Új privát üzeneted érkezett!

Tüncinek nagyon szurkolok!!!!!!


Larának bababoltok: overállt lehet kapni a C&A- ban is a plázában, vagy a Park Centerben. A plázában lévő turiban is Dunát lehet velük rekeszteni.

A Fő utcai bababolt- nem emlékszem mi volt a neve- átköltözött ide a kistesco parkolójához, itt is meg lehet nézni. ( eszembe jutott NIKICA - ez volt a neve)

Ja és a nagyon nagy régi ami a Mc Donalds mellett - felett volt, végre új helyet kapott, a Penny Market mellett.

Van még kettő a Távirda utcában a Skála mellett, de azok horrordrágák. ( legalábbis nekem)
bende
 
 


Anyany, Tünci hozzám viszonyítva 5 héttel van később. 16 hetes most.

Megnézte egy másik ügyeletes doki, nem az, aki délután és szerinte nem olyan nagy a baj, mint ahogy az előző állította, persze nem jó, de azért szerintem nem szükséges beparáztatni az embert, ha nem muszáj. A tényállást tudni kell, de az sem mindegy milyen hangnemben közlik az emberrel.
Pihenés van szigorúan.

Lara, neveken már elmélkedünk, de még nem annyira.

Viszont mostmár be van indulva! Állandó jelleggel bokszol.
Most jöttem a régi dokimtól, akinél szülni szeretnék majd, már rég voltam nála, tök rendes volt most, megismert, és türelmesen dumcsiztunk. Az ő véleménye, hogy ne oltassam magam be, nem javasolja, eddig is volt influenza, számos betege esett át rajta, lázat lehet csillapítani, sok folyadék, fekvés meg citromos tea + c-vitamin, ha baj van.
Azt nem lehet tudni szerinte, hogy mik a szövődményei az oltásnak. És ez őt jobban aggasztja.
Azt is mondta, hogy most 8-10 hét tuti időszak jön, utána már nyűgösebb leszek majd, de ez most egy szép időszak lesz és még 19 hét van hátra, állapodjunk meg 17-ben, addig ne szeressen kijönni.
Mivel jók az eredményeim, amniocentézist már nem javasolja.
Most nyugi van kicsit remélem.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Gombóc csaj???

Hát akkor Niki is az:) Dorka is, Zsófi is könnyebb, mint Ő, pedig Ő a legfiatalabb közülük.
bende
 
 

 
 

Jaffa! nem felejtettél ma el valamit????

Vártunk......
bende
 
 


Bende!

1000x ne haragudj, nem felejtettem el, de rohanás volt az egész napunk. Későn keltünk, mire összekészülődtünk, már elmúlt 9 óra és mentünk fél10-re tornázni. Utána Auchan járat és már 12 óra volt.
Ezért nem is csörögtem.

Bocs, bocs, ha vártatok!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:


Betti! Ez már jobb hír. Remélem picit megnyugodott.

Megyünk most fürdeni.

Kép
jaffa4
 
 


Szösz, dehogy bántódtam meg, inkább jólesett. Pont ezért írtam, hogy Dorcsika sem vékony, hol férhetett el Levin még 1,5 kiló? És Levi sem volt kövér, csak jó husiban volt. Majd a szülinapján teszek fel róla képeket, ha nem bánjátok.
Eszembe sem jutott, hogy ezt bántásnak vegyem. :wink:
Már meg akartam köszönni neked, hogy írtad a liberós vonalkód ellenőrzőt. Meg is néztem, 40 pontom lesz, ha beküldöm, mert 3-at kapott Dorcsi a szülinapjára a liberótól.

Gégéé: engem is az új vonalzód döbbentett rá, hogy mindjárt karácsony. Tök jó! Emlékszem tavaly ilyenkor nem lehetett megelőzni téged a fórumon. :lol:

Winch: engem is érdekelne mi szépet csinálsz karácsonyra?

mennem kell, majd még jövök
Vendég
 


mancsa!
a címedet nem kaptam meg!!!
Vendég
 


Bende:Köszi szépen :wink: Nem vagyok ismerős fehérváron de most Anyósékkal vásárolunk és nekik közelebb van.

Betti:Örülök a jobb híreknek szegény mennyit idegeskedik ebbe a pár napba :cry:

Örülök a kis bokszolósnak :wink: :D Bizony ez a legjobb időszak úgyhogy használjátok ki :wink: :D Örülök hogy nem kell amniora menni :D

Ne felejtsétek hogy ma született felségek :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


betti!
most olvasom csak! nagyon örülök!!!

mancsa!
Dorka is úgy jó ahogy van. szép kislány és Levi is gyönyörű kisfiú!
a szomszéd lépcsőházban van egy kisfiú. 6hónapos, 2,5kilóval született, császárral. anyukája a hugomhoz hasonló kaliber.
szóval az lenne a lényeg, hogy hatalmas. majdnem 9kiló a kisfiú. gyönyörű, eddig csak anyatejet kapott. összehasonlítva Zsófit, amikor 6 hónapos volt, valóban kis béka mellette, de még most is.
mindene husis, kis mosolygós husi!

hajrá Tünci! hajrá kisbogyó!!!!
Vendég
 


Tünci, továbbra is drukkolok, nagyon sokat gondolok rád.

Betti, ezek jó hírek, örülök.

Lara, a c und a-ban szerintem szép overallok vannak, én a tesco-ban vettem, de nem szeretem, alig tudom "belegyömöszölni" Lexit. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünciről:
megvan a vérzés oka...legalább tudják. A hematóma fel fog szívódni. A babával meg minden rendben és kész!!!!
NEM LEHET MÁSKÉPP!!!!!
Drukk.

Mancsa: jaaaaaaaa tavaly ilyenkor már nem tudtam egyedül kiszállni a kádból...

most ennyire volt erőm egyelőre :S

bosszant, hogy paráztatják Tüncit...nagyon kiakadtam...tudjátok, Emma cisztáját a szülés után első körben nem látták (5centis volt), második körben meg ráknak, vagy az ikertestvére (???) sejtjeinek titulálták...szóval khm...nagyon bosszantanak az ilyenek...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


gégéé!
mostanában nézték?
Vendég
 


jah, én nem beszéltem vele; csak ezt szeretném. De így kell, hogy legyen.űNem mertem felhívni, majd ha kicsit megnyugszik...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


nem nem nem, Emmát nézték e?
Vendég
 


jaaaaaaaa


ahham, szeptemberben nézték.
Másfél centis volt; már nagyon kicsi ahhoz képest, ami volt. Decemberben nézik újra. Azt mondták 100%, hogy ciszta; mert minden jel arra mutat...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Igen, feleségekre én is gyúrok....

Betti
Kép
betti0412
 
 


ja, a Grace klinika: én Meredith-et utálom...unom a szenvedéseit :S

a feleségekre én is....de olyan későn van :S

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Igen, kicsit már unalmas ez az állandó sápítozás, hogy az ő lelke...én már régen bependerítettem volna ezt Derek doktort a hálószobába, kevesebb nyavajgás nélkül is.. :D persze ez csak film, meg egy kitalált karakter, de már túl sok a rinya.

Én is küzdök a fennmaradással, ilyenkor olvasok, meg gépezek, hogy sikerüljön, a következő holtpont a köztes reklám. Az gyilkos. :D Minden filmnél.

Betti
Kép
betti0412
 
 


a feleségek meg a dr house is érdekelne...
a tévénk nem megbízható, ősöreg, csak akkor nézem, ha főzök. ahhoz jó.
de le szoktam tölteni :oops:
Vendég
 


énisénisénis fennt akarok maradni a feleségek miatt, de elalszom itt a gép előtt. F@szért rakták ilyen későre. :twisted:
Vendég
 


ma megint jól összevesztünk. a párom hülye egyfolytában Angliába akar menni. ha feljön a téma, hogy gondjaink vannak, egyből menjünk Angliába mert ő ott milyen boldog volt és mert ott kolbászból van a kerítés is.
megmondtam neki, hogy ha nem adja el a házat, vagy nem nyer lottóötöst, vagy nem oldja meg, nem várom meg a maradék 19évet, hogy ne legyen semmink...
mérges vagyok :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Az én férjem kamionozni akart, de rájött, hogy pénzünk az lenne, de nem ismerné a gyerekeit, elveszítené a bizalmukat és pótolhatatlan éveket veszítene.

Az én férjem velem még egy jót veszekedni sem tud, mert elbőgöm magam, utálok veszekedni. Apukám is ilyen.
Vendég
 


enyém férj is külföldre akar menni mindig...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Ja és Jaffa iiigggennn, uggggyanilyen félős képzelgős vagyok.
Azt hittem, csak én vagyok ilyen, de örülök, hogy más lökött is van.
Horrorfilmeket említeni sem szabad előttem, kész vagyok tőlük.

Anyany: a férjed meg vehetne saját lakást nektek és mondhatná anyucinak, hogy boldoguljon nélkületek. Máris jobban élnétek. Vagyis ugyanígy, de legalább a sajátotokra költenétek. A lelketeknek is könnyebb lenne.
Vendég
 


igazából anyós tehet arról, hogy nincsen lakása. volt neki... de nem akarom kifejteni, hogy mi történt.
párom utál költözni, de most megint ezen töri a fejét...

én csak Zsófit féltem. amíg ő nem volt, de érdekelt, vakmerő voltam. ezért vagyunk most fehérváron. de fel kellett nőnöm. egy gyerek hatalmas felelősség, és ezt csak mi tudjuk igazán, anyukák.
ha lett volna pénzünk, mentünk volna angliába hamarabb. aztán lehet, hogy visszajöttünk volna szégyenszemre...
de ez már nem számít. semmi sem számít, csak az a csöpp kislány a rácsos ágyban. őt ne zavarja semmi.
Vendég
 


Anyany: igen, most már Zsófi a legfontosabb, mi is belevágtunk volna, míg ketten voltunk egy külföldi melóba, de gyerekekkel már nem. Férjem is mindig variál, múltkor is fűzték egy németországi melóba, 10 nap menne, aztán 5 itthon, de basszus mondtam neki hülyére veszik, hát nem tudja a nyelvet. Ő nehézgépkezelő, aza a baj, hogy most állami cégnél dolgozik 8 órában és lenne ideje még csinálni valamit mellette, de mit. Most kitalálta, hogy méhészkedni fog, de agyal mindig, mert pénzünk nincs, amit befektethetne egy vállalkozásba.
Vendég
 


Ismerőseim 8 éve felnyalábolták az akkor 4 éves gyermeküket és irány Kanada. Mindent eladtak itthon, még az indulás előtt. Munkájuk nem volt előre, csak szállás. Azóta sem voltak itthon.
A kerítés ott sincs kolbászból, de ha dolgozol, nyugodtan megélsz.

Tegnap óta élvezem a padlófűtést! Ma meg hozzák a függönyeimet is! Micsoda hét! :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Külföld:

nekem az a bajom, hogy most, hogy gyerek van; fosszam meg a nagyszülőket tőle? és őt a nagyszüleitől?Amúgy meg itt is elég magányos vagyok; mi lenne velem ott? és bár felsőfokon beszélem az angolt, de elhihetitek, hogy pl Angliában még én is nagyokat nyelnék...

a másik bajom, hogy szerintem az cigányélet: kiegyünk, és akkor vagy letelepedünk végleg, vagy ne menjünk...most itt mindent felszámolni, felégetni a hidakat...akkor már nincs visszaút..

de tény, hogy itthon boldogulni szinte lehetetlen.

gondoljatok bele: 2004-ben kezdtem el dolgozni. Túlórákkal együtt kerestem netto 120at...amikor eljöttem táppénzre, akkor ott tartottam, hogy nulla túlórám volt (ugye az állam bevezette a plussz 2 kötelező órát, de a gyerekeknek nem növelte a tartható órák számát...27en vagyunk a tanári karban, ez azt jelentette, hogy 27szer 2 órát kellett kiosztani) na szóval akkor, mikor eljöttem kerestem 85-90et!!!!!! az első évben még volt ruhapénz (évente 6000), éves jutalom, kajajegy (6000). A második évben a kajajegy 4500re csökkent, az éves jutalmat eltörölték; ruhapénz maradt. ja meg könyvpénz is volt 10ezer; igaz abból csak könyvet lehetett venni, de jó volt. Mára nincs sem ruhapénz, sem kajajegy, sem könyvpénz, sem jutalom. Van a minőségi bérpótlék, amit az igazgató oszt ki, hogy kinek mennyi...nekem 1 évben volt jó, amikor 6 nyolcadikasom letette az alapfokú nyelvvizsgát...sem előtte sem utánna nem kaptam (na jó: 3000-et igen); pedig nyilván a nyelvvizsga letétele nem annak az egy évnek a munkája.

na most, csak a lakbér, és a kocsi törlesztő, biztosításai és mondjuk a víz elviszi az én fizum...és akkor van még másik hitelünk, amit azért vettünk fel, mert ideköltöztünk, és ez egy full üres lakás volt (szőnyegek, sem lámpák sem konyhabútor...), és akkor gáz, villlany, telefon, internet, tv...és még nem ettünk, nem ruházkodtunk, nem vettünk egyik családtagunknak sem szülinapi stb ajándékot...

a gyerek meg ugye pénzes dolog; mert olyan, mint az esküvő...rabolják le a pénzed, mert a gyerekednek muszáj megvenni...az esküvő is ilyen: ha veszel egy emeletes tortát, az mondjuk 15...de ha az esküvői, akkor már 30...

szóval rettenetesen nehéz...sőt kilátástalan...

tudjátok sokat agyalok azon, hogy mi legyen a jövőben: maradjak tanár, és engedjem meg magamnak azt a "luxust", hogy a nyári, téli, őszi, tavaszi szünetben itthon leszek mindig, amikor a gyerekem...vagy menjek, és csináljak mást...
tudnék újságíró lenni...ha felvennének bárhova...
de én már azon gondolkodom, hogy kitanulok egy szakmát...pl fodrász...

szóval nem tudom....


Betti: úgy örülök, hogy minden szuper. Most kicsit pihizz és lélegezz fel egy kicsikét.

Tünci: sokat olvastam a neten...a haematóma felszívódhat nagy eséllyel...a babagerince: hmmm szerintem őt az orvosa annyira alaposan megnézte már nem egyszer...

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Angliában nem fenékig tejföl az élet, főleg most, hogy válság van. Unokatesóm 2 évet bébisintérkedett angolba, aztán elment írbe melózni, pont a válság kezdetekor visszament angolba, mert hogy ott jobban keresett. Azóta is szidja a fejét, mert az angolok nagyon pofára estek...

Kamionozás... Én is a kamionos oldalbordák életét élem. Az se annyira háváj! Nagyon sok munkáltató "elfelejti", hogy a felvételkor mennyi fizetést is ígért, meg van aki fizetni is elfelejt. A párom az előző cégénél elég jó fizuval kezdett, aztán jött a válság, felére levették a fizuját, pedig meg voltak elégedve a melójával. 3 hetet volt kint, egy laza hétvégét itthon és ezért kapott 220 rugót.
A másik, hogy minden dolog az én nyakamban van, ha bármi gond adódik nekem kell megoldani. Nem lehet szőke nősen csinálni, hogy akkor most miiii vaaaaaaan?! (amúgy én is szőke vagyok! :D) A páromnak nekem kell biztosítani a hátországot, és úgy elindítani, hogy 4-5 hétig legyen tiszta ruha, kaja stb. Neki meg az a rossz, hogy nem látja felnőni a gyerekét.
Ha ezzel kapcsolatban van valami kérdés, nagyon szívesen válaszolok.
Vendég
 


Sziasztok!

Én szívesen kipróbáltam volna, milyen külföldön, persze tisztában vagyok vele, hogy sehol nincs kolbászból a kerítés, de ami itt van, az lassan már elviselhetetlen... :cry: A férjemnek jó munkája van, de nekem jogászként esélyem sincs elhelyezkedni. Nekem is kell valamit még tanulnom, hogy a gyed után legyen normális jövedelmünk...Nagyon nehéz... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ez a külföld dolog nagyon aggaszt. szerencsére az amiben van páromnak gyakorlata, annyira nem keresett, mint amire most képzik éppen. de az itthon is nagyon keresett. szóval lehet, hogy abban maradunk, hogy kellene belőle 2-3 év gyakorlat és majd meglátjuk.
jó helye van, szereti is. jó lenne ha nem akarná otthagyni.

pláne, hogy nem is akarok semmit sem felégetni. mondtam, ha ki is megyünk, legyen hova visszajönni. mindegy hova, csak legyen. egy kis lakás, ahova a bútorokat berakjuk, ha becsődölünk, ne kezdjünk mindent megint a 0-ról.

biztonságot akarok. biztonságot a lányomnak. meg majd a tesónak is, hogy merjük vállalni. ő már majd csak akkor jön, ha lesz hova.
Vendég
 


költözni meg azért sem akarok, mert nekem nem megy könnyen a beilleszkedés. itt is nehezen ment, pedig értem a nyelvet. angliában megőrülnék...
Vendég
 


Sziasztok!

Most értem haza Tüncitől....
bende
 
 


A körülményekhez képest jól van. Nagyon szépen köszöni mindenkinek a drukkokat. Jövő hét elejéig mindenképpen maradnia kell.
Nagyon odafigyelnek a dokik erre a hematómára, ha az olyan állapotú, hogy veszélyes, akkor nem engedik haza. A szobatársaival jól elvannak, talán az egyik a napokban már babázhat.

Szegényke, nagyon sápadt, meggyötört, a gondolatai és a hangulatai is össze vissza csaponganak. Egyszer reménykedik, a következő pillanatokban viszont már nem mer.
Ma jó napja volt, pozitív gondolatokkal. Fizikailag is erősebbnek érzi magát.

Nagyon várja vissza a dokiját, aki hétfőn lesz csak.
bende
 
 


Bende
Mi újság Tüncivel?
Miatta nézelődök be, ugye jól vannak???????

Anyany
A mi fejünkben is megfordult a kiköltözés gondolata. A házat kiadnánk. Szeretnénk majd apránként felújítani, de ha kiadjuk, akkor nem lepődünk meg semmin. :D
Ha mennénk, akkor norvég, svéd... esetleg finn. De arra hideg van. :? Tesót mi is szeretnénk, de kérdés, hogy a pénztárca mit szól hozzá. Sok gondolkodni való időnk nincs. Majd meglátjuk...
Vendég
 


Felhívtam a szülésznőt, akinél Niki született. Ő vigasztalta Tüncit Viola halála után. Nagyon klassz csaj, mindig lelket tud önteni az emberbe. Azt ígérte még ma este benéz Tüncihez. Tudom, hogy neki ez nagyon sokat fog jelenteni.
bende
 
 


Ja Nyanyó a Haleszban volt Anyuval, mire visszaértem egyedül megtanult csúszdázni:)

De kizárólag fejjel előre, hason hajlandó :roll:
Felmászik a tetején megáll és előrevetődik. Engem a szívbaj kerülget, Ő meg röhög és kiabál, hogy Anya
bende
 
 


Sziasztok!

Tegnap nagyon megrémültem, Tünci rossz híreitől... Nem is írtam ide inkább neki smst, hátha egy kicsit segíthetek. Jaj, hogy a dokija miért pont most van szabin, remélem és nagyon bízom benne, hogy nem lesz semmi baj, ennyi pozitív energiával amit mindannyian küldünk neki!

Ma Fehérváron voltunk, Matyi ismét jól elvolt.

Csajok használ valaki dm-es pelust? Most vettem egy csomag babylove-osat kipróbáljuk. Volt egy másik fajta is vmi szuper öko, zöld csomagolású valakinek van róla tapasztalata?

KépKép
winchi
 
 


Karácsonyi ajándékok készülgetnek, ami kész van: Sógornőmnek sál pihepuha vagány, öcsimnek sapi, Matyinak ugyanolyan sapi plussz sál hozzá.
Félig kész már egy szemüvegtok papámnak keresztszemes díszítéssel, unokatesónak adventi naptár, és keresztanyám meg barátnőm jókivánságfát kap majd meg unokaöcséimnek varrok poi-t ha sikerül, ennek még utána kell néznem.
Időm az mindig kevés de igyekszem, nekem erre jó Gégéé vonalzója :lol:

KépKép
winchi
 
 


sziasztok!

Örülök, hogy Tünci jól van. már a körülményekhez képest. Bárcsak már március lenne...Remélem a szülésznő is dob rajta.
amúgy elvan? Olvasgat vagy ilyesmi?

winchi: hűűű te aztán hűűű húúúúú ügyi vagy.

Emma tegnap elaludt a babakocsiban...20 percre ugrottam ki a boltba...na ő hazafelé bealudt, és egy órát nyomta....én meg úúúgy megfáztam, hogy még.

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


nagyon örülök, hogy Tünci jól van, meg a baba is!
nagyon nagoyn szorítok neki!

gégéé!
jobbulást kívánok! nem tudtok ilyenkor hazamenni? vagy felébred, ha megáll a kocsi?

winchi!
majd tegyél fel képeket, miket csináltál!
mi dm-es vagy rossmannos pelust használunk nappalra. (este liberót). elég jó, nem szokott kifolyni, napi 6-7 dbot használunk el belőle általában. de mi nem a zöldet, hanem a sima, 84dbos dobozosat vesszük Zsófinak.

bende!
a halesz az mi? írd már meg, légyszi, mikor szoktatok sétálni.
hátha tudunk valahogy egyeztetni.
Vendég
 


valami nincsen velem rendben. caraxik a pajzsmirigyem. hiába szedem a jódot. megyek majd ultrahangra, megnézik. remélem nincsen nagy gáz.
régebben már kellett szednem hormonpótlást...

de a sok idegeskedés nem tesz jót neki...
Vendég
 


Kép

ezt turizta Zsófi!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy ma már kicsit jobb hírek vannak Tünciről!

Anyany: Ebben legalább könnyen megtalálod Zsófit a játszótéren! :lol:

Winchi: Nagyon ügyi vagy! Raksz képeket a művekről? Mi az a poi?

Meg még azt akartam írni, hogy én is elég félős vagyok. Ha egyedül vagyok itthon olyan filmet meg sem nézek, amin 16-os karika van!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Voltam ma a plázás C&A-ban, de nem találtam overallt. Csak piciknek való van.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


megvan az államvizsgám időpontja...
nov 30.
és elég rossz bizottságot kaptam...
Vendég
 


ez nem a Zsófira való méret.
majd talán a hugoméra jó lesz, de nem hiszem hogy ráadja.
:lol:
Vendég
 


Anyany
Nekem azt mondta az endokrinológusom (még szegeden), hogy külön jódot ne szedjek, használjak jódozott sót. Inkább a szelént javasolta. (metabol, katabol akármi cuccoktól egyenesen eltiltott)
Vendég
 


Örülök, hogy Tünciék jól vannak!

Winch: hogy te milyen ügyi vagy!

Mi évek óta úgy csináljuk a családdal, hogy nem ajándékozunk, csak a gyerekeknek. Meg mi egymásnak a párommal. Szenteste napján nálunk ebéd van, utána ajándékozás, anyumékhoz délután megyünk, ott eszünk, gyerekek ajándékot bontanak előtte, mi csak egy bort szoktunk vinni a kajához, meg egy tálca sütit az enyémekből. Este még elnézünk anyósékhoz is, de csak beszélgetni, meg a gyerekek megnézik mit hozott a Jézuska. Másnap anyóshoz megyünk ebédre, oda is bort viszünk meg sütit.
Mindenhonnan sütivel és kajával felpakolva jövünk haza, anyós is nagy pakolós, anyum is, így aztán még 3 napig nem főzök, mert tele a hűtő. Tavaly anyuékhoz meg anyósékhoz is vittem sült süllőt, ha fog az uram most is viszünk.

Anyany: csúcs az a nadrág, azt hittem még nagy neki, de ha kicsi majd jó lesz egy babájának.

Szösz: hihi, a páromnak is ezt mondtam, hogy ha nincs itt nem nézek 16-os karikás filmet, jól kinevetett.

Gégéé: jobbulást neked!

Tegnap Pesten voltam bőrgyógyászaton, megnézték az anyajegyeimet, meg az ekcémámat, kaptam új kencéket. Levi elkísért, Dorcsira anyós vigyázott. Tesóm vitte a mamát kórházba, így elmentünk velük, metróval át a mi helyünkre, gyorsan végeztünk, vissza a másik kórházba és pont akkor végzett a mama is, mikor odaértünk. Ha nem így jön össze, akkor vonattal kellett volna hazajönnünk. Én olyan, de olyan beteg lettem, várom, hogy felébredjenek a gyerekek, és irány a doki. Fáj a torkom és nincs hangom.
Levi már jól van, Dorcsit még megnézetem a dokival, mert ő még nincs jól.
Na felédredtek...
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, hogy Tünciék jobban vannak, nagyon sokat gondolok rájuk.

Winchi, mi dm-es pelust használunk, éjszakára is, sőt egy ideje nappal én a bugyis változatot adom rá. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, talán 2x folyt ki belőle valami. :wink:
Ügyes vagy az ajándékokkal nagyon!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?