Új privát üzeneted érkezett!

Röpcsi!Tök ari képeket teszel fel!Hol találtad őket?

Kép
rena85
 
 


Rena Drága, köszönöm! :D Hidd el, szerintem nemsokára Te is egy boldog kismami leszel! :D Persze kakas családos képet még nem tudom honnan szerzek, de megpróbálok addig találni!

Pároddal, hogy vagytok?
Vendég
 


Röpcsi!

Nem hiszem,hogy mostanában kismami leszek. :( A párom mintha megkönnyebbült volna,hogy halasztjuk a baba dolgot.Nem is hozza szóba,így én sem,nehogy megint veszekedjünk.Ő teljesen megnyugodott viszont nekem nagyon nehéz.Tegnap is a tesóm kisfiára vigyáztam délután annyira jó volt.Imádok vele lenni de fáj is a szívem közben.Most lesz 1 éves és annyira édes gyönyörű gyerek.Olyan jó érzés mikor hozzám bújik.Nagyon bújós lett mostanában és imádja ha puszilgatják amíg még engedi ki is használjuk,agyon van puszilgatva.

Kép
rena85
 
 

 
 

Mindjárt írok!
Értem! :(
A lényeg, hogy Kép egymást! :D
Vendég
 


RöpcsiIgen a lényeg,hogy szeretjük egymást.
Tettem fel egy új avatárt,most ez jobban tetszik.

Nem tudtok jó avatár képes oldalt?Ha találok jobbat megint cserélek.

Kép
rena85
 
 


És a másik lényeges dolog, hogy már nem vagy Kép :D :D :D

Köszi! :D Ezeket az ari képeket a google keresőjébe az integet szót beírva találtam meg.
Ez az új avart képed szerintem nagyon aranyos!!! :D Édes ez a kismackó!
Sok helyen van avart kép, majd keresgélek én is neked, milyenre gondoltál?
Vendég
 


Aranyos vagy,hogy keresel nekem.Végülis mindegy valami aranyos babás,állatos ilyesmi.

Kép
rena85
 
 


Ja és köszönöm a dícséretet a macira! :D

Kép
rena85
 
 


Helló!

Röpcsi, milyen részletes beszámoló, állati sokat bírsz írni! Meg tök édik a kis képek a szövegben. Nem semmi volt a tegnapi napod! Nem is csoda, hogy kidőltél, s a torna is elmaradt! Leesett az állam, hogy milyen sokat kell várni az eredményre, azt gondoltam pár nap és meglesz! Igazad van, de az eü-ben is válság van, de már régtől. Rem. mihamarabb jó eredményt tudsz meg és beindul a program!

Rena, örülök, hogy most már gyógyult vagy! Nem most lesz pünkösd, hanem 2 hét múlva, csak már írtam, hogy tarts ki, akkor lehet nagyobbat szusszanni. Édi a kis maci, persze nekem az a bandukoló pipi is tetszett.

Adri szorítok a holnapi vérvételre!

Üdv a többieknek!
Vendég
 


Röpcsike, elég kalandos vérvételeid voltak, sajnálom, hogy a második fájt. Persze, ha ugyanoda szúrják, az fáj. 3-4 hét az eredmény, nagyon sok idő. De addig már mehettek lombikra? Nálatok is sikerülhetett a spontán baba, ne feledd!!!! Hiszen nagyon sok leendő kismaminak segített már a MET. Szuper vagy, hogy éjjel még nekiálltál tornázni, már szép feszes alakod lehet és nem fogsz szégyenkezni a strandon, annyira jó!!! Látod, ehhez a diéta és mozgás segített hozzá. Majd így csinos kismami leszel, gyönyörű szűk hosszú ruhákban. Azok a mamik olyan csinosak
Jaj de jó, hogy mindjárt kezditek a lombikot, biztosan sikerülni fog, ha most nem lenne spontán baba. De lehet, hogy mégis lakik bent valaki) És akkor nem is kell lombik. Hogy meglepődnél igaz? Pedig igenis lehet és szorítok neked!

Kedi, mikor kell tesztelned? Érzel tüneteket? Most nem is nagyon izgultál a babó miatt, szépen lefoglalt a meló és ez lehet a siker titka! Lakásügyben van valami előlépés, papírokat mind összeszedtétek már?

Rena, de jó, hogy jobban vagy!!!! Tök aranyos az új logód! Az inhalátorod fincsike lehet. Tényleg most allergiád nincs? Jönnek ezek a nyárfa pihék mindenhol, pocsék beszívni őket. Babaügyben hogy álltok, még nem puhult meg a párod? Nem baj, majd egyszercsak eljön az az idő, amikor nem lesz neki gond.

Adri, túlvagy már a terheléses vérvételen? Visszaolvasok, hogy mi újság.

Köszönöm lányok a bíztató szavakat, nagyon sokat jelentenek nekem!!!:) Izgulok, hogy jövő héten látszódjon a babó is, már a szívhangban nem is merek reménykedni. Teljesen rettegek. Gáz, hogy mindig van miért izgulni. Én minden hányingernek, hasfájásnak nagyon örülök, mert akkor érzem azt, hogy kismami vagyok. Szinte megijeszt, ha elmúlnak a tünetek.
Vendég
 


Na, javítok, Adrinak holnapra drukk a terheléseshez!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist

Nagyon úgy néz ki hogy két pocaklakód van!!!!! :lol: :lol: :lol:
Rókakoma volt azóta, vagy csak a hányinger kerülget? :shock: :wink: Ezzel szerintem nem csak te vagy így, hogy marha kíváncsiak vagyunk a babákra, főleg meg hogy nekünk nem pikk-pakk jönnek!!!!!! :? :wink: Ez érthető!!!! :wink:

Kedi

Akkor nagyon ügyi voltál tegnap!!!! :lol: Hol dolgozol egyébként??? :shock: Jöhet pü-ben is!!!!
Azért még ne keseredj el, a menzis tünetek nagyon hasonlóak a terhesség korai tüneteivel!!!!! :wink:
Ha pedig mégis meg találna jönni, Murber doki majd csak összehozza!!!!! :wink: :D :lol:
Az altatóorvost hol fogom megtalálni???? :shock: És ez a bemutatás is hol lesz????? :shock: Már tiszta stresszben vagyok!!!!! :lol: :lol: :lol: Hétfőn még a babszem sem fog beférni!!!!! :lol: :lol: :lol:

Rena

Örülök hogy meggyógyultál!!!! :wink: :D
A Pároddal szerintem meg rendben lesz minden, pár hét múlva ő fogja mondani hogy babát szeretne nyugi!!!! :wink: :D Ez a prog. együttlét a mi idegeinkre is ráment!!!! :shock: :( Aztán a rossz hsg eredményem után amikor mondták hogy lehet lombik lesz, ő is megkönnyebbült!!!!! :shock: :wink: Vége a kötelező együttléteknek ahogy ő mondta!!!! :lol: :lol: :lol:
Most pedig ő kérdezi hogy mikor akarok már Pestre menni a műtétet megcsináltatni, majd ha elmennek szabadságra???? :lol: :lol: :lol:
A szülinapomat itthon töltöttük, van egy kis meló itthon aztán kell a pénz+még itt a műtétem is!!! :? :(

Röpcsi

Ejha!!!!! Nem semmi napod volt tegnap!!!!! :shock: :( Sajnálom hogy ilyen soká lesz meg az eredmény!!!! A magánban még aznap megcsinálták????? :shock:
Én borítékolok neked egy jó eredményt, és drukkolok hogy még beleférjetek a lombikba, és ne kelljen még egy hónapot várni megint!!!!! :wink: :D
Ezek az öregasszonyok!!!!! :evil: Mint akinek sürgősen menni kell a munkahelyére dolgozni, vagy legalábbis 6 gyerek várja otthon úgy sietnek, de ha te végeztél ő még mindig ott van és a 66-ik emberrel is megáll pletyózni!!!!! :x :evil:

Adri

Drukkolok hogy holnap is hamar végezzél a terheléses ellenére!!!!! :wink: :D

Sajnos az eü-t nagyon tönkretették mint már írtam is!!!! Hozzánk az egri kórházból jönnek át a betegek, biztos hallottátok hogy átvette őket a Hosp-Invest!!!! :( :( :( Nekik 25 km, eddig innen jártak oda, most ide járnak!!!! Jöttek át orvosok is, így még a pacientúrájuk is követte őket, rengeteg a beteg. A sok elbocsájtás miatt sokan elmennek táppénzre ha tudnak, viszont a háziorvos sem tudja piszlicsáré dologgal hosszabb távon otthon tartani, ezért küldözgeti tovább, ilyen-olyan vizsgálatra.
A múltkor is volt egy férfi hogy neki most kéne hasi UH, mondtam neki sajnos 1 hónapos előjegyzésünk van, mert sok a beteg. Mondja hogy ő bizony nem evett még semmit, nem lehetne ma megnézni, mondtam hogy sajna nem!!!! Megint kezdi hogy ő még nem reggelizett és hogy ma......Mondom neki megint szépen: 1 hónapos az előjegyzés, ez egy állami rendelés és magánrendelésen sem nézik meg rögtön, oda is be kell jelentkezni!!!!! :? De ő cukros(biztos hallotta hogy a cukorbetegeket előre vesszük, de az az aznapi beteglétszámban lehetséges), oké mondom hogy akkor elsők között megnézzük! Erre csak mondja hogy de nem evett ma, és még az inzulinját sem vette be ma!!!! Mondtam is neki hogy az inzulint nem bevenni hanem beadni szokták!!!! :shock: Ezek után kíváncsi vagyok milyen cukorbeteg az ilyen, ha még ezzel a fogalommal sincs tisztában hogy az inzulint beadni szokták!!!!! :shock: :roll:

Csajok!

Röpcsivel már bejelöltük egymást az iwiwen!!! :wink: Még valaki????? :wink:

Lehet hogy hülyének néztek, de mostanában egyre jobban foglalkoztat az hogy elmenjek egy jósnőhöz!!!! :? :shock: Műtét előtt vagy után hogy mire számítsak, bár műtét után lehet jobb lenne, műtét előtt mit mondana a teljes diagnózist!!!! :shock: :roll: :? :lol:

Na lelövöm magam!!!!
Vendég
 


Jó estét, ill reggelt!

Twist, úgy gondolom nem tesztelek, nem stresszelem magam, most tényleg kivárom mi lesz, majd alakul vmi. Még nem járok a 28 ciklusnapnál sem, szóval nincs teszt! DE van femibion vitamin. Nyami!
Ja, igen a lakás, ma mentek be a papírok a bankba! Most várni, várni és várni kell. Ez már csak így megy!

Adrinak drukk a vérvételhez!

Ditke én is vagyok iwiw-en, de akkor privizek, oké?!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem... :lol: hát nem volt semmi extra ahogy féltem tőle semmit nem éreztem tök jól bírtam a terhelésest :lol:
hétfőn megyek a 9.napira és vége a vv-teleknek és be is jelentkezek az Urbancsek dokihoz...
Kedden meg megyünk kiskatona vizsgálatra.... :roll: :lol:
Én is vagyok iwiwen jelőljetek és én is írok priviket elég a név ugye :?:
Kedi: ne tesztelj :!: :lol: türelmesen várakozz :lol:
Ditke: én is már 2x voltam jósnőnél tenyérből,és a másik kártyából és bejött :oops: szerintem nem vesztesz vele :lol: hiszek én is bennük :roll: :oops: :lol:
Twist:
tök jó az uh-kép nekem is kell..... :!: :lol:
ne izgulj minden rendben van és lesz a tünetek is jelzik :!: :lol:
puszi mindenkinek

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!!!


Tegnap ismét sikerült bealudnunk Kép a párommal, éjjel 1-kor keltünk fel, így az aznapra tervezett tornából nem lett aztán semmi! :oops: Azthiszem az elalvásban, az idő, időjárás is nagymértékben közrejátszott nálam :roll: de főként szerintem az, hogy most jön, jött ki rajtam az elmúlt napok eseménye. Torna, mozgás, torna, mozgás hátán, akkor azért a vérvétel miatt is izgultam stb. Nagyon elfáradtam Kép és ez a héten is meglátszott rajtam, de inkább este, amikor egy cseppnyi energiám sem volt fel kelni mozogni. Utoljára a vizsgálat előtti este tornásztam, azóta csak 1, 2 lábemelést végeztem el és már el is aludtam.

Ma reggel mondjuk nagyon fitt voltam. Kép A Bp. 2. számú Földhivatalba (Lehel térnél van, a piacon) kellett elmennem egy iratot beadni. Reggel a férjem munkába menet ott tett ki és miután végeztem, onnan a Lehel tértől gyalogoltam be az irodába, ami a Kálvin térnél van. Jó kis mozgás volt, jól esett! :D :D :D
Munka ma nem volt valami sok, inkább az ingatlanosoknak kiküldözgetett árváltozás volt sok idő, mire mindenkinek a gépbe átírtam Kép és elküldtem. Mindenkit felhívtam + még e-mailen is mindenkinek megküldtem az árváltozást.
Vendég
 


A férjem ma horgászik, így hazafele is sétálni fogok. :D
Kép
Vendég
 


Hát ez nem jött most össze, mert a lépések egymásután mentek volna.... :?
Vendég
 


Kedi
Igen, nagyon részletes beszámolókat és nagyon sokat tudok írni! :D :lol: :D A család szerint az egyik régi, (már nem az élők sorában lévő családtagunkra) hasonlítok, aki szintén nagyon sokat tudott írni.
A babánknak, babáinknak készülő „könyvhöz” már egy csomó anyagot összeszedtem, egy csomó mindent összeírtam, de teljesen összeállítani még nem igazán tudtam, csak vázlatosan van meg. A férjem azt mondta a végén lexikon nagyságú könyvet írok majd! :lol:
A szövegek, levelek, képek meg vannak, de persze kell majd még írnom hozzájuk egy kis kiegészítést. Na jóóó, azért olyan nagyon, nagyon sokat már nem! :lol:

Drukkolok, hogy összejöjjön most spontán a bébikétek, nagyon jó lenne!!! :D 8) :D Mondjuk, én a spontán hónapunkat ugyanazt érzem, mint Te, valahogy belül valami azt súgja nem így és nem most fog sikerülni a baba, hanem majd kezelés útján! Persze bízok benne, de ……..szerintem nem most lesz itt az ideje!

A IX. kerületben lévő lakásunkat amikor megvettük, nekünk is a bankba beadott papírok után várnunk kellett, ami először nem volt olyan nehéz, de aztán ahogy teltek, múltak a napok egyre nehezebb volt a várakozás. :roll: A bankból időnként kértek egy-egy papírt tőlünk, de persze nem mondtak semmit avval kapcsolatban, hogy megkapjuk-e a hitelt vagy sem. Aztán egyik alkalommal, amikor kértek tőlünk valami papírt, azt egyből nem hanem csak később tudta Anya bevinni és amikor átadta az ügyintézőnek a papírt, egyből rá is kérdezett, hogy nem tud-e esetleg valamit mondani a hitelképességünkkel kapcsolatban?!
A nő meg tök természetesen mondta neki, hogy de, de miért hiszen megkapták már a hitelt! :evil: :D Anya addigra már kész volt és sírva hívott fel, hogy megvan, sikerült végre költözhetünk :!: :!: :!: Mindenkit nagyon megviselt a költözés, Anya meg a bátyám az irodába aludtak, a párom meg én a párom mamájánál Újpalotán. Ekkor a költözéskor fogytam le 48-49 kilóra. :(

Szóval egy idő után érdemes finoman érdeklődni, hogy mi újság van?
Vendég
 


Twist
Igen, elég kalandosak voltak a vérvételek, de az egész babavárás, babaérkezés kalandos, nem igaz? :wink: Megnéztem a bökés helyét és igen, ugyanoda abba a picurka lyukba szúrta ismét a tűt! :evil: Pedig van még ott hely, 2mm-rel igazán arrébb szúrhatta volna a tűt :!: Na, mindegy…….a lényeg, hogy megvan. :D Mondjuk jól bepirosodott utána a vénám, a vérvétel helye körül piros pöttyök lettek, mert amivel leragasztotta a vénámat, az túl szoros volt. :? Délután mikor ragasztó nélkül lementem a postára, egy, két ember elég érdekesen nézett rám, lehet, hogy drogosnak hittek, mert sápad voltam, mondjuk jó kedvem az nem volt, de kicsit szédelegtem a fáradtságtól, vizsgálattól való megviseléstől. :lol: :lol: :lol:

Nem, nem hinném, hogy 3-4 hét mire meglesz az eredmény! :roll: Jövő héten hívjuk fel a dokit az eredmény végett, mert Ő 1 hetet mondott. :!: Nem tudom miért ennyi időt mondott a főnővér? Valaki szabin van a vérvételeseknél vagy állni hagyják a véremet?:shock:
Mhmmm……..nem tudom, jövő héten rámenősen rá fogunk kérdezni a belgyógyi dokitól! :wink:

A lombik-program kezdéséig még van időnk, de legkésőbb jövő hét utáni héten meg kell lennie az eredménynek :!: :!: :!:
Igen Twist, tudom, hogy sikerülhet, sikerülhetett így is a baba :D , de mint Kedinek is írtam, én úgy érzem legbelül, hogy nem most és nem így fog nekünk sikerülni a babánk, hanem majd csak kezeléssel. Ez valami női megérzés lehet azthiszem! :roll:
Természetesen, ha most így sikerülne, akkor nagyon, de nagyon meglepődnék :shock: talán még el is ájulnék, annyira meglepne a dolog, hogy így és végre sikerült! :D Köszönöm a drukkot, mert ki tudja nem igaz?

:wink:
Vendég
 


Ditke
Az eredményről feljebb írtam………nem hinném, hogy ilyen sokára lesz csak meg! :roll:
A magánba aznap vagy másnap már megküldték e-mailen az eredményt! :?
A borítékot a jó eredménnyel köszönöm megkaptam! :D :wink:

Az öregasszonyok tényleg nem semmi, de mondjuk a taták se! :?
Még sulis koromba emlékszem, a Blahánál akartunk felszállni a barátnőimmel, amikor is a villamos, ahogy megállt, egy idős bácsika egyből ott termett a kinyíló ajtónál. :shock: Bottal volt, amit, ahogy kinyílt az ajtó, fel is dobott az egyik szabad ülőhelyre, helyfoglalás címén. :shock: :? Persze mire felért, egy öregpipi odaért és elvette onnan a botját, a kezébe nyomta és leült. :lol: A bácsika mondta, hogy nagyon fáj a lába, persze a villamoson nem nagyon akarták neki átadni a helyet ezekután, aztán meg a bot ami nála volt, mindig a levegőbe volt, nem is tette le a földre. :lol:

Szerintem, nem lehet, hogy az a férfi, aki hozzátok, UH vizsgálatra ment süket volt? :?: Normális embernek elmondod 1-szer, aztán ha nem hallja még egyszer, de 3-szorra már valami baj van akkor, az illető hallásával, ha állandóan, úgy, mint egy papagáj ismételgeti a dolgokat. :?

NAGYON DRUKKOLOK HÉTFŐRE, KÍVÁNCSI LESZEK MINT MOND MAJD AZ ALTATÓORVOS! :!:
Vendég
 


Adri
Bejelöltelek az iwiw-en! :D :wink:
Örülök, hogy minden simán ment a vértételen!:D
Hétfőn akkor befejeződnek a vizsgálatok és megtudod, mikor kell majd mennetek konzira Urbancsekhez! :D De jóóó! :wink:
Kíváncsi vagyok mit mond?
Kedden, mikor mentek a kiskatona vizsgálatra, remélem nem lesznek sokan! :D
Vendég
 


Rena Drága!
Merre vagy, hol vagy? Nagyon aranyos a kismadárkád! :D
Ditkének igazan van, nagyon próbára teszi és kimeríti az embereket, párokat a különböző programok. A kötelező együttlétről nem is beszélve.......az minden pasi és nő rémálma.
Emlékszem, ezt csak vidítás gyanánt írom Neked.....

Még otthoni próbálkozásos kezelésünk volt, amikor egyik pénteken nálunk kártyaparti volt. A párom és a barátai a hallba kártyáztak én meg néztem a tévét. (Megjegyzem a Choragon szuri, tüszőrepi beadása előtt egy nappal és utána egy nappal együtt kellett, hogy legyünk).
Na, most én este tévézés közben elaludtam és valamikor 1 óra fele keltem csak fel. Valamiért hirtelen azthittem vasárnap van, már a tüszőrepi szuri beadásának a napja. Leesett, hogy nem voltunk még együtt, átszaladtam a páromékhoz, hogy a páromat elhívjam egy gyors együttlétre. A haverok mondták, hogy addig elmennek a boltba, mindjárt összeszedik magukat. Erre én visszamentem a szobába és 10 perc utána magamhoz tértem és leesett, hogy még csak szombati napot kezdtük meg 1 órája, nem vasárnap van! Visszamentem és lefújtam az egészet. :oops:
:lol:
Vendég
 


Szóval elég nehéz ez az egész, de biztos minden meg fog oldódni! :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ditke, Adri, bejelöltem mindkettőtöket az iwiw-en.

Adri, örülök, hogy simán ment a vérvétel, s hamarosan mentek eredményeket megbeszélni, s kiderül hogyan tovább.

Röpcsi, milyen ötletes, kreatív vagy!? Szuper ötlet! Képzeld, tegnap adta be az ügyvéd asszisztense a papírjainkat a bankba és ma már ismét menni kellett az ügyvédhez, kaptunk vissza papírokat, akár már hétfőn is hívhatnak az értékbecslés miatt. Ha szerencsénk lesz talán hamar lemegy az értékbecslés, igaz most káoszosan mennek a dolgok, mindig változik vmi. Jó azért a tudat, nem, hogy az ember a sajátjában van, nem? Csak haladunk ezzel!

Többiek merre vagytok?
Vendég
 


Jajjj Twist!
Találtam Neked egy cuki képet! :D Egy kis biztatás az uh vizsgálatig!

Kép
Vendég
 


Lányok! Mindenkinek!

Kép

és Jó éjszakát!

Kép

Holnap reggel megpróbálok erős lenni

Kép

és felszállni a

Kép .

A Kép várhat, rend van! :D
Vendég
 


Szia Adri!!!

Kép
Vendég
 


Kép

itt vagy! :D
Vendég
 


Kép

Bocsi, most már csöndbe maradok! 8)
Vendég
 


Jó napot Mindenkinek!

Ki merre van? Hogy telik a hétvégétek?
Regisztráltatok a femibion honlapon? Nekem sikerült, ígértek ott vmi terhesnaptárat az új regisztráltaknak, remélem, hogy küldenek vmi kis meglepit, igaz a terhesnaptárhoz korán van még nekem.

Twist, már csak 3 nap és mehetsz a Kaális uhu-ra! Rem. majd látni lehet a picurt/picurokat!
Rem. a többieknek is jól alakul majd a következő hét, hogy mindenkinek sikerül előrébb jutnia az ügyében.

Jó hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok!
Elnézést kérek, hogy nem nagyon írogatok, de majdnem végig aludtam péntek délutántól kezdve az egész hétvégét. Naponta többször is elnyom az álom, hihetetlen, hogy mennyit bírok aludni és sosem elég. És szinte minden délelőtt róka látogatás van nálam. Ez úgy működik, hogy reggeltől délig van folyamatosan és délutánra múlik el, akkor tudok igazán jókat enni. De mindezeknek nagyon-nagyon örülök, igazán sokat vártunk a picúrra és minden tünet hatalmas öröm)

Adri, milyen volt a terheléses, nehéz volt? Á, olvasom, milyen ügyike voltál! Szuper vagy! Most, hogy már túlvagy rajta, el merem mesélni, hogy egy lány mesélte hogy ő elájult és ott pofozgatták fel a nővérkék. Én megszédültem, amikor benyomták az az anyagot, de szépen helyrehoztak még ott a vérvételi helyiségben, így már úgy tudtam kiülni, hogy nagyjából jól voltam. Álmos voltam nagyon, de túléltem és a lényeg a pontos eredmény volt, ami kimutatta a magas prolaktin szintet, amire Bromocriptint szedek már 1,5 éve. Szólj majd, hogy ha tudod mikor indultok a kezeléssel. Drukk a párodnak a kiskatona vizsgálathoz, türelem, most ne engedd, hogy hazamenjen, akármennyit kell várni!

Ditke, szuper lenne a két pocaklakó Szerdán talán többet tudunk már. A Kaális UH-on remélem, hogy megtalálják a petezsák lakót is. Nagy öröm lenne látni Az internet szerint már jövő héten 2 mm-es is lehet, az már csak látszik Tényleg, nálad tudjuk már a műtét időpontját? A jósnő nagyon jó ötlet. Én is voltam és totál megmondta, hogy mikor mi lesz az életemben, ami eddig szó szerint bejött. Sokan mondanak hasonlóakat

Rena, a párod hozzáállása majd változni fog. Nálunk is volt időszak, amikor nem akart a párom résztvenni kezelésekben, aztán eljött az idő, amikor simán eljött. Minden okés lesz, hidd el!:

Kedi, de jó, hogy bent vannak a bankpapírok! Ezek jó hírek) Mikortól kezdődik a nyári szünet nálatok? Június elejétől? Nyáron milyen programjaitok lesznek?

Röpcsike, édes az a kép, ahogy gépel a szemüveges figura a billentyűzeten)) Szóval, ti is bealudtatok? Akármilyen nehéz lehetett a költözés Újpalotán, akkor is tök jó lehetett 48 kg-ra lefogyni Szegénykém, a kétszer ugyanoda vérvétel elhiszem, hogy fájt. Én is mindig azt érzem, hogy a lyukas vénámat nézik az emberek, ezért inkább hosszú ujjú ruhákban járok, vagy kardigánt veszek fel. Az jó, hogy 1 hét múlva hívhatod a dokit az eredménnyel, ne is a nővérkére hallgass, mert a dokit kell hívni, ő meg csak tudja mikor lesz eredmény. Jaj, de gyönyörű az az ikres kép, amit nekem küldtél!!!! Köszike!!! és de édi a spánielke!!!!:)) Imádom őket, mindet)
Vendég
 


Voltunk pénteken az Állatkertben és készítettem néhány aranyos fotót. Nagyon sok kölyökállat van, örömmel láttam:) Kiskacsa, kis orrszarvú, gyerek teve stb. Tündériek a mamáikkal.)

Teszek fel néhány fotót.
Ezen két kis teve baba van:

Kép
Vendég
 


Kicsi zsiráf:

Kép

Kis orrszarvú a mamival:

Kép

És természetesen szerencsehozó gólya pár, épp fészket raknak:

Kép
Vendég
 


Itt egy picit rosszabb minőségű kép, kis zsifi mamival:

Kép
Vendég
 


Rena, még szerettem volna mondani, hogy nagyon édi a kékmadarad logóként!:))))
Vendég
 


Üdv Twist!
Jók a képek, imádom a tevét!!!! Édes a gólyapár, hátha meghozza majd a többieknek is a baba-csomagot! Nálunk most alakul a fészek....... :roll:

Elég vadul hangzik a rókakomázás, de magamnak én is nagyon szeretném már!!!!!! Hányadik hétig jellemző a taccs időszak? Szerda hamar itt lesz, olyan jó lenne, ha látnátok őt, őket! Majd várjuk a képet! Az első igazi sztárfotót!
Az új vonalzód is kafa!

Áááá, nem még a szünet odébb van, július 1-jén indul, szóval még 1,5 hónap, s kb. 1 hónapig még lesznek gyerekek, ill. lehet hogy május végén, ha kell az inszemi, akkor kényszerpihenő lesz. Jó lesz a július, addig biztos lemegy a lakás-ügylet, a sok papírmunka,meg az intézkedés, rem. minél kedvezőbb lesz az elbírálás.

Várom a többiekről is a híreket! :wink: :roll: :)
Vendég
 


Kedi, neked a Nagyonbaba.hu-n jó a számláló? Én azért cseréltem le a vonalzómat, mert nekem egy napot késett mindig a számláló. Neked oksi a számláló?
Drukk az ügyintézéshez csajszi! Röpcsinek igaza van, érdemes néha rájuk telefonálni néha, hátha jobban pörgeti a dolgokat.)

Tényleg, javítsak valamit a táblázatunkban, változott valami, tudunk időpontokat?

(a róka tényleg meredek, most délután jött rám, pont a vendégek előtt, ciki volt)
Vendég
 


Nem tudom Twist, most aktívnak néz ki a vonalzóm. Majd utána számolok azért.
Holnap lesz infóm talán, de még nem fogom tudni megmondani a pontos időpontot a második inszemire.

Ja, ide még nem írtam a többieknek, megjött ma a menzi, már úgy néz ki beállt erre a 26-28 napra, most a 27 napon érkezett. Délután majd lefordultam a székről annyira görcsöltem, de a Kriston intim torna erős görcsre való gyakorlatai negyed óra alatt elmulasztottéák a fájdalmakat. Ennek már 2 órája és azóta is rendben vagyok.......kopp-kopp lekopogom!

Szóval akkor holnap teló a klinikára időpontért, rem. most bele tudunk vágni a kövi, vagyis a 2. inszemibe.

Sajnálom, hogy délután jött a róka, s pont vendégek voltak! :roll:

Többiekkel mi újság?
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Vagyok!!!!! :D Csak tegnap betonoztak a fiúk, kaja, pia, ma megint főztem mert a párom dolgozik+locsolni a betont, takarítottam, stb....meg készülök holnapra!!!!(már nem fér a zabszem a seggembe :oops: ) Holnap ha hazaértem írok mindenkinek!!!!! :D
1-re kell mennem, 3-kor van ez a főnöki vizit..... :?

Jó éjszakát!!!!!

Ja a tévében biztos benne lesz hogy a Bükkben egy turista lány lezuhant a szikláról, a páromék mentek ki felhúzni a mélyből!!!! :? :roll: Az orvos azt mondta csoda hogy egyáltalán él!!!!! :? Szerencséje volt!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ez E/1 személybe van írva, de Mindenkinek szól!!!

Kép
Vendég
 


Na, ez megint egy olyan oldal aminek nincs vége! :?

Twist
Nagyon aranyosak a kölyök állatok! :D Én is szeretem a felnőtt állatokat, de a piciket mindig jobban szerettem, azok olyan kis arik! :D
Sokan voltak az állatkertben? Kiskacsákról is van fényképed?
Mi is megyünk majd valamikor az állatkertbe, de még nem tudom kb. mikor. Minden évben elmegyünk.

Nagyon édes a vonalzód, gyönyörű színe van, aranyos rajta a két kislábikó meg két kiscipőcske! :D
Már 18-ka van, 2 nap és itt a nagy nap!!! :D :D :D Gondolom már nagyon kíváncsiak vagytok a picire, picikre! Milyen megható lesz majd a pici szívüket dobogni látni! :D Hihetetlen és egyben csodálatos ez az egész, hogy bennünk nőkben fejlődik ki egy v. több kis élet!
Szerencsések vagyunk, hogy nőknek születtünk!!! :D

Úgy döntöttem, hogy csütörtökön felhívom a dokimat az insulin eredmény végett! :D Nagyon kíváncsi vagyok már az eredményre!
Hétvégén voltunk kint a párom mamájánál Újpalotán és Ő is mondta, hogy milyen jól lefogytam........nagyon jólesett, hogy ezt mondta, pozitívan látom azt, hogy sikerült elérnem azt, amit kellett! :wink:
Egyébként Twist, egy régebbi írásodra reagálva. Igen, a sok mozgástól jó feszes lett a bőröm, ami nagyon jó, mert régen amikor 90 kg voltam akkor zsírosabb volt a bőröm és nem volt annyira ruganyos. Most viszont a bőröm szép is és feszesebb is lett. Igazából a nagyon szoros cuccokat nem nagyon szeretem. Volt, hogy régebben, amikor vékony voltam hordtam szűk cuccokat, ami tök jó érzés volt. De ha pocakos leszek akkor inkább a kicsit lezserebb, sportosabb cuccokat hordanám. :D
Vendég
 


Csajok ma nagyon meleg lesz, úgyhogy nagyon-nagyon sokat igyatok:

Kép
Vendég
 


Kedi
Tudom, mert írtad, hogy valahol számítottál arra, hogy megjön, de azért sajnálom! :( Örülök viszont, hogy beállt a mikid! :D

Sok sikert a 2. inszeminációs kezelés elkezdéséhez!!! :wink:
Vendég
 


Ditke
Nagyon szorítok Neked is mára!!! :D :wink: :D Betonoztok? Az udvart csináljátok?
Várunk majd a beszámolóval! Remélem hamar végzel majd! :D 13:00 óra mindjárt itt van! :D
Drukkk!!!! :wink:

Na, megyek priviket írni! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ma végeztem az utcsó vérvételel.... :lol:
Holnap kiskatona vizsgálat és én is megyek a párommal nehogy megszökjön... :lol:
és kérünk is holnap időpontot Urbancsek dokihoz... :roll:
remélem jók lettek az eredményeim :!: :roll: :lol:
kiváncsi vagyok mi lesz velünk :?: :?: :roll: :roll:
Twist: a szerda mindjárt itt van szorítokés drukkolok a uh-hoz biztos már tök jól lehet látni :!: de képet kérünk ám :!: :lol: :lol:
Röpcsi: biztos jó lesz az insulin eredményed megy a drukk +++++++ :lol:
Kedi: sajnálom pirit de az tök jó,hogy beált az is sokat számít :!: én is sok sikert és kitírtást kívánok a 2.inszemhez :!: :lol: :lol:
Ditke: majd írj,hogy mizujs :?: :roll:
Rena: merre van :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam mert nagyon sok dolgom van.Remélem a héten lesz több időm és visszaolvasok majd akkor bővebben írok.
Pussz mindenkinek!
Remélem mindenkivel minden ok!

Kép
rena85
 
 


Twist képzeld Utazást befektették a kórházba! :( Úgy néz ki a szülésig bent lesz!
Vendég
 


Szia Adri!
Örülök, hogy minden vizsgálaton túl vagy! :D
Szerintem jól teszed, hogy a pároddal elmész, más azért együtt lenni, mint egyedül! :wink:
Nálunk is volt olyan, hogy elkísértem a páromat........néha nem árt egy kis női felügyelet nem igaz? :lol:
Kíváncsi vagyok mikorra kaptok időpontot! :?: Remélem az eredményeitek jók lesznek! :wink:
Vendég
 


Képzeljétek Lányok!
Múlthét végén, mielőtt ugye mentünk volna a vizsgálatra, jó sokat tornásztam. Bicikliztem, a földön végeztem el különböző tornagyakorlatokat + zenére 5, 10 percen át "ugráltam". Aznap, tehát vasárnap reggel nem, de este éreztem, hogy fáj egy kicsit a bal lábam. Meg is kértem a páromat, hogy masszírozza meg. A bal lábamnak a bal oldali lábfej részénél fájt, mikor megmasszírozta. Múlthéten egy kicsit éreztem is, hogy fájdogál időnként ott lábam, de nem volt vészes. Most hétvégén viszont szombaton szerettem volna ugrálni, de nem tudtam csak 1, 2-szer elég bénán. Helyben futáskor ahogy letettem a bal lábamat hátra a bokám fele nyílalt a fájdalom. :( Hiányzik az ugrálás, de most lehet, hogy egy kis időre fel kell függesztenem.
Torna közben egyébként egyáltalán nem fájt se utána, de este..... :(
Vendég
 


Hahó, helló, kivel mi újság van???
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?