Új privát üzeneted érkezett!

Drága Wish, nagyon jó olvasni ahogy és amit írsz. Árad a szeretet és az optimizmus a soraidból.
Azt, hogy mennyire nehéz lehetett eldönteni, hogy 2 v 3 babó, azt elhiszem, főleg ezzel a megsemmisitéssel spékelve. Dévairól nagyon lehiszem, hogy megkönnyebbült amikor a 2 mellett döntöttetek, mert mint már írtam, nekem pont hétfőn fejtette ki, hogy épp 3-as iker szériája van, és hogy egyáltalán nem olyan egyszerű 3-at egyszerre kihordani, meg utána ne is beszéljünk róla.
Szép lesz az életetek 2 babóval!!!!

Nikosz, tényleg sokan panaszkodnak görcsölgetésről, ami nagyon jót is jelenthet. A máskülönben tünetmentesség szintén nem jelent semmit. Sokak egyáltalán semmit sem éreznek, csak arra eszmélnek, hogy jé, 2 csík van a teszten...Nyuginyuginyuginyugi!!!!!Ez most tudom a legnehezebb, de talán a legfontosabb is.

Stella, Te is nagyon ügyesen állsz a dologhoz, aminek meg is lesz az eredménye, biztos vagyok benne.

Enigma, jobban vagy(tok), ugye??!!!!!

Sziasztok!
lkt
 
 


LKT
Köszönöm, a tegnapi napom azzal telt, hogy februártól olvastalak titeket vissza, s osztottam meg a párommal. Ő attól fél, hogy ez genetikus, s neki nem lenne szabad ezt tovább örökíteni. Nem egyszerű. Senkiben nem merült fel ez a dolog? Szerintetek mivel tudnám meggyőzni, hogy nem feltétlenül van igaza.
Más: milyen papírokat érdemes beszereznem Dévaihoz, mire legközelebb megyünk? Van cítológiám, bartériumtenyésztésem, clamidia vizsgálatom, meg sterilitás. Decemberben voltam vérvételen, általános kivizsgáláson. Az elég, vagy kell valami speciális is?
Nikosz!
Biztos minden rendben lesz! Kitartás!
Madaran, nagyon köszönöm a bíztatást, jól esett.
Dia!
Még mindig gyönyörű, nagyon jó, hogy itt van előttünk a példa. Irigyellek érte!
Wish!
Nagyon szurkolok neked, biztos minden rendben lesz. Köszönöm a tanácsokat. Wish, ikrek lesznek. tudom, nem kérpótol, de a msik kettő érdekében szükség volt rá. Jól döntöttél!
Minket sorozatos bajok érnek, ma reggelre pl elopták az autónkat. Amit azért vettünk, hogy a családnak (babákkal) legyen helye. Erre se baba, se autó. Érdekes a sors. De sebaj, csak erősebbé tesz minket. Edz a sors, hogy majd nagyobb legyen az öröm a gyerkőcnél. Hisz sikerülnie kell.

Eszter
Kép
roxal
 
 


Roxal Kép
Bennem is ilyen gondolatok, voltak mint a férjedben. De erre nem szabad gondolni. Nem biztos, hogy öröklődik, és ha igen, akkor sem szabad a következő Einstentől megfosztani a világot Kép
Egyébként szerezzétek meg a Várva várt babák könyvet és olvassátok el, amit ír a lombikról. Azzal felvértezve menjetek majd el a lombikos tájékoztatóra, különben nagyon mellbevágó, amiket Dévai mond. Úgy is, de úgy legalább számítasz rá valamennyire.
Az, hogy milyen kivizsgálások kellenek Dévainak fenn van az internetes oldalukon. Ami nincs meg azt irasd ki a háziorvosoddal és csináltasd meg.
A férjednek is kell pár vérvizsgálat, de az is le van írva. Az sokat gyorsít a dolgokon ha minden vizsgálat megvan. És minden leleted legyen fél éven belül. És mindegyik legyen lepecsételve és aláírva. Nekem a citológia nem volt, aztán rohangálhattam utánna, hogy lepecsételjék utólag.
Sajnálom az autótokat Kép Volt rá biztosítás?

wish
 
 

 
 

Jaj, Roxál, ez az autó dolog hihetetlen. Nekem is az volt az első gondolatom, hogy legalább biztosításotok volt remélem.

Képzeljétek hétfőn (Húsvét Hétfő!!!) kell mennem Dévaihoz UH-ra. Ma du kellett felhívnom, hogy hétfő v kedd. És azt is mondta, hogy nagyon sokan lesznek. Hihetetlen, hogy mit végig nem csinál ez a doki!!! Csokinyuszit azt biztos kap tőlem!! Ez a minimum.
lkt
 
 


Köszi a bíztatásokat! Így mostmár sokkal jobban érzem magam!
Wish!
Örülök hogy jelentkeztél, olyan kiváncsi voltam már hogy mizus veletek! A döntéseddel kapcsolatban ne aggódj, úgyis a két legszebbet és legerősebbet választották ki. Nálunk mindhárman kb. egyformák voltak, ráadásul én azért döntöttem így, mert túl vastagak voltak a sejtfalak! Mindhármójukon elvégezték az AHA módszert!
Képzeljétek, azt álmodtam, hogy megszülettek, MINDHÁRMAN!Kép Gyönyörűek volatk! Mi nagyon örülnénk neki, csak a fagyasztott testvérkék miatt lenne akkor lekiismeretfurdalásunk! Monda is a Dévai, hogy akkor majd felajánlhatjuk olyan pároknak, akkinél nagyobb baj van!
Roxal!
Tényleg ne aggódj az ICSI miatt! Én úgytudom ez egyre gyakoribb már a lombikosok között! Képzeld, amikor most legutóbb voltam a punkción (petesejtek leszívása)5-en voltunk, és mind az ötünknél ezt a módszert kellett alkalmazniuk!
A Várva várt babák című könyv, amit Wish is ajánlott tényleg nagyon szuper! Abból profin mindenből felkészülhetsz, és tele van sikeres lombiktörténetekkel! Üdv az ICSI-ek körében!
Stella9!
Köszike! Elevitet szedegetem már egy ideje, szerinted az milyen? Nekem nagyon-nagy étvágyam van tőle!! Inkább cseréljem re a MagneB6-ra?
nikosz
 
 


Drága LányokKép!!!

Mielőtt írnék magunkról és reagálnék mindenkinek, azelőtt a várva várt hír a mi kis Szanikánkról!!!
Talán a világ egyik legboldogabb 5 hetes kismamijávak beszéltem maKép!!! Méhen belüli petezsák, szóval a csoda megtörtént!!!! 2 hét múlva megy megint és mivel pecsételget a Dévai jól rászólt (rá legalább hallgatKép), úgyhogy pihen ezerrel és szedi a magnéziumot!!! Vigyázz magatokra!!!KépKép

Részemről nagyon köszönöm nektek, hogy így aggódtatok miattam, olyan jól esett. Amint abbahagytam a Semicilint, meg az oral Utro-t, kicsit jobb lett, mára már csak a jól megszokott émelygés maradt. Nagyon rosszul voltam, de már tényleg jobbKép Úgy néz ki nem baj, hogy elhagytam az Utro-t. A vérzés után szigorú fekvés volt, minden rendben is volt tegnapig, mikor is megint barnás vérzésem volt. Egész higgadtan vettem tudomásul, lefeküdtem, majd lesz valami.
Ma elmentünk, mindkét bébikém jól van, már 46 és 41 mm-esek, mindenük megvan, cukik. A felső babát már nem is tudta megkuksizni alaposan, úgyhogy hasi UH-n is megnézte őtKép. Aztán rájött a baj forrására. Az alsó baba lepénye a belső méhszájon tapad és ez vérzik folyamatosan. Hát van ilyen, erről olvastam, a 20%-ba beleesek (szokás szerintKép). Rengeteg pihi, a gyogyók és várunk. Talán ahogy a méh növekszik, úgy feljebb vándorol majd a lepény is. Remélem így leszKép
Nagyon cuki volt, már gyógyul a betegségéből is. Úgy megörültem a jó híreknek, hogy egy óriási csokitojást nyomtam a kezébe. Aztán mondtam, hogy hétfőn locsolkodjon, erre mondta, hogy dolgozik, millió nő lesz hétfőn (ahogy TimiKép is írta). Durva. Szegény.

Drága WishKép Sokat gondolok rád, drukkolok a kis bébijeidnek. Én nem mertem nagyon mocorogni, szinte ki sem tettem a lábam, csak itthon járkáltam. Hétfőn volt az ET és a rákövetkező pénteken és szombaton már elmentünk társaságba. De ez egyéni, én bátortalan voltam. A Dévai simán már másnapra azt mondta, hogy hétköznapi élet.
Nálunk is 3 bébike maradt a transzfer napjára. A méhem miatt mindig arról beszéltünk, hogy csak 1-et ad vissza. Aztán aznap elbizonytalanodtunk, hogy mi legyen. Sosem felejtem el amit akkor mondott, hogy olyan pechesek nem lehetünk, hogy mind a 3 megmarad... Szóval mi megúsztuk a döntést, de hidd el minden úgy történt, ahogy annak történni kellettKépKép Vigyázz magatokra továbbra is.

StellusKép Most volt időm olvasgatni, itt-ott. Örülök, hogy már jobban vagy. Megértem, ha nem akarsz beszélni arról, hogy mikor folytatjátok. Nekem elég ha csak bejelentkezel egyszer csak a csíkos teszteddel!!!KépKép Szurkolok nektek nagyon, nagyon!!!

HajnikámKép Indul a dolog nálad is! Iszonyúan szurkolok nektek is!!! Nyugodtan írj mailt, most már képes vagyok gépezni, eddig ez nem nagyon ment. Már jobban vagyok, ma megint megnyugodtam picit, remélem minden rendben lesz. Sajna, ahogy kicsit fittebbnek érzem magam, jobban forgolódom, aztán meg is van a baj....

DiámKép Domika gyönyörű továbbra isKép Gratulálok az évfordulóhoz, hát igen, a punkció és transzfer dátumai bennem is örökre megmaradnak. Most nem kaptam friss UH képet, ezért csak a 8 heteset tudom felrakni, de azt fel is rakom a profilomba!!! Puszilom a Gigit!!!

AnnusKép Jól teszed, hogy letudod a diákokat, legalább nyugodtabb leszel. Bár ki tudja, lesz-e rá szükség, így Szani példájából kiindulvaKépKép Szívből drukkolok neked!!! Ma várakozásunkkor ott volt még egy pár, a lány már elég nagy pocival. Úgy örültem nekik, mert én legalább két lombikjukat láttam ami nem sikerült. Aztán tessék!!! Hidd el, egyszer sikerülnie kell!!!!

TimiKép Köszönöm neked is az érdeklődést. Képzeld én is prananadiztam előtte és a barátom most megint fog járni, hogy kezeljük a méhem meg a lepényt (már szóltam is neki!!!)Kép Ő iszonyú lelkes, én még szokom, hogy higgyek ennek erejében. Sok múlik rajtunk, ez tény!!!!! Vicces ez a csokinyuszi, hogy pont ma adtam én is neki a tojást, bár tény, hogy hétfőn aktuálisabb lett volna a dologKép De azért örültKép

Szia RoxalKép!!! Csak ismételni tudom a csajokat! Ne izgulj az ICSI miatt, sajna ez egyre inkább előfordul mostanábanKép Rengeteg pár van ebben a helyzetben és fogjátok fel úgy, hogy még szerencse, hogy most akartok bébit, mert 10-20 éve esélyetek sem lett volna. Legelőször nekünk is majdnem ICSI lett, de a párom kapott Andriol-t, plussz elkezdte a Maca-t, E vitamin, Cink, Szelén szedését. No alkohol, szauna, meleg fürdő, aztán egyre javultak a dolgok. Egy bizonyos ponton túl nem lehet javítani a dolgon. Persze lehet műtét, ha kiderül, hogy mi a baj, de talán ez a ritkább. Nekünk a Dévai azt mondta, hogy 25%-ban a fiúk örökölhetik, ami elenyésző ahhoz képest, hogy kisbabátok legyen. A kis Einstein, egyetértek Wish-el!!!Kép

NikoszKép Ahogy Stellus mondta, én is görcsöltem, sokszor eléggé erősen. Nekem hétfőn volt a transzfer és a rákövetkező hét keddjétől kezdtem görcsölni vagy 4-5 napig. Utána is még néha, szóval ne izgul, bizakodj ügyesen ahogy eddig isKépKép Szerintem szedd csak az Elevitet meg a folsavat, a Magne B-t nekem is csak az első UH után mondta.

LavyKép Hogy vagytok? Jelentkezz!!! Mekkorák vagytok már???

Sok puszi lányok!!! Boldog ünnepet mindenkinek!!! Azért szurkoljatok még picit. Úgy a 16. hétig változhatnak a dolgok, remélem megoldódik ez a lepény ügy...
Enigma
enigma
 
 


Milyen sok jó hír!KépKép
SzaniKép:KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép NEm találok szavakat... A legcsodálatosabb dolog, hogy ennyi várakozás, herce-hurca után spontán lesz babátok! Biztosan rendkívül életrevaló lesz a lurkó!!!!Kép

EnigmaKép De jó, hogy Te is megnyugodhatsz végre! Tényleg pihenj sokat és gyorsan növeszd meg a méhfalad!!KépKép, hogy rendesen elférjenek!
NikoszKépKép Mint ahogyan mindenki írta már: csak nyugalom, nem is olyan rossz jelek ezek! Pihenj sokat és igyál rengeteg folyadékot!! és most már jöhet a sonka!

Gigiről rossz a hír, DiaKép! Hogyan lehet ebből kikerülnie!! Olyan érthetetlen számomra, hogy az ember képtelen magától kikerülni ilyen állapotból, és nem veszi észre az élet szép dolgait!!!??? Milyen sérülékeny a lélek! De Ti gyönyörűek és egészségesek vagytok!! MEgúszta Domi az influenzát?

LktKép
Sok türelmet hétfőre!

RoxalKép Mi lenne,ha Ti is próbálkoznátok az Enigma leírta praktikákkal?! Valamennyit biztosan segít. De legalább ott az ICSI lehetősége, ami hatalmas dolog! Úgyhogy lehet babátok, csak nem elkeseredni!Kép
Az egyik barátunkkal pontosan ez történt. Ikreket vártak, ezért lecserélték az autójukat egy nagyobbra, amibe beleférnek a picik, babakocsi, stb. Másnap(!!!!) ellopták az autót. Ők pereskednek az autós céggel, mert tutira veszik, hogy ők lopták el, ui. nem az első ilyen eset, vadi új autóval!!!!!!

WIshKép Csak semmi megerőltetés, pihi van!!!!!Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Enigma,már nagyon vártam a híreket Szaniról. Annyira de annyira jó hír ez!!!!!!!!!
Jaj, amit a prananadiról írtál, külön köszönöm!!! Valahogy úgy gondolom, hogy ez sem véletlen, hogy most gyorsan kettőtökről is kiderül, hogy ti is használtátok, ráadásul gyönyörű eredménnyel. Ezeket nagyon jó jeleknek értékelem.
A Felőletek kapott híreknek is tényleg nagyon örülök. a férjed buzgalmát a pranaval kapcsolatban nagyon támogatom, 100%, hogy nagyon sokta tud vele Nektek segíteni. Hányadik héten is vagy te?

Szép, pihenős húsvétot kívánok Mindenkinek!!!!
lkt
 
 


Mindenkinek köszi a biztatást, csodákat tud tenni!!!KépKépKép (Már majdnem feladtam a reményt!Kép)

Enigma! Kép A történeted különösen erőt ad, olyan csodálatos hogy ikreket vársz! (Nekem is ez minden vágyam!) Tartsd be amit a dokink mond, és akkor tuti minden rendben lesz! Pihenj sokat, és a gyerkőcök meghálálják!

A Szani esete fantasztikus! Megerősíti bennem, hogy igen is léteznek még csodák! Kép

Wish!Kép Hogy bírod a pihit? Már lassan 1 hete lesz nektek is, hogy visszakaptad a babócákat! Addigra tuti metapadnak, és mostmár nem bújnak elő, csak kb.9hónap múlva! Kép Kép

Mindenkinek BOLDOG-BOLDOG húsvétot!
nikosz
 
 


Sziasztok Kép

Kellemes húsvéti ünnepeket! Kép

Enigma Kép
Örülök, hogy rendben van minden a bébikkel. Remélem a méhlepény probléma is megoldódik. Pihengess sokat. Egy barátnömnek végig a méhszájon tapadt a lepény és gyönyrű kislánya született, úgyhogy emiatt ne izgulj.

Szani Kép
NAGYON ÖRÜLÖK NEKTEK Kép Annyira csodálatos, hogy spontán sikerült. Most aztán tessék pihenni, amennyi csak belefér. Nagyon vigyázz magatokra. Kép

Timi Kép
Holnap gondolok Rád, jó lenne, ha már az első hónap sikeres lenne Kép Az jó, hogy már nem olyan görcsösen akarod, és remélem a pránanadi dolog is sokat fog segíteni. A rég gyógyászok sok dolgot tudtak, amit ma már nem nagyon használunk, de sokkal hatásosabbak tudnak lenni, mint a nyugati orvostudomány. Lám, Szani a mintapéda Kép Szurkolok Nektek Kép

NikoszKép
Hogy vagy? Elmúltak a görcsök?
Neked már majdnem csak egy hét van hátra az UH-ig. Izgi Kép Mikor fogsz tesztelni?

Anna Kép
Annyira jól tele volt mosolygós fejekkel a legutóbbi hozzászólásod. Érződik, hogy Neked is jobb a kedved. Ennek annyira örülök. Kép
Annyira önzetlen Tőled, hogy a diákjaidat a lombik elé helyezed. Egy ilyen önzetlen emberhez, meglásd be fog költözni az a baba. Azért pihenj a munka mellett amennyit tudsz.

Roxal Kép
Sikerült megnyugtatni a férjed? Remélem igen. A fiúknak nehéz feldolgozni, ha "náluk van a hiba". Ráadásul ez egy olyan dolog amit még a barátokkal sem tudnak megbeszélni. Bátorítsd, amennyire tudod.

Zsizsik Kép
Mi van Veled? Rég nem jelentkeztél.

Dia Kép
Domi első húsvétja Kép

Gigit sajnálom, remélem sikerül hamarosan végleg rendbe jönnie. Sajnos tudom, hogy nem könnyű kikeverdni a depresszióból. Nagyon nehéz lehet, most neki.

Nálunk megy a pihi. Igaziból nem esik nehezemre, mivel nagyjából átalszom a napot. Legtöbbször arra ébredek, hogy csipog a telefonom, hogy ideje a következő gyógyszernek/kúpnak, vagy valaki felhív telefonon, illetve, hogy pisilnem kell Kép. Olyankor egy picit olvasok vagy tévézek, aztán általában belealszom.
Azt hiszem most bepótolom a sok éves kialvatlanságot Kép
A hasam már rendben van. A jobb oldalon néha picit görcsölget a petefészkem és tegnap óta olyasmi érzésem van néha, mintha belülről csiklandoznának. Modtam is a babáknak, hogy ne csikizzenek, elég ha kapaszkodnak. Kép

wish
 
 


Lányok, hihetetlen ma is mennyien voltak. Mire 8.15-re odaértünk, a parkoló már szinte teljesen tele volt.
Vittünk doki bácsinak finom bort meg piros tojást az összes többieknek ( gyakorlatilag mindenki dolgozott ma, mert volt 2 punkció is azért...)Doktor bácsi pedig meglocsolt, amit tőle szívesen vettem. Mondtam is neki, hogy ha van valami ebben a termékenységi szimbólumban(mármint ugye a locsolásra ezt szokás mondani), akkor tőle különösen fontos, hogy meglocsoljon.

Ja, ma diagnosztizált egy négyes ikerterhességet, mely miatt az 5 tüszőcskémre azt mondta, hogy inkább most nem ad szurit, majd talán szerdán.
Hazafelé ezen méláztunk a párommal, hogy mi történne, ha most hirtelen kiderülne, hogy 3-4-gyel többen leszünk. Hihetetlen, mennyire embertpróbáló feladat lehet!

Mégegy ja, mire mi végeztünk, már csak úgy fért be autó a parkolóba, hogy beállt a helyünkre. Képzelhetitek a várót...

Sziasztok holnapig!!!!
lkt
 
 


SZIASZTOK LÁNYOKKépKépKépKép

Hát újra itt vagyok, megint egy jó kimaradás után, de hát nem tehetek rola, mert egyeltalán nem voltam jó börben az utolsó hetekben.

Végig olvasva az eltelt két hét eseményeit, elöször is nagyon örülök a mi kis Szanikánk-nak, egyszerüen gyönyörü ami vele történt, és egy kicsit hihetetlen is, mert ha jól emlékszem SZNINAK kellet irni vigasztaló sorokat mert nem sikerült neki az legutobb lombik.

Minden esetre gratulálok kedves SzaniKép és nagyon vigyázzatok magatokra.

Azért is örülok, végig olvasva a multheti üzeneteket, mert sokan emlékeztek rám és és az olyan jó volt, és köszönöm mindenkinek akinek eszébe jutottam, és persze annak is akinek nem, és ezek után fog támogatni egy két üzenetével.

Nos, rolam:
Az elmult 10 napban, végig kellet feküdnöm a Rokus korházban, mivel hogy elég folytonosan véreztem, szinte minden nap, és nem volt egyszerü megtalálni az okát, de hála az égnek aq babocákkal nem történt semmi rosz.
Az elején azt hiték az orvosok hogy azért vérzék mert? amit ENIGMAKép is emlitet nagyon lent tapadt az egyik Kép és a lepény formálása okozza a vérzést.
Mára viszont kiderült hogy nem igy van hanem a méhszájra nött egy polip ami az oka annak hogy véreztem, és ami gyakorlatilag kilog a méhböl és amélyt sajnos elkell tavolitani mütét utján ami jövöhéten lesz.
Tehát azt jelenti hogy holnaptól újra Rokus korház és nem tudo meddig kell ott maradnom.

ENIGMAKépKép
Sajnos ugy kezdödött nálam is hogy barna folyás majd vérzés, és képzeld el ugyanazokat a gyogyszereket kell nekem is szednem, annyi külömbséggel hogy mai napig is szedem öket még az Utrot is ugyanugy mint az elején.
De nagyon örülök nektek hogy jól vagytok és nogyon szurkolok nektek a továbbiakban.
Puszika.

Még annyit irok nekte hogy csütörtökön leszek 12 hetes, és remélem hogy elmúlik a roszullét mert sajna naponta akár 10-szer is hányok és nagyon rossz már. Egész életemben nem hánytam ennyit mind az utolsó harom hétben.

Amugy a dokim nagyon rendes, ö volt az aki elküldött a Dévai doktorhoz, és jól döntött.
Köszönöm neki is (Baksay László Dr.) de elöször a Dévai Dr.-nak mert ö egy ász, egy profi, egy kincs a szakmában.
Bizzatok benne lányok és minden O:K: lesz.

Mindenkinek jó éjszakát, és kitartás.

Sziasztok: LavyKépKép
lavy
 
 


Lavy Kép
Nem tudom fogod-e olvasni még a kórház elött.
Tudtam, hogy valakit ki fogok hagyni a felsorolásból... Kép És éppen téged, akire pedig sokat gondolok, mióta írtad, hogy véreztél és aztán nem jelentkeztél.
Jó látni, hogy nem vagy elkeseredve és örülök hogy "csak" egy polip okozza a vérzést. A dokid biztos nagyon ügyesen meg fog operálni. Én azért szorítok pluszba Nektek, hátha a profi doktor mellett az is használ Kép.
Jó lenne, ha a férjed vagy valaki hírt tudna adni Rólad. Vigyázz magatokra nagyon. Megy a drukk tőlem és Barackmagoktól egyaránt Kép
Puszi és ügyes legyél Kép

wish
 
 


Lavy, hihetetlen ey a polip dolog, de talán így a jobb, hogy ha zet eltávolítják, megoldódnak a problémák. Ráadásul belépsz a 2.harmadba, és elmúlik a hányinger, meg már annyira izgulni sem kell a babók miatt. De szép időszak előtt állsz!!!
NAgyon vigyázz Magatokra!!!
lkt
 
 


Wish!
Igyekszem nyugtatni szegény férjemet. Hétvégén voltunk Londonban, talán jobbkor nem is jöhetett volna az utazás. Rengeteget beszélgettünk. Tudom, érzem, s bízom benne, hogy lesz babánk. Én optimista vagyok, még akkor is, ha tudom, sok nehézség vár ránk. A könyv ajánlást köszönöm, mindenképp el fogom olvasni. Férjem ma hívja fel az andrológust, nyaggatom, hogy ne várjon vele. Fél, tudom én ezt, csak az idő meg halad. Hm, lehet újra kellene csináltatni a vizsgálatokat. Engem 11 hónapja vizsgáltak ki, amikor nekiálltunk a babakérdésnek. Na mindegy, megcsináltatom a többit, ha Dévainak kellenek frissek, akkor megcsináltatom újra. Neked meg nagyon drukkolok!
Szegény férjem nem nagyon dolgozta még fel. Szerintem csak akkor fog megnyugodni, ha sikeresen megszületik a baba. Teljesen lelkiismeret furdalása van, hogy most miatta kell nekem ilyen tortúrákon végigmenni, mikor nekem semmi bajom nincs. Nehéz dolog lelket önteni belé, de hát most ez a feladatom. Történhetett volna ez fordítva is!
Autó. Na igen. Volt rá casconk, természetesen. De ahogy én ezeket a dolgokat ismerem, minimum 1 milliót bukunk rajta. :-((
Nikosz, köszönöm a tippeket neked is. Boldog vagyok, hogy azért van lehetőségünk.
Szanika!
Nagyon gratulálok a spontán babához! Főleg, hogy miken vagy túl. Vigyázz nagyon magadra, ez a legszebb csoda.
Enigma!
Minden rendben lesz. 20% ide, vagy oda, pihenj sokat, s nem lesz semmi baj! Kitartásod és hited meghozza az eredményét. Férjem szegény próbál mindent. Most étrendet változtat, mert azt mondják a hal jót tesz. Utálja, de a célért minden. Meglátjuk, az andrológus mit mond. Biztos lehet javítani, még semmi nincs lefutva. Legrosszabb esetben meg ICSI. Az sem a világ vége!
Madaran!
Minden praktikát bevetünk, hátha. A mi autónk meg nem is volt vadi új. Az új fajta rendszám átka. Nekünk ez nagyon nem tett jót. Aztán majd meglátjuk. Esélyünk sincs addig semmire, amíg a biztosító nem fizet. Az meg optimista hozzáállás szerint is fél év. Férjem meg amennyire autóhoz kötött... Majd csak lesz valahogy!
Lavy!
Biztos nem lesz baj! Az élet mindig megpróbáltatások elé állít, de lesz eredménye!
Puszi mindenkinek!

Eszter
Kép
roxal
 
 


Roxal Kép
Ami biztos, hogy használ a spermaképnek:
A és E vitamin, Cink, van egy Maca nevű perui növény (gyógynövényboltban Maca Vibe néven lehet kapni), sok fehérje (tej,kefír, joghurt, túró), tojás.
Ezenkívül mi lecseréltük az alsógatyákat hosszúszárú gatyókra, és nem a zsebében hordta a mobilját. Az andrológus azt is mondta, hogy ne üljön képcsöves monitor elött, de hát ezt vagy be lehet tartani, vagy nem. Az én párom programozó, úgyhogy nálunk nem nagyon, bár itthon Lcd monitor van, de hát a munkahelyén nem.
Nálunk ezek a dolgok elég nagy javulást jelentettek, csak sajna nem eleget.
De mindegy is már, a lényeg a két barackmag a pocakomban Kép

wish
 
 


Wish :-)
Sajnos a fehérjével van gond. Tej és paradicsom allergiája van, tehát ezek alapból kiesnek. Vitaminokat eddig is tömtem belé, Macát veszek.
Alsógatyói hosszúszárúak, s nem szorosak, telefont az övén hordja. Na erről lebeszélem. Monitor? LCdje van bent a munkahelyén. Itthon a laptopot meg nem nagyon használja. Szerintem a sieléskor egy hetes szaunázás sem tett jót. Két héttel később volt a vizsgálat. Most hívott a férjem, hogy szabin van a héten az angrológus, akit Dévai ajánlott. Nem tudtok valaki jót, aki hat után is rendel?
Wish, valóban a barackmagok a lényegesek. Már nem lehet baj!

Eszter
Kép
roxal
 
 


Roxal, én nagyon szívesen ajánlom Neked Papp professzort. Őt tartják az egyik legjobb andrológusnak, Dévai is elismeri. A férjemet ő műtötte a herevisszerével, ami után a csak a lombikra alkalmas spermaképe immáron természetes fogantatásra is alkalmas. A Szabolcs utcai kórház (azt hiszem Országos Gyógyintézeti Központ a hivatalos neve) Andrológiai osztályának a vezetője. Hívjátok fel az osztályt, ott megmondják az elérhetőségét, illetve a rendelési idejét. Arról fogalmam sincs, hogy este rendel -e, de inkább a munkaidő a valószínű.
lkt
 
 


Most jöttem rá, hogyan lehet a profilokat megnézni (heuréka!!!KépKépKép), és láttam, kedves Enigma a két gyönyörűségedet. Teljesen meghatódtam!!!!
lkt
 
 


Wish, most olvastam vissza a ma megint...-be írt üzimet, elfelejtettem odatenni a nevedet. Neked szántam, mint a tartalmából is kiderül. Még írni akartam, csak el kellett szaladnom, emiatt sikerült ilyen kurtán-furcsán.Bocsika
lkt
 
 


Sziasztok Lányok!
Anna!
Hát sajnos nem tudom,hogy lehet ebből a "betegségből"kikeveredni.KépBiztos az is volt a kiváltója,hogy sok éven át jártak a gyerek miatt orvosról-orvosra a sok stressz stb.Most jött ki ami éveken át ülepedett le.

Enigma!
Gyönyörűek a babucik.KépRendesen kilehet venni őket a képen.KépGratulálok!Kép

Szani!
Hát neked duplán gratulálok ehez a fantasztikus terhességhez!KépSok sok boldogságot kivánok!Kép
Aztán el ne tűnj!Kép

Lkt,Roxal,Wish,és a többiek!
Köszönöm,hogy nem haragszotok,hogy időnként teszek fel Domiról képet.Kép
Köszönöm mindenkinek a dicséretet.Kép
Sok sikert,kitartást kivánok nektek!Én nagyon szurkolok!Kép

Húsvét:Jelentem az én drága kisfiam meglett keresztelve"most már nem pogányKép".Az elején jól viselte,de amikor leöntötte vízzel a pap elkezdet sírni.Mondta is a pap,hogy jó kántor lenne belőle mert éles hangja van.KépKép

Sok sok puszi Nektek!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


DiaKépKép Gratulálok a keresztelő alkalmából!!!

Most olvasgattam vissza a Gigivel folytatott beszélgetéseket, érthetetlen számomra az egész. Hiszen olyan kiegyensúlyozottnak tűnt. Remélem, most már hamar rendbe fog jönni.

Érdekes, hogy a "megint megjöttben..." is egyedül maradtam, már mindenki babás azóta, most meg itt is mindenkinek sorra sikerül....
akkor most már mi is jöhetünk, nem? HajneszKépStellaKép!!!Többiek!Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


hol vagytok, hogy vagytok friss kismamikKépKép??
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Lldicsi!
Gratulálok a keresztelő miatt, a kis lurkó a legszebb kiskölök, akit az utóbbi időben láttam.
Wish, Enigma hogy vagytok?
Madaran!
egész nap nem lehetett írni a fórumba, szerintem ezért nincs senki itt. Megint megjött? Az hol van?

Eszter
Kép
roxal
 
 


Sziasztok kedves, drága, aranyos "Drukkereink"Kép!

Mindenkinek nagyon köszönöm az őszinte örömét, a gratulációkat, az érdeklődést, a törődést, a szeretetetKép! Hát, hála Istennek, velem is megtörtént az, ami mindig csak mással történhet meg, amiről mindenki beszél, de csak úgy, hogy az ismerősének az ismerőse spontán teherbe esett iksz db sikertelen lombik után. És ez most én vagyok. Ez hihetetlen!!!! Nagyon boldogok vagyunkKép! Arra gondolni sem akarok, hogy esetleg elveszíthetem, mert ilyen csoda olyan ritkán esik meg. S utána meg lehet, hogy nem is engednének többet lombikozni, mert ezek szerint mégiscsak átjárható a petevezetékem. Dévai azt mondja, előfordulhat, hogy a punkciók során pont úgy szurkált, hogy a petevezeték hegét is felszúrta, így az átjárhatóva vált. Ő is nagyon örült nekünk. (De mivel már nem lombikos vagyok, bizony "megvámolt".) Hívta be a férjemet is, hogy nézze meg az UH-n a babánkat. Előtte úgy kellett ráparancsolni az uramra, hogy igenis majd nézze meg. Ő ugyanis nem akar engem kiterítve látni, mint a gimnázium macskáját az ivartalanítási műtét alattKépKép! (A szülésre se akar bejönni. Ő lesz a hagyományos apuka - így tervezi - majd fel-alá járkál virágcsokorral a kezében a folyosón és fülel, mikor sír fel a babánk. Hát nekem jó így is, csak már ott tartanánk!)Lányok, kérlek ne akadjatok ki, de dolgozom. Pedig fáj az alhasam, időnként rosszul vagyok-émelygek, de muszáj dolgoznom, mert nem tudnánk megélni. Ha otthon feküdnék betegállományban, kiesne havi 100 000,- Ft. Így aztán tegnap este beköltöztem a céghez. Van itt egy kis szoba, itt lakom, a férjem 2-3 naponta látogat, elmegyünk moziba (mindjárt jön is!), a MOM Park itt van 10 percnyi járásra. Hétvégén pedig hazavisz. Napközben, ha gyengélkedem, lepihenhetek. És nem kell az eddigi napi 3 órát végigzötyögnöm. Meglátjuk, meddig bírjuk, egyelőre jó ötletnek tűnik. Nekünk szükségünk van a pénzre, a cégnek meg rám. Jó üzlet. És 5 perc járásra innen állami finanszírozású alapfokú angoltanfolyamra járok márc. 7-től. Már ezzel is a jövőnket építem, mert ha 2 babócát oviba adok, addigra már leszek vagy 40 éves, s kinek kell egy 40 éves nyanya, ha nem elég képzett. A német mellett ott lesz az angoltudás is, meg 6 év külker. gyakorlat, talán lesznek esélyeim a feltörekvő ifjúság mellett is. A férjem pedagógusi fizetése + a 20 éves banki törlesztés józanságra inti az embert. A főnökasszonyom most kezdi a 2. babáját lombikkal, ő a Kaáliba jár. Ez az 5. próbálkozása, remélem, sikerül neki. Úgy volt, hogy együtt kezdjük a lombikot, erre én beelőztem egy kanyarralKép!

Hú, megjött a férjem, megyünk sétálni. Mindig írok majd egy kicsit. Még át kell néznem, kivel mi történt mostanság, bocsi lányok..

Sok puszi és ezermillió drukkKépKépKép

Szani
szani
 
 


Enigma!
Még én is csak most láttam a babócáid képét! Egyszerűen fantsztikus! Még életemben nem láttam ilyen csodálatot!!! Köszi! Kép

Lavy!
Remélem minden rendben lesz, vigyázz magatokra, tudod, itt sokan szurkolnak nektek!!

Wish!
Ma volt 1 hete!!!
Nálam meg már 2! Sajna a görcsök nem múlnak, már egy hete érzem, csak annyi, hogy ritkultak! Enigam története után bíztam benne, hogy 5 naptól nem fog tovább tartani! Úgyhogy most megint előjött egy kis para!!! Kép
Hosszú és feszültségteljes hét áll még előttem!
Küldjetek egy kis energiát!!!
nikosz
 
 


Küldök nektek egy kis mosoly csokrot,ma készültek.Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


DiaKép,

köszönöm, ez jólesettKép! Ezzel az édes mosollyal fogok elaludni itt ebben a "futurista hálószobában"Kép.

Pusz!
szani
 
 


Sziasztok, visszajöttünk, csak még hanyagolom kicsit a fórumot Kép
Csak egy gyors mai hír: Ingyen vállalta el a Magyar Hírlap tegnapi cikke hatására Bárándy György ügyvéd a Mag-Óra Alapítvány jogi képviseletét. A szervezet azon munkaadók ellen indít heteken belül próbapereket, akik elbocsátják a lombikbébiprogramban részt vevő nőket.
png
 
 


Szia Png, pont ma akartam rákérdezni, hogy merre vagy. Megértem, ha távol vagy kicsit, de ha készen állsz, gyere! Én már a 2.hónapot nyomom az ovi indukcióval, szívesen mesélek.

Szani, ha ilyen toleráns munkahelyed van, ahol még lepihenni is van mód, akkor talán jobb is, hogy dolgozol. Így legalább nem mindig a babó(k) körül jár minden gondolatod.
Had legyen egy prananadis kérdésem: mennyi ideje kezeltek Teged és milyen sűrűn.

Különben 4 szép nagy tüszőm van, meg 2 kicsi, de azok már valószínűleg nem is nőnek meg.Szurival kicsit motiváljuk a növekedésüket.
Tegnap szinte pangás volt doktorunknál, 2-en voltak reggel előttem, utánam 3-an. Dokink sokkal nyugodtabb is volt, beszélgettünk kicsit. Nagyon fáradt, amit mindannyian el tudunk képzelni.
Holnap ismét a vendége leszek.

Wish, hogy vagy? Gondolom, napozgatsz néha, mert annyira gyönyörű, energiával feltöltős idő van.
lkt
 
 


Nikosz, kérlek Téged, hogy ne keseregj azon, ha semmit nem érzel. Sokaknál pont a semmi nem érzése volt a terhesség jele. Feszült az főleg ne legyél, mert csak árt. Tudom, könnyű azt mondani.
Gyorsan el fog telni ez a hét, használd ki a napsütést, sétálgass.Sokat segíthet!!!KépKépKép
lkt
 
 


Nikosz Kép
Szerintem is nyugi. Ha olvasgatsz visszamenőleg lombikos hozzászólásokat, akkor látni fogod, hogy mindenféle tünnettel és anélkül mindenféle eredmény született. Egyszerűen nem vagyunk egyformák. Bízz magadban és a babákban. Próbáld meg elfoglalni magad.
Én sokat alszom, olvasok, játszogatok a Playstationon. És nem foglalkozom a "tüneteimmel". Néha nekem is görcsöl egy picit a hasam, néha meg szúrkál. Tegnapelött éjjel meg majdnem kidobtam a taccsot, ami tuti nem lehet még a babáktól. A cicim meg fáj és teljesen kitelt. De ezek lehetnek bármitől, babától, gyógyszertől, baba nélkül egyaránt. Szóval a legfontosabb szerintem a nyugi és a pozitív gondolkodás! Amíg nincs itt a vizsgálat ideje, addig bármi lehet! Majd akkor kiderül, hogy nem hiába bízakodtál Kép

Szani Kép
Én megértem, ha dolgoznod kell. Csak ne vidd túlzásba Kép. Nagyon jó, hogy ilyen megártőek a munkahelyeden és a férjed is jó fej. Azért nem lehet könnyű. De így esténként legalább be tudsz számolni nekünk arról, hogy hogy vagy.

Png Kép
Szia Kép Jó, hogy jelentkeztél Kép

Timi Kép
Szerintem szépen haladtok. Aztán csak ügyesen majd Kép
Tök jó, hogy ma nem kellett sokat várnotok Kép

Dia Kép
Köszönjük Dominak a mosolycsokrot Kép Adj Neki egy nagy pusszancsot a nevemben.

wish
 
 


Szia LktKép!

Kérdésedre válaszolva: én magam a pránanadi 2-es szintjén tartok, készülődök a 3-asra. Így magam szoktam kezelni magam, időtől függően kézzel (1-es szint), vagy szimbólumküldéssel (2-es szint). Van úgy, hogy naponta, máskor eltelik 1 hét is, hogy nem kezelek. Idő, hangulat... Ezenkívül a mesteremet szoktam telefonon megkérni, hogy szimbólumok küldésével segítsen, erősítse a méhemet, sőt 1-szer el is mentem hozzá, a 2. lombik előtt, és kézzel is erősített. Ennek ellenére nem sikerült a 2 lombik. Most értesítettem őt, hogy spontán sikerült. Mondta, hogy többször küldött rám méherősítő és érzelmileg is anyának alkalmassá tevő szimbólumokat még a sikertelen lombik után is. Közben, - bizonyára olvastad - hogy jártam egészségfilozófushoz is, akivel a lelkemet gyógyítgattuk a pár nappal fentebb leírt módon. És mindezek tetejében még agykontrollal is tágítgattam a petevezetékem (hónapok óta szinte 2-3 naponta), valamint elképzeltem, hogy a Dunaparton kavicsokat dobálunk, játszunk, süt a nap és a kisbabánk tityeg-totyog, letottyan és édesen nevet. Régebben mindig kislányt programoztam, hosszú barna hajfonatokkal, de most nem merem a nemét (fiú-e vagy lány)elképzelni, mert neki már van neme, és nehogy identitási zavarai legyenek később, mert én mást programozok neki. (Más kérdés, hogy éber állapotban azt gondolom, talán kisfiú, mert a peteérés után fogant, már nagyon fogytak a páfrányok a kukkantóbanKép.)
Lehet kombinálni is a módszereket, én pl. alfában is szoktam pránanadizni.
Anyósom is küldözgetett rám mindenféle szimbólumokat, de azokat nem engedem be, mert nem szeretem őt, ő sem engem. Unokát akar, ennyi az egész. De már fanyalog, mert lehet, hogy skorpió lesz a baba csillagjegye, és az olyan rossz jellemű - mondja. Hát szívesen visszaszóltam volna, hogy nem kell ahhoz skorpiónak lenni, hogy valakinek rossz természete legyenKép! Meg van győződve róla, hogy ő csinálta nekünk a babát, pedit az ő szimbólumaival szemben bezártam az aurámat. Ő már elvégezte a 6-os szintet is, de szerintem még az 1-eset sem éri el. Mint egy gyorstalpalón, úgy futott végig a tanfolyamokon, semmit nem fogott fel az alaptanításból: önzetlen szeretet! Lkt, csak attól fogadj el segítséget, akinek a kisugárzásán is érzed, hogy tud rajtad segíteni. Mély, letisztult szeretet van bennük, jók, kiegyensúlyozottak és nem okolnak senkit semmiért.

Nagyon drukkolok Neked, de azért 4-es ikreket nem kívánokKép! Megelégszel mondjuk 2 babóval egyszerreKép?

Szóval sok dolog összhatása lehetett a végeredményKép, amit mindennek ellenére, hogy ennyit "filóztunk" érte, mégis elsősorban csodaként tudok felfogni.

Képzeljétek, tegnap a férjem hozott 3 szál tulipánt, csak úgy. (Mikor is volt ilyen utoljáraKép?) Sétáltunk, elvitt vacsorázni, visszakísért a cég kapujába, csók, integetés.., nagyon romantikus volt. Szerelmes sms-ek éjszaka.. Szóval udvarol az uramKépKép. Csúcs!!

PusziKép
szani
 
 


Szani, öröm Téged olvasni, kicsattansz a boldogságtól Apával együtt. Azt elhiszem, hogy újra szerelmes lett beléd és nagyon büszke Rád!!! Ha jól értem, nem hasonlít az anyukájára szerencsére. Ha skórpiót kaptok, akkor Nektek ez lett szánva. Ezek a hóroszkópos általánosítások annyira túlzások, mert ha ebből indulunk ki, akkor csak 12 féle embertípus létezne. Pfú de unalmas is lenne!!!
Köszönöm a prananadis beszámolót. A hölgy, aki kezel minket pont olyan, amilyet Te írtál, csupa szeretet, elfogadás és -amennyire ismerem- önzetlenség. Eleve nagyon furcsa ahogy belecseppent az életembe, teljesen az az érzésem, hogy ennek így kellett lennie.

Igen, Doktorunk is kérdezte, hogy hány babát is szeretnénk, amire én azt válaszoltam neki, hogy 2-vel nagyon megelégednék, melyre ő megállapította, hogy akkor túltoltuk kicsit...


Megpaktam reggel a Puregonomat, és itt az irodában el tudnék aludni, a tegnapi után is 3 órát aludtam. Már alig várom, hogy végezzek, és húzok az ágyikóba.
lkt
 
 


Furcsa dolgott mondott ma nekem Dévai, miszerint a méhnyálkahártyám 6 mm, de úgy hogy szerdán 8 mm volt. Csodálkoztam, mert úgy gondoltam, hogy ez csak növekedni tud. Azt mondja, hogy ez még jó, 6 mm az alsó határ és valószínűleg azért van, mert a tüszőim viszont gyönyörű nagyok, van 1 25 mm-es, 1 23 mm-es, 1 20 mm-es és bal oldalon egy 13-as.
Olyan szép lenne, ha összejönne a nagy találkozó a spermucikkal!!!Eddig minden olyan szépen alakul.
lkt
 
 


TimiKép
Ezek tényleg nagyon szép eredmények, most kell ráállni az ásványvíz, kefír és fehérje diétára! Hajrá!!!
Nem is tudtam, hogy van ilyen összefüggés mnyh és tüszőnagyság között. Minden nap tanulok valamit!Kép
hajnesz
 
 


Timi Kép
Tényleg fura, hogy csökkent a méhnyálkahártya, de ha a doki nem csodálkozott rajta nagyon, akkor biztos nem baj.
Egyél sok kefírt, joghurtot, túrót, és igyál sok ásványvizet, de ne szénsavasat.
Én sokszor iszom banánturmixot is Kép Nyammmmmi Kép

wish
 
 


Szia Szani!
Küldök még a mai mosolycsokorból is,hogy jó legyen az álmod.KépKép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Lldicsi, eszméletlenül tünemény a kisfiad! Sugárzik belőle a kiegyensúlyozottság! A szerkói meg nagyon fickósak, jó izlése van az anyukájának!!KépKépKépKép

Szani, Wish, Nikosz!
Szép éjszakát Nektek!!!!
lkt
 
 


Lkt!
Megfogadva a tanácsodat, most elősször kimerészkedtem a lakásból! Hát, csodákat tett! KépTök jól vagyok, és tudjátok arra gondoltam, hogy azért érzem ezeket a görcsölgetéseket, mert ők jeleznek nekem odabentről, hogy velem vannak!!! Kép
Holnap azthiszem megcsinálom a tesztet! Remélem már kiürült a 25-én utoljára kapott 1/2 Choragon!

Lldicsi!
Csuda édes ez a kisfiú, úgy megölelgetném!!! Kép
nikosz
 
 


Lkt!
Furcsa dolog ez az endometrio! Képzeld, mikor én a vége felé voltam UH egyik nap csak 3mm volt! El is voltam keseredve! Rá két napra, már 11mm-es lett!
Szerintem semmiképp ne aggódj rajta, a punkció után úgyis adnak mindenféle méhnyálkahártya "erősítőket"! Nem lesz ezzel gond! És a NAGY RANDI is tuti jól fog sikerülni! Kép
nikosz
 
 


Nikosz Kép
Teszteltél? Nagyon drukkolok....

Nekem tegnap óta eléggé görcsöl a hasam, ha ülök, vagy mozgok. Úgyhogy Apa parancsára pihiznem kell. Sétálni azért elmentünk.
A fejem is fáj. De ennek ellenére jól vagyok és nem érzem, hogy baj lenne. Talán attól van, hogy esedékes lenne lassan a mensi.

Szani Kép
Utánanaolvsatam egy kicsit a pránanadinak. szeretnék kérdezni egy-két dolgot, ha lehet. Elküldenéd az email címedet a profilomban lévő címre?

Lányok Kép
Élvezzétek a tavaszt KépKépKépKép gyönyörű idő van Kép

wish
 
 


Wish, ebbe a pranandis dologba én is szeretnék bekapcsolódni, ha lehet. Én magam is nagyon kiváncsi vagyok, hogy mikorra lesz eredménye a kezeléseknek.
Ügyesen csináljátok nagyon így, hogy pihizel is meg sétálgattok. Jó ez az időszak arra, hogy kicsit lelassuljon az ember, ami olyan jó érzés...!

Köszönöm, Nikosz. Én is gyúrok a sok tejtermékkel és husival a méhnyálkahártyára, annál is inkább, mert nekem még a természetre van bízva a növekedése, hiszen nálunk még az ovi indukció, avagy a terminált együttlét zajlik.
lkt
 
 


Sziasztok!
Szóval nem bírtam tovább, és szombaton megcsináltam a tesztet! POZITÍV! Kép Életemben nem láttam még ilyet! Igaz a 2. vonal egy fokkal halványabb, de hát igy is jó,vagy mégsem?
Mostmár csak azért izgulok egy kicsit, hogy nem e a Choragon injekciótól van! Vajon benne lehet még 8 nap után a szervezetemben? Alig várom hogy szerda legyen!
Én is egyre többször kimerészkedek, sétálgatok, csodálatos ez a jóidő! Így hátha hamarabb eljön már végre a szerdai nap!
nikosz
 
 


Nikosz!
Erre a Choragon dologra én nem tudok válaszolni, de ha Dévai már mostanra mondta, hogy tesztelj, akkor nincs miért aggódnod!Sőt, holnap rá is csöröghetnél, hogy rákérdezz erre.
A hír szenzációs!KépKépKépKép Határozottan váratlanul ért, mert még későbbonek gondoltam a tesztelés időpontját.
lkt
 
 


Nikosz Kép
Gratulálok Kép Szerintem a Choragon már tuti kiürült 8 nap alatt. Mostmár nyugi szerdáig (már csk hármat kell aludni, nekem meg tizet), akkor az ultrahangon is láthatod ő(ket) KépKépKépKépKép

wish
 
 


Lányok!

Gratula a pozitív tesztekhez, Wish tarts ki, bizotos eredményes lesz. Mi még mindig az andrológust hajkurásszuk, állítólag ma már visszér a szabiról. Én most megcsináltatok minden vizsgálatot még egyszer, mert már egy évesek lesznek, s nem szeretném, ha emiatt csúsznánk. Hétvégén kerestem a Várva várt babákat, de azt mondták a Libriben, hogy elfogyott, s nem lesz utángyártás. Mégis csak Dévainál lesz sokkolás, ha nem tudom valahonnan megszerezni. Nálatok minden rendben? Annyira szurkolok nektek. Tartsatok ki!

Eszter
Kép
roxal
 
 


Roxal!
Könyv ügyben ne aggódj, mert Dévainál is lehet kapni, illetve én láttam a ceglédi (kisváros!) könyvtárban is, tehát gondolom, máshol is kikölcsönözhető.
Azt jól teszed, ha a vizsgálataidat újra megcsinálod, mert fél évnél frissebbek kellenek, és Dévai nagyon szigorúan veszi, hogy minden meglegyen (nálam is a tüdőszűrő miatt kellett menni újra).

Wish!
Milyen furcsa ez, hogy most a 10 nap egy örökkévalóságnak tűnik, máskor meg észre sem vesszük. Így viszont olyan nagy megkönnyebbülés lesz túllenni rajta!!!!!Ismerve eddigi nagyon pozitív és egészséges hozzáállásodat, biztos vagyok benne, hogy nagyon ügysen kitartasz!!!!
lkt
 
 


Lkt!
Az a baj, hogy a Dévai ő azt mondta, hogy SZERDÁN reggel (a 3.hét) teszteljek, és akkor jelentkezzek! Ugyhogy ezért izgulok még, hogy ő nem hiába mondta, hogy szerdán kell tesztelni! Lehet, hogy csak akkorra ürül ki a Choragon!

Tényleg Wish Kép, te is kaptál?
Te mikor tesztelsz? Fájdogál még a hasad?

Enigma, kismamik!!! Hol vagytok???
Olyan jó lenne ha írnátok, és tanácsokat adnátok!
nikosz
 
 


Lkt!
Köszönöm, már nagyon elkeseredtem, hogy nem tudom elolvasni.
Nikosz, Wish!
Átérzem, hogy türelmetlenek vagytok, énis az vagyok. Legszívesebben holnap kezdeném az egész eljárást. Mindig a várakozás a legrosszabb, de pár nap múlva olyan boldog kismamik lesztek, hogy csak na. Addig is pozítív gondolkodás, s sok pihenés!

Eszter
Kép
roxal
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: