Új privát üzeneted érkezett!

Lara, örülök, hogy a dokinknál minden rendben volt. :D
Köszi, a szokásos volt, fél 3-től 4-ig műsorozott. :( De tőle függetlenül is pocsékul aludtam, érzékeny vagyok a melegfrontra.

Mancsa, remélem, Dorcsi nyelvét nem kell felvágni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jaj ezek az elszámoló számlák ijesztőek, nem csodálom ,hogy dühösek vagytok! Remélem minket nem ér ilyen meglepetés, különben mi is csak a csekket rakjuk a fa alá.
Lara mi a vízből úgy fogyasztunk, hogy egyik hónapban 6 másikban 7 köbméter szokott kijönni, úgyhogy most sztem jól lesz lejelentve. Én ezért nem szeretem ezeket az általányos dolgokat, nekünk majdnem minden rendesen van lejelentve havonta.

Nati ki akarta szedni Matyit? :lol: Már most szétszedik a nők :lol:
Köszönjük a dicséreteket :lol:

Tüncike, hogy Kismucitok szépen növekszik :wink:

Mancsa a motort mi örököltük az uncsitesótól, de nagyon jó kis stabil, Matyi szereti. Képzeljétek tegnap este a feldőlt duplós vödörre ült rá és fel volt háborodva, hogy az nem gurul mint a motor :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a szemésztől. Minden ok, az egyik szeme +1,00 a másik pedig +1,25. Volt sírás, mert a tágításhoz kellett neki cseppenteni. Az nem tetszett neki. A táblán lévő állatokat szépen mondogatta, bár mikor a bal szemét takartam le és a jobbal kellett volna mondogatnia, elszórakozta. A cica őzike volt, aztán már minden liba és kacsa.
Engem is megnézett, szerencsére 4 éve nem romlott a szemem, a magas vérnyomásom sem látszik meg a szemfenekemen. Hétfőn megyek kardiológushoz, hogy megnézzen és beállítsa a gyógyszerelésemet.

Tünci! Mikor kiszálltatok, Milu mondogatta, hogy "Bemegyek Tüncihez!" :lol:

Lara! Köszönöm jól megy a suli. A vizsgámnak még nincs eredménye, még 2 napja van a tanárnak. Kivár a végsőkig a kis szemét. Dec. 9-én lesz a gazdasági matematika vizsgám. Na az kemény lesz, de készülök rá. Ma is megyek matektanárhoz. Mindjárt végzünk az anyaggal. Sokat kell gyakorolnom és nem lesz gond. Kopp-kopp.

Kép
jaffa4
 
 

 
 

Jaffa,nekem meg mondja az uram:Jaj,alig mertem ránézni,nehogy sírjon,de olyan édes ,legközelebb lopjuk el!!!! :lol: :lol:

Most akkor lesz neki szemüveg,vagy ez még nem olyan???

a tesóm kislányának nagyon kis korától volt,de olyan édi volt vele,most meg már "nagylányos "szemüvege van és szereti is.(koraszülött volt és nagyon kellett neki..)
tünci28
 
 
 


jaffa!
szegénykém... de hátha kinövi. elvileg én is kinőttem az erős szemüveget, csak az én szemem genetikusan car. elvileg 16 évesen nem kellett volna, de megint romlani kezdett.
ez még elvileg csak annyi, hogy elfárad a szeme, nem? a kisebbik hugomnak van hasonló erősségű.


én most a páromat akarom valahogy rábeszélni, hogy ha informatikából nem is, legalább angolból csinálja meg a diplomát. akkor lenne egy csomó lehetősége.
az itteni kodolányiról tudtok valamit? nem akar messzebbre menni. és van még 3 féléve ami nem lenne fizetős.
3tárgya hiányzott már csak és az egyik tanár önkényesen kirúgatta. a félév közepén kikérte az indexét és átírta a jegyét. mivel már harmadik tantárgyfelvétel volt, ezért kirúgták és már nem volt neki hova visszamenni, mert elindultak a bolognai képzések.
pedig nem hülye, profi angolból, meg infoból is.
ha másképp nem megy, akkor megtaposom és feleknem a falra...
ha lenne diplomája, előrébb is léphetne a melóhelyén,
Vendég
 


jaffa!
kérdezni akartam, hogy Milu mikor kezdett el jobban beszélni?
ZSófi most az anyán kívül szinte semmit sem mond. kifejezi az akaratát, de amit mondott, már azt sem.
és nagyon ügyes!!! van új képed?
Vendég
 


Végre sikerült a karácsonyos vonalzó :D :D :D Képzljétek Hannus 14 órától 17:25-ig aludt.
Vendég
 


Lara, ügyi vagy te is és Hannus is. :D Az én lányom sosem fog ennyit aludni... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dehogynem Beze :wink: Te és a párod milyen alvók voltatok?
Vendég
 


Lara, a férjem jó alvó volt, én nem, de naponta 2x azért aludtam, anyukám el tudta végezni mellettem a házimunkát, sőt éjszaka tanult is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze:Gondolom te igy nem sok mindent tudsz csinálni napközbe.Reméljük nem lesz már sokáig igy.

Betti :?: :?: :?: :?: Mi újság?

Gégéé :?: :?: :?: :?: Naspi :?: :?: :?:

Mancsa:Akkor Dorcsi jól belehúzott még a végén lehagyja Hannust fogacskákba is :D

Anyany:Ne izgulj majd Zsófi is elkezd beszélni van aki csak 2 évesen kezdi el.Látod Hannus beszélget menni meg nem akar.

Tünci:Szóval a párod már menyasszonyt akar lopni a kisfiatoknak :?: :?: :?: :?: Nem lesz ez még korai :?: :lol:

Jaffa:Nagyon ügyi vagy a sulival :D :D :D :D én ilyeneket nem tudnék tanulni :oops: Örülök hogy nem romlott a szemed :D Ez most mit jelent Milunál?Kell neki szemüveg?

Winchi:Én sem szeretem ezeket az általányos dolgokat mert mi mindig ráfizetünk :cry: Most remélem igy rendbe lesz ma felírjuk az állást és megnézzük mennyit fogyaztunk 1 hónap alatt.
Hogy állsz a karácsonyi ajándékokkal?
Vendég
 


Lara, alig valamit. :oops:

Lányok, ma nagy elánnal (nyugdíjas tempóban) elindultam a park centerbe, hogy veszek magamnak valami új cuccot. Mit vettem? Lexinek egy együttest és 4 pár zoknit. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze!
így kell ezt! kell a szép ruha!
remélem ma már jobban alszotok!
anyum is frontérzékeny nagyon. általában a meleg frontnál mindig nagyon ideges volt, és alig aludt.



lara!
mint kiderült a melegvíz/fűtés lett 40ezer. csak azt nem értem hogyan. éjszakára mindkettőt lekapcsolják. mostnaában melegvíz sincsen rendesen. kb 5percig folyatni kell a vizet, hogy meleg legyen, persze a vízóra meg pörög.

elkezdtem utánanézni a hiteleknek meg a lakásáraknak.
és rájöttem, hogy csak akkor rúgunk labdába, mondjuk egy lakáslízingnél, ha nekem is fix állásom lesz. de annak meg feltétele, hogy Zsófit bevegyék a bölcsibe...
mindegy, 30án államvizsga és utána röppenek rá az angolra. akkor majdcsak lesz valami. remélem hozom az eddigi formámat és gyorsan tudok majd tanulni.de már úgy nem akarom...


tünci!
mostanában hogy vagytok? nincsen már semmi gond, ugye?

betti!
rólad sem lehet hallani!


karácsonyi ajándékokkal elég carul állok. lehet, hogy mindenki kap egy bekeretezett képet Zsófiról és kész... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


jah és képzeljétek, ma este már nem is szívtam az orrát Zsófinak!
és nem is kellett dokihoz menni!
úgy örülök!!!

és sikerült a sós-túrós muffin! de sima liszttel! jó lett, meg csináltam párom kedvééret egy lekvárosat is. még rittyentek egy sült kolbászt, máról maradt rizibizi és holnapra nekünk megvan az ebéd.
Zsófi meg karalábé főzeléket kap majd. utálja, de pillanatnyilag csak ez van itthon. meg krumpli meg répa.
Vendég
 


Beze:Hát igen igy már én is jártam :D Mióta Hannus megvan mindig neki vásárolok én is ,mert meglátok valami jót. :D

Anyany:Zsófit már beirattad bölcsibe?Itt veszprémbe legalább 1 évvel elötte szólni kell ha vinni szeretném,én nem irattam be Hannust.
Igen a hiteleknél nézik a munkahelyet meg állítólag most szigorubbak is.Mi mielött felvettük a hitelt jó pár banknál voltunk megérdeklődni.
Képzeld egyik nap kérni akartam auchan kártyát felhívtak és mondták hogy kell egy vezetékes szám vagy saját vagy munkahely én meg mondtam hogy nincs, a munkahelyét meg nem szivesen adom meg mert jelenleg gyeden vagyok.Képzeld azt mondták hogy akkor az én nevemen nem lehet kártya mert a gyed nem számít folyamatos munkaviszonynak :shock: Pedig ez csak egy hülye kártya :x Na mindegy végülis nem sokat megyünk oda.
Örülök hogy már nem kell Zsófi nóziját szívni :D Ügyi vagy hogy sikerült a muffin :D Nálunk nem lesznek nagy ajándékok.Anyunak meg Anyósnak rendeltem az avonból egy arckrémet + kapnak egy dove vagy nivea csomagot a sogornőmnek is az avonból rendeltem pár siminkcuccot.Aztán a többi még vissza van.
Vendég
 


Sziasztok!

Szerencsére nem kell a Milunak szemüveg. Azt mondta a doktornő, hogy a legtöbb gyermeknek élettanilag pluszos a szeme, aztán 3-4 éves korukra rendeződik. Mivel az átlag nem viszi szemészetre vizsgálatra, ezért nem is tudnak róla. Mivel koraszülött volt, ezért kellett és most rendszeresen ellenőrzi. Legközelebb egy év múlva kell mennünk.

Anyany! Jó, hogy már Zsófi kezd kilábalni a náthából! Ez így is maradjon!
Kodolányiról nem sokat tudok, Gégéé a szakember ebben! :D

Kép
jaffa4
 
 


Milu az utóbbi 2 hónapban kezdett el mondatokban beszélni. Most már egész nap be sem áll a szája. Mindent konstatál. Imádom!
Ilyeneket mond már: "Apa fogkeféjével mosok fogat"

Akkor kezdett el egyszerűbb mondatokat mondani, mikor már nagyon sok szót mondott.

Kép
jaffa4
 
 


na de várom hogy karattyoljon már!!!!


auchan kártya?
és ha ott dolgozok? vajon úgy lehet e?
nem is rossz ötlet, bár nagyon nem akarok hitelkártyát, de akkor pl kaját tudnánk venni. lehet, hogy ez lesz a megoldás...
Vendég
 


Anyany:az auchan kártya az hitelkártya?Én azt hittem hogy pontgyüjtő mint a dm-es.Na mindjárt megnézem.

Jaffa:Milu de aranyos lehet ahogy beszél :D
Vendég
 


nem nem, nem pontgyűjtő. hitelkártya, de lehet vele kedvezményesen vásárolni. általában 10%, de van olyan termék, amit 15%kal.
szóval meg fogom párommal beszélni. az én nevemre, legkisebb hitelkerettel...
Vendég
 


Értem.akkor az nem is rossz 45 napig lehet kamatmentesen.
Én meg azt hittem pontgyüjtő mert mindig megkérdezik ha ott fizetünk hogy van-e kártya.
Vendég
 


ti fürödtetek már együtt a törpikkel?
Zsófi mostanában nem igazán szeret fürdeni.
kidobálja a játékokat, csapkod, sír, pedig egyébként meg várja a fürdést... nem értem.

meg kezd előjönni a kis akaromkája. elvettem tőle az orrcseppet, mert valahogy megkaparintotta és elszaladt vele. és fel akartam venni, hogy elrakjuk a helyére. erre először leült, utána meg lefeküdt a padlóra a fürdőszoba előtt.
néztem egy nagyot, aztán otthagytam, de egy pillanat múlva már jött oda bújni... hünmmm-hümmm...
Vendég
 


Sziasztok!!!

A Miló már jobban van szerencsére, már nincs láza és a széklete is helyrejött, bár adom még neki a normaflore-t. éjjelente köhög fel többször, v a nappali alváskor, ez sztem a refluxtól van, így vettem lándzsás utifű szirupot, mert írtátok h jó, azt kapja lefekvés előtt, és az egy kicsit talán segít neki. én sajnos takonykóros lettem, remélem a Miló ezt nem kapja el tőlem, bár sztem inkább én kaptam el tőle a vírust :shock:

ma már egész jó volt a kedélye, persze éjjelete nem alszik, csak ha magunk mellé vesszük már hajnalban, mikor már mi sem bírjuk tovább, h bejárkáljunk hozzá, na de akkor meg durmol akár 9-fél 10-ig is :shock:

ma délután is jól kialudta magát, mert több mint 3 órát nyomott egybe :shock:

kedden beírattam a bölcsibe, elvileg 2010 szeptembertől menne, két hét a beszoktatás.
egyenlőre még fogalmam sincs, h én mikortól fogok tudni mkába állni, mert hiába van meg a mkaviszonyom a mkahelyemen , oda ugye már nem fogok tudni visszajárni dolgozni. az lenne a legjobb, ha majd csak októberben kezdeném az új melóhelyen, h nyugodtam be tudjam szoktatni.
azt mondták, h még jó időben jelentkeztünk, és tuti a felvétele, érkezési sorrendben veszik fel, annyi csak, h mivel nem állandó a lakhely, ezért havi 6 ezer ft-ot kell étkezési térítési díjat fizessünk. ház, még ez is jobb, mintha nem vennék fel.

Jaffa, a múltkor kérdeztelek a refluxról, de nem válaszoltál.... :cry:

iszonyat, h a napi megélhetési gondok mennyire meg tudják az ember életét keseríteni :cry:
nekünk még ugye megvan a cs.házunk, de ha egyszer azt eladjuk, akkor pesten szeretnénk venni vmit, jó lenne persze megint egy családi ház, de hát a pesti árak iszonyatosak :shock: nem tudom h fog-e sikerülni vmi jót kifogjunk emberi áron :cry:

Kép
naspolyácska
 
 


Anyany: örülök, h a Zsófi jobban van :lol: :lol:

A Miló is van, h várja a fürdést, majd 5 perc múlva feláll, h ő végzett :shock: :lol: nem értem, de lehet h akkor épp nincsen kedve játszani, v esetleg már túl fáradt, sajnos, amíg nem tudja mondani, h mi baja van, addig csak találgatni tudok én is :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


Na, örülök, hogy gyógyulgatnak a babócák. Mi még porszívózzuk Réka orrát, de talán már egyre kevesebbet kell.

Bambulini cipőt ismeri valaki? Vélemények? Ma nézelődtünk a Humanicban, Réka méretében voltak elég jó áron, és elég aranyosak.

Székesfehérváron hova lehet szemészhez vinni a babát?
Jaffa, Ti hol voltatok? Ez a tágítás feltétlenül szükséges? Nem hangzik jól.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
a tágítás csak egy szemcsepp. az a baj, hogy utána elég sokáig alig lát valamit az ember, azt is csak homályosan. pl egy fényképet nem látni rendesen. én az sztkba viszem a gyerekszemészetre.
nincsen pénzünk másra. én makóra jártam, de az én dokim már meghalt. pedig ő nagyon jó volt. idős lenne...

naspi!
örülök, hogy miló is jobban van!

Zsófi is várólistán van a bölcsiben. ide szeretném íratni a szedreskertbe. közel van, és most újították fel. elég jónak tűnik.
voltunk megnézni is. a vezető körbevezetett.
és mi is csak 2010szeptembertől mehetünk leghamarabb, nyáron írattam be.
de hogy dolgozni hol fogok, az rejtély...
Vendég
 


Itt Szegeden javasolták, hogy már most vegyem várólistára... :shock:
Otthon épp most újítok fel egy bölcsikét, fullos lesz, lehet, hogy vinnem kellene majd magammal mindig inkább, mert ott tuti lenne hely.
Itt meg olyan szerencsém van, hogy a sarkon van a bölcsi is meg az óvoda is, meg mögötte az iskola.

Ma én is felhívom a vízműveket, még mióta itt lakunk, hiába diktálom a vizet, számlát nem kaptunk, az már lassan 5 hónap. Egyszerre az is finom lesz...

Betti
Kép
betti0412
 
 


Hello Lányok!

Tegnap beoltattam magam! Még nem haraptam meg senkit! :)
Kicsit fáj a vállam, de még mást nem vettem észre magamon.

HÚÚ, lányok, ezek a számlák. Nem semmi én a 35 ezres villanyszámlától is kiakadtam. Mi mostmár mindent bediktálásos alapon fizetünk. Így meglátjuk, hogy melyik hónapban fogyasztunk sokat, és így majd maximum odafigyelünk a fogyasztásra.

winchi: Matyi egy szívtipró! Komolyan annyira gyönyörű és azok a szemek. Hát Dorka meglátta, és kiabált, hogy baba, baba, baba.....
Az utolsó kép, hát valami eszméletlen csábító. Azt hiszem jól választottunk vőlegényt. :) hihihihi

wicca: szia, de jó, hogy jöttél, Bálint baba is mennyit nőtt. Gyönyörű fiúcska ő is. És hasonlítanak Zsó-val egymásra nagyon. Reggelire: esetleg gabonapehely áztatva joghurtban, vagy gyümi keverve tejpéppel, ilyesmi???

jaffa: örülök, hogy Milunak jó a szemecskéje, és hogy a tiéd is rendben van. Milyen sokat beszél már Milu. Nagyon kis ügyes. Azt hiszem Dorka is nagy dumás lesz. Már mond ilyeneket, hogy csukd be, gyere ide, menyj innen.... :) Meg amúgy már sokminden mást is. Most a menő a sapka. Ha valakin sapkát lát, egyből mondja, hogy tappaaa. :) A fülesmackóban is volt sapka a nyuszin, egyből meg is jegyezte, tappaaa :D

lara: örülök, hogy minden rendben volt a dokinál. Látod, mondtam, hogy ne izgulj, nem lesz baj. Gratulálok az 5-öshöz. Számla meg, hát brutális. Ilyen hülyéket. Nem értem, miért nem lehet normális fogyasztást beállítani. Szerintem ebből a leolvasásokból kapják a prémiumot, vagy nem is tudom....grrrr.

szosz: én még nem hallottam a bamulini cipőről, de biztos nem lehet rossz. Örülök, hogy Réka már jobban van.

anyany: kari ajándékkal mi sem állunk túl jól. Dorkáé majdnem megvan, de még senkinek nem vettünk semmit. Várom, hogy apa kapjon jövő hónapban utalványt, és majd talán abból, de hogy kinek mit veszünk, nem tom. Anyós azt mondta, nehogy merjünk nekik vásárolni, így szerintem nekik egy tortát sütök majd, és kész. A többiek meg.....valami apróságot kapnak.

naspi: de jó, hogy Miló már jobban van. Örülök neki.

bölcsi: nálunk is elvileg jövő szeptembertől indul egy csoport az oviban 5 fővel, de még semmi biztosat nem tudni erről. Anyóssal beszélgettünk, ha nem lesz munkája, akkor lehet itthon marad Dorkával gyes-en, vagy majd valahogy megoldjuk a bölcsibe vitelt. Mondjuk nekem reggel 6-kor kell elindulnom, és este 6-ra érek haza a melóhelyről. Annyira félek majd, hogy Dorkát ennyi időre magára hagyom majd. ÁÁÁÁ az a rohadt pénz, pedig még szívesen maradnék itthon vele....

Tegnap kétszer is voltunk kinnt az udvaron. Jó idő volt, gondoltam majd kisasszony jól elfárad, és jól alszik éjjel. Hát étvágya volt, sikerült etetni, de az éjszaka pocsék volt. Annyiszor felsírt. Hát én már nem tudom, pedig csak 1 órát aludt du. Na, már nem is panaszkodom. Lassan már természetessé válik ez a nem alvás.

Lányok tudnátok ajánlani valami jó Fehérvári gyerekorvost? A barátnőm kisfiával van gond. Valami a gégéjével nincs rendben. Állandóan köhög, befullad. Itt a környéken már orvostól orvosig viszik. Már nem tom hány gyógyszert kipróbáltak, de nem használ semmi. (Nővére asztmás, félő, hogy ő is örökölte). Én most a volt gyerekorvosomat ajánlottam nekik : Dr. Kamarás Erikát, ő tudom, hogy rendel privátban is, de ha esetleg van valakinek jó gégész vagy speckó ismerőse ajánljatok már valakit légyszi. Ő már a Heim Pál-ba akarja vinni kivizsgálásra, mert itt Fváron nem csinálnak pl. 3 év alattiaknak allergia vizsgálatot. Várom a tippeket....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


betti: akkor neked nem kéne messzire vinni a csöppséget oviba! :)

tünci: hogy vagy? Vagytok? Örülök, hogy jók az eredmények. Fekvés megy még?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


- Te, apjuk, figyelj már! A gyerek nem száll le a nyakamról, hogy vagy vegyek neki biciklit, vagy játsszak vele papás-mamást.
- Hát, asszony, pénzünk nincsen a biciklire, úgyhogy játsszál vele, amit akar, hogy maradjon békén!
- Anyuuu, vegyünk nekem bicikliiit!
- Már mondtam, kisfiam, hogy nincs rá pénzünk.
- Jó, akkor játsszál velem papás-mamást!
- Na jó, hogy kell azt játszani?
- Hát, fürödj meg, aztán öltözz hálóingbe (anyuka megteszi). Most bújj be az ágyba, és várjál rám! (anyuka ezt is megteszi)
(gyerek felöltözik apja ruhájába, fogja apja táskáját, benyit a hálószobába és odaszól anyukának
- Hé, asszony, öltözzé! Megyünk biciklit venni a gyereknek!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi :lol:

naspi,anyany
örülök hogy gyerkőcök jobban vannak.

a pesti ingatlanárak horror..barátnőm most vett 32 nm-es garzont 9.3 millioért...no comment...

a hitelügyintézők tiszta hülyék mert ha határozatlan a szerződésetek akkor a gyedet iss el szokták fogadni jövedelemnek,hiszen az is munkaviszony,csak paszív állomány..sőt az automatikus hitelelbíráló szoftverek direkt szeretk,mert azt biztos,hogy megkapod x ideig,míg y vállalkozás bármikor kirúghat...
pl a nyugdíjasok is simán kapnak hitelt ugyanez miatt.

hogy én hogy vagyok?azt hiszem ,ha őszinte akarok lenni,akkor az összeomlás szélén..most már olyan sok a barnázás,hogy minden pisilésnél,minden felállásnál folyik..és semmit se lehet tenni..ez már annyi,mint a menzesz utolsó napjain szokott lenni..tegnap úgy bőgtem este mint a záporeső..nem tudom mire várnak az orvosok..minden percben attól rettegek,hogy elönt a vér és vége..hétfőn mennék Csetényihez a kórházba a 20.heti uh-ra,ha addig kihúzom,meglátom mit mond..de már a párom is kivan,valahányszor kijövök a mosdóból az arcomra van írva..hogy lehet így még bő három hónapot kihúzni???összességében ez már biztos volt 2-3 deci vér.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: borzasztó rémálmaim vannak,alig alszom..nem bírom már idegileg...
tünci28
 
 
 


Sziasztok!


Bocsesz, hogy nem jöttem... volt egy kis gyomorrontásom...szóval vasárnap hétfőn nagyon szarul voltam...utánna meg lábadoztam :D

Így el is értem a szülés előtti súlyom :D szóljanak a fanfárok 79 kiló vagyok, már csak 7et szeretnék leadni :D

anyany: elvesztettem a fonalat: mi a kérdés a kodolányiról?

naspi: ne hari, de nem jó a telefonom. örülök, hogy milán meggyógyult végre! Az éjszakák meg remélem hamarosan javulnak.

á mennem kell, emma rombol, majd még jövök.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Tünci: kitartás


amúgy mire vársz? menj be ma a kórházba, vagy csetényit hívd fel...kérlek

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé,szerdán voltam Csetényinél,látta is a vérzést mikor megvizsgált,nincs mit tenni,fekvés,ennyi..
amikor reggel nem értem Őt el,akkor felhívtuk a kórházat hogy mi legyen,mert egy hete jöttem ki és nem hogy javult,hanem romlott,azt mondta a Bata,hogy feküdjek..ennyi.bemehetek 100*,akkor se csinálnak semmit,maximum vmelyik durvább doki megvizsgál úgy ,hogy még aznap elvetélek..kimerültem lelkileg,teljesen tanácstalan vagyok.
tünci28
 
 
 


értem.

akkor feküdj, szorítok :( feküdj!!!!!!! kitartás

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy a picik jobban vannak. :D

Gégéé, hú, ez nagyon rossz lehetett, de legalább volt valami haszna.

Tünci, szegénykém, nagyon sajnálom...Nem tudom, igazam van-e, de szerintem jobb, ha kiürül a haematoma. Elég nagy lehet. Nekem rögtön az elején jött egy hatalmas adag élénkpiros vér, hát én is temettem Lexit, aztán mégis itt van. Próbálj meg pozitív lenni, tudom, nagyon nehéz. Viszont a kis drága már mozog, így jelzi, hogy köszöni, jól van! Nem lesz semmi gond, mert nem lehet!!! Nagyon sok pozitív energiát küldök, ölellek így a távolból! Puszi nektek! És borzasztóan drukkolok továbbra is!!!!!!!!!!!++++++++++++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ancsi, bármikor panaszkodhatsz, én megértem. Tudod, nálunk tegnap mi jött be? Lexi délben fél órát durmolt, aztán 1/4 2-től fél 5-ig kint volt, közben fél órát aludt. Egyszer kelt éjszaka, igaz, 6 óra 40 óta fent van, de ő jól aludt. Én még mindig nem, de nem miatta, a melegfront miatt még ma sem alszom normálisan, holnap már jó lesz. :)

A viccet múlt héten kaptam a férjemtől, nekem is tetszett. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünci: próbálj pihenni, kikapcsolni...tudom ezt kurva könnyű mondani.


van, aki kihordja, úgy, hogy végig vérzik.

Szeretünk és szorítunk.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Épp azt mondtam a Tüncinek telcsibe, hogy a mai világban már szívet ültetnek át, egy sejtből egész szövetet tenyésztenek ki és akkor a vérzésnek a terhesség alatt az az ellenszere, hogy tessék feküdni?!
Ahogy én értem, még az sem tudják, mi okozza pontosan, legalább az oka meglenne.
Tünci, fekvés és pihenés, más nincs.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti, igen, ennyit tudnak tenni. Engem amúgy sem vigasztalt volna, ha tudom, mitől vagy miért keletkezett a haematoma.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Gégéé: jó, hogy jöttél. Remélem már nem fáj a pocid. Na azért ne így akarj ám fogyni. Amúgy gratu a fogyáshoz. De legközelebb ne így légyszi!!! :)

Tüncikém, nagyon nagyon sajnálom, de próbálj meg nem idegeskedni. Tudom, könnyű ezt mondani, de mi veled vagyunk, szorítunk, szeretünk, ahogy Gégéé írta. Biztosan nagyon nehéz ez így, de bízzunk benne, hogy tényleg az a ronda haematóma ürül, és amíg Kismuci jelzi, hogy köszöni jól van, addig nem lehet baj, és nem szabad hogy legyen. Beszélek minden nap az égiekkel, és kérem őket, hogy ne legyen semmi baj! Küldöm a pozitív energiákat! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Inkább keresek még vicceket, csak jobb kedved legyen.

beze: ok, akkor panaszkodok neked. :) Amúgy ma délelőtt megint voltunk csavarogni egy nagyot, most szépen elaludt. Úgy tervezem, hogy du. meg barátnőzünk egyet. Apa most telefonált, mindjárt hazaér. Remélem majd elvisz minket a barinőhöz, de ha nem, hát bicózunk egyet, addig is levegőn leszünk.

Füstölt sonkás bablevest csináltam, meg túrógombócot. Úgy bezabáltam, hogy alig tudok megmozdulni. :) Szerintem az utóbbi nem nagyon alvós 2 hétben visszaszedtem magamra vagy 2 kilót. Upppszz..... (Remélem nem lesz nekem is gyomorrontásom, mint Gégéé-nek)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Tünci: mennyi ideig ürülhet az a haematoma? Erre mondott valamit a dokid? Teljesen megértelek, hogy az ügyeleteshez nem mész be, ha nem muszáj, inkább a saját dokid vizsgáljon.
Az a tuti, ha Csetényi vizsgál meg, benne bízol, hogy nem barmol el semmit. Még sokáig bent kell legyen a pocok.
Én nem értem, annyi kismamától hallom mostanában, hogy haematomája van és feküdni kell, ez mitől van??? Mármint a haematoma.
Kitartás és feküdj, feküdj, feküdj.

Ancsi: sajna nem tudok gyerekorvost, én pestre hordom őket a tűzoltó utcai gyermekklinikába. Mondjuk eddig nem sokat voltunk szerencsére, és nem a gégészeten, hanem az ortopédián és a sebészeten. Meg vagyok elégedve velük.
Vendég
 


Utánanéztem kicsit ennek a haematomának, basszus, a gyakorikérdések.hu-n írta egy kismama, hogy 10 hétig vérzett, mire kiürült neki. Mindenkinek "csak" feküdni kell szigorúan.
Vendég
 


Készülődöm, megyünk Márton napi libavacsorára és borkóstolóra. Ez úgy néz ki, hogy 5 fogás /libából/ kivéve a desszert, de ilyen mesterszakács módon, és minden fogáshoz külön bor, az ország egyik ismert pincészetéből, egy borász még el is mondja minden fogás előtt, mit kell a bornál figyelni.
Tavaly nagyon jó volt.
De most kicsit sajnálom a vacsit, mert ennyit nem bírok megenni majd, mostanába csak csipegetni tudok.
Tavalyi ittam a Vylyan pincészetnek egy olyan borát! Isteni volt.
Most sem akarom kihagyni, csak egy-egy kortyot mindenből, nem tudom most milyen borászat lesz a vendég.

Voltam ma pszichodokimnál kapcsolatfelvételen. Döcögősen ment az első ilyen alkalom, de nem is vártunk tőle mást, sikertelen azért nem volt teljesen.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti: hogy én mennyire irigyellek :D

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


betti!
lemaradtam valamiről? miért kell pszichodokihoz menned?
de jól hangzik! minket is hívtak, a bartánőm Földeákra... de hát...

tünci!
én is utánaolvastam... ne aggódj! kiürül, elmúlik! és csak pihenj és növeszd a kisbogyót a hasadban!!!


gégéé!
a kodolányi angol-féle szakja érdekel, most anglisztika néven fut.
tudsz róla valamit? tanárok? stb...
érdemes e oda menni?

a péntek 13 ellenére egész jó napunk volt. délelőtt voltunk sétálni, aztán ZSófi se szó se beszéd egyszer csak elaludt a babakocsiban. fél órát csak, de utána egész nap már semmit sem.
próbáltam letenni, de énekelt, beszélt, játszott, hallottam, hogy kidobál valamit a kiságyból- behúzott a nagyágyról pár játékot.
aztán kiemntünk, tettünk egy kört és végeredményképpen még bevásárltunk a hétvégére... megszabadultunk az összes pénzünktől... persze az sem volt sok...
Vendég
 


a párom melóhelyén most megint van lehetőség kérni a védőoltást.
eddig azt mondtam, hogy majd vigyázunk, meg odafigyelünk. de a szomszéd anyuka is mondta, hogy semmi baja nem volt, kicsit fájt a karja. szóval páromnak mondtam, kérje a szurit. inkább, minthogy hazahozza véletlenül...
Vendég
 


anyany: mármint a fősuli szak? hát az nagyon kemény :D angolul akarsz megtanulni????? vagy miért mennél oda?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
nem én, a párom.
már majdnem megvolt a mindene a diplomához, 3 vizsga meg az államvizsga hiányzott, számtech-angol szakon szegeden. és az egyik tanár, félév közepén kikérte az indexét és átírta a kettesét egyesre. ennek köszönhetően kirúgták, mert 3. tantárgyfelvétel volt. újra felvételizni nem tudott, mert már nem volt hova. a számtechet nem tudja folytatni, mert már próbáltuk, de alig fogadnak el valamit. és arra gondoltam, hátha itt, közel is van, meg minden.
Vendég
 


jahm, persze, próbálja meg. A tanárok kemények...ELTÉsek voltak a java...nagy hírűek, jók; sokat lehet tanulni nagyon....de nagyon kemény szak...én néha azt hittem beledöglök :(

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?