Új privát üzeneted érkezett!

Haham enyém a 38:):):):)!!!!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!

Mák: Ráindultam a leesésgátlókra :-)

8000-ért Brendonban, tölgyfából
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

de valahol láttam ám én egy olyan hercegnőset is:-) csak nem emlékszem, hogy hol, ha meglesz, jelentkezem

Ja a csavaros részre is lehetne varrni valami huzatot :-)
ez a huzat a mániám :-):-)

Timi



Kép
ttimi
 
 


Sziasztok Lányok!

ttimi: hát igen, ez egy érdekes téma, és előbb utóbb nektek is aktuális lesz:)....

Képzeljétek majdnem készen vagyok a lógós macimmal:):):):)...kontúrozgatok, meg még a nevet kell rávarázsolni, de azért majd mindjárt megmutizom, mert úgy örülök magamnak:):):):)....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 

 
 

Sziasztok :D

Gyors leszek, mert már fordulok le a székről. :roll:

Anyapoc
Azóta megvan a nyaklánc és szerencsére nem gagyi hamisítvány! Egerben van egy borostyánnal foglalkozó üzlet (www.agrianne.hu) és ott vettük, a Hugim kisfiának is és Flórának is. És azóta nem volt ilyen szörnyű éjszakánk, jól alszik, igaz azért szopizni ugyanúgy felkel, mint előtte, de ennyi. És közben tuti jön a 2.foga is fent, mert vakarássza a nyelvecskéjével, rágcsálja a fogkeféjét, szóval úgy néz ki bejött a dolog, de azért kopp-kopp! :wink: Azért 6500Ft-om nem lett volna rá. :(

Mák
Ágy: hát nálunk nincs igazán különös gyerekágy egyiknél sem, Gergőnek már 1 évesen vettünk ágyat és mi a Kikában vettük. A lényege az volt, hogy alacsony legyen, de mi már 2m hosszút vettünk, hogy ez maradhasson a későbbiekben is, pusztán anyagi megfontolásból. És bejött, nagyon szerette az első este óta. Mi vettünk egy puha, bolyhos szőnyeget és azt raktuk fel falvédőnek, így odagurulhatott, odabújhatott. És ott van még a kiságyából a rácsvédője, a fejénél van és sok párna, így nagyon klassz kis ágy lett, annak ellenére, hogy egy egyszerű faágy. leesésgátlót is a Kikában vettünk, 6000 Ft volt, olasz, műanyag, hálós és pont annyira ért, hogy maradt egy kis bejárat, ahol le-fel tudott mászni Gergő. Aztán volt egy akció pár hónapja és ugyanolyan ágy volt teljesen leárazva, így Flórának is akkor már megvettük és neki most fogom lecserélni, mert ő is ugyanolyan forgolódós, mint a bátyja és szerintem nyugodtabban aludna egy 90cm széles ágyban. Gergőnek már nem kell a leesésgátló, így az most megy Flórához.

Ja, az ágy ára Gergőnél 12-13 ezer volt, már nem emlékszem, de Flórának 9 ezerért vettük. És Karcsi is sokszor ott alszik Gergővel, simán elbírja őket együtt is. :wink:

Különben nekünk azért is volt még praktikus a nagy ágy, mert Gergő még szopizott (ahogy még most Flóra is), és simán be tudtam mellé feküdni megszoptatni.

Timi
Nagyon tetszik a babalevél, olyan jókat mosolyogtam rajta! :D

Bocsi, már a szék alól pötyögök, húúúúz az ágy, mennem kell...... 8)

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Bocsi!

Anyapoc
www.agrianna.hu, az előbb elírtam.

Mák
Egy kép Gergő ágyáról :D
Kép

Orsi

avocado
 
 


Tadaaam...itt van a művem...már egy ici picit untam a kontúrozást, de még a betűk és szevasz készen van:):):)....

Kép

Anyapoc: nem rossz a kis vacka a kisfiadnak:)!
Hát nálunk még nagyon terv szinten van ez az ágy dolog, bár Fanni szempontjából nagyon fontos lenne, mert a délutáni alvások átköltöztek a földre egy dunyhán lévő szivacsra és nagyon élvezi...persze nekem is oda kell vele feküdnöm, de egy pihe puha vackot csináltunk neki párnákkal és látványosan szívesen fekszik oda, többször is napközben, sőt határozottan kiveri a balhét, ha pl. az alvós párnijára anya lehelyezkedik:):):)...szóval számon tartja, hogy az az ő délutáni tenti helye...illetve megszűntek a hisztik az alvás miatt...bezzeg a kiságyába......szóval nézegetjük a megfelelő megoldást....mondjuk sajna fontos lenne az ágyneműtartó, mert nagyon kevés a helyünk és fullon van az összes fiók a saját ágyunk alatt....Fanninak is van két garnitúra takarója, párnája, meg plussz párnija is, folyton ide oda ágyazgatom...mi is gondolkodtunk 2 m-es ágyban, csak mivel egyenlőre a kishölgynek nincs saját szobája ezt a szülői hálóban kell megoldanunk és hát ott a 160 hosszúhoz is átrendezésre lesz szükség...állandóan sakkozunk a hellyel...a kiságynál meg nekem is oda kellene tudnom feküdni mellé, legalább addig amíg elalszik, mert ezt most is igényli, az éjszakai alvásoknál is..ezért sokszor ottfelejtődik köztünk...egyrészt mert elalszunk mindketten a férjimmel mire a csajó végre kidől, másrészt mert ha végre kidől és még fent vagyunk amint kimozdítjuk a kiságy irányába felébred...és ordít...

Szóval még van min agyalni...de azért alakulunk...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Bocsi: Avocadót akartam írni...csak én is hulla vagyok...hosszúra sikerült ez a nap megint..

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Hihi...itt küzdök magammal, hogy nem emlékeztem hol láttam hercegnős ágyat...és mit gondoltok , hol láttam meg újra? Hát itt a babanet fejlécében...

http://www.babanet.hu/butor/small_word_hca.htm

itt...pl..persze ez nem normál halandó anyukák pénztárcájához mért dolog, de azért nekem tetsz...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Most ez az egyik nagy kedvencem...biztos van vagy 100e...

Kép

meg ez...bár ezek a mi helyünkhöz képest hatalmasnak tűnnek...

Kép

persze nem vett Disneys párnákkal takarókkal:)....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok :)

Én csak olvasok jelenleg.

Csak Máknak egy link. Én ezt találtam mikor még úgy volt, hogy lesz pénzünk lecserélni a kiságyakat.

http://www.dinoland.hu/gyerek.html

Ők csinálnak egyedi bútort is, de sztem ha csak színt (pl. rózsaszínt, vagy fehéret) akarsz az nem számít egyedinek.

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Brigi: wow...nem semmi..tök jó!!!!Igazából nem is a színén van a lényeg, mert nekem jó lenne natúr fenyő színű is, csak a formája érdekel igazán...Majd megnézegetem részletesen!És elmondom mire jutottam! Köszönöm!Mák

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Brigi: eddig nekem a kedvencem az oliver hosszabbítható ágy...mondjuk azért ha az ember matraccal veszi azért a vége annak sem semmi, de legalább szép az ágy:)!Neked melyik tetszett?Mondjuk tőkénk nekünk sem igazán van, de valamit akkor is kell kezdenünk a csajóval, mert ez így nem állapot....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!


Ez készül most Juditkának az oviba.

Kép Itt tartok


Kép Ez a mintája, ilyen lesz, ha egyszer elkészül

Judit
tapika
 
 


Brigi: képzeld fel is hívtam őket:)!Ez az Oliver ágy nagyon tetszik...megrendelés esetén jelenleg 6 hét múlvára tudják vállalni...Azt mondta a pasi, hogy ez a legnépszerűbb ágyuk és jelenleg nincs is az üzletükben, hogy meg lehetne nézni... Mondjuk pénzünk az egyenlőre nincs is, de majd kitalálunk valamit... na majd meglátjuk mi lesz...Köszi mindenesetre a lelőhelyet...tényleg nagyon klassz...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok :)

Majd jövök ám, de most dolgozom, meg építkezünk-költözünk, szóval kicsit le vagyok maradva.

Megint Máknak :)
Örülök, hogy tetszik, nekem a bence, meg az egyel előtte lévő tetszik (már nem emlékszem :oops: ). De az olivér is aranyos.
De ma voltunk ikeában és ha nem vagy antiikeás, akkor ott is volt hosszabítható ágy hasonló (nekem tetszett), meg egy fix rövid ágy, aminek volt támlája is, meg oldala is és fehér volt, és rád gondoltam, hogy ezt tuti meg lehetne csinálni királylányosra. :) Az ágyneműtartót nem tudom, talán olyat lehetne venni, mint a felnőtt ágy alá - guruló fonott kosár szerű. De azért ennyire nem mélyedtem bele. Csak megláttam.

A fehér:

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/80079966

A hosszabítható fenyőt nem találtam meg a neten. :?:

Szép hétvégét!

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Sziasztok!

Ma van a gyerkőcök szülinapja :lol: Ma Apa dolgozik, így tegnap + tegnap előtt tartottuk nekik. Anya sütött tortát. Tej és tojásmenteset azokból a receptekből, amiket tőletek kaptam. Igazán finom lett. Köszönet érte mindenkinek :lol:
Pár kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Andi

Kép
gandi75
 
 


Andi :)

Boldog szülinapot Grétinek és Gergőnek! Nagyon aranyosak a képeken. Eddig nem is tűnt fel, hogy mennyire hasonlítanak. Persze nálatok egyértelmű, hogy melyik, melyik. :wink:

Na megyek, most is csak ennyi voltam.

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Sziasztok Lányok!

Andi Gandi: Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk a gyerkőcöknek!!!!

Nagyon arik ezeken a képeken! Milyen klassz tortákat sütöttél...hát én nem vagyok egy nagy tortasütőmesti:)...Tök jó, hogy néztem színben van lányos torta meg fiús torta és mégis majdnem egyformák...

Brigi: hűűű ezt az ágyikót én is néztem az ikeában...nekem egy bajom volt vele, hogy az oldallemezkék ott felül nagyon vékonykák...pedig ehhez volt klassz kis polc is...nekünk a múlt héten jött egy 2008-as ikea katalógus és van benne egy hosszabbítható ágyikó ami tetszene, csak egy okból nem fogom választani...mivel ugyan olyan anyagú dohányzóasztalt vettünk (valami leskwik, vagy hasonló neve van) és amit Fanni odacsap az asztalhoz, legyen az akár egy szimpla könyv, megkarcolja és ott marad a nyoma...No majd úgyis nézelődünk még...most várok két ajánlatra még...amit ilyen magánúton találtam...és meglátjuk mire jutunk...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mák :)

Nem akarlak elkeseríteni, de a fenyőbútorok mind ilyenek. Puhák és meglátszik, ha valamit ráteszel. :( Csak talán, ami nem pácolt, meg sötét, azon kevésbé feltűnő. Szóval ha asztalossal csináltatod, és nem akarsz nyomokat, akkor keményfát válassz. Csak annak az ára húzósabb.

Remélem sikerül megtalálnod a hercegnős ágyacsakát. Sztem tuti jobban megy majd az alvás.

JÓ éjszakát!

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Andi Gandi!

Nagyon boldog 5. születésnapot a gyerekeidnek, nagyon aranyosan mindketten.

Páromnak sikerült beszkennelni a macis képet, de csak az egyik színűt csinálta meg. Megnézem mi az ami a macik ruháján más(kék v. rózsaszín) és megírom neked. Priviben küldesz egy e-mail címet, ahová át tudom küldeni neked?

Mégegyszer boldog szülinapot Grétinek és Gergőnek!!!

Judit
tapika
 
 


Sziasztok Lányok!

Brigi igazad van, tudom, de azért a natúr fenyőn annyira nem látszik a karcolás mint ezen a sötétebb fán...mindegy...majd lesz valahogy...

Bekereteztem a lógós macis képet...gondoltam megmutizom még, bár lehet sok lesz már ebből a képből...de így keretezve annyira más...nekem így sokkal jobban tetszik...

Kép

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Apropó....

Fiona: az a múltkori filc amiről írtál...már annyiszor meg akartam kérdezni, hogy hol szerzed be?Tök jónak tűnik és talán egyszerűbb is mint varrogatva jelölni...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mák :)

Ez nagyon tuti lett!!! Nagyon jól választottál színeket! Sztem a keretezés majdnem olyan fontos, mint a hímzés (ezért nincs nekem egy képem sem bekeretezve :oops: ).
Nagyon ügyi vagy.

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


Brigi: az "ezért nincs nekem egy képem sem bekeretezve" úgy értendő, hogy nem tudod eldönteni milyen legyen a háttérszín?Vagy mert nem vállalod a keretezést és ahhoz el kellene vinni keretezni?

Mondjuk én magam csinálom a keretezést is, mert sajna nincs pénzem megfizetni...ezzel is elég sokat szüttyögtem, mert az első általam kiválasztott eredeti színű háttért elszabtam...majd szétevett az ideg, mert nem először is úgy indult, hogy nem kaptunk az intersparban megfelelő keretet...ezért át kellett menni a tescoba ( mindezt este nyolckor gyerekestől).../nekünk nincs kocsink és busszal járunk, ilyenkor óránként megy és ha lekéssük a 20: 42-es buszt amivel így is 9 körül értünk haza akkor legközelebb 21 után ment volna busz/...szóval kalandos volt a keret beszerzése...mindez péntek este volt, a képet másnap kellett átadnom...na beszereztük a keretet, hazajöttünk és rájöttem, hogy nincs hozzá elég nagy méretű kartonom :shock: :shock: ...csak kettő szín passzolt, ami két darabból volt...na egyet kiválasztottam, tök jó volt....szépen szikével kinyestem és a nagy méricskélésben elmértem és többet vágtam le...majdnem lehidaltam mikor rájöttem...de ekkor jött a másik háttérkeret...és végül nem lett rossz szerintem...Szóval izgalmasra sikeredett...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Köszönjük mindenkinek a szülinapi jókívánságokat :lol:

Tapika! Az e-mail címem: gemesek@freemail.hu

Sajnos nem leszek gépközelben mostanában. Ma megyek Grétivel a kórházba, befekszünk :cry: :cry: Sajnos annyira kijött a bőrén az ekcéma, vagy kiütés vagy allergia, vagy nem is tudom, hogy mi, hogy tegnap délután a háziorvosunk azt mondta, hogy menjünk be a kórházba, egy kicsit próbálják meg helyrehozni a kis bőrét.
Nagyon rosszul érzem magam, Gergőt meg Apát itthon hagyni, de talán pénteken már hazaengednek minket. (nagyon remélem)
Hétvégén pedig mennénk Pestre a barátnőmékhez + az unokatesómékhoz, de lehet, hogy így azt is le kell fújni :cry: :cry:

De viszem a varrnivalómat, hátha nem néz ki hülyén, ha egy kicsit varrosgatok.

Puszi mindenkinek: Andi

Kép
gandi75
 
 


Sziasztok!

csak gyors kukk.
Mák Komáromban vettem a filcet. itt megrendelheted: http://www.kezimunka-szakuzlet.hu

Mi ezt az ágyat vesszük: http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/categories/rooms/childrens_room/

csak kédés mikor jutunk fel végre. :roll: A polc is ilyen lesz. :wink:
de, ha elég hely és pénz lenne, ezt választanám :mrgreen: :
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/50080315

Megyek, mert szopi time van. :D

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Grétának és Gergőnek Boldog szülinapot kívánunk :):)!


Kép

Szuperek a képek :)!
Kórházhoz kitartást :(....

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Andi- Gandi: nagyon sajnálom a lánykádat!!!!Semmi más módja nincs a bőre rendbehozatalának??? csak a kórház???Azért ez fura....gondolom ott is kencézik, meg adnak rá valami gyógyit neki nem?Ki tudja jobban ápolni mint otthon az anyukája?Bár lehet naív vagyok...MIndenesetre nagyon sajnálom, és remélem hamar hazajuttok!!!


Fiona: látom nagyon egy irányba mozognak az ágyas gondolataink...nekem is tetszett mindkét ágy amit mutiztál...az elsőt azért nem választottuk, mert nem szeretnénk fémágyat neki...a másodikat pedig azért nem mert ahogy én néztem a vége 109 e...nem tudom lehet a matraccal vagy nem tudom miért volt olyan drága..és elég magas is....
Köszi a filces lelőhelyet!!!!:)majd beszerzem:)!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Fiona: egyébként a hellyel mi is elég nagy bajban vagyunk...Fanni egyenlőre a mi hálónk egyik kis sarok bérlője és nem nagyon akarjuk ezt most megbolygatni.

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mák, nálunk is 1 szobában vagyunk 4-en. Most készűlget a gyerek szoba. Festés, szőnyeg kész, és most a napokban hozták bele a gardrób szekrényt, amit méretre készítettünk, mert szőrnyen buta elrendezésű a helység. :shock:
A fém ágyat pedig textilekkel nagyon széppé lehet varázsolni. :D
Én is valami teli párnás/baldahinos dologban gondolkodom. :wink:
Ja, és 135-től 200-ig lehet nagyobbítani az ágyat.
Igaz, nem tudom egyáltalán hajlandó lesz e átköltözni a leány, de reménykedem. :lol:

GAndi ez a kórház nekem is furcsa. :shock: Mivel magyarázták? Mi az, amit otthon nem kap meg?
Én is csatlakozom a többiekhez, Boldog Szülinapot a kicsikéidnek, akik nem is olyan kicsik már!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Mák, ez is "fém", de olyan romantikusra meglehetne csinálni!!!!!

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/70129467

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fiona: nagyon klassz ez az ágy is!Klasszul meg lehetne csinálni kishercegnősre...Mondjuk én nagyon ragaszkodom a fa ágyhoz...igazából nem is értem miért nem csinálnak fából valami hasonló nem teli támlásat...múltkor barangoltam valahol fent...azt hiszem valamilyen ágytakarókat mutogató lapoknál és olyan klasz fa ágyat láttam...de itt a magyar oldalakon sehol nem láttam olyat...persze ha az ember lányának nincs pénze ne is nagyon akarjon ugrándozni, de azért ábrándozni lehet:):):):):)....mert egyébként nekem is tetszene ez az utóbbi is, de a fém miatt kizártuk a szóba jöhetők közül..

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mák, ha álmodozni akarsz:

http://www.mobilogic.hu/index.php?page=products

Bár ettől inkább a pumpa megy fel bennem, mikor az árakat nézem. :shock:

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fiona: na igen....ez az amikor az ember már az áraktól lehidal és azt kell hogy mondjam, hogy nem is olyan hű de haj de ágyikóik vannak...láttam itt egy 185e Ft -os ágyat...hát igen...nem semmi....a mi két személyes nagy ágyunk amit egyedileg csináltattunk nem került annyiba....Pedig fából van...igaz még matracot nem tudtunk hozzá újat venni egy régi ágy matracain alszunk...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Fiona: ennek a filcnek a neve kimosható jelölőfilc vagy illenő jelölő filc?hihihi...jó kérdéseim vannak...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


illanó:):)):)

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Az Illanós hamar elillan, állítólag pár napig marad csak látható. Az enyém kimosható, ez addig látható, amig hideg víz nem éri.

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fiona: ok! Jegyeztem!
Te figyi tudod mi jutott az eszembe? Nem te mondtad, hogy megmacskásodtok?Ha igen, akkor hogy van a cicó és milyen és mekkora és hogy bírtok vele?A mi Lizink tündérpofa, nagyon aranyos, egy alvó és dorombolóművész, Fanni és az egész család imádja, csak egy picit szemtelen...még kölyök és nehezen tudom korlátok közé szorítani...De azért probálkozom...igazából csak oda nem szabad neki bejönni ahol Fanni alszik meg a földön csúszik mászik (nappali +háló), de azért be be szokott kirándulgatni, utánna büntibe kerül fél/egy órára viselkedéstől függően...a fürdőszobába szoktuk elzárni ha nagyon nem bírunk vele...mondjuk szerintem igazából nem is bünti neki, mert felül az ablakba és onnan húzza a szomszéd kutyát, az meg vonyít, ugat, csahol meg minden:):):):)....

Megmutizom őkelmét, a látszat ellenére nagyon is él, csak olyankor nem lehet róla képet csinálni, mert rohangál fel s alá:), csaknyugalni állapotban tudtam lefotózni, igazi művészi szintre emelte az alvópózokat...nekem tuti kitörne a nyakam:):

Kép

Kép

Kép

Kép

Ja és még annyit, hogy miből lett a cserebogár:): ...aludni már akkor is tudott...

Kép

Kép

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


:)Azért meg kell, hogy mondjam tud élni ez a cicó:)...folyton itt ott heverészik...a nap mozgásának iránya az ő vándorlásának iránya is a lakásban:):):):)....szoktam rajta vigyorogni, hogy hogy ki tud terülni:).Na jó elhúzom a csíkot picit varrocskázok amíg nem kel fel a csajóm....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Hihi...na milyen vakegér vagyok...ez eddig fel se tűnt...mutizok nektek valamit...

Kép

Ez egy régi kanapéágy (60*186)...Fanni dédikéjéé....már mindenki ki akarta dobni, csak én ragaszkodtam hozzá, mert egyébként egy jópofa kis bútordarab és mielőtt Lizi birtokba vette tentikézéshez jó volt rá leülni cipőt húzni..az előszobánkban van, Lizi ezen szokott trónolni...ha nem lenne olyan kis keskeny és lenne nagyobb helyünk, jó volna Fanninak...jó kis ágyikót lehetne belőle csinálni, ha felújítanánk...másik matrac stb....de azért most bogarat tettem a saját agyamba, mert ha meglesz a lányka szobája egyszer a tetőtérben és annak az előtere lehet felújítom neki olyan kis ücsörgésre alkalmas helynek...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!

Tegnap este hazajöttünk, de már nem volt energiám írni :cry: Csak elolvastam a "termést" :lol: Hát egy olyan baldachinos, rózsaszínű királylányos ágyat én is elfogadnék (185.000-ért persze nem :roll: ), sőt megmutattam Grétinek, rögtön lecsapott rá, hogy neki ilyen kell :lol: :lol:

Tapika! Köszi a mintát, a színekkel ne foglalkozz, az nagyjából megvan, meg majd "szemre" csinálom (egyszer.....valamikor.....)

Kórházról: eredmény: 0 Baromi mérges vagyok, mert 3 napig gyakorlatilag semmit sem csináltak a gyerek bőrével. Ugyanazokat a kenőcsöket adták, amiket itthon hónapok óta használunk. Persze, hogy a szteroidos kenőcstől visszahúzódik a kiütés, de aztán újra előjön. :cry: Volt egy vérvétel, egy reggeli vizelet nézés, meg egy arcüreg rtg, hogy nincs-e valami gyulladás bent és attól jön ki a kiütés a gyereken. Még a fülét akarták megnézni pénteken, de egész nap nem ért oda a doki, így délután 3-kor már rákérdeztem, hogy akkor lesz még fülészet, vagy sem, mert mi mennénk haza. Persze-persze, csak várni kell, de érdekes módon egy fél óra múlva már a kezemben volt a zárójelentés, és sajnálkozva közölték, hogy nem ért ide a fülész :evil: Ezt délelőtt 9-kor is megtehették volna, és jöttünk volna haza, mert pénteken a kutya se nézett ránk :evil: :cry: A kedves dr.néni kiírta a recepteket, amin ua. a kenőcs van, ami már amúgy is van itthon és hazaengedtek, hogy de azért vigyem még el a fülészetre a gyereket, meg 13-án kell menni a bőrgyógyászhoz, akkorra kaptunk időpontot.
Egy szó mint száz: nagyon megbántam, hogy bementünk, de sajnos kínunkban már nem tudjuk, mi lenne jó. Reménykedtem, hogy hátha egy kicsit rendbeteszik a bőrét, de jó nagyot csalódtam. Most egy kicsit pihentetjük a dolgot, aztán valószínűleg Debrecenbe fogunk menni az immunológiára.

Ma meg utazunk el Pestre a barátnőmékhez, meg az unokatesómékhoz, majd kedden este jövünk haza.

Addig is mindenkinek szép hétvégét.

Andi

Kép
gandi75
 
 


Sziasztok :D

Én is csak olvasó üzemmódban voltam, és leszek is egy darabig. Indul a suli, Karcsi alig lesz itthon, plusz jön Flóra szülinapja is, Gergőé megvolt, szóval el voltam/vagyok havazva.

Andi
Gergőnek és Grétinek utólag is boldog szülinapot! :D
Kórházasdit nagyon sajnálom! :evil: remélem hamar találtok valami megoldást és elmúlik az ekcéma!
Flórácskán is állandóan előjön, de csak a bokáján, azt olyankor lekezelem és egy időre elmúlik. Nem olyan vészes és reménykedem, hogy kinövi!

Mák
Ágykeresgéléshez szurkolok!

Képzeljétek, mi eladtuk a kiságyat és holnaptól Flóra is nagyágyba költözik. Ma jön meg a matrac, amit Gergőnek rendeltünk, holnaptól ő azon alszik, Flóra meg örökli a Gergő matracát. Csak egy gondom van, nem kaptam faliszőnyeget és még nem tudom mit rakunk a falra Flórának, hogy ha rágurul a falra ne fázzon a háta. :? Annó Gergőnek az Auchanban vettünk egy szőnyeget 3000Ft-ért és az szuper lett faliszőnyegnek, bolyhos, puha. Most meg verem a fejem a falba, hogy miért nem vettem kettőt. :evil:
Ha tud valamelyikőtök itt a neten, vagy máshol helyet, ahol faliszőnyeget árulnak légyszi szóljon!!! Elég sürgős! :roll:

Rakok fel pár képet a szülinapról, aztán etetnem kell a leányzót.

Puszi mindenkinek :D

Orsi

A torta:
Kép

MÁr megy a játék :D
Kép

Flóra lenyúlta Gergő mikrofonját 8)
Kép

Tortaevés:
Kép
Kép

Laza vagyok, ugye? 8)
Kép

avocado
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk,mert ezerrel szaladok mindenfelé :).

Villő bölcsizik már,második hete járunk.Egyenlőre nincs komolyabb fennakadás,elmondja minden nap,hogy megy a bölcsibe :).

Mák

Szuperek a képek a macsekról!!!!!Kis családtag :):
És már akartam dicsérni a macis képet,szuperül bekeretezted!!!!!És persze nagyon jó lett a hímzés is :D!


Andi

Sajnálom,hogy nem mentetek semmire a kórházzal :(:(.Ennek így semmi értelme nem volt :(.

Avocado

Boldog szülinapot nektek :)!

Én is teszek fel szülinapi képet :)

Kép
Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek hogy jártunk...olvasgatom Andi-gandi üzenetét, gondoltam lereagálom...megírtam a választ egyszer csak elszállt a netem...nézem a telefonunkat az is tök süket...kiderült, hogy a szembe szomszéd takarította volna el a villámvert fáját és közben leszakították a vezetékünket...beszóltak a t-comnak...mi meg vártunk türelmesen...egy ideig...aztán felhívtam őket, aztán ma megint és nagy nehezen sikerült elérnem, hogy végre megszereljék...Elég kalandosra sikerdett emiatt a hétvégénk...azért picit bosszantó...már úgy hozzá vagyunk szokva a korlátlan nethez + a telefonhoz...nem volt valami jó nélkülük...

Szóval:

Andi-gandi....szerintem lehet azt kéne megpróbálnotok amit a tesómék is a kislányukkal...megfaggatom őt, hogy megadhatom-e az email címét, hogy elmondja pontosan hol is voltak és mit állapítottak meg nekik...én úgy tudom, hogy ez a vizsgálat és persze az utánna adott tanács segített nekik is...ha mást nem egy próbát megér, hátha rendbe jön a lánykád...itt mindenféle ételekre vizsgálták a kiscsajt és egy elég szigorú diétát állítottak fel neki...nála az derült ki, hogy ezek a bőrproblémái aszért vannak mert allergiás gyakorlatilag a halon és a pulykahúson kívül minden húsra a krumplira, a kakaóra, a hagymár , a zöldborsóra...azt hiszem nagyjából ennyire...elhagyták neki ezeket és valóban javult tőle a bőre...sőt a gyerek állandó hasfájásra panaszkodása is megszűnt...erről a tesóm többet tud...valamiféle géppel vizsgálták be a gyereket és ételekre italokra...tudom, mert nekem is elég pocsék a bőröm és beszéltünk erről a tesómmal... ( közben megbeszéltem vele és felhatalmazott, hogy elküldjem az email címét, hogy értekezzetek erről, ha gondolod, hátha az segít...)

Avocado: Nagyon klassz volt a tortája a kissrácnak...és :oops: :oops: :oops: bocsánat de azt hiszem le vagyok maradva: szóval így utólag is Nagyon Nagyon Boldog Születésnapot a kissrácnak!!!!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Na tessék..most meg irulhatok pirulhatok tovább...bocsi lányok de nagyonfgyelmetlen vagyok...

Anyapoc: Szóval nektek is Nagyon Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!!!
A macsi tényleg nagyon kis családtag...picit el is van szemtelenedve olyannyira otthon érzi magát nálunk...Lassan eljutunk vele odáig, mint az az fhb bankos reklámban a pasi a kutyával...tudjátok amikor "nyuszómuszó kertes házat veszünk"..és "neki is veszünk egy házat" mert annyit rosszalkodik:)...Láttátok már ezt a reklámot? Én csak két napja fedeztem fel, hogy van ilyen:):):):):)...picit lassú vagyok..szelektív süket, főleg ha varrok tv közben....de valamelyik nap megakadtam rajta...és jót röhögtem..mert először azt hittem a gyerekre mondja a pasi hogy már nem bírja vele egy fedél alatt...aztán csak később esett le....

Juj na el kell húznom, mert Fanni mindjárt kel nekem meg mennem kell takarítani a nyuszó muszónkat...mert ici picit állatira büdi lett....és nem bírom vele egy fedél alatt:):):):)...

Ja és mindenkinek: SZUPEREK A SZÜLINAPOS KÉPEK!!! nekem a katicás torta a kedvencem most:)...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Andi Gandi!

Örülök, hogy már otthon vagytok. Remélem hamarosan javul kislányod bőre, szegény, biztos nem egyszerű neki (és nektek sem). Jobbulást neki. Párom megcsinálta a másik részt is a képből, majd azt is átküldöm neked.

Anyapoc!

Nagyon boldog szülinapot a gyerkőceidnek. Nagyon szép tortájuk volt (és biztos finom is).

Avocado!

Boldog szülinapot a te kisfiadnak is. Az ő tortája is csodaszép volt.

Szép napot mindenkinek.

Judit
tapika
 
 


Anyapoc: mondjuk a kissrác rákészülése a gyertyafújásra sem semmi:):):)!!!Ja most látom az meg olyan sünis torta...de jó!!!!

Avocado: a kiscsajód laza képe sem semmi:)! Micsoda kis mosolygós:)!!!!
Gergőnél is látom bejönnek ezek a fiús herkentyűűk...:)autó, helikopter, közl. lámpa:):):):)...a keresztkisfiam is ilyen kis autózós...meg tulajdonképpen a környezetemben lévő összes kisfiú akit ismerek:):):):):) ( keményen 3 kissrácról van szó, akire úgy jobban rálátok)....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok :)

Mindenkinek köszönjük a köszöntést! :)

Anyapoc
Bocsi, utólag nektek is nagyon boldog szülinapot! Ugye egyszerre tartottátok?
A katicás tortába beleszerettem, így már tuti azt kap Flóra a 2. szülinapjára. Az elsőre még egyszerű tortája lesz pár marcipánfigurával, mert azok még jobban fogják érdekelni, mint a torta, annó Gergővel is így volt, aztán a 2.szülinapra kapott egy ugyanilyen autós tortát, csak pirosat és azóta azt emlegeti, ezért is kellett neki most is autósat rendelni. Pedig én most mást akartam, sőt meg is rendeltem, de rá 2 napra megkérdezte, hogy "Anya ugye nekem autós tortám lesz?", mire én'"Persze" és már hívtam is a cukrászdát. 8) :lol: Azért lett kék, hogy legalább a színe különbözzön. 8)

Mák
Képekkel kapcsolatban köszi! :D

Tapika
Neked is köszi! :D

Képzeljétek mi történt ma velünk. :( Az IKEA-ban voltunk és Gergő a kedvenc kutyuskáját, amit mindenhová hurcolt magával és vele is aludt elvesztette. :cry: Hiába kerestük, pedig tudom hol felejtette, de mire észrevettem, hogy nincs nála a kutyuska és visszamentünk valaki már elvitte. :cry: Gondolhatjátok szegénykémet! Én is elsírtam már magam a végére, mert tudom mit jelentett neki. És azt nem értem, hogy aki megtalálta, az miért vitte el? Látszott, hogy egy agyonfogdosott kis koszos kutya, látszott rajta, hoy valakinek a mindene! És ha a szülő észrevette, hogy a gyereke megtalálta, miért nem adta le?
Mondjuk az információban a csaj iszonyú szemét volt, mert nem mondta be a hangosbemondóba, mert ő ilyet nem mondhat be, csak ha a gyerek vész el. :shock: Most próbálok valamit kitalálni, valahonnan szerezni egy ugyanilyen kutyát, mert egyelőre Gergő megnyugodott, hogy majd felhívnak minket, ha valaki megtalálta, de hát tuti, hogy elvitték, mert akkor már le lett volna adva, mikor kerestük. Na, közben egy kicsit zagyván is írok, csak még mindig felzaklat a dolog. :cry: VÉgül az IKEA-ban hagytam a telefonszámomat, ha mégis leadnák...de nem sok reményt látok rá. :cry:

LÁnyok
Felteszek 2 képet kutyuskáról, ha valaki tudja, hogy van ilyen az ismertségi körében és nem kell, ott ül a polcon, akkor én megvenném! Előre is köszi!

Kép
Kép

Most megyek is, nagyon kifárasztott ez az egész.

Puszi :)

Orsi

avocado
 
 


Avocado: hogy ez a kutyuskás történet micsoda "szemétség"....hogy viheti el valaki másnak a kutyuskáját?Vagy csak nekem van ilyen beütésem, hogy fel sem merülne bennem? Én azt is utáltam ha Fannikám a strandon másnak a kis vödrét elszerelte még kölcsönbe is...nem is értem hogy lehet egy szülő ilyen...mert nyílván nem egyedül volt az a gyerek aki felszedte...undorító...Remélem megtaláljátok, bár ha nem akkor egy ilyen kutyuska sajna pótolhatatlan:(....Én teljesen megértem, hogy felkavar, mert nem a mi kutyuskánk de engem is felkavar :? ...Bár ma amúgy sem nagyon vidám napom van....

Nekem sajna nincs ilyen kutyuskám...:(de ha látok valahol tuti szólok...Remélem megtaláljátok...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mák
Drága vagy! :) Sajnos azóta sem hívtak, szóval tuti nem lesz meg az a kutyuska. :cry: A sógornőm próbál meg valahogy szerezni egyet, annó tőle kapta Gergő a postán vette. És állítólag az ottani postafőnöknek is van ilyen, mármint a gyerekének és nem játszik vele, úgyhogy lehet, hogy megkapjuk azt. Nagyon örülnék, mert Gergő ma is kérdezte, hogy hívtak-e már a kutyuska miatt, megvan-e már? Szegénykémet úgy sajnálom! Este meg, mikor mentünk lefeküdni azt mondta "Hiányozni fog a kutyuskám!" :cry: Majdnem elsírtam magam. :cry:

A tegnapi nap nekünk sem jött be és nem csak e miatt, de most nem részletezem, mert odaégne a hagymám a tűzön.

Puszi :)

Orsi

avocado
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: