Új privát üzeneted érkezett!

Dia.... de.....de....nem kötöttem már bele semmibe legalább 3 órája..... (mivel nem voltam itthon, nézzétek ezt el nekem :wink:)

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsi,
az áfonyával majd vigyázz, az még az odébbnál is odébb legyen, mert az is tiltólistás az eperrel, málnával együtt 1 év alatt.

Jó hogy ítad a DM-es akciót, majd elmegyünk mi is bespejzolni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, de felesleges túl sok bébikaját vennetek Livicseknek, Mancs pont most szerzett be nektek egy halom áfonyásat, amit attól tartok, nem akar majd 7 hónapon keresztül eltárolni.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

Mancs,
aha, MOM.
Azért lécci ne kiabáljuk el, ok? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabi,
köszi, hogy szóltál. A védőnéni úgyis szólt volna, de így még jobban odafigyelek. Azért emeltem le a polcról (ez volt az első, amit betettem a kosaramba) mert a múltkor Natasa írta, hogy Szonja ebédje ez lesz. Megjegyzem: az üvegre az van írva, hogy 4 hónapos kortól. :shock:

Kép
mancs
 
 


Na, bekapcsoltam én is a Szulákot. Akkor ez most a fia? Na, majd kiderül. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
OK!!!! :wink:

Kép
mancs
 
 



Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Coolasa,
egyet-egyet vettem mindháromból, tehát összesen 3 darabot. A szavatosságuk 2007 októberig, meg 2008-ig jó. Megnéztem! :D

Mostmár tényleg megyek. Pá!

Kép
mancs
 
 


Lassan egy órája olvasok, és megint nem tudom mit kinek akartam.... :?

Nagyon boldog hófordulókat!!!
Atyaég! petike is már 5 hónapos! Pedig ő volt a legkissebbünk, amíg Zsódajumamék nem pártoltak át hozzánk.... :) És Beni....a nagyfiú...és Noki is...fél éves....nem is értem hova tűnt az előző két évszak....ti tudjátok????

Mamacka, és Ádámok, nagyon boldog Névnapot!!!!

Akkor ha jól vettem ki a jelzéseket - akkor TALI CSÜTÖRTÖKÖN A NÉPLIGETBEN A PLANETÁRIUMNÁL 12.00H-KOR

Tücsökmami,
ementáli :lol: :lol: :lol:
Naná hogy megyünk!!! Előtte beszélünk.

Satine,
köszi. Mi is a Kozákba akarunk járni, nem megyünk majd együtt?
Szerdán elmennénk mi is veletek megnézni. rendicsek?

Eszti, aztán beszámolunk, és ha gondolod, akkor ti is csatlakozhatnátok...Na?
HRV....akkor most felülröl tekintgeted a jónépet az utakon....szép....de legalább biztos kerekeken gurulsz.... :lol: vagy a HRV az nem a terepjárók közé való? :oops:

Natasa, jöttök csütörtökön? Akkor esetleg csatlakozhatunk mi is pénteken? Bár ha sokan vannak akkor is megéri? Télleg, mennyibe kerül ez a ringató? nem emlékszem, mit mondtatok...már megint... :oops:

Coolasa, Nokizni én is akarok ám csütörtökön!!!! Mert annyira cuki!!!! Szóval legalább addig kell maradnotok, amíg MArci vagy eljátszika többiekkel, vagy elalszik. Az anyukáján meg a fényképeken is itt vigyorgok! A fényképeken szintén tök olyan vagy mint a hsz-eid. meg élőben is... :lol: :lol: :lol:

Mancs,
ez a szomszéd nő.....ne haragudj meg érte, de én itt nagyon röhögtem rajta....ez nagyon gáááááz!!!! Remélem télleg elvitte a mentő....
Amikor gyerek voltam, akkor voltak hasonlóan gyagya szomszédaink. Az egyik csapdákat állított fel közterületen (hegyoldalban) és a legjobb barátunk kutyája is belelépett - eltört a lába. (Samunak - a mi kutyánk - meg lett tiltva hogy arrafelé menjen, csak ezért nem lépett bele). A másik meg ivott, és azért is utáltam - gyerekfejjel meg pláne - mert a kiscicákat mindig a kertjében egy hordó vízbe beledobta, és ott fulladtak meg szegények...gyűlöltem érte...csak akkor köszöntem neki, ha anyuék is látták, de volt hogy még akkor sem... Na ez a két szomszéd egymást is utálta, és egyszercsak az egyik megkéselte a másikat. Olyan dilis emberek vannak....

Sasha,
az a kisfiú, aki 1,5 órán át sírt, annak nem volt ott az anyukája? Hát hiszen ha 2 hete szokik be, akkor már nem kellett volna még ott legyen vele? Jaj, én annyira sajnálom amikor egy kisgyereknek ennyire hiányzik az anya. :cry: (még mindig le a kalappal a 3 gyerek miatt!!!)

Jucus, Zsódajumam, ezt nektek is mondom ám....egyszerűen büszkék lehettek magatokra, mert 3 gyereket (Jucus, meg más 4-et!!!) nevelni, az már valami!!! És egy komoly! Az ha az ember éjt nappallá téve dolgozik, - olyat is csináltam már - az bizony kismiska a gyerekneveléshez képest. De ennél szebb szakma nincsen ám, a tuti!!!Érdekes, amikor óvónő voltam, akkor is csak este vettem észre, hogy mennyire fáradt vagyok....e

Ja, Jucus, hányra mész 5-én? hogy akölülre kérjek időpontot én is...az milyen nap? remélem du mész....vagy viszed Bogit is?
Anyuék Budaörsön laknak, de tavasztól októberig általában lent vannak Sarudon, és csak apu jön fel egy héten egyszer amikor dolgozik. Olyankor ő beugrik hozzánk, szóval őt MArci gyekrabban látja, de anyu mivel általában lentmarad, ezért csak ritkán találkoznak Marcival.
Mellszívóval igazatok van. Egyrészt addig akarom Marcit szoptatni, amíg csak lehet, másrészt, meg ha lesz 2. akkor télleg kell....
Nna most jól rábeszéltetek Ilbával. Nem tudtok eladót, óccsóért? :lol:

Dia, nagyon szépek lettetek....álunk soha nincs rend....csak addig amíg takarítok....10 perc múlva már kupi van. :cry: A szekrényeket nyitogatjuk, a fiókokat kirámoljuk, a játékok szanaszét.... :oops:
De remélem eljön azaz idő is, amikor majd a helyérepakolás is izgi játék lesz....
Akkor most GYED mellett nem is lehet dolgozni? Pedig januártól 4 órát akartam itthonra vállalni...
Részletezd már egy kcist ezt a dolgot lécci...vagy tudod mit, majd csütörtökön elmondod, hogy van! Köszi!

Viszek én is bébikajákat, meg van liberonyuszink, és tejpépünk is.

Ilba,
ez a Beni!!!! Látod, és milyen jó érzés ez neked!!! :wink: Tök jó olvasni ilyet. (esküszöm könnybelábadt a szemem....márcsak a kitartásod, és az egész hozzáállásod miatt is....!!!!Garatulálok!)

Na jó abbahagyom mára, mert már kicsit leragadnak a szemeim (jut eszembe, mostanában MArci állandóan 2 újjal próbálja megfogni a szempilláimat, és ez ritkán sikerül neki, viszont a szemembe tök jó gyakran belenyúl.... édes pofa...:lol: ) megyek csicsikálni. (ja és tud fütyülni!!! :lol: :lol: )
Ja és ő is megkapta első cipőjét! :) (ill. kettőt...egy kintit, meg egy bentit. Egyenlőre szoktatjuk, mert nem nagyon bírja még kezelni. Nehebben áll fel benne, meg nem tud annyira lábújjhegyre állni...most még csak egy-két órát van rajta napona.)

Na jóéjt, akkor csütörtökön tali!!! De jó!!!! És ott lesz Noki is....Hurrrráááááá!!!! :lol:

Na csövi, jó éjt nektek!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, és elgondolkodtál azon, vajon mért nézek ki a fotókon is úgy, mint élőben? Nem lehet, hogy azért, mert egy és ugyanazon személy vagyok? Csak 1 erőtlen tipp....
(és igen, alaposan megtanulmányozhatod Nokit, de csak a teljes kölcsönösség mellett persze) :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


'Reggelt!

Direkt nem írtam, oda hogy "jó", mert ebben a reggelben nincs semmi jó. Olyan hátfájással aludtam el és valahogy nem állt ki... még mindig fáj. Csütörtöki tali nálunk kilőve!!! Délig vagyunk bölcsiben, utána meg iszkolunk haza aludni, mert a DAnci tegnap már a fáradtságtól hazafelé nagyon sírt. Azért kimeríti a bölcsi rendesen. Az a kisfiú aki meg sírt olyan sokáig....hát azt én is felkaptam párszor:) Olyan kis cuki egyébként.
A beszoktatás meg folyamatos. Tehát elször ott vagyunk velük, utána fokozatosan ott kell hagyni, először csak fél órára és így tovább. Ha az anyuknak meg vissza kell mennie dolgozni akkor meg nincs mese, nem lehet olyan sokáig húzni. Ha a Danci is ezt csinálná én nem hagynám ott, (megtethetem ugye) de ha jól érzi magát (amire számítok) akkor marad.

Dia!
Szóval kémeket tartasz mindenhol, ha bárki ismerős felbukkan arról tudj informálódni?! Na szépen vagyunk!

Ilba!
Gratulálok!!! Nem semmi, hogy elkezdett szopizni 10 hósan! És boldog hófordulót is ám!

Meg minden babának boldog hófordulót!

Mancs!
Na ez az! Vettél áfonyás babakaját amire az van írva, hogy 4 hónapos kortól lehet adni, közben meg nem is... akkor most mii vaan?

Coolasa!
Tényleg csak egy erőtlen tipp volt! Főként, hogy mi még nem taliztunk személyesen... így a tipped megalapozatlannak tűnik :wink:

Bubek!
Te is óvónő vagy? Mennyi óvónőnk van már :lol: Szép szakma... bevallom én nem bírnám. Az olyan, mintha 20 gyerekem lenne... vagy nem? Mondjuk az csak 8 órás munka nem 24-es. A többgyerekesség biztos nem olyan vészes, hamár kicsit önállóbbak mindannyian... Gábort leszámítjuk, mert ő egy külön téma... :? 4 éves és még mindig hiányzik neki a cumikája, és még mindig cumisüvegből iszik és nem is szégyenli! Nem érdekli, csak neki jó legyen. Egyébként mindennel így van, csak neki jó legyen a többi és a többiek nem számítanak. Kis önző dög. :twisted: Tegnap ott akasztott ki, hogy amikor már fél órája könyörögtem, hogy induljunk haza, mert bepisilek... akkor a hazaúton minden 5. lépésnél megállt, hoyg valamit szöszmötöljön és folyamatosan rá kellett szólnom, hogy jöjjön már és mindig elmondtam, hogy miért... most komolyan kiesik a fejéből másfél perc alatt, hogy mit mondtam neki??? És itthon megkérdezte, hogy most már nem haragszom, hogy pisiltem... Amikor pisilnem kell akkor haragszom mindig???
Hát tényleg nem fogta fel amit mondtam neki... de amikor 50 percbe tellett mire hazaértünk ami általában 20 perc, na jó van, hogy 25. Pedig tényleg csak az utolsó 20 percben vesztettem el a türelmem, bár addig is kb 25x mondtam el neki, hogy ne álljon meg ne vegyen fel semmit a földröl, nem most nem ülünk le sehová, nem most ne menjen el sehová, hanem menjünk.
Gondolom az oviban ugyanez 25 gyerekkel... Bár mint mondtam a Gabi nem mérvadó...

Eszti!

HRV-ért én is irigy!!!!!!!!!!!!

Kép
sasha
 
 


Jó reggelt csajok,

Mancs, sajnos a legtöbb bébikajára az van ráírva, hogy 4 meg 6 hós kortól, de az összetevők mégsem ezt sugallják. Pl. a múltkor láttam egy 6 hós kortól ajánlott Jó éjt papi bébiételt, amiben teljes tej van :roll: Szóval én már nem is figyelem, hogy mikortól ajánlják, hanem csak az összetevőket nézem. Ha gondolod, küldök át egy táblát, amiben jól össze van szedve, hogy mit mikortól. :)

Mbá, köszi az infót, akkor a manikűr szett marad a pizsik mellett :wink:

Örülök, hogy osztatlan sikert arattam a Hrv-vel. Színe pezsgő metál, ami az ezüstnél kicsit barnásabb (ha nagyon kifinomult akarnék lenni, akkor olyan konyakos árnyalattal bír :wink: ). 1,6-os motor van benne, 125 lóerő, és négykerekes. Meg fullextrás, még ülésfűtés is van benne. :) Használtan vettük, 3 éves, 65e km van benne, de tuti megkímélt, egy karc sincs rajta, még a felnin sem. Ismerős ajánlotta, aki Hondákkal kereskedik, így még olcsóbban meg is kaptuk. :) Szóval jó vétel volt. Meg ebben tuti nincs visszatekerve a km.

Mi volt a Szulákban?????? Én nem láttam.

Most mennem kell, még jövök.
Vendég
 


Jó reggeet!

Mancsi,
igen, a bébikajáknál sokra rá van írva a 4 hó, pl. a túrósra is némelyik márkánál, meg a narancsosra stb. Ezért örülök nagyon a szupi védőnőnknek, mert jó alaposan felkészített mindenből. :wink:

Coolasa,
a fentebb említett túrós bébidesszertet, én ha nem is hét, de 6 hónapig tároltam bibiiiiiii, mert Anyu hozott mikor L. 4 hónapos volt, de csak 10 hós korában adhattam neki. 4 üveggel volt, egyet rögtön megkóstoltam, brutálisan finom volt, így még 2 elfogyott, 1-et meghagytam, hogyha ízlik majd L-nek veszek még.

Eszti,
Szulákot majd Mancs leírja :lol: , viszont ahogy a Havas lealázta 10 perce a Kiszel Tündét, az maga volt a gyönyörűség! :twisted: :twisted: :twisted: (Amúgy Havast nem bírom, de ez királyság volt!) Pl. aszongya: van bejátszásunk? Akkor nézzük azt inkább a Tünde helyett! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sasha,

sajna, nem vagyok óvónő...nem tudtam volna megélni belőle.... :oops: csak egy évig voltam - mert ennyi ideig lehet valaki képesítés nélkül óvónő....

Eszti,
nekem is küldd már át lécci a tábládat. Van egy csómószor, hogy nem is tudom mit adjak Marcinak. Hátha így jobban fog menni... :wink: Köszi.

Coolasa,
nem a fényképed meg az élő kép azonos, hanem a hsz-eid meg az élő...meg a fénykép meg a hsz-eid. Azaz a fénykép, meg az élő az persze hogy ua, de nem erre akartam kilyukadni...nnnnna, ezt most már tuti végképp nem érted....kezdem én se.... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


ÚÚÚÚ, Gabi, ne várass, nem bírom ilyen sokáig, hogy mégis mi lehetett a Szulákban. Lécccccíííííííí. :)

Amúgy találkoztam nyáron Balatonon az öbölben, ahol fürödni szoktunk Kiszel Tündikével, hát élőben is pont olyan randa, mint a képernyőn. :)

Bubek, küldöm, pörsze. :)
Vendég
 


Eszti,
oké, isten ments, hogy szenvedj: Kondor Csaba volt a vendég, mondta, hogy a Tünde megcsalta, talált erre utaló sms-eket, és hogy ő nem is meleg, és a Donatellácskát is nagyon szerette, mindig mesélt neki este. És ő nem akar a címlapokon lenni, csak az a csúnya (és tényleg! :twisted:) Tünde akar rajta bosszút állni. Most van egy 30 (!!!) évvel idősebb nője, afrikai országból való és olyan jó, mert van egy Donatella korú kislánya neki is.

Utána megnéztem az United 93 filmjét, brrrrrrrrrrrrrrrr! Elég megrázó volt.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek, értettem ám elsőre is, csak gondoltam "mihez is kezdhetnék ilyen kései órában, mihez is, mihez is. Áhá! Megbonyolítom Bubek életét!" Hát, így történt. :wink:

Eszti én is kérhetem azt a híres táblázatot? Gondolkodtam, hogy a kocsidat kérjem inkább el vagy a táblázatot, aztán az esélyesebbre voksoltam. De ki tudja! Ha úgy érzed, óriási teher számodra vezetni azt a csotrogány ócskavasat, melyről most megtekintettem néhány képet a neten, majd bevettem gyógyszert sárgaság ellen, szóval tudd, hogy rám bizton számíthatsz..

Vissza-visszatérő költői kép hsz-eimben: hova tűnt Kolmol?????? Hisz azóta már Démon Hill is megkerült!

Kép Kép
coolasa
 
 


Bráko-bréko, itt a Föld. Vétel.
S.O.S.
S.O.S.
(Mancsbá kedvéért "mayday, mayday!")

ma megkezdődött nálunk a házfelújítási munka, tegnap felvonult a statikához érteni mondott bácsi, be is jött egy pillanatra a lakásba, hogy megnézze, hány szoba hány fal, megjegyezte, hogy a padlónk milyen érdekesen foltos (a parketta természetes mintázata), majd mikor Nokipapa közölte, hogy szerinte szép, a bácsi válasza az volt, hogy hát szerinte nem annyira, az ő ízléséhez kicsit vad. Én meg közöltem, hogy ééérdekes, eddig úgy tudtam, nem eladni akarjuk neki a lakást, hanem ez egy szolgáltatás, amiért fizetünk, és nem kértünk ilyen extrákat, de ekkor már kiballagott, és mi csak mosolyogtunk rajta nagyokat, és elneveztük Szereptévesztő Bácsinak. De ez a név valszeg nem lesz tartós, mert ha minden igaz, őt most láttuk utoljára. Jött még a főépítésivállalkozó bácsi, de én akkor nem voltam jelen, mert távoztam angolosan hollandra. Ééértitek... Most fúrás-faragás hallatszik meg kopácsolás, remélem nem félreértés és szabadcsapatok lomtalanítják fejünk fölül az épületet.. Ami zaj most hallatszik, az elvileg a terasztalapzat szétzilálása, hogy megtekintsék, földdel egyenlővé-kell e tenni és sóval behinteni, vagy elbírja majd az új épületrészt. Én mindenesetre bezárt spaletták és ajtó mögül adok életjelt most nektek, Noki meg alszik, be van csukva a szobaajtó, és úgy tűnik, ez jól szigetel neki az alváshoz. A betonfúrónál hangosabb speciális effektekre meg csak nem kell számítani a későbbiekben sem. Hát így állunk.

Kép Kép
coolasa
 
 


Eszti,
igen, kérem szépen a táblázatot! Köszike!

Gabi,
mi védőnénink is tuti, de még ezügyben nem kérdeztem ki, csak arról volt szó, hogy hogyan, mivel kezdjük a hozzátápit.
Én sem azt nézem az üvegeken, hogy hány hós kortól, hanem hogy mi lehet benne, meg hogy mennyire lehet finom (mennyire passzolnak az összetevők ízei egymáshoz)

Bubek,
a tacsinkat Samunak hívják!!! :lol: Tök didlis, igazi tacskó. Órákat képes ugatni :shock: Meg meg akarja izélni a másik kutyánkat (szintén fiú) az meg szegény 17 éves és már járni se tud, csak nehezen. Nagy nehezen feltápászkodik, erre Samu ráugrik hogy meghágja, szegény meg összerogy :lol: :lol: :lol: Egy db Libero nyuszira szeretnék igényt tartani, okés? :wink:

Tavaly nyáron Koson voltunk 1 hetet (nászút :cry: ) Ott is ott volt a Kiszel Tündike meg Donatellácska, meg a T. nővére, az a ronda gyerekorvosnő. Késő este szálltunk le, T. első dolga az volt, hogy a felvett egy hatalmas szalmakalapot, bent a reptér épületében. Szegény tényleg nagyon szarul néz ki. A feje randa, de ezt látjuk minden nap. A teste... Nem azzal van a baj, hogy mekkora, mert nem nagydarab, nincs igazán elhízva. Csak látszik rajta, hogy soha de soha a büdös életben egy percet sem mozgott. Tök platty az egész nő. A kislány viszont abszolút profi. Pár utastársunk fényképezkedett velük, D. végszóra úgy pózolt minden kamerának, mint egy profi. Érti a dolgát! Nem velünk voltak egy szállodában, mi annál sokkal-sokkal jobban voltunk :twisted:

Szulákot csak a felétől láttam (inkább Bneteztem) de jókat röhögtem ezen a Csabikán. Méghogy nem meleg! Sztem lerí róla. És aszongya nem smikeli magát. Én még egyetlen fotót nem láttam róla, ahol ne lenne alaposan világos púderrel bevakolva az arca, és vörösre rúzsozva a szája. Az utolsó vendég, az az írónő, akit összehoztak az Andy Vajnával elég irritáló volt. És gebe. :twisted:

Kép
mancs
 
 


Coolasa,
részben irígy, mert Ti legalább már elkezdtétek, amit mi is szeretnénk, viszont a zajért, kupiért nem irígy.

Bréko-bréko nálam = "Bajusz, Rezső merre vagytok?" Ha esetleg vkinek ismerős... :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


Jó reggelt!

Csak hogy egész pontosak legyünk Tüncike és Csabika történetében, Gabi, rosszul figyeltél! :D A 30 évvel öregebb csaj vezette be az örömködés rejtelmeibe :lol: , a mostani csaja valóban öregebb, de azt nem mondta mennyivel. A többi valóban így hangzott el. :D :wink:

Na igen, 11kor lefekszel ... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek,
hát tényleg ez a legnehezebb munka. Fel sem ér vele az éjszakai meló, meg semmi más. Amikor még dolgoztam, azt mondtam, hogy alig várom, hogy baba legyen, és itthon lehessek vele, legalább nem kell melóznom. Hja, ez tényleg így is van, de hol van az a meló ehhez képest... Bár az közel sem ad ennyi örömöt és boldogságot, mint Petike :wink:
1 éve és 1 hónapja dolgoztam utoljára :lol: És még 2 hét, és vége a szülési szabinak. Már előre fáj a dolog. Mármint a családi kasszának. :evil:

Kép
mancs
 
 


Igen-igen, ahogy Ilba mondja! A 30 évvel öregebbel feküdt le először (brrr!) és most is egy idősebb nővel hajt, de az nem vezet ennyivel. Jamaicai a nő, a kislánya meg fehér bőrű szöszi.

Kép
mancs
 
 


Ilba,
Beni hogy kéri a cicit? Hogy jöttél rá, hogy szopizni akar? Vagy megpróbáltad, hátha? Annyira örülök!

Kép
mancs
 
 


Mancs, én is néztem a Szulákot, most először és csak azért, mert alaposan felhívtad rá a figyelmet, és a Csabikáról én is azt gondoltam, hgoy ő a melegek sztereotipiája, de nekem teljesen közömbös, hogy ő most milyen hőfokú, mert annyira veszettül azért ez a téma engem nem hoz izgalomba. Az írónőről meg az jutott eszembe, hogy milyen szerényen kezdte úgy a mondatait, hogy "mint közismert, én írtam ezt a könyvet..".. de milyen könyvet? Biztos ráparancsoltak, hogy ki ne ejtse száján a címét, mert ingyenreklámról ne is álmodjon, de még soha nem hallottam se róla, se az irományáról. Azon kívül, hogy műveletlen féltuskó vagyok, ennek talán az is magyarázata lehet, hogy valszeg nem jelölték irodalmi nobelra. Megjegyzem, számomra nem túl hiteles íróként olyasvalaki, aki láthatóan nem tud összefüggő, koherens mondatokban beszélni.. de erről Jumam véleménye feltétlenül érdekelne...

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba,
amint kifejtettem, azért feküdtem le, hogy ne kelljen égetni a lámpát Z-nek, a tévénézés nem volt tiltva. :evil: :evil: :evil:

Tényleg, most hogy mondod, valóban nem erre a nőre mondta, hogy 30 évvel öregebb. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa,
a Szulák mondta a könyv címét: Nem akarok szingli lenni!
Nekem elég ideges típusnak tűnt ez a nő, borzalmasan beszárított hajjal és irritáló stílussal.
Csabika sztem most DIREKT adta a hetero stílust. Eddig sose ilyen volt. De ez mindenkinek a MAGÁNügye, azzal fekszik le, akivel akar. Csak aztán ha kiteregeti a szennyest, akkor ne csodálkozzon, hogy csámcsognak rajta az emberek.

Kép
mancs
 
 


Írónő úgy nézett ki, mint egy múmia. Pedig tuti fiatalabb volt egy tizessel, mint amennyinek kinézett. És én ebből a csajból nem nézek ki még 1 oldalt se, nem hogy 1 könyvet. :roll:

Gabi,
oxi, értem én! :wink: Hogy vagy?

Mancs,
már ezer éve nem kínáltam napközben Benit. Aztán vasárnap nem akart elaludni, volt pici nyűgi, na mondom, nesze neked kölök, itt a csecs! :lol: És elfogadta. Én: :shock:

Aztán tegnap nem evett jól, mindig hiszti lett a vége, tutira éhes volt még, így idejöttem vele a kanapéra és vártam. (Este is itt szopizunk). Elkezdett rám mászni, meg tépte a pólómat, tömte a szájába. Felhúztam és már ment is a szopi. :D
De nagyon cuki volt, azt hittem megzabálom, elment a villamos, felült, nyugtázta, vissza. Ugatott a kutya, Felült, mutatta, mondtam, igen ugat a kutyus, rámnevetett és folytatta ... :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nem is olyan hülye ez a Tüncike, meg Csabika, hisz még mi is róluk beszélünk! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, én is gratulálok az új módihoz (Beni evés), megérdemled a hepiendet, annyi energiát áldoztál arra, hogy tényleg tejet kapjon, más már rég a könnyebb, tápszeres megoldást választotta volna.
Én is úgy értettem, hogy a Dzsamaikai hölgy a 30évvel idősebb... amúgy ennek a Csabikának meg döbbenetesen gazdag volt a szókincse... de ettől még tőle sem vennék önéletrajzi könyvet.

Mancs, pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa (egyes bankok a hitelkérelmezők jövedelmét nem akarják hallani, én meg a könyv címét, ha már úgyis elhangzott, de én eddig megúsztam :wink: )

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan , nincs időm visszaolvasni, mert lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem a gyermekkel foglalkozom :lol:

Bubek,
gyertek persze!!!
10-kor kezdődik
találkozzunk ott 9:50-kor oxi?

Talira sajnos nemtudunk menni, mert jönnek azt a hülye vízórát lecserélni 11-14 óra között.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba,
olyan jó ezt olvasni! Te aztán tényleg megérdemled, hogy Beni szopizzon, más már rég feladta volna...
Az írónő-szerű tényleg nagyon szarul nézett ki. Amúgy sztem szép arca lenne, de látszik rajta, hogy állandóan fogyózik, ami nem baj, de róla lerí, hogy KOPLAL. És ez visszaüt: beesett arc, aszott bőr, a karja lötyögött... Gondolom a teste egyéb pontjain is ugyanez a helyzet a bőrével... :twisted: Inkább nyomjunk kicsivel többet a mérlegen, de ezt NE!!!
Apropó, hallottatok Soma új akciójáról? Nagyon szimpatikus kampányt indít, a neten (is) olvastam róla.

Kép
mancs
 
 


Coolasa,
ne papapázz itt nekem, mert idegrohamot kapok ettől a reklámtól (is) :evil:

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Szilvi alszik,ebéd fő,igy egy kicsit bekukkantok!

Mancs:

Az áfonyás bébikajával vigyázz,mert Szilvi úgy meghajtotta,hogy nem győztem cserélni a pelust.Én kkábé 11 hónapos korában adtam neki először és utoljára.Azóta nem mertem még adni.

Ilba:

Tök jó,hogy cicizik Beni!!!!!!!!!!!
Gratulálok a kitartásodért!
A kendő Szilvin nem új,csak ritkán van rajta,mert mindig leveszi a fejéről!Most is levette,de ezt már nem örökitette meg Gabi :D
Elkészült a cd!

Natasa:
Neked is irom,hogy elkészült a cd,viszem a talira!Te jösz ugye?

Dia:

Mehetünk együtt a talira persze,de mi Gabival a KÖki-től indulunk,a Határ úttol tudnál csatlakozni.Jó ez igy neked?

Amúgy Tünci és Csabika kettőse már nagyon unalmas!Mit meg nem tesznek az emberek azért,hogy a média velük foglakozhassanak!

Kép

Kép
novum
 
 


MAMACKA, NÉVNAPODON ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!! :lol:

Kép
mancs
 
 


Novum, Gabus, csatlakozhatnánk mi is Nokedlivel hozzátok csüt-ön a Kökin (oda fut be a BKV+ nevű buszunk..)? Figyelem, ha nemmel válaszolnátok legszívesebben, gondoljatok arra, hogy 15 perccel később úgyis elkerülhetetlenül összefutnánk a ligetben! :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


És aki még nem látta a tegnapi játszóteres képeket,most megismételjük :D egy kicsit másképp:

Békés hintázgatással kezdődött:
Kép
Miket beszél ez a Llivi?Kép

Na add csak ide azt a labdát! Kép

Sikerült megszereznem!!!
Kép

Nem baj!Én addig csúzdáztam!
Kép

Kép

Kép
novum
 
 


Coolasa:

Naná,hogy talizhatunk!Mikorra tudsz odaérni?

Kép

Kép
novum
 
 


Novum, amikorra mondjátok, hogy menjünk, ott leszünk. Aznapra semmi más programot nem terveztünk be (ez árnyaltan Bubeknek is szól), így szabadok vagyunk, mint a madár, ráadásul Hokedlikének még nincs fix napirendje, hogy ekkor eszikalszik, így hát lesz, ahogy. Hányra menjünk, és ott hova?

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Na én is jövök egy kis nosztalgikus képekkel. :wink: Coolasa!most engedélyezem a kommentálást! :twisted: :lol: Munkásokhoz részvétem. :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Sasha!
Nem nyomoztam utánad csak véletlenül megkérdeztem látott e Titeket a csaj. :twisted: Derékfájás :evil: ismerős.

Én is láttam tegnap a langyos bácsit de pszt! :lol:

Mindenkinek cupp,megyek gyereket altatni. :wink: Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Coolasa:

Szerintem fél fél 12-kor a bérletpénztárnál!Mi 11.20-kor indulunk és elég 10perc kiérni a Kökire.A bérletpénztárnál van fánkosos és ott úgyis meg szoktunk állni kaját venni.Igy oké?

Kép

Kép
novum
 
 


Petike még mindig nem alszik :shock: :shock: :shock: Nem tudom, már mit csináljak. Tegnap se aludt csak 2x 10 percet. Este meg nem bírt elaludni a fáradtságtól. Eléggé kivagyok én is. Éjjelente persze ugyanúgy keleget, és reggel fél 7-kor kinyílik a csipája. :shock: :shock: :shock:

Kép
mancs
 
 


Bubek, végül hol álltatok meg a Népligetnél a Planetárium közelében?

Csajok, küldtem a táblázatot, de azt azért tudni kell, hogy mindkét tábla a szigorúbbak közé tartozik, pl. a Kismamás tábla ennél engedékenyebb, ami asszem a januári számban ismét benne lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Sajtine,
Na ez a lelkiismeretfurdalás ismerős. Ha ébren van, miatta, ha alszik a teendők miatt, ha meg már itthon vannak a nagyok, akkor miattuk. :oops:

Ldicsi,
Nálunk is Dorka volt a másik esélyes, a lányok is nagyon pártolták, egy hajszálon múlt, hogy a Bogi mellett döntöttünk. (Az Imi alkoholos filccel ráírta a 36. heti 4D UH felvétel CD-re, hogy Bogi -1 hónapos és onnantól már nem volt visszaút. :lol: )

Milyen jó, hétvégén Ti kijöttök Pestről vidékre, mi pedig bekirándulunk, Liget, Sziget, Dunapart. 8)

Eszti,
Gratula a szép autóhoz! :)
Mérni én sem mértem soha, és nem is paráztam túlzottan, csak azt szerettem volna, ha van tejcsi bővivel és ne kelljen folyton izgulni, hogy most vajon éhes marad vagy nem.

Ilba,
A szülőkkel nem kötöttünk szorosabb ismeretséget, Tökön a Patkó Csárdában ebédeltek ők is vasárnap. (Meg még a Markos, és a Stáhl Konyhájából a Majd-a-Budai, de ő otthon maradhatott volna és akkor nem ette volna el előlünk az összes tökös-mákos rétest. :evil: ) A mama vörösesszőke volt, a papa pedig asszem kopasz, olyan laza, jófej családnak néztek ki, a lányok 4-5 év körüliek voltak. Jöttek barátaik is, ahol a kisfiú Igor volt. (De ez a név nem tetszik… pláne egy lánynak. :D )

Milyen jó, hogy újra szopik Beni. Fejsz még így is majd?

Miért lenne kimondhatalan? Ugyanazok a magánhangzók, mint nálunk. Vagy az r miatt? :shock:

Timi,
Szilvi nagyon vagány a kendőjében. Annyira nagylányos már. Elképesztő. :D

Gabus,
De akkor Titeket nem tántorított volna el a névadásban, hogy egy rokon már beelőzőtt. :wink:
Én is vettem ma kantáros gatyót a zsámbéki piacon. Kínai… 8)

Vuka,
A babakocsit mi felvihettük a gépre. Miért jobb az autós ülés? Őt még úgyis ölben kell fogni.

Bubek,
Hatra megyek, az Imi visz, Bogit eddig vittük magunkkal, mostanában párszor már elvolt a csajokkal itthon. (Csak a csajok buktak ki miatta, mire hazajöttünk.) De ugye akkora már 1 éves nagylány lesz… :wink:

Sasha,
Akkor jól ment a beszoktatás első napja. Megvolt minden, váza meg kerítésborogatás. :lol: Dani édes pofa lehet. Meg persze a tesók is. Én nem is tudom mit kezdenék a fiúkkal, hárommal egyszerre pláne.

Tiltott tárgyak a poggyászban: Nyáron Bulgáriába repültünk, anyósom későn ébredt rá, hogy két kisolló is van a táskájában, kidobni nem akarta, ezért megkértünk valakit a csomagfeladós sorból, hogy had tegyük bele a bőröndjébe. Már mindenki a gépen ült, mikor szegények lihegve, elgyötört arccal megérkeztek. Csak remélni tudtuk, hogy tiltott manikürkészlet felhalmozás miatt testüregi átvizsgálást azért nem kellett elszenvedniük. :lol:

Bogesz tegnap köszönte az esti tejpépjét, és rakott krumplit vacsorált. Meg túrórudit. :shock: Még nincs baja, ezután remélem már nem is lesz.

Na, ezért nincs nekem időm képeket felrakni, mert ennyit írok. :roll:

Nem is olvasok vissza tovább. Coolasa délelőtti S.O.S. jeleit, ha kicsit késve is, még vettem. Menteni nem kell, úgy vettem ki a soraidból, hacsak 10.25 óta nem rosszabbodott drasztikusan a helyzet, de engedd meg, hogy részvétemet és együttérzésemet ezúton kifejezem. :D

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Megvagyok!

Dancival ismét voltunk bölcsiben. A második szokós nap. A forgatókönyv nagyjából ugyanolyan volt, mint tegnap, leszámítva, hogy most nem tettünk tönkre semmit. Danci jól elvolt, ismét csak a labda miatt keresett meg, de ma már kihozták az összes lasztit. Úgy meghúztam vele a hátam egy izmát, de úgy... tegnap a derekam fájt, ma meg a hátam közepe. Tönkre megyek, mire beszokik a bölcsibe. Mert az egy dolog, hogy a gyerek átmászik a barikádokon, de nekem át kell lépnem a vaságyakat, amik a barikádot képezik sok helyen... ja és közbe fussak is és csípjem el az épp behatolni készülő zsiványt... na az a behajolás nem kellett volna. Ugyanis próbálok észrevétlen maradni, ha van olyan, akkor inkább menjen utána a gondozónő, de szegényeket sajnálom. Beszélgettem a Rozika nénivel és mondta, hogy eddig 2 hetente szoktatták be a gyerkőcöket, és idén megváltoztatták ezt a rendeletet és hetente szoknak be. Vagyis még az előző hetiek se szoktak be, sírósak, stb és már jön a következő "adag", így nincs idejük az újakat magukhoz édesgetni.
Na mindegy. Holnap már fél órára kimegyek... nem hiszem, hogy az még gond lesz.

Coolasa!
Zajos munkákért nem vagyok irigy, de azért már igen, hogy itt tartotok. Mi még csak tervezzük a tetőtér ráépítést.

pusz mennem kell kicsit takarítani, mert megesz a kosz

na jekk mindenkinek :wink:

Kép
sasha
 
 


Jucus,
semmi sem tántorított volna el, ennek három oka van:
1. óvodás korom óta a tesómról akartam elnevezni a fiamat,
2. sórornőm tőlünk vette az ötletet, még a kórházban, a szülés előtt (!!!) sem tudta, milyen nevet adjon, mi naívan megemlítetük, hogy a miénk majd Péter lesz, aztán meglepődtünk, mikor megkaptuk a hírt, hogy megszületett a kis Peti. :lol: De engem egyáltalán nem zavart, viszont mondtuk nekik, hogy ettől még a miénk is az lesz. :twisted:
3. ez az egyetlen fiú név, ami Zolinak tetszik.

Ilba,
jól vagyok, nátha már nincs, most a fejemre ment, olyan, mintha ülne valaki a fejem tetején.

Coolasa,
de jóóóóó, Ti is velünk jöttök! :D Dia is remélem, és akkor miénk lesz egy egész metró szerelvény. Pláne, ha Vanília is itthon lenne.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
nem kaptam meg a táblázatot :(

Ebből már tényleg nem lesz alvás, és mindjárt itt a 2 órási szopi... :shock:

Kép
mancs
 
 


Akkor kik jönnek csütörtökön a talira :?: :?: :?: :?: :?:

Kép
mancs
 
 


Sasha,
tök jók ezek a beszoktatós beszámolóid, nagyon jól jön, mert kábé tudom, milyen lesz majd. Meg a múltkor írtad, hogy kellett írni egy füzetbe a gyerekről, hogy mik a heppjei, mit szeret, mit nem stb. Akkor egy kicsit megkönnyebbültem, mert sokat filóztam azon, hogy kis apróságokból lehetnek nagy galibák is, ha nem tudja a neki idegen óvónő vagy gondozónő, hogy mit hogy regáljon le. Én ugye ismerem a gyerekemet, itthon egy kis angyal, mert tudom kezelni a dolgait (nagyjából), de egy új helyen, új emberek között kis fenevad is válthat belőle. Tudom, ezzel a listával nem lehet kiküszöbölni mindent, de az is valami, hogy egy kicsit megismerik a kölköt belőle.

Mai napunk egyébként tök érdekesen alakult eddig, mert 8-kor felébredtünk a szomszéd fúrására, de Livi 10 perc múlva visszaaludt, még jó, hogy először kávéztam, pipiltem, nem vettem ki egyből az ágyból. Először gondoltam, hogy na, jól kitolt velem, mert ha ezt előbb tudom én sem kelek fel. De aztán bevillant, hogy hoppá, meg tudok normálisan reggelizni, sőt, még arra is vetemedtem, hogy feltettem az ebédet főni, így mire a nagyságos kisasszony 10 órakor kinyitotta a szemét, már készen voltam mindennel. 1 óta megint alszik, így ebédelni is nyugodtan tudok, nem kunyerál senki. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?