Új privát üzeneted érkezett!

Szóval, amikor eszembe jutott anyukám régi mondtata, megértettem mindent és ezt el is mondtam neki. Tudm, hogy igazam lett, mert nem mondott erre semmit, viszont nagyon érezhetően visszavett a tempóból.

3) Anyosóm :evil: Egy bizonyos ponton (kb. a 3. hét végére) eljutottam odáig, hogy az egyszerűségnek is vannak határai, mégpedig akkor, amikor az egyszerűség elkezd követelőzni. Azt elmagyarázni, hogy ki nem állom ha a lakásom átjáróház és mindenki akkor jön, amikor éppen viszket neki eltartott kb. egy hétig. Mert hogy a drága úgy gondolta, hogy majd ő mondja, mikor kiván megörvendeztetni jelenlétével. És sz@ik a gyerek napirendjére (bizony elhúzta a száját, amikor arra jött, hogy Sára alszik és eszem ágában nincs ébreszteni), hogy néha azért pihennem is kell (ágyban fekve csöndben és nem az ő történeteit hallgatva) meg egyébként is... Amikor viszont elkezdett szervezkedni a keresztelővel kapcsolatosan a fia háta mögött, akkor mindenkinek betelt a pohár. És tudjátok, mi volt a válasz? "Mi van, lányom, csak magadnak szülted azt a gyereket???"
Neki se kezdtem elmagyarázni, hogy Sára nem valaki kedvéért született, hanem saját magáért, felsőbbrendű akaratból vagy akármiért, de semmiképen sem valaki szorakoztatására vagy valaki számára. :evil: :evil: :evil: :evil: Komolyan mondom, harapni tudtam volna. Csak az tartott vissza, hogy ha felveszem a lapot, akkor belerángat ebbe a szarkavarásba és soha nem szabadulok már.
Most hetente egyszer jön (remélem, ez is ritkulni fog), békésen elgőgicsél Sárával és hamar megy... Brrrr...
Hihetetlen, hogy megváltozott, amióta szültem. Addig kb. havonta egyszer jelentkezett, hogy mizújs és hát én naiv, gondoltam ez igy marad azután is.
Nos, erről ennyit.




Ami a szülőkkel való együttélést illeti én sem vagyok a hive, sőt. CSak az ember tervez a bank meg mondja, hogy lesz. Mivel a családban én vagyok az igazán hitelképes (párom, anyu, apu a választék), ezért én is vettem fel a hitelt. Na most a bank két külön ingatlanra nem ad egyszerre hitelt, hiába mondtam hogy mindegy, ha 1 lakásért fizetek havi A ezret vagy kettőért 2xA/2 ezret. Szóval igy lett két 55 nm-ből egy 118. Nagyon remélem, hogy ezzel a hitellel hamar megleszünk (10 év?) és akkor ezt a lakást vagy eladjuk vagy kiadjuk és veszünk egy szép, kertes házat, ahol külön is lehet lakni vagy két lakást, amiben mindenki boldogan éldegél majd tovább. Addig is megpróbálom élvezni a jó oldalát az eggyüttlétnek (semmi házi munka, csak önkéntes alapon) és nem törődni a rosszal.


Mákvirág, nem felejtettem el a mákvirágos keresztszemest. Egy gondom van - egy külön programban készitettem és ahhoz, hogy elküldjem elektronikusan kell a program nálad (Oroszországban vettem a programot, www.stoik.com és www.nd.ru) :?. Ki tudnám nyomtatni és feladni sima postai levélként, de nincs itthon nyomtató (a sajátomat még anno a munkahelyemen nyomtattam). Ha szeretnéd hamar megkapni, akkor megpróbálom lefotozni a nálam lévő kinyomtatott lapokat és elküldeni e-mailben. Ha nem, valamikor bent leszek a cégnél és kinyomtatom neked (amugy szeptemberben tervezek visszamenni dolgozni, tehát legkésőbb akkor).

Most megyünk Sárával és a nagyival sétálni. Mindenkinek jó vasárnapot.
elike

elike
 
 


Csak még a napi örömökből: reggel Sára úgy pisilt rá magára és a rucijára, hogy elővigyázatosan alá tettem a pelust. Azért is csinálta fölhúzott popsival.
Most akkorát csinált, hogy a háta közepéről is tisztogattam :lol: És megint cseréltünk ruhát. Mert hogy sétához voltunk már öltöztetve...

elike
 
 


Mármint a ruhát akkor is ki cseréltem volna, ha nem megyünk sétálni...

elike
 
 

 
 

Sziasztok!

Megvagyok én is,de elég sűrűk a napok,így ,hogy már vizsgázok,tanulok,beadandókat csinálok(magamnak és férjemnek is :D),jön az érettségi,meg ilyenek.

Villő pisijével még mindig küzdünk,hátfőn veszek steril(???) vizeletet és irány az ÁNTSZ,mert a sima labor ismét nem mutatott ki semmit.

Visszaolvastam,de nem sokra emlékszem :?...

Csak röviden:

Avocado

Drukk az 5 kilóhoz :).Ügyes vagy :).

Andi

Jó nektek,színház :):)...
Kiborulás :(.
Jó zene :).

Elike

Gratulálok Sárának és persze a Te talpraesettségedez is :).

Móni

Nagyon szorgalmas voltál :).Majd küldöm az enyémeket is :wink:!


Sziasztok :)!

anyapoc
 
 


Lemaradt... :oops:

Fionna pocakja nagyon csini(irigy is vagyok :D)

Mák

Dibhatánál Te is kerti képet,hadd gyönyörködjek a virágaidban :).Ha már mákmező nincs :D!

anyapoc
 
 


Elike: Gyönyörű ez a kis manó és örülök, hogy rendeződni látszanak a dolgok:).

Anyapoc, a kertünkben most virágoztak el a játszintok, nárciszok, tulipánok, fent a cseresznyefák is túl vannak a virágzáson...most ilyen átmeneti mutatós virág nélküli állapot van, vagy még kelnek, vagy csupasz ágyás látszik, de ha lesz valami szép kis sarok akkor tuti rakok fel képet...Mondjuk majd holnap bogarászok, mert azért a sziklakertemben van egy kis virágzás, meg van valami nem pünkösdi rózsa, de majdnem úgy néz ki, csak korábbi...most nem jut eszembe a neve :oops: ...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok :)

Jó régen írtam! Nem volt időm semmire. Kézimunka meg szépen elpakolva. Most éppen dolgozom, és ez elveszi minden időmet és energiámat. A prüntyőkre is anyukám vigyáz, akik éppen a dackorszak kezdetén vannak. Pont most estek túl egy betegségen is, és így a kettő együtt, meg az én elfoglaltságom, hát nem egy leányálom. Anyásabbak, mint pirinyó korukban. De azért az utóbbi napokban már kezd elfogadható lenni a helyzet a hét elejéhez képest, amikor tombolt a vírus és nagyon ramatyul voltak.
A lányok lassan két évesek lesznek. Olyan nagyok már. Állandóan segíteni akarnak. Nekem ezt még szoknom kell. Megint egy átállás, amik nekem nehezen szoktak menni. Néha még most is reflex, hogy kikapom a kezéből a dolgokat, pedig csak segíteni akar. :oops: :cry:

Elike :)
Gratula, hogy ilyen szépen leküzdötted a nehézségeket. Az anyaságot is tanulni kell. Nekem sokkal nehezebben ment az átállás agyban, mint fizikailag. Nagyon sok idő eltelt, amíg rájöttem, hogy nem azt kell nézni, hogy mi mindenre nem jutott idő, hanem, hogy mire igen. És így sokkal könnyebb lett. Nincs fix program, nincs para, hogy már megint nem tudtam tartani a menetrendet, stb.
Gyönyörű a lánykád, és nagyon emlékeztet az én egyik manócskámra. Milyen rég is volt.

Többiek bocsi, de nem tudom követni az eseményeket.
Ja MÁk, neked még, hogy vasalásban én is hasonlóan ténykedem. Csak azt, amit nagyon muszáj, olyan meg igazán ritkán akad. :wink: :lol: :lol: :lol: Amúgy felesleges is pl. a férjem pólóit kivasalni, mert soha nem a legfelsőt veszi fel, hanem alulról a másodikat, a többit pedig visszagyűri. :roll: :roll: :roll:

jÓ éjt nektek.

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 


:shock:

elike
 
 


Sziasztok :D

Csak bekukk van, mert nemsoká Grace klinika lesz. Bocsi! :roll:

Örülök, hogy mindenki bejelentkezett. :D

Elike
Gratula a gyönyörű lánykádhoz! :D És klassz, hogy ismét magadra találtál! :wink:

Anyapoc
Örülök, hogy megvagy és csak az elfoglaltság miatt nem jöttél! :D
Ja és kösz a drukkot. Jelentem vasárnap már -2kg volt!!! Én meg nagyon boldog vagyok, mert már látszik is kicsit! És egész jól hozzászoktam a dologhoz, szóval szerintem menni fog! Most ajánlottak valami kezelést, ami 50 perc és stimulálja az izmokat a kritikus helyeken, has, csípő és állítólag centiben mérhető. Nem is vészesen drága, mert 50 perc 1600Ft és most úgy döntöttem, hogy ha jó, akkor az egyik órámért kapott pénzt (tartok itthon fuvolaórát egy héten 2x) rászánom erre. Persze Karcsi kicsit morgott, de úgy néz ki meggyőztem. :wink:

Mák, Gandi, Brigi
Puszi Nektek! :D

Nálunk minden ok, csak 2 napig nem volt netünk és időm sem nagyon enged ideülni. De azért próbálok jönni.

Ja, és egyre jobban haladok a hímzésemmel! :D :wink:

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors kérdés..mert menek aludni....én még mindig hulla fáradt vagyok...nem tudtok valamit tavaszi fáradtság ellen? olyan vagyok lassan mint egy mormota...

Avocadó: te fogyózol?Mi a módszered?Rám is rám férne...Megosztod velem? Privi, vagy email?Érdekelne...én még nem tettem semmit, de nagyon vacilálok, hogy a szülinapom után nekiállok...van egy tervem...csak azért hátha van valami job módszer...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!

MÁK: Nem lehet hogy valami betegség bújkál benned? Már elé régóta fáradt vagy? Ne így legyen,.... DE soha nem lehet tudni.
Sajnos nincs receptem fáradtság ellen.

Viszont lenne egy kérdésem. Mindenkihez.
Amikor varrogattok és a végéhez értek a fonalnak, hogy dolgozzátok el? És még valami. ismeri-e valaki azt a technikát, hogy a varrás hátulja is olyan legyen mint az eleje?

Múlt héten kezdtem egy másikképnek, aminek talaán azt a címet tudnám adni, hogy teázás. Ez igazából egy teás kannát és 2 db csészét és pár sütit ábrázol egy teritőn. A színei, zöldes, barnás és krém. Ha készen lesz az ebédlőnkbe szeretném felrakni, mert ott ezek a szinek dominálnak és van egy egész nagy fal felületem amire olyan képeket szeretnék varrni ami a konyhával összefügg. Van pár mintám, válogathatok.
Hát a mostani munkámhoz szerettem volna DMC fonalat venni, de itt nálunk nincs. Ami van az Anchorn, Puppets és Venus.
Az egyik kézimunka boltban a csaj a Venust ajánlotta és elég sok szinárnyalata is volt. Kaptam tőle átváltót és másnap vissza mentem, hogy akkor kipróbálom, úgyan is van DMC és Anchorn átváltom, de nem azok a színek jöttek ki mint a képen. A venusnál is belefutottam sajnos ebbe a csapdába így szinte a fonalak felét újra kellett keresni, mert itt sem stimmeltek a színek....ha bár itt már közelebb voltak mint az Anchornnál.
Olyan dühös lettem, hogy elterveztem szépen rendbe rakom a fonalaimat. Most is rendben vannak csak szín és szám szerint szeretném látni őket. Vettem kb.400 db papír bobinázot mert kb.ennyi fonalam van Anchornból és most a varrogatás melett tekergetem a fonalakat is. Rögtön rendeltem tárolódobozt is ami val.szeg. a héten megérkezik. Remélem innentől kezdve már könnyebb lesz a színek keresgélése.

AVOCADÓ: Engem is érdekelne a fogyi recepted? Van pár jó felesleges kilóm amit szívessen elhagynék.

Sajnos hiába mozgok egésznap és alig eszem, de nem nagyon mozdulnak a kilók.
MOst csallánteát iszom, naponta 3-4 alkalommal. Igaz ez vértisztitó is és én valójában az allergiámra iszom és lekopogom most jól vagyok. MÁK ezt a teát te is kiprószálhatnád. Talán jó az álmosság ellen is.

Nem tudjátok a CSALA ZSUZSA mit szedett amitől olyan jól lefogyott? Ő is sok éve küzdött a kilókkal.

Na, most megyek fonalat tekergetni. Sziasztok. JÓ hosszúhétvégét mindenkinek, bár lehet, hogy még addig vissza nézek hozzátok.

Kép



móni
bedmona
 
 


Hopp, még valami.

EFI: Nem lehetne hogy az esküvő elött lássuk a ruhádat, ha már mi úgy sem leszünk ott a nagynapon??????

na légyszí:::::::.

Kép



móni
bedmona
 
 


FIONA: Hogy vagy? Babácska még nem akarta megnézni ezt a szép világot?

Kép



móni
bedmona
 
 


Sziasztok :D

Csak gyorsan Máknak és Móninak, mert tegnap éjjel is keveset aludtam kicsi lányom jóvoltából és már rogynék a tv elé.
Szóval a fogyi: most a szopi miatt nem konkrét fogyókúra, hanem egyszerűen elhagytam az esti nasizást (ami sokszor egy egész doboz csokiskeksz volt, amiben 9 db van :shock: ), aztán vacsorára csak 2 joghurt (Activia), vagy corn flakes tejjel, vagy kis sajt tejjel. Reggelire bőségesen és ebédre is ugyanúgy, mint eddig, mert nem szeretném, ha a tejcsi látná kárát! És még ennek is megvan az eredménye, igaz azért teljesen akkor leszek boldog, ha még az a 4-5 kg lemegy. :)

Megboldogult lány koromban pedig az volt a hatásos fogyókúrám, ha egyáltalán nem vacsoráztam. Meg persze sok zöldség, gyümölcs és sok víz.

Ja, igen, szörpöt totál megvontam magamtól, azt 2 hete nem iszom, biztos az is sokat számít. Csak vizet és azt is sokat.

És amikor este esetleg rámjönne az ehetnék, akkor bekapok pár szem aszalt meggyet, ami nagyon finom és tök egészséges! Az most már mindig lesz itthon, nagyon jó nasihelyettes. 8) :wink:

Bocsi, de ennyi energiám volt, most már az asztal alól pötyögök, mert lefordultam a székről. :wink:

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Mák

Nekem van tuti receptem :)
ALVÁS :lol: :lol: ...
Vicc vóóót ... :roll:

Pusz

anyapoc
 
 


Mák, Anyapoc!

Nekem is van egy tuti tippem :lol: Wellness hétvége :lol: De ez is csak vicc :lol: Pedig én milyen régóta vágyom már rá. :roll: Csak nem futi sajnos :cry: :cry:

Azért nem írogatok mostanában, mert semmi különös nem történik felénk. Varrni továbbra sincs időm, így nem halad a naptár. :cry: Mondtam én, hogy 2 év eltelik, mire készen lesz. Most járok kb. másfél évnél. Még van egy bő fél évem, hogy befejezzem. És már csak 2,5 hónap van hátra a naptárból. Azért ez nem rossz arány :lol:

Tegnap cirkuszban voltunk. Itt volt a városban, de eléggé...... hát hogy is mondjam.......szóval.........gáz volt :roll: Csak azért mentünk el, mert Apa biztonsági őrködött, így ingyen bemehettünk :lol: Volt kb. 50-60 néző, és a műsor is elég szegényes volt. Én amúgy is utálom a cirkuszt :oops: (nem tudom, miért), de mikor ilyeneket látok, akkor meg még sajnálom is őket. Nem tudom, hogy éri meg nekik ilyen előadást tartani, mert fent kell tartani az állatokat, magukat, bérleti díj, őrzési díj, stb. Szerintem semmi hasznuk nincs belőle. Persze a Fővárosi Nagycirkusz biztosan tök jó, de ezek a vándorcirkuszosok....... :cry:
A gyerekeim élvezték, nekik még ez is jó :roll:

Tegnap 4-től 5-ig tornabemutató volt az ovijukban. Olyan kis ügyesek voltak, minden megcsináltak, és közben állandóan pislogtak felém, hogy látom-e? :lol: És várták a dicséretet, amit persze meg is kaptak. :lol: Fogócskáztak, Grétike volt a vadász, és fél perc alatt összefogdosott mindenkit. Kivéve Gergőt, meg egy másik kislányt. De olyan büszke voltam rá :lol:

Most megyek, odateszek valami kaját főzni (pl. sárgaborsó-főzeléket) aztán próbálok pihizni egy kicsit, mert reggel fél 7-kor már bent voltam dolgozni. :cry:

Ja! Valaki akart fogyózni. Én kb. másfél éve csináltam olyat, hogy leálltam a szénhidrátos kajákkal (kenyér, tésztafélék, nasi, csoki, chips), inkább husi, sajt, paprika-paradicsom-gyümölcs stb. Ezzel le is ment kb. 15 kg. Azért nem tudom pontosan, mert mérlegünk az nincs, de azt mondják, ahány cm lemegy hasból-derékból, annyi kg a fogyás is. Hát ebből már visszajött jópár kg, de azért mert abbahagytam és minden eszek újra. Egy kis lelkierő kellene, hogy újra nekikezdjek, de az most nincs :cry:
Ez olyasmi volt, mint a Norbi-s fogyi, de ott ehetsz édességet, csak utána le kell tornázni. Na én inkább meg sem ettem, de nem is mozogtam. Mégis olyan gyorsan mentek le a centik, hogy még én is meglepődtem. :roll: Volt olyan, aki azt mondta, hogy alig ismert meg, és hogy ugye nem vagyok beteg, és azért fogytam le?
De jó lenne ezt még egyszer megcsinálni :oops: :roll:

Na eldugulok mára, azért majd olvasni még jövök, tessék írni!!!

Andi

Kép
gandi75
 
 


Sziasztok!

Velünk sem történik semmi különös és érdekes módon nekem sincs időm varrni :lol: .
Megint vizsgára készülök,amellett a beadandókra,na meg itt az érettségi a nyakamon :?....


Fogyókúra:én megboldogult egyetemista koromban fogyóztam,de nem ilyen gyors eredménnyel :).Mi azt csináltuk a barátnőmmel,hogy 6 körül ettünk utoljára,méghozzá házilag készített műzlis-gyümölcsös joghurtot:sima joghurta tettünk zabpelyhet,meg vágtunk bele almát,banánt.Hagytuk kicsit összeérni és az volt a vacsi.Kiadós,de nem hízlal.Na meg azért kicsit mozogtunk,akkor még belefért egy kis futkározás.Nem látványosan és gyorsan fogytunk,nekem kb 1 év alatt ment le 8 kg,de az tartós volt,többet nem híztam vissza... :roll:
Szt a fogyás,fogyókúra akkor az igazi,ha hosszútávra van tervezve,min 1 év.Akkor lesz tartós a súlycsökkenés,mert az alapanyagscere is tudja követni a táplálkozás megváltozását.Utána már több táplálék bevitel esetén sem fog többet hasznosítani,hanem uúgy kevesebbet...


Gandi

Wellnest én is bevállalnám
:lol: ...de mindig lemaradok az ilyesmiről... :roll: Marad az alvás :D!

A lányom így jegyzetel a határidőnaplójába:D:

Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok,

A fogyás nálam két módon ment - mozgás vagy semmi nassolás. Az utóbbival pont a terhességem előtt fogytam kb. 4 kg-t 3 hó alatt, semmi mást nem tettem csak nem ettem kekszet, sütit, csokit. Helyette, ha már nem birtam, gyümölcsöt és kefirt vagy joghurtot egy kis mézzel. És egyébként nem annyira a kilók számitanak, inkább az, hogy újra beleférsz X méretű ruháidba :lol:

Mona, én a fonalak elejét/végét a munka szinén dolgozom el, ott ahol később himzés lesz vagy már a meglévő szemek alá bujtatom. A szép visszája érdekében munka közben a tűt mindig egy irányban kell tartani/vezetni, nekem a lentről fölfelé a kényelmes, valamint nem szabad a hátán a fonalat több szemen át áthúzni, amit én például megteszek, mert az már macera egy szem miatt eldolgozni a fonalat és újrakezdeni két kockával arréb. Ime az eredmény:

Szine
Kép

Visszája
Kép

és mégegyszer:
Kép

Kérdéseidre szivesen válaszolok.

Mindenkinek üdv,
elike

elike
 
 


Sziasztok :D

Most van egy kis időm írni, de nagy a nyüzsgés nálunk, így nem nagyon jutok a géphez, este meg már iszonyú fáradt vagyok írni.

Anyapoc
Édes a leányzó! :D

Gandi
Cirkusz: elhiszem, hogy lehangoló volt és tuti én is így éreztem volna, de hidd el a gyerekek nem ezt látják belőle és nekik óriási élmény! Mi a múltkor voltunk egy mesejátékon, Süsü a sárkány, itt csinálták Szilason kint a réten. És persze voltak hiányosságai, de a gyerekeknek annyira tetszett! És Gergő végigülte és amikor Süsü kijött a gyerekek közé és leült, akkor odament és még meg is simogatta. Annyira édes volt, majd megzabáltam! És nem akart hazajönni, mikor vége lett. Persze én felnőtt szemmel nézve nem élveztem volna, de Gergővel komolyan nagy élmény volt! :D Flóra meg jót aludt, pedig iszonyú hangos volt a zene és zaj is volt, a sok gyerek miatt.

Elike
Szép a hímzésed!
Én is így tanultam egy kolléganőmtől még Portugáliában, hogy hátul is csak egy irányba mehetnek a szálak, de szerintem ez igazán csak terítőnél, vagy olyan képnél fontos, ami esetleg meg lesz fordítva. Szóval én nem foglalkozom vele és nem vagyok tök szabályos hátul, igaz azért elég szép a visszája is a képeimnek, de vannak keresztbeöltéseim.

Na, most ennyire futotta, mennem kell megcsinálni a krumplipürét és a rizibizit.

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Nem tudok visszaolvasni. :oops: Bevallom, azért jöttem, hogy Anyapoctól kérdezzek off témát.
Jól látom, hogy hordozókendőztél? Most jött meg a kendőm, de a leírásban nem szerepel, hogy mely hordozó tecnikák alkalmasak a pár napos bébi hordozására is.
A http://www.kantoliinakanava.fi/sidontaohjeet?currDir=.
oldal nem működik sajnos, pedig ott sok jó ötlet volt. :( Már végig néztem egy csomó oldalt, de csak 1-2 kötözést találtam. :(
Tudsz nekem ajánlani speckon erre kötözést?

Amúgy persze mindnekit üdvözlök. Bébi még bent van, bár a nyákdugó szombaton távozott, és a méhszáj előtte pénteken 1 ujjnyira nyitva volt. :shock:

Láttam, valakinek álomszép a fonák oldala a mintának. :D

Sziasztok!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

HŰŰŰŰŰŰŰŰ ELIKE: csoda szép a hímzésed és igen pont erre gondoltam a viszálya témában. Sajnos eddig erre nem volt igazán időm hogy ki próbáljam, de igyekszem.
A hosszú hétvége alatt nekem is volt időm varrogatni és már elég jól haladok az új képemmel. Majd rakok fel képet ha már elég jó lessz.

FIONA: Ha kijött a nyákdugó akkor már nem sok időd van. Lehet, hogy a héten már megérkezik a babóca? Mi lesz a neve? Írtad már biztos.
Drukkolok nektek, hogy minden simán menjen.

Anyapoc: Édes a csajszid, minimum titkárnő vagy menedzser lesz.

A hétvégénket a Dunán töltöttük. Szuper volt. A vízpart olyan mint ha a tengeren lennénk. Levi meztelenül homokozott. Halat főztünk, sütöttünk tárcsában husit és hallgattuk a madarak énekét.
Nem is tervezek a nyáron tengerparti nyaralást mert itt a Dunán van olyan jó szintén mint a tengeren. Majd jövőre, akkor már Levi is élvezni fogja az utazást. Az idén talán a Balcsit meg látogatjuk. Levi keresztmamája is ott lakik így össze kötjük a kellemest a hasznossal. Régen sokat mentünk az Adriára és szinte már törzshelyünk volt, de most még nem igazán vágyok egy hosszabb utazásra. A télen viszont biztos elmegyünk síelni. Azt nagyon várom.

Írjatok ti is mit terveztek a nyárra?

Most megyek várnak a számláim. Sziasztok és szépnapot. Pénteken jövök. Kép
így pancsizott a kiskádban Levi a Dunán.

Kép



móni
bedmona
 
 


Fioona

Remélem,még aktuális a kérdésed :wink:!

Igen,én kendőztem és megdöbbenve látom,hogy nem működik az a jó kis odal,ahol lépésről lépésre le volt fotózva minden :(.
Most ezt találtam,ami hasonlít ahhoz,amit én használtam:
http://www.kari-me.com/positions.shtml#cuddly
Ebben fekteteve lehet a babát vinni,szt nagyon kényelmes,még el is tudod dugni teljesen.Villő simán elaludt benne 5 órán át is :shock: .
Ha a kép és a leírás nem egyértelmű,akkor írj és priviben leírom,hogyan kell :).Bár úgyis gyakorolni kell...
Drukk,lassan itt az idő :)!

Elike

Gyönyörű a képed :)!

Avocado

Látom,Te is csak hellyel-közzel :wink:!
Jó lett a kajcsi? :wink:!

anyapoc
 
 


Sziasztok,

van idom egy kicsit beugrani. Élek és virulok, már csak 2 hét van az eskuvoig, ugyhogy el vagyok boritva rendesen. Mire oda jutok, total hulla leszek, aztán itt a vizsgaidoszak is, szoval, még nem tudom, hogy lesz eztán. Kozben varrogatok, de azt hiszem, mostantol hanyagolnom kell, és rá kell állnom a tanulásra, meg egyéb dolgokra.

Elike,
nagyon drága a kislányod, igazi tundérke.

Anyapoc,
a tiéd is imádnivalo, mintha total komolyan írná, mi dolga is lesz a héten.

Fiona,
én is drukkolok - bár még ilyen élményben még nem volt részem - remélem minden okés lesz.

Mák,
most én kérdezem, hogy hová tunogetsz?

Bedmona,
sajnos nem tudok képet mutatni a ruhárol, azért sem, nehogy a jovendobeli férjecském véletlenul rábukkanjon - bár ezt kétlem, de eskuvo elott nem fogok fényképezkedni, ugyhogy még egy picit várni kell.

Gandi,
én irigylem a gyerekekben, hogy szinte mindent élvezni tudnak. Meg, hogy annyi energiájuk van, nekem sosincs.

Na, én azt hiszem léptem, szép hetet mindenkinek. Sziasztok
efi
 
 


Hello Mindenkinek!

Efi! A játszótéren azt hallottam, hogy állítólag felvették videóra azt, amit egy gyerek csinál a játszótéren, és egy focicsapattal utána akarták csináltatni. Nem bírták a felnőttek, kidőltek :lol: Hát ennyit a gyerekek energiájáról :lol:

Mák! Tényleg nagyon el vagy tűnve, merre jársz? Elmúlt már a tavaszi fáradtságod? Vagy pont amiatt nem jössz? :cry:

Fioona! Ha még olvasod :lol: Szorítunk nagyon, hogy kellemes élmény maradjon a szülés, könnyen jöjjön az a babó :lol:

Móni! Szuper hétvégétek lehetett, főleg hogy még varrni is tudtál :lol:

Anyapoc! Édes a kiscsajod :lol: Az én csajom állandóan azzal nyaggat, hogy mutassam meg neki betűket. :roll: Én meg nem akarom, mert ráér majd a suliban megtanulni :roll: Azért egy párat már megmutogattam neki,és meglepő módon meg is jegyzi őket. Hiába, na! Anyja lánya. :lol: Én is már tudtam olvasni, mire iskolába mentem.

Elike! Tényleg szép a hímzésed visszája :lol: Én ilyenre nem nagyon figyelek, úgyis kép lesz belőle a falra, szóval mindegy hogy néz ki. Azért nem olyan csúnya, de ennyire nem is szép :roll:

Megyek gyereket fektetni, jó éjszakát mindenkinek :lol:

Andi

Kép
gandi75
 
 


Sziasztok,

Köszönöm szépen a bókokat, igazából egyszer kellet megtanulni ezt a háta kidolgozást és azóta megy magától, nem is igyekszem túlságosan.

A hosszú hétvégén (bár nekem még az összes nap olyan otthonülős, dolgoshétvége :lol: ) mi is kimerészkedtünk egy hosszabb útra - barátnőmet és keresztlányomat látogattuk meg, a férje jött értünk kocsival. Sára nagyon jól birta a dolgot, nyugodt és barátságos volt, még szopizni is jobban szopizott a szokásosnál.


Fioona, nagyon drukkolok, bar szerintem, megvagytok már. Nekem még elég friss élmény a szülés és amikor olvastalak, össze is szorult a szivem.

jaja, felkellt a babám, joéjt mindenkinek
elike

elike
 
 


Sziasztok :D

Csak beköszönök, mert el vagyok havazva, itt van a család, ma ünnepeljük a Hugim kisfiának az első szülinapját, úgyhogy nagy a készülődés!

NÁlunk mindenki rendben, Flórácska egyre többet dumál, Gergő meg egyre nagyobb franc, szóval kitöltik a napomat. :D

Ti nem vagytok kis ettől a nyomi időtől? Én nagyon utálom, remélem most már hamar nyár lesz!

Majd rakok fel képet, Anyukámnak hímzek most egy könyvjelzőt, hát nem tudom kész lesz-e holnapra, de nagyon azon vagyok.

Tényleg! Mák ennyire eltűnt???

Puszi :D

Orsi

avocado
 
 


Hűha, de le vagyunk lassulva, kérem szépen :roll: Sehol senki ? :cry:

Móni! :lol: Neked utólag boldog névnapot kívánok :lol:

Mák! Még mindig nem akarsz előkerülni? Ugye nincs semmi baj? Írj pár sort, csak annyit, hogy jól vagytok :?
Neked pdig holnapra nagyon sok boldog szülinapot kívánok, legyen szép napod!

Kép

Orsi! :lol: Húgod kisfiának is boldog szülinapot!! :lol:

Kép



Puszi mindenkinek: Andi

Kép
gandi75
 
 


Sziasztok!

Anyapoc köszi a választ. Aztán nézegettem még, és én is rátaláltam erre. Csak kissé megkavart, hogy ezek rugalmas kendők, de aztán láttam, hogy simával is lehet. :wink: Hát az biztos, hogy próbálgatni kell, de most a pocitól nem tudom. :lol:
Én is szomorú lettem, hogy eltűnt az az oldal. Még meg se fogant a kis babi, mikor már elmentettem, hogy milyen jó is lesz ez nekem. :roll:
Köszi a segítséget, ha elakadok majd, ígérem nyaggatlak! :twisted:

A neve, ha fiú lesz Olivér Jácint lesz, ha mégis megtréfál, és leány, akkor pedig Elena Véda. :D

Pénteken voltam NST-n, és még nincs fájástevékenység. :(
Azért doki bíztatott, hogy szerinte most nem húzok rá. Mindenesetre iszom málnalevél teát, és homeós bogyókat szedek.

Elike nagyon szép ez a baba. :D ÉS már tartja a fejét! :shock: Gratulálok neki. Nagyon ügyi. :wink:

Láttátok milyen szupi xszemes melléklet van a Praktikában?
Már hímzem is egy kiragadt részét, na-ná, hogy a kicsinek.

Megyek pihizni.

Kép

Bár Mák nagyon eltünt, azért ezzel a képpel kívánok neki BOLDOG SZÜLINAPOT előre is!

Na meg Bedmonának Boldog Névnapot, bár őt már köszöntöttem az Iwiw-en is, de képet ott nem tudok küldeni.

Jó éjt!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok,

Móni, Isten éltessen sokáig egészségben, boldogságban!
Kép

Ugyan Mákvirág szülinapja dátumát nem tudom, de szivesen csatlakozom a többiekhez és ezzel kivánok sok szép évet még:

Kép



Lányok, lenne kérdésem.

Sára baba az utóbbi 2-3 hétben a következőket produkálja alváskor. Elalváskor nagyon sokáig nyöszörög, sirdogál, dumcsizik, dobálja magát. Ez korábban is előfordult, de akkor pár percig tartott, most viszont már akár 15-20 percig is eltart. Ugyan ezt csinálja mielőtt felkelne és ekkor akár egy órán keresztül is, ami ugye napközben azt jelenti, hogy a kb. 1,5 óra alvásból majdnem 1 óra ezzel a félalvással telik. A szeme ilyenkor többnyire csukva, a lélegzése nyugodt vagy kissé szapora. Ha felveszem, általában felkel és felsir, változó, milyen gyorsan tudom megnyugtatni.
Szóval a kérdés, van valakinek ilyesmi tapasztalata? Mennyire rossz ez a babának? Mit tettetek?

Köszönöm előre is.
Üdv mindenkinek,
elike

elike
 
 


Sziasztok!


Először is minden volt és leendő ünnepeltnek BOLDOG SZÜLETÉS/NÉVNAPOT!!!!

Képzeljétek,nagy dolog történt!!!Kersztszemeztem :D:D:D!


Avocado

Milyen volt a szülinap? :) Kész lettél a könyvjelzővel ? :)


Fiona

OK,akkor csak nyaggass :).Régebben én ennek lementettem a képeit,de ezek szt kitöröltem,mert nem találom :(.....

Na de majd belejössz :).Én magam varrta kendőben ciepltem a csajt és az is uolyan szuperül működött,mint a rugalmas kendők.Ugyan vmennyire rugalmas volt az anyag,de nem olyan,mint a boltiak... :roll:
Tök jók a nevek :).LÁtom,azért készültök,nehogy csel legyen :D!Én csak lánynévvel mentem szülni Villőt,valahogy a fiú nem jött össze :roll:.De nem volt tréfa :D!Csak az volt a furi,hogy most előre nem kérdezték meg a neveket... :roll:
NST:biztosan be volt kapcsolva a CTG rész?Mert nálunk pl NST-nél csak a szívfrekit nézik, a fájásmérő ki van kapcsolva és teljesen egyenes a vonal.Csak azért kérdem,mert igazából mindig lehet a méhről elektromos tevékenységet elvezetni,tehát nem lehetne egyenes a vonal,csak ha ki van kapcsolva.Pont nem látom a vonalzódat,hogy mennyi van még vissza,de bizti vannak már összehúzódások :).
Én drukkolok :)!
Elike

Én azt mondom,hogy teljesen normális,amit Sára csinál.Vannak olyan babák,akiknek az elalváshoz kell egy kis nyüglődés.Ha egyébként szépen elalszik utána,akkor semmi gond :).Villőnek pl elég sokáig volt egy sírós napszaka,este 6 körül,fürcsi és vacsi után bmit csináltam,ordított.Így felhangosítottam a tv-t,hogy halljam is a Vészhelyzetet és cipelgettem közben.Ált egy 20 perc múlva beájult és aludt,mint a bunda :).
Alvás végén érdekes,hogy ezt csinálja.Valószínűleg már egy kevésbé mély alvási fázisban van,vagy esetleg álmodik és ezért vannak a hangok,nyöszörgések.Én azt mondom,hogy ha nincs igazán fent,akkor hagyd csak,mert valszeg alszik :).

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a jókívánságokat és utólag én is minden jót kínánok a szülinaposoknak!

Mákvirágnak küldtem képeslapot, de azért itt is KÖSZÖNTELEK 30. SZÜLINAPOD alkalmából.
Hová tüntél?

Nem tudom mi lehet Mákvirággal, mert az MSN-en sem jelentkezik be, az pedig azt jelenti, hogy a gépe is ki van kapcsolva. Talán a sz.gépe is elfáradt a tavasz beköszöntével?

A hétvégénk igazán jól telt, mivel a névnapom és anyáknapját is ünnepeltük.Apát elküldtük horgászni, bár nem kellett nagyon küldeni, mert szereti a pecázgatást. Levivel ketten otthon voltunk. Igaz az idő kicsit mogorva volt felénk, de azért jól elvoltunk. Játszottunk , bicikliztünk, varrogattam ( mikor aludt), és jól elfáradtunk estére. Nem voltak most vendégeink, de ami késik nem múlik. A hétvégén lesz a Dunán tartva a névnapom és a sógorom szülinapja. Várom már, mert szeretem mikor nyüzsögnek körülöttem a vendégek. Ha jó idő lesz akkor grillezünk is.

FIONA: Szorítok értetek. Nagyon szép neveket választottatok!!!! Melyik praktikát vetted meg? A májusit?
A múlt héten érkezett meg a fonalrendezőm Komáromból. Gondoltam rád. A kézimunka szaküzlettöl rendeltem és rögtön neki is álltam a fonalak tekergetéseinek. Most újból rendeltem még 2 dobozt, mert annyi fonalam van, hogy nem lesz elég. Egészen másképp mutatnak a fonalaim így dobozba rendezve mint zacskóban.

EFI: Csak nem május 19.-én lesz az esküvőd?????????????
a miénk is akkor volt és most fogjuk ünnepelni a 17. Házassági évfordulónkat. Kívánom hogy nektek is olyan boldogságban teljenek napjaitok mint nekünk és ti is megtudjátok ünnepelni akár a 17. vagy 20. és 50. évfordulótokat. SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!!!!!!
Várjuk a képeket!! Hova lesz a nászút?

ELIKE: Sajnos ebben a témában nem tudok segíteni neked, de én is azt gondolom mint anyapoc, talán álmodhat. Gondolom a hasfájos időszakotok már elmúlott. Esetleg a kajába amit te eszel nem lehet valami? Gondolok itt a fűszerekre, kávéra.

AVOKADO: Hogy sikerült a szülinap? Készen lett a könyvjelződ?

Na, puszilok mindenkit. Majd jövök.

Kép



móni
bedmona
 
 


Pár kép.

Kép

Így nézzük a Thomas a gőzmozdonyt.

Kép

Levike a szívtipró. Imádom.

Kép



móni
bedmona
 
 


Kép

Levivel utazunk.

Kép



móni
bedmona
 
 


Valami még eszembe jutott.

Volt valaki közületek Helen Doron bemutató foglalkozáson? Ha igen, kiváncsi vagyok a véleményetekre és tapasztalatotokra.

Köszi.. Mónika

Kép



móni
bedmona
 
 


Lányok!

Ma nagy nap van Sára lányom és az én életmben is. A kép magáért beszél:

Kép

Anyapoc, köszönöm a véleményedet. Akkor egyenlőre figyelem a kiscsajt. Lehet, hogy napközben annyi inger éri, hogy igy vezeti le a feszültséget. Visont, annyira igényli a játékot, akár önnállóan akár velem, hogy nem tudom kihagyni. esetleg estére hagyom majd a nyugisabb közös dumcsizgatásokat.

Móni, lehet, hogy igazad van, szoktam kávézni, bár nagyon keveset és tejjel és csak egyszer naponta és nem is minden nap :roll: Összevetve a fentivel, igyekszem megfigyelni, mikor mi történik.

Köszönöm és üdv,
elike

elike
 
 


Móni, a barátnőm 2,5 éves kislányát egy Hele Doron féle tanfolyamra járatja. Szivesen válaszol minden kérdésedre, az MSN-je Agnes jane77@freemail.hu

Remélem, tudtam segiteni.

Üdv,
elike

elike
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok..csak volt egy kis zűr körülöttem és amúgy is világ vége hangulatom van..

Volt egy kis vitám a t-online-nal...Picit szemétkedtek, de nem baj mert én meg etikátlan üzleti magatartásért írok nekik egy panasz levelet és ha nem reagálnak tisztességesen a felügyelő szervüknél is bepanaszolom őket.

Aztán mivel nagyon tele volt a hócsizmám a sok napközbeni egyedül léttel, és anyós mindennapos többszöri látogatásával, hogy elutaztunk anyukázni a kis családommal, majd Sancim mint utazó nagykövet ingázott Sóskút és Kisbér között a kedvünkért...Csak vasárnap jöttünk vissza, de sajna a babanet működése és a t-online szemétkedése miatt nem tudtam már szólni, hogy na akkor elutazunk...

A fáradtság nem múlt el, de sajnos most már egészen biztosan tudom az okát, és ettől egyátalán nem lett jobb a hangulatom...Olyan gubbasztós nem szólok hangulatom van..

Mondjuk, hogy valami jó hírt is mondjak: képzeljétek most hogy anyukámnál otthon lófráltunk:) egész jól haladtam egy varrománnyal...Majd megmutizom...Csak nem fényképeztem még le..

A lánykám hihetetlen hisztis korszakát éli... én meg az édes kicsi lánykám muszáj nyávogni mindenen??? korszakomat élem...Valahogy nagyon türelmetlen vagyok, de próbálom higgadtan kezelni a dolgot, csak anyósom maradna otthon...Nem is Fanni húz fel igazán, hanem a söprűs boszorkány...

Elike: Nálam Fanni is dünnyög álmában, ugyan nem ilyen kis kortól kezdve, de renszeresen dumál ébredés előtt is..nincs is fent...ez nála egy ilyen ébredési folyamat...mondjuk megjegyzem nagyon aranyos, ahogy az egyre bővülő "szókincsével" elgügyörészik...sokkal aranyosabb mint amikor hisztizik a semmiért...Szerintem ez a hiszti nagyszülői ráhatás egyébként...lassan el fogunk jutni oda, hogy "drága" nagyikát (anyós pajtit) kitiltom a lakásból, ha ez így megy tovább....

Szóval megvagyok, most már ha működik a babanet jövök is gyakrabban...majd összekapom magam...vagy ilyesmi...vagy nem tudom...Húú, hogy én hogy utálom ezt a hangulatot...

És végül mindenkinek köszönöm szépen a születésnapi köszöntést!

Bocsánat, de most ennyire volt energiám...megyek fürcsizni, aztán pihi...Holnap, ha lesz babanet ígérem bejövök! Sziasztok! Mák

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok!

Mák mielőbbi "derűsebb" időszakot! Sztem anyóst tedd nyugodtan a helyére! Max. egy darabig nem megy, aztán megbékél, és ritkábban megy.

Elike babamasszázs? Nekem nincs jobb ötletem. :? A kávé nem tűnik soknak, de lehet a te babád érzékenyebb a koffeinre?

Bedmona igen a májusi praktika! Én is szeretnék egy fonalrendezőt, de most egész másra szeretem költeni a pénzt! :mrgreen: Már, ha van. :twisted:
Talán augusztusra kérek. Egész komoly gyűjteményem kezd már lenni nekem is. A Rosace fonal egy álom. Én csak Vénusszal varrtam eddgi, de sokkal szebb, és jobb. Meg persze olcsóbb! :wink:
Örülök, hogy bevált Andi boltja! :wink:
Megyek, mert már 1 órája itt ülök a gép előtt. :oops: Tegnapelőtt megjött a kiságy, és készítem bele az ágyneműt. :mrgreen:

Még Mák annyit, hogy nem tudom megígérni, hogy a párom nem felejt el szólni a baba érkezéséről. :oops: De, ha küldesz egy teló számot, dobok egy SMS-t, azt már úgy is ígértem 2 másik topikban. :mrgreen:

Puszi!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!

Mák! De jó, hogy előkerültél :lol: még ha ilyen "nyomi" hangulatban is :? Anyósról nem tudok mit mondani, nekem nincs :cry: De én biztos, hogy helyretenném. :twisted: Általában ami a szivemen, az a számon :oops: Azért nem kell halálra sérteni, de helyreteheted egy kicsit (szerintem) :roll:

Fioona! Te még egyben? :lol: :lol: Izgis lehet most már. :lol:

Megyek, mert hulla vagyok, és megy a Barátok közt is.

Puszi mindenkinek: Andi

Kép
gandi75
 
 


Sziasztok,

Mákvirág, jobbulást kivánok neked, akármi is történt, ki fogsz mászni belőle. Az anyóst pedig tedd helyre.Fioonának igaza van, max nem látod egy darabig, de unoka nélkül úgy se birja sokáig.

A babamasszázst már gyakorolgatjuk lassan, Sára nagyon élvezi.

Megint lett egy kérdésem, kinek van tapasztalata terpeszrugival? Nekünk előirta az ortopéd doki... :cry:

Köszönöm az előző kérdésemre adott válaszokat, véleményeket. Megnyugtató volt.

Üdv mindenkinek,
elike

elike
 
 


Sziasztok Lányok! Gondoltam megmutizom nektek min munkálkodok...ez egy párna közepére lesz a keresztgyerkőcömnek...Talán most már látszik annyira, hogy érdemes megmutizni...

Kép


Különben alakul a kedvem:)...Majd jövök! Csak most család ezerrel...
Fióna megkaptad a tel. számomat?Küldtem privit, csak nem tűnt úgy, hogy el is ment...

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Mák, megkaptam! :wink: Bár mióta pár napig nem volt babanet, nem küldött róla értesítő mailt, de megkaptam!
Nagyon jó lesz ez a párna. A többi (nem hímzett) részét is te varrod?
Néger nőcivel miújság? Ő most pihizik? Lassan én is tudok mutizni, de még tartanak az utómunkálatok. :D Megyek is, megpróbálom befejezni. Bár náthás vagyok, de legalább a torkom és a fejem már nem fáj. Remélem nem most akar kibújni Olivér baba. Megvárhatná míg elmúlik a taktonyosságom.
Lilla szeretne üzenni nektek:
AS BBCBVBBNN M,,.-

DSAasdfghj kklléá
gggnggngffgnfg f

Remélem értettétek! :wink:

Elike nincs tapasztalatom terpesz pelusról. (Vagy rugi? Mert arról még nem is hallottam.)
Terpesz pelus kiszokta dörzsölni a baba lábát. Viszont, ha kendőben lenne, az is biztosítaná a terpesztartást, és a modern mosható pelusok is. :wink: Ennyi amit én tudok. :oops:

Puszi, és jó hímezgetést!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Sziasztok!
Fiona: a többi részét is én szeretném varrni...De olyan lassú vagyok mint egy csigabiga mostanában....mióta bejöttek akerti munkálatok, meg a ház felvirágozása az állandó öntözéssel szinte vagy házimunkázok, vagy kint vagyunk Fannival, vagy öntözök...most is csak azért lógok itt, mert nagyon forró volt még a mosogatóvizem és nem tudtam belenyúlni...de lassan megyek is, mert jó voona ha nem hülne el... :? A néger női pihizik, de már alig várom, hogy újra varrhassam...csak hát az idő szalad szalad...és nekem van még két ígéretem...de mostanában esténként újra varrogatok, és otthon anyukáméknál okat haladtam Hangus macsijával is....Babucihoz drukkolok...Terpeszpelenka? Rugdalózó? Hát nem irigykedek...nekem van ilyen pelus a készletben, hát utálatos egy dolog lehet....hál istennek nekünk nem volt szükség rá, így tapasztalatom sincs....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Fiona: Ja igen drukkolunk , hogy gyógyulj mielőtt jön a babuci! Ja és Lillát is pusziljuk persze!!!

Mák üzeni Lillának, hogy :Nagyon kis ügyes vagy!..Várod már a kistesót?Puszi!

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Sziasztok :D

Látom a jó idő mindenkit elvitt a gép elől, de így is van ez jól!

Csak pár sort írok, mert hulla vagyok. Sajna a hímzésem is áll e miatt, még a könyvjelzőn is van 1-2 kontúr, de nem bírok nekiállni, olyan fáradt vagyok.

Amúgy jól vagyunk. 8)

Puszi mindenkinek :D

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom Orsihoz, kb. 2 hónapja nem varrtam semmit :cry:

Mi nem vagyunk olyan jól, mert Grétiért kedden délelőtt el kellett mennem az oviba, mivel telefonáltak, hogy sírdogál, fájlalja a pociját és hőemelkedése van. :cry: Na azóta hasmenése is lett. :cry: Szegény néha nem ér ki a WC-re és bemegy egy kicsit a bugyiba :cry: De olyankor mindig megnyugtatom, hogy nincs semmi baj. Lázas is volt, kedden éjszaka már 38,6 volt. Tegnap voltunk a dokinál, de nem adott semmit, csak azt mondta, hogy vegyek Normaflore-t, hogy a kis bélrendszere helyreálljon egy kicsit. Remélem Gergő nem kapja el (meg mi sem :roll: )
Mára kaptam egy szabadnapot, úgyhogy itthon leszek vele, egyébként Anyukámmal volt itthon tegnap. De olyan kis bágyadt szegénykém, csuklik össze, csak fekszik. Enni nem eszik, de szerencsére legalább iszik.

Na megyek, Gergőt viszem az oviba, mert azért ő jár oda. Holnap délután lenne családi nap, anyák napi műsorral egybekötve, meg főznek az ovi udvarán stb. Nem tudom, hogy fogunk menni. Remélem addigra jobban lesz Grétike.

Szép napot mindenkinek: Andi

Kép
gandi75
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk! Több mint 2 ujjnyira nyitva a méhszájam. Doki szerint hétvégén baba lesz! Tulajdonképp bármikor.
Ha mégsem kedden kórház, NST, és annak függvényében burokrepesztés!

Puszi, és vigyázzatok magatokra! Majd jövök/jövünk!

KépKép
KépKép
fioona
 
 


Fioona

Drukk :)!

Avocado

Sok alvást :)!

Mák Kitartást :)!

GAndi

Jobbulást(lánykádnak) :)!

Többieknek puszi :)!

anyapoc
 
 


Fiona: pont most gondoltam Rád/Rátok, hogy vajon mi lehet veletek....Nagyon drukkolunk! Hűű de jó neked! Babázhatsz megint..egyik kicsi másik pici:)...Mi vigyázzunk magunkra??Inkább Ti vigyázzatok magatokra! Majd később jövök még, már ha a csajóm hagy, mert megint fogzunk :shock: ....

KépKép
KépKép
makviraga
 
 


Fiona
Húúú, de izgi!!!! Nagyon szurkolok, aztán majd gyere beszámolni milyen volt a második! :wink:

Mák, Anyapoc
Puszi :D

Orsi

avocado
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: