Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Kép
Koda! Köszi szépen!
Itt vannak az új csodák! Az általam már szentté avatott Gábor ismét felugrott vele és mi hála már épp visszaértünk a sétálásból!Kép Van ameliket már így ahogy van kitettem, még dekupálás nélkül! Olyan szépek, itt van a lötyi is most már kenhetek mindent amit csak látok!Kép
Koda hogy van apukád? Nagyon súlyos a dolog? Remélem nincs semmi komoly, mindenesetre jobbulást kívánunk neki! Ha nektek is alkalmas akkor a jövő7en összehozzuk a randit! Oké?!
És ismét mindenkinek gratula! nagyon ügyesek vagytok!
Anykó kitartás!Kép...aztán csak mértékkel azzal a cseteléssel!Kép
Sztigris! remélem most már Zsani sem esik vissza és szépen felgyógyul! Jobbulást neki is! Gyógypuszit küldünk neki innen is!
Miszike! ez a kiscsajszi meg igazi kis művésznő! Ahogy ott ül igazán"falni való" Kép Mi csak így mondjuk itthon a kis zabálni való csemetéket! Kép
Szép 7végét mindenkinek! Nekem holnap vendégem lesz, sokat nem alkotok csak legfeljebb a konyhában....
abby
abby
 
 


Minimaxi! De jó hogy írsz! neked is nagyon nagyon köszönöm az új szépségeket! Te már nagyon profi vagy ebben a csomagolás dologban, hogy mindig sértetlenül érnek ide a cuccok! És hogy Nemzetbe voltak becsomagolva kifejezetten teccett a lelkemnek!Kép
Paat és persze téged sem szeretnélek kihagyni! Nagyon hálás vagyok, hogy idáig elhoztátok az én köcsögeimet is! ha bármikor bármiben úgy gondoljátok, hogy én is tudok segíteni, csak szóljatok, de mindenki ám!Kép Mondjuk halváyn gőzöm nincs most, hogy mi lehet az...de még én is lehetek ám olyan helyzetben!Kép
abby
 
 


Sziasztok!

Szépeket alkottatok megint.

Köszöntöm az újakat.

Készülőben a gportálon a weboldalam, ha van kedvetek nézzétek meg, feltöltöttem pár szalvétás kreálmányom, de még nem mindet.
gportal.hu/makrancs

Jó, alkotással teli hétvégét nektek.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 

 
 

Minimaxi!

Dehogy van baj a köcsögökkel! Sőt! Javában alapozódnak, s a társaságukban töltöttem az ebéd utántKép Kép Kép
Koda tolmácsom jól fordítottKép Rokon lélek, megértKép Csak arra akartam kilyukadni, hogy mivel ez a szállítmány szép lassan eljut a gazdáihoz, most pár napig ismét nem lesz ez témaKép
Amúgy imádom őketKép
Ja! És a hópihés tényleg pár hetes, csak Sztigris erre kérdezett rá...
Na megyek, mert a gyerkőc a bölcsiben felejtődikKép
paat
 
 


Szia Lányok!

Édes Drága Aranyos Paat!
Nehogy már a szívedre vedd amit mondtam , hiszen én is rendeltem és napi telcsi kapcsolatban vagyok Minivel. Csak jókat mulatok , hogy micsoda szervezkedés megy itt a köcsögökre. Állítom sok cég megirígyelhetné a munkátokat amit a szervezésbe elő tudtok adni !!! Kép Kép Kép
Gyönyőrűek a téli képeid !!! Lopikázhatom az ötletet? Persze kisebb változtatásokkal! Kép

Azért olyan későn (?) korán (?) írtam , mert megint gipszeltem. Jött egy szeritem zseniális ötletem amit most meg is osztok veletek . Persze lehet , hogy már csinált ilyet valaki , de arról még nem értesültem . Képtehát azt találtam ki , hogy a gipszbe kevertem tojásfestéket és úgy öntöttem. aztán az öntőformába szórtam a föstéket és úgy bele a gipszet. qrva szép árnyalatok lettek , csak éppen ezek lettek törékenyek . Majd azért lefotózom , hogy lássátok . Sajnos ki kell tapasztalnom ezt a stukatur gipszet amit kaptam. Még jó , hogy 40 kg. ücsörög belőle a pinyóba. Kép)Habár már csak 30 , mert egy csomó kárba veszett már . Kép de azért van ami sikerült is meg még van pár db. ami száradozik és majd kiderül , hogy a kukába landol-e vagy használható?
Na most ennyi , mert kaptam egy kis varricsázni valót is , legalább lesz egy kis bevétel is. Kép

Orsika!
Sajnálom , lehet , hogy az újpesti posta ilyen rest. Kép
Most is kaptam vidékről egy csomit amit később adtak fel mint én oda és az még nincs ott. Kép Nem én tehetk róla hidd el!
szorgosstuci
 
 


Paat!

Köszi a megnyugtatást:-)))
És akkor most ennyi, én sem ragozom a dolgot tovább :-)))
Ma egész délután nyírkáltam, mert már térdig lejártam a lábam szőlő mintás szalvi után a borosdobozaimhoz, és ma kaptam végre egy ív dekupapírt, csupa-csupa szőlővel. Azóta időnként visszapakolom a kiesett szemeimet, és folytatom a nyírást.
Szerintetek ki találta ki, hogy ilyen cakkos legyen a szőlő levele? Hát tuti, hogy semmit nem tudott a dekupálásról :-)))
Most kikapcsolódásilag idejöttem (pihentetni a szemem) olvasni egy kicsit :-))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Manóka!

Köszönöm kérdésed, vagyok, csak alkotok. Anyukám szülinapja, meg jön a karácsony ezerrel, és megint vinne be cuccost a munkahelyére. Szerencsére helyrebillentem lelkileg egy kicsit, így megint tudok alkotni. Majd lesznek képek is, de sajna ez az uramtól függ, várnom kell rá Kép.
Ígérem jövök még.

Kriszta (Delike)

mohácska
 
 


Stuci!

Remek ötlet, de mitől lettek a gipszek törékenyek? Kiváncsian várom a fotókat!

Mini!

A szőlőlevelet Isten teremtette ilyen....hmmm...fantáziadúsra Kép, hát igen, Ő valószínűleg nem dekupálással tölti a szabadidejét, de ha körülnézünk, azért el kell ismerni, nagyon kreatívKép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Köszi Jubi, én is szeretlek! :-))) Tudtam, hogy ha valakire, Rád biztosan számíthatok, hogy megvígasztalj :-)))))))
minimaxi
 
 


Jubi!Kép Kép
Én is dekupálok itt agybafőbe! Olyan jó kis kaspóim vannak már!Kép majd valamikor fotózunk és akkor megmutatom. Addig még gyártom a gipszet is. Kipróbáltam az anyko féle 3szög alakú joghurtos dobozt mécsestartónak. Egész jó lett, persze Hanga lestoppolta magának!Kép ma meg danett pudingosba és tejberizs formába is öntöttem...majd meglátom mi sül ki belőle.
Remélem azért jók lesznek!
További jó szórakozást mindenkinek!Kép
Jubi! Ákos 7vége lesz a viván ha érdekel....Kép
abby
 
 


Abby!
De jóóóóóóóóóóóóó! Elméletileg van VIVA-nk, csak nincs beállítva, öregek vagyunk mi máááááááááán ehhöz Kép Ma este megbuharáljuk az apjukkal a tévét Kép Köszi, hogy szóltál - Beni nevében is, mert ő az igazán nagy Ákos rajongó a családban.

Minimaxi!
Én is szeretlek! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Paat!

Jó néhány hozzászólással feljebb kérdezted, hogy a kocka alakú mécsesemnek mi az alapja. Krémtúrós doboz. Talán milli..ebben nem vagyok biztos.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi! Akkor csókoltatom a Benit! Kép Mi sem nézzük ám a vivát, csak értesültem a dologról és így már nagyon izgat a dolog! De azz akos.hu-n részletesen fönt van minden és ez az oldal pedig sok jó riportot tartalmaz http://akosfan.uw.hu/index.php A kossuthon nagyon jó volt a hazafiság volt a téma. És amit a Katolikus rádióban leadtak az is nagyon tetszett!
Lányok mindenkitől elnézést kérek...de a rajongásom nem csak a szalvik iránt él, amint lázjátok! Kép De bőszen alkotok is nyugodjatok meg!Kép
Szép álmokat!
abby
abby
 
 


Jubi!!
Nekünk át van íratva Ákos: Andante című albuma (dupla)... ha érdekel, dobj már meg egy méllel, és lelevelezzük Kép
Miszike!
Tegnap átsiklottam a képeden, és mikor már kikapcsoltam a gépet, akkor esett le, hogy nem is írtam, milyen édes a kiscsaj Kép Na meg a Paat Virágja Kép
Koda, Tigris!
Hozzátartozóknak jobbulást!!

Milyen 3szög alakú dobozról van szó? Lemaradtam valamiről??? Kép

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu!
Aranyos vagy, de tele vagyunk Ákos albumokkal, és megvan az Andante is!

Abby!
Megyek megnézem az oldalakat!

Ja, és az offok után egy kis on: alkottam is, majd fotózok és felteszem, de most a tv előtt ülünk, és várjuk az Ákos klippeket, mert Beninek akarunk csinálni belőle egy videokazettát! Ígérem, Ákos ügyben befejeztem Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szép jó napot mindenkinek!
Jubi! Én nem igérem! Kép
Már meg van a dupla cd is az sem érdekel?! Kép No figyelj ma! Beru is izzítja a gépet és megörökítünk mindent! Kép ha kell esetleg cd-n majd jelezz vissza!
na befejeztem!...mára!Kép
Tegnap én is csináltam egy kis aranyos képet, Hanga le is csapott rá gyorsan! Ma majd a vendégség után megcsinálom a Lillusét is. Olyan jó, hogy hamar száradnak mostmár a gipszek...persze majd a számlát csak győzzük fizetni!Kép
abby
abby
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsba jöttem, porszívózni akarokKép

Gipszkarton, már nem tudom, hogy ki kérdezte, de tapétavágóval kell bevágni mindkét oldalán, és akkor egyszerűen eltörni. Igaz, a széle nem lesz taljesen sima, de nem olyan rossz.

Várom én is a képeiteket, majd fotózok én is délután, de előbb a kötelesség. Szerintetek uram örülni fog, hogy tvzés közben megzavarom egy kis porszívózással?KépKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!
Járt nálatok a sógor? Sikerült az árukapcsolás? Kép

Abby!
Csak halkan merem ezt a témát tovább vinni, de azért még válaszolok: igen meg van a legújabb dupla CD is!

Na, itt vannak ők, hogy ne csak mindig off-oljak:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/oliv_s_tart_.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/bord_-arany_adventi.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/r_zs_s_kopott_keret_.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Nem gondolod, hogy kicsit elszemtelenedtél??? Ilyen gyönyörűségeket csinálni...... Kép Tényleg nagyon szépek! Az a mécses...na meg állj csak..le is koppintom! Kép

Én is kialkottam magam, csak még száradnak. Majd fotózom. Vagyis még lett volna kedvem folytatni, csak elfogyott az alapanyag. Kéne önteni, de sajna a gipsz is elfogyott! Kép Na meg fát is kellene vágatnom a férjecskémmel! Ma mondtam is neki, hogy kap holnapra munkát..nagggyon örült neki! Kép

Kipróbáltam végre a vasalós technikát is! Nos, ahogy leírtátok nekem nem jött össze. Úgy sikerült, hogy vastagon kentem a ragasztót, rá a szalvi, rá a sütőpapír arra konyharuha..és FORRÓ vasaló! Tökéletes lett a végeredmény. Szerencsére nem ragadt a sütőpapírra a szalvi! Nagyon örültem , hogy ilyet is tudok csinálni! Kép
Most befejezem, mert mintha felébredt volna Geri. Akkor este fotózok!
Puszi és kellemes hétvégét!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

jajj, de rég jártam erreKép
Nagyhalált játszott a gépem 2x is egy hét alatt, volt mit olvasniKép

Jubi, tecc ca kulcstartó nagggyonKép

Többiek munkája is szépKép És hát a gyerkőcök csudaszépekKép

A 8 hetes pocilakók isKép Gratula mindkettőtöknekKép

Tegnap csináltam 2 kis mécsest, mindjárt letöltöm a képet.. meg fel.

anyko
este eltűntélKép ma jössz?

Paat. jobban gyűrődik a fán a szalvid? nekem pont fordítva, nekem sokkal simább a fán, mint a gipszen.
Meg mostanság bele vagyok zúgva a fába.
persze utálok gipszet önteniKép

Na, ma jövök még remélemKép most kisérletezgetek valamivel, remélem sikerül, és akkor mutizom.

Hajni
hajnii
 
 


Hja, még annyit ide is írnék hogy ha valaki nem kapta meg a cuccosát tőlem, dobjon meg egy maillal. Sok címet nem írtam ki, rajra volt, és minden adatom elveszettKépKépKép
HAjni
hajnii
 
 


ÓóóóKépKép és megvettem életem első GESSO -játKép

húúzok festeni....
hajnii
 
 


Jubi! Remélem szemed a pályán volt?! Kép Egyik kedvenc szalimat használtad föl az akasztós képhez-nem tudom, hogy kulcs vagy inkább konyharuha szerintem...-A mécsesed nagyon szép lett...nekem miért nem sokerülnek ilyen szépen? A szinek gyönyörüek! A Rózsás az meg nem az én világom, de nagyon izléses lett, nem sok, nem erős hanem pont így jó, azt is nagyon eltaláltad! Szóval ügyi vagy!
Elment a vendég, kapott ajándékba egy képet!Kép És persze ő sem tudta elképzelni hogyan is készülnek ezek a csodák! No...férfi a lelkem....Kép
sziasztok
abby
abby
 
 


Most kentem a gesso-t
hmm.... ez most télleg sima fehér akril? azt hittem valami más extra....ejjj
Hajni
hajnii
 
 


Hajni!

Még el is köszöntem, csak annyira festetted azokat a mécseseket, hogy észre sem vetted! Kép Megpróbálok felmenni! Nagyon jó volt! Kép Azért benézek a babaszobás csajokhoz is!
Lássuk azokaat a mécseseket!
Én is feltöltöm a képeket, csak előtte még a gyereket lerendezem és ágybadugom! Kép Este jövök!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Kép Én utálok vasalni Kép

Abby!
Bizony ám! Írok mélt!

Köszönöm az elismerő szavakat! Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Amint azt ígértem, jöttem a képekkel!
Az első egy egyszerű gipszkép sziéna kerettel! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=106

A második pedig fa alapra van vasalásos technikával. Körben szinté sziénával kentem le úgy, hogy a szalvira is mennjen. Van ahol jobban beszívta a szalvéta a festéket, van ahol kevésbé, de szerintem ez így jó! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=107

És anyuék kamrájában kutakodvaKép ráleltem erre a sütis dobozra! Ezer éve vágytam ilyenre, mert valaki már készített belőle képet. Kicsit vastag lett a kerete és inkább szárazvirágot tettem bele. Hát...ilyen lett! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=108

Jubi! Én sem szeretek vasalni, de ez most olyan jól esett! Kép

Puszi nektek! És szép jó éjszakát! Engem vár apa! húú. Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


És egy kép manókámról. Ezt a hatamas autót kapta ma este tőlünk. Megelőlegeztük a névnapját! KépKép
Ténleg mentem! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó! Nagyon ügyi vagy! szépek lettek a művek! És jó apázást!Kép
Jubi megkaptam a mailt, köszi szépen már válaszoltam is!Kép
Szép álmokat!
abby
abby
 
 


Szép Napot!

Este már nem volt erőm írni, későn végeztemKép
két kis angyalkás mécses

ez pedigpróba felülrepesztése

és ez most a legujjabb felülrepesztett
Itt a szalvi is, és a többi része is felülrepezstve van, a szalvin a repedések egy kis patinával van kiemelve, a festéken a repedés pedig egy kis oljafestékkel.
hja, és nem kétkomponensű replakkot használtamKép

Anykó szépekKép Főleg a dömperes FiúKép

Gessora nem ír senkiKép

no, el.. ebédelniKép
Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Hajni!
Nagyon szépek a felülrepesztéseidKép
Nincs gessom....nem tudok segíteni.

Anyko!
Nagyon szépeket csináltál.
Nekem a vasalásos képed tetszik a legjobban, no meg kicsi fiadKép
Mikor lesz a névnapja?

Jubi!
Téged már nem is dícsérlekKép
Mindig gyönyörűségeseket csinálsz!!
Sikerült felvennetek a klippeket?

Miszike!
Látom van segítségedKép
Az én lányom is előszeretettel pakolgatja a dekupázs cuccaim. Tegnap le is ejtett egy gipsz képet a szőnyegre, de semmi baja nem lett a képnek.

Megyek is alkotgatni.....

Olyan szép idő van itt nálunk, végre süt a napocskaKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Stuci ne bomolj!Kép Én és a haragudás?Kép
No írsz már egy címet, ahova mehet a madáretető meg a konyha?Kép

Anyko!
Köszi a krémtúróst!

Manóka! és akit még érint a gipszkaton. Tavaly burkolták a fél lakásunkat, a profi így csinálta:
Szikével bekarcolta a felső réteget, elpattintotta a táblát, s mikor már a gipszrész eltört, utána vágta át pont azon a vonalon a másik oldal kartonját. Szerintem szép lettKép

Tegnap egy csomót alkottam, Andris még mindig azt fotózzaKép

Hajni!
Közben megokosodtam, és igazad van: ha megszárad teljesen, akkor a fán is szépen, sőt, majdnem szebben kisimul a szalvi mint a gipszen. Azt még rögtön alkotás után írtam.

Köszönöm mindenkinek a faképes segítségeket, majd veszek holnap faragit, mert én lakkozni is szeretek azzal. Vízzel felesben higítva matt lakként is jó.

Kodám!
A patinád hasonszőreként felajánlott üvegkontúrt tovább teszteltem. Sztem túl hamar, 1-2 mozdulat után megszárad, nem lehet olyan krémesen kenegetni, mint a patinádat. A faragi lazít rajta egy kicsit, de azért még kísérletezgetek vele.Kép
Az alábbiak között lesznek majd minták.
paat
 
 


Hajni!
Csodásak a repesztettjeid!
Nálunk csak múlt héttől kapni egy új boltban gessot, én plextolos diszperzittel alapozok. A boltos csaj olajjal fest és szerinte minőségi cucc a gesso alapozni, -még nem próbáltam, Koda nagy gessosKép
paat
 
 


A gesso-t csak azért kérdeztem, mert van nekem olyanom hogy:
TRIKOLOR AQUA Matt Arkril. Trilakk terméke, nos, állagra színre, szagra (ízre nem tom, nem kóstoltamKép ) egy az egyben ugyan az.
Jaa, de van különbség. A gessot 959.-éert vettem 2dl-t.
Az AQUA-t 780.-ért 1 litert...
Én nem használok diszperzitet, hanem ezt az Aquát. Ezt szretem. meg hát első nekifutáskor sok akrilt szereztem be (kár volt, ma már tudom)
Hajni

ui: köszi repesztésreKép
hajnii
 
 



Hajni!
És ezzel alapozol is üvegre, fémre és színezed is? MIvel?
Mert vonzónak hangzikKép
paat
 
 


Paat
Igen.
Ezt:
Kép

És szinte mindennel szineztem már. Kevertem akrilhoz, temperához, szinezőpasztákhoz... meg fordítva isKép

ez az előbb kimaradt:
http://hajnii-probaterulete.gportal.hu/

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Valaki kérdezte milyen legyen a kutyás szalvéta kerete. Találtam egy ilyen képet a neten: Kép

Paat! KépGyönyörűek a munkáid! Nekem a készletek tetszenek a legjobban.
orsi21
 
 


Paat!

Hát ezek meseszépekKép
Megnéztem egy párszor...annyira tetszenek.
A gyertyatartót hogy csinálod? Mit teszel a közepébe?


De jó ez a kutyás így !

Era
Kép
era75
 
 


Era!
A gyertyatartó egy képkeret, a mécsestartó az bolti öntőformaKép
paat
 
 


SziasztokKép

PaatKép
gyönyörűségeseket alkottál! Az a télapós..és a tortatál..és a fakeretes..és sorolhatnám! A télapósért teljesen oda vagyok!

Hajni, PaatKép
Én is ezt az alapozót használom. Pont az ára miatt vettem meg. Én is színezem mindennelKép
Paat! Ha szóba jött volna, meg is mutattam volna. Vagy vettünk volna itt a sarki boltbanKép

HajniKép
A repesztett virágod......hmmmm! Én is ilyet akarooookKép

AnykóKép
Ez a dömperes kép valami szuper Gerivel! Pont ilyen autót akarunk venni Marcinak karácsonyraKép

JubiKép
Közben gondolom kiderül, hogy sikerült az árukapcsolásKép Meg is kaptad őket?

Megyek szalvikat rendezgetni, mert itt volt a barátnőm, akitől a múlktor kaptam 400 szalvit..most megint hozott kb. 100 darabotKép Aki a közeljövőben meglátogat, túrkálhat köztükKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

Orsi,
nagyon köszönöm a képet,egyszerűen megutáltam azt a kutyás szalvit, mert nem találtam semmit megfelelőnek. De most, hogy láttam, holnapra kész leszKép

Paat,
nagyon szépeket csináltál, nekem minden tetszik, ja, és a férjed is legalább olyan kreatív, tetszenek a fotói is, ügyesek vagytokKép

Megyek, kicsit munkálkodok, jó éjt mindenkienekKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Koda!
A dömpert a tescoban vettük és 6900.- körül volt az ára. Nem tudom pontosan. Geri imádja! Ebben eszi lefekvés előtt a tejcsit és eben nézi az esti mesét is! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Paat!

Nagyon pipik a munkáid,nekem is a mókusos lett a kedvencem!

Koda,Hajni!

És ugyan úgy,egy rétegben fed ez a Trikolor mint a Gesso?

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!
Paat!
Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű űűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű! Több nem jön ki a torkomon! Mikor fogok ilyen gyönyörűségeseket alkotni??KépKépKép

Nem is nagyon tudlak titeket követni! Mindenkié gyönyörűséges!!

Kriszta

mohácska
 
 


Manóka!

Nagyon szívesenKép Majd mutasd meg a végeredményt!Kép
orsi21
 
 


Jucus
Nekem igen. Sztem teljesen ugyanaz.
Ha csak belelestem volna a gessoba, tuti nem veszem meg....ezt bebuktam.
Azt hittem valami csúcs dolog..oszt ilyet használok már hónapok ótaKép
De még a szaga is tök egyforma, megszaglásztattam mással isKépKépKép

cupp
hajnii
 
 


Hajni!

ma 2 fontos dolgot tanultam tőled,köszönöm nekedKép
Viszont ez a rohangálás a topikok között kicsinál ezért megyek is alukálni!

Jó éjt:Jucus
20170114224602
 
 


JucusKép Szivesen!
Eddig meg folyamatosan én tanultam TőledKép TőletekKép

Jó éjt Neked is!
hajnii
 
 


Paat:-)))))

hát nem jutok szóhoz. gyonyoruek lettek.....
nekem is a mokucicás tetszik a legeslegjobban:-))))
meara
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?