Új privát üzeneted érkezett!

Olvasgattam a hozzászólásokat és tényleg hétvégén is lehet menni a dokihoz, ha pont akkora esik az ovuláció?
szmet
 
 


Árnika!
Igen,ment az ember dolgozni,valamikor felkelek vele!De visszaalszok! :wink:

Szmet!
Punkciónál,és beültetésnél hétvége egyik napján ügyeletben van az egyik doki.

Timi!
Gyógyulj meg hamar!

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Timi még mindig, te szegény :( de légy erős, bátor és győzd le őket gyorsan.

Ebba kitaláltam neked valamit :lol: :lol: Kívánom hogy úgy járj mint én, hogy punkcióra úgy mentem mint aki bekakilt :oops: Legyen sok szép tüsződ++++++++++++++++++++++++++++++

Ani érdekes mert nálunk apa barátja is nagyon profi pelenka kérdésben. Imádnivaló csajszija van, és furi hogy egyik pillanatban nézelődik, a másikban pedig puff már alszik is. :lol:
Megvan már a csajszikád neve?

Mazsi mizujs?? Növesztgeted tüszöcskéid?+++++++++

szép álmokat mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 

 
 

Hello lanyok!

sajnalom de nekem nics magyar bilentyum mert veronaban lakunk es itt vettuk a geppet
es meg bocs hogy nem irok jol magyarul mert nagyvaradiak vagyunk de roman iskolaba jartam kerlek legyetek turelmesek velem... amiben bisztos vagyok mert mar parszor olvastam a forumotokat es nagyon aranyosak vagytok mind. Puszika mindenkinek.

Hat akkor egy kicsik magunkrol: kb 2.5 eve probalkozunk babaval es semmi, a problema a ferjemnel van...
itt olaszorszgba minden lehetcseges vizsgalat meg van (aszt hiszem) nalam van atjarossagi, a hormonok ok voltak, a mehhemmel is minden ok egy csomo vizsgalatot csinaltunk de nem tudom mindennek a nevet magyarul
sajnos erre a problemara itt olaszorszagba nincs lehetoseg a papa miatt es ezert erdeklodtunk magyaroszagon eleszor irtam konc janosnak pestre es lombikkert a telefonon 600.000 ftot kertek el mentem augusztusban meg beszelni es akkor 1.000.000 ftot kert amibol 250.000 szamla nelkul neki feketen, el kepeszto hogy tobbet kernek mivel tudjak hogy itt olaszban nincs lehetoseg erre a problemara....
ezert erdeklodtem debrecenben is es mar voltunk B.B. dr. nal egy Marika nevu aszisztensen at aki a kaali vitt benunket sok romaniai megy odda ezen a holgy altal aki hala penzert csinalja. A problema az hogy nem mondja meg hogy menyit akar ami nagyon idegesitoo mert nem tudod hogy sokkat vagy keveset adtal.
Mi peldaul a magbeszelesen a kaali-ba fizetunk 12000 ft-ot es neki adtam 50 eurot, szerintetek sokk vagy keves? szerintekek esetleg jobb egyenest a kaali-ba idopntot kerni mivel mar van kartonom naluk vagy tovabba is Marikaval beszeljem meg az idopontokat

Most majd 22-en megyunk ver vettelre (3/4-ik napjan a ciclusomnak) es kellene induljon a stimu az inszemre. Roggton visza jovunk olaszba a gyogyszerekel mert nem kaptunk szabit es itt majd megyek nogyogyaszhoz hogy nesze hogy alakulnak a tuszok. A stimu allat elegek az UH-ok vagy kel V.V-is?
Esetleg ha ugy alakul csinalnak inszemet sombaton is?
Szerintetek lehetcseges elso inszemre hogy sikeruljon? mink ikkreket szeretnenk de ha egy lenne az is nagyon jo lenne, csak sikeruljon....Please!

Nagyon varok minden hozza szolast es puszi mindenkinek! SOK SIKERT!!!!!!!!
demoniq13
 
 


Üdv. Demoniq!

Az anyagi részhez, hálapénzhez nem tudok hozzászólni, nem vagyok kompetens...

Nem értem, ha Olaszban minden vizsgálatot megcsináltak, inszemet hogyhogy nem?? Ha meg lehet kérdezni, konkrétan mi a gond a férjeddel?

A stimu alatt 2-3 naponta van vérvétel, és UH is. Ha jól értem, te csak magára a beavatkozásra jönnél vissza Debrecenbe?

Az esélyeket nem lehet latolgatni, elvileg sikerülhet elsőre is, és persze ikrek is lehetnek, bár erre lombikkal nagyobb az esély. Sajnos nem lehet tudni, hogy kinek mikor, hanyadjára sikerül.....

Kitartást, és sok sikert nektek is!!!
mazsi02
 
 


Sziasztok

Üdv Demoniq Huh jó nehéz név, alig találtam meg a billentyün a q betüt. :lol:

Nem akartam most írni, de te miattad mégis. A hálapézről szeretnék. Borzasztóan gusztustalan dolognak tartom ha ilyen helyzetben lévő emberektől akik még gyógyszerre is horribilis összegeket fizetnek, ennyi pénz akarnak kicsikarni - értem ezt Koncz dokira. Én az ilyen tipusú embereket elvből elutasítom magamtól.
Az ilyen Nekem nem orvos aki szereti a hivatását, és azt lelkiismeretesen végzi!!!!!!!!! :twisted:
Itt gondolom arra a kis dundi rövid vörös hajú nőre gondolsz aki fordítani szokott a külföldieknek. Semmi szükséged rá!! ahogy én így elnézem egész jól tudsz magyarul , felesleges pénzkidobás.
Minek fizetni neki amikor ídőpontot te is tudsz kérni nem?
A vérvétel is jó lenne közben, gondolom azt ott is megcsinálják, és esetleg telefonon tarthatod a kapcsolatot a dokival
Azért ez érdekes hogy ott nincs olyan intézmény ahol ezt csinálnák??
Ha valakinek hétvégére esik , akkor persze dolgoznak.

Megyek mert felhúztam magam :twisted:

puszi mindenkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szia Demoniq!

Én is kiakadtam,mint Árnika,alig tudok lecsillapodni. :evil: Felháborító,hogy ez így működik.Tudom,hogy kénytelen vagy mindehez jó pofit vágni.Árnika kifejtette véleményét,újra nem akarom leírni.
Inszem persze sikerülhet elsőre,de a lombiknál nagyobb az esély az ikrekre.

Árnika!
Még mindig tanakodunk! :?

Kép
ani0227
 
 


sziasztok!

Demoniq!
először is üdv közöttünk! :D
a véleményem pedig ugyan az mint árnikának!egyenesen felháborító!szerintem sem kell neked tolmács.boldogulsz te egyedül is és még a pénzed is megmarad!vágj bele és kész!szurkolunk neked !

ani!árnika!köszi,hogy aggódtok értem úgy látszik sokáig fog tartani a harc a bacikkal.még mindig ko vagyok.de azért még van fegyverem rájuk szegezem és kiírtom őket! :twisted: ahogy végeztem a harccal jövök ám többször!vigyázzatok magatokra!

pusszantok mindenkit! :P

mazsi!ebba!hajrá!tüsszőnövesztésre felkészülni!!!.... :wink:
timé&tati
 
 


Nagyon dragak vagytok: mazsi, arnika, ani es time
koszi hogy irtatok :wink:
hat igen elege ki borultam a hala penzen Koncz dokinal azert nem is mentem tobbet hoza, nem hogy fel huzallak beneteket ezzel, de mikor voltam nala nem tudtam hogy mennyibe kerul az elso beszelgates es ki volt irva egy listara hogy 11000 ft, nekem meg 20000 ft-ot kert szamla nelkul es persze ahogy mondtad ani jo pofit kellet neki vagjak, na eleg ebbol... :evil:

Mazsi a problema az hogy nekunk donnor kel es itt Olaszban 2004-ben meg tiltottak mert igy szavasztak az emberek a referendumon, persze folgalmuk sem volt hogy igy egyeseknek lehett babajuk es masoknak nem. Sajnos nagyon sokkan innen kulfoldre kell menjenek ha babat akarnak, mi azert valasztotuk vegulis debrecent mert igy ha oda kell menjunk akkor varadon alszunk a szuloknel es 50' allat debrecenben vagyunk legalab meg mentyuk a hotelre a penzt hisz van mire koltenni... :cry:

Arnika, igen jol gondolod arrol a noczirol irtam, nekem anyukam kerte valakitol a szamat, mert varadrol nagyon sokkan mennek igy debrecenbe, igaz lehet hogy leggtobbjuk nem beszelnek magyarul, mi otthon mindig is magyarul beszeltunk, csak hogy a komunizmus idejen nem nagyon jarhattal magyar nyelvu iskolaba, ezert nem tudok jol irni. A ferjen roman de nagyon erti a magyart csak nem nagyon tudja beszelni.

Szerintetek BB doki meg haragszik ha lecserelem eszt a kapcsolatot es egyenest a kaalin keresztul kerem az idopontokat? Lehet hogy erre az inszemre meg tartom es fizetek neki es ha nem sikerul akkor ujra probalkozok egyenest a kaaliban.

BB azt mondta hogy elsore meg probalhatunk egy inszemet mert sajnos a munka heljemen nem adnak szabad nappokat (mivel 2 szemely heljet dolgozom mar szeptember otta) a kolleganom talan marciusban jon visza es ha nem sikerul az inszem akkor majd lombikot probalunk es majd varadon maradok 2 hetet hogy tudjak vv-re es uh-ra debrecenbe menni.

Mazsi: el vagyok egy kicsit keseredve ha kel vv-el is a stimu allat mert itt ha meg csinaljak csak 2-3 nap mulva van kesz es ahogy en gondolm rogton kenne tudni mi van, a uh meg oldottam megyek privat nogyogyazhoz :cry: de azert remelem egybol BB ki talalja hogy miljen hormon kell es hogy sikerulni fog a stimu legalabb.

Puszi mindenkinek! irjatok ha ra ertek
demoniq13
 
 


ja es nevem monika, ha nezeh a demoniq (a ferjem talalta ki egy kicsit el frnciazta) hivjatok moni-nak
Puszika!
demoniq13
 
 


Moni!

Így már érthető az inszem, és hogy miért kell máshol csináltatni... Sajnálom :(
B.B.-nél még csak egyszer voltatok? A donort ők intézik? Vagy ti választjátok?
Én nem szeretnék butaságot írni a vérvétellel, UH-val kapcsolatban, a lombiknál 2-3 naponta van mindkettő, de az inszem.-nél nem tudom. Az a biztos, ha az ilyeneket tőlük kérdezed meg. Remélem sikerül megoldani, hogy jó legyen..

Timi! Minél hamarabbi nyerést a bacikkal szemben!!

Én szorgalmasan szurizok, eddig két vérvétel volt, holnap lesz E2 és UH is.

Legyetek jók!
mazsi02
 
 


Mazsi, igen csak egyszer voltunk mert eleg nehez szbadnapok kerni...
A ferjemrol le vettek minden adattot (ahogy mar kjaja el magyarazta) a donnorhoz es majd ok adjak a katonakat.
V.V-rol nem mondott semmit a doki stimu kozben de mivel ott volt a "kedves" Marika lehet aszt gondolta hogy mar nagyon jol fel vagyunk vilagositva... hat majd meg latyuk

szep hettet mindenkinek! akkor is a hetfo mindig nagyon rossz... :wink:
demoniq13
 
 


helloka mindenikinek!
Mostmár minden leletem megvan. Így nyugodtan vágok neki a dolgoknak. Már nagyon várom a T- dokival a találkozást. Abban bízom hogy csak bíztató dolgokról fog nekünk mesélni, mert ez már rám férne azt hiszem.
szmet
 
 


Sziasztok!

Móni: szerintem sincs szükséged arra a nőre. Váradról voltak akkor is, mikor mi voltunk. A lány beszélt magyarul, a férj csak értett(tehát, mint nálatok), de ők sem vették igénybe a "szolgáltatásait". Felesleges pénzkidobás. Lesz épp elég, amire költenetek kell. Ráadásul még alkalmazkodj hozzá, mert ő ott dolgozik a kórházban, és rendes munkaideje van. Mennyit fogsz akkor adni, ha szombaton is be kell jönnie? Gondoljátok meg szerintem. Magán labor nincs a környéketeken? Azt jól látod, hogy az eredmény még aznap kellene, hogy a szurikat aszerint változtassa a doki. Ha fizetsz valahova, az inkább a labor legyen. Sok sikert!!

Mazsi: szorítok nagyon. Gyere az eredményekkel! És persze csak jókat fogadunk el! :lol:

Ani: még mi is nagyon gondolkodunk a neveken. Olyan nehéz választani. Arra is kell gondolni, hogy felnőtt korukban is normálisnak hangozzon az a név. Nekem most éppen a Botond és az Annabell tetszik, de még olyan képlékeny a dolog.

Árnika: igazad van doki-hálapénz ügyben. Ez totál pofátlanság. Én nem akarom felhúzni magam.

Puszi mindenkinek

Timé: tessék meggyógyulni végre. Méz, citromos tea, coldrex, ACC, stb. Mindent vess be, akár a nehéztüzérséget is. Nehogy már egy kis influenza legyőzzön! :D
kabócabobár
 
 


Móni!
Én is felháborodva olvastam soriad :evil:
Nem is megyek bele, de az a véleménem, mint a csajoknk. Én is találkoztam azzal a nővel, de nem tudotam, hogy tolmács-féle. Ott dolgozik Debrecenben? Szerintem sem kellene többe vele beszélned, én is B.B-hez járok, ismerve biztos nagyon megértő lesz, és amit tud, segít.
Katócabogár!
Vedd meg az Éva magazint, vagy lehet, hogy a neten is fön van a neves cikk. Nagyon jó, meg sok okosság van benne. Benne van a 20069-os top10 név is, melyikek voltak a legtöbbször adottak.
Többiek is , nézzétek meg!! :lol:

Holnap miért nem lesz megint B.B.?????
ebba
 
 


Sziasztok

Ebba én úgy tudom B.B. suliba jár, ezzel nem azt akarom mondani hogy holnap is ott lesz, de elkébzelhető. néha neki is jár egy-egy szabadnap :wink: - a fejtágítás meg különösen jó dolog :lol:
Ja azt a számot nem értettem 20069?? :roll: , én is szeretném elolvasni a cikket.

Moni szerintem már ezután is felesleges a Marika szolgáltatásait igénybe venned. B.B. úgyanúgy foglalkozni fog veled, őt az nem érdekli hogy az a nőci ott van-e!
Amúgy kiváncsi lennék rá, milyen munkaköre lehet a klinikán, hogy ilyen sürün, és sokat távol lehet.

Timi remélem meggyógyultál már!! Ha nem és elfogy a töltényed, végy egy kalapkúrát :lol:

Mazsi +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kabóca képek?? Nem akarsz csinálni vonalzót?

Pocakosok NEM FELIDEGESÍTENI magatokat semmin, nekem még lehet, nektek nem!!!!!!

Ani Kincsünkkel nem beszéltél mostanában??

puszi, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Üdv. csajok!

B.B. tényleg nincs mostanában, jövő hét szerdán lesz újra. Nekem mától az UH-kat, és majd a punkciót is T. doki csinálja. A tüszőim alakulóban vannak, szerdán lesz pontos punkció időpont. Nagyon parázok..................

Kabóca, tetszenek a neveid :wink:

Árnika, milyen új képet vettél?

Jók legyetek!
mazsi02
 
 


Mazsi szép képet vettem, majd ha kész lesz megmutatom :P
ne parázz szorítunk neked!!! majd ráérsz izgulni érte, az elkövetkezendő években :lol: :lol: :lol:

Holnap kész lesz az elöző, majd felteszem, remélem nem gond senkinek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok csajok!

Segítsetek kicsit. A párom anno az exével b. B. hez járt, viszont itt nálatok meg olvasom, hogy úgy van, mint a mesében. Szóval a párom első körben azt mondta, menjünk B-hez, de ezek után fontolgatom, hogy T. dokival jobban járunk. Meséljetek T-ről egy kicsit. Nem szeretnék két doki között ingázni.

Ani!
Eltűntél, remélem minden rendben.
vovanda
 
 


Sziasztok csajok!

azon gondolkodunk a ferjemmel hogy mellozni fogjunk Marika-nak a "kedves szolgaltatasait" mivel lattom hogy mind ezen a velemenyen vagytok, csak most meg kell kerdezem a Kaaliban ha egyaltalan be vagyok jelentve 22-re, hogyha csak szerdan lesz az 23 es nekem nem jo, igy is mar nem tudom mit hazudjak a munkahelyemen... mivel ott ki fog torni a haboru ha sikerulni fog, de nem erdekel

Kaboca, a laborral az a problema hogy privatban csinaljak 2-3 nap alatt, csak ha bent vagy a korhazba csinaljak meg rogton, esetleg probalok beszelni a nogyogyaszommal ha tudd valamit intezni??? :?
Nekem is tetszik a 2 nev... de ha akkarod a nettel szazaval talasz

Maszi sok sikkert szerdan!

Talan B.B. az USA-ban van, de nem vagyok benne biztos mert a Marika mondta nekem...

Vanda epp meseltem a ferjemnek a szitudat es szerintem nagyon aranyos vagy hogy oda mesz ahol a ferjed az ex-el volt, en csak egyszer voltam debrecenben es mondjuk uj hogy nem en valasztottam a dokit hanem a Marika es az utan egy kicsit utana neztem a forumokon a 2 dokirol, a velemenyek meg vannak osztva, peldaul sok roman par eskusznek T-re (mert o beszel angolul es szinte mind hozza jartak) ez a Marika meg mindenkit B-hez visz akkinel nagyon sok jo eredmenye volt. Szerintem mind a 2 jo doki attol fugg ki a szimpi nektek...

Szep almokat mindenkinek!

P.S es ne boszancsatok magatokat hogy velunk egy kicsit rosszak voltak egyesek, nem addok nekik masik lehetoseget!
szerintem mindemkinek akinek ezekel a problemakal kel kuszkodniuk voltak nehez, nagyon nehez es borzaszto pilanatok, fel a fejel mindenkinek!!!
demoniq13
 
 


Itt vagyok!Tegnap megvolt a NAGY bevásárlás! :D Nagyon jó érzés!Kívánom ti is tapasztaljátok meg! :wink: (én csak pakoltam,a férjem meg csak a szemét forgatta :shock: )

Vanda!
Sztem teljesen mindegy melyik dokit választod.Igaz,én B.B. párti vagyok,de teljen mindegy!Úgyis sokat helyettesítik egymást.Mind a két doki keze alatt leszel.

Árnika!
Kinccsel nem beszéltem,de lehet hogy ma felhívom!

Kép
ani0227
 
 


Anikám!

Szegény férjed. Gondolom, a legnagyobb szemforgatás a számla végösszegétől volt... :lol:
Örülök, hogy minden megvan. És köszi az infót.
vovanda
 
 


Ani ez jó :lol: :lol: :lol: :lol: El tudom kébzelni, az enyém minden vásárlásnál rosszul van, érdekes módon a müszaki és autos áruknál egy hangja sincs. :wink:
Akkor gondolom nagy vonalakban már a fontosabb dolgok megvannak. Nött sokat a pocid? nem akarsz képet rakni fel?
Ha beszélsz Kinccsel, puszilom, és vigyázzon magukra.

Móni eggyetértek Anival mindegy hogy melyik dokihoz jársz. (nekem az a Marika nem volt szimpi sosem :twisted: )

Ebba hírek?? nagyon várom

Vanda ha visszaolvasol kicsit, látod te is hogy megoszlanak a két dokiról a vélemények. Mindkettő profi. B.B.-nek van egy sajátságos humora, ami nem mindenkinek jön be, nekem viszont igen. Én egyszer helyettesítéskor voltam T.-nél úgyhogy kipróbáltam :lol: de én mégis B.B.-re szavazok.

Lányok ha valakinek nem tetszik, hogy helyíetísetenek akkor ne járjatok, persze ez már megkezdett programra nem érvényes. Én mivel írtam, hopgy egyszer régen voltam így, és nekem se jött be ez a meseszerű-hol volt hol nem volt- ezért mindig eggyeztetek B.B.-vel hogy előreláthatólag lesz-e. Én már halasztottam emiatt.
De mondom persze ez már megkezdettnél nem kérdéses.

puszi, jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Csatlakozom az előttem szólókhoz, mindegy melyik doki, szakmailag profik. Kicsit aggódtam, de egymást helyettesítve is maximálisak!
És Árnika igazad van, ha szabi, kijár nekik, ha meg fejtágítás, az külön jó! :wink:

Ani, tök jó, hogy minden megvan :)

Árnika, képzeld, az én férjem is csak az autós cuccoknál van csendben.. Hogy lehet ez??? :lol:
mazsi02
 
 


Sziasztok!

csak el tudom kepzelni menyire lehet jo vasarolgatni a kis babucinak!

a ferjem is csak az electrinikai es kocsi arukkra buik biztosan a dns-be van nekik valami hogy csak ott erzik jol magukat :P

Mazsi! holnapra szoritunk neked

Ma telefonaltam a Kaaliba es aszt mondtak hogy kel menyek reggel 8-ra v.v-re es visza 11-re, a Marika biztos fog jonni, de most nem adok neki semmit es tobbszor fel sem hivom majd hisz tudok en beszelni nincs suksegem babysitter-re :twisted:

Na puszi nektek megyek fozni

P.S. volt valakinek problemaja a munkaheljen abbol hogy ezekre a programokra jartok/jartatok?
demoniq13
 
 


sziasztok!
már kicsit jobban vok,de az éjszakáim szörnyűek.alig kapok levegőt.úgy látszik kemányebb a harc mint gondoltam.de még küzdök.eddig félsiker!

Mazsi!drukkolok.aztán szép nagy tüsszőket!aztán meg a beülti után sok-sok pihi!és hasi simi! :D

árnika!remélem jól vagy.nem tudtunk mostanában msn-ni.de remélem mihamarabb fogunk.én is varrom a képet.nemsoká kész leszek.tudod a világító tornyos.

ani!tök szupi,hogy megvettétek a holmikat.a neveket eldöntöttétek már?pihengess mert már nemsok idő van hátra és érkeznek a tünemények! :D

móni!szerintem is mindegy melyik dokit választod.bár nekem B.B szimpibb.nagyon bírom a humorát jókat szoktunk röhögni.én is adom ám az ívet ha nála vagyok.T.dokinál is voltam,ő túl komoly nekem.kicsit zizi vagyok és jobb szeretem a lazább stílust.a marikáról csak annyit,hogy sosem bírtam.látszik rajta a becsvágy és nem a segiteniakarás. :roll:

kabóca!szerintem ezek a nevek nagyon gyönyörűek.a Botond az annyira elegáns név.az Anabell pedig hercegnőies.nagyon szép.persze a tidöntésetek,te akkor is nehéz mert egy név nem egy hétre szól,hanem egy életre.pihengess!képek?nagyon várom ám!ti vásárolgattok már?és nektek mikor érkeznek a pindurik? :roll:

vovanda!üdv közöttünk!szerintem ha a lazább humorosabb stílust kedveled,akkor B.B.ha a komolyabbat akkor pedig T doki.szerintem szakmailag mind a kettő nagyon csúcs.hidd el minden oké lesz akármelyiket is választod! :wink:

ebba!veled mizu?növesztgeted a tüsszőidet?remélem minden rendben van veled!?írj! :roll:

pusszancs mindenkinek! :P
timé&tati
 
 


jajj!
árnika bocsi te nem kaptál emotikont!de most bepótolom! :D :lol: :roll: :wink: :P :D :lol: 8) :lol: :) :D :shock: :roll: :oops: :P :D :lol:
gondolom ennyi elég????puszi!
timé&tati
 
 


Nem jól írtam, a cikk a 2006-os nevekre utal.
de ez is egy szuper cikk
http://www.evamagazin.hu/letkerdes/cikk.php?id=304

A neveset nem találom. Majd még keresgélek, nem tudom akkor miben olvashattam.
Ma voltam Debrecenben.
Megint szörnyű alacsony volt az E2-m.50 . De nem hagyjuk abba a stimmut, bár T. nem fűzött hozzá sok reményt. Látott 2-3 tüszőcskét mindkét odalon, írt fel egy rakat gyogyót, meg szurit: Divigel, Menopurról hallott valaki????????
Ezek az újak, meg megy a GonalF, meg a vitaminok.
Pénteken megint UH, meg V.V.
Izgulok.
ebba
 
 


nem kellett sokat keresgélnem, megvan a cikk, de a kismamában volt.

http://www.kismama.hu/kismamacikk.php?id=61&cid=29171
ebba
 
 


Sziasztok

Ebba ezek a gyógyik jók, pláne én a Divigelt szerettem, mert egyszerű és mégis hatásos. Nekem még maradt is, febr.! lejár a szavija, ha kell neked adhatom.
Ja és jó lenne pozitívan hozzáállni!!!!! :twisted: mert megy a fenékberugás :lol:
Szeded az aloe verat? Már tegnap kerestem a cikket, jó hogy most írtad :lol:

Timi próbálj meg inhalálni kamillával, vagy sós vizzel az segíthet, hogy jobban kapj levegőt. Majd hívj msn-en! Gondolom most hanyagolod a tornát.
Én tegnap megnéztem Norbi kazit, nagyon jó pláne a fotelből :lol:

Móni nekem volt gondom belőle., az egyiken bár úgy mentem oda dolgozni hogy ez van , mégis gond volt mikor nem tudtam menni. A következőn meg alig engedtek el, cserébe non-stop dolgoznom kellett. Most ezért nincs is munkahelyem, szeretnék továbbképzésre járni.
Ti kint éltek, vagy csak dolgozni mentetek ki?

Mazsi drukk mára, írj

Elhoztam a keretezőtől a képem, megpróbálom felrakni remélem tetszeni fog nektek is.

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Kép

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika!
ez a kép gyönyörű!én is akarok ilyet varrni!nagyon szép!a keret is illik hozzá.és a kidolgozás hát...nagyon profi!ügyes vagy.
én is varrom a világító tornyosat.nemsoká kész lesz.
már jobban vagyok.igen csináltam az este kamilla inhalált.jó volt.ma már nem vagyok annyira rosszul.lassan meggyógyulok.hát igen torna nem volt,hogy beteg voltam,de amint teljesen meggyógyulok utcu neki!

puszi! :D :P :roll: :lol: 8) :wink: :roll:
timé&tati
 
 


Lenne egy SOS kérdésem.:
Délelőtt és most is kicsi barnás folyás-szerűm volt/van. Ma vagyok a 8. stimus napon, tegnap Debiben T. doki kicsit meglódította az adagomat, mert nem nagyon nőttek a tüszők. Lehet, hogy valami baj van? Nem sok volt, de azért volt Crying or Very sad Épp csak látszik.
Várom véleményeteket. Természetesen tanítottam, nem tudtam felhívni a dokit sem:(

Beadassam a párommal az esti szurikat? vagy ez rosszat jelent, és nincs értelme elpazarolni?
ebba
 
 


Árnika!
Annyira szép akép, hova rakod? vagy írtad, csak nem vetttem észre? Nagyon ügyi vagy.
ebba
 
 


Ebba elvileg ez a barnás tüszőrepit is jelenthet(de tegnap nem látott :roll: ), szerintem beadhatja a párod, de azért holnap hívd fel a dokit. Tudja ugye az endót?

köszi szépen :oops:

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Árnika!
Nagyon szupi a kép!Ez igen! :wink:

Ebba!
Sajnos nem tudom mit jelenthet! :roll: Nekem a beültetés utáni napon volt barnás folyásom.

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok csajok!

Arnika gratulalok nagyon ugyes vagy! en evek otta nem kezimunkazom, lehet hogyha sikerulne a babuci es itthon lennek neki alnek pulcsikat csinalni, nekem arra van kezem... minden essetre nagyon tetszik a keped.
A ferjem 7 eve van itt, en meg 4 eve, a 3 even att meg feszt ingaztunk, mikor a ferjem mikor en. Vettunk fel egy kolcsonk lakasra, bizti 20 evre ide vagyunk kotve... sokkal jobbak a korulmenyek mit Ro-ban de rossz is a dolog mert hianyzik a csalad es a baratok is...ez van :cry:
En irodaban dolgozok meg 2-3 nagyon nehez honappom lesz mert a koleganom akit heljesitek szuletesi szabin vann (3 honapos kislanyaval) de persze az en heljemre nem vettek fel senkit... ugy hogy hajra moni! kb 10-11 orat/nap + szombaton is megyek
ezert most egy inszemre csinalunk egy stimut, de ha nem tudom el intezni a ver vetelt aszt hiszem hogy csak penz kidobas lesz belole :(
ha nem sikerul (amire fel vagyok keszulve) akkor marciusban csinalok egy lombbikot, kertem a kolleganomet hogy jojon visza marciusra, de nem nagyon siet (bar tudja hogy a mi problemankkal kulfoldre kell menni, neki hal Istennek mind a 2 terhesseg egybol sikerult es gondolom nem tudja erezni ami bennunkben van akkit evek otta ezel probalkozunk, szerinte nem problema meg 1-2-3-4 honapot varni).
Most erdeklodtem a korzeti dokimnal hogyha kulfoldre megyek lombikkra mehetek e beteg szabira, aszt mondta hogy meg erdeklodi es ha lehet marciusban irany a lombbik program :wink: , ha beteg szabin vagyok nem kothetnek ki vellem... maskulomben mar volt hogy betteg szabin dolgoztam mert sajnaltam oket, de most nem lesz oljan :evil:

Timi jo hogy jobban vagy! azert meg kuzdjel a bacikkal

Akki csinalt tobb inszemet, szerintetek nem lehet el talalni az elso ver vetelen a szurikat? es utana csak uh-al felugyelni a menetet? ha 27-28 nap a ciklusom melyk nap csinaljak az inszemet? biztos egy kicsit hulyek a kerdeseim de azert szeretnem olvasni a velemenyeteket, most elege el vagyok csuggedve mert tutti nem tudok v.v-re labort intezni es hogyha lenne is es cserelni kellene a gyogyszereket itt nem adnak szinte azspirint sem recept nelkul :cry:

Mazsi mi volt ma?

Na szep almokat nektek! es nekem is! Puszika
demoniq13
 
 


Sziasztok!

Árnika: nagyon ügyes vagy. Nekem semmi türelmem az ilyesmihez.

Ani: mi újság? Manócskák nyüzsögnek rendesen?

Móni: kicsit védeném a kolléganődet. Nem biztos, hogy azért nem siet vissza, mert nem érti meg a problémát. Viszont egy néhány hónapos babát nagyon nehéz otthon hagyni, bárki is vigyáz rá. Az ember ilyenkor még hajlamos azt gondolni/érezni, hogy rajta kívül senki nem tudja jól ellátni a babát. Nekem már van egy kisfiam, így ismerem az érzést. Komoly bűntudata is lehet ilyenkor az embernek.

Puszi nektek.
vovanda
 
 


Sziasztok

Móni pozitívan állj hozzá!!!! mi az hogy nem sikerül, sokmindenkinek sikerült már az első inszem is. Jó lenne ha néznének közben hormonokat, mert nem lehet tudni hogy reagál a szervezeted a gyógyikra. Ezt mindig változhat van amikor kevésbé, van amikor meg nagyon jól alakul egyénileg is.
Ezt nem beszéltétek meg B.B.-vel? Inszemet is kb. 13-14 nap körül csinálnak. A gyógyikon esetleg a mennyiségén változtatnak. Beszélj a dokival, mond el neki ezeket.
Én valamikor régen nyaraltam Bibioneban akkor láttam életemben először a tengert :) visszafele pedig voltam Veronaban, és velencében gyönyörű volt. :)

Ani újabb pocis kép? Tőled is Kabóca :roll:
Ani nem beszéltél Kinccsel?

Mazsi hírek ???????

Ebba mit mondott a doki??

jók legyetek :P

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Vagyok... olvasgatok...

Vanda
Én mindig úgy időzítettem, hogy T-hez menjek... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Egy kicsit el vagyok veszve,mert festés alatt van a házunk! :? Biztos gondoljátok,hogy miért pont január!?Most van rá időnk,és keret.Na meg persze a makacsságom,hogy igen is akarom! :wink: Csak tiszta házba várjuk a jövevényeket!Még jó,hogy terhes kismamikkal nem lehet nagyon ellenszegülni. :twisted:

Árnika!

Képzeld!Holnaptól lesz KINCS!!!!! :D :D :D Nem tudtunk sokat beszélni,de a lényeget megtudtam!VISSZATÉR!!
Pocis kép a nagy felhajtás után!Megigérem!

Ebba!

Mizu???????? :?:

Kép
ani0227
 
 


Szépséges jó reggggelt mindenkinek!

Mit szóltok? Mától napi topiktag lehetek ha ismét befogadtok. :)
Nem sikerült még sokat olvasnom,csak gyorsan jelentkezek...
Mi is festésben vagyunk, a helyzet ua. mint Aniéknál...nem tudtak lebeszélni.
Ahogy tudok jövök és mesélek, pocakos képek is vannak csak még nem a gépen.
Kellemes napot !
Pussz!
Vendég
 


szia Kincs!
annyira jó,hogy itt vagy köztünk ismét!aztán gyere sűrűn! :wink:
a festéssel járó gondokkal csak óvatosan nehogy megerőltesd magad!nagyon várom ám a pocis képeket!küld minél hamarabb!vigyázz magatokra!és várjuk a beszámolót!pusszancs! :D :lol: :roll: :P 8) :roll: :lol: :shock: :D 8) :roll: :lol:
timé&tati
 
 


Na én megyek pihenni majd kedden leszek akkor megyünk Tándor dokihoz és majd mindent elmesélek
szmet
 
 


Szia Kincsike!!!! :D :D :D :D :D

Örülök,hogy itt vagy!

Voltam uh-n!A két babó szinte egyszerre fejlődik,még a doki is el volt rajta csodálkoza.Azt mondta ikreknél ez ritka.A kislány végig mosolygott!Remélem ha kibújik is kedves természetű lesz.
BPD:67,5 mm és 66 mm
torax:62,63
femur:47,46

Szmet!
Várjuk a fejleményeket!

Kép
ani0227
 
 


Anikám!!

Ez tökéletes! Csak így tovább. Nevekkel hogy álltok?

Szmet!

Iwiwen fent van a számom, ha kedden van kedved találkozni, csörögj rám!
vovanda
 
 


Kincs
Jó téged újra látni :lol: :lol: :lol: :lol:

Ani
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok


Kincs úúúúúúúúúgy örülök neked :lol: :lol: jó hogy újra itt vagy, már hiányoztál. Mesélj ha időd engedi, hogy mizujs veletek.
Ja, és ha nem gond akkor azt is hogy milyen szolg. mentetek?.

Ani ez jó hírek, ( csak az a baj hogy az adatokat én sajna még nem értem :( de megtanulom még az idén :lol: ) Szerintem a csajszikád tündéri lesz, hiszen anyuci is aranyos :P

Szmet drukkolok neked.

Mazsi jelentkezz, kezdek aggódni :roll:

Ebba hírek???

Vanda még most nézem, hogy debreceni vagy , nem tudom miért én azt hittem hogy nem itt laksz.
Ani ismerősei között megtalálsz engem is az iwiwen :)

Kismamik a festésben meg ne eröltessétek magatokat!!!!!!!!!!!!

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Hali!

Aranyosak vagytok köszönöm!

Árnika a matáv nem volt valami közlékeny, nehezen de egy hete sikerült kihúzni belőlük,hogy áprilisig ne reménykedjünk :x ..így a régi szolgáltatót hívtuk és pár napra bekötötték,drágább de ez van...

Ti is meséljetek kicsit magatokról mert még nem vagyok képben... :oops:
Vikimiék?????

Ani méretes babócáid vannak,csodás!

Megahiperdrukkok mindenkinek!

Jól vagyunk, 23+3 hetesen voltam dokinál (fájt a pocakom) BPD:6cm volt, harántfekvéses. Méhszáj zárt megtartott,nem keményedek...de azóta a fájdalom is elmúlt..lehet vmit nyomott babóca...
Vérképem cukrom jó. 4D-s uh-ra a 28.héten szeretnénk menni, addig kaptok pocakfotót.
19+5 és 25+0
Kép Kép

jó éjt
Vendég
 


Sziasztok! tegnap nem voltam mert vendegunk volt romaniabol

Ani es Kincs nagyon ugyik vagytok a festessel hogy keszititek a lakast a babuciknak, de takaritani hivjatok mindenkep valakit segiteni.

Vanda en biztos nem tudnek visza menni dolgozni nagyon hamar, ha majd sikerul, de legalab nem amitom a ceget hogy 4 honap utan visza megyek mint az elso babaval, en aszt gondolom hogy most a 2 gyerkocel nehezeb neki amit lehet nem szamitot be... en azert remelem ha most nem sikerul az inszem hogy marciusban megyek lombikkra.

Arnika, koszi hogy probalod belem vinni a pozitiv gondolkodast nagyon aranyos vagy :oops:
Kepzeld tegnap talaltam labbort el sem hiszem es hogyha sikerul fel iratni a korzeti orvossal a ver analiziseket eleg olcson meg is uszom, nagyon happy vagyok :lol:
Mikor majd meg lesznek a leletek a kaaliba kel telefonalni? vagy meg adjak egyenes a dokinak a szamat?
Urulok hogy voltal VR-ban es tetszet nektek, lehet majd meg josztok es meg ismerkedunk... a tobbiekre is ervenyes ha valaki erre jon meg mutathatok 1-2 heljet...

Holnap delutan indulunk es kb 12 orat kocsikazuk egesz varadig es majd kedd reggel megyunk ver vetelre debrecenbe, a marikat nem hivtam fel, kivancsi vagyok hogyha oda tolja a keppet igy is, remelem nem :evil:

Puszika nektek es jo hetveget mindenkinek! :wink:

P.S. Mazsi mi volt a punkcion? remelem minden rendicsek
demoniq13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?