Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Ági remélem tud valaki segíteni és tejcsit adni:-)))

Toreau, Indigo, Prücsök megy a drukk továbbra is!!!:-))

Rita sok boldog névnapot kivánok neked!!!!:-)

Mi jól vagyunk, szerdán megyünk dokihoz:-)) Remélem ott is minden oké lesz:-))

Puszi nektek!!

Brik
brikancs
 
 


Sziasztok!

Mesa, boldog szülinapot!! :)

Joe, valóban nem kell még elkezdened a hozzátáplálást, ha van elég tejed. Egyébként ne izgulj, az nem úgy van, hogy hozzátáplálás elkezdése = elszakadás!! Dorka 10 hónapos, elég sokmindent eszik már, de mondhatom, egyáltalán nincs elszakadva tőlem, sőt... gondolom érted... :):)

Ági, milyen szépek!

Rita, bár már mindjárt vége, azért vidám névnapot kívánok Neked!!

Végéhezközeledő csajok!! Kitartás! Élvezzétek az édes élet utolsó napjait!! :D :D :D A sógornőm is utolsó hetes, neki is drukkolok veletek együtt!

Jutka
tjutka
 
 


Sziasztok!

Finiselő lányok! Kitartás, mindjárt vége, és kezetekben tarthatjátok a babócátokat. Szorítunk ám nagyon. Úgy látom Prücsök nem jelentkezett mostanság. Csak nem?

Rita, remélem jól vagytok és minden rendben. Biztos van most mit csinálnod, de ha majd lesz egy kis plusz szusszanásnyi időd, akkor nagyon várjuk ám a beszámolódat. És nagyon boldog névnapot kívánok ha most tartod.

Ági, sajnos nem tudok senkit ajánlani, akinek lenne teje, de remélem azért sikerül találnotok valakit. Vagy próbáljátok meg azt a tejgyűjtös központot, hátha.

Nagyon édes mindegyik gyerkőc, jó hogy most már mindig látjuk őket.

Kép
Kép
angyalka2
 
 

 
 

Sziasztok!

Pár napja kettesben vagyunk Bálinttal, mert anyukám már nincs itt, úgyhogy napokig azt se tudtam hol áll a fejem. De mostmár kezdem magam utolérni.

Mesa: Boldog szülinapot!

Ági: Én szívesen segítenék Nektek. A fagyóba még nem sok tejcsim van elrakva, mert nemrég indult be gőzerővel a tejem, de azt a hiányzó 100 ml-t bőven le tudom Nektek fejni egy nap. Természetesen nem kérek érte ellenszolgáltatást, csak tároló edényt, meg el kéne jönni érte, mert én nem tudom eljuttatni. MSN-en meg tudjuk beszélni a részleteket.

Indigo: Gabek hiányzó adatai csak annyi, hogy 7.-én szült, és ha jól emlékszem Éberling Katalin volt a szülésznője. :) Bocs, de csak most olvastam vissza, azért csak most reagálok.

Szerintem Prücsök már tutira babázik, és ha így van akkor tök jó, mert akkor együtt vannak bent Ritával a kórházban. Kívánom, hogy így legyen, mert ez egyelőre csak spekuláció :) Lassan már Rita is hazajön, alig várom a beszámolóját, na meg hogy Gabek is bejelentkezzen.

Toreau és Indigo további drukk Nektek! Na meg Prücsöknek is, ha még nem szült meg!

Az "eltűnt" (régen bejelentkezett) lányoknak meg nagyon örülök, hogy írtak :)

Szép napot Mindenkinek!
Lilla
lilló
 
 


Sziasztok!

Prücsök mar biztosan babazik, ugy eltünt!
Finiselö kismamik, olyan össze-vissza frontok vannak, hogy birjatok? Drukkolok és csatlakozom Jutkahoz, tényleg élvezzétek az utso napok nyugalmat, mert aztan vége jo par évre :mrgreen: !

Joe, köszi a tippet!
Mi lassan egy honapja kezdtük el a hozzatapit, de még mindig a cici a sztar, néha ugy érzem, csak jaték neki a rendes kaja és jollakni csak anyatejjel tud. Ha kicsit éhesebb türelmetlen lesz és elutasitja a kiskanalat elég hamar. Szoval tényleg, ha majd elkezditek meglatod, kell egy kis idö mig egy teljes adagot megeszik a gyerek. én öszibarackos krumplin élek egy hete :D !
Tapasztalt mamik, ti leturmixoljatok a krumplit vagy villaval nyomjatok össze? én villaval csinalom, hogy ne legyen ragasztoszerü, de lehet, hogy zavarja, ha picit darabos marad...

Agi, köszi a kajas linket! Senki nem tudta megmondani mikortol lehet csicsokat adni, de mostmar megvan :D! Tejet sajnos nem tudok adni, de remélem sikerül szereznetek.

Mesa boldog szülinapot!

Rita, neked boldog névnapot kivanok, remélem otthon vagytok mar :D!
saara
 
 


Ági!

Mi is tudunk segíteni tejcsi ügyben.:)
Gazdagréten lakunk.
E-mailen megdumcsizhatjuk a részleteket.
Címem tudod. :)

Joe @ Boti
joe
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Szülinapot, Névnapot utólag!

Köszi Ági! Remélem 10-ig utalják.

Hogyan csináltátok ezeket a mérőket?
Felmentem én is a honlapjukra, de angolul nem tudok.
Tök jók!

Dóri+Norbi
dorka24
 
 


Sziasztok!

Most tudok újra jelentkezni. Tegnaptól újra itthon vagyunk. Bocs, de nincs igazán időm végig visszaolvasni a dolgokat, csak gyorsan bejelentkezem.

Minden rendben velünk, május 17-én megszületett Máté – gondolom Lilla értesített Titeket. 2 in 1 szülésem volt: érzéstelenítés nélkül vajúdtam 12 órát, 4 ujjnyira kitágultam, elkezdtem kitolni a babát... és leesett a szívhangja. Így lett végül császármetszés, altatással. Azt hiszem elmondhatom, hogy tudom milyen érzés mind a kétféleképpen szülni. :( Szívesebben szültem volna meg természetes úton... Ha lesz időm, és érdekel titeket, írhatok hosszabb szüléstörténetet is, most csak ennyi dióhéjban. De az a lényeg, hogy Mátém egészséges, túléltük a benti napokat, itthon már csak nyaralunk. :)

Próbálok képeket is feltenni.

Brik! Lilla! Köszi az sms-esket, láttam, hogy többször próbáltatok keresni, de nem akartam bentről beszélni a szobatársaim előtt. A napokban ha lesz időm, megpróbállak felhívni Titeket. Nagyon rapszódikus az időbeosztásom, de gondolom, ismeritek ezt.

Puszi mindenkinek!
Rita és Máté
rita81
 
 


Bocs lányok, képet csak később rakok fel, úgy megváltozott ez a honlap a múlt hét óta, mint az én életem, és még nehezen igazodok itt ki. :-)
R.
rita81
 
 


Szia Rita :D !

Üdv ujra itt! Ahogy te is irtad, az a lényeg, hogy Maté egészséges és rendben vagytok :).
Engem érdekel a szüléstörténeted!
Jo pihenést, biztos rad fér a korhaz utan.

Puszi
saara
 
 


Sziasztok!!!

Rita nagyon örülök, hogy jól vagytok!!!!:-)) Én is nagyon kiváncsi vagyok a történetedre:-)) Pihenj sokat már amennyire gyermeked engedi:-)) Ha lesz időd kérünk képeket!!!:-)) Ja és nagyon boldog vagyok hogy akkor még találkoztunk a kórházban!!
Rita mégegyszer gratulálok!!!

Mesa Boldog születésnapot kivánok!!!:-))

Ági örülök, hogy tudnak segíteni a lányok tejcsi ügyben:-)

A táblázatban elöl álló kismamáknak továbbra is megy a drukk!!

Puszi nektek!!

Brik
brikancs
 
 


Helló Mindenkinek! Egy hete nincs gépem, Sulinetes, s mivel garanciális csak szakszervízben lehet javítani, ahol persze nincs cserealkatrész, így várunk! :twisted:
Jaj de furi lett ez az oldal, majd megszokom.
Ha jól látom Gabek megszült? Ha igen nagy gratula Neki és a pici fiának!Kívánok sok tejcsit és nyugalmat nekeik! :P
Megpróbálok visszaolvasgatni, de még nem megy az oldal kezelése! :(
Apa most festi a pici lány szobáját! Igyekszik a drága!
anid
 
 


Sziasztok Lányok!

Esküszöm nektek tök jó egy ilyen csaptahoz tartozni!!!! Annyira örülök, hogy tudtok segiteni, nekem ez nagyon sokat jelent. Hálás vagyok nektek nagyon!!! :) :) :)

Ma látogattak meg minket először a sogornőmék a babóval, olyan jó volt megdajkálni egy kicsit Balázst, bevallom eddig nem mertem. Hülén hangzik mi egy két gyerekes anyától, de olyan kicsike volt a két nagy culámhoz képest, hogy féltem megfogni. Már látszik rajta, hogy végre beindult a sulygyarapodása, kezd a pofija husis lenni, de még olyan messze van Pepe husgolyómtól hogy az csak na :) :)

Kiprobáltattam vele ma a mini electricemet, hogy hogy menne neki a fejés azzal, eddig kézivel csinálta, ugy néz ki ezzel jobb lesz neki és több ideje is marad talán... neki is áltam felturni a netet hirdetések után, remélem sikerül jó áron vennünk egyet, mert az újnak most huzos az ára (baromi szerencsém volt és persze Annácskának is köszönhetően jó áron vettem az enyémet februárban).

Mi holnap kaptuk volna a három hós szurinkat, de egy napot kitoltam, mert fogdokihoz kell mennem, de legalább be tudom szerezni a homeos kivezetőjét ennek az oltásnak.
Lányok aki használ homeos szereket és hisz is bennük azoknak tudom ajánlani az oltások kivezető szereit, ugy nevezett nozodáit, ezeket az oltás után beadva kivédhetők a mellékhatások, sokkal szelidebbé tehetők

Rita :)
Én kiváncsacsacsi vagyok nagyon a szülitörténetedre. Képeket várjuk :)

Joe
Irok mailt neked este, holnap megyek éppen gazdagrétre a homeos patikába :)

Dorka
Megcsinlom neked szivesen a vonalzót, ha küldesz adatokat nekem és képet a babóról.

Mindenkinek további szép napot

puszi
Ági és a fiúk

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Le vagyok maradva! Nagyon sok boldog névnapot és szülcsinapot minden érintettnek! Valaki adna egy gyors helyzetjelentést?
anid
 
 


Hello Mindenkinek!

Kicsit sűrű volt a hétvége, meg közben rossz a net (megint csak nálunk) és persze nekem is fixen volt beállítva könyvjelző, így kicsit lassan értem ide az új oldalra.

Hát először is én is gratulálok, nagyon sok boldogságot, jó egészséget és sok tejcit kívánok Ritának és Máténak! :) És persze az újdonsült apukának is - na jó, tejcit neki nem. :D

Mi még itthon és egyben. Ma voltunk ctg-n, ami nagyon jó lett, de ahogy Eta mondta "ezért még nem adnak gyereket". :lol: Holnap megnézi a dokim hogy áll a méhszáj.
Én csütörtökre tervezem a szülést, valahogy a tudatallattimba ez van beépülve és bízom benne, hogy működik. Meg persze Blankában is bízom, már csak azért is, mert most hétvégén nem esküvő, hanem valami konferencia lesz és a fél kórház azon fog tanyázni Szegeden.
Apa már kérte, hogy amíg nem szülök, addig inkább csak sms-ezzek neki, mert mindig azt hiszi, hogy akció van. :lol:

Lilló,
Látam egy csomó képet raktál fel a wiwre a piciről. :) Nagyon édes !

Hát igyekszem most már naprakész lenni, amíg nem szólítanak a jelek. :)
Toreau, remélem találkozunk a kórházban. Ha bent leszel, csörögj rám vagy küldj sms-t. A számom: 20/576-15-18.

Indigó,
Mennek a drukkok neked is! :wink:
prucsok
 
 


Indigó,
Ha az eredeti tábla nem is Excelben készült, ki lehet menteni Excelbe. szerkesztés, irányított beillesztés, szövegként vagy unicode szövegként.
Persze ezt még a régi babanetes táblázattal próbáltam ki.
prucsok
 
 


Rita, még egyszer nagy-nagy gratula. Sok tejcsit kívánok a kis Máténak. Én is nagyon kiváncsi vagyok a részletes beszámolódra, úgyhogy várunk türelemmel. Át tudom érezni a helyzeted, én is ugyanígy voltam, 12 óra vajúdás, utána altatásos csárszár. Úgyhogy gondolom milyen volt az első pár napod. Kitartás!!! És pihenj mindig a picivel. Na jó, azért néha nézz be hozzánk :D :D ú

Ági, örülök, hogy megoldodótt a tejcsi ügy, dehát ennyi mama között ez nem is volt kérdés. :D
Köszi a homeós tippet, én is szoktam bogyót adni da drágámnak.

Prücsök, de jó hogy végre jelentkeztél. Már tényleg kezdtünk aggódni egy kicsit. Kitartás, már nincs sok hátra.

Mi már kezdünk kilábalni a megfázásból, a Jencike már elég jól van, én vagyok még egy kicsit ramatyul. De biztos ez a tuti időjárás az oka.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Köszi Ági! Akkor küldöm az adatokat.
Tejcsi ügyben tudok segíteni én is. Csak Budafokhoz elég messze lakom. Monoron.
De lehet lassan be fog állni a sógornőd tejcsije.

Finisezőknek Drukk!!!

Rita én is kiváncsi lennék a szülésedre.
Olyan jó tanulni másokból.
Majd a következőnél okosabb leszek én is.

Lányok!
Szoptatás alatt lehet epret enni?
Egy csomó van itt a kertben és én csak csurgatom a nyálam.
Nem mertem eddig enni, nehogy fájjon a hasunk.Mert végre már egy ideje nem fáj!

Tegnap rohadt nagy mázlink volt.
Az Auchanban le voltak értékelve pelusok egy ezresre. Mert ki volt szakadva a zacsijuk. Vettünk is rögtön 5 zacsi pampers-t. Úgyhogy szeptemberig el vagyunk látva.

Ági tényleg jó áron lehet venni itt a neten dolgokat.
Tegnap vettem egy Avent Isis-t tartozékokkal, cumisüveggel stb. 6eft-ért.

Tegnap ilyen napom volt.
Lehetne több hasonló napom is!

Legyen Mindenkinek szép napja!

Dóri+Norbi
dorka24
 
 


Sziasztok!

Rita: Nagyon örülök, hogy minden rendben Veletek! Ne izgulj, tudom, hogy mi a helyzet, hiszen én is voltam hasonlóban alig egy hónapja... Talán még emlékszel, h Te se nagyon tudtál engem elérni :) Egyébként nagyon várom a szüléstörténetedet én is, bár már Móniéktól hallottam néhány dolgot (vasárnap közös programunk volt), de azért a részletek is érdekelnének! Kiváncsi vagyok :oops:

Dorka: Rám rámszóltam a kórházban, mikor epret akartam enni. Anyukám hozott nekem egy nagy doboz érett, piros epret, aminek még eper illata is volt. Nekiálltam megmosni, erre rámszóltak, hogy azt talán nem kéne. Állítólag minden kis magos gyümölcsöt (málna, eper, ribizli) hanyagolni kell a szoptatás alatt... Pedig én annyira imádom.
Szombaton ettem pár darabot, de meghámoztam körbe, mint az almát , így alig maradt belőle valami, de nem éreztem Bálinton, hogy baja lett volna tőle.
Egyébként megvan annak a hölgynek a száma, aki a felkészítőn előadást tartott a várandósság és a gyerekágy alatti étkezésről, talán őt meg kéne kérdezni, csak még nem jutottam el odáig. Ha gondolod elküldöm priviben a számát.

Prücsök: Aranyos vagy, köszönöm :)

Prücsök, Toreau, Indigo drukk továbbra is!!!
lilló
 
 


Sziasztok,

Aztaaaaaa itt mennyi minden megváltozott

No és persze nálunk is :-) hiszen a vártál jóval hamarabb, május 7-én megszületett Gergő.

És még csak ma jutottam oda, hogy először bekapcsoljam a gépet, de ahogy sűrű időbeosztásom engedi, majd próbálok visszaolvasni mindent és lehet hogy este képet is próbálok feltenni róla.

Igazából természetes szülésre számítottunk, de császár lett belőle. Este elfolyt a magzatvizem, rohantunk be a kórházba, de nem voltak fájásaim, ezért a vajúdóban átaludtam még az éjszakát, na jó ez nem igaz, mert csak 2 órát tudtam aludni, azt is csak azért mert féltem, hogy nagyon fáradt leszek a szüléshez. Reggel újra megvizsgáltak és kiderült, hogy alig tágultam, ami nem is csoda hiszen nem voltak fájásaim. Kaptam egy kis oxitocint, de az sem használt, majd növelték a mennyiségét, de arra pedig rosszul reagált a Gergő szíve, így császár lett belőle. Ill. a doki még azt mondta, hogy ha nagyon ragaszkodom próbálkozhatunk a természetes úttal is, de neki úgy tűnik, hogy lehet hogy szenmvednék 8-10 órát és a végén úgy is műteni kellene, ezért inkább már most a császárt javasolja. Én persze hittem neki, zsupsz be a műtőbe, egy negyed óra múlva ki, és a férjem máris kapott egy édes kis nyöszörgő csomagot.

Ha kicsit még jobban belerázódom az Anyuka szerepkörbe, akkor ismét gyakori látogató leszek, de napközben ha tehetem inkább én is alszom Gergővel együtt, hogy bírjam az éjszakákat.

Egyébként pont mára voltam kiírva, és most meg vár egy tündéri 2 hetes kisbabám :-)

Remélem mindenki jól van, azért mert nem írtam sokat gondoltam rátok,

Üdv,

Gabi
gabek
 
 


Sziasztok!
Végre én is újra idetaláltam. Nekem is a Kedvencekbe volt rakva a fórum, persze, hogy csak mostanra jöttem rá, hogy szét kéne nézni... Na mindegy.
Örömmel látom az új anyukákat!!! Minden kedves Újanyunak sok boldog babaillatú éveket, a Kismanóknak pedig sok örömet és tejecskét! A finiselőknek pedig kitartás, mennek a drukkok ezerrel!

Ági, a sőgórnőd nem próbált homeós tejserkentőt? Hátha.

Eper, úgy tudom azért nem lehet ezeket enni mert allergén lehet a babára nézve. De lehet, hogy tévedek és csak hasfájást okoz?
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Mi még ma sem szültünk (persze még nincs vége a napnak), de ma még nem is terveztem. :) Voltam dokinál, szerinte nem is lesz meg a héten, mert annyira hosszú a méhnyak és elég zárt a méhszáj is. Persze ez nem jelent semmit, tesómnak teljesen zárt méhszájnál kezdődtek a fájások és néhány óra múlva mégis megszülte a fiát. Szóval várakozunk :), a hidegfront semmi hatással nem volt a lánykámra, de legalább nem lesz front érzékeny. Éjszaka még pisilni sem keltem fel.
Így ma újra varrásba kezdtem, a babaszobát szépítendő. :lol: Ezt sosem lehet abbahagyni talán.

Én is úgy hallottam, hogy allergia miatt nem lehet szoptatás alatt epret enni, de ez is egyéni és nem általános. Én most igyekszem előre behozni :D, hátha tényleg nem fogja bírni a picur.

Jó éjt,
prücsök
prucsok
 
 


Sziasztok :)



Epres Lányok :)

Van aki ezt mondja, van aki azt. Egy lényeg van benne, ki kell probálni, kis mennyiségben, ha nem okoz gondot akkor lehet enni, nah ne egy két kilós tálnak üljetek neki :lol: :lol: :lol: Szal kis mennyiségben :) Akiknél a családban van allergiás esetleg azoknál jobb azért ezt mellőzni. A tejnél is hasonló az alap állás. Sok hasfájós babónál az elfogyasztott tehéntej a hibás.


Lilló :)
a hámozás nem segit a dolgon igazán, akkor már jobb a paszirozás dolog, ami felfogja a kis magokat. Anno Daninak is azt csináltam hogy a málnát paszirozva adtam neki (málnalevet ivott) .

Köszönöm neked itt is a gyors segitséget, nagyon rendes vagy :)

Joe :)
Jajj nagyon örülök, hogy taliztunk ma. Amugy ne hari a gyors jöttem láttam és már ott se voltam miatt, de hát a mai napunk ilyen folyton menős volt. Neked is nagyon szépen köszönöm a felajánlást és a segitséget :)

Dorka :)
aranyos vagy, de a lányok már segitenek és hála az égnek, még bonuszként közel is lakunk.
Nagyon ügyin vásároltál, én a Tescoban szoktam ilyen hibás csomagolásu pampers jumbo pelust venni 3500helyett 2500 ért :)


Prücsök :)
Mennek a drukkok ezerrel. Jó varrogatást, olyan jó mikor elkészül és lehet benne gyönyörködni. Sajnos Dani meleltt manapság nem jut sok időm rá, pedig nem lenne nagy kunszt összedobni egy két apróságot.

Gabek :)
Üdv otthon. Rázodj csak bele az anyaszerepbe (bár nem egy két hét, hanem évek :wink: :wink: ) Ilyenkor tényleg a legjobb akkor alukálni egy kicsit mikor a pici is alszik, délben én is igy teszek sokszor a két pandurral együtt hunyok kicsit.
Képeket nagyon várjuk és a szülitörténetet is ha van időd rá.

Angyalka :)
Nagyon szivesen a segitséget, ha tudok nagyon szivesen bármikor.

Anid :)
Összefoglalás, hu probálkozzunk: Rita Mátéja megérkezett közénk, sőt már haza is engedték őket, a finiselő mamik meg már tükön ülnek :) 8) :lol:

Kgiulia :)
Nah pontosan ugy jártál ahogy én is, napokig probálkoztam, puffogtam , majd a barátnőm felvilágositott :twisted: :twisted: . Mondjuk hála mostmár eszébejutott a babanetnek is, és irt mindenkinek emailt a változásról.
Homeos bogyot megprobáltuk, sőt most fogunk egy ujra váltani, serkentette, de még mindig nem elég csak az ő teje a manónak, ezért kell a pótlás. Szoptanitból kapja, igy szopik is mellette, szal attól még nő is tejmennyiség.

Nálunk meg folyton történik valami :( anyósom két napja leforrázta magát forrozsirral, de csak tegnap este vallotta be, annyira sikerült neki, hgoy másod és harmadfoku égése lett a karján és a lábán. Be is került vele az István égési osztályára, ahol ma megmütötték :(. Nem tudok napirendre térni felette hogy mért nem szólt, sőt még tegnap el is ment melozni igy..... áhhhh...

Most menek és hunyok egyet, holnap jönnek a burkolok és csinálják a fürdőszobát, hétvégére lesz szép fürdőnk végre. Jah meg reggel szegény Pepét viszem oltatni :(

puszi
Ági és a fiúk

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!!

Rita, üdv itthon (otthon...)!!! Sok-sok összebújást kívánok! Várjuk a hosszabb beszámolót, persze csak ha van kedved! De szerintem mindenki kíváncsi rá!

Gabek, de jó, hogy Te is jelentkeztél!! Mi is sokat gondoltunk ám Rátok! Örülök, hogy kismamából ilyen boldog anyuka lettél! :):)

Prücsök, hát ez tényleg nem úgy hangzik, mint amiből hamarosan baba lesz. Mármint kint :):):):) Azért kitartás!

Dorka, hasonló szuper napokat kívánok!!

Saara, én a krumplit súlyosan szétpárolom, így összetörve és jól kikavarva nem annyira darabos. :) De ha csak most kezditek, akkor lehet, hogy jobb a turmixolás, de csak nagyon rövid ideig csináld, így nem lesz annyira nyúlós. Vagy próbáld meg az édesburgonyát. Lesúrolva, héjában, sütőben sokáig. Teljesen szétmegy, és nem is kell turmixolni. Bár az íze nagyon hasonlít a sütőtökre, de azért nálunk nagyon bevált. (Mert a sütőtök az egyetlen, amit Dorka nem hajlandó megenni)

Közben tegnap megszületett a bátyám második kislánya, így holnap reggel elutazunk Debrecenbe. Gondoljatok rám, mert egyedül nekivágok a 3 órás vonatútnak a 2 db gyerkőccel... :):) Biztos vidám utazás lesz! :D :D

Jutka
tjutka
 
 


Ági, most olvastam, Te is akkor írtál. Sajnálom, ami az anyósoddal történt, remélem hamar rendbe jön!!!
Azért nem semmi egy fürdőfelújítás, sok türelmet kívánok hozzá! Ja, és örülök, hogy sikerült tejet szerezni, tényleg szuper kis csapat!!! :D :D :D

Jutka
tjutka
 
 


Jutka :)

Gratula a bátyádéknak :) Bátor vagy két gyerekkel vonatozni :)

A fürdőt nem felújitjuk, hanem ugy mond építjük :), tetőtérit fogják csinálni, amit most alakitunk, hogy végre legyen mindenkinek külön szobája és ne egy légtérben legyünk a két gyerekkel...



Sára :)

Én anno rudmixer pépeltem, ha hozzáadtam valami mást is akkor nem volt nyúlos a krumpli, magában tényleg olyan lesz mint egy sűrű tapétaragasztó :lol: :lol: De ha jól megpárolod akkor szerintem villával simán szét lehet törni alaposan.

Ági és a fiúk

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Agi, Jutka, köszi a tippeket! Tegnap leturmixoltam a krumplit egy kis vizzel és ok volt. Akkor kiprobaljuk az édesburgonyat is, ha sikerül szerezni.
Vince holnap lesz 7 honapos és alig eszik valamit. Max fél adagokat (a sütötököt leszamitva). Nem tudom én csinalom-e rosszul :( :(. A védönö azt tanacsolta, hogy krumplit hasznaljak alapnak, de ugy érzem épp az nem izlik annyira a manonak, jobban birja az izes (=édes) dolgokat (sütötök, öszibarack aztan helo). Ha krumplival keverem mar nem nagyon csuszik, de azt sem akarom, hogy édesszaju legyen és csak ilyeneket legyen hajlando enni...
Na mindegy, bocs, hogy ezzel farasztalak titeket egy ideje :mrgreen: majd belejövünk egyszer, kérdés, hogy mikor :mrgreen: . Kisérletezgetek még... (Olyan jo ez a zöld smiley :mrgreen: :mrgreen:, tökre birom :mrgreen: :D, meg ezt is :roll: :roll: )

Agi, nem semmi az anyosod :shock: :shock: :shock: én egyszer forraztam le a karomat forro vizzel, azt hittem megörülök a fajdalomtol és nekem "csak" masodfoku volt.... Raadasul a forro zsir még durvabb allitolag, szoval no comment :(. Nem akart zavarni, azért nem szolt?? Hihetetlen...
Szuper, hogy sikerült tejcsit szerezni :)! Az anyatejet amugy mennyi ideig lehet fagyasztoban tarolni? Ugy tudtam 1 évig, de tegnap egy aventes reklamban azt olvastam, hogy csak 3 honapig.

Jutka, tényleg nagyon bator vagy! Bence biztos csipni fogja a vonatozast :D Gratulalok én is a batyadéknak :)!
A mostani kismamaban olvastam néhany rémtörténetet a BKVs közlekedésröl babakocsival, kicsit elment a kedvem az egésztöl :( , lehet beszerzek vmi jobb kengurut vagy hatihordozot és akkor belevagunk... :D

Gabek, jol csinalod, pihenj csak és gyere, ha mar fittebb leszel :) A képet nagyon varjuk.
Rita, remélem neked is sikerül majd felrakni, ha lesz egy kis idöd :)!

Prücsök, Indigo, Toreau mennek a drukkok, remélem jol vagytok :D !
saara
 
 


Sziasztok!

Minden várandós mamának kitartást,szorítok nektek!

A friss anyukáknak mégegyszer nagy gratula!!

Ági,
hogyan lehet a centiket feltenni?Négyet is fel lehet rakni?

Legyetek jók,szép napot!

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Ma reggel meglátogattam a védőnőt és abban maradtunk, hogy ebből még bármikor lehet gyerek. :wink: Nem tudom Indigo és Toreau hogyan bírják így az utolsó napokat, én remekül érzem magam és abszolút no para amiatt, hogy mikor érkezik.
Abban azért bízom, hogy olyankor, amikor a dokim itthon lesz, tehát csak péntek déltől kb. vasárnap délig kell kihúznunk szülés nélkül, ha addig nem történik valami. Szegény párom rosszabbul tűri ezt a bizonytalanságot, dehát megértem.

Jutka,
Tényleg nem semmi egy 3 órás vonatút 2 gyerkőccel :roll:. Minden tiszteletem a tiéd és sok sikert hozzá. Meg persze gratulálok a tesódéknak! :)

Találtam 2000-ért mikrós sterilizálót, de csak német leírás van benne és meg azon a nyelven nem érteni :lol: . Akinek van, megírná mi az alap működési elve? Ennyiért gondoltam nem küzdök kifőzéssel és oldatokkal.

Tényleg, tudjátok, hogy elkezdték felújítani a kórház alagsorát? :wink:

Prücsök
prucsok
 
 


Sziasztok :)

Timi :)
Hármat tuti fel lehet tenni kép nélkül, négyet nem tom sajna..., képpel csak ketőt.
Amugy multkor elfelejtettem irni, hogy tündériek a gyerekeid :):)

Prücsök :)
Nekem lenni italiáno sterilizáló :mrgreen: Müködési elv: belepakolok a tartóba, az aljába 2 dl vizet teszek, be a mikróba a legnagyobb fokozatra és 12 percig mikrozom. Utána várok kicsit, hogy a gőz nehogy leforrázon, ha már nem tul forró kiveszem, szal ennyi :lol

Sára :)
SZVSZ attól, hogy a barackot szereti még nem lesz édesszájú, csak jobban csipi a gyümit. Probáld meg a rizst krumpli helyett, lehet hogy az jobban bejön neki. Csinálhatsz pl gyümis tejberizst neki: vizben szétfözöd a rizst, majd adsz hozzá kis gyümit és anyatejet, nekem Dani imádta...

Ma megvolt a 3 hós szurink, egész kis hős volt Pepe, csak egy apró nyik volt, viszont a dokinkat és az asszisztenseket levette a lábukról: kacagot, hangosan sikongatott. A kis etiópom 7430 gramm és 62 cm :)

Nah beindult a fürdőszoba burkolásunk, megy a kopácsolás :)

puszi
Ági és a fiúk

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Megpróbáltam felrakni a centiket,de csak3 sikerült. :) :(

Az Ákos már nem fér fel.

Másképp nem lehet felrakni,csak a profilon keresztül?Mert az aláírás rovatba nem fér több karakter.

Ági,te,hogyan tetted fel őket?

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi :)

Mivel nekem kettő van csak ezért simán befér a profilomba, szerintem a 4 et ugy tudnád megoldani, hogy 3 a profilba aláiráskét, (csak Zsolti és Hanna centije közé a beirásnál emelj egy sort, hogy egymás alá kerüljenek) a 4. meg mindig lemented a gépedre fotónak és feltöltöd az irásod után. Kicsit macerás, de másként sajna nem megy, mivel korlátozott a karakterszám.

puszi
Ági és a fiúk

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a gyerekek, de jó látni őket, tök jó lett a babanet, mindenhol képek, tetszik!

Ági, tejcsi kérésedre jutott eszembe, hogy tettem el a mélyhűtőbe aranytartalékot, de hál'istennek nem volt rá szükség. Meddig lehet tartani, mikor romlik vagy mikortól nem illik odaadni?
Ayse nem szeret enni, csak a szopi megy ezerrel. Anyukám már furcsán néz rám, neki nem tetszik egy 8 és fél foggal rendelkező, mindjárt beszélő gyerek szoptatása. Nekem ezzel nincs bajom, de vajon megkap minden vitamint, nyomelemet, stb.?
Délelőtt egy kis gyümi, délután kétszer főzelék husival. De csak pépest hajlandó leküldeni a pocakba és kb. 4-5 kanállal. Ti hogyan hagytátok el a szopit a nagyobb gyerkőcöknél? Van ilyen rosszul evő utóda valakinek?
Persze nem sovány; 10kg, 76cm. Folyamatosan megy, pakolászik, szerel, átok rossz, félelmetes miket művel.
Ma lefotóztam alvás közben, eszembe jutott van egy hasonló kép pont egy éve.
Kép Kép
aysegül37
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk szerencsésen!! Köszi a sok drukkot, biztosan emiatt sikerült olyan nagyjából problémamentesre az utazás! :D :D :D Mindkét gyerek jól viselkedett, bár Dorka kicsit nyűgös lett félúton, és végülis nem voltak megdöbbenve az emberek, hogy valaki az IC-n szoptat... :wink:
Ám van egy szuper történetem, tudom, hogy Ti értékelni fogjátok. Szóval, Dorka álmos volt, nyűglődött, és a babakocsiban el tudott volna aludni, de az össze volt csukva, mert nem fért el sehol. Ekkor kiürült egy négyes hely, ahol kinyithattam volna, csak egy csaj maradt ott. Gondoltam, cserélünk vele helyet, és mindenki boldog lesz. Odamentem, kedvesen mosolyogva felvázoltam a helyzetet és erre mit mondott??? "Most inkább nem szeretnék cserélni." Azt hiszem a hidegzuhany miatt állt el a szavam, mert egy szót nem tudtam szólni a döbbenettől. Bár leolvashatta a gondolataimat, mert 20 perc kínlódás után előjött azzal a dumával, hogy "meggondoltam magam, cserélhetünk". Jó, nem? Felvettem a fapofát, és átcuccoltam a gyerkőcökkel. Hát, ennyi.
Bocs, hogy ilyen hosszú volt.

Tényleg felújítják az alagsort???? Hát ez szuper!!! :):):)

Márti, Ayse milyen gyönyörű! Tényleg jó ez az összehasonlítás! Kitartás az etetésben, nálunk Bence néha szinte biológiai csoda, hogy hogyan marad életben. Most volt éppen 2 olyan hónapja, hogy csak kenyeret evett...

Jutka
tjutka
 
 


Helló MIndenkinek! Virágos jó reggelt! :P

Lassan elkészül a babaszoba, már csak a díszcsíkot kell feltenni (ez necces, mert nálunk soha semmi nincs egyenesen feltéve :P ), baba bútort kell venni, ja és a gyereket is meg kell majd szülni! :P
A szülés témában egyre ingadozik a hangulatom , hol izgalommal várom, hol meg parázok tőle! Ez a hangulat ingadozás gondolom hormonális. Egyébként tök jó, hogy vannak ezek a hormonok, rájuk lehet fogni mindent! :twisted:
Jutka! Ügyes, bátor lány voltál, nem semmi két picivel vonatozni! De a gyerkőceid is ügyesek, ha jól bírták.
Milyen alagsort újítanak fel?Csak nem a klinikáét? Na! Mi történt?
anid
 
 


Sziasztok!!

Jutka örülök, hogy szerencsésen megérkeztetek!!
Én biztos leugattam volna a kiscsajt, pedig én egy hallgatag ember vagyok:-) De ez felháborító!!

Na ezt én se tudtam, hogy az alagsort felújítják, ez tényleg jó hír. És valljuk be már nagyon rá fér:-)

Nagyon szép Ayse!! Gyönyörűűűű!!:-))

Prücsök, Indgo, Toreau drukk továbbra is megy!!

Gabek örülök, hogy otthon és mégegyszer gratula nektek!!:-)))Várjuk a képeket!


Ági gratula Pepének, hogy jól bírta a szurit!!:-))

Puszi mindenkinek!

Brik
brikancs
 
 


De bizony, a Klinika alagsorát kezdték el felújítani. Jobban mondva egyelőre csak a bontásnál járnak, de az a műanyag burkolat már borzasztó volt. Kíváncsi leszek mikor jutnak el odáig, hogy a már felújított részeken legyen szappan + wc papír a toalettben. :P

Nálunk még mindig semmi, de a pocak már kőkemény - szinte folyamatosan. Legalábbis éjszaka minden fordulásnál annak éreztem. Blanka békésen mocorog és köszöni jól van, úgy tűnik még nem készül kifelé. :)
Most már remélem kihúzzuk vasárnapig, addig hazaér a dokim Szegedről.

Jutka,
Gratulálok a szerencsés úthoz, igazán jó gyerekeid lehetnek! :)

Anid,
Remélem élvezed a babaszoba tervezést. Sok sikert a díszcsík egyenesítéshez. :wink:
Én minden nap kitalálok valamit (talán ezért is kéne már szülnöm, mert a végén sok lesz :lol:).
prucsok
 
 


Sziasztok!

Gabi: De jó, hogy jelentkeztél. Örülök, hogy rendben vagytok. Mondjuk én előnyben voltam a többiekhez képest, mert azért hallottam Rólad a férjeink lévén, de azért jó Tőled is hallani. Láttam Gergő képét a wiw-en a párodnál, nagyon aranyos, sztem arcra tiszta párod.

Anid: Kicsit irigyellek, emlékszem, hogy én is mennyire fel voltam dobva, mikor a babaszobán dolgoztunk...

Jutka: Örülök, h átvészeltétek az utat. Nem semmi a sztorid. Azért elég furcsák az emberek. Egyébként nekünk is volt hasonló az IC-n egyszer, igaz nem gyerekekkel, szóval az nem volt ennyire durva. Mi egy baráti társasággal jöttünk haza Egerből, és a pénztáros nőnek direkt elmondtuk, hogy a jegyeket úgy adja ki, hogy egymás mellett legyen a 8 hely. Mondta,h azt csak a következő járatra tudja adni, oké belementünk, vártunk vagy 3 órát a következő vonatra, és kiderült, hogy baromira külön vannak a helyek szétszórva a vagonban. Mi is szerettünk volna cserélni és ugyanaz volt a sztori kb. mint Nálatok. De mondom, Nálatok azért gázabb, mert ugye Te két kicsivel voltál, arra azért jobban lehetett volna tekintettel. Gondolom a végén azért cserélt, mert égett a feje, mikor belegondolt milyen ostoba volt.

Prücsök: Nem akarlak elkeseríteni, de olyan soha nem lesz, hogy lesz papír meg szappan, meg ilyenek... És ez nem a Klinikán múlik, hanem azokon akik oda járnak. Amíg a vízcsapot ellopják, meg a kukát a WC-ből, meg a csikket belenyomják a mosdókagylóba és ott hagyják addig miről beszélünk... Sajnos nem tudják megválogatni, hogy kiket kezelnek ott és kiket nem.


Anyukák! Használtatok Infacol cseppet pocakfájásra? Kinek van tapasztalata róla? Megírnátok? Köszi! Bálintnak mostanában olyan görcsei vannak, hogy nagyon sajnálom szegényt.Estefelé össze-vissza jönnek-mennek benne a szelek, néha megvonaglik tőle, dagad a pocija és sokat sír ilyenkor. Ajánlották néhányan ezt az Infacolt, de a védőnő szerint nem jó, én viszont annyira a védőnőben nem bízom (visszagondolva, h milyen hanyag volt az én terhesgondozásomnál nem is csoda), jobban bízom a tapasztalt anyukákban. Mikor megkérdeztem tőle, h miért nem jó, arra azt mondta, h ő nem szereti a gyógyszereket. És ha nem Infacol akkor van valakinek jó tippje?

Márti: Nagyon ari Ayse!

Nagyon-nagyon drukk továbbra is Prücsök, Indigo és Toreau! Ti már igazán a finisben vagytok. :D

Szép napot!
Lilla Kép
lilló
 
 


Sziasztok!
Komolyan mondom nagyon szép babákat sikerült alkotnotok. De tényleg. Amikor így felraktok képeket mindig olyanokat gondolok, hogy "Hú, de szeretnék én is ilyet, vagy azta ő is milyen szép, elfogadnám." Ez azért gáz, mert a két kiscsaj még csak négy hónapos, de már kistesót szeretnék. Ennek Apa is örül, mert anyagilag... Szóval eddig is hirtelen lett kicsi a lakás, de most már szép nagyot akarunk venni, hogy sok-sok gyerkőcöt "pakoljunk" bele. De nem baj, azért rakjatok fel sok képet, olyan jó gyönyörködni!!! :lol:
Az meg tök jó, hogy felújítják az alagsort. Amikor sokáig ott csücsültem, mindig az Alienből jutottak eszembe részek. Végre az is szép lesz egyszer.

Prücsök, megy a drukk, hogy "kihúzd" legalább vasárnapig!

Lilla, mi elég régóta használunk Infacolt. Nekünk a Nagylány bukós volt, a Kicsi meg hasfájós. A dokinénink azt mondta, hogy ez nem is igazán gyógyszer, hanem olyan szer ami picit megnyújtja a gyomrot (a bukásra ezért jó) és összegyűjti a gyomorban lévő levegőt egy nagy buborékká és akkor egyben jön ki a puki. Hami előtt kell beadni nekik. Nekünk nagyon bevált. Tejcsi előtt mindig adok nekik még most is. Egyébként én úgy figyeltem meg, hogy a büfijük is "hangosabb" tőle, nyilván mert felül is jobban jön a levegő. Mellesleg a védőnőd nem szereti a gyógyszereket? Te meg azt nem ha szenved a kisbabád! Adott valami tippet legalább, hogy mit csinálj?

Jutka, nem semmi a vonatos sztorid. Ennyit a bunkó emberekről. Mondjuk én már nem nagyon vagyok ezeken meglepődve(azért mindig felmegy az agyvizem). A múltkor egy "öreglány" annyira sietett a leszállásnál a buszon, hogy a gyereket majdnem fejbeverte az ernyőjével, engem csak megütött vele (figyelmetlenségből), aztán rátámaszkodott a babakocsira a billegő buszon. Mondtam neki, hogy talán nem kéne a kocsira támaszkodnia annyit mondott, hogy csak megnézte a gyereket. Persze annyira nem tetszhetett neki, mert mindenáron előttünk akart leszállni... Biztos a hormonok vagy nem tom de majdnem lerugtam a buszról. Hihetetlen, hogy mennyire figyelmetlenek az emberek. De azért sírnak, hogy mért nem szülnek a nők még több gyereket. Ez is egy ok.

Ági, anyósod hogy van? Nem semmi ez a forrázós dolog. Szegény biztos nem akart "feleslegesen megijeszteni" titeket. Jobbulást neki. Gratula a "KIS" hősödhöz. Jót nevettem az "etióp" jelződön.
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Pirus, ha erre jarsz, bekukkantanal a pelusos topikba légyszi? Köszi :P !

Jutka a vonatos sztoridat szerintem mindenki értékeli itt.... :P Egyszerüen nem értem az ilyen embereket... Ez talan nevelés kérdése, nem? Gyakran latok - kis és nagy - kamaszokat lazan ücsörögni a teli buszon vagy villamoson és latszik, hogy meg sem érinti az agysejtjeiket a gondolat, hogy atadjak a helyet néniknek, bacsiknak, vagy anyukaknak pl. Csak magukra koncentralnak, mert valoszinüleg igy nevelték öket. Az rendben van, hogy alapbol ilyen a kamasz gyerek, de azért a nevelés is nagyon szamit szerintem. Csik belenyomva a mosdokagyloba, stb, amit Lilla irt detto... vagy naiv vagyok?

Anid, teljesen normalis ez a hangulat ingadozas, szép lassan felkészülsz agyilag, erröl is szol ez a 9 honap, szoval nyugi!

Marti, tetszik a 2 kép, amit felraktal, jol megnött a csajszi!
A szopizasra mit mond a dokitok? Szerintem, ha téged nem zavar akkor minden rendben. Ö most "csak" 1 éves, nem? Lathatoan egészséges gyerek :P!

Agi, megprobalom a rizses megoldast és majd beszamolok... Köszi :P!

Lilla mi nem hasznaltunk Infacolt, igy nem tudok ebben segiteni. Homeos bogyokkal nem probalkoztal?

Indigo és Toreau, haho! Eltüntetek, mi van veletek?
Prücsök, drukkolok én is és remélem egyben maradtok, amig hazajön a dokibacsi :P!
saara
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Örülök, hogy végre otthon lehettek! Pihenj, amennyit csak tudsz és nyugodj meg, mindenki tudja, hogy nem matyóhimzéssel foglalkozol időd nagy részében, ahelyett, hogy neteznél :lol: :lol: :lol:
Sajnálom, hogy a málnalevél tea végül nem tudta bizonyitani hatását. Remélem, azért legalább jó ize volt :) :) !

Márti!

Jó látni titeket! Ayse nagyon nagy lett, tényleg szép kislány.
Milyen ételeket próbálgatsz Ayse-nak adni? Nem lehet, hogy ha esetleg jól teletömöd anyatejjel a főzelékét, akkor szivesebben elfogadja?
Vagy esetleg nem lehet, hogy az állagával van gondja? Boti utálja a darabos kaját, öklendezik tőle, ezért én még mindig pépesre csinálok mindent, közepesen sűrűre.

A legjobb persze az anyamell, nyilván szeret odabújni hozzád és nehezen válik meg ettől.

Ja, még valami eszembe jutott. Én azt vettem észre Botin, hogy néha soron kivül mellre kéredzkedik, szopizik pár kortyot aztán köszi, megy tovább. Rá kellett jönnöm, hogy szomjas, ezért most már óránként megkinálom gyümölcslével, amit alaposan felhigitok forralt vizzel.
Hát iszik is a lelkem, naponta lemegy kb. 2,5 - 3 dl a tejecske mellett.
Esetleg próbáld meg itatni Ayse-t, lehet, hogy szomjas és a főzelékektől még többet kivánna inni.


Sokat gondolok a finisben lévőkre, nagyon szoritok nektek!


Szép napot mindenkinek!

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk, bár többszöri próbálkozás után elment a kedvem az írástól. Remélem most látszani fog.

Mi ma voltunk a 4 hós oltáson. Szabikám nagyon jókedvű volt szerencsére, a doktornénire is végig kacarászott. Már megfordul hasról hátra, és hátról oldalra is megy.

8650 gr, szóval még mindig igen alultáplált a szentem. :lol:

Annyira tündibündi, nagyon imádom. Szopizik még mindig ezerrel.

Márti, hihetetlen, hogy Ayse már 1 éves. Nagyon nagylányos már. :wink: Szerintem ne csinálj gondot a szopiból, szopi előtt vagy után adod a kajcsit? Amúgy pedig nem minden gyerek eszi meg a tankönyvi mennyiséget. Hiába, ezek a babák még nem tudnak olvasni... :P

Most hiretelen ennyire futotta, mert mennünk kell Zsombiért.

Saara, este benézek a pelusos topikba is, már jó régen nem jártam ott sem. :oops:

És akkor egy Szabibaba a végére:

Kép

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a gyerkőcök!

Tanulságos ez a vonatos sztori.
Akkor nekem már nem is kell említenem, hogy a gyógyszertárba kifelémenet az ajtót sem segítenek kinyitni.
Befelé könnyű volt, mert csak tolni kellett, de kifelé...
A kezeim tele a hordozóval és ott küzködtem, de megoldottam.
Amennyire jó volt a keddi napom, a mai annyira rossz.

Infacol ügyben:
Mi nem azt használtuk.
Nekünk a doki néni Sab simplexet ajánlotta.
Bevált, bár nem vittem túlzásba az adását, csak ha már vészhelyzet volt.

Drukk!

Dóri+ Norbi
dorka24
 
 


Köszi Ági!

Elvileg most sikerült feltennem a vonalzót.

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!!

Gyönyörűű babáitok vannak!! Olyan jó nézegetni a piciket:-))

Továbbra is drukkolok Prücsök, Toreau, Indigó!!!:-)


Ági anyósodnak jobbulást kivánok!!!:-))

Hétvégén sokat pihenek, mert ma nagyon fájt a pocim:-(( Annyira hogy elöbb eljöttem a melóhelyről és Lilit is elhoztam a suliból korábban. Úgy hogy szigorúúú fekvés mellett döntöttem!!:-))

Puszi nektek!!

Brik
brikancs
 
 


Sziasztok!

Szépek a gyerekek,jó képeket tudtok feltenni.Jó lenne,hamár én is bármikor megtehetném,de erre sajna még várnom kell.Szuper,hogy egyből fel tudjátok tenni a gépre a képeket.Én azt sem tudnám hogyan álljak neki,igaz még nem volt lehetőségem kiprobálni,hogyan működik ez az eljárás.

Sajnos Hanna baba nagyon beteg,vagyis nagyon náthás.Igaz ma már talán egy kicsit jobb a helyzet,de még nagyon nyügi és alíg kap levegőt a noziján.
Ez a hülye időjárás az ember nem tudja mit adjon a gyerekre.Egyszer melege van,ha meg leveszem a kardigánt hideg a keze?!Ki érti ezt?

Mi is voltunk mérésen,már 7900gr!Elkezdtünk kanalasat enni,hát nem minden izlik.A sütőtök a favorit!Igaz a héten inkább a tápszer megy,mert alíg van étvágya,az meg csak lefolyik.
:)

Lilló,édes a képen Bálintka.

Jutka,hát én is kiakadtam a vonatos sztorin.Én nem hagytam volna annyiban.Annyira fel tudnak az ilyen emberek bosszantani!Nem mindegy hogy egyedül hol ül?
velem is történtek már felháborító dolgok,sajnos ilyen világban élünk.
:(

Ági,ha lementem a gépre a centit és fotóként akarom feltenni,nem engedi! :( Azt írja,hogy a fájl nem megengedett.

Képzeljétek! A nagy fiam,aki focizik,ma nyert a csapatuk a diákolimpián(foci),3hét múlva lesz az országos(gondolom megyénként egy jutott tovább,ezt nem tudom pontosan)döntő Debrecenben.Nyertek egy jutalom utat Lengyelországba,jövőhét csütörtökön mennek 4 napra.Olyan büszke vagyok rá!!
Sajnos az útlevele áprilisban lejárt!Pech!Most anyu ismerőse intézkedik,aki B.füred polgármestere,remélem tud tenni valamit,hogy szerdáig legyen érvényes útlevele!
Ha valaki tudna tanácsolni vmit ez ügyben örömmel venném!
Köszönöm!


üdv nektek

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok lányok!

Megint csak egy gyors bejelentkezés. Olyan jó újra köztetek! És meg kell, hogy monjdam, sokkal jobban bírom ezeket a kezdeti napokat,mint a szülés előtti napokat - akkor már tényleg minden bajom volt a nyűgösségtől. Úgyhogy finiselő mamik, kitartás!

A beszámolóm már elkészült (rutinosan, kézzel írva, a naplómba :) ), valamikor bedigitalizálom (begépelem :lol: ), egy rövidített verziót legalább. Ne csüggedjetek!

Ági! Jobbulást anyukádnak!

Kgk! A málnaleváél tea lehet, hogy Gabinak nem segített: nekem igen! Mondták az orvosok, hogy milyen érdekes, hogy ennyire fel van puhulva méhszáj. Szerintem azért is tudtam viszonylag hamar tágulni. Igaz, hogy a végeredmény szempontjából mindegy a dolog, tekintve, hogy császár lett belőle.

Éljen az alagsor! :) A következő babámmal akkor már felújított folyosókon várakozhatunk!! :roll:

Nagyon aranyosak a babák a képeken! Képzejétek, az uramnak az a legújabb heppje, hogy ne legyen kép Máténkról a neten, mert hogy a gyermeknek is vannak személyiségi jogai. :oops: Viszont én meg annyira szívesen megmutatnám őt nektek. Úgyhogy, akit édekel, légyszi írjatok mailt, a somogyiritakukachotmailpontcom-ra, és küldök képet! Bocs, hogy ilyen körülményes vagyok, majd elmúlik ez a baja a páromnak... :?

Mikor lesz a Margitszigeti találka??? Énmár alig várom, hogy kimozduljunk itthonól. Gyakorló anyukák, Ti hány hetesen vittétek ki először a levegőre a babát? Szerintem két hetesen jó időben már bőven ki lehet vinni... ugye?

Puszi mindenkinek, Lilla, Brik, még mindig nem felejtettelek el Titeket. A délelőttjeim nyugodtak, holnap megpróbálok telefonálni.

Üdv,
Rita
rita81
 
 


Ui. Császáros mamák! Nektek is érzéketlen a hasatok a vágás fölött egy tenyérnyi részen? Visszajön ott még valaha az érzékelés?
rita81
 
 


Sziasztok!

Rita (sorstars!) nalunk ugyanez van, marmint a képekkel kapcsolatban :P!
Egyszer raktam fel 1 db képet és tragédia lett belöle, mar azon voltam, hogy irok Apanak, a szerkesztönek, hogy szedje le :roll:. Köztes megoldas (kemény hetek munkaja :P): kép a profilban! Az most ugyis olyan pici, alig latszik valami :mrgreen: !

Levegözés: Szerintem mar siman kimehettek. A hugom februarban született, én augusztusban és az anyukank rögtön kirakott minket a levegöre mikor hazatért a korhazbol, semmi bajunk nem lett :mrgreen: Vincét 3 hetesen vittem ki elöször, de inkabb azért, mert NAGYON hideg volt és nagyon ki voltam purcanva, csak alvasra vagytam :D...!
Akkor varjuk a beszamolot :)!

Tényleg lefixalhatnank vmi datumot a talalkara! Hétköznap jo lenne nektek?

Lilla, elfelejtettem "mondani", Balintka nagyon édi :)! Nem sok latszott a papajabol a multkori képen, de nekem mégis ugy tünt nagyon hasonlit ra :D !

Pirus, Szabi sulyarol csak ennyit: :lol: :lol: Nagyon nyugis gyereknek tünik. Hogy boldogulsz az uj babakocsival? Ja és akartam kérdezni, mi volt a gond a bébé confort-al?

Timi , a te Hannad sem semmi :P! Mi "csak" 8 kilosak vagyunk, pedig hurka igy is van böven!
saara
 
 


Helló Mindenkinek! :D
Kész a szoba!
Ma még felmosom, ill. újra felmosom, hátha jobban látom a festékcseppeket!
Apukám küldött cseresznyét és epret! Teljesen tiszta, vegyszermentes, de mennyit ehetek belőle? Nincs valakinek valami jó receptje? Azt hallottam, hogy nem biztos, hogy jó, ha ezekből eszem!
Illetve, ha sokat eszem!
anid
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?