Új privát üzeneted érkezett!

Jééé, télleg. Juhhhhééééé :wink:
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Hú, jó régen jártam már errefelé, örülök, hogy mindenki jól megvan.
Mi is, egyelőre még mindig próbáljuk túlélni a napokat, persze egyre rutinosabban. Ádika szépen növöget, már rendszer is van az életében, egyszerűen muszáj volt neki felvenni a mi megszokott ritmusunkat. szerintem ezért alakult ki nála ilyen hamar. Reggel van egy egyórás alvása, aztán két nagyobb a babakocsiban a játszin, és ezzel kifújt, max. apróbb szendergések. Éjszaka meg legtöbbször egyszer kajál, és a hajnali nyögdécselések is múlóban, szóval az éjszaka csendjét nem ő szokta felverni mostanában. :roll: Gondolok itt elsőszülöttemre, akinél most kezd előjönni az utóbbi két hónap változása okozta feszültség, szó mi szó elég elviselhetetlen mostanság a kis tündérkém. Egyébként most tombol nála a motor,a quad és az autómánia. Tegnap elkezdett sírni, mert mondtam, hogy a 3. szülinapjára nem kaphat igazi nagy cross motort, ma ugyanezt eljátszotta, csak egy igazi versenyautót szeretne.
A gáz az, hogy egyik gyerkőccel sem tudok teljes erőbedobással foglalkozni, ez bosszant a legjobben, és egyre jobban utálom a házimunkát, pedig csak a legszükségesebbet csinálom, és mégis elveszi a legtöbb időmet. :evil: Majd rakok képeket is, csak kicsinyítenem kell...

Esztikém, nem felejtettelek el ám hívni, holnap tuti sort kerítek rá. Esküvő helyszínt megnéztem, klassz nagyon, hangulatos lesz nagyon ott a Balcsi parton. Szúnyogokat kéretik előzetesen írtani.

Pussykám, remélem holnap jöttök, apáink meg csak görnyedjenek a Kinizsi 100-ason. :roll: :twisted:

Orsi, azért bátor vállalkozás volt ez a Kotdazűr, de örülök, hogy jól sikerült és Lucácska szépen viselte az utat. Esetleg egy kép Brad Pitt dublőréről? :wink:

Kata, Blanka nem csak élőben gyönyörű!!! Remélem hamar megismételjük a talit. A két huligán igazán édes volt, állandóan bohóckodtak és utánozták egymást, amiken hatalmasakat nevettek. Jó barátok lesznek sztem. :wink:

Edó, Bali ugyanígy kattingat az egyszervolt.hu-n, ne aggódj, ennyi mehet nekik szerintem. Jó kis oldal, Bali nagyon szereti,a kedvence mostanában a Londoni mackók, meg a Makám. :)

na most beájulok a fotelba egy kicsit, aztán az ágyikóba, csóközön

Kép

Kép
babszy
 
 


Ja, Serif, hogyé volt az a hinta? És hol vettétek? Csokimáz őrület durva, képzeld Bali megint megevett egy csokikát, most egy Mercit, van ízlése. Ez már 4. volt életében, asszem végül ő is rászokik... :cry:

És nem is mondtam, Balukát felvették a református oviba, furi, hogy ovis gyerekem van, és tök jó, hogy átment az első felvételin :roll: :)

na pusz

Kép

Kép
babszy
 
 

 
 

Na már azt hittem nem is szólsz hozzám :P !
Balunak üzenem,h itt egy igazi crossmotor várja kipróbálásra :wink: :D ! Addig is az iwiwen mutasd meg Neki a zuramnál. a 2.képet is.
Őrület,h mindjárt 2hónapos az Ádi,mondjuk az ovis Balu is elég durva,és ööööööööö hogyhogy református ovi? Tök jó, h máris rendszer van Ádi életében, és sztem ez azért jó alvásidőnek számít, 1x1 óra,meg 2x több..... :D Hinta volté 24+3000 a két bébi, szal 27.

Kép
seriff
 
 


My girl: Kép

Kép
seriff
 
 


No, itthon vagyok, végre! Már régebb óta, csak a dolgozó nők :shock: De ezt ti is tudjátok. Vissza kell vennem a tempóból, mert ez így nem kafa.
Észre sem veszem, csak hogy ki vagyok purcanva.
Olyan jó sokat írtatok, alig győzöm elolvasni, bocsika, reagálni is csak hébe-hóba tudok...
Hancinak boldog szülinapot, atyaég, nem is gondoltam, hogy már ilyen nagylány. Szegény, ez a taxizás ne legyen életcél :wink:
Serfi, mikor telik le a szabid, meg ilyenek?

Eszti, aszondom, hogy mindenképpen menjetek a Balcsira, arról a helyről (ház+part+stég) még nekem is nagyon kellemes élményeim vannak, hátmég neked! Tuti hely, és legközelebb van Pesthez. Annyit autózom én is reggel szerintem, pedig Budapest-Budapest. Azé ez gáz. :oops:
Ja, névváltozás. Nem annyira vészes, bár nekem a TB kártyám még mindig a lánykori nevemet mutatja. Csakúgy mint az adókártyám.
A többi okés. És így is szép neved van, de amúgy is nagyon szép és egyedi lenne. A papírmunka ne tartson vissza.

Orsi, mindig olyanokat röhögök a hozzászólásaidon, ez a világfasza nagyon tetszett. :lol: Hát azé bátrak vagytok az úttal kapcs, de mint tudjuk, bátraké a szerencse :)
És honnan a BP utánzat ismeretsége?

Ági, és neked mikor telik le a passzív dolgozási idő? Na, ezt jól megfogalmaztam. De azé érted, ugye?
Én már előre boldog névnapot kívánok Julcsinak, asszem holnap van, és remélem, akkor tartjátok :)
Ugye én szökőévente kukkantok be mostanában... :oops:

Bogi, fel a fejjel, szerintem majd rendeződik a helyzet, azért Balu nagyfiú már. És hová mennek a fiúk? Nem értetttem ezt a Kinizsi 100-ast, vagy mit. :oops:

Kata, merre vannak a képek? Mármint a házról, mert a gyermekeké nagyon édi! És az baj, ha sokáig kint vagytok? A szomszéd gyerkőcök is sokáig nyomják itt a kertben. Legalább jól alszanak. :wink: Mikorra tervezitek kb a beköltözést?

Pusszantok mindenkit, megyek jógára, sajnos annak is vége van ebben a hónapban, jön a nyári szünet. Más mozgásforma után kell néznem.
anniecoe
 
 


Anikó,köszi, tényleg holnap tartjuk.

Tessék drukkolni, holnap lesz az első vizsgám. Teljesítménymenedzsment és írásbeli és nem tudtam készülni. De szép nagyzsebes nyári kosztümöm van. :oops:

Kép
agianyu
 
 


Julikának Boldog Névnapot! (jól ki..k Vele, hát a szülinapja is mindjárt ittvan)

Szorítunk a vizsgán! Puskázni :evil: :wink: :lol: !

Ancsa, de jó, h írtál végre! Azt hittem,elutaztatok megint!Még 50 nap szabim van, aug.1-ig tart. Ne dógozz olyan sokat!

Kata, cuki ünneplőket láttam a Centrumban tegnap :P !

Kép
seriff
 
 


Az utóbbi néhány hét termései: :D

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


bocsi, van amelyik 2x volt

Kép

Kép
babszy
 
 


Nagyon szép!

Kép
seriff
 
 


Julcsinak nagyon boldog névnapot!!

Hannamanna nagyon helyes!

Ádi baba édes kis manó! Apával alvós tuti, de amikor Baluval egymásra mosolyognak az csúcs. Nagyon tetszik :)

Eszti! A papírmunka tényleg ne tartson vissza. Az útlevelem nekem is pl a régi nevemre szól de nem nagyon izgat :oops:

A héten szabin vagyunk!! Annyi eprünk van hogy eszméletlen és hihetetlen nagyszemüek. klassz ez a kertészkedés. Na jó még egy kis segítségre szorulok, az ismeretem e téren csöppet hiányos :lol: A múlkori vihar jópár paradicsompalántákat leverte :( ez a kisebb gáz a nagyobb hogy a qrva jég jó néhány helyen leverte a vakolatunkat :cry: :twisted:
a hétvégén voltunk Szarvaskúton, veszprémi állatkertbe, zirci arborétumban, nagyon jó volt végre kikapcsolódni meg kimozdulni. most meg olyan jó itthon lenni Petivel :D Hétvégén a biztonság kedvéért elvittük a babakocsit (már ezer éve nem ült benne) De ost annyira tetszett neki hogy alig akart kiszállni belőle :lol: aludt is benne :)

Kép
edó75
 
 


Edó, képek? Nálunk a jég az ablakról a feséket vitte le :roll: .

Bogo, helyesbítek:szépek!

Kép
seriff
 
 


Csajom, 3 óra óta vagy fürdőruciban vagy meztelen vagy bugyiban szaladgál idebent...... :roll:

Kép
seriff
 
 


Orsi, külön jó, hogy egy kicsit túlhordtam Julikát, így kapot még pár napot a kettő között.

Remélem sikerült a vizsgám, hiába volt puskám, fel sem ismertem, hogy mire gondol a kérdései alatt. De szerintem elfogadható lett, mert van amit paraszti ésszel is kilogikáztam, meg átláttam a szomszéd papírjára is.

Aranyosak a Bogika fiai. És szeretik egymást!!!

Kép
agianyu
 
 


Ági, Te aztán rutinos vizsgázó vagy :wink: :lol: !

Bog, mennyire édesen néznek egymásra a fiúk azona képen, olyan kedvesen mosolyog Balu, h meg lehetne enni!

Edó, eper-hmmmm, némi ízelítőt már mi is kaptunk Anyukáméktól, de azért mindennap tudnám habzsolni :wink: ! málnátok is van? Ha besokallsz,teleportálhatsz :wink: :) .

Eszti, holnap este koncert? Készülsz?

Kép
seriff
 
 


Ha rólam 10 évet eltűntetnének, akkor szinte csecsemőnek néznék ki. :D

Kép
agianyu
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
seriff
 
 


2-es lett a tegnapi vizsgám. :D (Azért készülhetett volna jobban a csop. társam.) Így bízzon meg az ember vkiben. :wink:

De egyébként boldog vagyok. Holnap is drukkoljatok, Munkajog szóbeli Pécsen. Hajnalban indulok autóval, ma éjszaka meg tanulok.

Kép
agianyu
 
 


Ági, éjjel inkább aludj-Apukám szerint jobb félig megtanulva kipihenten,mint rendesen felkészülve fáradtan.......
Azért legalább megvan a vizsgád!

Kép
seriff
 
 


Seriff! Küldöm az epret :D szívesen teleportálnék, tele van a hűtőnk. Amit nem tudunk megenni abból lekvár lesz :) apumnak már diétásat is csináltam :D
Kép

Kép
edó75
 
 


hétvége:
Kép Kép Kép Kép

Kép
edó75
 
 


Hát igen, egy háziasszonynak sok mindenre gondolnia kell, főzés, mosás, ráncvasalás...

De jó Edó, hogy raktál fel képeket magatokról. Már olyan rég láttalak. De mi ez a kockacukor itt e gyönyörű epreken? Héló héló héló! Ejnye ejnye. Igaz, nem nekem küldted. De akkor is ellenzem. :P

Ági, a választ nem felejtettem, azonnal megkomponálom. Csak ma is azzal a kib autóval voltam a szervízben Solymáron. Jó, nem szabad így beszélni róla, mert akkor még ennyire sem fog menni, de már hótra unom. Megint nem indul rendesen, persze azért a kotdazűrt megreszkíroztuk és ott nem betegeskedett. Csak itthon :wink: értem én.
Szóval a mai napom ezzel ment el. De szedtem bodzát, amíg várakoztam és láttam pipacsmezőt is. És Nyuszikát megismertettem egy kedves fiatalemberrel (0,6é). Itt a topikon ugyis elkeltek már a legények.

Létezik egy olyan kaja, ki fogom próbálni, hogy palacsinta tésztába kell mártani a bodzavirágot és kisüt. Nem ismeri valaki? Hogy van az pontosan?

Ancsa, pont most egy éve zártam be a cihiátriai szobám ajtaját utoljára. Istenem, de jó érzés volt. Minden elismerésem a Tiéd. És a dolgozó nőké. Szerintem nekem nagyon jó dógom van.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Luci egyébként május 15-én fejlődési ugrást hajtott végre. Azóta oda- vissza forog. Ha akarná sem tudja abbahagyni, egyszerűen gurulnia kell. Hja, kérem, aki csak domborulattal rendelkezik.
És búcsút intettem a szabadidőmnek: nem alszik napközben. :shock:
Max. délután 45 percet. Az normális? De ha lerakom, dúrja magát, feltolja a fenekét, forog és hörög. Rossz nézni.
És a baracktól se kakil.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi :)

ÚÚÚ, csajok, ez a tegnap GMichael koncert fantasztikus volt, de igazából még a szavakat sem találom rá, asszem még eufóriában vagyok.
Szóval Dzsordzsi és stábja kitett magáért, asszem 22. századi produkciót láthattunk, kb. 6-700-an dolgoztak a színpadi látványon, 20 fős zenekara volt (ők inkább háttérben), és hát GM önmaga is egy látvány, és persze hallgatni meg.....Voltak a kafa régebbi számai, a Faith is, egy csomó klasszikus és az utóbbiak is, az egész csarnok végigtombolta, nekem ilyenben még nem volt részem. Az első szám alatt mindenki felállt, és onnantól egy merő buli volt az egész. Nem kell mondanom, hogy A HANG egyszerűen gyönyörű, és dögös és nagyon-nagyon állat. :) Nehéz leírni szavakkal, asszem ezt csak átélni lehetett. Készítettem pár fotót, majd megpróbálom letölteni, szerintem nem sok látszódik belőle.... :roll:

Hnahh, szóval istenkirály volt. :)

Anyu remekelt, semmi gond nem volt fürdetéssel, fektetéssel. :)

Edó, de jóóó képek. :) Az epret én is köszi, itt Pesten olyan satnyákat lehet kapni, vagy pedig ilyen felfújtnak tűnő műepreket, ráadásul marha drágáért. Petim néha szokott hozni Pest környéki falvakból, háztól, na, azok legalább jók. :) Lekvár, nyamííííííí. :)

Ági, gratula a vizsgához. Mindegy az, csak görbüljön.

Az uram két ötöst kapott a szakdogájára, már csak az államvizsga van hátra, de szerintem ott sem lesz gond. :wink:

Mi lefoglaltuk a nyári szabadságot, Montenegroban, az esküvő után megyünk két hétre. Ide: www.poseidon-jaz.com
Amikor két éve itt voltunk, jártunk ezen a helyen, iszonyú jó a konyhája (félpanzión leszünk), és nagyon kedvesek a háziak. A szobánk tengerré néző lesz. Húúú, már várom. :)

Esküvővel minden kész, legalább is a nagyja, Petinek is megvettük a lenvászon zakót nadrággal, szóval patent a dolog. :)

Serfikém, olyan szép a nagylányod. Merthogy már bizony nagy. Várja a bölcsit?? Hogy lesz nálatok a beszoktatás?

Bogus, Dia, amint jövő héten átveszem az autómat, jelentkezem, és megint találkozunk, addig sajnos helyben járkálok csak. De már várom, hogy újra találkozzunk.

Kata???

Ancsa, szerintem ebből a mókuskerékből csak te tudsz egy kicsit leengedni, tudatosan, és néha muszáj. Persze nem egyszerű, amikor én benne voltam, én sem tudtam, csak gyűrtem, gyűrtem.....utólag jön rá az ember, hogy mennyit kivesz az emberből.

Én meg feltörtem, úgy tűnik, rám bízzák a cég sajtós dolgait, már nem csak írni fogok, hanem az egész sajtóval való kapcsolattartást megkapom, aminek nagyon örülök, mert hosszú távon is szeretnék ehhez a céghez bedolgozódni. :)

Na, jó hosszú voltam, pááá
Vendég
 


Eszti,először is Boldog Névnapot!
GM képeit várjuk!Állat jó lehetett a koncert!
Gratula a munkához is! Bölcsi?Nem emlegetjük különösebben, még azért majdnem 3hónap.Beszoktatás? Mint máshol,sztem.

Ági, tényleg Julika mikor is kezdi a bölcsit?

Edó,az eprek gyönyörűek,és olyan fincsinek néznek ki! Édesnek! A kecskét etető Peti nagyon aranyos!

Orsi, hát még ha az Ancsa verzióját meghallod a tejfölös-cukros eperről-tavaly még nem próbáltam, de idén esküszöm megkóstolom! Pörgő-forgó Lucihoz gratula! Ügyes a csajszi!Majd javul az alvása,ne félj, de most annyi érdekes történik..Éjjel?
Palacsintatésztás bodzavirág :shock: , áh kösz nem...Te milyen autó ez,h ennyi a baja?

Dia, gyerkőcöket hazahoztad már?Tegyél már képeket!

Kép
seriff
 
 


Hű, Eszti állati jól néz ki ez a hely,ahová nászútra mentek! gyönyörű!

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Eszti, boldog névnapot! :D

Tegnap gondoltam Rátok, miközben ott ültem a lakógyűlésen, és hallgattam, amint egymás torkának esnek bizonyos lakók :)
Izgi vót. Inkább lettem volna GM-n. Azé megöregedett a csávó, nem? Persze nagyon jól tartja magát.

Nászútra 3-an mentek vagy csak 2-en?

Orsi, bizony a tejfölös-cukros eper az nagyon fini! Serfi, kóstold meg, az epernek másként hozza ki a zamatát! :)

Edó, még mindig nagyon tetszik a fiad :wink:

Ági, hajrá-hajrá! Nagyon laza vagy! Pécsen lesz Vogavadászat pénteken, már ott is maradhatsz, lehet hogy ingyé eljutsz Rodoszra :) Ismeritek a Slágerrádiós Vogavadászatot?

Fú, gyerekek, a cégnél most vezetődik be az SAP, teljes fennforgás van emiatt. Jó lenne hinni, hogy ez egy jó program, de mások tapasztalatai alapján nem 100%-os a cucc. MAjd meglátjuk. Mindenesetre nem szép, hogy pont nyárra tették a munka nagy részét.

Pusszantás!
anniecoe
 
 


Ancsa, mi az a SAP???? :shock: Én nem tom... :?

Nászútra hárman megyünk :wink: , ez igazából nyaralás, semmint nászút, meg hát már 3-an vagyunk, nem érezném magam jól Benyó nélkül a nyaraláson, két hétre nem hagynám itthon a kistökit.
Vendég
 


Ancsa, mi az a SAP? Vmi minőségbiztosítás? Vagy mi?
Te, kristály vagy porcukor?

Eszti, szuper az a hely, csak árakat nem találtam...Jól olvastam,h félig homokos félig apró kavicsos a aprt?
Kb hány km innen? Bár az idei úticél már megvan, de lehet,h jövőre kipróbáljuk-főleg, h Ti már másodszor tesztelitek :wink: !

Csajomat megcsípte vmi álommanó, este már fél9kor aludt, reggel fél9kor én keltettem,és 9.10kor már újra aludni akart-persze nem hagytam, délig kihúztuk, de azóta megint....--Orsi nem azé írtam,h bosszantsalak :P

Kép
seriff
 
 


Hú, csajok, nem eccerű két kölköt egyszerre oltatni. Sokszor nem tudtam melyik üvölt jobban, beleizzadtunk az biztos, na de túl vagyunk rajta szerencsére.

Orsi, apukám a hétvégén csinált bodzás palacsintát, azt mondta istenkirály volt. :) (megkérdezzem a receptet?) És éjszaka alszik Luca baba?

Ancsa, tegnap nálunk is lakógyűlés volt, csak Andris volt, azt mondta az elején nagyon ideges lett, aztán könnyezett a nevetéstől, mert paródiába illő storik voltak.

Edó, édes Petya nagyon, fura, hogy babakkocsizik, na jó, tudom csak most az egyszer. Eprekért írigy, én még a pesti felfújtakat sem ehetem. :(

Serif, képzeld Ádi hogy aludt, este 8-fél7-ig, és csak egyszer nyamogott valamit. Bárcsak így maradna!Nálatok változatlanul jó a helyzet, igaz?

Kata, veletek minden ok? Valamikor elugrunk a fickóimmal, mit szólsz?

Eszti, még egyszer boldog névnapot, beszéltem tesóddal, azt mondta nem gáz a kullancs elleni, így beadattam.

Most mennem kell, holnap megyünk Vászolyba, remélem marad a jó idő.

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Esztikém, boldog névnapot kívánok!
Irigy a GM miatt. Tegnap hallgattam egész délután a rádiót és non stop ő szólt. Na akkor kicsit megbántam, hogy nem vettem jegyet. No de sebaj!
Te figyi, én ezt a kocsi dolgot már nem értem. A múltkor nekem azt mondtad, hogy mégsem adod el, mert nem éri meg és hogy fasza a Honda :roll: :roll: ????
Végülis mindegy, szólj ha van verda és akkor talizzunk. Bár meghetünk mi is.
Mondjuk holnap lemegyek velük Szolnokra, de esetleg a jövő héten.

Mi Krk-re megyünk nyaralni :lol: :lol: , meg 2 hét múlva Kolpingolni, meg hébe hóba a Balcsira, de augusztus még elég üres.
Valaki nem jön Szolnokra hosszabb időre?????

Fersike! Szupi az új vonalzód, egyből kiszúrtam. Csajod gyönyörű. Láttam le lettem szúrva a bilis kép miatt :lol: , pedig még akartam is írni, hogy cuki, ill, hogy van-e némi esély a bilizést elkerülni, mert őszintén szólva abból takarítani - hát nem egy lányálom. Vagy nem jól gondolom???
Mie lőtt lementünk ma játszizni, a Panni is levetkőzött mert pelust, ill. rucit cseréltünk. A nudizást ő is élvezte.
Megyünk ma a Hegedűs Á-hoz, megnézzük a nagy pociját, mindjárt szül.

Na visszaolvasok, mert semmire nem emlékszem és visszatérek.

Kép
diane
 
 


.Edó!!! Epres kép :lol: :lol: . Imádom én is!!!!
Szépek vagytok a képeken, Peti is nagyfiú már.

Gyerekeim meg sem kóstolják az epret viszont :( . Kivagyok. Megint alig esznek és válogatnak. Gyümölcs max alma. Zöldség csak levesben. Semmi paradicsom, paprika, ubi...
Gyakorlatilag egyszer esznek rendesen, az az ebéd, de akkor néha annyit hogy nézni is rossz.

Pussykám! Fantasztikusak a képek. Hihetetlnül cukik rajta! Ádám annyira szép baba.
Csajok, olyan kék szemei vannak, hogy őrület. És nagy tokája :lol:.

Kép
diane
 
 


Na most látom, hogy megvolt az oltás....

Hogy érted, hogy nem gáz a kullancs elleni? Én is be akarom adatni. Ja azt nem is mondtam, hogy a Panniban volt kullancs. Kiszedtünk, de valamilye bent maradt és azóta is (1 hete) benne van. A Bethesdában is megnézték - mald kijön :roll: :roll: .
Mindig van valami.

Kép
diane
 
 


Köszi a sok köszöntést, aranyosak vagytok.

Serfike, az árak imígyen vannak: szeptemberben 22 Eur/fő/nap, ebben benne a van szállás, félpanzió, strandágy, napernyő és őrzött parkoló. Szerintem nagyon korrekt. :wink:
Az út 900 km, mi éjszaka fogunk menni, kb. 14-15 óra, de ez a lassú verzió. Ha éjszaka odanyomja az ember az autópályán, akkor egyéntől függ. :wink:
És ti hova Serfi??

Diám, na szóval úgy volt, hogy csak akkor adom el a Hondát, ha valaki annyiért elviszi, amennyiért én szeretném, kevesebbért nem, de mivel másnapra kp-ban idehozta az ipse a pénzt (és ez kb. 300e-rel több, mint amit becsülnek most érte a piacon), ezért eladtam, mert vissza nem térő ajánlat volt. Így most lesz új kisautó. :)

Gyertek, nagyon szívesen, akkor hétfőn majd hílak, és egyeztetünk egy délutánt. :) Itt is van faja játszó, anyuéknál a kertben árnyék is van, meg patak, benne halak, meg homok, meg medence, szóval az istenkirály. :wink:
Vendég
 


Bog,megérdemelnéd, h Ádi ilyen jó alvó legyen mától(tegnaptól)! A mi helyzetünk oks, csak ne legyen vihar(bár tegnap arra sem ébredt meg szerencsére)!
Nem akarlak elkeseríteni, de záport-zivatart mondott délutántól, vasárnaptól meg teljes gáz....De remélem Vászolyt elkerüli!

Dia, nem jöttök el H.Kati esküvője felé? 3kor Városháza, utána Ref.templom a Verseghy mellett-mi sem megyünk be,nem hiszem,h Hanna élvezné!
Bili pucolás extra sz...r, nem tudom, sztem gyerekfüggő, h bili vagy wc-szomszéd kiscsaj 2 és fél éves, és a wc-n ül-olyan hátsó fekvőtámaszhoz hasonló pózban :shock: ...
Persze,h alig esznek, iszonyú meleg van....ne parázz már,nem halasztják éhen magukat! H.Áginak pussz! Fiú vagy lány lesz?

Kép
seriff
 
 


Úgy látom, alvásidő van, és mindenki netezik.....hihihihi :P
Vendég
 


Ja, enyim gyerek is hülyén eszik, az alap a napi 4-5 dl joghurt (csak natúr), ez reggeli és vacsi, ebéd valami, de ez csak kis kevés, amúgy meg még gyümi, meg kifli. Néha sajt. Néha szalámi. Na, azt szereti. Apósom szalámiját komálja, úgy mint Bali, akár magában is. :shock: A nyers zöldség nuku, se paradicsom, se paprika, se uborka. :roll:

Na mindegy, ez van, majd lesz még így se. Mindenesetre joghurtból állandóan több liter a készlet a hűtőben....
Vendég
 


Eszti,ez az ár teljesen korrekt! Sőt! Mi Funtanaba(Pula-tól nem messze) megyünk,barátokkal,az kb 700km, és egy app. 70euro/nap, mondjuk a főszezon kellős közepe. De ezt megjegyzem,és jövőre talán próba!Enyém férj utál éjjel utazni.....

Dia, képek?

Bog,el sem hiszem,h Ádi bébi 2 hónapos(majdnem évest írtam :oops: )! Gratula! És jó pihikét!

Kép
seriff
 
 


Nálunk még menő a kakaó(Nesquick), van,h napi 5-6dl :oops: ...
Paradicsom, szegény Hanna egyedül azt enné, de csupa piros a popója tőle :oops:

Kép
seriff
 
 


Serfi, mi sem szeretünk éjjel autózni, de Benyóval meg nappal lehetetlen, az ő mozgásával, megőrülnék asszem a határig....így hátha alszik majd. :roll:
Főszezonban itt 26 euró/nap. Ez is korrekt. :)
Vendég
 


Szombaton lesz az esküvő?
Bár 3kor még alszanak szerintem
Áginak fia lesz.
Hátsó fekvőtámasz nem tudom mi, de a bilipucolás tényleg szar lehet. Na mindegy, meglássuk.

Ja itt csak dörgött éjszaka. Nagyon durván, én alig bÍrtam visszaaludni, meg féltem is :oops: . Hihetetlen, hogy erre sem keltek fel a pockok.

Eszti. Ahan, értem. Next week akkor.
diane
 
 


Ancsa, mentek valami jó kis nyaralásra?
Pihizned kéne, szarni az egészre!!!!
Lakógyűlés....én még sosem voltam :oops: :oops: .

Az extra domoborulatokkal rendelkező forgó Lucit is úgy megnézném már. Orsi, valami tali??? Ha jó a kocsid ( :lol: ) elgurulhattok felénk valamikor. Hmm?

Ági, nagy drukk a vizsgákhoz!!! Le a kalappal, hogy erre is van energiád! Julcsikának boldog névnapot utólag?
Mikor fizessem végre a ruhákat???
diane
 
 


Itt is alvásidő van, jelentem, bár Ádi csak 10 perceket szunyókál a reggeli 1 órás alvása után. Most itt fekszik a szivacson. :)

Serif, Bali nagyon fél a vihartól, azt mondja a dörgéstől nem csak a villámtól, de ez kamu, attól is be van fossantva. A múltkori viharnál rámtapadt, max 5 centire mehettem tőle, és mindig azt kell játszani, hogy esik az eső, de bebújunk a kuckónkba és nem ázunk meg. :) :shock:
Serifke, zuram ki szeretné próbálni azurad új cross mociját, szted mit szólna hozzá?
Képzeld, a Bálintnak elhalt az a foga, azt mondták el fog szürkülni, úgy sajnálom szegénykét.

Pussykám, a mellékhatásokat kérdeztem meg eszti tesójától, hogy gyakoriak-e, meg ilyenek. Azt mondta ez egy igen barátságos oltás, úgyhogy csak nyugodtan. Bali most megkapta a 3 éveset is. Nem is mondtad Pannit! És elküldtétek megvizygáltatni a kullancsot? Petrában is volt, most ezen parázik szegény. (ők elküldték)

Eszti, 22 euro, az aprópénz, mi annyit fizettünk az olasz kempingekben, na nem per fő. De hát Montenegro még az olcsó helyek közé tartozik, amúgy meg nagyon szép, gyönyörű. Egyszer én is elmennék. Repcsivel nem lehet menni?

Nekünk marad Vászoly idén, de jövőre jó lenne tengerpartozni valahol Olaszországban, ahol jó sok homok van és nincs olyan nagy tömeg.

Én nagy gyerekem szintén válogat, de rendesen, és mostanában az étvágya sem a régi, ő is szinte csak ebédre eszik normálisan. Vajon ez mitől van? Mi rontunk el valamit?

Kép

Kép
babszy
 
 


Itt is alvásidő van, jelentem, bár Ádi csak 10 perceket szunyókál a reggeli 1 órás alvása után. Most itt fekszik a szivacson. :)

Serif, Bali nagyon fél a vihartól, azt mondja a dörgéstől nem csak a villámtól, de ez kamu, attól is be van fossantva. A múltkori viharnál rámtapadt, max 5 centire mehettem tőle, és mindig azt kell játszani, hogy esik az eső, de bebújunk a kuckónkba és nem ázunk meg. :) :shock:
Serifke, zuram ki szeretné próbálni azurad új cross mociját, szted mit szólna hozzá?
Képzeld, a Bálintnak elhalt az a foga, azt mondták el fog szürkülni, úgy sajnálom szegénykét.

Pussykám, a mellékhatásokat kérdeztem meg eszti tesójától, hogy gyakoriak-e, meg ilyenek. Azt mondta ez egy igen barátságos oltás, úgyhogy csak nyugodtan. Bali most megkapta a 3 éveset is. Nem is mondtad Pannit! És elküldtétek megvizygáltatni a kullancsot? Petrában is volt, most ezen parázik szegény. (ők elküldték)

Eszti, 22 euro, az aprópénz, mi annyit fizettünk az olasz kempingekben, na nem per fő. De hát Montenegro még az olcsó helyek közé tartozik, amúgy meg nagyon szép, gyönyörű. Egyszer én is elmennék. Repcsivel nem lehet menni?

Nekünk marad Vászoly idén, de jövőre jó lenne tengerpartozni valahol Olaszországban, ahol jó sok homok van és nincs olyan nagy tömeg.

Én nagy gyerekem szintén válogat, de rendesen, és mostanában az étvágya sem a régi, ő is szinte csak ebédre eszik normálisan. Vajon ez mitől van? Mi rontunk el valamit?

Kép

Kép
babszy
 
 


Fersi, H. Kati az Horváth Kati? Esküvője lesz? Ki a vőlegény?

Kép

Kép
babszy
 
 


Tényleg, ki a vőlegény?? :)

Bogus, asszem lehet menni repcsivel, mi még szemezünk ezzel a gondolattal is, csak jó lenne kint egy kocsi, bár ilyen árak mellé befér még az autóbérlés. :wink: És a panzió árában az ingyenes transzfer is benne van a repülőtérről a panzióig. Szóval.....lehet, hogy még úgy megyünk. 8)

Mi történt Bálint fogával? Csak nem valmi baleset???
Én úgy félek az kamikáze gyerekemtől, mindig légtornász dolgokat csinál, vakmerő. Kéne valami állandó fejvédő a játszóra.
A legújabb, hogy az ágyon magától bukfencezik. De úgy klasszikusan.... :shock:
Vendég
 


Bog,ahan Ő az, a vőlegény az iwiwen nézd meg a képeit,én nem ismerem, de rendes fickó(sírköves talán)
Sztem bizti kipróbálhatja, csak el kell hozzá jönnie :wink: ....
Szegény kisfiú :cry: , tegnap enyém csaj is pofára esett,mert annyira írígy volt, h a 3háznyira lévő Leonától védte a motorját, csak épp akkora lendülettel ült fel rá, h átesett rajta, szépen be is adagadt a szája, de a foga ok(bár nem mozgattam meg), nem duzzadt az ínye, stb
Dehogy rontunk el bármit is a kajálással, Ti uúgy esztek melegben mint hidegben? :twisted:

Kép
seriff
 
 


Eszti,nem hiszem el, kiütötted a hsz-mat! :evil:
Bukfenc, vagyis bukcenc :lol: :lol: :lol: !

Bog, igen Ő az, a vőlegényt nézzétek meg az iwiwen a Kati képei között,én sem ismerem(sírköves talán), jófejnek mondják a szülők!
Mocit persze, h kipróbálhatja Andris, csak el kell jönnie :wink: :lol: !
Kisfiú foga :cry: ! tegnap Hanna is akkorát takart,mert írígy,és annyira féltette a motorját a 3háznyira lévő,egyébként barátnőjétől, h olyan gyorsan pattant fel rá, h átesett rajta,és jól beütötte a száját,ami feldagadt( a fogát nem mozgattam, de az ínyének semmi baja).
Kaját dehogy rontjuk el, mi sem eszünk uannyit melegben,mint hidegben,ugye???!!!

Kép
seriff
 
 


Hú nem is láttam mennyi írás lett hirtelen!!! :lol:

Közeben megnézetem a régi képeket is. Mindenki tök cuki. Benyós vödrös hihi - Panninak is olyan kapalja van csak rózsaszínben :wink: . UV szűrős (cöcöcö)
Luci baba gyönyörű, Blankát meg már nem is tudom hová dícsérni.
Tényleg, Katus, akkor hétvégén beugorhatok anyudékhoz a 24ért? Mindegy, holnap úgyis beszélünk :wink: :wink: .

Pussykám, ahan értem az oltást. Ja, nem küldtük be. Az uram az én mérsékelt aggódásomat is feleslegesnek tartja. Hát nézzük most körülötte, hogy nem pirosodik-e. Igazából engem csak az idegesít, hogy még benne van. A kórházban nem foglalkoztak sokat vele. Bekenték, leragasztották, de nem jött ki. Adriban is volt 2, ő sem parázik Petránál sem lesz gond!!! Egyébként a Panciban kábé 2mm-es kullancs volt, ha ez számít.... nem tudom.
diane
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: