Új privát üzeneted érkezett!

Sztem nagyon cuki!!!!!

Ancsa, Boldog Névnapot!

Hát, elkélne egy alapos lomtalanítás a pincénkben.....uszi,igen a férjem is ezt mondja.

Kép
seriff
 
 


Ancsa, ma reggel ugye nem fázott a lábad? Legfeljebb Serfijé, mert az övé a vízbe ért.

Kép
agianyu
 
 


:evil: -kezd felszáradni ám.....

Bepakoltál már?

Kép
seriff
 
 

 
 

Folyamatban vagyok, de a nappaliba már lépni sem lehet. Megkérdeztem Julcsit, ő mit szeretne hozni a játékai közül. Nem részletezem, 3 nagy szatyor csak az övé, de ám legyen, jobb a békesség. Csak halkan mondom, hogy a gyógyszeres dobozok sem piskóták

Kép
agianyu
 
 


Na akkor azokat redukáljad 1 szatyorra! Kell egy vödör hozzá 2 lapát, egy úszógumi, de ezt ott is vehetsz, bentre 1 vagy 2 mesekönyv és egy-két baba esetleg műaynag lábaskái-kanalai, +a hosszú útra könyv és báb.
Gyógyszeres dobozOK??? Ne viccelj már,no para! Lázcsillapító, smectapor, normaflore, orrspray(flui vagy sterimare),orrszívó ( a madzagja, porszívót ne vigyél),betadine. Ennyi és nem több!OKÉ?

Kép
seriff
 
 


Ancsa, boldog névnapot!!! :)
Vendég
 


Ági, jó utat, jó pihenést,kevés aggódást! Fotózz sokat!

Kép
seriff
 
 


Köszi, Orsi. Tegnap bepakoltuk az autót, remélem senki nem pakolta ki a mélygarázsból, és ha hazajön a férjem indulunk.

Kép
agianyu
 
 


Köszi a köszöntést!

Ági jó utat! Kétségtelen, hgy a csajod hosszú fürtökkel sokkal dögösebb, de majd a nyaralás alatt megnő a haja, és így gyorsabban meg is szárad! :)

Egyértelműen Héder Barna :D Palikot nem bírom elviselni. Marsit meg méginkább. Újabb szuperanya! :roll:
Akkor ezen most sem veszünk össze!

Takács Olgát megnézem iwiwen, bár nekem még nem ismerősöm. De még lehet. Asszem nem is használom az iwiwet, csak a kezdetekkor volt izgis. Ha bejelölnek, akkor rámegyek, de amúgy nemigen.

Unokatesómmal minden ok, kétgyermekes anyuka. Két kisfia van.
És az apja még mindig beteg, le is van százalékolva.

Nylon zokni :roll: Melegben isteni szaga lehet... amúgy is utálom, de néha elkerülhetetlen. :lol:
anniecoe
 
 


Egy homályos menyasszony :)

Kép
Vendég
 


Eszti, dögös vagy :D, dehát a zurad meg ne lássa!!!! :wink:

Kata, Dia mostmár nem hiszem el, h még mindig KRK-en nyomultok!

Kata, hogy haladtok, költözés?

Bogo, at home?

Orsi, mi újság Veletek?

Edó,megkezdődött az édes pihenés?

Ancsa, Ti mior szabadságoljátok Magatokat?

Kép
seriff
 
 


mikor :oops:

Kép
seriff
 
 


Mi a zurammal megyünk most hétvégén wellness-ezni, aztán jövő hétvégén Velencére, aztán pedig Dunakilitire evezni és sátrazni.
Hát így :)
Hosszabb szabi majd szeptemberben.

Ma milyen zima volt már! El sem akartam hinni :?

Eszti, megcsinálták a hajad? Voltál próbán?
anniecoe
 
 


Áhá,és szeptemberben hová mentek? És hétvégi wellness hol?
Vagányak vagytok az evezéssel!
Milyen gyakran jártok Szolnokra haza? tényleg Anyukádék ilyenkor a Holt-Tisza parti házban laknak?

Mára meg eltűntek a felhők.....

Kép
seriff
 
 


Most látom, hogy Hannamanna csupa 2-es évszámú. 2év, 2 hónap, 2 hét és 2 nap. :D

Igen, ilyenkor ott kint laknak, bent nem lehet elviselni ezt az időt.
Most jöttek meg Bulgáriából, nyaraltak egyet, remélem, már hazaértek.
Nem túl sűrűn járunk sajnos haza, általában havonta 1x, de mostanában pl. nem mentünk, szerintem már 1,5 hónapja, és egyenlőre nem is igen látom, hogy lenne időnk.
Piszok elfoglaltak vagyunk... :wink:
Azért találkozunk, mert vagy ők jönnnek, vagy együtt ruccanunk ki, vagy tesóméknál talizunk.

Szept: Horváto. wellness: Döbrönte, Hotel Hasik. Tuti hely, sokszor kipróbálva!!!! :D (csak magyarosan fogalmazva...:oops:)

Ja, ma jó idő van, én meg hosszúujjúban jöttem. Mindig mellényúlok, mert tegnap meg fáztam.

Asszem senki sem akar társalogni velünk, mindenki évezi a nyarat, és nem foglalkoznak a babanettel!! Irgum-burgum!
anniecoe
 
 


Látod Ancsa, ilyenek...na de majd holnaptól én sem tudok jönni, csak d.u vagy este esetleg......
Észre sem vettem, h ma van a 2.2.2.2.2., még másfél óra ésa 2óra 2 perc is meglesz :lol: .
Hú,és milyen volt Anyukádéknak Bulgária?Majd ha megtudod, mesélj már, tök kíváncsi vagyok,nagyon piszkálja a fantáziákat!
holnapra esetleg egy rövidujjú és tegyél be kardigánt, h ne fázz ha mégis :wink: , jó nagy szám van ám, aztán sztem uígy fogok járni....

Kép
seriff
 
 


Szaisztok!

Serfikém, milyen az első nap? Gondolom azért furi volt, és hiányzott amit az elmúlt két év alatt megszoktál. (navezzük csak így:HANNA :? ). De, mint ahogy tegnap is mondtad, végül is vágytál rá, és persze minden kezdet nehéz, és pát nap alatt biztos vissza rázódsz, és már ez lesz a megszokott. A munkahelyeden meg biztos örültek neked. És tényleg kellemes ott a légkör, ahogy legalábbis tapasztaltam.

Nem olvastam vissza, csak ezt az oldalt. Még mindig nem jó a gépem, a Józsiét használom.

Ágiék biztos élvezik már a nyaralást! :lol:

Eszti, tényleg klassz a rucid.0És már csak 3hét van. Hihetetlen! Na, egy ember aki várja az augusztus végét :wink: .

Elvileg augusztus végén mi is költözünk, de én már ebben sem vagyok biztos. :shock: De azért jó lenne, bár az se nagy gond, ha csak szeptember lesz belőle. Ezen az 1-2 hónapon már nem múlik semmi. De azért még bizakodunk. (egészen augusztus 3o-ig :D )

most mennem kell

puszi mindenkinek
tikata
 
 


Én is kérdezem, hogy Serfi, milyen volt az első nap?

Bulgária nem jött be anyukáméknak, szerintem a béna szállás nagy szerepet játszott ebben :?

Boginak boldog névnapot, de persze úgysem olvassa időben! :roll:

puszi
anniecoe
 
 


Csőváz csajok :)

Kata, elveszett bárányka, képek a házról???? Belső kialakítás hogy áll? Milyen cuccok lesznek? Izgííí :)

Ancsa, jövő hét kedden megyek próbafrizkóra, kinéztem egy faja frizkót, szerintem dög lesz. :) Meg a virágokat is megrendeltem hozzá, szerintem az is szép lesz. :) Most kezd jönni a para része, hogy már csak 3 hét....hogy mi hogy lesz, ki mikor mit csinál, ki hova mikor kivel megy, stb. stb. jajjjjjjjj :roll: :roll: De azért persze jó ez az izgi. Voltam már pedikűr, manikűr, szóval szépülök.... 8)

Mi közben lakásátalakítottunk, Benyó szobáját és a mi hálónkat megcseréltük, így Bencének kicsit szeparáltabb szobája lett, sokkal jobb így. Kuckósabb lett az övé, a miénk pedig kicsit szellőssebb (eddig Bence bitorolta a nagyobbik szobát, mi a kisebbet). Plusz még a szekrénysort is kicseréltük Peti szekrényeire, így nemhogy elfértünk ruhailag, pakolásilag, hanem még helyünk is maradt. Na, hozzá kell tegyem, egy nagy-nagy kukányi cuccot selejteztem, meg a máltaiba is vittünk egy-két nyalánkságot.
Így viszont most olyan, mintha új lenne egy kicsit a lakás, mert ha már felforgattunk, akkor szép díszítő bordűröket tettünk fel, Bencénél macis, nálunk meg bézs mintásat, kitiszítottam a szőnyegeket és még függönyt is mostam, szóval nagyon tutik vagyunk most. :)

Persze Montenegróban közben cápák vannak :roll: , na de szerintem ez megint csak ilyen felkapós marhaság, mert cápák eddig is voltak, de azért az Adria nem az a cápaevős hely, szerintem. Mindenesetre már várom a nyaralást is, tök jó volt úgy menni Mallorcára, hogy ezen kívül van még két hét Montenegró. Juhhhhhéééééé

Serfi, na milyen volt? Közben én is beirattam Benyót a helyi bölcsibe, amit egyébként pont most újítanak fel teljesen. Nem, még nem fog menni, viszont lehet, hogy jövő szeptembertől igen, majd meglátjuk, és hát itt nálunk muszáj kb. egy évvel előbb őket beiratni. A kis barátjával, Bencével fognak együtt menni, ha minden igaz, ami jó lenne, mert itt két gyereket szoktatnak be egyszerre, és így azért talán jó lenne nekik, ha legalább egymást ismernék.
Vendég
 


Úgy látom, ma reggel elkapott a szóf.....s, bocs, ha sok voltam... :oops:
Vendég
 


Helló Csajszik,

Gyorsan bepótlom a lemaradásomat, szóval boldog névnapot Ancsa, boldog névnapot Bogi!

Esztikém nagyon izgi lehet ez most neked. Te, ez a ruha nem átlátszó egy kicsit? Vagy csak a fotó olyan? Nem mintha baj volna, ha igen. És milyen lesz a frizud és milyen virágokból álmodtad meg a csokrod? Tudod, a csokrot meg te nem láthatod, az embernek kell elhozni és odaadni neked. És lesz rajtad kék, meg régi meg új meg kölcsön?

Serfi, miért kell antirtg-táblát viselned? És mi az egyáltalán?

Képzeljétek Luca múlt héten felállt. Csúszva mászva jön utánam kb két hete, mutogat én meg lelkesen megnevezem neki, amire rábök. De ami a legédesebb, folyton göcög. Fogalmam sincs min szórakozik ilyen jót.
Pedig vidámságra semmi ok, már megint belázasodott múlt héten, amikor Balcsin voltunk. A dokinéni szerint még mindig piros a torka. De létezik, hogy csak 10 naponta okoz lázat, közte meg örjöng a kicsattanó egészségességtől?
Azért most várom a pisivizsgálat eredményét is.

Serfi, a Smectapor mire való? És hogyan kell alkalmazni a Betadine-t? Mi is megyünk nemsokára nyaralni. Vagyis sokára, de alig várom már.

Kata, itthon vagytok egyébként?
Puszi

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Egyébként meg, Ági, nem a Délihez viszem szellőztetni Lucát. A Hungária körúton tolom végig délelőtt, délután meg a Margit körúton. Hagy edződjön.

Nem is értem...

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, akkor a Hungária és Margit krt után Lucinak már meg sem kottyan a Déli :)
Sok szmogot beszippantyúzik akkor.
Hová is mentek?

Asszem a Smecta por hasmenés elleni szer, de majd Serfi kijavít ha nem.

A göcög az egyenlő kacarászik? Merénnemismeremeztaszót :roll:

Eszti, a katicák mindjárt utólérik egymást, és nekem folyamatosan az a reklám jut eszembe erről, amiben a két katica "szereti egymást", és ettől a kocsi billeg. Olyan édi reklám, az volt egy időben a kedvencem :D
anniecoe
 
 


Hú, csajok, lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de 1.: az uram már látta a ruhámat, ugyanis együtt vettük. :lol: 2. A csokrot is fogja, mert együtt hozzuk el a virágdekorokat szombat délelőtt. :lol: 3. Asszem nem lesz rajtam se kék, se új, se régi, se más....

Ennyi antimenyasszony vónák???

A csokor és a virágdekorok pasztellnarancsos árnyalatból lesznek, ilyen virágok lesznek benne, természetesen az alakja csokros lesz, nem ilyen asztaldísz. :)

Kép

Orsi, na, akkor mostantól nem nagyon lesz megállás. Luci még mindig irdatlan tempóban gyarapszik?
Remélem nincs semmi komolyabb baja...
Vendég
 


Ancsa, természetesen nem viszem ilyen helyekre. Vicceltem.
A Délinél lakom, valahogy pedig haza kell hogy menjek.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi :wink: 8)
Vendég
 


A Naphegyre szoktunk menni sétálni. Ott nincs forgalom viszont van egy fantasztikusan jó játszótér.
Hú, nagyon megy. Nincs megállás. Abból a szempontból jobb, hogy nem kell annyit cipelni (most 10,7kg), de jobban résen kell lenni, mert pillanatokon belül ott van a tiltott tárgyaknál. Pl most itt van a számítógép alatt.
És képzeljétek, ma 2x is amikor bementem hozzá, mert felébredt ott állt a kiságyában! Ütős élmény egy ilyen kis lényt látni, amint egyre inkább a teste birtokába kerül.
és lekopogom az alvás is mostanában elég jó.

Esztikém rá se ránts. a jó házasság nem ezeken múlik!

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Hi!

Jó volt minden, kivéve, h kicsit sok minden történt az első napon,és elflejtettem Boguskát felhívni névnapügyileg :oops: :oops: :? .....

Csajom is jól bírta, én is, 40 perc aklimatizálódás után már dolgoznom kellett, de azé nem haltam bele,meg rendesek a többiek,mert bármikor lehet kérdezni-szerencsére! Azé az vicces, h olyanok mögött állok és hallgatom a "szakzsargont", akik jóval utánam kerültek oda-nekik is fura :lol: , de én is átéltem ezt már 2 kolléganőmmel. Na szóval klassz,meg végre meleg levest eszek, meg egyenlőre jó, de a beszoktatás még hátravan...

Orsi, antirtg tábla, az a kis kék izé,ami a rtg-esek szíve csücske felett fityeg, egy pici rtg film van benne, és a kapott(mármint általunk kapott) sugárzást méri, 2 havonta adjuk le.

Orsi, hát Luci is jó korán felállt! Mostmár jó lesz biztonságossá tenni a pecót-gyerekbiztonságossá! Cuki lehet,ahogy rötyög!Kép?
Te jó ég, enyim gyerek még nem érte el ezt a súlyt :oops: ...

Kép
seriff
 
 


Nálunk a JFK-ben hálóval fogdossák az olyan orvosak mint te, Serfi. Azt mondják nem egy életbiztosítás ilyen helyen dolgozni. És mi van, ha túl nagy a mért sugárzás? Szabi?
És azt leszámítva, hogy minden új-régi milyen vissazmenni és nem Hannázni? Most őszintén.

Esztikém nem is írtam, hogy mennyire tetszik az asztaldísz. Olyan vidám ez a narancssárga. Olyan életkedvtől átitatott. Én mindig narancsszínűt hordok, ha nincs jó kedvem és fölveszem a vastag piros zoknimat.
:D
Megnézem az Amelie-t...aztán valahogy elmúlik.
Na, de itt most szó sincs ilyesmiről. Szóval nagyon hepi.

Mindjárt keresek képet, csak nem akarom uralni a topikot. Megvárok még egy két hozzászólást.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, hát mióta ottdolgozom soha senkinek nem volt túl nagy a mért sugárzás, nem a sugárban dolgozunk bent-egyetlen olyan munka van de az meg kb 1x 1 héten 2-3órányi, de azt ne úgy értsd, h folyamatosan megy a bazi nagy sugárzás! A szabályokat betartva minden oké(de ezt ne áruld,mert akkor nem kapunk pótlékot :wink: ), még soha senkinek sem született sérült/beteg gyermeke az ottdolgozók közül.A Főnököm 62 éves ffi, teljesen oké, jobban néz ki,mint a többi hasonló korú főorvos,és a többiek-max nem süt ránk annyit a Nap :wink: ....
őszintén:jó,h máson is kell gondolkozni,meg jó újra rendesen felöltözni, felnőtt emberek között lenni, stb, DE pokoli érzés, h nem én keltem Hannamannát, nem vagyok vele délelőtt, nem én altatom el ebéd után, stb....nehéz még, h sokat kéne tanulni, de egyenlőre nem tudom hol és mikor:bent ugye nem lehet,ha nem dolgozunk,akkor pofázunk :lol: , itthon inkább Hannázok, este meg bealszok...de majd kialakul ez is-gondolom.
Várjuk a képeket!

Esztikém,ne parázzál, nincs ott cápa, vagy nem emberevős fajta! :wink: Izgatott vagy már?"Ki ki mellé ül, de miért nem, és akkor hová?" :P :wink:

Kép
seriff
 
 


Orsi, gyorsan írok, mert lehet, hogy csak az 1-2 hozzászólásra vársz, és addig nem teszel fel képeket!!! :wink:
Jólvanna, a Délibe csak szmogon át vezet az út, én is laktam ott, majdnem 2 évig. Az Alkotás úton.
Most jártam arra valamelyik nap, és annyi minden megváltozott. Pl. bezárt a kedvenc élelmiszerboltom. De a Clock nevű pub még megvan :oops:

Serfi, majd belejössz, asszem mindenkinek ilyen vegyes érzései lehetnek ilyenkor!

Eszti, nekem is nagyon bejön a narancssárga! Na már aztán kíváncsi vagyok az összképre, na! :wink:

Jóccakát!
anniecoe
 
 


Hello Csajok!

Újra itthon! :D :(

Örülök, hogy mindenki jól van, reméljük Luca baba is hamarosan. Köszi mindenkinek a köszöntést, tudom, hogy már késő, de Boldog névnapot Ancsa!
Serifkém, én meg lemaradtam erről a munkakezdésről,azt hittem csak szeptembertől kezdesz. Belegondoltam a helyzetedbe, és rájöttem, hogy nekem ez hatalmas változás lesz, pláne, hogy én 6 évet szándékozok itthon tölteni. Perzse jól jönne egy kis szellemi elfoglaltság, de egyelőre nagyon szeretem, ami most van, főleg tudván azt, hogy most vagyunk így együtt a legtöbbet, utána mindenki megy a saját dógára, este meg látjuk majd egymást néhány órára. ez az óvodázás is eléggé rémiszt, nem tudom elképzelni, hogy mások, hogy fognak gondoskodni az én kicsi (nagyszájú) fiamról. :?

Esztikém, csokor szép, azért örülök, hogy nem asztaldísszel fogsz fel-alá járkálni, és mostmár tudom, hogy van pasztelnarancs szín is. :) Egyébként nálunk sem volt nagy titok se a ruha,se csokor ügyileg, na és a régi, kölcsön stb. cucc is elmaradt. benyóka miben lesz? Csokornyakkendő remélem már van!!

Mi nyaralásunk nagyon szupcsi volt, jó sokat strandoltunk, összejárogattunk barátokkal, akik szintén a közelben nyaraltak. Voltunk Révfülöpön is, orsi, ugye nektek ott van nyaralótok? Kipróbáltuk a Gombát, fini pizzát sütnek ott. Balázs egész nap nyomult, lekötötte mindenki figyelmét, de főleg az apukájáét. 3 hétig szinte le se bagózott engem, kivéve ha nagy baj volt, megütötte magát vagy megcsípte a csalán. A Balcsit imádja, lila száj szindróma nála is játszik, alig lehet kiimádkozni a vízből. Én meg folyton azt álmodom, hogy elsüllyed a víz alatt, és nem találom. Orsi, ezt mit jelent? Tanítassam meg úszni? :) Ádámkám pedig jól elkanászodott, állandóan cipelte, tutujgatta valaki, most meg igényli tőlem. Azért gondolom visszaállunk majd szépen lassan a régi kerékvágásba. A jó kis éjszakákról nála is már csak múltidőben beszélhetünk, de szokva vagyok hozzá, úgyhogy nem egy nagy trauma. Egyébként mindig újabb és újabb dolgokat csinál, olyan jó látni ahogy ilyen szépen növöget, lassan 5 hónapos lesz. :roll:

most mennem kell, majd még jövök képekkel.

Addig is mindenkinek jó nyaralást, aki most van, vagy aki majd megy.
Kata, Serif majd hívlak titeket. (Képzeld, Kata, áttették a keddi Lost-ot csütörtökre, így az előző részt nem tudtam felvenni, szóval majd világosíts fel lécci)

na pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Szia Bogi, végre Te is jelentkeztél!
Balinak Boldog Szülinapot!
Úristen, ő is most született (úgy kb. 3 éve :shock: )

Orsi, most már megvan a pár hozzászólás, jöhetnek a képek! (Ha végeztél a MArgit krt-i sétával :wink: )

Mindenkinek pussz!
anniecoe
 
 


Ancsa, ma az alagúton toltam át 5ször. :wink:
A képeket keresem. Valahogy mindegyiken ott vagyok..szörnyű...ma megkérdezték, hogy netán már a második kisbabámat várom-e. :evil: :cry:
nem vagyok még szalonképes, brühühü

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Az is kínos volt, mikor Abonyi Zita megkérdezte. De akkor még volt mentségem.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Sziasztok!

Orsi, szerintem nagyon csini vagy, és jól nézel ki. Nem értem, h kérdezhette ezt valaki. Fel se vedd, komolyan!! Csini vagy! :)
(egyébként nyáron tőlem is megkérdezte valaki, brrrrr. :x de annyira lusta vagyok hasizmozni, mert tényleg elég gázul nézek ki. de majd el fogom kezdeni. cél a jövő nyár :lol: )

Serfikém, jó volt soraidat olvasni. örülök, h jó, és teljesen normális amit érzel Hnnussal kapcsolatosan.

Nálunk anyuék itt voltak vsárnaptól. Ma délután mentek el. Így volt 3 szabad esténk. Voltunk moziban, meg koncerten, meg napközben is eljutottam minden féle ma már luxusnak számító helyekre. (röhej, h már a fodrász és kozmetikus is annak tekintendő nekem :shock:)

Még mindig nincs gépem.

Orsi, képzeld az én kislányom még mindig nem áll fel magától. És a soraidat olvasva, megdőlt a magyarázó elméletem, miszerint biztos azért mert ducika a lelkem. erre, jössz te, h a 10 kilós csajod ácsorog :shock: na bummm :? :roll:

puszillak titeket!!!!
tikata
 
 


Na Orsi nyomassad már azokat a képeket! Te az osztálytalálkozón is jól néztél ki, nehogy már emiatt aggódj!

Kata, de azért jártok a gyógytornászhoz? Elmélet: :lol:

Ági, Ti még nem jöttetek haza? Mesélj és nyomasd fel a képeket!

Kép
seriff
 
 


Eszti, Te meg 2 hét múlva asszonyként ébredsz majd :wink: :D !

Bog, hát a 6év az nem semmi! Nekem jó volt itthon lenni, de annyit tuti nem bírnék ki, egyben. Balu meg hidd el, jól fogja érezni magát az oviban,és tényleg tudnak ám gondoskodni Róla mások is :wink: ! Ne legyél ennyire fiús anyuka :wink: :D

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Nem volt túl nagy termés, gyerekek, nem írtok?

Velencén voltuk a hétvégén, nem volt 100-as az idő, de azért lehetett napozni, meg uszizni kicsit, és így is pihenés volt.
Bár fáj a torkom, és a szememet sem tudtam kinyitni reggel, csak 10 perc vattás mosogatás után, az uram az ágy szélén mosogatta, hogy vethessek rá egy pillantást. :wink:
Hú, nagyon gáz volt. Nem tudom, minek köszönhetem, hogy minden egyszerre kapott el :roll:

Szerintem Ágiék még nincsenek itthon, vagy már letelt a 2 hét?

Megmutatom nektek Zsófit, tesómék 5 hetes kislányát. Ez a kép még kb. 2,5 hetesen készült.
A talpa annyira cuki! Persze minden babának, csak az övét ugye közelről volt szerencsém megcsodálni :)

Kép Zsófi
anniecoe
 
 


Ancsa, nagyon szép!!

Kép
seriff
 
 


Hahó :)

Ancsa, Benyónak ugyanilyen macija van, Diáéktól kapta. :) Máig ezzel (is) alszik. :)
Gyönyörű pici lány. :)
Vendég
 


sziasztok!

Tényleg nagyon közelítenek a kis katicák egymáshoz. próbafrizu jó lett?

Bogi! Boldog névnapot!!

Most nézem hogy a szabi alatt egy sort sem írtam :oops: de hát annak/ennek is vége lett.

Gratulálok az ácsorgó Lucusnak! :)

Ancsa! Zsófi baba nagyon édes! Pont azon gondolgoztam, hogy kéne már egy ilyen kis csöppség mert már kezdem megszokni ezt a nyugit :shock: :oops:

Kata! Hát a kozmetikus fodrász tényleg néha tiszta luxus a manikűr pedikűrről meg ne is beszéljek.

Kép
edó75
 
 


Ilyen lett a próbafrizőr, de nem ez a végleges, azt viszont nem árulom el. :) :)

Kép

Kép
Vendég
 


jajj nagyon klassz! Jó lesz a csokorral meg minden!!!

Kép
edó75
 
 


Esztikém, olyan leszel mint Flóra istennő! (lásd korábban:február vége) A termékenység és a természet jut eszembe ezekről a felvillantott részletekről.

Ancsa, tök jó ez a kép! És hogy kirajzolódnak atalpán a redők.

Na, küldök én is, ha már ennyire szeretnétek 8)

Kép Kellő motiváció. Úgyhívják Apa bicaja

Kép Hőség

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Nagyon ari!!

Kép
edó75
 
 


a nyaralás képekben, vagyis a peti a nyaralás alatt
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép :lol:
nálunk a papa volt a favorit, mindent a papával csinált, vonatoztak fűrészeltek, hintáztak :lol:

Kép
edó75
 
 


Hú Eszti! Nagyon kafa a séród! :)

Cuki Peti nagyon, és mindig megállapítom, hogy nagyon jól áll neki ez és az ilyesfajta kalap. :)
Némelyik képen úgy megy, mintha kifutón lenne. Ari!

Kis hurkás Luci nem különben édes! Főleg abban a lavórban. Még éppenhogy jó a méreteihez :wink:
anniecoe
 
 


Ezennel megkezdtem a 108. oldalt. Ilyen sem volt még!

Látta valaki a Zene és Szöveg c. filmet? Drew B és Hugh Grant főszereplésével?
Az uram szigetezik, úgyhogy eztet fogom megnézni nagy magányomban :)
Nekem betett a Sziget, 2-szeri nyomulás, és kész vagyok. Szerintem a por volt a ludas.
Mindegy, azért jó volt kimenni legalább ennyiszer.
anniecoe
 
 


Hello csajok, megérkeztünk. Még nem volt időm visszaolvasni, de ha kimászok a táskák és a szennyes ruhák alól, akkor pótolom. Részletes beszámolót is tervezek, csak előbb kis utat vágok a gy. szoba és a gép között. (a legfontosabb útvonal). Röviden tök jó volt, csak marhára nem úgy volt semmi, ahogy elterveztük, méhg az uticél is megváltozott. Láblógatós tengerpartból, fél Európa beutazása lett (3000 km a kocsi mutatója szerint). Szóval így alakult, de elmondhatja Julcsi, h. 8 országban járt, és 2 tengerben fürdött, a térkép két végén.
Na jó éjt!

Kép
agianyu
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: