Új privát üzeneted érkezett!

Nikicske, Dávidnak (és Nektek :-)) nagyon boldog hónapfordulót!
Köszi Perla! Már 6-ik éve, de még mindig olyan fura :lol:

Szép napsütéses napot mindenkinek!
Pusszi!

Kép
manguszta
 
 


ÉÉÉÉÉÉJÁÁÁÁÁÓÓÓÓÓÓÓ!!!! LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!
Gratula a laptetőhöz (is)!Hipp-hip HURRÁ! :lol: :lol: :lol: Hogy hogy még mindig olyan fura?nem jössz jövő héten a dokihoz?
pusszantalak:Perla

Kép
perla1979
 
 

 
 

Sziasztok!
én is ritkán vagyok, de Zita még mindig egy duracelnyuszi, hétfőn volt egy éves, és ő is jár.. szóval nem unatkozunk :)

Manguszta drukk továbbra is!
Perla nekem a 6 hetes kontrollon mondta asszem hogy 2 hónap múlva menjek rákszűrésre.. khmm.. azóta sem voltam.. :/ Hajhullás szerintem normális, bár ijesztő.. rettegtem hajat mosni, mert a kezembe maradt a fél parókám .. :(
Zsuzska gratulálok a mesterhármashoz!!! :)
Eszternek is boldog első szülinapot!!
Minden baba olyan cuki!! még több képet csajok!!

Khm... tudtátok hogy már kedvenc Dokibácsink is babázik???? :wink:
Hjajjj olyan jó!! Jó egészséget a csöppségnek!!

A mi nagy egyévesünk:
Kép

hehe.. most nézem milyen találó is a vonalzón az a nyuszifüles :) :) :D

Kép
zpilla
 
 


Szia Zpilla!
Végre hallunk felőled!Isten éltesse ezt a csodálatos Titababát!Sok-sok boldogságot hozzá!Gondolom megvan! :lol:
Megszületett a legkisebb Gidai bébi?Mikor?Honnan tudod? :wink: jelentkezz gyakrabban és te is örvendeztess meg minket a fotóiddal!
Nagy pusszancs:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Zpilla, Titababát (és Benneteket is) isten éltesse!!! Gyönyörű aranyfürtös királylányod van!

Húha, dokibácsink máris apuka lett? Azt mondta még a múltkor, hogy szeptemberben megy szabira, gyerekezni fognak. Gondolom a frontok meghozták a bébet... És hogyhogy legkisebb, van már nagytesó? Nem igazán kérdeztem, mert hát olyan zárkózott, de valahogy úgy értettem, mintha ez a baba lenne az első?

Ha nem baj, nyígnék egy kicsit... muszáj beszélnem róla... nem olyan nagy ügy, de rémesen kiakasztott.
Szóval, családi (nagyon nagy családi) összejövetelen voltunk múlt hónapban vidéken. Évente egyszer van egy ilyen, pont mint egy lagzi, hosszú asztaloknál kaja, rengeteg rokon, süteményhegyek, ilyesmi. Nagyban esszük a főételt, amikor a kettővel odébb ülő anyósomat kérdezi a vele szemben ülő unokasógornő, hogy van-e nálunk gyerek és miért nem. Anyós erre elkezdi neki magyarázni, hogy nincs, és nem jön össze nekik. Mit csámcsorászik egy huszonharmadik rokonnal a legbelsőbb ügyünkön, ami egyes-egyedül rám és a férjemre tartozik, ill. arra, akit saját akaratunkból beavatunk. Ez nem ebédlőasztali téma. Nulla tapintat, otrombaság, nulla belegondolás abba, hogy ott vagyok hallótávolságban és esetleg ebben nem ő nyilatkozni hivatott fél. A francért nyilatkozik valamiről, amibe egyébként nincs is beavatva, amihez rohadtul nem ért, és ami nem melleseg nem az ő dolga.
Bizonyosan nem rosszindulatból tette, csak hirtelen jött a kérdés és végtelenül ostobán kezelte ezt a helyzetet, amivel fájdalmat okozott. És nyilván nem lehet egy hatvanéves embert megváltoztatni, ergo bármikor előfordulhat, hogy ilyen barommód beletrappol a közepébe. Klassz kilátások. Emberemmel megbeszéltem, persze neki is rossz ezzel szembesülni, de abszolút mellettem áll és ez megnyugtató.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!
zpilla gyönyörű ez a csajszi, lehet beszélek a pároddal, hogy nekem is "gyártson" egy ilyet! Merazénuram csak fiút tud:D

Mi is megünnepeltük Geri első szülinapját, tegnap, noha csak szerdán lesz, de keresztapuja csak most ért rá. El sem hiszem, hogy már eltelt egy év, és még egy fél év(nem egész) és lesz még egy kissrácom! ÁÁá lehet bevonulok vmi diliházba:)

Dokinknak meg tutira meg van a baba? Bár a 8-a már nincs messze, majd 11-én megyek hozzá, és jól kifaggatom:)

Puszi

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Köszi Perla! :)

Titababát Isten éltesse nagyon sokáig! Tüneményes!! :) Gyönyörű szőke kis tündérlány :)

Manguszta Nektek pedig gratula az újabb évfordulóhoz!!! :) Szerintem ne vedd annyira a szívedre anyósod "nyilatkozatát"... Az a baj, hogy ebből a szituból nem lehet jól kijönni... Ha nem mond semmit, akkor meg elkezdenek találgatni meg csámcsogni rajta, hogy miért nincs, lehet nem is akartok, vagy ilyesmi... az szerintem sokkal rosszabb. Inkább az unokasógornő szégyelhetné magát, hogy beleüti az orrát abba, amihez semmi köze... Legalábbis nekem ez a véleményem :S Az viszont nagyon klassz, hogy a férjed melletted van, és ez az ami a legeslegfontosabb!!

Csajok! Volt valaki a tegnapi kölöknet találkozón? Milyen egy ilyen? Persze mi még kicsik vagyunk ilyenhez, de később ha érdemes lehet elmennénk...

Szép napot mindenkinek!!!

Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Köszönjük a Zitadicsiket!
tuti hogy megvan az ifjabbik G. (ja és igen, ő az egyetlen babájuk ő A baba) csütörtökön délelőtt született. :)

Kép
zpilla
 
 


Zpilla!
Honnan tudsz te ilyen pontos infókat????????? :lol: :wink:
pussz:Perla

Kép
perla1979
 
 


ááá nem ilyen titokzatos a dolog, ismerek valakit aki volt Nála csütörtökön, vagyis csak lett volna mert helyettesítették, mivel ez az örömteli esemény történt :)

Kép
zpilla
 
 


Zsuzska!
Gerinek nagggggggggggggggggyon-nagggggggggggggggyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok!Rakhatnál fotót erről a nagylegényről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Jövő héten mikorra van időpontod?Lehet,hogy ismét le kell mondanom a holnapi időpontomat,mert ma kapott oltás Eszterem és holnap délután(inkább este)még igencsak belázasodhat...nem merem hurcolni lázasan...de még filózok...meglátom hogy alakul holnap délelőttig!Akkor átrakatnám jövő hétre az időpontomatés hátha talizunk...,ha lesz még hely egyáltalán! :wink:
pussz:Perla

Kép
perla1979
 
 


Boldog Gergőszüliapot kívánunk mi is!!!
igenigen, képetképet!!

Kép
zpilla
 
 


Zsuzska!

Isten éltesse sokáig Gergőt!! :) Hogy telt az első szülinap? Várjuk a képeket!!!

Üdv:
Niki

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


sziasztok!
Nagyon köszönjük a jókívánságokat, szombaton már megtartottuk a szülinapot, akkor ért rá mindenki, tegnap meg "napköziben" voltunk ott is felköszöntötték Gerit, volt sok süti meg minden. Részletek majd a blogomban.
Képet igyekszem, csak folyton csinálnak vmit a gépen, és nem képesek nekem felrakni egy fotoshopot, hogy lekicsinyítsem a képet, mert ide nagyot nem enged feltenni:(

Perla 4-re van időpontom, szerintem tuti van még hely, mert én hétfőn kértem, és én mondhattam h mikorra,, nem volt még sok bejegyzés.

Pusszantás

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska!
Ma voltunk...bár sikeresen elkéstünk :evil: jól fel is húztam magam :evil: :evil: :evil: de lényeg,hogy Eszter jól bírta az oltást és az egész utat :lol: most is itt hülyéskedik :lol:
Pussz
Perla

Kép
perla1979
 
 


Zsuzska!Isten éltessen még nagyon-nagyon sokáig!pussz:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok csajok!

Perla, nagyon szépen köszönöm, de én februárban tartom a névnapom! Azért köszi

Hát ez a hét ez borzasztó volt, anyukám eltörte a kezét, szerdán menni kellett a kórházba ultrahangra, persze vinnem kellett a gyerekeket, mert anyukám ugye kilőve.A 11-es időpont úgy látszik szart sem ért, 2-kor kerültem be, mert műtött a doki, állítólag aki csinálta. De utána meg 3 perc alatt lerendeztek mindenkit. Képzelhetitek mi volt ott.
Na erre tegnap mentem a dokinkhoz, gondoltam az már jobb lesz, hát nem, 4-re mentem, de a doki még sehol. 5kor jött, mert ő meg szülni volt. Gondoltam ennyire peches nem lehetek. Persze a doki fáradt, nem is akartam nyaggatni, de azért kértem csináljon egy uh-t ő is, tuti ami tuti. Hát jók a megérzéseim, egész a méhszájnál tapad a placenta, úgyhogy pihenni, emelgetni nuku, házasélet módjával, szóval az is nuku mert olyat mi nem tudunk, hogy óvatosan. Szóval vissza kell venni a tempóból nehogy leszakadjon a placenta. Na ennyit erről és ma még csak péntek van, van még 2 nap a hétből. De a jövő hét már biztos jobb lesz.
Esetleg volt vki ilyen cipőben?

Pusszantás

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Hűha Zsuzska! Már csak 20 hét :) Hogy telik az idő...

Egy kis segítség kellene... Amióta Dávid áll, egyszerűen nem bírom napközben lerakni aludni, csak akkor, amikor már elájul a fáradságtól... na de ezt kb másfél órás "hiszti" előzi meg :( Ha elalszik is max fél órát alszik... Teljesen el vagyok keseredve... ahogy lerakom, egyből ugrik fel az ágyban... leülni még persze nem tud, ezért nem is merem otthagyni, nehogy elessen...Estére már annyira fáradt, hogy muszáj legkésőbb fél 7-kor megfürdetni és lefektetni. Ti hogy oldottátok ezt meg?

Előre is köszi!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


nikicske!
hát kitartás, vannak ilyen rosszul alvó gyerekek, Máté volt ilyen, én adtam neki homeopátiás kúpot kb 3 hónapig minden este, utána "tanult" meg csak aludni. De ez is hülye kifejezés, biztos volt vmi baja, bár nekem csak este csinálta a műsort. Gergő már más tészta, ő első pillanattól kezdve egyedül alszik el, és külön ágyban. Máté a mai napig átjön hozzánk éjjel. Türelem, és próbálj meg rendszert kialakítani nála. Nem tudom, hogy van ez nálatok... Nekem még Gergő most is 2x alszik egy nap, van hogy 3x is, attól függ milyen fáradt. Próbáld meg Dávidnak a napi egy hosszabb alvást beállítani, hátha az is elég neki.

Kitartás!
Pusszant: Zsuzska

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!

Köszi Zsuzska! Már egy kicsit jobb a helyzet, mert nem veszem ki, ha üvölt, hanem ahányszor feláll, annyiszor visszafektetem és egy idő után elfárad a felállásban és fekve marad....utána már viszonylag gyorsan el is alszik... De már próbálgatja a határait... na meg az én türelmemet :D Azt hittem ez az időszak egy kicsit odébb van még azért :) Hát a napirend folyamatosan változik sajnos... mindig, amikor azt hiszem, hogy na végre kialakult, akkor tutira teljesen felborítja a fiatalember azt... :S A reggeli ébredés és az esti fürdés - lefekvés időpontja az ami általában ugyanaz, illetve a kajálások időpontja, de a többi... :shock:

Szóval még1x köszi :)

Többiek mi újság? Mindenki nyaral? Nagyon el van veszve az egész csapat...

Mindenkinek szép napot és kellemes nyár végét :)

Üdv:
Nikicske

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Szia Nikicske!
Nem,nem nyaralunk...zajlik az élet...meg hát nem tudok még ehhez a problémához hozzászólni... :wink:
Köszi az érdeklődést!!!!!!!!!!!! Eszterem egyre tüneményesebb:huncutkodik,sikongat,felfedezte,hogy van lába... :lol: és használja is a párnával való birkózásakor :lol: :lol: :lol: nagyon édi...az evés és az alvás nem az erőssége,de azért szépen fejlődik...fekvésből felfeszíti magát,muszáj "ültetni",amit nagyon élvez,végre tágasabb a világ :wink:nagyon ritkán előfordult,hogy véres volt a kaksija! Holnap megyünk a gyerekorvoshoz,remélem mindent rendben talál majd!
Dobj majd képet arról a kis gézengúzról! :wink:
pussz mindenkinek!
Többiek,meséljetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
2 hónapja vidékre, nincs időm netezni, de majd jövök., bár így sajnos én már nem erősítem a Gidai dr úrhoz tartózok táborát :( egyik szemem sír, a másik nevet!

Örömmel olvasom viszont hogy végre a dr.úr és a felesége is megtapasztalhatják az élet legfantasztikusabb dolgát.Szülőnek lenni! Hihetetlenül boldoggá tesz egy olyan ember öröme, aki a nőkre tette fel az életért és a gyerekekre. Bevallom megkönnyeztem:)
Kívánok Nekik sok örömet, boldogságot és további jó munkát! Remélem sikerül neki összeegyeztetni ezt a sok munkát a családdal és mindenki boldog lesz :)

Reméelm majd azért tudni fog erről is:)

Boni
[img:yucp9am9]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1334832748.9884.gif[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb4f.lilypie.com/XHwTp2.png[/img:yucp9am9]
[img:yucp9am9]http://lb1f.lilypie.com/6zjXp2.png[/img:yucp9am9]
bonianyu
 
 


Szia Bonianyu!
Végre hallunk felőled...bár elég szűkszavú voltál,de legalább itt vagy!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Igen,én is hasonlóan érzek a dokibácsinkkal kapcsolatban:biztos különleges érzés lehetett a saját babáját világra segíteni :P A múltkor,mikor gratuláltam neki,majdnem poénkodtam is vele,hogy "apás szülés volt?"...de aztán mégsem,belémfojtották a szót... :wink: no,szóval szupi,hogy most már Ő is babázik,bár először tök furi volt elképzelni!
minden Gidai-funt pusszantunk!Élvezzétek még a szép nyári napokat!
Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Hogy bírjátok ezt a dög meleget? Én már kezdek kitikkadni. És főleg az volt a hülye aki nyárra találta ki a befőzéseket:)
Tényleg, rajtam kívül van most itt vki babás? Tavaly azért rosszabb volt utolsó idősnek lenni ebben a melegben, de azért most se kutya. Gyerekeket olyan nehéz bent lekötni, nem akarnak semmit, csak kint játszani, de hát sokáig nem lehet kint tartózkodni.

Megünnepeltük a hétvégén Máté szülinapját is, bár igaz csak ma tölti a 3 évet. El sem hiszem, hogy már ekkora. Kapott tőlünk biciklit, na most azt nyomja egész nap, és nagyon ügyes, nem gondoltam, hogy ilyen hamar megtanulja:)

Apropó 7végén nincs kedvetek strandolni egyet? Mi úgy néz ki megyünk a Palatinusra, ha gondolja vki, akkor összefuthatunk.

ja ez meg épp most történt. Máté játszik mellettem, egyszer csak felpattan, Megyek kakilni, rohan szegénykém. aztán kiabál. Anya gyere már gyorsan, kakiltam a bugyiba:) Szegénykém nem ért oda:)

Pusszantás mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska!
Nagyon sok boldogságot a nagy legénykének!Nagyon cuki lehet!Várjuk ám a képeket! :wink:
Pussz mindenkinek

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
Pár kép a srácokról
Kép Búcsúban

Szülinapos Máté Kép

A szülinapi ajándék, az új bicaj:) Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!
Pár kép a srácokról
Kép Búcsúban

Szülinapos Máté Kép

A szülinapi ajándék, az új bicaj:) Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok!
Pár kép a srácokról
Kép Búcsúban

Szülinapos Máté Kép

A szülinapi ajándék, az új bicaj:) Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Amikor jófiúk Kép

Vasárnap strandoltunk, szerencsére jó időnk volt. Gergő természetesen nem marad meg a direkt neki való kis úszócsónak vagy micsodában, neeeem, neki anya kezében kell lubickolni egész nap. Na ennek ez lett az eredménye. Ahogy kivettük a vízből kb elájult :) Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


S.O.S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:
Milyen fájdalomcsillapítót tudtok fogfájásra szopi alatt????????????????????????????????????????A fogdoki nem csinált semmit a rohadtul bedurranó metszőfogammal,(!!!!!!!!!!!!!!!!!!)hanem csak röntgen után,holnap!Amiket ő javasolt nem szedhetők!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Megőrülök!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon fáj!Az ügyeletről is oda küldenének?????????????????
pusszantás:Perla

Kép
perla1979
 
 


Szia Perla!
Egyetlen dolog jut eszembe, a pálinkás vattával borogatás... Csak ne nyeld le... :roll: Nem t'om, hogy nyálkahártyán keresztül mennyi szívódik fel...

Kép
manguszta
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... bejött egy bogár, mindet ki szoktam engedni az ablakon, és ahogy mentem a sötétben, tiszta erőből belerúgtam a nyitott konyhaszekrény ajtóba... most borogatom... :cry:

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!
Hát a te eseted se lehet kellemesebb!És belerúgtál bosszúból abba a fránya ajtóba????????????????????????????JOBBULÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi,már könnyebb vagyok néhány ml gennyel :cry: :cry: :cry: hát...szörnyű volt 3 napig szenvedni...most gyökérkezeli,de azt magyarázta,hogy a gyulladás "megette" a csontot,úgyhogy a gyökérkezelés után irány a szájsebészet :cry: :cry: :cry: de még mindig fájdogál...talán ma már aludni is fogok :wink:
Zsuzska!
Neked is köszönöm a tanácsot!Igazából semmi nem hatott,csak a Cataflam,úgyhogy sor került az első Sinlac vacsorára :wink: nagyon bejött neki,most már szopizni sem akar :evil: :evil: :evil:
Persze most kellett megjönnie is tavaly júni 19 óta :oops: Ja:nagyon szépek a srácok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ajánlom majd Eszternek is őket!:)
pussz mindenkinek

Kép
perla1979
 
 


Manguszta!
Hát a te eseted se lehet kellemesebb!És belerúgtál bosszúból abba a fránya ajtóba????????????????????????????JOBBULÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi,már könnyebb vagyok néhány ml gennyel :cry: :cry: :cry: hát...szörnyű volt 3 napig szenvedni...most gyökérkezeli,de azt magyarázta,hogy a gyulladás "megette" a csontot,úgyhogy a gyökérkezelés után irány a szájsebészet :cry: :cry: :cry: de még mindig fájdogál...talán ma már aludni is fogok :wink:
Zsuzska!
Neked is köszönöm a tanácsot!Igazából semmi nem hatott,csak a Cataflam,úgyhogy sor került az első Sinlac vacsorára :wink: nagyon bejött neki,most már szopizni sem akar :evil: :evil: :evil:
Persze most kellett megjönnie is tavaly júni 19 óta :oops: Ja:nagyon szépek a srácok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ajánlom majd Eszternek is őket!:)
pussz mindenkinek

Kép
perla1979
 
 


perla!
azért erőltesd még a szopit, nehogy már....ha meg ráadásul meg is jött akkor lehet a tejcsid is kevesebb, de azért ne adjátok fel!
Ja és a fiaim már elkeltek, elrendeztük már a házasságokat:)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Szia Zsuzska!
Igen:nem adom fel,6 hónapig ki szeretném húzni..bár sokkal tovább szerettem volna :cry: :cry: :cry:
Estére sikerült még belázasodnom is a kiújuló fogfájás mellé...ma pedig szétesik a fejem,úgy fáj...de már kibírom gyógyszerek nélkül simáááááááán...
Sajnálattal olvastam,hogy elkeltek a srácok :wink: no,sebaj,itt is szép fiúk vannak ám... :wink:
szép napot:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!!!!!!
Hol vagytok elveszve?Mindenki nyaralgat még egy picit? :wink:
Csak beugrottam elújságolni,hogy már NEM FÁJ A FOGAM!!!!!!!!És 4 nap után tegnap végre sikerült kaksizni szegény Eszteremnek!Akinek nem volt még ilyen problémája,az most biztos kiröhög...rég örültem már ilyen apró dolognak...
És..még egy jó hírt szeretnék elújságolni:képzeljétek,egyik ismerősömnek több évi sikertelen próbálkozás és lombik után...miután már beletörődött a helyzetbe...spontán teherbe esett...na ez is az a kategória,amit nem mindenki tud igazán átérezni....Manguszta!Vannak csodák!!!!!!!!!!!!Már én is hiszek bennük,mert az egyik itt pihenget a cicimen :wink:
Ja:és...azért hogy ne felejtsük el kiről is szól ez a fórum:hogy van a mi ujdonsült G.apucink?Mit tudtok Róla?
pusszantás mindenkinek:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
Doktorunk a legutóbbi alkalommal azt mondta, hogy szabin lesz augusztusban (lehet, hogy átnyúlik a szeptemberbe?) de a rendeléseket megtartja, szülni, inszemezni a kórházba is bejár ezalatt is. Ennyit tudok...
Tényleg, hogy hívják ifj. Gidait? :-)
Pussz!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Perla, de jó, hogy már nem fájol!!! Irdatlan dolog a fogfájás. :-(
És grat a kaksihoz is :-) Az nem jó, ha napokig akadozik... de hát lehet, hogy ebben a nagy melegben "besült"... :roll:

Kép
manguszta
 
 


Manguszta!
Hogy vagyogat a lábad??????????????????

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!
tényleg jól eltűnt mindenki!
Örülök, hogy van a dokink, mert 2 hét múlva megyek hozzá. a héten lesz a cukorterhelésem is.
Ja a dokink kisfia is János:)

Pusszantás

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Helló Zsuzska!
Tyűha,már itt tartasz?????????Te jó ég,hogy repül az idő!Eszterrel egyidősök vagytok! :wink:Hogy vagytok?Hogy viselted ezt a szélsőséges időjárást?
NAGY pussz és vigyázz magatokra!
ja és honnan tudod,hogy ismét János érkezett a családba?

Kép
perla1979
 
 


Halihó!

Láb megmarad :-), nem fáj, egy csinos lilácska folttal vagyok gazdagabb. A borogatás csuda dolog :-).
Pusszantás, a csöppségeknek is!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok csajok!
Hol vagytok?Hogy vagytok?
Zsuzska!
Milyen lett a terhelésed?
Nikicske!
Hogy alakul a napirendetek?
Manguszta!
Ment 1 privi! :wink: Legalábbis remélem! :wink:
pusszant mindenkit:Perla és Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára perla1979 2011.09.10 09:48-kor.

Kép
perla1979
 
 


Hűűű, micsoda rallyversenyzőnő!!!! :D És mekkora már!

Kép
manguszta
 
 


Csajok!
Ti milyen fürdetőt használtok?A gyógyszertárit vagy vmilyen mást?Mikortól lehet a gyógyszertári helyet mást használni?Van vmi jó,bevált "márkátok"???
pusszant mindenkit:Perla

Kép
perla1979
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, Perla!

Nagyon cukik a gyerekek!!! És hihetetlen, hogy milyen nagyok!! A többiek is rakhatnának fel új képet :)

Hogy vagy Zsuzska? Nagy már a pocid? Már csak 16 hét!!! :)

Manguszta! Hogy vagytok? Mi újság?

Perla! Én alig vártam, hogy betöltse a 3 hónapot és végre ne a gyógyszertári ragacsos fürdetőt kelljen használni... :lol: Mi először Babe-t használtunk, most tértem át a Níveára... Mindkettő nagyon jó szerintem, csak a Babé nagyon drága és hát ha GYED-en van az ember.... :roll: Szóval most Níveázunk... Nekem annak a popsitörlője vált be a leginkább, ezért vettem ilyen fürdetőt és testápolót, de nem bántam meg.

Napirend még mindig össze-vissza :cry: Egyik nap tök jól alakul, reggel alszik egy nagyot meg ebéd után, másik nap meg reggel picit, ebéd előtt picit, uzsi után picit vagy annyit se... és estére nagyon nyűgös :? Szóval nem tudom mit csinálok rosszul...

Dávid folyamatosan igényli, hogy vele legyek... Ha azt szeretném, hogy egyedül játszon, mert pl. főzök, vagy pakolok, mosok stb, akkor hisztizik... Úgyhogy ezeket mindig akkor kell megcsinálnom, amikor épp alszik... Nektek a gyerekek eljátszanak maguk, vagy ti mit csináltok??

Pusszantás

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

KépKép
nikicske
 
 


Szia Nikicske!
Hát a napirenddel mi is kicsit hadilábon áll(t)unk!Remélem,hogy már írhatom múlt időben! :wink: Mostanában kezd kirajzolódni valamiféle napirendszerűség :roll: A délelőtti szopik után elég jól visszaalszik,délután már nagyon változó az alvásigénye.Szerintem sok múlik az időjáráson is..mert a múltkori borús napokon többször is beszunnyadt,de csak fél-1 órákra...Sokat olvastam ilyen témában,és "alkalmaztam" a sok okosságot...valóban bevált az örök tanács:le kell fárasztani őket!!!!!!!!!Rengeteget kell velük foglalkozni!Én is pl. úgy vasalok,hogy ott van velem az ágyon és valamilyen játékot adok neki,de azért be-bejelentkezem a játékába,hogy érezze,ott vagyok...és persze "beszélgetünk" közben... :wink: Néha enni is úgy szoktam,hogy odatolom babakocsival a konyhába :? ez neki is jó,mert sokat nézelődik,tapasztal,amitől aztán majd kis játék után már be is kábul...szóval mindenbe próbálom őt bekapcsolni:ez nekem is jó,mert szabad a kezem,neki pedig ezáltal kitágul a világ és kellőképpen "lefárasztja" a világ zaja.Szóval a délutánok amolyan "közösek",és emiatt sikerül is előbb-utóbb elálmosodnia :P ....persze nekünk sem sikerül ám minden és mindig,mert ő nagyon szarul is eszik:keveseket és nem is igazán éhes...nekem pl ez nehezíti meg a napirend kialakulását :evil: nagyon résen kell lennem,és kitalálni,hogy esetleg éhes-e,mert inkább nyíg a fáradtságtól,mint az éhségtől :twisted: és csak mostanság kezdek én is belenyugodni,ha 1-1 alvás kimarad...nem gépek,hogy csak egyenek-játszanak-aludjanak...nekünk sem megy mindig egyformán az éjszakai alvás,nem? :wink: A másik dolog pedig:ha mégis csak te kellesz neki,én nem tudja elfoglalni magát sehogysem...az sem gond...elvégre csak egyszer van ilyen az életünkben.."hagyja a dagadt ruhát másra"-ilyenkor ez a jelszavam :wink:
Köszi a tippet a fürdetőről!Mi kipróbáljuk az aloe verás Forever-ös folyékony szappant....sokan erre esküdnek :roll: majd meglátom... :wink: Te is dobhatnál már képet a nagylegényről!
Csajok!
Egy kérdés:szoptatás alatt mennyire "nem veszélyezteti" a csecsemőt a lidokain injekció?Mert a betegtájékoztatón ez van,és még:"de kellő körültekintéssel kell eljárni" :roll:
Pusszant minden kicsit és nagyon:Perla

Kép
perla1979
 
 


Csajok,anyucik!
Ti mivel kezdtétek a hozzátáplálást?Pontosabban arra lennék nagyon kíváncsi,hogy ti 6 hónapos kora ELŐTT adtatok-e babakekszet a bambiknak?Mert a védőnőm-aki elég maradi és fura-azt hajtogatja,hogy adjak neki,pl.almával,hogy megismerje a szervezete a glutént.Hát szégyelltem már magam,hogy ezt szajkózza állandóan és még mindig nem csináltam azt,amit mond...így hát vettem Milupa babakekszet,de én marha nem is nagyon figyeltem,és hát lám...24%-a cukor!!!!!!!Hát lefagyott az arcomról a vigyor, és bár ma kipróbáltuk(nagyon bejött neki!!!),de a cukortartalma miatt nem igazán szeretném használni...nézek vmi "diabetikusat" ...már ha annyira KELL adni...Mik a tapasztalataitok,véleményetek?Tényleg rengeteg marhaság kering a neten,és hát nem tudom,mire hallgassak:a szívemre,vagy az eszemre!?Nem szeretném sem búra alatt nevelni,sem elbaromkodni az egészségét! SEGÍTSETEK!
Remélem mindenki jól van és nem magammal fogok fórumozni ezután!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Nagy-nagy puszi minden kicsinek és nagynak!
Perla

Kép
perla1979
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: