Új privát üzeneted érkezett!

Adrienn, neked nincs TV-műsorod?Kép

Egyébként még Betti írására akartam reagálni, csak mindig lemaradt.
Szóval én inkább azon háborodnék fel, ha a saját számokkal előállókat csak azért küldték volna el, mert a meghirdetett szabályokat átlépik! Nagy kár lett volna ezért kizárni ezeket a tehetséges fiatalokat! És a szabályok azért vannak, hogy időnként felrúgjuk őket, nem?

Zafi
zafi
 
 


www.port.hu -ezen rajta van a tv- műsor, mi is onnan nézzük, hónapok óta nincs tv-újságunk.

Én nem értek egyet a szabályfelrúgással. Nem az a gond, hogy saját számot hoztak, hanem a gitár- (egy esetben zongora) kíséret. Biztos sokan mások is jobban teljesítenek, ha van támaszuk. Ha egyszer ez a szabály, akkor ilyen körülmények közt kell mindenkinek megfelelnie.
rjuli
 
 


Hahó! Köszi az időpontot. Csakugyan nincs tévéműsorunk Kép
A szabályfelrúgás időszakában én még nem néztem, de sajnálnám ezt a két embert, ha nem lennének most ott. Ha viszont a versenyt tényleg versenynek tekintjük, akkor Julinak van igaza. Egyébként szerintem eleve nem volt jó szabály hogy nem lehet kíséret már a selejtezőn. Én úgy csináltam volna, hogy lehessen, mert ha valaki kíséretet is tud maga produkálni (nem magnóról, hanem saját kezűleg), az érték, ebbe az irányba motiválhatták volna a résztvevőket. Sőt, én egész együtteseket is saját számmal hagytam volna fellépni. Persze az már egy másik kategória... Az már egy Ki mit tud tipusú verseny lenne, ráadásul saját produkciókkal volna igazán jó ebben a felállásban. Nekem egyébként az tetszene igazán. De úgy látszik, valami miatt nem teljes és önállóan megalkotott produkciók felé akarták ezt a dolgot irányítani, hanem használható hangokat kerestek. Pedig de szép volna újra Ki mit tud-ot nézni a tévében, vagy akár Táncdalfesztivált, ahová külön egész számot kell kreálni, egyedit, ütőset, eredetit, ha nyerni akarnak.
Tényleg: ilyen műsor miért nincs? Annyira szerették az emberek, míg volt. Szerintem bármelyik kereskedelmi adónak is megérné, különben is kezd biznisz lenni a nosztalgia. És tehetséges fiatalok is vannak, akik felfedezésre várnak. Szerintetek miért nincs "Ki mit tud" újra? Vagy van, csak én vagyok megint tájékozatlan? (Nálunk most sajnos csak három adó jön, nem válogathatunk, mit nézünk).

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

 
 

Kukk be ideKép
csii
 
 


Zafi!

Szerintem, aki jó énekes, annak zenei kíséret nélkül is tudnia kell énekelni. Nekem amúgy Tóth Veronika a kedvencem.

Betti

Ui.: Azért tegnap megnéztem, ki esett ki. Szegény Barbarát jól lehúzták a végén, már majdnem sírt. Ilyenkor azt mondom, hogy Somának és Pierrot-nak (jól írtam?) van igaza, mert nem mondtak nevet.
Betti
 


Hát, a szombati műsorban jól elcseszték a "profik" a produkciókat. A stylistok csak rontottak a versenyzők megjelenésén, az énektanár meg nyilván azt érte el, hogy mindenki "dolgozzon" még a dalán. Hát, dolgoztak is, és olyan is lett némelyik előadás. Sok dalból most hiányzott a lélek, az előadó egyénisége. Ibolya tök jó volt, hogy az elején tisztán látszott, mennyire nem érzi jól magát most, hogy már várnak tőle valami fejlődést. Aztán a közönség szimpátiáját látva hirtelen mintha rájött volna, hogy őt olyannak szerették, amilyen az elődöntőben volt, akkor minek erőlködik, és ettől újra az lett, aki volt addig. És attól kezdve újra jó volt. A sztárcsinálók levonhatnák a következtetéseket...
A Gáspár Lászlót meg annyira futtatja a közönség is meg a zsüri is. De ha már ott az az énektanár, akkor miért nem szól neki, hogy szépen énekelni csak nyitott szájjal lehet...
A stylistokat meg ki kéne rúgni. Nyilvánvalóan nem a versenyzők megjelenése számukra az elsődleges szempont, hanem az, hogy bizonyos ruhadarabokat rá tudjanak adni valakikre. Aztán hogy hogy néz ki benne az illető - az már az ő baja. Szerintem Gergő is a stylistok miatt szívta meg. Rózsaszín pólót adni egy ilyen nemnyálas pasira... De hát ő is hogy lehetett olyan hülye, hogy elfogadta? Ha én férfi vagyok, rám senki soha nem tudna rózsaszín cuccot föladni, még nagyon sok pénzért sem. A fiamra se adok föl olyan ruhát, amiben akár csak egy pötty is van rózsaszín. (Az más, hogy ha lányom lesz, rá szívesen adok majd kéket. De az valahogy más.)
Visszatérve Gergőre: nem volt jó, nem volt túl egyedi vagy különleges, sőt, tkp. felejthető volt, de azért nem a legrosszabb. Szerintem Barbara, Mujahid Zoli, Dorina (átlátszó pólóban Kép ) vagy épp Tóth Vera (habár nála a stílus nem tetszik) sokkal rosszabbak voltak. És Gáspár László is legalább olyan rossz volt, hiszen feltűnően rossz hallgatni, mikor zárt szájjal énekel, és olyankor nyekergéssé válik a hangja.
A kedvenceimet (SVera, Evelin, Leslie, Ibolya) viszont nem tudták elrontani. Pedig biztos megpróbálták, de hát egy igazi egyéniséget nem lehet beolvasztani. Kép Remélem, továbbra is tartják majd magukat. De ha mégsem, akkor Leslie-re tippelek, ő hagyja majd először megvenni magát. De hát ő ezt várja tizenöt éve, szóval kicsit meg tudom neki bocsátani. Evelin meg alapvetően jó alapanyag a sztársághoz, szerintem ő a legesélyesebb. Lehet, hogy nem a győzelemre, de egy-két szerződésre biztos. Nem is baj, elég különleges lány, és tetszik a szám is, amit választott, ha ilyen jó marad az ízlése, akkor lehet, hogy később is hallgatható dalokat ad majd elő.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Betti! Az igaz, hogy aki jó énekes, zenei kíséret nélkül is kell tudnia énekelni, ez vitathatatlan. Bár az, hogy saját magát kíséri valaki, még nehezíti a dolgát, mert két helyre kell figyelnie. Értem, amiket mondtatok, nem is szállok vitába, engem nem zavar, hogy helyenként eltekintettek a szabályoktól (bár nem is olvastam a szabályokatKép).
Úgy látom, hogy igazi tehetséget keresnek, akiból igazi sztár lehet és ennek érdekében kötnek kompromisszumokat is.

A szombati produkciótól én sem voltam hasra esve, szerintem most sokan nem szívből énekeltek, inkább az énektanár tanácsaira koncentráltak, hogy szakmailag jó legyen, aztán a mondanivaló teljes átélése már mellékes maradt soknál. Nekem Oláh Ibolya tetszett a legjobban, bár elfogult vagyok, mert nagyon szeretem azt a számot, amit énekelt és nekem is Alanis Morisette a kedvenc énekesnőm, ahogyan neki is. De ezektől függetlenül szerintem nagyon feldobódva csinálta, legalábbis a dal második részét mindenképpen.
Nekem a Dorina is bejön, az elődöntőben is nagyon tetszett, most is jó volt, szerintem hozzá illik ez a cucc, meg ez a dal is. De nagyon kíváncsi vagyok, hogy ha rájuk osztanak más stílusú számokat, akkor mit kezdenek vele. Mert most mindenki egy külön stílust képviselt, amiben azért (ha most nem is annyira) elég jót alakított.
A Barbarát meg a Mujahid Zolit sajnáltam, mert tényleg erőlködtek a nátha miatt, ennél fogva nem is szabadna őket értékelni, kár lett volna, ha ezért valamelyiküknek menni kell, de hát ez sajnos benne van a pakliban, hogy elmegy a hangjuk, berekednek stb. Míg egy befutott zenész emiatt lemondhatja a koncertjét, nekik ki kell állni és teljesíteni kell.

Tényeg jól tette a Soma, meg a Pierrot, hogy nem nevezett meg senkit, mert ha a közönségnek a kedvencre kell szavazni, akkor nekik miért a leggyengébbet kellene megnevezni?! Nem is szabadott volna őket ilyen helyzetbe hozni.

A búcsúdal meg nagyon megható volt, bár szegények igencsak össze-vissza énekelték, mindenki akarta domborítani a saját kis stílusát, de azért szép gesztus volt!

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!
Nekem az nem tetszett, hogy csak kevesen álltak ki új dallal. Remélem a többi döntőben nem megint ugyan ezeket a számokat énekelik majd el, mert az elég uncsi lenne.
Én minden adásra új számot kérnék mindenkitől.
Aki magyarul énekelt, attól angolul is és aki meg angolul, attól magyarul is.
Persze ők választhatnának számot,olyat ami illik a hangszínükhöz és a stílusukhoz.

Linato
linato
 
 


Aki magyarul énekelt, annak mért kell angolul is? És pláne miért pont ANGOLUL? Mondjuk ha már minden áron kell idegen nyelven énekelni, akkor például mondjuk Schmidt Verának lehet, hogy nem is az angol "állna igazán jól", hanem mondjuk a francia, Tóth Verának meg mittudomén... Mondjuk a cseh vagy a lengyel vagy az orosz, csak hogy példát mondjak. Akkor miért épp az angolt tennéd "kötelező"-vé? Mennyivel izgalmasabb egy olasz, vagy spanyol vagy francia, vagy éppenséggel szerbhorvát előadás... Az angol olyan szokvány, olyan semmi különös.
Azt egyébként én is remélem, hogy végre nem ugyanazt a számot adják majd elő. Sőt, biztos is vagyok benne, ennél azért a TV2 bizonyára profibb, hisz a közönség totál kiábrándulna, és ez elég jól kiszámítható, ráadásul jogos is.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn!
Igazad van.Kép Eredetileg azt akartam írni, hogy egy másik nyelven is énekeljenek. Talán pont azért írtam az angolt, mert eddig nem igen emlékszem olyan dalra amit más nyelven adtak volna elő. De lehet, hogy tévedek.
Én is imádom pl:az olasz ,francia számokat. De a német könnyűzene elég nehezen emészthető számomra.
linato
 
 


Hát igen, németet, hollandot, belgát nem is írtam. Eddig csak néhány német együttest hallgattam jó érzéssel, de véletlen ők nem németül énekeltek. Kép Amúgy kimondottan nincs semmi bajom a németekkel, de valahogy a könnyűzenéjük nem tetszik, van benne valami zenétlen.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Eszembe jutott egy érdekes dolog. Most (vagyis ebben a században) az észak-európai népek közül az angol elég muzikálisnak mondható, egy csomó igényes könnyűzene tőlük jön, egész stílusirányzatokat neveztek el angol együttesekről vagy például egy angol városról is. Ellenben a németek ugye nem igazán vannak az élvonalban.
Viszont ha azt nézzük, melyik nemzetnek van több híres zeneszerzője, hát a németajkúaknak sok van (Bach, Beethoven, Mozart, stb), ellenben tudtommal az angoloknak nics.
Olyan, mintha a progresszív könnyűzenével e század hetvenes éveiben futott volna fel az angol zenei élet, ami addig nem volt olyan eleven. Mert a progresszív zenében (amit sokkal közelebb áll a komolyzenéhez, mint a könnyűzenéhez) szinte csak ők alkottak nagyot. Néhány olasz és néhány amerikai persze még labdába rúg mellettük, valamint kevésbé ismert kelet-európaiak is, de az angolok olyannyira az élen jártak, mintha a sok évszázados lemaradást akarták volna abban a tíz évben behozni.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Nos, mi a véleményetek a mai döntőről?
Kicsit sajnálom, hogy Dorina esett ki. Bár ma tényleg nem volt annyira jó, amit csinált, de talán a leggyengébb sem ő volt.

Viszont az Oláh Ibolya nekem megint nagyon tetszett!
Érdekes, hogy a zsűri a Dér Henit annyira jónak tartja. Nem mondom, van hangja, meg minden, de nekem valahogy mégsem jött be annyira.

De ez már sokkal érdekesebb műsor volt, mint a múlt heti. Szeretem a Beatles számokat, érdekes volt különböző stílusokban hallani őket.

Viszont most már egyet kell értenem azzal, hogy mégsem kellett volna megengedniük az elődöntőben, hogy hangszerrel énekeljenek. Most valóban előjött, hogy pl. a Schmidt Vera nem tud mit kezdeni magával a színpadon. Pedig jó számot választott, szépen is énekelt, de az összhatás már nem volt olyan jó.

Zafi
zafi
 
 


Szia Zafi!
Én sose hittem volna, hogy a Beatles számok ilyen nehezek. Mert majdnem mindegyiküknek beletört a bicskája.
Nekem Tóth Vera zenei ízlése ugyan egyáltalán nem jön be, de amit most csinált, az szerintem bravúrs volt, nagyon jól megoldotta. Schmidt Verának továbbra is nagyon szurkolok, bár a mozgása valóban nem túl jó, de szerintem nem az a lényeg. Rengeteg jó zenész van, akiért kár lenne csak mert rossz mozgású, és rengeteg jó mozgású zenész van, aki jobban tenné, ha csak a mozgással foglalkozna. Szerintem a zenénél első a zene, a többi (ruha, mozgás, megjelenés) másodlagos, bár fontos. Ezen az alapon Tóth Vera is "nem oda való", mert kövér. De ez csak egy apró hiba, ugyanúgz ahogy a tánctudás hiánya is csak egy apró hiba. (Ez nem emlegethető egy lapon a kompletten rossz kisugárzással, ami szerintem pl. a padödö lányoknak van. Schmidt Vera kisugárzása nem rossz, csak táncolni szemmel láthatóan sose tanult.) Amellett szerintem az, hogy ő egyrészt tud hangszeren játszani, amellett hallhatóan képzett zeneileg, minden hang tiszta volt - sokkal nagyobb előny, mint amekkora hátrány a rossz mozgás. Ami nála inkább veszélyes, az a hangerő hiánya. Mert amekkora hangja van, az félő, hogy hosszú távon kevés lesz. Pedig tényleg szépen énekel.
Leslie-vel nem a hangszer hiánya volt most a gond, hanem hogy hanyagul készült fel. Kell egy kis lezserség, de nem ennyi.
Gáspár László szerintem borzalmas, nem tudom, mi tetszik rajta mindenkinek olyan nagyon. Én hallgatni se szeretem, kimondottan idegesít a hangja. Mujahid Zoli a másik, aki szerintem syzörnyű, az ízlése, a hajlítások... - tömény giccs.
Ellenben Ibolya tényleg jó, most se volt rossz, habár nyilván követett el hibákat.
Dorina mű-rocker, és emiatt sem az igazi rockereknek nem tetszik igazán, sem a másik oldalnak, a diszkós lányokért rajongóknak. Furcsán vegyít két stílust, amellett pedig kicsit túlságosan bedobja magát. Szerintem is volt aki rosszabb, mint ő, de azért nem csodálom, hogy ő is az első kiesők közt van. Mondjuk ha a legrosszabbra kéne szavazni, akkor én Mujahid Zolit segiíteném a kieséshez egy szavazattal...

Evelyn és Dér Heni szerintem eldöntöttek "kellenek" a producereknek, mert lehet belőlük sztárt csinálni. Henike nagyon semmilyen, szóval bármit ki lehet belőle hozni, Evelynnek van kisugárzása és egyénisége, de valahogy mégis alkalmas sztárnak, a saját érdekében szerintem hagyná magát irányítani. Henikét magyar Madonnának mondta valamelyik zsüritag, de hát szerintem ez azért nem feltétlen dicséret... Evelynt meg Settenkedő "hungarikumnak" nevezte, ez azért elég nevetséges.
Edmond jól elcseszte tegnap, ő egyszerűen nem bírta hanggal, de hát remélem, lesz ő még jobb is, szerintem tud ennél jobb lenni.
Hát, kíváncsi vagyok a következő menetre. REmélem lesz még olyan, mikor mindenki szabadon választhat. Mert a Beatles elég nagy kihívás lányok számára, hisz egyetlen női hangra írt számuk sincs jóformán. A fiúknak könnyebb lett volna, nem értem, hogy tudta mindegyik így elcseszni. Talán alulértékelték e feladatban a kihívást. Főleg Leslie, tán épp azért, mert neki fekszik a Beatles. És TVera meg nagyon komolyan vette. És az övé jó is lett.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Helo
A tegnapi műsor teljesen magával ragadott. Tillától a falnak megyek. De azon kívül semmi bajom nem volt a műsorral. Lezli katasztrófa volt, ez egyértelmű. Dorina viszont semmilyen. És ez nagyobb bűn, mint rossznak lenni. Persze Ibolya hatalmasat alakitott. Nagyon tetszett, hogy rengeteget mosolygott közben, de pont mindig jókor. Én a Dér Henit dobtam volna ki. Annyira üres szegény, hogy már fáj. Evelyne nekem nagyon tetszett. Egyéniség, bátor és látványos. A hangja nem tudom, most szvsz nem volt jellemző. Kép
Edmond bébi nekem annyira Elviszes volt, hogy már már hullagyalázásnak tűnt. Nem vagyok oda Elvisért, igy ez sem jött be. Kép Gáspár Laci engem nem mozgat meg, de nem rossz hallgatni. Nála jutott eszembe, hogy simán belefér egy sláger rádiós délutáni műsorba. Kép Zoli a saját nyálán csúszkált föl s alá. Kell a tinilányoknak bálvány.

Ez maradt meg bennem, meg a zsűri döbbent feje a Dorina kiszavazásakor. :-/

Zsunya

zsunya
 
 


Sziasztok!

Kicsit félve írom le a véleményem, mert totál mást gondolok, mint ti..dehát hátha nem harapjátok le a fejemKép./Lécci neee!/
Gáspár Laci jó! Szuper hangja van, tud énekelni, és nem is beképzelt. Való igaz, hogy sokat játszik a hangmagasságokkal.. ez nekem sem jön be. De az összkép jó!
Dér Heni: én neki szurkolok. Isteni adottságai vannak. Viszont be kell vallani, hogy ezt a Beatles számot nem adta elő valami fényesen.. De az előző valami isteni volt.
Mujahid Zoli: Ő is tud énekelni, de sajnos nála is megvan az amit Lacinál írtam. Hátha kinövik..Kép. Nem hiszem hogy csak tinibállványnak jó..
Evelyn: nem rossz, valóban nagy egyéniség, és merész, vagány! Tetszik a csaj. Na nem ám félreérteniKép.
Leslie: nekem eddig sem jött be. Talán az előző döntőben hallottam először énekelni, akkor még jó is volt. A mostani produkciója nem lett bravúros, de szerintem volt nála rosszabb..
Edmond: hát ő az aki rosszabb volt.. Én rosszul vagyok tőle. Még hogy a nők bállványa??? Tudom ízlések és pofonok, de nekem abszolút nem jön be mint pasi! Amikor énekel, előttem egy jó zsíros kacsanyak jelenik meg. Úgy értem a hangja is "zsíros". Nincs bajom a telt emberekkel, nem erről van szó. Sőt általában nekik van jobb hangjuk, de Edmondnál nem.
Ibolya: na, ő a másik akit minél gyorsabban kiejtenék. Annyira irritál a jelenléte.. nem tudom miért. Talán mert álszent? Hogy a "szegény árva" múlttal akar érvényesülni? Vagy mert Tilla szerint kell neki a bátorítás, mert nincs önbizalma, miközben be nem áll a szája, és teszi magát állandóan?? Szerintem nem így néz ki egy önbizalomhiányos ember.. ááá..nem tudom.. Nekem az volt az érzésem az elődöntőn előadott száma közben, hogy mindjárt elsírja magát. Kicsit nyávogós a hangja. Nem is egy hang, csak egy a sok közül. De azt bevallom, hogy a tegnapi produkciója egy halvány fokkal jobb volt, mint ezelőtt. Bár ez nem változtat azon, hogy nem szimpatikus nekem, és örülnék ha kiesne..

Többiekről most nem írok véleményt, tetszenek ők is.. majd meglátjuk a továbbiakban. Az való igaz, hogy most kezdenek előjönni a hibák. Hogy van, akinek csak bizonyos műfajhoz van jó hangja. Ezért én örülnék, ha mindig meg lenne nekik szabva, hogy mit énekeljenek, hisz egy megasztárnak minden stílusban tudnia kell teljesíteni, nem? Le kell tesztelni őket minden szempontból, minden háttérrel, aztán úgyis lemorzsolódnak.
Remélem nem bántottam meg senkitKép!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


A Dér Heni az egy KATASZTROFA!!!!
A leggyengebb lancszem. Kép Csodalkozom, hogy eddig nem szavaztak ki.
Magasan a LEGJOBB az Olah Ibolya...de nem vagyok benne biztos hogy megnyeri.Talan a 2. helyezet lesz.
A legjobb hangja a Toth Veranak van, de o sem lesz a nyerok kozott. A legtehetsegesebb a Mujahid Zoli.
mega
 


Betti nem hiszem, hogy barkit megbantottal volna, de borzaszto igenytelen vagy! Kép
Azt hiszem te vagy az a tipikus TV- nezo aki Lagzi Lajcsi musorait, a Fasi mulatot es a brazil es mexicoi szappanoperakat szokta naphosszat a TV-ben nezni!
Nem baj, ilyennek is kell valakinek lennie.
mega
 


Héka, nem kell Bettit minősíteni! Pont azért félt, hogy leharapjuk a fejét. Mit szólnál, ha én - mivel Mujahid Zolit, akit te pártolsz, egy Kordagyuri utánzatnak tartom - azt mondanám, hogy te vagy igénytelen. De nem mondom, mert nem vagyunk egyformák, az ízlések meg végképp nem egyformák. Gondolni azt gondol az ember mások ízléséről, amit akar, de nem kell a másikat így leégetni, megbántani. Nyilván Bettinek is van véleménye a mi ízlésünkről, de óvakodott attól, hogy az övétől nagyon is különböző ízlésünk alapján leminősítsen minket. Nézd csak meg, nem így volt? Most ezen ne sértődj meg mega, csak ne is sérts meg másokat! Ilyen pitiáner dolog miatt nem érdemes valakit megbántani.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Mega!
Sosem nézek Lagzi Lajcsit, Fasi mulatot, és szappanoperákat se. Nem tudom honnan szedted ezt!
Igénytelennek sem érzem magam azért mert más a véleményem mint neked!
Azthiszem pont te minősítetted le magad ezzel a hozzászólással.
Sajnálom, de nem okoztál nekem rossz perceket a "durvaságoddal" mert nem fogadok el akárkitől kritikát.
Attól, hogy neked más a véleményed, nem biztos, hogy úgy is van. Lehet hogy Ibolya nyer, de én akkor sem fogom szeretni. Ha neked ez fáj, sajnállak. El kéne már fogadnod, hogy nem mindenkinek olyan az ízlése, mint neked. Én nem bántalak azért mert mást gondolsz, úgyhogy légyszi ne igénytelenezz le engem, mert nem is ismersz!

Adrienn!
Köszi, tudtam, hogy te képes leszel végigolvasni az egész hozzászólást, és nem emeled ki az egyes részeketKép.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Zsunya, annyira cool, ahogy fogalmazol, imádom olvasni! Főleg a "Zoli a saját nyálán csúszkált le s föl" tetszett. Én mér nem tudok ilyet?
Amúgy a többi írásod is ilyen mókás, egyből jó kedve lesz tőle az embernek. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Oláh Ibolyáról nekem is az jut mindig eszembe, amit Szabobetti felvázolt (nekem sem tűnik önbizalomhiányos embernek). SVerát azért a Settenkedő elég keményen kritizálta a végén (már nem tudom, hogy mondta, de durva volt). Lehet, hogy így akarnak utalni arra, kit kell legközelebb kiejteni?!

Edmond hangja nekem sem tetszik, olyan mormogás az egész (nem tudok rá jobb szót, olyan, mintha nem lennének meg a szép, tiszta hangok).

Evelyn nagyon bejön - ő tényleg sztárnak született. És nincs elszállva magától. Én Dér Henit már csak azért se szeretem, mert nem Mo-n él (ne értsetek félre, de a magyar fiatalok között nincs elég tehetség?!) Lehet, hogy ezen megbotránkoztok, de én így gondolom (próbáljon meg ott érvényesülni, ahol él).

Üdv: (egy másik) Betti
pbetti
 


Betti, bocs de nem értek veled egyet. Ha van valami, amit nem tudnék Dér Heni ellen mondani, az az, hogy nem itt él. Na és? Attól, hogy a rossz sorsa a határon kívülre tette őt, attól még magyar, csak peche volt, hogy nem egy pár kilométerrel errébb született. De ettől még köztünk a helye. Ahogy a többi magyarnak is, éljen bárhol.
SVera lehúzása minden zsüritag részéről megvolt, és tkp. csak a mozgása miatt, azt bezzeg elfelejtették megemlíteni, hogy tisztán énekelt, ami a legtöbb kollegájáról nem mondható el.
Én az egész zsürit kezdem nagyon furának találni, van akit azért, mert a nevét adja ehhez, holott tudja, hogy egy idő múlva már nem engedhti meg magának a saját véleményt. Kell ez egy Pressernek? Somát meg kimondottan nem bírom, idegesít a túlzó érzelemvilága.
Na, a fiam csipcsipcsókázni akar, szóval most nem folytatom. De kár, mi? Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn: én azért gondolkodok így, mert pl. én se megyek ki Amerikába vagy Nyugat-Európába a jobb élet reménye miatt. És ha ő lesz a befutó és emiatt egy igazi magyar esik el a lehetőségtől?! Ha jól tudom, ő már odahaza is elég sikeres volt. És az, hogy magyar, csak éppen pár kilométerrel odébb született, kifogás. Ha évekkel ezelőtt átköltözött volna, vagy ide járna iskolába, megérteném (nekem is voltak olyan évfolyamtársaim, akik Szabadkáról jöttek és jóban voltunk, de ők itt is maradtak). Mit fog ő csinálni, ha nyer? Bezsebeli a sikert és hazamegy.

Egyébként meg nem vehetjük az összes magyar sorsát a vállunkra (mégha a Fidesz ezt is mondja). még mielőtt valaki megkérdezné, igen, anno az MSZP-re szavaztam. De ne menjünk bele a politizálásba. Nekem összességében az a véleményem, hogy mindenki ott boldoguljon, ahol él.

Betti
pbetti
 


Adrienn, NAGYON IGAZAD van!!!
Ez a betti egy rasszista! Kép
Egyebkent Henike ugy szar ahogy van. Semmi baj nincs azzal, hogy hatarontuli magyar. A baj azzal van, hogy semmi tehetsege, semmi hangja nincs. Ezert kellett volna mar reg kiesnie.
fanta
 


Betti, ne haragudj, de nem értem, vagy nem akarom érteni a következő félmondatodat: "és emiatt egy igazi magyar esik el a lehetőségtől?!"

Ez a Heni csaj pont olyan magyar, mint te vagy én.
Amúgy én is tehetségtelennek tartom, ezért nem bánnám, ha kiesne. És Gáspár Lászlóval se az a bajom, hogy milyen származású, hanem az, hogy nem jó hallgatni, ahogy zárt szájjal énekel. És Evelyn igazi magyar, ha már itt tartunk? Hülyeség erről vitázni szerintem, mert nem is szempont hogy valaki "igazi magyar"-e. Pl. Evelyn szemmel láthatóan nem az. De tehetséges. Nem az számít? De igen. Henike kieshet, nem bánnám, ha hamar kiesne. Mert nem valami nagy szám. De egyrészt igenis magyar, másrészt ennek nincs jelentősége.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Számomra nagyon érdekes dolgo mások véleményét meghallgatni, mindig felhívjátok olyan dolgokra a figylememet, amit észre sem vettem!Kép

Pl. most direkt megfigyeltem Gáspár Lacit és Adrienn, szerintem nem is énekel zárt szájjal! Azért vannak olyan magánhangzók, amiket elég nehéz lenne nagyratátott szájjal énekelni, pl: i,é.
Én elég sokáig foglalkoztam énekléssel, nekem mindig problémám volt, hogy nem nyitom ki eléggé a számat. Persze nyitott szájjal könnyebb énekelni, meg esztétikusabb is a néző számára, de attól még lehet zárt szájjal is jól énekelni.

Zafi
zafi
 
 


Betti, akkor nezzuk sorban, hogy a versenyzok kozul vajon ki az "igazi magyar" Kép Kép

Mujahid Zoli: apja pakisztani
Evelyne: apja sierra leonei
Der Heni: Szerbiaban el, vagyis hatarontuli
Olah Ibolya: eszmeletlen tehetseges roma lany
Gaspar Laszlo: ritka jo hangu roma fiu
Schmidt Vera: neve alapjan nemet szarmazasu
Schmidt Barbara: detto
Szabo Leslie (micsoda magyar keresztnev!): ra azt mondjak tul oreg, tul profi
Toth Veronika: ora meg azt, hogy tul kover
Nagy Edmond:........na o meg kesdobalo! Kép Kép Kép

Tessek mondani, akkor ki felel meg itt a bettieknek???? Kép
szakember
 


Akkor lehet, hogy nem az vele a baj, nem tudom. Nekem olyan fejhang szerű az, amin énekel, és a fejhang általában pont a zártszájú éneklés miat szokott lenni, nálam legalábbis így van, valahányszor javítani akartam az éneklésemen, mindig a fejhangot és az orrhangot kritizálták, és azt mondták, hogy nyissam nagyra a számat, lazítsam el a belső izmaimat. És mikor ez sikerül, lényegesen jobb is szokott lenni.
Szerintem az szokta ilyen kipréselősen énekelni a hangok egy részét, akinek néhány hang képzése gondot okoz, mondjuk én középtájon néhány hangot nem tudok a normál hangomon kiénekelni, csak ha kicsit máshogy képzem, mint a többit. Na olyankor kezdek mindig csúnya fejhangon énekelni. És Gáspár Lászlón ugyanezt érzem. Bizonyos hangokat jól énekel, ha a dal csak azokon szólna, élvezhető lenne, aztán egyszer csak elcsúszik azon, hogy valamelyiket erőltetnie kell, és ott ilyen fura fejhang jön elő belőle. Na, szépen kielemeztem. Az az igazság, hogy nem értem én az énekléstechnikát annyira, hogy szakszerűen lássam, mi a gond vele, csak azt érzem, hogy néhol nem lazán képzi a hangot, és ott nem túl kellemes hallgatni.

Hogy lehet-e zárt szájjal is jól énekelni, nem tudom. Nekem azt mondták, hogy nem lehet. Nyilván vannak műfajok, melyek barátai a zártszájú éneklésnek. A jódlizás ilyen? De ezekkel nem próbálkoztam sose. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Bocs, nálam lemaradt a megszólítás, nem gondoltam, hogy ily hajnali órán bejön valaki írása Zafié meg az enyém közé Kép
Szóval fentebb Zafinak válaszoltam.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn!
Asszem a váltóhang problémájáról írtál. Nekem sajna 2 is van, úgyhogy ha azt elérem, akkor váltanom kell egy kicsit. Gondolom azért a profik ezt lazán megoldják. Talán ez lehet a gondod a Gáspár Lacival! Na, majd szombaton erre is odafigyelek! Mire kiesik, csak megfejtjük, mi a bajod vele!Kép
Nekem amúgy tetszik, amit csinál, de nekem is van némi fura érzésem vele kapcsolatban. Talán hamarosan meg is tudom fogalmazni, hogy mi az!
A fejhang meg a torokhang az megint más dolog. Annyira én sem értek ám hozzá, ezeket csak a kórusmúltamból tudom. Fejhangon is lehet nyitott szájjal énekelni, szerintem nem itt van a kutya elásva!Kép
Nekem egy énektanár mondta, hogy az nem baj, hogy nem nyitom ki annyira a számat, de én is jobban járnék, ha megtenném. Szóval tény, hogy nagyra nyitva könnyebb.
Jódlizni nem tudok, pedig biztos jó lehet!Kép

Zafi
zafi
 
 


Sziasztok!

Látom, sokakban megütközést keltett, amit írtam. Én, mint munkahelykereső nézem a dolgot. Ti mit szólnátok hozzá, ha egy "honfitársunk", aki még csak nem is itt él, csak amiatt a munkahely miatt jönne Mo-ra, amit ti is megpályáztatok, és őt választanák, nem benneteket. Egy kicsit ilyen szemszögből sem árt megvizsgálni a dolgot. Ha jól tudom, az összes többi versenyző évek óta itt él Mo-n. Ha annyira rossz lenne neki ott, ahol most él, akkor már rég átjött (hazajött) volna.

Egyébként, ha emiatt rasszista vagyok, akkor az vagyok. Csak akkor mindenki az, aki mondjuk nem fogadja el a homoszexuálisokat vagy a hajléktalanokat (és még sorolhatnám).

Részemről lezártam ezt a témát, ez a topik úgysem erről szól. Ez az én magánvéleményem, ezen nem fogok változtatni azért, hogy ne nevezzetek rasszistának.

Egyébként én Tóth Veronikának meg Evelyn-nek drukkolok (meglepő lehet, de az ismerőseim között is akadnak 100 kg-on felüliek).:o))

Betti

Ui.: Zafi várom véleményed, hogy tényleg fejhangon énekel-e Gáspár László. Természetes a következő forduló után.:o))))
pbetti
 


Sziasztok!
Nem gondoltatok még arra, hogy a Gáspár Laci valakinek a valakije és ezért nyomják annyira?
Mondjuk a Gáspár Győzike unokatestvére!! Így már stimmel?

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


zsuzsimano: igazad van, de most a nézők (azaz mi) szavaznak, így csak saját magunknak róhatjuk fel, hogy nyomjuk őt. Mondjuk én nem költöm a pénzem ilyen sms-ekre, de akik igen, ők biztos tudják, miért szeretik őt (az lenne az igazi, ha minden mobilról max. 1 szavazatot lehetne küldeni, mert néha a rokonság küldi az sms-ek nagy részét).

Betti
pbetti
 


A nagyon tajekozatlan zsuzsimanonak kuldom:

http://www.tv2.hu/cikk.php?cikk=100000084411

Vagyis Gaspar Gyozike pont NEM segitette semmmilyen formaban az unakotestveret! Kép
De miert gondoltad, hogy valaki nyomna???
Hiszen az a srac egy valodi ostehetseg, Istenadta fenomenalis hanggal.
Akarmelyik kulfoldi nagynevu jazz-klubban sikerrel fellephetne! Arra jo most neki a Megasztar, hogy felfigyeljenek ra, es egy Isten hata mogotti (Balassagyarmat?) kis varosbol vegre elinduljon a palyan!
Nem o e kedvencem, de ami teny az teny!
tarka
 


Ezt azért ténynek nem nevezném, én se minősítem ténynek a véleményemet. Gáspár Lászlót sokan(!) nem kedvelik, nézz szét az interneten! És nem biztos, hogy valódi őstehetség fenomenális hanggal. Szerinted az. Soma szerint is. De ettől ez még nem tény, csak egy vélemény. Én SVerának és Oláh Ibolyának szurkolok, mégse állítanám egyikről se, hogy "tény, hogy...". Semmit. Itt még csak vélemények, jóslatok vannak. Hogy mi a tény, azt majd jópár év múlva lehet megmondani.
Bocs, hogy pont a kedvenced ürügyén fakadtam így ki, de mindig bosszant, mikor valaki egyszerűen rámondja egy vélelemre vagy véleményre (mindig a sajátjára), hogy az tény.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Hogy miken birtok vitatkozni. Hagyjátok már abba. Mindenkinek szive joga hogy legyen akit nem kedvel meg legyen kedvence. Ez nem minősithet senkit. Az egyiknek ugyanaz a hang tetszik a másiknak nem. Mit lehet ezen ennyit problémázni. A tények amit újságokból és weboldalakról vesznek azok nem valami tuti források. Kár is ténynek nevezni. Inkább fikciók mint tények.

Ha nem tetszik az egyik szavazd ki. Sok pénz és idő, de ha ennyire fontos...

Zsunya

ja és ez nem csak Adriennek, hanem mindenkinek aki képes ezen vitatkozni.

zsunya
 
 


Köszi Tarka!
Egyébként én NEM minősítettem G.L-t, és azt sem mondtam, hogy Győzike nyomná, hanem, hogy MIATTA !!Ez a privát véleményem volt. Azt csak megmondhatom, nem? Ezzel a témát részemről lezártnak tekintem!
üdv

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


De Zsunya, most nem is bántottuk egymást! Csak megvitatjuk, ki mit gondol erről a témáról. (Két embernek ugyan beszóltak névtelenül, de - nagyon helyesen - nem akadt fenn ezen senki. Minden tiszteletem az övéké, hogy így átléptek rajta.)
A lényeg, hogy ízlésekről szóló témakörben csak vitatkozni lehet. De nekünk jól esik. Ha nem így lenne, nem csinálnánk. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Oké. Nekem rossz izűnek tűnt. De ez már az én bajom. Meg az is lehet, hogy az ilyen izlésbeli dolgokon én nem szoktam vitatkozni. Mert teljesen felesleges.

Na de akkor én inkább nem irok. Csak majd vasárnap reggel kis szombati élménybeszámolok, hogy szinesitsem a felhozatalt. Kép

Zsunya

zsunya
 
 


OFF
Zsunya, írtam neked (vagy nektek? - nem figyeltem, mit nyomtam meg) egy fontos mélt, ha tudod, olvasd el!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ok, az jó, ha színesíted a felhozatalt, úgyis te írsz a legpoénosabban! Még mindig elolvasom párszor a legutóbbi kis remeket. Lehet, hogy szívesen eltanulnám a stílusod. De reménytelen Kép, a humorérzéket nem lehet tanulni. Már máskor is próbáltam, de sose sikerült. Kép

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Megkaptam. Ha jól láttam csak nekem küldted. De elküldöm a többieknek. Puszi
zsunya

zsunya
 
 


Köszi!

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Na, tegnap este megint tök jó volt, majdnem mindenki olyan volt, hogy még egy darabig hallgattam volna.
Annak meg nagyon örülök, hogy Mujahid Z. esett ki, szörnyen ízléstelen volt, amit általában csinált. Most már Dér Henikének kéne kiesni, de szerintem egész Szabadka rá szavaz.
Tóth Veronika - függetlenül attól, hogy először nem bírtam a stílusát ezzel a Cserhátis nyavalygással - eszméletlen tehetséges csaj, már a múltkor is megfigyeltem.
Oláh Ibolya tényleg nem semmi, fogalmam sincs, mi a titka, de hihetetlen jó.
Schmidt Verát már megint jól lehúzta a zsüri egy része, amiatt, hogy ""nem elég oldott" vagy mi... Az nem érdekelte őket, hogy nagyon szépen énekel. Soma engem annyira idegesít... Olyan gyanúsan túlfűtött nő, olyan, hogy őszintén már nem is lehet ilyen mindig-túlhevítettnek lenni, csak elhatározásból. És a szövege...
Schmidt Barbara most kezd kibontakozni. Igaz, mindig olyan számokat választ, ami valahogy nem "üt", de azért kiderül, mennyire jó hangja van, és jól énekel.
Gáspár L. borzasztó. Egyszerűen nem értem, miért nyomatják ilyen pofátlan nyíltsággal.
Evelyne stílusa nagyon távol áll az ízlésemtől, de ő is nagyon jó, szerintem is ő alkalmas megasztárnak.
Mondjuk elég ciki szerintem, ahogy Pierrot és Pély Barna nyíltan kimondják, kit tartanak megasztár-esélyesnek és kívánatosnak. Ennyire nem lenne szabad kimutatniuk a foguk fehérjét.

Viszont a jelek szerint a közönség tojik a zsüri fejére Kép Ismét pofára ejtették Pierrot-t meg a többit.
Még az a szerencse, hogy szombat este van a műsor, mikor a tinik bulizni mennek, nem a tévé előtt ülnek. Ha vasárnap lenne, biztos nem azok estek volna ki, akik a zsüri nagy bánatára kiestek. Mert hát ki ül otthon szombat este? Mi, kisgyerekes szülők, akik nosztalgiázunk, valamint a nálunk idősebbek, akik meg pláne nem vevők a Dorina-féle félig (se) felöltözött kis cicákra.
Szóval lehet, hogy a producer egyszer csak balhézni fog (pl. hogy Schmidt Vera miért van még benn), aztán rájönnek, hol a bibi, és átteszik a műsort vasárnapra. De úgy örülök, hogy ez nem jutott egyből eszükbe, és még benn vannak a tehetségesek. Ibolya mondjuk szerencsére már benn is marad, az látszik. Bízom benne, hogy viszi majd valamire. TEtszik, hogy milyen befolyásolhatatlan. Hogy leszarja, mit mond a stylist (az egyik stylist pénteken panaszkodott rá a műsorban...), ő csinálja amit az ösztönei diktálnak - és már másodszor első! Na, ennyit a stylistokról. Akik szerintem Aczél Gergőt a rózsaszín pulcsijával padlóra küldték (szerencsére).

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!

Adrienn! Köszi, hogy megírtad ki esett ki, mert nem bírtam megvárni és elaludtam.Kép
Tegnap este a többség jól énekelt és jó számokat is választott. Edmond az egyik kedvenc számomat választotta, de nagyon nem tetszett ahogy előadta. Rettenetesen halk volt. Élvezhetetlen, mert elnyomta a zenekar. Kevés volt a hangja.Kép
Gáspár L. szintén nem tetszett.
Szabó Leslie sokkal jobb volt. Bár a múltkor sem volt annyira rémes, mint a zsűri állította.
Evelyn mozgása ismét nem tetszett.
Tóth Vera és Oláh Ibolya nagyon rendben volt.KépKépKép
Schmidt Vera szépen énekelt és jobban is mint eddig.
Dér Heni nekem még mindig jobb, mint Gáspár L. és az Edmond.
linato
 
 


Nekem először nagyon tetszett, amit produkálnak, de egyre inkább azt érzem, hogy mindannyian alul teljesítenek. Többeknek jó hang alapjuk van, de a kezdeti nagy lelkesedés mintha tünőben lenne a többségnél. Majd kiderül néhány év múltán, hogy kiben van annyi kitartés és elhívatottság, hogy képezteti a hangját, a színpadi megjelenését stb

Schmidt Veránál Soma jellemzése volt nagyon kifejező. Nem a hangját kifogásolta, csak kifejtette, hogy a mai trendiben nem sztárnak való. De a hangját és a tehetségét nem vonta kétségbe. Inkább bíztatta a fejlődésre.

A zsűrinél nem érzem, hogy "pofára ejtették" volna őket. Zenészek. Mindannyiuknak van egy saját elképzelése, aminek hangot is adnak.
Ők ezért ülnek ott, hogy szakmai véleményt mondjanak. Azt, hogy a közönség másként dönt, azt már millió és egyszer tapasztalhattuk más műsorokban. Inkább annak örüljön, akit ez érdekel, hogy a közönség dönthet!
mezzoforte
 


Sziasztok!

Szerintem tegnap Edmond volt a leggyengébb, neki kellett volna kiesnie. Nekem eddig igazából csak a Tom Jones számnál tetszett, múltkor sem éreztem valami jónak, de tegnap... Ahogy linato is, én is nagyon csípem ezt a számot, de az ő előadásában egy kicsit sem tetszett. Valahogy olyan hangszíne van, ami nekem nem fekszik.

Így, hogy a végére Schmidt Vera és Mujahid Zoli maradt, reméltem, hogy Zoli megy, mert őt minél többször hallom, annál inkább nem tetszik. Mikor az elődöntőben láttam, teljesen odavoltam tőle. De tegnapra már nagyon besokalltam a hajlítgatásaitól! És szerintem a Vera tegnap volt a legjobb, még jót is tett neki a kis rekettség! Nem értem, hogy mi bajuk van vele a Pierrotéknak. Amit a Soma mondott róla, abban van valami, de el kéne fogadni, hogy ő egy gitáros lány, ez a stílusa és jól csinálja. Szerintem a szám is jó választás volt.

Igazán nekem most Ibolya és Tóth Vera tetszettek.

Gáspár Laci: sokat gondolkodtam rajta. (Adrienn kedvéért) Valszeg tényleg váltóhang gondja lehet, mert a magasabb hangoknál mintha kissé szenvedne. Váltania kéne és akkor jobban szólna. Így viszont valahogy felkúszik, egy kis hajlítgatással elkeni és ennyi. Nem azt mondom, hogy hamis, hanem hogy nem egzakt és ez zavaró tud lenni annak, aki nem kedveli túlságosan ezt a hajlítgatós stílust. Persze ezt csak magamtól modnom, nem vagyok én hozzáértő...

A Dér Heni most jobban énekelt, mint múltkor, de nekem akkor sem tetszik benne valami.

Zafi
zafi
 
 


Zafi, egyetértek, és köszi a váltóhangos megfejtést. Azóta én is gondolkodtam rajta, és nekem az is vele a bajom, hogy a hangereje kisebb, mint amekkora lehetne, mert valami lefojtja benne. Aztán meg erőlködik, hogy mégis nagyobb legyen. Mintha nem merné a valódi hangját kiereszteni. Tuti, hogy egy ekkora darab embernek ennél öblösebb, erősebb hangja kell hogy legyen.

Szerintem sokaknál az is számít, hogy egyrészt eddigi teljesítményük alapján a rajongótáboruk benn akarja tartani őket akkor is, ha épp nem jó amit csinálnak (pl. Edmond), másrészt hogy hasonló zenei ízlésről tesz az illető tanúbizonyságot, mint a szavazói. Ez meg szerintem SVerának jelent nagy segítséget, és ezért van az, hogy függetlenül a nem-sztáros alkatától mégis maradni látszik most már több hete. Akik nem a sztárokra buknak, azok beszavazzák, hogy legyen valaki tényleg jó is köztük. Mert tényleg jó, nem csak az elfogultság beszél belőlem. Én mindig szurkolok, hogy ő még maradjon. De megasztár végül ne ő legyen, mert tényleg nem egymásnak valók (ő és a megasztárság). Megasztárnak Evelynt tudom elképzelni, de őszintén szólva Ibolyának jobban örülnék. Olyan egyedi, van fantáziája, és tényleg van kisugárzása. Ja, és mindig elég jó számokat választ.
Én különben most a Tóth Verától vagyok elájulva. Olyan jól csinálta tegnap is. És a múltkor is. Meglepetéseket tartogatott, és ez nagyon jó. Amellett olyan igazi nő. Van benne kislányosság, nőiség, asszonyiság, és nyilván anyásság is. Szóval nem csak jól énekel, de jó fej is, ráadásul ez nála nem "csinált", hanem olyan természet-adta jó fejség. Az a fura, hogy a korosztályában a fiúk ezt nem veszik észre. És csak azért nem, mert túlsúlyos. Pedig jobban járna vele egy normális srác, mint valami divatos, ám üresfejű pipivel.
Szerintetek ki lesz a következő kieső? Szerintem Henike. Annyira nulla...

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok!
Edmond nekem is csalódás volt. A You egy reszelős szám, amibe az ember beleborzong. Olyan jókis macsós hangja van a fickónak. Edmond előadása az eredeti fényében meg egy csigára emlékeztetett.
Szabólezli hozta a formáját. Nekem tetszett az új külső is. Fiatalitottak rajta pár évet. Kép
Barbara szivem virágom, annyira aranyos. Jót választott (hehe nekem nagyon bejön ez a szám) jól is adta elő. Nem volt vele semmi baj. Csak a kalap. Arról meg nem ő tehet. De ez meg úgy egészében véve fel kéne pofozni a sztájlisztot. Ennyi baromsághot elkövetni. Na mindegy.
T. Vera profi. Jól választ számot, jól énekli. Mi kell még? Nekem tetszett.
S.Verocs viszont tényleg nem MEGASZTÁR. Ezt állandóan elfelejtitek, hogy itt nem tehetséges embereket keresnek csupán, hanem olyan tehetségeseket akik alkalmasak megasztárnak. Ami nem azt jelenti csupán, hogy több lemezt adnak el.
G. Laczi száma szerintem nem volt jó választás. Ja jajaja. A közönség. Jaj. Annyira zavart az a tapsikolás. Hallgassák végig aztán ováljanak. de ez a dáridó filing ez szörnyű volt. Nem hiszem, hogy tapsoltatták volna őket.
Ibi bébi nekem szimpi. Azt hiszem azt érzitek magabiztosságnak, hogy nincs mit veszitsen. Ő már most nyert. Csak nyert ezzel. Biztosan nem fog visszamenni takaritani akkor sem, ha holnap becsődöl a produkció és mindenki hazamegy. Lesz munkája, van jövője. Talán ez süt belőle, hogy minden egyes hét amit ezen túl bennt van az ajándék.
Zoli nekem továbbra is nyálgép. Persze kell ilyen is. de legalább irna jó számot. Vagy ne legyen jó, de legyen fülbemászó. Vagy legyen énekelhető. De hogy egyik sem, az kiestető eset. Igy is lett, jól. Kép (gonosz Zsunya vigyorog)
Vér Heni vér gáz szerintem. Üreske. Valaki mondta, hogy talán azért megy, mert akármivel fel lehet tölteni, mint egy flakont. Nekem ez gyenge indok. de ne feledjük, hogy élőben azért valószinűleg máshogy látszik, érződik az egész. Lehet neki atom kisugárzása. A tévén nem jön át az tuti. Kép
Evelyne az én kis kedvencem. Szeretem az ilyen kis deviáns csajokat. Kicsit husi, teljesen extravagáns, de jól csinálja és hiteles, mert ő ilyen. Nagyon aggódtam, hogy ki fogják szavazni. de nem. Kép

Hát igy.
Bakácsot nagyon bvirom, Picibá is oldódik. Soma ilyen, de kell ilyen is szvsz. Barna néha negyon kisfiús, dehát. Pierót én eddig nem birtam, de ez a műsor megszeretteti velem, és ez jó. Kép

Pusz
Zsunya

zsunya
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: