Új privát üzeneted érkezett!

Mira, sajnálom a cisztát, én is emiatt nem tudtam elkezdeni kétszer sem. Elsőre nem kaptam semmit, de amúgy el is múlt magától, csak mire következőre kezdhettük volna a hosszú protokollt, addigra megint visszajött, és ráadásul elég nagy lett. Én ittam a cickafarkot, de attól félek, inkább csak ártottam vele, mert nagyobb lett a ciszta, és félek, hogy lehet, hogy emiatt. Mindenesetre legutóbb adott rá a doki Norcolutot, azt most vasárnapig szedem, és utána ha jövő héten megjött, mehetek, és ha akkor ok lesz, minden, akkor végre kezdhetek. Remélem most már tényleg semmi nem áll az utamba :). És nagyon drukkolok, hogy Neked is elmúljon.

Paurora, szurkolok, már nincs sok hátra addig a bűvös 12. hétig, remélem minden rendben lesz addig is, és utána is :)!

Cicmorgo! Örülök, hogy jók lettek az eredmények, de részvétem a nagymamád miatt, nagyon-nagyon sajnálom a veszteségedet, sírd csak ki magad, ne tartsd vissza.
A szurira ne stresszelj rá, ne pánikolj, csak nyugiban, én sajnos ebben nem tudok segíteni, de a lányok itt biztosan fognak. Remélem sikerül beadni.

Edina, Gabci, Echo, annyira sajnálom, hogy ez most nem sikerült, pedig én is nagyon szurkoltam és imádkoztam. Sok erőt és kitartást kívánok Nektek, hogy túl tudjátok ezen tenni magatokat, hogy sikerüljön ezt feldolgozni, hogy aztán májusban majd újult erővel vághassatok bele. Csináljatok olyasmiket, amiket szerettek, amivel szívesen foglalatoskodtok, sokszor még a munka is segít, mert lefoglalja az embert, és gyorsabban telik az idő, remélem gyorsan elszalad ez a pár hát, és májusban végre rátok kacsint majd a gólya :)! És persze Janulának is ugyanezt kívánom :)!

Évike, tényleg rajtad a világ szeme, vagy legalábbis itt a fórumé mindenképpen, nagyon várjuk holnap a híreket, de jó lenne, ha örömhírrel szolgálhatnál nekünk.

Velem semmi extra, szedem a napi két norcolutot, vasárnap este lesz az utolsó, kicsit félek, mert a doki mondta, hogy elég nagy az a fránya ciszta, 5 centis, de nagyon remélem, hogy a gyógyszer elbánik vele, nagyon-nagyon remélem. Nem tudja esetleg valaki, hogy a Norcolut abbahagyása után kb. hány nap kell, hogy megjöjjön? Úgy mennék már a dokihoz, remélem most végre nem csalódottan kell eljönnöm.
Tényleg nagyobb eséllyel sikerülnek a lombikok :D? Remélem a márciusi/áprilisi is annak számít, az idő mondjuk mindenképpen tavaszias :).





lexi01
Budapest
 
 


Szia Lexi

Nekem az utolsó Norcolutos nap után kb2-3. napra megjött. Ha vasárnap veszed be az utolsót akkor legkésöbb szerdán megjön és pénteken mehetsz is a dokihoz. Tudod rövid prot 3. napon uh vv és kezdheted is a szurikat. Drukkolok neked nagyon,
edina71
Budapest
 
 


Köszönöm lányok a segítséget! Edina, ahogyan te írtad, úgy sikerült a férjemnek!!!!!! De azért leizzadtam kicsit...
cicmorgo
 
 

 
 

Nagyon köszönöm Edina :), én is kb. 2-3 napra tippeltem, reméljük így is lesz :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok! Csak most tudtam jönni és olvasni, kivel mi történt.

Gabci, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült most, de hidd el sikerülni fog! Jó, hogy ilyen lelkes kis csapat jött össze, akik tényleg szívből jövően bíztatják egymást. Így könnyebb talán a fájdalmasabb dolgokat is feldolgozni.

Èvike, nagyon-nagyon szorítok, hogy jó hír legyen holnap. Vigyázz a babákra, pihenj sokat, hadd helyezkedjenek el még jobban!

Cicmorgó, öszinte részvétem a nagymamád miatt! Nehéz ilyenkor bármit mondani, de koncentrálj a szurikra. Remélem , Ti is hamarosan sikerrel jártok és a nagyid a gyermeke(i)dben fog továbbélni!

Mmzs a DHEA-s véleményre én is kíváncsi lennék.

Mégegyszer köszönöm Lányok mindenkinek a kedves szavakat, az imákat! Tegnap eléggé le voltam törve, de ma már Edinához hasonlóan én is azon törtem a fejem, mivel tudnám az esélyeimet növelni. Nekünk a prof júnit mondott azzal, hogy jò lenne a nyári szünet előtt még beférni. Ha látom, hogy alakulnak a ciklusaim, lehet erre még egyszer rákérdezek, mert júni vége kicsit neccesnek tűnik.

Szép estét mindenkinek!
echo95
 
 


Köszönöm, hogy megemlékeztetek a nagymamámról!

évike, várunk az eredménnyel!!!

lexi, ugye most nem a magánrendelésre mész? jól értem, hogy ha megjött, menned kell vérvételre, és ha jó az eredmény, akkor jön a Fostimon? Vagy nem lesz vérvétel, hanem mindenképpen kezdhetsz? És a Gonát egyáltalán nem kell majd kapnod?
cicmorgo
 
 


Sziasztok csajok,

Lexi,
köszi a szurkolást, igen már nem sok van a bűvös 12-ig.Nagyon várom, meg majd a down-szűrés eredményét.Hiszem hogy ez a csoda, nem hiába történt velünk és minden rendben lesz.
Én is szorítok, hogy az a fránya nagy ciszta eltűnjön, és mikor mész az UH-n már csak hült helye legyen! Áh..és nekem a norcolut abbahagyása utáni 2. nap jött meg.

Edina,
Szólok neki . Mondam én is neki, hogy kimegyek, bár azért félnék odakint.Keresztanyám fia Abdalla, késsel meg fegyverrel jár odahaza.Állítólag ez normális a fiatalok között!. Igaz most németországban  a Saarland egyetemen tanul, ő is orvos lesz, mint az anyukája és apukája.Családi vállalkozás . Majd jönnek haza júniusban vagy júliusban, akkor tuti kifaggatom.




Cicmorgó,
Részvétem nagymamád miatt. Légy erős csajszi, ő figyel téged odafentről, és majd segít hidd el! Magdipeti a számból vette ki a szót...ha a sors elvesz, akkor néha ad is cserébe. Erre példám is van, mert az egyis ismerősnél, (lány 39 éves), nem jött a baba már 3 éve , közben lelkiekben nagyon megtört, mert az anyukája rákos lett, majd meghalt.....a temetés napján derült ki hogy babát vár!!

Magdipeti,Janula
délután randi!!! Juhuu!!

Hit , erő, kitartás nektek!
Ölelés
paurora81
 
 


Cicmorgó, 

együttérzek veled!

Lexi,

2. napon is mehetsz, nem csak harmadikon, sőt, ha ne adj' Isten csak péntek reggel jönne meg, akkor 1. napon irány a klinika. Én már voltam így, hogy péntek reggel jött meg, megvizsgált a prof (ő volt bent) és másnaptól szúrhattam. Hajrá!

Mindenképpen megírom, mit mondott a dhea-ról a doktor.
mmzs75
 
 


Cicmorgo,
valószínűleg most nem is tudnék menni magánra, mivel ha jól tudom keddenként van csak ott, és nekem szerintem vagy kedden, vagy szerdán fog megjönni remélhetőleg.
Csinálni fog UH-t, meg gondolom vérvétel is ugyanúgy kell majd, de ha minden ok, akkor harmadik napon kezdhetek szurizni. Mivel még nem volt lombikon, így nem igazán tudom, hogy a rövid prokotollnál mikor milyen szurikat kell szúrni, de remélhetőleg jövő héten kiderül :).

mmzs
Így lesz, szerintem második napon fogok menni, mert már nagyon mennék :D. Meg én is azon agyaltam, hogy mi van ha pénteken jön meg, bár remélem nem kell annyit várni rá, de úgy voltam, hogy akkor megyek pénteken, egyértelmű.

Segítsetek, ilyenkor hogy van amúgy? Amikor megjött, felhívom a Klinikát, hogy mehetek-e másnap?
És akkor ilyenkor van vérvétel is reggel (mindegy, hogy második vagy harmadik nap)?

Paurora, Magdipeti, Janula, nektek jó dumcsizást ma délutánra :)!

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok...Nagyon korán végeztem ma,bocsánat,hogy nem egyből jelentkeztem,csak kint szívtam magamba egy kis D vitamint......Szóval,hogy is kezdjem:TERHESSÉG MEGVAN,DE MÉG NEM SZABAD NAGYON ÖRÜLNI,mert a mai hcg.eredményem nem nagyon emelkedett....Már úgy kezdődött a nap,ahogy beértem,Jucussal taliztam,Gabci te ismered.Vv-re jött ő is a 2.ra.Együtt ültünk,egyszer csak 9-óra,és őt már is behívta Urbancsek,és jééé vigyorogva jött ki.Sikerült neki is,jövő héten kell neki is vv-re menni.9:30.kor meg engem hívtak.Mondta Urbancsek,hogy terhesség megvan,de nem szabad nagyon örülni,mert úgy nézi,hogy a mai eredményem nem nagyon emelkedett..Kaptam újjabb gélt,és hétfőn kell ismét vérvételre visszamennem.Akkor is Hcg-t fognak nézni..Jaj lányok picit ideges vagyok,remélem,velem maradnak a picikék.Persze a barnázás sem múlt el...Szóval szurkizzatok még értünk..Köszönöm Szépen..
évike1224
 
 


Na vágre mááár!!!!!

Hurrrááááááááááááá legalább neked sikerült meg persze Jucusnak is!!!!!!!!!!

Ne idegeskedj mert az árt!!!! Nyugodj meg és örülj!!!!

Nekünk is sietni kell majd utánatok!!!!!

Emelkedni fog tuti a HCG!!!!!

Puszi!!!


gabci75
Érd
 
 


Évike, de jó, végre jóhír, nagyon-nagyon örülök :) :) :) !!! Ne aggódj, csak semmi stressz, pozitívan, nagyon-nagyon drukkolok!!!!
lexi01
Budapest
 
 


Évike: ez egy nagyon jó hír!! Nagyon szurkolok, hogy minden ok legyen veled, és hogy a Babóca/Babócák jól kapaszkodjank!!!
Csak semmi meggondolatlan portörtés Pihenj és gondolkoz optimistán Mi meg küldjük a tapadós energiát!!
magdipeti
 
 


Köszönöm Szépen Lányok.De még nem nagyon örülhetünk,Doki mondta...Tudom,csak is pozitívan.Vettem ma Gravidát,mert ajánlották,hát ha megerősiti a babóimat
évike1224
 
 


évike, hatalmas örülés van :) végre pozitív hírek a fórumon! :) vigyázz magadra nagyon!
cicmorgo
 
 


Évike, mennek a drukkok!!!! Hétfőn csak vv és telefonálnod kell, vagy behív a professzor és úgy mondja meg az eredményt? Nagyon sajnálom, akiknek nem sikerült a mostani kör :-(, de újult erővel, Aspirin Protectel felszerelkezve vágtok bele a következőbe ;-) Ma azt olvastam róla, hogy abban is segít, hogy több és jobb minőségű legyen a petesejt ;-) Zsó, nagyon várjuk a híreket, lélekben Veled vagyok!! Cicmorgó, nagyon sajnálom a nagymamád :-( De igazuk van a lányoknak, általában ilyenkor szoktak babák születni (barátnőméknél mind a két gyerkőc közeli hozzátartozó halála után érkezett). Tudom, most ezt még nehéz feldolgozni, de mamád biztosan küld nektek egy babyt! Paurora, Dr Vleskó Gábornál voltam. Ne is gondolj negatív dolgokra, csodababával csak csodás lehet a várandósság ;-) Lexi, minden rendben lesz jövő héten ;-) Noee, de jó hallani rólatok!! Remélem, jól viseled a csajokat ;-) Kamilla, szuper áron vannak azon az oldalon tényleg a tesztek! Kár, hogy megfogadtam, hogy soha többet nem tesztelek  Jól vagytok? Almanna, mi újság Veled?? Minden rendben? Nekem tegnap megjött, így hétfőn megyünk vv-re. Szép hétvégét mindenkinek!  Puszi
maci80
 
 


Maci,meg kell várni az eredményt,remélem,jó hírt fogok kapni... kb:10percenként pisilek.,persze amióta hazaértem.Nah meg a barnázás idegesít.Elmulhatna már,és remélem a HCG értékem hétfőn jó lesz.
évike1224
 
 


Sziasztok

Évike akkor halk gratula neked és légyszi pihi pihi pihi és semmi fölösleges ficere. Lehet éppen ez a pár nap kell hogy az a baba vagy babák biztosan beágyazódjanak  a pocakban. Szóval hajrá tapadós energia. Nagyon drukkolok neked.

Lexi a rövid protokoll menopur és cetro szuriból áll mert itt nem állítják le a saját hormonjaidat hanem csak arra gyúrnak hogy sok szép petesejt termelődjön. Előstör csak menopur azt hiszem 3-5 napig és utána jön hozzá a cetro. Nekem abból 5 kellett csak . De mindent el fog mondani a doki . Pénzt vigyél magaddal mert ha oké minden és oké lesz akkor mehetsz is kiváltani a szurikat és kezdheted is majd. Szorítok neked nagyon hogy az uh ne találjon odabent semmi ciszta szerüt a jövő héten.


Zsófi drukkolok neked is nagyon a kezdéshez és kétcsíkos tesztet kívánok mielöbb.

Cicmorgó remélem már profi fosti keverő vagy és ma minden simán fog menni. Minden oké lesz hidd el .
Maci hát neked is csak azt kívánom hogy kismackónak mielöbb hozzátok össze a kistesót. Hogy viseli a tejci megvonást? Mikor kell menned a jövő héten már kezdtek is ?

Paurora csodamami lassan itt a 12. hét és csak jó hírekkel várunk ám. De nem is lesz máshogy. Hogy érzed magad, remélem minden rendben van.

Echo neked is csak minden jót kívánok és remélem még összefutunk a klinikán. Csodálkozom hogy neked júniust mondott a prof mert júni második felébe nem nagyon vannak a klinikán már. Azért én rákérdeznék a te helyedben.

Gabci bízom benne hogy már neked is egy kicsit jobb a kedved és számolod már vissza a napokat.

Janula ti mikor mentek a klinikára ? Április a te hónapod lesz vagy tévedek?

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok és nagyon jó pihenést. A kismamáknak pedig d vitamin töltődést ....
edina71
Budapest
 
 


Köszönöm Szépen Edina.Vigyázok magunkra,pihi van ezerrel.Mindenkinek Szép Hétvégét.
évike1224
 
 


Évike,

vééégre jó hír!!! Meglesz az! Pihenj és vigyázz rájuk nagyon! :) Drukkolok!

Edina,

májusban megyek, azért nem értettem, hogy hogy jöhettek ti is akkor, hiszen 3 hónapnak el kell telnie!

Paurora, Magdipeti,

köszönöm a mai randit! Nagyon jól éreztem magam! :)

Cicmorgó,

hogy megy a szuri?

Lexi,

drukkolok a kezdésért!
janula
 
 


Szia Janula

Nekem most azt mondta M doki hogy ha most megjön az egy az áprilisi mensi a 2. és a májusi ciklus 2-3. napján kell mennnem vv.

A két beültetés között kell eltelnie 3 hónapnak. Nekem márc 6.án volta beültetés és kb júni 6 körül lenne a következő ha rövid és júni 20 ha hosszú protokoll lesz. Szóval a 3 hónap megvan így.

Echónak is júniust mondott a következő próbálkozásra pedig M doki szerint májusba már lehet menni a következőre. Nyári szünet elött már nem nagyon szeretnek stimut kezdeni .

Akkor lehet 3-an kezdünk májusba ? Az szuper lenne
edina71
Budapest
 
 


Edina,

úgy néz ki hárman! :)
Ha hosszút kezdek, akkor május 5 környékén, ha rövidet, akkor 13.-a körül. Még felhívom ezért majd a klinikát, mert a prof. nem volt egyértelmű.
janula
 
 


Janula, Paurora: Én is örültem, hogy találkoztunk, nagyon jól éreztem magam Veletek!!
Érzitek ezt a jó zöldséges halas táska illatot?? 2 már kész, indulhatok ezzel az illattal kínozni lehetne Holnap küldöm a receptet, most elmegyek az uramért

Szép estét, és vigyázzatok magatokra!!

Puszi
magdipeti
 
 


Sziasztok lányok

Olvastalak titeket !!! De nem tudtam írni .... 

Nem is tudom mit írjak lányok hogy nem sikerül. Pedig annyira de annyira megérdemelné itt mindenki.
Csak annyit kívánok nektek hogy tavasszal mindenkinek a gólya megérkezzen.
És meg is fog :D

Évike 

Szorítok ezerrel hogy minden oké legyen !!!! :D


Voltam a dr. nőnél . Hát tényleg nagyon jó fej , nagyon szimpatikus . : :D
Elküldött vérvételre amit magánban csináltatok meg végül ,hogy hamar meglegyen. 
D vitamin , terheléses cukor - inzulin, a pajzsmirigyet meg hormont is néz.
Hétfőn megyek a vv.-re negyeg 9 re és elméletileg 1 nap mulva meg is van az eredmény.
Utána tel a dr. nönek és randi vele hogy mi lett az erdmény.
Nagyon remélem hogy monden rendben és 31. kezdhetünk :Dű

Paurora 

Úgy rohan az idő már nemsokára 12. hét.
Biztos minden rendben van a csodababóval :D

Pusza mindenkinek


evi89
Vecsés
 
 


Cicmorgó,
Részvétem nagymamád miatt. 
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok.Nem sok jó történt ma velem.Röviden annyi,hogy nem         élénk piros vér,de van egy nagyon gyenge vérzés,amikor pisilek...Betéten,nem nagyon,de ott is szokott lenni,egy pici.Viszont nem görcsölök,nem fáj semim.Amikor annó volt vetélésem,darabos,és szinte térdig véres voltam...Nem tudom mi ez velem,de vége lehetne már.Mellem ugyan úgy feszül,éhes vagyok,semmi rossz közérzetem nincsen.A gélt ugyan úgy használnom kell,ezt bent mondták,még akkor is ha vérzek,mert ugye kimutatható volt a terhesség.Pihentem ma kint a szabadban,és nem csináltam semmit sem.Szorítsatok nekem.Lehet azért van ez,hogy 2 babóból,csak az egyik akar velünk maradni???.
évike1224
 
 


Évike
Szorítok nagyon , pihenj pihenj pihenj.........
evi89
Vecsés
 
 


Köszönöm Szépen,Évi.Pihenek,párom,és anyum nem is hagyná hogy csináljak bármit is..
évike1224
 
 


Na jólvan Évi de idegesíts máááár!!!! Nagyon izgulok érted hogy minden rendben leszen!!!!

Holnap megyek dolgozni de írj ha van valami. 

Nagyon vigyázz magadra!!!!!!

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


Évike

Most csak arra koncentrálj hogy a baba vagy babák a pocakban maradjanak és semmi negatív gondolat. Pihi sok folyadék vitaminok és tőlünk a drukkok. Az szerintem is előfordulhat hogy az egyik baba tapadt csak meg és azért van a vérben hcg de a másik levált és ezért van a vérezgetés.

Hétfőn minden rendben lesz és jó híreket kérünk.

Tapadós energia megy, Puszi
edina71
Budapest
 
 


Évike,

gondolunk rád!
Tényleg lehet, hogy csak az egyik baba marad, de hát egy is jó! :)
Pihenj, vigyázz nagyon magatokra! :)
janula
 
 


Sziasztok lányok,

Edina, Maci,
köszönöm szépen a szurkoltok értünk!! Tudjátok én is hiszem hogy ha csodamanó velem van, és ez tényleg csoda, akkor semmi baj nem lehet, csak mikor valakivel a környezetedben rossz dolog történik,és elveszíti a babót (és mostanában sajnos sok ilyet hallottam), akkor óhatatlanul is az ember idegeskedik, és a félelem ronda szörnyetege, belefúrja magár  buksiba.. De imádkozom és bízom a Jó Istenben,! Remélem ti is nyár elejére már babósak lesztek, tiszta szívből szorítok értetek!neked Maci a sítáborból hazaérkezőkhöz, Edinám neked pedig hogy minimum annyi petécskét sikerüljön stimuzni mint most, de a DHEA, és az aspirin p.  lehet csodát tesz és még több lesz!

Évike,

Nagyon, nagyon szurkolok neked!!!Annyira boldog vagyok!!!Ott a manó/ók hidd el!! Lehet csak a beágyazódás miatt vérzel, esetleg tényleg csak az egyik manó tapadt meg, nem tudni, de azt biztos,hogy ott a  manó/ók hisz a vv. kimutatta. Most csak pihizz, ígyál sokat, fehérje, gél....
Holna írj amint van eredméyn!!! Macival is találkozol akkor?Mindketten hétfőn mentek ugye?

Lexi,
nagyon szurkolok érted csajszi, sokat gondolok rád!!!!Hidd el nyoma sem lesz a cisztának, és már kezdheted is a rövid protokolt!

Évi,
nagyon örülök, hogy neked is szimpatikus volt Koppány doktornő!Ő az a doktornő aki igazán átérzi a problémáinkat!. Szurkolok,hogy jó legyen az eredmény és indulhasson is 31-én a protokol. Akkor neked is megadta a számát? Mondom én ő egy tündér dokinő! Akkor keddre már meg is lesz az eredménye a vv.-nek??

Janula, Magdipeti,
imádok itt a fórumon lenni veletek, mindig feltölt a tudat hogy ilyen lányok között vagyok.Hogy ennyien összefogunk, és izgulunk , szorítunk egymásért.
Viszont ez a pénteki "randi", olyan szinten feltöltött hogy az el se tudom mondani. Jó volt titeket látni, megölelgetni, kávézni, sütizni, és beszélgetni. Ez volt a nagy mérleg találkozó! Köszönöm!!!


Én jól vagyok, csak a fejem fáj nagyon! Közeledik a hidegfront sajnos megint, és ezt érzem lehet!


Szép napsütéses vasárnapot kívánok nektek mind!Puszi
paurora81
 
 


Sziasztok Lányok.Most már kevesebb a vérzésem,sokat pihenek..Holnap Maci jössz vv-re?Akkor talizunk,mert én is megyek..Nekem rövid szőke hajam van..Lehet fehér fölsőbe,meg fekete gatyóba,v.farmerba fogok menni.Írj magadról ismertetőt..Köszönöm Lányok a drukkokat,igyekszem mindent betartani,de azért még félek,mert a doki nem nagyon bíztatott pénteken.Tudod,csak pozitívan,de nehéz ilyen kételyek közt....
évike1224
 
 


Paurora
Megadta a dr. Nő a számát , hívnom kell amint megvan az eredmény. Az már tuti hoagy a korházba kell majd bemennem , mert nem rendel jövőhèten magánban,
Hát elméletileg 24 óra alatt meglesznek az eredmények, nagyon remélem hogy így is lesz ;)
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok

Évike holnap jó hírrel várunk írj ahogy tudsz. Drukkolok neked nagyon legalább neked sikerüljön.

Evi szerintem minden oké lesz és majdnem egyszerre kezdhettek is Lexivel.

Cicmorgó hogy mennek a szurik?Gondolom már rutinosan és nőnek a petécskék.

edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem a kórházból és jó hírem van..van egy szép tüszőm a jobb oldalamon, ami eddig nem termelt
És van kettő a bal oldalamon is..szerdán lesz a virtuális együttlét 

Évike, remélem jó hírekt kaptál..nagyon szorítok!!!

Szép napot mindenkinek!!!
magdipeti
 
 


Magdipeti,

ez szuper!!!! Akkor hajrá szerdán!!! :)

Évike,

drukkolunk, várjuk a híreket!
janula
 
 


Magdipeti, de örülök Neked, ez remek hír :)!!!! Drukkolok szerdán!!!
lexi01
Budapest
 
 


Üdv. Mindenkinek! :-)  
Új vagyok itt, olvastam a beszélgetéseket és nagyon nagyon szurkolok mindenkinek, hogy mielőbb teljesüljön álma-vágya, hogy egy szépséges és egészséges bébikéje szülessen...:-)  Szeretnék csatlakozni hozzátok, hiszen jó érzés, ha olyanokkal társaloghatok akikkel nagyjából "egy cipőben járunk" és ugyanaz a cél. Én még elég laikus vagyok hozzátok képest, nem is értem olykor, hogy egy rövidítés mit is jelent, ez annak tudható be, hogy még az elején járok, node majd belejövök. Még sosem voltam várandós,  most érett meg bennünk az elhatározás, hogy kisbabát szeretnénk. Eddig nem is volt semmilyen nőgyógyászati, vagy bármilyen jelentősebb egészségügyi problémám, tehát tudomásom szerint egészséges vagyok. Amiért itt vagyok: a páromnak egy évekkel ez előtti műtéte miatt csupán fagyasztott szövet áll rendelkezésünkre, amiből "dolgozni" lehet. Az első konzultációnk  febr. közepén volt, akkor azt mondta a dr.nő, hogy ha túlestem a kötelező vizsgálatokon ami max. 2 hónap, akkor következhet a beültetés. A páromnak -annak ellenére, hogy természetes úton való nemzőképtelensége már évekkel ez előtt meg lett állapítva,ekkor dr.Kopa közölte, hogy csak lombikra lesz jó az "anyag"- a prof. kérésére egy friss teljeskörű andrológiai kivizsgálás szükségeltetik, majd egy ismételt ondóvizsg. náluk, amit furának tartok, mert ez nem egy olyan diagnózis (sajnos) ami változhat. Én jelenleg az első 4vérvizsgálaton vagyok túl. Az ovu tesztem 2.ra pozitív lett, ami kezdetnek egy jó ómen...:-) Örülnék ha valaki tudna arra válaszolni , hogy ezek után mik a következő lépések, mire mennyit kell várni, és stb. Természetesen nagyjából kiműveltem magam ezzel kapcsolatban, de mindenki helyzete speciális, és a "szakirodalom" elég objektív. Teli vagyok kíváncsisággal, reménnyel, és minden infót, jó tanácsot szívesen fogadok.. 
Szép napot Nektek! :-)
ancsy811207
Budapest
 
 


Sziasztok lányok..Itt vagyok,Sajnos a mai HCG-M lement 0-ra.Prof.azt mondta,állítólag,elvetéltem.Azt az egyett nem értem,mindezt úgy csináltam,hogy alig véreztem.Érdekes..Közölte,hogy Májusban szeretettel vár engem,és örüljek is egy picit,mert nagyon nagy ritkaság,hogy első beülti után így kimutatkozódik a terhesség.Sajnálja nagyon,hogy így alakult..Viszont rákérdeztem a pénteki eredményem milyen lett,és lányok szó-szót követett,de nem válaszolt rá.Utána fogta a telefont,és fölhívta a labort,hogy mennyi vért vettek ma tőlem,és fogta az arcát,láttam rajta,hogy valamit nem ért...Gondolhatjátok,nem el voltam keseredve,hanem már annyira dühös voltam,hogy majdnem fölálltam és kijöttem.Májusban,lehet átmegyek Murberhez..Párommal megbeszélem,mert ez a mai nap föltette az í-re a pontot nálam..Katika mondta,lehet rövid protokolos leszek,úgy készüljek...Lányok mindenkinek köszönöm aranyosak voltatok,vagytok.Ez most így jött össze,a babócám-babók,nem akartak velünk maradni..Puszi nektek..
évike1224
 
 


évike, sajnálom. Ezek szerint nem minden vetélés jár sok vérzéssel. Miêrt leszel rövid protokollos, arról mondott valamit? annyira bîztam benne, hogy jó hìrekkel jössz ma :(

a szurik mixelêsêt azóta a férjem végzi, neki sokkal jobban megy mint nekem. hêtvêgen megvolt a temetés, Pesttõl 300 km-re, nagyon sokan eljöttek, szép volt, ha lehet ilyet mondani. Persze én szombaton reggel olyan rosszul lettem, hogy wc ülve hánytam, a hasam majd kiszakadt a helyéröl. Murber szerint nem a fostimontól ( gondolom ahhoz a napi 3 kevés, hogy ilyet okozzon)
ma voltam vervetelen, ultrahangon, szépen nönek a tüszõk, meg van elégedve. :) most napi 2 öt kell csak szúrni, azt hittem többet. Ez most jó? vagy majd pár nap múlva lesz több?
mindenesetre kiîrattam magam a haziorvossal, mert köhögök és meg vagyok fázva mêg mindig. Hétföre meg kell gyogyulnom.
Nagyon hideg van, mindenki vigyazzon magára!!!!
cicmorgo
 
 


Cicmorgo,nem indokolt semmit a Prof.ezért voltam dühös.Lehet dokit fogok válltani..Csajok:Gabci,Edina többiek kezdek én is veletek Májusban...
évike1224
 
 


Éviii!!!

Ezt nem hiszem el!!! Úgy sajnálom!!!Pedig annyira bíztam benne hogy legalább neked sikerül.
Szerintem is gyere át Murberhez ,ezekután meg pláne!!!!

Próbálj megnyugodni,akkor ezekszerint csak Jucusnak sikerült mert most írt Hajni és neki sem,meg azt mondta hogy még egy csaj volt ma és neki sem sikerült. 

Májusban megint sokan leszünk akkor!!!!

Puszi,és pihenj,sírd ki magad,én is ezt tettem!!

gabci75
Érd
 
 


Évike nagyon-nagyon sajnálom ami történt, és azt abszolút megértem, hogy dühös vagy :(... Mondjuk ez elég fura, hogy alig volt vérzés, kissé zavaros ez az egész, bár én annyira nem értek még a témához.
Remélem idővel sikerül megnyugodnod majd és újult erővel és lelkesedéssel vághattok bele májusban. Úgy látszik ennek most valamiért így kellett történnie, pedi nagyon szurkoltam Neked, tényleg nagyon sajnálom.
Mondjuk ez most engem eléggé letaglózott így az első lombikom előtt, hogy nagyon nagy ritkaság,hogy első beülti után kimutatkozódik a terhesség...

Cicmorgó, örülök, hogy jól haladnak a dolgok, és hogy szépen nőnek a tüszők. Vigyázz magadra, nehogy még jobban megbetegedj, jól tetted, hogy kiírattad magad. Pihenj sokat, hiszen fontos események várnak Rád :).

Ancsy üdv itt köztünk :)! Én is még az első lombik előtt állok, remélhetőleg a héten kezdem, szóval én sem vagyok egy nagy expert, de vannak itt má régi motorosok, akik biztosan fognak segíteni Neked, meg ha olyan van, akkor én is szívesen :).
Ha a párod vizsgálatai is megvannak, akkor utána kell menni újra konzultációra és akkor ott megmondják, hogy mi hogy lesz, legalábbis így volt, ha jól emlékszem. És akkor amint lehet, el is kezditek.
lexi01
Budapest
 
 


Szia lexi,igen én is zavarosnak tartom az egészett,gondolhatod hogy érzem magamat.Nem jól esett,hogy kérdezek valamit,és nem kapok választ.Nem ehhez vagyok hozzá szokva.De nem baj,lányokkal újult erővel talizunk:Májusban,mert Május a mi hónapunk lesz:Gabci,Edina,többiek
évike1224
 
 


Így-így Évikém!!!!

A  legszebb hónap a május!!!!! Tuti sikerül mindenkinek!!!! Sikerülnie kell!!!!!!!

Azért én már nagyon várom!!!!

Puszi mindenkinek!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok lányok

Évike őszíntén nagyon sajnálom, azt pedig főleg hogy a prof magyarán szólva semmibe vette a kérdéseidet és úgy kellett eljönni tőle hogy szinte semmit nem mondott ami érdekelt volna.

Sajnos ebben nekem is volt már részem és ezért is örülök neki hogy Murber betege vagyok és nem a profé.


Biztosan van akinek az ő stílusa jön be de nekem és most már neked sem. Akár hányszor nála voltam és lett volna még bármi kérdésem azzal elintézte hogy minden le van írva. Szóval szerintem harapófogó amivel ki lehet szedni belőle bármit is.

Igaza van Gabcinak és a lányoknak sírd ki magad mert úgy könnyebb lesz és ha megnyugodtál akkor együtt vágunk neki májusban a rövid protokollnak és nyár elejére mindannyian babások leszünk .

Janula Gabci Echo Évike és én szép kis csapat gyűlik májusra de ez így lesz izgalmas.

Cicmorgó ezek nagyon szuper hírek lehet jövő héten már leszívás és pocaklakóid is lesznek???

Magdipeti hajrá szerda és ügyesek legyetek.

Janula neked most hosszú lesz vagy rövid ???

Gabci remélem már kicsit jobban vagy és egy kicsit ki tudtál kapcsolni hogy vasárnap már dolgoztál. Nekem sokkal könnyebb volt hogy emberek között voltam és nem rágődtam mi miért történt.

Paurora közeledik a 12.hét. Van már a picúrról uh képetek ? Átküldöd ha lesz privibe?

Údv köztünk Ancsy . Sajnos én se nagyon tudom a ti esetetekben mi lesz a menet de drukkolok neked nagyon hogy mielöbb babátok legyen. Ha bármiben tudunk biztosan segítünk, nagyon jó csapat van itt most fent. Szóval kérdezz bátran ha bármi van.
edina71
Budapest
 
 


Szia Edina,aranyos vagy köszönök szépen mindent...Aranyosak vagytok..Puszi.
évike1224
 
 


Évike,


nagyon sajnálom, tényleg azt hittem, hogy sikerült... :( Nekem is mondták, hogy egy lombik nem lombik... de persze van, akinek elsőre megy.


Nekem nem tudta megmondani a prof a 2. vv után, hogy lett-e baba, így mennem kellett még egyre. A HCG megmutatja.
Szerintem menj most el a saját nőgyógyászodhoz és nézesd meg magad. Én is voltam az első után, amikor ez történt.


Én Murberrel jártam úgy, hogy haragudtam rá, mert lett volna még kérdésem, és kiküldött, mert szólt a telefonja. Persze visszaút meg nincs... Ez szerintem bármelyikükkel előfordul. Nem akarom védeni a prof.-ot, mert tényleg sokszor kell a harapófogó, de azért mindig szokott válaszolni.

Minden estre nő a májusi csapat és ha ez az időszak most ennyire nem szerencsés, akkor remélhetjük, hogy a májusi az lesz!!!  

Lexi,

ne aggódj, azért sokaknak sikerül elsőre is!!! Egyébként is, elsőnek lennie kell, sajnos nem lehet azonnal a másodikkal kezdeni!

Ancsy,

jó hogy itt vagy! Jó helyre kerültél! :)
Sajnos nem tudom, mi lesz nálatok a következő, de ha már voltatok konzultáción, fogunk tudni segíteni a konkrét kérdéseknél.

Cicmorgó,

csak így tovább a szurikkal! Az se nem jó, se nem rossz, hogy kettőt kell szúrni, szerintem úgy próbálnak "lavírozni" az adagokkal, hogy folyamatosan nőjenek, de ne is legyenek túl érettek, mire leszívásra kerül sor. Nekem is volt, hogy többet, volt, hogy kevesebbet kellett szúrni, ezért kell az uh, hogy lássák, hogy állnak a tüszők és be tudják lőni a szurit hozzájuk.

Edina,

nem tudom, hogy melyik protokoll lesz, megyek majd vv-re a 3. mensi elején és akkor megmondják. Pont ma hívtam Katikát. A prof azt mondta emlékeim szerint, hogy lehetne egy rövid, bár a hosszúval is szépek lettek. Visszakérdeztem, de valahogy nem volt egyértelmű. Mondjuk én  (láttad) nem voltam valami jó állapotban, így nem emlékszem....

janula
 
 


Cicmorgo
Én se sok adagot kaptam , csak az elején 2-2 utána 1-1.
Jól reagálsz ezek szerint ;)

Ancsy

Üdv itt köztünk! :)

Èvike

Nagyon sajnálom!! De remélem a tavasz mindenkinek szerencsés lesz.


Ma megvolt a v.v. holnap elméletileg megküldik e-mailban az eredményeket, de lehet hogy a D vitamin csak 2-3 nap mulva lesz meg...
Ez a fantasztikus cukros lötyi majdem a padlón kötött ki... de szerencsére bent tudtam tartani.
evi89
Vecsés
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: