Új privát üzeneted érkezett!

Jóvanna! A lényeg, hogy sikerült kigoboznotok!

Áfonya(most biztos Te)!
Azt hiszem, én küldtem levelet...Tán néha el kéne olvasniKép A szalvéták gyűlnek.
Réka stabilról, vagy mobilról hívta Zsuzsát? Nem mindegyKép

Álpocanya!
Késhegynyi aranyszínű tempera, mogyorónyi dekopázs-ragasztó, két mogyorónyi víz. Nálam kb így áll össze a lötty.

Kata!
Várom az eredménytKép. Nálam most éppen a kerámiapasztából készült szalvétatartó szárad.

Zsomimama!
kösziKép
Illatos festékről még nem hallottamKép
Engem érdekelne a lista, ha tudsz, akkor írj a szuszetti@freemail.hu -ra. Nekem is van néhány lelőhelyemKép Van a másik topikban egy leírás Bigacsiga Katától, az APLI cégről. Van néhány hobbitermékük, pl. a Praktikában most megjelent zsugorodó fóliáról. Ők el is küldik a címedre a hozzád legközelebb eső forgalmazó címét. Itt az elérhetőségük: http://www.apli.hu/, nekem azonnal válaszoltak mail-ban.

Na, megyek, behavazok valamit...

Csi
csii
 
 


Csi Drágám, nyilatkozzál, megérkezett-e a csomag, mert most már kezdek nagyon nyugtalan lenni, látod, aludni sem tudok... Hétfőn adtam fel, még a posta tempóját ismerve is meg kellett kapnod!!!

Panda,
ígéretemet ma váltom be, lemerültek az elemek a gépben, tölteni kellett.

Tegnap vittem le az oviba képeket, még egy hely, ahová a felelsleget leadhatom Kép

Van egy csomó faalapom, tegnap meg vettem karácsonyi kiöntőt is -9 db kis figura (harang, angyalka, télapó stb), nem is volt vészes pénz -890.-. Ja, és még egy bolondságot is vettem: tappancs lenyomatú nyomdát Kép. Van sokféle, smile, szív, csillag stb., ez a tappancs jó lesz az állatosok szélére.

Nyugtalan vagyok továbbra is:
Jamina
jamina
 
 


Sziasztok

Most láttam meg ezt a topikot, elkezdtem olvasni az archívot, de az elég hosszú időbe fog telni mire a végére jutok, ezért szeretném addig is megkérdezni hogy nem tudtok olyan linket adni, ahol az egész szalvétázásról lehet olvasni? Úgy értem egészen az alapoktól, mert nekem még szalvétám sincs, viszont szeretnék ilyen faliképeket csinálni majd az új lakásunkba és a gyerekszobába is, viszont azt sem tudom hogy kell elkezdeni!
Köszönöm előre is a segítséget, lelkesen olvasok, egyszer majd csak a végére jutok!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 

 
 

Kedves Forti


Jamina itt összeszedte az alapokat:
Elküldve 2003 November 01 szombat - 07h 00:

Üdv Gigóca
gigóca
 
 


Zsomimama,
elkuldened nekem ezt a listat? Koszi.

Csi,
most jottek csak meg a levelek, valami gaz volt tegnap a freemaillel. Elobb erkeztek az ujra kuldottekKép

Forti,
hajraKép De Neked is elmundjuk, mint minden ujnak, fertozo. Egyszer elkezded es ugymaradszKép Mi mar orvosi rendelokbe, ovikba hordjuk azokat, amiket mar nem tudunk hovatenniKép

-Afonya
afonya
 
 


Forti!
menekülj, míg nem késő! Ez nem vicc!

Jamina!
Én azért nem vagyok még ideges, mert a postafiókba/ra érkeznek a leveleink, így a leggyengébb láncszem, a kézbesítő kilőveKép Viszont csak oviba menet tudok bemenni a levelekértKép
Nálam is minden mű az oviban végziKép De a kocsmát nem adom!

Áfonya!
Vagy fél órát gondolkoztam, mire rájöttem, hogy a "gombos" nálad "gömbös"-t jelentKép

Elkészült a kerámiamasszás szalvétatartóm, azaz az egyik fele:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/42869.jpg
lehet, hogy itt jobban látszik:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/42870.jpg
Ezt havaztam be tegnap este. Fotózás után még kapott némi kínais szemfestéket, azaz fehér csillámot, nem áll neki rosszulKép

Csi
csii
 
 


Csi, Áfonya
Igen azt olvastam, hogy aki ide betér az fertőzött lesz! Kép Nem baj, vállalom, ha megfertőződöm.
Egyenlőre csak kapkodom a fejem, hogy milyen szép dolgokat tudtok csinálni, és próbálom felfogni hogy hogyan is kell.
Amit Gigóca írt, azt elolvastam, egy része érthető, a másik részét majd később megértem! Remélem!

A lényeg amit leszűrtem, hogy ha pl. a gyereknek akarok faliképet csinálni akkor kell egy alap, amit lekenek festékkel, utána ragasztóval, rárakom a szalvéta 1 rétegét, utána megint ragasztó és lakk. Jól értettem? És kerete hogyan lesz? Olyasmit szeretnék amit hírdetnek itt a babaneten pár száz forintért. Mármint kész képet!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Forti!
Ácsi, ácsi!
Mit, és hol hírdetnek?! Nocsak.
A lényeget jól érted, alaplap, alapszín, dekopázs-ragasztólakk, szalvéta legfelső rétege, majd megint ragasztólakk. A dekopázshoz-szalvétatechnikához kapható ragasztók egyben ragasztólakkok is, tehát nem kell külön lelakkoznod, mert a száradás után vízzáró réteget ad a ragasztó, és fényt is. Hogy milyen lesz száradás után a fénye, azt az határozza meg, hogy matt, selyemfényű, vagy magasfényű ragasztólakkot vásárolsz.

A kerete az szabadon választott. Vagy lefested, vagy oda is szalvétát ragasztasz, de gyakorlatilag bármit feltehetsz, ami szépen keretbe foglalja a szalvétádat. Volt itt már a kakaótól kezdve a csipkén át minden. Nézd végig a képtárat!Kép

Csi
csii
 
 


Zsomimama,
listát én is kérem Kép Köszönöm!

Csi,
nagyon szépet csináltál!

Ágci,
megkérnélek, hogy az én képeimet ne használd fel. Én is csinálok honlapot, ahol már vannak a lányoktól munkák, az ő nevükben nem nyilatkozhatom, de részemről az én képeim hadd maradjanak az enyémek Kép Köszi!

Na, majd később jövök a képekkel, csak tudjátok az a sok hüle átdugdosás...
Ja, és lehet hozzám vendégségbe jönni, csilli-villi a lakás, pörögtem egész délelőtt!

Dicsekvős Jamina
jamina
 
 


Sziasztok,
Jamina, természetes. Azért is kérdeztem rá, mert ha követelitek a jogdíjakatKép, sajnos most nem állunk olyan jól anyagilag...Kép

Képzeljétek, lassan fertőzöm gyerkőcöt is.Kép Ma "beszalvétáztunk" egy papírtányér.Kép Nagyon tetszett neki, hogy pemecselhet az ecsettel.Kép Még nincs két éves.Kép (De ez a ragasztó nem jó. Máskor tuti nem veszek iylet.Kép )

Ágci

Kép
Ágci
 
 


Csi
A babaszoba.hu-n a hírdetéseknél olvastam hogy szalvéta módszerrel képeket elad egy lány. Megnéztem és nagyon tetszett, micimacis meg egyéb aranyos figurás. Asszem van egy pali is aki szintén ilyeneket árul.

Hol van a képtár?

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Ági!
keptar
Itt taladod a képtárat az ötletek,tippek topikon belül.
20170114224602
 
 


Bocsánat,az előző üzenet Fortinak szólt!

Jucus
20170114224602
 
 


Megint én.Most láttam én is az eladó képeket 250Ft/db a babaszoba.hu-n az apróhirdetéseknél. No comment!

Jucus
20170114224602
 
 


Csak kérdezem: nem is tudtátok hogy adogatják el az ilyen képeket? Ezt nem tartjátok helyesnek, vagy miért mondta Csi hogy ácsi-ácsi és Jucus hogy no comment?

Jucus
Köszi, megnézem holnap!

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


FortiKép
Én csak azon lepődtem meg, hogy ITT a Babaneten árulja valaki, és eddig nem tűnt fel... De így már értem, a Babaszobát nem szoktam megnézniKép

Jucus!
Nem is mondtam, hogy voltam a Mumusban. Ugyan Áfonyának lőttem ott egy pálmafás szalvétát, de cseppet sem voltam elájulva az üzlettől. Vagy csak én vagyok már nagyon elkapatvaKép

Csi
csii
 
 


Forti!

Én azért írtam,hogy no comment mert úgy látom,hogy mi itt nem vagyunk elég leleményesek."Csak"jártatjuk a szánkat meg a kezünket,de nincs semmi üzletiérzékünk.Egyáltalán nem tartom rossz ötletnek az eladást és úgy láttam,hogy igényesek a képek.

Csi!

A szalvétatartó nagyon tetszik!
Viszont a Mumus felejthető ezek szerint.

Zsomimama!

Listát én is szeretném,ha nem gond.

Köszönöm:Jucus
20170114224602
 
 


Igazabol en is csinalok megrendelesre kepeket, csak nem kerek erte penztKép A munkahelyemen valaki arul egyebkent, 400-600 Ft kozotti aron es teljesen "kommerszeket", sima, egyszinu kerettel es teljes negyedes szalvetaval, semmi cifrazas. Kozelebe sem er az ittenieknekKép

Forti,
hol tartasz?Kép
Elsore egy sima gipszet csinalj /vagy falapot, csak annak a kerete nem latvanyos elsore/, en a helyedben csak a keretet festenem le es egy teljes, negyed szalvetat tennek ra. Es figyelj, hogy ha sotet szinuvel keretezel, akkor az ne nagyon folyjon le az alapra, mert atuthet a szalvetan. Ha megis malor van, szaradas utan visszafestheted feherreKép

Ezt elkuldom, mert a gyerek agressziven bele akar szolni a beszelgetesbeKép

-Afonya
Névtelen
 


erre gondoltok?

http://www.babaszoba.hu/services/smallad/notes?adid=4122

Itt ki árul képeket? Szerintem 250 Ft igazán nem is sok egy képért, ha belegondolok.

Ági
Névtelen
 


Lányok végig néztem a képeket, hát mit ne mondjak leesett az állam! Van ami annyira szép, hogy csak na! Csak néztem néztem, tisztára olyan mintha így készen lehetne kapni! Nem csodálom hogy fertőzést lehet kapni! Kép

Áfonya
Hol tartok?? Vettem ma egy csomag szalvétát, és egy csomag gyerek pzs-t. Kép Kép Kép
Az ok, hogy egy sima gipszet csináljak, de hogy? Venni kell gipszöntő formát is? Bocsi de tényleg sötét vagyok hozzá. Én is arra gondoltam, hogy amíg béna vagyok addig csak negyed vagy egész szalvétát csinálok, nem vagdosok jobbra-balra.
Amit akartam kérdezni hogy láttam 1-2 képet aminél a kereten is folytatódik a kép? Azt hogy csináljátok, azt ti festitek rá, vagy az is szalvéta?
Valamit még akartam kérdezni, de majd eszembe jut.
Ja még azt is akartam, hogy hol veszitek ezeket a szép szalvétákat? Most csak karisat láttam a Tescoban meg sima egyszínűt. Ilyen micimackós,tigrises, gyerekmintás merre van?

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Sziasztok Lányok!

Na, már megint le vagyok maradva tőletek sz. technika terén... Megyek is okosodni az archívba, de előbb még kérdeznék:
Vettem repesztőlakkot, /hogy végre én is szép képeket tudjak gyártani/, de sajna béna voltam. Még mindig várom a repesztést... Aquakolort használtam, ezek szerint ez nem jó a repesztőlakk alá-fölé? Ti milyet használtok? Leírnátok a márkáját is, ill. pl. Tescoba, Praktikerbe lehet-e kapni?
Azért megmutatom, milyen lett repesztés nélkül:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/43128.jpg

Köszi,
Ildikó
ildikó
 
 


Mindenekelőtt:
ma, éjfél után nem sokkal, megszületett a barátnőm kisfia, Bendegúz, akinek a kék kiscipős kép készült Kép Ügyes kisfiú, 2 óra alatt előbújt KépKépKép

Zsomimama,
köszi a listát, majd áttanulmányozom.


Forti,
szerintem semmi baj sincs azzal, ha valaki eladja a képeit, csak szerintem a lányok is úgy vannak vele, mint én: a saját örömünkre alkotunk, nem futószalagra. Persze hangsúlyozom, teljesen rendben van, hogy valaki piacra is termel, csak én valahogy mindig arra gondolnék, hogy lehet, hogy nem sikerül elég tökéletesre -és akkor már nem volna ,,képem Kép" eladni.
Egyébként én is megnéztem a babaszobás hirdetést, szépnek tűnik. És 250-ért egyáltalán nem drága, majdhogynem többe van az alapanyag, ha kiszámoljuk...

80% eséllyel Kép megyünk holnap ikeázni. Igyekszem sok szép dolgot venni, majd beszámolok.
Ez a ******Kép KH-s katalógus még mindig nem jött meg. Kedden írtam nekik egy ejnye-bejnye levelet, de a fülük botját sem mozdították rá KépKépKép

Jamina

Ui: már ne gyertek vendégségbe, a csilli-villinek annyi Kép. Ott, ahol a lakásban 0-nál több hímnemű él, a rend csak tovatűnő pillanatig tarthat...
jamina
 
 


Akkor most frissítés után...

Forti,
legelőször talán vegyél készen (kiöntve)gipszkeretet, hobbyboltban 250-300 Ft körül van (helye válogatja). Ha már benn vagy a hobbysnál: darabra remek SZkat lehet kapni Kép
A Tescoban a gyerekmintásak a dekorrészlegen szoktak lenni, ott, ahol a papírpoharak, konfettik stb. is van.
Kereten folytatódó kép: az én egyik kedvenc technikám Kép, nem festem, mert 2balkezem van, simán csak kilógatom a SZt.

Ildikó,
Aquakoloron tökéletesen dolgozik a repesztó, én már rengeteg képet csináltam így. Írd le, hogyan csinálod és akkor kiokoskodjuk, min kell változtatni, jó? Az én repesztőm Deka márkájú, hobbyboltos.

Zsuzsa,
télapó tényleg NAGYON élethű. Bár én még mindig nem hiszek benne, hogy nem létezik a télapó Kép

Képek:

Ezeket a formákat öntöttem tegnap:
karácsonyi gipszek

Ez egy gyűrtpapíros kép:
gyümölcskosár

A múltkori kocsmai hangulat jobb minőségben fotózva:
kocsmai

Vadkacsák vastag keretben. Nekem nem tetszik ez a vastag keret Kép, Apika ragaszkodott hozzá, de így kiöntve már neki sem annyira szimpi. Ráadásul durva nehéz, kár a vadkacsás képért (csak 1/4-em volt belőle)
vadkacsás

Levendulák cserépben, semmi extra, legfeljebb annyi, hogy a keret színét sk. kevertem ki.
levendulás

Panda szalvétái cserére:
karácsonyi
télapós
tökös

J.
jamina
 
 


Jamina,
nekem tetszik a vadkacsás vastag keretben! Meg jó rajta az elkóborolt kacsa is! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!
Lista ment.
Elég sok anyagot kell vennem mostanság. sok játszóház lesz, adventig. Utána NEM, mert magamnak is szeretnék, meg vizsgaidőszak is lesz.
Gipszkeret önteni tényleg gyerekjáték, gipszport vízzel össze kell keverni, hogy önthető legyen, nem baj ha híg, mert úgyis megköti a vizet, a maradék meg elpárolog. Kicsit megrázni érdemes, mert buborékos maradhat.
Üdv
Zsomimama
zsomimama
 
 


A GOMA-nak vannak gyüjtős( 15 féle egy csomagban) szalvétája szép karáconyi, meg gyerekmintás.
Ezek elég olcsók a többihez képest, mert 250-300 között árulják. Most vettem szépeket.
Lesznek ingyens játszóházaim, Győrben, Csornán, Kisbéren, és még ahol szeretnék. Ha valkinek földrajzilag jó, időpontokat tudok adni.
Zsomimama
zsomimama
 
 


Kíváncsi,
ha eljössz érte, Neked adom Kép
J.
jamina
 
 


Sziasztok!

Jamina,
Gratula BendegúzhozKép

Szóval a repesztést így csináltam: alulra világos festék,rá a repesztőlakk /amit kis vízzel hígítottam, baj?/ utána sötétebb festék.
A r.lakknak márkáját nem tudom, az öttlettár forgalmazza, márkája nincs.
Szernted mit rontottam el? Nem szabad hígítani a lakkot? És a festéket? Mert azt is szoktam...

Ja, a képeid gyönyörűek!

Ma, " véletlenül" rátaláltam /a helyi italboltban, nem kocsmaKép / erre a SZ.-ra, ajánlom cserére:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/43179.jpg
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/43180.jpg

Ildikó
ildikó
 
 


Sziasztok!

Csomagok remélem,rendben megérkeztek mindenkihezKép!

Forti

Üdv a fertőzöttek táborában!Tarts ki,ellenszer nincsKép!

Jamina

Jók a képek!Na de csosálkozz,ha nem csillivilli a lakás!Ennyi alkotás után!Kép
Barátnődnek óriási gratula!Mit szólt a képhez?
Az előző képeidet meg sem dícsértem!De vhogy nekem nem "hött le" a 3D télapó.Tudom,hogy vattával volt felszerelve,de nálam nem látszott olyan jól..KépPedig biztosan jól néz ki.

Csí

Tetszik a SZ-tartód...de nem lesz egy kicsit kicsiKépKép?Kerámia massza---akkor Te formáztad vagy ezt is sablonnal?
Természetesen viaszt nem kaptamKép.A festékboltban azt mondták,hogy már nem tartanak,a dekorboltban még nem is hallottak róla...
És ha tempera helyett aranypigmentet használnék?

Zsuzsa

KösziKép.Hol vagy Te mindig ilyen sokáig???Nekem hányzolKép!
A postaköltség volt 1100FT???Mert akkor ugyan nem rendelek,inkább meghozatom a hobbyboltba!
A télpaó SZ?Mert tényleg olyan valóditélapó!!!

Ildikó

Nem akarok belekotyogni,mert ugyan még nem repesztettem,de az megnézted,hogy milyen a lakkod?Mert nem mindegy,meiylket hova teszed.Asszem van olyan,amit a két réteg közé kell,meg van olyan,amit legfelülre...Vagy nem?KépKép


Anyapoc

anyapoc
 
 


Forti!

Irj egy postacímet a jucusmamus@freemail.hu-ra és küldök egy pár szalvétát!

Anyapoc!

Ha nekem is küldtél csomagot(plüssös) akkor azt még nem kaptam meg.

Jucus
20170114224602
 
 


Zsuzsa

Asszem akkor csak ötleteket merítek a katalógusból...kilóra megy a postaköltség,vagy mindig uennyi lehet??KépKép
Házról lemondtunk,mert egy asztalosüzem épül mellette..KépKépMost telket keresünk..ház nélkül...

Jucus

Elvileg igen(gyakorlatilag fogalmam sincs,mert hat helyre postáztamKép!),de hát ugye a Magyar POsta gyors,a MP megbízható, a MP mindeig célhoz ér..KépKépKép!De jövő héten jelentsd,hogy mi a helyzet!!!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jamina
Lenne egy újabb kérdésem: hol találok hobby boltot? Ha lelek, akkor veszek kész gipszkeretet és legalább körül tudok nézni hogy milyen cuccok vannak ott.
A tescoban ott látod nem néztem. Kerestem szalvétát a szalvétáknál és a karácsonyi cuccoknál. Legközelebb megnézem ott is. Köszi.
A levendulás képed nagyon tetszik!
Ja a keretre kilógos képeket azért kérdeztem mert nekem is kétbalkezem van, és nem hiszem hogy úgy tudnék festeni, hogy azt falra lehessen tenni.

anyapoc
köszi a szíves fogadtatást! Kép

Jucus
Köszi, aranyos vagy! Látom azét kapok kellő segítséget, hogy fertőzött legyek!! Köszi még 1x.

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Jamina,
tedd félre, majd elugrom érte! KépKépKép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Ildikó,
igen, szerintem ott lehet a gond, hogy a lakkot is hígítottad. Ne tedd Kép
Leírom pontról-pontra, hogy én hogy szoktam (ezúton mondok köszönetet tanítómesteremnek, Gigócának Kép)
- lefested az alapozó színnel
- hagyod teljesen megszáradni
- ráviszed a lakkot(nem kell vastagon), de mindig csak egy irányban! Tehát nem szabad oda-vissza kenegetni! Az én módszerem: balról jobbra a keret vízszintes részén, fentről lefelé a függőlegesen -így tutira nem keverem össze
- hagyni kell a lakkot megszáradni (min. 2 óra)
- a fedőfestéket ugyanabban az irányban felvinni, mint ahogy a lakkot kented. Ügyelj rá, hogy csak egy rétegben kend, mert különben átfested a repedéseket.
Tapasztalatom szerint ha vékony rétegű a fedőfesték, nagyobbak a repedések. A festéket nyugodtan kutyulhatod, higíthatod, annak nem árt.

Na, azt hiszem, nagyvonalakban ennyit kell tudni a repesztésről.

Zsuzsa,
mi ez a hagymás izémizé? Kép

Forti,
hát hobbybolt nem tudom, Hozzád hol van a legközelebb, de biztos találsz Kép, ez egy mostanában nagyon divatos dolog, így megéri ilyen boltot nyitni, sorra szaporodnak még vidéken is. Érdemes többen is körülnézni, mert nagy eltérések lehetnek árban. Pl. ha darabra veszed, van már 25-ért, de akár 70-ért is SZ.
zsu74@freemail.hu -ide küldd el a címed, én is küldök SZ-kat (már megint nem tudom becsukni a SZs dobozom tetejét Kép

Kíváncsi,
várlak Kép

Anyapoc,
nekem is van címezve csomag? Csakhogy figyeljem-e hétfőn a postást? Mostanában a drága csak a postaláda mellé, a kerítésbe szúrva teszi be a csomagokat...
Nem akarsz egy asztalosüzem mellé költözni?! Meg vagy bolondulva?! Életed legnagyobb lehetőségét hagyod ki, hogy állandóan legyen alapanyagod!!!!
Barátnőmhöz holnap megyek be a kórházba, akkor viszem be neki a képet -ma megvesszük könyvben az Indul a bakterházat, a Bendegúz név kötelez Kép

Még mindig úgy néz ki, hogy nmegyünk az Ikeába -bár még nem idnultunk el, tehát semmi sem biztos Kép
Hiányolom Gigócát, az új leányzókat, Phaedrát -és Bigacsigát Kép

Jamina, a grafomán
jamina
 
 


Forti!

Hobbybolt:1.Teréz körút 7. Színes Ötletek Boltja( itt van kész gipszkeret)
2.Üllői út 18. Kreatív Hobby bolt (én általában itt verem el a pénzemet)
3. Hobby Művész áruház a Margit híd budai hídfőjénél.A villamosmegállóból lehet látni!

Most ennyi jut eszembe hirtelen.Kb.azonos az árfekvésük,pl.: szalvéta 35-40 Ft/db.

Szalvéták hétfőn indulnak!

Pusza:Jucus
20170114224602
 
 


Csi!

Nálunk a gitt 145,-/kg. A Dodó tenyérlenyomata még mindig puha. Kiönteni már ki lehet azt hiszem, de egy kis darabot azért majd hagyok még száradni, hogy mennyi idő alatt keményszik meg és, hogy megrepedezik-e.
A szalvétatartód nagyon klassz!Kép A hó mi rajta? Műhó?

Forti!
Részvétem a fertőzéhez!Kép
Én már paff vagyok. Azt hittem az első pár munkám után megunom majd, sőt volt egy idő amikor komolyan úgy éreztem, hogy már nem érzek késztetést éjjel-nappal szalvétázni, de tévedtem. Elég volt venni egy új gipszkiöntőt, pár új szalvétát és kezdődik minden előlről.Kép
A képtárba én is tettem fel szalvétákat a kezdő 5 csomagomból. Ha tetszik valamelyik, szólj és küldöm!Kép

Jamina!
Bevallom nekem sem tetszik a vastag keret. Filóztam, hogy vegyek-e, milyen lehet kiöntve, de örülök, hogy nem tettem.Kép
Ja, a csilli-villi végéhez pedig elég egy 1,5 éves gézengúz Dodóbaba is...Kép

És akkor kérdés mindenkihez:
1. Mi a különbség a model gipsz és a stukatúr gipsz között?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Jamina

Igen,lett feladvaKép!De van egy ötletem!Szúrd fel a kerítésre Te is a postást,hadd érzezze,milyen lehet ott a csomagoknak!!!!Kép
Alapanyagtól nem esek el,mert nekünk is van asztalosüzemünkKépKépKép!És éppen ezért nem akarok oda költözni!KépKép
A könyv jó ötlet,biztos díjazni fogják!De jó neki...irigy-irigy...Kép

Forti

A legtöbb papír-írószerben is árulnak ma már ilyen dekorszlvétákat!Sokszor olcsóbban,mint a hobbyboltokbanKép!

Zsuzsa

Akkor ez most igazi hagyma?Én azt hittem,hogy csak a formája miatt hívod így!!!Akkor almára is mehet??KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szép dolog ha az embernek saját barkácssarka van a garázsban. Szeretem az élővilágot is. De attól menten felrobbanok, hogy egy idióta egér megdézsmálta a szalvétagyűjteményemet.
Ezt a pofátlanságot!
Felháborító!
Csi
csii
 
 


Basszus, itt ül velem szemben KETTŐ kisegér az egyik falapomon. Jó ezekre a Chemotox?
Névtelen
 


Csi,
szeresd az egeret! Kép Úgyse bírod kiirtani, akkor megy el, amikor ő akarja! Lehet ellenük bevetni siklót, az komálja az egeret! Kép
Kíváncsi

Azér' a hagyományos egérfogókkal próbálkozhatsz. Vagy dióra helyezett fordított cseréppel. Ha nem szeretik a diót, tegyél be nekik szalvétát! Kép
kíváncsi
 
 


Dió, Pálpusztai, kaviár, füstölt szalonna. Mit szerethetnek még?
Csi
Névtelen
 


A szalvétán kívül perszeKép
Bocs, hogy "off"olok
A pánikbeteggé lett Csi
Névtelen
 


Sutemenyeskeszlet egyik darabja, tapszeres dobozbol /hozza majd ugyanilyen mintaju talca is tervben/

Vizilo, csak ugy, maradek alapra.
Szalvetabol van dogivel, 200 Ft-ert volt egy zacskoval a Metroban. A Sparban pedig egerkes van hasonlo arban, kezdok helyeben en ilyeneket vennek.

-Afonya
Névtelen
 


Csi,
dekupazsold ki a cserepet, mondjuk egy kisegerrel, hatha arra bukikKép

-Afonya
Névtelen
 


Kata,
es hogy kerult hozzad az uj gipszkionto forma es par uj szalveta?!Kép

Zsuzsa,
tok jok ezek a gipszrajzok. Nem torekenyek nagyon? Szinezni nem lehet?

-Afonya
afonya
 
 


Anyapoc,

én nem kaptam semmitKép

Gigóca
gigóca
 
 


Gigóca

Ne csináld már!!!KépAzért siettem elküldeni,hogy biztosan odaérjen a csokisablon is időben!Erre a tetű posta..Kép!Remélem,hogy hétfőre odaér!Nem késő?

Csi

Másik egeretKép!De most nem fogod tudni elkergetni őket!Ha ezeket kiírtod,jön helyettük kétszer annyi!Inkább rakd egérbiztos helyre a a szalvétákat!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Havas táj furnérlemezen,nagybanKép.Kicsit sötétre sikerült a kép...



Áfonya

Töööök jóóók!KépHungarocell a vizilovas?
Azt tudod,hogy így már nem fogod tudni eldugni a sütiket...?KépKép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Jucus
Köszi nagyon a hobby boltos címeket, most már legalább tudok merre indulni! Kép

Kata
Köszi! Megnézem a képtárat!
Hozzánk miért nem írsz mostanában?? Nincs idő a szalvétázás mellett?? Kép Kép
Dóri jól van?

Zsuzsa
Pont ma voltam az Auchanban! Kép De lehet hogy holnap is megyek. Kép Megnézem majd.
Mi az az IHR bolt? Dunakeszire megyek, akkor azt is megnézném!

Anyapoc
Azt is megnézem!

A párom tegnap este kérdezte, miután már jó pár napja bújom a netet keresgélek, néztem a képtáratkat, hogy már megint mit találtam ki? Mondtam neki hogy csak egy pár képet akarok majd a gyereknek a szobájába csinálni. Erre kérdezi: újabb őrület amit a babanetről szedsz?? Kép
Lehet hogy igaza van? Kép

Forti

Kép
Kép
forti
 
 


Forti!
Bizony, igaza van...Kép
Dunakeszi Auchanban van a Villa Rustica lakberendezési bolt, ha jól emlékszem, a 42-es pénztárral szemben. Nincsenek kibontott szalvéták, csak csomagban(aranyáron), de van ott minden, mert ők az IHR importőrei. Az IHR egy szalvétamárka, az egyik legszebb szalvétákat gyártják. Veszélyes hely, kizárólag üres pénztárcával szabad megközelíteniKép. Ezt is komolyan mondom...

Majd mindenkinek jövök, mindenféle válasszal, de most komolyan mentem a szalvétákat.

Üdv:
Csi

ui.: Lányok, holnap figyeljétek a képtárat, mert Fortinak lesz egy csomó cseredarabjaKép
csii
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?