Új privát üzeneted érkezett!

Jajjj ezt még beillesztem nektek, aztán már másolom is amit írtam mindenkinek!

Nagyon jóóó!!!! :D :lol: Itt a kisröpcsi?!?

Kép :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Röpcsi, ez nagyon édike! :lol: :D :lol:

Gratulálok, befigyelt a laptető!!!!!!!!! Nagyon szeret téged!!!!!!!

:mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok!

Röpcsi!Gratulálok a laptetőhöz.De jó,hogy végre van beutalód!

Twist!Jó az új gatyód!Fél 5-kor kell kelnem,de holnap már nekem sem kell mennem,pihi lesz!

Már napok óta kekszen élek,az nem ilyen gusztusos mint amilyen képeket feltettetek.Csorog a nyálam,na jó csak vicceltem.Már napok óta kakaóra és zsemlére vágyok és ma bepróbálkoztam vele hátha bennem marad,eddig még sikeres vagyok!Nagyon jól esett.

Kép
rena85
 
 

 
 

Kedi!Jó a vonalzód! :D

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Twist

Hogy vagy? :wink: Szülők tudják már???? :wink:
Jó gatyó!!!!! :D :D :D Biztos kényelmesebb mint egy sima nadrág, ráadásul még szégyenben sem maradsz a hentesnél!!!!! :lol: :wink:
Itt is csak sima "mezei" nőgyógyik vannak. Ha már problémásabb az eset szerintem, nem tudnak vele mit kezdeni. :shock: :?

Reni

Végre jobban vagy!!!! :D
Már csak a lelkecskédnek kell jobban lenni!!!!! :wink: :D

Röpcsi

Hát van különbség a két doki között, az már tuti!!!!! :wink: :D
Simán mindennemű könyörgés nélkül kaptál beutalót! :D Drukkolok hogy jók legyenek az eredmények és a prof. is áldását adja a lombikhoz!!!! :wink: :D

Kedi

Hogy vagy? :wink:
Nagyon jó az új vonalzó! :wink:

Adri

Akkor csak szorgalmasan tesztelgess, egyszer csak pozi lesz!!!! :wink: :D

Engem nem érint a sztrájk, kerékpárral járok!!!! :lol: :lol: :lol:

Ja! Holnap telózok Murbernek, kész a vércsoportom is!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Adri
Olvastam, hogy a párod 2 órát állt sorba! :shock: :evil: Elismerésem a kitartásáért, hogy ennyi ideig ott volt! :D
Ennyi idő után szerintem az Én férjem is eljött volna onnan.
Néha mondjuk nem értem különben, hogy miért nem vesznek fel ilyen helyre még egy embert, hiszen akkora a munkanélküliség.
Jövő héten mikor mentek pontosan, pároddal együtt mentek?

Kedi
Remélem és nagyon úgy érezzük, hogy hamarosan elmegy valamelyik lakás, hiszen jó pár ingatlaniroda foglalkozik mindkét lakással és + még mi is hirdetjük magánszemélyként. :D
Hétfőn az irodát egy házaspár a kisfiúkkal nézte meg majd szerdán megint csak ők nézték meg csak akkor már az asszony szüleivel. Tetszett nekik, de még nem szóltak vissza.
Kedden reggel 10 órára a másik lakásunkhoz vittek ki egy vidékről felutazott pasit, majd még aznap egy házaspár is megnézte. Mindenkinek minden jó volt, szuper, de még nem szóltak vissza egyik irodától sem. Mondjuk mindenki rendesen, hosszú ideig néz körül a piacon mert ugye nagy a kínálat. :D :(
Kérdésedre válaszolva, igen, ha el sikerül adnunk a lakásokat akkor egyből vennénk is. Hogy hol, azt még nem tudjuk, ez eléggé bonyolult…..(holnap írok majd, hogy lenne ez az egész). :wink:

Örülök, hogy minden jól ment az ügyvédnél, sikerült mindent elintéznetek! :D :wink: :D Gondolom most egy időre kiírtátok magatokat a pároddal, mi? Nálunk legalábbis az ügyfelek mindig ezt mondják, amikor a sok példányban készült advét eléjük tesszük. :lol:
Olvastam, hogy kb. 6 hét lesz mire a tiétek lesz a lakás és utána kezdhetitek el csinosítgatni. Istenem, hogy az milyen jó dolog! :D Igaz sok mindennel jár egy lakásfelújítás, de olyan jó amikor az ember elkezdi tervezgeti a dolgokat, elmegy kiválasztani a neki megfelelőt, akkor beszerelteti stb. Olyan jó csinosítgatni, valami új dolog létrejöttét látni, ami csak is a Tiétek lesz :!: :!: :!: :D

Nagyon izgi lesz nálatok a hónap vége, mivel ugye azt mondták, hogy akár spontán is összejöhet a babyke, tehát most, hogy még ráadásul bent maradt egy tüszőcskéd, ami ha minden igaz tovább növögetett a pocakodban, a megfelelő időben való együttlétkor nagy eséllyel összejöhetett a babátok. :D :wink:

Twist
Drága Twist, először is azzal a megmosolyogtató, hangulatfokozó dologgal kezdem a mondandómat. :D
Na szóval, vasárnap olyan dél környékén írtam ugye Neked egy sms-t, amiben érdeklődtem a végeredményed felöl. Te az sms-re, egyből nem, de később vissza is írtál. Pedig visszaírhattál volna egyből is vagy akár egy óra múlva is. De! Nem, nem, nem. Ha emlékszel, hétfőn írtam Nektek, hogy mi mit csináltunk a három napba. Pénteken……, szombaton………. Vasárnap pedig délután elmentünk az Arénába cipőt meg pólót nézni és szerencsére sikerült is mindkettőt venni. :D Na, most az Arénában boltról, boltra jártunk amikor is egyszer csak egy olyan boltba mentünk be, ahol minden korosztálynak volt ruha. Kisbabáktól elkezdve a 100 éves emberekig. Körülnéztünk a férfi női osztályon, de én elkószáltam és elmentem a számomra legkedvesebb ruhák közé is, méghozzá a babruhákhoz. :D Jól elidőztem ott, mindent megnéztem megfogtam a cuki kis rugdalózókat stb. Egyszer csak éreztem, valami rezgő féle érzést, de gondoltam a kistáskám csúszott csak lejjebb a kezemen, ami így is volt, de valami belső sugallatra gondoltam megnézem a táskámba, hátha a telefonom is megszólalt, csak nem hallottam esetleg meg. És mit látok??? :shock: :shock: :shock: Twist sms-t küldött. És mikor, akkor amikor a pici ruhácskáknál nézelődtem!!! :D Én miután eljöttünk otthonról, többször megnéztem a telcsimet, mert hívtak is meg sms-t is kaptam. De, hogy pont Twsit, Te akkor küldjél sms-t, amikor én a babaosztályon vagyok??? Még a bőröm is libabőrös lett, olyan jó érzés kerített hatalmába.
Tudod ez szerintem olyasmi véletlen lehetett, mint amikor a beülti napod volt. Akkoris vagy ezerszer elindultam volna már le a bankba, de valamiért mindig maradnom kellett. Telefon, ügyfél, gépelés, kávéfőzés stb. És mikor végre letudtam menni akkor jött be a bankba egy iker babakocsis anyuka. Nem semmi mi??? Ez egy jó jel Twsit!!! :D

Az uh vizsgálatra tényleg sokat kell várnod, de már amikor erről írtál, tehát hétfőn, azóta már eltelt 3 nap, holnap még egy nap, aztán itt a hétvége és már csak 1 hét lesz hátra a nagy napig!:D

Jó kalandjaid voltak! :D :lol: :D

Rena
Gondoltam rád az első munkanapodon! :D Gondoltam, hogy teljesen kész leszel, miután végre hazaérsz! Szegénykém nehéz lesz visszaszoknod az állandó strapa melóhóz nem?
Sajnálom, hogy csak kekszet tudtál enni, valahol áttudom érezni a helyzetedet! :oops: Örülök, hogy zsömit és kakaót eltudtál fogyasztani és méghozzá úgy, hogy jól is esett! :wink:
Szurkolok, hogy hogyha lassan is, de teljesen meggyógyuljál! :D

Ditke
Köszi a bíztatást! :D Őszintén szólva megszokott fordulni a fejembe, hogy nem tornászok eleget vagy nem eszek úgy talán, ahogy kellene. De aztán ezt egyből el is hessegetem, mert Én mindig csak a tornára gondolok, hogy ott úgy teljesítek, ahogy kell, és hogy ez vajon elég lesz-e a jó eredményre. :roll: Aztán eszembejut, hogy én még gyógyszert is szedek, tehát a 2-nek együtt jó eredményt kell produkálnia :!: :!: :!:

Jövő héten szerdán megyünk a vérvételre hát nagy kíváncsiak vagyunk az eredményre!

A lakásunk és az iroda is a miénk, saját tulajdonban van és mindegyik eladó.

Látom már csak 4 nap és itt a miki! Mi az a mustra?
Vendég
 


Röpcsi Drága

Szülinapom lesz kedden! :lol: :lol: :lol:
Bár miki is jön! :(

Még azt kérdeztem hogy családi házat akartok venni, vagy lakást? :shock: :?
Te hol dolgozol? :wink: :D

Na én most olyat tornáztam, hogy remegnek a lábaim!!!!! :shock: :? :lol:
Vendég
 


Na ma megint úgy jártam a munkahelyemen, mint mindig! :shock: :?

Láttam be vannak írkálva a nyári szabadságok a naptárba! :shock: Mondom maradt még hely a nyáron???? :shock: :roll: Igen, valamikor augusztus végén!!!!! :evil: :evil: :evil:
Ja, én a nyarat kérdeztem!!!!???? :evil: :evil: :evil:
De találtam két hét üres hetet, gyorsan beírtam magam júl. 6-tól, míg valaki be nem írja magát!!!!! :x :evil: Merthát valakinek 3 hét szabi is jár a nyáron, az nem számít hogy a másiknak jut e! :? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Röpcsike, hú, ez tényleg nagyon jól összejött, hogy pont a babaosztályon voltál, amikor az sms-t írtam:) Én is libabőrös lettem, amikor olvastam. Hihetetlen ez a megerősítés! Tényleg vannak jó jelek, egyre jobban hiszek bennük. Nagy drukk jövő héten szerdára neked a vv-re!!! Hajrá alacsony IR szint!
A lakásról: ha ennyien érdeklődnek, akkor meg lehet játszani azt, hogy aki érdeklődik és meg akarja venni, annak odaszóltok, hogy kaptunk egy jobb árajánlatot, de mivel Önnek ígértük, ezért ha megadja azt a magasabba árat, akkor Öné a lakás!!!

Ditke, igen, már minden szülő tudja, nem bírtam magamban tartani:) Úgyis ilyen öröm még sosem ért minket, sosem voltam terhes, tehát ez az első alkalom a család számára is, ezért úgy éreztem, hogy azonnal tudniuk kell. Főleg az anyukák örülnek nagyon!:) A párom is egyre jobban kezdi elhinni már a dolgot, már nem annyira negatív, látom, ahogy fejlődik, ahogy egyre aranyosabb és ezt imádom!:)
A kismama nadrág annyira kényelmes, hogy otthon sem akartam levenni. Persze a kutyák egyből összeugrálnák, ezért inkább cseréltem melegítőre. De tényleg nem szorítja a hasamat, ez egy álom!:)
Ditke, kerékpárral jársz? Ezért nagyon becsüllek! De ez ugye nem Pesten van? Itt nagyon nehéz lenne a közlekedés, nem?

Adri és ma pozitív lett a teszted? Végül is már péntek van, és halványan már lehetne.....

Kedi, annyira szép a vonalzód, nagyon elegáns!!!!! Wow!!! Mikor kezdődik nálatok az év végi hajtás? Vagy már el is kezdődött? Meddig szokott tartani? Utána jó lesz a nyári szünet, muszáj lesz kipihenni magad.

Rena, nagyon örülök, hogy megy a meló, nem estél vissza a betegségbe! És a hétvégi 30 fokban majd még jobban leszel, igazi idő lesz! Mi a munkád?
Én is kekszen élek, ezért, amiért te is.) Nekem csak szén tablettát szabad bevenni, hát, néha az is segít, de most már kikoplalom magam, hogy ne kelljen semmi bevenni végre. Krumplit eszem és kekszet, és annyi.

Hurrá, ma léptem a 6. hétbe!:-)))
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni tőletek,hogy hogy és hol kell a SOTE meddőségibe bejelentkezni.Túlvagyunk már egy-két dolgon,volt a férjemnek herevisszér-műtétje(sikeres volt),nekem,most lesz május végén HSG-m az Istvánban(oda utalt be az SZTK-s nőgyógyász),de szeretném,ha egy komolyabb meddőségi központ foglalkozna velünk és minden lehetséges vizsgálatot elvégeznének...szóval igazán hozzáértőkre lenne szükség,akik egyben látják a dolgainkat...
Bejelentkezés után mennyi idő,mire időpontot kap az ember?Gondolom,először konzultáció van,ugye?Férjestül illik menni?(munka miatt macerás kicsit)
A spermavizsgálatot is ott csinálják?
Mi 5 percre lakunk a klinikától,elképzelhető,hogy otthonról vigyük az anyagot?

Köszi szépen előre is a válaszokat!
Szép napot kívánok :wink:
Mmzsó
Vendég
 


Mmzsó, üdv köztünk!:))
A Meddőségi Centrum telefonszáma: 06-20/825-42-34. Ott tudsz bejelentkezni. (Úgy jelentkeznek be, hogy Asszisztált Reprodukció).

Hát az első konzultáció időpontja nálunk 1 hónap volt, másnál meg csak 2 hét. Változó. Nem lehet előre megmondani.
Az első konzultációra szeretik, ha elviszed a párodat is. De ha nem, szerintem az sem baj. Nálunk is volt, hogy a párom eljött ugyan, de aztán visszarendelték dolgozni, így egyedül jelentem meg doki színe előtt. Nem volt gond. (Szerintem igazából a férfinak mintaadáskor jó mennie, akkor fontos, a többi szerintem nem:)

Spermavizsgálatot ott is lehet csináltatni, de szerintem be is vihetitek, ha már ilyen közel laktok. Kérdezd meg a nővérkéket majd.

Először még csak megnézik a leleteiteket és egy csomó beutalót adnak vizsgálatokra. Röntgenes HSG-d lesz? Mert itt csak azt fogadják el sajnos. De az tuti, hogy máshonnan jött leletet is elfogadnak, én vagyok az élő példa.

A vérvételeket maguk szeretik csinálni, tehát máshonnan jövőt nem fogadnak el, úgy tudom.

Remélem, hogy jössz máskor is beszámolni a fejleményekről. Nagyon szorítunk nektek!
Vendég
 


Helló!!!

Üdv. közöttünk mmzsó!!! :D
Látom Twist már leírta a dolgokat! :wink:
Én a SOTE-tól 5 percre dolgozok, lehet, hogy már az utcán szembementünk egymással!

Twist
Mob száma van a SOTE-nak? Én erről a számról tudok: 06-1-459-15-00 központi szám, de a melléket nem tudom, kb. 1 éve megváltoztatták.
Vendég
 


Mi 2 hét múlva kaptunk időpontot. :D
Vendég
 


Csajok, csak most tudok valamit enni, mert tegnap olyan hülye hasmenésem pocakom fájásom volt, hogy még ma reggelre is kijutott a xarullétből. :(
Tegnap előtt ettem egy tejfölös lángost, ami nagyon fini volt, de szerintem túl nehéz volt a pocimnak. Majd tegnap Anya lecsót csinált és igaz nekem nem szabadott volna ennem a kolbiból, de egy kisujjnyit mégis csak megettem. Szerintem azt sem kellett volna. :(
Most megeszek egy joghurtot, remélem az jót tesz. Hasmarsi nem gond, mert most nem kell sehova se mennem. :lol:
Vendég
 


[quote="ditke74"]R írta:ditke74öpcsi Drága

Szülinapom lesz kedden! :lol: :lol: :lol:
Bár miki is jön! :(

Még azt kérdeztem hogy családi házat akartok venni, vagy lakást? :shock: :?
Te hol dolgozol? :wink: :D

Na én most olyat tornáztam, hogy remegnek a lábaim!!!!! :shock: :? :lol:


Ditke
Ahhaaa, már értem! :D Meg szabad kérdezni hányadik?
Én szívesen átvenném tőled jövő héten a mikit, még van 2, 3 hetem a sajátomig, addig mindegy.....

Lakás, ház, na látod ez jó kérdés?! Még nem tudjuk 100%-osan. Az egyik lakás árából bizti lakást veszünk, de másikból családi házat szeretnénk, de ha nem sikerül akkor abból is lakást.
Téglaépítésűt, cirkósat 2. v. 3. emeletit, jó lenne erkély és kocsibeálló is.

Én is tornásztam már úgy, hogy utána beremegtek a lábaim. Te milyen tornagyakorlatokat szoktál csinálni?
Vendég
 


Twsit
Már én is akartam kérdezni, hogy a családnak elmondtátok-e már a nagy hírt! Gondolom nagy volt az öröm, amikor elmondtátok, sikerült a kezelés és kisbabát vagy kisbabákat vártok! :D
A férjed is gondolom úszik a boldogságba, hogy nemsokára apa lesz!:D
Olvastam valahol, hogy ugye a pasik valahol érzelmi szinten tartózkodóbbak, mint mi nők, mégis ahogy napról, napra tudatosul bennünk az, hogy apák lesznek, egyre jobban megváltoznak, más emberek lesznek, elérzékenyülnek, körülöttünk tappognak, segédkeznek, még aranyosabbak stb.
Biztos, hogy mindkettőtök számára még valahol felfoghatatlan ez az egész, hisz annyi mindenen átmentetek már, annyi mindent megtettek a piciért, picikért, nem?
Vendég
 


Ja és jó a gatyód!!! :D Nagyon fontos, hogy a pocakod kényelmesen érezze magát a naciba.
Vendég
 


Köszönöm a kedves fogadtatást és a válaszokat!

Látom,már kismama is van köztetek :wink: Twist :wink:

Igen,röntgenes lesz a HSG.
Hamarosan elszánjuk magunkat és bejelentkezünk,és ígérem,jelentkezem majd a fejleményekkel.

Addig is mindenkinek minden jót,babaesőt! :wink:
Vendég
 


Röpcsike, nagyon sajnálom a hasmenést! És most hányingered is volt? Ez megint a gyógszer miatt lehet?
(Nekem is ez a dolog van, már nagyon unom. A széntabletta csak fél napra segít, aztán újra kezdődik. Én aztán semmi tejfölöst, vagy zsírost nem bírok enni mostanában. Ma csak keksz volt, de délben megettem egy kis krumplit. Hát már az is elég volt, rohantam is...)
Ha ilyen sokunknak van ez a dolog, akkor már valami vírusról lehet szó talán, nem?
Röpcsi, vv után kezdhetitek a lombikot már? Addig még van egy spontán ciklusod is, akkor is sikerülhet+++++
Ja, meg nekem jelent valamit, hogy zsinórban mostanában mindig laptetőn vagy, nagyon jó jel!!!
Ja, ez a mobilszám van az ARO-n, így nem kell melléket kérned, hanem egyből Annácska veszi fel, vagy a másik nővérke. Higgy nekem! :wink:
Jól mondod, tényleg ilyen pozitív változásokat tapasztalok a páromon, ahogy leírtad:) Szuper ez a változás, nagyon bírom:))
Tényleg, Pest környéki házat szeretnétek, vagy Pestit? Nagyon szép házak vannak Dunakeszin, Veresegyházon, Őrbottyánban stb. Csak ajánlani tudom. És most eléggé jól lementek az árak is.

Ditke, akkor megünnepeljük a szülinapodat mindenképpen kedden! Néztem én is a vonalzódat, de nem értettem, hogy most 11 hónapja volt a 34. vagy hogy most lesz a 35. Erre kaptam most választ.)
Vendég
 


mmzsó
Küldtem privit! :D
Várunk vissza! Drukkolok Nektek nagyon! :wink:
Vendég
 


Szia twsit!
Nem, szerencsére hányingerem most nem volt, csak hasmarsi! :(
Szerintem "nem emésszen a gyógyszertől" volt, hanem szerintem azért volt mert olyat ettem amit nem kellett volna, túl nehéz kaját és gondolom a selejtes dolgokat amik gyógyszerszedés nélkül lerakódtak volna a szervezetembe, azt a gyógyszer most kiürítette.
Észrevettem, hogy időnként pl-ul zsíros kajánál, kis édességnél ha egy, két falatkát eszek már hasmarsi fog el. Nem mindig erős csak épphogy.
De szerintem is lehet egyébként valami a levegőbe, mert hétfőn anya érezte magát pocsékul. Rossz volt a gyomra és gyengének érezte magát. :( Szerencsére most már jól van! :D
Kekszet én is mindjárt lemegyek venni, mert azt Én is nagyon szeretem. Ja és a sajtos tallért, gyógyszerbeszedés előtt elrágcsálni. Az nem sós, se cukros és pár tallér olyan jól esik! :D

Vérvétel után elvileg igen, elkezdhetnénk a lombikprogramot. :D
Mhmmm......tudod épp azt beszéltük a férjemmel, hogy bárhogy is alakulnak a dolgok (persze az eredményem jó lesz!!!) megmondjuk az endokrinológusnak, hogy mi mindenképpen szeretnénk még most nyár elején végig csinálni egy lombikkezelést. Nagyon sokat vártunk a babára, erre a kezelésre is és ha ne adj Isten ez a kezelés most nem sikerülne, akkor úgyis 3 hónap kimarad. De most még a szabadságok előtt eltudnák nálunk indítani!

A férjem is kezd igazság szerint egy kicsit megtelni evvel a várakozással és mondta, hogy amikor megyünk az endo dokihoz erőteljes fellépésre számíthat tőle a doki. :) Én már magamat nem is mondom, addigra olyan muszklijaim lesznek, olyan erős leszek, hogy csak na! :lol:
Viccet félre téve, tényleg megmondjuk, hogy mi tovább várni nem akarunk!!! Elismerem nagyon magas volt az insulin értékem, de változtattam mindenen, amit csak mondott. Beszedtem a gyógyszereket, tornásztam, bicikliztem, egészséges kajákat ettem, mindent betartottam!!! (Pssszt, na jóóó köztünk szólva 4 picike csokitojást megettem :oops: de utána meg is bántam)!
Úgyhogy tovább már nem akarunk várni, menni akarunk tovább!!!
:D
Vendég
 


Bocsi Twist! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Twist

Ez már kismamis tünet a feledékenység!!!!! :lol:
Emlékszel még mely városba küldted nekem a bogyókat és a szurit? :wink: Kis segítség! Egertől délre, van egy híres gyógyfürdőnk! :wink: Külföldiek is imádják ezt a vizet, nem tudom mit szeretnek rajta olyan büdös záptojás szagú :shock: (kénes).
Szóval itt lehet kerékpárral közlekedni, én szeretek is, szuperül lehet vele parkolni, környezet és pénztárca kímélő :lol: , és engem kikapcsol!!!! :wink: :shock: 6-7 perc alatt ott is vagyok vele a melóhelyen. Szerintem kocsival is annyi lehet időben, mert mire kiállsz a garázsból, elindulsz, ott megint parkolóhely keresés!!!!! :shock: :lol:
Hát ez már csak így van hogy az Anyák tudják milyen az amikor babát vársz!!!! Ők át tudják élni ezt, a pasik nem is igazán fogják fel szerintem!!!! Soha nem lesz olyan kötelék ami egy anya és gyermeke között van!!!! :wink:

Adri

Teszteléssel hogy állsz???? :wink:

Rena

Gyógyulgass továbbra is!!!!! :wink: :D

Mmzsó

Mi annak idején 1 hónapra kaptunk időpontot! Ha eldöntöttétek hogy ebbe az intézetbe mentek, érdemes minél előbb bejelentkezni! :wink: :D

Én sem ismeretem ezt a 20-as számot amin lehet hívni az ARO-t!!!!! :shock: :? Hát egyszerűbb mint folyton a központot hívogatni és onnan kapcsoltatni!!!! :?

Röpcsi

Nem titok! :lol: 35 éves leszek!!! Bár azt mondják nem nézek ki annyinak!!!!! :wink: :D De én sem érzem magam annyinak!!!! :lol:
A párom ma is húzott, hogy na mi van 35 éves????? :lol: Mondtam még annyi nem vagyok!!!!! :lol: :lol: :lol:
Családi házzal annyi a baj, hogy mindig van mit rajta csinálni, télen havat lapátolni stb., viszont nagyon jó előnyei is vannak!!!! :wink:
Nekem van Leg Magic utánzatom(nagyon jó), lépcsőzőgépem, kézre-lábra tehető súlyok, ezeket szoktam kombinálni!!!! :wink:
Márc. 23-a óta 10,5 cm-ert karcsúsodtam!!!!! Álom súlyom az 55 kg, már csak 2 kiló választ el!!!! :wink: :D Mondjuk nem voltam kövér, de majdnem a 60 kilót ütögettem és nem szerettem!!!!! :shock: :?


Tisztára kedvet kaptam a lángoshoz tőletek!!!!! :D Lehet keverek be tésztát, és holnap megsütöm!!!!! :wink:

Beszéltem Murberrel! :wink: Mivel meg fog jönni a havim(szerintem hétfőn), így szerdán hívjam újra hogy mikor menjek a "bemutatásra"+altatóorvoshoz! :wink: Egyre jobban a hátam közepére kívánom az egészet! :? Már szeretnék túl lenni rajta!!!!! :wink:
Vendég
 


Ditke
35 éves? Akkor fiatal vagy még!!! :D
Nekem a párom a szülinapom reggelén mindig avval ébreszt, hogy nem csak húszéveseké a világ...... :lol:

Gratula a fogyáshoz, szép teljesítmény!!! :wink: És milyen magas vagy? Az 55 kg tényleg álom súly! Drukk a -2 kilóhoz! :D
Én régen 55-58 kg voltam, aztán a babaprojektünk elejétől folyamatosan jöttek fel rám a kilók.:oops: A hormonoktól is sokat híztam meg persze nem tagadom én is rátettem egy-két lapáttal a súlytöbbletemre. Nem nagyon mozogtam, össze-vissza ettem stb.
Így lassacskán jól meg híztam. Karácsony két héttel mikor mentünk az endo dokihoz 90 kg voltam. :( :oops: Majd február közepén a kontroll vérvizsgálatkor megméredzkedtem és akkor 12-15 kg-val kevesebb voltam. Az, hogy most mennyi vagyok nem tudom, de az biztos, hogy fogytam. Tényleg hétvégén megméredzkedem, mert úgyis mondanom kell majd a dokinak. Kíváncsi vagyok! :D

Többiek egy kis torna?
http://www.youtube.com/watch?v=-c5X5QtkeHs
Vendég
 


Örülök Ditke, hogy sikerült Murbival beszélned! :D
Elhiszem, hogy egyre jobban a hátad közepére kívánod ezt az egészet! :(
Én is nagyon szeretnék már túl lenni a vv. eredményhirdetésen. :(
A vérvétel nem zavar, de a konzi az már igen! Néha úúúgy felgyorsítanám a dolgokat, néha meg persze jól lelassítanám!
A bemutatóról olvastam az egyik fórumon, hogy akkor nem csak egy hanem egy csomó orvos megnézi az embert és konzultálnak a továbbiakról.
Vendég
 


Sziasztok!
Végre hazahoztam a mobil internetet és így délutánonként és hétvégén is tudok írni. :D

Mtunde, köszönjük az ajánlást, meg fogjuk nézni azt az oldalt. Gratulálok a két picúrodhoz!

Röpcsi, szerintem nagyon jó ötlet, hogy nekiállnátok a lombiknak, én csakis támogatni tudom!!! Pikk-pakk, babás leszel és akkor én látok neked ikerbabakocsikat:!)) Az is jó ötlet, hogy az endo dokival kicsit határozottabbak lesztek, mert azért mégiscsak szenyaság, hogy ennyit várakoztat, amikor már nagyon szeretnétek babát. Nem is sejti szerintem, hogy mit élhettek át. Jó, okés, a kezeléshez idő kellett, de most már jöhet a lombik!:) ++++ Röpcsi, te is szerintem nagyon karcsú lettél. Csak így tovább!

Ditke, sajnos nem emlékszem, hogy melyik városba küldtem, könnyen felejtek :oops: De ez néha jó, néha pedig rossz :? De érdekes, hogy a nagyon rossz dolgokat sosem tudom elfelejteni, amiket pedig jó lenne. A régi negatív emlékek kísértenek. Hát ez így megy. Bringával járni szuper lehet, olyan egészséges! Nagyon szépen lefogytál, tökéletes súlyban vagy, gratulálok a kitartásodhoz! Örülök, hogy Murber dokival tudtál beszélni és beindultak a dolgok! Igen, sok macerával jár ez a dolog, de csak egyszer kell végigcsinálni, aztán hajrá kistesó!
Vendég
 


sziasztok!

megyek tesztelni midjárt jövök..... :lol: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


A laptetővel kapcsolatban sok-sok szeretettel megosztom Mindenkivel
Renával, Twistel, Adrival, Kedivel, Deitkével!!!

Hozzon Mindenkinek szerencsét ez a kép, kezelésben, vizsgálatban, babára várásban, pocakosodásban, lakásvásárlásban és eladásban és mindenben amit szeretnénk! :D :D :D


Kép
Vendég
 


Na, lassan lépek tornászni! :D

Adri +++++++++++++++ tesztelj!!!!!!! :D

Férjem elment 2 barátjával

Kép

így ma este 2-en leszünk a cicusommal. :D
Vendég
 


Szisztok újra!

szerintetek? ma már +-os vagyok vagy tegnap is az voltam :?: :?:
én már nem tudom :lol: :?:
mert az 5.napon kell mennem vv-telre... :roll:
köszi Röpcsi a laptetőt :!: :lol:
nekem is volt tegnap reggel hasmenésem......járvány van :?: :evil:
ditke: ha most bekevered a tésztát az kifut és ugy megkel holnapig....vagy valamit csinálsz vele :?: :roll:


Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri, szerintem a mai és a tegnap is nagyon erős, de talán a mai sokkal erősebbnek tűnik nekem! :roll:
Vendég
 


Adri cuki az avart képed! :D

Húúú, most már tényleg mennem kell, még ugrálni és helyben futni is akarok egy gyors számra és mivel társasházban vagyunk tekintettel akarok azért lenni az alattunk lakó idős hölgyre, Tapsi nénire.
Vendég
 


köszi Röpcsi :!:
akkor most mikortól számoljam........hát a mai naptól és az azt jelenti,hogy szerdán megyek vv-re és pénteken a 7.napon és a 9.napon az meg jövőhét mivel vasárnapra esik és kész vagyok a vv-telekkel... :lol:
a páromat bejelentem hétfőn újra :!:
jó tornászást :lol: :lol: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri, végre pozitív a teszt, szuper! Úgy olvastam az LH teszten, hogy pozitív után 36 órával van a peteérés. Jól tudom?
(úgy megörültem, hirtelen azt hittem, hogy HCG teszt:)

Röpcsi, nagyon aranyos vagy a laptető megosztással.!)))) Tündér vagy!

Bocsi, most rövid voltam, megyünk piacra.
Vendég
 


Kinek hogy telik a hétvége?
Mi ma nagy bevásárlást tartottunk, férjem cipelt mindent. Így persze klassz volt.)
Holnap nagy vendégség lesz nálunk, készítek palacsintát, fasírtot, salit.
Vendég
 


Sziasztok!

Mmzsó!Üdv. a csapatban!Látom a többiek már tudtak segíteni.

Röpcsi!Gratulálok a laptetőhöz és köszönöm,hogy megosztod velem is!Aranyos vagy,hogy gondoltál rám! :D Most már szinte teljesen jól vagyok eszek mindent,csak a hangom nem tért még teljesen vissza de már az is alakul.Remélem minden rendben lesz a vérvételi eredményetekkel!Remélem jobban vagy!

Ditke!Ne hagyd magad a szabadságok időpontjában,gyorsan stoppolj le valami jó időpontot!

Twist!Megy ám az idő már 6 hetes vagy!milyen gyorsan elmegy majd ez a 9 hónap,nemsokára már azt írod nekünk,hogy megvannak a babák!Sajnálom,hogy rosszul vagy!remélem hamar rendbejöst!Bejövő árut ellenőrzök,nem vészes így hamar vissza tudtam állni a csatasorba.

Adri!Szépen látszanak a csíkok!remélem sikerrel jártok! :wink:

Kedi!Veled mi újság? Kép

Kép
rena85
 
 


Rena, szia! Végre valaki, már unatkoztam itt egyedül.

Örülök, hogy jobban vagy és megy a meló. Szerintem nagyon sokat fog segíteni most ez a jobb idő a gyógyulásban, meglátod:) Semmi láz sem volt azóta, köhögés sem? MÁr végigalszod az éjszakákat?

Én nem tudom kiszámolni, hogy most 6 hetes vagyok, vagy 5 hetes. Mindenki másképp értelmezi. Vannak ezek a terhesség hétről-hétre leírások és nem tudom, hogy az 5. hetit vagy a 6. hetit nézzem most, amikor az 5. hét + 2 napon vagyok. Mert a 6. héten már szívhang is lenne.) Arra meg azt mondták a Kaáliban, hogy csak május 20 körül lesz, ami a 6. hét + 3 nap lesz. Ezek szerint ők ezt számítják a 6. hétnek. Lehet, hogy a betöltött hetek számítanak....

Tegnap volt egy méhgörcsöm, nagyon megijedtem, de szerencsére hamar elmúlt, semmi baj sincs. Ma reggel ezt bizonyította az első róka megjelenése, aminek nagyon örültem:)) Nem bántott a dolog, hanem örvendeztem, hogy de jó, ez volt az első:)))
Vendég
 


Szia Twist!
Lázas már nem vagyok az éjszakákat is átalszom már csak a munkahelyemen jön elő erősebben a köhögés.Mondtam is a kolléganőimnek,hogy a munkára vagyok allergiás. :lol: Azt én sem tudom,hogy pontosan honnan kell számolni a terhességet.Örülök,hogy nem lett baj a méhgörcstől,biztosan csak a helyet csinálják maguknak a kiscsajok. :wink: Azért írom,hogy kiscsajok mert a környezetemben aki hányt kislánya lett aki nem annak kisfia,mondjuk a lényeg az,hogy egészségesek legyenek!

Kép
rena85
 
 


Rena, örülök, hogy az éjszakákat végig tudod aludni, legalább végre ki tudod pihenni magad. A munkahelyen mitől jöhet elő a köhögés? Cigiznek esetleg körülötted vagy ilyesmi?
Gyógyulj tovább, míg a hangod is jobb lesz!!!

Nagyon örülnék kislánynak, szuper lenne:) :wink:
Vendég
 


Twist!Igen sokan dohányoznak is meg az áru is elég poros dobozokban jön.Remélem,hogy visszajön a hangom mert a mostani nagyon zavar!
Akkor remélem tényleg kiscsajszitok lesz! Kép

Kép
rena85
 
 


Üdv Mindenkinek!
Visszatértem! Azt reméltem, hogy 7végén tudok majd netezni, de nem így lett sajnos. Most jutottam ismét babanet közelbe, de már amort vagyok nagyon. Látom aktívkodtatok, sokat írtatok, holnap visszaolvasok és jövök!
Örülök, hogy új érdeklődő is van, üdv mmzsó!
Vendég
 


Helló!

Na Lányok, ma reggel majdnem kísértésbe estem :oops: , de erős voltam és tartottam magamat, így a fini linzer otthagytam a boltba, helyette egy almát vettem! :D
Vendég
 


Adri, bocsi, már nem voltam gépközelben! :(
Szerintem számolhatod péntektől a napokat és akkor szerdán kell majd menned vérvételre. :wink: Pénteken, szerintem nagyon erős volt a csíkod! :!:
Párodat mikorra sikerült bejelentened? Remélem most nem kell sokat várnia és hamar végezni fog! :D
Vendég
 


Twist
Milyen volt, hogy telt a hétvégéd?
Nagyon fincsi kaják lehettek a vendégjáráskor! :mrgreen: Mhmmm......nyami, nyami! :D Palacsinta, fasírt, sali.......húúú összefut a számba a nyál.
Valamit ünnepeltetek, vagy csakúgy összejöttetek?
Ez a hány hetes vagyok kérdés, érdekes! :roll: Ugyanis szerintem nálunk vagyis pl-ul a lombiknál nem olyan egyszerű ezt megmondani nem? Mert mi mondjuk többet tudunk a picikéinkről, tehát, hogy mikor termékenyültek meg pontosan, hány naposak lehetnek, mikor kapjuk őket vissza szembe azokkal, aki ha 2, 3 naponta együtt vannak nehezen tudják meg, hogy mikor is sikerült a babájuk. És azért mert mi lépésről lépésre tudjuk a dolgokat jobban elbizonytalanodunk, hogy pontosan most akkor hányadik hétnél is tartunk?! Na, ezt jól leírtam, azért remélem valamelyest érthetődő!
Vendég
 


Megijedtem mikor írtad, hogy méhgörcsöd volt! :( De nagyon örülök, hogy nem lett semmi baj!!! :D :D :D
Olvastam valahol, hogy a terhesség elejétől az ember belső szervei kezdenek valahogy máshogy rendeződni, helyet csinálva így a picinek, piciknek. Lehet, hogy ez is valami ilyesmi volt, tehát, hogy kezdenek "átalakulni" benned a dolgok!
Vigyázz magadra, magatokra :!: :!: :!:
Vendég
 


Rena
Persze, hogy megosztom veled is, hiszen Te is babanetes vagy, akárcsak mi! :D
Örülök, hogy sokkal jobban vagy és már csak a hangodnak kell teljesen visszajönnie és ugyanolyan leszel mint régen! :D További jobbulást kívánok! :D

Legközelebb akkor várhatjuk, hogy így jelentkezel be?

Kép
Vendég
 


Ja, köszike már jobban vagyok! :D
Ma is és holnap is tornászok, szerdán pedig itt lesz a nagy nap! :D Remélem én is, hogy jó eredményeket kapunk! :D
Twistnek feljebb írtam, hogy most nagyon rámenősek, határozottabbak leszünk a konzin, mert már tényleg nem akarunk tovább várni, hanem tovább akarunk lépni! :D
Vendég
 


Kedi, Ditke hogy vagytok???
Vendég
 


Mindenkinek!


Kép
Vendég
 


Twist pocak:

Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?