Új privát üzeneted érkezett!

Danann...nagyon-nagyon szép pocak :)

Ripley...az ecet állítólag semmi szagot nem hagy...és környezetbarát. Én még nem mertem kipróbálni...de lehet, hogy később bevezetem.
A mosódió tényleg mos...viszont a fehér és nagyon foltos ruháknál, azért kell hozzá mosószóda is. Vagy Vanish.

Zsolti se eszik kevesebbet...igaz, még csak ma kapott először reszelt almát...de minimális volt az elfogyasztott mennyiség. Szerintem ezzel csak felkészítjük arra, hogy van más étel is. Annyira édes, mindig becsukja a szemét, ha bekerül a szájába az alma :)

Kia...örülök, hogy tetszik Levinek a bölcsi :)

Babaim...mikor mész legközelebb mozizni?

Fogorvos...ne is emlegessétek. Egy vagyon van a számban :lol:

Timi
Kép
vt72
 
 


VT:nem tudom. Utoljára a 12.héten láttam. 28-án megyek dokihoz, de nem tudom, Uh-oz-e. Ha nem, akkor be kell ruháznom egy 4D-re.
Nekiálltam mosni és vasalni. Jááájjj..nagyon sok..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kitartás...olyan jó beleképzelni a pici Fannit a ruhácskákba :)

Timi
Kép
vt72
 
 

 
 

Doki mindig ultrahangoz, hamár ott áll a gép :) Legalábbis eddigi tapasztalataim alapján :)
És hogyhogy 28-án? nem csak csütörtökön rendel? Az 29, én akkor megyek, ha addig nem történik semmi...
danann
 
 


Sziasztok!

Babaim.......... ma 2 hete voltam a magzatvízvételen, még nincs hír, de ez csak jó, ugye? Azt mondták, ha gond van, akkor 2 héten belül telcsi, ha nincs 1 hónap levél. Bíztassssssssss lécccccccccccccci.

27.-én megyek genetikai uh-ra. Remélem ott rendben lesz minden. Jahhhhhhh és hátha megmutatja, hogy kisasszony-e, vagy fiatalúr.

Sajna nem tudok aludni 1 hónapja minden éjjel zsibbad a jobb kezem, csuklóm. Ha ülök akkor nem. Senki nem tud rá magyarázatot. :-( Azt mondta a védőnő is, hogy a baba korai lenne, ha már nyomna egy ideget. Hát mit ne mondjak, nem egy kellemes dolog.

Vt: édi-bébi babó! Banánt kapott már?

Danann: Igen csütörtökönként rendel a doki magánban. Te mikorra vagy kiírva? Mit vársz?


Puszi mindenkinek, babavárók vigyázzanak a pocaklakókra, babások pedig a pincúrokra.

Kép
judit70
 
 


Danann, én már nem hozzá járok, csak régebben. de azért itt beszélgetek a csajokkal.

Judit, hár persze! Ebben az esetben az a jó hír, ha nincs hír. Mg hiány?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Timi, tündéri baba!

Kia, én is igyekszem mielőbb képet feltölteni (főleg, mert napról napra nagyobb a pocak :lol: ), de nem azért, hogy irigykedj, hanem, hogy lásd, remélhetőleg hamarosan te is milyen gömbölyű leszel :D

Irigykedni én irigykedem a sok babázóra (és rád is danann), mert én már egyre türelmetlenebb vagyok!!!

Ma voltam a diabetológusnál és Babaimadonak köszönhetően igazi kincsre leltem! Nagyon kedves, türelmes, emberséges a doki, minden kérdésemre válaszolt és nagyon megnyugtató volt!!! Három hét múlva lesz egy kontroll vérvétel, de addig nem sokat kell változtatnom a jelenlegi étrendemen, csupán az eloszlásra kell jobban figyelnem. Elméletileg a 34. hétig romolhat ez az állapot, ha addig kihúzzuk jó eredménnyel, akkor szerinte nem lesz semmi gond :D

Judit, drukkolok az eredmény miatt, de szerencsére akkor már lehet sejteni (méghozzá erősen), hogy minden rendben!

Én is gondolkodom egy 4D-s Uh-n, de eddig még nem szántam rá magam :roll:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, szupi! Megmondtammegmondtammegmondtam :lol: :lol:
Minden oké lesz, hidd el, ő segít!! Ha kérdés van, hívd őket, vagy írj nekik e-mailt. Nekem mindig segettek, bármi is volt. Nekem is kell majd mennem vv.re. Van időpontod már? Esetleg egyeztethetünk, én még nem kértem.
4 D-n én voltam a 16. héten, mivel ugye rámijesztettek és látni akartam a babát. Most gondolkozom rajta, csak ne lenen olyan drága....de ha a dokim csinál sima pár perces Uh-ot, akkor az is +8000 ez meg 10800 és 30 perc. Csak azért szeretném, ha a dokim is ránézne a babára.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimado, igen, már van időpontom: május 11. Ha esetleg te is tudsz akkor menni, akkor mindenképpen szólj, jó lenne összefutni! (Nekem úgyis ott kell ülnöm a tesztreggeli miatt egy órát.)

Elvileg az SZTK-ban is kell, hogy csináljanak UH-t, ha kéred. Az legalább ingyen van, bár ismeretlenül elég rizikós, hogy milyen dokit fogsz ki. Egy hős vagy, hogy eddig bírtad mozizás nélkül, nekem a 12. és 18. hét között volt a leghosszabb idő amíg nem láttam, de már tűkön ültem...

Én ezen a "rendelőn" gondolkodom 4D ügyben: http://www.4dultrahang.hu/

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!


Szecs légyszi rakjál fel képet magadról, lécccccccccccikkkkkkkkke!

Babaim, te is léccccccccccccciiiiiike! Babaim azt mondod, hogy a mg hiánytól lenne ez a kézzsibbadás éjszaka? Nappal csak tompán érzem ritkán.
Egyébként nekem a terhesség elejétől kell szednem a görcsök és keményedések miatt a MagneB6-ot. Te nem szedsz? Csak azért kérdezem, mert múltkor írtad, hogy néha begörcsöl a pocid!

Kép
judit70
 
 


Judit, ígérem, hogy mielőbb rakok fel képet, csak technikai okai vannak a késlekedésnek :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Judit, Magnerotot szedet velem a dokim. 3*1. Amikor gáz volt 3*2 -re emelte, de mondta, hogy majd csökkentsem. Most ismét 3*1.

Rakok majd képet, talán holnap csinálok.
Én a 4d genesisben voltam a 16. héten és nagyon meg voltam elégedve, csak este mentünk és iszonyat forgalom volt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


friss, 24+5:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2010.04.21 17:33-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim.. köszi, én is rakok majd fel, hát nagyon édi a pocakod, hát nem kicsi. Tök jó! :-)

Nekem teljesen más igaz én kb. 1 hónappal kevesebb vagyok, de látszik rajtam, hogy én husis vagyok nem is úgy látszik a pocak, de majd meglátod.

Képzeld, most hívtam a G.I-t, hogy ugyan eddig is dagadt a bokám, de ma még jobban, így holnap-holnap után kötelezően otthon kell maradnom pihenni (hiába nem fizikai munkát végzek) és pénteken hívnom, hogy lement-e, ha nem akkor majd meglátjuk a továbbiakat azt mondta. Hát én ettől féltem, mert már kb másfél hónapja dagadgat a lábam, de ma nagyon bedagadt.

Kép
judit70
 
 


Babai, nagyon csini!! :D ...és jó nagy!

Kép

Kép
ripley
 
 


Babai, nagyon csini!! :D ...és jó nagy!

Kép

Kép
ripley
 
 


Köszi.

Judit, pihenni!!!Felpolcolni, nem aggódni!++++++++++++++Levél?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nem dadogok, csak véletlenül dupláztam :roll: .

Judit70, az első várandosságomkor nekem is zsibbadtak a kezeim kb. 6. hótól, magyarázat nem volt rá; egyszerűen elmúlt a szülést követően :wink: . (akkor a Nyírő Kórházba jártam egy másik orvoshoz).

Kép

Kép
ripley
 
 


Babaim., szép pocak!

Judit, főtt krumpli, csalánlevéltea, megnézem mindjárt a bába válaszolban, hogy mennyi a tea! És sok folyadék, pihi, nyugi!
danann
 
 


Judit...sajnos tényleg nincs más megoldás, mint a pihenés, pihenés. A pici és a Te érdekedben egyaránt.

Zsolti még mindig almázik...1 hetet mondott a védőnéni egy-egy ízre. Viszont válogatós a lelkem...ma golden almát kapott és nem volt olyan jó mint a Jonatán.

Babaim...nagyon szép pocakod van :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Na megnéztem, pontosítok: héjában főtt krumpli, túró, és ő a várandós teakeverékét mondja, dupla csalánlevéllel és zsurlóval, és kiegészítve egy rész nyírfalevéllel, és ebből 3 csésze naponta. A tea eredeti receptje: 1-1 arányban csalán, palástfű, málnalevél, orbáncfű, citromfű, cickafark, zsurló.
A málnalevelet sokan nem ajánlják, csak az utolsó pár hétben, máshol meg azt írják, csak az első trimeszterben okozhat gondot annál, aki érzékeny rá, azt legfeljebb hagyd ki.
Nekem egy hete vizesedett nagyon a bokám, akkor sima csalánteából ittam két bögrével egy nap, és két nap alatt lement, az is igaz, nekem nem volt annyira gáz, meg nem hosszú ideje tartott.
Remélem, minden rendben lesz! :)

Szecs, örülök, hogy itt már rendesen foglalkoznak veled, és te is megnyugodtál! :)
danann
 
 


Sziasztok!

Szééép pocakok! :D

Judit, pihenj sokat!

Málnalevél teát tényleg csak az utolsó hetekben lehet inni, én is ittam, mint akinek kötelező :lol:

Zsoltibaba igazi egyéniség, most még csak a kajában válogat, pár év múlva a lányokban :lol:

Vivibabám kissé náthás, meg köhécsel, bár az orrát nem kellett szívni, elég az amit ő ki tud fújni a zsepibe. Nekem meg a torkom fáj... :cry: De ennél nagyobb bajom ne legyen.

Fogorvos? Nekem szerencsém van, 2 tömött fogam van, a többi rendben.

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Judit
DRUKKK!!!++++ JÓ HÍR!!!

Köszi Szecs

Babai
Csinos kismama és szép pocak!

Judyt
JOBBULÁST Nektek!!!!

Jó neked, hogy nem kell látogatnod a fogdokit! :roll:

Ma megvolt az izotópos vizsgálat...

Nemsokára megyek Leviért és megyünk a Mekibe, mert már régóta menni akar
( minden nap előtte megyünk el és minden nap mondja, hogy vegyünk játékot )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, nagyon drukkolok, hogy jó legyen az eredmény!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok,

Judit, Danann teája jól hangzik. Szerintem segíteni fog a pihenés mellett. A vizsgálat eredménye pedig már valószínűleg JÓ!

Judyt, nálunk is ue volt: nátha, köhögés, orrfújás-szívás...hetekig. Remélem nálatok gyorsabban kifut. De tényleg: ennyi bajunk legyen!

Kipróbáltam a mosódiót, tényleg "mos" :lol: , és az ecet is jó öblítő + fertőtlenítő hatású, a ruháknak friss illatuk lett. Az a jó ezekben, hogy nem terhelik a környezetet :) .

Kép

Kép
ripley
 
 


Nálunk Apa beteg, de az én torkom is néha vacakol és az orrom is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Kia, mikor lesz eredmény?

Ripley, az ecetet csak fehér ruhákhoz használod, vagy a színesekhez is?

Vivike sokkal jobban van, 2 nap alatt átment rajta. Én bezzeg nem gyógyulok olyan gyorsan...

Babaim. jobbulást nektek!

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Köszi, aranyosak vagytok hogy bíztattok!

Most pocolok és pihenek! Ma reggelre már lejjebb ment, hát az éjszakai pihenés mire jó?!? De azért van még bőven.

Danann köszi a teát megpróbálom, nagyon jó hogy utánakerestél :-)
Mégegyszer köszi!

Replay, Judyt, Babaim, Kia! Igen én is úgy gondolom, ha eddig nem volt telefon akkor csak jó lehet és az is levélben érkezik. Ahogy megjött megírom.

Kia remélem az eredmény jó lesz! Munka hogy megy?


b_judyt és babaimmm! Jobbulást nektek!

Kép
judit70
 
 


Az előbb elfelejtettem!

Most olvastam, hogy vasárnap lesz Babaruhabörze a Hungexpo-n A pavilonban.
Ruhák mellett, hordozók, babakocsik, pelenkázók is lesznek. 11 órától Halász Judit koncert, valamint a kicsiket bohócok és bábosok szórakoztatják. Lehetőség van gyessel, gyeddel kapcsolatos kérdéseket megvitatni szakemberektől.

Gondoltam szólok, hátha valakit érdekel.

Én még nem merek semmit sem vásárolni (babonából?), bízzunk benne, hogy később is lesz. Lökött vagyok?

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Judyt, Ripley, Babaimado és Judit, jobbulás nektek és az apróságoknak! Talán a jó idő elnyomja majd ezeket az esőt kedvelő bacikat... A lábdagadás pedig nagyon nem hangzik jól, de pihenés mellett és a jó tanácsok betartásával, biztosan minden rendben lesz!
Zsoltinak teljesen igaza van, én is kb. 4 almafajtát szeretek, pirosból pl. csak a húsvéti rozmaringot, a többi mind zöld fajta :D
Kia, drukkolok, írj ha van fejlemény! Egy ilyen Meki az ember közelében jó nagy kísértés lehet a piciknek :( Nem csodálom, hogy ilyen kitartó ostrom után kénytelen voltál beadni a derekadat
:)
Danann, hős vagy, hogy még mindig ilyen jól bírod! Ma mész a dokihoz ugye? Majd mesélj, hogy mit mondott!
Tegnap voltam fogdokinál, szerencsére csak fogkő leszedés+polírozás volt, de szülés után szeretettel vár néhány fognyaki tömésre (azokra a helyekre, ahol visszahúzódott az ínyem - rossz gének, plusz erős fogmosás miatt). Örülök, hogy addig még gyűjtögethetek, mind erőt, mind anyagiakat...
Rakok fel képet, de sajnos nem a legjobb minőség (telefonnal kreált):
Kép 27+2

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Megjött az eredmény. Jajjjjjjjjjjjjjjjjj nem merem kinyitni, a szivem 2-szeresén ver, 2 hét után elsőbbségivel jött. Megyek a szomszédasszonyomat megkérem, hogy nyissa ki, utána megírom

Drukkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
judit70
 
 


Judit??????????????????????????????????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


gyere már, ne csináld!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit????? :?:

Kép

Kép
ripley
 
 


Judit???

Szecs, nagggyon szép pocak!! :D
Már 27. hétnél tartasz, hogy szalad az idő!

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Bocsi babaim és replay, de remegtem mint a nyárfalevél

Az alkalmazott citogenetikai módszerekkel - a vizsgált sejtekben - az életkorral kapcsolatos kromoszóma-rendellenességet nem találtunk.

A vizsgálat alapján a magzat neme: lány


Jajj, most hagytam abba a bőgést, valószínű most könnyebbültem meg.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Köszönöm mindenkinek a kitartó drukkokat!!!!!!!!!!

Kép
judit70
 
 


Judit!! Gratulálok!!!
:D :D :D

KépKép
b_judyt
 
 


Szecs!

Ne haragudj egy kicsit szétestem, a pocidat meg sem dicsértem, hogy milyen édes! Nagyon helyes a tied is!

Szecs nem emlékszem te mit vársz? Fiút,vagy lányt?

Kép
judit70
 
 


b_judyt! Köszike! Még mindig nem tértem magamhoz, annyira örülök!!!!

Kép
judit70
 
 


babaim!

Nekem is jó az eredmény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
judit70
 
 


Judit, úgy izgultam, ki sem kapcsoltam a gépet...
És most veled örülök :D :D :D !
Gratulálok a kislányodhoz!

Szecs, szép pocak, biztos szép kislányt rejt :) .
Ja, és jó a szekrényetek :wink: .

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok!

Hogy mik történnek itt pár óra alatt, csak kapkodom a fejem! Judit GRATULÁLOK!!! Én is kislányt várok, úgyhogy üdv. a klubban :D

Judyt, bizony, nagyon szalad az idő! Annyira szerettem volna 20 hetes lenni, mert az már mégiscsak félidő. Utána gondoltam, hogy majd a 30. hét is micsoda mérföldkő lesz. De igazság szerint ez a 7 hét olyan gyorsan elrepült, hogy még igazán fel sem tudtam fogni :) Pedig a jövő héttől elvileg a 3. trimeszterbe lépünk :D :D :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Judit nagyon nagyon örülök....gratulálok a pici lányhoz!!!

Mindenki kislányt vár? Mennyi kis barátnőjelölt :D

Mi ma anyumékat boldogítottuk...de legalább Zsolti aludt sokat...éjjeli elmaradást pótolni kellett...ma 3.45-kor keltünk :)

Timi
Kép
vt72
 
 


JUDIT!!!na ugye, na ugye!!SZUPER! Végre nyugi és szupi minden!
Mi lesz a neve?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap 20.20 kor elaludtam és most ébredtem kiütéssel győzött az izgalom :) Igaz közben voltam fent a kézzsibbadás miatt többször, de most legalább vissza tudtam aludni.

Szecs és Babaim nektek még nem köszöntem meg, köszönöm!
Páromnak holnap lesz a névnapja, így névnapi ajándék az eredmény :-) Nekem a szülinapi ajándékom a szuri volt.

Szecs, igen ismét egy kislány a babavárók között!

Babaim, hhhhhhhhhhhátt még nem tudtuk dönteni név ügyben.
Gondolkozom még.
Ha vannak ötletek várom, hogy tudjak mazsolázni!

19 év után midegy volt, hogy mi lesz, csak egészséges legyen, de azért bevallom, hogy a szívem mélyén kislányt vártam.
Kicsi édi-bébi rózsaszínben tündöklő gyönyörűség :-)

Tavaly októberben a családban 1 hónapon belül 3 kisfiú született, úgyhogy tegnap így még dupla volt az öröm. Nem tudták, hogy minek örüljenek jobban az eredménynek, vagy hogy kislány lesz. :-)

Nagyon-nagyon boldog vagyok! :-)

Kép
judit70
 
 


Judit, nekünk 13 lassan 14 év után szintén nem számított a neme, de végig éreztük, hogy kislány és valahol mélyen el is kezdtem vágyni arra, hogy kis rózsasz. tündibündikénk legyen.
Nézz körül a névutók közt a neten és rakd mellé a vez.neveteket.
Várjuk az eredményt:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Timi, minden elismerésem a tiéd, én mostanában mindig fél 6, 6 körül kelek és még erre gondoltam azt, hogy korán van :shock:

Judit, véletlenül akadtam erre a honlapra, nekünk akkorra már megvolt a nevünk, de jó játék, az biztos:
http://baba.rufftech.hu/calc/calculator_06_query.php
Várjuk a pocakfotót!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs köszi az elismerést...remélem lassan végetér ez az időszak is. Ma már 4.15-ig aludt az úrfi...és csak egyszer kelt éjjel. De már nagyon látszanak a felső fogak...az okozhatja a gondot.

Judit...még jó pár nap...pár hét...ugyanilyen boldogan fogsz felébredni...:)

Timi
Kép
vt72
 
 


Még egy kislányt váró bejelentkezik :) Bár nekem megvan már mellé a fiú is :)

Judit, gratula a jó eredményhez! Samuval minket is ijesztgettek, és hagytam magam rázsarolni a szúrásra, tudom, milyen az eredményre várni...
Névhez tippet nem adnék, azt mindenki döntse el maga a párjával, de elmondom, h mi mivel próbáltuk szűkíteni a kört egy-egy alkalommal. A mi vezetéknevünk elég bonyi, mindig betűzni kell, szóval eleve csak egyszerű hangzású, lehetőleg csak 2 szótagos keresztnévben gondolkodtunk, hogy ne szúrjunk ki a gyerekkel. Mivel Samut karácsony előttre vártuk, vele az volt a plusz kitétel, hogy nyári névnapja legyen, pedig fiúban én 18 éves korom óta Andort szerettem volna, de milyen lett vona már nov30 névnap, decközepe szülinap, aztán karácsony és majdnem egy évet várni, amíg mindenki másnak jön név meg szülinapja? Nehéz szívvel, de lemondtam róla, de a Samu is nagyon jó választás lett (lánynak Maja lett volna :)).
Most kevésbé kellett figyelni az időpontra, így azt találtam ki, hogy ha már a fiúnak az a monogrammja, mint apjának (a férjem Sándor), akkor legalább a lánynak meg legyen az, mint az enyém :D így már csak a L betűsökből kellett választani :) így sem volt egyszerű menet, mert pont nem ugyan azok tetszettek nekünk apjával, de aztán csak megegyeztünk. Persze a jóember bepróbálkozott még pár múltkori listás névvel, amik mással kezdődtek, de azokat megvétóztam :)
Vizesedés hogy van?

Szecs, a te pocakod is csini :)

Én tegnap voltam ctg-n, abban a fetrengős helyzetben, ahogy végre meg tudtuk találni a szívhangot, sikerült is pár összehúzódást produkálnom, de nem voltak vészesen erősek, meg rövidkék is voltak, így nem kellett a dokihoz is besunnyognom, így őt csak szüléskor, vagy jövő csütörtökön látom. Na jó, odafelé úton, meg aztán hazafelé is voltak fájások, de azóta se nagyon. Ma ha jön anyu, elmegyek vele meg Samuval szandált meg cipőt nézni Samunak, szeretném még szülés előtt letudni, a bolt kb 20 perc sétára van, aztán a tervek szerint gyalog jövök fel az ötödik emeletre :) Meg vacsira csinálok valami fűszeres kaját magamnak, meg kakukkfűteát, meg ha kapok, akkor ananászt is veszek, eszek, meg ami még eszembe jut, hátha sikerül kicsalogatni a csajszit. Hétfőn terminus, Samu 5 nappal később született, hátha most nem húzunk rá. Már fárasztó, meg hát hiába bízom a természetben, azért nem tudom majd annyira kicentizni a kórházba érést, és még mindig tartok kicsit tőle, hogy a doki esetleg lehangol azzal, hogy nem bízik a sikerben, az is számít, ha pár dekával kisebb, mikor elundul. Meg ugye a protokoll, amihez szerintem eléggé tartani akarja magát... mindenesetre most ezen nem agyalok, igyekszem csak a babára koncentrálni (amikor a nagyfiú is úgy akarja :D)
Azért még remélem, hogy a legnagyobb problémám az egész szüléssel az lesz, hogy valamelyik nagyitól életem végéig hallgathatom, hogy miért nem őt hívtuk Samura vigyázni, amikor indultunk a kórházba :D:D:D
danann
 
 


Sziasztok!


Ma hívtam a dokit azt mondta, hogy miután még nem teljesen ment le a dagadás a lábamról továbbra is pihenjek (táppénz, vagy szabi) és jövőhét után menjek hozzá konzultálni.

Gondolom, hogy innen kezdve már nem fogok dolgozni.

A nevek között még kutatok :-)

Danann, kitartás, gondolom most az utolsó időszak már nagyon nehéz. Szorítunk nagyon neked!

vt: akkor ma Zsolti rendes volt és tovább szundikált és hagyta anyáját is pihenni. :-)


Szecs köszi a tippet megnézem!

Babaim hát akkor mi majdnem egy cipőben járunk hosszú idő után kis csajunk lesz :-)

Kép
judit70
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?