Új privát üzeneted érkezett!

Hát, ha most tényleg jön vmi front, akkor nem tudom mi lesz!Kép
Félek? Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
De nem érzek semmi előjelet!Kép

S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Serffi, na mi van?! Akkor most szülsz vagy csak fész? Kép
Mi Pesten voltunk egész nap, barátnőmnél. Megvolt Peti első körúti sétájaKép Jajj, megint meggyőződtem róla, hogy nem akarok Pesten élni. Jó, ha közel van, de ott élni semmiképp!!!

Eszti, kitartás! Nemsoká, már majd te is élheted az kismamák, uncsi, egyhangú, de eléggé fárasztó életét, hidd el! Kép Kép

Vettem ma csini (Kép) fürdőrucit, úgyhogy holnaptól nyomatom a napozást a teraszon! Kép

Most hulla fáradt vagyok, megyek is lassan aludni, de holnap szerintem gyakrabban jövök.
Jó éjt drágák!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok csajok!
Én fellélegeztem ettől a normális időtől!! Amúgy imádom a nyári meleget, de nem tavasszal!!! Kép
Tegnap este lementünk sétálni, és hihetetlenül meleg volt az esti levegő.
Tegnap voltam nőgyógyinál is (akinél Boguska is szült), és nagyon nagyon szimpi volt. Mindent megnézett, és szerencsére tökéletes minden, úgyhogy asszem kívül-belül felkészültem! Kép Kép
Legközelebb már csak akkor kell mennem, ha pozitív tesztem lesz...izgi Kép
Katus, te hol vettél fürdőrucit?? Nekem is kellene, de nincs időm órákat keresgélni, egyik boltból a másikba járni. A Triumph-nál láttam csiniket...
Serfi egyben vagy még??? Apu mindig azt mondja, hogy ezek a frontok nagyon beindítják a szülést.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Egyben vagyok, nyugi!
Most nagyon kellemes idő van! És most épp nem is félek.
Kata, nem mondod, h uncsi, egyhangú, és még fárasztó is????????KépKépKép
Mikor jöttök?

Eszti, asszem a következő front lesz az igazi, a meleg. Pedig vicces lett volna, lenne, ha holnap születne: 05.05.05.-én
Akkor pedig hajtasatok rá a + tesztre!

S

Kép
seriff
 
 


És mi a mai program???
Amúgy Serfi, most már majdnem mindegy, hogy félsz-e vagy sem....szóval szerintem inkább ne félj, gondolj arra, hogy már milyen sokan szültek babát!!! Kép Kép
Azon vagyunk!!! Kép Kép Kép
Vendég
 


Helló!

Serfi, a holnapi dátum az király! Hajtsatok rá, tudod hogy kell?! Kép Kép (legalább Győzőnek is lesz még egy jó napja Kép Kép)
Nem tudom mikor megyünk, lehet holnap. A ma nem hiszem hogy jó, pénteken meg elutazunk.

Eszti, ez kafi. A fürdőrucit a Calzedoniában vettem, szerintem nagyon kafik vannak ott. Nekem se nagyon volt időm nézelődni, egyből oda mentem be, és vagy ötöt felpróbáltam, amiből kettő jó is volt, az egyiket megvettem. Örülök neki nagyon, mert nagyon nehéz, olyant venni, ami még nekem is tetszik, magamon. Kép

A barátnőmnek, akinél voltunk, van egy majdnem fél éves kisfia. És a Peti olyan aranyos volt vele, simizte, meg puszilgatta ahol érte. És a kicsinek is nagyon tetszett a Peti, állandóan mosolygott rá. Úgyhogy nem is olyan rossz dolog ez a két gyerek dolog Kép Kezd tetszeni Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, én nem tudom, hogy kell ráhajtani??? Kép

Oké, majd benézek egy Calzedoniába. (már ha tudnám, hogy a közelben hol van ilyen bolt...)

Szerintem a két gyerek dologról érdemben jelenleg Dius tudna nyilatkozni Kép Kép
Amúgy szerintem egy tesó tuti kell. Úgyhogy hajrá!!! Petinek nagyon kafi lesz, de szerintem nektek is! Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsesz, eddig sz---odott a fibernet.

Kata, nem értem.............Kép Azt hiszed nincsenek jó napjai?Kép De azért ha hazajön, feldobom ezzel a hírrel!
Hova mentek pénteken?Krk-re, nem a jövő hétvégén mentek?

Egyszer én is voltam a Calzedoniában, de borzasztó drága volt, így nem vettem meg a fürdőrucit ami tetszett. Eszti, az Árkádban is van, az közeli Neked? Ha nem, akkor ha hazaértél, ugorj el a Westendbe, ott is van, vagy legalábbis régen volt.

Kata, még néhány nap és kiderül, h mit ér az a táblázat, mert ha Zsebi tényleg lány, akkor ugye nem jött be a jóslat, úgyhogy akár hozzá is lehetne kezdeni a tesóhoz...KépKépKép De amúgy a betöltött 28 év+május, az nem lány?
Megnéztem a Nő2x-t, és a Casablancát is. Még jó, h megjavult az internet.

Diane-nek megint elromlott a gépe?

S

Kép
seriff
 
 


Seriff, Kép Kép
Pénteken anyósomékhoz megyünk.
A májusi kislányról már szerintem lekéstünk, vagy max még ma esélyünk lenne a babára Kép Legközelebb talán szeptemberre írja a lányt. Azt tudom, hogy nálad nem jött be, de úgy tudom a Petinél igen, bár ő eléggé hófordulón készült, vagy 31-én, vagy 1-én. És az egyik hónap még lány a másik meg fiú, úgyhogy igazából nem is tudom....

Eszti, a Calzedonia tényleg baromi drága, de baromi jó is. Lehet venni külön is az alsót, felsőt, akinek nem egy méret a kettő.

Azt mondtam volna, hogy uncsi a gyes?! Visszavonom. Az előbb épp a Süsüt báboztuk el a PetivelKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Az előbb volt itt Cérna, és azt mondta vastagabb a szám, megnéztem, szerintem uolyan, mint eddig.Kép

Kép
seriff
 
 


Serfi, az Árkád közel van, mert ugye mi most Petinél lakunk, a XVI. kerületben, és közel van az Örshöz. A Westendben már régen voltam, de most nem is tervezek arra menni. Mostanában csak akkor járok arra, ha anyuékhoz megyünk.
Holnap nem dolgozom, úgyhogy elugrok az Árkádba, és megnézem a Calzedoniát, hátha...!!
Anyukámék tegnap elreppentek Nápolyba, onnan pedig ma tovább mennek busszal Szicíliába, és egy egész hétig ott fognak nyaralni, meg bejárni a vidéket. Marha jó lesz biztosan!!!
Tegnap óta nem vagyok valami jól, lehet, hogy ez a hülye idő, de folyamatosan szédülök....úgyhogy megszavaztam magamnak egy pénteki pihenőt. Asszem nem fogok mást csinálni, csak Árkádba menni, és az erkélyen elnyújtózni és olvasgatni...!

Katus, hogy is van ez a jósolgatás pontosan??? Kép
Serfi, ebből a tegnap délutáni Cérnás mondatodból egy szót sem értek...Kép Kép
Vendég
 


Eszti, Katának van egy táblázata, asszem kínai megfigyelésen alapul. Az Anya betöltött évei, és a fogantatás hónapjai szerint mondja meg az eredményt, h lány vagy fiú.
Cérna pedig egy barátnőm, akinek 23-án volt az esküvője, és Õ járt itt tegnap. És Õ mondta ezt a vastagabb szájat, ami állítólag a szülés közeledtét jelzi. Nos, rohantam a tükörhöz, de nem láttam változást, meg a doki is azt mondta ma, hogy Õ ugyan nem szokta ezeket az arcelváltozásokat észlelni, de alulról is megtekintve a helyzetet, még párszor mehetek ctg-re! Majd egyszer kérdezd meg Apukádat is ezekről a szájvastagodás és orrmegnyúlás szülés előtt c. dolgokról. De ne most, amikor Nápoly és Szicília csodáiban gyönyörködnek! Óh, de jó is Nekik!
Viszont, ha ott jársz az Árkádban, nézz be a Hervisbe is, ott is vannak jó fürdőrucik!
Ja, és ha nem felejted el, majd kérdezz már rá a gyerekkörzeti orvosra tesódnál! Tudod, tesóméknak, kedves, jó doki kéne. Ha lehet, közeli, mert nincs autójuk. Köszike!

Kata!
Mi újság van?

Edó? remélem a teljes gyógyulás utjára léptetek és sokat sétáltok, itt isteni idő van, kellemesen lengedez a szél, süt a Nap, csudaszép!

Babszy, Ti ma jöttök haza? Úgy látom, nem találtál internetcafét drága őslakhelyünkön!Kép Jól vagytok?

Diane?

Kép
seriff
 
 


Oké, Serfi, megkérdezem. Már írok is!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Most volt a tv-ben a Love story, megnéztem. Hát nem bőgtem rajta hatszázhuszadszor is? Tudnám minek csinálnak ilyen filmeket?

Megint mindenki strandol?

Eszti!
Jó pihit a hétvégére!

S

Kép
seriff
 
 


Drukkoljatok, holnap almáspitét sütök!
Először. Végre találtam egy jó receptet.
Kép
Jó hétvégét, puszi mindenkinek!
Serfi, ha szülsz, hajrá! Kép
Vendég
 


Esztinek szorítunk, főleg, hogy Petije hetek óta ezt szeretne enni( már Katáéknál is hetekről beszéltKép)!
Nem szülök mégKép vagy Kép? VAlószínűleg nem fog összejönni a 05.05.05. Kép

S

Kép
seriff
 
 


Nem baj Serfi!!Kép (jó az a 05.25-isKép)
Már a boltokban lehet kapni 05.16-os dátumú pl tejtermékeketKép Mindig TI juttok eszembe rólaKép
Úúú, nagyon el voltam havazva ma, pedig semmi különöset nem csináltam. Csak főztem, mikor aludt a picur délben. De holnap nem főzök. Hurrá!
PakolokKép Ez az utazásban a nemszeretem dolog.
Este pedig mostanában szomszédolunk. A gyerkőcök zabálni valóan édesek együttKépKép

Na megyek vasalni.
Holnap még igyekszem jönni...

Puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Nem baj Serfi!!Kép (jó az a 05.25-isKép)
Már a boltokban lehet kapni 05.16-os dátumú pl tejtermékeketKép Mindig TI juttok eszembe rólaKép
Úúú, nagyon el voltam havazva ma, pedig semmi különöset nem csináltam. Csak főztem, mikor aludt a picur délben. De holnap nem főzök. Hurrá!
PakolokKép Ez az utazásban a nemszeretem dolog.
Este pedig mostanában szomszédolunk. A gyerkőcök zabálni valóan édesek együttKépKép

Na megyek vasalni.
Holnap még igyekszem jönni...

Puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Kata, mi újság a telekkel? Léptetek már tovább?

Edó, Babszy, Diane?

S

Kép
seriff
 
 


helló!

Nincs semmi változás. Kinéztünk egyet, azt kellene jól lealkudni, van egy ingatlanos, annak van kettő, amit meg kellene nézni, és van még egy ami nekem tetszik,látok benne fantáziát, és azt is jobban meg kellene nézni. Szóval így állunk. És ez mind Börsön van. Most nagyon ebben gondolkodunk.

És mi van veled? Mocorog már Zsebike, kifelé?Kép

Peti, szívószálra szurkálja fel a virsli karikákat, és úgy esziKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia, kifelé nem mocorog, de majd ma kitakarítunk, és hátha!Kép
Megnéztem vmelyik nap az esküvői videónkat, hihetetlen milyen pici volt még Peti, még alig bírta tartani magát, csak úgy dőlt a karodbaKép!

Beszippantja a virslit? Tud ez a gyerek vmit, nagyrésze úgyis víz!Kép
Mikor indultok? Ha Apa is úgy gondolja?
Ja, akartam kérdezni, hogy Ti annak idején voltatok-e ezen a babaörzén? Ami jövőhétvégén is lesz Bp-en. Nem magam miatt, én már nem mennékKép. Tesóm érdeklődik, h érdemes-e menni, nagy-e a tömeg, stb.?

Kép
seriff
 
 


Hello csajszik. Rohadás ez a gép. Anyu azt mondta ne pöcsöljek, elutalja az árát. De nekem nincs pofám, úgyhogy még kínlódunk amíg tudunk.
Serfkó, drága! Nagyon izgultam végig amíg olvastam most az előzményeket, de látom még rendben, egyben. Bár talán dob nekem is valaki egy sms-t ha itt a bébi.... Nagyon szurkolok neked, bár én is ittartanék márKép Minden OK lesz, olyan izgi.
Hú, úgy látom itt mindenki bébit gyártKép Katus, ti is? Még a múltkor szeptembert mondtál? Az tök jó, hogy a Peti így szereti a kisbabákat, nem lesz gondod vele. Elég jól sikerült ez a gyerekKép Az Ádám le se tojja a kis Balázst. Néha emegy, megnézi, megsimizi, de ennyi. Viszont anya kell, szopizni kell, bepisil, bekakil, szóval minden kijött rajta. A bébi különben írtó cukorfalat. Pincúrka. Csak néztem, az enyémek kisebbek lesznek, na ők lesznek igazán pincúrkák.
Beszéltem ma az Esztivel, olyan édi, hogy így érdeklődik irántunk (nagy puszi). A Bogival is beszéltem. Jól vannak, holnap jönnek vissza.
Katus, hova utaztok?
Eszti, anyudéknak szupi lehet ez az út.
Az én családom összes tagja külföldön van. Anyu jamborizik Horváto-ban, apu meg Márk kiruccantak Londonba. Én meg ithhon punnyadokKép. De sebaj, kibírjuk féllábon is.
Most ugyan volt egy pár napos depihullámom, valahogy nem éreztem őket, teljesen bepánikoltam, sokat sírtam, stb. Szegény Bogi próbált vigasztalni....no eg persze az én áldott jó emberem. Mi lenne velem nélküle??? Ma elmentünk egy fizetős kukkolásra és Down szűrésre, mert ikreknél az AFP nem sokat ér.
Minden rendben a kis bébikkel, ígérem visszafogom a parázásaimat. Ahol most voltunk az egy privát klinika (Rózsakert, de uezt csinálják az Istenhegyi-n is) és Down-szűrés is volt (4markeres, vér). Sajna mi már későn mentünk a 90akárhány %-os eredményhez, mert azt a 12. 13. héten csinálják. Mindegy, nekünk ez is megnyugvás lesz, ha negatív, illetve volt most genetikai UH és láthatólag minden rendben velük Videót is kaptunk (majd 20 perc), sokat foglalkoztak velünk, és nem utolsó sorban egy irtó sármos dokijuk van.Kép Volt, hogy 4D-re is átkapcsolt és már nagyjából látszanak a vonások, annyira édik. Szopizzák az ujjukat, húzogatják a köldökzsinórt, stb. A doki mondta, hogy látott már olyat is, hogy egy burokban lévő babák puszilgatták egymástKép. Az egyiknek még mindig inkább kukija van, a másikat még mindig nem láttuk.
Rákérdeztem a hasamra, azt mondta örüljek neki, hogy még nem olyan hatalmas, a babák rendben vannak. Próbáljak nem meghízni, mert most csinos és szép kismama vagyokKép (igazi macsó nőgyógyász duma), hogy szülés után ne sokkoljon a többletsúly. Nyílván ez egészségügyi szempontból sem lenne ideális, de ő erre kifejezetten nem tért ki....
Hát ennyi csajszik. Különben hülye is vagyok, mert ismerősök hasához hasonlítgatom az enyémet, hogy egy gyerekkel mekkora már nekik, csak azt felejtem el sokszor, hogy náluk már a 2. bébi és olyankor már sokkal könnyebben és gyorsabban nyúlnak a kötőszövetek. A doki is mondta, mindenki más, mindenkinél máshogy van. Remélem 2-3 héten belül már határozottan érezni fogom őket és akkor nyugi lesz.
Hát hirtelen ennyi.
Írok mindig ha tudok.
Pusszancs.
Serif megy a drukk!!!!

Kép
diane
 
 


Sziasztok!
Dia, de jó, hogy itt vagy megint!Kép Tegnap engem is hívott Eszti, h nem tudok-e vmit Rólad , mert napok óta ki vagy kapcsolva, úgyhogy kicsit el kezdtünk aggódni Értetek! Örülök, h kikecmeregtél a depiből, de kérlek ne ess vissza!
Meglátod, úgy fognak majd ugrálni odabent, h csak na! Nálunk is ment az előbb a rúgjuk ki Anya hasát c. program! Ne félj, küldök Neked is sms- t(egyedül Bogika számát nem tudomKép)! Vagy a Győző küld, Õ már nagyon rajta lenne az sms dobáláson, de hiába Zsebit sem a frontok, sem a takarítás nem akarja kihozni a benti jó melegből, pedig már próbálta Neki elmesélni, hogy milyen jó levegő van itt kint, és hogy azt kéne szívnia. Tegnap meg azon tanakodott, mit is csinálunk egy ilyen picikével. Meg vicces elgondolni, hogy 50-52 cm lesz, az ágy meg 140. El fog benne veszni.Tényleg Ti hogyan rendezitek be a szobát? El sem tudom képzelni! Bazsa boldog nagyon, igaz?!
Biztosan szuper volt látni Õket az UH-n, és milyen jó nekik, nem egyedül unatkoznak , hanem egymással mókolhatnak!KépKépKép
Ne bánd nagyon azt a vérvételt! Tesóméknak is javasolták, hogyha megengedhetik, mert igaz még nem35, csak 33 éves, stb. Aztán kérdezgettem a dokimat, de Õ semmiképp se javasolta, szerinte ha olyan szuper lenne, minden kismamánál ezt csinálnák. Ez is csak egy pénzkereseti lehetőségKép. Úgy látszik, a 3-4 D Uh-s dokik mindenütt ilyen sármosak, az itteni pasi is jól néz ki, deresedő halánték, stb.
A hasad miatt se izgulj, mert egyrészt még meg fog nőni-én már nem nézek kirakatokat, másrészt nem a pocak, hanem a babák mérete számít! Õk meg megnőnek itt kint, hidd el! Tényleg van vmi amit nagyon kívánsz enni?
Én fagyit, meg is állapítottam, h jó, h nem nyár volt végig, mert így is gurulok, de akkor mi lett volna belőlemKép.
Katáék meg Anyósékhoz mentek, amúgy, asszem már nem válaszolt.
Ezt most elküldöm. Az előbb is írtam egy hasonlóan hosszút, ami elszállt!

csók mindenkinek seriff

Kép
seriff
 
 


Serfkó!
Zsebike szeret odabent lenni. Azért az jó, remélem az én picúrjaim is sokáig bent akarnak majd lenniKép Hát már kinéztük a szekrényt meg az ágyakat, ill. a pelenkázót, de még ráérünk megvenni. Persze én már rég berendeztem volna a kis szobát, meg vásárolgattam volna már ezt azt, de még nem merek... Valószínű napközben egy ágyban lesznek, jó szorosan, mert így szokták meg. De azért lesz 2 ágy. Jaj, már úgy várom.
Tesódék jól vannak???
Jó, hogy lesz sok új bébi (Eszti, Kata és legközelebbi a kis ZsebibabaKép), így az én kis lurkóimnak is lesznek majd játszópajtásai.
A Bazsa persze nagyon boldog. Ma mikor odapillantottam mintha kicsit könnyes is lett volna a szeme a UH láttán. ÉdibogárKépKép
puszika és kitartás!!!!!

Kép
diane
 
 


EsztikémKép
Pite fincsi lett???

Kép
diane
 
 


Hát sziasztok Mindenki!!!!!!!!!!!!!Igen, igen én vagyok személyesen! Kissé idétlen névvel, de ez jutott eszembe! Már próbáltam régebben is belépni közétek, de a rendszer úgy gondolta, hogy inkább csak olvasgassak...bevallom, becsületesen végigolvastam az utóbbi hetek irományait, ha valami információ mégis elkerülte a figyelmemet, majd kiderül, illetve légyszi homályosítsatok fel!Anyukák, kismamák, leendő kismamák, mindenkit puszilok, örülök, hogy újra kapcsolatba tudunk lépni, nagy ötlet volt a modern technika kihasználásaKép)Igyexem minél többet bejelentkezni, de alig jöttem haza, jövő héten máris elutazom, hát ez van. Most hétvégén pedig Szolnokra megyünk, Apukám 60. szülinapi bulijára, amit teljes titokban szerveztünk neki, már nagyon izgulok, hogy le ne bukjunk idő előtt,mert nagyon sok kegyes hazugságon vagyunk túl...mégegyszer pusszantás Mindenkinek és jó hétvégét!

A
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Először is Végre-végre, hogy megérkeztél Ancsa!
Hová utazol megint? Mit csinálsz és hol? És különben is, mesélj el mindent Magatokról!

Dia, vannak már névötleteitek? Azért majd szép lassan kezdjetek el vásárolgatni, nehogy a végére maradjon minden! És igen, köszi, tesómék is jól vannak, most épp babakocsikat nézegetnek. El akarnak menni jövő hétvégén a börzére, és előtte körüljárják ezeket a dolgokat.
Győző meg az előbb megágyazott ZsebinekKép.


Babszyka, hazaértetek? Mi újság van alvásfronton?

Puszi
S

Kép
seriff
 
 


Helló csajszik!

Most veszett el egy hosszú levelem...franckarika.Kép

Na, újra itthon vagyunk a hosszú kiruccanás után, ami persze nagyon klassz volt, de azért jó volt megérkezni.

Látom, volt termés a héten, gyorsan végigfutottam a sorokat. Ancsa, végre üdvözölhetünk, gyere gyakrabban ha tudsz. Mesélj, mi van veletek?

Serif, nem tudom, hogy mért parázik itt mindenki, hogy egyben vagytok-e még...Hol van még 16-a? Valahogy úgy érzem, hogy Zsebi inkább picit később szeretne kibújni. Tudod, a megérzéseim...De majdő eldönti. Egyébként hogy vagy? Minek porszívózol ilyenkor? Pihenjél, aludjál, fagyizzál, az Zsebikét is boldoggá teszi, én legalábbis erre fogtam a csokizabálást.Kép

Örülök, hogy Pussykám végre megnyugodott kicsit, és a babócák egészségesen virgonckodnak. Azt a gépet pedig cseréljétek le, amígvan eza sulinet. Nézd meg interneten a részleteket.

Kata, jól értettem, hogy most ügyködtök a kistesón? Vagy csak tervezitek? Na, akkor tényleg óvodát nyithatunk.Kép

Bali is szuperül érezte magát mindkét helyen, bár a sok autókázás eléggé megviselte, így egy-két napig nyűgös volt, és ha eltávolodtam tőle 1 méterre, akkor rázendített. Anyukámat hihetetlenül imádja, a minap négykézláb kergetőztek a bútorok közöttKép.
Az éjszakák nem nagyon változnak, pláne, hogy most jön a 7. fogacska.
Brianért is teljesen odavolt, állandóan az ajtóban állt, és hosszú monológokat adott elő neki. Ja, és indiánüvöltéssel elindult az emeletre, és simán felmászott.
Napró-napra okosodik, ha a mamája azt mondja neki, hogy ne köpködj, akkor elkezd hatalmasakat csulázni huncut vigyorral az arcán.

Majd teszek fel képeket, de most arra nincs idő.

Esztikém, kipihented magad pénteken? Belecske milyen volt?

Edó, veletek mizu? Készülj a boszikra!!!

Na, pusz mindenkinek.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok csajok!

Hú Babszy, hát én bízom a megérézéseidben, de azt hittem az éjjel, indulunk! Szóval sztem Zsebike hamarabb jönKép. Gyakorlatilag el kezdtem bepakolni a ruhákat a táskába hajnali 3-kor. Olyan fura volt, fájt, közben hányingerem is volt. Először még azt hittem az esti halászlé az oka, de aztán elmúlt, aztán megint jött, meg megint. Úgyhogy holnap ctg után beszélek is a dokival, most már komolyan!Kép
Minek porszívózok? Hát hogy tisztaság és rend legyen itthonKép. Ha csak ülök itthon befordulok, ami pénteken majdnem meg is történt, mert egész nap csak itt kalapáltak, fúrtak stb a szomszédokbanKép.Hála a jó égnek fagyi bent van a kp-ban, oda meg nem megyünk be mindennap. Ez egy új hely, amúgy, egy olyan, ahol fini a fagyi. Merthogy az itt nem volt( csak az McDonalds', de az meg nem ér)Kép.
Mit mondott Bali Briannnek? Elképzeltem Anyukádat négykézlábKépKépKép! Úgy látom, Nálatok Anyukád az aki csupa jóra tanítja! Nálunk Nagyapám volt a fő hülyeséggyáros!

Úh, mit fogok én kapni Katától?????????(tervezik még csak, asszemKép)

Na jó, megyek, salátát gyártani, mert jönnek Anyáék ebédre! Igaz, kerti partyt terveztünk, dehát esikKépKépKép!

Kép
seriff
 
 


Szia Serif!

Hú, ez izgi, akkor ezek még csak a jóslók, ugye, ha nem lett rendszeres. Nekem is így kezdődött, aztán másnap beindult. Egyáltalán otthon vagytok még? Egyél, igyál ha úgy érzed beindult, kell az energia. Én a végén úgy éreztem magam, mint amikor felmentem a Coma Pedrosa csúcsára (2900m).Kép
Pussz

Kép

Kép
babszy
 
 


Itthon vagyunk még!
Nem vagyok éhes.
S

Kép
seriff
 
 


Kép
Kép

Itt van két kép Vászolyból.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Édes ez a poronty nagyon!
Képzeld Babszy, mi a másik színű kendőt kaptuk az újsággal, úgy küldtékKépKép!

Kinek hogy telt a weekend?

csók S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok Csajok!

Ancsa, örülök nagyon, hogy idetaláltál!! Kérünk sok beszámolót, képeket, hogy vagytok, milyen gyönyörű helyen jártok, jártatok!!

Csajok, még nem csináljuk a kistesótKép Majd ősszel!

Seriff, egész hétvégén a telcsimet néztem, nem jött-e sms Kép Hát, ahogy írod, nem is volt alaptalan a dolog. Jó lenne még bekukkantani Hozzátok a kórházba, mielőtt szombaton elutazunkKép De hát persze türelmesek vagyunk nagyon, ugye csajok?!

Dius, igen most már tessék megnyugodni, minden rendben van!! babák gyönyörűen fejlődnek, az hogy még nem nagyon érzed, nem meglepő, inkább az volt a meglepő, hogy már érzed Õket Kép Gyere sűrűbben, és ha depi van (de ne legyen) írjál, ha kétséged vagy kérdésed van akkor is, majd megpróbálunk megnyugtatniKép Ha meg anyuci tud adni pénzt a gépre, fogadd el, főleg ha szeretnél gépet, mert ő neki az a legjobb, ha a gyerkőcének jó. Kép

Babszy, a kép szupi. Édes ez a gyerek. Szerintem is otthon a legjobb, mi csak két napot voltunk oda, de jó volt hazajönni.

Edó? Hogy vagytok?
Eszti, remélem holnap jössz.

Nálunk az Üvegtigris megy, 100-as a filmKép

pussz

Kép

Kép
tikata
 
 


Ez még egy május elsejei, háttérben a dédikkelKép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Végre ide tudtam ülni a géphez, de az előbb nem működött ez a sz.r, tök pipa lettem.

Üdv Anniecoe!

Seriff! Gondolok rád! Ha nem is írtam, mindig néztem bejelentkeztél-e? Az a 16-a nincs is olyan messze Kép Drukkolok neked! Majd küldesz képet Zsebiről??

Babszy! Igen Boszik!! Videokazi bekészítveKép Már akkor is reklámozták mielőtt mentünk a kórházba. Gondoltam majd írom is neked csak közbeszóltak a vírusokKép
Ezen a közeli képen annyira drága Balázs!! Képzeld most kezdhetjük előröl az altatásprojektet KépKép Még erőt gyüjtök hozzá, bár a ma éjjel 1-3-ig hancur hozzásegített.... Nálatok nem alakulnak az alvásdolgok?

Kata! Milyen nagy már Peti!! Most már tényleg baromi kiváncsi vagyok rá! Miket csinál, mond stb?? (Nagyon szép a kert) Hová mentek és mennyi időre?

Egyébként mi jól vagyunk szerencsére. Vmi vírus lehetett,, de szerencsére gyorsan legyűrte. A múlt heti jó időben készült
Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Hú, de sokat írtatok! Kép
Cukik a manók. Bazsika mint egy fejkendős nénike, nagyon nagy!! Kép Kép
Edó, jó, hogy már jól vagytok, Peti úgy látom jól van, hajrá, így tovább! Itt a tavasz, lehet erősödni! Kép
Katus, tök jó, hogy Peti még megismeri a dédiket! Sajnos az én nagyszüleimet már nem fogja a gyerekem ismerni Kép, de ha szerencsénk van, Peti nagymamáit még ismerni fogják! Kép Nagyon sokat jelent egy gyereknek ez szerintem. Legalább is nekem a mai napig nagyon fontosak azok a dolgok, amiket a nagyszüleimmel csináltam! Kép
Mi lent voltunk Belecskán, nagyon klassz volt. Petinek volt 15 éves érettségi találkozója (Bonyhádon), érdekes volt. Nagy zsivány volt az én kedvesem már akkor is, természetesen a társaság középpontja, és minden baromságban benne volt. Azért büszke is vagyok rá nagyon, kint van a suli dicsőség falán (Barabás Eszter mellett). Gerelyhajító országos bajnok volt az én párom.
Tegnap pedig kirándultunk megint sokat, hihetetlen az a környék. A nagymamák kerjéből elindultunk felfelé az erdőbe, és 50 méter mászás után már ott is volt egy legelésző őz. Távcsővel nézegettük vagy fél órát. Utána még láttunk szarvasokat is. Dehát ez egy ilyen klassz környék, eddig mindig láttunk vadat. Remélem, ha gyerekünk lesz, majd a nagyapja is sokat viszi erdőbe. Neki a tenyerében van az egész környék, mindent tud, hogy mi hol van. 30 évig volt vadász ezen a területen.

Most újra itt bent Gödöllőn, nem sok kedvvel...Kép
Szerdától szabadságon vagyok, megyek Babszyhoz is egy napra, már nagyon várom.
Serfi sokat gondolok rád, hogy lassan megérkezik Zsebi, nagyon izgi!!! Kép

Ma szerencsére hamar végzek, 3-ra megyek tárgyalni a Ringier-hez, remélem hamar végzek, és gyorsan otthon leszek.

Dius, na látod, hogy minden ok!!!! És igen, muszáj megnyugodnod, és most már elhinni, hogy minden fain a babákkal, nőnek, gyarapodnak, és nagyon kell élvezni minden pillanatát ennek!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, megjöttem a ctg-ről, most meg szerdán kell mennem megint. Aludt, a nőci meg azt kérdezte, h érzek-e fájásokat, mert olyan kemény a hasam.De nem. A dokinak elmeséltem a szombatot, meg, h el kezdtem pakolászni, erre tágra nyílt szemmel kérdezte, h miért nincs táskában a cuccom!
Sztem holnap fog születni, vagy szerdán, a doki viszont azt mondta, péntek, mondtam nem , mert az 13-a.Kép Úgyhogy vmi majd lesz! Szólok mindenkinek!

Kata, ide is kijöhettek ám!Kép(szombaton meg már itthon is lehetnénk, ha ma-holnap megszületneKép) Milyen szép a kertetek!Kép

Edó, persze majd küldök képet, egyszer már megmutatta Kata, hogy kell, de a saját gépéről, majd vhogy megpróbálom. Még ugye nincs mit. Ha mégsem sikerül, majd emailben magkapod! Édes egy lurkód van Neked is!

Eszti, milyen lett az almás pite? vettél fürdőrucit? Kipihented Magad? Elutaztok vhová ezen a hosszú szabi-hétvégén? Én is épp múlt vasárnap szomorkodtam, hogy a Nagyikám, meg a Győzőé is, hogy imádták volna Zsebit! (Anyukáink szülei) Mert a Nagyapáink élnek már csak, és Õk is kedvesek, de a Mamikkal annyira imádtuk egymást, kicsi korunkban is, meg később, mikor együtt voltunk már, akkor is!KépKép
Ne is beszéljünk erről, mert elszontyolodom.Kép

Diane? Ancsa?

pusz S

Kép
seriff
 
 


Serfi, az almáspite nagyon fincsi lett, csak egy kicsit kemény lett az tészta alsó része...Kép azt hiszem legközelebb nagyobb hőfokon és kevesebb ideig kell sütnöm. Egyébként marha fincsi lett.
Képzeld, nem mentem fürdőrucit nézni, annyira nem volt kedvem a tömegbe menni!
Pénteken lehet, hogy megyünk valamerre (ha Peti el tud jönni). Amúgy lazázok. Megyek Boguskához szerdán, csütörtökön fodrászhoz, és szerintem extra kényeztetésképpen elmegyek masszíroztatni is...a sok stressztől mindig megmerevednek a hátizmaim. Hiába mozgok, vagy sportolok valamit...Kép Kép
Serfi, ez egyre izgalmasabb!!!! Kép Kép
Vendég
 


Babszy, valamelyik nap nekem is eszembe jutott a Coma Pedrosa!!!!! Kép
Meg az az egész út!! Marha jó volt!!! Kép Kép
Vendég
 


Hello mindenkiKép

A mi hétvégénk szokás szerint Pesten zajlott. Szombaton nálunk voltak barátok, vasárnap mi mentünk.
Próbálom én is elhinni végre, hogy minden OK lesz. Azért minden reggel kérdezem a Bazsától, hogy szerinte hol fér el itt 2 babó, de hát jól vannak, ez a lényeg. Ami viszont szerintem nem túl jó, hogy elég sokat bekeményedik a hasam, illetve, most kicsit görcsölget is, mintha meg akarna jönni. Ez azért nem túl jó, mi?
SeriffKép Ez már tényleg nagyon izgi, a héten megszületik ZsebikeKép Szurkolok nagyon, hogy minden rendben legyen!!!!
KatámKép Gyönyörű az a kert. Anyud műve? Az Üvegtigrist én is pont a múlt7-en néztem. És hát ciki, vagy nem, de kölcsönkaptam az Argo-t is. Akkorákat röhögtem itt magambanKép

Eszti, BogusKép Egyszer ugorjatok be megint hozzám is!!!!
AncsaKép Háj!!!!

pusszancs

Kép
diane
 
 


Sziasztok!
Dia, gyerünk, feküdj le, polckold fel a a lábad, olvass egy jó könyvet, vagy nézz egy jó filmet, és pihenj! Elférnek, hidd el, amint nagyobb hely kell Nekik, megnövesztenek Téged!Kép Most még icipicik Õk is! Nevek? Barnira emlékszem,vagy az nem Nektek tetszik?

Eszti, Babszy, mostmár áruljátok el nekem, a tudatlannak, hol van ez a csúcs!

Babszy, képzeld tegnap Anyáék hoztak tiramuszit, és meg kell mondanom, finom volt, mert tud sütni (tényleg Õ sütötte a piskótáját isKép), de a Tiéd vhogy mégis jobban csúszottKép! Komolyan mondom!
Úgyhogy, ha mentek Diához, vigyetek Neki is, biztosan jobban lesz!

Kép
seriff
 
 


Hali!

Serfi, ez tényleg izgi! A doki azért mondta, amit mondott, mert lát már "alulról"Kép valami változást? Nekem annó csütörtökön azt mondta, a héten még biztos nem lesz baba, erre másnap éjjel megszületett Petya, mondjuk jött egy jó erős, havazásos hidegfront. Kép
Szombaton elutazunk, úgyhogy ha szerdáig megszületik, akkor úgyse bírom ki, hogy pénteken ne menjek be egy 5 percre, persze ha nem zavarunk. De ha csak a hétvégén, akkor otthon ugrok be egy 5 percreKép

Dia, a kert képzeld apu műve. Délutánonként, meg hétvégenként bogarászik a kertben, szereti és jól is csinálja. Felfedezted a képen mamáékat?!
És, tudom, hogy nehéz elhinni, és megtenni, de tényleg pihizz, olvass, mert aztán nem fogsz tudni. Nekem úgy hiányzik már, hogy egy-két órára kifeküdjek a teraszra és olvassak valami jó könyvet, lustálkodjak. Neked most ennek van itt az ideje, bár tudom, hogy már nagyon babáznál, de eljön azaz ősz hamar, és akkor majd értetek izgulhatunk majd, mint most Seriffékért Kép utána meg babázhatsz rengetegetKép

Serfi, az Aranyhomok előtt (ha arra gondoltál), tényleg isteni fini a fagyiKép

Edó, cuki Petya. Én is nagyon kíváncsi vagyok már rátok, jövő hónapban összehozunk majd egy talit, mindenképp! Peti rengeteg mindent csinál már, mindent megért, nem is tudom leírni. Kb 7-8 szót mond, illetve szókezdetet. Egyszerűbb lesz találkozni, és akkor meglátod.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, én még a héten, előtte gondoltam, h kijöhetnétek, ha ráértek, és van sofőr! Nem látott változást, mert nem kell felpattannom a vizsgálóágy-székbe! Majd szerdán! Poénból mondta a pénteket, mert tudja, h akkor nem szeretnémKép!
De különben, mindegy, csak minden menjen szép simán!KépKépKép

S

Kép
seriff
 
 


Úgy lesz Seriff, minden tutifrankó lesz! Kép Kép Aztán hipphopp már viszitek is haza és beleteszitek a megvetett ágyikójába....Kép
Serfi a Coma Pedrosa Andorra legmagasabb csúcsa. Azt mászta meg a Boggancs, én meg 2500 méterig. Õ fain volt, felmászott a csúcsra!! Ügyi lyány. Kép
Vendég
 


Ú csajok, az állati szépséges lehetett!És mikor voltatok ott? És Eszti, Te miért nem mentél tovább? Vagy ez hogy van? Én még sosem voltam ilyen magasan, sztem, max. repcsivelKép!
Most jutott el az agyamig a fain! Eddig csak olvastam, de nem értettem, most kimondtam, és okésKép!
Asszem max a hétvégn lesz leghamarabb szükséged fürdőrucira, addig tuti hideget mondanak!Kép

Dia, ha akarsz jól szórakozni, kapcsolj a parlamenti közvetítésre, nagyon vicces, vagy inkább nevetséges! És ezért pénzt kapnakKép!

Kata! Meddig maradtok?

Kép
seriff
 
 


Serfi, egy hétig maradunk, remélem jó időnk lesz.

Peti az előbb leesett a kanapérólKép Volt sírás, de már minden rendben. Csajok, ez egyre nehezebb, nem akarok senkit elkeseríteni. De ha ez így lesz 18 éves koráig akkor jajj!!! Tényleg igaz, kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Már ilyen másfél éves távlatból is....

Mi van a fain-nal? Én is kimondtam, de nekem nem jutott el az agyamig semmiKép

Mifelénk elég barátságtalan idő van...
És még az jutott eszembe, hogy bezzeg a boszikat folytatják, de a Szenttropét nemKép És az Argo az nagyon király. "izi rájder"Kép (bár ez üvegtigrisKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata! Ha nem is folytatják a Szenttropét, de legalább ismétlikKép

Kép
edó75
 
 


Mikor és hol????!!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, megint beájultam, 2 órát aludtam, észre sem vettem, h esik az eső megint! Mellettünk az üres telken megindult az építkezés! remélem, hamar befejezik!

Kata, és milyen volt a másik Nagyinál? Kényeztetés ezerrel? A fejét is beverte, amikor lezúgott a kanapéról? Pupi lett?Kép

pusz S

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: