Új privát üzeneted érkezett!

Orsi, cuki Luci! Mi az,h nem passzol, hát kicsit inog, de azért ne izgulj, nem esik bele a bébi a kosárba :wink: :D !
Étcsoki:(Lindt 75%tól felfelé) kakaóból van tényleg,és nem tartalmazza azt a sok szar(bocs nem beszélünk csúnyán!) adalékanyagot!
De ne izgulj, én sem csak azt eszem! :oops: :roll:

Bébikét ott lehet hagyni pl Apánál(az üzlet előtt, a kocsiban, stb) addig, és egyikőjüket sem stresszeli a bevásárlás kínzó gyötrelme :P !

Ancsa, várjuk ám a tuti egyiptomi képeket-főleg, h kicsit lehűlt az idő!!!!

Ági, én azt hiszem,h el fog jönni a leszokás ideje, de lehet, h csak naív vagyok(sőt ez mondjuk biztos is :oops: ), jó biztosan rá kell segíteni majd :) .

Kép
seriff
 
 


Orsi, hogy-hogy nem passzol? A miénk keresztben pont belefér. :roll: Milyen hordozótok van? :roll:

Az Árkádban tényleg van, én ott már többször is szoptattam, Ikea-s feeling, van pelenkázó asztal is, meg egy fotel, amiben tök kényin meg lehet etetni a bébicseket. Hajrá, minden szuper lesz! Sokkal egyszerűbb, mint a kajás részlegen etetőszéket vadászni! :wink:

Hol vagytok csajok? Biztos mindenki mézeskalácsot süt..... 8)
Vendég
 


Serfi! De szép vagy az új avataron!!! Ez mikor készült?? Persze Hanna is szuperédes, de te....

Luca gyönyörű és látom új Benyó képünk is van!!!

Bocs, hogy így eltűntem, de ezerrel mennek a napok. Persze az uram ma sincs itthon! Hétvégén semmi időnk, jövünk - megyünk, vendégek vannak, vásárolunk Karácsonyra. (és még nem vagyunk kész...)

Múlt hét szupi volt, itt volt anyu pár napot, voltunk Mikulás partin - nagyon élvezték, főleg a Krampuszok tetszettek nekik. Teljesen jó műsor volt, tetszett a gyerekeknek. Névre szóló, kornak megfelelő ajándékokat kaptak - elég jót. Volt kakaó, kalács, tea és csokiszökőkút ( :shock: 8) ) amibe gyümiket lehetett áztatni....

Pénteken kiruccantunk a New York kávéházba egy puccos 5 fogásos vacsira - az uram főnökének búcsúztatója. A nagyszülők tették le a gepárdokat, szinte gond nélkül, bár a Zsombor csak a mamától volt hajlandó elfogadni a tejet, de aranyosak voltak.
Visszatérve az ünnepségre, olyan büszke voltam rájuk - élvezték, nem nyűgösködtek, nem sírtak, mindenkivel barátkoztak, mindenki el volt tőlük ájulva.

Ma kint voltunk Telkiben - a szokásos angolon, most menetek el a barátaink a házból, le kéne feküdnöm. Még képet próbálok felrakni.

Pussykám (31 :shock: )! Nem tudok semmit a barátnőmről, de ki van kapcsolva, remélem még ma megszületik a druszád. Vicces lenne. :lol:

egyelőre ennyi
pussz

Kép
diane
 
 

 
 

...és ki van egyenesítve a hajad???

Eszti, padlizsán (is) csúszott??? (ahogy szokott)

Fersi, én is vettem könyveket - brutál.

Ancsa, kis barátnőd már nagyon hiányol! Jut eszembe, valami tali???

pussz
diane
 
 


Kép

Kép
diane
 
 


Dia, látom nálatok is mennek a kopasz babák. Julcsi is él- hal értük. A mikulás ünnepségen az összes gyerektől összegyűjtötte.

Csajok, van egy olyan "idétlen" mikulásunk, ami zenél és a lámpát rángatja a kezében. És közben dzsingölbelezik. Szóval két napja folyamatosan hallgatjuk. Kezdünk az apjával meghülyülni tőle, de amikor ki akarjuk kapcsolni, mert azt gondoljuk most észre sem veszi, rögtön, rohan és hozza hogy indítsuk el. Úr isten, ha belegondolok, hogy karácsonyig ezt fogjuk hallgatni. (Drága anyósom ajándéka)

Kép
agianyu
 
 


Uramisten, ez az éneklő Mikulás szerintem minden szülő rémálma. Anyósok jól ki tudnak cseszni az emberrel. :lol:

Dia, hát gepárdok hozzák a formájukat, szájtátva a barátnőm valamire megint csodálkozik, kiscsávó meg már csak amúgy nagyfiúsan figyeli az eseményeket :)
Tali?Jó lenne, de egyenlőre meghalni sincs időm, persze nem mintha tervezném :oops:
Január? De én már nem mondok semmit :oops: Eszti már csak tudja...meg Bogi.

Szerintem az jó, ha még kopasz a baba, kinek jó az, ha a szájba kerül a haja? Aztán majd eljön az az idő is, amikor kifejezetten a hosszú hajú lesz a menő. Én mindig levágtam a hajukat, és megsértődtem, hogy nem nőtt vissza :oops: Gáz. Na mindegy.

Ú gyerekek, este rámentem az Iwiwre, és egy csomó embert bejelöltem, mintazt egyesek észrevehették :) Hihetetlen, mennyi régi ismerős. Kinek van erre ideje, hogy mindet megtalálja?!
Azé jó dolog, bár eleinte nem akartam csatlakozni.

Most futok, vacsit melegítek, Pussz
anniecoe
 
 


Serfi, kiszárított hajjal tök máshogy nézel ki, és csatlakozom, hogy szép vagy!
Neked meddig marad egyenes ilyenkor? Mert nekem az esti fürdésig :)
anniecoe
 
 


Hi,

Dia, volt és úgy is maradt 2 napig :lol: :lol: :lol: ....A szomszédban (Leonánál) készült, Mikuláskor. Csokiszökőkút :roll: 8) :lol: !
Zsombi, látom szemésznek készül, Panci meg hagyja, h gyakoroljon rajta :wink: ! Kopasz babák nálunk is menők!

Ideállt mellém Hanna és ezt mondta"Na ittvagyok" most meg lökdös" ana nem csücsül oda", úgyhogy pá!

Kép
seriff
 
 


Orsi, Lucácskának Sok Boldog Névnapot!

Kép
seriff
 
 


Boldog návnapot Luca babának!

Meddig bírja még a mikulás? Hát soha nem merül le az elem? Többször halál közeli állapotba került, már mély bariton hangon énekelt, majd megrázta magát, vagy Julcsi őt, és újra tisztán zenél!
Egyébként a lámpás karja már lenyaklott! Lehet hogy a picim akarta kicsavarni a kezéből. Meg látom a bőröve is eltünt, le is vetkőztette? Már a szemüvege is csálé, de zenél!!! Hurrá!

Kép
agianyu
 
 


Na egy kicsit tájszólásosra sikerült (návnapot), szóval névnapot!

Kép
agianyu
 
 


Orsi, hogy sikerült a bevásárlás vagy inkább afrikai szafari :wink: ? Rá tudtad tenni Lucit a bevásárlókocsira?

Ancsa, meglepődtem, h nem csak aznap estig maradt olyan, talán a villámzuhanyzás az oka???

Ági, örüljél már, h egy éneklő Mikulással megúsztad! :wink: :lol: (kaphatott volna zongorát is...ezt legalább el lhet tenni Karácsony után :wink: :lol: :P )

Többiek????

Kép
seriff
 
 


Lucácska, boldog névnapot!! :)

Megjöttünk egy jó kis zimankós sétából, jó hideg lett.

Csajok, fent van az indexen a lejárt és átcimkézett kaják listája, elképedve látom, hogy rögtön az első oldalon mindegyik termék bio. A biotésztától kezdve a liszten át az atyaúristenig. Szóval okádhatnékom van ettől a világtól. Most már semmit nem lehet venni???? :roll:
Vendég
 


Ági, tényleg és látták már anyósék Julcsikát???

Orsi, Luc mit kapott a névnapjára? Jól kitoltatok Vele, novemberben születik, decemberben névnap+karácony, aztán csaknem 11hónapig csitt(na jó gyereknap) :P :D !

Kép
seriff
 
 


Ja, fényképen meg videón. De most nehogy sajnáljatok. Inkább azon keseregjünk, meddig lehet még ezt az idilli helyzetet fenntartani.

Kép
agianyu
 
 


:lol: :oops: :lol:

Kép
seriff
 
 


Ne kenődj el, Esztikém. Nekem sose voltak illúzióim. És kábé ezért nem megyek biopiacra sem.

Serfi tényleg nagyon szép vagy. A hullámossal is , de ezzel a kiegyenesített hajjal végképp elveszted a kajla tinilány lukautodat.

Nem mentünk tegnap az Árkádokba. Jobb belátásra tértem, mert tőlünk nagyon messze van. És jól tettem, mert hallottam h iszonyt dugó volt tegnap. A Mamutba krúzingoltunk Lucácskával és tök megkönnyebbültem, hogy komoly előrelépéseket tudtam elérni ajándék ügyben.
Hú, asszem nehéz megszokni, hogy emberek kíváncsiak a gyerekemre. Benéznek a babakocsiba, direkt az ő kedvéért átfurakodik hozzánk, hogy mosolyoghasson, meg olvadozhasson. Megható nagyon. És fura. Nekem ezelőtt sose jutott eszembe ilyesmi.
Ma meg ikejáztunk. De a mamutos baba-mama szoba jobban bejött, ott nem volt olyan átjáróház.
Köszönjük a köszöntéseket. Hát igen, nem lesz hálás nekünk, hogy így egy helyre esnek az ünnepei. De talán mire felfogja, hogy hogy kitoltunk vele, addigra már talán nem lesz fontos. :lol:

Gracos az autósülése. De maj még egyszer kipróbálom, mert Ádám próbálta rá és megesküdött, hogy nem megy. Az orra előtt csak nem kezdem el ellenőrizni, így van-e. :wink:

Dia, olyan jó látni, hogy ekkorák már a gyerkőcök: Az enyém is pont ilyeneket fog tudni csinálni egy év múlva. Hamar elment ez az év,az első?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, sztem amíg benne élsz, nem érzed, h rohan az idő, csak amikor ott fújja a gyertyát a tortáján-na jó, csak imitálja a bolond szülők-rokonok által mutogatott szájmozdulatot-akkor döbbensz rá, meg majd ha visszanézed a képeket, h tavaly szilveszterkor , stb...
Még jó, h nem nyár van,mert még a lábacskáit is simizgetnék folyton az emberek :wink: :lol:

Kép
seriff
 
 


Julcsi imádta, amikor simizték a talpát. Úgy vásároltam fürdőruhát magamnak, hogy én a próbafülkében voltam , ő meg nyújtotta a lábát az eladóknak simire.

Orsinak alapvetően szép arca van, és bárhogy hordja a haját jól áll.
Nekem is kéne valami jó frizura. Most már elég hosszú, de nincs benne semmi extra, leszámítva pár ősz hajszálat.
A kajaügy az tényleg durva!

Kép
agianyu
 
 


na csak irulok-pirulok, úgyhogy ne dícsérjetek már tovább-bár bevallom állati jólesik :oops: :oops: :oops:

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

először is a pici Lucának kívánok boldog névnapot!!!
Orsi, legközelebb megbeszélhetnénk egy mamutos találkozót. mi pl kedden voltunk ott, és elég közel van hozzánk. Szóval ha van kedved az ünnepek után, a nyugisabb januárban, igazán találkozhatnánk akár ott is. Meg persze még bárkivel, akinek kedve van csatlakozni. :D Na??
ÉS tényleg őrület, hogy rohan az idő. ha jól számoltam Luca is tegnap már 6(!) hetes volt. Én meg már azon gondolkodom mikor kezdjem Blankánál a hozzátápit, mert ő meg már 5és fél hónapos. És nagyon boldog vagyok, h még mindig csak tej van, és őt is sikerült ennyi ideig csak szoptatni. (most simi a buksimra, mert ügyes voltam :lol: )

Serfi, ha megengeded, én is megdicsérem szépségedet. :wink: Bár, csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem is, göndörhajjal is ugyan ilyen szép vagy. Csak így nálad ez a különlegesebb. olyan, mikor mi begöndörítjük a hajunkat. :wink:

Ikrek továbbra is kedvenceim. Isteni a kép, amin "verekszenek". Megahogy a télapó műsort nézik!! :shock: Tényleg érdekes lehetett!! Dia, örülök, h tudtok menni szórakozni is néha mellettük.

Ancsa Drága! Képek? Ne dolgozz már annyit! Szegénykém, öszintén bevallom már attól elfáradok, ha elolvasom mennyi mindent csinálsz. :roll: Sajnálom, h nem leszel ott szombaton.

Eszti, elolvastam a kajákat, miután mondtad, h el lehet. Hát tényleg elég ro.adt dolog amit csináltak. Jól kibosszankodtam magam tegnap rajta. Ti karácsonykor otthon lesztek?

Mi velünk minden rendben. kisfiam kibékült teljesen az ovival. szerencsére most ott is sűrűbbek a programok. Ma reggel mikor kikiabált az ágyából, h nem akar oviba menni, csak annyit kellett neki mondanom, dehát ma kell vinni szaloncukrokat, h díszeket csináljatok belőle. jaa, akkor anyu siessünk!! Olyan ügyesen lehet már vele játszani. tegnap pl kiraktunk együtt egy 48darabos kirakót. persze a leggyakorigg még mindig az autós játék, és van sokszor ész nélküli rohangálás és ugrálás is ovi után itthon. Tuti be kell iratnom majd valami sportra, h levezesse a felesleges energiáit valahol, és ne rajtam. (de félve árulom el, a napokban a kedvenc játéka a baba. ez az Ő Bankája. Néha azt is meg kell szoptatnom! :shock: :shock: :lol: Ő meg büfizteti, pelenkázza, altatja. remélem hamar túl leszünk ezen a babázós korszakon)
Blanka, hát ő egy tündérke, szokás szerint. Most pont alszik. :lol: Már egyből hasrafordul ha lerakom. Játszik az elé tett játékokkal. Vissza még nem fordul. Szopi után elégedetten magyaráz nekem. Ha pusziljuk a nyakát, hangosan nevet. És annyira szereti a Petit. És a Peti is őt szerencsére. Nagyon édesek, mikor a Peti magyaráz neki, ő meg hatalmas szemekkel figyeli, és mosolyog a Petire. Hát ez szuper érzés.

És, hogy ne feledjem a kari ajcsik java része beszerezve!!!! Szuper érzés, lassan kezdek csomagolni.

puszi mindenkinek
tikata
 
 


Sziasztok,

az hogy van, hogy a göndörek mindig egyenes hajat akarnak, az egyenes hajúak meg mindig göndört. Én úgy imádtam volna csak néha olyan szép kis fürtöket, mint amilyen Serfinek, vagy mondjuk Ancsának van. :wink:
Ez az új avatar bájos, ez a szó jut róla az eszembe, de nekem nagyon furcsa, Serfi nekem fürtöske. :)

Csajok, én már tök várom a szombatot. Elsőként azért, mert veletek találkozom 8) , amúgy meg kíváncsi vagyok, milyen lesz.

Valakinek jön az ura? Mert az enyém ott fog ebédelni, aztán lelép Benyófival (az albérletbe).

Kata, tök idill, amit írtál, most kedvet kaptam még egy kispicúrhoz. Persze tudom, tudom, azért nem fenékig tejfel, de az érzés, amit írsz, arra néha már vágyom. De egyelőre persze még nem lesz kistesó, de azért örülök, hogy már van bennem vágy másik picurkára.

Orsi, ti végül jöttök szombaton? Olyan jó lenne. :)

Kata, nekem is marha közel van a Mammut, szóval egy januári Mammutos taliban én is benne vagyok.

Kari ajikkal én is elég jól állok, bár még van mit beszerezni, de az már nem vészes az eddigiekhez. Pedig nem is nagy dolgok lesznek.

Blanka mindjárt almaevő lesz, úristen....nekem még újszülött. Pedig már Luca sem az.... :lol:

Na, most menek valami ebédet készíteni - magamnak - minő luxus. :lol:

Még teszek két képet, apa bolondozott a fiával. :)

Pussz

Kép Kép
Vendég
 


Na hi, Eszti de cuki Benyó! emlékszem TP-nek is van síszemüvegs képe :wink: !Bár ha jól látom ez inkább vmi retro napgép!
Ja és dehogy akarok én egyenes hjat, csak megkérdezte a fodrász, h egyenesre vagy göndörre szárítsa, kérdeztem meddig marad egyenes, aszont tusolásig, vagy ködig, stb, így hát gondoltam lássuk, még sose volt ilyen! De ne félj, magamnak kiegyengetni nincs türelmem-meg megfelelő eszközöm sem, +még vagy 2 kéz is hiáynzik, úgyhogy marad a göndör-ja és lusta is vagyok.

Kata, simisimi! (bár ez Hannánál az esti,és most már du alvás előtti is :oops: , testápolózást jelenti :lol: )
Nyugi, normális, h Peti babázik, ez olyan,minthogy a csajok autóznak, hmmm?

Orsi, voltatok 6hetes kontrollon? Mármint Te?!

Kép
seriff
 
 


Kérem a tippeket, milyen nézés ez? :shock: :lol:

Kép

(a nyertes között komoly ajándékot sorsolok ki :wink: )
tikata
 
 


Kép

Kép
tikata
 
 


vmi kaja nem tetszik? enni kéne?

Kép
seriff
 
 


Kata, tippem: - Ilyen erős vagyok.
Gyönyörű a csajod, egyre szebb, csak ámulok. :wink:
Serfi, értem én. Nekem se lenne energiám bongyorítani.... 8)
Ja, ez retro napgép. :lol:
Vendég
 


na, Bali megnyomott valamit és minden elszállt... :twisted: :roll:

a lényeg amit írtam, hogy nagyon édesek a képek, Bencike haláli a szemcsóban (igazán szexi az a tapéta a háttérben), Blanka továbbra is gyönyörű, sztem valami modell lesz. Petya meg igazi bátyó módjára viselkedik. Azt viszont meg nem mondom, hogy mért grimaszol...én is kajára gondoltam. :shock: :)

Serfi, csatlakoznék az előttem szólokhoz, nagyon szépek vagytok a képen, és sztem sosem voltál kajla kamaszlány, mindig szép, bájos csajszi voltál.

Ancsa, végre hallani felőled, persze megint a szokásos hajtás. Picit nem tudsz lazítani? Karácsonykor otthon lesztek? Hol lesz a céges buli?

Ági, mi is kaptunk egy télapót(anyóstól), aki ugyan nem zenél, de ha látattok már giccset, akkor ez az. Majd csinálok róla egy jó kis portrét. Másnap persze leesett, és megskalpolta önmagát, úgyhogy sürgős agyműtétre volt szükség. Most szebb, mint új korában. :roll:

Pussykám, a te gyermekeidről már nem is áradozok, mert csak ismételném magam. Újfent köszi a briós tűzhelyet, nem is tudom mi lenne velem nélküled. :)

Rólunk annyit, hogy Szolnokon voltunk két napot fodrászolni, EKG-zni, a fogorvos persze elmaradt megint, lehet hamarabb kéne bejelentkeznem hozzá. :roll: Lehet sikerül megalkudnunk a fenti lakásra, persze semmi nem biztos, a miénket mihamarabb el kellene adni, aztán jöhet a mega felújítás szegény kis Ádámkának. :roll:

Jók legyetek, puszika!

Kép

Kép
babszy
 
 


Boguskám, itt is van egy fogorvos :wink: !

kata az előbb nem láttam Blankát, de gyönyörű!!!!

Kép
seriff
 
 


Esztikém, nagyon viccesek a fiúk. Ti aztán nem unatkoztok.

Kata, ez a kép Blankáról pontosan rád emlékeztet. Mármint arra a gyerekkori fotódra, amit már egyszer említettem. Neked is ilyen hatalmas szemeid voltak rajta.
Nagyon jó ötlet a mamutos találkozó. Szombaton lezsírozhatjuk. (Mer úgy néz ki megyek: 99%)

Tegnap voltunk Luca kontrollon én meg hétfőn megyek. Csajszival minden rendben. Illetve, a lábát kell tornáztatni, mert nagyon befel fordulnak a lábfejei. Azt mondták nem vészes. Tudtok erről vmit? Az a dévényi vagy milyen torna az erre való? (Ha jól emlékszem Kata, ti jártatokrá, meg még vki. Serfi?)

Tegnap egyébként nagyon kemény napunk volt. Este még lakógyűlésre is mentem és úgy felbosszantottam magam, hogy azóta se tudok megnyugodni. Sok öreg trotty, akiknek más programjuk sincsen csak ez, napokig készülnek rá és órákon át megy a meddő veszekedés. Most ráadásul a bőrünkre is ment, azért volt muszáj elmennem és bmeg, nem hiszem el, de egyszerűen nem szavazták meg a vízórás közöltség csökkentést. Tök feleslegesen van vízóránk. Nagyvonalúan felajánlották, hogy a ház kifizeti nekünk, amit már a vízműveknek leperkáltunk. Nem látok a dühtől.

Hú mennem kell, puszi

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Még nyertem pár percet a cumival.

Szerintem, Kata a kattintás előtt azt mondhattad: Na, nyisd ki szépen a szemed.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi, szupi, hogy holnap találkozunk. Benyófinak is befelé álltak a lábfejei, nekünk a dokibácsi megmutatta, hogyan kell néha kifelé nyomogatni. Én nem sokszor nyomogattam, csak ha eszembe jutott, aztán a kontrollon már nem volt semmi befelé álló lábfej.
A torna Dévény Anna féle, Diáék is jártak oda. Nagyon dícsérik, csodákat értek el nem mozgó babákkal. Sok ismerősömnél pár alkalom után már forogtak a babák (akik amúgy nem). Nem tudom, hogy ilyen lábfejjel kell-e menni.

Még emlékszem a régi lakásomban is voltak ilyenfajta lakógyűlések, ott is mindenki 70 felett volt, kivéve én. :roll: Szuper volt....
Vendég
 


Csajok, remélem jól éreztétek Magatokat tegnap! Én nagyon örültem, h találkoztunk!
csók S(k.t)

Kép
seriff
 
 


Én is! Annyira jó volt. Kár hogy így rohangáltam. De szuper volt. És mindenkinek olyan jó kedve volt. Ez szupi. Legalábbis akikkl én beszélgettem mindenki úgy tűnt elégedett, boldog ember. Lefoszlottak a verseghy rémséges árnyai.

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Sziasztok!

Mi most jöttünk a kórházból :cry: Petinek tüdőgyulladása volt :cry:

Kép
edó75
 
 


Osztálytali:

1166456685.22.zip

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 



Orsi
Kép
g-dorsi
 
 



Orsi
Kép
g-dorsi
 
 



Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Hálló, hol vagytok????

Kép
seriff
 
 


Pihenik a hétvégi o.találkozó fáradalmait. A képek alapján jó volt a hangulat :D
Tegnap vizsgáztam, 4-est kaptam. :D
Csütörtökön 3-ból vizsgázok (1 írásbeli két szóbeli), ezt idő és költségspórolás végett választottam így. De hát eddig a 3 tantárgyból öszesen tudok 4 tételt, azt is igen gyengén. Mi lesz velem. Abban bízok, hogy én tudok sokat dumálni. Persze ez az írásbelin kevés lehet. Na mindegy, szóval kérnék erős szorításokat csüt-re!

Kép
agianyu
 
 


Gondolod? Diával és Katával utolsóként is fél6ra otthon voltunk....(este)

Ügyes vagy, és csütörtökön is szorítunk mindhárom vizsgádhoz4

Tetszett ez a Csak szex és más semmi! És végre Hanna is hagyta, h végignézzem(aludt).Nem úgy szombaton, a Szombat esti láz után még vagy egy órát kukorékolt..... :roll:

Edó, de már jól van Peti?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!
Jövök mán egy kicsit, lazítok :)
Nem mindig dolgozom ám, csak sűrű a jövés-menés, intézkedés, merugye aki egyszerre mindent akar csinálni, annál ez az időhiány állandó.

Örülök, hogy frankó volt a tali, mindenki hogy kacarászik a képeken :)
Sajnálom, hogy nem voltam ott, de azért a mi bulink is kafa volt. Legjobb a vadrezervátum és a lávaköves masszázs volt. Ti már voltatok olyanon? Hát az valami isteni :lol: Én amúgy is egy majdnem mindig fázom típusú ember vagyok, úgyhogy külön jól esett, hogy a 60 fokos kövekkel simizett a néni. Még a lábujjaim közé is dugott apró köveket, és ennek ellenére le volt fagyva.
Aszonta reménytelen vagyok :wink:
Csak ajánlani tudom!

Eszti, Benyófi egyszerűen nagyon vagány abban a kegyetlen piros szemüvegben! És milyen kis fotogén! Esküszöm még élvezi is, ha fotózzák. Na majd lesz nemulass a csajoknak :D

Orsi, le a kalappal, hogy az alig 1 hónapos Lucával járod a Mammutot! Tisztán látszik, hogy nem vagy para anyu, mégha azt is hiszed magadról! :P

Gyerekek, nem találok a gépben képeket Egyipromról :oops: Pedig tutira vannak. Majd azé megnézem mégegyszer, otthon.

Edó, remélem, Peti kilábalt a tüdőgyusziból, és nem maradt utána semmi probléma!

Ági, küldöm a drukkokat csütire. Ha tegnapig 4 tételt igen gyengén tudtál, akkor mára ez a szám már 6-ra rúghat! :lol: persze nem akarrak lebecsülni, de gondolom Julcsit hidegen hagyja, hogy az anyja tanul.

Asszem mennem kell, dolog van!
Addig puszi!
anniecoe
 
 


Hogyhogy tüdő gyuszi? És ilyen hamar túl van rajta? Túl va rajta?

Hajrá a holnapi vizsgákhoz! Hú, én sose mertem ennyit egy napra vállalni. (Sose tudtam ennyit egyszerre tanulni)

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Na csajok megyek aludni, mert holnap kutya korán kell kelni, 6.30 kor indul a vonat a Keletiből.
Fosok a vizsgáktól. Továbbra is 4-et tudok, és beleolvastam a többibe. Julcsi nem viseli el, ha ülök szóval nem tudom hogy fogok a szigorlatra tanulni. De a holnapi nap külön izgalma, hogy apukám marad egyedül Julcsival egész nap. Na ez az igazi para.

De majd csak megoldják valahogy a dolgokat!

Kép
agianyu
 
 


Ági, szorítunk ezerrel!!!!(Apukádnak is, vagy inkább Julcsinak? :wink: Miattuk tényleg ne izgulj, a Nagyapák irtó leleményesek ám,és olyanokat találnak ki, h Te csak nézel, h mi van? Apukám elment Hannával a Domus CBA-ba, hazajönnek, Hanna közli, h "Mikkkulás énekel"mit? Nagyapa dudol, Hanna:"dzsingibelsz-dzsingibelsz")

Kép
seriff
 
 


Na itt vagyok megkönnyebbülten. A szóbeli 5 lett, a két írásbelit pedig kipuskáztam. Nem volt valami elegáns, ahogy a zoknimból vakartam elő a tudományt, de legalább hasznos.

Nagypapi minden képzeletet felülmúlt. És Julcsi úgy evett, mint a kisangyal.

Kép
agianyu
 
 


Ági, szuper vagy! ugye mondtam, h Nagyapa is az lesz :wink: !

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Ági! Gratulálok! Ügyi vagy!

Nem volt még nagyon időm visszaolvasni, mert egyfolytában mosok, főzök takarítok meg itt a karácsony.... Szóval Peti egyre jobban van. A múltheti hétfő, kedd nagyon durva volt, az ellenségemnek sem kívánom. Előtte héten is beteg volt a doki szinte kétnaponta látta, ilyen gyógyszer, olyan gyógyszer nem használt... nem tudta miért nem .... aztán múlt héten hétfőn elküldte röntgenre és kiderült hogy tüdőgyulladása volt, mondta doki hogy kedden vigyem neki a leletet, mire mondtam hogy még ma visszahozom! No vissza is vittem, írt fel neki injekciót, hogy este majd beadja neki, aztán Petinek felment a láza és lázcsillapítóval sem ment le. Naggyon csúnyán vette a levegőt, köhögött, hogy majd kiszakadt a tüdeje, rossz volt nézni :cry: :cry: :cry: Aztán bementünk a kórházba, végül is ott is fogtak, elmondtam, hogy mit kapott egy hétig és mit írt fel a doki a tüdőgyuszira. erre a kórházban azt mondták, hogy arra ez az injekció nem jó.Na itt eldurrant az agyam.. :arrow: most új gyerekdokit keresünk. szóval tt fogtak . hétfőn kedden nagyon magas láza volt fulladt, köhögött, hányt, stb, a jobb tüdeje totál tele volt, alig kapott levegőt (hétfőn hajnalban az ügyeletes gyerekdoki, azt mondta hogy tiszta a tüdeje és ez a köhögés a torkából jön....) Kapott egy csomó infúziót, antibiotikumot vénásan, meg szájon át is, meg még pár fajta gyógyszert. Most már egész jól van, szerencsére hazaengedtek hétfőn, hogy itthon gyógyuljon. Karácsony szigor itthon, nem megyünk sehová.

Jó készülődést még erre a pár napra!

puszi

Kép
edó75
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: