Új privát üzeneted érkezett!

Ráborult végül? :wink:

Kép
seriff
 
 


Nem, de ahogy a következő képen is látszik, még a pelus alatt is csurom víz volt. Az volt a szerencse, hogy akkor volt pont 28 fok. :) Kipancsolt egy vödör vizet. :)
Vendég
 


Csajom pelus nélkül nyomul-letépte magáról-bugyiban, és nem alszik :? :roll: ....

Kép
seriff
 
 

 
 

Tegnap Julcsi sem aludt. úgy látszik elkezdődik a csajoknál a pucérkodás. J. is szinte egész nap meztelenül rohangál itthon, és pisit hagy mindenhol :oops: . Ilyenkor megkérdezem, hova kellett volna pisilni, és büszkén hozza a bilit. Hát ilyen határozott léptekkel haladunk a sz.tisztaság felé.

Benyó és Hanci is tündéri a képeken. És Peti babát innen is csókolom, régen találkoztam már Mónikáékkal. Biztos a nagy távolság miatt.

Dia, elég vicces, hogy nem sikerül már összefutnunk, de én is állandóan úton vagyok. Meg aztán megkaptam a vizsgaidőpontokat. A 21-i héten kezdődik, és rögtön 3 is lesz azon a héten. Még a tételek címét sem tudom, nagyon igyekeznem kell.
Serfi, sajnos június 6-án lesz egy nagy szigorlatom, így nem merem a hétvégén kimozdulni. Nagyon sajnálom, pedig már a naptárba is beírtam. De minden hétvégét ki kell használnom, amikor tud vki vigyázni Julcsira.

Kép
agianyu
 
 


Csajok, írtam egy hosszút reggel, nem ment át.

Az előbb írtam egy vázlatosat nem ment át.

Most nem írok semmit. :evil:

Kép
agianyu
 
 


Jaj, de vicces, ez átment. :twisted:

Kép
agianyu
 
 


Sziasztok!

(jajj valami hasonlóan jó dumával kéne felvezetnem, mint a Dia, de nekem nem megy, úgyhogy csak simán itt vagyok.. :shock: )

Hosszú visszaolvasás után a végére értem az írásoknak. Helyenként jókat mosolyogtam.
Akartam feltenni képeket, de ez a Józsi gépe, és ezzel nem tudok kicsinyíteni. :? Holnap igyekszem a gépemhez férni.

Mostanában sokat jövünk-megyünk. Ma is reggel kilenckor indultunk el és este fél8kor értünk haza. És ez sokszor így van. De jó, főleg mikor ilyen klassz idő van. És annyira szép a táj erre felé. Tényleg gyönyörű.

nem is tudom hirtelenjében mit írjak. (most épp majd meg fulladok, úgy kell köhögnöm. :cry: dögrováson vagyok :evil: )

Hosszú hétvégén Krk-en voltunk. nagyon jó volt (szokás szerint). Fürdeni nem lehetett, de a parton feküdni, pihizni annál inkább. Őrület, már egész tömeg van. (most meg a hülye köhögéstől fáj a fejem :evil: ). Blanka is jól érezte magát, olyan jókat aludt délutánonként. (petivel kapcs. ilyen élményeink már nemigen vannak :shock: ).

Voltam ovis anyák napján. (nálunk is csak a mi anyukákn, mamánk van köszöntve). Szerencsére nem volt olyan komoly, ezért nem bőgtem. (mert féltem tőle, és az olyan ciki). de cukik voltak nagyon.

Eszti, örülök, h jól alakulnak az esküvő előkészületei! ruhád tényleg szép nagyon.
Kíváncsi vagyok, Orsiéknak hogy sikerül a kirándulás. Jó hosszú út. Bizos szép helyen járnak
Luca baba kilóival nem tudjuk felvenni a versenyt. :D Bár szegén hátrányos helyzetű, második gyerekem több, mint 1 hónapja nem volt megmére. :oops: De! ma észrevettük, h kibújt mégegy fogacskája felül. :lol: Petit, elég gyakran mérjük (de minek?) hiszen 2-3 havonta hízik 10 dekát.

Kép

Kép
tikata
 
 


gyorsan elküldtem, mert mingyá lemerül és nem találom a töltőt...
tikata
 
 


Voltunk a héten Bogiéknál. Olyan jó volt. Peti azóta is kérdezgeti, mikor megyünk Baliékhoz? :lol:
Váry Ádám egy tündér baba. Cuki kékszemű pasi. És egy hangja nem volt, amíg ott voltunk. és már nem olyan Balis. :) De még olyan pici babás. Már el is felejtettem milyen is ez! :shock: (de tényleg, Blanka is olyan gyorsan megnőtt). Már együtt vacsizik velünk. szerencsére ő is imádja a vajas kenyeret. egy karéjjal simán befal, pillanatok alatt. :shock: Olyan édesen gyűri a szájába. (bal kézzel :shock: ) (így lesz egy kétbalkezes anyának, két balkezes gyereke??!! :lol: )

ezt is elküldöm mielőtt lemerülnék
tikata
 
 


Bedöglött a gép, holnap folytatom. (megint köhögök..
tikata
 
 


Az ígért képek.

Keresztelőn, húsvétkor, a keresztapja karjaiban...a végére elaludt.

Kép

Krken:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Ez meg már itthon készült:

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Tegnap este írtam ám még, csak kétszer is eltünt. Utána meg már nem volt erőm újra írni.

Írtam még, h Serfi klassz a bilis kép, és nagyon jól haladtok a szobatisztaság felé. És tényleg jól néz ki az udvar. Bezzeg míg mi ott laktunk, nem történtek ilyenek. A hintát remélem hamarosan kipróbálhatjuk majd. :wink: Komoly nagyon 8)

Írtam a Diának, h örülök, h jól sikerült a gyerkőcök kis kiruccanása. Hú, nagy segítség lesz nektek, ha ez rendszeres lesz.
24-et elkezdted már? :wink:

Remélem a Peti már meggyógyult, és nyoma sincs a náthának. Edó, sajna a házról nincs friss kép, de holnap készítünk. Hétfőn kezdik egyébként a vakolást.

Ancsa, ti most merre jártok? Milyen volt Isztambul?

Ági, ogy áll a tündéri kis lányod a lengyellel? ugyan úgy tudja mint a magyart? petinek van egy ovis társa, apa magyar, anya holland és a 3 éves kislány anyjával hollandul, az oviban meg magyarul beszél. teljesen tökéletesen (ja, persze a hollandot nem tudom megitélni :roll: de elég egy nyelvtörős csúnya nyelv :shock: )

nézitek Ruzsa Magdit? Balika biztos szurkolna neki, ha még ébren lenne. :D
tikata
 
 


na most velem van tele a topik :D :D :D
teccik :)
tikata
 
 


Jó reggelt!

Orsi, ha jól tudom tegnap hazaértetek a nagy kiruccanásból! Na mesélj gyorsan, milyen volt? Luca-baba hogy viselte a fél európa átutazását? Képek?

Serfi, gyűrű témában majd egyeztetünk. Bár a fiam későn érő típus, szerintem. ő pl. azt sem tudja, az ovis csoportjában hogy hívják a lányokat. az hogy esetleg valamelyik tetszik neki, na azt felejtsd el. maximum az a mérce, melyik tud jól lapátolni a homokozóban. :lol: (ezt otthon ti is gyakorolhatjátok 8) )

A köhögésem nagyjából elmult, a változatosság kedvéért most a fülem fáj, amikor nyelek. :( Úgy hogy most csepegtetek a Blanka múltkor kapott fülcseppjeivel. :roll: Éljen a házi gyógyítás! Ma is 11-ig rendel a doki, Blanci még alszik, valószínű a dokit ma is bebuktam. (pénteken már tettem egy sikertelen kisérletet, h meglátogassam)

Nem tudjátok merre lehet kapni ünneplő ruhát, Petire valót? Szombaton évzáró lesz, és valami miatt az én figyelmemet külön felhívták rá, h fehér ing és sötét nadrág. (biztos nem tetszett nekik a Peti anyák napi öltözete, ami nem ez volt :roll: :oops: , de szerintem úgy is elegáns volt, és persze nekem a legszebb :D ). Jajj, és képzeljétek az egyik kisfiún nyakkendő is volt, és Peti azóta szeretne nyakkendőt. Pedig én úgy nem szeretem ilyen kisfiún a nyakkendőt. Szerencsére a nagyanyját kérte meg vegyen neki nyakkendőt, akivel valószínű szombatig nem találkozik. Így akkor még megússzuk. :P
tikata
 
 


Dia! Nagyszülőknél alvás tuti :) Mi is tervezgetjük hónapok óta de csak nem hagyjuk ott. Nekünk mentolosfogkrémünk van, de Peti azt is lenyeli :)

Ja és kicsit elszineződtek a fogai, lövésem nincs hogy miért. Rosszul mossuk? :roll:

Kata! Blankának eszméletlen nagy szemei vannak, nagyon drága. A kis/nagy búvárúszó vagány!! :) ez a nyakkendő nagyon gáz! legalább csokornyakkendő volt?? :lol: az az igazi... Házról várom a képeket :) belül hol tartotok?

Kép
edó75
 
 


Eszti! Benyót nem zavarta hogy csurom vizes?

Képzeljétek gyerekem rákattant a számítógépre, egyedül játszik rajta, mesét néz, meg verset, meg dalokat az egyszervolton. Múlt héten mondta hogy ő egyedül akar játszani, mondtam neki hogy neked ez még nem megy, erre kivettem kezemből az egeret és kitt katt, már játszott is.. ez nem gáz? remélem nem szokik rá!!

Kép
edó75
 
 


Edó, szájbergyerek ez van.

Nyajkkendő meg kicsi zakó, alatta kicsi mellény, zsebben díszzsebkendő, JAJJJ

Hanyas ruhákat hord Peti, múltkor volt szép fekete ünneplő nadrágom, de már elkelt. Ja Kata, ha lesz a ruhák között nyakkendő félreteszem :lol:

Kép
agianyu
 
 


Ági, azt megköszönném 8) :lol:
tikata
 
 


Edó, holnap jönnek a vakolók. Józsi pont most szerzett a gépükhöz áramot a szomszédtól. :) Majd ilyen kivakolt képet mutatok, mert az már olyan igazi ház fílinges. :lol:
tikata
 
 


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekünk szinte sose sikerül haza érni nyolcnál előbb, ebben a klassz időben. Peti pl most kerül ágyba. :oops: Így is alig bírtam haza könyörögni a játszóról, ahol egy ovis társsal futottunk össze. :P (az tény mondjuk, h mesélni se kell neki, és 2perc alatt elalszik :wink: )
tikata
 
 


Jó reggelt,

a gyerekem kukorékol, de az ágyában. Még reménykedem, hogy visszaalszik, azért 8-ig szokta nyomni. :shock:

Kata, de jó, hogy jöttél, és igazán jó volt olvasni a soraidat. A képek csodaszépek, a kislányod igazi gyönyörűség. És tényleg, már milyen nagy. :) Olyan jó, hogy Peti így szereti az ovit. Ebben a jó időben mi is sokat megyünk, délelőtt 2 óra, délután 3 játszó. Tegnap a városligetben voltunk, iszonyú jó játszó van ott, akkora csúszdák a nagyobbaknak (mint Peti pl.), hogy csak ámultam. És olyan Kompan játékok, amiket még sehol sem láttam. Érdemes kimenni. :)

Edó, Benyó nem lepődik meg, ha csuromvizes lesz, sőt, élvezi, nevet nagyokat. De neki az a móka, ha minél jobban az arcába fröcsköli a vizet, szóval ez nem újdonság. Az esti fürdésnél az egész szoba úszik a víztől. :)

De ahogy Kata mondta, este és délután 2 perc alatt alszik el, hála a sok élménynek.

Múlt héten Diával miniklikkeztünk, ami nagyon jól sikerült, rendszeressé tesszük, ha már 5 percre lakunk egymástól. :oops:

Mi ma megint megyünk Zamárdiba délután (anyu Benyóval), és levéglegesítjük a panziót, kaja, és szállások. No meg bejelentkezünk végre, mert a múltkor ugye hiányos papírokkal mentünk. :?

Tegnap eladtam az autómat, nagyon jó pénzért, és remélhetőleg nagyon hamar át tudom venni a kis Yarisomat, addig sajnos nem vagyok mobil, de azért kibírjuk majd valahogy.

Edó, Benyó is szereti az egyszervoltot, szoktuk nézni, de csak ritkán, és szerintem mire akkora lesz, mint Peti, ő is simán fogja kezelni. Szerintem, ha mértékkel van engedve, akkor nincs semmi gond belőle. :)

Mi pedig nyárra valószínű leköltözünk nagyjából a Balcsira, már ha jó idő lesz. Petivel meghánytuk-vetettük, és ő valószínű be fog onnan járni Pestre. 45 perc az út, és megéri, mert Balcsin mindannyiunknak sokkal jobb, mint itt a betonban. Tavaly is gondolkoztunk már rajta, de Peti akkor még kelet Mo-ra járt, az azért sok út lett volna, de ide Pestre már igazán nem távolság. Szóval úgy tervezzük, hogy a hetek nagy részét lent töltjük. Azért járunk majd fel, mert itt van mosógép, de ha jó idő lesz, főként Zamárdiban leszünk. Szerintem Benyónak egy paradicsom lesz, és a kis vízimádómnak őrült jó lesz a homokos part. :)

Nos, hát így mifelénk.

Többiek?? Serfi? Orsi? Ancsa?
Vendég
 


Na nem 5 18-kor írtam, 6 18-kor....
Vendég
 


Te jó ég, pár napig nem jön az ember, aztán novellák, és sorozatok várják....


Kata, a képek csodaszépek, csajd gyönyörű nagy szemű jól fésült csibe, Petya meg egy igazi búvár! Ha szóltál volna, tegnap voltam turiban, néztem volna ünneplő rucit :P :oops: , különben nem rémlik, h láttam volna nyakkendőt :D . Még jó, h más lányok nevét nem tudja Petyuska! 8)

Diácskám, hívtalak a turmányból,mert Zsombónak találtam nacit, de aztán önállósítottam magam és megvettem-majd csak jó lesz vkinek! :wink:

Edó, sztem nem gáz, de azért ne engedd sokat,inkább kint szaladgáljon a kertben :wink: .
1-2hónapja bepróbáltakoztam ezzel az egyszervolt.hu-val én is, de nem tetszett semmi a csajomnak.

Eszti, nagyon állat lesz Nektek a Balcsin egész nyáron, hű Benyó hogy fogja majd élvezni! Most melyik autót adtátok el?

Kép
seriff
 
 


Hannának sok puszi szülinapja alkalmából!!

Kép
edó75
 
 


Kata! Amikor először írtad a vakolást akkor azt hittem hogy kívül vakolnak. nem tudom miért, de mostmár akkor értem :D

Kép
edó75
 
 


Eszti, ez a Balcsis dolog nagyon klasszul hangzik! Jajj, de jó lesz nektek!! Majd megyünk meglátogatni titeket :wink: Ez a házikó a vízparton van?

Edó, tényleg nem voltam egyértelmű, de a külső vakolás még annyira nincs napirenden, h eszembe se jutott, hogy az is lehetne. :D



Hannamanna, drága, nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Neked!!! :P :P

Kép

Kép
tikata
 
 


Ma reggel pelenkázás közben, már nem tudtam, mit adjak a Blanka kezébe, (csak nyugton maradjon :shock: ), és a kezébe nyomtam a hajkeféjét. És elkezdett vele fésülködni. Azt hittem megzabálom. :lol:

Te, Serfi, ez a jófésült, ez nem komoly volt, ugye? Cikiztél? :wink: Ez a gyerek mindig olyan kócos. Tegnap már a Dia is megjegyezte, ráférne már egy hajvágás. :lol: Jajj, és nem mondom meg mit szedett ki a Blanka szájából tegnap az Adri, kint az kertben. :shock: :shock: Simán indulhatna a rettegés fokában a kislányom. :roll: :o :(
tikata
 
 


Helló Csajok, megjöttünk, tegnap éjjel.
Eltartott egy darabig míg végigolvastam a termést.

Először is Isten éltesse Hannamannát, boldog szülinapot.
Nagyon helyes kiscsaj. Az unokatesója mennyi idős?

És Kata a te gyerekeid is édesek. Blanka tényleg egy kis hajas baba. Ez a Krk nektek állandó nyaralóhelyetek? Mintha múlt nyáron is odamentetek volna...
Kata, nem is emlékszem láttalak-e már valaha szoknyában.

Esztikém nagyon jó ötlet a Balatonra leköltözés. Mi is ilyemiről álmodozunk Ádámmal. Csak Keszthely nincs olyan közel Pesthez.
Lehet, hogy beugrunk hozzád látogatóba egyszer lefele menet.

Diám, jó újra hallani felőled. Még nem fejtettem meg a drámás álmomat. Te is rakhatnál föl képeket, olyan rég láttam a gepárdokat.

AZ ÚT: szuppper volt. Luci nagyon jól viselte az autózást, jobban mint mi. Ennyit basszus még nem ültem egy helyben, plusz izzadás, mer nem készültem ilyen melegre (direkt megnéztem az előrejelzést: 20-19 fok, oké, akkor semmi nyári ruha, de nem jött be.), plusz autóban szoptatás, vagy WC-ben állva..

:shock:

A hely az kanfasztikus volt. Egy sziget a cote d'Azur-ön. Maj mingyá teszek fel képet, ha sikerül. Luca életében először a tengernél című képeket is. Az esküvő meg a vártnál jobb volt. Ez a barátunk ugyanis egy kaszkadőr és egy angol castingolós csajt vett el és azt hittünk, hogy rendkívül rongyrázós lesz és celebritások közt fogunk feszengeni.
De végülis nem ez volt, egy-két híresség volt meghívva, de nem feszengtünk tőlük, mert nem volt parádézás.
Egyedül ez a hihetetlen hanghordozás az, amit nem tudok megszokni. Dia, ezek így születnek? Tudnának egyáltalán normális hanghordozásban beszélni, vagy ez genetikailag kódolt ez a fejhang?
Nem akarom őket fikázni, mert nagyon kedves és jófej volt mindenki. Lehet, hogy nekünk magyaroknak kellene inkább egy kis könnyedséget és optimizmust tanulnunk.
:roll:

Na ezt elküldöm.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Kép ezt láttam az ablakunkból

Kép Kép Kép Kép ez monte carlonál, de a felhő megtévesztő, tök meleg volt

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, nagyon jó a séród! Luci meg micsoda kis hurkimurki :lol: ! Tényleg kajálgattok már mást is? Nagyon szép helyen jártatok! Azé mesélhetnél, h kik is voltak ott!

Köszi a köszöntést csajok, kedvesek vagytok!

Kata, csak nézd meg azt az utolsó képet Blankáról, elől nagyon befésült 8) :D !

Kép
seriff
 
 


tegnap pici cinkék ricsajoztak a teraszunkon Kép


ma pedig: ( a torta elég fogyatékos, nem ér röhögni) Kép

Kép
seriff
 
 


Boldog szülinapot Hannácskának. :)
Vendég
 


Serfi, én imádom a házitortát, mindegy, hogy néz ki. :) És gondolom, ez fincsi volt. :) :) Mit kapott a 2 éves nagylány??? :)

Orsi, de faja lehetett. Hmmm. És hogy Luca ilyen jól bírta. Benyó már ennyi idősen sem bírt volna ki ennyi utat egy helyben, most meg már pláne. Gyönyörű képek, és Luca tényleg tök nagy. Kicsi husigombóc.
Te pedig nagyon csininek nézel ki. És milyen ismerős volt ez? Milyen híresség volt ott? Mi is ismerjük?

Ja, a Hondámat adtuk el, és jövő héten már jön is az új Yarisom. :)

Kata, nem a vízparton van, de 5 percre a partról, egy pici öbölben szoktunk vidámkodni, ami homokos és füves, és szinte csak az ősnyaralók járnak oda, szóval nagyon nyugis. Van sütöde, hallal, fagyival, palacsintával, játszótér, szóval tényleg paradicsomi állapotok. És sokáig locsipocsis a víz, mert nagyon lassan mélyül, szóval a piciknek igazi mulatság. :)

Nyáron bárkit látunk szívesen. És komolyan mondom!!! :)

Huhhh, ma viszont mindent elintéztünk Zamárdiban az esküvővel kapcsolatban. Bejelentkeztünk, a panzióval minden szállást ledumáltunk, kaját egyeztettünk, hűűű, isteni menü lesz, és már a meglepetést is elintéztük. :wink: :wink:

Már csak azt nem tudom, hogy mi legyen a nevem. Még várhatok vele.

Kata, Ancsa, vagy még más, aki felvette a férje nevét, nehéz elintézni a névváltozás után a sok adminisztrációt. Mert igazából nagyon szívesen lennék Dévényi Eszter, de kicsit visszariaszt a sok átíratás, meg ilyenek. Szerintetek??? :roll:
Vendég
 


Sztem mindegy milyen formában veszed fel a férjed nevét, mindenképp új személyi+lakcímkártya kell, a jogsit nem tudom, mert azt utána újítottam,amúgy is lejárt.Sztem ezek a papírügyek nem tartanak tovább egyéb okmányirodás-ügyletnél. Annyira nem gáz.
Köszi a köszöntést,kapott hintát-közös, meg bögrét,meg lufit,meg az 1000.homokozó szettet :D .
Aranyos vagy,ha arrajárunk,beugrunk nyáron! Meséljed el,h mit esznek majd a vendégek!!!!

Kép
seriff
 
 


Ok, Serfi, köszi, meggyőztél. Tényleg, téged hogy hívnak??? :)

Hát ilyen kajákok lesznek: husileves, meg egy különleges másik leves (tejfölös habart, gombócleves, isteni), teraszon (rossz időben a konyhában :)) grillezett husik, csirkemell, karaj és csevapcsicsa (fűszeres darálthúsrudak), saláták, köretek, házirétes, fagyi, és torta. :wink: Éjszaka hidegtál. :)
Vendég
 


Na máris megéheztem-kora reggel :D ! Jól hangzanak! (dr-né dr vagyok)

Csajok, hivatalosan mától dolgozom (Gyes+szabi)....

Kép
seriff
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT HANCIKÁNAK!!!

Üdv a dolgozó nők táborában Orsi :lol:
Csevabcsicsinek ismerem én Eszti, de egyről beszélünk. Mi Horvátországban ettünk mindig azt. (Hmmmm...).

Ancsa nem kéne már hazajönni? Hol vagy? Tedd tiszteleted a dolgozó nők körében.

Tényleg Eszti, te csak dolgozol, vagy papíron is mint mi Serfivel dolgozol. Hű de hülyén sikerült megfogalmazni. Tehát gyesen vagy vagy maradtál gyeden?

Kép
agianyu
 
 


Ági, mivel én még szeretném kapni a Gyedet 2 éves koráig, egyelőre én nem dolgozom hivatalosan, csak amúgy....éééérted. :wink:
Vendég
 


Az mit jelent Serfi, mikortól fogsz igaziból dógozni? ja, képzeld, hogy Bandolban az volt ráírva a tv-nkre, hogy Serfi.
Mi lett Hanci homlokával?

Hát olyan hírességek voltak, mit a Trója rendezője. A barátunk volt abban a filmben Brad Pitt dublőre (képzelhetitek hogy néz ki! :wink: )
Általában vele szoktak forgatni és a menyasszony általában neki kasztingol meg asszisztenskedik a technikai részeknél.
De hát én nem ismertem volna fel, ha nem mutatják be. Meg valami világfasza kaszkadőr koordinátort, aki minden nagyobb produkcióban ott van és rendezi ezeket a leeséseket, felgyulladásokat, lovaglásokat, harci jeleneteket. De szerintem az ő neve sem mondana nekünk mezeieknek semmit. Aztán az is nagyon vicces volt, hogy ott volt az új James Bond dublőre. Ahogy kimondta, tök egyértelmű volt. Ki más lenne.

Esztikém, secperc alatt megcsinálják, ezen ne múljék. Nálunk legalábbis időpontot kell kérni az okmányirodába és aztán hamar megvan, kipostázzák oszt kész. Képzeld éjszaka felébredtem és az jutott eszembe, vajon hogy fognak majd hívni. A Krivácsy az olyan ritka név, de a Dévényi sem gyakori és szép is szerintem. A kettő együtt talán sok lenne. (mint nálam)

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Ági, köszi Neked is! Ja és sajnálom, h pont akkortájt vizsgázol!

Orsi, igaziból augusztus 1től (vagy 2-3hétig,aztán beszoktatásra megint el kell jönnöm). Hannamanna taxizott...hétvégén kirándulni voltunk Bükkszéken, és egy lejtőn feltolta apája, és elengedte, 2x elkapta, de 3-szorra nem sikerült,mert a csajszi elrántotta a kormányt...és felborult :roll: , de már leszedte a varrat, tegnap alvás helyett :shock: .

Kép
seriff
 
 


Jaj, vonalzót kell cserélnem.

Kép
seriff
 
 


Két évesen vonalzót kell cserélni?

Eszti akkor hamarosan készülj a cserére, mert segítened kell megint! :oops:

Kép
agianyu
 
 


D. Orsi! Írtam privi-ben, nézd már meg, és ha tudsz, akkor segíts!
Köszi

Kép
agianyu
 
 


jaja, külnben még ma is a szülinapja lenne :wink:

Kép
seriff
 
 


Milyen jó is lenne! Én tudnék minden nap jóízűen tortát enni. :D

Kép
agianyu
 
 


Orsi, hosszasan írtam privi(ket).

Kép
agianyu
 
 


Almát meg banánt kap a hét eleje óta Luci, meg is van az eredménye, no kaka. Már adtam neki aszalt szilvalevet, de még mindig semmi. Van valami tippetek? És egyáltalán a jövőre nézve, mit csináljak, hogy ne akadjon el? Tudom az alma is meg a banán is megfog. :?:
Ági, mindjárt megnézem a priviket is.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


És ízlik Neki? No tipp-enyém gyerek alig ette,és az is emésztetlenül távozott az elején. Szenved is Luci? Esetleg hagyd a banánt, próbálj barackot...A többiek ezt profibban csinálták, és a gyerekük is elfogadta :oops: ....

Ági, ne hidd, a torta fele azóta is a hűtőben...másnap már egyikünk se kérte-na ja csokimáz nélkül :oops: :roll: :D

Kép
seriff
 
 


Orsi, én is inkább őszibarival folytatnám, én amúgy is azzal kezdtem, mert aszongyák, hogy a banán déligyümölcs lévén allergizálhat :roll:
Esetleg próbáld a sütőtököt, az is hajtós, Bence máig imádja. Üvegesben is jó, de simán is. És nem csak sütve, hanem párolva is finom, és úgy gyorsabban kész van. :)
Vendég
 


Esztikém, Te nyerte a 100.oldal első hozzászólását! :lol:

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: