Új privát üzeneted érkezett!

csuda édes ahogy mosolyog!!!

Orsi, a csecsemőhalál miatt. :?

Kép
edó75
 
 


Ádi nagyon -nagyon aranyos,és hogy mosolyog! Elolvadok!

Orsi, hát igen amiatt nem ajánlják, vagyis amiatt ajánlják a hanyattfektetést....mondjuk sztem akkor már inkább oldalt, de Hanna is kezdettől hason alszik...

Kata, képzeld már mióta hazajöttünk a síelésből majdnem minden éjjelt végigalszik Hanna, vagyis 2hét alatt 2x ébredt fel-kopkopkopkopkop....

Ági,engem nem frusztrál, csak nem nagyon értem.

Kép
seriff
 
 


Egyébként mi is mindig hason altattuk Petit :D

Kép
edó75
 
 

 
 

Orsi, akkor az éjszakák már egészen nyugisak. Sztem mindjárt a cicizésről is leszokik. Tényleg Te fel vagy rá készülve? Én még halogatom a reggelit, mert talán még nem vagyok felkészülve a teljes elválásra.
Julcsika bal pofija olyan, mintha egész hzétvégén vertük volna :cry: . Kis szívárványszínben pompázik, hajaj az a vad motorozás!dfdffrvvghhnmmfa - Julcsika véleménye íme.

Kép
agianyu
 
 


Ági, én azt hiszem fel, nálunk már csak alváshoz kell(és csak ha jelen vagyok), és sokszor nem bánnám, ha menne egy kis mesével,simisimivel is, de nemsokára szétszedjük az ágyat,és majd akkor.
Bukósisak :P .

Bogo, jól vagytok?Sétálni voltatok már Ádival is?

Kép
seriff
 
 


Orsi, van egy ötletem. Menjünk el pár napra a családot hátrahagyva pihenni. Nélkülünk is minden megy :oops: , sőt néha gördülékenyebben. Én pihenésre vágyok! Na velem jösz? :wink: Lepjük meg Anikóékat! Lehet csatlakozni, szigorúan egyedül, gyerkőc és apa nélkül.

Kép
agianyu
 
 


A mai körkép: Julcsi gyepálja Pancikát, Zsombi Julcsikát. Azért a leánykám kihozta Zsombiból az óvó bátyó szerepkört. ezt azért már nem tűrhette! Azért jó, hogy a játszón csillapodtak a kedélyek. Dia, nagyon édesek a gyerekeid. Fél kettőig maradtunk kint. úgy nyomta be a borsó főzeléket, hogy öröm volt nézni. És most reményeim szerint zokszó nélkül jön az alvás. :wink:

Kép
agianyu
 
 


Oks, mehetünk, hová????Sztem Ancsáékat már nem érjük utol :wink: ,de bárhová mehetünk, sztem a többiek is benne lennének. Mondjuk én így alszom nagyokat éjjel(kivéve mikor 2percenként próbál bekapcsolni a szomszéd öntözője.)

Ti hol játszóztok így közösen?
Zsombi cuki lehet,ahogy megvédi a Pannát!

Kép
seriff
 
 


Hálló,hol vagytok?

Bogi,mi újság Veletek? Balu és Ádi hogy vannak? Anyukád és Andris ottvannak még?

Orsi,Ti miket csináltok Lucival a jó időben?

Kata, hogy van a vőm? És dumás Blanci? Te én elgondolkoztam ezen a páron(Hanna-Petya) mit fognak múűveln? Jó? nem, de csak azért is azt csinálja, ja és elkezdődött az "enyém...xy ne fogja meg,ne ez ne az" visítva.....Eszembe jutott a "Hanna nem" :lol:

Edó,tesóprojectet indítottátok már?Mintha azt mondtad volna, h mielőbb.

Ancsa, megjöttetek??

Dia? ogy vannak az édes gepárdínók?

Kép
seriff
 
 


Csajok! a Srácok nyomják már a locsolós verseket?
Anyukámék megelőztek :? kétszer elmondták neki a zölderdőben bla-bla elcsépelt mondókát kétszer és már tudja :( Nem tudom az én versikémet mondani fogja-e majd?

Serif! Most hogy új helyen dolgozok, egy kicsit tolódik a projekt. Fél év a betanulás (áprilisban lejár :)), csak utána lesz rendes fizum, addig meg bizonyítani kell. Meg utána is... A fönőköm meg mondta hogy a legközelebbi csemeténél nem maradhatok otthon ilyen sokáig (2 évig) Szerintem jó ha fél évig húzhatom otthon. Mondjuk majd megdumálom vele hogy utána még otthon akarok dolgozni. Szóval majd jövőre ha minden igaz. Ti mikor szeretnétek kistesót?

Kép
edó75
 
 


Edókám, mondjad Neki éa fogja azt is,nyugi!Csak lehet,h ibolyácska lesz a kedvenc :wink: :D !
Tesóprojectet értem, a miénk még odébb lesz,ha lesz :) .

Kép
seriff
 
 


ja és Boldog 30-hót Petidnek!

Kép
seriff
 
 


Köszi! :)

Kép
edó75
 
 


Micsoda embertelen egy főnök. Neki van gyereke?

Orsi, kedden eljöttek hozzánk Diáék, és utána lementünk a játszóra. Egyébként édes volt a három gyerkőc, ment a játékokért a huza - vona, de egy dologban tökéletes volt az összhang. A műanyag húsvéti tojásokat hatalmas élvezettel dobálták a földre. Ennél a pontnál összedolgoztak :wink:

Kép
agianyu
 
 


Ági! Dehogy van! Ráadásul egyedülálló. az egyik kollégám épp nemrég írta meg neki hogy ő elmegy kér nap szabira (dünnyögött a főnök hogy sok a meló) mert az előző házassága azért mert tönkre mert állandóan melózott és ez most másképp lesz... Julcsi és a többi lányzó festi már a tojásokat??

Peti dumált még lefekvés előtt, egyszer csak: Most már lefekszem, elfáradtam, sokat beszéltem... :lol: :lol:

Már mondogatja az én versikémet :D (Ja és tudja a miatyánkat... :oops: :oops: :oops:)

Kép
edó75
 
 


Eszti, Te nagyon eltűntél, hol vagy??????

Kata, tegnap este fürdés előtt Hanna ráült a bilire, pisilt,majd odahúzta a dobogót a wc elé, felállt rá, és azt mondta, most úgy pisil, mint Petya :shock: :oops: :D , hiába magyaráztam,h Ő úgy nem fog tudni.

Edó, nagyon jó beszólásai vannak Petidnek!
Nem festünk,elszökünk :wink: .

Kép
seriff
 
 


Na heló

akartam már jönni, de pörögnek a napok, főleg, amióta ugye meló is van. :wink: Meg a jó idő, állandóan kint vagyunk, nincs időm itt dögleni a net előtt. :)

Edó, Peti nagyon aranyos lehet. Munkáltató brrrrrrrr :evil:
Nekem most adták le a drótot, hogy már érdeklődnek a munkahelyemen, hogy nem akarnék-e visszamenni :shock: Pöööörsze.....arra a helyre, ahol 1 év alatt nagyobb volt a munkerőcsere, mint máshol 10 év alatt, meg amúgy is, az egy éves gyerekemet nem hagyom se bölcsibe, se sehova. És különben, van egy jól fizető itthonról végezhetőm, én most erre gyúrok hosszú távon is. :)

Serfi, és nekem mikor indul a meló újra? Tudod már, milyen bölcsibe megy Hanna?

Nálunk most megint érdekesek az éjszakák, és nem tudom, hogy megszokás kezd lenni, vagy csak tényleg van valami baja.
Necces, mert mindig uaakkor ébred, éjfélkor és 5-kor, és mindkétszer két dl rizstejet vág be, szó nélkül, egy perc alatt, majd alszik tovább. Peti szerint szomjas, nem tudom, mert napközben is nagyon sokat iszik, legalább 1-1,5 litert. Na mindegy, végülis nekem nem gond, mert 5 perc az egész. :)

Én is a legelső időkben hátra fektettem Benyót, de ő jól volt úgy. Aztán 2 hósan kezdődött, hogy háton nyekergett, és ahogy hasra tettem, azonnal aludt tovább. Azóta is hason alszik, ahogy beteszem az ágyba, vágja magát hasra, felhúzza a hasa alá a lábait, és megy a szunya.
Vendég
 


Na heló

akartam már jönni, de pörögnek a napok, főleg, amióta ugye meló is van. :wink: Meg a jó idő, állandóan kint vagyunk, nincs időm itt dögleni a net előtt. :)

Edó, Peti nagyon aranyos lehet. Munkáltató brrrrrrrr :evil:
Nekem most adták le a drótot, hogy már érdeklődnek a munkahelyemen, hogy nem akarnék-e visszamenni :shock: Pöööörsze.....arra a helyre, ahol 1 év alatt nagyobb volt a munkerőcsere, mint máshol 10 év alatt, meg amúgy is, az egy éves gyerekemet nem hagyom se bölcsibe, se sehova. És különben, van egy jól fizető itthonról végezhetőm, én most erre gyúrok hosszú távon is. :)

Serfi, és nekem mikor indul a meló újra? Tudod már, milyen bölcsibe megy Hanna?

Nálunk most megint érdekesek az éjszakák, és nem tudom, hogy megszokás kezd lenni, vagy csak tényleg van valami baja.
Necces, mert mindig uaakkor ébred, éjfélkor és 5-kor, és mindkétszer két dl rizstejet vág be, szó nélkül, egy perc alatt, majd alszik tovább. Peti szerint szomjas, nem tudom, mert napközben is nagyon sokat iszik, legalább 1-1,5 litert. Na mindegy, végülis nekem nem gond, mert 5 perc az egész. :)

Én is a legelső időkben hátra fektettem Benyót, de ő jól volt úgy. Aztán 2 hósan kezdődött, hogy háton nyekergett, és ahogy hasra tettem, azonnal aludt tovább. Azóta is hason alszik, ahogy beteszem az ágyba, vágja magát hasra, felhúzza a hasa alá a lábait, és megy a szunya.
Vendég
 


Na heló

akartam már jönni, de pörögnek a napok, főleg, amióta ugye meló is van. :wink: Meg a jó idő, állandóan kint vagyunk, nincs időm itt dögleni a net előtt. :)

Edó, Peti nagyon aranyos lehet. Munkáltató brrrrrrrr :evil:
Nekem most adták le a drótot, hogy már érdeklődnek a munkahelyemen, hogy nem akarnék-e visszamenni :shock: Pöööörsze.....arra a helyre, ahol 1 év alatt nagyobb volt a munkerőcsere, mint máshol 10 év alatt, meg amúgy is, az egy éves gyerekemet nem hagyom se bölcsibe, se sehova. És különben, van egy jól fizető itthonról végezhetőm, én most erre gyúrok hosszú távon is. :)

Serfi, és nekem mikor indul a meló újra? Tudod már, milyen bölcsibe megy Hanna?

Nálunk most megint érdekesek az éjszakák, és nem tudom, hogy megszokás kezd lenni, vagy csak tényleg van valami baja.
Necces, mert mindig uaakkor ébred, éjfélkor és 5-kor, és mindkétszer két dl rizstejet vág be, szó nélkül, egy perc alatt, majd alszik tovább. Peti szerint szomjas, nem tudom, mert napközben is nagyon sokat iszik, legalább 1-1,5 litert. Na mindegy, végülis nekem nem gond, mert 5 perc az egész. :)

Én is a legelső időkben hátra fektettem Benyót, de ő jól volt úgy. Aztán 2 hósan kezdődött, hogy háton nyekergett, és ahogy hasra tettem, azonnal aludt tovább. Azóta is hason alszik, ahogy beteszem az ágyba, vágja magát hasra, felhúzza a hasa alá a lábait, és megy a szunya.
Vendég
 


grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bnet :evil: :evil: :evil: :evil:
:evil:
Serfi, szóval neked mikor kezdődik, és nem nekem. :oops:
Vendég
 


Augusztus 1., bölcsi megvan, majd május első munkanapján lesz a beírtakozás. Mi a munkád,otthonról?Elárulod?
Nálunk meg kopkopkopkop már majd 3hónapja jók az éjszakák,épp a napokban beszéltük, h sosem hittük, h ez eljön.

Kép
seriff
 
 


Újságírok, egy fitnesz cégnek, akik profi gépeket, kiegészítőket forgalmaznak. Szakcikkeket kapok, angolul, magyarul, és abból kell nekem magazinos jellegű pr cikkeket, sajtóközleményket, hírleveleket írni, mikor mit. Kb. kétnaponta van vele 1-2 óra elfoglaltság, általában reggel, mert hogy korán kelek, így 6-tól 8-ig a csendben megcsinálgatom. :) És meglehetősen jövedelmező, kb. a régi mh-i fizumat meg fogom keresni. :)
Vendég
 


Hú, ez jól hangzik, Esztikém. Csináltál már ilyet korábban is?
És hol lehet elolvasni a műveidet?

Luci tegnap azt mondta, hogy baba. Tudom ez még nem jelent semmit, szerintem is véletlen volt, de olyan döbbenetes élmény volt.
Hát, Serfikém, mi itt a nap-hegyen jövünk megyünk leginkább. Van egy jó kis játszótér, ott szoktam bámészkodni, hogy milyenek az anyukák (hmmm) meg hogy hogy vannak felöltöztetve a gyerekek. Ne röhögj, nekem komoly gondot okoz beazonosítani, hogy milyen ruhát illik milyen alkalomra felvenni. Még mindig a rugit tartom a legkényelmesebbnek, de úgy látom, hogy sokan kantáros nacikat, miniszoknyákat (!) adnak a gyerekükre, kiskardigánnal, szóval minifelnőttnek vannak öltöztetve.
A babázás nekem abszolút kimaradt gyerekkoromban. Praktikum mindenek felett...de lehet, hogy ezen változtatnunk kell.
A haját is inkább lenyírnám tök rövidre: a koszmókkal is könnyebben elbánnék, de apa nem engedi. Múltkor ugyan igazítottunk a haján: (Diám ezt neked mondom) szerintem überoltunk titeket, klassz lukakat sikerült vágni a tarkójába. :oops:
Meg van hogy messzebbre is elkirándulunk, Normafához, a Vadasparkba. Szerintem ezeket a kiruccanásoknak én örülök jobban.

És hova szöktök Serfi? Emlékszem lánykoromban :roll: mi is elszöktünk vidékre. De csak azután, hogy rájöttünk, milyen kínos a locsolás. Amióta férjes asszony vagyok vigyáznom kell, hogy el ne hervadozzak.

:lol:

Ági, milyen versikéd van?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, persze, mindegyik munkahelyemen a munkám egyik alapja az írás volt, mikor mit. :)
Most majd a Diéta és Fitneszben leszek, meg olyan magazinokban, amiket a termekben lehet kapni és ingyenesek. Egyelőre ezeket írtam, de később még lesz több publikus magazin is. :)

Serfi, örülök ennek az éjszaka dolognak, meg becsüllek, hogy így kivártad türelmesen, és sosem panaszkodtál. Komolyan. :)

Nekem meg sürgős fogyóba kell kezdenem, hogy nyárra tuti csini legyek az esküvőre.... :? Csak az a baj, hogy úgy szeretek enni. :wink: :wink:

Jövő hétvégén eljegyzés :wink: :wink:
Vendég
 


Esztikém, gratula az eljegyzéshez is! Az hol lesz? Ne izgulj az esküvőre úgy le fogsz fogyni,mint a huzat,ha akarod ha nem, mert annyi idegeskedéssel jár a végén, vagyis inkább olyan izgalommal, h simán életed legvékonyabbja leszel! :wink:
Aranyos vagy, h így dícsérsz, ki is húztam magam! na pont ma néztem a D+F-t az újságosnál, pedig nem is olvastam,h ezt írtad, csak most....

Orsi, hát azért az öltözködés sztem nagyban babafüggő,pl, h mit csinál, az én csajomat 5 hónaposan már bele nem tehettem riugdalózóba,merthogy mászott, az meg elég hülye érzés, h feszül rajta, na érted mozgás közben, sztem akadályozta volna, mondjuk én amúgy sem nagyon voltam odáig a rugdalózóktól,nem is volt csak 2 db 68-s, és sztem az egyik 2x volt rajta, a másik talán többször. Meg aztán nekem nagyon bejött a kantáros naci,mert egy nagyon-nagyon jó darabunk volt(ugye Kata :wink: ), és csini volt benne, nekem nem a minifelnőtt ugrott be...És mozgás terén mi újság? Fordulás?
Anyukámékhoz szökünk-titok!

Kép
seriff
 
 


Serfikém, szülinapi bulinak álcázzuk (enyém, mert bizony én sem maradok örökké 30), és majd meglepi lesz a családnak, tesóknak. :wink:
Így legyen (fogyi) :?

Én szerettem a rugikat, de viszonylag kevés ideig hordta Bence, azért amiért Hanna is, mert Bence is ugye 6 hósan felállt, és abban nem nagyon tudott már mozogni. De ha tovább lett volna fekvős baba, biztosan tovább hordjuk. Amúgy ő most meg abban alszik (hálózsák ugye nem nyert, takaró alól egy perc alatt kihemperedik). Szóval nekünk a rugi a pizsi.
Vendég
 


A család még nem is tudja? JUj de izgi! Anyósék se? Lesz nagy öröm. Gondolom anyádék szeretik a választottad.
Szerintem se izgulj. Vagyis izgulj, mert az a legjobb fogyókúra. Én se voltam még olyan vékony, mint az esküvőmkor.
brühühü...nem úgy most.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Mindenkinek nagyon boldog Húsvétot! nem tudom illik-e már nagypénteken kívánni!
Mi elutazunk szombaton Hollókőre, ma meg sütit fogok sütni (!)meg takarítok, úgyhogy most nem jövök egy darabig!

Szóval a lányoknak sok locsolkodót, a fiúknak sikeres versmondást és sok pirostojást kívánok! Puszi :P

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Na még egy kérdés eszembe jutott. Nem tudjátok/emlékeztek, hogy a GYES 168 nap után vagy 168 munkanap után jár le?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, a TGYÁS-ról beszélsz? 168 vagy 186 nap után már nem azt kapod,hanem Gyed-et.Magyarán kb fél évig uannyit,mint a fizetésed, utána pedig max 80ezret.
Milyen sütit?

Hollókő!Emlékeztek az osztálykirándulásra?

Kép
seriff
 
 


Voltunk ott osztálykiránduláson???? :shock: :shock:

Orsi, ja, nem tudja senki még, szóval lesz nagy meglepi, legalább is remélem. A gyűrűcském már készül, reményeim szerint gyönyörű lesz. :)
Vendég
 


Eszti! Otthoni munka szupi, főleg hogy jól fizet! Gratula az eljegyzéshez! Az esküvői előkészületek tényleg tuti fogyás :wink: ja és egy építkezés is :?

Orsi! 168 nap. sajnos...

Kép
edó75
 
 


Esztikém!!!!!!Ejnye-bejnye,nem emlékszel?????

Boldogságos Napsütéses eljegyzési partyt kívánunk!(Meg Boldog Szülinapot is :oops: !)

És mindenkinek kellemes pihenést a hétvégére!

Egy kép: Kép

Kép
seriff
 
 


Na csajok, vége a húsvétnak, mostmár írjatok!És tegyetek fel képet,mert mindenkit(kivéve Hannamannát) nagyon rég láttunk!
És Ancsa már tuti itthon vagytok, úgyhogy amláj képeket is akarjuk!!!!

Azé én teszek mégegyet: Kép

Kép
seriff
 
 


Eszti, Boldog Szülinapot!!

Kép
seriff
 
 


Ági, Neked nem ma van? Neked is Boldog Szülinapot!!!

Kép
seriff
 
 


Eszti! Boldog szülinapot!

Hogy telt a húsvét? Mit tojt a nyuszi?

Nálunk végül is 3 napos lett a húsvét. Szombaton jött Peti unokatesója és akkor odaadtukMáté ajándékát, így Petinek is adtunk kis apróságokat és úgy gondoltuk majd vasárnap jön a nyuszi igazából. Kibontogatta az ajándékait tetszett neki minden de egy kicsit szomorúan megjegyezte, hogy nem hozott a nyuszi targoncát :( :cry: . a szivünk szakadt meg. Már hónapok óta azt akart és írtunk is a nyuszinak így gyorsan becsempésztem a szobájába és mondtuk neki hogy biztos eldugta a nyuszi, megkereste és olyan boldog volt :) Vasárnap anyumékhoz mentünk. Peti édes volt nagyon, produkálta magát (ott voltak keresztanyámék) modogatta a vereseket, le voltak ájulva hogy milyen okos :oops: , elmondta locsolós verset, nem a zölderdőset :) Tegnap meg a füzvölgyi csatorna partján piknikeztünk Laci családjával. Peti élvezte.szóval szuper volt a hétvége :)

este majd teszek fel képeket, most pedig vár munka puszi

Kép
edó75
 
 


Sziasztok Bogárkáim!
Előkerültem a nagy messziségből, csak most meg nem tudok írni, mert nem látszok ki a melóból.
Majd igyexem jönni a héten, képekkel, meg élményekkel együtt. 8)

Eszti és Ági Nektek naggggyon Boldog Szülinapot! :) :)

Puszi Mindenkinek!
anniecoe
 
 


Seriff! A Sapis képen olyan ari Hanna!!

Kép
edó75
 
 


Ági! Boldog szülinapot!!


Egyszer majdcsak írok úgy hogy nem felejtek ki semmit amit írni akartam :D

Kép
edó75
 
 


Köszönöm a köszöntést. Ráadásul egy kórházban is születtünk, Eszti volt az első baba akit megpillantottam.

Kép
agianyu
 
 


Boldog szülinapot Eszti!

Kép
agianyu
 
 


Eszti-Ági! Isten éltessen benneteket, boldog szülinapot kívánunk!

Jaj, nagyon aranyos Hanna! Olyan szép, tiszta nő!

Nekem is most esett le, hogy már voltunk Hollókőn osztálykiránduláson. Úgy emlékeztem, hogy tájfutó versenyen voltam ott, de beugrott, hogy Králik Timivel mentünk be egy korongozó műhelybe...Nem érzitek úgy néha, hogy az ami veletek történt meg olyan régen volt, mintha nem is veled esett volna meg csak hallottad, vagy olvastad vagy filmen láttad? Nekem ez olyan.
Egyébként irdatlan nagy tömeg volt. Egyszerűen nem hittem volna, hogy olyan zúzós lesz mintha a 7es buszon utaznék. Kocsival már föl se lehetett menni a faluba, mert megtelt -jó, minket felengedtek a babára való tekintettel- lenn a bekötő útnál csináltak egy parkolót, oszt gyalogolhattak 2 km-t, hogy aztán mindenki kedvére tolonghasson. Szép volt. De legközelebb nem Húsvétkor megyünk.

:shock:

Milyen lesz a gyűrűd Esztikém, valami speckó?

Hú, van egy isteni süti receptem, azt sütöm már negyedzser családi közkívánatra. Pöttyös-pudingos-nagyon veszélyes. Sajnos.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Serfi, apa motorozik? Hannamanna is megy egy kört?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Kép nagypapával

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Kép szécsény

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi! Tök jó ez a kép rólatok, hogy mindketten nevettek :D

Csajok úgy nincs kedvem dolgozni :? most úgy hiányzik a Peti!

Kép
edó75
 
 


Tényleg tud vki vmit K. Timiről?

Kép
agianyu
 
 


Orsi, hát még a tv-ben is mutatták, h Hollókőn igazi Húsvét lesz, igazi hagyományokkal, nem kölnis locsolókkal....Sztem ez az az o.k. volt,amikor utána Diósjenőn aludtunk :oops: ....vannak képeim, de scannelni nem tudok, pedig egy annyira előttem van, Boguska magnumot eszik napszemüvegben 8) :wink: !
Tuti süti rceptet beírhatnád ide!
Nagyon bájos a tojásoló Luca,meg a szélfutta csajok sem semmik!

Ági, Timi nem jött el az osztálytalálkozóra,pedig előtte mailben nagyon lelkes volt....

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Húúú, milyen nagy lány már Luca, bennem valahogy még mindig egy kisbaba képe lebeg, mert olyan ritkán és olyan kevés képet látunk róla. Erre tessék, kész nőci már! és a kép szuper rólatok, Orsi te csini vagy, Luca nemkülönben és a háttér sem rossz. :wink:

Hannáról már nem is beszélve, milyen hamar megnőttek ezek a csöppök!

Ancsa, welcome home! Nagyon várjuk a beszámolót! Egyből fejest a melóba, hát elég kiábrándító lehet 3 hét csatangolás után.

Nálunk is klassz volt a Húsvét, Bali már nagyon várta a nyuszit, teletojta neki a lakást mini tojásokkal, ő meg hatalmas élvezettel kutatta fel őket. Ja és a kertünkbe is tojt ám, amit a kis haverjával, Bálintkával együtt kerestek meg.
Ma meg Andris vissza amelóba, Balu meg egész nap sógornőméknél lebzsel, én meg Ádival meg anyukámmal itthon. ádám édibogár, az éjszakák még nem túl pihentetőek, de majd csak alakul. A játszin ma megkérdezték, hogy jó baba-e? Na erre mit lehet felelni, komolyan ilyen hülyék egyesek? Mitől jó egy baba? :roll: :twisted:

Esztikém, Ági, boldog szülinapot nektek!!!! (Esztikém, hivtalak, merre kószálsz? Csak nem fitness mácsókkal interjúzol?)

Ha sikerül teszek fel képeket, csók

Kép

Kép
babszy
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?