy jobb akkor megvesszük....
Help me!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszönöm!!!!!

:-)
mot
 
 


Benszi,

BOLDOG SZÜLINAPOT NEKTEK! :D


Kép

És persze a névnaposoknak is boldogat! :D

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 



Benszi Boldog szülinapot Dórának és Balázsnak. Képek lesznek úgye? :)

chesti
 
 


Benszi, én is Boldog Szülinapot kívánok a skacoknak!!
Kérünk ám képeket!!

Friss kép Ramiról, a bölcsiben csinálta egy fényképész.

Kép

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Sziasztok!

Bocs csak egy gyors kérdésem lenne, ígérem majd jövök, meg visszaolvasok.

Császáros anyukák! Bocs, nem akarok gusztustalan lenni, de nektek meddig jött a barnás-véres-rózsaszínes cucc szülés után?
Mert kedden kell mennem a 6 hetes kontrollra, és még nem tisztultam le. Nem folyik belőlem vagy ilyesmi, csak maga ami normál esteben átlátszó még mindig rózsaszínes, barnás, húslészínű - majdnem véres. Ha szopik rendesen a gyerek, akkor erősebb egy kicsit. Van, hogy egész nap nem is jön, csak reggel vagy ha többet mozgok, sétálok a gyerekkel. Ja és általában 2 hetente legalább 2 napot úgy görcsöl a hasam, mintha megjönne, de semmi nem jön persze. Szerintetek még a méhem húzódik össze, a belső seb gyógyul és húzódik vagy miért görcsölök? Nektek volt ilyen? Aztán van, hogy napokig nem is érzem.
A sebetek fölött nektek is volt keményedés.?Kő kemény, mostmár csak érzékeny, ha megnyomom vagy odaérek, de van mikor néha visszatér a fájdalom is, persze nem erősen, mint műtét után. Azt hittem majd kisebb lesz, de ez a műtét óta nem változott.
Mennyi idő alatt regenerálódtatok úgy "rendesen"
Kicsit parázok, nincs e valami gyulladásom vagy fertőzésem. És jó lenne már leharcolni apát, lassan 10 hónap szerzetesélet után :lol: lenne mit bepótolni. M :D eg mit nem adnék egy jó forró fürdőért is.

Léci válaszoljatok! Köszi.

Vic
vic12
 
 


Vic!

Én hat hétig szó szerint véreztem, aztán kb. 2 hétig olyasmi mint neked... De semmi több... A keményedést mutasd meg a dokinak biztos ami biztos... Ilyenem nem volt, de a hegem egyik fele nekem pl még vörös... A másik halványodik... A hasim sokáig fájt nekem is...

Remélem segítettem...

Vicuska!

Rami egyszerűen gyönyörű :) :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Vic, én 1 hét után már alig véreztem, aztán volt pár hét múlva 2-3 alkalom, amikor 1 nap 1-2x erős narancsszínű volt. Utána semmi. Doki azt mondta, hogy figyeljem, ne legyen lázam. Sebre nem tudok mit mondani. Az enyém gyönyörű. Mindenképpen mutasd meg (bár gondolom úgyis megnézi) a dokidnak. Görcsölés volt pár hétig, szopinál nekem is erősebben.
Zéti 3 hónapos volt, amikor először mertem forró fürdőt venni :D Maga volt a csoda :D

Vicuska, Rami csodaszép!!!

KépKép
süni76
 
 


Vic!

Nekem 3 hétig volt ilyen rózsaszínes. Utána teljesen elmúlt. Az normális, ha szoptatásnál erősebb, mert méhösszehúzódást okoz.
A sebem is nagyon szép, nekem nem is fáj abszolút.
Az időváltozást szoktam megérezni, olyankor feszül.
Biztos, hogy nincs semmi nagy baj, van aki lassabban regenerálódik.

Kép
nika28
 
 


Mindenkinek nagyon köszönöm a szülinapi köszöntést a skacok nevében!
Lesz majd kép is csak kicsinyíteni kell!

Vic!
Normális a barnázás ne aggódj és a seb feletti keményedés is,de nem árt pihenni!

Moték!
Sajna nekünk nem volt mózes!Minnyá itt a hugi drukk ezerrel!

Most csak ennyire futotta!
Majd igyekszem jönni csak függönyözök meg romeltakarítok a családi szülinap után!
Puszi nektek!

Ja és Rami gyönyörűséges!
Vendég
 


Sziasztok!

Benszi ikrek boldog szülinapot!!! :D

Nagyon édes a fotó Ramiról, én úgy bírom ezeket az ovis és bölcsis fotózásokat, olyan jók. :D

Nika, hát tudod, mielőtt megyünk, mindig mondom Lőrincnek nehogy mosolyogni merjen Rád. :lol: Szófogadó gyerek. :lol:

Vic, én 7 hetesen mentem a 6 hetes kontrollra, mert 6 hetesen még barnás- rózsaszínes trutyiztam. :shock: A 7. hétre múlt el. Görcsölgettem is néha, szopizásnál erősebben, 5. héten amúgy abbamaradt a vérzés, de a 6. héten visszajött a szülésznőm szerint ez már rendes mensi volt, mert utána már mindig megjött és a szopi is csak eddig ment. Én nem csaszival szültem, bár szerintem ez nem számít..

Moték, nekünk sajna nem volt mózesünk.

Kriszta, Uche ügyesebb, mint Lőrinc, ő újabban sose ad puszit, pedig még könyögök is neki. :D :lol:
torolve_20130114141731
 
 


Motné
Megértelek,hogy nem viszed bölcsibe a hercegnőt,de biztosan hiányozni fog neki!De én is így tennék a helyedben!Drukkolok,hogy átélhesd a természetes szülés szépségeit is!Kívánom,hogy úgy legyen minden ahogy szeretnéd :D Mózesügyben sajna nem tudok segíteni,mi is már vissza adtuk :(

Benszi
Én is boldog szülinapot kívánok a skacoknak!Nagyon várom a képeket :D

Kata
De jó,hogy belinkelted a vaterát!Rá is ugrok egy Bob mesteres mágneskészletre :D

Kriszta
Jó nagyot nőtt Uche!őrülj neki,hogy ilyen muzikális :D Végül mit mondtak a köhögésre?

Vicuska
Hűűű de komoly arcot vág Rami,én csak a mosolygós arcát ismerem!Meg volt illetődve?

Rebe
Csak ennyi????Írhatnál már magatokról is bővebben!!!!

Tegnap elmentünk Fehérvárra,megnéztük a harangjátékot és az Adventi vásárt.Boti annyira örült a déli harangszónak,hogy majd kiugrott a kezemből,amikor a figurák pedig elindultak körbe-körbe csak tátott szájjal nézte.Kapott a nagypapától egy csattogós kakast amit nagy örömmel tologatot.Mikor pedig meglátta a jászolt alig lehetet elhozni onnan.Sorolta az állatokat,meg csak azt hajtogatta baba alszik.Mikor mondtam neki,hogy ő a Jézuska akkor azt hajtogatta Jézuka alszik. :D
Juci annyira skubiztam hátha ti is felbukkantok,buta voltam,hogy nem írtam meg hogy megyünk :(
Képeket majd később dobok,mert még nem kaptam meg őket!
gabicsibe
 
 


Lányok, nem vett véletlenül valaki ilyen készletet karácsonyra a gyerkőcnek?

Lenne 3 db Donald kacsám, bontatalanok, cserére ha valakinek esetleg Mickey vagy Minnie egere vagy Plútója vagy Macija lenne bontatlan, tudom, hogy kicsi a valószínűsége, de hátha :oops:

Szétcseszi a fejem a méreg, csomagküldőben rendeltük karácsonyra és 3 Donald kacsásat küldtek. Ha nem sikerül elcserélni 3 helyről kap 3 ugyanolyat Lőrinc karácsonyra. A boltban sajnos utólag nem tudtak segíteni. :evil: Monduk, jó, hogy 3 különbözőt jelöltünk be. :cry: Tudom, hogy ez legyen a legnagyobb bajunk, de hogy nem gondolhat ilyenre egy boltos, ja és az a legjobb az egészben, hogy bejelöltek iwiwen is, tehát láthatták, hogy nem 3 gyerekünk van. :twisted: Kép
torolve_20130114141731
 
 


sziasztok
voltan tegnap Zekénél,minden oké,16 mm a babám :lol: :lol: kis hóember,kezecske lábacska ,annyira cuki :wink: :wink:
Kép


Gabi
jó lehett fehérváron :wink: :wink: jaj én Olivért még nem is vittem semmi ilyenre,ilyenkor mindig elszégyellem magam :oops: :oops: most meg a virus miatt lemaradunk a cirkuszról és az ovodai télapóról is,ugy sajnálom :cry: :cry: na mindegy majd jövöre kárpotolom a fiatalembert :wink:

Vikkata
én még nem is láttam ilyet :oops: :oops:

Benszikém
azért meg ne ártson a sok takaritás :oops: :oops: hivlak majd csak ma Luki néniztem :wink:

bibar
 
 


Bibar!

Édes a kis hóembered. :)
Szépen növöget. :)

Kép
nika28
 
 


MOT!
Írtam privit!

Kép
Kép
share
 
 


Én is!
mot
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?