Új privát üzeneted érkezett!

Kedves mindannyiójuk figyelmébe:
http://www.petoficsarnok.hu/nyitooldal/kezmuves0.jpg
Jamina
jamina
 
 


Jucus!
FelnőttszemmmelKép
Megjelent egy olyan szalvéta, amin égövek (vagy mik) vannak, egy szalvétán az összes. Tudom, hogy Phaedrával kedvelitek, ezért szólok...

Ancsa!
Vegyük át mégegyszer ezt az égetést:
ha az van rajta a lakkomon, hogy 180fokon kiégethető 30 percig, akkor azt azt jelenti, hogy addig kell égetni, hogy maradandó legyen, vagy MAX. addig szabad a sütőben lennie?
Ha kiégethető lakkot használok, akkor az kiégetés után mosogatás-álló is marad?

Kata!
Nem biztos, hogy a HÉRA nem jó, talán próbáld ki egy kisebb darabon. Mondom, nálam a mennyiség is túlzott volt szerintem.

Áfonya!
Én egy porronggyal töröltem fel egyszer a h.cellg-olyókat. Majd jött a párom, és ugyanazzal a ronggyal áttörölte az autó műszálas üléseit.
A többit képzelhetedKép

Süti!
köszönöm az órás tippeket. Most kaptam egy címet, ahol az órásoknak árulnak alapanyagokat. Ha ott nincsen, akkor mindenképpen szólok Neked a falióra miattKép

Gwen!
Köszönöm a doboz méreteit! Én is így gondoltam a működését. Az a baj, hogy most sem kaptam dobozos PZS-t, de már nagyon nekiállnék. Úgy emlékszem, hogy egy méret van belőle.
Pad: miért nem csak egy Micimackós szalvétát teszel középre úgy körbefestve a fákat, mint Anyapoc tette azt nemrég? Vagy pl kivághatnád a második szalvétáról a fát, és azzal együtt komponálhatnál egy képet. Vigyázz, az erős háttér benyelheti a kék eget!!! Talán a háttámlát is összepacsmagolhatnád festékkel. Bár, tudod, én megrögzött ősszepacsmagoló vagyok...
Én is elfogadnék egy ilyen paladarabotKép
A repesztődet nem ismerem, de itt biztos találsz róla valamit.
Kösz a franciaórátKép

Toma!
Köszönöm az óraszerkezetes tippet, majd meglesem azt isKép

Ancsa!
Fenti link van németül is, hátha segít, feltéve, ha még van belőle.

Anyapoc!
nepper számát előkerítem. Olyan szép lapokat láttam tőle, hogy kár lenne kihagyni.
Az edényalátét (csempe+szalvéta) simán olyan randa lett, mint a bűn. Felpúposodott a szalvéta sülés közben. Tudhattam volna, hogy a konyha nem az én területemKépKép

Jamina!
Beszéljük már meg, hogy ilyen ajánlatokat csak mellékelt csekkel együtt teszünk felKép

Csi
csii
 
 


Csi,
oké, ha Te meg fizeted a netszámlámat a német meg svájci oldalaid után Kép
J.
jamina
 
 

 
 

Csi!

Felnőttszememmel keresek most valamilyen szalvétát amit a fehérrel lekent,eredetileg barna tükröm keretére tennék.(csak a keret volt barna nem a tükör)Most csak erre tudok koncentrálni mert így elég siralmas a keretem.De azért köszi bár nem vagyok megszállott horoszpókos csak ajándékba jó ötletnek tartom.

Mindenki!

Dobjatok már fel valami gyönyörűséget mert kell az ihlet!

Jamina!

Kérek pénzt is csatolni a belinkelt hirdetéshez!
Valószínűleg ki fogok nézni,majd a fiúkat beküldöm addig a Közlekedési Múzeumba.

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Áfonya!
Bocsi, de a Dancsis hozzászólásnál lemaradt a házikó szónál az idézőjel. Pontosabban ő elsőre házikónak nézte.Kép Én csak az első reakcióját írtam le neked.Kép

Csi!
Ok, egy pici formában kipróbálom majd a Hérásat.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jucus,
mekkora tukorre kell, milyen /szinu, hangulatu /szobaba, milyen butorok koze?

Kiallitas-megnyito jo volt, bar en a gyermekem utan rohangaltam kinn a folyoson. De a lazacos szendvicsert mindentKép

maci a malnasban

-Afonya
afonya
 
 


Ja, es tudjatok, milyen festekem van nekem? Na milyen? Hat ugralos. Van nektek olyanotok?Kép
Ma leejtettem az egyik akrilt es Rekam egybol ravagta /na jo, a "hoppa" utan/: ugralosKép
Asszem, megtartom, jo fejKép

-Afonya
afonya
 
 


Előszobába ami fehér és pici.Tükör 8 szögletű és nagyobbacska.Valami indás,rózsás elképzelésem van.Holnap bevetem magam egy SZALVÉTA bótba!(tudom ám,hogy előkelőbb helyeken nem így kell írni de most kikivánkozott)

Jucus
20170114224602
 
 



Csí

Ha tényleg olyan jó,akkor ráugrok a héten...vagy a jövő héten...vagy amikor küldöd a számát!De mit is kérdezzek?hogy ad-ekis tételben?Darabra?Vagy ingyenKép?????
Az edényalátétet ugyan nem tudom,hogy pontosan hogy csináltad,de nekem a sólisztgyurma is ezt csinálta,mire kideírtettem,hogy a szárításnál(amit ugye a sütőben végzünk,mert ugyanis ez nem sütésKép), a sütőt picit nyitva kell hagyni.Így vélhetően nem fog felpúposodni.És nem is tette.De nemtom,hogy nálad ez hogy működött.

Gyöngyöske

Én is sniccerrel csináltam,de nem lett tökéletes.Hozzáteszem,nem a legjobb minőségű a tapvágó és már életlen is.Én legalább is arra fogtamKépKép.

Áfonya

Az a halkés nem véletlenül tunírkés?Mert halkéssel nehezen tudom elképzelni.Nem pici penge,ami hajlított?Na,ezt most jól megmondtam!Kép
A málnás kép nagyon tuti,fantáziából 5-ös!
Ugrálós festékKép.Már majdnem megkérdeztem,milyen és mit tudKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jucus!

Tudom, hogy nemreg lattam valami nagyon noies/babas/rozsas szobat, csak nem jut eszembe, konkretan holKép Ma mar nem tudom kikeresgelni, mert gepoltas van, de holnap reggel megnezem Neked.

musi,
en nem igazan kedvelem a tul "homogen" kepeket, de a narancsosod nagyon jo! Jol sikerult a terbelisegKép

-Afonya
afonya
 
 


Csí,
ezt a kérdést passzolom! De én a helyedben nem kísérleteznék hosszabb idö tartammal! A 130 fok, 1,5 órát azért írtam, mert az én lakkom olyan: söt, lehet mosogatni is, még gépben is!
A linket köszi!

Áfonya,
Maci a málnásban. Kép)

Jucus,
én annyira feltenném a tegnapi és mai müveimet, hogy el sem hiszed; (dicsekedni akarok!!!) de olybá tünik, hogy ez elmarad, mert beadta a kulcsot a digi gépem!
mian
 
 


Áfonya!

"Én várok rád.."Tovább nem tudom a szövegét a dalnak,de a lényeg ugyis az eleje!

Ancsa!

Nosza,gyerünk apát elküldeni egy új digitgépért!Kép

Jucus
20170114224602
 
 


Csi: Koszi a tippeket, akkor most megyek mazolniKép. A franciaorakert termeszetesen varom az oradijatKép. PZS DM-ben mindig volt a nyaron.
Ha szeretnel palatablat szivesen viszek egyet neked a nyaron, postan nem, ahhoz remesen nehez. De ez meg tobbe fog kerulni am, mint a franciaoraKép.
Jamina: KosziKépEnnek a repesztesnek mindenkeppen sikerulnie kell, mert szerintem cserepen gyonyoru, na folyt.kov. vele.

Musi: nekem nagyon tetszik a borosuveg
Milyen spargat kell hasznalni? Es mivel ragasztod az uvegre? Utana sima lakk kell?

Lenne egy (lehet buta) kerdesem: a szalvetak kozott is vannak markak, jo es rossz minoseguek?
GwenKép
gwendoline
 
 


Tegnap írtam egy csomót az éjszaka, de nem lettem beengedveKép

Elrejtve 1,elrejtve 2.

Majd jövök.
csii
 
 


Gwen,
vannak bizony! Némelyik fajta kemény, nehezen szétszedhető vagy nagyon könnyen szakadó Kép Dehát ha annnnnnnyira szépKép; muszáj megvenni mindetKép

Csi,
vödör rejtett mintával: .............. -itt most super lativusok vannak elrejtveKép Nagyon-nagyon tetszik, melléduma nélkül!

Jamina
Ui: bocsánat, már megint rohanokKép
jamina
 
 


Gwen!

Én sima egyszerű mezei spárgát használtam (mezőgazdasági boltban vettem). Az üvegre pillanatragasztoval rögzítettem, az első sort, a többit csak náhény helyen, meg az utolsot is több helyen. Szalvétázás után lakkoztam, nekem lakk-spray-m van. de szeritnem működik sima lakkal is.
musi
 
 


JucusmumusKép,
nem talalom es most mennem kell vedonohoz, bocsiKép Legkozelebb meg csak estefele leszek netkozelben...

-Afonya
afonya
 
 


Afonya!

Nem baj,ma vettem 3féle szalvétát ami tetszene.Majd kipróbálom,hogy melyik a legjobb.
Köszi a fáradozást!Majd írd meg,hogy védőnéni mit szólt a képekhez!

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok, nagyon ritkán járok erre, sajnos, de egyszer láttam egy felsorolást amit Csi csinált hogy milyen anyag mire való, mit mire lehet használni.
Azt keresem, de sajnos nem találom. Akkor ki akartam menteni, de aztán valahogy elmaradt.
Meg tudnátok mondani hogy hol van, melyik hozzászólásban?

Köszi: Gina
georgina
 
 


Gina,

nemtom erre gondolsz-e?

Januar 22. 19.13.
Belinkelni sajna nemtudom.
Nekem is ez a kedvenc haziolvasmanyom!

gabomamo
gabomamo
 
 



Bocs, a második nem olvasható, most talán igen:
http://hobby-party.com/workshops/maart2001/servettenklok/151-5161_IMG.JPG
A kreativ.lap.hu-n láttam.

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsu: a masodikat nem akarja nekem megtalalni, az micsoda? Ha ez tojastarto, akkor az en hutombe sajnos nem fer beKépKép

Musi: sima muanyaguvegre is mukodik a sparga? Mondjuk a viz helyett a bor sokkal finomabbKépKép

Csi: ha elmondod, hogy ezt hogyan kell csinalni, akkor mar all is az alku palatabla ugybenKép

Jamina: Kép, es olyan sz van ami csak osszesen ket retegu? Hogyan kell dolgozni avval amelyik nagyon vastag?
Repesztett cserep ujbol elszurva, tiszta <a href="http://babanet.hu/album/albumimages/1640/32612.jpg" target=_top>sima</a> meg sotet isKép, igazabol nem tudom mit szurtam el, ma megint megprobalom. A szaradas nagyon fontos?
Ha a cserep kint van, akkor a repeszto elott vagy utana kell ratenni a csonaklakkot vedonek? Vagy eleg a repesztos lakk?

Kerestem de nem talaltam, ha mar nagyon sok szo volt rola csak azt irjatok szerintetek milyen kulcsszoval keressem. Kartondobozt hogyan kell elokesziteni a sz-hoz?
gwendoline
 
 


Gwen!

Gondolom igen, de még nem probáltam.

Zsuzsimano!
Szuper a tojástartóKép
musi
 
 


OFF
Musi: Nekem miert nincs ilyen gyonyoru kekszemu sracom? Tiszta igazsagtalansagKépKép
gwendoline
 
 


OFF!
Gwen: Kép Sok munka van ám benneKépKép
musi
 
 


Áfonya,
a maci a málnásban nagyon ötletes kis darab, ha jól sejtem, ez is már a védő néni rendelőjét díszíti, ugyi?Kép

Zsuzsi,
jók az órák, amiket feltettél, én is éppen most tervezek, hogy megint csinálok 2-3 db-ot. Jó kis móka és látványos eredmény Kép

Gwen,
igen, van 2rétegű is, tök becsapós,a mikor az ember csak 1 réteget tud lehúzni és aztán majd' szétszakítja szerencsétlen legfelső réteget, pedig az már nem tud jobban osztódniKép
Nagyon vastag? Nem rudom, mire gondolszKép; én nagyon keményet írtam (bár ez is félreérthetőKép). Szóval ami olyan nagyon merev -ehh, már megint! rossz az, aki rosszra gondol! Na, érted, nem? Semmi különös kezelést nem igényel, csak jobban figyelni kell ott, ahol gyárilag pöttyös, vagy hogy nevezzem azt a részt, ahol összedolgozzák, szóval azt a részt jobban szét kell húzni, hogy eltűnjön. Nem megy ez nekem, nem bíííírom megfogalmazni magyarul, segítség!
<u>Palatábla:</u> jó lenne por alakban is, és akkor majd itthon felöntjük vízzelKép Szóval én is irígylem, nagyon praktikus darab -bár rendes tetőcserép már nekem is megvoltKép
<u>Cserép:</u> sztem jól sikerült, bár ha nem ilyennek akartad, akkor biztos másként látodKép Mindenképp lakkozás előtt kell repeszteni! Sőt, mivel nálam egyelőre csk dísznek készültek csetreszek (max. gyertyatartónak, de nem virágföldnek), ezért én nem is csónakkólakkozom. És ne légy türelmetlenKép, várd ki a száradási időket!Kép
<u>Kartondoboz:</u> nem feltétlen muszáj alapozni, de tapasztalatom szerint egy vanília alap kifejezetten jót tesz nekiKép

Azt azért még áruld el nekünk: milyen idő van most nálatok?

Jamina
jamina
 
 


Jucus,
ugyan a szobat megtalaltam, de tukor nincs benne. Engem a falikep fogott meg, ezert emlekeztem raKép
http://www.bbc.co.uk/homes/design/design_inspiration/factsheets/568.shtml

Kepeket elvittuk vedonenihez, persze total elfelejtettem odaadni, szerencsere Reka szoltKép Nagyon tetszett neki, meg a kozben befuto kisfiunak isKép

-Afonya
afonya
 
 


hajnii
 
 


Jamina,
mivel en varhatoan holnap keson kerulok gepkozelbe, ezert most kivanok Szaffinak boldog elso szulinapot!Kép

Kép

-Afonya
afonya
 
 


Afonya!
Köszönöm szépen,közben elkészültem:

ebből a szalvétából
ilyen lett
ilyen voltés ez előtt pedig barna,de azt nem fotoztam le.
Nekem viszont a dekopragasztóm ugrálós!Az egész konyhát beterítette.Nagyon klasz volt nekem!

Jucus
20170114224602
 
 


klassz?
20170114224602
 
 


Jucus,
éppen ilyen tükröm van gyárilag fehérben és nem tudok vele dűlőre jutni ihletilegKépKépKép
KlasszKép

Áfonya,
olyan... olyan... olyan aranyos vagyKép Komolyan, szeretlek!Kép
J. +1 évesleszholnap Szaffi
jamina
 
 


Csí,
ne rejtegesd azt, ami szép!!! Kép
Ha nagyon fontos Neked a szalvéta tartó, akkor, ha megyek haza (május elejéig bezárólag) viszek egyet. Nálunk olyat lehet kapni a hobby boltban, ami teljesen sima vastag kartonból van, direktese dekupálási célra.

Müködök már én is rendesen, söt, ma a gépem is megemberelte magát, tudtam feltenni képeket:
http://babanet.hu/album/albumimages/675/32660.jpg
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=675&page=2

Jamina,
a szülinaposnak én is kívánok nagyon sok szépet és jót, egészséget, boldogságot! Kép

Zsuzsimano,
klasszak a húsvéti tojások. Az órák pedig nekem most kapóra jöttek.
OFF
a húsvéti tojástartóhoz pedig kéne egy szabad férfi ember, mert én ilyet magamtól nem tudnék kivágni. Az uram pedig most is nekem dolgozik, úgyhogy nem is merem zavarni! Kép
mian
 
 


Sziasztok!

Én is jövök majd képekkel, most sorozatban gyártom a virágos képeket anyunak és anyósomnak.Kép

Jamina!
Szaffinak Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jucusmamus!
Nagyon tetszik a tükrödKép

Hajni!
Nekem eszembe nem jutott volna sima üveget betekerni, de nagyon jo ötlet.

Ancsa!
A szafarisod nagyon SZUPER!!!

Jamina!
Nagyon boldog Születésnapon kivánok a gyerköcödnekKép
musi
 
 


Musi!

Kedves vagy,köszönöm.Gyermekem apja aki igen értékelni szokta a dekopácsolásaimat,észre sem vette idáig.Pedig rögtön ajtóval szemben van és tegnap már fehér volt ma meg rózsás.Kiváncsi vagyok,hogy mikor veszi észre!

Jamina!

Szaffinak nagyon boldog szülinapot!Fontos évforduló ez egy csajszi életében!

Jucus
20170114224602
 
 


Csi!

Még csak most sikerült megnéznem a vödrödet.Nem nzitotta meg nekem idáig ez a masina.Ez nagyon tuti!Hogyan festetted márványosra?

Jucus
20170114224602
 
 


Ancsa!
Szuperek a műveid! Amikor megláttam az órákat, egyből te jutottál az eszembe!
Jamina!
Boldog szülinapot Szaffinak!
Jucus!
Tök jól néz ki a tükröd!!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Jamina: szerintem csak te fantazialtal egesz fogalmazasod alattKépKépSemmit nem lehet felreerteni, masra gondolni.
Hat igen, a cserep repesztettnek keszult, es tok sima, azt hittem szettorom. De nem az en hibam igazabol, a lakkal volt egy kis kartonlapocska, hogyan kell csinalni, Rayher kiadvany, megis hibas volt, a szaradast elfelejtettek rairniKépKép, pedig ezenkivul jol le van irva, ezert is kaptam fel egyet a festekekkel. Ingyenes kiadvany, minek is legyen pontosKépBezzeg, ha a lakk hatuljat neztem volna, amiert fizettem, arra ra van jol irvaKépNa ma este utolso proba, ha nem sikerul ugy ahogy en szeretnem a repesztest feladom.
Ido: reggel nagyon "hideg"(0°), aztan du.9 C° napos, szerencsere mar jo "regota" nem esett az eso (kb 3 napja, ha esik, az egesz napos dolog). 0 fok az otthoni -10 foknak felel meg a szamomra, a levego paratartalma nagyon magas, es allandoan fuj az eros, nagyon hideg szel. Na mara idojarasrol ennyit. A fokokat csak azert tudom mert az autoban mutatja, a francia Szilardot mar jo regota nem neztemKép
es persze Szaffinak boldog elso szulinapotKép
Kép
Milyen por kell: fekete, feher esetleg barna, amit melegiteni kell?KépKép

Musi: elfejtettem: a spargara utana siman felragasztod a szalvetat, vagy kell mast is csinalni?

Ancsa: en is ilyen szep repesztett cserepet akarok-szeretnek-szenvedek erteKépKép

Csi merre bujkalsz, nem akarod elarulni a titkokat, na jo ird a bankszamlaszamodKépKép
gwendoline
 
 


Jamina,

boldog szulinapot Szaffinak! Remelem keszitetel neki vmi szep kepet.

Ez a repesztes nekem sem megy. En is csinaltam tegnap 1 cserepet, de vegulis repesztes nelkuli lett. Igaz en ugy csinaltam, hogy a cserepre rogton kentem a repesztot es arra a festeket. De 1 ujsagban olvastam es kep is volt rola, hogy a cserep szine repedezik ki alola. Szerintetek lehet igy csinalni v. csak en vagyok bena. Kulonbem regen, kb. masfel eve mar sikerult repesztenem v. lehet, hogy a repeszto megromlott?

gabomamo
gabomamo
 
 


Szaffiank átadtam az összes szülinapi üdvözletet, köszöni szépen Kép

Gabomamo,
képet még nem csináltam nekiKép, most rossz anya vagyok? Kép
Repesztés cserép alapra: de igen! Működnie kell! Nekem az üdvözlő cserepem készült úgy (meg is ette az összes repesztőmetKép), rövid száradási idő után tettem rá a fedőfestéket, ettől szép nagy repedések lettek -a legnagyobbakat kiemeltem arany lakkfilccel. De persze ezt nem szükségszerű Kép; anélkül is nagyon jól mutat!

Túrótortát csinál anyósom, én meg azt a bizonyos egyéveseknek való almatortát majd holnap.

Jamina
jamina
 
 


Jamina

BOLDOG SZÜLINAPOT SZAFFINAK!


Lányok, mindenkinek nagy elismerés a munkájához, bocsi hogy most nem emelek ki senkit, de a két gyerkőc után most én lettem beteg.

Gigóca
gigóca
 
 


Gwen!

A spárgára én tapétaragasztot kentem, kis száradás majd rá a szalvta, és ujbol tapétaragaszto. ha megszáradt, lakkozás.

Gigóca!
Jobbulást neked!
musi
 
 


Gigóca!
Gyógyulj meg!
Jamina!
Örülök, hogy tetszettek neked is az órák (nekem is nagyon, de nagyon)
Jucus!
S férjemnek megmutattam a tükrödet, a válaszaz volt: aztaaaaaaaaaaaaaaa! Hogy haladsz a cd-kkel?
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Zsuzsimano!

CD-t még nem adott gyermekem apja.Én meg magamtól inkább nem választok mert azt hiszem abból nem sok jó sülne ki.De gyűjtögetem hozzá a SZ-kat!
Köszi az elismerő szavakat,ma anyukám is észrevette a tükör metamorfozisát!(hangsúlyozom,hogy rögtön a bejáratiajtóval szemben van)Párom még nem,de lehet,hogy csak nem mondja.
Órák nekem is tetszenek!

Gigóca!

Jobbulást és alkotást!

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

OFF:
A mai hóesés meghozta számomra az igazi ihletet.Kép
Nézzétek meg mai művemet és akinek nincs ilyen, szóljon.: ITT és ITT közelebbről is.

Na? Ki kér?Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jamina!

Boldog szülinapot a "kis" HölgynekKép

Kata!

ÉnKép
krampuszmama
 
 


Repesztettem, a kaspó jobban sikerült mint a váza.
itt és itt
Hajni
hajnii
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?