Új privát üzeneted érkezett!

szosz!
hát úgy lászik anyja lánya...
Zsófi is az, csak nagyobb. október óta kb 20dekát hízott. másfél évesen 84cm és 10, 60.

egy vicc:
tegnap küldte a párom:

Anyuka vitatkozik a kislányával, aki nem akarja megenni az ebédet:
- Mit gondolsz kislányom, mi történik azokkal, akik nem eszik meg azt, amit
eléjük raknak?
- Vékonyak maradnak, topmodellek lesznek és hülyére keresik magukat!
Vendég
 


Betti: ha nem lenne segítségem én is keresnék valakit. De van szerencsére, sőt anyósom nyugdíjas, így ő bármikor mozgósítható. Levit még mindenhová vittem magammal, 1 éves volt, mikor intéztem a kölcsönt, a bankot megjártuk párszor vonattal. 2-vel nehezebb ügyet intézni, meg mikor az egyik beteg nem viszem a váróba a másikat is, nehogy elkapjon valamit. Most meg Dorcsi még beteg, így nem viszem magammal az oviba, így reggel és délben is vigyáznak rá. Sokat számít.

A szüléstől meg persze, hogy félsz. Lehet, hogy hülyeség, de én is nagyon féltem a másodiknál. Mert a végefelé pont az a fájdalom volt eszembe nekem is, mikor szétszakadsz. Amit utána elfelejtesz, de ilyenkor előjön.

Tünci: te pedig ne szégyelld magad a fekvésért, azt hiszem senki nem lenne a helyedben szívesen. De már nem sok van hátra. Múltkor azt álmodtam, hogy szültél, de nem írom meg mikor. Csak annyit, hogy jó idő volt kint. :wink:
Vendég
 


hú csajok,de jó,hogy az melohelye is tb kifizető,úgy azért egyszerűbb lesz,a Mák dolgokat meg majd a férjem intézi..én a szüléstől nem annyia félek(könnyen vagyok..),én azon rágom magam,hogy amikor 5 perc felülni az ágyban,ogy ugrálok hozzá.De uram megígérte,hogy két hétig ágyba hozza Kismucit..azt mondta,nem megy addig dolgozni és punktum.:)

egyébként én sokat álmodom a szülésről..de Mancsa ,azért ne májusban legyen,oké? :lol:
tünci28
 
 
 

 
 

Anyany:Mi általába 11 körül megyünk sétálni legalább 2 órát aztán 3-tól 5-ig alszik Hannus unatkozni nem szoktunk ügyesen eljátszik meg most sokat tornászunk is.
Majd játszóházba szeretném elvinni hogy kicsit gyerekek között legyen.

Katinka:Én 10 csepp cebiont szoktam madni ha náthás.
Jaj szegény Lili :( Jobbulást neki!

Tünci:Ok.majd viszek neked tulipán hagymát :wink: :D

Winchi:Elfelejtettem írni hogy nekünk nem volt semmi bajunk a 15 hós oltás után.
Vendég
 


De sokat írtatok...Most csak tavaszi képek:

Kép Tulipánok húsvétkor

Kép Anyósom magnóliája

Pussz!

Kép
Kép
katinka31
 
 


az eüről meg nem írok már,mert kitiltanak a babanetről..

mi lehet gégéével?december óta alig ír..:(

tök jól megy így az idő.
tünci28
 
 
 


Lara: akkor nem volt tesóféltékenység, az akkor kezdődött, mikor elkezdett mászni Dorka és megfogta a játékokat.
Az elején azért nem volt szerintem, mert nagyon készültünk rá apával. Sokat beszéltünk róla Levivel, hogy a kicsi szopizik, meg sokat alszik, igyekeztem akkor játszani Levivel, mikor Dorcsi aludt. A kórházban ajándékot kapott Levi Dorkától. Meg bevontuk az ellátásába. Ő hozott tiszta pelust, ő nyomta a popsikenőcsöt, ő választotta milyen ruhát adjunk rá. Emlékszem mindig rózsaszínt választott, mert az lányos.

Nem tudlak követni most titeket, pedig olyan jó, hogy ilyen sokan írtatok.
Vendég
 


Tünci:Nekem az első felülés 30 perc volt :oops: de utánna már sokkal könnyebb lesz főleg ha Apa ágyba viszi kismucit :D
Nekem is kell keresnem valakit ha igy folytatódik Apának sok a munkája igy nem mindig tudok suliba menni :(
Vendég
 


lara,nekem úgy emlékszem az első 4-5 nap volt gáz,de most szerintem a szoptatás miatt fájdalomcsillapító se lehet.de legalább tudom mire számíthatok. :?
tünci28
 
 
 


csak amíg hat a fertőtlenítő a fürdőben...

Politika: a két nagyra én sem szavazok, a szélsőjobbtól meg félek, egyszer már nagy bajt okoztak... Én is mindig elmentem, de most nem tudom, mi lesz.

Nekem a második császárnál könnyebb volt, már tudtam, mire készüljek, mobilisabb is voltam, de még így is voltak nálam fürgébb kismamák. Mondjuk itthon két hétig csak napi kétszer mentem az emeletre, lent a mosógépen is berendeztem egy pelenkázót, meg ugye itt volt a bölcső.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Ani: jó ez a vicc. :lol:

Tünci: nem, azért nem május. 8)

Katinka: de szépek a tulipánok, idén már nekem is lesz remélem.
Nekem a doki tanácsolta, hogy ha taknyos ennyi cebiont adjak, és reggel-este kapja, mert hamar kiürül.

Á, nem tudlak itthagyni titeket, pedig közben már apának is adtam ebédet. De ne tudjátok meg mekkora kupit csináltak a gyerekek, míg én itt szórakozok. Dorcsi már idehordta körém az összes könyvet, Levi meg a kisszobát terítette be.
Na megyek beszélgetek kicsit apával is, nehogymá' azt higgye nyugodtan ehet.
Vendég
 


Tünci:Nekem az első hét aztán kivették a varratot és könnyebb lett.De ha ott lesz melletted kismuci akkor nem a fájdalom fog számítani :wink: amúgy volt olyan aki már császár után tök jól volt.Csak én voltam ilyen tápos :(
Vendég
 


hát ne irigylem a császárosokat.
nekem is volt varratszedés, 3at ki kellett venni, mert nagyon megszáradtak, és fájtak. de utána 2 óra múlva már vígan voltam.
probléma utána volt, a lépcsőzéstől. 3.emelet...
de azóta meg semmi sem. pedig a végén mivel fáradt voltam, a doki segített, kinyomni...

ZSófi meg nem akar aludni. tegnap sem akart, 20pec volt csak délután. levegőzni kellene, de nem viszem ki, amíg náthás.
Vendég
 


és tiszta szomorú vagyok, majdnem lett egy elliptikus gépem a vateráról, nagoyn olcsó, egész jó, de nem nagoyn ismerem a vaterát. a csaj meg nem tudta azonnal befejzeni. többet meg nem tudok rászánni.
stepperem van, de nem ér semmit.
Vendég
 


any,elliptikust nem ismerem,nekem bicóm van.de bende használta,dícsérte,hogy jó nagyon.

lara,nekem még most is bennt a varrat háromnegyede,bennt szakadt..
tünci28
 
 
 


tünci!
bendénél próbáltam ki az elliptikust, igaz, Zsófi üvölteni kezdett.
és azért tetszett nagoyn mert olyan mint a danceaerobic, jól átmozgat, és utána meg lehet pörögni. (úszást is mondanám, de azt nem tudok)
Vendég
 


Férjem is elliptikust szeretne, csak szerintem elég nagy. Most egy szobabicó van a vendégszobában, azt is át kell cipelnünk a hálóba, ha valaki nálunk alszik. Mennyiért sikerült volna, any? ha nem gond persze, csak kíváncsi vagyok.

Nati is mostmár kétszer felébredt a nátha miatt, de nem mentem fel, így visszaaludt.

Tünci, varrat... :shock:
Jaj, akartam írni, tegnapelőtt beszéltem a sógornőmmel, már a 35. hétben van, febr. 24-én lesz a progi császár. Tegnap a c&a-ban olyan édi cuccokat vettünk a kissrácnak, most kiélhetjük a fiús "hajlamainkat".

Kép
Kép
katinka31
 
 


Jó sokat termeltetek délután. :D

Szösz, mit jelent az, hogy a férjed vén ember, ha megkérdezhetem?

Tünci, azért gondolod, hogy nem lesz több babátok mert kismucival nehéz várandósságod van? A fekvés miatt ne szégyelld magad, neked most ez a dolgod, hogy növeszd a pici fiatokat. A neve mikor lesz publikus?
Amit írtál a kórházról, az nagyon elkeserítő. Anno 1 éve jöttem haza úgy, hogy nem volt 0. éjszakám, és meg se vizsgáltak. Ráírták a leletemre, hogy normál uterus. Ha megteszik, egy kaparással és + 1 éjszakával megúszok mindent, és nem lettem volna 5 éjszakára elszakítva az újszülött kislányomtól!!!

Szavazás: én nem megyek el. Egyik párt se ér semmit, ráadásul úgy van, ahogy írjátok, úgyis mi szívunk. Akkor meg minek?

Betti, nem tudom, miért állítják sokan, hogy jobb a kitolás, mint a vajúdás, az a majd szétszakadok fájdalomnál rosszabbat még nem éreztem. De próbálj meg nem félni, szerintem az sokat segít. Segítség jó, ha van. :wink:

Én is utálom a hideget, ki se viszem Lexit.

Ani, mostanában a kedvenc játék a beszélő porszívó, ma tök sokat tologatta. Lehet, hogy Zsófi is élvezné. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Katinka 12ezer volt.

beze!
egyelőre nem játszik el semmivel sem. de újítanom kell.
majd szétnézek, mi és hol mennyibe kerül. mert sajnos a játékok...
határ a csillagos ég...
Vendég
 


De jók ezek a tavaszi képek!

Nálunk most is lehetne bugyiban flangálni a lakásban. Ugyanis, hogy kint ennyire hideg van, még jobban fűtenek! Most már 29 fok van! :shock: :shock: :shock: Iszonyú! De ablakot meg nem lehet nyitni, mert ott meg ömlik be a nagyon hideg! Én szeretem a meleget, de ez most egy kicsit túlzás!

Lara: megkaptam a privit, holnap válaszolok!

Beze: 35. Annyira nem vén, csak az agyamra megy, mikor ennyi nyavajája van. Ma fájt a háta, mert meghúzódott, a nyaka, mert elfeküdte, meg a feje, meg a szeme. Azt hiszem ma más nem. Szóval ezért vénember.:lol:

Tünci: Ezt nem tudhatod. Van egy ismerősöm. Ő több babát is elvesztett, mire lett egy kislánya. Vele az egész terhességet egy kórházban töltötte. A kislánya most kb. 11 éves lehet, tavaly újból férjhez ment, és most megint van egy kisbabája, aki problémamentes terhességből született!

Én nem emlékszem, hogy fájt volna a szülés! Csak arra emlékszem, hogy mondogattam, hogy nagyon fáj! De konkrétan a fájdalomra egyáltalán nem! De azt mondják a női agy ezt kitörli. Különben nem szülnénk többet.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Az elliptikus tréner nagyon jó. Én a terhességem elején azt használtam, futás helyett. Még használnám most is, csak az influenza miatt már nem merek edzőterembe menni, itthon tornázok, Rékára. Amivel meg a férjemet kergetem ki a lakásból.... :D

Szosz: enyém 36 éves....

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!
Csaj egy gyors.
Tünci, ha jól tudom a régio zoys nem zárt be, csak elköltözött. Jelenleg a Penny mellett találjátok meg. Ha érdekel megnézem a nyitvatartást is.

Anyany! máskor kérlek szólj, ha vatera gondod van!

Szösz! ha unatkoznál hívjál fel. Mi is mindig egyedül sétálunk, mert a párom sokat dolgozik. Gyakran megyünk felétek. :) Pl most hétvégén is biztosan mert a párom mindkét nap dolgozik.
bende
 
 


Még valami!

le ezzel a nagy depresszióval csajok! Gondoljatok bele, hogy hány éve nem esett ennyi hó! Menjetek ki a gyerőcökkel és élvezzétek. Hideg van, ezért nem kell órákra, de azért sétálni meg egy kicsit csavarogni hóban, havazásban is lehet!

Ja és Nyanyó kb 4- szer kel éjszaka és általában fél 6- kor végleg felébred. Segítségem nekem sincs, de azért nem vagyok elkenődve:))))))))))- szóval fel a fejjel!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bende 2010.01.28 09:47-kor.
bende
 
 


...és hozzánk is lehet jönni depit és unalmat űzni.:) bár sok babakocsit nem tudok tárolni, azért kettő nagyobb befér- a többiek meg jöjjenek esernyőre csukhatóval. :)
bende
 
 


Bende: Dehát Te egy Duracell Nyuszi vagy! :lol: Ezért nem vagy elkenődve! Ma éjjel Réka is 4x kelt, reggel pedig fél 8-kor, de én teljesen kész vagyok. Ha alszik, szerintem én is fogok. :oops: De majd hívlak, jó lenne találkozni, pont egyik nap gondoltam Rátok, hogy már régen találkoztunk! Mikor sétáltok, még mindig 2-5 között? Nekünk mindig máshogy jön ki, de ha egybe esik a ti időtökkel, hívni foglak. Hétvégén szerintem itthon lesz apa, de lehet, hogy aludni fog, ma reggel is a halálán volt. :twisted:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


A hó, jobb, mint a Balaton!
Kép Kép Kép

Így is lehet aludni:
Kép

Ennek annyira nem örültem:
Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok Lányok!

Szösz:Réka de édes a képeken :D :D :D :D mi is három csukjába szánkózunk :D Az utolsó képen jót nevettem (bocsi)egyik nap a Hanna a sudokrémet kente a bodyjára közbe mondogatta hogy krém krém én meg gondoltam hogy játszik hát játszott is mikor benéztem meg vigyorgott azt még mindig nem tudom hogy érte el a krémet :roll:

Bende:De jó hogy irtál :D Hogy vagytok?

Katinka:Már 35-ik hét?Hú de gyorsan megy az idő.Szorítok nekik nagyon!Lányok hogy vannak?

Tünci:Nem tudsz valamit a pici fiúról?

Anyany:Zsófi hogy van?
Vendég
 


Sziasztok!

Én beintettem a télnek, tegnap csinosan felöltöztem és elmentünk délután sétálni, turiba voltunk ahol nem voltam hónapok óta, szóval kirúgtam a hámból :lol:
Ma főzés, nagytakarítás, Matyiruha pakolás, hósöprés és megigértem a kis sz*rosnak, hogy ha felébred a csicsilásból akkor kimegyünk a hóba. Csillogott a szeme az örömtől amikor látta, hogy esik a hó :lol:

Ancsi annyira jó képeket tettél az iwiwre, gyönyörű haja lett Dorkának egész más a pofikája is :lol: :wink:

Réka ápolja bőrét rendesen :lol: Kisöcsémről volt ilyen kép csak neki az arcán is vastagon volt a krémből :lol:

Nagyon szépek a virágos képek! :wink:

KépKép
winchi
 
 


sziasztok!

hát úgy tűnik a taavaszcsalogató virágok nemigen jöttek be,talán a legrosszabb idő a héten ma volt.Á, -10 fokban indultam fehérvárra, szélvihar, hó, naná ,hogy késett a busz, már úgy fáztam, majdnem nem mentem be.Hiába, azért nagyon kis nyamvadt lettem, mire hazértem mindenem fájt és átfagytam, hazafelé már nemi s tudtam buszozni, felhívtam a férjem, ohgy végeztem ,aztán mondta h üljek szépen taxiba..úgyhogy úgy jöttem, mnit az urak, taxis meg nagyon örült a jó fuvarnak.

Uh-n minden oké, fl 57mm,bpd 77,pocak 242,kb 30 hetesnek megfelel, 1400-1500 gramm között biztosan van, jó nagy, doki szerint nagyon szépen fejlődik, fejvégű,áramlás jó,placenta 1-es fokban érett.Megnézte a pocakom, jó feszes volt, mondta ,ohgy inkább pihenjek ezután is..ja, mondom már nem is tudok járni.
Aztán átmentem még vvtelre, sorban állás,de nem voltak sokan, mióta van ez az időpontrendszer,elég hamar behívtak.
Mondtam dokinak ,hogy mi történt a barátnőmmel, mondta ,ohgy tudja, de azért csak nem lesz baj a babával és velünk nem fog megtörténni, arra gondoljak, amit megbeszéltünk és vigyázzak nagyon.
olyan jó volt látni a nagyképernyőn, ahogy ficánkolt, jaj, úgy imádom!!!!

visszaolvasok...

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Winchi: Meg a szőnyeg sem lesz egyhamar kiszáradva! Kapott a hidratálóból rendesen! :lol:

Ancsi: Én is néztem a képeket az iwiwen, és elámultam Dorka hajától! Hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt ennyit változnak! :shock:

Tünci: De jó, hogy minden ok. :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Tünci Kismuci tökéletes paraméterekkel rendelkezik :lol: Sajnálom a rossz utazást, melegedj át, pihenj!

KépKép
winchi
 
 


Szösz, Réka aztán szépen bekrémezte a fél világot!:) Meg az az alvó póóóz!!!!

Lara, tegnap beszéltem anyukával, akkor jól voltak, de ne m is merem minden nap kérdezni, úgyis szól, de őt ma hazaküldték.Stabil a baba, azt mondták nekik az első két hétben minden eldől, ha nem lesz agyvérzés, és le tudják hozni a gépről, akkor rendben lesz.

Katinka, de örülök a sógornődnek, kell a pozitív példa is!!!Drukkolok nekik és milyen jó, hogy fiúcska is lesz!!!Lányok most hogy vannak?

Beze, Szösz a több baba kérdést úgy értettem ,hogy még lehetne egy, de a harmadik csásázrnak már elég nagy kockázata van és azt mondta a dokim, hogy mindenképpen ezután most várni kellene 3-4 évet.És ahogy végiggondoltuk, ha netán az is hasonló lenne, mint ez, egy óvodás gyerek mellett már nem tehetném meg, hogy fekszem hónapokon át, hisz a férjem dolgozik, nem elég hogy engem is ki kellene szolgálni, oviba menni reggel, du, meg minden egyéb..és nem is hiszem ,hogy kísérteném a sorsot, nem tenném ki magunkat egy újabb baba elvesztésének..mert úgy látszik esetünkben nem az elején vannak a gondok, én meg soha többet nem szertnék félidős vetélést, vagy koraszülést átélni..

Meg őszintén szólva, ha nálam idősebb nők vállalnak gyereket én is azt szoktam mondani, ohgy nincsenek elkésve, de ma megint láttam a rendelőben néhány olyan párt, ahol apa látványosan 40 körül, anya majdnem 40..és valljuk be, amikor a gyerek a kamaszkorba lép, mi meg 60 felé járunk, akkor azért kiütköznek a generációs nehézségek..azért az már egy nemzedék "átugrása".Nem úgy kellene lennie.Szóval már csak emiatt sem.
tünci28
 
 
 


Bende, köszii, akkor jó, nem is mentek messzire, egyem meg az uram, akkor pedig elment mellette vmelyik nap, de nem tűnt fel neki!! :lol:

képzeljétek mondta a férjem, hogy vmit számoltam az éjjel, de olyan valószerűtleneket mondtam ,hogy nem hitt a fülének..mondom neki, nem az volt, h.:két medve, 18 farkas, róka, nyúl..Válasz:Deee, de mi a sz*t álmodtál??? :lol:
ááá,megnézem az álmoskönyvben, ugrálták át a kerítést az állatok én meg számoltam, meg mentettem a nyuszikat a farkasoktól, meg a rókáktól... :roll:
tünci28
 
 
 


bendében van élet!
és annyi energiája van!

ma végre kint voltunk egy kicsit. csak boltig mentünk, de elég is volt eltolni odáig a babakocsit.

köszi a kérdést, Zsófi elég jól van, nem köhög, mert az elejétől kapta a lándzsás útifű szirupot, meg a vitamint is. a c-vitamint a teájába tettem, így fel sem tűnt neki.
ma még csak egyszer kellett szívni az orrát a séta után.
étvágya is van, a levegőzés is jót tett, be kellett tenni a kiságyba, átfordult a másik oldalára és aludt, egy nyikkanás nélkül.
Vendég
 


tünci!
remélem ez az álom csak jót jelent!
és örülök, hogy rendben vagytok! és a KisMuci is jól van!
a gyerekdologra meg ráértek szerintem visszatérni pár év múlva, ha mégis szeretnétek.
az egyik barátnőm, a 2éves mellett feküdt egész nap. a gyerek odahordta a játékokat, de mondjuk neki volt segítsége is. normális anyósa van, minden nap főzött. meg a férje vitte ki a kislányt a játszóra délután.

szosz!
Réka ennivaló!
Zsófi is tud fura pózokban aludni. mindig kilóg valamelyik végtagja a kiságyból. én meg pánikolok, nehogy eltörje...
majd hozok egy képet!

winchi!
Zsófi is szereti a havat. ma amikor mondta, hogy megyünk ki, hangosan kiabált, hogy HÓÓÓÓ! és szaladt az ajtóhoz. alig bírtam elkapni, hogy jól felöltöztessem.
Vendég
 


Tünci:Örülök hogy jól van a kis pocaklakó :D :D :D :D már nem is olyan kicsi :D :D :D
A harmadik császárnak amúgy is több a kockázata vagy azért mert neked más a vágás?

Örülök hogy a pici fiú jól van sokat gondolok rá.
Az egyik barátnőm kisfia is 1 kilósan született már 3 éves de teljesen utolérte a társait. :D Reméljük igy lesz ez a kisfiú is.

Winchi:De jól tetted hogy kirúgtál a hámból :lol: 8)
Vendég
 


jah, alvós kép!
Kép
Kép
Vendég
 


any,hát kész vagyok,égnek áll a feneke és így alszik :lol: .

lara,mindegy,hogy milyen császár,de 3 a max,amit engednek.és kockázatos,az összenövések,meg a méhrepedés miatt.az a barátnőm,akinek most született a fia,neki már a harmadik volt,ráadásul mindegyik sűrgősségi.8ebből kétszer levállt a lepény..)szóval ennyi.nekem Csetényi azt mondta,h a 3.-nál már felajánlják a művi meddővé tételt és ajánlott elfogadni.. :(
tünci28
 
 
 


tünci!
ez szörnyen hangzik!!!

igen ez a kedvenc pozitúrája még mindig. :lol: :lol: :lol:
takaró persze akkor a legjobb, ha alatta van, az alvós piros teletabi is mindig alatta köt ki.

naspi!
átírtam a tabis filmeket, jövő héten küldöm!
Vendég
 


Hello Lányok!

Fürtöske: válaszoltam!

Köszi lányok a dicsiket, dobok fel pár képet a többieknek is.

Szánkózás
Kép
Kép
Papír ami elérhető (egy csomag wc-papíron ül... :))
Kép
Kép

Azt hiszem ez önmagáért beszél. Nem elég, hogy szétpakolta a szennyes ruhákat, még el is bújt. :)
Kép
Jókislányka ( a kaja még a szája szélén) :)
Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Anyany! a falközös túriban az emeleten van egy eladó zöld tele tubi..

:)

Kép

Alvó Nyanyó
bende
 
 


Ja még Tüncinek.

Nekünk is kombi kiságyunk van. Ha szétszedjük, csak egy leesésgátló, meg egy nagyobb matrac kell majd bele.
Még egyben van, hasonló okoból mint a többieknek. Így nem tud lelépni az alvás elől:)
bende
 
 


Hihetetlen, hogy Dorkának is mennyi haja van. Nyanyó vajon mikor éri utol ezeket a csajokat?
bende
 
 


bende!
köszi, de a zöld már megvan.

te hogy mész fel az emeletre?
babakocsival?
Vendég
 


Anyany!
lent hagyom a kocsit. Betolom a félrerakott ruhák mellé és ott vigyáznak rá.
bende
 
 


szosz: nagyon édi a képeken Réka baba. És tényleg olyan kis minimanócska. :) Ilyen krémes nálunk is volt. Egy fél tégely sudocrem. Kicsit égnek állt a hajam tőle nekem is. :)
Olyan csini a kis pöttyös overál-ban meg kell zabálni. És az alvós is nagyon tuti.

any: Dorka is így szokott aludni. Büdösbogár pózban, én csak így hívom. :) És ezek a nagy szemek. Zsófi is mennyit változott. Nagyon nagyot nőtt. Repül az idő.
Elliptikus tréner jó lehet, nekem is van stepperem, a sarokban porosodik, én inkább bicózom Dorkával, ha jó idő van, de kéne már rendszeresen mozogni. A kilóimmal meg vagyok elégedve, de itt-ott lóg a bőr, meg has, azon kéne változtatni valahogy, na meg a puding hátsómon. :)

tünci: örülök, hogy Kismuci rendben van, és szépen gyarapodik, és remélem te is jobban vagy kicsit. Akkor nehéz, hideg napod volt ma. Jól melegedj át!! Forró tea, lábfürdő, vagy forró csoki! :)

winchi. jól tetted, hogy beintettél a télnek. Mi is voltunk kinnt tegnap. ma még nem, most alszik, de majd délután. Amúgy minden nap kimegyünk, csak már nyűg az öltözködés, nekem is....
de itt már nem esik a hó legalább. Édes lehet Matyi ahogy örül a hónak. :) Jut eszembe, nézegettem a naptárt nemsokára névnapozunk. Mátyás, Jázmin.... :)


katinka: jó ez a tavaszi kép. Édes Lili a tulipánok közt. És a magnóliafa? HMMMMMM. Sajnálom, hogy nem volt már jegy. Ákos jegyirodát próbáltad? Ha lesz legközelebb akkor megyünk mi is, vagy Halász Juditra. Ja, megnéztem én is a koncertfilmet, hát a "Dal ugyanaz marad"-nál eltört a mécses, és potyogtak a könnyeim..... neked nem?

beze: én is úgy emlékszem rosszabb volt a kitolás, mint a 2-3-4 akárhány perces fájások, legalább volt közte szünet, a kitolásnál meg....Bennem azért még él valamennyire a fájdalom, de azért elég halványan szerencsére...tuti, elfelejtjük, meg különben nem szülnénk többet.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


bende: Niki is tud ám aludni!! :D:D:D:D:D
Hát hosszú haja van Dorkának, de nagyon vékonyszálú, remélem nem az enyémet örökli, hanem majd olyan vastag lesz, mint az apjának!
Te tényleg energiabomba vagy. Nem tudom honnét szedsz ennyit, de adhatnál belőle! :)

Mi egyszer egy zűroldós tigrist vettünk ott Dorkának.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


a tehenes képpel levettél a lábamról Ancsi!!! :D

ezt néztük-
Kép
meg ezt-
Kép
tünci28
 
 
 


ancsi,forró csoki...nem ám a kakaó ugrott be,hanem egy félig megolvadt táblás milka,,, :lol: :lol: :lol:

de hogy tudnak ilyen pózokban aludni????? :shock: :mrgreen:
tünci28
 
 
 


tünci: nekünk az alsó képen levő kiságy van és nem vált be. Az alja nehezen kihúzható ha tele van és könnyen elenged a gomb amivel kihúzod mert nincs vmi jól rögzítve és nehéz a fiók önmagában is. A két gombos jobb.
A másik h a pelenkázó fiókos azért is jobb mert teljesen ki tudod húzni és könnyebb pakolni, Hatalmas azért a pelenkázó rész és nehéz bemászni a végére...sok kisruha elsikkad mert becsúszik és nehéz benyúkászni érte a kisajtón. Úhogy én ha most kéne vennem a felsőt venném. De kezdőként ezt nem tudtam, csak most tapasztaltként. De persze nem mindekinél ilyen csak nekem nem vált be.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dr_nono 2010.01.28 17:02-kor.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?