Új privát üzeneted érkezett!

te mit végeztél pontosan?
Vendég
 


angol nyelvtanárit

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


asszem ezt inkább nem mondom a páromnak, hogy nehéz.
akkor már meg sem próbálná.
nagyon szeretném, ha lenne valamije az érettségin kívül.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Próbálok mindig visszaolvasgatni, de nem mindig sikerül. Örülök, hogy sikert aratott a piskótarecept. Persze tudom, hogy valaki másképp csinálja- meg vannak profik is- de úgy gondolom ez a legbiztosabb, legegyszerűbb recept volt, amibe a lehető legkevesebb baki csúszhat bele.

A nemevéshez nem tudok hozzászólni, mert Niki elég jó evő. Persze vannak kivételek. Múltkor borsófőzelék helyett, a másnapi ebédhez vízben főtt babot ette meg , egy fasírttal.
Nem is csinálok belőle problémát, mert úgy vettem észre, hogy ha erőltetem akkor még kevesebbet eszik.

Beszéd: na ehhez sem tudok hozzászólni, mert rengeteget dumál. Nagyon sok szót már automatikusan ismétel utánunk. A legaranyosabb az, ahogy azt mondja ,,tejci,,

Nemalvás: na ez nálunk is van. Hiába próbálok nem tudok rájönni a titkára. Van, olyan éjszaka amikor 5- ször ébred, van olyan amikor 10- szer és van, olyan amikor csak egyszer-kétszer. Utóbbiakat általában hetente egyszer iktatja be, mikor már nagyon fáradt vagyok. Nem tudom, mit csinálok másképp ezeken a félig átaludt éjszakákon és mit a többin. Mitől függnek? passz. Lehet a foga, lehet más...
Már nem is gondolkozom rajta. Elfogadtam ilyennek. Utoljára talán 2 hónaposan aludta át az éjszakát. Hogy legközelebb mikor fogja? Na ezt végképp nem tudom. Nappal sohase alszom vele, úgy látszik beállt a szervezetem erre a kelősdire.

Most viszont rettentően Anyás lett. Múltkor 15 percre kint hagytam Anyummal a Haleszban és végigordította az egészet. Nagyon ritkán sír ennyire pl. Anyu még sose hallotta ilyennek, de bevallom én ritkán. Bekéredzkedett a babakocsiba és üvöltött. Már a zebra mellől hallottam, így átstartoltam a fél parkot. Aztán felvettem és megnyugodott. Hüppögve mondta anya, anya, anya... Azóta is ez van. Mostanában senkivel nincs el, csak ha én is ott vagyok. Azt hiszem ezzel valamit csinálnom kell. Ha hétvégén ebédet főzök és a párom esetleg nem dolgozik ( már hetek óta nem volt szabad hétvégéje) akkor sem bent ül a szobában és játszik az apjával, hanem kijön a konyhába, beleül a székébe és onnan dumál nekem.

Lara! adventi dísz. Ez egy piros csillag alakú tányér, nincs a gyertyák alatt külön papír. Talán még az ikeában vadásztam le? nem emlékszem
bende
 
 


Szösz! őszinte részvétem...
bende
 
 


Szemészet: mi folymatosan jártunk Nikivel, mert ugye volt egy kis gond.
Többnél is voltunk. Fehérváron nekünk a Koppány Katalin volt a legszimpatikusabb. Ő nyúlt a legnagyobb türelemmel a gyerek felé és mikor felkerültünk Pestre, akkor is figyelemmel követte az eseményeket.
Szerencsére azóta a probléma eltűnt és Nikinek egy éves korában megcsinálták a látásvizsgálatot is, mely szerint tökéletes a szeme.
bende
 
 


Tünci! nem tudok mit mondani. Kitartás és fekvés....szorítok, hogy minden rendben legyen.
bende
 
 


Influenza:

nem tudom. Mi nem oltatunk. Nikit semmiképpen se ( nemrég kapta meg a 15 hós oltásait, láz nélkül megúsztuk és a kisasszony 11 kg :)- de magunkat se.
Párom egész nap szabadban dolgozik, talán megússza.
Nikivel megpróbálom elkerülni a zsúfolt helyeket, plázát, tescot, postát...egyebeket. Vagy igyekszem olyankor menni, mikor kevesebben vannak. Pl. inkább gyalogolok egy csomót, de a Kossuth utcai postára megyek, mert ott előreveszik a gyerekeseket.
Még mindig rengeteget sétálunk. Általában délután megyünk, ekkor 3 órát biztosan kint vagyunk.
( kb 3- 6- ig) Játszótérre nem nagyon megyünk, max hintázni, de 3 körül üres is szokott lenni. Előfordul, hogy délelőtt is nekiindulunk, ekkor összejön a napi 5 óra is a szabadban.

Estére tökéletesen elfárad, 8 körül, fogja a bárányát és a cumit és önként elindul a fürdőszoba felé. Mondja, hogy pancsi és tejci, meg Baji ( bari), ez az esti rutin. Fél kilenckor már alszik.
bende
 
 


Kép


Kép
bende
 
 


Anyany, nem maradtál le semmiről, egy éve járok pszichológushoz, attól függ milyen kedvem van, mennyire van rá szükségem.
A várandóság ezen heteiben javasolta a kapcsolatanalízis elkezdését, gondoltam kipróbálom, milyen.

A tegnapi kaja brutálisan finom volt, meg a borok is! Bár a kajcsinak felét mindig otthagytam, nem bírok annyit enni.
Előétel: libatepertő, libamell, diós salátaágyon, leves: libagombócós húsleves, főétel: fügemártás, sült libacomb, párolt lila káposzta, libamelles zöldséges rizs, sült alma gesztenyével töltve, desszert: gesztenyés csokis cucc, áfonyamártással. Minden fogáshoz külön bor, bemutatva, olyan ízkavalkád volt! Sajnálom, hogy nem csomagoltattam el, ma ebédre még kitelne belőle, már az előétellel jóllaktam... :D
Kisfiamnak elmondtam, mikor milyen bort iszunk, persze csak pár kortyot, de tetszett neki!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Eszembe jutott mit akartam még írni!

A Belváros már gyönyürűen ki van ám világítva:)


És még valami- akik bicikliznek a Babókkal...Tudjátok, hogy elvileg kötelező a picinek a bukósisak? A barátnőm is olyan helyen lakik, ahol nincs nagy forgalom. Ő sem adott a gyerkőcre. Aztán egyszer felborultak- nem elütötték őket!- egy rossz mozdulat és felborultak. A kisfiának koponyatörése lett. ( már szerencsére semmi baja, de kórház, aggódás, önvád, rendőrség- minden lett belőle) utólag azt mondta, hogy sajnálja, hogy nem vett. Ha jól emlékszem 1500Ft.


Itt mindenkinek van?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bende 2009.11.14 13:22-kor.
bende
 
 


betti!
a kapcsolatanalízis jó! olvastam amikor terhes voltam, sokat olvastam róla. meg segíti az egymásra hangolódást!

bende!
öürülök, hogy jöttél!
ez nálunk lis így van Zsófi nagyon anyás. ha a lakás másik végébe megyek, szalad utánam és sokszor üvölt.

a beszéd. tegnap egész nap karattyolt. van amit már szépen mond, de van amit még babanyelven és ember legyen a talpán aki megérti.
tegnap következetesen Ani, meg Anyi voltam.

és nagyon édes Niki!

most nálunk is volt egy kis nem alvás éjszaka.
két napja már nem kellett szívni az orrát, meg a kiságyat is leengedtük. erre most ébred, nagyon sír és alig kap levegőt.
gondolatban elnézést kértem a szomszédoktól és nagy fokozaton gyorsan leszívtuk a Zsófi orrát.
oda akartam venne magam mellé, de annyira forgolódott , hogy visszatettem a kiságyba és még vagy fél órán keresztül ültem az ágy mellett és simogattam a fejét. ez eltartott kb 2órát. most persze döglött vagyok...
egyébként meg amíg beteg volt,k akkor is aludtunk rendesen.
szerintem sokat számít.

sajnálom a nem alvásokat, pláne, hogy nem is tudjátok mi lehet a baj...
Vendég
 


bende!
szerintem semmit sem csinálsz másként, akkor sem ha fáradt vagy.
Vendég
 


Sziasztok!

A mi éjszakánk megint a szokásos volt, fél 3-től 4-ig műsor...Fogalmam sincs, mire ébred fel, de jól bírja. Jobban, mint én...

Bende, Lexinek van bukósisakja, az apja anélkül el sem viszi biciklizni. :wink:

Betti, a kajákon nyeltem egy párat... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Beze!

Nem rosszindulatból említettem , ám! nagyon helyes, hogy van!!!

Nézem itt a bicikliseket a városban és tisztelet a kivételnek, de talán 10- ből egy gyerekre van ráadva. Pedig a gyerkőcnek nagyobb baja lesz, mert be van szíjazva az ülésbe, még ha akarna se tudna ügyesen esni.
bende
 
 


Anyany! én is mindig elnézést kérek gondolatban a szomszédoktól, mikor éjjel kettőkor benyomom a porszívót:)
bende
 
 


Bende, tudom, semmi baj. :wink: Teljesen igazad van, sok a felelőtlen szülő sajnos... :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nem hiszem, hogy egyelőre bicajozni fogunk Zsófival. lehet, hogy élvezné, de nem találom biztonságosnak az utakat itt fehérváron. általában nincsen bicikliút, az autósoktól meg olyan a város mint egy polygó méhkas. majd ha muszáj lesz.
párom is próbált bicajjal járni dolgozni, de lehetetlen.
Vendég
 


hahóóóó!
Vendég
 


hahóóóóóóó pihe :)

Tünci, mizu? Hogy vagy???????????

Szösz: ünnepeltek? :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Réka már egy hete náthás. Nem baj, hogy ilyen sokáig húzódik? De más baja nincs, csak az orra folyik. Azt meg porszívózzuk. Csak szerdán oltást kellene kapnia, nem tudom, így lehet-e?

Gégéé: Nem ünneplünk egyelőre, tegnap volt a temetés. :( Szóval ez a hétvége nem az ünneplésről szól... A család a temetés után összeveszett. :evil:
Réka szülinapját, majd hétfőn tartjuk kisebb családi körben, aztán a távolabbi vendégek, majd jövő hétvégén jönnek. Gyertyás torta is kettő lesz.

Tünci: Mi újság?

Betty: Pocak már szépen gömbölyödik? Nem teszel fel pocakképet?

Bende: A sütifalós képen, nagyon kis csajos Niki! :D

Overall: teljesen kész vagyok, alig bírtunk venni. Aldisról lemaradtunk, Tescos nem tetszett, C&A-ban Réka méretében nem volt. Már a Távirda u-n is jártam a bababoltokban, de ott 16.000 Ft! volt egy overall! :shock: :shock: :shock: Aztán végül a Nikicaban kaptam 4500.- Ft-ért. Nem egy nagy szám, de ezért az árért teljesen megfelel.

Többiek?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
nagyon sajnálom! temetés után összeveszés... nem valami jó.

az overal dologhoz nem tudok hozzászólni, mi kaptuk azt is. az egyik baromi régi, de nagoyn jó meleg, bundás. elég ronda meg használt, de nem fázik benne ZSófi. a másik még egy kicsit nagy, 92es, az szép, de szerintem karácsonyra már jó lesz.
a harmadik meg 86os, felpróbáltuk, amikor kaptuk, kicseréltem benne a cipzárat, de már kicsi...
Vendég
 


jelen pillanatban nagyon el vagyok keseredve. egy fillérünk nincsen. se kajára, se semmire. kölcsönkérni meg nem akarok, mert így is tartozok már a hugaimnak. egyelőre nem is látom a kiutat a gödörből...
és még a karácsony is.
a hugaim meg azt tervezik, hogy ZSófinak mit vesznek karácsonyra. meg nekem is. egy digitális mérleget terveztek. konyhait.
na mindegy, kimegyünk sétálni, olyankor mindig tudunk rendesen beszélgetni a párommal. hátha kisütünk valamit...
Vendég
 


Tavaly ilyenkor indultunk a kórházba!!!!!!!! :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szosz 2009.11.15 21:49-kor.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Szösz!Akkor kezdődhet a nosztalgia :D :D :D Réka hány órakor született?
Vendég
 


Anyany:Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: Remélem sikerül kiokoskodni valamit.

Betti:Kérünk szépen pocakfotót :wink: vagy még nem készült?
Hm.nagyon finom vacsorátok volt pénteken :D Éhes is lettem :oops:

Bende:Niki egy kis tündér :D :D :D Nagyon édes kis huncut csajszi :D :D :D Köszi az infót eszembe nem jutott volna hogy a tányér csillag alakú :oops:

Tünciröl nem tudtok valamit :?: :?: :?: :?: :?: Remélem minden rendbe van velük.
Vendég
 


Szia Lara!

Régen voltál! Tanultál sokat?

Réka 3.40-kor született. Addig azért nem biztos, hogy most fent maradok. De ma már egész nap azon gondolkodtam, hogy tavaly ilyenkor... Volt már pár perc könnyezés is.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Hát igen ez a nap erröl szól!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D ez igy van rendjén,én is sirdogáltam :oops:

Az igazság az hogy kellene tanulni de hulla fáradt vagyok.Ma tartottuk Apa szülinapját itt voltak Anyuék Anyósék meg a Mamám :D úgyhogy főzés pakolás rohanás volt a mai nap.A lényeg hogy Apa örült az ajándéknak :D Képzeld mikor elmentek anyósék a Hannus küldött nekik puszit utánna meg anyuéknak is eddig ilyet még nem csinált annyira édes volt :D

Winchi:Ti is ma ünnepeltetek :?:
Vendég
 


Gégéé:Gyomorrontás :?: Jesszus szegény :(
Vendég
 


jah!
nászajándékba kaptunk egy adag ajándékultaványt. bevásároltunk.
Zsófira akartuk költeni...

szösz!
de jó! Boldog szülinapot Rékának!
különleges ez a mai nap!
én meg el sem hiszem, hogy Zsófi már 17 hónapos lesz...

lara!
a mosogatógéppel mi lesz? elhalasztva?
remélem hogy nem!
remélem jó volt a party!
Vendég
 


Anyany:Sajnos nem lesz mosogatógép :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Anyóséktól kaptunk egy hizót de mi nem vágtuk le igy el lett adva annak az ára 72 ezer-ez a karácsonyi ajándékunk ma kaptuk meg+kapott még párom 15 ezret Anyuéktól +Mamától még ki kell pótolni és holnap feladom a 102 ezres csekket :( :cry: :cry: :cry: :cry: Igy nem tudunk mosogatógépet venni mert épphogy kijövünk egy hónapba :(
Vendég
 


Anyany, Lara: sajnálom. Nem jó, ha az ajándékot nem ajándékra tudjátok költeni! :(

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
eszembe jutott!
lépcsőztél is, a 8ra, annyira vártad Rékát!
:D

lara!
a hízó pedig piszok sokáig elég...
anyumék mindig az csinálták. és mindig volt otthon hús.
szörnyű!
mi most életművészkedünk... így jobban hangzik, mintha azt mondanám hogy próbáljuk túlélni ezt is.
szerencsére párom még jókedvű, próbálja bennem is tartani a lelket.
Vendég
 


Anyany: Igen, lépcsőztem! Napjában többször is a 7.-re. Majdnem 8. :wink:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Jó reggelt!

Lara: sajnálom ezt a hülye csekket. Olyan rossz, hogy az ajándék pénzt nem ajándékra tudjátok költeni! Grrr Apa mit kapott szülinapjára? Édes lehetett Hannus, ahogy puszit küldött. :)

szosz: Rékának nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánunk! Hihetetlen, hogy már ő is egy éves. Úgy szalad az idő. Ilyenkor én is nosztalgiáztam, és megkönnyeztem, mikor eszembe jutott a születése. :)
Kép

anyany: úgy sajnálom, hogy más miatt nincs pénzetek. Nem is értem, anyósod nem érzi magát szarul, mikor Zsófira néz? Kari ajándékokat vettetek az utalványból, vagy csak úgy bevásároltatok?

bende: nekünk még nincs bukósisakunk, de már én is szeretnék egyet venni. Mondjuk itt a faluban én az országútra nem megyek ki vele, csak a járdán közlekedünk. Tudom, nem szabályos, de inkább, mint a kamionok között. És sokszor csak tolom benne Dorkát. Általában a boltba szoktunk így menni. Mondjuk Römer bicóülésünk van, szerintem az nagyon jó, és pont olyan, ha eldőlnénk is, akkor védi Dorkát minden oldalról, persze nagyon vigyázok, de majd beszerzünk egy sisakot is.
Niki nagyon gyönyörű a képeken. A másodikon olyan kis huncutul néz... :)

betti: hmmm, csorog a nyál a számban. Biztos fini volt a vacsi. Ennyi finomságot. Tényleg megérte volna becsomagoltatni. A maradékot én is bevállaltam volna. :)
Erről a baba-mama kapcsolatanalízisről olvastam én is már. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz? Majd írjál beszámolót, jó?

Tünci???????? Hogy vagytok? Remélem nincs baj, csak pihengetsz....

Hétvége nálunk is húzós volt, sütés-főzés. A fiúk a szomszédban fákat vágtak ki. A néni akié a ház volt elköltözött a testvéréhez Pestre, és megkértek minket, hogy pucoljuk ki az udvarukból a dzsindzsát. Hát több napos meló lesz. (Mondjuk fizetnek érte, meg a fát is elvihetjük.) Sógorom hozta a barátnőjét is, ő vigyázott Dorkára, míg én főzöcskéztem. Jól elvoltak. A poén, hogy a csajszi a volt munkatársam, így már ismerjük egymást. :) Örülök, hogy végre egy tök normális csajt talált magának. :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Anya és Apa Tv-t néznek mikor Anyu mondja : későre jár fáradt vagyok
megyek, lefekszem.
Bement a konyhába megcsinálta a szendvicseket másnapra,
elöblítette a popcornos tálat, húst vett ki a fagyasztóból a másnapi
ebédhez, leellenőrizte a müzlis dobozokat, feltöltötte a cukortartót,
tányért, kanalat tett az asztalra, bekészítette a kávéskannát másnap reggelre.
Néhány nedves ruhát betett a szárítóba egy adag ruhát tett a
mosógépbe,kivasalt egy pólót. Felvarrta a lelógó gombot. Felvett néhány
ottfelejtett játékdarabot az asztalról, visszatette a
telefont a töltőre, a telefonkönyvet pedig a fiókba. Megöntözte a
növényeket, kiürítette a szemetest és felakasztotta a törülközőt száradni.
Ásítozva és nyújtózva egyenesen bement a hálóba. Megállt az asztalnál írt
néhány sort a tanárnak, kiszámolt egy kis pénzt a túrára előhúzta a szék alá
rejtett munkafüzetet.. Aláírta, megcímezte és felbélyegezte barátainak a
születésnapi képeslapot és írt egy rövid listát a fűszeresnek.
Mindkettőt a táskája mellé tette.
Aztán Anyu megmosta az arcát 3:1 lemosóval majd éjszakai krémet tett rá,
megmosta a fogát, lereszelte a körmeit.
Apa kikiált: Azt hittem, hogy lefekszel!
Már megyek- feleli.
Vizet öntött a kutya táljába kiengedte a macskát, majd meggyőzödött róla
hogy az ajtók zárva vannak és az udvari lámpa ég.
Mindegyik gyerekénél lekapcsolta az ágy melletti éjjeli lámpát és a Tv-t,
felakasztott egy inget, bedobott néhány koszos zoknit a szennyestartóba majd
volt egy rövid beszélgetése a még fönt lévővel, aki még mindig a háziját
csinálta. A szobájában beállította az ébresztőt, kitette a másnapi ruháit, sámfát tett a cipőjébe. Még 3 dolgot adott a 6 legfontosabb megteendő dolog listájához.
Elmondta az imáját és elképzelte a befejezését a jövőbéli terveinek.
Ezalatt az idő alatt Apa lekapcsolta a Tv-t kihirdette hogy nincs semmi
különös tennivaló. Megyek aludni. És ment minden egyéb gondolat nélkül.
Van itt bármi különleges?
Tudod már a nők miért élnek tovább..?

MERT MI HOSSZABB HASZNÁLATRA LETTÜNK TERVEZVE..... és az egyetlen ok,
amiért nem halunk meg hamarabb az, hogy túl sok tennivalónk van!!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Rékának nagyon-nagyon boldog születésnapot kíváunk :D :D :D :D :D :D :D :D sok-sok puszit küldünk nektek meg ezt a képet :D Kép

Ancsi:Apa egy canon nyomtatót kapott anyuval közösen vettük.Már régóta szeretett volna.Ma megyek póstára feladom a vibrucolt :oops:

Anyany:Igen sokáig elég de nekünk hármunknak meg ne kell egy egész hizó + csak 3 fagyasztós fiókom van.A másik dolog meg hogy mindig kapjuk a húst Anyuéktól is meg Anyóséktól úgyhogy igy sem kell venni ezért lett az eladva ilyenkor a sogornőm is kap egyet és az is el van adva,Anyóséknál rengeteg állat van Hannus nagyon élvezi :D
Vendég
 


Tünci kérlek írj egy sort aggódom éretetek :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


lara!
ez így tényleg nagoyn jó!
régen anyuméknál is volt sok állat. de már nincsen.
és legalább a csekk... pedig a fenébe már!
miért pont ilyenkor számláznak ki ilyeneket?
nem értem. karácsony előtt....

ancsi!
csak kaját, a legfontosabbakat. semmi mást.
és így sem vettünk meg mindent.

tünci!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

RÉKA BABÁNAK NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!! :D :D :D

Hétvégén Natinak hasmenése volt, szerintem benyelt valami vírust, mert tegnap este óta nekem is olyan furi a gyomrom meg émelygek. Szombaton volt hőemelkedése is, de azóta semmi. A kedve jó, az étvágya már nem annyira, inkább csak gyümölcsöt enne meg a tápit. Tegnap éjjel aztán fel-felsírdogált, kivettük megnézni, hogy nem kakilt-e esetleg, hát ettől úgy felébredt, hogy másfél órán keresztül altattam vissza. Persze szegény Lili is felébredt, őt is simizni kellett, a végén már kislámpát kapcsoltam és olvastam közben, nagy nehezen 3/4 1-re elaludtak.

Még mindig itt dilemmázom az oltással, Apa pénteken megkapta, nem volt semmi gond. Hétvégén beszéltem a barátnőmmel, 24 hetes kismama, ő beoltatta magát és viszi a 3 évesét is. Bár az előbb olvastam itt a neten, hogy a beoltottak is továbbadhatják a vírust, ha nem fertőtlenítenek rendesen. Hát köszi szépen akkor, ennyit arról, hogy Apa nem hozza haza. :roll: Mindenesetre pont környékbeli sulit zártak be, úgyhogy Natit most egy ideig nem viszem magammal, ha Lilit balettra viszem. Na hagyjuk.

Jaj, Lányok, úgy sajnálom ezeket az anyagi problémákat, anno mi is voltunk ilyen helyzetben, amikor Lili született, emlékszem, vittük vissza az üres üvegeket, hogy vásárolni tudjunk és meggondoltuk, hogy elinduljunk-e Sopronba a benzinköltség miatt. Most azért jobb a helyzet, de megérezzük a gyed-et, szépen fogyogat a számlánkról a pénz. :?

Bende, annyira helyes Niki a képen, az a pillantás, hihetetlen. :D Lesz baja majd a párodnak az udvarlókkal. :wink: Bukósisak nekünk is van, Lilivel sokat mentünk biciklivel, Natival még nem, Lili most tanult meg biciklizni 2 keréken, így tavasszal ő már külön jöhet, elég lesz az egy ülés. Apa a térde miatt most nem biciklizhetett, egyedül meg a 2 lánnyal nem mertem nekiindulni.

Lara: édes lehetett Hannus, ahogy puszit küldött. :D

Szösz: a múltkor Nati is sokáig volt náthás, szerintem nem gond, ha látod, hogy azért javulgat közben. Milyen oltást kap most Réka? Ja, a pólót a héten mindenképp bedobom majd hozzátok, ne haragudj, hogy eddig nem jutottam el odáig. :oops:

Betti, nagyon jól hangott ez a vacsi, irigyellek. :wink: Végül melyik pincészet borai voltak? Vylyan borok közül nekem egy régebbi merlot volt a kedvencem, de amúgy is finomak a boraik. Voltunk a borászatban is jópár éve kóstolón.

Gégéé: sajnálom a gyomorrontást... :( Remélem, én most megúszom, még mindig nem az igazi a gyomrom és étvágyam sincs.

Tünci Drága! Lécci jelentkezz, szorítunk nagyon, de aggódunk is, bár nem szabad, hogy bármi baj legyen!

Ja, még akartam írni, hogy a kocsi kötelező biztosításokat jól nézzétek meg, nekünk emeltek a díjon, ha újrakötném náluk, 1600 Ft-tal lenne olcsóbb havonta, de náluk nem köthetem újra, csak a drágább áron, úgyhogy váltok. Érdemes, évi több mint 20 ezret tudunk rajta sórolni.

Uff, Nati felköhögte magát, ez nem jó hír... :(

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Rékának nagyon boldog első születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Katinka, én is hallottam, hogy a beoltottak is hazahozhatják a vírust. Én akkor se akarom magam megszúratni, gyakrabban fogok fertőtlenítővel kezet mosni, és rászoktatom a férjemet is.

Kis betegeskedőknek jobbulást, mennek a gyógypuszik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Réka BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK! :lol:

Emma boldog hófordulót, következő hónapban te jössz! :lol:

Hétvégén anyuéknál voltunk, meg a párom Pesten volt a Ponty show-n amelyik cégnek írogat cikkeket annál a kiállítónál volt segíteni.
Kis ünneplés volt a szülinapján tőlem horgászathoz szükséges cuccot kapott.
Lara párodnak hányadik szülinapja volt? enyémnek a 29-ik :lol:

Ezek a pénz dolgok elkeserítőek innentől én is mínuszba vagyok és még csak hó közepe van :shock:
Nem értem, hogy nem tűnik fel senkinek, hogy itt vagyunk kisgyerekes családok, iskolázottak, dolgoztunk a gyed előtt, a párjaink becsülettel dolgoznak és mégis egyik hónapról a másikra élünk... Lehet hogy lopnunk, csalnunk, hazudnunk kellene és nem lennének anyagi gondjaink? Csak azt meg nem tudom megtenni...
uff szóltam...

Tünci, remélem minden rendben!!! Ma ment a 20 hetes UH-ra ugye?

KépKép
winchi
 
 


winchi!

most olvasom amit írtál, és persze előtte elolvastam a kormány tájékoztatóját is. ma dobták be a postaládába.
a hátamon feláll a szőr a sok hazudozástól.
alacsonyabb lesz az adó? na persze, ha már a családi pótlékot is megadóztatják...


katinka!
nálunk a párom be lesz oltva. viszont beszerzek majd fertőtlenítős kézmosót. szerencésre anyós úgy nevelte, hogy amint hazaér azonnal kezet mos.

TÜNCIIIIII!!!!!!!!!!!!!!


BETTTTIIIII!
Vendég
 


katinka: jobbulást Natinak, és neked is. Remélem nem vészes, és hamar átestek rajta. Biztosítást mi is újra köttettük, szerencsére a mienknél lehet minden évben újra kötni, és így pár ezerrel olcsóbb lett az éves díja. Hála égnek! Legalább valamin tudunk spórolni.

anyany: szóval csak kaját tudtatok venni. Hát az is valami. Ez a hülye pénztelenség. Tényleg nem is értem az egészet. És sírnak, rínak, hogy csökken a népszaporulat. Nem is csodálkozom rajta. A mai világban nem sokan mernek több gyereket is vállalni. Ilyen fizetések, munkanélküliség, és gyed/gyes mellett....

winchi: de fiatal a párod. :) Na, jó, csak 1-el fiatalabb az enyémnél. :)
Bizti jól érezte magát a ponty show-n. :)

oltás: én azt hiszem úgy láttam tegnap a híradóban, hogy a beoltottak a beoltás után 2 óráig fertőzhetnek. Én még nem vettem észre, hogy Dorkának valami baja lenne. Amúgy meg minden nap flóraszept-es vízzel mosok fel, meg törölgetek mindent. Nekem meg itt a kézfertőtlenítő gél-em. Csak nem adom tovább senkinek...
Kész cirkusz van az oltás körül. Mama tegnap telefonált, hogy a Telekit is bezárták, meg a József Attila sulit is. Meg talán még a Petőfi általánost, de ez nem biztos, lehet rosszul emlékszem. Durva....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Tünci, remélem minden a legnagyobb rendben. Írj egy pár sort!!!!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Feladtam a csekket :cry: :cry: :cry: Remélem jövőre már nem lesz ilyen most megemeltettem az általányt.

Ancsi:Elküldtem a vibrucolt itt veszprémbe is hiánycikk.Sajnos csak 5 db-ot találtam pedig úgy emlékeztem hogy kevesebbet használtunk belőle.

Katinka:Hát igen rosszak ezek az anyagi gondok :cry:
Mi még szerencsések vagyunk mert ha valami van akkor van lekötött pénzünk,de azt a házra tettük félre úgyhogy csak nagyon vész esetén nyúlunk hozzá.Ha párom kap jutalékot azt eltesszük meg ha maszekol azt is.Natinak és neked is jobbulást!!!!!!!!
Még mi sem oltattunk még mindig nem tudom mi legyen Hannust biztos nem oltatom be.

Emma Matyi boldog hófordulót :D :D :D :D :D :D

Winchi:31 éves lett a párom.öregszik :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Drága Réka: Boldog szülinapot Kívánunk :)

Matyi: Boldog hófordulót neked :D


Majd este jövök, puszik

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


én is gondolok Tüncire, ma megy dokihoz, nem?

betti?????????

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Matyi, Emma baba boldog hófordulót nektek is! Hú, már jövő hónapban is lesz két szülinaposunk! :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?