Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szonce, Kubu, nagyon köszi a linket! Édesek a fiúk!

Az éjszaka nálunk most már elég tűrhető, "csak" háromszor ébredt Fló. Az viszont tök rossz, hogy újabban korán kel, olyan 8-9 körül, de továbbra is csak 10 felé elszik el este. Ennek hatásárá napközben háromszor is alszik, pedig ilyet még pici korában sem csinált.

Az éjszakáink jobbak lettek, viszont napközben nyűgösködik Flóra. Olyan fura ez nekem, mert nyűgös kb. sosem volt régebben. Most már tuti biztos vagyok benne, hogy a foga jön. Remélem, hamarosan kibújik.

Kriszta, nektek bejött a dentinox? Én még csak bekenni sem tudom Flóra ínyét vele, mert a nyelvét az istennek sem teszi arrébb a kedvemért. :)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zizi,
hat a Dentinox. Bogi általában megengedni, hogy bekenjem az inyét, de ha mégsem, akkor szoktam neki bohóckodni, ilyenkor hangosan nevet és kinyitja a száját... mert nálunk inkább az ajkai összeszorításával tiltakozik, ha vmit nem akar. ;)
krisztacsillag
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon eltűntem, bevallom nem is tudtam végigolvasni annyit írtatok, csak az előző oldalt felületesen :oops:

Ünnepeket vidéken töltöttük, nagyon jó volt, aztán ahogy hazaértünk lebetegedtem, csak nátha, de olyan rosszul vagyok tőle és Julcsi sem százas. Szóval ha alszik, akkor én is fekszem, ha ébren van, akkor meg nem nagyon hagy már netezni, figyelni kell rá nagyon és most nagyon anyás is lett, nem sokat van el egyedül :?

Nagyon megügyesedett az elmúlt hetekben, szépen kúszik, próbál mászni, de az még nem megy, ha felültetem, úgy marad, és ma először felült magától is. Szóval lassan, de fejlődünk :) Sokat dumál is már, mondja, hogy bababa, nyamnyam, cici :D

Etetés mostanában teljes kudarc, már ha meglátja a kanalat hisztizni kezd. A felnőtt kaját akarja, így kap kenyeret, gyümölcs, zöldség darabokat, kölesgolyót, bulátát, ezeket egyedül eszi, persze több megy a földre meg a ruhájára, mint a pocijába. Nem egyszerű vele.... És persze továbbra is cici, cici, cici, én meg már azt hiszem kezdek lemerülni. Még sosem voltam ennyit beteg mint ezen a télen :roll: És nekem sem jött még meg, de nem is baj, korai lenne még a tesó, előbb Julcsinak le kéne szoknia a ciciről. :roll:

Bocsi, hogy csak magunkról írtam, most többre nincs energiám. Jövök majd fotókkal, ha kicsit jobban leszek.
Nagyon várjuk már mi is a tavaszt, nagyon rossz ez állandó bezártság plusz taknyolás :twisted:

Zita

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 

 
 

Gyorsan teszek pár fotót még fürdetés előtt

Kép Ez még karácsony előtt, a Balcsiparton

Kép Az ajándékok

Kép Anya ajándéka persze érdekesebb volt

Kép Új sapiban

Kép Apukáméktól zenélő zsiráfot kapott

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Folytatom...

Első ülős fürdés
Kép

Újévkor nagyszüleim gyémántlagziján

Kép

Kép

És Apa ezt kapta tőlünk ajándékba, már be is vitte a munkahelyére, ott teázik belőle napközben :)

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Szilvi, nekem voltak 18 napos ciklusaim.... igaz nekem mindig összevissza volt, néha 2 hét, néha 8-10... :oops: Egyetlen doki sem tudott rá igazi megoldást. 19 évesen tablettát írt a dokim, hogy attól majd rendszeres lesz... aztán abbahagytam, ugyanúgy összevissza volt. Sóvágó doki megoldási javaslata az volt, hogy essek teherbe, akkor majd egyátalán nem lesz ciklusom. Hát, végülis igaza lett :)

Láttam, etetőszék is téma volt. Én most az ikeás antilopra esküszöm, ez 4000 forint, vettünk egyet a nyaralóba, de inkább hazahoztuk, mert annyira bejött, hogy most itthon is ezt használom. Könnyebb tisztítani, és Julcsinak is sokkal jobban bejön, mint a peg perego prima pappa. Azért azt sem bántam meg, mert 4 hónapos korától már rengeteget volt benne, és használtam vettem, nem volt drága. :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Sziasztok! Kibújt az 5. fogacskánk végre. Talán így a cicin kívül mást is fog enni a fiam. :D

Zita978 nagyon klasszak a képek! :D gratulálok a nagyszüleid gyémánt lakodalmához!! :D A pancsis kép nagyon klassz! Kölesgolyó meg a buláta nálunk is nyerő:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, Andris milyen nagyfiús már! :o Az első fotón úgy néz, mint egy igazi maccsó! :lol: Nagy szívtipró lesz! :wink: És gratula neki az új foghoz!

Ma kihívtam dokinénit, mert Julcsi csúnyán berekedt. Kapott köptetőt, orrcseppet meg fenistil cseppet. Komolyabb baja nincs szerencsére. De elég nyügi. Dokinéni látta, hogy már jönnek a rágó fogai is :o Gondoltam, mert egyik éjszaka négyszer kelt, annyiszor azért nem szokott. :?

Ééés így játszottunk ma délelőtt. Végre ül a kisasszony :lol:

Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita

Hát ez a válasz nagyon jellemző Sóvágóra. :)

millye

Látom, nálatok se egyesével fogynak a kölesgolyók. Marci csak egy pár napja hajlandó megenni (a rizstallérral együtt), mióta rájött, hogy ropog a foga alatt. De ő is annyit vesz egyszerre, amennyi a markába fér :)
jaspis
 
 


Zita, Jáspis:
Ha Zita név nélkül írja, hogy ezt ki mondta, akkor is egyből rávágom, hogy csakis Sóvágó aranyköpése lehet. Neki minden ilyen egyszerű.
Annyira jó nektek, hogy kölesgolyót is és bulátát is esznek a porontyok. Boti amiben nincs kalória illetve nincs íze azt nem hajlandó.
Most azt csinálja, ezzel az agyamra megy, hogy kér tőlem abból amit eszem és ha az nincs mégsem ínyére, fogja és ahol éppen áll, ott kiköpi. :-) Nagyon ari, de azért dühítő is... múltkor non-stop hámoztatta a nagymamájával a mandarint, de meg nem ette, kiköpködte...aztán ennek véget vetettem én gonosz anyuka!!! Hülyét ne csináljon senkiből :-) (rajtam kívül) :-)

Zita:
Végre megjöttél! Jobbulást neked!
Julcsi nagyon ügyes és tényleg nagyon fejlődik...sajnálom a cicizést, mert elhiszem, hogy nagyon kimerítő a szervezetnek...kiszívja az összes energiát...eszel sok vitamint és amúgy sokat????
Azért télen amúgy sincs az ember a top-on, az immunrendszer is gyengébb lesz...majd megerősödsz ne izgulj.
Nem aggódom a ciklus miatt, csak meglepett, mert ilyen még nem volt. De lehet esetleg ugye más oka is, hogy nem jött össze a dolog és az lökődött ki előbb...azért megnézetem magam a dokimmal holnap, nehogy gond legyen!

Az időjárással is vannak gondok szerintem, én is érzem, mert majd elalszom ültömben, de főleg Boti.
Múlt éjjel pokol volt, úgy riadt fel többször, hogy sikítva ordított, alig tudtam megnyugtatni, rémisztő volt.

Szegény picurkák, minden megviseli őket!!!



Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Zita978 köszi! :D Milyen ügyesen ül már Julcsi!!! Jönnek a rágófogai??? Atya gatya.. mi akkor nagyon le vagyunk maradva :shock: Jobbulást Julcsinak!!!!! Sima megfázás? :roll:

Jaspis a fiam is nagyon mohó :D Rízstallért még nem adtam neki, de kipróbálom azt is! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

Na végre újra itt. Már többször olvasgattalak titeket, de válaszolni nem volt energiám.
Vasárnap totál megpakolva elindult a teherautó a cuccainkkal, nem is gondoltam volna, hogy ennyi minden ráfér, de lesz még egy fuvar. Hétfőn délben pedig mi utána. Férjem először bement még a munkahelyére, meg visszament a dokihoz, láza már nem volt szerencsére.
Délután 5 körül értünk oda. Az egész utat végigpityeregtem, mert mindenki sírt akitől elbúcsúztunk... A nagyszüleim is nagyon. És rossz volt ezt nagyon átélni!!! Volt egy olyan érzés bennem, mintha büntetném őket azzal, hogy elköltözünk. Dehát csak jobbá szeretnénk tenni az életünket, Milán jövőjét.
Ráadásul hétfőn délben közvetlen a kocsiba ülés előtt megjött, de olyan görcs kíséretében, hogy azt hittem belepusztulok... A lényeg, hogy megjött.
Kedd reggel meg szerencsésen elbőgtem magam az anyósomék előtt is, mert Milán reggel kinyitotta a szemét, és megszokásból anyukámat szólongatta, ment volna megkeresni... Persze anyósom azt hitte, neki mondja, hogy mama, de Milán a 3 lépés távolságot megtartja vmiért tőle, tudom hogy nem neki szólt, ráadásul anyával "kódoltan" beszélgettek, és meg tudom különböztetni a hanglejtésből...
De mostanra nagyjából már túl tettem magam ezen az egészen... remélem. Albérletet továbbra is keresünk, ma 4 számot is hívtam, mind a 4 ki lett már adva, így folytatjuk a böngészést. Egyébként nagyon jó itt, rengeteget sétálunk, nagyon jó a levegő, Milán nap 4!! órákat alszik nappal, és az éjszakát is végig alussza! Szóval szavam nem lehet. Apósommal nagyon jókat beszélgetünk, anyósommal sem volt még konfliktus, mielőtt lenne, remélem el tudunk költözni.
Holnap megyünk babanézőbe, kedden megszületett egy barátnőm második babája, még a kórházban vannak...

Az 5.-6. fogunk még mindig nem bújt ki, pedig elég fehér és puklis az ínye... Ami késik, ... :-)

Itt is esett a hó, nem is kevés, holnap kap Milán szánkót, és újra megyünk csúszni egy kicsit :-)

Mindenkinek szép estét!

Majd még jövök!

Kati

Kép
tatyi1983
 
 


És néhány kép:



Pakolás közben:

Kép




Anyáék nagyfia :-)


Kép




Nem csak megfogni sikerült a gömböt, de kimondani is... mármint a gömb szót :-)

Kép

Kép
tatyi1983
 
 


Sziasztok,

Nem ér ennyit írni.

Millye,
Szupi az etetőszék, és tényleg nagy segítség h nem ölben kell etetni ezentúl.
Annyira jó az első kép. Grat a foghoz.

Kriszta,
Hogy van felső kettes ? Kibújt ?

Köszi drukkokat, szerdát letudtam, kegyetlen migrénem volt, illetve az is annyira rossz volt h a tanár (férfi) végig járkált a vizsga alatt, és annyira kopogott a cipője, egy idő után semmi másra nem tudtam koncentrálni. Mindenesetre mind az elméletet, illetve az összes számolásos feladatot megcsináltam. :D Meglátjuk.
Holnap gazdpolitika, tegnap szintén majd meghaltam a migréntől, így nem tudtam tanulni, most próbálom rávenni magam, nagyon nehéz.

Szerintem lassan majd rakhatjátok lentebb az ágyat, nem ?
Takaró nagyon szép, Bogi tüneményes.

Hajrá tali !!!

Köszönöm kérdésed, jól vagyok, babával remélem minden oké, nagyon fáradt vagyok és mindig ez van amikor már 1-2 vizsga van hátra, teljesen leeresztek, most is ezt érzem. A fejem napok óta fáj, ergo nem elég az első trimeszteri hányinger a migrén még fokozza is, volt olyan napom h szinte ki sem jöttem a wc-ről.
Jövő héten megyek dokihoz, jaj olyan lassan telik az idő.

Húúúúha átfordult, egyem meg a kis tündért.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Szonce,
Édes Ádi nagyon. Nem zavarja a pelenkázó az ágyon ?

Szilvi,
Kivi leszek mit mond a dokid.
Nekem pocak ? Haha, még az előző is megvan :shock: Szerintem még nem egyébként, az tény h elmúlt 3-4 napi hányás megtette a hatását, fogytam egy csomót. Vasárnap kezdem a 10. hetet.
Húúú mekkora motor, Boti de édi kicsinek is.

Zizi,
3x alvás, asztapaszta. Fló adhatna ötletet mára Marcinak, így legalább haladhatnék a tanulással 8)

Zita,
Sajnálom a náthát. Jobbulást Nektek. Grat a felüléshez.
Annyira jók a képek, a bögre meg telitalálat.

Kati,
Hurrá h minden rendben van. Kitartást és kívánom h mielőbb találjátok meg a megfelelő albit.
Annyira jó a dobozos kép.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.01.23 15:28-kor.
szonce82
 
 


Szonce,
annyia jó a videó. Olyan édes.

Azt le akartam írni hogy amikor köptetőt adtam Marcinak, (volt karácsony előtt az a megfázásos nyavalyánk) akkor szabályszerűen összeszorította a száját, és nem tudtam befecskendezni a cuccost, sőt a biztonság kedvéért még elkezdte fújni a levegőt is. A kis cseles. Érdekes módon a vitaminnal semmi baja, azt ugyanúgy adom neki mindennap és még előre ki is nyitja a száját. Szédületes kisember.

Ne kövezzetek meg, ma 11-kor kelt, és kb. 20 perce ismét alszik. Biztos ez a fránya idő, én is aludnék de vár még 15 tétel. Brrrr

Kismamik hol vagytok ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, végre kijött Flóra első foga! Még csak egy egész picit, de azért már látszik a teteje.
Napközben nem is nyűgös már, viszont az éjszakák továbbra sem olyanok, mint régen. Általában háromszor ébred és még mindig "korán" kel. Lehet, hogy már nem is fog minden visszazökkenni a régi kerékvágásba, de így sincs okom panaszra.

Kubu, a háromszori nappali alvás azért nem egy főnyeremény nálunk, mert átlag 30-40 percig alszik csak egyhuzamban Fló. Ennyi idő pont nem elég semmi házimunkára.
Hihetetlenül strapabíró vagy! Csak így tovább!

Tatyi, kitartást a beilleszkedéshez! Nekem is a szívem szakadna, ha itt kelle hagyom a rokonságot, de Flóráért én is bevállalnám.

Kriszta, tényleg nagyon ügyes Bogi! Fló még mindig csak a forgásnál tart, pedig két hónappal idősebb Boginál. (Lehet, hogy inkább nekünk lenne szükségünk a Dévényes gyógytornára? :wink: )

Szonce, annyira édes Ádám a tükör előtt! Flóra is megbabonázva nézte az ölemből.

Ja, asszem félreérthető voltam, a sulit nem hagyom abba, csak még azt nem döntöttem el, hogy a tavaszi félévban folytassam-e vagy csak majd szeptembertől.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


kubu, zizi, köszi!

Kati, tetszik ,hogy becsomagoltátok a gyereket :). Fő, hogy a laptop vele van:)
szonce82
 
 


Szonce! :D :D
Lehet az övé gyorsabb gép, mint az enyém... :wink:

Kép
tatyi1983
 
 


----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.03.04 16:48-kor.
szonce82
 
 


Tatyi1983 örülök, hogy túl vagytok a költözésen. Elhiszem, hogy nem volt egyszerű a búcsúzkodás!

Kubuspace köszi!! :D örülök, hogy minden rendben van veletek! Nem csodálom, hogy fáradt vagy! baba a pocakban Marci kint fáraszt és még ott a férj és a tanulás is :D

Szonce82 nagyon klassz a kép a fiadról! Milyen nagylegény már ő is! :D A videók is nagyon szuperek! Látom ő is szereti magát nézni a tükörben és figurázni! :lol:

zizi27 gratulálok a fogaskához! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!

kubu, szonce: ha még nem késő én is kérném a linkeket hogy tovább gyöngyörködhessek ezekben nagyfiúkban!! :)
Nagyon jók a képek!

kubu:ez a tortába bújós :D imádom! nagyon jó kép!!
sajnálom a migrént.. :s nagyon vacak dolog...nekem is volt a napokban... de azért remélem mostmár jobban vagy!!mennek a drukkok az uccsó vizsgákhoz!!
amúgy amit a kajáról írtál,h megkívánod,de mire kész lesz már nem kell..én is pont így voltam... :)

szonce: Ádám és tükör videót már 2szer is megnéztem nagyon helyes fiad van :) amúgy oda vagyok azért a képért,ahogy az ágyában vár Rád!! :)

Japsis: nagyon jó ez a kép MArciról :) hihhhhhhhhhhhhetetlen aranyos :D

Kriszta: hajrá fogak!! :) nálunk még nincs egysem,csak mindent megrág Lili amit ér,a mi kezünket főleg :)
Ügyesek vagytok hogy végig csináltátok a Dévényes tornát,örülök hogy ilyen nagyon ügyesedtek :)
a fogacskás kép nagyon édi!!

Silver: Dejók a Botis játszós képek!! :) már legózik? :)

zizi: Hatalmas gratula a fogacskához!! :) Dejó!Dejó!

zita: Jobbulást! Remélem hamar elmúlik a nátha! Gratula az üléshez! :) Szuperek a képek! a fürdős nagggyon tetszett!!!! :)

tatyi:édesek a képek! Remélem hamar találtok albérletet és hogy a hétfői forduló már könnyebb lesz lelkileg.

millye:kölesgolyók :) az első kép nagyon tetszik :D

mi:
karácsony: anyósáknál voltunk meg a férjem unokatestvér találkozoján az iylen családi "gyűlés" karácsony környékén..végig azt hallgattam anyosomtól hogy milyen irigy szülők vagyunk mi,mert nem adjuk oda nekik soha a gyereket .. így irigy szülők..úgy irigy szülők vagyunk..ezt persze a rokonok elött is előadta nem csak a szük családi körben...szóval nem volt túl jó..

elég keveset alszunk mostanában, sokszor felriad Lili napközben viszont mostanában szinte semmit nem alszik néha 10 perceket,de van h fél órát..de ezt is csak 1-2szer.szóval nagyon nagy a pörgés.próbál kúszni,de még nem megy neki,és ilyenkor mérgelődik szegény és inkább marad a forgásnál,és megszerzi úgy a játékot amit akart :)



evés ügyben:szerencsére Lili eddig mindenevőnek tünik,bármit kotyvasztottam neki,megette :) bármilyen üveges kaját adtam neki megette :) bár a legnaobb siker a kifli és a (sajnos keményre sikeredett)mézeskalács. sajnos tejem már nincs kb semmi... :( este fürcsi után még próbálkozik a pindur..de szerintem már csak pár csepp lehet,amit ilyenkor sikerül neki "megszerezni"...

ami a mensit illeti, nekem sem jött meg még és nekem is nagyon össze-vissza volt korábban is, amire a régi dokim (brrrrrrrrrrrrrrrrrr :evil: ) szintén felirta a bogyókat,h majd ettől rendeződik,egy idő után így is lett,persze most újra számítok rá h rendszertelen lesz..de azért kíváncsi vagyok h mikor fog megjönni-bár nem várom- csak majd a kistesó miatt.... :oops: :) persze még odébb van...

jó sok lettem...bocsánat..
a talinak és a jobb időnek mi is nagyon örülnénk :)

majd jövök képekkel is csak még méretezni kell őket...
:)
mulan
 
 


Sziasztok!

Mulan, anyósékkal kapcsolatban nálunk dettó ugyanez a helyzet. Minden hétvégén megyünk hozzájuk (eddig 3 hétvége maradt ki utazás miatt) mégis azt mondja mindenkinek, hogy ő "mostoha-nagymama" mert sosem láthatja az unokáját. Én ettől a falra mászom, mert lenne jobb programunk bőven, mint hozzájuk mászkálni és mégis minden hétvégéből egy nap arra megy el.
Már tök régen mondtuk neki, hogy hétköznap bármikor jöjjön át hozzánk, mert én kocsi nélkül nehezen mozgatom Flórát. Neki van saját kocsija, nem dolgozik, ehhez képest a hét és fél hónap alatt kétszer tudott átjönni. De persze ő a szerncsétlen mostoha-nagymama....
Persze a szemünkbe nem meri mondani, de már sok közös ismerőstől visszajutott hozzánk, hogy ezt terjeszti. Olyan dühös vagyok rá! :evil:

Küldtem neked privit.

Az alvás még mindig nem állt helyre nálunk. Kezdek zombivá változni, pedig "csak"4-5-ször kel Fló egy éjjel és tök hamar visszaalszik. Hatalmas respect a rosszul alvó gyerekek szüleinek.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
ha aktuális még, akkor nekem a Magnerot segített a görcsökre, keményedésre.

Jaspis,
én sem akarok kimaradni, tényleg nagyon vagány ez a kép :)

Kati,
elhiszem, hogy nem lehet könnyű, de egyre jobb lesz majd és a barátok biztosan sokat segítenek majd.

Zizi,
éljen az első fog! Az éjszakázás ismerős, én is teljesen használhatatlan voltam (vagyok :) ), szerintem biztosan a foga bánthatja Flót. Allergia ügyben van fejlemény?

Szonce,
Ádám már jár? Nagyon ügyes és nagyon édes a képeken.

Zita,
jobban vagytok már?

Kriszta,
Bogi nagyon ügyesen fejlődik. A végén is utálta a dévényes tornát?

Mulan,
Ilyenek ezek az anyósok. Nálunk általában az van, hogy én direkt akkor viszem aludni Benit, amikor ő megjön (az nem számít, hogy fáradt), meg direkt nem adom rá azokat a ruhákat, amiket ő vett neki (persze azt tudni kell, hogy 62-es ruhát hordott, amikor 74-est vett). Mindemellett imádom, nagyon aranyos, csak hát néha ő sem egyszerű.

Millye,
a kölesgolyó nálunk is nagy sláger. Szerintem Beni egész nap csak ezt enné, ha hagynám.

Szilvi,
Boti milyen nagyfiú. Nemrég láttam, de mindig elcsodálkozom :)

Tényleg, hol vannak a pocakosok?

Már mi is várjuk, hogy jobb idő legyen. Jó lenne megint egy nagy találkozó.

Üdv,
Reni

Kép

Kép
b.reni
 
 


Mulan köszi! :D anyósodtól nem szép hogy irigynek nevez mégha ezt szűk családi körben tesz is. Örülök, hogy Lili szépen eszik! :D képeket nagyon várjuk!

B.reni ezek szerint minden baba szereti a kölesgolyót :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


zizi:ismerős a helyzet,mi minden 2.hétvégén kell h menjünk.."kötelező" családi ebédre..ami azért nem olyan egyszerű..nekünk is lenne jobb dolgunk is..én is elég mérges vagyok anyósomra..most vasárnap azt csinálta h mikor megkaparintotta Lilit átfutott vele másik szobába és közbe mondogatta h minél messzebb megyünk anyától,jól látótávolságon kívülre...
aztán meg amikor átakart hozzám jönni a pici,nyútogatta a karját,sirdogaált,én meg sietek h elvegyem,erre ahogy odaérek elfordul a gyerekkel és elindul az ellenkező irányba,h neeeeeeeeeeeem nem kell nekünk anya most itt a nagyiiiiiiiiiiiii,a gyerek persze meg csak sír mert anyát akar...mondtam az anyósnak h igen,mostanában kezd elég anyás lenni,de pár perc és megnyugszik,de nem érdekelte nem akarta visszaadni Lilit,mondta h nem baj,majd abbahagyja,a sírás nem árt meg és különben is itt a nagyiiiiiiiiiii..szegény gyerek meg már minden irányba tekeredett h legalább láthasson,de a "drága" nagymama nem akarta ezt sem megengedni,nehogy már rám figyeljen az a gyerek..,és akkor kivettem a kezéből a már addigra üvöltő gyereket... :twisted: :twisted: :twisted: :evil:
persze ahogy megfogtam meg is nyugodott és már mosolygott...
de többet már nem engedtem tegnap h megfogja..
huhh..de mérges voltam..

jjaj,és a képek:

Kép kacsa evés :) Kép apával :) Kép karácsonykor :) Kép szilveszterkor :)
mulan
 
 


Jó reggelt Mindenkinek,

Zizi,
Hurrá 1. fog.

Sulival kapcsolatban, Neked kell tudnod hogy belefér e az a fél év. Én utólag nagyon bánom hogy végül egy évet halasztottam, persze nem tudom hogy lehetett volna kivitelezni a vizsgákat, tényleg másképpen nem tudtam volna megoldani, de most olyan jó lenne suliilag egy évvel idősebbnek lenni :)
Az biztos hogy Fló is sokkal nyugodtabb még, szeptembertől már egy kis jövő-menő meg nem álló manó lesz (persze hamarabb is) szóval nehéz.
Húúú sajnálom a rosszalvást, drukk h minél hamarabb rendeződjön. Nálunk nincs ilyen, szerintem falnak is mennék.
Anyós durva, tényleg, ha nem dolgozik, kocsija is van stb. stb. akkor mi esik annyira nehezére ?

Szonce,
Annyira édes Ádám, nagy cimbora a tükör.

Mulan,
Dehogy késő, küldöm rövidesen a linket.
Köszönöm a drukkokat.
Ez azért nagyon durva, hogy anyósod így nyilatkozik, miért lennél irigy ? szíved joga eldönteni hogy mit és hogy csinálsz, a gyermekeddel vagy, ÁÁÁÁÁ, remélem a rokonság nem osztotta az ő véleményét.
Nagyon gáááááz és férjed mit szól anyukája viselkedéséhez ?
Képek isteniek, utolsó képen kocka, nekünk is van olyan :) Kacsa fincsi volt ? :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Reni,
Köszi Magnerot infót. Megnézem.

Mi: szerdai stat vizsgám 4-es lett. Tudni kell nem vagyok egy dzsiniösz statisztikából, de nagyon büszke vagyok magamra hogy így megtanultam, és írtam h migrénem is volt közben.

Szombaton voltam gazdpolitikából nagyon remélem h az is sikerült, én úgy érzem.

Ja és az egyetlen vizsgám amiből dec végén meghúztak, tényleg nem készültem, puskázást terveztem, de a tanár és 4 felügyelő mellett ez lehetetlen volt. Erre szombaton újra volt ilyen vizsga, no felügyelő, tanár végig olvasott, mindenki simán puskázott. Ez az én szerencsém, bemehettem volna. Mindegy majd 23-án addig pihi.

Most pénteken elmegyünk Frankfurtba, nagyon bízom benne hogy nem lesz hóhelyzet, főleg nem a német utakon. Pénteken hajnalban indulunk és vasárnap esti érkezést tervezünk 8)

Ma megyünk 1 éves státuszra, és beadatom a meningot is.
Még mindig alszik törpöm.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.01.23 15:52-kor.
szonce82
 
 


kubu,szonce: nagyon köszönöm a linkeket!
nagyonnn ééééééééééééééédesek a fiúk!

itt van még pár kép,ahogy megtámadja a távirányítót meg a gépet :)

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép
mulan
 
 


szonce:
Mikor találkozzunk? Nekünk mindegy, minden nap szinte délig 1-ig ráérünk és 4 től.....eljöhettek ám hozzánk is vagy ha neked jobb mi is mehetünk...szerinted?
Ma voltam beadatni a h1n1-et.
Mivel babát próbálunk muszáj volt. Kircsi volt, semmit nem éreztem az asszisztensünk nagyon profi!!!
Én is szeretnék valami netes site-ot, ahova nagyon könnyen én tudok feltenni albumot Botiról.
a picasa nekem nem jó, mert az összes képet betette a programba ami a gépünkön volt, szóval nekem az túl intelligens, valami egyszerűbb kéne. Tudsz ilyet?


Kubu:
vizsgákhoz gartulálok, Marcinak meg drukk a szurihoz.
Ez nektek ingyen van? Képzeld a belvárosban lakott a barátnőm és mondta, hogy minden oltást támogat az önkormányzat abban a kerületben...király nem, a 6-ban támogatják a 4-ben nem. Hogy van ez?

Mulan:
Édi a kiscsajszid nagyon!!!!!!!



Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Millye!

Küldtem neked privit!

Majd jövök!

Kati
tatyi1983
 
 


---------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.01.23 15:52-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Szonce!
Elvileg találtunk egy két szobás családi házat, de még nem szólt vissza az ingatlanközvetítős csaj, hogy megnézhessük. De nagyon nehéz találni. Ami tetszene, árban is és kinézetre is, annál biztos hogy három havi kauciót kérnek... Na köszi :(

Lányok!

Mi a helyzet Cirkuszkáékkal?? És tényleg eltüntek a pocakosok:-)

Képezljétek!
Nagyon meg akartam ma felelni az anyósomnak, bevállaltam a főzést, mondván, ő ezen a héten úgyis délelőttös, meg amúgy is..
Na kitaláltam a hagymakrém levest, ő meg a tökfőzeléket (abból ugye Milán is belakhat). Hagymakrémleveshez gondoltam pirítok kenyérkockákat, de itt szeletelt pirítós sütő nincs, mint nekem, csak ilyen melegszendvics sütő. Hát felkockáztam a kenyeret, bele a kis tepsibe, bekapcsoltam, de közben Milán elkezdett nyavajogni, spuri be hozzá a szobába... elfelejtettem hogy megy a sütő, az hagyján, hogy a kenyér odaégett... De a tetejéről sem pakoltam le a müanyag szalvétatartót... :-) Ami persze kissé ráolvadt!
Még jó hogy szép idő van ma, ablakok sarkig, megy ezerrel a szellőztetés... Vehetek új szalvétatartót :D :D :D

Szép napot mindenkinek!
tatyi1983
 
 


Kati, szép kis sztori :)
szonce82
 
 


Sziasztok!

Jelentem, egy még pocakos jelen! Olvasgatok én, csak energiám nincs írni. Nagyon be vagyok lassulva és ellustultam.

Mulan, szépséges a kislányod. Ez a mosoly! :) Az anyósodat pedig nem értem. Ezzel nemcsak Téged bánt meg, de később az unokáját is magára fogja haragítani.
Zizi, Reni, amiket Ti írtatok, az sem hangzik túl jól. De ilyenkor a párjaitok nem szólnak a szüleiknek, hogy viselkedjenek már felnőttként? Nehéz a nagyikkal...

Kubu, nagy grat a vizsgákhoz és nagyon jó utat Nektek! Én is kérek linket!

Szonce, nagyon jók a videók. Vicces lenne ilyenkor megkérdezni, mire gondol. :)

Kati, tényleg a dobozos kép a legjobb. Majd írj, hogy sikerült-e megnézni a házat! Nagyon szorítok, hogy jó legyen.
Nem semmi ez a piritósos történet. Mostanában én is mindent elégetek, mert egyszerűen megfeledkezem mindenről. Máskor is előfordult, hogy odaégettem a kaját, de mostanában... Ha nem állok végig a fazék mellett, dobhatom ki az egész ebédet. Máskor meg elfelejtek elmenni találkozókra. Nyugtassatok meg, hogy ez javulni fog a szülés után! Ennyire sosem voltam szórakozott.

Egyébként velünk minden rendben, növöget a pocakom, meg a pocaklakó is, hétfőn már majdnem 2,5 kg volt az ultrahang becslése szerint. A doki azon viccelőtött, hogy még a végén akár egy 2,8 kg-os babá is lehet ebből! :) Én mondtam neki, hogy kicsi babára hajtunk, könnyű szülést szeretnék. Erre elég jó az esélyünk.
Csak a gyomorégés javulna már egy kicsit! Egyelőre persze erre semmi esély, a pocakom még egyáltalán nem indult el lefelé, Pöttömke viszont mostanában kicsit aktívabb lett. Vagy csak jobban érzem a mocorgást, mert kisebb a helye?

Mindenkinek nyugis éjszakát! :)
Kati

Kép
katjja
 
 


Sziasztok,

Szonce,
Örülök h tudtál pihenni. Apa nagyon rendi.
Köszi.

Mulan,
Köszi a dicséreteket, újabb képeitek is tüneményesek.

Szilvi,
Jó h rendben volt minden oltáskor.
Karesznak egyáltalán nem lett lila az oltás körül, bezzeg nekem. Napokig úgy fájt. De már minden oké.
Marciszurival minden oké volt, gyerek nézett h most mi van, aztán tepert tovább miután felöltöztettem. Megvolt egy éves státusz is, minden szép és jó :D
Oltás úgy van ingyen, hogy a 6500 ft-os ár helyett 1921-et fizettem a gyógyiban. Illetve most hallottam hogy sok helyen pénzt kérnek 1-2.000 Ft azért is h beadják a szurit. Na ez azért überdurva.

Kati,
Elmondanád hogy milyen az a szeletelt pirítós sütő ????
uh nem semmi sztori, anyós ?

Katjja,
Szia, na végre, azt hittem már történt valami :D
Küldöm a linket.
ÖÖÖÖ én nem tudlak megnyugtatni, konkrétan szülés óta én általában a következőt csinálom:
Bemegyek a boltba, kifizetem a cuccost és eljövök, ha szerencsém van a boltos rohan utánam, ja és ezt képes vagyok 10 perc alatt 2x leművelni :roll:
Pedig én aztán a rend, a precizitás a pontosság a minden megtestesítője VOLTAM.

Nincs sok idő már. Pihenni pihenni amennyit csak tudsz.

Millye hol vagy ?

Cirkuszka,
Boldog névnapot kívánok.

Mi: folyamatos tespedés, lusta dög vagyok a héten, de olyan jó picit leereszteni, Marci szerencsére asszisztál a semmittevéshez úgyhogy nagy cimbik vagyunk.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok,

Kubu:
Akkor nálatok ez egy új verzió az oltásra, hogy csak 2000 körül fizettél. Komolyan nem értem én ezt, hogy is van. Ez is olyan jól van szabályozva, mint minden egyéb itt Mo-n. :-(
Örülök, hogy Marcit nem hatotta meg túlságosan ez az oltásos dolog.
Marci ilyen nyugodt gyerek vagy szedálod, hogy tudsz mellette lustizni, meg tanulni, meg mindent. Marci mit csinál egyébként, mikor nem éppen alszik???
Az oltásnál nálad elszúrhattak valamit, mert nekem sem lilult be körülötte...biztos te voltál a hibaszázalék pont :-)

Kati:
Tényleg nem is mondtad, hogy anyós mit is szólt mindehhez???
Nem olyan érzés még ott lent lenni, mintha csak vendégségben lennél és még nem fogod fel, hogy ott fogsz élni? Nekem biztos olyan lenne és jó hosszú időnek kellene eltelnie mire felfognám...:-)

Katjja:
Szerintem már tényleg csak a pihenéssel foglalkozzál, amíg még van rá lehetőséged, gyűjts erőt a szüléshez és az utána következőkre!!!!!!! Kelleni fog az energia. :-)

Ez az időjárás egyszerűen szörnyű...nagyon depizős vagyok ebben a szürkeségben. Annyira várom már a tavaszt, a feltöltődést.
Az elfelejtésről csak annyit, hogy én sem vagyok a top-on, tegnap alakítottam.
Rendelem az ebédet egy kis étteremből, hozta a srác mint mindig, de csak 20 ezres volt itthon. El akartam menni felvenni pénzt, de sajnos nagyon korán jött már az ebéddel. Azt mondta nem baj, itt hagyja a kaját és visszajön majd, addig menjek nyugodtan.
Na el is mentünk Botival....de annyira, hogy miután kivettem pénzt el is felejtettem az egészet, bementünk a patikába aztán a játszóra ahol találkoztunk ismerőssel és olyan jól elvolt Boti...majd észhez kaptam de sajnos elég későn, viszont így lefutottam hazáig az egyéni csúcsomat a babakocsival :-) A srác sehol, gyanítottam, hogy már volt ott, de nem telefonált, mondom no problem majd jön....na szegény valamikor fél kettőkor jött vissza utoljára...de nem haragudott szerencsére...ennyit rólam.



Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!

Tatyi, hát nem semmi a kenyérkoca sztori! :D

Kattja, nálam is a tehesség alatt kezdődött a feledékenység és még most sem állt helyre a dolog teljesen. De van remény! :D
Olyan izgi, hogy már ilyen közel az időpont, drukkolok nagyon!

Kubu, várost nézni mentek vagy van egyéb célja is az útnak?

Képzeljétek két napja sikerült nagyon összevesznem pár barátnőmmel, pedig egyáltalán nem volt szándékomban. Úgy kezdődött, kiderült egyikükről, hogy terhes, amit egy köremail-ben hozott a tudtunkra. Én erre örömködtem egy sor és a végére azt is odaírtam, hogy "De jó, hogy újra van kiért drukkolni".
Na ez egy gyerktelen barátnőmnek (akinek nincs párja sem, nem is volt soha, de állítása szerint egyáltalán nem vágyik gyerekre) nagyon rosszul esett. Én elnézést kértem a rossz fogalmazásért, mégis odáig jutottak a dolgok, hogy azt írta, hogy többet nem akar velem beszélni.

Teljesen döbbenten állok az egész helyzet előtt, abszolút nem értem az irányoma áradó indulatokat. De ami igazán gáz, hogy lelkileg nagyon megvisel a dolog, nem tudok se enni, se aludni. Két nap alatt két kilót fogytam és nagyon félek, hogy ez a tejem rovására fog menni.
Flórával szemben meg tök lelkiismeretfurdalásom van, mert a sok sírás és kialvatlanság miatt nem tudok úgy figyelni rá, ahogy szeretnék.

Tudom, hogy az a helyzet, ha egy társaságban valakinek van gyereke másnak meg nincs feszültségeket szül, na de ennyire? :cry:

Én is nagyon várom már a tavaszt és a talit!

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.01.23 15:54-kor.
szonce82
 
 


Mulan képek szenzációsak! NAgyon huncut ahogy nevet a kislányod! :D

Katjja örülök, hogy minden rendben van veletek! :D

Tatyi1983 válaszoltam a privire. MAjd írd meg, hogy mi a helyzet!

Kubuspace, Szonce Köszi, hogy hiányoltatok! Vagyok csak pici fiam rájött arra, hogy hogy tudja a feje tetejére állítani a házat és ezért szoros felügyeletet igényel mert minden napra csinál valami meglepő és utólag mulatságos dolgot... a lényeg, hogy a játékai uncsik mert a felmosó meg a partfis és a vasaló sokkal érdekesebbek... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok,

Emlékeztek még aug végén bejelentkezett hozzánk Tigriske aki hármas ikreket várt.

Most olvastam egy másik fórumon h megszülettek a lányok

Zita 2100g és 49cm
Kata 1900g és 44cm
Lilla 1500g és 43cm

innen is jó egészséget kívánunk Nekik.

Szilvi,
Én csak az oltóanyagot fizettem ki, amit ha nem jól ír fel az orvos akkor akár 6500 ft is lehetett volna.
Nem szedálom én ezt a kölköt semmivel, saját magát intézi el :D Annyit pörög h nem csoda h amikor alszik akkor azt úgy teszi hogy ágyú durroghat mellette. Na de amikor ébren van :shock:
Ebédes sztorid jó :lol:

Zizi,
Inkább az utóbbi, városból nem sokat fogunk látni. Biznic a fő téma.
Őszintén, nem érzek semmi sértőt a mondatodban, főleg ahogy írod h pártalan és nem is igazán vágyik gyermekre (lehet h ez csak a külső) akkor nem igazán értem h miért is a sértődés.
Borzasztóan sajnálom. Vigyi Magadra, Flónak kell a tejci.

Millye,
Örülök h minden rendben. Kitartást, én már feladtam azon irányú elveimet pl h rend legyen :twisted:

Ma este megyünk dokkerhoz 8)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubuspace köszi a híreket! :D Sok egészséget kívánok én is Tigriskének! :D Kíváncsi vagyok, hogy mit mond a dokid! UH-ra mikor mész?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok.

Szonce:
MI köszi a vendéglátást, de komolyan mondtam, hogy az egyik hétvégén ha ráértek szívesen látunk titeket itt nálunk, beszéljétek meg uraddal!!! :-)
Boti ahogy elnéztem nagyon élvezte a nálatok létet, főleg az 1 kg keksz után amit benyomott...természetesen ez a vacsizást még nem zavarta meg! :-)
Megnéztem, köszi a képeket, nagyon arik, csak válaszolni nem volt érkezésem Boti mellett...meg voltunk megint játszón, muszáj lefárasztanom, mert különben ő fáraszt le engem teljesen.
Ádámban is van akkor szufla, lehet, hogy pont fellelkesült Botitól, meg attól, hogy nem mindennapi volt az este....szegények, ti szívtatok....meddig csinálta a bulit???

millye:
Igen ez a téma nekem már régóta ismerős....itt a sok szép játék és minden amivel foglalatoskodni lehet, de nálunk is a háztartás a legfőbb érdeklődési kör sajnos...nincs megálllás...ebbe néha nagyon belefáradok bevallom...akkor leülök és csak kiabálom, hogy ezt nem szabad meg azt sem és ezt sem....:-)

Kubu:
Mindenképpen infózz, hogy miújs bent?!

zizi:
csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem sem úgy van a dolog ahogy ő előadja, legalábbis, mindig bebizonyosodott az ismerőseim között, hogy aki a legjobban hangoztatta, hogy ő nem akar gyereket, ő akart legjobban....ez lehet itt a titok.
Próbáld majd vele kettesben megbeszélni a dolgot, de addig jegeld a problémát, mert a legfontosabb a babád és a tejed, hogy legyen neki. Rendezd el ezt magadban, hogy nem te vagy az ő kirohanásáért a hibás és megnyugszol. Nem lesz ez örihari....szerintem.

Tigriske:
Innen is gratula a 3-as ikrekhez, szuper érzés lehet, de én azért kardomba is dőlnék látván mire képes egy....:-)
szegény kis másfél kilós Lilla baba rendesen el lett nyomva ott bent!

Szerintetek 3-as ikreknél mibe teszik őket, hogy együtt lehessenek??? Egy kocsiba belepúpozzák??? ...de hü.ye vagyok, biztos inkubátorosok nem?

Ma két "remek" dolog is történt:
1. Járókában volt a gyerek, majd ordítani kezd, bemegyek felveszem és paskolgatom a derekát, fenekét, hogy megnyugtassam, majd arra lettem figyelmes, hogy elég ragacsos amit paskolok....tehát a gondja az volt, hogy hátközépig sza.ta magát....mentünk a tus alá egyből...persze amikor mondtam, hogy fúk tiszta kaka lettem tőle, akkor nagyon jót mulatott!!!

2. Gyereket haza akartam hozni a játszóról, na ez nem úgy történt ahogy gondoltam, nem akart jönni, ennek igen hangot is adott, mondtam magamban én nem rángatom itt a játszi közepén a hisztiző gyereket, otthagytam, hogy majd ha kiheveri feláll és jön...és abba is hagyta rövid időn belül a hisztit és mire odaértem a babakocsival hozzá, addigra fel is tápászkodott...közben persze mindenki nézte a történést, hogy én megyek egyre messzebb a földön ülő ordító gyerektől...az egyik anyuka ugyanekkora gyermekkel meg csak mosolygott, gondolom ismerős volt neki a téma. De legalább nem idegesítettem magam, hogy nem jön, hanem nyugodt maradtam és megvártam amíg lenyugszik és szót lehet vele érteni valamennyire.

Veletek mizu??? :-)


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!

Na végre itt!
Milán ma korábban aludt el... Kíváncsi leszek, mikor sír fel. Most nő a hatodik fogunk. Két napja nőtt ki az ötödik, úgyhogy ki van szegénykém.
Szerintetek kisebb hasmenése lehet a fogzástól, vagy vigyem holnap dokihoz? Most küldtem el Apát gyógyszertárba Normaflorért.

Ja! Voltunk 5-én az itteni gyerekorvosnál... Hááát nem volt valami szimpi, remélem csak rosszabb napját fogtuk ki. Olyan "darab gyerekként" kezelte Milánt. Nagyon futószalag-szaga volt a dolognak, de lehet hogy "városon" így megy ez... Remélem nem kell vele sokszor találkoznunk...Vagy max. váltunk... szabad orvosválasztás van vagy mi... :-)

Anyósom aznap már nem is engedett a konyhába, de kedvesen reagálta le, nem lett gond belőle. Megmondom őszintén, az apósommal olyan jól múlatjuk az időt, sétáltatni együtt visszük délelőtt Milánt, egy csomót dumcsizunk, szavam nem lehet. De anyósom és én köztem érzek távolságtartást, ami néha eléggé stresszel... Millye tudja is...

Képzeljétek!

Észrevettem, ahogy közelít az idő, hogy anyósom jön haza a munkából, egyből gyomrom görcsben, úgy érzem állandóan figyel, mikor mit csinálok, pedig igazándiból még nem bántott meg annyira... Kétszer rosszul is lettem, úgy éreztem megfulladok, remegtem, hányingerem lett, totál halálfélelmem volt, ki kellett állnom a minusz 2 fokba, akkor lettem jobban... Na ez következő nap is ismétlődött,akkor a bankból kellett kirohannom várakozás közben... Millye adott tippet homeós bogyókra, úgyhogy azokat szedem, azóta nem volt gondom szerencsére...

Szilvi!
De bizony! Sokszor van az, hogy elgondolkozom, milyen nap is van, és átgondolom, mit is kell majd otthon csinálnom, ha hazamegyünk... Dehát nem megyünk... Ez néha nagyon rossz. Akkor már könnyebb az egész, mikor a Férjuram hazaér munkából, és együtt vagyunk... Akkor úgy tünik, minden rendben :-)



Jujjujjujjj! De sokat írtam!

Mindenkinek szép álmokat!



Végül két frissebb kép:



A konyhában:


Kép




Unokahugival:



Kép



Kati
tatyi1983
 
 


Sziasztok,
nem olvasok vissza, majd vasárnap este ha megjöttünk.
Dokkernál minden oké 43 mm, kis mozgó-bozgó tökmagot láttunk bent. két hét múlva újabb uhu, aztán lassan dönteni kell - mivel 35 elmúltam - h legyen e magzatvíz-vizsgálat vagy sem.
Most nagyon le vagyok ülve, nem tudom mi legyen.

Kati,
nem válaszoltál arra a speciális kenyérsütőre, ami nincs Sopronban.
Látni akarom :-))))))

millió puszi Mindenkinek

kubu

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu:
miért nem mentél el arra a 3 fázisú vagy milyen vértesztre?
Az nagyon jó, nekem a barátnőm is megcsináltatta.
Ha az én véleményem érdekel, én mindenféle vizsgálatot elvégeztetnék előbb, mint a amniot. Csak akkor mennék ilyenre, ha minden eredményem szar lenne.
Persze ez a ti döntésetek.
Margitban is csinálnak ilyen vérvételt, kérdezz utána!!!!

Jó utat puszi, Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.01.23 15:55-kor.
szonce82
 
 


Kubu, én is egyetértek a lányokkal, szerintem is érdemes először a kombinált vagy integrált tesztet megcsináltatni és csak annak rossz eredménye esetén bevállalni a hasbaszúrást.

Azon viszont el kell gondolkodni, hogy a kombinált vagy az intgarált teszt jobb-e.
A kombinált egy 12. heti vérvételből és a 12. heti genetikai ultahangból áll, az integrált pedig ugyanezekből plusz egy 16. heti vérvételből.
Az integrált egy nagyon picit biztosabb, de csak a 16. hét után lesz eredménye.
Én az integráltat választottam, de megbántam, mert ha tényleg baj lett volna, az már olyankorra derült volna csak ki, mikor már egész nagy a baba. Legközelebb tuti a kombináltat fogom csináltatni.

Én is ott voltam, ahol Szonce, a Bolgárkerék utcában.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?