Új privát üzeneted érkezett!

Lányok! Ha fejek mehet ugyanabba kétszer? Mert egy nem elég egy etetésre...

Kép
nyafi
 
 


Nyafi!

24 órán keresztül gyűjtheted egy üvegbe a fejést, utána következő 24 órán keresztül tudod odaadni a babának, ha nem fagyasztod.

[Kép
cake
 
 


Köszi Cake :D

Kép
nyafi
 
 

 
 

dolli: mi van veletek? ha van egy kis időd írd már le lécci, a te babád, hogy eszik (mit? mennyit) és az alvással ,hogy álltok...köszi

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Kép

Kép
nyafi
 
 


Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!! :lol:

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Sziasztok!

Először is Mindenkinek nagyon Boldog Ünnepek utáni napokat kívánok!

Kicsit eltűntem, mert december 20-án 3,5 óra vajúdás után 5:35-kor megszületett a kicsifiam, Patrik :D

Gyönyörű egészséges kisbaba, aki nagyon tudta mikor kell jönni, mert 24-én délelőtt haza is jöhettünk a kórházból. :D Szerencsére csuda jó baba alig sír és simán hagy minket aludni éjszaka! Annyira imádom :D Egy tündér!

A szülés simán ment, a doki szerint példaértékű, ugyan én a vajúdás alatt ezt annyira nem éreztem, de utólag azt mondom, hogy pokoli szerencsém volt ezzel a 3,5 órával, bár ha nem így lett volna is megéri. Apa végig bent volt, segített ahol csak tudott! A dokim (Csapó) is pont ügyeletes volt és tényleg nagyon profi.
Csak jót tudok mondani róla!

Majd rakok fel egy képet a Manóról, de most felébredt, úgyhogy mennem kell!

Jó pihenést mindenkinek :)

Zuzmara

Kép
zuzmara08
 
 


Gratula, sok tejcsit és gratula Patriknak az 1 szülinapjára!!! :D

Kép
nyafi
 
 


Kedves Tusimi!

Annyira kedves volt az írásod a kislányod érkezéséről. Lassan öt éve született az én lányom és én is csodának éltem meg azt a pillanatot, amikor először megpillantottam és megérinthettem őt. A fiamat november 20-án szültem az Uzsokiban és megtörtént a második csoda. Érdekes érzés, mert féltem, hogy a második más lesz. De ugyan olyan imádnivaló a második is és csodálatos dolog anyának lenni. Bár néha nem könnyű.

Üdv.,

Ginova
ginova
 
 


Szia Ginova!
Örülök, hogy sikerült felidézni ezt a pillanatot. Nekem azért volt különösen szép, mert érdekes módon sosem képzeltem el, hogy milyen is lesz meglátni előszőr a kislányomat. Biztos azért sem képzeltem el, mert igyekeztem kerülni a szülés gondolatát. Ráadásul a barátnőm mindhárom babájának mellkasrahelyezését úgy élte meg, hogy mázas-csúszos volt a testük, és így neki nem volt olyan jó érzés, lehet én is erre számítottam.
De az, hogy a baba rögtön belenézzen a szemembe (sőt rögtön utána a férjemre is ránézett) erre egyáltalán nem számítottam...felejthetetlen

Kép
Kép
tusimi
 
 


Sziasztok,
már nagyon régen nem irtam nektek, bocsánat!!!
Jelentem 6.5 kg és 66 cm esek vagyunk!!!Még mindig szopizunk:-)

Pár kép: Kép Kép Kép Kép

Heni
KépKép
heni81
 
 


Szia Heni Tündér Bogyesz!!!!! :D

Kép
nyafi
 
 


sziaszok: mindenkinek buék! Hogy bírták a picik a petárdázást? Az enyém szerencsére végig aludta :lol:

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Nálunk is aludt, de utána egykor felébredt és 4ig fenn is volt...
Lányok! Az nem gáz, ha este 8kor elalszik és fél 5ig nem kel fel?

Kép
nyafi
 
 


Nálunk is aludt, de utána egykor felébredt és 4ig fenn is volt...
Lányok! Az nem gáz, ha este 8kor elalszik és fél 5ig nem kel fel?

Kép
nyafi
 
 


Kedves Tusimi!

Nekem a mázgával együtt bejött.
ginova
 
 


nyafi: szerintem örülj neki,ha így alszik, ezek szerint napközben eleget eszik és nem éhezik meg, szerencse :)

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!

Nyafi! Örülj neki, Gergő is ilyen nagyokat aludt.
Mostanában viszont nappal alszik, vagy ha fent van, jókedvű, éjszaka viszont nem sokat alszik, sír, meg hisztizik. Múlt éjjel reggel 6-ig virrasztottunk. Van valakinek jó ötlete?

Kép
majaeszti
 
 


Sziasztok! Eszti a suttogót olvastad?

Kép
nyafi
 
 


sziasztok,
hat meg kell mondjam, nekem az ot evvel ezelotti klinikan tortent szulesem nem volt egy nagy elmeny, bar csak 1.5 ora volt, most 2 orat tartott a dolog, de nagyon kellemesen csalodtam az uzsokiban, meg az utana levo 4 nap is vidam volt!

Kép
Kép
momoska
 
 


Szia Momoska! mi tetszett annyira? Kissé meleg volt nem? :lol: Melyik szobában voltál és ki volt a dokid, szülésznőd?

Kép
nyafi
 
 


ht meleg az volt. az 5-ös szobaban voltam a radiator mellett.:-) van elkepzelesem a melegrol tehat.
a jex anna a dokim, valami bea a szulesznom, s nagyon barati-csaladias hangulatban telt az egesz szules, tenyleg segitettek, s nem dirigaltak, bar szerencsere ment minden siman es gyorsan. z egyagyas szuloszoba igazan kis kedves, mghat hajnalban nem is voltak tul sokan. utana meg - szemben a klinikaval - egy noverrel sem talalkoztam, aki stresszelte volna az embereket a szoptatassal, a sulyvesztessel, sargasaggal vagy mittudomen. meg a takaritonok es ebedhordok is kedvesek voltak. a klinikan (II.) anno en mar igazan bennfentes voltam, szinte mindenkit ismertem, s viszont, megis egy garnak hatott az egesz. igaz, ott egy egesz sote-s osztaly asszisztalta vegig a szulesemet ( a vegen mar csak ketten maradtak:-)).
hat ilyesmi.
neked nem jott be amugy?

Kép
Kép
momoska
 
 


én is nagyon jól éreztem magam. Én a 7-esben voltam a kétágyasban, szintén radiátor. :D Nekem a dokim a Mecsér volt, nagyon emberséges és kedves. Sajnos a szülés elött a lábam kikészült, de mindenki segített, hozták a babám szoptatni, még a takarítónő is, és a 4. naptól már kinn tudtam tartani, mert a szobatársnőm jobban lett (császár) és tudott segíteni. Múlt hét óta, meg már el tudom látni egyedül és hétvége óta a bot se kell!!!

Kép
nyafi
 
 


ja.
olvasgattalak anno a labadrol. de legalabb az mulik.
nekem a terhesseg ota egy - amugy a szulest is megindito - kronikus vastagbelgyulladasom allandosult (a beontest megusztam, hehe), ugyhogy jo dolog ez az "aldott allapot".
most eppen egy infernalis ejszakan vagyok tul, ugyhogy irigylem abigel ejszakai alvasat, foleg, hogy a kislanyom anno 2 hetes koratol ataludta az ejszakakat. (bar a nappalai nem voltak ilyen nyugisak)

Kép
Kép
momoska
 
 


Szia Nyafi és Momoska!
Az uzsokis témához szólnék hozzá.
Én is a radiátor mellett feküdtem, azt hittem megdöglök... :evil:

Nekem viszont nem nagyon jött be a kórház. A szülés körül hála Istennek minden rendben volt, de maga az osztály szerintem borzasztó. Én a 12-esben voltan (asszem), a nővér szoba mellett, szemben a fürdő/wc és mind-mind szörnyen igénytelen, koszos... utóbbit nem részletezném. Tiszta fertőzésveszély volt szerintem...

A másik ami nekem rossz élmény volt a csecsemős nővérek. Azt kell mondjam gorombák voltak. Pedig nem szolgáltam rá. Például egy reggeli "beadás" után már tűkön ültem, hogy mehessek a picimért a csecsemőosztályra - azt mondták 10-kor lehet - de mire odaértem kiderült, hogy már korábban is lehetett volna menni. Erre megjegyzéseket tett egy nagy darab nővér, hogy a kislányom azért sír, mert már azt hitte nem megyek érte... Rögtön utána rámförmedt (de durván), amikor megpróbáltam valamit leszedni Zitus arcáról, hogy csakis nedves pelussal nyúlja kozzá. Nem azzal volt baj, amit mondott, hanem ahogy mondta... Több hasonló estem is volt, nektek nem?

Mondjuk arról nem az osztály tehet, hogy pihenni nem tudtam, hulla voltam, mire hazajöttünk. Ha nem Zitusom sírt, akkor valamelyik másik baba, vagy a takarítónő jött be, vagy reggel f6-kor egy nővér, hogy "tegyük be a lázmérőket" - ezt mondjuk csak egy nővér csinálta. Szóval nekem megváltás volt hazajönni.

Nyafi, örülök, hogy javul a lábad és már nem kell bot. Tejcsi ügyben minden oké? Képzeld nekem, most kezd kicsit kevesebb lenni, vagy inkább Zitám igénye nagyobb. Szerintem nála is, mint Abigélnél 5 hetesen vagy a feljődési ugrás. 120ml meg sem kottyan neki, ennyit pedig csak reggel tudok preferálni... :cry:

Kép
Kép
tusimi
 
 


BUÉK

Csajok én megvoltam elégedve a kórházzal és a személyzettel is!!!!

Én a 4. kórteremben voltam, a csecsemőszök mellett. A szobák tiszták voltak, a WC is :-) Egy szülésznő van csak aki hajnalban felcsapja a villanyt!!! Sötét hajú nő :evil:
Viszont nagyon sok aranyos szülésznő is van, pl. Vera, Éva, Réka ( ők a legjobbak!!!!! )
Nekem a dokim Csapó volt! Ő is szuper!!!!

Képzeljétek én még a kórtermet is átrendeztem annó, a főorvos meg megjegyezte, milyen ügyes vagyok :)

Csecsemősök közül én Erikát szerettem:-)

Nővérkék közül pedid Violettát!!!! Szuper nő!!!!

Sok tejcit kivánok nektek!!!!

Heni
KépKép
heni81
 
 


Érdekes, hogy csak nekem tetszett a kórház... pedig akikkel egy kórteremben voltam, azok is velem egy véleménnyel voltak. Mondjuk az is lehettt az oka, hogy én a nem felújított részben voltam.
Nyafi! Te is voltál egy napig a 8-asban hátul, a szülőszoba mellett, emlékszel milyen volt ott az zuhnyzó és a wc?
A felújított rész mondjuk sokkal igényesebb, és ezek szerint jobban is takarítják.

Kép
Kép
tusimi
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom Henihez! Én nagyon meg voltam elégedve a kórházzal. Mondjuk az ötágyasban/csecsemősökkel szemben/ van külön fürdő, örültem, hogy pont ott kaptam helyet. És a csecsemősök nagyon jó fejek, főleg az idősebbek /neveket sajnos nem tudok/ de pl pont egy nagydarab, rövid hajú nő, állati segítőkész és figyelmes, pedig van munkájuk bőven.
A fűtéssel tényleg csinálhanának valamit, mert naponta kétszer úgy bedurrantották, h nem győztünk szellőztetni.

Nyafi!
Már megfordult az alvás-ébrenlét/remélem/. Majd nem fogom hagyni napközben annyit aludni. Nem olvastam a suttogót még, mit ír erről?

Kép
majaeszti
 
 


Végre egy kis termés!!!
Eszti! azt írja, hogy keltegesd a te fiadat már nem tom hány kilós, de sztem a kora miatt 4 óránként, aztán etesd meg, a ciciszagra jól ébrednek, aztán játsz vele jó nagyot, közben pelusozd, mondjuk én elötte szoktam, és aztán alhat. És ezt rendszeresen 4 óránként. Ha így csinálsz, akkor éjjelre elfárad. És nem szabad hagyni kifárasztani, mert akkor éjjel sokkal fáradtabb. Éjjel nem szabad hozzá beszélni, játszani nevetni végképp.
Egy barátnőm azt mondta, ha nagyon felborul a napirend, akkor három egymást követő estén kapjon germicid kúpot, az egy picit nyugtató is, neki a gyerekorvos ajánlotta és akkor éjjel alszik, és nappal már nem fog tudni és visszaáll. Mondjuk ez végső eset.
Tusimi! Nálam úgy van, hogy estére elfogy. Tegnap mondjuk elég volt este, de egy óra negyven percet volt folyamatosan váltogatva mind a két cicin. Apa altatta, engem kicsit kiszívott. Éjjel fél egykor kezdett sírni, kapott cumit, befordítottam a fal felé, bebugyoláltam a karját is, (Eszti ezt még próbáld hozzá) meg mondtam neki hogy sssssh. El is aludt tőle, aztán 4kor ébredt, akkor tej nuku, kapott tápot és 5kor ugyanezzel a módszerrel aludt fél 8ig. Mondjuk most nem tom mi van, mert felkelt, 10percet evett, pedig 30-40percig van átlag cicin és azóta alszik. Tusi te mit csinálsz? Te is hozzátáplálsz? És beállt már valami napirend? Suttogóból vettél át valamit? Eszti tényleg vedd meg a suttogót, nem minden készpénz, de nagyon sok bejön.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!
Egy ideje már olvasgatlak Titeket, és próbálok Uzsokis tapasztalatokat gyűjteni. Igazából mi még a babavárás előtt vagyunk, de év végén már szeretnénk hárman lenni. A lakhelyünkhöz ez a szülészet van a legközelebb - amiről csupa jót hallottam, és most próbálok egy megbízható orvost keresni, akit nyugodt szívvel ajánlotok (gondolom nekem magánrendelésen kell részt vennem, mivel nem tartozom a körzethez). Ha esetleg neveket címeket, telefonszámokat, és persze tarifákat tudnátok mondani, azt nagyon megköszönném!! (priviben, vagy e-mail-ben is szívesen fogadom: nandrea@dravanet.hu). Köszönöm Nektek előre is!!!

Boldog kerekedést mindenkinek, a kis megérkezettekhez pedig gratulálok!

Üdv.: nehogyka
nehogyka
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


tusimi,
nekem a csecsemosokkel nem volt rossz tapasztalatom, segitettek, aki kerte. bar a szobankbol egy lanynak mindegyik mast mondott. mar sirt is a vegere. de az 5-os szoba a benn levo furdo-wc miatt azert tenyleg mas, mint a tobbi nem fizetos. szerencsere, nekem rogton ezt ajanlottak fel, eppen volt meg egy hely, pedig karacsony utan nagyuzem volt igazan.
a hajnali keltegetes, lazmerozes (nem mintha, vki ellenorizte volna) meg megszokott a korhazakbol, viszont a takaritono legalabb diszkret volt, s nem is hajnalban jart. aludni - erdekes modon - csak az elso olyan ejjel nem tudtunk, mikor minden baba benn volt, de valahogy egymashoz szokta a kolkok, mert utana 2 ejszaka is tobb oran at nyugi volt.
nyafi, majaeszti,
kislanyomnal anno en is tobbszor ereztem, hogy kevesebb a tej. idegeskedtem is eleinte, ettol meg kevesebb lett, de aztan mindig beallt hozzataplalas nelkul, csak gyakrabban kert enni, akkor gyakrabban adtam neki, aztan visszaallt a regi rendre utana. kell egy kis ido, mig a tejtermeles atveszi a baba megnovekedett igenyet.
udv
m.

Kép
Kép
momoska
 
 


Sziasztok!

Van közöttetek olyan, akinek Hábermayer László volt a dokija és császármetszés után szülhetett hüvelyi úton?
Köszi!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok,
Mindenkinek BUÉK ! :-)

Csak néha beleolvasgattam miket irtatok, de bekapcsolódni nem nagyon volt lehetőségem, úgy látom azért még "régiek" is vannak ! :-)

Nyafi,
próbáltál szoptatós teákat ? a minél sűrűbb ciciretétel tényleg segít.

Az alvásról, a fiam már 4 óránként eszik, éjjel is, szóval semmi elkényeztetés, átalvás meg ilyesmi...

Aki már hozzátáplál mert nincs tejcsi , nekem a Nestlé Sinlacot ajánlották, állítólag nagyon klassz és eltelíti , biztosan végigalussza az éjszakát, de nekem a saját kényelmem érdekében merthogy még van tejem nincs szivem éjszakára tápszerezni.
Én most a tejtermelés meg a mell formájának visszanyerése érdekében, mert azért a szoptatás húzza-nyúzza....a görögszénamagot fogom enni....
Hallott már valaki róla ?

Én anno voltam 1 éjszakát a 8-as kórteremben, és onnan mentem szülni, hát az ahhoz tartozó wc tényleg nagyon gáz....de aztán hál' Istennek az 5-ösbe kerültem a 4-es ágyra :-) szóval onnantól király dolgom volt :-)

Akinek esetlég még nem gratuláltam ,azoknak ezúton is nagyon sok boldogságot kívánok a picikhez !


most megyek főzöm a kaját apának vacsorára .. :-)

üdv
MInenkinek :D

Bogár
Kép
bogárka78
 
 


Apropó! A suttogó tényleg segít... csak éhség ellen nem :-)))) hiába tömtem meg 22-23 között :-D

ime a csibész-király: Kép
Kép
Kép

Bogár
Kép
bogárka78
 
 


Sziasztok lányok!
Van közöttetek olyan, aki Dr. Jex Anna Rita szülész doktornőnél járt terhesgondozásra és szült is?
Ha igen, tudnál nekem kicsit mesélni Róla az eros.bereczki.agnes@comunique.hu emailcímre?
Köszi a levelet!!
mamszi
 
 


Bogárka Erik tiszta anyja!!!!

Nagyon szépek vagytok!!!!

Heni
KépKép
heni81
 
 


Heni, Aranyos vagy, köszönjük :oops: :lol: igen , sokan mondják ,hogy inkább én, de attól függ, milyen grimaszt vág :-D

Sajnos neked kicsi a képed, így a hasonlóságról nem tudok nyilatkozni :cry: de a Peti baba nagyon helyes ! és úgy látom szépen fejlődik :-) mennyit gyarapodik egy hónap alatt ? éjszakáitok ?

Bogár
Kép
bogárka78
 
 


Bogár a kedvedért ( meg akit érdekel ) teszek fel képeket még: Kép Kép Kép Kép Kép

Heni
KépKép
heni81
 
 


Bogár!!!
[quote] írta:n most a tejtermelés meg a mell formájának visszanyerése érdekében, mert azért a szoptatás húzza-nyúzza....a görögszénamagot fogom enni....


Mi ez??? Hol kapható????én is mindent megteszek a tejci érdekében...

havi hizás általában 1 kg. Jelenleg 67cm és 7.5 kg.

Heni
KépKép
heni81
 
 


Szia Heni,

tündérek vagytok ! :-) bár ,...döntésre nem jutottam kire hasonlít :-D... jobban :-) (talán Anyára :-))

A havi 1 kg gyönyörű szép, szerintem semmi baj nincs a tejcsiddel :-D Erik sajnos most beállt egy 670-700gr-os növekedésre, attól se több-se kevesebb, ... nem is alussza át az éjszakát :cry:

Hogy csinálod hogy ilyen szépen gyarapszik ? meddig van cicin? Erik kb. 6 perc alatt betermeli és aztán rá nem veszem hogy egyen még....

a görögszénamagot gyógynövényboltokban lehet kapni, én a múltkor 680 forintot fizettem érte, de kiadósnak tűnik mert elég erős mag, nemsokára lehet drognak fogják nyilvánítani azt olvastam, mármint enyhe gyógyszerészeti drognak...nem is értem igazából.... mindegy. Szóval nagyon enyhe teát főzök belőle, igazából csak leforrázom. Eddig egyszer ittam, de azonnal éreztem szinte a hatását, pedig kb. 6-7 dl vízzel forráztam le egy teáskanálnyit....ha gondolod próbáld ki, szerintem patikában is lehet kapni.

Bogár
Kép
bogárka78
 
 


Bogár!
Miben érezted szinte azonnal a hatását? Rögtön megteltek a melleid? És hogy hat a mell formájára?
6 percig eszik Erik?!! :shock: Hát ez tényleg érdekes, ezek szerint nem túl cicis baba. Ez is ritka szerintem. Zitum min. 40perceket szopizik, de sokszor megközelítjük az egy órát, és még akkor is én cuppantom le a ciciről, pedig olyankor már csak cumizik. Meg eleve az elején sokszor bealszik, és folyamatosan keltegetnem kell.
Eleinte csak fél órát hagytam rajta (most is az gondolom, hogy az egy ideális idő), de sajnos éppen csak elég a tejem, ezért hagyom mostanában tovább rajta, hogy minnél jobban kiszívja és hátha nekem is jobban termelődik tőle a tejcsi.

Kép
Kép
tusimi
 
 


Tusimi 20 percig szabad csak szoptatni!!!!
Eláztatja a bimbódat !!! Fájni fog!!!! Inkább fejjél szopi után, az növeli a tejcit!! :-)

Heni
KépKép
heni81
 
 


Sziasztok,

Tusimi,
igen, én annak tulajdonítottam hogy olyasmi volt mint anno a tejbelövellés de nem fájt és nem annyira de határozottan éreztem hogy több lett.
És Heninek igaza van, max. 45 percet mondtak nekem az elején, hogy attól semmiképp sem tovább !
A másik oka az , hogy igy az egész napja egy evés lesz és meg fogsz bolondulni ha összeérnek a szoptatások, hidd el meg fogja tanulni, mindig egy kicsivel előbb szedd le a ciciről és rájön, hogy hatékonyabban kell ennie mert nem lesz olyan sokáig cici. A teákat én folyamatosan iszom, most éppen a laktoherbet, de a legjobb a HIpp natal ilyen jellegű teája én azt tapasztaltam.

A mellforma még nem változott mert még nem kenegetem v. borogatom mert állítólag azt kell vele. :-)

remélem sikerül tejcsit csinálnod, tényleg nem kell sok ebből a magból, és nem drága próbának, szerintem érdemes kipróbálni.

Bogár
Kép
bogárka78
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a gyönyörű babákhoz!
Én július legelején fgok szülni az Uzsokiban, de még nincs orvosom.
Én Sztakóra vagy Tibára, esetleg Hajdura gondoltam, de nem találom a neten sehol a magánrendelésük telefonszámát.
Ti már túlvagytok ezen, esetleg tudnátok segíteni információval?
Az e-mailem: kolozsio@freemail.hu

Előre is köszönöm,
Orsi
kolorsi
 
 


Sziasztok!


Egy baba és gyermekruha boltra szeretném felhívni a figyelmeteket!!
A XV. kerületben Rákos út 7.szám mellett, NAGYON KEDVEZŐ ÁRAKKAL
mindenkit szeretettel vár a PEPIKE BABA BOLT!

ÚJ ÉS HASZNÁLT BABA ÉS GYERMEKRUHÁZAT, babakellékek, pelusok, babakocsik, kiegészítők nagy választéka, és ténylegesen alacsony árak!!!!!
PÉLDA ÁRAINKBÓL:
badyk 690-től 990ig,
Rugik990.-től 2490-ig
pólók, hosszú ujjú felsők 990.-, (disney mintás: Dóra, Barbie,
Ovisnacik:990.-, Fiú hosszú ujjú felsők:990.-
tréning nacik 990.-, tréning ruhák:1990.-, pulcsik1490.-,
farmer nacik:1490.-,
Nagyon szép minőségű használt ruhák is vannak!!!!

Nyitva tartás:
H-SZ: 10-17ig
K-CS: 10-18ig
P :10-16ig
Szombat: 10-13ig
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Kedves mindenki!

Nagyon boldog, békés új esztendőt kívánok minden családnak, babának, anyukának, legyen részetek sok apró örömben a csöppségekkel! :)

Elkezdek visszaolvasni, és jelentkezem. :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


szia dolli!

Hogy vagytok? Géza baba miket csinál már? ő már átfordúlt? Rebeka még nem, de nem aggódom emiatt :lol:

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Tusimi! Cake! Zuzmara, Momoska! Huh! Mennyi baba született! Gratula a csöppségekhez! :D

Tusimi! Annyira megható a születéstörténeted. :D A kórház nem felújított része valóban gáz, én is egy hetet voltam a 8-asban. :? Tényleg másvilág az új rész, bár mondjuk az nem segít egyes csecsemősök stílusán. Nekem is voltak problémáim, de már feledésbe merültek. De tényleg durva néha, ahogy első gyermekes kiszolgáltatott anyukákhoz szól egy-kettő. Hozzáteszem, hogy volt, aki viszont nagyon bejött a csecsemősök közül! :D

Anikó! Mint a mellékelt ábra is mutatja, nekünk nem volt ilyen szerencsénk a netbekötéssel. 30 napos határidővel vállalták, és egyszer még el is tolták a megrendelést, úgyhogy újra kellett indítani az egészet. De most végre... :D

Brinza! Mi másfél hete kezdtünk gyümölcsöt kóstolgatni, addig csak szopi. Illetve még most is az a fő, csak a vitaminok miatt kezdtük, illetve volt egy elhúzódó problámám az ünnepek alatt a szoptatással (gyulladás, sebesedés), ami miatt beparáztam, a tejci is mintha kevesebb lett volna. Most úgy tűnik, minden rendben, de lassan közeledünk a 6. hónaphoz, úgyhogy nem aggódok nagyon. Pláne, hogy az almát, sütőtököt nyomja befelé, mint a kisangyal. :D
Alvásban Karácsony óta visszaestünk, valószínűleg a fogzás miatt. Eleinte kétszer ébredt, most már csak egyszer, és vissza is tud aludni, nem kell órákig ringatni. Napközben nagyjából kétszer negyven percet alszunk, plussz a délutáni 2 óra, ami néha 3. :D
Ti hogy álltok így a félév tájékán? :D

Heni! De szépen gyarapodtok! :D Tündéri fiú! :D Ez a biztonsági fürdető milyen? Most gondolkodtam a kipróbálásán, de félek, hogy kificergi magát, olyan sajtkukac a babám. Egyáltalán mennyi idős koráig használatos?

Bogárka! Hogy hasonlít rád a fiad! Nagyon tünemény! :D Hogy álltok súlyban? Szerintem azért az a 670-700 gr nem rossz!

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Brinza! Január elsején fordult hasról hátra ötször egymás után. Aztán egy hétig titkolta a tudását, és három napja pörög ezerrel. Lassan kicsi lesz a lakás! :)
Ne is aggódj, teljesen időben van még Rebeka is! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?