Új privát üzeneted érkezett!

Nikosz Kép
Én nem kaptam Choragont. Még nem tesztelek, szerintem csak hétvégén, vagy jövő héten fogok.
A doki szerintem azért mondja, hogy aznap tesztelj, amikor mész hozzá, hogy oda már "lélekben felkészülten" menjél, addig meg ne parázz feleslegesen. Szóval szerintem, nyugi, de majd tesztelj egyet szerdán is, hogy megnyugodj Kép
Most inkább a jobb petefészkem fáj, a méhem nem. Mondjuk, ma még nem sokat mászkáltam, eddig aludtam, csak a gyógyiket keltem fel bevenni Kép
De mindjárt zuhanyzok és megyek sétálni, akkor kiderül.

Roxal Kép
Én sem kaptam meg a könyvet a Libriben, és az Alexandrában sem. Mi a fóti Corában vettük. Ott volt egy csomó még két hete is.

wish
 
 


Drága lányokKép!

Bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, de kicsit muszáj voltam hanyagolni a netet, mert eléggé kiborított pár dolog amit olvastam. Sajna ha egyszer felmegyek, rákeveredek egy csomó oldalra és mindenféléket olvasok. Sajna általában negatívumokat és ezek teljesen kikészítenek. Most történetesen arról, hogy a méhsövényemmel nagyon kicsi az esély egy terhesség kihordására, nemhogy ikerterhességre. Nagy valószínűség szerint vetélés lesz a vége, voltaképpen bármikor. Na hát ezek tudatában éltem meg az utóbbi 2 hetemet, a teljes kiborulás határáig jutva (nem alvás, sírógörcsök, félelem, stb) Mindegy, majd lesz valahogyKép Gondoltam leállok egy kicsit a netről, az talán segít.
Fú hol is kezdjem?

NikoszKép Veled kezdem, szerintem tuti babás vagy, a Choragon 5 nap alatt kiürül. Én ugyan nem kaptam, függetlenül attól, hogy kevés tüszőm nőtt. De nem akart kockáztatni. Így is lett 2 kis bébim, úgyhogy neked is sanszosak az ikrek, főleg ha minden álmod úgyis ezKép. Hányadik napon vagy? Én a 13. napon tuti pozitívat teszteltem, aztán persze még egy hétig kábé mindennapKép Hidd el, hogy sikerült! Gratulálok. Remélem az én kis történetem happy end-del végződik és akkor másoknak is erőt ad.... Örülök, hogy tetszenek a kis lurkóim a képen. Olyan hihetetlen ez nekem, de nemsokára te is láthatod eztKép
TimiKép Egyszer kérdezted, hogy hányadik héten vagyok. Hát ma kezdtem a 13. hetet. Fú!!! A bébik dícséretét neked is köszönöm. Akkor még csak 8 hetesek voltak, gondolhatod mennyit nőttek azóta. De mostanában nem kaptam képet, talán már rá sem férnek egyre... Szurkolok ennek a hónapnak, igazán szép kilátások. Én is Puregont kaptam az inszemekkor, de nekem sosem lettek ilyen szép nagy tüszőim. Mikor van a középidő? Vagy már akcióztatok is apával? Mikor derül ki, hogy mi a helyzet?
LavyKép Jaj, te szegényke! Most már túl vagy biztos a műtéten, sokat gondolok rád. Olyan szörnyű, hogy nem elég, hogy nagy nehezen sikerüljön, de elég rögös az út a végéig. Teljesen átérzem ezt a hányásos dolgot is. Én sem gondoltam volna, hogy ez ilyen szörnyű, de szerintem is elviselhetetlen, bár nekem most enyhült szerencsére. Szurkolok nektek, írj ha jobban vagy!!!
WishKép Rengeteget gondolok rád!!! Ezek szerint azért vársz még a teszttel. Fú, én nem bírtam, erős csajszi vagy. Hidd el, minden rendben lesz! Te hogy érzed??? Mikor lesz UH? Köszi a lepényes dolgot. Igazából eléggé utánaolvastam ennek és nem is izgulok emiatt annyira. Hiszem, hogy ez rendben lesz. Ez a sövény dolog aggaszt inkábbKép Majd meglátjukKép
RoxalKép Megrendelni sem tudod a könyvet? Ha semmiképp nem kapod meg, én szívesen kölcsönadom ha szeretnéd!!!
Szanika kismamiKép Hogy vagytok? Hogy bírod a kis férjed nélkül az estéket?? Azért pihenj sokat! Mikor mész megint, pénteken????
DiámKép A Domi egyre édesebb. Hihetelen boldog kisbaba, rengeteget mosolyog, ez olyan szupi. Úgy várom már, hogy én is felrakhassak majd az én kisbabáimról képeketKép
HajnikámKép Írtam neked
AnnusKépStellusKép Hol vagytok??? Sokat gondolok rátok is!!!!

Mi 1 hét múlva megyünk megint, remélem minden rendben lesz velük. Szurkoljatok nekünkKépKép
Puszilok mindenkit
enigma
enigma
 
 


Enigma!

Úgy örülök, hogy láttam a soraid. Már nagyon aggódtam érted. Ma volt egy kis idő, s a kezdetekig visszamenőleg olvastam a történetedet. Nagyon stramm csajszi vagy, igenis itt az ideje, hogy megérdemelt babáiddal legyél. Nem lesz semmi baj. Pozitív hozzáállás, sok pihenés, s meglásd, hipp hopp megszületnek az ikrek. Nem lehet másképp. Ha sehol nem kapom meg a könyvet, nagyon megköszönném, ha kölcsönadnád. Csütörtökön megyek a nőgyógyászhoz, megcsináltatom újra az összes vizsgálatot. Nehogy ezen múljon. Szegény férjem 2,5 hete nem éri el Dévai által ajánlott andrológust. Szegény teljesen kiborult. Jó lenne tudni, vagy kezdeni valamit. Mindig várni a legrosszabb. De ti ezt tudjátok.
Nikosz!
Két nap, tarts ki!
Lkt!
Nálad mikorra várhatók eredmények? Komolyan úgy izgulok értetek, mintha rólam lenne szó, de ez valahol így helyes.
Csodásan süt a nap, itt a tavasz, csak jó hírek lehetnek!

Eszter
Kép
roxal
 
 

 
 

Enigma, annyira jó olvasni Rólad!!!!!!!!!!Fogalmam sincs, hogy mi ez a méhsövény probléma, de én azért azt mondanám, hogy az első 12 hét után nyugodj meg kicsit!KépKépTudom, hogy teljesen nem lehet, de a 2.harmadról mindenki azt mondja, hogy gyönyörű és felhőtlen! A kritikus 3 hónapon már túl vagy, és ez óriási dolog!!!!
Ráadásul gyönyörű időben fogod tölteni a 2.harmadot, nagyokat lehet sétálni, meg ettől az időtől alapból jobb az ember kedve, ott repdesnek a levegőben a boldogság hormonok.
Kérdésedre válaszolva igen, most vagyunk abban a 3 napban, amikor el kell apát csábítanom ( terminus tecnicus Doktorunktól származik).Utána pedig várjuk az eredményét, illetve segítgeti a folyamatokat a nadis hölgy, aki kezel minket (engem legalább 3-szor hetente, a férjemet a munkája miatt csak kétszer, de annyiszor biztos.)
Tőled is megkérdezem, hogy mennyi ideig és milyen gyakran kezeltek vagy Te saját magadat kezelted?

Különben ha eltávolodtál kicsit a nettől, azt nagyon megértem, én is szét tudta volna robbani, amikor kb 2 hónapja volt az a negatív Dévai hullám.

Roxal!
Neked is válaszoltam a fentiekben, azt hiszem. Tök jó, ha Enigmától kölcsönkapod a könyvecskét. Apropó most jutott eszembe, hogy a www.meddoseg.lap.hu-n, mintha online meg lehetne rendelni ezt a könyvet. Próbáld meg esetleg ott is!

Hajnesz, Stella, Anna merre vagytok tényleg????!!! Nagyon várom a híreket Felőletek!!!!
lkt
 
 


RoxalKép Szólj, ha kell a könyv! Melyik dokit ajánlotta a Dévai? Nekünk anno a Kopát. Nektek is? Miért nem lehet elérni? Megnézzem nekünk milyen telefonszámok vannak hozzá? Az uram az asszisztensnővel már szinte baráti kapcsolatban volt a végén...Kép
TimiKép Sajna ez a sövény dolog azért lehet gáz a terhesség előrehaladtával, mert ahogy nőnek a babák, nem lesz helyük, mert útban van a sövény. Illetve kisebb ezáltal a méh tiszta izomzata és félő, hogy nem bírja majd a terhet. Sajna ezért sem élvezhetem olyan nagyon majd ezt az időszakot, mert sokat kell feküdni. Node sebaj, jövőre bepótolok minden mulasztást az ikrekkelKépKép
Prananadi. Igaziból én nem kaptam olyan sok kezelést - ahogy emlékszem - a stimu kezdetétől kaptam, illetve, amikor sikerül összehozni, most is, csak másra koncentrálva. Hát ennyi. Szurkolok nektek!!!!

Puszi
enigma

DiámKép Gratula a keresztelőhöz!!!!
enigma
 
 


Enigma Kép
Én azért nagyon remélem, hogy minden rendben lesz. Ahogy ügyesen megkapaszkodtak, úgy ki is fogják bírni odabenn, ameddig kell. Te csak pihengess, amennyit bírsz és ha lehet ne aggódj és ne olvass ilyesmiket. Jó? Kép Csak vidám születéstörténetek olvass ezentúl. A terhességel kapcsolatos rémmeséktől ezennel eltiltalak.Kép
Egyébként is, nem vagyunk egyformák, lehet hogy ez egy tuti rugalmas sövény, ami segíti a terhességet és direkt azért van, hogy az ikrek ne tudjanak odebenn vezeszekedni. Erre gondolj és arra, hogy milyen vidám lesz majd tologatni a fiúkat/lányokat.
A többi nem számit. Az orvosok mindig a nagy átlagra hagyatkoznak, mert valójában csak tapógatóznak arról, hogy mi hogyn működik bennünk. A csoda bennünk van és ezt Te ezt nagyon jól tudod, de hogy mutassak egy másikat ott van Szani is Kép
Vigyázz magadra. Puszillak Kép

Wish

wish
 
 


Ú! WishKép Köszi. Ez nagyon jól esett!!!Kép
xxx
enigma
 
 


Lkt!
Köszönöm, az összes online lehetőséget is megnéztem, Tescokat is felkutattam. De nincs. Könyvtárat még nem próbáltam, de Enigma jobban vonz. Már csak azért is, mert akkor megismerhetem Kép Biztos nagyon szép kismami, s nem lesz semmi gond. Nem lehet semmi gond.
Enigma!
Nekünk Sára doktort ajánlotta. Azt sem tudtuk, mi fán terem az andrológia. A gond csak az, hogy nekünk mindenképp olyan orvos kell, aki este rendel. Nem nagyon díjjazzák a férjemnél, ha munkaidőben elmászkál.
Tessék a neten csak minket látogatni. Irgum burgum. Tényleg kerüld a rossz s negatív híreket. Ez nem veled történik meg, te más vagy. Neked sikerült, s ennyi szurkoló mellett a babák csak kapaszkodhatnak. Próbálj pozitívan állni hozzájuk, már az is sokat segít, ha hiszel benne. Az meg igazán nem nagy áldozat, ha többet kell feküdnöd. Fél év múlva te is babaképet fogsz feltenni ide... Képzeld el, s úgy lesz!
Wish!
Nálad minden rendben? Tudom még korai nyilatkozni. Gondolok rád is. Remélem, már nem sok idő, s én is eredményekről számolhatok be, sőt talán össze is futunk...
Puszi, jó pihenést!

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok!
Enigma!
Légyszi ne olvass ilyen szörnyűségeket!Kép
Minden szép és jó lesz,nem lesz semmi baj!Kép
Csak pozitívan gondolkodni!KépEnnek érdekében teszek fel egy pár képet az én rosszcsontomról.KépPuszi.Dia
Így kikenem magam a sütőtökkel.Kép
Kép
Ma kaptam a játszó szőnyeget.
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Ne haragudjatok, hogy csak úgy eltűntem innen, kicsit nehéz idők jártak rám, és újra sikerült meggyőznöm magam, hogy ha nem vagyok Dévais, akkor nincs is itt keresnivalóm. Belátom, ez elég nagy butaság volt, de most már ráfogom a hormonokra, kicsit megzakkantam tőlük...Aranyosak vagytok, hogy gondoltatok rám, én mindig olvastalak titeket (sőt, látom, pénteken írtam is!), most akkor bővebben!Kép
DiaKép
Domi annyira tündéri, én is csak arra tudok gondolni, hogy jajj de megölelgetném, ahányszor csak ránézek! Gratula a keresztelőhöz! Van kép róla??Kép
LavyKép
Remélem, jól vagytok, jelentkezz, ha tucc!
NikoszKép
Kitartás! Nagyon bíztató az eddigi eredmény! Én kaptam transzfer után Choragont, elég sokat, kétnaponta egyet majd' egy hétig, na ez meglátszott a teszten, de csak nagyon-nagyon halványan épphogy csak sejteni lehetett és akkor, amikor már nem értékelhető a teszt, mert a szemetesből halásztam ki 10 perc múlva...amit nem szabad!!! Szóval nálad tuti nem a Choragont mutatta ki!!!
WishKép
Figyelem, mi történik veled és a Barackmagokkal és jegyzetelek, hogy majd mit kell tennem péntektől!Kép Nagyon drukkolok, hogy nemsokára megláthasd végre őket!!!
RoxalKép
Drukk a vizsgálatokhoz!
TimiKép
Értetek mikor is kell izgulni? Lehet már sejteni valamit? Köszi az érdeklődést, mindjárt leírom, hol tartunk!Kép
AnnaKép
Te is eltűntél. Remélem, minden oké!
SzaniKép
Tessék többször jelentkezni a futurisztikus szobából!Kép
EnigmaKép
Köszi!!!! Írtam én is!Kép
StellaKép
Köszi az sms-t, azért ha tudsz, gyere te is, hiányzol!Kép

Akkor most már röviden: nálunk végetértek a szurizások, mostanra már rendesen feszítenek is a tüszők, pedig 2 napja még semmit nem éreztem és el is voltam kicsit keseredve, hog ymost nem jól reagáltam és lesz jó esetben 3...de ma 12-t számoltunk össze, ennyi volt elsőre is. Ma este Choragon és pungi szerdán. Jó lenne, ha most sikerülne. Majd jövök a hírekkel!
Bocsi ha hosszú lett, de hát ugye rég jelentkeztem!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok!
Nem bírtam ki szerdáig, ma reggel ismét teszteltem! P O Z I T I V ! Kép
Ma vagyok a transzfert követő 20.napon!
Azt hiszem kezdek megnyugodni, de hát biztos csak úgyis szerdán lesz, mikor már a mi Dévai dokink is látja!
Tényleg Enigma, és kismamik! Mi történik az első UH-on? Ilyenkor hüvelyi vagy hasi UH készül? Lehet már látni esetleg azt is, hogy hányan vannak? Bocsi a hülye kérdésekkért, de még ezzekről nam sok fogalmam van! Kép Kérlek, készítsetek fel!

Enigma!Kép
Örülök hogy jelentkeztél! Ne beszélj nekem semmi butaságot magadba, hiszen én belőled nyerek erőt! Azt hiszem sokmindenben hasonlítunk, én is mindíg aggódok valamiért! Túl a 12.héten már NEM LEHET SEMMI BAJ! Egészséges és kitartó babócáid vannak, és kész! Te pedig úgyis megteszel mindent az érdekükben! Ja, és ráadásul jó kezekben vagy!!! Kép

Hajnesz! Kép
Gratula a petécskékhez, ez igazán biztató szám! Ebből akár bőven ikrek is lehetnek!

Wish!Kép
Ha te úgysem kaptál Choragont, szerintem már tesztelhetsz lassan! Izgulok érted is!

Roxal! Kép
Ha majd végre elkezdődnek a kezelések, hidd el jobban telik majd az idő, majd észre sem veszed és már te is a beültetésen találod magadat! A folyamatos UH-ok és szurik közepette csak úgy repül az idő! Mindent bele!

Lkt! Kép
Hogy álltok? Remélem minden OK!
nikosz
 
 


http://hvg.hu/itthon/20050403lombikbabaprogram.aspx?s=hk
már a tavasszal szigoríthatnak a munkaügyi törvényen!
png
 
 


Nikosz!!!!!!!Szenzációs!!!!!:KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép)KépKépKépKépKép
Habár miután a többiek írták, hogy a gyogyi nem kavarhatott be a tesztbe, onnantól én egyre biztosabbra vettem a sikeredet!!!!Most Wish jön!! (aztán remélem gyorsan beállok én is a sorba)


Png, nagyon jó fej vagy, hogy tájékoztatsz minket ezekről a fejleményekről (habár én már több hasonló cikkel találkoztam az infertility.hu társalgójában). Ami számomra nem világos, hogy egyszer lombikról beszélnek, másszor meddőségi kezelésről, mert ugye én magam is, aki még távol állok a lombiktól a ciklusom első felében 2 naponta Dokinál voltam. Persze igaz az is, hogy a lombikosoknál a legnagyobb probléma talán az ET utáni 2-3 hét betegszabi.Lényeg, hogy valami elindult!Másik ami bizonyosra vehető, ha megfizethetőbbek lesznek a gyogyik, akkor biztos, hogy a mostani központok kapacitása nem fogja bírni a rohamot.
lkt
 
 


Nikosz!!!!!!!Szenzációs!!!!!:KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép)KépKépKépKépKép
Habár miután a többiek írták, hogy a gyogyi nem kavarhatott be a tesztbe, onnantól én egyre biztosabbra vettem a sikeredet!!!!Most Wish jön!! (aztán remélem gyorsan beállok én is a sorba)


Png, nagyon jó fej vagy, hogy tájékoztatsz minket ezekről a fejleményekről (habár én már több hasonló cikkel találkoztam az infertility.hu társalgójában). Ami számomra nem világos, hogy egyszer lombikról beszélnek, másszor meddőségi kezelésről, mert ugye én magam is, aki még távol állok a lombiktól a ciklusom első felében 2 naponta Dokinál voltam. Persze igaz az is, hogy a lombikosoknál a legnagyobb probléma talán az ET utáni 2-3 hét betegszabi.Lényeg, hogy valami elindult!Másik ami bizonyosra vehető, ha megfizethetőbbek lesznek a gyogyik, akkor biztos, hogy a mostani központok kapacitása nem fogja bírni a rohamot.
lkt
 
 


Lldicsi!
Domi még mindig a leg. Tündéri, aranyos, jókedvre derítő. Köszönjük.
Hajnesz!
Hajrá azoknak a tüszőknek, írj, amint tudsz biztosat. Drukkolunk holnap.
Nikosz!
Na ugye, már egyre biztosabb. Holnap doktorunk is biztos jó híreket fog mondani neked. Azonnal tessék ám nekünk megírni, addig is tapasszuk oda őket rendesen Kép Nikosz, amennyire én emlékszem a lányok ilyenkor úgy jöttek vissza, hogy két macskaszem. tehát biztos lehet őket látni Uh-n. Köszönöm a bíztatást, de mivel nem tudom, a férjemnél mennyit fognak vizsgálódni, szerintem még hónapok vannak hátra. Idegesít ez a doktornélküliség!
Png!
Köszi az infót!
Lkt!
Lombiknál mi az a két hét betegszabi? Nem vagyok otthon a témában, csak szeretném tudni, mi várható. Mi az az ET?

Eszter
Kép
roxal
 
 


Köszi CsajokKép! A drukkokat begyűjtöttem holnapra!Kép
NikoszKép Már csak egyet kell aludnod!!!Kép Ilyenkor még hüvelyi Uh van, de hogy mennyire látni a babókat, azt majd megmondják a tapasztaltabbak!Kép
RoxalKép
Az ET az embrió transzfer, vagyis beültetés.
hajnesz
 
 


Roxal! Kép
Lkt arra a 2-3 hétre gondolt, amit a beültetés után most Wish és én is itthon töltöttünk! Ugyanis beültetés után javasolt a sok pihi! Csak az a gond, hogy egyenlőre a TB nem ad táppénzt a meddőségi kezelésekre, és a beültetést követő napokra! A háziorvosod jóindulatán múlik, hogy ki tud e írni valami mással! Vagy szabira mész! Sajnos egyenlőre ez a helyzet, de reméljük, ez már lassan megváltozik!
nikosz
 
 


Hajnesz Kép, nagyon ügyes leszel holnap!!!De jó, hogy ismét izgulhatunk Érted is!!!!!!! Te voltál az első, akinek nagyon szurkoltam az előzőnél. Amikor rátaláltam erre a topikra, épp az eredményedre vártunk.Az főleg jó, hogy ilyen kevés idő telt el, nem kellett sokat várni. (jól gondolom ugye, hogy Neked sem volt túl hosszú ez az idő, ami eltelt az előző próbálkozás óta???)

Roxal, ne gondold, hogy hónapokba telnek e kivizsgálások. A pasiké tök egyszerű, legalábbis a férjemet 2x vizsgálták spermailag, utána andrológus következett, aki azonnal megállapította a herevisszerét. Nálatok ez még egyszerűbb lesz, mert azonnal andrológusnál kezd a párod. A Te eredményeid sem telnek sok időbe, ha minden rendben, akkor 1 ciklus. És Dévaink, ha minden vizsgálat megvan, gyorsan belecsap a közepébe.

Wish, hogyi vagyi??Gondolok Rád nagyon sokat!!!!!
lkt
 
 


SziasztokKép, üdvözlet az "éjszakai műszakból"Kép! Hát nem hiszitek el, mióta itt lakom a munkahelyemen, semmire nincs időm. Ez vicces, de tényleg így van. Mivel délben ledőlhetek 1 órára, ezért 17 helyett 18 óráig dolgozom este. Utána elbattyogok a MOM Parkba vacsizni, ott elüldögélek, sétálok, lesz fél 9, mire hazaérek. Zuhanyozás, angol lecke, agykontroll, pránanadi, csicsika. Hol van itt a régi sok utazás, vacsorafőzés, TV-nézés, olvasás? Sehol. Ezt nem értem. Na mindegy, majd belejövökKép! Egyébként jó így, a férjem 2 naponta látogat, csak egyre nő a szerelmünkKépKép. Semmi komoly panaszom nincs, nem vérzek, nem barnázok, nincs hányingerem. Csak annyi, hogy hamar elfáradok és éjjel nem alszom olyan jól (bár ez lehet az idegen ágy miatt is). A cicim feszül és nőtt (a férjem nagyon boldog tőle, bár semmire se megy vele, mert nem érhet hozzá, nagyon érzékenyKépKép.) Néha kicsit fájogat vagy szurkál alul, de alapvetően jól vagyok. Pénteken megyek újra Dévainkhoz, addigra már 7 hetes terhes leszek. Ez érdekes, mert azt írják a papírra, de azt igazából az utolsó menszitől számolják, tehát a baba csak 5 hetes. Etetem-itatom minden egészséges dologgal, hogy jól érezze magát és akarjon maradniKép.

NikoszKépKépKép, nagyon szuper a hír, bizony Te babá(ka)t vársz!! Nagyon örülök!KépKépKép Várjuk tőled a konkrét híreket szerdán!!!!!!!!!! Majdcsak összejön mindenkinekKépKép!

EnigmaKép, Te már 13. hétben vagy? Hogy telik az idő! Akkor tényleg lassan eljön a szentendrei sétálós, patakcsobogásos tavaszi napsütéses délutáni séta idejeKépKép! Hm????KépDomborodik már a pocid? A mellbimbók tényleg bebarnulnak, ahogy a nagykönyv írja? Szegénykém, olvastad azt a sok szörnyűséget.. De látod, a babáid fittyet hánynak az aggódásodra és élik világukat odabennKép! (De jó, hogy én dolgozom, nincs időm rémtörténeteket olvasni. Sajnos néha még a Ti jó híreiteket sem..) Puszika bébi + 2 kisbébiKépKép!

WischKép, teszt?????? Hogy vagy? Írjál!! Te kérdezted az e-mail címem? Íme: mail@eurofrey.hu . Nyugodtan írjál, kérdezzél, igyekszem válaszolni! DrukkolokKépKép!!

HajneszKép! Rajtad a világ szeme! Holnap lesz a punkció, ugye? Írjál majd, ha jobban leszel, mennyien lettek. Nagyon-nagyon szorítok neked!!!!

LktKép, mikor tesztelhetsz majd kb.? Neked is nagyon szorítok, ott a sok pete, tuti lesz találatKépKépKép! Jó a petevezetőd is, tehát szépen lesétálnak (max. 2-en), beágyazódnak szépen, és 266 napig ott nődögélnek nagy boldogságbanKépKép!!!

DiaKép, imádom a kisfiad képeitKépKép!!! Annyira édes!!!! Minden nap figyelem, küldesz-e újakat. Már ilyen nagy baba, hogy főzelékezik? És köszönöm, hogy úgy drukkolsz nekem. Ezt mindenkinek is mondomKép. Olyan jó kis társulat a miénk, még akkor is, ha néha-néha szomorú hírt kapunk, vagy ha valaki átmenetileg eltűnik.
AnnaKép, StellaKép, GigiKép, olvastok minket? Ugye azért itt vagytokKép?

RoxalKép, neked pedig gyors és eredményes vizsgálatokat kívánok, és babákban gazdag 2005-2006-os évetKép!!!

A főnökasszonyomnak tegnap 15 petét szívtak le. Mára 6 termékenyült meg neki, de azt mondja az orvos, hogy még nőhet az embriószám. Drukkolok neki is, majdnem egyszerre babásodunkKép.

Valamit még elmondok Nektek. Mióta babácska van a méhemben, nincs olyan másodperc, hogy ne tudnék róla, hogy ne lenne benne az érzéseimben. Ő a lényeg, minden érte van, semmi sem olyan fontos már. A könyvesboltban és a ruhásboltban a baba-részleghez megyek, figyelek minden jelet, minden nap ellenőrzöm, nem lappad-e a cicim.. Minden róla szól, pedig még mindössze csak 6-7 mm-es lehet. Enigma és többi babás lányka, ti is így éreztekKépKép???

Puszi, jó éjtKépKép!
szani
 
 


PngKép, LavyKép, hogy vagytok??????
szani
 
 


Sziasztok!
Sajnos szörnyűséges éjszakám volt! Kép
2.30-kor hasfájásra ébredtem, gondoltam kimegyek a WC-re. Alig értem oda, hangos fülzúgás és szédülés gyötört! Kiálltottam a páromnak, mert egyedül már nem tudtam volna kijönni onnan. Mire ő odaért elájultam! Nagyon megijedtünk!!! Vajon mitől lehetett ez? Úgy féltem a kicsikéimet! Remélem nem ártott nekik! Félek!!!
Nemsokára hívom a Dévait!
nikosz
 
 


Nikosz!
Nem lesz semmi baj. Biztos csak az idegességtől. Amint visszajöttél Dévaitól, azzonnal írd meg nekünk, hogy mi volt. Meg persze hogy hogy vagy!
Szani!
Olyan jó a részletes beszámolódat olvasni. Nekem nagyon sok erőt s lelkesedést adott. Szerintem jobb, hogy nincs időd aggódni. Köszönöm a jókívánságokat, neked már nem kívánok ilyet. Boldog kismami időszakot neked.
Lkt!
Azt gondoltam, a férjemen nekiállnak javítani, hátha. De ez azért megnyugtat, hogy nem lesznek hónapok. Pont azt számolgattam, hogy még jó lenne az augusztusi szabi előtt nekiállni. De akkor így biztos. Képzeljétek, elköltözött a nőgyógyászom. Csütörtökönként rendel most. Kedden kellett volna megjöjjön, s amúgy mindig pontos menzim most késik. De csak azért, hogy csütörtökön kitoljon velem. Bosszantó. Megint egy hét csúszás.
Nikosz!
Javasolt, vagy kötelező a pihi? Nekem alapvetően nyugis a munkahelyem, viszont két hetet nem nagyon engedhetek meg magamnak az állásom kockáztatása nélkül. Ha csak ücsörgök, nem nagyon mászkálok, s nem emelek, akkor dologzhatok? Szerintetek...
Hajnesz!
Mi volt?
Enigma, Wish, többiek!
Hogy vagytok, babák?

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok Kép
Tegnap végül is teszteltem egyet. Negatív Kép Ez volt az ET utáni 13. nap. Egy nagyon-nagyon-pici-apró halvány reménysugaracska még van a szívemben, hogy korai volt, de azt hiszem, sajnos nem sikerült. Kép
Most nyalogatom a sebeimet... Kép. Azért úgy döntöttem kivárom itthon a jövő hét szerdát, addig legalább összeszedem magam.

Nikosz Kép
Jajj, nagyon remélem, hogy jól vagy. Jelentkezz, ha megjöttél a dokitól. Remélem csak a terhesség miatt lettél rosszul.

Roxal Kép
Szerintem lehet dolgozni, sőt vannak, akik visszamennek. Dévai szerint az ET másnapjától hétköznapi élet javasolt. Persze szenet ne rakodjon az ember Kép Nekem nagyon stresszes a munkám és napi 10-12 órát dolgozom általában, ezért maradtam inkább itthon.
Mondjuk a punkció és az ET után nekem annyira fájt a hasam, hogy örültem, hogy WC-re ki tudok menni. Ez összesen 5 napig tartott. Szóval azért arra készülj fel, esetleg egy hét pihit muszály lesz valahogy összehoznod.

wish
 
 


Wishecske Drága! Korai volt ez a teszt még szerintem!Próbáld újra pár nap múlva, szépen kérlek!!!
Éreztem, hogy valami nem stimmel Veled, mert ilyen még nem volt, hogy ne jelentkezz egy egész napon át!
lkt
 
 


Timi Kép
Én egyből el akartam sírni neketek a bánatomat, de a babanet nem engedte. Kép Nem tudtam üzenetet küldeni.
Aztán vígasztalásként elmentünk Apával moziba este meg szomszédoltunk.
Persze fogok még tesztelni majd a hétvégén, de azért nem élem magam bele. Elég volt egyszer csalódni.
De sebaj, most még pihizek egy hetet, aztán jöhetnek a dolgos hétköznapok. Kép Legalább most vidám tavasz van, a három hónap várakozás a kövtkező lombikig szerintem viszonylag gyorsan el fog így telni. Kép

wish
 
 


Szani, nagyon jó olvasni Felőled!!!!!!
Megértem, ha azt mondod, hogy Neked most már minden pillanatban ott van ez a Babócska. Én még csak várom Őt nagyon, de valahogy máris a gondolataim szinte csak vele foglakoznak.
Tesztelésről nem beszélhetünk még, most hétvégén volt, ha minden igaz, az ovulációm. Múlt hónapban sem kellett tesztelnem, mert a 29.napon megjött.
Hátha most másképp lesz...!Kép
Puszillak!!!
lkt
 
 


Wish!
Én is aggódtam érted, hogy nem vagy. Szerintem nagyon jól állsz a dologkhoz, s nagyon remélem, hogy csak a teszttel volt baj!
Nekem egy hét otthon maradás benne van, azzal nincs is gond. Annyit tudok előre dologzni, meg fel tudnak hívni otthon, az belefér. Csak két hetet egyszer engedélyeztek. tavaly az esküvőmkor... Én még szurkolok neked nagyon!

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok LányokKép!

SzaniKép
Tényleg annyira üdítő olvasni a soraidat, idáig elér a prananadi felszabadított energia áradata!!!Kép Csodás lehet az érzés, amiről írsz, hogy mennyire más most a babával, Istenem, hogy várom már ezt!!! Vigyázz magatokra és maradj mindig ilyen boldog!!!
NikoszKép
Mit mondott a Doki? Remélem, ez "csak" amolyan babás rosszullét volt!!! Tényleg ijesztő lehetett, szegénykém.
WishKép
Lehet, hogy túl korai volt még a teszt, nagyon szurkolok neked, hogy a Dokinál mást lássatok!!!
(Tegnap tényleg nagyon idegesítő volt a babanet...)

Nálunk teljesen simán lezajlott a pungi, hát az első körben hozott 17 petesejttel szemben most csak 8-at tudtak lehalászni, de nem is baj, a lényeg az, hogy szép erős kis petécskék legyenek és maradjon legalább 3 beültetésre, ennél többet nem is kívánok. A biológussal megegyeztünk, hogy ICSI-vel termékenyíti meg őket, mivel elsőre a 17-ből 9 termékenyült meg és osztódott szépen, úgyhogy most nem kockáztatunk ilyen kis mennyiségnél, biztos ami ziher! Holnap telcsizek, hogy mizu velük és ha szépek, akkor továbbtenyésztik blasztoig, meg ha kérjük, a hatchinget is megcsinálják, majd meglátjuk. Szorítsatok lécci, annyira szeretném, ha most sikerülne!!!
puszi mindenki
Hajni
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Drukkolok, s várom a híreket felőled...
Nikosz!
Ugye minden rendben????

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok!Kép

NikoszKép Mi újság? Mesélj!!!! Már nagyon várom az eredményt. A pozitív tesztek nagyon ígéretesek, sajnálom azt a rosszulétet, remélem semmi komoly.

Drága WishKép Még ne keseredj el, ezek a tesztek mindenfélét mutathatnak. A lényeg, hogy még nem jött meg, nincs barnázás, semmi. Szerintem 3 nap múlva csinálj mégegyet. Én nagyon szurkolok!!!

RoxalKép Akkor szólj ha kell a könyv, megbeszéljük. Én különben anno az Alexandrában vettem. Másik andrológust nem akartok felkeresni? Ti mikor mentek megint a Dévaihoz?

DiámKép Már sütőtököt eszik??? Hogy megy az idő!!! Nesze nektek tiszta ruhákKép!!! Szereti?? Nagyon édi és szép nagy baba már!!!

Hajnikám, drága!Kép Akkor itt is megy a drukk. Írok neked privit is. Holnap dolgozol? Szerintem is jó a 8. Nekem 6-ból maradt 3, úgyhogy nyugi!!!! Minden rendben lesz. Nagyon szurkolok!!! Ennek már sikerülni kell és fog is! Jönnek a kispajtások az én és Szani lurkói melléKép

SzaniKép Most, hogy már nem barnázol, szeded még a Rutascorbin? Lekopogom, nekem sincs ilyesmi 4 napja... Mi is pénteken mentünk volna, de az uram persze megint nem lesz itthon, ezért marad a hétfő este. Plusz 3 nap, nehéz ezt mindig kivárni. Remélem minden rendben lesz. Azért leszel 7 hetes, mert már a ciklusod első napján elkezd érni a kis petéd, ilyen értelemben a kis babád, nem?
A pocim picit nagyobb, mások számára még nem látható. De már vennem kellett nacit, mert nem tudtam a régieket begombolni. A hányinger még nem múlt, bár ma pont jól vagyok. Mikor hogy. Drukk neked péntekre, majd mindenképp számolj be!!!

TimiKép Nektek mikorra kell szurkolni??

PngKép Milyen volt a "nyaralás"???

LavyKép Remélem minden OK veletek, jelentkezz, ha tudsz!

AnnusKép Hogy vagy?

Puszi
enigma
enigma
 
 


Enigma!

Örülök, hogy most jobb a kedved. Megnyugodtam, hogy nálad is láthatóan minden rendben. Megnézem a könyvet még a Corában, meg az Alexandrában, s ha nem kapom meg, akkor mindenképp jelentkezem. Péntekre ígérték az andrológust, de ha pénteken sem lesz hajlandó szóba állni velünk, akkor már két másikat is kikerestem. Csak a férjem nem szívesen megy "idegenhez". Nem hiába, férfi... Dévai azt mondta, hogy amint megvan az andrológus eredmény, menjünk. Tehát nálunk ettől függ. Addigra próbálok mindent beszerezni, minél előbb kezdhessünk. Én mint a türelem mintaképe. Lesz még ezzel bajom, érzem. Puszi a hasidra a két pocaklakónak...
Nikosz!
Aggódom, mi volt ma?

Eszter
Kép
roxal
 
 


LányokKép
Hát én tegnap bőgtem egy jót. Ma meg már úgy vagyok vele, hogy lesz, ahogy lennie kell. Ha nem sikerült, akkor nem ezek a babák voltak nekünk szánva. Vasárnap majd csinálok még egy tesztet, addig nyugiba vagyok. És persze szedem a gyógyszereket továbbra is, bár az első gondolatom tegnap az volt, hogy akkor abba is hagyom őket, minek tovább szedni.

Közben eszembe jutott, hogy múltkor volt Dévainál egy lány, aki transzfer után influenzás lett és két mankóval jött, mert utána meg elesett valami lépcsőn. Tök negatív volt a tesztje is és mondta, hogy nem csodálkozik, hogy nem sikerült. Aztán a doki megvizsgálta és csodák-csodája mégis ott lapult a baba a pocijában. Kép

De azért el nem bízom magam. Elég volt egyszer csalódni.

Kép
Mi van veled? Aggódunk érted, jelentkezz!

wish
 
 


Sziasztok!

Még egy darabig nem jövök majd hozzátok, mert most minden ilyesmit száműztem két hónapra az életemből Kép amúgy is úgy alakult, hogy Dévaihoz most nem tudtam menni, és gondoltam, adok magamnak két hónapot, hogy ne stresszeljek ilyesmiket.

Lkt! Megtennéd, hogy röviden írsz, hogy mi történt a lányokkal? Szerintem az életben nem olvasok vissza ennyi hozzászólást Kép Remélem, Enigmával minden rendben van! Köszi! Ha gondolod, ide is írhatsz: png78@freemail.hu, úgy is ki akarlak majd faggatni az irányítottról Kép

Mindenkit puszilok!!!!
png
 
 


Sziasztok!
Végre itt vagyok, és NAGYON BOLDOG VAGYOK!
Kép Kép Két pici apróság van a pocimban!!! Ez olyan csodálatos, hogy még fel sem fogtam!!! Már van róluk UH-os fotóm is! 5 hetesek vagyunk, és már az egyikük 1cm, másik pedig 8mm! Ja, és gyönyörűek!!!

Puszi mindenkinek!!!
Persze a szokásos aggodalom még bennem van, mert a 12.hét még elég messze van! Meg aztán a mi Dévai dokink is elmondta a szokásos félelmeit: terhességi mérgezés, iker terhesség kihordása, stb.! Bár erre már fel voltam készülve! Egy kicsit azért aggasztó az a kérdés, hogy hová lett a 3. Remélhetőleg nem méhen kívül van, mert akkor veszélyesztetheti a tesóit!
Meg egy kicsit azért is aggódom, hogy ez a 200km (oda-vissza 400) nem e lesz rossz hatással rájuk! Sajna történt itt ilyen a környezetemben hogy utána pár nap múlva elvetétek!
A rosszullét a terhességtől volt, meg egy kicsit kevesebb folyadékot ittam + alacsony vérnyomású vagyok!
Köszike hogy izgultatok! Jól esett!!!

Roxal!Kép
A Dévai dokink tényleg nem kéri kimondottan a pihit, sőt nagyon sok nő dolgozik és úgy is tök jól sikerül neki minden! De van akinek a fekvés segített! Szerintem ez alkati kérdés is, de ha nyugis a munkahelyed akkor tényleg nem feltétlenül szükséges!!!

Wish!Kép
1 tesz nem teszt!!! Én legelősször a 17.napon teszteltem! Még bizzakodj, valószínűleg túl korai volt még a teszt és nem tudta kimutatni!!!

Hajnesz!Kép
Szerintem a kevesebb jobb! Mármint az én példámból, mert amikor 12-t szívtak le 5babóca termékenyült meg, és ráadásul utána hiperstimuláltam! Most pedig 4petécskéből 3 termékenyült meg! Úgyhogy hajrá!!! Ez most nyerő lesz!!!

Lkt!Kép
Remélem te is csatlakozol a poztív tesztesek közé!!! Ennek most sikerülnie kell!! De jó is lenne, ha midannyian egyszerre gömbölyödhetnénk!!!

Enigma!Kép
Kérlek mesél magatokról! Olyan jó hogy itt vagy előttem példaképnek!!! Mondj el mindent, amit tudnom kell egy iker terhességről, meg minden ilyenről!!!
nikosz
 
 


Nikosz! Ez több, mint szuper!!!! Gyönyörű, hogy ketten is ott vannak Veled!!!KépKépKépKépKépKépKépKépMost következik pár hét nyugi, és így biztos, hogy nem lesz semmi baj!!

Hajnesz!
Tényleg nem baj, hogy most kevesen (néhányan de boldogok lennének, ha csak ennyi is lenne nekik...) vannak, de az a kevés szuper erős, és ügyesen fognak kapaszkodni anya méhnyálkahártya- paplanába.

Wish!
Te olyan nagyon ügyesen és követendően állsz ehhez az egész témához!!!KépKép Mindenkinek ilyen hozzállással kellene ezt az egészet végigcsinálni. Biztos, hogy ennek az egészséges pozitivitásnak meglesz a gyümölcse. Ha esetleg nem most, akkor a következőnél.

Enigma!
Üdv itt ismét, jó olvasni Téged. Az olyan izgi lehet, amikor először veszed észre, hogy nem férsz bele a nacidba. A következő szépség az lesz, ha érzed a mozgásukat!!!!
lkt
 
 


Nikosz!
Ez szuper!!!!!!! Olyan jó, hogy sikerült, annyira örülök. Kép Ne gondolj arra, hogy baj lehet, nem lesz! Kapaszkodnak, s majd csak 8 hónap múlva engednek el. Gratulálok, boldog kismami időszakot neked is.
Wish!
Szerintem is lehet, hogy korai volt, remény még mindig van. S tényleg követendő, ahogy ehhez a kérdéshez állsz. Nekem ma a második nap, hogy késik, remélem kibírja még estig, mert ma kell mennem nőgyógyászhoz a szükséges vizsgálatok miatt. Nem szeretném, ha keresztülhúzná.
Lkt!
Nálad is várjuk ám a pozítiv tesztet Kép

Eszter
Kép
roxal
 
 


Nikosz Kép
Gratulálok. KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Szóval 400 km utaztatok, én meg aggódtam, hogy azért nem jelentkezel, mert baj van... Hol laktok? Nem lehetett könnyű feljárni a stimu alatt.
Az UH képet fel tudod tenni? Úgy örülök hogy sikerült Kép Jó lenne, ha nekem is benn lennének a barackmagok. De nem merek nagyon bízni benne.


Egyre többször hívnak a munkahelyemről, lassan ideje visszamenni dolgozni. Hááát, nem sok kedvem van hozzá, olyan békés volt itthon Kép
A méhem már nem görcsöl, de a jobb petefészkem lassan folyamatosan szúr. Az arcom meg tele lett ragyával. Jó lenne tudni, ez most mit jelent? Kép

wish
 
 


NikoszKép
Annyira örülök nektek, ez csodálatos! Csajok itt a Dévaiban annyi kis csoda történt mostanában, hihetetlen!!! KépKépKép Ez ugye csak Closty-s stimu volt nálatok? Szuper!!! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen ezután is és tessék sok folyadékot inni!!!Kép
TimiKép NikoszKépEnigmaKép RoxalKép WishKép
Tényleg nem szabad panaszkodnom, hogy ennyien lettek, minden relatív...nálam a viszonyítási alap a 17 volt, ezért ijedtem meg egy kicsit. Még várok a biológusra, hogy mi lett a randiból, ugye marad 3 csodaszép kis embrike???
Köszi a drukkokat Lányok! Ha lesz eredmény jelentkezem!
hajnesz
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi a drukkot, a 8-ból 2 éretlen volt, 6-ot sikerült megtermékenyíteni, de egy tetraploid lett, ő sajnos nem jön tovább, így 5-en maradtak a bébikéink közül. Jaj, csak lennének már a pocakomban, úgy izgulok!!! A blaszto állapottal nem is kísérletezünk és úgy néz ki, hatchinget sem kell alkalmazni, mert elég vékony a burkuk. Tehát transzfer holnap!!! Kismamik, jövök utánatok!!!Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz, ez szuper hír!!!!Máris teljesül a kívánságod, és beköltöznek holnap Hozzád a pocaklakók!!!!!Hányat kérsz/kapsz vissza, esetleg lesznek fagyóbabáid is?
Ugye otthon maradsz utána egy kis időre???!!!!
lkt
 
 


Hajnesz!
Látod, nem a mennyiség, hanem a minőség számít. Drukkolunk neked holnap, meg aztán két hétig végig, hogy minden rendben legyen.
Tényleg lányok, mi a helyzet akkor, ha nekem rövidebb a ciklusom (24 nap). Számít ez valamit?
Wish!
Amíg nem jön meg, addíg bármit jelenthet. A lényeg, hogy legyenek meg a babák a pocakodban. Mikor mentek vérvételre?
Nikosz!
tessék szorgalmasan mesélni! Láttad őket uh-n? De jó Kép

Eszter
Kép
roxal
 
 


TimiKép
Max 3-at kaphatok vissza, annyit kérek is. Hogy a másik kettővel mi lesz, ha megmaradnak holnapig, nem tudom, mert asszem csak 3-tól fagyasztanak. Majd meglátjuk.
Holnaptól jövő hét végéig maradok otthon, aztán 18-tól jövök már lightosan dolgozni. Ha azt vesszük, hogy volt aki két nap pihi után már dolgozott és babás maradt, akkor egy hét nem hiszem, hogy rövid idő lenne. Remélem, a belső hangok majd megmondják, mi a legjobb, addig is maradok az arany középútnál, se túl kevés, se túl sok pihi...Kép
Timi, olyan jó fej vagy, hogy mindenkit bíztatsz, nagyon jól eski a sok jó szó, de rólad mostanság szinte semmit nem tudok, nem írsz magadról. Mizu veletek??
RoxalKép
Köszi aranyos vagy!!! A ciklust ha kell, gyógyszeresen beállítják, de szerintem a 24 még nem vészes.
hajnesz
 
 


Hajnesz drága! Beszámoltam a fejleményekről, amikor voltak. Tudod nálunk az ovuláció indukció zajlik, tehát csak a ciklusom feléig, a tüszőrepedésig vizsgálnak, utána a természetre van bízva a dolog. Most már a 2. felénél tartunk, tehát a várakozás program zajlik. Megtettünk mindent a siker érdekében a párommal, és most türelmesen (???) várunk.
Az a bő 1 hét pihenés pont elég lesz. Töltődj fel alatta!!!!
lkt
 
 


Szia Nikosz!
Én is minden jót kivánok neked,szívből gratulálok!Kép
Fantasztikus,hogy sikerült!Kép
puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Drága lányok!Kép

Végre működik a netem, egész nap nem volt, kicsit dühítő.
Na, hát egyetlen drága dokink jól beindult, iker dömping vanKépKép!!!

RoxalKép A 24 napos ciklus szerintem sem gond. Nekem világ életemben 26-ra jött meg, de ezen nem is gondolkodtam. Drukkolok, hogy végre meglegyen minden leletetek és kezdődhessen nálatok is aminek kellKép

TimiKép Hát igen, nő a poci, bár hol kisebbnek látom, hol nagyobbnak. Az igazi visszajelzés valóban majd a rugdosás lesz. Ez még mindig olyan hihetetlen nekem...

Wish, drágaKép Még bármi lehet, ne hagyd abba a gyogyókat. Ha esetleg mégsem sikerült, hidd el nagyon gyorsan el fog repülni az a 3 hónap. De én ebbe még nem is gondolok bele. Mikor kell menni UH-ra? Szerdán?

HajnikámKép Ezerrel drukkolok nektek holnapra!!!! Küldöm az energiáimat, sikerülni fog!!!KépKép Nagyon, nagyon szurkolok!!!!

NikoszKép Hát, teljesült az álmod a két kis picúrralKépKép Nagyon gratulálok! TapasztalataimatKépszívesen megosztom veled. Én ET után 22 nappal voltam UH-n. Amit most láttatok az még csak a petezsák. Nekem is kb ekkorák voltak: 11 és 12 mm. 10 napra rá már két gyönyörű szívhang volt és akkor már a bébi méretét fogják mondani. Nekem akkor voltak 5, 6 mm-esek. Nálam a 6. héttől kezdődött az émelygés, úgy kábé egész nap. Aztán történt egy s más kevésbé kellemes, de nálad ilyen nem lesz!! Még egyszer gratula!!!

SzanikaKép Legalább holnap írj nekünk, hogy hogy van a kis kincsed!!!!! Írj sms-t, vagy valami!!!

puszi nektek!!!
enigma
enigma
 
 


Szani! Most írta Lkt a jó hírt! Ezer gratula Nektek, vigyázzatok magatokra Kép

Enigma, hallom, nálad vannak zűrök, de remélem, semmi komoly!

Puszi!
png
 
 


Hát lányok, elkezdtem vérezni. Egyelőre, csak picit, de nincsenek nagy reményeim. Meglátjuk reggelre mennyire indul be. Majd reggel felhívom a dokit. Sajnálom, annyira bíztam ezekben a kis Barackamagokban és mégsem. Kép De hát nem sikerülhet mindenkinek, valakinek a topikban tartani kell magát a statisztikákhoz Kép

wish
 
 


Oh Wish! A francba!!!! Tényleg az a lényeg, hogy gyorsan el fog telni ez a 3 hónap, aztán a következő körben már semmi sem lesz új a testednek, éppen ezért kevésbé terheli meg.Tehát sikerülni fog!!!!!
lkt
 
 


Lkt Kép
Legalább szexelhetük végre Kép
November óta vagy kúpot használtam, vagy a párom várt vizsgálatra és emiatt önmegtartóztatás volt, vagy éppen megjött. Most meg ugye nem volt szabad. Szerintem az öt hónap alatt kb ötször voltunk együtt. És mostmár több mint egy hónapja nem... Tudom,ha sikerül, akkor továbbra se lehetett volna, de ha már így alakult... Kép
Egyébként éjszaka nem jött semmi, most elmegyek bakba és könyvelőhöz az kb. fél órás séta plusz az ácsorgás. Aztán ha hazaértem meglátom mi van és hívom a dokit.

wish
 
 


De hát, Wish, ez akár jó hír is lehet, ha csak pecsételgetsz. Ha a séta és ácsorgás után sem változik, akkor feltétlenül hívd Doktorunkat!
És jelentkezz!!!!!!!!
lkt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?