Új privát üzeneted érkezett!

Ági, fodrászolás hogy zajlott?

Kép
seriff
 
 


Orsi, egy szava nem volt, jól viselte a vágást. Csak elöl meg a tetejéből vágtak, a hátuljából megtagadta a fodrász.

Képzeld, ma egyedül lemondott Julcsi a reggeli ciciről is. Részletek később, mert most rángat.

Kép
agianyu
 
 


Hihetetlen! Hogy csináltad?Épp tegnap este gondolkodtam,h vajon eltelt-e már az egy hónap,amit kiszabtál Magatoknak a reggeli ciciről való leszokásra(hű ez elég nyakatekert mondat lett :oops: ).
A zuram aszonta holnap szézsteia rácsoságyat...(nincs leesésgátlónk és plussz szivacsunk sem-marad a 2 hálózsákunk :oops: )
Kérünk képet a friss frizuráról!!!!

Kép
seriff
 
 

 
 

Mellesleg a pénzbeszedős fogdoki nagyon tetszik a zuramnak,mármint az ötlet.

Kép
seriff
 
 


szézsteia - ez egy gyöngyszem :D (gondolom szétszedi)

Orsi, Az első gyanus jel az volt, hogy nem ébredt, fel hajnali 4-kor. Akkor szokta először kezdeni a cicikérést. Akkor még elutasítom. 5 órakor felébredt, akkor én ott voltam teljes testi valómban, de Julcsi csak rám hajolt és aludt tovább. Egyre gyanúsabb. Aztán reggel mikor felkelt, felült, megpuszilt és kivonult a szobából. Remélem ma is így lesz, de ezek után én már nem adom neki oda. Aki kibírt egy teljes napot nélkülée, annak nincs rá többé szüksége.

Lehet, hogy ha nem is 10000 ft-tal, de bevezeti az urad is? :P

Kép
agianyu
 
 


Jó reggelt mindenki, :)

Orsi, már akartam kérdezni, hogy mikor indítod ezt a pszichodráma csoportot? És hány alkalom? És mennyibe kerül? És mesélj már még erről a módszerről, mert én is szeretnék egy ilyenen részt venni, és valószínű szeptembertől megyek is, az havonta egy hétvége, és 9 alkalmas, sokat várok tőle. De légyszi mesélj már te is, hogy tényleg milyen. :wink:

Ági, hogy indult a reggel??? :)

Serfi, hűűű, rendes ágyikó, az komoly. :) Tényleg, kb. ilyen idős kortól majd már szét lehet szedni? Én ezt nem tudom, hogy mikortól nem leesősek a gyerekek... :roll:

Egyébként az ősök nagyon jól fogadták az eljegyzést, mindenki örült, főleg anyukám, ő azért titkon nagyon vágyott arra, hogy mi összeházasodjunk, de megértem, én is szeretném a gyerekemet az esküvőjén látni. :)


ÉSSSS: hogy mennyire jól mennek a dolgaink, az első és legfontosabb, Peti és az exnej megegyeztek (illetve az a görény végre elfogadta a megegyezés), így örökre lezárult a vagyoni per is, már csak a technikai részletek vannak hátra, és örökre megszabadultunk attól a szeméttől. JUHHHHÉÉÉÉÉ :)
Az uram leadta a szakdoliját is, ami iszonyúan nyomasztotta, és mindez a két dolog egy hét alatt, látványosan fiatalodott pár nap alatt, kisimult, jól alszik, szóval én is örülök nagyon. :) :) Így most már ha akarunk, mi is tovább tudunk lépni ház és telek ügyben, ami szuper jó. :)

Dia, nagyon eltűntél, mi újság veletek??

Ancsa, és a képek???????

Ki merre a hétvégén????
Vendég
 


Ági,mi az a szézsteia? Nem értem, valamit nem olvastam el?Ja, de hülye vagyok, ezt én írtam látom :oops: -hogy bírtam így melléütni??? :shock: :shock:
Na látod, csak eljött magától ez a ciciről lemondás! Örülök, h sikerült!
Nem vezeti be, de nagyon sokszor van ám, h tényleg "elfelejtik " lemondani,és később se mondanak annyit sem, h elnézést, sőt kifejezetten háborognak, ha legközelebb nincs adjuramteremtőm időpont....

Esztikém,örülök,h ilyen jól alakulnak a dolgaitok! Pszichodráma csoport?Hogyhogy?

Kép
seriff
 
 


Serfi, szorongós alkat lévén jó lenne egy kicsit bővebb önismeret, múltbéli dolgok újradolgozása, stb., hogy mélyebben feltárjam szorongásaim okát, és hogy így könnyebben elkerüljem őket. :)
Vendég
 


Én is kértem már Orsit priviben, hogy tájékoztasson. Szerintem nem kapta meg, mert nem írt róla. Én például teljesen szeretném feldolgozni ezt az ayós kérdést, és a lelkem legmélyén is megbocséjtani és megnyugodni. Erre is jó lenne?

Kép
agianyu
 
 


Júúúj, hát a dráma az nagyon jó!! De örülök, hogy Ti is ismeritek és menjetek csak mert nagyon jó szorongásra is, önismeretre is, múltbeli és anyós problémákra egyaránt.
Az olyan, hogy mindig valakinek, aki jelentkezik rá és akinek legtöbb embert érint a témája azt megrendezik. A szerepeket a csoporttagok játszák, akiket te választasz ki. Általában döbbenetes, de nem véletlen, hogy ki milyen szerepet kap. Azokból is rengeteget lehet tanulni, de abból is ha épp csak néző vagy.
Persze a legütősebb nem a nézői katarzis, hanem ha saját játékod van. Nagyon intenzív.
Szóval valahogy úgy működik, hogy ahogy játszani kezded -és jó a vezetőd- több dolog derül ki, mintha csak elmondanád, mert sokkal jobban bevonódsz. Ezért sokkal érzelemtelibb és könnyebben találod meg azt a hidat, ami a dolog lényegéhez visz. De azáltal is, hogy a szereplőid visszajelzéseket adnak olyan dolog is kiderülhet, amire sose gondoltál. Új szempontok. Vagy éppen te magad azáltal hogy el kell játszanod mindenkit, hogy a szerplők tudják mit kell tenniük rájöhetsz valamire, amikor a bőrébe belebújsz. Mondjuk egy anyósnak. :P
Én imádom. Imádtam járni is, meg csinálni is. Én egy 150 órásat indítok, szombatonként lesz minden hónapban. Te kihez mész Esztike? (Nem is tudtam, hogy van, aki tényleg elolvassa a faliújságot!)
A privit nem kaptam meg, Ági.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Mi még mindig betegek. :(
Lucának két napja totál felborult a bevett napi rendje. Többet van fenn és riövidebbeket alszik, ami normális, csak még nem jötem rá, hogy akkor pontosan mire is van szüksége.

Serfi, milyen gyógyszert lehet szedni szoptatás mellett? Úgy néz ki, hogy arcüreggyuszim van. Rohadtul faj a pofazmanyom. Augmentin?

Esztikém gratula! Szív van a gyűrűcskéden?

A héten még dolgoztam is, kézzejjétek! Hát mégiscsak szükség van még rám! 8)

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Naná, hogy szükség van rád. Ahogy nézem az embereket a világban, egyre jobban! :wink: Én örülök, hogy egyre nyitottabbnak látom az embereket ilyen fajta foglalatosságra is, mert szerintem a mai világban szinte mindenkinek szüksége lenne rá. És nem azért, mert ennyi idióta volna, egyszerűen én pl. csak rájöttem, hogy nem akarom ezt a kis rövid életemet állandó szorongásban leélni, és bizony már nagyon sokat ledolgoztam belőle. Pl. elmondhatom, hogy soha életemben nem éreztem magam ilyen kiegyensúlyozottnak, de ehhez kellett egy kis szembenézés. Na nem mondom, hogy néha nem volt nehéz, de megérte. :)
Igen, nagyjából én is ezt hallottam a drámáról. Van egy jó ismerősöm, mondhatnám, hogy a pszichológusom 8) , jártam hozzá nemrégen, inkább beszélgetni, de sok mindent feltártunk, és nagyon sokat oldott, de azt mondta, hogy a dráma még többet segítene. Ő egyébként pszichológus-asztrológus (Faragó Melinda), és az ő szintén pszichológus barátnője csinálja majd, valamilyen Andrea. Majd megkérdezem, milyen Andi. Ő is áradozik róla, hogy mennyire érdekes élmény, és hogy neki is milyen klassz volt.
Hát remélem, majd meglátjuk. :)

Szerencsére az uram ma nem dolgozik, úgyhogy ma lazázunk, már facsarja az almát, narit reggelire, nektek is szép hétvégét, és JUHHHÉÉÉ. :)
Vendég
 


Hahó!

Gyors leszek, mert nem sok szabad időm akad mostanában. :)

Pszichodráma jól hangzik, bár nem nagyon értem még,hogy miez pontosan. Majd beszámoltok.

Orsi, Lucának jobbulást!! Nálunk is ebben a korban köszöntött be az első takonykór, majdnem 3 hétig tartott. Augmentint lehet szedni, azt szedek most én is, némi mellgyulladásból kifolyólag. :? Azt persze nem tudom, hogy arcüregre jó-e, majd Serfi nyilatkozik.
Ausztriai hegyes-fürdős helyen nem voltunk, csak hegyes-tavasnál, de az a tó inkább tengerszem volt, szóval fürdésre alkalmatlan. Viszont tudok egy nagyon jót, majd megkérdem a pontos internet címét az egyik ismerősünktől.

Esztikém, nagyon eltűntél, jössz valamikor?

Katus, jövő kedd-szerda talán nem jó, mert lehet megyünk Szolnokra pár dolgot elintézni. Majd szólj ha te is látod az időtöket.

Ancsa, várjuk a beszámolót!!

Most menek, puszi, majd jövök képekkel is, ha lesz időm kicsinyíteni.

Kép

Kép
babszy
 
 


Augmentin szedhető szoptatás alatt, de hogy arcüreggyulladásod van-e, és hogy arra épp augmentin-e a legjobb arról fogalmam sincs. Csajok én nem vagyok túlzottan képben gyógyszerügyileg :? :oops: ,mivel diagnosztikában dolgozom(tam), így a mire mit kérdésben inkább igazi orvost kérdezzetek!!! Az egyetemi gyógyszertan tanulmányaim is rég idejét úlottak már :roll: .

Kép
seriff
 
 


Bog, Boldog 4hetességet Ádinak!

Kép
seriff
 
 


Boguska, most már minden vágyam, hogy menjek hozzátok, jövő héten tutter. Atyaég, már 4 hetes, na, ez azért dúúúrva... :) :)
Vendég
 


4 hét, tényleg durva, még most is olyan mintha tegnap szültem volna...közben elröppent egy hónap. Összefolynak a napok, de ez Balunál is így volt. :shock:

Állandóan síró-rívó csemetém ma egész délután aludt, valami lehet a levegőben. És olyan édesen mosolyog, 2 hetesen kezdte!!!, de most teljesedett ki igazán. :D

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogus, biztosan jól érzi magát nálatok. :wink: :wink:
Vendég
 


Bogo, kérünk mosolygós képet (is)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mit intéztek Szolnokon?


Többiek?

Dia, Bazsa futott a Vivicitta-n? Néztük tegnap, de nem láttuk :shock: .

Kata, a rucikat nem vittük el Szolnokra, szóval majd hívj,ha tudod mikor jön Józsi!(nem jöttük el Vele?)

Kép
seriff
 
 


Kitört a szénanáthám. Brühühüüüüü. :cry:
Foglaltam szállást a hosszú hétvégére Siófokra. Pihenni akarok!!! 8) Mától újból diéta, 2 kg-ot minimum le kell adnom. A többi az ajándék lenne! :wink:

Kép
agianyu
 
 


Sziasztok!
Piszok gyors leszek, semmire sincs időm. Fél órája jöttem haza. Sajnos jóga is kimaradt, szemét meetingek... :evil:

Párszor próbáltam este felmenni a netre, hogy tegyek fel képeket, de nem működött a babanet. Pedig elkészítettem pár képet.
Úgyhogy itten vannak :)

Azért Eszti, gratula! Szép a gyűrűd!
Ez a szorongás mentesítés nagyon kafa lenne, mert azért nekem is ismerős a téma :( szerintem vannak akik szoronganak néha, és vannak akik nem vallják be. Nem így van?
anniecoe
 
 


Kép Orangután bébi

Kép Ezüstfarkú langur pár

Kép Tioman szigetek

Kép Dzsungel túra
anniecoe
 
 


Súúú, de jóóó! Ancsa, ez olyan nesönöldzsiografikos. Klassz lehetett.

Bogi, nemá hogy már 4 hetes!! Ijesztően rohan az idő. És ilyen hősiesen viselted a mellgyuszit? Túl vagy rajta?

Mi meg nagyjából meggyógyultunk, nagy a kísértés, hogy abbahagyjam az antibiotikumot...

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Anikó, szuper lehetett. A majombébi tünemény. Tényleg egy ilyen őserdőben nincsenek vadállatok (az embereken kívül)? ? Milyen volt a szállásotok?

Kép
agianyu
 
 


Orángután ide vagy oda, én most a Tiománra szavaznék... :) :) :)
Nagyon faja lehetett. :)

Orsikám, nálatok meg mingyá hozzátápi, azért ez is dúúúúrva. :) Antibigyót most má el ne hagyd. :)

Én most masszív fogyóba kezdtem, muszáj, szerencsére az esküvő kellemes húzóerő. :)

Találtam gyönyörű és még annál is gyönyörűbb ruhákat, kuksi csak:

http://www.eklektikaszalon.hu/

A Linea Raffaellit néztem ki. :roll: Kíváncsi vagyok, mennyibe kerül a bérlés, ha nagyon húzós, lehet, hogy varratok egy ilyesmit, amit azért utána még hordani is tudok majd.
Vendég
 


Eszti, pontosan melyikre gondolsz, mert ott több ruha is van?

Kép
agianyu
 
 


Ági, konkrétan mindegyik tetszik, de inkább a stílus az, amit választottam, mert ilyesmi ruhát szeretnék, csak ennél lazábbat, amit később is fel tudnék majd venni.
Kíváncsi leszek a kölcsönzés árakra, de nincsenek illúzióim, viszont van egy szuper varrónő, és valószínű inkább az lesz, hogy az elképzeléseim alapján ő fogja megvarrni a könnyű, laza, nyári rucimat, ami azért erre fog hasonlítani.

Na jó, ez elég bonyi, de én tudom, hogy mit szeretnék. :) :) :lol: :lol:
Vendég
 


Eszti! Nagyon szép rucik! Vannak ott bérleti árak ... :) Jajj ez nagyon klassz, ez a készülődés!

Ancsa! Én is a szigetre szavazok :)

Kép
edó75
 
 


Edó, hol látsz te bérleti árakat???
Vendég
 


Edó klassz ez a készülődés, és sosem hittem, hogy lehet ezért iszonyúan izgulni, de most volt az első éjszaka, hogy ruhákkal álmodtam, és méretekkel, és hogy honnan és mit kell beszerezni....ááá, látom, hogy én sem úszom meg ezt rémálmok nélkül. :) :)
Vendég
 


Itt találtam egyet pl. mondjuk nem biztos, hogy ezt nézted ki
http://shop.eklektikaszalon.hu/product_ ... ts_id=2790

Nyugi Eszti lesz még izgalom, az uccsó héten már enni sem tudsz...

Kép
edó75
 
 


Aha, látom már. :)
Hát asszem ezek tényleg csak ötletnek fognak szolgálni. :)
Vendég
 


Esztikém, nagyon szép ruhák, bár ezeket lazább anyagból nem tudom elképzelni, mármint lenvászon, amilyet te szeretnél. Hát igen, húzós árak, de egy szép ruha ennyi, sajnos. Az Ági is varratta a ruháját, és nem jött ki olcsóbban, mint ha bérelte volna, az is 100 fölött volt, jócskán. Nyilván az anyagtól is függ. Na, majd meglássátok.

Nálunk minden oké, gyerekek jól, bár Bali picit taknyos, Ádám továbbra is nagyon sokat sír, lehet el kéne vinnem valami kivizsgálásra? :roll: Amúgy nagyon szépen fejlődik, éjszaka 2x kel kajálni, ami elviselhető, de hajnalban nagyon sokat nyögdécsel a hasa miatt sajnos. Ja és a kajálások iszonyúak, állandóan üvölt közben, előtte utána. Talán csak éjszaka tud szép lassan enni, akkor nem nyel annyi levegőt. Most mondjam, hogy Bali ugyanezt csinálta? vele ilyenkpr már 3x megjártuk az ügyeletet, most legalább van némi rutinunk, hogy mért is csinálja, de azért aggódom.

Orsi, mellgyuszi a múlté, egy szar éjszakám volt, akkor fájt mindenem, de lázam nem volt. Én is szedem még a gyógyszert, bár szívem szerint abbahagynám, de tudom, hogy nem szabad.
Ausztriát nem felejtettem el, szólok ha megvan a cím.

Ancsa, isteni helyek!!! És ez az orángután bébi a dzsungelben volt vagy valami állatkert félében? Nagy élmény lehetett. Jöhetnek még képek, ha lesz rá időd.

most megyek okmányirodába, anyós fog küzdeni a két gyerekkel, hajaj!

pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Hahó!
Ahogy most kinézek az ablakon, én is a Tiománra szavaznék, de mindegyik nagyon kafa volt. Az állatok szabadon ugrándoznak, ez a dzsungeles sem állatkerti kép. Ez csak nekünk érdekes egyébként, hogy nem szimpla macska megy az úton, hanem majom.
Na jó ez azért túlzás, mert az orangután, és a langúr is elég ritka állat, kukkolni kell őket, hogy merre vannak, (bár azért azt hallani is lehet), és odalopakodni szép csendesen, és szemlélni őket. Amit egyébként nagyon édik, mert hagynak. Bár a zajos túristák itt is megkeserítik az életet :(
Egyébként Tiománról mindjárt megpróbálok még egy képet felrakni, ami érdekes. :wink:

Szállásilag változó volt a helyzet, városokban mindig ún. Guesthouse-ban laktunk, ami hotel-motel-nak felel meg itthon. Dzsungelben és parton pedig kis faházikót béreltünk.

Jujj Eszti, a készülődés fáradalmaira még most is emlékszem, annyi részlet van, amire figyelni kell. Sokan kiadjk ezt a feladatot másoknak, de szerintem ezeket minden nehézség ellenére élmény szervezni. Tapasztaltak mit mondtok?

El sem merem mondani, hgy megint nagy szervezkedésben vagyunk, mert pénteken repülünk Isztanbulba. Tudjátok, a hosszú hétvégére. Már nagyon várom. Sok ott a tulipán ilyentájt, remélem, nem hervadtak még el :)

Most pussz, kicsinyítek képet.
anniecoe
 
 


Na, jól lebutítottam méretileg...bocsika

Kép ez is Tioman
anniecoe
 
 


Hello csajok!

Ancsa fantasztikus képek! orángután bébi nagyon ,meg ez az izé micsoda itt az utolsó képen?

Bogo, eszedbe ne jusson kivizsgálás! Tudod jól, h mi a baj, pici és csak így tud kommunikálni!!!

Esztikém,mindjárt megkukkantom a rucikat, csak este már nem volt erőm....Készülődés sztem is tök izgi, a végére mondjuk fárasztó lesz, mi az ültetés tervezésnél akartuk feladni :lol: .

Csajom meg nem akart elaludni ma :roll: .....

Kép
seriff
 
 


Hű,gyönyörűek!

Sose felejtem el ,amit Kata mondott,amikor éjfélkor iszkoltunk ki a keringő után átöltözni"Seriff ne rohanj, többet nem lesz rajtad ilyen ruha"

Kép
seriff
 
 


Nagyon szépek a rucik Esztike! Nézd meg ezt is www.feherszalon.hu
Én voltam náluk próbálni, nagyon kedvesek és akkoriban 2 éve (! :shock: ) olyan 70e körül volt a kölcsönzési díj. De nekem is varrva volt a ruhám és igenis kijött 100 alatt. És nagyon szép volt szerintem. De a lenvászon szerintem se erre az igazi.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Hú, Bogesz, anyós hogy bírta a kettővel? :shock: :shock:

Nos, ruhailag lebutítottuk a dolgot, a szoknyám már meg is van, gyönyörűszép fehér, és már csak felsőt kell hozzá nézni. :) :) Izgi mi? Nem hagyományos párnak nem hagyományos ruha dukál, mint ahogy az elején is terveztük, így maradunk a könnyed, lenvászon, nyári ruhánál. :) :) Juhhhééé. :) Azért így is elegáns lesz, de igazán olyan lesz, mint mi. :) :)
Készül a meghívó is, gyönyörű idézeteket találtam, Petinek is tetszettek, és lesz egy saját betűnk, amit egy iparművész lány rajzol nekünk, nagyon gyönyörű. :) Na, de többet mán tényleg nem árulok el, mert akkor a végén semmi izgi nem marad. :)

Ancsa, ez milyen állat? És sok van ilyen Tiománon? Isztanbul? Tudtok ti élni, de nagyon jól teszitek!!! :)
Vendég
 


Esztikém, cipő? Saját betű? Hol?

Ancsa, ismét jó pihensét!Ügyik vagytok ezzel a sok utazással! Akarunk sok-sok képet!!!

Bog, télleg anyós hogy bírta?

Kép
seriff
 
 


Serfi mi hol? A cipő? Vagy a betű? Nem értem... :oops:
Vendég
 


Esztikém, cipőd van már?
Hol lesz a saját betű, a meghívón?

Kép
seriff
 
 


Jaaaaaaa....
Cipő nincs még, a saját betű igen, a meghívón, meg még meglepin. :)
Vendég
 


Most jutott eszembe, hogy kérted Serfi a süti receptet. Vigyázat, nagyon jó!

Pöttyös süti
Puding:
2csom vaníliás pudingport
9dl (de inkább még kevesebb, annál kevésbé folyik ki a
sütiből) tejjel
3ek cukorral kifőzöm, félreteszem.

Tészta:
5tojás sárgájába
25dkg cukrot
1csom vaníliás cukrot kikeverek, hozzácsurgatok
1dl tejet
1dl olajat,
2ek kakaópor
25dkg liszt
1csom sütőpor jön még hozzá.
5 tojás fehérjéből habot verek, hozzáadom.

Kivajazott, kilisztezett tepsibe belerakom a masszát. (Én
egyszerűen sütőpapírra raktam) Nem kell megijedni, hogy
vékony, a puding megemeli a vízszintet.
A pudingból beledobálni pöttyöket.
30 percig 180C-on kisütöm (az én sütőmben tovább kellett).

Amikor kész, a még forró sütire ráöntöm
1 nagy (450g) tejfölben elkevert
4ek porcukor
1csom vaníliás cukros krémet és hagyni, hogy megdermedjen.
Utána lehet szeletelni..

Meséld el majd hogy sikerült. Tanulság még, hogy érdemes egy nagyobb tepsibe rakni, hogy legyen elég felszín a pöttyözéshez. Az én tepsim kb 40x50cm-es és kb 12-13 pudingpottyantás fér rá.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Serfi, nem mutatod meg nekem milyen szép volt az esküvői ruhád? Léci léci, úúúgy szeretném!

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Kata, Dia, ez a pihenőszékesdi mikortól ajánlott? Valaki használt még ilyet?

Esztikém, lássuk a szoknyácskádat!

Kép

Kép
babszy
 
 


Hűha,nem semmi lehet ez a süti, jó sok tojás,cukor,puding van benne! Ez alighanem a gáztepsi,ahogy itt arasszal lemérem az asztalnál. Hétvégén megcsinálom, beígértem már a rántott húst is(nem nagyon szeretem csinálni,mert az olajszag :? ).
A ruhám? Asszem a gépen nincs fent kép, de ha beírod a keresőbe, h kiscsalad, akkor a freeweb-es oldalon találsz olyat,h barátaink,katt,és ott lesz egy csomó képünk.

Tényleg,mindjárt kezdhetitek az almát eszegetni!Kíváncsi leszek, Lucinak hogy tetszik majd!

Bog, minthogy szinte fekszik benne sztem nyugodtan használhatod már..de az tuti, h Diáék 3hósan(3.5) már használták,emlékszem akkor volt Náluk találka!

csajomnak meg tegnap du hasmenése volt,mire beszereztem a szükséges szereket(mert ugye miért is lett volna itthon normaflore-n kívül más) elmúlt-kopkopkop

Kép
seriff
 
 


Orsi, júliusban kezdjük a bölcsit. Jobban fossantok mint Julcsi. Timikor is mentek?

Képzeljétek (kopp-kopp), semmi probléma nem volt a mellemmel, miután "leszállt" róla Julcsi. Nem feszült, stb.

Hanci még lóg a szeren? Mikor próbálod bevetni a végső cselt?

DIA??????????????

Kép
agianyu
 
 


A kell a kiscicáknak nem jött be, próbáltam :D vagy inkább :cry: ...
Hanna kinderovi minicsoportos lesz,és valószínű szeptembertől, de leghamarabb aug.21-től. Annyira nem félek, nagyon tetszett neki, de persze más lesz élesben, addig csak be-benézünk.Nagyon kedvesek és kézségesek...

Kép
seriff
 
 


Serif, gratula a kinderovihoz. Ez most akkor ovi vagy bölcsi?

Sikerült néhány képet kicsinyítenem, már nem is így néz ki Ádi, döbbenet, hogy milyen gyorsan változik. :) Van néhány tojásgyűjtögetős kép is Baliról és a legjobb barátjáról, Bálintról.

Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
babszy
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: