Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon szép!!!! És van amikor tiszta Balu!És Balu meg milyen nagyfiú!Azért hogy odabújik Árpihoz! :wink:
Ez ovi,csak van minicsoportja, 18-36 hónapos korig, de szinte mindenki 2 év +pár hónapos. Ha tényleg érdekel: www.kinderovi.hu -n megnézheted. :wink:

Kép
seriff
 
 


Nagyon kis cuki Ádi! Balu olyan édes, ahogy kézenfogva megy a barátjával :D


Peti megint náthás :( Tudom, hogy ez csak egy nátha de nekem görcsben van a gyomrom, mindkét tüdőgyuszi így kezdődött .... asszem ugrott a nyári bölcsi.

Kép
edó75
 
 


Bogi, nagyon édes Ádi, és tényleg nagyon hasonlít Balura. Tojáskeresőben voltaka fiúk?

Edó, hátha nem lesz semmi baj. Minden megfázásból csak nem lesz tüdőgyuszi. De elhiszem, hogy parázol.

Orsi, ez fizetős bölcsi?

Kép
agianyu
 
 

 
 

Látom igen, de elég baráti az ára. Itt a közelünkben is van egy hasonló ovi, de ott 60.000 Ft / hó.

Kép
agianyu
 
 


Bogi, én meg úgy látom mintha rád hasonlítana Ádi!

Serfi nem nagyon értettem, hogy hol is van ez a freewebes barátaink. (bocs, de nekem mindent nagyon lassan és tagoltan kell mondani, ami számítógéppel kapcsolatos) :oops:

Holnap bébiúszásra megyünk...má, nagyon izgulok.
Puszi, jó hétvégét mindenkinek!

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Büszke vagyok magamra, mégis megtaláltam.
Serfi tényleg nagyon szép volt a ruhád és te magad is. A kontyod kész csoda, hogy még menyecskeruhásan is egybe maradt.
Látom anyós már itt elkezdte a rivalizálást (vagy csak rosszul tudom, hogy nem az ő dolga etetni a völegényt?)
Ez három esküvő volt? (kat, ref meg polg?)

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, ügyes vagy!!!Köszi, csak azért írtam ám, mert kérdezted különben nem reklámoznám magam...meg mert szóba kerültek a ruhák, és nem pont a sajátomra értettem,h nem lesz rajtad többet ilyen ruha, hanem úgy általában.Polg. és evang. esküvő volt.A hajamban vagy 30 db hullámcsat volt, ezernyi molekula hajlakk vagy mi...
Ne izgulj, jó lesz az uszi!

Kép
seriff
 
 


Petyáknak Nagyon Boldog Névnapot!

Kép
seriff
 
 


Egyszerűen szupi volt az uszi. Nagyon kellemes meglepetés volt az oktató is, tök határozott megbízható, ami kellett is nagyon, mert paráztató amit a bébikkel művelünk! Le kellett húzni a medence aljára és elengedni, hogy magától feljöjjön. :shock:
Jesszumariska, nagyon félelmetes volt! Főleg, hogy közben nyitva volt a szeme és nézett. Azt hittem most azonnal kikapom a vízből és elszaladok. De Luca jobban bírta. Kicsit meglepődött. Ennyi.
Úgyhogy megyünk legközelebb is.

Én is boldog névnapot kívánok az összes Péternek, aki most ünnepli.

Csajok, ez az anyáknapja dolog...lehet, hogy megint tévedésben vagyok, mint a leánybúcsúval. Szóval ilyenkor mindenki a maga anyját köszönti vagy minden anyát általánosságban megünnepelnek? Nagyon fontos! Úgy nézem, hogy apósom is föl akar köszönteni nyanyáknapja alkalmából, de én világ életemben úgy tudtam, hogy mindenki a saját anyját köszönti. (meg nagyanyját).

Hogy telt a hosszú hétvége? Vagy még nem ért véget?
Puszi

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Serfi, nyugodtan reklámozhatod is magad, mert szemet gyönyörködtető látávny voltál.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


1, Serfi tényleg gyönyörű volt az esküvőjén. Megkerestem én is. Mehet a reklám!!!

2., Mi is voltunk babaúszáson. Villám gyorsan be is fejeztük, mert akkora fülgyulladást kapott a Julcsi, hogy hetekig jártunk a Madarászba fülészetre. Sajnos a nagy vízalárángatásba tele ment a füle vízzel és nem tudott kijönni, már a dobhárttyát is elkezdte marni a válladék, mire észrevettük. Jelek: vakarja, dörzsölgeti a fülét. sok fülzsírválladék, végső fokozat iszonyat büdös füllyuk. Figyelj rá Orsi!!!

3., Mi hazajöttünk már Siófokról, nagyon jó volt, bár Julcsi még hisztisebb volt mint szokott. A délutáni alvásokat teljesen elutasította, csak az autóban tudtuk elaltatni. Ja és evett fagyit. Olyan édesen és élvezettel nyalta.

Petyák boldog névnapot!

Kép
agianyu
 
 


hártya helyesírás

Kép
agianyu
 
 


Nem tudom, nekünk anno azt mondta a gyerekdokink,h úgy 2éves koráig hanyagoljuk a Kmét és környéki strandokat...persze ez lehet,h csak Kmétre vonatkozik, de én jobban paráztam egy középfülgyulladástól,mint bármi mástól, pedig korábban azt mondtam, h előbb fog úszni,mint járni....na ez nem jött be, de legalább már imád pancsolni...

Csajok,ne reklámozzatok,mert beképzelt leszek(vagyis egyes osztálytársunk(D.D.) szerint az is voltam mindig :P )!

Orsi, nem csak a saját anyját nagyanyját, a párjáét is, de azé apósnak Téged sztem nem kell köszöntenie :oops: :lol: !

Ági, Te én nem mindig veszem észre, ha elütök vmit.Fagyit most evett először Julika? Hanna már nagy bajnok, tegnap a metsző jeges szélben végig kiabált az autóban, h "anya vegyél már tölcsért....."

Kép
seriff
 
 


Peti nevében köszi! ( júniusban ünnepeljük :oops: )

Én nem találom :shock: tegye már be vki a linket! plíz

Csajok nem hallottatok, vmi hírt ma a pneumococcusos oltásról?? Pont mentünk kocsival a városba és csak a végét hallottuk. Nem lesz véletlenül kötelező??

Peti eddig csak! taknyos, de talán javulunk. Nem akarom elkiabálni. No persze én is taknyos vagyok és nem tom hogy nátha vagy allergiám, mert utóbbi sosem volt.

Kép
edó75
 
 


Edó,kifelé a betegségből!

No comment: Kép

Kép
seriff
 
 


Édi ez a kép!!!! Nagyon vagány ebben a napszemüvegben!

Kép
edó75
 
 


Tényleg Orsi, hogy álltok a szobatisztasággal?

Julcsi csak ücsörög rajta, de nem pakol bele. Ezen a képen nem látszik Hanci olyan nagyon soványnak. Szedett fel egy kicsit? Hány kiló és centi? Minket megmért a doki néni, azt hitte 2 évesek vagyunk, 89 cm és 12,44 kg. Meddig kell még forralni a tejet? Bevallom én már nem forralom, mert amikor kiveszem a hűtőből, rögtön kéri a kakaót Jucikám, és nem akarom az időt húzni forralással, nehogy elmenjen a kedve tőle. Ilyen szempontból sokkal egyszerűbb volt a cici. Na de ez már a múlt. Szóval lesz vmi baja, ha én már nem forralom a tejét?
Kimerítő, tanulmányokkal, saját tapasztalatokkal alátámasztott válaszokat várnék :wink:

Kép
agianyu
 
 


Ági! Peti 20 hónapig szopizott és én utána egyszer sem forraltam neki a tejet :shock: nem lett tőle semmi baja.

Kép
edó75
 
 


Ági, hát már majdnem 2éves is Julika :wink: ! Sosem volt sovány csak vékony Hanna, 9.5 kg volt 3 hete, és olyan 83-4 cm...
Minden este levetkőzik fürdés előtt,és rohan a bilijéhez, és ücsörög rajta, 90%-ban pakol is bele hol ezt, hol azt, vagy mindkettőt. Egyébről nem tudok beszámolni :wink: ...
A tejet én sosem forraltam-mondjuk nem ez az egyetlen hanyagságom.......Kiveszem a hűtőből,és be kb 30 sec-re a mikróba,és bele a kakaópor....(ja és ez mindig az épp aktuális itthon lévő tej, dobozos, uht)

Edó, köszi! Ti hogy álltok a szobatisztasággal? Vagy már rég túlvagytok rajta?

Kép
seriff
 
 


Örülök, hogy ezt monjátok,máris jobb anyának érzem magam tőle. :D

Kép
agianyu
 
 


Orsi, javítok mondjátok

Kép
agianyu
 
 


Kata,na Anyák Napi ünnepség?
Lett fehér ing? :wink: :P

Dia, írtam skype-n,megkaptad?

Kép
seriff
 
 


Serif! Mi még sehogysem állunk a szobatisztasággal :( Gáz, de ez van. 9,5 kg? Ez olyan kevésnek tűnik, de azért nem néz ki soványnak. Peti 13,6 kg, nekem ez is kevésnek tűnik, 14 kg a cél :lol:

Kép
edó75
 
 


Jó, de mondjuk anyósomnak se kéne engem felköszöntenie, nem? (anyáknapján)
És a második házassági évfordulónk sem tartozik senkire, nem? Én nem tudom már. Nálunk a családban sosem volt szokás, az a szüleim ünnepe volt. Anyósom meg mindenhova beleüti az orrát, de lehet, hogy túl vaskalapos vagyok.

Igen, ezt mondták az úszáson, hogy a leggyakoribb távolmaradási ok a fülgyuszi ezért mindig alaposan ki kell törölni a fülét. Hát próbáljuk.

Serfi, nagyon édes a kis Hannamanna. Produkcióóó minden szinten.

Dia, ma veled álmodtam: pszichodráma csoportba jártunk. :lol:

Ági, dehát tényleg csak egy hónap választ el a 2 évtől! De ami nagyon durva: lányom a legutóbbi mázsáláskor 9,6 kiló volt. Képzelhetitek milyen bicóim vannak. Remélem egy picit lassítani fog.

Én nem hallottam arról, hogy kötelezővé tennék a pneumot. De én valszínű be fogom adatni. Remélem bajt nem csinál.

Mi meg kedden utazunk Franciaországba egy esküvőre. Nagyon flancos lesz. Már vágattam magamnak új hárét. Igaz azt kértem, hogy csak egy centit és legyek újra természetes szőke :wink: ehelyett inkább viktóriabekem lettem némi súlyfelesleggel. na mindegy, majd megnő. meg lemegy. meg minden.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Mi is csak saját anyukánkat, nagymamáinkat köszöntjük fel! Mi fel szoktuk köszönteni a szülőket a házassági évforduló alkalmából, de csak szóban. Egyszer viszont elküldtük őket pár napra pihenni a 30. évfordulón egy fürdőbe :D Ez a francia esküvő jól hangzik! érezzétek jól magatokat! a hízás meg majd lelassul amint elkezd mozogni. Mi most már minden dekának örülünk :)

Kép
edó75
 
 


Orsi, az én lányom dettó ilyen hatalmsa súlyú volt, és most mindenki (javítok majdnem mindenki) beelőzte a korosztályában, akkik kilókkal voltak alatta. 11 hónapos kora körül megállt és azóta szinte változatlan.

Nem is dicsekedtem volna, hogy nemrég én is voltam fodrásznál és sokat vágtak belőle és be is festettük. Nagyon csini :wink:

Nyáron mi is megyünk esküvőkre, szépen sorba, de azok nem lesznek puccosak. Sőt az egyik barátnőmnek ez lesz 3 éven belül a második. :shock:

Kép
agianyu
 
 


Hellósztok :)

na olvasok ám én is, csak úszom ezerrel a tennivalókkal. Most jöttünk Zamárdiból, esküvőt intéztünk, jól haladunk. :) Szupi bulihelyszínt találtunk, igazi kisgyerekes hely. Ahogy néztem a meghívottakat, egy-két családon kívül mindenki egy, vagy két kisgyerekkel érkezik, szóval remélem be fog jönni. Zamárdi felsőn egy Balcsi parti 3 csillis panzió, családias környezet, sok zöld, szóval fain. És tiszta. És kedvesek. :)
Éssss, megvan a ruhám. Szerintem iszonyú gyönyörű, igazán olyan, amilyet elképzeltem, bele vagyok szeretve. :)

Orsi, olyan jókat nevetek az írásaidon. Ezen a VicBeckhamen most kiváltképp nagyon jót röhögtem. És hogy mentek Franciaországba? Repcsivel? Hova?
Pszichodráma csopit legközelebb velem, vagy Ágival álmodd. :) Semmi kavarás. :) Bár szerintem Dia is eljönne szívesen :wink:

Serfi, Hanna kép marha jó, vagány a csaj nagyon, ahogy Orsi mondta, produkcióóóó. :) Je.

Én fiam is még csak 9 kg :roll: de én már megszoktam, hogy alig hízik. :) Szerintem Serfi is már hozzászokott. :) Hozzá lehet. :)

Edó, ne is parázz, előbb utóbb úgyis szobatiszta lesz. :) Nekem anyukám már mondta, hogy ugye nyáron majd Balcsin elkezdjük szoktatni Benyót....mondtam, ööööö, hát még nem, meg ez a szoktatás is, szóval, majd 2 éves kora körül talán, addig meg majd egyszer csak beszerzünk egy bilit, de nyáron még max. arra lesz szerintem jó, hogy ráhúzza a fejére. :wink:

Melóval jól haladok, most jelennek meg az első írásaim, tök faja, és most már az interneten is láthattok, ha akartok, a főoldalon a felső szürke csíkban a cikkeket én írom, és itthonról töltöm fel.
www.fitness-trade.hu

És akkor a kíváncsiaknak egy-két kép a rucimról, persze élőben sokkal szebb, rajtam meg pláne 8) , de azért ízelítőnek nem rossz.

pussz

A felső
Kép

A szoknya alsó mintája
Kép

Együtt
Kép
Vendég
 


Eszti végigolvastam a cikkeket. Szólok a férjemnek, hogy szerezzük be a Reebok súlyzókat stb. :wink: Te ezekről kapszu vmilyen előzetes információt, mert nagyon szakértően írod le, és gondolom, azért nem a személyes tapasztalatokról írsz.

Szép a ruhád, a szoknya különösen, és legalább tényleg fel tudod venni más alkalomra is. De szerintem gyorsan tedd el a szekrényről biztonságos helyre, mert jön Benyófi és jajjj a hófehér ruhának.

Kép
agianyu
 
 


Ági, persze, hogy kapok infókat. :) Általában angol nyelvű szakanyagokat kapok, és abból kell ilyen magyar nyelvű irományokat készíteni. :)
Jaja, már el is tettem. :)
Vendég
 


Eszti, szép a rucid, biztosan jól is áll,és tényleg tudod később is hordani(majd kíváncsi leszek,h milyen érzés lesz akkor felvenned :wink: ) :D ! Cikkekig még nem jutottam el :oops: , de ígérem elolvasom!

Edó,csak kérdeztem én,nem gáz sztem, csak nem tudtam.
A kilók meg kevés vagy nem, ennyi. Egészséges,eszik is rendesen,és nem sovány. Egy darabig aggódik az ember, meg "írigyel " másokat a jólevő jó súlyú gyerekéért, aztán rájön,h nem fontos, mert semmi baja,mit számít,h hány kg. :)

Orsi, hát igazság szerint a házassági évforduló a Ti dolgotok, de szóban minket is mindig felköszöntenek, sőt mi szoktunk a szüleinknek is adni vmi apróságot. Hű, francia esküvő! Nem semmi,és mindenki vállalta,h kiutazik vagy hogy lesz? Mindketten franciák vagy ????

Ági, tegyed fel a csinibini képedet,vagy lefotóztatlak tesómmal vagy Diával! :wink:

Dia,Kata, Bogo,Ancsa???????????

Kép
seriff
 
 


Eszti! Nagyon szép a ruhád!

Serif! Úgy gondoltam hogy kimondva tűnik kevésnek, de látszatra totál nem és az lényeg meg az egészség :)

Kép
edó75
 
 


Nálunk ma du ilyen idő volt: Kép

Kép
seriff
 
 


DURVA!! Hinta klassz!!!!! :D

Kép

Kép
babszy
 
 


Aztaaa...
Mondta Ádám, hogy vihar volt, de én akkor épp elájultam a tv előtt, valami tök jó műsoron. Mondjuk itt nem volt ekkora. Jég se.

Esztike nagyon kis finom ruha. Szerencséd, hogy nem roma vagy, mer akkor szóba se jöhetne a fehér. :wink:
Most olvastam a Storymagazinban ( :roll: ), hogy a Bódyguszti családban lagzi volt, a 17 éves (!) menyasszony piros ruhában esküdött, mert csak az érintetlen nőknek jár a fehér ruha, őt meg ugye megszöktették a minap.

Holnap indulunk, jövő hétfőn érkezünk. A vicc az, hogy senki sem francia. A vőlegény magyar, az ara angol, csak ott van vmi nyaralójuk és szeretik a környéket. (gondolom nem nehéz szeretni, ahogy elnézem az árakat). Hát igen, mindenki maga finanszírozta meg, de lealkudták nekünk a szállás dijját. Persze így is rohadt sok, úgyhogy próbáljuk úgy felfogni, hogy ez amolyan nyaralás féle is, azért megyünk korábban és jövünk később. 15 óra autóút. Repülővel annyi átszállás lenne, hogy tovább tartana, plusz Márszejből kellene még autót bérelnünk...szóval kicsikocsi újra száguld.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, csak nem Provance? Nem mondod komolyan???!! Hű, fényképezzél sokat, hogy majd összehasonlíthassam a képzeletem a valósággal! Jó utat! igyázzatok Lucira, álljatok meg sokszor! Nem semmi azért ezt így ekkorkával bevállalni.

Vihar, a hinta megmaradt, a festék helyenként lejött az ajtókról,ablakokról és a homokozó tetejéről.....

Bog, aztán mesélj, hogy vagytok? Hogy viselkedtek a fiúk Anyák napján?
Tényleg Orsi,mi volt, ki köszöntött fel?

Dia, Kata????Ancsa????????????????????????????????????

Kép
seriff
 
 


Ma el kellett mennem a kocsi zöldkártyáját megcsináltatni. Apukám pont Pesten volt, így ő maradt itthon Julcsival. Jövök haza, alszik Julika. Kérdem, hogyn csinált. Az mesélte apa, hogy kézenfogta őt, bevitte a kisszobába, lefeküdt a kiságyára, betakarózott és elaludt. Akkor csak velem szórakozik? :twisted:

Kép
agianyu
 
 


Ági,ne mondd, h nem tudod, h az Anyukájukal mindig sokkal "rosszabbak"a gyerekek :wink: ... :D De ne izgulj, lesznek nekünk is unokáink,és majd bőszen szajkózhatjuk,h "nem értem, velem jó,velem elalszik,velem nem csinálja ezt...." :wink: :lol: !

Kép
seriff
 
 


Uncsitesóval: Kép

Kép
seriff
 
 


Hali csajok!!!

próbálok feltünésmentesen visszasomfordálni a topikba 8)

Nagyjából átfutottam a dolgokat.
A pszichodrámáról lemaradtam (mármint, hogy mi is az pontosan..), bár Orsikám, ha odaálmodtál ez biztos valami jel. Menjek??? Most látom, hogy ti már Franciaországban - tudtok élni, hajrá!!! A majdnem 10 kilós lányodtól dobtam egy hátast.

Én lemértem a múltkor az enyémeket. Úgy ahogy, mert persze nem dokinál. 10 és 12. De én ezen egy csöppet sem gondolkozom tovább. Elég jól esznek.

Na mindenesetre asszem, hogy ha már a tanfolyamokról van szó, rámférne inkább egy Time Management, de nagyon. De igyekszem. Megy a tanítás is ezerrel, most bevállaltam még egyet tanítványt - hiába, annyian könyörögnek, de sajna csak ennyit bírok elvállani :lol: :lol: 8) .

Járogatok moziba végre, a múltkor még Vonda Shephard koncerten is voltam. Nem baj, ha nem tudjátok ki az :D :D . JA és lesz Tori Amos is - már van jegyem. (nem baj ha őt sem tudjátok kicsoda :lol: ) Gondolkoztam Dzsordzsin is, de egyáltalán nem ismerem az új számait (és persze senki nem ajándékozott meg jegyekkel :? ..), úgyhogy nem megyek.
Esztikém, majd számolj be milyen volt.
A ruhád szupi. Gondolom addigra még szép barna is leszel - ha még nem vagy, igazán csini lesz.

Jaj, láttam hétfőn a gyönyörűséges Blankát! Ezerrel vigyorog, az alsó kettő kis fodros fogával, nagyon édi. Peti nagyfiú már és szerintem nagyon jó is!!!

Fersi, ez a jégeső brutál, itt nem volt semmi szinte. Ez a kép... A hinta nagyon tuti, homokozó is - gyermekeimnek kedvére való. Ja és skypot megkaptam. Nagy vidáman akartam is írni, mikoris láttam, hogy 4 napos az üzi. Vettem egyébként, de ez rátok is vonatkozik. Ja és köszi, istennő vagy. Ja és időhiányában nem tudtam visszakeresni ezeket a képeket, de hát nem kérdés hogy gyönyörű voltál. Bár asszem én láttam képeket, nem??
Nagyon édik az uncsitesók. Ez még nem a házban van, ugye?

Ja és képzeljétek. Hétfőn Telki után kimentem a gyerekekkel Pilisvörösvárra és otthagytam őket a nagyszülőkre ma estig. Nagyon jól sikerült, talán rendszer is lesz belőle. Anyósom keddenkén mindig besegít, mert akkor tanítok és néha szerdán is jön, így sokkal jobb neki is, mert nem kell hazajönnie, meg a Papával is van.
Szóval jól sikerült. Hétfőn még mi raktuk le őket, nyikk nélkül elaludtak, akkor eljöttünk. Fél 6kor mondjuk felkeltek, de ma már fél 7kor - remélem holnap itthon meg majd fél 8kor 8) . Ott kint egy valódi játszótér van nekik, meg kutyák, cicák a szomszéd kertekben, csiga a fűben, egyszóval nem hiányoztunk nekik.

Bárki aki eddig mesélte, hogy otthagyják nagyszülőkre a gyerekeket csak irigykedtem, de jó nekik, de azért nagyon nehéz volt - nekem.
Mire hazajöttek várta őket egy kis meglepi. Vettünk nekik asztalt, székeket - fürödni sem akartak menni.

Szopi már nincs. Zsombi még pár hete néha megsimizte és akkor kérdeztem, hogy kér-e, erre már bújt is oda, hogy igen, de mostmár ő sem. Hála nem érzi meg a cicim, pedig ettől féltem, még láttam, hogy van tejem, de úgy tűnik megoldódott.

A délutáni alvás is megy egyedül, aztán a Zsombort kihozom, mert ő sokat alszik, Pancikám továbbra is hol így, hol úgy - nem viszi túlzásba, de ritkán alszik nagyokat is - megfejthetetlen.

Sokat dumálnak, szépen játszanak egymással, de azért megy az irtás is ezerrel.

A bölcsi helyünket visszamondtuk, szóval csak ovi lesz majd, így döntöttünk.

Ági, hívlak majd ruhaügyben - visszadnám végre - meg hátha van új szállítmány :wink: .
Eszti nem jöttök el valamikor?

Edó, puszi nektek is.

Ja és a Katus is hibás, mert folyton adja az újabb 24-et!!! 8)

(apósom aranyosan készült, hogy ottalszanak az unokák. Többek között vett nekik fogkrémet. 2 fajtát. Az egyik csokoládé, a másik alma ízesítésű. Cuki. Mindenesetre otthagytuk a miénket...)

Kép
diane
 
 


Hú, Hancinak mindjárt fülhúzás!!!!

Kép
diane
 
 


Jó reggelt,

Dia, na végre. :)
Szuper jó híreket hoztál, ez nagyon kafa. És ez, hogy ott hagytátok...:) Meg jó, hogy bevállalják a nagyszülők, ez azért jófej dolog tőlük. Fogkrém 8)
A héten nem értem rá, de ma hívni foglak, hátha még jó idő is lesz, akkor megyünk felétek. :)
És most már rendszert csinálunk ebből, remélem. :)

Serfi, kiscsajod egyre barnább. :) Cukigombóc. Petike mekkora? Olyan nagynak tűnik a képen. :)

Mi tegnap újabb kört írtunk le Zamárdiban, már jóban vagyunk az anyakönyvvezetőnkkel :), de megint nem tudtunk beíratkozni, mert kell hozzá még Petinek válásáról igazoló papír, amit ki kell váltani, szóval jövő héten újabb kör. :) Persze az időpont a miénk, meg egész nyárra rajtunk kívül ketten vannak, szóval nincs gáz, csak már vicces, mert ez volt a második körünk az önkormányzatnál. :)

Ja, és beláttuk, hogy a hajós szertartás nem lesz jó választás, lesz két babakocsis vendégünk picurkákkal, és kb. 10 1-3 éves, úgyhogy nem csinálunk plusz hercehurcát, hanem a bulihelyszín és szállásnak a kertjében lesz, közvetlenül a Balaton parton, gyönyörű lesz ez is. :)

Serfikém, megvan a cipim is, Esprit 8) nagyon állat. :) Szép, kényelmes !!!! fehér szandi. És sarka is van. Megnéztem, tudok benne táncolni. :wink:
Vendég
 


Ja, Dia, még azt akartam mondani, hogyha a Dzsordzsitól csak az új számok tartanak vissza 8) , akkor gyertek, mert hogy ez a 25 év összefoglaló koncertje, szóval itt a régiek lesznek, és csak pár új. :)
Nekem megvan a koncert lemezváltozata, 3 CD, a legjobb GM számokkal. :) Szóval ez a koncert tényleg rendhagyó lesz. :) Mondjuk a jegyek ára is rendhagyó. :) Peti februárban vette, és azt mondta, hogy a 100ezres jegyek akkor már el voltak kelve....na nem mintha olyat akart volna venni. :wink:
Vendég
 


Te jó ég, Dia, ez egy regény, na jó novella! Most az egyszer megbocsájtok,h egy szóval sem emlékeztél meg a bilis képről :wink: :D ....
Ügyi vagy az otthagyással, hiányoztak nagyon? Csokis fogkrém :lol: :lol: :lol: (az én gyerekem bírná nagyon)Milyen széket és asztalt vettetek? Képek???

Nem szívem, még nem költöztek el Anyukámék, még a Mami július közepéig dolgozik, utána nyugdíjas lesz,és kb akkortól ér rá igazán pakolni.Biztosan nem lesz egyszerű 34 év után....De a ház meseszép-sztem, a kertje nagyon vagány, lejtős, van kút, és egy hatalmas diófa,meg szép virágok, szóval semmi paradicsom,meg ilyenek, amivel munka lenne-csak a fűnyírás, lejtőn :P :D .

Eszti köszi, Peti holnap lesz 20 hónapos. Cipővel ügyes vagy, az a lényeg, h tudd benne ropni hajnalig-bár én a mai napig nem értem, hogy bírtam, mert azóta alig bírom felvenni is :roll: .

Csajszik, a Rolling Stones koncertre nem mentek? (A zuramban megfordult a gondolat, de rá kellett jönnie, bármennyire szuper és híres, stb együttes, és valószínű az utolsó mo-i koncerrtjük, a satisfaction-on kívül egyik számuk sem ugrik be így elsőre :oops: )

Kata, a gyűrű story este tovább folytatódott: " nekem nincsen gyűrűm, szólunk a Petyuskának meg a Józsi bácsinak,h adjon rá pénzet"

Kép
seriff
 
 


Serfi, hová költöznek anyukádék?
Stones-szal én is hasonlóképpen vagyok, de én még az Angie-t is ismerem, de aztán kalapkabát. 8)
Vendég
 


Eszti, egy kertes házba, Szandaszőllős elején, a Krúdy Gy úton.
Még az előbb akartam írni Neked, h olvastam a cikkeidet, hogy Te miket tudsz! nagyon képben lehetsz fittnes -témában! :) Rég láttunk képet Bencéről!

Kép
seriff
 
 


Pink lady: Kép

Kép
seriff
 
 


Aha, értem.

Nekem nem kell sokat mondanod, töltöm is. :)
Ezek a négynaposban készültek, Peti szüleinél.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Nagyon cuki! A traktoros nagyon édes,meg a homokban csüccsenő!

Kép
seriff
 
 


Vödör rulez 8)
Vendég
 


Ráborult végül? :wink:

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: