Új privát üzeneted érkezett!

Dadomi jó lett a levél. Szegény Timi. Mikor csatlakoztam hozzátok akkor derült ki neki a rák. Még Olivér a pocakjában volt.
Olivérnek nagyon boldog szülinapot kívánok én is!

Mesi lánykád tündéri. Gratula az új szemüveghez. Tegnap hoztam én is el az új szemüvegem. A régi már nagyon karcos volt, igaz, hogy csak lencsét akartam benne cseréltetni, de párom akkor velem volt és így egy komplett szemüveget kaptam (fényre sötétedő üveggel).

Tuntun akkor Ricsikéd nem igazán szereti az én lányaimat. Nálunk ami csak a lányoké szinte minden rózsaszín. Ők pedig ezt a színt imádják.

Meséltem már, hogy az oviban van egy nagyon rossz kisgyerek (verekszik, nagyon csúnyán beszél). Most kiderült, hogy valamilyen betegsége van, valami kromoszóma hiányos. Ez azzal jár, hogy hirtelen dühös lesz, mindenkit ver (óvonőket is), és a beszéde pedig no comment. Annyit kértek, hogy mivel a gyereknek az oviban ez az utolsó éve legyünk toleránsabbak vele. Na már most én nagyon sajnálom, hogy ilyen beteg, de mikor a gyerekemet veri azt azért nem hagyom. Persze ennek a gyereknek speckós oviba kellene mennie, de mivel az anyukája egyedül neveli, nem tudja megoldani, hogy minden nap bevigye Szekszárdra.

Viki drukkolok, hogy most már Dóri baba is úgy lássa, hogy jobb kint, mint bent.

Ani vigyázz magadra a mai szüreten. Remélem jobban vagy már.
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!

Rékababa, Ricsike a lányokat szereti, sőt a lányokon is a rózsaszínt, csak itthon ne legyen belőle :lol: :lol: :lol:
És csak most derült ki a kisfiúnál, hogy ezért ilyen a viselkedése? Sajnálom én is az ilyen eseteket, de úgy vagyok vele, hogy ha az én gyerekemet veri meg, vagy okoz neki maradandó károsodást, akkor a sajnálat kevés.

Viki, pedig úgy reménykedtünk :lol: :lol: Na hátha majd ma!

Na lassan elkészülünk és megyünk a Vajdahunyad várához, majd jövök még!!!
Vendég
 


Viki! Ezek szerint nem érzi meg a frontot a kicsi lányka :wink: Akkor beszélgess el vele gyorsan, hogy ez maradjon is így! Nálunk a fiúk frontok idején nagyon nyűgösek voltak kicsinek - legalábbis nem volt mire fogni a nyűgösség okát, így a front maradt mindig a bűnös :lol: Drukkok mennek ezerrel!!!

Rékababa! Legyetek toleránsak? Pusztán mert ez az utolsó éve az oviban? Evelinnek is az utolsó lesz, nem? Azért remélhetőleg az iskolában már nem kell tolerálnotok!!! Egyébként meg ha speciális óvodába/iskolába kell járnia a gyereknek - ugye teljesen az ő érdekében, hogy lehetőség legyen a fejlesztésére - akkor ennyi áldozatot nem tud a szülő meghozni? Én azt megértem, hogy egyedülálló és nem egyszerű neki, de azért Szd. nem a világvége! Sokan ennek a távolságnak 10-15-szörösét is megteszik, hogy a gyerekük megfelelő szakemberhez kerüljön. Arról nem is beszélve, hogy a többi gyereket meg igenis hátráltathatja, komoly problémákat okozhat nekik. És az ilyen magatartás-zavaros gyerek nem egyenlő mondjuk egy mozgássérült gyerekkel, vagy valamilyen más enyhébb fogyatékkal élővel. Én voltam olyan csoportban gyakorlaton, ahol hallássérült és enyhén értelmi sérült kisgyerek volt az egészséges gyerekek csoportjában. És csak azt tudom mondani, hogy le a kalappal a gyerekek előtt! Az a hihetetlen empátia, segítőkészség a kisgyerek felé, fantasztikus volt látni!
De az ilyen fokú magatartás - zavar, ami nálatok van annál a kisfiúnál, az már teljesen más kategória!

Na lépek, mert így nem lesz ebédünk sem, és a takarítással sem végzek! Emmaaaaaa!!!! Nem értek ide a rendrakós tündérkéid!!!!!! Ejnye-bejnye!!!! :P :P :P :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 

 
 

sziasztok

tudjátok,kevesen vagyunk,muszáj lenne segítenem,csakhogy éjjel Eliza is belázasodott. Voltunk reggel az ügyeleten,de nem igazán tudjuk,hogy mi a baja,torka nem igazán piros...így mi ketten itthon maradunk,csak anyu,a húgom,Zoli meg Kristóf megy ki...remélem Kristóf nem lesz délutánra lázas...
én már kicsit jobban vagyok,már fennt tudok lenni,de a lázam folyamatosan 37.5-37.7 körül van...

dadomi megdícsérlek,ha lehet ezt mondani...tudod,hogy hányszor álltam már neki levelet írni az iwiw-en?? De soha nem küldtem el...

Mesi,nagyon szép csajszi a lányod!!!

tuntun írj majd a rózsaszín füzet-történetről!!!!!De hallod,Ricsitől azért a fenékbebillentést megérdemelnétek ám!!! :lol:
Na,megyek,majd még jövök,addig is,jók legyetek!!!
Vendég
 


rékababa hallottam a történetről...nem tudok hozzászólni :twisted:
tudod,itt is volt egy kisfiú,aki folyamatosan káromkodott,ütötte verte a gyerekeket,a nevelőket,a wc pumpával,a fajátékokkal,csavarhúzóval járt oviba,stb...annyi idős,mit a Kristóf. De itt a szülőkkel is nagy gáz van. Közös összefogással elérték,hogy pszichiáterhez kellett járnia,aki kiderítette,hogy nem járhat normál közösségbe,de a szülők ezt nem hajlandók elfogadni. Kész rettegés volt minden nap,mikor itt volt,egy pillanatra nem lehetett magára hagyni...
Vendég
 


Cseriani! A küldés gombnál elég sokáig rajt volt az ujjam az egéren :oops: :oops: :oops:

Tuntun! Én azon gondolkodom, hogy Ricsike mivel fog benneteket megszívatni a rózsaszín-ügy után :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki!!!! Ugye azért nem jelentkezel, mert már a szülőszobán vagy???? :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Itt is úgy derült ki az egész, hogy mi szülők nem hagytuk magunkat, így az óvonők nyaggatták az anyját. Addig míg végre elvitte orvoshoz. Ennek a kisgyereknek van 3 féltestvére és náluk is ugyan ez a baj.
Dadomi mi is ezt mondtuk, hogy sajnáljuk az anyját, hogy egyedül neveli, de azért ha akarna tudna tenni arról, hogy a gyerek bejárjon Szekszárdra. Iskolát ugye akkor kezdi mikor az én lányom. Már felkészültem arra, hogy megkérdezzem, hogy melyik osztályba iratja a gyerekét, mert én akkor bisztos másikba fogom, de állítólag Várdombra fog járni a kislétszámú iskolába. Hát nem bánnam, mivel a lányomat eléggé szereti így is bántani. Réka decembertől ovis lesz. Evelinnek a csoportjába kerül, ugye ahol ott az a gyerek.

Ani nálunk is volt mind a két lánynál láz. Igaz egy hónappal ezelőtt. Először Evelinnél. Pénteki napon kezdődött vasárnap estik folyamatosan lázas volt. Mindig 38-38,5C volt. És Hétfőtöl mintha elvágták volna. Az orra nem folyott, nem köhögött, "csak" lázas volt abban a 2,5 napban. Pont egy héttel később pedig Rékánál volt ugyan ez, annyi különbséggel, hogy neki hétfőn még volt egy kis hőemelkedése.
Vendég
 


Dadomi... dehogy vagyok... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a férjemnél volt a gép.... :? :? :? :? semmi nem történik velem... se fájás... se keményedés... :? :? :? :?
Ha máskor nem legkésőbb holnap fél 2-kor indul a mandula... :wink: :wink: :wink: :wink:

Köszönöm lányok a drukkokat!!!! Tényleg nagyon jól esik...

Szép napot Nektek! :)
vikiviktor
 
 


Viki! Lehet, hogy nálad a következő 2 ujjnyi tágulás is észrevétlenül zajlik :wink: A végén mire bejutsz a szülőszobára, már teljesen ki leszel tágulva egyetlen fájás nélkül :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok,

nagyon jó volt a kirándulásunk. Volt egy csomó kóstoló, ettünk isteni finom kenyérlángost, vettünk egy csomó mindent is. Bementünk a múzeumba is, a gyerekek is élvezték. Ami nem igazán tetszett, hogy a színpadi programnál pl. 12-től másfél órás ebédszünet volt :?
Erikem eléggé elfáradt, estére már szinte menni is alig tudott. Ja és életében először vattacukrot is evett.
Este 1/2 7-kor már itt könyörgött mindenkinek, hogy adjanak neki enni, olyan éhes volt :P :P.

Bekötöttük a könyveket, felcímkéztük a füzeteket és előkerült a rózsaszín is, ami első dühében a szemetesbe kötött ki :roll: :roll: :roll: Összeszorított szájjal mondta a magáét, mi meg gonosz szülők jókat nevettünk rajta. :oops: :oops: :oops:

Elhiszitek, hogy 2 csomag füzetborítót kell megvennünk, mert hiába van benne 15 db., nem olyan méretű, mint a mi 14 könyvünk :evil: :evil: :evil: És a legszebb, hogy 2. osztályos könyvekre való. Mondtam a gyereknek, hogy annyi fölöslege marad, hogy 5-től márcsak a maradékokból kell csomagolni. Vagy pl. kell 3 db. ceruza, de csak kettesével vannak becsomagolva, így élből már 4-et veszel, de még sorolhatnám az ecseteket is, ahol 4 db. van egyben, de abból csak 2 jó és a másik csomagból is 2. :evil: :evil: De még mindig olcsóbb, mintha a maszeknál vásárolnék be, mert ott lehetne darabra is megvenni, de jóval drágább.
Vendég
 


Ani hogy vagytok?

Képzeljétek, B.lellén volt a kis drágám utoljára táborban és bizony téma lett a csajozás :lol: :lol: A fiamnak azt mondták a lányok, hogy imádják a bőre színét, és ha 8 évvel idősebb lenne járnának vele. Csinált felvételeket a gépével és frankón tették-vették magukat neki a nagyobb lányok :lol: :lol:
A mamánál meg van egy kislány, aki baromi szerelmes lett a fiamba, a dédijének lediktált egy szerelmes levelet, amit odaadott a Drágámnak.

És akkor most jönnek a gonosz szülők: elkezdtük faggatni a csajokról, elmondta a dolgokat, majd megkérdezte az Apját, hogy ennyi információ most már elég a lányokról????? :D :D :D Fantasztikus egy kölyköm van.

Majd holnap rakok fel képeket is.
Vendég
 


Viki drága egyben vagy még?

Babriella, hogy vagytok?
Vendég
 


dadomi írta:Viki! Lehet, hogy nálad a következő 2 ujjnyi tágulás is észrevétlenül zajlik :wink: A végén mire bejutsz a szülőszobára, már teljesen ki leszel tágulva egyetlen fájás nélkül :lol: :lol:



Dadomi... a Próféta szóljon belőled :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: De nem vagyok ám naiv... tudom, hogy fájni fog... de megéri.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Tuntun... "Viki drága egyben vagy még? "

Igen.... :wink: :wink: :wink: :wink: azon kívül ,hogy úgy érzem lent "kést forgatnak" bennem... :? :? :? :? semmi bajom.... :wink: :wink: :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Viki, kitartás már tényleg nincs sok hátra!!!!

Én "fájásügyileg" ill. tágulás témában nem tudok hozzászólni, mert én "égből" kaptam a gyerekeimet :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Viki!
Általános Vállalkozási Főiskola-gazdálkodási és menedzsment szak :D
Már nagyon a finisben vagy...

Ani!
Jobbulást Neked és a Lánykádnak is!!!

Tuntun!
megnéztem volna Ricsi reakcióját a füzetre :D egyébként nem csoda hogy már most körülzsongják a lányok :wink: :wink:

Köszi a dícséreteket Csajok!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


jobb reggelt

kérdésetekre röviden válaszolok: sz@rul. Eliza egész jól bírja,Kristófnak eddig semmi baja,remélem mehet holnap oviba,egy gyerekkel mégiscsak könnyebb lesz itthon...
Én péntek este óta folyamatosan 37.5-38 körül mozgolódok,a torkom egyre rosszabb,már fáj az egész p..ám(félreértés elkerülése végett ez pofám akart lenni :lol: ),és alig bírok fennt lenni. A mai naptól előre félek,hárman vagyunk csak itthon...8.40-re kell mennünk a gyerekorvoshoz,elviszem a kisasszonyt,lássa a saját doktornénink is!!!
hát,röviden ennyi. Ne haragudjatok,hogy most senkihez nem szóltam,nézzétek el nekem,lécci-lécci... :oops:
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Ani, gyógyuljatok meg minél előbb! Ma akkor a pihenésről gondolom csak álmodni fogsz :? :? , de legalább ha a gyerekeket lerakod Te is dőlj le.
Neked nem kéne visszamenned az orvoshoz?
Vendég
 


mondta a doktornéni,hogy nálam ez jó pár napig így lesz,pénteken kell visszamennem,ha addig nem leszek jobban.
Elizával semmi baj,síma vírus,antibiotikumot sem kellett volna felírni neki,a torka egyáltalán nem piros,tiszta a tüdeje,nincs nyirokcsomó-megnagyobbodása...mostmár szedjük végig az antibigyót,abba ne hagyjuk feleúton...na mindegy. Ilyenkor üt meg a guta...
lányok,én ennyire beteg nem emlékszem,hogy voltam-e már. :cry:
tuntun sztem is nagyon helyen a fiacskád. És nyugodtan mondjad csak neki,tudjon róla...sztem attól beképzeld nem lesz,csak tisztában lesz magával,a testével, a kinézetével...
tuntun erre a rendezvényre olyan szívesen elmentem volna :D

köszönöm csajok mindenkinek a jókívánságokat,igyekszem hamar rendbe jönni,de látom,ez most nem fog sikerülni...

reggel Anyu addig itthon marad,míg Kristófot elviszem az oviba,legalább Elizát nem kell magammal cipelnem,elég lesz az ágyneműt,a váltóruhát,a tisztasági csomagot,a benticipőt,stb...

remélem reggel leszek annyira jól,hogy tényleg én vigyem el,első nap szeretném én vinni...

Most megyek,gyerekek eljátszanak,kicsit lefekszem. Szerencsére ebédünk van,maradt tegnapról :D
Vendég
 


Ani, sajnálom és jobbulást Neked!!

Enikő is beteg lett, hétvégén a Balcsin 9 egyéves volt vele együtt, nem csoda, ha elkapott valamit :( Tegnap lázas volt, 2x hányt, éjjel az orra is eldugult, voltunk ma dokinál, kapott antibiotikumot sajnos, de amikor nem lázas, egész jó kedve van. Most meg alszik már 2 órája :) Remélem hamar túllesz rajta :roll:

Amúgy jó volt a tali, de a Balcsiban fürödni csak péntek délután tudtunk, utána elromlott az idő. Eni nagyon élvezte a pancsolást :D Kevesebben is voltunk a tervezettnél, sokan lebetegedtek, vagy Apukáknak dolgozni kellett szombaton :(

Húh, remélem Viki már a szülőszobán van :D Ha mégse, akkor bocsi, nem akarlak idegesíteni :wink: De drukkolok nagyon :!:

Bocsi, de nem tudom mire akartam még reagálni, most olvastam vissza vagy 3 oldalt. Mire végzek, addigra meg fent lesz Eni, így én már nem pihenek... Na mindegy, remélem ma éjjel már többet alszunk majd :roll:

Dadomi, köszi hogy írtál Olivér nagymamijának, küldd el nekem is majd lécci ;-)

yuyu79
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem! :oops:

Én nem vagyok szekszárdi. Hanem Baja mellett lakom.
Itt a kórházban 6 hetesen vizsgáltak meg és legközelebb csak a 12 hetesre kell mennem. Előbb nem csinálnak Uh-t.

Mivel volt már vetélésem, érdekelne, hogy mi van odabenn.

Olvastam a neten erről a Medi Cenrtumról.
Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek fogadnak úgy is, hogy csak egy Uh-t szeretnék és vizsgálatot nem? Ill. be lehet egyátalán jelentkezni csak Uh-ra?
És van-e tapasztalatotok erről a helyről, orvosokról stb.?
DR. Varga józsef, Winkler László és Quispe Juan dolgozik ott.

Köszönöm :P
dinuss
 
 


Sziasztok!
Megígértem Vikinek (vikiviktor),hogy értesítelek benneteket is,ha "történik" valami.
Nos,
Fél 2 re bement vizsgálatra.Nem lett az indításból semmi,mert magas a vérnyomása.Bent kellett maradnia,de úgy érzi,ma nem lesz még baba.Jelentkezik,ha változik valami.

Írok nektek is,ha lesz mit.
További szép napot.

Kép
v.andi
 
 


szia dinuss
medicentrum ügyben nem vagyok kompetens,nem voltam náluk,nem ismerem őket...
Juant kerülöm,nagyon nincsenek jó tapasztalataim vele...

szia Andi köszi a hírt. Nagyon drukkolok,hogy ne is kelljen indítani,jöjjön Dóri baba magától...
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Van egy pár percem, mivel Bence anyuéknál van, Ármin meg most evett és így nyugi van :D , ezért gondoltam benézek és teszek fel nektek képeket a fiúkról, úgy is megígértem!

Kép "Nagyfiam" (a szép tiszta arcát és ruháját ne nézzétek :D )
Kép Tesók!
Kép Már ilyen ügyes vagyok!
Kép Mosoly Anyának!
Kép Elgondolkodtam!
Kép Kukucs!

Most megyek mert még ezer a dolgom!
Bocsi ha sok lettem!
Puszi nektek!
dius02
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!!

Dius, gyönyörűek a fiaid!!!!

Ani, Eliza hogy vagytok?


Este összepakoltuk a sulis cuccokat, hát mit mondjak még nekem is nehéz. Bár állítólag 3 kg-nál nem lehet több alsóban a gyerek cucca - úgy kell kialakítani az órarendjüket - élből minden tantárgyból van 3 könyve+ füzet+tolltartó......
De szerintem ez is hülyeség, hogy ne azt nézzék, hogy milyen a tankönyv, hanem hogy hány deka :shock: :shock: :shock:
Ricsikém 3/4 6-kor már kelt, hogy ő nem álmos és mikor megyünk a suliba :lol: :lol:
Tegnap voltunk Ricsikével fogorvosnál, mert kiesett egy tömése és mondta a fogdoki, hogy abszolút semmilyen édességet ne egyen a gyerek :shock: :shock: Egyen zöldséget, gyümölcsöt, csak vizet igyon, egyszer-egyszer kakaó v. tejeskávé....., jó értem én az Ő álláspontját, de ennyire mereven cukorellenesnek még nem hallottam orvost. Még ha én itthon meg is oldanám - persze eszembe sincs - a suliban, oviban majd az én kényem-kedvem szerint fognak főzni a gyereknek?
Slusszpoén, hogy kérdezem, hogy mivel édesítsek? - semmivel, a gyerek azt szokja meg amit kap, így a szülők rontják el azzal, hogy édességet/édeset adnak neki. Egyébként nagyon jó fogdoki, miatta Ricsike abszolút nem fél a fogorvostól, így egyik fülemen be, a másikon ki, csak megosztom Veletek az álláspontját :wink: :wink:
Most az, hogy Ricsinek már szuvas a foga persze köszönhető az édességnek is, de nem csak annak.

Még azt elmesélem, hogy vettünk az íznapokon házi paprikás kolbászt, szalámit és tegnap Eriknek azt adtam vacsira, kiflivel, meg parival. A kolbászból kétszer kért egy jó 10 centis darabot megevett, még kért volna, de nem adtam neki. Persze a kifli, meg a pari ott figyelt a tányéron.
Nem tudtam lefényképezni, az orra hegye, a szája körül tiszta paprikás volt, hát majd megzabáltam. :lol: :lol:

Na megyek lassan keltem a sulisomat! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Biza becsengettek.
Mi ma kapjuk meg a könyveket.
Persze holnapra legyen becsomagolva ebe az átlátszó öntapadós sz@rba :evil:
Majd be lesz.Én tavaly évközben vettem a müllerben csomagolót.Vastag átlátszó és nem kell szabni.

Tuntun:apával pénteken megyünk fogorvoshoz,csak rutin ellenőrzés.De muszáj ,mert csak így van garancia a javított fogakra.

Nem csináltál képeket a paprikás pofiról :lol:

Ja úgy irigyellek ,hogy ilyen talpra esett Ricsi.
Berni csak bizonyos helyzetekben,anyóssal kitárgyaltuk,hogy az a baj,hogy még nagyon játékos.
Probálja összeszedni magát,de egyenlőre csak szétszórtság van belőle.
Jó azért nem aggódom,mert megérik az a kistök :wink:


Ani: :cry: remélem ma már jobban vagy!!!!!
Gyógysugik!!!!


Dinuss:sajna nem tudok segíteni.
Az én dokim 5-dik héttől a 9-dik hétig hetente nézte ,hogyan fejlődik a babócám.Nálunk bonyolult volt a helyzet,nem vetélések miatt,figyelt.De féltett és bizot benne ,hogy megmarad a baba.
Kaptál valami gyógyszert,utrogesztan vagy valami más progi pótlót?

V.andi köszi az infót!


Dius:jaj de édesek,jó kis hurkái vannak Árminnak.

Rékababa:júj........bakker nem semmi,és akkor mi van ,ha valamelyik gyereknek pl maradandó sérülést okoz :evil: :evil: :evil: .Pl megüti a szemét,ez véltlenül is előfordulhat ,de kösz szépen.Így 1% esélyből hogy előfordul lett 99%-ék.
Nagyon sajnálom és remélem nem lesz túl sokáig az ovitokban!!!!


been:a sulit várja ,csak a tanulást nem!
Talán nem, lesztek betegek.Mondjuk most elég sokan küszködnek takony korral és torokfájással :?

Mesi:nagyon cuki a lánykád.Lassan mentek nyaralni,hmm kicsit irigyellek.remélem jó időtök lesz.
Mi annó -így szeptember elején voltunk Bibione -ban-Apa kiakadt ,hogy minek rakok be farmert,meg melegítőt,na most este eltudtuk viselni.

Na most lépek a többieknek puszi!
berni611
 
 


Hali!

Berni!
mi nem megyünk már sajna nyaralni idén :S sztem összetévesztesz vkivel :D igaz...vidékre megyünk Anyáékhot 5 napra,de az nem nyaralás :)

Tuntun!
én a gyerekorvosunkkal vagyok így,néha csak bólogatok arra amit mnod,aztán csinálom amit én látok jónak :) De Ő is jó orvos :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi:hűűű bakker..nézd el nekem olvasok és nem tom mit :roll:

De látod én szívesen elküldenélek nyaralni,képzeletben befizettelek egy olasz útra :lol:
berni611
 
 


Semmi gond Berni :D
kár,hogy mi is csak képzeletben tudunk külföldre menni....de nem panaszkodom,mert sok családdal ellentétben mi legalább voltunk nyaralni,igaz "csak" a Balcsin,de mi nagyon élveztük :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok,

bocika ment Olaszba! :lol: :lol: :lol:
Mesi meg megy nyaralni a suliba hétvégén :lol:

Mi sem voltunk már nem tudom hány éve nyáron nyaralni, nekünk erre marad az ősz, meg a tél. De legalább tavaly le tudtunk menni egy-egy hétvégét a Balcsira, idén még ennyi sem :cry: :cry: :cry: Nem baj majd bepótoljuk. A lényeg, hogy a gyerek nem ült itthon.
Vendég
 


Mesi,

"nekem a Balaton a Riviéra"!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Dinuss! A Medi Centrumban már nincsen a Varga dr, neki van külön magánrendelője máshol. Bár nem ismerem az előzményeidet, de csak azért tuti nem fognak uh-ni, hogy megnézzék, hogy minden rendben van-e, ha te egyébként nem érzel semmi problémát. Bár magánban, ha fizetsz érte, bármi elképzelhető.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, most csak Dinuss-nak:

Medicentrumban nincs a Varga, nem az Imrével kevered? Én hozzá jártam, az említett 3 közül szintén hozzá mennék (találkoztam a kórházban egy bajai kismamával, neki a Juan volt az orvosa, meg volt vele elégedve). Simán csinálnak sztem csak uh-t, fenn van a honlapjukon is a szolgáltatás/áraknál.

Többieknek majd később, bocsi! :oops:
Vendég
 


halihó mindenkinek

Hogy telt az első reggel??
Kristóffal semmi gondom nem volt,egy szó nélkül bement az oviba. Nemsokára jön haza,kíváncsi vagyok,mit mesél...
Szegény Eliza is úgy menne már,egyfolytában az ovit emlegeti,de éjjel is lázas volt,meg most is lázasan ébredt :cry:
Én szerencsére ma eddig nem voltam lázas,a többi is majdcsak elmúlik...

dius,mekkorák a fiaid,nagyon édik!!!!
Jó testvérek(mostmég)????? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ani
: remélem, már javulgattok, nagyon rosszul hangzik ez a betegség! :(

Dius: nagyon szépek a fiúk, nekem a kukucs-kép a kedvencem!

Mesi: Lara baba tündéri, igazi kis topmodell!

:wink:

Vikiviktor: sajnálom, hogy bent fogtak és nem indították meg a szülést (bár mikor írtad, csodálkoztam, ahogy tapasztaltam a kórházban, nem eszik olyan forrón a kását...) Azon meg végképp csodálkozom, hogy a magas vérnyomás miatt nem - nekem valahogy úgy magyarázták, hogy a szülés rá a megoldás...

Tuntun: ez a cukorellenesség ésszerű keretek között ok, de ilyen formában.... marhaság.

Dadomi, Been, Josi, DEvcsa: veletek mi újság? Yuyu: hogy vagy?

Köszönjük, mi jól vagyunk. Holnap már megyünk tanácsadásra, mert csütörtökön már 4 hetesek leszünk

:D
Vendég
 


Már 4 hetes lesz Marci?? De megy az idő...Képek? ;-)

Köszi én jól vagyok, de Enikő beteg, amúgy nem lenne vészes már, de most az antibiotól hasmenése lett és újra hányt is ma :evil: Most akkor ne adjam neki? A ma estit nem adtam be, és holnap hívom a dokit, meg adok neki probiotikumot, de azt is kihányta elsőre :cry:

Dia, köszi a képeket, nagyon jók :D

Na, kiváncsi vagyok Dóra baba mikor indul el kifelé végül :roll: :wink:

yuyu79
 
 


Jó reggelt!

Ahogy ígértem,hoztam a jó hírt:

VIKI (viktor)BABA HÍREK!

"Örömmel értesítjük,hogy kislányunk F.Dóra kibújt 2009.09.01-én megismerni a nagyvilágot 3700 gr 55 cm."

Szeretettel gratulálok itt is!

Kép
v.andi
 
 


Én is gratulálok, jó egészséget nekik :!:

Ez most kicsit feldob legalább, egyébként nem indult valami jól a napunk. Elkaptuk a vírust, Apja is meg én is, reggel volt hasmenés, én hánytam is, epét, aztán a 2 kekszet, amit megettem. Doki meg csak délután rendel. Vettem be 1 magneB6-ot, mást nem merek. De Enikő legalább javulgat...Igaz, ma még nem kapta meg az antibiot, majd ha beszéltem a gyerekdokival...

yuyu79
 
 


Ja, és köszi Andi, hogy hoztad a jó hírt :D

yuyu79
 
 


Jó reggelt!!!

Viki gratulálok Dóra babához!!!! Nagyon jó egészséget, sok tejcsit kívánok!!!!!!
Kép
Vendég
 


Andi, köszönjük a jó hírt és kitartás, nemsokára Barnabás is felmondja az albérletét!!! :wink: :wink:


Julcsi, Nektek jobbulást!!!
Vendég
 


Andi köszönjük szépen az infót,add át jókívánságainkat,ha beszéltek!!!!
vikiviktor,gratulalunk!!!!!Sok-sok boldogságot nektek!!!!!

tuntun bocsi,ha nem,de Ricsinek a tejfoga van tömve,ugye???Akkor nehogymár ilyen drasztikus cukorelvonást csináltassanak vele,ez azért durva!!!!

yuyu,ti szegények!!!Jobbulást. Figyu,antibiotikumot tudtommal nem szabad abbahagyni,mert akkor legközelebb ugyanaz már nem biztos,hogy okés lesz a szervezetnek...
Enikőnek normaflore,nektek laktív(azt tudtommal te is nyugodtan szedheted),meg jó sok hideg víz!!!!

Én már tegnap óta nem voltam lázas,a torkom is picit jobb már,de szegény elizám még este meg hajnalban is lázas volt,de egyáltalán nem hatja meg,és semmi más tünete nincs...nem értem ezt az egészet. Reggel közelharcot vívtunk,mert ő már nagyon menne oviba,és ezt most magyarázd meg neki,hogy bár semmi baja,csak lázas,de nem mehet addig...hát,nem egyszerű :?

mióta hazaértünk időnként elsírja magát,hogy "oviba szejetnék én is menni"
"viszem tutustámat,anya,nem síjok az oviban"
Megzabálom!!!!
Vendég
 


Ani, igen két-két tejfoga között kezdett el szuvasodni, így rögtön négyet kellett tömni és ezért mondja, hogy a gyereknek rosszak a fogai. De ezt nem csak Ricsinek mondta, hanem alapból minden gyerekre. Neki van két unokája, kíváncsi lennék, hogy náluk mennyi édes van (bár a két szülő is fogorvos).
Örülök, hogy jobban vagy, Eliza is csak kimászik már abból a fránya lázból.
Eliza :lol: :lol: , szegénykém biztos nagyon aranyos lehet, ahogy alkudozik Veled.

Nálunk az egyik gyerekorvos azt mondja, hogy már az antibiotikummal együtt szedjük a normafloret, a másik, hogy csak utána kezdjük el.

Erikem meg most kezdett el mondatokat összerakni pl.: becsuk paraván Erik, Ricsi pakol (parkol akar lenni) ott... olyan édes :lol: :lol: , meg ahogy mondja, hogy ül (és a kis száját csücsöríti keményen)
Vendég
 


asszem lógok még én is pár képpel:
Komló-Zobákpuszta:
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


ezt az autót kaptuk 1 hétre...persze kik birtokolták??? :lol:
Kép

az összes elöl levő sapkát felhúzták:
Kép
Vendég
 


Köszi a tippeket, Ani! Enikőnek Bonolact pro + kid-et vettem, azt adták a gyógyszertárban... az is jó??

A dokit hívtam, ő is mondta, hogy adjam tovább az antibiot, és normafloret. Majdnem leszúrt hogy mért nem azt vettem... de hát nem mondta, nem is tudtam hogy antibiot írt fel, hasmenése meg még nem volt akkor :evil:

yuyu79
 
 


Sziasztok,

Ani nagyon jók a képek!

Na ma hivatalosan is kihirdették a gázleállást hétfőn déltől szerda délig nem lesz. De nemcsak nálunk, hanem még 5 környező településen. Mondjuk a társasházakkal nincs gond, ők villanyosok, a családi házasok meg dögöljenek meg, csináljanak azt amit akarnak.
Megpróbáltuk, hogy addig a kazánt átkötetni pb-re, de bonyolult lenne, így Apa hoz haza egy lakókocsit :? Én meg szedem a pénzt a szomszédoktól :lol: :lol: Lehet, hogy nem kellett volna még a medencét leengedni?? :roll: :roll:

Ricsikéék ma írtak matekfelmérőt, hogy lássa a tan.néni mit felejtettek, du.-n a szülőin el is mondja az eredményeket.
Mától nem lehet bemenni az iskolába, hanem a portáig lehet bekísérni a gyereket és ott is kell du. megvárni. Hát megmondom őszintén egy kicsit szar érzés volt, dehát ez van.....

Ma voltam fodrásznál és nem vörösre festtettem a hajam, hanem padlizsánra. Ricsikém - igazi úriember - már a sulinál megdicsért, hogy szép vagyok, majd itthon kb. 2 perc múlva, közölte, hogy a piros hajam jobban tetszett neki és visszafestettem majd? :roll: :roll:

Megyek döntök magamba egy kávét és megyek a szülőire, este jövök.
Vendég
 


Viki hatalmas gratula Dóra baba érkezésére!
Vendég
 


Isten hozott Dóra baba !!!!!!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Hát a szülőin tul.képpen nem volt semmi, kivéve azt, hogy tavaly töltöttünk ki kérdőívet, hogy vagyunk megelégedve az iskolával, tanárokkal.....
Az összesítés eredménye az lett, hogy a nagy többség nincs megelégedve a fegyelemmel, ezért lett pl. bevezetve, hogy szülő nem mehet be az iskolába. Először is ne kóricáljon ott, másodszor meg ne foglalja le a tanárt és közben a gyerekek szétszedik az osztályt. Persze nem késhetnek meg egyéb természetes dolgok, viszont amiben jó magyar szokás szerint megint sikerül túlozni:
- ha egyszer nincs ott a felszerelése, vagy nincs kész a leckéje már nem lehet példás szorgalma, ill. magatartása ill. felszólítót küldenek a szülőnek
- ha a WC-ről nem ér vissza időben, akkor már a naplóba hiányzásnak beírják
- ha csak a feladott feladatokat készíti el és nincs semmi plussz, akkor csak jó lehet a szorgalma, ha példás akar lenni, akkor otthon kell még plussz feladatokat csinálnia, versenyekre kell nevezni.... jó mi???
Hát kíváncsi vagyok rá, hogy mi fog ebből kisülni.

Reggeli után tervezek a Corába menni, de ma Erikem még mindig alszik. :roll: Most, hogy már suli van Ő is kukorékol 1/2 7-kor, de persze ma nem :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: