Új privát üzeneted érkezett!

Mancsa, de aranyos Levi! :D

Én is hoztam pár friss képet, ha nem bánjátok. :oops:

Kép
Kép Kép Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


de jó!!!
beze! Lexi gyönyörűűűű!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Beze:Nincs mit, csak az igazat írtam :D Lexi egy kis tündér a képeken :D

Ancsi:Írtam neked privit pénteken.Nem kaptad meg?
Szerinted Dorka késön indult el?Akkor én mit szóljak :( Hannus már 14 hónapos és nem hajlandó menni ha megfogom a kezét felhúzza a lábát.Nem tudom mikor fog elindulni szerintem még nem mostanába :( Majd mászva megyünk oviba :cry: :cry: :cry:
Hannus is imád traktorozni meg már mutatja hogy búúúúúúúú ,vava,csip-csip,cica,kicica háp-háp nagyon szeret Anyóséknál az udvaron lenni.

Anyany:Aranyos ez a naci nem semmi hogy Zsófi már vásárol :D

Jaffa:Jaj de édes lehet Milu :D Az aldiba lesznek holnaptól akciós overálok

Mancsa:Levi de édes a képeken az a lábikós nagyon tetszik :D :D :D Várjuk az idei képeket :wink:

Lányok köszi a hiányolást aranyosak vagytok!Most sokat futkároztunk,voltunk tegnap fehérváron de úgy megcsúszott a napunk hogy este 9-kor értünk haza.

Nálatok mit kapnak a gyerekek karácsonyra?

Winchi:Nagyon ügyi vagy az ajándékokkal :D


Teszek ide linket az overálról.
http://www.aldi-hungary.hu/hu/html/offers/2867_15357.htm
Vendég
 

 
 

Tünciről tudtok valamit?Biztos nagyon nehéz neki a mai nap :cry:
Vendég
 


lara!
végre te is itt vagy! ma elég nagy volt a pangás...
nekem még gőzöm sincsen mit kapjon Zsófi.
egyelőre azt kértem anyuméktól, hugoméktól, hogy dobjanak össze ZSófinak egy rendes kis triciklit. remélem meglesz. ha meg kell majd kiegészítem.
tavaly puha babát kapott, meg morzsikendőt.
most valami építős játékra gondoltam. kapott már egy dobozzal keresztanyjától névnapjára, de abból nem lehet túl sok minden csinálni. jó nagy elemek vannak benne.
meg kap egy teletubbies figurát. a Dipsy megvan neki, most a Po jön...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Először is: LEVINEK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miket kapott a kis szülinapos??

Beze: Lexi nagyon édes a képeken!! :lol: :lol:

Lara: köszi a linket az overállról, sztem holnap mi is kiugrunk megnézzük a Milónak, mert jónak tűnik. ti már vettetek is, v csak tervezitek??

képzeljétek, tegnap voltunk a budaörsi Humanicban, és vettünk a Milónak superfit bakancsot 7900 ft-ért, akciós volt, volt több színben is, csajos is, meg más márkák, skippy, icetex vmi, ezek is akciósan 4-5-6 ezer ftokért. aki esetleg arra jár, sztem érdemes bekukkantani :wink:

mi ilyet vettünk csak sötétkéket Kép

Miló már javul, volt a védőnő, akivel abban állapodtunk meg, h tartjuk az étrendjét és ha nem javul, akor egy hónap múlva elviszem a gyerekorvoshoz, megnézetem és ha kell, beutal szakrendelésre. úgy vagyok vele, h első körben nem vetném alá drasztikus kivizsgálásnak. szerencsére a hányás megszűnt, és a nappali és éjszakai köhögőrohamok is alig fordulnak már elő, aminek nagyon örülök, azért megnyugtatott, h ez a reflux kinőhető.

Kép
naspolyácska
 
 


Lara, én egyenlőre téli holmit vásálok a Milánnak, nadrágok, hálózsák, cipő, overáll, zokni, pulcsik,minden olyan dolog, ami a télre kell. játék terén még nincsen ötletem, de várom mástól is az infókat, ötleteket :lol:

Kép
naspolyácska
 
 


Mancsa: kérdezni akartam, h milyen az a vakondtúrásos torta? :shock: sose hallottam még róla

Kép
naspolyácska
 
 


Levinek mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk :D :D :D :D :D :D Kép
Vendég
 


Anyany:Tricikli az jó ötlet Hannus szereti az övét.Anyuuéktól kiskonyhát kap Hannus mert nagyon szeret vele játszani.De hogy tőlünk mit kap?Azt még nem tudni.

Naspi:Örülök hogy a védőnő megnyugtatott :D nagyon jó áron volt a cipő :wink: még nem vettünk overált az aldiba mert holnaptól lesz akciós igaz van egy overálunk de kell egy váltás is úgyhogy megnézzük mi is.
Vendég
 


Naspi:Ilyen a vakondtúrás tortahttp://www.oetker.hu/oetker_hu/html/default/debi-5lffmf.hu.htmlde van aki nem ilyen alapból készíti.
Vendég
 


lara!
először én is a kiskonyhán gondolkodtam. de ha még is lesz... így sem férünk el...
Vendég
 


Hannus nagyon szeret vele játszani a találkozón is hamar befészkelte magát oda a kiskonyha mellé :D

Hát igen nekünk is már annyi kacatunk van :oops:
Vendég
 


úgy néz ki, hogy Zsófi megfázott. őszintén remélem, hogy csak annyi...
bár már tegnap is 4szer ébredt, kicsit sírt, de kivettem , megnyugodott, szinte rögtön. visszatettem, aludt.

viszont ma kétszer kivettem, megnyugtattam. harmadjára kivettem, kettőt köhögött és hányni kezdett. megnyugodott, ivott is kicsit.

felhívtam az ügyeletet, befújtuk az orrát, láza nincsen. és megemeltük az ágyának a feji végét...

aggódok. :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönjük a köszöntéseket!

Lara: Levi köszöni szépen a képet, nagyon tetszik neki. Felragyogott az arca: ez az enyém!!!

Beze: nagyon édes Lexi, több foga van, mint Dorcsinak.

Naspi: nagyon jó a baki, a superfitről mondták már nekem, hogy jó hajlékony a talpa. Ilyen a vakondtúrás torta, mint amit Lara mutatott. Nekünk bejön, de barátnőméknek pl nem ízlik.

Anyany: Dorcsinak hintalovat szeretnék karácsonyra, rendes fa hintalovat háttámlával, de nem kereteset, hogy még Levi is tudja használni. Meg állatos mesekönyveket kap. Levit még nem tudom, ő már más, ő már kéri, hogy írjunk levelet a Jézuskának, hogy ezt és ezt hozza. Most még az összes játék kellene neki, amit reklámoznak, de majd kialakul később mit szeretne nagyon.
A kiskonyha nagyon szuper ötlet, nekünk van és Levi is imádja, most ugyan a padláson van, de a legközelebbi játékcserénél lehozom.
Hogy van Zsófi?

Gégéé: te hogy vagy?

Tünci: kitartás !+++++++++++++++++++
Vendég
 


Zsófi megfázott. reggelre már olyan szinten taknyos volt, hogy porszívóztuk az orrát.
remélem azért enni fog valamit...
Vendég
 


Most beszéltem Tüncivel, ha a kontroll uh jó lenne holnap, akkor akár szerdán már otthonról nyomhatja az ágyat.... :D
Az Afp-je is jó lett, tehát az a kijelentése a dokinak, hogy lehet a gerince nem ép, az sem állja meg a helyét igazán.
Végre örömöt hallottam a hangjában.
És folyamatosan érzi a kicsit, azt mondja belülről már össze-vissza rugdosta. :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


örülök! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ha meg hazamehet, hát otthon azért jobb még unatkozni is!

betti te hogy vagy?
baba hogy van?
remélem mostmár jobban bele tudod élni magad az egészbe...
Vendég
 


Sziasztok!

Katinka: Szánom bánom de nem tudom elküldeni időben a pólót :cry: Eljöttünk hétvégére anyuékhoz és hivatalos okok miatt itt kell maradnom szerdáig a póló meg otthon van :cry: Sajnálom, ezt nem tudtam előre :cry:

Csajok drukkoljatok szerdán a Matyival kettesben vonattal, metróval, vonattal és busszal megyünk haza erszényben! Régóta gondolkoztam, hogy neki kellene vágni tömegközlekedve erre belekényszerítettek most, nincs más lehetőségünk.

Tüncinek nagyon örülök, rendben lesz minden a kontrollon és akkor otthonról nyomja az ágyat :wink:

Levi BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! :lol: :lol: :lol:
Micsoda husimusi volt ő is, most meg jól megnyúlt, nagyon jó kis képek :lol:

Beze szép kicsilányod van :lol:

Anyany jobbulást Zsófinak!!!

Bocs többiek mennem kell Matyi segít felsöpörni a keresztapjának :lol:

KépKép
winchi
 
 


Lara én is az aldit akartam írni most voltunk és elég jók 104-ig 2999.- vitték mint a cukrot.
Jaffa te,hogy adod Milunak a bérest? Dórkával nincs gond ha rossz is picit az íze beveszi nem kell könyörögni,de Zsófi menekül ...... :?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


De jó, Tünci hazamehet! Úgy örülök!
Betti: te hogy vagy?

Jó, hogy írtátok az aldit, Levinek kell vennem egy váltás overált, mert az ovi után majdnem minden nap mosni kell majd. Ma még nincs ovi, holnap kezdünk az őszi szünet után, kiváncsi leszek mi lesz. Tortát is vinnünk kell, mert ott is szülinapoznak. Remélem ez feldobja és nem lesz sírás.

Naspi: Levi kapott marslakócska vitamint kozmokürttel, ez volt a kívánsága, meg 2 tortát, foglalkoztató füzeteket, zoknikat, csizmát, 2 szintes parkolóházat, vagy mi a szöszt, meg egy távirányítós autót, csokikat és DM-es figurás tusfürdőket. + tegnap elmentünk moziba vele. Ez volt az egyik parti, hétvégén jön a következő anyóséknál, ott is leszünk 10-en vagy 12-en.

Winchi: ne aggódj, nem lesz semmi baj a tömegközlekedéssel, majd szorítunk, hogy minden oké legyen! Levivel sokat mentem Pestre a bankba a lakáskölcsön miatt, akkor volt ő is 1 éves, bírta a vonatot, metrót, a buszon mindig elaludt. Matyit majd lenyűgözi a sok látnivaló, téged meg a sok kosz.
Vendég
 


Sziasztok!

Tünci: Örülök a jobb híreknek! :D Drukkolok, hogy szerdán hazaengedjenek!

Winchi: Nagyon ügyi vagy, meg leszel szerdán! :)

Anyany: Jobbulást Zsófinak!

Betti: Hogy vagy? Mesélj kicsit.

Mancsa: Nagyon jók a képek. Nekem is fennakadt a szemem a kórházi rugin. Levin is már ugyanazok a rugik voltak, mint most? Vagy csak most is ugyanolyanok vannak? :shock: És tényleg milyen kis husi volt! :lol: A piros polóson nagyon hasonlít Dorcsira!

Lara: Hétvégén kaptatok valahol overallt? Ezt az Aldist majd mi is megnézzük, csak tartok tőle, hogy mire odaérünk már nem lesz. :(
Ha ahogy, Zsófia írta, viszik mint a cukrot!

Karácsonyi ajándékokon én még nem is gondolkozom, előbb a szülinap, majd utána jöhet a karácsony.

Mennyi idő alatt nő egy méretet a manók lába? Kellene venni, valami meleg cipőt, csak nem tudom, hogy mennyit pénzt költsek rá, mennyire legyen jó, nem tudom mikor fog Réka elindulni, és mekkora lesz akkor a lába?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz bocsi az overál az 2500 a hótaposó 2999.
Én azt vettem Zsófinak mert overál az van Dorkáról igaz hótaposó is csak az 22 neki meg még 20-21-es lábija van.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Mi is taliztunk tegnap egy kislányal ö most lessz kettö nagyon kevés volt közte és az én egyévesem között.
Dorkát is minap mértem kerek 100 cm és 17 kg.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


beze lexi nagyon szép nekem a szemöldöke nagyon tetszik :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


szösz!
a labáméret...
hát ez is változó. Zsófi lába most kb 20-21-es lehet. 12,5cm hosszú. 1évesen volt 19-es.
sajnos nem lehet kikalkulálni.
a 21es kiscipő még nagy egy kicsit de tudok ráadni két zoknit. a 20as pont jó. 3-4 havonta 1 méret eddig.
Vendég
 


Mancsa levi nemtudom mekkorát hort 114-töl már 7999.-
Viszont a skálába sok volt persze fiusak 3500-4000-ért. Remélem Szerdára már lessz lányos is mert Dorkára nekem is kell.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Szösz: köszi, a piros pólóson Levi pont 1 éves, tényleg hasonlítanak. Kórházi rugikat úgy tudom ahogy elhasználódnak úgy varratnak újakat, mindig ugyanolyat. Végülis ezt egyszerű rájuk adni, meg olcsó gondolom. Levinél még csak sárga volt és zöld, meg kék hálózsák, de azt Dorcsinál már nem láttam. Levinél még kaptunk bent textilpelust, nem lehetett saját, libero pelust adtak jó sokat, meg popsitörlőt is, ja és még 5 napig kellett bent lenni. Fürdetés után tetőtől talpig behintőporozták őket és kék johnsons fürdetővel fürdettek minden picurkát. De már akkor is pohárból itatták őket cukros vízzel és csak ha kérted. 1 éjszakát töltött Levi a kék fény alatt, tőlem külön, de akkor is behozták szoptatni éjjel.
Vendég
 


Köszi Zsófia, Levire most a 110-es jó, majd megnézem a tescót is.

Szösz: elfelejtettem, Levi lába is minden szezonra 1 számmal nő. Dorcsié úgy néz ki lassabban nő.
Vendég
 


Mancsa nekem Zsófinak írtak elö 5-6 óra kék fényt,de 2-3 óra mulva visszahozták mert nem birtak vele annyira üvöltött.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Levi a 3. éjjel üvöltött annyira, hogy elvitte az éjszakás nővér, mert felveri az egész osztályt. 4. nap indult be a tejem és én egész éjjel ringattam, szegény meg érezte a tejci szagát, de nem kapott, a nővérnél 3 perc alatt bealudt. Utánamentem megnézni mit csinált vele. Akkor mondta, hogy rajta nem érzi a kaját a gyerek. Nekem mindketten olyan 30 dkg-ot visszaestek, mire lett tejem. Azt mondták ne aggódjak van tartalékjuk, nem kaptak tápszert, csak a cukros vizet.
Vendég
 


Nekem Dorka 4300-ról 4200-ra, Zsófi meg 3880-ról 3800-ra.
Nemtudom nekem nem csináltak vele semmit hiába sírtunk sokat igaz ez tartott 3 és fél hó. koráig a poci... :cry:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok Lányok!

Elsétáltunk az aldiba vettem Hannusnak egy overált .Szerintem jó :D Igaz nem annyira vastag de jól alá lehet öltöztetni 86-92-est vettem Hannusnak úgyhogy ezt nem növi ki.

Anyany:Jobbulást Zsófinak.

Mancsa:Nagyon szivesen :D Emlékszem mikor én jártam oviba akkor ott is megtartottuk a szülinapot tök jó volt :D Vittünk szörpöt meg tortát gyertyával és mindenki körbeállt a terembe közbe szólt Halász Judittól a boldog születésnapot elfújtam a gyertyát mindenki tapsolt.Tök jó volt.Biztos Levinek is tetszeni fog. :D

Betti:De örülök a jó hírnek. :D :D :D :D Sajna szombaton nem tudtam bemenni hozzá :(
Hogy vagy?

winchi:Biztos minden rendbe lesz :wink: Hannus szeret buszozni biztos Matyinak is tetszik majd.

Kaatinka:Mikor tartjátok a szülinapot?Sokan lesztek?Ajándékok?

Szösz:Nem kaptunk overált :( pedig egy szépet mindenképp szeretnék neki ez az aldis meg játszós lesz meg van egy amit úgy kaptunk.Voltunk a brendonba és képzeld Hannus méretébe egyetlen egy overál se volt :cry: Vettünk neki 2 szép bodyt meg egy jó meleg sapit meg egy nagyon szép csini harisnyát(ez lesz rajt karácsonykor)
Voltunk a kenguruba is de ott meg nagyon vékony volt meg nem tetszett az anyaga.Itt veszprémbe van egy bababolt ott van egy nagyon jó úgyhogy azt megnézzük,jó meleg belül mindenhol thermo béléssel.Lesz vasárnap expó és ez a bolt mindig kinnt van úgyhogy megnézzük ott,remélem lesz Hannus méretébe.
Hannusnak nyáron nagy volt még a 18-as szandi most már kinötte 20.as csizmát vettem neki mert igy lehet zokni+harisnya is.

Zsófia:Olyan régen tettél fel képet a lányokról.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

mancsa: Levi nagyon édes a képeken. Hihi, Dorkán is ilyen sárga rugi volt. :) De ismerős....
Tényleg nagyon hasonlít Levi Dorcsira. Nagyon szépek mind a ketten. Öröm nézni a képeidet. Olyan kis jókedvűek a gyerkőceid. A két fogkefés nagyon tuti. :)

Ezeket Levinek küldjük, így utólag is!!!

Kép
Kép

Örülök, hogy Tünciék már jobban vannak, remélem hamarosan haza is mehetnek. De jó, hogy így rugdalózik a kis bébibogyó! Így tudatja anyával, hogy ne aggódjon, minden rendben van, és ő kis virgonc, és nem lehet semmi, de semmi baj!

beze: nagyon gyönyörűűűű Lexi baba. Igazi kislány, és azok a huncut vigyorok, jajj, meg kell zabálni! :) Hozzál több képet! :)

lara: nem is néztem a privit, de lehet meg sem kaptam, mert nem volt értesítés az e-mail-jeimben, de majd utánanézek. Jó ez az overál. Nekünk mondjuk van 3. Kaptunk is kettőt, meg még tavaly télen vettem neki, akkor nagy volt, most nő bele. :) Ha nem lenne tuti elszaladnék venni egyet.

szosz: hát cipő kérdés nem egyszerű, én sem tudom mekkora téli bundásat vegyek neki. Lehet meg kéne várnod, míg tényleg elindul. Addig meg valami kis kocsicipőt, meg benti totyogós is elég lenne talán....
Papád, mamád hogy vannak?

Anyany: ne bánd, hogy Zsófi jókislány. Dorka meg egy eleven kis hiperaktív törpe. Nem igazán fogad szót. Legalábbis nem mindíg. (Láttad, mikor taliztunk, akkor is külön felfedező utakra ment... :D)
Majd Zsófi, ha közössébe megy, majd ott elromlik egy kicsit úgyis. Majd tanul rosszaságot a többi gyerkőctől. Amúgy küldhetek én is Dorkáéból. :):)

naspi: jó a bakancs. Jól néz ki. Az a kérdésem, hogy nem túl nehéz? Könnyű? Én is most akarok csizma, bélelt cipőt venni Dorkának, de amiket én láttam, olyan nehéznek tűnnek, olyan mint egy fél tégla, szerintem nehéz lenne a kis bokájának.
Örülök, hogy jobban van Milóka, remélem kinövi a reflux-ot arany szívem. Mindenesetre jó jel, ha már nem produkál minden tünetet.

kari ajándék: én is valami hintaló félén gondolkodtam, vagyis azt kapná a keresztapjától Dorka, néztünk a tesz-vesz-en újat, de nem ló, hanem maci, mert Dorka macimániákus lett. Mindene a maci, mindegy milyen, csak maci legyen.....
Építőkockát én is akarok neki mindenképpen. Mesekönyveket. Most néztem egy ilyen első mondókás, meg daloskönyvet is. Az tetszett neki az ismerősöméknél is.
Mamától babát kap azt hiszem valami ruhával.
Nézegettem ezeket a Fisher Price játékokat. Horror áron vannak, és nem is tudom mi kötné le őt igazán....

Tavaly ilyet kapott, de nem sokat játszott vele.

[img]http://www.babanet.hu%20[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1257166677.8297.jpg[/img]

Zsófi: szépen nőnek a te lánykáid is. Hozzál képeket. :) Hm, most amiket írtatok kórházi élményeket, hát nekem is eszembe jutottak a szülési élmények, és a bennt töltött pár nap. Hú, de rég volt, és mintha csak tegnap lett volna... :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Lara: megtaláltam, megkaptam. Hát most ide válaszolok. Örülök, hogy nem lett nagy gond. :)
Nekem a cisztákat nézte, szerencsére most eltűnt mind!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HURRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Majd csak karácsony előtt kell mennem. Remélem nem is jönnek vissza. Mondjuk most nem fáj a pocim sem szerencsére.

Amúgy én is várok kariajándék ötleteket gyerekeknek.
Ja, Dorkának veszek egy traktort. :):) (játéktrakit :D)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


nekünk is van szerencsére overalunk kettő. meg kabátunk is. kettő.
mivel megfázott, ma úgy mentünk ki a kisboltba, hogy ZSófit beöltöztettem overalba. de legalább biztosra vehetem, hogy nem fázott. hiába volt rajta a múltkor harisnya, két pulcsi, vastag nadrág, mégis megfázott.

az egyiknek kicsit javítani kell a cipzárját, a másik meg jó lesz játszósnak.

éjszakára teszveszeltem polár rugikat, ha minden igaz, a héten jönnek meg. utálja a hálózsákot, a múlkor felállt benne és jól elesett, beveret a fejét és nagoyn sírt, ráadásul az éjszaka közepén.

úgyhogy majd két rugiban fogom altatni.


nekem a kórházas rész nem valami szép emlék. tiszta ideg voltam napokon keresztül, mert a ZSófi nem szopizott. meg utána még újabb 5nap lett belőle. nem tudtam mit csinálja, mit cisnálok rosszul. hogy kellene szoptatnom a babámat.
fejtem, és a varratokkal is csak bajom volt. aztán amikor kiszedték, megkönnyebbültem.
utána itthon anyum csinált nekem balhét, utána meg a párommal is bajok voltak.
de mostmár olyan jó hogy Zsófi nagyobb lett! a párom imádja, teljesen kész volt tegnap hogy mi lehet a baj, miért hányt a Zsófi.
anyumat meg tudni kell kezelni. csak sajnos a szülés utáni hormon-túltengéses agyammal nem ment könnyen...
Vendég
 


ancsi!
a fisher price játékok tényleg nagyon drágák. de azt is sikerült két formabedobót teszveszelni. még a postával együtt is kb félárba jött ki.

most könyveket nézegetek, azt is sztem onnan fogom.
Vendég
 


ilyen volt:
Kép

és rosszul emélkeztem, mégis első nap sárga volt...
Vendég
 


Lányok, gondolom hallottátok a Danubius, és Sláger rádió botrányát.

ha van kedvetek, szavazzatok

http://www.hallgatokaradioert.com/tiltakozok.php

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


jajj, de édi volt Zsófi :) Kis mazsola
én a libero vonalkódokból rendeltem formabedobót :)
Na, teszveszen én is nézek könyveket, jó ötletet adtál

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi:De jó hogy eltűntek a ciszták :D :D :D :D :D Nekem csütörtökön vissza kell menni de már csak nagyon picit fáj remélem addigra elmúlik.
Kistraki az aranyos lesz már én is gondoltam rá :lol:
Most a tescóba sokféle fisher price játék le van árazva.

Anyany:olyan hüvös van nálatok hogy kettő rugi kell éjszakára?
Zsófi olyan édes ezen a képen :D
Vendég
 


Kép
Hihi, én is találtam egy sárga rugist. :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Jaj lányok olyan édesek :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


hát de rég is volt ugye Lara?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Mi sem maradhatunk ki :D Ez az egyik kedvenc képem a kis hajasbabámról :D Kép
Vendég
 


Hát igen!Olyan gyorsan megy az idő :( Na de majd a kistesó 8) 8persze akkor is gyorsan megy majd az idő)
Vendég
 


Hát ja, az idő repül. Az biztos...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Oanjó ez a hajas baba kép Hannusról! :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Én jól vagyok, tényleg nincs okom panaszra.
Olyan kicsit fura állapot, eltelt az a bizonyos 20. hét és most várok, olyan semmis idő van most. Néha megrémít a gondolata, hogy te jó ég, rám lesz bízva egy csomagocska, akiért én vagyok felelős. Nektek volt ilyen elbizonytalanodásotok magatokban?
Eddig ez eszembe sem jutott, de ahogy kezdek kicsit megnyugodni, hogy talán minden rendben, jönnek a saját hülyeségeim.

A hasam viszket, pedig krémezem napjában 4-szer is, biztos nő és feszül a bőr rajta. 22. héten tartunk, és nagyon kíváncsi vagyok az előttem levő hetekre.
Hízás ügyileg tartom még a 3 kilót, de már néha ki-kibillen a 4 felé, gondolom mostmár ezt kell elfogani.

Jaj, és felrakták a függönyeimet! Végre, élvezem, hogy otthonos a lakás! Ennek örömére szombaton lesz egy kis csődület nálunk, 14 főnek, bevallom hősiesen és szemlesütve, rendeltem hidegtálakat....más a családnak főzni, meg más egy rakás, éhes embernek, férfinak...sütni sütök, de mivel délutáni parti lesz, inkább másra bízom a kaját. Ilyen nagy társaságban még nincs gyakorlatom. Grillt szoktunk csinálni, ott többen is vagyunk, dehát most nincs grilles idő annyira.

Aranyosak a képen a gyerekek!
Lara, azt a mindenit, mekkora haja van!

Betti
Kép
betti0412
 
 


betti: örülök, hogy jól vagy, vagytok. Mostmár kicsit dőlj hátra, és élvezd a várandósság minden percét. Nagyon hamar eljön ám az idő. Én is féltem néha kicsit, hogy mit is fogok kezdeni a kis csomaggal, de majd úgyis jön minden magától. Ha meg bizonytalan leszel, ne szégyellj kérdezni, és segítséget kérni. Mindent tapasztalat alapján tanul meg az ember lánya.
Pociviszketés azért van, mert nyúlik, feszül a bőr. Kenegesd is szépen, nekem nem lett csíkos, kentem én is ezerrel. Bár ez genetika is.....
Jó, hogy otthonos lett a lakás. Akkor már jobban is érzed magad benne,igaz? 14 fő? Hát ne szégyelld magad, én sem biztos, hogy nekiálltam volna főzni.... :) Azért majd vigyázz, nehogy elkapj valamit. Sokszor moss kezet.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?