Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tünci:Én nem kaptam linket :cry:
De jó hogy ennyi tejci van :D Nagyon ügyes vagy :D Igen nagyon jó volt a kiruccanás,csak olyan gyorsan eltellt.Hannus azóta is menni akar a fürdővizbe.

Zsófi:Köszi :D
De jó hogy Dorka mehet oviba :D Mehet egész napra?Vagy csak délelöttre?Jaj ez a cumi :( remélem sikerül gyorsan leszokni.

Ancsi:Dehogy vezetsz bendzsón!Igen láttam milyen sok gyerkőc van ott.
Nem baj Dorka megeszi :wink: :D
Ok.köszi szépen.Én is kiírom őket de nem sok sikerült de kettötökről van pár ami tök jó lett :D
Hozok kolpingos képet is de még Apa nem tette fel a gépre.
Vendég
 


Tünci szerintem is csak ha musz akkor fej. Nekem is elég csomós lett a mellem Zsófi után sőt nemegyszer be is lázasodtam tőle. Én ilyenkor jól kimaszíroztam,fejtem igaz növérem segített mert ugy fájt,hogy magam biztos nem csináltam volna.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Tünci:Jaj annyira édes formás kisbaba :D :D :D :D
Köszönöm a linket :D
Vendég
 

 
 

Tünci, mi is 7 és 9 között fürdetünk, általában fél hat körül jövünk meg a sétából, akkor már nem hagyom elaludni estig, és fürdetés után etetés, alvás, jelenleg még épp kiabálás a kiságyban, de tegnap is elaludt, ma is menni fog ez.

Hát nem tudom, én fejek, de hogy több tejem nincs tőle, az is biztos. Én már nem hiszek a módszerekben, serkentőkben, egyre nagyobb meggyőződésem, hogy genetika csak az egész és megfeszülhetsz, fejre is állhatsz egyébként.

Megyek. Letusolok és belefejelek az ágyba.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok Lányok! Végre április van, ami már tutira a tavasz közepe! :) :) És végre ma elkészült a kertünk! :) Holnap máris vethetek végre. :D

Tünci: Mi a mai napig együtt alszunk a fiammal. Őt nem zavarná, ha egyedül kéne aludnia, de mi annyira szeretjük! És közöttünk alszik, mert nem tudjuk eldönteni, hogy ki mellett aludjon. :lol: Ha nektek így a jó, akkor tegyetek így! (nekünk is voltak ilyen elveink, hogy velünk aztán nem fog aludni. Hazahoztuk, és egy hét múlva már nem voltak... :lol: ) Egyébként.. hogy is mondjam... szerintem a házaséletben nem okoz zavart. Sőt, az elején kifejezetten előnyös volt, mert éjszaka csak felébredtünk enni, szopott, és már aludt is. Én általában már hamarab.... :oops: így nem voltam fáradt, meg nyűgös. :oops:
Ha B. szopizik, nem kell mérned az adagját. Elég ha naponta vagy hetente méred, ha gyarapodik, rendben van. Anyatejből nincs "előírt mennyiség". Van, amelyik baba kevesebbnél is gyarapodik (enyém "papíron" a minimális mennyiséget szopta, mégis 6 hét alatt 2 kilót gyarapodott), más meg többtől is lassabban hízik.

Beze: Milyen aranyos lehetett! Én még nem is kaptam puszit! Biztos bőgnék is. :lol: :roll:

Betti, Tünci: Akkor én ezennel leszúrlak mindkettőtöket, hogy pihenjetek többet! :twisted: :lol:

Navared: Egyenlőre sajnos még nem lélegezhetsz fel. Vannak jobb és rosszabb napok. :wink: Én mindkét babámnál megtapasztaltam. :lol: Egyébként én is járok még a régi fórumomba, és pocsék a névmemóriám is... de azért igyekszem követni a történéseket, amennyire tőlem telik. :D

Zsófi: És ha elbizniszeled a nyuszival valami nagyon vágyott ajándékra a cumit? :)

Katinka: A battai Tescoból szoktunk akciós cuccokat szerezni. Ott valamiért mindig akad, pedig rengeteg ott a gyerek. Mondjuk a többi áruházhoz képest viszonylag sok is a gyerekruha, pedig egy nagyon pici áruház. (fehérvári fele kb.)

Na, most lapozok az előző oldalra, csak előtte megmosom Peti fogát, mert Apa végzett a fürdetéssel/öltöztetéssel. Ez az Ő melója. :lol: Ma rengeteget voltunk kint. Tisztára elfáradtam. Mondtam Petinek, hogy viszem szülni, mert folyton csak lépcsőzne, órákon keresztül. Leszakad a lábam. :D Délelőtt egy órát sétáltunk, délután 2-3 órát volt kint, és este is terelgette az apját az ajtóhoz, hogy még ki akar menni. :lol:

Kép

Kép
nikuc
 
 


Egész napra is mehet csak azt hiszem 2 hét a beszoktatás.
Hát a cumi már nagyon rég óta beszélünk róla,de tényleg éredmény nélkül. Ma úgy döntöttem akkor el is rakjuk. Déli alvásból nem lett semmi nem tudott elaludni, most este fekvés előtt vagy egy órát sírt érte. Én úgy szeretem bekapni, vele aludni csak egy picit ....... hát majd megszakadt a szívem,de alvásra megnyugodott. Most pelussal,pónival alszik. Bujcisztunk mondókáztunk foktuk egymás kezét és szerencsére nem sírva aludtunk el.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


tünci!
megnéztem az icurka picurkát!!! és nagoyn szép baba. pici, de formás és szép kerek kis fejecskéje van.
és ne bánd, hogy nem hordtad tovább, és nem császár.
legyél büszke, hogy erős, gyönyörű kisfiad van, aki megküzdött azért, hogy megszülessen. ez neki is csak jó!
Vendég
 


nikuc ezt már próbálgattam előtte,de nem jön be nála az ilyen sajna. Még a sokat emlegetett ovival is összefüggésbe hozta,hogy akkor ö oda nem megy pedig csak egyszer beszéltük,hogy ott már nem cumiznak a gyerekek..... Mondtam neki nem az miatt csak mert már nagy vagy hozzá és erről anya döntött így,hát haragudott is rám vagy fél percig. Idáig anya ilyenekben soha nem volt erőszakos mindent akkor kezdett el amikor neki jó volt pl: cumisüveg elhagyása,pelus stb mindent magától szinte egyik napról a másikra. Cumival már fél éve rágom a fülét igérek ezt azt hátha,de nem. Viszont már tényleg elég idős igaz csak alváshoz használja,de mégis.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Tünci Jaffa tök jól leírta amit én is írtam volna, nálunk is így zajlott a szopi. Anyám ha ennyi tejcid van akkor minek az üveg??? tedd el a konyha felső polcára és hidd el hogy elég a tejcid! Meg ha mondják, hogy jól szopizó fiú Bátor! És fogadd meg Karádi doktornő tanácsait, nagyon okos tapasztalt tündér doktornéni!
Lazításnak meg egyél olyan gyümiket amik csokiba vannak töltve :lol:

Nikuc nálunk is ez megy egyfolytában kint kell lenni, a benti dolgokat csak röptében csinálom. Sokmindent fogsz vetni? És ki fogja kapálni? Te nagypocakkal? :wink:

Any jó utat holnapra!

Zsófia nekem még nincs szívem elvenni a cumit, keveset van a szájában csak ha fáradt már v alváshoz.
még várok vele. Az ovit hogy sikerült elintézni?

Na biztos akartam még valamit írni csak nem tudom mit :shock:

Csináltam kutyis képet, majd hozok.

KépKép
winchi
 
 


Jaj tünci tényleg pityeregni lehet!!! Nagyon formás és csodaszép Kisfiad van legyél rá nagyon-nagyon büszke.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Picitől még én sem veszem el és az érdekes az,hogy látom rajta meg sem fordult a fejében,hogy akkora Zsófinak is és majd az övével.....

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Zsófi!
az én Zsófim nem cumizik. de az ujját szopja, bármi is van.

én viszont 5 éves koromig cumiztam. anyum amikor már gáz volt, elvette és eldugta és akrhogy könyörögtem, keresetem, nem adta oda. eleszett, elvitte a fogmanó, elromlik tőle a fogam, elvitte a cica, odaadta a batyus cig@ány gyerekének. minden volt ott.
persze jó pár év múlva megtaláltam. mind a 4et! mert nekem annyi volt!!!
nem lett bajom tőle. nem cigizek, nem vagyok idegbeteg sem.
meg kell tanulni megnyugtatni magát máshogyan.
Vendég
 


Kép Kép

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Zsófia elolvastam mégegyszer és leesett, hogy a nagylánytól veszed el a cumit! :oops:
De helyesek a lányok! Mire nem jó a játékbabakocsi! :lol:

KépKép
winchi
 
 


Kép
Kép
Nos ő Lina :lol: Nagyon jó kutya, kölykösen játékos mellette meg jó házörző.

KépKép
winchi
 
 


Köszönjük szépen!

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Winchi: Még ásni is nekiálltam. :) Persze a férjem nem hagyta sokáig, pedig nagyon jól esett! Ha meg már nagyon nem megy, majd a férjem kapál. Persze ne gondolj nagy kertre, az egész kb. 20 m2. :)
Peti is ugyanúgy cumizik, mint Matyi. Általában alváshoz "kéri", meg ha nagyon nyűgös. Reggel magától elhagyja valahol.

Zsófi: Nem gondoltam, hogy már ennyi dolgot próbáltatok. Hát akkor kitartás! Bár még mindig jobb, mint ujjszopásról leszoktatni, azt el sem lehet venni.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Zsófi!
szépek a csajszik!!!

winchi!
szép a kutya is!
remélem minden rendben lesz vele. kb mennyi idős lehet?
Vendég
 


Olyan rossz érzés,de már kitartok és még hányszor lesz,hogy valamit nagyon szeretnének és anya lesz a rossz........ nekem is meg kell edződnöm azt hiszem. Meg én úgy félek idáig is találkozik más gyerekekkel,de nagyon negatív dolgok még nem érték pl: nem játszom veled, menj innen, stb. ,hogy fogja ezeket fogadni mert biztos lesznek. nekem már most fáj. H.... vagyok mi?!

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Nikuc az biztos. Reméljük nem szokik rá :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Any kb 1 éves, még nagyon kölykösen tud néha viselkedni.

Zsófia a szocializáció nekünk anyukáknak is nehéz dió, foggalmam sincs hogy fogom elengedni bölcsibe Matyit...

Képzeljétek anya ma el akarta kérni a fórum elérhetőségét, mert a kolléganője lánya nemrég szült és tudja hogy én mennyi segítséget kaptam tőletek és ajánlana minket. Próbáltam terelni, hogy jó jöjjön a babanetre de ez Fehérvári fórum, keressen környékbelit vagy korosztályosat. Tudom, hogy nyílt fórum vagyunk bárki olvashat de ilyen közelebbi ismerősnek én nem mondom meg hova írogatok, nem írok le hadititkokat de nem szeretnék kavarásokat.

ti ilyen esetben megadnátok a fórum elérhetőségét?

na megyek aludni mert már keverem a betűket...

KépKép
winchi
 
 


Nikuc:Azért picit tessék pihenni is :D
Ti hol laktok?

Winchi:Nagyon helyes a kutyus :D

Zsófia:Nagyon szépek a lányok :D :D :D :D

Anyany:Jó utat nektek holnapra!És jó babázást :D :D
Vendég
 


Szép a kutyus!

Anyany Zsófi,hogy van?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


winchi!
NEM! sokat beszélek a fórumról, mindenkinek. meg a babanetes anyukákról is. a segítségről, a dolgokról. a páromnak meg mutogatom a képeket, meg mesélek is.
de anyunak nem adnám meg, hugaimnak sem, pláne nem anyósnak :D

Zsófi!
ezen mindenkinek túl kell lennie.
én az orrszívóval vagyok piszok dög. de ha muszáj...
kitartás!!!
Vendég
 


Nikuc ásni :shock: még ha csak ekkora is

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


ZSófi már jól van. ma még szívtuk az orrát, hányt is tőle.
ma már játszótereztünk is. utána szépen vacsizott.
én meg boldog voltam!!! :)
Vendég
 


Kép Segítettem pakolni Kép sétálok a parkba Kép hotel Kép Kép Kép olyan jók ezek a kis házak :D Kép bobóval Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Bocsi kicsit sok lettem :oops:
Vendég
 


lara!
AZTATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
azt hittem valahol külföld. utánanaéztem.
Vendég
 


Nagyon jók a képek látszik,hogy élvezte. Hol voltatok? Bocsi bizti írtad....

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


megírod nekem priviben, mennyibe került?
Vendég
 


anyany jó utat és babázd ki magad :wink:

Én mikor Zsófival lettem terhes akkor keveredtem ide,de előtte és most sem írok máshova. Páromnak szoktam mesélni meg néha megnézi a képet és csodálkozik mennyi szép baba van itt :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


lara azt én is megköszöném

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


na megyek mert mára sok voltam magamhoz képest :oops:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Zsófia:Dehogy voltál sok :D

Alsópáhokon voltunk a kolpingba :D

Bezéék is ott voltak elöttünk letesztelték 8)

Köszönjük a dicséretet!

Szösz neked küldök privit :wink:
Anyany,Zsófia nektek is :wink:
Vendég
 


Beze:Hogy vagytok?
Ha már meggyógyultatok és lesz egy kis időd teszel fel te is kolpingos képeket?

Én is megyek aludni olyan álmos vagyok.Hannus 7-kor kelt reggel,nem vagy én hozzászokva az ilyen korai keléshez :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda élet van itt ma este! :D

Lara: Köszi a beszámolót! :D Akkor nem csak nekem volt bajom a szobával! Nem voltál sok a képekkel! Tök jók! Várom a szobáról is! És milyen házat néztek? Csak nem sikerült eladni a telket?

Tünci! Tök jó, hogy ennyi tejci van! Ügyi vagy! Amúgy én még most is néha időzavarban vagyok! :oops: És Réka 3230 g-mal született, de engem kb. egy évig idegeltek a mennyit eszik, nem eszik, mérjem, nem hízik eleget.... Szóval nem csak a nagyon pici babákkal ennyire stresszes.

Zsófia: Fürdés? Mi mindent ugyanúgy csinálunk, aztán egyszercsak ahogy jött, úgy elmúlik a fürdős hiszti. Ma még tartott. Ez volt a negyedik ilyen nap. Ha jól emlékszem két hétnél tovább nem szokott tartani. :roll:
Mennyit nőttek a lányok, mióta nem láttuk őket!:shock: És a babakocsis! :lol:

Jaffa: Tényleg úgy örültem ma Nektek! Ma annyira nem volt kedvem egyedül sétálni! :D És még egyet elfelejtettem kérdezni Dobogómajorról: Evésre az apartmant használtátok, vagy inkább az éttermet? Egyáltalán mennyire felszerelt az apartman konyhája?

Amúgy Milu megtanította Rékának a kavics gyűjtést a földből. Még otthon is tiszta feketék voltak a körmei Rékának! :lol: Eddig mi ilyen koszos dolgot még nem is csináltunk! :oops:

Mi nem voltunk egyedül este, apa viszonylag korán hazajött, de éppen halálán van, náthás. Szóval semmi hasznát nem vettem egész este! :twisted:

Anyany: Jó utat!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!!!!

hát én is jó rég voltam, az már biztos :oops: :oops: nincs mentségem, anti vagyok, depressziós :cry: :cry:

Elsőként a két újdonsül anyucinak szeretnék SZÍVBŐL GRATULÁLNI A KIS JÖVEVÉNYEKHEZ, SZÍVBŐL KÍVÁNOK NEKTEK SOK BOLDOGSÁGOT A KÖZÖS ÉLETETEKHEZ!!!!!!

csak nagyvonalakban olvastam át, h kivel mi történt :shock:

rólunk röviden annyi, i, h a Milán még mindig nem beszél :shock: kezdek lassan aggódni emiatt, de még tényleg semmit nem mond, csak gagyog, motorozik ezerrel, imádja nézni az autókat, nagyon akaratos, ha vmit nem kap meg, akkor kiveri a biztosítékot és csak úgy potyognak a könnyei :lol:
aműgy meg nem történik velünk igazából semmi extra, éljük az életünket, próbálunk a felszínen lavírozni :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


Anyany: Hugidnak is SZÍVBŐL GRATULÁLOK A KISFIÚHOZ, SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKIK!!

Betti: én anno használtam a Milánnál szélcsövet, mikor kórházban voltunk, mert a Milán túlette magát és kólikás volt, bélhurutot kapott, ott minden babát szélcsöveztek. őt is többek között.
azt mondták, h nem fáj nekik, a puha gumicső nem sérti meg a kis belét. én a csövet jó 10 centire felhelyeztem neki, v gáz jött, volt h kaki is, de ha nem jött semmi, kivettem. persze nem szabad túl sűrűn, de nekünk volt, h használt. a torna és a hason fektetés jó a kólikás babáknak. ha aggódsz a hasonalvástól, fektetsd oldalt. én a Milót azért szerettem hason altatni, mert akkor nem kalimpált a kezével és lábával, tudott nyugodtan aludni, felhúzta a kis lábait a pocakjához és büdös bogár módjára durmolt :lol: még most is hason alszik el :lol:

Milán durván túlette magát, volt h 200-at is megevett egy mellből, ezért nekem mérlegelnem kellett sokáig, kb. 5 hós korig, hát egy kínszenvedés volt, mikor 10 percenként le kellett válasszam a ciciről, h megmérjem, és hát igen, volt, h 10 perc alatt kicuppantott belőlem 150-et :shock:

akkor aztán vége lett a szopinak, miután jött az ordítás, hát nem kívánom senkinek :shock:

Tüncike: hideg kéz, vki írta már, ilyen pici korban még rossz a keringésük, sztem úgy öltöztetsd, ahogy te öltöznél, plusz egy réteg rá. pl. hosszú ujjú body, plusz egy plüss rugi bentre, meg egy közepesen vastag takaró, v hálózsák, ha alszik.

én fürdetés után sokáig vékony pamutsapit adtam a Milánra, neh megfázzon a feje.

fürdővíz, sztem 37-38 fokos simán lehet, a 36 sztem cidris
öltözt :lol:

bukás, Milán is bukós volt, ha nagyon bukós, akkor szopi alatt is büfiztetsd meg, v próbáld ültetve szoptatni.

Kép
naspolyácska
 
 


Szösz: te kérdeztted a zeptolt..én vettem most a Milónak, jó minőség sztem bölcsibe ilyet veszek neki, pici csalódás, h beleizzad a lábisa, ja, és én a superfitre esküszök, az nekünk nagyon bevált, szuper könnyű, nagyon jó puha a talpa és abba nem izzad bele a lába

Lara: ezt a kolpingot mi is néztük gyerekeknek kánaán, elhiszem h a Hannus jól érezte ott magát :lol:

most lépek, mert holnap nem lesz belőlem ember, folyt.köv, puszi

Kép
naspolyácska
 
 


Lara de jó képek! :lol:
Ahogy pakol és nincs az egyik lábán zokni :lol: Meg az a szexi fürdőköntös :lol:
Nagyon jól néz ki ez a hely, egy olyan kisházat elfogadnék sajátnak!

Szösz ti még nem gyűjtöttetek kavicsot? :lol: Pedig jó dolog ám eszméletlen koszos tud Matyi lenni tőle :lol:

Ok nem mondom meg senkinek hova írogatok :wink:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Azt az örömöt ugrálásal amit lerendezett,hogy cumi nélkül aludt :shock:

Szösz nekem soha nem volt oda a vízért. Nem kell könyörögni a kiszállásért csak néha. Volt már úgy,hogy megfeszítette magát nem ült le csak végigmostam, pedig nem érte semmi,hogy így féljen :cry:

Nálunk a játszi tele van kaviccsal, gondolhatjátok mit rendeznek.... :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Betti gratula a négy kilóhoz :D

Katinka Lili mióta jár balettra?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Teljesen le vagyok döbbenve. Egy hét alatt megjött az anyasági és a családi pótlék. Múlt hét pénteken postáztam, hétfőn kaphatták meg és ma érkezett a számlámra.
Még ilyet!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Lara! Nagyon szuperek a képek!!! Annyira megtetszett, hogy kértem árajánlatot szilveszterre. Barátokkal mennénk és a bioházat érdeklődtem. Kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán mikor válaszolnak.

Tünci! Ha ma ünnepled a névnapodat, akkor BOLDOG NÉVNAPOT!!!!, ha pedig mégsem, akkor szép napot!!! :D

A linket én is szeretném megkapni.... :)

Winchi! Nagyon édes ez a kutyus. Örülhet, hogy ilyen jó helyre került.

Kép
jaffa4
 
 


Tünci nap van, ma, reggel láttam a híradóban, hogy Tünde van, ha ez a jó Tünde, akkor boldog névnapot!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan. Hétvégén nem biztos, hogy leszek.
Nyanyó eredményei tökéletesek lettek, valózsínűleg valami vírussal küzdött, de legyőzte villámgyorsan.

Játszótér: tegnap is volt az emberke, félmeztelenre vetkőzött a gyerekeknek a homokozóban- én nem láttam, csak mesélték, szerencsére a doki miatt később értünk oda.

Tünci! ha ma ünnepled neved napját, akkor Isten éltessen sokáig. Örülök, hogy a doki mindent rendben talált a kicsi fiadnál.

A hétvégén már valószínűleg nem jövök ezért a mai műveimmel kívánok Mindenkinek BOLDOG HÚSVÉTOT!!!!

Kép

Kép
bende
 
 


Még valami: Kolping szívfájdítóan gyönyörű, sajnos az árai miatt nekünk elérhetetlen. Hannus fürdőköpenyes képe viszont szenzációs.

Anyany: jó utat haza és visszafelé!
bende
 
 


Sziasztok!

Katinka, köszi, a sűrűje jön még, de már kifele megyünk. :D Már a férjem sincs a halálán. :lol:

Lara, szép képek, jó volt látni az ismerős helyet. :wink: A képeket még kicsinyítenem kell, de ha kész van, felteszek párat. Nem apartmanban voltatok?

Bende, hú, most nagyokat nyeltem. :oops: Pedig most ebédeltünk. :oops:

any, Lexi tegnap konkrétan alig evett, így ezt is megtapasztaltam. Hát, nem kellemes...

Nikuc, majd kapsz te is, meglátod. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Winchi, én se adnám meg se rokonnak, se barátnak a fórum elérhetőségét. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Beze:Mi nem apartmanba hanem szobába voltunk.Lefényképezted az apartmant?Lehetne egy olyan kérésem akkor hogy küldj át róla képet privibe. :oops:

Bende:Örülök hogy Niki eredményei jók lettek :D :D :D
Nagyon ügyi vagy nagyon szép a kalács meg a torta is :D

Jaffa:Én este kértem árajánlatot és másnap meg is kaptam,úgyhogy hamar küldik.Nekem is nagyon tetszik a bio ház :D de oda tényleg többen érdemes menni :wink:

Winchi:Én is elfogadnék egy ilyen házat :D Nekem annyira tetszik a köntösbe :D

Naspi:Örülök hogy jöttél?Letöltés jól megy? :) Ne izgulj majd Milo is beszél én úgy tudom hogy a fiúk késöbb szokták elkezdeni.

Betti:Hogy vagytok?Akkor elég gyorsan utalták a pénzt,nagyon helyes :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?