Új privát üzeneted érkezett!

Helga Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Tegnap este olyan hulla voltam, hogy nem tudtam jönni...meg bocsi, de a film is tök jó volt a tv- ben...Kép

Képzeljétek, férjem mesélte, hogy tegnap reggel volt olyan, aki nyári gumival próbált ide feljönni, háááát sikertelenül, mert csak a lenti buszmegállóig jutott elKép De most már szépen letakarították itt is az utakat, simán fel lehet menni a hegyre.
Kép
Szombaton Vas megyében lesz a fellépésem, vajon hogy fogok odajutni? És mikor fogunk hazajutni? Húh, kicsit izgulok most emiatt.

De itt és mostKép

Helga,
Kép, örülünk, hogy ránktaláltál. Ne aggódj, először a többiekkel is idegenek voltunk egymásnak. Gifeket folyamatosan kergetem a neten, nagyon szeretem őket (és itt váltam gyűjtővéKép). Ha gondolod, írok majd Neked címet, hol van sok.
2 szőrösöd; ezt még így nem is halottam, de nagyon tetszikKépKépKép
Mesélj magadról és a manó(i?)dról, persze csak ha van kedved!

Manóka,
Köszi, aranyos vagy. Mindjárt írok Neked erről a dologról, jó?! Kicsit be vagyok ...va, nagyon szeretnénk még 2 manót. Ja, nem szedek most semmit.
Pici pocaklakó hogy van? Milyenek a méretei? Leendő nevek? Imike tudja már? Habár nem tudom, hogy egy ilyen pici gyerek mennyire fogja fel, hogy hamarosan kistestvére érkezik.
És Te hogy viseled a pocakosságot? Remélem, nincs semmilyen rosszulléted!
Ha van egy kicsi időd, mesélj arról is, hogyan "szereled le", ha Imike fel akar kéredzkedni Hozzád, vagyis hogyan vigyázol, nehogy megemeld magad.

Tegyetek fel szánkózós képeket!
Remélem, marad még hétvégére valamennyi hó, aztán mi is megyünk.

Orsi,
Vigyázzatok ma magatokra a csúszós utakon, majd jelentkezz, hogy minden rendben van!
Vízszintes síelés???!!! Hááát, annak nincsen semmi varázsa! Én száguldozni szeretek, aztán nagyokat esniKép. Vízszintesen nem lehet akkorákat esniKépKépKép
Tessék menni és szerezni valahonnan egy szánkót, és menjetek szánkázni! Ugye ez lenne Bence első szánkózása?
Tetszik ez a gif!

Hajni,
Nagyon édes ez a szánkós kép! Emlékszem, én is mindig kiterültem a szánkózások után, hát még egy kicsi gyerkőc. Hógolyózni próbáltatok?
Kint az erkélyen a kezébe adtam egy apró hógolyót, és D. tökre csodálkozott az állagán. Aztán
lementünk 15 percre levegőzni, de csak kézben vittem. Nagyon élvezte, ahogyan repülnek az arcára a hópelyhekKép
Alexa copfos képét is megcsodáltam, nagyon csinik ezek a csurik.

Zita,
hol vagytok? Ti is voltatok szánkózni?

Dorkáról pár szóban: köszönjük a rengeteg gyógyító puszit, manókat meg miegymást. Mind használt, ugyanis sokkal jobban van, elkezdett rendesen enni is, nincs láz, csak egy kicsit még folyik a nózija.
Járkál a lakásban, pakolászik, kacarászik, olvasgat (közben mutogat és magyaráz), építi a tornyait, tologatja azt a golyós játékot (már félútig sikerül Neki), és ha megkérdezzük, hogy mi hol van, akkor odamegy és megmutatja. Táncolni nagyon szeret, de csak a Neki tetsző zenékre mozogKép
Kép
Enni nem eszik egyedül, csak segítséggel.
Kép
Kézmosás után lerázza a kezeit, és próbál törülközni.
Fürdeni imád, ilyenkor az összes vízijátékát be kell tennünk a kádba, locsolja a virágokat, játszik a hajóval stb. Egyedül mossa a pocakját, a ciciket és a kezeit. Habár ha megkérdezem, hogy hol van a cici, akkor valamiért először az enyémre mutatKép Talán az enyém szembetűnőbb?!KépKépKép

Jesszus, mennyit írtam! Na, megyek átnézem a számokat!

Puszi!
vic
 
 


Ja, még valamit elfelejtettem írni:
Hajni, megnéztem a profilodat, és felcsillant a szemem, hogy Ti is Dunaújvárosiak vagytok!!!
vic
 
 

 
 

Látom lassan becsatlakoznak a többiek is!
Üdv itt Helga. Én is újvárosi vagyok, de azt hiszem nem ismerlek?... Írj magadról,mikor született a babócád, merre szoktatok sétálni, ki a gyerekdokitok stb.

Bocsi, hogy nem írtam, de tegnap egyedül voltunk, mert feri Miskolcra ment, de sajna a szigorlata nem sikerült, tiszta ideg voltam, mert valahogy éreztem, hogy nem fog menni, nagyon ideges volt ő is, pedig nem olyan fajta.
Így most még mindig 2 vizsgája van, és a szakdolija is alig halad most.

Matyival lementünk mi is tegnap, de szánkót egyedül ügybár nem volt kedvem cipelni, és a hó nemigen nyerte ela tetzsését. Köhög is egy kissé, lehet, hogy visszaestünk? Jaj, már annyira sajnálom, hogy ennyiszer vagyunk betegek, mert látom, hogy itt bent nemigen érzi jól magát, ki viszont nem merten nagyon hosszú időre vinni.

Örülök, hogy Dorka jobban van, és eszik! matyi nem nagyon akar enni sem, csak a szopi vagy a tej ez megy, darabos meg nem Kép

Orsi: én is alig várom már, hogy tegyél fel képeket, Bence-fiúról. Hozád hasonlóan én sem próbálnám ki a síelést semmiért sem, egyszer láttam egy sielőt a tv-ben, aki nekiment az oldalkerítésnek és szétszakadtak a combjai, na ettől kezdve nem nagyon vágytam. De a szánkózást szeretem, és sokat jártunk annak idején Várad dombos lejtőire, volt, hogy a nadrágszárunkra fagyott a megolvadt hólé, de mi sötátedésig sőt sötétben is nyűttük a havas lejtőt.

Hajni: nagyon tetszettek a képek, látom Alexa élvezte a havat, no és apája is!

Bocsi, de valahogy ninsc több bennem, nagyon szomorú vagyok, mert azt hittem Feri egy kicsit most már több időt tölt velünk és hát nem így lett.
Zita
zitus
 
 


Kép,
Eddig jól alakul a napom...Kép vagy Kép
Nagy nehezen kiástam a kocsit a hóból (hát igen, aki lusta beállni a helyére, az így jár), és a ház előtt is ellapátoltam a havat. Mihelyt végeztem, megcsörrent a mobilom, hogy az útviszonyok miatt elmarad a szombati fellépés, és a mai próba is. Egyik szemem sír, a másik nevet.
Nem baj, akkor viszont szombaton mehetünk föl szánkózni, hurrá!!!

Zita,
Most már tudom, hogy a síelést nem szereted. Korcsolyával hogy állsz?!Kép
Kép
(képzeljétek, én még a 8. hónapban is el akartam menni korizni, de aztán a haverjaim lebeszéltek, hogy ez már túl veszélyes, és nem mellesleg Ők így aztán végképp nem tudnak csajozniKépKépKép)

Ne legyél szomorúúú!!! Naaa! Tudom, hogy már sokat mondtam ezt Neked, de most is azt mondom, hogy gondolj arra, hogy Feri Értetek is tanul, hogy majd Nektek is jobb legyen. Biztosan Ő is kicsit ideges most, hogy nem sikerült a szigorlata, és egyfolytában ez jár a fejében. Gondolj arra, hogy már nincs sok hátra a sulijából.
Hacsaknem elkezd utána egy másikatKép, mint a már sokat emlegetett tündéri anyósom, aki folyton tanul, és vizsgázik, ráadásul világéletében kitűnő tanuló volt. Nem tudom, hogy csinálja?!

Nekünk a betegség alatt inkább pépes kajákat kellett ennünk, és ma először adtam Dorkának darabosat. Nyúlhusit hmmmm.
Azon nevettünk a férjemmel, hogy ha már olyan idősek és szenilisek leszünk, hogy azt is elfelejtjük, hova tettük a fogunkat, akkor milyen jól fognak jönni ezek a szuper bébimenükKépKépKép

Most megyek,

VicKép
vic
 
 


Sziasztok!

Helga üdv. itt! Igen, irj magadról, magatokról bővebben!
Kép

Zita, remélem nem esik Matyi vissza! Van egy jó könyv a nátháról és barátairól, mindjárt beirom a szerzőt és cimet. Szegény Feri és Ti. Gondolom mindannyian beleéltétek magatokat a több együttlétbe! De tényleg az nyugtasson, hogy már nemsokára vége és értetek csinálja!
Én is nagy szánkós voltam! Bánkúton jó nagy lejtők vannak! Jaj, azt a csajszit én is láttam, a sielőset. Én sirtam ...
Nem szereti MAtyi a grizt vagy tejpépet? Az mégiscsak laktató és nem is darabos.
Zita ezt neked küldöm, "vidulás"képpen:
Kép

Hajni, gyere kisebb lendülettel és maradj tovább! Léci! Ez olyan kevés volt! Bár a képekkel kicsit feltöltődtem! Én ma még csak babakocsival voltam kint ... Kép

Vic, egy utolsó ötlet a sielésre: szimulátor? Kép És közben beállitunk szembe egy hószóró gépet ... Kép Mi pedig Zitával ülünk melletted egy-egy szánkón ... Kép (És most röhögök saját magamon, vizuális tipus vagyok, elképzeltem Magunkat.)

Hajni,te melyik sportnemet választod?

Dorci nagyon ügyi! Ő is rohamléptekkel fejlődik! Örülök, hogy sokkal jobban vagytok, igy akár jövőhéten el is jöhettek hozzánk! Addigra remélem a hóhelyzet is rendeződik!
Én is havatlapátoltam ma, de azért nem annyit mint Te! Jópénzért eljössz ide is? Kép
Fellépés Kép és Kép. De helyette szánkózás KépKépKép
Pedig annyira nem is rosszak már az utak, legalábbis én ma elég jól közlekedtem.
8.hónapban korizni??? Háát eszelős az ötlet! Én csak átrendeztem a babaszobát, bútor ide-oda toli ... Győzött a fészekrakási ösztön az észérvek felett.Korizni tudok, de kb. 1000éve nem volt a lábamon.
Kép

Mit is akartam még irni ...
Bence ma teljesen lefárasztotta a bébiszittert (aki hála égnek mégsem költözik el!!!). Annyira nem hatódtam meg, velem nap-mint-nap műveli. Szegénykémnek, úgy veszem észre, mind a 4 örlő szinte egyszerre mocorog. Most a bal alsó egyik sarka van kint. Teljesen szétrágta a hüvelykujját. Bár igazán nem tudom, mikor mert napközben nem szokta rágcsálni. Talán éjszaka szopizza? Ezt még nem figyeltem meg, mert alszom. Kép
Ma voltam kozmetikusnál, és fodrásznál is. Jó volt kissé "felfrissülni". Vic, vannak piros csikjaim! Muti már meg a tiedet!!!

Vázolom jövőhetünket (ha lesz szánkónk)

Kép

puszi

Orsi Kép
orsi17
 
 


vic
 
 


KépKépKépKépKép

Sehol senki???!!! Akkor jövök később.
Nálatok is esik a hó? Hurrá!!!

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ragyogok, mint a fekete szurok ... Majdnem, mert "lomtalanitok", hogy teljen az idő.

Vic, nem is tudom mit irjak az utolsó előtti leveledhez ... Kép Kép Kép
Már később van!!! Gyere!

Kép

Odaadtam Bencének egy régi klaviatúránkat. Folyamatosan azon töri a buksiját, hova dugja be a vezeték végét ... Most az orrommal próbálkozott ... Kép

Csináltam pár fotót, hassimizőset, cicimutogatósat, majd hétfőn már fel tudom tenni.

Raktunk ki morzsát a teraszra, hogy az itt repkedő madárkákat meglessük ... Morzsa nincs, lábnyom van, madárkákat nem láttuk ... Mission Impossible Kép

Időközben megpróbáltunk ebédelni. Gondoltam evett már tejfölt, túrót, tésztát, épp itt az ideje a 3in1-nek, de nem kellett neki, kiszedte a szájából. Gondoltam akkor paprikáskrumpli, de ez már uncsi volt. Kép Még jó, hogy van itthon üvegesfőzi, mert érdekes lett volna gyorsban főznöm vmit, mielőtt belesik a feje a kajába ... uis emellé nagyon álmos volt. Már alszik is, kb. 2percbe tellett elaludnia.

No megyek és folytatom, hogy elfoglalom magamat.

Orsi

Kép
orsi17
 
 


Jaj! A könyv! Mindenkinek ajánlom, nem csak Zitának!

Dr. Somi Ildikó: Győzlem a nátha felett - Focus Vitalitás kiadó

Röviden összefoglalva: "Hétfejű sárkány" betegséget tárgyalja ki, tüneteket,kezeléseket. Hét fej: gennyes orrfolyás, arcüreggyulladás, fülkűrthurut, savós középfülgyulladás, orrmandula-gyulladás és megnagyobbodás, légcsőhurut, hörghurut.

Banális náthától a legrosszabakig. Talán most még nem produkálnak ilyet a manók, de érdemes a dolgokra már most odafigyelni.

Vic, anyósod ismeri ezt? Véleménye? Érdekelne nagyon!

puszi
orsi17
 
 


Odanézzetek! Már van egy archivunk!!!

Kép

Juhééééé!!!!
orsi17
 
 


Helló!

Én is itt vagyok, alig bírtam legyűrni a lányom.
Úgy volt, hogy ma bemegyek a melóhelyemre, mert egy kedves kolleganőm nyugdíjba megy és ma búcsúzik. Hát minden összejött és sajnos most itthon dekkolok. De majd nemsokára felhívom telefonon.

Orsi Bence nagyon husi lehetett ezzel a billentyűzet-orrba bedugós mutatvánnyal! Kép
Alexa tegnap bebizonyította, hogy igazi nő. Odaadtam neki játszani egy tükörrel ellátott kis böröndszerű táskát (amolyan sminktatyó vagy mi)
Teli van hajpántokkal, hajgumikkal stb. Ült elötte és húzgálta fel a fejére a pántokat, aztán kiabált az apjának, hogy "Apaaa!" El kellett tőle ájulni Kép

Ezt a könyvet, amit írtál még nem ismerem. Sajnos mintha éreznék én is egy kis náthát, legalábbis készülőben van szerintem, mert tegnap óta szipogok.

Igen-igen én is, én is! Robbie Williams! Miért nem jutott eszembe a kedvenc CDnél?! Ja és én is 78as vagyok Kép

Vic, hogy milyen téli sport? Hát semmilyen ha rajtam múlik Kép Síelni és korcsolyázni sem tudok, szánkónál maradok talán én is. Amúgy én csak addig kedvelem ezt a fehér izét, míg újdonság, szépen esik, belepi a fákat. Aztán amikor már latyak, trutyi hasonlók ki nem állhatom. Tehát akkor a városi havat nem szeretem ezek szerint Kép
Örülök, hogy elmaradt a fellépésed, mert tényleg gáz a közlekedés az országban. Mesélj ilyen fellépésről légyszi, olyan kíváncsi vagyok. Hogy zajlik, milyen ruha van rajtad? Kép
Dorkára ki vigyáz olyankor, apukája?

A Barátok köztös lánykák szakácskönyvét én már nézegettem a Libriben, de az ára miatt visszatettem. Nagyon klassz kis kiadvány egyébként, igényes és a receptek is jónak tűnnek. Ők tudtommal csak a nevüket adták a dologhoz, védőnők, szakács és egyéb szakmabéli segített nekik összehozzni a könyvecskét.
A Nők Lapja Cafén kialakult egy parázs kis vita ebben a témában, még Farkasházy Réka is csatlakozott és elég korrekt dolgokat írt. Pedig még le is picsázta (bocs) valaki!

Zita sajnálom, hogy Ferinek nem sikerült a vizsga, meg most ilyen helyzetben vagytok! De tényleg értetek tanul, de ezt te is tudod. Persze tökre átérzem, hogy milyen az ha ott van veletek és mégsincs, mert állandóan tanul. Jancsim tavaly érettségizett le meló mellett, nem volt könnyű vele... állandóan én írtam 3 éven át az irodalom fogalmazásait, házi dogákat, tételeket. Aztán meg rettegtem, hogy mit fog összehozni az érettségin. De szerencsére összekapta magát Kép
Tényleg Te mit tanítasz?
Nagyon aranyos a fiad a képeken! Zenész lesz belőle? Kép
15 hós oltás a rémálmom, remélem nem lesztek betegek! Otthon kapta meg vagy a rendelőben?

Manóka csak pár szót írnál itt is erről a terhesség és szopi után nem jött meg- mit tegyek dologról? Egy kolleganőm is hasonló helyzetben van, mint Vic és érdekel.
Tényleg Imike könnyen viselte a szopi végét?

Helga, bár Vic Hajninak keresztelt legutóbb Kép
tényleg Dunaújvárosban laksz? Ez tök, jó legalábbis Zitának Kép

Ja még azt akartam írni, hogy akkorát röhögtem magamon! "Én nem is ismerem Piroska nénit..." Kép Kép Kép
tigribigri
 
 


Orsi ennek a tehenkének fog örülni Alexa ha felébred! Kép
Tényleg archiválva vagyunk Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Előszöris köszi a sok-sok biztatást, már jobb a kedvem, csak a Ferié nem Kép De ma elmegyünk bulizni egyet, egy barátnőm tart 30 éves szülinapjára egy házibulit, igaz, hogy Pesten, de valahogy csak összehozzuk. Az esti vonattal megyünk, mert ott laknak a délinél, Matyihoz meg jönnek a nővéremék, itt alszanak. Bár nagyon vívódom, mert sokszor meg-megébred éjjel, de a nővérem azt mondta, majd ő elaltatja. Na erre kíváncsi leszek...

Orsi: olyan jó hangulatúak a soraid, meg a gifjeid is, hogy csak nevetni tudok, No meg ez a szánkós-sielős-kép amit lefestettél, nos Én is vizuális vagyok Kép
Szóval a madarak jól kicseleztek, én meg sem próbálnék ilyet, nehogy a környékünkön lévő galambok még jobban ideszokjanak, aztán tele...ják az ablakunkat. De sétánál szoktuk őket figyelgetni, kergetni!
Tegnap apával hármasban lementünk szánkózni, Matyi elején mosolygott, majd figyelt és végül úgy döntött inkább felkéredzkedik, mert ez neki nem tetzsik. Így szánkó vissza a padlásra, majd egyszer még kipróbáljuk.

Korcsolyázni szoktam régebben, de már nem biztos hogy ki mernék újra menni a jégre.

Jó lehetett a mai délelőttöd, és a bébiszitter meg azért van, hogy őt is lefárassza valaki. Mennyi idős? És mit csinál mikor nem Bence nyüstöli?

Hajni: Édes lehetett Alexa a sminkes tatyó előtt, húú ilyenkor néha sajnálom, hogy Matyinak nem lehet copfokat csinálni, meg szép babaruhákban öltöztetni, és egyéb inkább kislányos dolgokat.

Én matekot és törit tanítottam egy keresk. és vendéglátó szakközépben, szeretem nagyon, és persze hiányzik is, de Matyi mellett nem tudom, hogy fogom tudni szívvel-lélekkel csinálni!

Vic: én is örülök, hogy nem Vas megyében fogod tölteni a hétvégét!Biztos lesz még alkalmad a fellépésre, ilyen időben maradj csak a jó meleg lakásban, és melengesd pici lányod és férjecskéd!
Azárt jó hogy a baraátaid lebeszéltek a 8.hónapbeli korizásról, én biza amint megtudtam, hogy terhes vagyok, még a fürdésnél is olyan óvatos voltam, hogy el ne dobjam magam, mert elég béna vagyok akkor, ha nagyon rám férne, hogy ne legyek. Amúgy terhesen a suliban 2x is megcsúsztam a lépcsőn, seggre, máskor soha nem csináltam ilyet! Lehet, hogy valamelyi bukott diák "szemmel vert"? Mert ez félévkor történt!
Rohanok!
Kép
Manóka, Helga ti merre jártok?

Pussza, Zita
zitus
 
 


Szép jó estét!

Zita, remélem már buliztok, de legalábbis úton vagytok! Megsúgom Vicék arrafele laknak!
Az etetést én sem viszem túlzásba dettó a galambok miatt, mert én utálom őket. Csak szerettem volna egykicsit idecsalogatni őket Bencének. De később sikerült! Csodálkozva nézte a feketerigót.

Bencével ma én is kimentem sétálni, nagyon élvezte. Fel s alá járkált, mászott, ha elesett csak annyit mondott hoppá, felállt és mentünk. Alig akart bejönni.Kép

Én is paráztam pocakkal az esésektől, de szerencsére megúsztam.

Matek és töri??? Juj, most süllyedek ... matek brrrrr, töriből pedig képtelen voltam megjegyezni az évszámokat ... (jó lehet a tudásom, mi?) Nem nagyon vagok erre büszke ... Bár ne lennék ennyire lusta és megtanulnám végre! Kép
Bébiszitter 24éves és főállásban csecsemősnővér, úgyhogy vágja a dolgokat szakmailag, a többit pedig megtanitja Bence! Kép

Hajni, nekem meg az Üvegtigrist juttattad eszembe. "Izi rájder öcsém!" Igazándiból sok filmet szeretek. De én idősebb vagyok!
Kiscsajszi a királylány! Én is úgy vágyom egy lányra! Ahogy Zita is irta: copfozni, csini rucikat adni rá, aztán kibeszélni a fiúkat! Remélem a 2. az lesz! De ha nem, akkor sem bánkódom majd (inkább a férjem).
Sajnálom, hogy nem tudtál a mai programodra elmenni! De a manók már csak ilyenek ... Tudnak időziteni, ezt már én is tapasztaltam párszor. Nekünk a legjobb az volt, amikor az első szülinapi buliról késtünk, mert őfelsége úgy döntött, aznap rekordot javit! 2,5 órás alvás után fel kellett ébresztenem ... És eddig szinte minden betegségét, pedig szerencsére nem volt sok, akkorra szedte össze, amikor lemondhatatlan programunk volt.
Már kérdeztem, de még mindig érdekelne, hogy újból az Istvánban fogsz szülni? Ti mikorra tervezitek a 2. babát?

Vic, gondolom első dolgod végigpuszilni a családot, aztán megnézni a B.köztöt, aztán jössz, vagy hulla vagy?

Ism. Zitát: Manóka, Helga?

puszi
orsi17
 
 


Sziasztok,
Nemrég értem haza. Puszik megvoltak, most BK szünet van, aztán megesszük a férjem mai meglepijét, amit most készített (aranygaluska nyammi!),s utána jövöööök!
Addig is puszi!
vic
 
 


Vic, téged felfalt az aranygaluska?Kép

Én megyek zuházni, csicsikálni és azurammal álmodni ...
Bence ma is hozta a formáját ... a rosszabbikat.

Jó éjt!
Orsi

Kép
orsi17
 
 


Sziasztok,
No, itt vagyok, de nemsokára kezdődik az Örömapa (imádom azt a filmet), úgyhogy gyors leszek.

Hajni,
'Aztamindenit'! Tényleg Hajnit írtam Helga helyett! Ne haragudjatok!!! Nem is magyarázkodom, figyelmetlen voltam és készKép
Helga, remélem, nem emiatt nem írsz!

Orsi,
Szimulátoron hatalmasat nevettem, tetszik, meg van véve!!!KépKépKép Én is vizuális vagyok, jót röhögtem magunkonKép
Hólapátolás...khmmmm...köszi, de NEEEEEM! Kép Olyan izomlázam van, hogy alig tudtam ma tartani az ollótKép
Könyvet megkérdezem vasárnap, úgyis akkor talizunk az anyóssal.
Én is esős voltam/vagyok még mindig, de mindig seggre estem/esem.
Utolsó előtti üzenetem: elrontottam a gif betöltését, és ki akartam törölni az egész üzenetet. Csak a szöveget sikerült törölnöm.
Vezeték orrba dugásán is jót vidultam. És sikerült Neki???KépKépKép
Hozzánk nem szeretnél jönni archiválni??? Lenne mit!Kép

És hurrááá, megvan az első archívunk!!!
Kép

Hajni,
Fellépések: csini, szexis, slankítós ruha, szép vakolat, belőtt séró, fények, mikrofon, hangszerek...Imááádom!
Kép
Ilyenkor a férjem szokott vigyázni Dorkára, de be lehet fogni mind a három nagymamát isKép
Amikor pedig suli van, akkor is az egyik nagymama vigyáz Dorcira, és a nagynéném.

Off: Bocsánat, közben már elkezdődött az Örömapa, és én itt jókat nevetgélek a filmen...On line közvetítésKép

Ja, azon is jót nevettem (úgy tűnik, ma nevetős napom van), amit írtál: "ez tök, jó....."Kép Nehogy megsértődj, nem bántalak, de ez tökre tetszettKép
Piroska néni jövetelével kapcsolatosan: sajna már egy ideje elég erős görcseim vannak, meg szédülés, és hányinger, de sehol semmi.
Sminkes táskában kotorászás is nagyon tetszett. Hát igen, nem elég korán kezdeniKép Esetleg fotó van az akcióról?
Most akkor ismered Piroska nénit vagy nem?!KépKépKép

Zita,
Remélem, hogy nagyot buliztok, és jól fogjátok érezni magatokat! Ahogy Orsi írta, most közel leszünk egymáshoz, mert a Délitől nem messze lakunk.
Mi is egy időben kitettünk ide magvakat és morzsát az erkélyre, aztán szépen lassan ideszoktak a madarak, és cserébe összesz..ták az egész erkélyt. Úgy döntöttünk, hogy inkább levisszük a lenti madáretetőbe a magvakat és a diót. Most már odajárnak a mókusok isKép
Volt már olyan, hogy megbuktattál valakit? Habár hülye kérdés, ez a 2 tantárgy, amiből a legtöbben buknak meg. Vagy nem?! És megvertek szemmel??? Húúú, nem irigyellek.

Na, akkor most egy ici- picit rólunk:
Tegnap este felhívtam az aput, hogy ha már úgyis jön ma az anyu elé, hozza fel a régi szánkónkat, hogy holnap el tudjunk menni szánkózni Dorcival.
Ma délre jöt az anyu, aztán én indultam is itthonról. Nemrég értem haza. Ahogy beléptem (Dorci már rég alszik), megpillantottam egy tök idegen szánkót. Kérdeztem, hogy ez meg kié?! Mire mondta a férjem, hogy az én régi szánkómat ellopta valami nagyon rendes ember a pincéből, de apu annyira akarta hozni Dorkának azt a szánkót, hogy bement vmelyik nagy barkácsáruházba (azt hiszem a Praktikerbe), és vett Neki egyet. Olyan rendes, nem?!
Úgyhogy holnap mehetünk szánkózni!
Férjem mesélte, hogy amikor Ő hazajött, akkor Dorci épp kettesben játszott az apuval a szobában. Ezek a szép pillanatok!

Most mennem kell, a többi mesélnivalómat elteszem holnapra.

Puszi, szép álmokat mindenkinek!

Vic

Ui.: Állítólag holnap is fog esni a hó.
Kép
vic
 
 


Nem is falt fel az aranygaluska, itt vagyokKépKépKép
Kép
vic
 
 


Hali!

Ezerrel írom nektek a levelemet, mindjá' jön. Remélem nem órák kérdése...
Addig Vic a receptet akarom! Kép
tigribigri
 
 


Hahó!

Na mire ideértem maratoni cicizésből már megtömtétek magatokat aranygaluskával és elmentetek aludni? Kép
Vic nekem tessék betenni ide az aranygaluska receptjét, mert nagyon megkívántam, pedig nem is én, hanem Manóka pocis Kép
De lehet, hogy mindjárt fellapozom a szakácskönyvet, és a hétvégén összeütöm.

Jaj Orsi ne haragudj, tudtam, hogy valamit elfelejtek! Még tartozom Zitának a kajás leírással is...
Szóval ne legyen benned tüske az "irgum-burgumom", mert egyáltalán nem volt komoly! Lehet, hogy akkor is idétlenül írtam? Elnézést érte! Mostanában nem tom' mi van velem, de mindenkit megbántok... Pedig nem jellemző.
Szóval igen-igen a másodikat is az Istvánban kívánom világra hozni és nagyon szeretnék hasonló körülményeket a szülőszobán és ilyen szupi szülést! (pl. Sehol senki csak mi és a karácsonyfaizzók-na jó ez nem biztos, hogy kell Kép, vajúdókád melege, viszonylag kevés idő a kórházban, icipici gátmetszés, felszívódó varrat, jöhet a következő bébi érezése még a szülőágyon, sajátlábon le a kórterembe, törökülés már a kórteremben. Stb Kép )
A gyerekágyas részt inkább már nem taglalnám, bízom benne, hogy ott is pozitív változások lesznek.
Te egyébként simán vagy császárral szültél? Ne haragudj, de nem emlékszem. A dokid nevét tudom és azt is, hogy sajnos problémáid voltak. Remélem azóta minden oké! Második bébi mikor, gondolom Te már nem az Istvánban...
Mi még nagyon dillemázunk, hogy mikor jöjjön a kistesó. Néha azonnal akarom, néha még várnék. Alexa még eléggé ragaszkodik a cicihez, nem tom', hogy a tavaszi tervünk elindul-e tavasszal...
Anyagilag mindenképp jó lenne visszamenni egy fél évre, de nem hiszem, hogy megmerem kockáztatni, az előzményeim miatt, hogy "húzom" a következő bébit.

Feketerigó aranyos lehetett, azaz inkább a fiad. Alexa minden madarat páh-páh-nak (háp-háp) Kép hív. Mostanában órákig elvan térdelve a radiátoron, úgy szemléli a tájat. Csak nekünk rém fárasztó fölötte állni és fogni. Mindig nyújtja a kezét, hogy nézzünk vaut. Szemben pont van egy kertes ház és ott egy németjuhász.

"Ízi rájder" a kedvenc poénom, meg a "rumomsöröm", meg a "jó volt", meg az "én, nem ő", meg a... Az egész Üvegtigris! Kép Szinte kívülről fújjuk a férjemmel. Leginkább a "jó volt" poént emlegetjük Kép

Na jó korra Te nyertél Te nagylány! Kép
Amúgy neked mi a foglalkozásod?

Vic Örömapát én is imádom, de a második rész szerintem jobb! De már hallom a reklámját, azt is leadják majd.
Én nem bánom, hogy Helgát lehajniztad, de szerintem ő sem azért ír Kép

Úgy megnéznélek, fotó? Ha nem akarod ide, akkor jöhet emailben is... most nem találom a kacsintós gifemet, a fene...

Piroska nénid remélem hamar előkerül és megnyugszol végre. Hja ismerem Kép 13 éves korom óta, csak a klimaxkúrám idejére és a 9 hónap alatt ment el nyaralni. Ja nem, Alexa 10,5 hónapos volt ahogy megjött. Na most kéne ide egy matek tanár összeadni! Zita? Kép (Remélem nem haragszol, csak nem tudtam kihagyni!)
Apud nagyon rendes nagypapi Vic!

Zita én is remélem, hogy jól szórakoztok!
Igen-igen piszkos részleteket kérünk! Buktattál már meg valakit? Kép
Amúgy ez nem ritka, matek-töri szakpár?
Az én matekomat sem említsük, bár a matektanár ofőm szerint, aki csinál egy statisztika 5 érettségit, az miért 3as matekból... Valahogy nem bírom a matekot, többek közt ez is vette el a kedvem a fősulitól (annyira hogy nem volt merszem jelentkezni)
Na a töri az más tészta, azt imádom, dicséretet is kaptam anno az érettségin. Ja kérem Spárta és Athén elég könnyű kis tétel volt Kép
De annyira rossz, hogy rengeteg mindent elfejeltettem már! Kép
Nagyon tetszik, ahogy írsz a szakmádról, biztos jó tanár lehetsz! Kép Mi is összebarátkoztunk a fiatal tanárainkkal és az egyik azt mesélte, hogy neki nem is a diákokkal való kapcsolat volt a nehéz eleinte, hanem a tanári kar. Állítólag hasonló kibeszélések mennek a tanáriban, mint egy osztályteremben...
Férjurad is tanárember?
Hugom is szeretne tanítani, felvette most a mérnök tanárit is a fősulin. A múltkor volt valami olyasmi órájuk, hogy előadást kellett tartani. Krétával firkálta a padot Kép

Na elküldöm soraim!
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Megint itt vagyok, látszik, hogy ma a férjem nincs itthon, nem uralja a gépet...

Ezen a filmen most Vic elmerengtem és visszautaztam 5,5 évvel ezelőttre. Apumnak már előző nap fel kellett vennem a menyasszonyiruhámat, nem bírta ki, hogy ne lásson benne Kép

Kistesó projekthez kedvcsináló kép:
Kép

Pussz
H
tigribigri
 
 


SziasztokKép

HajniKép
Itt egy gyors aranygaluska receptKép
Végy egy jól záródó müanyagtálat, ha esetleg van tupperware gyorskelesztőd az a legjobb, de minden más is jó hozzáKép
kb három deci tejet melegits meg langyosra, öntsd a tálba, majd üss bele egy tojássárgáját, tegyél bele egy kanál cukrot, egy fél csomi élesztőt, egy kanál olajat, ezt egy kicsit keverd meg, hogy a tojássárgája szétmenjen, majd ovatosan önts hozzá annyi lisztet amivel kb egy lágyabb nokedlihez hasonló tésztát kaphatsz, egy csipet só, keverd ki a tésztát, a lényeg az hogy ne maradjon szárazon a liszt. NEm kell holyagosra keverni, meg kell az szépen a tálban magától, kicsit lisztezd meg a massza tetejét finoman, majd jól zárd le e tálat, tedd meleg helyre, kb 15-20 perc mulva pukkani fog a teteje, ilyenkor én még egyszer átkeverem és ujra lezárom. Mikor ujra lejött a teteje akkor kiöntöm egy kilisztezett deszkára, a kezemmel ellapolom a tésztát, egy decis pohárral szépen pogácsákat szagatok belőle. Ezeket beleforgatom felolvasztott vajba, és egy kivajazott sütőformába rakom lazán egymás mellé őket (lehet akár jénai is, csak jó mély legyen).
Mikor kész egy réteg akkor megszórom cukrozott daráltdióval, majd jön a következő réteg tészta, megint cukrosdió, a végén a maradék vajat rácsurgatom a tetejére.
Be az előmelegitett sütőbe (180-200 fok) és megsütöm, tűproba, ha nem hoz fel nyers tésztát akkor jó (kb 20-25 perc kell neki, de lehet hogy több is).
Jól meg fog nőni a tészta és mikor kész akkor a galuskákat szépen el lehet választani egymástólKép

Én vanilia pudingból szoktam hozzá öntetet késziteni, ugy hogy nem fél liter tejjel készitem hanem 7,5 decivel, ilyenkor fini folyos öntecs lesz.

Jó étvágyatKép

Mindenkinek puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Halihó!

Ágiboszi imádlak, köszi Kép
Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok,

VillámVic jelentkezikKép Nemsoká' megyünk szánkózni.

Ági,
Szia!!!!!!!!! Már jól indult a napom, hogy megláttam a neved! (pedig iszonyat fejfájással ébredtem, de már kezd múlni)
Ugye jobban vagy? Dani?

Hajni,
Ádám a Frank Juli receptje alapján készítette, némi változtatással. Akkor átadom Neki a szót:

Hozzávalók: 1 zacskó élesztőpor, 30 dkg liszt, 2,5- 3 dl tej, 1 tojássárgája, 5 dkg margarin, csip.só. A tetejére: 15 dkg margarin, 15 dkg darált dió, 10 dkg cukor

Kimértem a lisztet, beleszórtam az élesztőport, egy kicsit kézzel összekevertem. Utána beledobtam a tojássárgáját, sót, margarint, és ezt összekevertem, majd ezután töltöttem bele szép lassan a tejet. (hogy lágy tésztát kapjak)
Ezt kidolgozom, majd a tál alját kilisztezem, visszateszem a tésztát, és egy kicsit megszórom a tetejét is liszttel. Tiszta konyharuhát teszek a tetejére, és meleg helyen a duplájára kelesztem.
Amíg kel, addig a jénai tálat kikenem kis margarinnal.
Amikor megkel a tészta, akkor lecsípek belőle diónyi darabokat, kicsit a kezemel átdolgozom, összenyomkodom, és pogácsa alakú, ujjnyi vastag darabokat egymás mellé teszek a jénaiban.
Ha megtelt a jénai alja, akkor megszórom cukros dióval, aztán újabb sor, majd újabb cukros dió, stb. A tetejére a megszórt dióra ráöntöm az felolvasztot margarint.
Beteszem a sütőbe, és kb. 4- es fokozaton 40 percet sütöm. Hústűvel ellenőrzöm.
Sodó gyanánt tegnap rumosdiós pudingot készítettem (több tejjel, hopgy hígabb legyen). Nagyon fincsi lett.
Jó étvágyat hozzá!

Na, most megyek, majd még du. jövök, jó?!

Addig is puszi!

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki élvezi a jóidőt!!! Nagyon helyes!
Mi épp most jöttünk haza az ikeából, no nem egy levegőzős program volt, de azt majd alvás után ...

Ági KépKépKép úgggyyy megörültem neked!!! Nem csuklottatok az éjjel? Gondoltam rátok! Kép(alig birtam elaludni ...Kép)

Nem gondoljátok komolyan, hogy monitor leszek a gyerek klaviatúrájához!?!?! Bár a szemem szikrázott az ötlettől és ha tudott volna olvasni a tekintetemből, akkor még válaszolt volna is - pötyögtetve ... KépKépKép

Azt hiszem nyami ez az aranygaluska, meg is csinálom jövőhéten, bár apuci fogyózni fog ... DE ÉN NEM!!! (a gonoszKép)

Hajni, már 5,5 éve házasok vagytok? És mióta vagytok együtt, ha nem indiszkrét? Mi kb. 6 éve ismerjük egymást, 4,5 éve vagyunk együtt és ápr.ban leszünk 2 éves házasok.
Szép szülésed, gyerekágyasod volt! Ha a csúnya végét és azt, hogy Bence irdatlanul besárgult (2hét) és emiatt szenvedtünk a szopival és, hogy nekem nagyon fájtak a fájások (ja, nem véletlenül hivják igy?Kép), akkor nekem is szép volt. Jaj, ez most jó hülyén hangzott, ugye? Simán szültem én is. 5 óra alatt. Tehát nem volt hosszú, pici metszésem volt nekem is, hamar regenerálódtam. De valóban kerülöm az Istvánt. Ha marad a mostani dokim, akkor a 2-es klinikán fogok szülni, de még passz, hogy mikor. Jövőre tervezzük a kezdést, bár a férjem eléggé nyüstöl, hogy úgy, de úgy vágyik már most a 2.ra.
Akkor nincs harag!Nem is volt, csak inkább attól féltem, nehogy én bántsalak meg! De akkor minden o.k.! Kép (ez igazi!)
Radiátoron állás az nálunk is menne, de nem erőltetem ... inkább legyen az erkélyajtó. Látnivalóink: kutyus, szomszédnéni, madarak, repülők, autók. Mi most az autót gyakoroljuk, eddig egyszer mondta ki "o"val, többnyire "aut".

Amúgy ügyfélkapcsolati képviselő vagyok/voltam a nagyobbik mobiltársaságnál, az egyik üzletben. Nem volt leányálom. Ne haragudj, de nem emlékszem, hogy Te mivel foglalkoztál? Lehet, ha mondod, beugrik ...

Érdekelne a tavaszi terv!!!

Vic, melegváltás volt este ... Nem birtalak megvárni. sorry
Archiválás? Szivesen, bárhol, bármikor, bármit kiszanálok!!! Láttad volna, amikor költöztünk! Kuku-kuka-kuka. Mondtam, hogy majd ha rátok kerül a sor, szivesen segitek pakolni! Akár most is, csak Bence kissé hátráltatna ... amit berakok, azt ő kiszedi ... jófiú!!!Kép
Milyen volt a szánkózás??? Fotók vannak? Régi szánkó helyett vadi új? Ez aranyos volt papádtól! Az én régi szánkóm az enyészeté lett ... Kép

Jövéhét tali? Dorci hogy van?

Zita, remélem buliztatok egy nagyot tegnap és most épp a fáradalmakat pihenitek ki!!! KépHogy birta Matyi nélküled? És a nővéred? Mesélj!
Én nem lennék jó tanár, vajszivem van. Most jut eszembe, hogy még gimis voltam, amikor egy ált.isk-es fiút korrepetáltam fizikából, hogy ne bukjon meg és sikerült! Javitott!Kép

Szegény Bencém elaludt hazafele a kocsiban kb. 5 perc alatt (egyébként 15 percre sincs az ikea tőlünk), itthon behoztam úgy, hogy fel sem kelt. Gondoltam gyorsan lerakom, óvatosan kihámozom a ruhából ... erre úgy megijedt, hogy hol van, hogy nem tudott visszaaludni. Kb. egy órát szenvedett, mig végre álomba merült. Remélem legalább egy órát alszik.

Mondanom sem kell, hogy azt nem vettem, amit akartam ... Kép

Orsi
orsi17
 
 


Sütünk-sütünk?
Kép

Én mostanában sok Kép-t sütök.

És mellé Kép-t kortyolgatok ... Kép

puszi
orsi17
 
 


Sziasztok,

Szánkózáson túlvagyunk, nagyon jó volt. Nem voltunk sokáig, mert nagyon csípős hideg volt (ezért indulás előtt most a szokásosnál több réteg krémet kentünk mindhárman az arcunkra és a kezünkre).
Dorka nagyon élvezte a szánkózást, én is, a Papa pedig kis híján kiköpte a tüdejét. Lehet, hogy még fogyóznom kéne?!KépKép
Itt van pár kép. Majd még jövök.
http://babanet.hu/album/main.php?album=4189&page=4

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Na végre én is előkerülök, mert sajna tegnap és ma is külzdöttem az álmosággal. A buli nagyon jól sikerült, igaz nem egy táncos bulivolt, de volt kaja, pia, beszélgetés és hajnali 5-ig tartó activity, ami szuperjó volt, főleg, hogy két sármos fiatalemberrel kerültem egy csapatba és nagyon jól ment a játék hármunknak!

Ahogy megjelent a topik, és ez a sok ínycsiklandó kép, meg aranygaluska recept stb... Hát már örülök, hogy tegnap én is Kép-t sütöttem, mert nem bírtam volna ki a látványt.

No és a szánkós képeitek, Vic, csudijó lehetett nektek! Matyi nem élvezte igazán a szánkózást, így ma már nem is próbáltuk.

Ja és pénteken a vonaton jót dumcsiztunk apájával, mindenféléről, és megint megállapítottuk, hogy sokmindenről másképp gondolkodunk, de a családról egyféleképp!
Nagyon jó volt, már annyira hiányzott, és a végén sajnáltam, hogy ki kellett szállni, pedig olyan hideg volt a vonaton, hogy a nagylábujjaim megfagytak, Feri maszírozgatta őket életre.

Vic: Én is szeretnék képeket a fellépés előtti állapotról, gondolom nagyon dögös lehetsz!!!

Orsi: a fizika korrepetáláshoz őszinte elismerésem, én sose tudtam megszeretni ezt a tárgyat, így a fizikatanárnőm legnagyobb bánatára mentem töri szakra. sokáig nem is akart megérteni! Amúgy szeretek tanítani, de azt aki nem tanul azt kénytelen az ember megbuktatni. Nem azt, aki esetleg szorgalmas, csak a képességeivel van gond, hanem azt, aki tényleg magasról tesz a dolgokra. És ha ráadásul szemtelen, akkor még a javítási lehetőségei is korlátozódnak. Azaz a javításra kijelőlt anyagrész bővül számára.Kép Tudjátok rá kellett jönnöm, hogy semmi de semmi nem készteti a diákot tanulásra, a szülői szigor valahogy eltűnt, elveszett az időkk folyamán, vagy inkább a szülői odafigyelés? Buktattam meg már diákot, és voltak nehéz éjaszakáim is egy-egy diák osztályzatával kapcsolatosan, mérlegelni szoktam mivel teszek jobbat, ha átmegy vagy ha bukik. És be kell vallanom voltak tévedéseim is.

Hajni: te kérdezted, hogy kibeszélések vannak- e a tanriban. Vannak. Sajnos vannak olyan kollégák, akik nem tudják tartani a szájukat. Én ha valamelyik diák olyat árult el, ami nem tarozott másra nem mondtam el, esetleg itthon, de akkor név nélkül. Amúgy szerencsés voltam, mert volt egy nagyon kedves kolléganőm, aki barát lett, és vele sokmindent megbeszéltünk és mivel többet tapasztalt mint én( bár csak pár évvel idősebb) így sokat is segített. Sajnos ő elköltözött, így ha visszamegyek tanítani nem tudom mi lesz???
Majd élőszóban mesélek néhány esetet, de így nem akarom, még név nélkül sem, mert hátha?
Matek szerettem és értettem, töri szerettem, de már nem igazán, mert míg a matekot csak-csak érik( tanulni nem tanulják) a gyerekek, de a törit egyáltalán nem hajlandóak, így a tanár kedve is elmegy a tudatlanság levegőjével érintkezve!

Ági: ugye jössz még? A lábad? És Dani?

Jó sokat írtam a suliról, pedig nem akartalak ám untatni titeket, de épp a kollégákkal beszétük, hogy ha összeülünk dumcsizni, akkor nem tekik el 5 perc és valaki tuti, hogy felhoz egy sulis témát Kép

Mindenkihez: hogy telt a hétvége? Mit főzetete? Én semmit, csak Matyinak, illetve tegnap csináltam muffint, meg volt egy nagy adag brassói pénteken csinyáltam, nővéreméknek is, mivel ugye ők voltak Matyival és rengeteg lett!
Csak azért kérdem, hogy ötleteket merítsek, mert már nem tudom mit is csinálhatnék!

Ja és a nővéremék beváltak, Matyi végigaludta az éjszakát, igaz, hogy Kittivel 11-ig hancúroztak este. És reggel is szépen ébredt, az üveges tejcivel meg volt elégedve!
Megyek még bekukk a pöttömökbe, és aztán fürcsi. Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Helló lányok!

Én most csak mint a villám... holnap este bővebben, mert apa holnap lesz szolgálatban Kép
Kidőltünk az aranygaluskától, köszi mégegyszer mindenkinek a receptet! Kép

Dorci csudaédi a szánkón! Kép

Sziasztok!
Hajni
tigribigri
 
 


Mindenkinek!
Kép
Majd még jövök, csak gyorsan eltakarítom a hétvége romjaitKép
vic
 
 


Sziasztok,

Romok nagy részét eltakarítottam, de még kell egy második menet, perceken belülKép

Biztosan mindenkinek szépen telt a hétvége.

Tegnap délelőtt kiugrottunk az Auchanba.
Akciók: tápszerek, Mildi kaják. A ruhák eléggé ki voltak most fosztva, és ami volt, az nem volt túl szép, úgyhogy azt nem vettünk. Ja, de! Gyerekharisnyát 599,-Ft/db- ért.
Nem babás témájú, de voltak kilós áruk is, pl. fa áruk (fakanál, fa keverőkanál, húsklopfoló stb.). Mi vettünk fél kilónyitKép
Ezen a héten a Corába megyünk, mert ott nagyon sok babás akció van.
Pampers pelenka most a Metroban akciós!

Tegnap délután a sógoromékhoz voltunk hivatalosak, szülinapi zsúrra. Dorka először megijedt, de aztán nagyon élvezte, ahogy 4 unokatestvére körülugrálja. Legjobban a kis asztalnál szeretett ülni, és játszani a mini állatkerttel. Majd felteszek erről valami képet az albumba.

Zitus,
Biztosan nagyon jó lehetett az a buli! Én is imádok Activityzni, főleg a mutogatást szeretem; szeretek bohóckodni.
Itt voltatok az Alkotás úton, vagy följebb?
Fellépés előtti képet fogok készíteni, s akkor majd elküldöm, jó?!
Egyáltalán nem untattál a sulis beszámolóddal, engem nagyon érdekelnek a kulisszatitkok (is)!
Mit főztünk hétvégén??? Júúúj, ha azt most leírnám...KépKép Mi most az Aranygaluskán kívül lusti módon nem készítettünk semmit, meg a jövés- menés mellett sem igazán volt időnk, úgyhogy rendeltünk egy XXL- es pizzát Don Pepétől, és azt ettük 2 napig. Dorka pedig babakaját (Hippes nyuszihusit, meg Hippes paradicsomos tésztát), meg gyümölcsöt, sajtos kenyeret, joghurtot stb. kapott.
Ma fogok (mindjá') készíteni egy kis zöldbabfőzeléket. Légyszi adjatok ötletet: Milyen feltétet tegyek rá, amit Dorkának is nyugodt szívvel adhatok???

Hajni,
Örülök, hogy jól sikerült az Aranygaluska!
Nézd csak, mit találtam Neked?:
Kép
Töriből én is egész jó voltam, imádtam az évszámokat, meg szerettem mesélni is (csodák csodájára még töri versenyt is nyertem), de sajnos egyre több évszám kezd kiesni a fejembőlKép Át kéne ismételni az egészet elölről kezdve...Zita?????KépKépKép Na jó, csak vicceltem!

Orsi,
Talit megbeszéljük, jó?! Ha nem vagyok túl indiszkrét: Mit vettetek az IKEÁban?
Én már tök régen voltam ott, meg a KIKÁban is. Van valami nem túl drága, sőt kifejezetten olcsó újdonság?
Ti is most lesztek 2 éves házasok??? Mi júniusban leszünk! (ja, most jut eszembe, hogy ezt tudtamKép)
Továbbra is várom a pocaksimogatós stb. Bencés képeket!

Most megyek, de mindenki jöjjön!

Puszi,

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Most nem olvastam vissza, met "csak" Malév menetrend miatt jöttem a netre.
Férjem gépe már leszállt, úgyhogy hamarosan itthon lesz, tőlünk kb. 20 perc a reptér ...
Majd kiugrik a szivem, úgy várom már! Nagyon hiányzott Nekem!

Azért majd még jövök és pótolom az elmaradásomat ... Kép

puszi
Orsi

ilyen vagyok most:
Kép
orsi17
 
 


Halihó!

Orsi: nagyon jó a szerelésed, amiben apát várod, de szerintem egy szexi kis babydoll jobb lett volna! Kép Kép
Gondolom már hazaért, és te nem fogod ezt olvasni, de meg ne haragudj érte!

Vic: pénteken a Petrezselyem utcában voltunk egész közel a Mamuthoz, és láttuk azokat a csdás jégszobrokat is. Nagyon ügyesek, akik ilyet tudnak. Szóval a főzés terén nem láttatok el valami sok-sok ötlettel, ezért megcsinálom a céklát Matyinak, én meg eszek majd sajtos tésztát. Feltét: fasírtot lehetne, Matyinak az ízlett, persze neki kevéske fűszerrel vettem ki a magunknak készített adagból és kisütöttem, vagy sajttal sem lehet rossz a zöldbab. Bár Matyi azt a világ kincséért sem enné meg.(Én sem szerettem kiskoromban Kép )

Hajni: Gyre ám akkor ma, ha már pát elszólítja a kötelesség! És lene egy kérdésem: szoktad félteni őt? Vagy az ember úgy van, hogy megpróbál nem gondolni a legrosszabbra? Én nem tudom, de állandóan rágnám a körmöm az idegességtől! Ja és azt elfeledtem írni: a férjem nem tanár, most végzi a jogot, amúgy meg a Vasműben védelmi téren dolgozik.

Megyek én is, mert szerintem lassan megébred Matyi is, ugyanis hajnalban 6-tól majdnem 8-ig fenn volt, és akkor nagy ellenkezések és ásítások közepette elaludt.

Zita
Kép

Mire ezt betettem fel is ébredt!
zitus
 
 


Sziasztok!

Na már itt is vagyok, mert a zuram már ment is dógozni ... Kép Van egy kis zűr odabent, igy mennie kellett. De talán holnap, na meg ma is siet haza.

Zita, jó ötlet, de majd este ... Bence tarthatta volna a gyertyát Kép És különben jót nevettem, mert spec. én az érzelmekre gondoltam nem a meztelenségre ... De a folt megvan, csak épp kék-zöld Kép
Nem untattál a sulis dolgokkal, mert én is kiváncsi voltam egyákét kulisszatitokra, mint Vic. De majd szóban kivesézzük ezt is. Matyinak nem tudsz mit főzni? Amiket mi eszünk pl.: hús-hús-hús ... Bence lazán kiköpködte a tészta minden variációját. Eszik még rizst, zöldségeket, ja és húst is Kép Paprikás krumpli? Bence szereti. Sajtos karfiol? Levesből zöldség, husi, sült csirke főttkrumplival, pürével ... Segitettem? Én is sajtos-tejfölös tésztát ettem a minap, meg túrósat. Ezeket Matyi sem szereti?
Mi persze eszünk már merészebbeket is, de nem merem leirni, nehogy fogjátok a fejeteket ...
Milyen jó, hogy el tudtatok menni bulizni! Végre dumcsiztatok jó sokat és buliztatok!!! Matyi is bebizonyitotta, hogy tud ő ha akar!

Vic, ikeában sok kis apróságot sok pénzért ... Olcsóság? Van még ilyen? Kép Vettem: tároló dobozokat kicsitől a nagyobbakig, mécsest, vázát, vállfát, fűszertartót, fogast, ruhazsákot, és egy mély lélegzetet a pénztárnál Kép Tul.képpen NEM vettem cipőtartót amiért mentem Kép Viszont megnéztem élőben azt a garnitúrát, amit már az újságban kinéztem, és nem is rossz. Azt hiszem ráugrasztom a férjemet valamelyik nap, mert már rágóta nyüstölöm egy komód miatt. Illetve kettő kell belőle. Neten rajta van Hopen fantázianév alatt. Ha érdekel meg tudod nézni, aztán majd nálunk is!!! Remélem hamarosan!
Képek? Képek? Képek?

Most mennem kell,mert már jön is haza a férjem. Szegénykém 29 órája van fent, remeg a fáradtságtól úgyhogy inkább hazajön.

Majd felteszem a képet, mostmár meg van a szerkenytű.

puszi
orsi17
 
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van!
Most nem írok sokat, mert nincs kirobbanó jókedvem, és nem szeretném senkiét elrontani. Tömören annyi, hogy a férjem ma kórházban volt, szerdán pedig vissza kell mennie...altatják is. Légyszi drukkoljatok!!! Már nem is érdekel, hogy nem találkozom Piroska nénivel, meg hogy mennyire görcsölök, csak Vele legyen minden rendben!

Zitus,
Találtam Neked néhány egész jó receptet, én is ki fogom próbálni:

Csíkos püré sonkával
Hozzávalók:
30 dkg krumpli
1 csipet só
1 dl tej
1 diónyi vaj
10 dkg zöldbab
1 szelet pulykasonka
10 dkg sárgarépa
Elkészítése:
Külön vízben – de még jobb egymás után – főzzük meg a zöldségeket. Külön-külön turmixoljuk össze, majd mindegyikbe keverjünk egy-egy adagot a felaprított sonkából. A színes pürékből szedjünk csíkokat a baba tányérjára.

Kefires burgonyalepény
Előkészítés: 10 perc
Főzés: 15 perc
Hozzávalók:
20 dkg burgonya
2,5 dl kefir
5 dkg teljes kiőrlésű búzaliszt

fokhagyma
petrezselyem
Elkészítése:
A megtisztított burgonyát lereszeljük, hozzákeverjük a lisztet és a kefirt. Ízesítjük sóval, ízlés szerint fokhagymával, finomra vágott zöldpetrezselyemmel. Az így előkészített burgonyát egy margarinnal kikent tepsibe öntjük és sütőben szép pirosra, sütjük. Kockára vágva köretként, vagy önálló ételként is tálalhatjuk.

Salátafőzelék
Előkészítés: 5 perc
Főzés: 15 perc
Hozzávalók:
1 fej saláta
1 hagyma
olaj
liszt
joghurt
Elkészítés:
A hagymát kevés zsiradékon dinszteljük meg, adjuk hozzá a laskára vágott salátát, és főzzük kb. 5 percig. Adjunk hozzá kevés lisztet. Ízesítsük joghurttal vagy tejföllel, végül pépesítsük.

Sajtos-brokkolis csirke
Előkészítés: 5 perc
Főzés: 15 perc
Hozzávalók 4 adaghoz:
10 dkg zsenge brokkoli
12 dkg felkockázott csirkemell
A sajtmártáshoz:
3 dkg vaj
2 evőkanál liszt
3 dl tej
6 dkg reszelt sajt
Elkészítése:
Olvasszuk fel a vajat, adjuk hozzá a lisztet, egy percig pirítsuk, majd öntsük fel a tejjel. Főzzük fel, majd gyenge lángon sűrítsük. Ezután húzzuk le a tűzről, keverjük hozzá a reszelt sajtot. Ezalatt enyhén sós vízben főzzük meg a brokkolit és a csirkemellet. Törjük össze villával vagy turmixoljuk, majd keverjük össze a sajtszósszal.

Orsi,
Tudom, hogy most a Zuradé a főszerep, de ha majd lesz egy kis időd, akkor mesélj pár szóban/esetleg képekben, hogy milyen volt kint az idő, merre jártak stb...
Szép éjszakátKépKépKép Lady BabydollKép (legszívesebben most sírnék, ehelyett kínomban már hülyeségeket is beszélek; próbálok jókedvű lenni, bocsi)
Ja, nekem a mackónál első blikkre az jutott eszembe, hogy "biztosan császározták, azért van az a heg a hasán, aztán biztosan betört egyszer a feje, és a karját, meg a lábát is eltörhette.....és még sorolhatnám". Naaa, nem bántalak, nehogy félreérts, de azon túl, milyen kis ari az a mackó, még ez is eszembe jutottKépKépKép

Hajni,
Akkor este gyere!!!

Manóka,
Köszi!!! Ha időd engedi, gyere Te is!

Helga,
Várunk!!!

Most megyek, megnézem a zöldbabfőzeléket, ami most valamiért jobban hasonlít a levesre...No, nem baj, akkor eszünk zöldbablevestKép

Puszi, vigyázzatok magatokra, nagyon csúszik az út! Gondolom, mindenhol szakad a hó.

Vic
vic
 
 


Ja, bocsi: a Csíkos pürét én már nem turmixolnám annyira össze. Minek, hiszen van már 4 fogunkKép
vic
 
 


Helló!

Vic most eléggé megijesztettél ezzel a pár sorral! De nincs olyan nagy baj vagy igen?! Ha nem vagyok indiszkrét elárulod mi a baj?
Természetesen szorítok, hogy minden jól alakuljon veletek!

Eltakarítom az Alexa tornádó okozta romokat és jövök!
Kép

Puszancs
H
tigribigri
 
 


Vic

Mi a baj?
Nagyon szorítunk, remélem minden a legjobban alakul!
Ha van kedved megosztani bármikor írj ide vagy privibe!

Ilyenkor lenne jó átugrani és meghallgatni és csak csöndben ott lenni, még hanem is tud az ember tanácsolni, csak legalább jelen lenni és drukkolni és együttérezni! Tudd, hogy ott ülünk ám veletek a konyhában egy forró kakaó mellett és ... Minden jót!

Zita
zitus
 
 


SziasztokKép

HajniKép
Remélem jól sikerült az aranygaluskaKép Láttam mind ketten ellátunk jó kis recepttelKép
Ahogy elnézem az időt, jó nagy tornádót okozott AlexaKépKép De ha ráérsz jöhetsz hozzám is, mert itt is járt a szele, csak Dani tovább pörgetteKépKépKép

VicKép
Hu szegénykém, mi történt?? Nagyon drukkolunk neked, és tuti minden rendben lesz apával.
MEgnéztem a szánkós képeiteket, nagyon aranyos rajta DorciKép
Köszi ezeket az incsiklandozó recepteket, bár mostanában Dani nem éppen arról hires hogy nagyon enne, inkább cici cici, a normál kajából elég keveset eszik meg, mondjuk ma kivételesen bevágott egy egész banánt, egy rántott halrudat panir nélkül, meg zöldséges rizsből hozzá kb három felnött kanálnyit, este meg sajtot evett, na nem sokat, de apája persze hozott neki turorudit, azt mind bevágtaKép

ZitusKép
Irigy a buliértKép legalább apája kikapcsolhatta magát a sok tanulás mellett, néha nem árt, sőt segit is felfrissiteni az agysejteket. LEhet hogy jobban járna ha a következő szigorlaton inkább elmutogatná, vagy mondjuk rajzolná esetleg körbeirná a dolgokatKépKépKép (tudom rossz vicc volt, de vizuális tipus vagyok és elképzeltem)
Matyi nagyon rendi kisfiu volt, hogy elvolt a nővérdékkel. Én még csak álmodozom ilyen kiruccanáson, mivel Dani még meg meg ébred az éjjel és csak cicivel alszik vissza.

OrsiKép
Nagyon szépen köszönöm hogy izgultál értünk, nagyon jól esett. Jelentem már a gyógyulás utjára léptem sebileg, mert szépen fáj ahogy húzodik, térdelni még egy darabig tuti nem fogok tudni, de sebaj ez legyen a legkevesebb.
Nekem tetszett a macid, alapból macimániás vagyok, sőt ha jól emlékszem nekem ez meg van szalvétán is, mert azokat is ugye nagyban gyűjtömKép Nagyon szép estét nektek mára, akár bébydollban akár anélkül, frissits fel kispapit egy jó kis masszázzsal.

ManókaKép
Merre jársz? Kitaláltátok már mi lesz a pocaklakó neve, Imike mit szólt hogy kisöccsije lesz?Kép

most mindenkinek nagy puszi, de Dani felébredtKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Először is Orsi remélem most már nagy az öröm és apa teljesen hazaért! Mi a foglalkozása, hogy el kellett repülnie?
A macis kép levezetéseteken jót nevettem, mert míg Zita meztelen macira gondolt, Vic meg sebesültre (császár Kép) ezek után visszamentem megnézni a képet, hogy én mit képzelek bele: farsangi macis jelmezt Kép

Vic jók a receptek. Ismeritek a Devics Józsefné féle könyvet? Ő egy védőnő és elég jókat ír, szopiról, babakajákról.
Én reszelni szoktam sajtot feltétnek, vagy főtt kemény tojást.
Nálunk gyümi megy gyümivel, vagy zöldség zöldséggel. A husi nem nagy kedvenc. Szerencsére Alexa még elvan a bébikajákkal, de sokszor kér már a miénkből is. De még csak 2 foga van, szóval nagyon nem tud rágni.

Orsi 15 éves korunk óta "járunk" a férjemmel. Idén júniusban leszünk 6 éves házasok. Igazi tiniszerelem a miénk! Igaz míg tanultunk távkapcsolat volt. Szinte együtt nőttünk fel, 12 éve ezt a manust szeretem és egyre jobban! Amúgy egy évet oviban is együtt jártunk, de sajnos nincs rá bizonyíték, mert pont beteg voltam a csoportképnél. Kép Pedig milyen jó lenne most nézegetni Kép
Bence is besárgult? Alexa is nagyon, alig akart ő is szopizni!
Hát a fájás valóban fáj Kép
Erkélyajtónk nincs, jobban örülnék ha onnan kukkolna Alexa Kép
Én a Belügyminisztériumban könyvelek.
Tavaszi terv a bébiprojekt lenne, de napról-napra elbizonytalanodom, mert annyira cicifüggő a lányom...
Merrefelé laksz, hogy közel van az IKEA? Mi a 62es villanyos végállomásánál.
Piszokság a kép a habos kávéról, mert így estefelé elég gáz megkívánni! Úristen már megint kívánós vagyok! Kép

Zita ezek jobbnál jobb hírek! Szuper buli, alvó gyerek! Kép A nagylábujj megfagyás brrr, de legalább jó masszőröd volt!
Persze megértem, hogy nem akarod kibeszélni a sulis dolgokat, így korrekt! Annyira élveztem ám a soraid, nem untattál egyáltalán!
Nekünk jól telt a hétvége. Szombaton Érdre mentünk vendégségbe, azaz, hogy elvittek minket kocsival, mert nincs autónk. Még a neten ismertem meg a vendéglátó lányt és összebarátkoztunk. Egy napra voltunk kiírva az Istvánban, de ő egy héttel megelőzött. Nagyon jól éreztük magunkat nálunk, annyira aranyosak, hogy még a nyári esküvőjükre is meghívtak! Tettem fel néhány új képet:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4634

Szombaton fasírozottat, gyors rizst és párolt zöldséget csináltam. Aztán apum hozott palacsintát, így 2x ebédeltünk. Kép Vasárnap levest készítettem meg aranygaluskát. Sajnos Alexát annyira megviselte, hogy a konyhában ügyködök, hogy kapott egy rohamszerű hisztit. Kép Apa már javasolta, hogy egy kicsit vizezzük be az arcát hátha észhez tér, de szerencsére nem kellett drasztikusan lenyugtatni. Hiába no hisztérika...
A brassóiddal viszont jó ötletet adtál!
Ne hari, de mikor írtad már eszembe jutott, hogy tényleg nem tanár a párod. Bocs, hogy rákérdeztem mégegyszer.
Persze, hogy nagyon féltem a férjem, de mit tudok vele csinálni? Ez az élete, imádja! Ma is épp néztem azt a betonos esetet, amikoris meghalt egy munkás és a tűo. szabadították ki. Hát nemsemmi helyzet volt, nem a férjemék voltak ott, de nagyon aggódtam azért a pár srácért is, akik ott csücsültek azon a tök életveszélyes helyen.
Amikor a BS leégett én majd megpusztultam, alig vártam, hogy hívjon mi van vele...
Most sajnos adódott a munkájából kifolyólag egy kis problémánk, ugyanis Alexa baromi apás és alig bírok vele ezeken a napokon, amikor nincs itthon az apja. Nem bírom még neki elmagyarázni, hogy dolgozik. Ilyenkor keresi őt, hívja. A szívem meg megszakad. Anyum szerint mi nem hiányoltuk aput annak idején ennyire, de lehet, hogy már nem emlékszik jól. Ja apum is tűzoltó volt. Kép


Vic én nem tudok beszámolni jó akciókról, mert fel sem hozom a Cora és az Auchan újságokat, mert úgysem jutunk el ezekbe. Tesco még van a közelben, most ott is volt baba-mama hét.
Don Pepe-s pizza a legjobb szerintem, már mi is rendeltünk kettőnknek XXL-eset! Kép
Köszi a gifet, nagyon ari, már a múltkori is az volt!

Asszem, hogy mára zárom soraim! Nagyon várok tőletek képeket!
Pusszancs
Hajni
tigribigri
 
 


Na mégsem léptem le, mert közben írt Zita és Ágiboszi is! Kép

Vic csak csatlakozni tudok Zita tökéletes soraihoz! Tényleg jó lenne hallgatni és csöndben ülni...

Ágiboszi de jó, hogy írtál! Örülök, hogy a gyógyulás útjára léptél! Gondolod, hogy Alexatornádó szele odaér? Kép
A sodo ötlet tuti, én a mákosgubát is ilyen öntettel öntöm le, de kicsit hígabban. Az is valami isteni úgy!

Most már tényleg jó éjt!
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Jaj, de jól összejöttünk, tökre örülök!

Köszönök mindent, meg a drukkokat is. Nem szeretek panaszkodni, de valahogy most annyi minden összejött, hogy jólesnek a drukkok.
Egyelőre ez "csak" egy olyan vizsgálat, ami eléggé kellemetlen/fájdalmas, és azért kisaltatással végzik. (szövetet is vesznek). Tudom, hogy ilyenkor nem szabad rögtön a legrosszabbra gondolni, de ki az, akinek nem jut eszébe?! Köszi, hogy itt ültök mellettem, és mindenkinek van a kezében egy hatalmas bögre forró kakaó. Én is vizuális típus vagyok, és ez így tök jó. Mármint ez a kép.

Ági,
Nagyon örülök, hogy ismét írtál! És küldök még legalább ezer gyógyítópuszit a térdedre! Ugye magkaptad a lapokat, amiket küldtünk? Remélem.
Ugye mesélsz Daniról bővebben? Bár ezen a héten nem voltam a Dani albumában, de legutóbb még nem volt benne friss képKép Esetleg ide is tehetnél fel nagy Dani fiúról egyet, olyan régen láttam már Róla fotót.
Szóval most inkább cicizés van?! Ilyenkor sírom én vissza a cicis időket, de szerintem Dorka már nem emlékszik arra, hogy valaha ebből táplálkozott, mert ha megmutatom Neki, akkor húz rajta egyet és kuncogKép

Hajni,
Nagyon aranyosak ezek a képek! Jonatánnak hívják a kis udvarlót? Nagyon különleges neve van!
Nagyon tetszett, hogy igazi óvodás szerelem a Tiétek. Húúú, ha én az akkori óvodás szerelmemmel lennék, akkor nem lenne túl szép asszony nevem. Ezt majd inkább szóban elmondom, nehogy a tényleges asszonykája olvassa a sorainkat, és jól megsértődjön. Amúgy én az oviban bírkóztam a fiúkkal, Ők pedig "udvarlásuk jeléül" hoztak nekem gyűrűtKép Volt esküvőnk isKép

Zita,
Úgy megkívántam ezt a forró kakaót, hogy mindjárt kimegyek a konyhába, és készítek egyet.
Amúgy egyáltalán nem untattál a sulis dolgokkal, én ilyenkor mindig nosztalgiázom egy kicsit. (legelső munkahelyemen napközis csoportvezető voltam, úgyhogy én is tapasztaltam 1- 2 tanáris dolgotKép). De megértem, hogy nem írsz többet, hiszen lehet, hogy olvassák a tanítványokKép Vagy a kollégák. Azzal a barátnőddel továbbra is tartjátok a kapcsolatot, vagy teljesen megszakadt? Nagyon messze kültözött őled? Remélem, nem!

Orsi,
Régen jelentkeztél....Biztosan jó okod van ráKépKépKép

Most megyek, a férjem nemrég ment el, de dél körül már jön is haza pihenni és felkészülni a holnapra. Bár előttem nem mutatja, de Ő is fél.

Puszi, és még egyszer köszi!
Kép

Vic

Ui.: Légyszi tegyetek fel ide is képet a manókról, hadd színesítsék még jobban a sorokat!
vic
 
 


Orsi, kértél újabb képeket, íme:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4189&page=4
vic
 
 


Lady Babydoll, jelentkezz!!!!!KépKépKép
vic
 
 


SziasztokKép

VicKép
Kérésed parancsKépKép

Ilyen ügyi vagyok, rájöttem már hogy ha valamire ráállok akkor tuti magasabb vagyokKép
Kép

Ezt kaptam karácsonyra, a cső végén egy másik sátor áll, anyuék már lebontották, és csak az iglu van, mert az egész szobát elfoglalta, mondjuk én élveztemKép
Kép

Apával pancsizunk a nagykádban, anya megállapitotta, hogy annyira kisfius vagyok már, a bébi pofi már a multéKép
Kép

Nah most gyorsan csak ennyi, mert amig ezt irtam addig Dani kipakolta a gardrobot, most éppen a karácsonyi világitással rohangál, hogy honnan szedte elő fogalmam sincs, de már nincs akadály neki, amire tud felmászik hogy elérjen dolgokat.

sok puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Hali!

Ágiboszi én még mindig szerelmes vagyok a fiadba...
Tényleg nagyfiú már és milyen okos a tekintete!
A beszéd miatt meg ne aggódj, tuti hogy nem lesz szótlan, sőt fogod még kérni is, hogy hagyja már a locsifecsit Kép
Olyan lesz, mint Alexa, naponta megtanul egy új szót. (A majom a legédesebb! Meg persze az anya!)


Többi kis karpekról is kérünk képeket, mert tudok ám több fiút is szeretni Kép

Vic, fel a fejjel és nyugi!Kép

Puszancs
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el csak most kicsit zuramozomtam ...

Tul.képpen két képet szerettem volna gyorsan feldobni ... aztán ennyi hozzászólásra nem számitottam. Viszont tényleg csak később tudok reagálni... Bocsi.

Vic, hátha ezek feldobják a hangulatotokat!!! Nagyon megijesztettél ám!!! Én is itt vagyok a kakaós képben, ok?

cicimutogatós
Kép

hassimizős
Kép

puszi
orsi17
 
 


Sziasztok!

Ha hagyja a fiam, akkor irok végre ...

Hajni marha nagy tornádó lehetett nálatok, mert nálunk maradt az "üvöltő szelek" rész ...
Egész du. sir Bence ... mindenért. Semmi sem jó, csak ha üvölt ... Na jó most jólesett neki egy maratoni csikizéses-birkózás Kép
Férjem nyaralni volt, nem munka-ügyben Kép Egyébként "vállalkozó". Oviszerelem Kép Húh! Nekem is gáz lenne az asszonynevem ... Babaprojekt? Az jóóóó!!!! Sztem ne legyen mérvadó a cicizés, lehet, hogy simán abbahagyja majd Alexa, mint Imike Manókáéknál. Meg ha oly sokat vártatok az elsőre, akkor inkább kezdjetek bele, ahogy irtad. Kép Örülök ennek, mert mi is jövőre kezdjük!
Mi a 18ban lakunk. Nem tudom merre jár a 62-es ... én csak autóval közlekedem, mióta itt lakunk. De az üllői és a gyorsforgalmi között lakunk.
Hiszti? Júj! Bence is az!!! Meg akaratos. Vagy az u.az? Már nem is tudom megkülönböztetni. Most azért üvöltött,mert nem astam oda egy üveggolyót neki ... no könnycsepp, csak üvöltés és szinte alig vesz levegőt ...

(Jelentem a fiam bealudt a földön, párnájával a feje alatt ... Ez volt a baj!!! Megint keveset aludt délben.)

BM? Az jó hely! Ugye?

Vic remélem segitettek a képek! Ne izgulj és próbálj meg erős lenni! Tudom, hogy ilyenkor a legrosszabb az, ami eszedbe jut, én is igy vagyok ezzel, de mégis próbálj meg optimista lenni! És segiteni a férjednek, ne lássa rajtad, hogy nagyon kivagy! Nos,most nem csodálom, hogy a képről a csaszis-maci ugrott be ... (Értettem, nyugi!)

Ági már én is akartam a képeket mondani, csak izé ... nem tudtam, hogy csak benéztél e meg ilyenek. De örülök, hogy irtál is! Megint!
Térded Kép Nekem alapból rosszak, azt hiszem apumtól sikerült örökölnöm. Neki mindkettőt műtötték már porckorongleválás miatt ... biztató, ugye?
MasszázsKép Én önző módon arra apelláltam, hogy ő masz majd meg engem, mert leszakad a hátám és megint fáj a derekam. Végtére is ő nyaralt, én meg húztam az anya-igát! Kép

Zita tényleg jó lenne, ha csak úgy át tudnánk szaladni egymáshoz ... Nekem ahányszor sikerült összehoznom egy barátságot (olyan mélyebbet), mindig elköltözött a lány ... vagy én. Kép
Hogy álltok az evéssel? Mi ma egy kinézetre végtelenül gusztustalan kajcsit ettünk, ill. Bence: főtt rizs, főtt karfiol, főtt virsli - összeturmixolva kissé ... De Bence benyomta az egészet. Látod! Kreativitás nem szakácskönyv! Kép

Lányok nagyon szuperek a képek, mindenkié, ezért nem is irok külön-külön ajnározó litániákat!!!
Hajni asszem mi kard-ki-kard, mert Danit én is imádom! De megegyezhetünk, mert én azért jobban imádom a fiamat Kép És igy még családban is marad ... Kép Kép Kép

Ti hogyan kezelitek a hisztit? És birjátok cérnával? Én néha, lehet, hogy most megköveztek ezért, de leirom. Szóval néha eldurran az agyam. Ez abban nyilvánul meg, hogy rákiabálok. Persze mintha falnak beszélnék, vagy épp rátesz még egy lapáttal, amolyan visszájára forditja a dolgot és még ő sértődik meg a saját hülyeségén. Ez rossz?


puszi
orsi17
 
 


Remélem nem veszitek rossznéven ezt a pár képet még Rólunk!

Igy alszik most Bence:

Kép

Dzsedi lovag:

Kép

Vaditó-csajozós nézés:

Kép
orsi17
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: