Új privát üzeneted érkezett!

Paat!
Mi nem vagyunk egy titkolózós család Kép. Beni együtt ment Apával a fenyőfáért, aztán együtt négyen díszítettük fel, amit nagyon élveztek a fiúk!! Az ajándékot nálunk nem a Jézuska hozza, hanem tőlünk kapják, a titok egyedül az, hogy mit kapnak. Biztos van olyan, akinek ez illúziórombolónak tűnik, de nálunk így is nagyon családias és meghitt a hangulatKép

Zsu, Stuci!
REmélem hamar kilábaltok ebből a gödörből!

Anna!
Nagyon szép a konyhátok!! Az eladásokhoz meg csak gratulálni tudok! Hogy csinálod?
Énbelém semmi üzleti érzék nem szorult. Ha a párom és az anyukám nem "menedzselnének", ellepnék a lakást a dekucuccok Kép

Képzeljétek mi volt a ma reggeli programom! Előszedtem az összes régi, kicsit hibás képemet, szatyorba pakoltam őket és húskloffolóval miszlikekre törtem! Olyan jó érzés volt Kép Aztán zutty a kukába...lett egy csomó szabad hely a konyhaszekrény tetején, és még jól is esett Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Zsuzsimanó remélem megoldódott már az affér! Ez mindenkinél előfordulhat, szerintem nincs olyan párkapcsolat, ahol néha ne lenne konfliktus!

Anna! Gyönyörű az új bútor, hát ez tényleg nagy meglepi lehetett neked! Érdemes volt várni rá!!!
Az eladási rekordot szerintem Te vezeted, hihetetlen mennyiséget gyártottál és adtál el!!!

Stuci! Azért jelentkezz ha előkerültél, hogy tudjuk nem kell a miskolciakat mozgósítani - bár azt hiszem ők elindultak szökőárból menteni!!!

Én egyébként Pesttel úgy voltam, hogy megkértem az ismerősömet, hogy ne jöjjön ki elém a buszhoz, hogy magam győzzem le a félelmemet a pesti közlekedéstől. Mert én attól pánikoltam, hogy merre kell mennem, nem találtam tájékozódási pontokat. Persze akitől megkérdeztem, hogy melyik metróra kell szállni, a másikra ültetett volna fel, aztán csatlakoztam két fiatal lányhoz, mentem utánuk, mert azt mondták, ők is a nyugatihoz mennek! Az ismerősöm kérdezte, hogy vettél jegyet?? MOndtam, hogy nem, mentem csak a lányok után! Persze azoknak biztosan bérletük volt!!! He-he-he! Ingyen utaztam!!
A másik pesti sztorim, amikor vártam, hogy egy széles úton zöldre váltson a lámpa!! Exem meg a túloldalról röhögött, mert nem nyomtam meg a gombot...
Falusi kislány Pesten!!!!

Jubi! Gratulálok! Biztosan nagyon jól esett, hogy megsemmisítetted a képeket - bár nem hiszem, hogy neked volt nem sikerült alkotásod!!!

Edit
anizs007
 
 


SziasztokKép

Köszi a fenyőfánk nevében a kedves dícséretet! Még jó, hogy akkor lefényképeztem, mert ha most látnátokKépKép marci kezelésbe vette......

JubiKép
Jól kezded az újévetKép Ezentúl csak a tökéletesre törekszelKép Én is kidobáltam a béna, kallódó képeimet. Nem sajnáltam őket....

AnnaKép
Ez a konyha!!! Hmmmm...imádom! Ez a nagy vágyam, az ilyen színű és az ilyen páraelszívós! Ugye az az?? Olyan kis pereme van, díszekkel.

StuciKép
Én is szörnyűeket álmodtam. Remélem azért nagyon jól fog sikerülni a látogatás! Jelentkezz, hogy épségben hazaérkeztélKép

PaatKép
Mikor jönnek a képek a fátokról?? Már nagyon kíváncsi vagyok az sk. díszekre!

KodaKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Hali!

Jubi!
Köszi, hogy leírtad a titkotKép Miért lenne illúzióromboló?! Nekem akkor lett az egész gyerekként az, mikor megtudtam, hogy mégsem a JézuskaKép Pedig 7 éves voltam. Viszont nem tudtam/mertem változtatni. Van, ahol Jézuska csak a fát hozza, van ahol csak az ajándékot teszi alá, de egy barátnőmnél csak egy ajándékot hoz a fával együtt, a többit egymásnak adják - félút.
Na, befejezem, majd jövőre dec 20-án parázhatok újraKép
Látom, te is a konyhaszekrény tetejére pakolszKép
Kis raktáraink...Kép

Tudom, ez sem ide való, de nem tudom, hogyan kell új topikot indítani:

Anna!
Nekem is az új konyhám a baj: mi másfél éve költöztünk, kb. fél éve van meg a konyhám, de falburkolat még semmi. A stílusához rozsdamentest terveztem, csak majd' 3 m és csak egy nagy gyárban tudják félhivatalosan lehajlítani. A napokban Andrásom ragasztott parafaburkolatot a tűzhely fölé és egész kedves. Eljátszottunk a gondolattal, mi lenne, ha ezt tennénk mindenhova, de nem tudom mennyire tisztíthatóKép Sajnos konyhailag nagyon steril vagyok
Segítség!!! Akinek van benn tapasztalata:
Rozsdamentes vs. parafa???

Bocsánat mindenkitől, talán a lakber. topikba átteszem...
paat
 
 


Paat!

Nekem parafa van mindehol a konyhabútornál. Eddig tökéletesen le tudtam tisztítani, mivel vastag lakkréteg borítja az egészet. Sajna amikor mi vettük még nem voltak színes parafák, így csak a hagyományos maradt. De ma már olyat veszel, mintha csempe lenne! És bármilyen színben kapható. Igaz nálunk baromi drágák. A natúr 4500.-/nm2 a színezett pedig 7000.-/nm2-től a csillagos ég!
Rozsdamenteset még nem nagyon láttam, így nem tudom, hogy az hogy nézne ki. Viszont az takarítani...hm...nem marad foltos? Én mosogatótálcában sem vettem rozsdamenteset!

Viszont már nagyon nem is kell mosogatótálca, mert az eddigi képeladásom... nos... futotta egy mosogatógépre! Ez volt minden vágyam! Abba is hagytam a képek készítését! Kép És még a fiamnak is tudtam ruhákat venni! Kép
Bocsi, ezt nem nagyképűségből írtam, csak nagyon örülök! Kép

Anna! Gratulálok az eladáoshoz!!! Együtt érzek veled, hogy milyen fáradt lehetsz! Nem semmi ennyi képet összehozni ilyen rövid idő alatt! + még itt a karácsony! Ügyes vagy de nagyon! A konyhád nagyon tetszik!! Kép Érezd magad nagyon jól benne! Kép Kép

Remélem mindenkinek jól telt a karácsony! Itt jó volt minden, csak dokihoz járkáltam. Migrénem lett. Még sosem volt! Kép Idegi alapon, a ház miatt! Kép Úgy néz ki, hogy Hágába viszik az ügyet! Kép De nem is panaszkodom! A kisfiam nagyon élvezte az egészet és most szerencsére még a fa is nagyon tetszett neki! Ugrált örömében és azt kiabálta, hogy szép szép szép! Olyan édes volt!

Be is fejezem! Képekkel is jövök majd, csak fotóznom kellene!

További kellemes ünnepeket mindenkinek!
Anikó Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó! Gratula a mosogatógéphez! Nem nagyképűség ez, megdolgoztál érte keményen!!!!!!

Mi van a házzal??? Én ezek szerint valamiről lemaradtam!!!???
A képeket kíváncsian várom!
anizs007
 
 


Anykó!
Jaj de jó, hogy válaszoltál!!!
Mert ha mégis parafa és lakk, akkor ugye egy kis dekupi is belefér?!KépKépKép Hehehehe
Csak a dekulakk csíkos marad, a parkettalakk megfolyhat, a szórás nem fed tökéletesen...
Mert gondolom ragasztás után lakkoztatok...
Plíííz, egy utolsó infót a felrakásról, meg esetleg egy képKép
Gratula a sikeredhez! Én is áldom a gépet, napi 35-40 perc spórolás, amit mind kikupálhatunkKép
Jobbulást a fejedhez!
paat
 
 


Paat!

A lakberendezési topikban válaszoltam. Fotózom, még este felrakom a konyhámat!

Anikó Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Paat!
Örülök, hogy nem haraptad le a fejemet Kép Hát igen, azért mondjuk meg az igazat a fiúknak a karácsonnyal kapcsolatban is, mert nem szeretnénk, hogy pár év múlva, amikor már maguktól is rájönnének azt kérdezzék tőlünk: "De hát eddig miért hazudtatok nekünk?" ...ezt nem mertem leírni, de hogy ilyen "megértően" reagáltál, hát felbátorodtam Kép

Anyko!
Neked is gratula a hatalmas forgalomhoz és bevételhez!! Kép...és persze a mosogató masinához is!! Én is régóta vágyok rá, de hát albérletbe minek...na, majd ha felépül a házunk..én nem tudom Paat hányszor mosogatsz egy nap, de én vagy ötször, és az nem egy félórát vesz el a napomból, hanem többet Kép

Ánizs!
Bocs, hogy ideírom!!
Félretettem neked, amiket kértél, azt a negyedet még megnézem, hogy van-e, én pedig kérném a
oliva keretben
szakács bagettel
margaréták
szalvétákat. Köszi!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kodám!

A karácsonyfánk és a kérdéses konyhafal az oldalamon az egyebekben.
Bocsi, de család az ajtóban, kabátban várKépKépKép
paat
 
 


Sziasztok!

Csak villámgyorsan beugrottam, hogy megmutassam a karácsonyi alkotásaimat, ha már annyit segítettetek a krétázással kapcsolatban.Kép Másra most nincs időm, még olvasni sem, bocsi!

Zsizsa

Innen jönnek a képek (nem mind dekupi): http://babanet.hu/album/main.php?album=4220&page=2&image=99076

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!
Megvagyok, bár Lőrincre már nem mentem ki. Csak Kispestig jutottam.

Zsizsa! csoda szépek , az órákat mire festetted?

Lányok, nem tudok a portálra szalviképet feltölteni. A kiskép negatívban jelenik meg, csak a kinagyításkor jön be a rendes színe. Ti tapasztaltatok már ilyet?
Írtam már a webmesternek, de Ő is értetlenül áll a dolog elött. Amit én fotózok az okés, de pl. olyan szalikép ami már fent van egyszer azt most nem tudom ua.minőségbe felrakni.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Ágiboszinak elsősorban:

Nekem ilyen lett a Mazsolám és Soma nagyon szereti.

Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Paat!

Örülök,hogy sikerült nézegetned,már azt hittem,hogy elvesztél!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Paat!
Írtam a lakberendezési topikba és feltettem a konyháról a képet! A te konyhád nagyon tetszik!

Hoztam pár képet mutatóba. Megrendelésre készültek. Van még csak azt elfelejtettem lefotózni. Kép Majd máskor. És van egy órám is. Igaz nincs készen, mert nem tudom, hogy milyen stílusú számokat fessek rá. Azért öszeraktam és fel is tettem! Kép Nem látszik jól a képen, de zöld a széle. Krétázva van.
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=79
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=80
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=154
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=155

És a régen elkészített nagy mécsesem..végre használatba vettem! Kép Nagyon hangulatos! Kép
Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Zsizsa!
Az előbb kimaradtál!
Csupa szép dolgokat készítettél! Nem is tudnék választani belőlük, mert mind nagyon tetszik. lapozgatva azt mondtam magamnak, hogy húúúú ez a fekete tulipános..ez kéne..aztán tovább lapoztam és elbizonytalanodtam! Kép Gratulálok, mind gyönyörű! Ügyes vagy!

De mindenki szépeket alkot! Kép És a mazsolás könyvet belülről nem lehetene megnézni? Kíváncsi vagyok! Kép

Teszek fel a honlapomra én is a karácsonyfánkról képeket!

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és az elismerést.KépKép nagyon jól esett.
Zsizsa!
Gratula a szép alkotásokhoz!
Stuci!
Örülök, hogy meg vagy!
Én ezért nem tettem fel tegnap az öszest, pedig van szalim is és képeim is. Bíztam benne, hogy ma már jó lesz. Kép
Jubi!
Nagyon bátrak vagytok! Én is így szerettem volna a gyerekeimnek a karácsonyt, de ... (nem voltam elég bátor). Így nálunk az angyalok hozzák az ajándékokat. -most még-(mert a kisebbik fiam már mondogatta, hogy ő tudja, hogy ki az angyal. ...)
Valahol sejtik is , de még is hisznek is .
És még selejtezni is mertél. Ez igen!
Igyekszem a képekkel, jó pihit és jó munkát!
Anna
annaa
1133
 
 


Anyko!

Mazsola könyv belülről teljesen megegyezik Ágibosziéval,mivel tőle kaptam.
Dec.22-én feltette ide ő is a képeket,én már nem fotoztam le belül.

Jucus
20170114224602
 
 


Az elöbb lemaradt!
Koda! Igen az páraelszívó, csak még nem műkszik, mert villany szerelőnek előbb jönni kell.Kép
Anyko!
Szóhoz sem jutok, olyan szépeket alkottál!Kép
Anna
annaa
1133
 
 


Plussz 1 kép, aminek holnap remélem örülni fog a keresztfiam:
Kép
Kár, hogy nem látszik, de tele van csillámmal és műhóval.
annaa
1133
 
 


Anna!
Jó, hgy itt vagy! Ma végre feladtam a sok szalvétát! Csak a nárciszosból nem találtam egy darabot sem. Kép Nagy baj? Remélem nem. Jól becsomagoltam, bízom benne, hogy mind épségben ér oda! Aztán dekupálhatsz! Kép Én ezekből már nem tudtam mit csinálni. Mindből lett valami alkotva, de már zömében elkeltek, másikat pedig nem akartam csinálni! Alkoss sokat és szépeket, aztán muti! Kép
A keresztfiad biztos örülni fog, hisz nagyon jól sikerült ez a képed is! Csak sajna a csillám nem látszik rajta! De odaképzelem! Kép

Feltettem a karácsonyi képeket! Kép Meg lehet kukkolni őket. A decoupage közé raktam! Rajta van a kisfiam is és apa is! Kép Bibiiii én nem! Kép

Szép álmokat!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
No én is vagyok ám!Kép Le vagyok döbbenve én itt az évvégi lustaságomat tudom, Ti meg már dekupáltok?! Nagyon sok szépséget mutattatok itt, hát az idén is fel kell majd kötnöm azt a bizonyos fehérneműmet az tuti ha ide akarok járni!Kép
Nálunk is nagyon szép csak kissé fárasztó volt a karácsony. Nekünk apa most nem vehet ki szabit mert évvégi elemzéseket, értékeléseket kell készítenie így még csütörtökön dolgozott és az ünnep után hétfőn már kezdett is!Kép Csütörtökön éjszaka kellett volna díszítenünk hagyományosan a fát, de nem jött össze mivel még nem volt meg a fa. Sajnos itt alig volt választék és baromi drágák voltak. szegény párom még vidékre is kiment az erdészetbe de mire munka után kiért az már zárva volt! No a lényeg, hogy csak pénteken lett fánk viszont gyönyörű szép! Normandiai fenyő és nálunk minden évben tetőtől talpig fa van szóval szép is és nagy is! -az ára meg már uniós! No ígyx a gyerekeket be kelltt vonni a díszítésbe mert máshogy nem tudtuk megoldani. Én addg csak főztem és sütöttem! Az este a vacsi után -én mint angyal -becsempésztem az ajándékokat a fa alá. És aztán mentünk megnézni, nagyon örültek a csemeték, bár ez is érdekes volt. Hiszen mi nem tudjuk senkinek sem lepasszolni őkket így vittük magunkkal őket a játéknagykerbe vásárolni. Mondtam is megyünk meglepetést venni!Kép De amit nem láttak az lett az ajándék. sőt én képeket is csináltam nekik és Hanga meg is kérdezte "ezt a Jézuska csinálta?" Közöltem veke, hogy nem hanem én csak az angyalka tette oda!Kép
elsőnap voltunk megnézni a gyerekek pásztorjátékát, majd nekem megint a főzés következett hiszen ez a nap a keresztpapájé csak ő vegetáriánus...tehát a töltötthusi neki nem jön be!Kép Ő jött du 2-re aztán este lett egy maratoni filmnézés..én éjszaka kettőkor dőltem ki, a férjemmel ők reggelig nézték!Kép
No és akkor másnap mentünk a nagyszülőkhöz. Ebéd mamáméknál, vacsora anyósnál-akinek mégiscsak adtam egy kis képet...Kép Este meg haza...
Szóval sűrű volt de szép! De jó lett volna ha tudunk többet pihizni.
Jubi! 23.-án éjszaka Ákos volt a Kossuth adón hajnalig! Hallottad? Nagyon jó volt!Kép
Mi is csináltunk fotót csak mi hagyományos géppel így majd februárbn mutizok!Kép
na menek mert Lillus követel!
sziaSZTOK
ABBY
abby
 
 


Itt vagyok, megkukkoltam a szebbnél-szebb alkotásokat!
Zsizsa már megint jött-mutatott- és elkápráztatott! Tényleg nehezen lehet valamire rámondani hogy ez a legszebb, hiszen mindegyik kiválóan sikerült!!!

Anykó is nagyon sikerült munkákat mutizott itt nekünk!

Anna téli tájas képe is nagyon tetszik, biztosan nagy öröm volt a keresztfiadnak!!!

Mi beosztottuk a karácsonyt: szenteste otthon, Katinkával közösen főztünk, nagyon nagy sikere volt a menünek. Karácsony napján ebéd anyukáméknál, karácsony másnapján csak a két gyerek ment anyuékhoz barátnőstől, barátostól, én már oda sem fértem volna az ebédlőasztalhoz!

Lányok és asszonyok! Tegnap karácsonyi rádadásnak Olivértől kaptam egy olyan pizzasütőnek nevezett nagy kerek sütőlapot üvegfedéllel, de nincs semmi recipém hozzá!!! Állítólag nagyon sok féle finomságot lehet benne sütni! Ha tudtok hozzá ötletet, illetve recepteket adni, kérlek emilkében vágjátok már hozzám!!! Köszönöm!
anizs007
 
 


Sziasztok CsudaÜgyesek!Kép

Na, én is előkerültem a nagy karácsonyi láz utánKép, bár csak néhány pillanatra kukkanthattam be, mivel ezidáig állandóan vendégeink voltak és még 3 napig vendégek jönnek-mennek...szóval alig élek.
Viszont megszemléltem az alkotásaitokat, hát ismét csak ámulok és bámulok!!! Csuda ügyesek vagytok és nagyon leleményesek!Kép A férjem a félbevágott cserepes gyönyörűségbe belezúgott, így "kénytelen" leszek majd ilyet is csinálni.Kép

Köszönöm a dicséreteket a legújabb alkotásaimról, nagyon jól estek!Kép Tegnap voltam leszámolni a boltban(na persze nem harisnyás-betörős jelenettelKép) és hát nagyon jól jött egy kis píz az ünnepek között!Kép Magam is meglepődtem, hogy mennyit sikerült eladni, de legalább kárpótoltam a családomat a karácsony előtti nagy gipszkép készítési-roham miatt kialakult káosz miatt. Mondanom sem kell 23-án álltunk neki a férjemmel az IGAZI nagy takarításnak, de egy tündéri férjem van!KépKépKép

Kép

Na, de most már tényleg megyek aludniKép...

Pussz
Sztigris
Ui.: Igyekszem majd az emilkékre is válaszolni csak legyen már január 1!Kép
sztigris
 
 


Szia Lányok!

Annaa! megnéztem az oldalad és igen erről beszélte. Írtam is újra a Webmesternek , mert láttam ez van Anikónál is. Remélem , most majd csinálnak valamit.

A pipától meg nem látok , csináltam egy tündéri vörös cicás képet és fényképezés nélkül ajándékoztam el. Kép

Jöttek megint új szalvik itt lehet megnézni :http://www.kep.tar.hu/antonia
Érdekes módon ide lehet feltölteni gond nélkül.
Ezért vergődtem, hogy új szaliportált csináljak, most meg nem érdemes rátenni a képeket.Kép

Na nem nyavajgok , mindjárt itt az új év.Kép
szorgosstuci
 
 


Stuci! Jaj de örülök neked! Munkaidő kezdés óta várok arra, hogy valaki jelentkezzen! Úgy látszik a lányok babáznak, illetve szilveszterre készülnek! De jó nekik!
anizs007
 
 


Tán csak nem unatkozol Aranyom? Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Az nlc-n is teljes a pangás:-( Jöttem ide olvasgatni! Stuci! Írtam Neked emilt a szalvikkal kapcsolatban:-))
dreri
 
 


Dreri!
Üdv köztünk!! Kép Megkaptam az emiled, nem baj, ha itt válaszolok? Most hogy megláttam a nevedet, eszembe jutott, hogy még nem is reagáltam rá. Bocs!!
Szóval az APEH-nál a nyomtatványboltban kell venni (kb.140 ft) egy olyan nyomtatványt, ami vállalkozói igazolványhoz nem kötött vállalkozói tevékenységhez szükséges, kitölteni, és még ott helyben megkapod a számodat. A tevékenységi körhöz én többet is írtam (fa alapú ajándéktárgy készítés, üveg alapú, papír alapú stb.). Ezeknek a számát ott megmondják neked. Ha megkaptad az adószámodat, akkor ugyanott a nyomtatványboltban megveheted a számlatömböt is. TB-t nem kell fizetni, adózni az SZJA szerint kell, GYES mellett és 8 órás munka mellett is végezhető, viszont nem számít bele a nyugdíjhoz számított évekbe. Hát hirtelen ezek jutottak eszembe.
Én is reménykedtem abba, hogy talán annyira bejön ez, hogy nem is kell visszamennem dolgozni, de az eddigi tapasztalatok sajnos azt mutatják, hogy az ebből befolyt pénz nem tesz ki egy keresetet. De az is lehet, hogy csak én nem vagyok elég ügyes és leleményes. Kérdezd Annát és Anykot, ők eladási rekordokat döntögetnek Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Halihó! Na azért van aki erre jár! Jubi vettem a tegnapi üzit szalikkal kapcsolatban!

Stuci! Hát persze, hogy unatkozom, hozzászoktam, hogy kiutáljam az ügyfeleket, hogy itt lóghassak a decoup lapokon! Itt elég nagy most a pangás, de azért ma is volt elvetemült ügyfél, aki most hozta be leadni a pirospaprikáját!!!!
anizs007
 
 


Bi-bi-bi! Nekem is van természetes szienám! Egy kedves bp-i anyukával cseréltem el szalvétákért!!! Most aztán semmi nem ment meg attól, hogy képeket gyártsak!!! Edit
anizs007
 
 


Jubi! Köszönöm szépen:-) Ezzel most akkora örömet okoztál!!! Jövőre ez lesz az első dolgom! Addig is gyártom szorgosan a képeket, majd hozom Hozzátok mutizni:-)
dreri
 
 


Sziasztok!

Nem hiányoztam?(csak vicc volt)Kép
Eltűntem egy kb.másfél hétre.Lementünk Balcsira a rokonokhoz karácsonyozni.Gondoltam majd ott lesz hó,mert ott mindíg volt eddig karácsonykor.De semmi,szinte tavaszi idő volt.
Na csak azért jöttem,hogy mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNJAK!!!!!
Kép

Puszi

Orsi
orsi21
 
 


Sziasztok!

Szerettel mindenkinek:

http://www.kisokos.com/Postcard/dec30-436283289.shtml

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!
Kata, én köszönöm és hasonló jókat kívánok minden kedves alkotótársamnak!!!
Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Ma konyhát festettem és parafáztunk, úgyhogy hulla vagyok és Áron is csak nemrég tudtam letenni. Szóval a rég tervezett szalvéta-csoportosítás-fotózás-feltöltés elmarad ma is. Álmos vagyok, mint egy kisgyerek. (aki nem ÁronomKép)
Bocs Jubi, majd holnap épített konyha...Kép
Stuci!
Csak gyors írok, hogy bekukkantottam napközben a szalviid közé és a virágtündéres sorozatomat szeretném kiegészíteni tőled. Légyszi ne osztogatsd el az összeset!!! Kép
Pusza
paat
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a dicséretet, nagyon jól esett!Kép

Stuci,
az órákat sima, középen kifúrt üveglapra festettem, a hobbiboltban vettem vagyonokért, szerintem üvegestől a töredékéért megvehettem volna, csak nem volt időm utánajárni.

Boldog új évet kívánok mindenkinek előre is, és nagyon jó szilveszterezést! Az új évre meg sok szép munkát és rengeteg vevőt!Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK EGÉSZSÉGBEN, BOLDOGSÁGBAN, SZERENCSÉBEN, ALKOTÓKEDVBEN ÉS ALKOTÁSOKBAN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

Kriszta, Dani és Zoli

mohácska
 
 


Sziasztok!
MIndenkinek nagyon boldog, sikeres, egészséges, kreatív új évet kívánok!!!
Kép
Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mindenkinek eredményekben gazdag, boldog, egészséges, sikeres új évet kívánok! Ánizs
anizs007
 
 


Ma éjszakára fergeteges jókedvet, jó mulatást, az új évre pedig sok sikert, boldogságot, gyögyörűséges alkotásokat és elsősorban mindenkinek jó egészséget kívánok sok szeretettel!
Minimaxi(Éva)és a család
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Paat! Mielőbb írd meg, hogy mi kell, mert már van ami el is fogyott. DE! Abbyhez fordulhatsz majd, mert Ő olyan kis önfeláldozó, hogy van amelyikből a fél is elég neki.Kép

zsizsa! nehogy azt hidd ,hogy az üveges olcsóbb lett volna!Kép Nálunk legalábbis nem , a saját tükrömből anno 800Ft.ért vágott ki egy tányérnyi kör alakot.Majdnem szájra estem.

Ánizs! Gyere velem bulizni!!!! Az Nlc-n most szerveződik egy "spontán" buli.Képreppenj a vonatra azt jöjjél ezerrel!!! Ne dógozzáááááááááááá!

Most menek és megpróbálok a 46-ból legalább 36-ot csinálni. Kép ne kacagjatok!!! Kép

Kép
szorgosstuci
 
 


Kívánok mindenkinek eredményekben gazdag boldog új esztendőt!

Paat!
Ha kész a konyha, ugye megmutatod? Nagyon kíváncsi vagyok rá! Biztos gyönyörű lesz! Kép

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


SZiasztok:-)))

Szilveszter alkalmából nem kívánok egyebet, csendes lépteid kísérje szeretet.Szívedbe béke, lelkedbe nyugalom,légy boldog a következő 365 napon!B.U.É.K.!
meara
 
 


jaj ez lemaradt:-((((

B.Ú.É.K
Orsi+Stefi+MINIMANÓ
meara
 
 


Sziasztok!

Ezzel az alkalomhoz illő szalviképpel szeretnék mindenkinek Békés, boldog és nem utolsó sorban sikerekben gazdag újévet kívánni!Kép

Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


No sziasztok!
Én is itt vagyok ám már végre! eddig sütés, főzés, takarítás...jól telik az utolsó nap is mi?! Túl vagyok 2 tortán...nem ettem készítettem!Kép
Stucikám! Jó bulizást! De ha te még szépítkezni fogsz akkor nem 36, hanem 26 lesz belőled!Kép De ez komoly! Ilyen kis csini pofival!...má megen utállak!Kép
Paat! na jó nem bánom felezhetünk szalit, ha Stucinál elfogyott a sok kis virágtündi!Kép
Minimaxikám! Úgy örülök, hogy végre olvashattam soraidat! Vigyázz magatokra és tessék erőt gyűjteni mert a köv.évben már unokázni kell!Kép
Mindenkinek jó pihit vagy bulit amit csak akartok!Kép
Érezzétek jól magatokat, aztán holnap nehogy az asztalt kelljen rólatok leszedni!Kép
Kép
abby
 
 


Na a buli mint olyan elmaradt.Hazajöttem és néztem a tv-t.Kép))
Abby, most nézd meg a kutyámat a profilban. Kép)

legalább egy órát beszélgettem a MaxiMűvésznővel és a az Ő (Mi)JóLajosával (unkal) Kép))és nagyon vidáman megyek át ,ill. jöttem át ebbe az új évbe. Kép))
KÖSZI MAXIKA és LAJOS!!!!

MINDENKIT KÖSZÖNTÖK 2005-ben!!!!!
Szép és alkotásokban gazdag évet kívánok magunknak!
Sok szép BABÁT és jó egészséget!!!
IMÁDLAK TITEKET!!!!!
Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok LányokKép

Na ki mit csinált? Gondolom sok másnapos mama nem lesz itt a topikonKépKép
Én 8-tól leültem a tv elé, ettem a sajtos, sült virsliketKép Gáborom szolgált ki mindennel. (legalább 1-szer egy évbenKép )
Sajnos este 10-kor bealudtam a gyógyszereimtől..Pedig annyira akartam nézni a műsort tovább. Gábor úgy rázott fel éjfélkor. Azt sem tudtam, hol vagyok. Úgy néztem ki, mint aki most ébredt egy jó kis delíriumbólKépKép
Utána persze kereken 50 percig durrogattak, lövöldöztek folyamatosan!! Mértem az időd. Csak tudnám, hogy kinek van ennyi pénze....
Marcit is egy órán át altattuk éjfél után, úgy megriadt a petárdáktól.

Stucikám!
Hát mi történt?? Miért maradt el a buli? Bár látom Maxikkkal nagyon jól elvoltálKépKép

Puszi mindenkinekKép

UI: Még semmi ihletem a dekupálásreKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

REmélem mindenkinek jól telt a szilveszter éjszaka! Mi idén itthon maradtunk, és én már 11-kor aludtam. Fedőnevem: Mormota Kép
A Koda által említett durrogtatásról jutott eszembe: tudjátok, hogy csak este 6-tól reggel hatig lehetett hivatalosan petárdát használni. Ehhez képest mi délután fél ötkor mentünk le a három lépcsőházzal arrébb levő kisboltba egy kis rágcsálnivalóért, és úgy éreztük, hogy ezzel a vakmerő kirándulással vásárra visszük a gyerekeink bőrét. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy egy-két méterre mellettünk durrantak a petárdák. Visszafele már szaladnunk kellet. Igaz mi, egy lakótelepen lakunk, de ez akkor is túlzás. Nekem úgy tűnt, mintha arra mennének egyesek, hogy direkt a járókelők mellé dobálják ezeket a vackokat. Miután épségben hazaértünk, felhívtuk a rendőrséget, akik azt mondták, hogy semmit nem tudnak tenni, nincs elég emberük járőrözni.Hát ennyi...ez az időkorlátozás, meg ötven ezres büntetés szerintem csak neszesemmifogdmegjól Kép Valószínűleg egyeseknek ez az egész petárda buli egy igen jó kis üzlet Kép Az utcán egyébként olyan lőporszag volt, minet egy lőtéren (tudom miről beszélek, jártam már ott Kép).
Én már idén is kupáltam, tegnap delben hívott fel a párom egy kollegája, hogy ma délelőtt jönne két kaspóért, azokat gyorsan megcsináltam. Ez az egyik, a másikat nem mutizom, mert csak egy régebbit klónoztam.
Ja, és még a maradék karácsonyi csomagolópapírral bevontam egy nyomtató papíros dobozt, hogy végre jó helye legyen a szalvétáimnak.
Hát hirtelen ennyi ömlött ki belőlem Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?