Új privát üzeneted érkezett!

...no, ide feldobtam pár esküvői képet, de gyorsan nézzétek meg, mert le fogom szedni:
http://babanet.hu/album/main.php?album=4189&page=4

Vic
vic
 
 


Jelentem én már megnéztem!

Milyen szép ruháid voltak!!! Két összeillő ember ... Szépek vagytok és csinosak! Kép Kép Kép
orsi17
 
 


Igen! Igen! Megyünk Zita, csak legyen már tavasz!!!

Kép

puszi
orsi17
 
 

 
 

Zita azt hiszem azt még nem irtam, hogy miskolc, mert én odavalósi vagyok. 99ben költöztem pestre kipróbálni magamat. Itt ragadtam.

... ez is hipp-hopp dolog volt az életemben ...

Mostmár kezdek megijedni magamtól Kép
orsi17
 
 


Halihó!

Vic nagyon szép menyasszony voltál! Azt hiszem nem mondok újat: a csokor is csodaklassz! A koszorúslányok mind egy színben nagyon tetszik! Kép

Most már akkor én is beteszek egy közelebbit, itt a csokor is jól látszik. Egyszerű volt nagyon.

De menjünk inkább időrendben, pici Hajni:
Kép

Anyukámmal:
Kép

Koszorúslányaim:
Kép

5 éve a keresztlányunkkal:
Kép

Azóta volt még rövidebb a hajam, olyan Erős Antóniás féle, de megnövesztettem újra Kép
tigribigri
 
 


SziasztokKép

Ági vanKép csak zajlik az élet körülötteKép

Valentin napop tul vagyunk, nálunk apája nem komálja igazán ezt az átvett szokást, de azért meglepett egy virággal és egy szivalaku doboz ferrero rosherrelKép tőlem sütit kapott meg két dobozos sört, erre futotta a millió dolgom mellettKép
Dani mostanában elég rapszódikusan alszik, de ez tuti a fogainak köszönhető, éjszaka 4-5 ször kell és szopizik, már tiszta zombi vagyok tőle, reggel meg 7 után nem hajlandó már aludni, nah képzelhetitek hogy mennyire vagyok friss és fitt, mint egy jól sminkelt hullaKép Napközben meg egy óránál többet nem alszik, azt is csak akkor mikor már feldöl játék közben. Az evés is krimi, reggelire egy fél zsemlénél többet nem eszik meg egy kis felvágottal, tizórai egy kis doboz danonino, ebéd három kanál főzelék, uzsonna valami gyümi, de egy max egy fél, egészet még nem volt hajlandó, vacsi meg amit épp eszünk, abból valami kevés, mondjuk cicizni cicizik , de azt is egyre kevesebbet mostanában nappal, átrakta éjszakára magátKép Erőltetni semmit nem erőltetek nála, a reggelit pl, tálcára rakom neki, felvágom kis falatokra és annyit vesz belőle ami kell, mikor már végképp nem érdekli, akkor teszem el, ebédnél meg azzal jelzi hogy nem kell több, hogy a bevett falatot visszalöki a nyelvével.

A legújabb tudománya hogy mostmár az étkező asztalra simán felmászik a szék segitségével, hogy ezt honnan szedte nem tom, mert még egyikünk sem ült az asztalközepénKép lassan mindent a plafonra fogok szerelni, azt még nem éri elKép
Harapás és marás még mindig porondon van sajnosKép Viszont ami édi, hogy folyton etetni akar minket, amit egyikünk ad neki ételt azt viszi a másikunknak és teszi a szájába, mondjuk van amikor utána nyul az ember szájába és leleltározza hogy ott van e mégKép
Nah ennyit rólunkKép

VicKép
tessék csak beszámolni ám minden apróságról, nem elhallgatni itt bármit is, irgum burgumKépKép
Nagyon csini mennyasszony voltál ám, és helyes ám a kispapi isKépKép

ManókaKép
Jó ágy vételt nektekKép Ti is nagyon szépek vagytok az esküvői képenKépKép
Imike szerinted mennyire fogta fel már hogy tesoja fog születni, tudom hogy lüke a kérdés, csak kiváncsi vagyok, hogy mit érezhet belőle egy ekkora gyerek.
Hm meztelenül rohangált a fiatalur a konyhába hogy kaki kupacokat kellett takaritani?? vagy akkorára sikerült az alkotás hogy kijött a pelusból?KépKép
Dekupira most nem sok időm van, meg az ihletem is valahol a pincébe van számüzveKép de azért szorgosan olvasom a többieket hogy ki milyen szépet alkotKép

OrsiKép
Munka miatt költöztetek fel annak idején ide a dzsumbujba?
Jut eszembe ha megtaláltad a teregetős mosogépet akkor feltétlenül szólj, de az igazi az lenne ha olyat találnál amelyik kivasal is és behajtogatja a ruhát a szekrénybeKépKép

HajniKép
Az az igazi ha valaki szivvel lélekkel végzi a munkáját. Anyum is ezt tette mig dolgozott, nővér volt, kell hozzá a hivatás tudat, mert ugy mint nálatok emberek élete mulik rajtuk.
Alexa fogacskái??
Nálunk most 4 jön egyszerre és ez tuti sok szegénykémnekKép


Esküvőről fotot nem fogok feltenni, az exeseket számüztem valahova a pincébe, kispapival meg nem akarunk összeházasodni, jól vagyunk igyKép én már voltam egyszer menyasszony, nekem elég voltKép Félreértés ne essék, nagyon jó lagzink volt, szép esküvővel, a csokrom még megvan, már 15 éves.

Legyen gyorsan tavasz, hogy mehessünk ZitushozKép

ZitusKép
Jajj de jó hogy Matyi meggyógyult. Az alvás nem alvás már kevésbé jóKép nagyon megértelek, mert Dani is valami hasonlót müvel, nem kellemes hogy az ember nem tud pihenniKép
Az tök jó hogy már hiv titeket, nálunk max ha nagyon akar valamit akkor odajön, megfogja a ruhámat és huz maga után, mondjuk már ez is valamiKép

NAh most dugultam mert apa már ferde szemmel pislog felém, meg megjegyezte hogy önéletrajzi regény irok???KépKép

puszi
Ági

Ui: zuhog a hó, minden fehér, holnap ha eláll egy kicsit megyünk szánkázni, csudijóKépKép JAh apa még egy beszólása: az időjárásra tekintettel a bkv a mai sztrájkot áttette holnapraKépKép holle anyó is béremelésért sztárjkolKépKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Folytatom...
Alexa hiperhisztis volt ma Kép

Zita a programoktól függ, hogy mennyi idő alatt lesz kész a kenyérke. Talán az átlag olyan 3 óra.
Be kell készíteni a hozzávalókat, kiválasztani a programot, a színét, a kilót és már dagaszthat is. A miénk Hauser 644-es. Eddig simát, franciát, teljes kiörlésűt, rozsosat, banános-csokisat készítettem. Annyi gondja van ennek a típusnak, hogy nem csipog, amikor a magokat bele kell szórni, pedig írja a használati. Nem nehéz egyáltalán, csak nagyon figyelni kell az arányokra. Én speciel meg tudok őrülni a ml és a g állandó kutyulásától a receptekben, de egy matektanárnak ez nem lehet probléma Kép
Holnap kipróbálom milyen kalácsot süt...

Matyi és Alexa távpartyzik? Kép Szép mondhatom! Alexám egy pár perce eljátszotta a hattyú halálát és kiabált, hogy ciciiiiiiiii! Kép

Orsi a Vibrucol meddig szoktad adni? A Germicidet már más is emlegette, de ezt receptre írják, ugye? A mi dokinénink nem ezt a fajta lázcsill. ajánlja.
Tápszeres-nem tápszeres dologba felesleges is belemennünk. Láttam már állandóan beteg szopis babót és fordítva is minden varriációban. Nem feltétlen függ minden a tápláléktól, de ez csak a szerény véleményem...

Vic ezt a "nemhívtálmegazesküvődremegvagyoksértődve" dolgot ne is részletezzük, mert utálom az ilyen rokonokat. Sajnos nekünk is voltak ilyenek...
Én azért apának tegnap összedobtam egy Bailey's-t féligmeddig Valentin napra, sőt a nagy ellenző küldött nekem egy Valentin napos MMS-t Kép

Ötlet jó, bár egyelőre nem tom' hogy tudnánk kivitelezni, mármint a teszteket, időhiány ugye Kép
A talis ötlet is szuper, mi mennénk!

Ágiboszi puszi, gyógyuljon hamar az az újra bibis láb!

Látjátok milyen gyönyörűen esik a hó? Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Kép
tigribigri
 
 


Na még egyet hozzászólok, aztán tényleg megyek Kép

Ágiboszi mintha Alexáról írtál volna az előbb, pedig a fiadról meséltél! Kép
Napok óta gyanús nekem, hogy a lányom, aki egész jó evő hírében állt, nem igazán komálja már a bébikajcsit. Ma alig evett valamicskét, leginkább csak gyümölcsöt kajcsizott, meg cicit. De még az sem kellett neki, amit én ettem. Bízom benne, hogy a fogacskák miatt van.

Jó éjt!
H
tigribigri
 
 


LemeradtKép

Likas az agyam.
akartam irni hogy nekem is van kenyérsütőm, de már vagy tiz éve, annak idején nagyon sokat használtam, mostanában egyre kevesebbszer veszem elő. NAgyon sok fajtát csináltam belőle, de nekem legjobben a rozsos és a francia jött be, azokat szerettem, meg sok magot tettem bele mindigKép

HajniKép
Az enyém is ha jól emlékszem hauser márka, valami bredmaker a neve, ugy néz ki mint az artudetu (ar2de2) a starwarsbólKépKép
Erősen gondolkodom hogy ezek a manók összebeszélnek a hátunk mögött hiszti ügybenKép

OrsiKép
tápszer-anyatej, szerintem a legnagyobb lükeség állandó konfliktus gerjeszteni a két tábor között. A legtöbb anyuka szeretne szoptatni, de ha nem jön össze akkor nem jön, ezért senkit sem kell keresztre fesziteni, a tápszereket is ugy készitik már manapság hogy a legjobb dolgokat tartalmazza a babónak. A betegség egészség dolog meg szerintem genetikai adottságok határozzák meg a legföképpen. Láttam már anyatejes folyton beteg babát és makk egészséges tápszerestKép

mostmár tényleg megyek, apa elaludtKép igy nem hiszem hogy egyhamar lesz tesója DaninakKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Hűűű, hogy beindultatok!!!
Holnap bővebben írok, most visszaolvasok (ezt is megérjük, hogy vissza kell olvasgatni, hogy utolérjelek TiteketKép). Holnap korán reggel/hajnalban indulok, sulinapom van. (persze kinek mi a korán, nekem a reggel 1/2 8, az hajnali időpont)

Itt még mindig szakad a hó, nagyon szép így idebentről, de inkább legyen már tavasz!!!!

Puszi,

Vic

Ui.: Ja, a teszttel kapcsolatban: én a mi esetünkben nem konkrét tesztre gondoltam, hanem érdekes/amolyan utánajárós/becsapós stb. kérdésekre. Bőven elég 1 kérdés, de az jó nehéz legyen.
vic
 
 


Sziasztok,

Ági,
nem Imiklről írtál véletlenül? Nem csak a nemevés, de az asztaé tetején való játék is pontosan ráillik. Igaz, itt már nincs cici, helyette reggel, és este is nagy üveg táp van, amit belakmároz, de gyébkéntKép siralmas. Nosztalgiával emlékszem azokra az időkre, amikor megevett egy junior menüt, aztán 2 danoninot.
De, sztem unják az evést, legalábbis ez a fiú akkor is jűtszani szeretne, így néha már úgy eszünk, hogy ő jön- megy, én meg etetem. Tudom, hogy ez olyan nem jó, mint a tvs elalvás, dehát mit csináljak, én nem bírom a hiszit.
Puci fenékkel közlekedett, mert nálunk mostanság a pelusozás is 2 fázisban megy, először le, ő el, aztán kis pihi, elkapás, és bepelenkázásKép

Hajni,
tetszenek a képek, de muti olyan rövidet isKép
A tűzoltós dolog igazából nem volt komoly, azóta sem említette,sztem szereti ő a munkáját annyira, hogy nem hagyná, meg ezzel jobban is keres, csak kicsit kivolt, de ez van mindenhol sztem.
Most, hogy nem dolgozok, nekem is nagyon hiányzik, persze, mindig is szerettem, csak néha, amikor pl 5 hétig kellett napi 12 órát menni, akkor sokat gondoltam a gyeses időreKépKép

Vic,
nagyon szépek vagytokKép De olyan jó képeket tudsz feltenni, pl a menyecskeruha, és a fellépős képek, a sminked is olyan jól látszikKépKépKép

Most nem bírok többet írni, meg Imi is követeli a gépet, ne haragudjatok, jó éjt mindenkinek

manóka

manóka
manóka
 
 


GYERTEK, GYERTEK ÉDESEIM! NAGYON VÁRUNK ÁM TITEKET, AMINT FELOLVAD! OLYAN KÍVÁNCSI VAGYOK, HOGY MILYENEK LENNÉNEK EGYÜTT A MANÓK ÉS HÁT VELETEK IS SZERETNÉK MÁR MEGISMERKEDNI!!!!
A babaszobán megismerkedtem 3 anyukával, velük taliztam a nyáron elmentünk Igalra, szuper volt, bár érdekes, hogy ketten olyanok voltak amilyennek elképzeltem, az egyik anyuka pedig az írásaihoz képest sokkal lányosabb, azaz vidámabb, lelkesebb. Rólam meg azt mondták, hogy szófukar vagyok a leveleimhez képest. No majd meglátjuk!

"Ági,
nem Imiklről írtál véletlenül? Nem csak a nemevés, de az asztal tetején való játék is pontosan ráillik."-idézem Manókát, mert nálunk is pont ez a helyzet. A konyhaasztal a rajzasztal, tök jól elvan ott, amíg én mosogatok vagy összeütök valami kaját. Bár ami igaz az igaz, mi se szoktunk a tetején ülni, tehát nem tőlünk tanulta!

Evés-nem evés: vannak napok amikor alig és vannak amikor elég jól összekapja magát, úgyhogy ezért már kezdek nem raplis lenni.

Szopi-tápi: nos egyetértek Ágival, szerintem se ez határozza meg, hogy ki betegeskedik és ki egészségesebb. Matyi nem volt beteg decemberig, aztán most behozta azt a 15 hónapot.

Nagyon jók a képeitek Hajni, de tényleg én sem bírlak elképzelni rövid hajjal. Mutiii!

Vic: nahát tényleg csodaszép volt az esküvő, nemhiába készültetek fél évig rá. A mienk is készülődős volt, de leginkább a főzés terén, mert az egyik sulis szakács főzött a fiával és egy szabadidőparkban voltunk- a jó idő reményében. Nos, az esküvő előtt és alatt zuhogott, de aztán estére csudajóidő lett. Igaz így kinti képek nem készülek, pedig ugye július 21-én volt. Ellenben ugyanezen év októberében volt a nővéreméké és náluk 7ágra sütött a nap. Képek? nos rondák lettek a digivel, úgyhogy majd beszkennelek hétvégén és skkor teszek fel, az unokaöcsének van. Viszek majd pár fotót és akkor rátok zúdítom!

Orsi: kösz a tippet a germiciddel, ki fogom próbálni. Most elaludt szépen 22.30-kor, kíváncsi leszek hogy alakul az éjjel. Már azon is gondolkodtam, hogy lehet, hogy ez a hol meleg-hol hideg zavarja meg őt is. Változatlanul-bocsánat a kijelentésért- UTÁLOM A TELET!!!

Ági: ez a bevett falatot visszalöki, dettó az én Matyim. Írod, hogy Daninak hogy adod a reggelit, ő nem morzsolgatja el? Matyi azt csinája, hogy szétpasszírozza a kenyeret, sonkát vagy bármit amit kap! Csokrod 15 éve megvan? Nos ezt hogy sikerült elérni? Az enyém most lesz 4 éves, megvan, de szörnyen néz ki. Viszont meg szoktam szárítani az apától kapott rózyákat, igaz most a festéskor sikerült eltördelnem párat, de azért maradt ég. Me most is kaptam 1-et tegnap. Feri tudja, hogy szeretem a rózsát, de csak úgy simán magát a szálat semmi nélkül és csak egyesével!

Megyek, mert álmos vagyok, és holnap is lesz 2 korrepem, meg ma is volt. Elfáradtam így agyilag is.

Vic: holnapra akadálymentes sulizást és mindenkinek, aki hóban kíván holnap közlekedni!

Ilyen pózban szeretnék 10 perc múlva lenni!
Kép
Cupp, Zita
zitus
 
 


Ja és a kérdés, aminek utána kell járnotok és nagyon várom a válaszaitokat!

Valahol a Vadnyugaton betér a városka csapszékébe egy cowboy. Sietve egy pohár vizet kér. A csapos előveszi a fegyverét és rezzenéstelen arccal belelő a plafonba. A cowboy hálásan megköszöni és kisétál. Mi történhetett? őrült a csapos? vagy e a szokás? Találd ki, miért volt hálás a férfi!
zitus
 
 


Helló!

Zita én tudom, tudom! Csak nem akarom így kora reggel lelőni a poént! Kép

Ja és csak halkan mondom, hogy én is ugyanazt írtam, amit Ági, a szopival kapcsolatban. Kép

Egy reggeli kávé: Kép
Kép

Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


tigribigri
 
 


Hajni: Bocsi a szopival kapcsolatosan, de valahogy az Ágié maradt meg bennem. Szánom-bánom, tehát akkor Hajnival is egyetértek!!!!

Ha van megoldásod elküldheted emilben és majd kiosztom a díjakat, a legügyesebbeknekKépKépKép!

9.21-kor mit akartál írni???

Ja és Matyi egész jól aludt éjjel, csak 3-kor ébredt és pici simivel visszaaludt. Úgy látszik csak ki kell itt panaszkodnom magam!

Írjatok!
Vajon Vic eljutott a suliig? Mert itt nálunk iszonyú nagy hó van, igaz, hogy éjfélig egyetlen hókotrót sem hallottunk és láttunk, pedig szinte 5 percenként az ablakot lestük meg a hóesést Kép
De ennek ellenére sem szeretem a telet!

Zita
zitus
 
 


Helló!

9:21kor beduplázta az előző üzimet, de csak így lehet törölni Kép

Ügyes a jól alvó Matyi! Alexa du alvása fél óra volt Kép megyek is...
tigribigri
 
 


Szia Hajni!

Akkor első jó megfejtőként üdvözöllek és átnyújtanám ezt a tárgynyereményt:
Kép

Természetesen várom a többiek megfejtéseit is!
Zita
zitus
 
 


Helló Zitus!

Kép
Pont erre vágytam! Kép

Puszi
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Megpróbállak utólérni titeket! A legjobb, hogy tegnap volt időm itt lógni egész este 9ig ...

Zita küldtem egy megfejtést ... Panaszkodj, hátha az tényleg segit az alváshoz! Nekünk most a dokinéni jött be a köhögés elmulasztására Kép A forntok nekem és eszembe jutottak még, csak már iccaka volt, igy nem irtam le. Bence nagyon érzékeny és ha nekem fáj a fejem, akkor ő már üvölt. Én is utálom a telet!

Hajni én a viburcolt kb. 5-7 napig adom. Kezdem napi 2-vel 2napig, majd csak este 1. Akkor hagyom abba, amikor már jól alszik legalább 2 napja.
De szép voltál Te is! Illetve vagy is. Nagyon szép a csokrod, de engem a kislányHajni fogott meg! A germicid-C receptre van, mi ezzel lázcsillapitunk a kezdetektől és be is vált.
Tedd fel léci a rövidhajas képet! Kép

Manóka nem kezdtek el bilizni? Hátha az érdekesebb lenne számára, mint a pelusozás. Csak egy kósza ötlet volt, mert még nálunk hire-hamva sincs a bilinek ... Kép

Ági igen, munka miatt jöttem ide. miskolcon annyira keveset kerestem akkor, hogy nevetséges volt. Hagytad apjukat aludni??? Hogy lesz igy kistesója Danifiúnak?

Vic eljutottál suliba? Bár úgy tudom, hogy a főutak járhatóak már reggeltől.

Jaj, lányok ne haragudjatok, hogy kissé össze-vissza, meg mittomén hogyan irogattam, de olyan nyomott vagyok. Végre leolvaszottam a hűtőt/fagyasztót és átsuvickoltam, persze mindezt a segédemmel, aki leginkább hátráltatott. A legügyesebb megmozdulása a "megkóstolom a vajat papirostul" volt Kép Kitaláltam, hogy sütök levelestésztából sütit, ami önmagában ugye könnyű, de gondoltam beújitok vmi más tölteléket ... Aztán Bence az összes fiókot és szekrényt kipakolta a konyhában. pl. szemeteszacsit legörgette. Szal ma extra segitőkész volt.
PErsze megtoldotta a mai napot egy új tudománnyal: toporzékolva "sir", ha akar vmit, de nem kapja meg.
Nálunk jó volt az éjszaka, nem tudom zombiként hogyan viseltem volna el a dolgait.

Evéshez nem tudok hozzászólni, mert amit irtatok, abból levontam, hogy Bence eleget eszik.
Talán lehet a nemevés a fogaktól? Nálunk egy időben nem akart olyankor darabosat enni, most pedig darabos esik jobban.

Nem féltek, hogy leesnek az asztalról a manók???

Manóka mikorra vagy kiirva? És nem árulsz el a pocaklakóról egy-két adatot?

Bence felfedezte a hintalovát ... forditva ül rajta Kép

puszi
Orsi
orsi17
 
 


Hajni: csak egy kérdésre, aztán majd még este!
nem voltatok ma az Orbán beszéden?
Zita
zitus
 
 


SziasztokKép

Most csak két sor, majd holnap a többitKép

Zitus Kép
küldtem megfejtéstKép

OrsiKép
azért nem hagyom egyedül az asztaltetején garázdálkodniKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Igen-igen, tehát a további jó megfejtésekért járó hiper-szuper díjak:
Orsi:
Kép
És Ági:
Kép

Manóka? Vic?

És most ti jöttök, hogy én is törjem kicsit a buksim!

Zita
zitus
 
 


Helló!

Most csak egy válaszra Zitának: kizárt Kép de az MSZP megmozdulásain sem fogsz látni minket Kép

Puszi
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Kissé le vagyok maradva, s még ma reggel is dolgunk volt, szóval most értünk haza.

Zita,
Megfejtés??? Mindjárt visszaolvasok, és töröm a fejem, jó?! Habár én mindig sík ....voltam ezekben a találós kérdésekben. Amikor már tudom a választ, akkor azonnal leesik, de addig....Na, de még töröm a fejem. Meddig törhetem?! Húúú, most nézem, hogy mindenki helyesen megfejtette?! Akkor én biztosan nem fogom kitalálni...
Képet várjuk! Mesélj Matyiról is! Ja, és Ferinek hogy sikerültek a sulis dolgai? Mennyi van még hátra (hány vizsga)?

Orsi,
Bence egy kis angyal, hogy így segít Neked! Nem elég korán kezdeni a hűtőgép suvickolást, és a főzést, sütést...Kép Hogy sikerült a tésztád? Milyen tölteléket tettél bele végülis?
Bence meggyógyult már? Reméljük!!!!

Hajni,
Olyan jók a képek! Pici Hajni nagyon kis édes, de nekem a legjobban az anyus kép dobogtatta meg a szívem. Ne kérdezd miért, fogalmam sincs. A szülőkkel közös fotók láttán mindig elérzékenyülök. Férjecskéddel nagyon szép pár vagytok! Te is bújós vagy?! Én is!

Ági,
Én mindig tök jókat derülök az írásaidon! Neked valami naplószerűséget kéne írnod, én biztosan megvenném a könyvedet. Könnyű, szórakoztató olvasmány lenne, az biztos.
Remélem, hogy azóta már jobbak a napjaitok, és a sminkelt hullánál sokkal jobban nézel ki. Na, nem azért, mintha engem zavarna, de gondolom, Te is jobban éreznéd magad a bőrödbenKép
Dani az asztalon??? Naaa, valld be, hogy Ti is néha felkucorodtok az asztal tetejére, és úgy fogyasztjátok a szusit a szakéval (így írják?)KépKép
Ja, a legfontosabbat majdnem elfelejtettem: Ne hagyd apát hamar elaludni!!!KépKép

Matyi- Alexa távparty??? HmmmmKépKépKép

Manóka,
Sikerült megvennetek az ágyat? Muti meg!!!
Én már nem is merem többet kérni, de lééégyszi mesélj nekünk Zsigmondról!!!! Nekem már tiszta likas az oldalam a kíváncsíságtól, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
Köszi, a hőmérőzést nem hagyom abba. Nemsokára indulhat a babaproject, hurrá!!! Már alig várom, hogy ismét beleköltözzön egy magocska a pocakombaKép
Bocsi, de még mindig tök jót derülök a konyhai kakinKép
Na jól van, mindjárt választok valami közelebbi képet, és felteszem pár órára, jó?! Azon talán még némi sminket is fel lehet fedezni rajtamKép

OktatóhelyemhezKép szépen eljutottam. Szerencsére itt (gondolom a követségek miatt is) szépen letakarítják az utakat, és sok mellékutcát is. Úgyhogy csak itt a ház előtt kell korcsolyázni, ha nincs eltakarítva a hó, vagy felsózva a járda.
Talit én is nagyon várom már! Az időjósok azt mondják, hogy márciusig ilyen idő lesz...Kép Jöjjön má' a tavasz!!!

Evés: ezzel sajnos mostanában mi is így vagyunk. Vagy keveset, vagy kedvenceket. Mostanában a főzelékek a nagy kedvencek, husikkal. A reggeli kenyér most nem sláger, sőt. Pedig eleinte tökre szerette. Minden nap variáljuk. Ma reggel a kenyérre kentünk egy kis tojássárgájás krémet (tojássárgája, pici tejföl), és az úgy, ahogy ízlett. De nem fogyott el.
Gyümölcsöt is megeszi. A délutáni joghurtot is. Hoppá, akkor ezek szerint eszünk rendesen?!KépKép

Szopi- tápi: egyetértek. Mi sajnos már D. 7 hónapos kora óta tápszerezünk, és mégsem beteges a leány. Asszem csak 1- szer volt beteg, akkor pár napig lázas is volt; húúú, de szörnyű volt, amikor hányt is, meg szívni kellett a nóziját. Vagy nem tápszerre, hanem hozzátápira gondoltok? Végülis mindegy, akkor is ugyanez a véleményem. Biztosan nagyrészt attól függ, hogy mennyi zöldséget, gyümölcsöt, husit eszik a manó, meg mennyi tejcit, de biztosan benne van egy pici genetika is a dologban.

Fogakkal szerencsére egyelőre nem szenvedtünk éjszaka sem...lekopogom..., mert nemsokára jönnek a "nagyobb volumenű" fogak.

Dorka: ízig- vérig kis hölgyKép Imád fésülködni, magát fésüli, (meg engem isKép) Úgy táncol, hogyó ringatja a csípőjét, de még a vállait isKép
Folyamatosan magyaráz, be nem áll a szája, néha van egy- két értelmes szava, de többnyire halandzsázik...Imád vásárolni, a gurulós bevásárlókocsi "bakján" üldögél, vagyis lovagolKépIgyekszik minél több mindent észrevétlenül "lelopkodni" a polcokról, és titokban beledobni a bevásárlókosárba.
Etet minket is, főleg a babapiskótával kínál meg minketKép Ilyenkor odatartja a számhoz, és mondja, hogy "Mama...Hámmmm".
Nem tudom, milyen a mi etetőszékünk, (talán túl hosszú a Dorka lába?Kép) de kezdi kinőni a lábtartós részét. Úgyhogy szerintem sürgősen néznünk kell valamilyen étkezőasztalra szerelhetős etetőszéket. Nektek milyen van?! Milyet ajánlotok?

Na, eddig jutottam, muszáj mennemKép, de igyekszem hamar jönni. Bocsi, ha valamit most kifelejtettem, de olyan álmi vagyok.

Puszi!

Vic
vic
 
 


Manóka, Zita,
Ide feltettem múltbéli(Kép) képeket, de csak gyors mutiba:
http://babanet.hu/album/main.php?album=1508&page=4

http://babanet.hu/album/main.php?album=4189&page=4

Még régebbieket csak akkor tudok feltenni, ha kölcsönkérem az anyósomtól a szkennert, s persze ha lesz pár órám, hogy mind beszkenneljem.

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Sajna Bence mégsincs jól. Hatalmasat produkált a pelusba és hőemelkedése is van. Eléggé nyűgös és ilyenkor nagyon anyás. Most is itt ül az ölemben, de mindenképp meg akartam irni nektek, hogy ha nem jönnék, akkor ezért van Kép

puszi
Orsi
orsi17
 
 


BetegeknekKép:
Kép
vic
 
 


Jelentem belázasodott a törpém, most egy kúppal a popsiban alszikKép

puszi

Köszi Vic!
orsi17
 
 


Kép
vic
 
 


Sziasztok!

Nos akkor Vicnek egy tárgynyereményt a helyes megfejtésért:
Kép

Orsi: remélem Bence jobban lett és lement a láza a kúptól! Annyit gondoltam ma rátok, csak írni nem tudtam, mert Matyi folyton itt ült az ölemben vagy épp elráncigált innen, ha ide akartam volna ülni. Bencének gyógypuszik, és :
Kép őt küldjük, hogy meggyógyítsa!

Vic: nagyon tetszettek a régmúlt képei, de ki az a fiatalember, aki körülötted legyeskedik? Feri vizsgái meglettek, sőt a szakdoli is kész, jövő héten adja le, de megy konzultációra szombaton Kép Úgyhogy egyedül leszünk, bár ha nem lesz jég és hó megyünk Rácalmásra a nővéremékhez.

Hajni: bocs, hogy kérdeztelek, de tegnap oda-oda tudtam nézni a beszédre és mintha egyszer egy párocska ti lettetek volna. Annyira megörültem, hogy fel is kiáltottam , hogy : Jé azok ott a Hajniék!, mire a férjem: Ki az a Hajni? Mondom a Tigri, erre ő: ja a pöttömből. És most kiderül, hogy nem. Mi se vagyunk párt-tagok, de azért szeretem meghallgatni ki mit is mond, hátha egyszer valamit sikerül is megcsinálniuk a szép tervekből, mert szerintem igenis szép gondolataik vannak, csak épp a hátsókat nem látjuk és halljuk Kép

Manóka?

Ági: ma van holnap! Remélem nem haragudtatok meg a hangszórókért, de nem hagyhattam ki! Persze ha jöttök, majd valami finomság is lesz a kedvetekért!

Jó éjt, megyek, mert apucinak lasan véget ér a South Parkja és akkor mozizunk! Kép

Pussz, Zita
zitus
 
 


Elfeledtem: etetőszkből nekünk fa van, ami szétszedhető, így néha úgy is eszik, hogy leteszem a széket a földre éa elé az asztalt. Így én nem is fogok másmilyet venni, de ezt nagyon szereti most már. Bár az elején nagyon le akartam cserélni, mert llandóan felállt benne.

Édes lehet Dorci a piskótával, tényleg ti mennyi nasit engedélyeztek egy nap?
zitus
 
 


SziasztokKép

Tudom hogy ma van holnapKép de most se tudok tul hosszu lenni, de igyexemKépKép

ZitusKép
kösziiiii a hangszórokat, bár a mezei pirospontot hiányoltam a vidéki versenyzőnekKépKépKépKép vettem a poént és tetszettKép

Felállás a székből ismerős, nekünk egy régebbi tipusu nagytálcás etetőszékünk van, a börzén vettük kemény 3 ezer ftért, annyit megért, bár mostanában nem igazán használjuk, mert Dani inkább tizszer körbefutja a szobát kaja közben, mintsem megüljön egyhelyben.
Tegnap anyu névnapját ünnepeltük, meghivott minket kajcsizni, mig megebédeltünk a gyerek ird és mond egy percre nem állt meg, folyton mozgásban volt.

Gratula apának a vizsgáihoz, és ne légy szomi, az már haladás hogy a szakdoli is kész, lassan el lehet szépen felejteni az egyedül töltött napokat, ott a fény az alagút végénKép

Jajj azt el is felejtettem neked mesélni, hogy az első netes szerelmem is dujviKépKép sőt akiért elötte több mint egy évig plátóian rajongtam az is onnan származikKép kicsi a világKép

OrsiKép
Remélem a gyógyitó tündéreink megtalálták Bencét és már kezelésbe vettékKép sok sok +++++ energia a gyors gyógyuláshoz nektek.

VicKép
Tök jók a képek, a fellépősök olyan igazi pörgös hangulatot árasztanak. Kijjjjjaaaazzzzapasiiiiiiii, és kispapi nem féltékeny rá?KépKépKép Az poénnak szántamKépKép
Suli hogy megy, mert mindig csak az irod hogy mész, de hogy hogy haladsz azt nem.
Tök izgi lehet mikor a pénztárnál pakoljátok ki a dolgokat a szalagra és azont töritek a fejeteket, hogy ezt meg melyikötök rakta a kosárbaKépKép
Dani is szeret vásárolni jönni velünk, bár mostanában mindig kiakar jönni, és persze ezerrel pakolni a polcokon. Ilyenkor mindig csak olyan soron veszem ki, ahol nagy bajt nem okozhat, de például nagyon szereti tolni a nagy bevásárló kocsit, olyankor tök édi, ahogy komoly képpel halad előreKépKép
Az etetés és tök jó, én főleg azt birom benne, amikor le akarja leltározni, hogy mi maradt belőle a szánkban, abból amit adott.Kép

Az etetőszéketek lábtartója nem hajtható le?? a mienk állitható, két pozba, és ha függölegesre (közel az csak) teszem akkor simán tud kalimpálni a lábaival...


HAjniKép
Cuki a kis Hajni a képenKép Alexa neked nem ráncigálja a hajad?? Néha alig birom kiszabaditani Dani mancsaiból magamKép
Csinos vagy nagyon az esküvői képen is, nagyon jól el ez a frizura neked. Rövidebb hajról tessék feltenni képetKép
Voltatok szánkózni?

ManókaKép
Nah a pelusozás nálunk is néha felér egy judomérközésselKép Nagyon szeret megszökni meztelen popóval Dani és közben visongva nevet hozzáKép
Cicizéssel teljesen leállt Imike??

Mindenkinek szép estét, most jobbra el apa melléKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok,

Férjem még néz valamit, így kicsit maradok én isKép

Kb 12. hétig cicizett a fi, aztán este már ki akart jönni a szobából, majd nappal is valahogy elmaradt.Kicsit bánom is, meg nem is, de mindenestre a hasam az keményedett tőle, rendesen. Ebből a szempontból nem baj. De ma is úgy bújik az arcomhoz, csupasz bőrömhöz, hogy cicizik a szájával. Kiváncsi leszek, ha jön a tesó, mit fog csinálniKép

Orsi,
betegség, lázKép Bencének meg sok gyógyító C vitamint kívánok,

Vic,
a képek nagyon jókKép

Zita,
nemjó az apa nélküli szombat, de a tesó találka kicsit feledtetiKép

Lányok, itt Debrecenben nincs se hóesés, se jég, olyan + fokok vannak.

Na, menni kell, puszi nektek

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Még éjfélkor írtam nektek és most nincs sehol!!! Igen bosszús vagyok...

Csak gyorsan, mert Alexa rí...

Bence gyógyulj hamar!Kép

Manóka gratula Imikének a lépésekhez! Kép

Pusza
Hajni

ui.:
Du. gondoljatok rám megyek fogászatra Kép

Kép
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyógyitó-manókat, tündéreket, cseppeket, szexis nővérkéket!!!Kép

Bence láza lement, estére még kapott kúpot, viszont folyamatos hőemelkedése van és mára sikerült még hasmenést is produkálni (már kétszer). Kép Dokinénink, mivel a hét elején már volt kint igy csak annyit mondott a most "divatos" hasmenős-esetleg hányós virust szedtük össze ... Kép Ez okozza a lázat is. Mire megcsináltam a Smectát, addigra bealudt Bence. Sebaj, az alvás az egyik legjobb gyógymód! Állitólag pár nap és elmúlik, de mire indulunk, addigra tuti.
Mégiscsak bepótoljuk az elmúlt 15 hónapot mi is?

Hajni gondolok rád! Nekem is mennem kell majd jövő hónapban, én fogszabályzót is csináltatni akarok. Igy vén fejjel.

Manóka én addig nem hagylak békén, amig nem irsz vmit a pocaklakóról! Most itt is jó idő van, leszámitva a szelet.

Zita először nem esett le a tantusz ... hangszóró, aztán jött a többi és végre koppant. Hát lassú vagyok mostanában. Mi lesz az a finomság???

Nasi: én babapiskótát és győri édes-fahéjasat adok többnyire. Nálunk ez úgy megy, hogy kéri ... Tudja melyik dobozban van és mutogat, meg ADA (adj). Pár (4-5) darabot szokott enni, mert ha többet kér,akkor inkább kap egy tejszeletet vagy trudit, vagy gyümölcsöt.

Etetőszék: mi nem készülünk váltani, sztem őket nem annyira zavarja, hogy nem "lóg" a lábuk és kicsit fent van (vagy hogy irjam). Vagy Vic te úgy vetted észre, hogy kényelmetlen Dorcinak? Én annak idején gondoltam az asztalra tehető változatra, de nekem kicsit fura, hogy egy tizenvalahány kilós, izgő-mozgó gyerek egy asztalvégen csücsüljön. Esetleg még ki is billenti az asztalt az egyensúlyból. Legalábbis nekem ilyen érzésem lenne. No meg lassan már a széken ülve (alápárnázvaKép) vagy épp állva fognak enni a lurkók.
Bence szerencsére el van a székében, mindig van vmi a kezében, hogy az lekösse a figyelmét, bár én úgy csinálom, hogy ha evés, akkor szék. Csak a nasit kaphajta kézbe és "szaladgálhat". Ha már máshova figyel és csak nyammog, akkor mehet amerre lát, aztán majd jön enni később.

Én meg itt ülök és jár az agyam, hogy milyen fickóról beszéltek Vic képein ... Aztán leesett ... de én már láttem ezeket a képeket.Kép

Ági, hogy van a térded? Egyre többször halljuk, hogy apa mellé, sajna apa bealudt ... mondcsak, Ti már dolgoztok a tesón??? KépKépKép
Lassan mindenki készül a második babóra, csak mi várunk még egy évet. Pedig én is örülnék neki, de nincs sok segitségem, igy elég nehéz lenne Bence mellett egy picivel ... Kép

Kiváncsi vagyok, hogy a mai összevissza (eddig) alvásból, hogyan lesz éjszakai alvás!

Nagyon megfájdult most a szemem és a fejem, remélem én nem kapom el BEncétől!

Puszi
Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok!

Hú de örülök, hogy Bencéről jobb híreket hallani, remélem ez a hasmenés is abbamarad, mert nálunk az ilyet mindig megsínyli a kis popója.

Orsi: hova is utaztok? Lehet, hogy írtad már csak nem figyeltem eléggé? Már úgy vágyom én is, de most ha törik ha szakad akkor is elmegyünk valami vízpartra Matyival és ha lehet akkor az sós víz legyen Kép

Ági: Jesszusom szóval dunaúji fiúk csavarták el a fejed? Na szép! És akkor jártál is itt felénk? Na nem azért mintha ez az első szocialista bváros oly szép lenne, csak épp kíváncsi vagyok mely részét láttad ha láttad. Térded? Nem is írsz mostanában róla, így hát gondolom jól lehet.
Alagút vége még csak csak látszik, csak a megélhetés ezután nemigen kecsegtet még színvonalbeli váltássalKép

Manóka: akkor Debrecenbe kellene mennünk, mert nálunk fúj a szél és hideg van és lucsok meg jég egyszerre. Remélem holnap nem fog esni, mert akkor dugába dől a kirándulási lehetőségünk! Tényleg írj már Zsigmondról, mekkorka és mennyit mozog és mikor is fog érkezni????

Vic: ma merre bújkálsz?

Hajni: nekem tegnap letört egy darab az egyik fogamból, ami töméses. Úgyhogy jövő hétre nekem is beszervezve egy fogásztúra, tehát együttérzek veled. Szorítunk!!! Alexa jobban aludt már?

Zita

Itt az én rosszcsontom, iután ledobta a telefont és felmászott a helyére:
Kép
zitus
 
 


SziasztokKép

OrsiKép
Szegény Bencécske, mostanában sajna nagyon sokan bekapják ezt a szerencsétlen virustKépKép Mi január elején nyeltük be, nem volt valami felemelő éjszaka 4 szer is pelust cserélniKép A smecta viszont baromi gyorsan segitett, bár mi már csak a végén jutottunk hozzá, de egy fél csomi helyrerázta manót.
Tuti rendbe jön az utazásraKépKép mi drukkolunk hozzá ezerrelKépKép

Tesó kérdésen igazán nem ugy dolgozunk, hogy most hajráKép apa azt mondta hogy ő nem tervezget semmit, ha jönni akar jön, ha nem hát nem. Dani is mondjuk igy jött, amit persze egyikünk sem bántKép Bár ha jól emlékszem vissza, apa mindig szomi volt egy kicsit amikor látta hogy piroskanéni megérkezett, és baromi boldog volt mikor a tesztett tettem neki oda két csikkalKép
Az volt csak rossz benne, hogy nem sokáig örülhettünk az elsőnek, mert 8 hét után elhagyott minket, de négy hónap mulva visszatért, tuti hiányoztunk nekiKépKép

ZitusKép
Csucs a kép, mintha a fiamat látnámKépKép Ő is mindent rámol le és cserél helyett vele, minnél magasabbra törve felfeléKépKép
IGaz hogy két pasi is volt az életemben aki Dujvban lakott, de igazából ugy hogy meg is ismerjem a várost, ugy nem voltam ott, csak átutazóban. Sőt volt egy kollegánk akinek még a személyiében Sztálinváros volt irva születési helynekKép
A két pasi amugy egyben egyezett, mindkettőnek volt kapcsolata az vasmüvel, az egyik ott dolgozik még most is, a másiknak meg a szüleiKép

Hu ne is mond én is ugy vágyom már hogy egy kis sos viz mellett pihenjek, de végre ugy hogy bele is mártozhassak. Eddig akárhányszor voltam tenger mellett ez sose jött összeKép Apamaci már jó sokszor volt a bulgár tengerparton.

HajniKép
Fogorvos, brrrKép még a nőgyogyinál is jobban utálomKép Most is kéne mennem, de sajna szájsebészhez, mert ugy tört el a bölcsesség fogam, hogy a doki odaküldött. Még nem vitt rá a lélek, most éppen nem fáj, ezért nincs ami ösztönözzön. Terhesség alatt kopp kopp semmi bajom nem volt, viszont az elmult két hónapban két tömés esett ki a fogambólKép((

MAnókaKép
Gratula Imike lépegetéseihezKépKép Mekkorák vagytok már? Mikorra is vagy kiirva??

MA voltunk kicsit csavarogni apával meg Danival, jó volt kimozdulni. Gézenguzom megint adta magát vásárlás közben, amit betettem a kosárba azt ő rövid uton kidobta, a végén már inkább kivettem őt és ugy vittem, mert már felért egy aerobic orával hogy folyton hajolgattam a cuccokért.
NEm is tudom melyik jobb, hogy Dorka becsempész dolgokat vásárlás közben, vagy hogy DAni mindent kidobálKép

Térdem köszöni elvan, de a javulás sajna messze még, mivel annyira ügyes tapsifüles voltam, hogy azóta még háromszor ráestem, igaz csak elcsusztam és letérdeltem, de arra épp elég lett hogy sok horzsolást szereztem a mély vágás mellé, ami persze sokkal jobban fáj, mint a mély. Tudjátok, mikor az ember csak meghorzsolja az rosszabb, mert ég és huz meg mindent csinálKép
Alig várom hogy elolvadjon már ez a förtelem, már egy kicsit félek kimenni.

Majd jövök még, de most megy megint a táskás játék és azt szeretem nézniKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, itt vagyok! Ebben a pillanatban jutottam a gép elé. Korán reggel óta (7 óta) úton vagyok, nemrég értem haza, repesztettem haza, amilyen gyorsan csak tudtam.

Még nem olvastam teljesen vissza, és amilyen fáradt vagyok, nem is tudom, meddig jutok.

Voltunk ma kint a telken is (délután), aztán beugrottunk a Corába is. Pampers pelus van leértékelve 3499,-Ft- ra. Ruhák most nem nagyon vannak, talán harisnyák vannak egészen aranyosak.
A héten valamelyik nap leugrottunk a C&A- ba is. Nem tudom, mi történt ott, de szinte alig vannak gyerekruhák. Harisnyáért mentünk le, de alig találtunk a méretünkben (80- 86- os). Mindenki ezt a méretet hordja?!Kép

Az a pasi a képen (aki legyeskedikKép körülöttem) az egyik legjobb barátom, és nem mellesleg az énekestársam. Már az ismeretségünk elején leszögeztük, hogy semmi házinyúl meg hasonlók...Férjemmel is jóban vannak, mostanában sokat találkozunk közösen, így egyáltalán nincs semmilyen féltékenység. Amíg nem ismerték egymást, addig talán volt, de már nincs.

Bencének még mindig jobbulást!

Most megyek, mert éhesek vagyunk (ezt üzeni a férjemKép), úgyhogy tápanyagfelvétel, aztán majd folyt.köv.Kép

Addig is puszi,

Vic
vic
 
 


...folyt.köv...

Zitus,
Hipp- hipp Hurrááá!! Kész csoda, hogy kitaláltamKép Pontosan mi is ez a tárgynyeremény? Ugye befér majd a kocsiba?!Kép
Én úgy hallottam, hogy hétvégén ismét esni fog a hó. Habár már péntek délutánra is ezt mondták, és pl. nálunk sehol semmi hó, csak amit nem takarítottak el a járdákról.
Nasi: én biztosan zordonmord mami vagyok/leszek, de nem szeretem a nasikat, vagyishogy én magam imádomKép, de nem szeretem, ha egy kisgyerek túl sok nasit eszik. Kicsi koromban én is inkább ropogós sárgarépát, karalábét stb.t kaptam "nasinak", és inkább csak ünnepnapokon, vagy családi banzájokon volt nasizás. Aztán elkezdtem balettozni, s akkor már én tiltottam meg magamnak a nasit, nehogy olyan hurkáim legyenek, mint 3 éves koromigKép Szóval én egyelőre úgy szeretném, hogy ne nasizzunk sokat. Sima babapiskóta (nem a cukrozott) lecsúszik hetente 1- 2- szer, de az még nem vészes, sőt, annyi kell is a hurkáknakKép És joghurtot is eszünk, de az sem olyan vészes nasi. Csokit egyáltalán nem eszünk, egyelőreKép. Szomjoltónak ha nem itthon vagyunk, akkor viszünk babateát, vagy babaitalt, de itthon a Dorka forralt vizet vagy tápszert iszik.
Matyi csudaédes kispofa ezen a képen (is!)Kép

Ági,
Féltékenység lsd. ZitusnálKép
Etetőszék: ezt a széket az egyik nagyiék hozták, szerintem nem nézték, hogy milyen a lábtartója meg ilyesmi. Le van hajtva teljesen (majdnem függ.), de mégis annyira "visszahajlik" Dorka lába, hogy olyan, mintha egy törpeóriás ülne egy törpetörpe székben. Mókás látvány. És mivel kényelmetlen Neki, ezért folyton fel akar benne állni. Vagy a lábtartó 2 oldalán kilógatja a lábaitKép
Amúgy osztom Orsi véleményét, mert nekem is folyton olyan "félelmek" jutnak eszembe az asztalra szerelhető etetőszéknél, hogy mintha ott lebegne egy gyerek az asztal végénél, vagy bármikor felborulhatna az asztal, ha nem lenne egyensúlyban. Szóval most gondolkodóba estem. Vagy szétszedem az etetőszéket, vagy ölben etetek, vagy apóst megkérjük, hogy barkácsoljon egy Dorka méreteinek megfelelő etetőszéketKép
Milyen kicsi a világ. Lehet, hogy tini korotokban Zitussal és a bandával együtt jártatok bulizni?KépKép

Hajni,
Én most gondolok Rád, habár már biztosan túlvagy a fogászaton. Mesélj, mi volt? Húztak, tömtek?! Fájt?
Alexa miért sírt? Nyűgi volt, vagy netalán Ő is betegecske? Remélem, nem!

Manóka,
Mi is gratulálunk a lépésekhez!!!
Ez a cici dolog tökre érdekes, ilyenkor mindig elcsodálkozom, hogy mennyire ki van találva ez a természet dolog.
Olyan kis titokzatos vagy Zsigmonddal kapcsolatban. Léééégyszi árulj már el néhány paramétert! Lééégyszííííí!!!!!

Orsi,
Akkor jól bekaptátok ugyanazt a vírust, ami nálunk pont szilveszter napján kezdődött, és végisöpört az egész famíliánKép Remélem, azóta joban vagytok!!!!
Remélem, Te sem kapod el ezt a vírust, mert úgy elég borzalmas lenne nyaralni!
Evés: nálunk is csak az etetőszékben van kajálás, szerencsére emiatt még nem volt hőbörgés. Egyedül a délutáni tápszeres poharazás (a csőrös) van etetőszéken kívül, de az hamar lefolyik a torkánKép

Tesókérdés: talán túl naív vagyok, de én szeretnék abban hinni, hogy valahol odafönt vannak babaangyalkák, és Ők választják ki a leendő szüleiket, szóval Ők választanak ki minketminket! Remélem, hamarosan megtetszünk valamelyik babaangyalkának, és lejön hozzánk. Ugyanezt kívánom Nektek is!

Még mindig nem fejeztem be a mondandómat, de kicsit elmegyek a géptől, mert kifolyik a szemem. Hol a monitorszemüvegem?????

Ismét puszi,

Vic
vic
 
 


Na, ha én egyszer ideülök...Kép

Fogas kérdés: én azóta nem félek, mióta a mostani fogdokimhoz járok. Habár szerencsém is van a fogaimmal, nem olyan rosszak. De ezelőtt a fogdokim előtt volt néhány rossz tapasztaatom, így mindenkit megértek, aki utál fogorvoshoz járni! Nőgyogyinál nincs ilyen érzésem, talán a rákszűrés az, amit nem igazán kultiválok, de az sem olyan vészes, szerintem. És fontosnak is tartom a rákszűrést.

Épp most nézem a híreket. Szörnyű, ami Sri Lankán van most, éhínség, nyomor...Nemsokára építik az első árvaházat. Borzasztó, hogy ilyenre szükség van, hogy vannak gyerekek, akik a szüleik nélkül kell, hogy felnőjenek.
Tavaly előtt voltunk Sri Lankán (csak átutazóban), gyönyörű ország. Teljesen elborzadtam, amikor láttam, hogy néz ki mostKép

Sulimuli: egyre jobban megy, már sokan járnak vissza miattam is. Nem mondom, hogy nem fárasztó, hogy 7 órán keresztül talpon kell lenni, és ugrálni kell (egy percre sem lehet leülni), aztán hazajövök, és itthon folyt.köv a Dorkával, de én még így is élvezem, és remélem, hogy meglesz az eredménye a sok ugrálásnak.

Akkor most jött el a pont, hogy megyek, mert lassan leesem a székről.
Holnap Zsuzsa napi köszöntés, vasárnap nagyilátogatás. De igyekszem majd jönni, és tisztességesen felzárkózni. Remélem, nem veszitek zokon, hogy néha így 1- 2 napra kimaradok a rohangálások miatt.

Puszi,

Vic
vic
 
 


Sziasztok,

ha nem haragszotok, most önző módon először magunkról írok, mert azán azt mindig elfelejtemKép

A fió 2 napja önállóan 2 lábon közlekedik, nagyon aranyos, és nagyon büszke is magára, apa kiskakasnak hívja, úgy tud pipiskrdniKép Majd lefotózom már. Azt viuszont nem bírja, ha itt írok, most is rángat.
Kiváltottam naki a menjugate oltást, de most vacilálok, hogy mi is legyen vele.
Pocaklakó jól van, egyere gyakrabban érezhető, ahogy mozog,ha le tudok ülni, délutánonként is olyan kis aktív márKépKép
Férjem mindig mondja a fiúnak, hogy beszélgessen a kistestvérével, aki aztán áááá hang kíséretében utőgeti a száját a hasamhoz, néha kicsit kellemetlen is, pláne evés utánKép
Már szokott a gyomrom égni, és néha érzem, hogy kicsit talán a vérnyomásom is rendetlenkedikKép Emiatt itthon is mérem, persze, túlzásba nem akarom vinni, max napi 1x.
illetve azon gondolkozom, hogy lehet, újra vissza kellene kicsit térnem a Norbis étkezéshez, vagy legalábbis valami 6 után már nem evős kis diéta bevezetéséhez, mert anno Imikével már a végén teljesen kivolt a gyomrom.
Sajnos, apa dolgozik, így kettesben töltjük a mai napot, remélem, holnap már nem megy.
22. hetes vagyok most a fiúval, elméletileg június 22.-én kellne megszületnie, majd meglátjuk, mi lesz a dologból. Méretei átlagosak, és aztem ugyanolyan, mint Imike, legalábbis úgy látom az uhnKép

Megjött a gyerek, megyek, majd folytatom.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy belekottty ... (olvasni olvasok, de ide is írni már reménytelen...)
Nálunk ez az etetőszék jött be:
http://bebibolt.hu/index.php?main_page=product_info&cPath=99_105&products_id=327

...igaz, Csengus nagyobb volt már, amikor kapta... Levinek egyelőre nem tetszik, szivesebben eszik az ölemben ülve Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


sziasztok,
megjöttem, anyukám levitte a fiút sétálni, és így van egy kis időm, mert az ebédet már megfőztem, az apának ígért lepcsánka meg majd este lesz. Most telefonált, hogy holnap is kell mennie, nagyon szomorú vokKépKép

Etetőszék,
persze, én is, mint minden anyuka a legjobbat, legszebbet, és a legdrábábbat találtam megfelelőnek. Tényleg szupi, meg ült is benne a gyerek olyan 7-10 hónapos koráig. Azóta, a férjem minden nap meg is dícsér érte, de a fiú max 5 percig ül benne. Egyszerűen unatkozik evés közben, hiába adok neki játékot, vagy bármit. Menni akar, és ezt teszi is, mászik ki belőle, feszegeti magát, sír, így marad a mobil evésKép Tudom, ez sem jó, de így alakul. Azért, minden nap ott kezdünkKépKép
Majd a kicsi, neki is jó lesz legalábbKép

Vic,
tesókérdésben sztem igazad van, csak megerősíteni tudomKép Tőlem mindig kérdezték, hogy mikor lesz. De nem tudtam, meg anno úgy gondoltam, hogy majd megyek vissza dolgozni- mert nagyon hiányzik ám, így mindig azt feleltem, majd a természet megoldja, hát, megoldotta, még van 2,5 évem lazsálni, aztán meg kicsit több, mint 30 évem dolgozniKépKépKép
A fotók tetszenek, köszi, hogy tettél felKép Hőmérőzés megy?

Ági,
akkor te is hasonlóan vagy a tesótémával, látom, mit is mondhatnék, korai gépkikapcsolás, meg jön is a tavaszKépKépKép
DE EZ VONATKOZIK ÁM MINDENKIRE!!!!!
Danira ha gondolom, mindig úgy érzem, hogy dettő Imike, csak ő már ravaszabb, és okosabb kiadásbanKép
Nem gondoltál még arra, hogy esetleg korival a lábadon kellene közlekedned, vagy legalábbis térdvédőben?Kép

Zita,
remélem, a kirándulás összejött, délután gondoltam rátok, mert itt esett havaseső, de hideg nem volt, így nem is fagyott, most is kellemes, remélem,felétek is.
Matyi,el sem hiszem, ő is olyan kis örökmozgó huncut fiúKép Olyan jó látni, megmondom őszíntén, mert a mi környezetünkben űáltalában kisebb gyerekek vannak, és néha kényelmetlenül érzem magam, hogy biztosan csak az én fiam ilyen kis ördög.

Orsi,
örülök, hogy jobban van Bence, gondolom, te is megnyugodtál. Írtam a kicsiről, gondolom, olvastadKép Imi olyan szar képet csinált rólam, fel sem merem tenni, mert nagyon gáz. Ő feküdt az ágyon, én meg álltam, gondolhatodKép De majd anyukámmal csináltatok ha visszajönnek a fiúval, igérem.

Hajni,
mi van veletek, írj!!!!

Most megyek, csinálnom kell egy kis meggyes- mákos muffint úgy érzemKépKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

A mai napunk jól sikerült a nővéreméknél, egy kisebb balesettől eltekintve, majd erről később. Most nagyon fáradt vagyok, mert reggel fél 7 óta nyűjük egymást Matyival, most már alszik és megyek én is fürcsizni. Holnap részletesen.

Pusz, Zita
zitus
 
 


Helló!

Most csak távirati stílusban:
tegnap sütöttem-főztem egész nap, mert ma jönnek anyósomék vidékről. 50 éves és meglepjük őt tortával, ajándékkal, ünnepléssel Kép
Alexa jól van, nekem fáj az ínyem a pénteki macera miatt. Ha nem leszek nagyon fáradt, este jövök.

Puszi
H
tigribigri
 
 


SziasztokKép

Hihihi én már nem is mondom, de szintén gyorsvonatyni bejelentkezésKép

Tegnap nagyiztunk egy nagyot, megünnepeltük a névnapjátKép Gyerek szokásán felül alakitott, reggel 7 től fent volt délután fél ötig, azt hittem már sose alszik el. Olyan volt mintha egy egész ovóda lett volna a lakásban, szélvész Joe hozzá képest csiga az tutiKép

Este hála fürdés után egy 5 perc játék kiséretében feldölt mint "büdös bogár" és nagyon gyorsan elaludtKépKép

ManókaKép
Mivel elég vizuális alkat vagyok, elképzeltem magam térdvédőben, korival, hát a parketról kellett felszedni a röhögéstőlKép Már gondolkodtam amugy hogy az ujabb földrengéseket lehet hogy nekem kéne betudni a sok esés miattKépKép
Valahol megnyugtat hogy Dani nem egyedi eset a rosszaságban, elevenségben, de bevallom nem igazán vigasztal a dolog, mert néha nagyon fárasztó tud lenniKép

ZitusKép
Gyere mesélj ámKép

HajniKép
NAgyon jó bulit nektek és istenke éltesse a nagyit a szülinapján, nagyon fiatalKép A mi nagyink tavaly volt 60 van, mi is minden féle aprósággal megleptük és nagyon meghatódottKép Főleg DanitólKép Nálatok ez nem lesz gond Alexával az élen az tutkoKépKépKép
Ha van otthon egy kis dentinoxod szerintem az neked is jót tesz az iny fájdalomra.
Képes beszámolót kérünk ám Kép

ORsiKép
JAjj de jó hogy szépen rendbe jöttökKép

VicKép
Mesélhetnél egy kicsit bővebben is a suliról, miket csináltok egy nap, hogy tellik, a folyamatos jövés menésen felülKép
Teso gondolatban egyettértek veled én is, annak idején, de ne tessék kinevetni ámKép ugy voltam vele, hogy esténként lefekvés idején meditálgattam kicsit és sokszor adtam fel gondolatban hirdetést, hogy kiadó egy poci, szeretettel bélelve és hasonló sok sok jó dologgal felszerelveKép

Menek mert ebéd vanKép rágják a fülem a fiukKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Most nagyon magam alatt vagyok Kép

Bence rettentő rosszul van. A pénteki hasmarsát szombaton hányással folytatta (5ször), majd estére ismét hasmenés. Velem aludt én igy alig. Ma bementünk a klinikára, ahol a szitterünk dolgozik és vért vettek, pisit néztek és infúziót kapott BEnce. Egész nap alszik, jártányi ereje sincs, nem eszik, alig iszik. Nem baci, "csak" nagyon csúnyán belefutottunk a virusba, amit alig tud a szervezete legyőzni. Ha holnap sem megy az evés-ivás, akkor sajna infúzión fogunk élni,amig el nem kezdi.

Most nem olvastam vissza igy nem is irok,csak jelentkeztem ... megint alszik.

Kép Kép Kép Kép

Vigyázzatok magatokra, mert állitólag ez most országos és kegyetlen!!!

Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok,

Én is most csak egy gyors bekukk, de később bővebben is jövök.

Bence,
Kép

Mindenki,
Nagyon vigyázzatok a manókra és természetesen a pocaklakókra és magatokra, mert ez a vírus tényleg elég szörnyűKép

Puszi,

Vic
vic
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: