Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon jók a képek. Gyerkőcök édesek. Sajnálom, hogy nem tudtunk menni Kép Peti annyira vagány ebben a rucibanKép

Kata! Gyógyuljatok meg gyorsan!!!! Ma már jobban vagytok?

Bogi! Balázs is nagyon aranyos! Ügyes vagy hogy gyerek mellett csináltad a szakdogádatKép Andrisnak boldog névnapot!

Ancsa! Ki aludt el rajtad?

Eszti! Hol varrod a takarót?

Dia! Nem kell aggódnod a kilók miatt! Két gyerek után szaladgálni tuti fogyás!

Kép
edó75
 
 


Kata, Peti olyan nagyfiú már, és tényleg nagyon dögös ez a szerkó!!

Edó, köszi, átadom Andrisnak.

Holnap megyünk apa dolgozójába télapó ünnepségre. Kép Lesz igazi télapó, ajándék, zene-bona, ricsaj...KépRemélem Bali nem kap frászt a télapótól.

Pussykám, nyomass még képeket a gyerkőcökről lécci, lécci.

Kép

Kép
babszy
 
 


Hahó Mindenkinek!

Én most itthonról nyomom, mert két vállra fektetett egy gyomorrontásféle, úgyhogy tegnap egész nap összekuporodva feküdtem, nem tudtam kiegyenesedni, gyomromban kővé meredve az indiai csirkévelKép
Este doki, szuri a hátsómba, úgyhogy jobb lett éjjelre, de ma sem mehettem még dolgozni. Az a gáz, hogy nekem a mínusz kilók nem kellenek. CSak plusszok. NA mindegy. MA már sokkal jobb, csak legyengültem kicsit, mert nem ettem tegnap egy falatot sem.

Edó, képzeld a Pannust tartottam a karomban Esztiéknél, és olyan édesen elszunyókált időközben. Kis drága.Kép

Az összes gyerek nagyon vagány. Edó, a te Petidről már régen láttunk képet, nem?

Mit szóltok a mai időhöz? Bár nem voltam még kint, süt a nap, de feltételezem, hogy nincs meleg.

Csizmákat lehet elkezdeni kipucolni, mert tényleg mindjárt jön a télapó.
Szerintem Bali vagesz gyerek, nem ijeszti meg a Mikulás. Persze ki tudja? Ha ez az első személyes találkozásuk...

NA puszi nektek,
A.
anniecoe
 
 

 
 

Ancsa, neked nem tegnap volt a szülinapod? Bocsika, ha rosszul emlékszem, Boldog Szülinapot!!! Milyen ez a 30-as dolog?
Remélem ma jobban vagy. Esztit is elkapta valami fosatós-hányatós vírus, mára már ő is jobban van.

Serfkó, hogy hogy ma még nem jelentkeztél be? Nem vagytok otthon?

Kata ti gyógyulgattok? Peti? Te szedjél valami köptetőt, attól jobb lesz.

Kép

Kép
babszy
 
 


Heló csajok, úgy látszik teljes amortizáció van most mindenkin.
Nekem is hasonló volt, mint Ancsának, de rajtam csak este jött ki, hidegrázás, gyomorfájás, hőemelkedés, aztán egy hatalmas rókázás, és annyi. Ma már jobb, ettem is pici pirítóst, meg iszom a vizet. Az a jó a rosszban, hogy gyorsan átfutott.

Kata, ti hogy vagytok?

Edó, szeva! Hogy vagytok?

Serfi, merre vagytok?
Vendég
 


Akkor hát mindenkinek jobbulást!

Én már 1 hónapja beleléptem a 30-asok világába, nem érzem a különbséget, de szerintem addig jó. Csak nem én vagyok a legidősebb köztetek?
Szerintem egyébként tök szép kor.

Én is nyomom a pirítóst, de én ma már eszem egy kis húslevest is, mert éhen döglök. Csak nem lesz tőle bajom...
anniecoe
 
 


Sziasztok, vagyunk mi is,teszünk-veszünk(kinőtt ruhákat válogattam, csomagoltam össze a padlásra).
A nagy szél ellenére elmentünk a boltig meg vissza,kis kiflivel le is kenyereztem a csajt, így nyugi voltKép!

Ancsa, Eszti, hát mondhatom, nem ér lebetegedni!KépAncsa, egyél csak húslevest, kell a só-vízKép!

Eszti, rókakoma most elsőször köszöntött a terhesség huszonsok (29?) hete alatt?

Kata, Babszy, asszem túl nagy a video azért nem megy át egyikőtöknek semKép!

Gepárdcsalád?

Edó, tényleg rég láttunk képeket Rólatok!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Szegénykéim!!Kép Jobbulást mindenkinek!
Ancsa, ha tegnap volt a szülinapod, isten éltessen!Kép Majd bepótoljátok a vacsit! Vagy esetleg az ütött kiKépKép
Nálunk kicsit javult a helyzet. Ma már legalább ebédelt elég rendesen a Peti. És 11kor volt az utolsó fosi.

Edó, sajnálom nagyon, h nem tudtatok jönniKép. Jó lett volna beszélgetni. A házatok nagyon jól fog kinézni. Mekkora lesz (nm), hány szobás?
Lehet mi is megtaláltuk az építészünket kedden, de majd még most fog árajánlatot küldeni, ami még fontos.
Serfi és Gepárdcsalád remélem jól vagytok, hányás-fosás elkerült benneteket!!

Peti napról-napra többet mond. Olyan nagy élmény!!KépKép

Bogi, lándzsás utifű szirupot iszom, meg hársfa teát. Remélem segít. Ma még csak egy rohamom voltKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Serfi, én a terhesség alatt csak egyszer hánytam, kint Montenegroban (9. héten), azóta nem. Most pedig a vírus miatt.
Ancsa, ha már éhen döglesz, az jó. Nekem a reggeli pirítós óta nem megy más. Vizet iszom, de még mást nem kívánok. Kép Remélem holnapra teljesen rendbe jövök.

Jó pihengetést mindenkinek, jobbulást, aki pedig jól van, az maradjon is úgy!

Pussz
Vendég
 


Ancsa, bocsi, nekem a november rémlett.

Kata, Petinek milyen homeobogyót adsz, adsz még neki egyáltalán? Én jövő héten Balut el akarom vinni egy homeopátiás orvoshoz, talán tud valami okosat mondani.

Na jó pihengetést a betegeknek. Eszti azé próbálj valamit küldeni Bencének, biztos éhes.

Kép

Kép
babszy
 
 


Kata,mail ment!

Eszti, pedig most igazán egy kis keksz?

Ancsa így több,mint egy hós késéssel is de BOLDOG SZÜLINAPOT!

Kép
seriff
 
 


Köszi, köszi!

Hát Eszti, pedig te legalább kiraktad a fölösleges cuccot! Talán ennyi idő kell, ahhoz hogy rendben legyél, nekem egy éjszakával több volt, én már kedd éjjel óta kűzdöttemKép

Na mindegy, remélem, mindenkinek szép hétvégéje lesz, mi megyünk Szolnokra, disznóvágásra, királyság lesz a gyomromnak!!! Nem is tudom, mit egyek, hogy nehogy ugyanitt kössek ki!

Puszi!
anniecoe
 
 


Aki beteg, mindenkinek jobbulást!!!

Ancsa én is boldog szülinapot kívánok ezzel a késéssel!! Így azt hiszem én vagyok a legidősebbKép Kép

A ház 3 és fél szobás lesz, + nappali+étkező, konyha+kamra, fürdő, wc, gardrob, háztartási helység, összesen 160 m2 a garázzsal.
Kata! Van már elképzelés a házat illetően?

Majd rakok fel képet.

Kép
edó75
 
 


Csajszik, haliKép
Mi ez a sok fosás, hányás???KépKép Remélem már mindenki jól van. Mi, lekopogom jól! Zsombor pocok fesztiválozik esténként, de minden OK. Napközben angyalkák. Esznek, alszanak, nézelődnek, mosolyognak. Néha sírnakKép Zsombor kiterülve alszik most is. Hihetetlen. Kajált, és most alszik. Este minden ugyanolyan, de akkor ha lerakjuk üvölt. Próbálom megfejteniKép Fürdessek reggel???
KatusKép Kijön a tornáztató, ma is volt. Petyus hogy van?? Mitől lett ez nekije?
SerfkóKép A terpeszpelus OK, sokkal jobb mint a másik. Viselik is hősiesen!! Tegnap itt volt a Bee meg a Krumpli. Utóbbinak nagyon teccet a Tescos kiskönyvKépKép Szerintem is tök szupi!!!!
PussykámKép Szombat lenne jó, vasárnao kiruccanunk. Plíz szervezd úgy!!!! Ez a Bali!!! Hatalmasat nőtt megint. Gyönyörű és imádnivaló!!! Keresek képeket!Kép
AncsámKép Pannus bármikor elaltathatodKép Boldog sz.napot!!!

Csajok!!! Akkor januárban nálunk, OK!!! Ti hoztok sütikéket én csinálok valami egyszerűt. Szendvics, ilyesmi. Plussz pia. Hmm?? Fú, Esztit még látjuk óriás pocakkalKép
Nekem már van 2006 naptáram (erről jut eszembe, képzeld Katus a mostani Kismamában nincsKép), mi legyen szombat, vagy vasárnap???

Pusszancs

Kép
diane
 
 


Csajok, egész más.

Fiús és lányos ügyben érdeklődnék.

Ti a fickók fütyijét tisztítottátok? Most az van, hogy nem lehet húzogatni, de tisztítani csak kellene, mert a bőr alatt fehér kis váladék van. Most ezt hogy kell??? Meddig húzhatom?
Serfkó? És a kislányoknál? Pancinak is van fehér, vizes vattával szoktam néha kitörölni. Azt lehet?
Köszi.

Kép
diane
 
 


Pussykám, ne húzogasd a bőrt egyelőre, 2 évig legalábbis, asszem. Majd csak leázik aza valami.Kép
Szombat gázos, szülinap, névnap Szolnokon, de még nincs konkretizálva semmi. Hova ruccantok ki?
Mit szólnál a péntek du-hoz?

Kép

Kép
babszy
 
 


kép,kép...

Kép

Kép
babszy
 
 


Dia, én a pelenka sarkával tisztítom, mostmár nem marad ott a krém, de amíg volt. A fürcsis pelenkával. Ja, akartam már írni, h az a zokni a miénk volt, de nem került rá sor, h Hanci felvegye, mert hamarabb kinőtte, szóval azért nincs papírja,meg semmi, de tök új, csak gondoltam, Ti még hasznát veszitek,meg igazából most válogattam a ruhákat, csak nem tudom, h kéritek-e.Majd még januárig megbeszéljük.OK?

Most mennem kell, jött Apa.

Kép
seriff
 
 


Hali!

Basszus, Kismama mondjon leKép Ez volt tőlük a legjobb dolog. Meg se veszem a decemberit.
JAnuár ok, nekünk mindegy, h szombat v. vasárnap, csak legyen előtte lefixálva.

Nálunk a fütykös mosás apa dolgaKép Õ ezt a kádban elintézi, de ő szerintem mozgatja rajta a bőrt, ahogy az engedi, de egy picit sem feszegeti. Na, ez megint olyan téma, h ahány orvos, annyi féle technikaKépKép

Én meg már ezt a köhögést nagyon utálom. Már tök izomláz a hasam, és már úgy szeretnék meggyógyulni. Petinek szerencsére az a 11órás volt az utolsó kaki ma. Hátha vége.

Edó, a házzal kapcsolatosan vannak igen elképzeléseink. De először várunk mit tesz le az asztalra az építész. Persze az igényeinket elmondtuk. Szobák száma, mérete, emelet, stb. Hát kíváncsi vagyok nagyonKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, én már 2 hete köhögök, abból 1 hét nagyon durva volt.Kép

Balinak tegnap este elkezdük vágni a haját, ...soha még így nem üvöltött. Megőrült attól, hogy a testére hullott a haja. Most hogy vágassam le neki? Félbe is hagytuk, hát szegény elég csálén néz ki.Kép

Kismama monnyon le! Azért a Szili cikkét olvassátok el, betojtam megint a nevetéstől.

Télleg, Kata, nálatok ki hozza a Karácsonyfát, és a Télapóról hogy szól a mese?

Kép

Kép
babszy
 
 


Heló csajok.

Jelentem, rendbe jöttem. Tegnap este főzött még az uram almakompótot (istenien csinálja), abból ettem még egy kicsit. Most is a maradékot eszegetem, aztán délben anyuéknál lesz gyenge csirkehúsleves. Basszus fogytam 2 kilót, de szerintem ahogy megint tudok enni, biztos vissza fog jönni. Amúgy 7 kg +nál jártam, most 5, de szerintem ez inkább csak a víz, ami kiment belőlem. Na, holnaptól már tudok megint enni rendesen.
Húúú, Ancsa, most nem bírnám a disznóvágást.....már gyomorilag. Kép
Épp nemrég kérdezte tesóm, hogy szerintem lenne-e érdeklődés új Léghajó tanfolyásra, ami csecsemőellátásról szólna, és pontosan olyan kérdések lennének rajta megválaszolva, mint amiket pl. Dia is kérdez, meg én sem tudnék. Én mondtam, hogy igen. Szóval a jövőben lehet, hogy lesz ilyen. Igazából, gondolom ez a kórházak dolga lenne, dehát ott nem nagyon foglalkoznak ilyennel, nem?

Bogus, meztelenül vágtátok a haját? Ha igen, próbáld meg pólóban.....Kép nem egyszerű. Most, hogy orrszívás rulez, hajvágás tré....ezek a gyerekek....Kép Kép

Dia, nekünk is mindegy, hogy januárban melyik nap, asszem, otthon leszünk.....Kép

Edó, király házatok lesz, irigykedem. De talán eccer nekünk is. Nézegettük múltkor, szívesen maradnék valahol itt a XVI.-XIV. határán, nagyon klassz kertvárosi helyek vannak. Persze, sokkal drágábbak, mint Pesten kívül. Szemezünk még Pszivánnal, attól csak a közlekedés rettent el.
Na mindegy, egyelőre jóvagyunk, ahol vagyunk. Kép

Na pussz mindenkinek. Ma megyek és karácsonyi hangulatot csinálok a lakásban (ahol voltatok), hogy este meglepjem uramat. Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Bogi, nálunk a Télapó már nagyon megy. Édesen mondja, h télapó, meg várja is. Múltkor egy játékbolt bejáratában állt egy nagy műtélapó. Az nagyon tetszett neki. Majd a játékboltból hordta ki az autókat, és mutatta a télapónak, h: Télapó nézd!, azzal a szándékkal, h ő ezt kéri a télapótól.Kép Józsi keddre szerzett télapó ruhát, úgyhogy kedden este jönni is fog hozzánk. Hogy ki öltözik be, az még több esélyes. (én biztos nem)
KArácsonyfát, szerintem a Jézuska hozza nálunk, és 23-án este miután letesszük aludni, díszítjük fel. Így reggel lesz meglepetés. Már tavaly is meglepődött, szerintem most mégjobban megfogKép

Bogi, nálunk hajvágás fél éve géppel megy. Ez 3alkalmat jelentett, és fodrász csinálja. Mindig valakinek az ölében ült. Első alkalmat végig üvöltötte, de mondtam, nem baj csinálják, mert ez
NEM fáj neki. Másodiknál 20másodperc sírás, két hete mikor legutóbb vágták már nem sírt egy pillanatot sem. Szóval nekünk megérte az az első 5 perc, mert ennyi az egészKép (de köztudott, h én nem vagyok egy szuper kíméletes anyaKép, én hagyom sírni, ha nincs semmi bajaKép)

Eszti, örülök, h rendben vagy. Jó ez a lakás karácsonyba öltöztetése. Kéne már nekünk is. De ahhoz el kéne menni a boltba, és én már 2napja!! nem voltam kint. De ma már nem úszom megKép
Ancsa, te hogy vagy?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, tegnap reggel hallottam a tv-rádióban, h Piliscsabán romlott kaját kaptak az iskolások, csótány volt a levesben, meg ilyenek. GázKép.

Kismama, nem lehet, h a januáriban lesz naptár? Katám, ha érdekel, a decemberi itt van, nekem még vagy 2hónapig jár.

Babszy, Szili könyvét is végre visszaküldtem Neked Kép! Szegény Bali, télleg adjál Rá pólót, de cuki lehet, fényképezd már le csálén!Kép

Dia, nekünk egy hétvége nem jó csak januárban, de annak is csak egyik napja, nincs ám naptáram, csak mondom, amelyik legközelebb van jan. 16, 18-hoz. Az egyik Anyukámék 35. ház. évfordulója, a másik Nagyapám 80. szülinapja. Amúgy mindegy, h szombat vagy vasárnap.

Télleg, akartam kérdezni Bogi, Kata ezt a jézuska dolgot, meg a Miki, h adjátok be a fiúknak?

Eszti, egyél, nehogy már lefogyjál, Bencinek kell a kaja, csirkehúsleves nagyon jó, most megkívántam teljesenKép! Karácsonyi hangulat biztos szép lesz, én még képtelen voltam lehozni a padlásról a cuccokatKép....

Ancsa, remélem, h Te is jobban vagy!

Edó, nagyon klassz lesz a házatok, jó nagy.

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Eszti! Jó hogy jobban vagy már! Talán mindenkin gyorsan átment ez a nyavalya. biztos örülni fog Peti a meglepinekKép

Dia! Kuki? Nekünk pl a doki azt mondta hogy egy éves kora után kezdjük visszahúzni fürcsi közben.

Kép
edó75
 
 


De nagy itt a pangás!

Csak egy gyors kérdés a Tivadari femilihez. Holnap fél 3-kor Gryllus koncert (Mikulásos)? Illetve 18-án szintén fél3kor lesz Judit néni a Vígszínházban, ha van kedvetek Andris próbál jegyet szerezni.Hm?

Ja, Bali annyira élvezte tegnap a műsort, majd rakok fel képeket.

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Helló!

Bogi a holnapi nem jó, még betegek vagyunk, Szolnokon vagyunk, Józsi meg Krken. De a 18-a az nagyon jól hangzik. Arra is próbál jegyet szerezni Andris? Szerinted végig ülnének 10 percnél többet? Milyen műsor volt tegnap?

Kép

Kép
tikata
 
 


Igen, van a minisztériumban színházjegyes csaj, majd rákérdez. Az új lemezének lesz a bemutatója, most kapta meg Bali a mamától, hááát...a múltkori klasszisokkal jobb volt.

Mikulás buli volt tegnap a PM-ben.Kép

Gyógyulgassatok szépen!Peti fossant még?

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó reggelt!

Nem tűntök túl aktívnak mostanság.Kép Eszti ma kap internetet.Kép

Kata, a 18-a lehet, hogy mégse jó, mert eldöntöttük, hogy most megyünk hosszú hétvégézni, mert Andris az új munkahelyéről nem nagyon tud majd elszabadulni pár hónapig. De most vasárnap du. is lesz J. néni. Egyre jobban tetszik a lemez. A kedvenc számom: laláleléloluli, abból a következő pár sor: "dejó, hogy van a nagymama, de jó, hogy van a nagypapa, rákentem a hajamra."KépKép

Veletek mizu?

Serif, ti mit csináltatok hétvégén? Hanna miket eszik már? Hús? Főzelék? Sütőtök?

Pussykám a képeket azóta is várjuk.

Ancsa meggyógyultál teljesen?

Ja, tegnap teljesen befejeztem a dogát.KépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Babszy, Te szuperügyes vagy a szakdogával! Hanci nem eszik sütőtököt,nem csippantotta múltkor, így most azt hanyagoltam Kép. Egyáltalán a zöldségeket nem nagyon csipázza, ami bejön az a banán,alma,körte,alma-áfonya(üveges), akármi barackkal (üveges), talán a zöldek közül a paradicsomos krumplis csirkehúsos dologból evett a legtöbet (8 kanál). Szóval inkább gyümölcsös a lelkem egyenlőre, de abból simán benyomat háromnegyed üveggel is, és mindig kap utána tejcsit. Szomabton szolnokon voltunk, de csak félnapig, este barátok jöttek, tegnap beszereztük az ajándékok nagyrészét. Írtam Neked mailt múltkor, de asszem nem ment el, ahhoz csatoltam a videót is, majd összeszedem magam és újra elküldöm. Azt hiszem Hannácska kezd lassan elromlani, reggel 6kor ébredt, és ha felvettem, simogattuk a hátát csend volt, amint kiléptünk aszobájából,kiabáltKép. Apa kitalálta, h mától nevelés leszKép!Bali jól van? rákeni a nagymamát a hajára? Király szövegKép! És most mentek Hajdúszoboszlóra?

Többiek? Kata, Edó, Dia, Eszti, Ancsa?

Kép
seriff
 
 


Jajaj, szegény Hannus, csak finoman neveljétek a drágát. bali ma megint 4-5-ször felriadt, tagnapelőtt meg átaludta az éjszakát. Ki érti ezt?

Ha nem is Hajdúszoboszlóra, de valahova, Debrecen, Galyatető, ilyesmi.

Serif, Karácsonykor nem maradtok pár napot Szolnokon, mert akkor találkozhatnánk?

Bali, eleinte meg csak gyümit (üvegeset) evett, na és sütőtököt. Most meg az édességen és a rendes gyümölcsön kívül mindent megeszik. Hanna is rácuppan majd a főzelékekre, tuti. Csak még pici hozzá. Nem is kell sok ízzel traktálni ilyen korban, szerintem, úgyis a tejecske a favorit, nemigaz?

Kép

Kép
babszy
 
 


Helósztok,

van Internet! JUHHHÉÉÉÉ!
És ráadásul: átköltöztünk, szóval most már végre készen van a lakás, ruhák áthozva, és minden fontosabb eszköz. Persze, majd még lesz egy-két kör, de ezek már csak apróságok.
Így most már napközben is tudok lógni a neten.

Amúgy itt semmi küli, randa az idő, mostam függönyt, mindjárt kajálok (túrógombóc - imádom), aztán délután meg pihi.

Bogus, küldtem neked mailt, remélem megkaptad. Majd írjá má vissza, ha megkaptad.

Nektek is nyomatom az új címemet: először a vezetéknevem (y-nal a végén), pont, keresztnév, kukac, chello, pont, hu.

Jó körülményes voltam, mi??? De most kicsit szórakozott vagyok.

Puszi
Vendég
 


BAbszy,ne türelmetlenkedj,mindjárt írok mailt is,még nem volt érkezésem,mert amikor hozzáláttam volna, Minimanó felébredt,aztán jött anyós az új szerzeményeivel-turi-aztán Hancinak összeturmixoltam egy banánt két körtével-igaz kicsi körték voltak, de ezt az egészet benyomta 3 kiskanál kivételével+nyomatott tejcsit két ciciből,most meg beájult. Ez azért durva mennyiség sztem, na de úllátszik éhes voltKép! Persze tejcsi a menő,meg a nyugtató, tegnap du 3x esett hanyatt,mert már a kanapé fotel melett is feláll,aztán eldőlt, és akkor cici-nyugtató volt.
Ja,mi most asszem nem maradunk Karácsonykor, d januárra tervezem,majd egyeztetünk.

Az gáz,ha csokimikit eszek?

Esztikém,akkor végre igazi unatkozó kismam lehetsz a babanettel-ahogy a férjem hív. (Na a drágám unatkozna csak fél napot így itthon Kép) Jó viccel-haha. Nem ez volt a címed eddig is?Vagy nekem nem ez van meg?

Kép
seriff
 
 


Nem,nem, Serfi, mert az freemailes. Ez meg csellós, és teljesen ki van írva a nevem.

Ja, én is úgy gondolom, hogy sokat fogok unatkozni....Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Hazzatértünk, kicsit meggyógyultunkKép (kopp-kopp).
Eszti, jó hogy van internered. Neked is, de nekünk isKép
Tök nyomi vagyok. Akartam írni sok mindent, de kirepült az agyamból minden.
Illetve olyanok vannak benne, lehet mindjárt jön a doki néni, Peti meg alszik, és én nem akarom felkelteni, mert nem is beteg, csak a 2éves kontroll miatt jön most.
Meg akartam sütni kenyeret, találtam egy jónak tűnő receptet, de így leírás alapján olyan macerás. És a liszt amit még régebben vettem nov. 19-én lejárt. Szerintetek atért még jó?
És Serfikém, téged kérdeznélek, mikor sütünk mézeskalácsot? Vettem ma mézet. Emlékszel tavaly milyen finom lett az enyém. Azóta rájöttem, h valószínű dupla adag mézből csináltuk és azértKép Szerinted nem lehetséges? Mert akkor most is annyiból kellene.Kép
És látod eszik az a csajszi, csak kapjon finomatKép A körtét peti is nagyon csípi, ő is azt evett alvás előttKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Épp most akartam előkeresni a mézes receptjétKép, egyre jár az agyunkKép! Sztem jó az a liszt, ha nem másznak benne ilyen izék.Bármikor süthetünk, lassan el kell kezdeniKép!

Babszy, video már megint nem ment átKép.

Kép
seriff
 
 


Na csajok, én most teszem be a sütőbe azt a kenyeret amiről dél körül írtam, és utána neki is láttam. Kissé macerás a drágaKép
Kíváncsi vagyok milyen lesz?!

Kép

Kép
tikata
 
 


KAta,A sütőben sütöd vagy kenyérsütőben?Azóta se kerestem elő a receptet,most megyek.Írtam mailt.

Babszy,Neked is.

Kép
seriff
 
 


Na, milyen lett a kenyér, Kata?

Boguska, holnap légyszi regisztrálj a Skype-ba, aztán lehet traccsolni. Én az előbb már kipróbáltam, megtalálsz a keresőben a rendes nevemen.
Vendég
 


Oké, holnap regisztrálok.Kép(majd beszerzek webkamerát is)

Kép

Kép
babszy
 
 


Hello, itt vagyok.
Persze most is megy a műsor.... de tegnap tízkor már alvás volt. Ilyen is van. De szerintem lassan kidől, már hulla fáradt. Hopp, most elhallgatott!!!Kép Hopp, most újra is kezdte...Kép Így van ez.
Mindenesetre édes bogárkák. Egyre többet nézelődnek, mosolyognak, nevetnek és dumálnak. Jaj, nagyon édik. Ma itt volt az Alíz, aki fotósuliba jár, és csinált róluk egy tekercs - ahogy ő fogalmazott - nem emlékképet, hanem művészképet. Fekete fehérek lesznek, meglátjuk. Kíváncsi vagyok.
Jövő héten kapunk oltást, megveszem az újat, csak egyszer szúrnak.
Ki a Szili?

Örülök, hogy jobban vagytok csajok!!! Petyus is jól van?
Én most nem vagyok túl jól, nem tudom miértKép (hangulatilag) Biztos az idő. Még, jó, hogy szinte minden nap jön valaki látogatni... legalább is ezen a héten.
PussykámKép Hogy döntöttél? Hétvége, vagy jövő hét? Várlak titeket nagyon! Have fun holnap az Esztinél!!! Ja, olvastam a Kismamában, hogy Vajkitól búcsút veszünKKép Szomorú lettem... Most honnan tudom, hogy a Bali hol tart? Szörnyű, hogy ilyen ritkán talizunkKép
Köszi a fütyis és puncis válaszokat. Jaj, erről jut eszembe, jókat szoktam röhögni a nappaliban, mikor a Bazsa bent van a gyerekenél. Pl. egyszer Panci tisztába tételekor, hallom, hogy mondja a lánynak, hogy "akkor most puncológiai törlés következik" Kép, vagy a Zsombinak magyaráz, hogy "tudod fiam, te sokkal okosabb vagy mint én, vagy anya, mert neked jóval több agysejted van még..." És még sok ilyen. Olyan édesekKépKép

Edó, szupi lesz a ház!!! Majd megyünk oda isKép!

Serif, ez a Hanci nem semmi. Nagyon cuki ez a mostani kép is!!! Ha Pancira nézek, ahogy emelgeti a fejét az ágyában, mindig rátok gondolok. Vajon ő mikor fog állniKép??? Ülni tud már?Kép

Na megyek, dobok még képet.
Pusszancs

Kép
diane
 
 


Pussykám! Csak neked. Így mentünk az Esztiékhez.

Kép

Kép
diane
 
 


ésatöbbi:

KépKépKépKépKépKép

Kép
diane
 
 


de miért egymás mellé rakta??? na mindegy.

Tettem még egyet a profilomba is. A két lurkóval én.
Pussz

Kép
diane
 
 


Gepárdmama, csuda gyönyörűek a kölykök, és a profilos képen annyira hasonlítanak, hogy csak na. Kép Még mindig le a kalappal, hogy így bírod a két minit. Ha én valaha a jövőben azt érzem, hogy jaj, de nehéz az én egyetlen picimmel, majd mindig rád gondolok. Kép

Amúgy jó reggelt.

Ma is undorító az idő, dehát ez van. Persze én az első mozdulatommal reggel kiborítottam a müzlis bödönt.......ettől fel....sztam magam, persze urammal is összeszóltunk........áhhhh, néha tud így indulni a reggel. Ilyenkor lehet, hogy fel sem kéne kelni.

De muszáj, délelőtt Kika, de kora du már itthon vagyok, és foglak Bogus skypeon hívni.

Na csövi, és sikeresebb reggeli indulást, mint a miénk...
Vendég
 


Pussykám, elérzékenyültem a két gyerek láttán. Hát gyönyörűek!És Zsombi elég rendesen lehagyta PannustKép
Vasárnap du akkor jó nektek, mert akkor tudnánk menni? Ha jobb idő lesz gyakrabban fogunk találkozni, nem lesz ennyi vírus-baci.
Szili László, újságíró, cikksorozata van a Kismamában, és ő írta a Kitolás c. frenetikus könyvet kispapáknak. Kölcsönadom.
Bazsa cukorbogyó, de ezt eddig is tudtuk.Kép

Eszti próbálok skype-ra csatlakozni.Majd szólok.

Mit hozott a Mikulás?

Gyerekem fél1től fél3ig hisztizett.Király!

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Éljenek a 2hónapos Gepárdgyerekek!Gyönyörűek!

Dia, ha a képek száma közt nyomsz egy entert vagy 2-t akkor asszem nem rakja egymás mellé őket. Mostmár vana 2hós új oltás? Mert még tesóméknak mégse volt, pedig először azt mondta a doki. Én a 4 és 5hósból-mert akkor még csak abból volt itt új-adattam azt, így egyszerre csak egy lábat szúrtak. Az Alízka volt Nálatok? Vagy egy másik Alíz fotózik? Hanci szokott így ülve mókolni, de ált. egyik keze lent van, és a kádban sem ül még, vagy csak mi nem ültetjük, pedig én azt várom, h játszon a kádban. Mindenhol feláll, a kanapé, fotel mellett,pedig ezekben nincs nagyon hol kapaszkodni, persze vagy hanyattdől vagy ordít,ha elfáradt. Tegnap volt egy óriási kopp,meg vhogy a lábam alá mászott és a talppal megérintettem-mert rálépésnek nem nevezném- az egyik ujját, na volt ám sikítás,mint Esztiéknél,mikor Pety fejbekólintotta. Most amúgy drága férjem attól tart, h lúdtalpas lesz,mert hallotta, h amelyik gyerek hamar feláll, az lúdtalpas lesz. Kérdeztem, h lekötözzük-e? Meg azt mondta Neki tegnap, h "nem véletlen, h később állnak fel a gyerekek,mikor már van elég eszük, de Te csak vakmerő vagy". Szóval jól vagyunk.
Neked is megpróbálok küldeni egy videot, de vigyázz betojsz! Ha átmegy....

Eszti, egy hülye műzlis bödön miatt kár morcogniKép, mit veszel a Kikában?

Nekünk is van skype-nk, csak nem tudom használni, de hahazajön a drágám majd betaníttatom magam.

Babszy, könyv Esztinél hever egy tasakbanKép.

Kata, Edó?

Kép
seriff
 
 


Ancsa?

Kép
seriff
 
 


Serfi, nem a bödön, hanem a müzlidarabkák, amik mindent beterítettek, és mindezt reggel......amúgy komikus így utólag, de akkor........Kép
Nagyon egyszerű a Skype, viszont otthon lévő anyukáknak király. Kép Lehet rajta traccsolni, amenyit csak kell.
Vendég
 


Eszti, Neked is küldtem videot.

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: