Új privát üzeneted érkezett!

Anyapoc :)

Írok példát: délutáni alvásból hamarabb ébred Bobó, leülök vele mesélni, mondókázni. Egy idő után Réka is ébred és odajönne, de Bobó tiltakozik, hogy nem jöhet, sőt durvul, ha olyanja van. Ilyenkor nem mondhatom Rékának, hogy "anya most nem neked mesél, hanem Borkának", hiszen igenis oda akar jönni és rosszul esne neki, ha elküldeném. (Én legalábbis nem érezném jól magam az ő helyében, de a sajátomban sem!) Mondjuk ő egyébként is olyan, hogy semmiből nem akar kimaradni. Ezért olyan nehéz az egész. Ha valami jót találok Borkának, akkor Réka is jönne, de akkor már Bónak nem tetszik, mert ő csak velem, vagy csak egyedül akarta csinálni. :roll: Olyan külön progi kéne, ami személyre szabottan tetszik mind a kettőnek és egyik sem érzi, hogy kimaradt valami jóból. Csakhát nem vagyok varázsló. :(

Egyébként nekem is mindig az szokott eszembe jutni, ha másnak van valami ilyen baja, hogy alábecsüli a gyerekek intelligenciáját, de most hogy nekem "fáj", nem annyira érzem ezt. :oops:

Na mék, mert mindjárt az asztal alatt vagyok.

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


hát biztos nem egyszerű ikrekkel... :roll:

A plasztik persze hogy ki van lyukasztva. Ezért gyerekekkel is könnyű ezen tanítani. Nekem fiaim teljesen jól tudnak már plasztikra, igaz ők már az aidán is túl vannak, kerettel.

Az RR-ben meg az a jó, hogy havonta egyet kell csinálni, az meg kb. 3-4 este alatt megvan. Na persze aki 5-6 (több) RR-ben is benne van... :oops:

Mák pedig nem tűnt el, csak a multin nyomul :D
C.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tűntem el, csak nem volt nagyon mit írnom és nem is vagyok nagyon hawai hangulatban ...+ valóban a multin is írom az oldalamat:), mert Cili megfertőzőtt és nagyon tetszik:):):):)...és közben ugyan azt megteszem Fanni körül amit amúgy is meg még varrtam is.:)

Ezt sikerült kihozni szombaton..egy kedves lánytól kaptam a mintáját:

Kép

Közben meg a kutyuskámat is varrogatom...

Ttimi megnéztem de nekem sajna csak jóval korábbi számaim vannak...ezt úgy kaptam, hogy olvasgassam...de megvallom őszintén :oops: :oops: :oops: ...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 

 
 

Brigi

Érdekes,amit írsz.Ez eléggé testvérféltékenység szagú... :roll:.
Bár nem gondoltam volna,hogy ikreknél ilyesmi előfordul.
Egy öteletem van még.Olvasd el(tudom,könnyű mondani,de szt sokat segíthet!!!) a Gyermekekre hangolva c. könyvet.Gary Chapman és R. Cambell írta. Nekem sokmindenben segített,bár mi nem vagyunk tk problematikusak.
Azt tudom elképzelni,hogy a két lánykád másként fogja fel a szeretetet és Boróka az,aki nem kellően érzi szeretve magát.Ez nem azt jelenti,hogy nem szereted eléggé,csak valószínűleg nem az ő "nyelvén" fejezed ki.Ha sikerül kiderítened a szeretetnyelvét,többet tudsz tenni érte.
Most ez jutott eszembe... :roll:



Mák

Tuti a szívecskéd :D!Szval hanyagolsz minket :(:(...


Nekem meg Fioona nyomán eszembe jutott,hogy csinálok az oviba egy ,a hét napjait,illetve az adott hónapot jelölő táblát,mert ezeket eléggé nehezen tanulják a gyerekek.most már csak ki kell ötölnöm,hogy is nézzen ki :roll:...


Pusz :)

anyapoc
 
 


Találtam ingyenes plasztik mintákat:

http://www.freepatterns.com/list.html?cat_id=8

anyapoc
 
 


Fioona

Itt van a 4 évszak plasztikból:
http://tinkbd.com/free99.htm

anyapoc
 
 


Sziasztopk!
TEgnap rendszer nem engedett írni.
Távirati stílus vagyok.
Érdekes,amit írsz.Ez eléggé testvérféltékenység szagú... .
Bár nem gondoltam volna,hogy ikreknél ilyesmi előfordul.


Szó szerint ez jutott eszembe.
Azt tudom elképzelni,hogy a két lánykád másként fogja fel a szeretetet és Boróka az,aki nem kellően érzi szeretve magát.Ez nem azt jelenti,hogy nem szereted eléggé,csak valószínűleg nem az ő "nyelvén" fejezed ki.Ha sikerül kiderítened a szeretetnyelvét,többet tudsz tenni érte.


Ez egybe vág asztrológiai tanulmányaimmal. :wink:

Timi a cikk 2.3. és 5. része megvan. Kell? Fénymásolva tudom küldeni posta címre.

Mák! Ez a keresztszemes magazinból van!!!! Nekem is megvan! Maga az újság is! 8)

Anyapoc! Tök jók a linkek! Csak a tavaszt nem értem. :shock: Az mi? :oops:

Ezeket is leghet plasztikból:

Kép

Kép

Kép

De valahol láttam Thomast is, nem képpként, hanem rendes játékként. Plasztikból persze. Csak nem emlékszem hol. :?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fioona

Jó a távírati stlíus :wink:!Ezek szt csak van abban a szeretetnyelvben valami :).

Én is találtam hasonló dolgokat,de az a havas táj FANTASZTIKUS!!!!!

A tavaszt és valami árvácskaszerű virágnak látom,én spec minden szirmát más színűre varrnám,hogy dekoratívabb legyen... :roll:
Most viszont elbizonytaladtom,mert nem tudom,hogy rendes keresztet kell-e csinálni,vagy csak szimpla öltést? :roll: mert mindenhol szimplát látok,de valszeg az is fér csak ki ....

anyapoc
 
 


Timi

Most néztem meg, a www.kismama.hu oldalon fent van az összes régi kismamszám és ahogy belenéztem,fent vannak ezek a cikkek.Havi leontásban le tudod hívni a cikkeket a kismamákból.Ha az oldalra mész,balra fent keresheted a régi számokat :).
Így egyszerűbb és tuti mindent megtalálsz :)!

anyapoc
 
 


Nem, rendes xszemek, annyi külömbséggel, hogy a hátoldalán is xszemben kell lennie. Mintha mindkét oldala színoldal lenne. :? Na, nem tudom, érthető e..... :roll:

Megyek, folytatom a fürdetést. :wink:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Igen,érthető,de az iszonyat meló :shock: !

Viszont láttam leírást,ahol csak szimplán öltenek,mint a gobelinnél... :roll: Akkor ez méretfüggő,vagy csak igényé :D?

anyapoc
 
 


Fioonaaaaa

Nézd mit találtam,ez az,amit Timi javasolt :)
http://www.angelfire.com/on/aaaaaaaaaah ... eason.html
A négy évszakra...nem találok kész képet,de szt nagyon jóóóó!

anyapoc
 
 


Anyapoc, Fioona :)

Én tudom, hogy féltékeny, csak az a baj, hogy nem tudom mit csináljak. A diagnózist már felállítottam, csak a gyógymód hiányzik. :( Erre mondta a barátnőm a külön progit, hogy hátha az segít, hogy csak rá figyelek.
Ma el is mentem vele külön (na nem egy programra, csak intézni a dolgokat). Odafelé nagyon lelkes volt, de a végére nagyon elfáradt. Aztán itthon ugyanúgy rosszalkodott. De persze egy alkalomtól ne várjak csodát. Rékát viszont nagyon sajnáltam, mert úgy nézett utánunk, hogy az leírhatatlan. Szóval nem vagyok elégedett.



Plasztik:
Valahogy engem ez nem lelkesít. Olyan mű hatása van nekem. Meg a széle miatt olyan, mintha nem lenne befejezve. De láttam az újabb képeken van, amelyiknek a széle is be dolgozva.

JÓ éjszakát.

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Anyapoc : nem hanyagollak benneteket csak nagyon megosztottam magam...attól, hogy nem írtam még képben vagyok, mert lvastalak benneteket, de sem az ikres témához sem a másikhoz most nem igazán tudtam hozzászólni...úgymond csak lesek mint a moziban...

A másik része...végülis nem titok és bármelyikünk járhat így ezért leírom...eddig is pocsékul aludtam, de most szó szoros értelmében mint egy kis bagoly hajnali kettőig fent vagyok, aztán meg totál nyugtalanul alszom...hulla fáradt vagyok...egész egyszerűen minden különösebb előzmény nélkül lezsibbadnak a karjaim de úgy, hogy fogni sem tudok velük és olyan mintha szétfeszülne a bőrőm...válltól indul a dolog...és rendszeresen éjszaka többször is erre kelek...sokszor azt sem tudom hol vagyok éjszaka, amikor ráébredek erre...kb. olyan vagyok mint egy holtkóros..ez július vége óta megy...akkor beszéltem a dokimmal és elmondta mi lehet az oka és hova kell majd elmászkálnom hogy ezt megnézzék...múlt héten eljutottam odáig, hogy ha most nincs rá valami megoldás összezuhanok és elmentem dokihoz...elküldött rötgenre stb...az okát már tudom, de hatásos és gyors megoldás nincs rá sajnos...és ez picit összetört, mert nagyon bíztam benne..szóval vacak a hangulatom...tornázgatok, kaptam izomlazítót és várom, hogy javulgasson...varrni sem nagyon varrok, mert nincs kedvem...ez a szivecske a kivétel volt...Ennyi az ok...

Brigi: egyébként szerintem (bár nincsenek ikreim, meg tapasztalatom sem ezen a téren) ez a külön program csak akkor jó ha mind a kettőjükkel megteszed...Végülis ha megoldható, hogy Boróka is jó progit kapjon addig míg Rékával foglalkozol és persze fordítva is (pl. nagyszülők, akik elkényeztetik), akkor tán annyira nem veszi zokon...Én talán minden héten egy-egy napot vezetnék be és mindegyiküknek egy-két órát...együtt beszélném meg a dolgot velük és azt hogy kié legyen a héten az első nap azt egyszerűen kalapba dobott célulákkal oldanám meg, ha csak nem ők javasolnák, hogy megbeszélték és a héten mondjuk Boróka legyen az első...Vagy lehet csak két hetente...de mindegyikükre kellene szerintem időt szakítani, hogy nehogy fordítva sikerüljön és mondjuk Réka zokon vegye és rendetlenkedéssel próbálkozzon...meg mondjuk esetleg Boróka azt gondolja, hogy na akkor ez mindig így lesz, hogy rosszalkodom egy kicsit és akkor mindent elérek anyánál...Persze ez csak egy vélemény volt...Szerintem muszáj lesz megosztanod magadat egy picit, hogy mindegyik anyukázhasson...mert szerintem minden gyerkőcnek szüksége van arra, hogy egy ici picit csak az övé legyen az anyukája..persze egy gyerekkel ez könnyebb...

Plasztik...nekem van 4 évszak variációban keresztszemesem...és egyforma méretűek is...csak papíron...majd megpróbálom lefényképezni...bár lehet valahol láttam is fent...

Kép

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!

Az előbb elszállt minden amit irtam :-(

Próbálom összerakni megint a gondolataimat :-)

anyapoc: köszi a linket, már el is kezdtem leszedni a cikkeket!!! :-)

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy előszedtétek a régi újságokat, nagyon rendik vagytok!!! :wink: De akkor igy le tudom tölteni a cikkeket. Most már jöhet a kiscsajszim hozzátáplálása :-)

fionna: a négy évszakos fáim még nem kerültek elő, de közben találtam mást :-) Most egyenlőre rakok fel fotót róla, de a férjemnek már kiadtam rövid határidőre scennelésre :-) Utána ha tetszik át lehet alakitani keresztszemesre.
Ime a képek, az egyik kicsit sötét, a másikon bevillant a vaku, de most nem jön össze jobb, de talán igy is látszik miről lenne szó :-)

Kép Kép

Timi



Kép
ttimi
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, de csak olvasó üzemmódban. Most elég sok mindennel kell foglalkoznom. Múlt szerdán Juditka elkezdte az ovit, így a reggeli és déli programom megvan. Nagyon várta már, hogy újra mehessen, most pedig várja az októbert, mert akkortól már ott alszik majd. Így Ferike déli alvása nem tolódik majd el. Hétvégén parkettáztunk, előtte már ki kellett pakolnunk a szobát, és még nem sikerült mindent a helyére tenni, az eltart egy darabig. Nekem elkezdődött a suli is, és jövő héttől nyelvtanfolyamra is mennem kell.

Juditkával tegnap voltunk néptáncon, nagyon élvezte. Csak Ferike volt szomorú, mert őt itthon hagytam Apával. Tavaly ő is ott volt és nagyon élvezte. Egy éves kora ellenére nagyon sokat tanult. Igaz még nem beszél rendesen, inkább a saját nyelvén, de próbálja mondani a mondókákat, énekeket, tapsol és üti a térdét azoknál, amiket Juditkáék úgy tanultak, és ő is próbál táncolni, ha nézzük a májusi fellépésüket. Így ma kénytelen vagyok vele menni, mert a kicsiknek (3-4 éveseknek) ma lesz órájuk. Nem mi leszünk egyedül, hogy kétéves a gyerek és már menni akar, hisz tavaly a tesóval együtt mentek ők is.

Valakinél kellett vagy kell szemüveg a gyereknek? Juditka múlt héten kapott, mert úgy néz ki kancsalít. Sajnos Apától örökölhette és mivel én is szemüveges vagyok ez nagyobb esély a szemüvegre. Gyanítom hogy Ferikének is lesz előbb utóbb, csak nála még nem tudják rendesen megnézni. Juditka elég jól viseli, de már alig várja hogy levehesse.

Bocsánat a kitérőért.


A szülinaposoknak így utólag is nagyon sok boldog szülinapot kívánok.

Gratulálok mindenkinek a szép elkészült művekért.

Én még csinálom az oviba szánt képet. Nem tudom mikor leszek kész vele. Remélem addigra a fényképezőgépünk is megjavul, vagy lesz helyette másik, hogy meg tudjam nektek mutatni majd.

Szép napot mindenkinek.

Judit
tapika
 
 


Szemüveg.

Nagyon óvatosak legyetek. A kancsalsághoz nem tudok hozzászólni, de a rövidlátáshoz igen. Én 9 évesen kaptam szemüveget, -0.5-ös lencsével. Mint a hülye éjjel-nappal hordtam, félévente-évente romlott fél-egy dioptriát a szemem. minden évben szépen hozzá is igazították a szemüveget, a következő évben újra és újra eggyel erősebb kellett. Most 36 évesen -9 dio-nál tartok. :cry:

tanulság: 1. nem szabad éjjel-nappal hordatni a szemüveget ilyen kis dioptriánál, a 11 éves fiam szemüvege (-05, -075) az iskolatáskájában lapul, és csak tanórán, moziban, színházban veheti fel.

Nem szabad engedni, hogy tökéletesen élesre hozzák ki a szemüveget. Van olyan agy (mint az enyém) ami nem tűri az éleslátást. Ezzel meg kell tanulni együtt élni. Nekem ez a -9 sem hoz tökéletesen éles képet, de nem engedek nagyobbat.

A baj az, hogy az SZTK-ban ma is éjjel-nappalra adták volna a gyerekemre a szemüveget, és csak a drága jó maszek doktornéni volt hajlandó elismerni, hogy az nemcsak felesleges de káros is.

Modern szemorvoslás = próbáljuk ki, hogy ezzel a lencsével jobb-e vagy azzal? :x :x :x

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Cili...hát ebben van valami amit mondasz...Mármint a nem kell állandóan hordaniban..

az utóbbi pár évben nekem is "sokat" (magamhoz képest) romlott a látásom...és leginkább érdekes módon az egyik szememre...Van nálunk ilyen kötelező szemvizsgálat a munkahelyen, mert ugye sokat monitor előtt dolgoztam (míg nem voltam GYED-en, bár nem mintha most nem ott ülnék:):):):))...Na ott minden évben egyre rosszabb és rosszabb lett az eredmény...és írtak fel szemüveget...amit használnom kéne...Hát megmondom őszintén nem teszem csak nagyon ritkán...mert homályosan látok időnként, de mikor nem vagyok fáradt akkor oly annyira tudok ezzel együtt élni, hogy szinte észre sem veszem a dolgot...Leginkább akkor szokott feltűnni mikor feliratok vannak egy filmnél és nagyon fáradt vagyok nem tudok már rendesen koncentrálni és nem tudom elolvasni, vagy ha esetleg valakit meglátok messze az utcán és nem tudom eldönteni, hogy most ő az-e akit ismerek vagy sem....vagy pl. ahogy mostanában rendszeresen összefolynak a betűk amikor olvasok neten...De igazából most kb. 2 éve mióta itthon vagyok nem érzem, hogy rosszabb lenne...

Tapika: Persze a gyerekeknél ez másképpen van mint a felnőtteknél...Mondjuk megmondom őszintén én elvinném legalább 3 különböző helyre mielőtt ebben döntenénk...mármint, hogy hordjon-e szemüveget vagy sem...mert ezt szerintem egy ilyen kicsi gyereknél olyan nehéz megállapítani..És itt korban most nem a saját lányomra gondolok..szerintem egy négy évesnél is nehéz....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!

Brigi

Lehet,hogy lassú víz partot mos,de nekem valahogy még így is rossz érzésem van,ahogy a soraidat olvasom.Rékának nagyon rossz lehet és még nem biztos,hogy értik,mire is megy ki a játék. :roll:
Azért ha gondolod,priviben szívesen írok erről a szeretet-nyelv dologról :).
Minden setre kitartás!!!!

Mák

Örülök,hogy azért vagy :).
Sajnálom a betegséget,remélem,hamar túlleszel rajta és jobban leszel kicsit :roll:....
Nagyon jó,amit feltettél a 4 évszakról...!!!!Én vevő lenbnék rá :):)!

Timi

Örülök,hogy segítettem :).
Ötletes a 4 évszakod neked is!Ha van mintája,arra is vevő lennék :)!

anyapoc
 
 




Sziasztok!

Ma kibújt a kiscsajszim első fogacskája!!! :-)

anyapoc: Ha megleszek a mintával majd küldöm! :wink:


Aki plasztikot akar rendelni, találtam egy helyet, ahol neten lehet rendelni, és talán nem olyan vészes.

www.kezimunkahaz.hu

Most tulajdonosváltás van, de irtam nekik, 1-2 héten belül újra lehet rendelni.

Timi



Kép
ttimi
 
 


Sziasztok!

Hú, de szuperek! Most nem tudok választani sem! Timi, a tied is nagyon jó, és könnyen tervezhető is. :wink:

Szemüveg. Ez komoly Cili!? Nekem most -4 körüli a szemüvegem, de megörülök, ha gyenge. Igaz régebben nem így volt, talán már elkényelmesedett. :( Apáé szintén minuszos, így nagy eséllyel pályáznak a gyerkőcök, ezért is örülök az infonak. :wink:

Dorának hatalmas gratula a fogacskához. Könnyen ment? Megviselte?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Anyapoc: priviben elküldöm a hivatkozását, hogy honnan tudod leszedni...mert nekem csak az újságban papíron van meg scannelni nem tudom, de megtaláltam fent neten a képet és a mintáját is.

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Fioona :)

Ha még nem választottál évszakost!

http://photofile.ru/users/mimimira/3055 ... nImageLink

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Anyapoc :)

Minden jó ötletnek örülök, úgyhogy jöhet a privi.
Majd alkalomadtán írok a lányról kicsit többet, hátha úgy könnyebb okosat mondani, de most éppen idővel nem állok valami jól.

Puszi,

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


fionna: szerintem jól ment a fogzás, nem volt sirás, csak pár napja egy kis hőemelkedés, meg kicsit nyugtalanabb éjszakák, de azt orvosoltam azzal, hogy beraktam a csajszit magunk közé a nagyágyba, igy rögtön kéznél volt minden (simogatés, cici :-))
Szóval ha mind ilyen könnyen jön, akkor nagyon szerencsések leszünk :-)

Timi



Kép
ttimi
 
 


Sziasztok!

Mák

Köszi a linket!!!Most aztán győzzek válogatni! :wink:

Timi

Gratulálok a fogacskákhoz,jó korán kezditek :)!

Brigi

Privi ment :)!

Fioona

Asszem Mák is itt kutakodott,találtam egy olyan albumot,ahol csak ilyen évszakos keresztszemesek vannak :)!
Győzz mazsolázni most te :D!
http://photofile.ru/users/bbelinda/2282 ... 5/#breadcr

anyapoc
 
 


Anyapoc: Én végignéztem az albumot . Nagyon jók!!! :-)
Holnap le is szedegetem őket :-) Hogy mikor és melyiket csinálom meg még nem tudom, de előbb utóbb biztosan meglesz valamelyik! :-)

Timi



Kép
ttimi
 
 


Timi

Kb én is így vagyok vele! :D:D:D
Na de van időnk,mint a tenger :D!

anyapoc
 
 


Anyapoc:;) több szem többet lát én akárhányszor kutakodó helyre tévedek mindig látok valami újat..:)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


BEKÖLTÖZTÜNK!!!!!

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Mák

Így van :).Csak nekem nem mindig van türelmem :wink:!

Brigi

Szuper!!!!!!Gratulálok!Majd gyere képekkel :wink:!

anyapoc
 
 


Sziasztok :D

Bocsi, hogy ilyen sokáig eltűntem, de szarakodott a netünk. De legalább haladtam a hímzéssel. :wink:

Most rövid leszek, mert már 20 perce írok és egyszer csak eltűnt az egész (írás közben) és baromi pipa lettem, szóval csak a legfontosasbbak.

Brigi
Gratula a beköltözéshez!!! Végre!!! Azért képeket én nagyon szívesen nézegetnék! :wink:

Fotót majd hozok az épp aktuális munkámról, de persze megint nincs feltöltve elem, így mikor lenne időm sem tudom elintézni amit szeretnék a fényképezőgéppel. :?

Mindenkinek puszi, majd még jövök (ha a net is hagy!).

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Mindjárt nézem a linkeket! :D Igéretes a lelekesedésetek. Tiszta karácsony. Amúgy is annak a lázában égek. :lol:

Brigi! Éljen, éljen, éljen!!!!!!!!!!!!

Kép

Itt tartok. :oops: 8)

Nekünk is nyűgös napok vannnak. Oli éjjel ébredezik. :roll:
Ember túlórázgat. :cry:

Megyek mazsolázni. :lol:

Puszi!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Brigi, te milyen fonállal ugortál neki a macsekos képnek?

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy az a bizonyos oldal!
Nekem miért nem jutott eszembe beírni a keresőbe, hogy season? :shock: :oops: :oops: :oops: :oops:

Én meg egyik Oli altatós éjjel ezeket találtam:

Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Persze majd hozok képeket! Tegnapelőtt én is úgy jártam, mint Orsi, akarok képet csinálni a csajokról, erre nincs is benne az elem! :oops: Aztán gondolkodhattam, hogy hetekkel ezelőtt, hová tettem a töltőből. :roll: De megvan!! Szerencsére.

Fioona :)

DMC-vel csinálom. Nagyon eszi a fonalat egyébként. Van olyan szín, amiből tuti legalább kettőt el fogok használni, ha elég lesz egyáltalán. Én hetek óta elő sem vettem.

Mi ez a karácsonyi láz? Ezzel kész akarsz még lenni? Nem lenne semmi! Én már a jövő karácsonyban gondokodom.

Anyapoc :)
Link szuper. A privit megkaptam. Még nem jutottam a megvalósításig, de igyekszem. Csak ez a sok munka ne lenne (bár jó, hogy van, mert akkor meg pénz nem lenne :roll: :roll: :roll: ).

Puszi mindenkinek!

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Sziasztok!

Gyorsan elmesélem(hátha okul belőle vki :D),hogy Villő csütörtökön a frászt hozta rám,mert lenyelt egy fémgolyót :shock: .
Az ügyeleten nem tojtak be,mikor telefonáltam,azt mondták,hogy vigyem be a balesetire (először el sem akarták hinni,hogy lenyelte...).Nem akartam blindre menni,így telefonáltam -volna-,ha sikerül idegességemben megtalálni a kórház telszámát(este 9 kor!!!9,így a barátnőmet riasztottam,aki ott dolgozik.Felhívta a gyerekosztályt,ahol azt mondták,ha nem a légútba ment(márpedig nem,mert nem köhög,nem fullad),akkor nem szükséges bevinni,várjuk az eredményt alul...Persze baromira nem nyugodtam meg,így éjjelre magam mellé vettem,de másfél óra után feladtam,mert anniyra hrokolt,hogy nem tudtam tőle aludni!!!!Így visszavittem a helyére.
Másnap vittem anyumhoz őket,mert sulis napom volt,anyum viccelődve mondja,hogy vasszöget csinált ebédre :?...
Végül szombaton kaptam suli közben az sms-t,hogy megtörtént a golyószórás :D!



Avocado

Várjuk a képet :)!

Fioona

Ilyen középkori ruhás nőcis kpéeim vannak nekem is,elküldjem a mintát?
Azért haldsz Te rendesen :wink:!
Nyügi :(...jön a telihold :roll:

Brigi

Várjuk a képeket tőled is :).
Nyugi,nem kell elrohannod a dolgot,csak figyelgesd :wink:!
Amúgy meg szívesen,ha tudtam segíteni!!!!!

Na most megyek,mert ramazuri van.... :?

anyapoc
 
 


Sziasztok :D

Csak beugrok, csináltam fotót, íme:
Kép

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Orsi wow :wink:!

anyapoc
 
 


Anyapoc
Köszi! :D Igazándiból nem jönnek ki így jól a színek, halványabbnak látszik a fotón, életben a színek is sokkal élénkebbek.
Annyira érdekes, hogy ezzel most milyen gyorsan haladok, a MP Titkos kert meg mennyire lassan akar elkészülni. :roll:

Orsi

avocado
 
 


Orsi

Az elős nagy intenzitás szt minden mintánál így van :).bele vagy szeretve,szeretnéd minél hamarabb megcsinálni,aztán a végére a szöszmötölés már uncsi :?...Én legalább is így vagyok.Amíg a minta könnyebb,gyorsan haladós részét csinálom,tök látványos,meg minden.Aztán jönnek a kevésöltéses színek,macera a többszínű öltésekkel stb...Hát ott csomszór hamar elfáradok és lerakom :?...
De előbb-utóbb elkészül mind :D!

anyapoc
 
 


Sziasztok Csajszik'

Hát elkezdtük az ovit!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A múlthéten mentünk volna elösször, de manó vasárnapra benáthásodott. Így kaptunk 1 hét hosszabbítást amit igazából nem is bántam. Mint ha így lett volna megírva.
Most hétfőn viszont kezdtük a beszoktatást. Még egész jól mennek a dolgok, igaz ma még csak kedd van, de a mamának már azt mondta, hogy elösször oviba megy és utánna megy mamázni. Nálunk a beszoktatás úgy történik, hogy anyukák nem maradnak ott és a gyerköc elösször 1 órát és mindennap egy kicsivel többet van ott.
Mivel én is elkezdtem dolgozni, így reggel viszem és amikor mondják megyek érte.Az ebéd és a délután a mamánál van. De a pénteket kiharcoltam magamnak, így pénteken délelött ovi ebéd apával és kettesben megyünk haza délutáni tentére. Na most ennyi. Megyek érte mert mamáék közben szétverték a füröszobát és áll a por mindenhol.

Anyapoc: Tudom nagyon megijedtél vagyis gondolom, de nagyon jóóóóóóóóóóó sztori volt a golyószórás. :D :D :D :D

Most lépek, majd jövök holnap is. sziasztok.

Kép



móni
bedmona
 
 


Móni

Örülök,hogy jól sikerült az ovizás :):).Sajnálom a náthát,de tuti mindennek van oka :wink:!
Otthon dolgozol?Mintha ez rémlene...gondolom ezért tudsz érte bmikor menni.
Jó fejek a nagyiék,hogy elvállalják délutánonként! :)
Óóóó,azért csak az első ijedség volt nagy,amúgy így vissza gondolva tényleg jó a sztori :wink:!

anyapoc
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sajnos elszóltam magam a jó ovikezdésről mert ma reggel sírva ment be Levi a csoportba. Persze jött egy másik kisgyerek is aki látván Levi sírását ő is rázendített. Az óvonéni már talpraesett volt mert rögtön felkapta és bevitte őket. Hát azért sajnálom szegénykémet. Talán ez az esső ami kiválthatta nála..... nem tudom. De az óvonéni sincs jó helyzetben két-három síros gyerekkel nem lehet könnyű.
SAjnos éjszakánként rosszul is alszik már vagy 2 hónapja, rendszeresen jön át hozzánk. Szerintem fél + az új helyzet az ovi.... gyanítom hogy ezek előjönnek álmában és nehezen dolgozza fel az új körülményeket és szokásokat. Ma veszek egy vastag szivacsot és beköltözöm hozzá éjszakára, hogy legalább ne keljen ki az ágyból így talán biztonságban érzi majd magát és elöbb-utóbb megszokja a dolgokat.

Ha valakinek van valami tanácsa szivessen meghalgatom.

Anyapoc: Sajnos nem otthon dolgozom, de mivel családi vállalkozásunk van ezért tudok könnyebben mozogni mint más.
Szekszárdtól 10 km-re lakunk,de Szekszárdon van az üzletünk, ovi, dokinéni, mamáék. Viszont semmi pénzért nem költöznék be Szekszárdra.

Na ,megyek dolgozgatok.

Kép



móni
bedmona
 
 


Hahó!!

Most jöttem a fogorvostól, gondoltam benézek még egy kicsit. 8500 pénztől szabadított meg a dokinénim.

sehol senki??? :( :(

Na vissza jöttem pár szóra. 11-re mentem Leviért és kérdeztem az ovonénit, hoogy meddig tartott a sírás. Azt mondta semeddig. Szinte már abba is hagyta ahogy bementek és foglalkoztak valamivel. Mikor mentem érte akkor mentek ki az udvarra és meglátott, örült. Kérdeztem, hogy jön- e haza vagy kiszeretne menni ő is. hát persze hogy ő is kiment még az udvarra és így még félórát maradt.
Kiváncsi leszek a holnapra.

sziasztok majd jövök holnap is.

Kép



móni
bedmona
 
 


Móni

Hűűű,de szép áron dolgozik a fogorvos...bár ha maszek és igazán jó,akkor szt nem vészes...persze attól függ,mit csinált :D!mondjuk egy komplett fogsor ennyiért... :wink:!
Örülök,hogy megy az ovi,nyugi, a sírás csak neked szól és addig a 2 percig,amíg hallod :wink:!Az én lányom is ezt csinálja,pláne,ha kevésbé kedves gondozónéni van reggel.De nap közben kutya baja.Mikor megyek,már bolondozik :D!
Elhiszem,hogy jól érzitek magatokat Szekszárd mellett.10 km nem távolság :).
Mit vállalkoztok?...ha nem vagyok indiszkrét... :oops:

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Tegnap este elkészültem a vidám állatkert sorozatom első darabjával. Már csak keretezni kell :-)

Most jöhet a magasságmérő! Kész akarok lenni vele mire feláll a kiscsaj :-) Bár amilyen lusta talán van még időm :-)

Kép

Timi



Kép
ttimi
 
 


Timi :)

Ez nagyon aranyos!!
Szeretném elkérni tőled ezeket! Lehet?

palotas.brigitta@gmail.com

Köszi!

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: