Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Igen-igen megcsináltam,evett is Pety,meg még 2 falatot a szendvicsemből isKép! Képeket nem csináltunk,viszont kb. 1órát sétáltunk,és ...végre Kata látta elaludni és úgy is maradni Hancit,sőt mikor Józsi jött Értük még akkor is aludt,és ilyet még Õ sem látott-halkan jegyzem meg, h miután elmentetek még kb 10percig szundizott,aztán gondoltam behozom a mózesben,h itt aludjon tovább, de persze a hülye garázsajtótól felébredtKép! Nem baj. Este felhúztuk magunkat a kórházban,ahol le volt beszélve egy szimpla vérvétel,és ezt 3/4 óra várakozás után sem voltak képesek megtenni,így bunkó módon eljöttünk.Ezeknek dolgoztam én? Hihetetlen! Ennyit ért közel 4 év munkája!

Eszti,édes lehet Kutyorgó! Nagyon szép neveket választottatok!Mikor lesz UH?

Ancsa,pusszancsolunk, remélem jól vagy! KRK milyen volt?

Ja,Kata,elfelejtettem JÓ Utat! kívánni,meg szép időt! Remélem, Pety rendesen vacsizott,és aludt utána,asszem kihomokozta,kavicsozta,bóklászta magát!

Edó,Ti miket csináltok? Vannak Ott kismama barátnőid? Szoktál velük sétikálni? Pusszancs Petikéd buksijára!

Diácska, még egy kicsikét tarts ki,látod, h eddig is milyen klasszul sikerült! Szorítunk tovább!

Babszy,üdv újra itthon!Fürödtetek is?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Jók a képekKép

Eszti! Jó hogy jól vagyKép Az meg külön klassz, hogy már érzed isKépKépKép Tényleg megy az idő.. Hipp-hopp aztán eltelik az öt hónapKép Kiváncsi vagyok kislány lesz-e??

Kata! Apud tényleg jól néz ki!

Az én apum meg kórházban vanKépKépKép

Kép
edó75
 
 


Edó, mi történt Apukáddal? Mielőbbi gyógyulást!

Nem is mondtátok, h ilyen nehéz lesz pelenkázni, ha elkezd forogni? Hát le se lehet tenni hanyatt, mert rögvest fordul a hsára?!KépKépKép

Kép
seriff
 
 

 
 

Edó, sajnálom, én is gyógyulást kívánok!!!

Eszti, jól hangzik ez a tegnap esti pizzázás. Érdekes, a tegnap délutánt, kora estét, én is egy volt osztálytársammal, barátnőmmel töltöttem, és tök jó volt!!Kép Bár egy kicsit fárasztóbb, mintha csak ketten beültünk volna pizzázni valahova. De eljön még az az idő is, amikor apukák vigyáznak majd a lurkókraKép
Eszti, hogy javuljon az arány, tényleg inkább kislánynak kéne lennieKép

Serfi, akartam kérdezni, meddig aludt még a Hanna, de már tudom. Peti kb a kórházig üvöltött, majd mutattam neki egy házat, és onnantól jó lett minden, sőt a garázsban már ki se akart szállni a kocsiból.Kép Ki érti ezt?!

Csajszik, lehet már nem jövök ma, pakolnom kell. Délután meg indulunk. Hétfőn éjjel jövünk, így kedden leszek. Csinálok majd képeket.
Vigyázzatok magatokra, porontyokra. Jó hétvégét!!
Puszi.

Serfi, próbálj meg valami színes rongyot a kezébe adni, míg pelenkázod, hátha az leköti a figyelmét. Nálunk is mindig van valami a pelenkázónál,amit ott megkap játszani arra az időre.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,lehet, h elő kell majd lassan vennem a kék órát?Kép

Kép
seriff
 
 


Helósztok!

Edó, bármi gond is legyen apukáddal, jobbulást neki tőlünk is!!!
Kata, én azt sem tudom, merre mentek, de azért érezzétek jól magatokat, és pihenjetek! Kép
Serfi, hihetetlen, hogy Hanci már ilyen nagy, hogy forog...megy az idő.
Én benne vagyok, hogy lányom legyen, dehát ez úgysem rajtam múlik....
Ma nem kutyorgott minigyerekem, dehát még nem is szokott rendszeresen (meg nem is kell még), inkább néha-néha meglep. Kép

Holnap megyek délelőtt Diushoz, kapok tőle valami elegánsabb blúzt, mert pár hét múlva megyünk esküvőre+lagziba (Szegedre). Megnézem a hatalmas pocakját, megsimizem még utoljára kórház előtt! Azért majd ott is meglátogatjuk, hogy ne legyen neki uncsi bent. Kép
Tegnap a telefonban azt mondta, hogy most már 2 kg körül vannak a babák, szóval a legnagyobb nehezén már tényleg túl vannak. Kép

Boguséknak jó idejük van Vászolyban, remélem Bali pancsol nagyokat.

Ma tök jót főzőcskéztem, sajtos-tejfölös sült karajt, és párolt brokkolit sajttal megpirítva...hmmm, fincsi volt. És még rosszalkodtam is, mert csináltam csokipudingot, az alján pedig van fincsi piskóta, rumos tejjel megöntözve, és mazsolával megbolondítva. Asszem az is jól sikerült. Kép
Örülök, hogy van most időm főzni, mert nagyon szeretek.

Na megyek, puszi nektek!
Vendég
 


Hello Világjárók, és Itthon maradtak! (vagy maradottak? nem tom)
Visszajöttünk mi is Krk-ről, de már tudjátok, Eszti írta. Király volt, de azért az idő lehetett volna jobb is. Mindegy, ez a nyár már csak ilyen. Azért lesz még idén szerencsém az Adriához, úgyhogy nem nyavalygok.Kép

Gyerekek, de éhes lettem, Eszti felkorbácsolta az előző leírásával az éhségemet...Nemrég értem haza, borzasztó, mi van a városban, ma a suli is megkezdődött, nem is számítottam sokkal jobbra. De azé mindig felhúzom magam ezen a sz..r budapesti közlekedésen.Kép

Pusszantás az összes gyermeknek és szüleiknek! Élvezzétek ki a nyár utolsó napjait!
anniecoe
 
 


Eszti,Katáék Krk-re mentekKép.
Diácskát pusszancsold meg helyettünk is! Nagyon finit főztél,és nyugodtan rosszalkodj,én azt gondolom,ha nincs smmi baj,akkor végre 9hónap,amikor nem kell folyton a mérleg nyelvét lesni!Kép

Ancsa,na szia, még mentek mégegyszer az Adriára?
Bp-i közlekedés az gáz,az biztos!

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Ja, megyek mégegyszer, de már félig hivatalos útra. Munka és szórakozás egyszerre. Szept. közepén.Pont a 3. házassági évfordulónkon. Sajnos nem a férjecskémmel töltöm azt az estét, de majd bepótoljuk!Kép
Telik az idő, még most mentem ruhát próbálni...és mán 3 éve asszony vagyok.Kép
anniecoe
 
 


Ancsa asszony...Kép Kép Ez jó! Kép
Hárman nagyon egyszerre ünneplitek a házassági évfordulótokat, Diáék 7-én, Ancsáék 14-én, Babszyék pedig 13-án....népszerű ez a szeptember a házasságra. Kép

Ma de. tök sokat kutyorgott a pocim(ban a mini - gondolom), meg feszült is mint a fene, meg a keresztcsontom is fájt. Nektek is volt ilyen???
Apukám azt mondta, teljesen időszerű, nő a baba és ficánkol odabent. Kép

Dius nagyon jól van, csak már nehéz neki a nagy-nagy-nagy pocija. Panni nagyon sokat mocorgott, úgy hullámzott Dia hasa, hogy csak na. Egyszer Zsombi is kidugta valamilyét, csak hogy jelezze, hogy azért ő is ott van ám.
Hétfőn mennek kórházba, meg hát ne felejtsük, hogy 35. hét kezdődött, szóval most már nagy gond nem lehet!!! Úgy örülök!!! Kép
És a gyerekszoba nagyon aranyos lett a két ággyal, a színekkel, egy csomó babaruhával, és még mi mindennel!!! Nagyon izgi most már! Azért még szorítsunk neki, hogy jól teljen a kórházi idő és még egy picit bent maradjanak a gyerekek.

Majd jól meglátogatjuk a kórházban!

Katuséknak remélem jó idejük van Krk-ön!

Serfi, tesóddal mi újság? Ha jól tudom, most már napok vannak hátra, ugye??
Vendég
 


Eszti, nekem nem volt olyan, h fájt a keresztcsontom,vagy csak már nem emlékszem?Kép és én még nem éreztem Hancit ilyen kicsike korában mozogni. Tesóm szerdára van kiírva, egyenlőre jól van,még nem jelentkezett kicsifiuk, h kibújna.
puszi

Kép
seriff
 
 


Babszy, Ti nem két napra mentetek Vászolyba? Vagy mégis tovább maradtatok? Volt fürés, vagy ahhoz már hideg a víz? Idén nem is láttam élőben a BalcsitKép!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, bár az időt elnézve maradhattunk volna még. De hát muszáj Apával is lenni, nem igaz?
Egyébként jól éreztük magunkat, hétvégén megünnepeltük anyukám névnapját, elmentünk Tihanyba fagyizni. Balázs továbbra is imád vászolyon lenni, alig lehet beimádkozni a házba. Volt fürcsi is, persze nem a Balatonban, hanem a kis medencében.
Most meg vár rám a takarítás, rendrakás, nem túl izgi.
Képek nagyon jók, az egyiken pont úgy néz Peti, mint az anyja.KépHannácska meg lassan már nézelődni fog séta közben, és akkor sokkal jobban ellesz a kocsiban.
Balázzsal lehetetlenség vásárolni, a játékboltban mindent szétpakol, hangosan visít ha megtetszik neki valami, viszont igazi férfi, a ruhaboltokban egyből megy a hiszti, ki nem állhatja.
Serfi, tesódnak megy a drukk, lassan meglesz a kis uncsitesó.Kép
Diánál meg elkezdődött a final countdown, még néhány hét aztán indul a banzáj.Kép

Ancsa, csináltatok klassz képeket? Õsszel mentek valahová?

Serif, mért kellett volna a vérvétel Hancinak? A vashiány miatt? A kórházakról egy rövid történet:
Miután kivették az apósom hasnyálmirigyét, 2 hónapot élet-halál között töltött az intenzíven, néhány napja leengedték a rendes osztályra mert szerencsére jobban lett. Majd 3 nap után az élettársa vette észre hogy nem kap inzulint, nem volt ráírva a kórlapjára, hogy a műtét miatt cukorbeteg lett. Mi folyik ott, komolyan?????

Na megyek hamizni valamit.

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, ez nálunk volt? Ja, Apának lett volna vérvétel, nem Hnacinak, beteg szegénykém, 3 hete, 2 hétig "csak" hőemelekedése volt esténként, de a múlt héten már láza, egyenlőre nem tudjuk mi az oka. De nagyon fáradt is, hiába alszik sokat, meg éjjel szakad róla a víz, szóval nem tom. Hanci most is nézelődik séta közben, a kezemben, de nem a babakocsiban, abban ha leteszem hanyatt, egy darabig elvan, de aztán megfordul, na az aztán izgi lehet!Kép

Diának adjatok egy pusszancsot a nevünkben is, és még továbbra is szorítunk Nekik!

Kép
seriff
 
 


Na mi van Gyerekek? Hétfő óta senki? Mondjuk, lehet h rosszalkodik a babanet, mert nem tudtam felmenni tegnap sem rája.
Na, ma van szerda, Serfi, tesódnál jelentkezett mán a kicsi h megnézi, mi van odakint?

Diával mi a pálya? Kórház, összeszorított lábak? Szegény, már biztos túl lenne rajta szívesen.

Serfi, jobbulást az uradnak!

Bogi, nem tervezünk külföldi utat már őszre, de belföldön szeretnénk még 1-2 hosszú hétvégét eltölteni valamerre. Persze munka miatt mindketten megyünk még erre-arra, dehát az nem számít, mert az nem a kettecskén romantikázunk című történet...Kép
Az az igazság, h a Szlovák paradicsom kimaradt idén nyáron, mert egy csomó egyéb dolog volt, most pedig már nem szívesen vállalom be a sátrazást, mert befagy a seggem. (elnézéstKép)Pedig az a rész gyönyörű. Nászúton is ott voltunkKép

Na pusszantás, megyek meccset nézni, mert az uram egyedül sörözik....illetve drukkol a magyaroknak..
anniecoe
 
 


Sziasztok,
Ancsa tesóméknál nem volt tegnap semmi, hátha ma!Úgy látszik, h nem jól söröztetekKép!

Kata,Ti haza sem jöttetek? Akkor a héten már nem is jöttökKép?

Babszy,Te meg azóta is eszel?

Eszti,milyen az otthoni lét? Hogy telnek napjaid?

Edó,élvezitek ezt a kis indiánnyarat,vagy vénasszonyt? Mesélj már,miket csinál a majdnem egy éves Peti!

Ja,nem is írtam, Hanci 1hét alatt hízott 17dkg-t,most megvárjuk ez tartós-e, vagy pedig jön a barack,almaKép!

Kép
seriff
 
 


Éppenségel tényleg eszemKép, na nem azóta, most csak szőlőt.

Mi volt ez a nagy pangás?

Katáék hol vannak? Szolnokon?

Serif, 17 deka az nem semmi, nagyon szép teljesítmény Hancitól. Úgy látszik megjött az étvágyaKép. Lassan 4 hónapos a kis csaj, ti is egyre többet ki tudtok majd mozdulni. Ti nem terveztek valami hosszú hétvégét?
Egyébként ha Katáék esetleg erre vetődnek a jövő héten vagy valamikor, akár csatlakozhatnátok is. Hm?

Hétfőn beszéltem Diával,kifogott egy egyágyasat, úgyhogy tiszta Hilton, van tv, wc, zuhanyzó, miegymás. na persze ezt nem adják ingyé'...

Ancsa, ugyan ti mikor jöttök már el meglátogatni minket????

Ja, Esztinek tényleg látszik már a pocija, aranyos.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, ezt majd Katával egyeztetem!De jól hangzik, csak mi most elég sokszor eszünk, és kedden megyünk megint védőnőhöz,mérlegelésre, h továbbra is hízik-e. KAtáék még Krk-re mentek csütörtökön asszem, és azt írta, h hétfő éjjel jönnek haza,és kedden itt lesz,ehhez képest Kép..

Diának továbbra is szorítunk, és Hiltonozzon csak nyugodtan, használja ki, mert jódarabig nem lesz rá lehetőségeKép!

Kép
seriff
 
 


Érdekes, én beszéltem katávalkedden, de nem említette, hogy Krk-ön vannak, mondjukazt se, hogy nincsenek.Kép
Serfi, itt szopizhattok nyugodtan.KépMégmegvan a kiságy is.(Úgy látszika shift után a space billentyű is a végét járja, köszikedves BalázskámKép)

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi!

Én is régen jártam errefelé.

Hihetetlen, de amióta nem dolgozom, úgy érzem, hogy egyre több és több feladatom van....vicces mi?? Kép
Kezd indulni az újság, nagyon várom, jövő héten szerintem beindul a nagyüzem, aztán pár hétig erről fognak szólni a napjaim, de nem bánom. Van egy csomó ötletem, és mivel nagyon kezdeti stádiumban van az újság, sokmindent lehet még rajta csinálni, alakítani, kitalálni.

Ezen kívül (hogy Serfinek is válaszoljak) tényleg minden napra van valami program, hol ezzel, hol azzal találkozom, anyuval kezdjük feltérképezni a babacuccok skáláját, szeretném még nagy has előtt áttekinteni megfelelően, hogy mi hol olcsóbb, mit hol lehet kapni. Hogy mire vásárolni kell, már ne azon gondolkozzak, hogy milyen ruhát is kell venni, és vajon milyen pelenkázót szeretnénk.
Anyu szeretett volna már venni egy nagyon édes kis bodyt, csak úgy mutatóba, de mondtam, hogy még ne. Kép

Az utóbbi héten tényleg megnőtt a pocim, de örömmel jelenthetem, hogy 4 hét alatt most viszont egy kilót híztam csak. Szóval a betervezett odafigyelek, hogy nagyjából mit eszem, bevált egyelőre.

Na azért kedden Bogusnál befigyelt a máglyarakás! Kép

Tegnap este is ficergett a mini bent a pocimban. Olyan kis finom bugyborékolás. Kis cukimanó.

Seriff, örülök Hancinak, látod, hogy nincs itt gond!!! Kép

Ancsa, a Szlovák paradicsomról én is láttam egyszer képeket, és baromi gyönyörű!!! Na de ezt nektek nem mondom, mert ismeritek úgyis. És ott marha nehéz túraútvonalak is vannak (Baraka is visz oda túrákat, és aszongyák, hogy kőkemények).

Mi is megyünk majd hosszúhétvégére, Peti szüleihez, szarvasbőgést hallgatni. Húúú, de várom. Kép Lassan itt az ideje.

Na, most már eldugulok! Kép

Puszi nektek!

Többiek hol vagytok?????? Kata, Edó???
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok, írok is csak nem jelenik meg....

Kép

Kép
tikata
 
 


Örülök, hogy mindenki, aki,írt rendben van, és a gyerkőcök is! A kisasszonynak külön gratula a hízáshoz, de aztán csak mértékkel, mert a fiamnak szép vékony menyasszonyt szeretnénkKép

MI hétfőn megérkeztünk. Jó volt, vannak képek is. Az idő tiszta nyár volt, így fürödtünk sokat.

Esti fürdés a barátok kisfiával:
Kép

strandon:
Kép

ez a kedvenc képem:
Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Edó!
Jané babakocsit keresve találtam meg ezt a topikot. Azt írtad egy áprilisi hozzászólásodban, hogy neked ilyen autós ülésed van. Az érdekelne, hogy hol vetted. Eddig én nem is hallottam erről a márkáról, de valaki ezt ajánlotta, ugyanis olyan babakocsit akarok, ami könnyű, ugyanakkor teljesen vízszintesig dönthető.
Előre is köszönöm a segítségedet!

Csenge
bodrogcsenge
 
 


Serfi, hogy van a tesód? Egyben még?
puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Kata! A másik kisfiú is Peti koru? Játszottak együtt? Peti miket mond már? Telekügyben van vmi? Találtatok?

Seriff! Hanna tényleg ügyi a hízássalKép Peti nagyon ügyes. A mosógépből már nem csak egyszerűen kidobálja a földre a ruhákat, hanem nyújtja, hogy tegyem fel a fregoliraKép, adja a fakanalat, hogy keverjem meg a kajcsit, meg ilyenek. Egyedül még mindig csak azt az 5-6 lépést teszi meg vki felé, de a fal mellett nagyon tud araszolni. Imád ilyen "elkaplak" játékot játszaniKép

Eszti! Te is ügyi vagy ezzel a hízással kapcsolatbanKép

Bogi! Balázs miket csinál, mond?

Kismamákkal mi újság?

Jajj nekem meg készülnöm kell a jogosultsági vizsgámra...

Apumat hazaengedték. Epekővei vannak, meg magas a cukra. Szegényt annyira diétáztatták hogy lefogyott 4 kg-tKép Pedig nem kellett volna neki fogynia. Most már jól van, kap gyógyszert a cukorra. Bogi apósod jól van már? Seriff! Kiderült már vmi apuddal kapcsolatban?

Kép
edó75
 
 


Csenge!

Az autósülést itt vettük Dunaújvárosban (Bobo-Momo Bolt: Dújv. Balogh Ádám u. 14. tel.: 25/403-970, 70/458-3205). Azért írtam telfonszámot, mert azt tudom, hogy ennek a márkának ők a forgalmazói és biztos meg tudják mondani hol kapható még az országban.
Ez egy spanyol márka és sztem nagyon jó dolgaik vannak. Nem tudom láttad-e a honlapjukat? Itt megnézheted:
http://www.jane.es/

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Tesóm még egyben,de már bent a kórházban, ma bizonyára megszületik a kisfiukKép!

Katam Pety nagyon cuki ezeken a képeken, remélem, h a héten találkozunk majd! Gyertek ki! Lehet, h ma délután megyünk a Malomba, majd csörgök. Pénteken jönnek Zitiék, ÁgóvalKép!

Edó, nagyon kis drága lehet Petid, ahogy adogatja a ruhákat,meg a fakanalat! Mi az a jogosultsági vizsga? Nem , sajna nem tudjuk mi baja a féremnek, még mindig lázas esténként,vagy hőemelkedése van. Apukádat nem akarják megműteni az eepkövek miatt?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Serif, akkor ma megindítják a szülést?Izgi, várjuk a fejleményeket.

Kata, nagyon jók a képek, cukor mindkét gyerek. Nagyjából egyidősek, ugye?

Edó, vannak újabb képek? Bali is szeret teregetni, ő inkább lehúzogatja a vizes ruhákat.KépÉdes, a habra azt mondja, hogy "bab", és kifejezetten tisztán mondja, hogy büdös, főleg a csikkekre.
És Petinek mikor lesz a szülinapi bulija?
Sajnos nem tudtunk elmenni a fodrászhoz tegnap, így ma megint én estem neki a loboncának. Mit mondjak, most nagyon jól sikerült. Bali viszont nagyon kiakadt, hogy látta lehullani a hajtincseit.Kép

Mi meg délután ünnepelni megyünk a 2. évfordulónkat, eredetileg mozi és pizza volt a program, de úgy nézki, hogy csak a pizza marad, mivel anyóspajti még csak most indul otthonról.

Na jók legyetek.

Kép

Kép
babszy
 
 


Serif, már írni akartam, hogy Győzőnek jobbulást!!!Mitől lehet ez, dokik mit mondanak? Hogy tud így dolgozni? vagy szabin van?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Mi meg kettesben, gyerkőc péntek óta nagyiéknál!Kép Takarítok (tunk?)ezerrel. Lassan látom a végét....

Serfi, izgi, én is várom a fejleményeket. És remélem GYőző hamarosan jobban lesz. Lehet csak pihennie kellene egy kicsit, mert ha jól tudom az egész nyarat végig dolgozta szegény.Kép

Edó, terigetés:Kép. A kisfiú pedig majdnem egykorú Petivel, egy hónappal kisebb, de sokkal többet mond. Néha-néha játszottak együtt, de azt veszem észre, Peti most még jobban preferálja a nagyobb gyerekek társaságátKép

Na mi eljutottunk a fodrászhoz. Peti haját megint lenyírták géppel, de most már nem sírt!!!Kép Bogi, kép?

Na megyek, folyt köv. takarítás, mert már nem sok időm van és itt a gyerekKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, megszületett 11-kor tesómék kisfia,55cm és 4003gKép! Voltak fájások már két éjszaka óta, de nem elég erőteljes méhösszehúzódások tartoztak hozzá,így volt burokrepesztés,oxitocin,de gyorsan megszületett és kellemes élménynek élték meg mindhárman-ill. Petit nem tudomKép.A kis kezét előredugta,így volt gátmetszés is.Óh Kata,akkor a mai séta sem jön össze? Kb. 1óra múlva indulunk.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Szia Edó!
Köszönöm a gyors választ, holnap fel is hívom őket. A www.jane.es-t már megtaláltam, és a következő lépés az lett volna, hogy írok nekik, hogy ki a magyarországi importőrük.

Csenge
bodrogcsenge
 
 


Sziasztok!

Diától nemrég jött sms,jól van,kicsikét unja ott bent, meg sokat keményedik,de azért oks. Persze,lehet, h ezeket tudtátokKép!

Tesómék is jól vannak,bár tegnap este 1/2 6-kor még elég gyenge volt,de mára biztos jobban lesz!

Jó nagy zuhé volt itt tegnap,megint bejött a víz a nappaliba is Kép! Meg az autóval,ahogy jöttünk haza,ki se lehetett látni az ablakon, de Hancinak tetszett a tetőablakon kopogó eső!

Kata,fincsit ettetek? Mire volt ez az ünnepi kaja?

Sajna,Győző nincs jobban egyáltalán,és foggalmunk sincs,mi ez, nem csak fáradtság-volt szabin másfél hetet-vmi vírus,csak már ötödik hete tart,ma reggel is 37.8 volt,és éjjel meg szakad róla a víz,és olyan gyenge,mint egy lepkefingKép.És így dolgozik, mondjuk az utóbbi 5-6 napban du 4-5ig jól volt,és csak estére lett rossz.

Kép
seriff
 
 


Serif! Gratulálunk a kis családnak!!!Várjuk a képeket is...Szép méretes baba lehetKép.

Most hallom, hogy tegnap milyen nagy eső volt Kecskeméten, remélem ez titeket nem érintett, mármint az árvíz.

Kata, hétvége kettesben? Nem semmi, és Peti hogy bírta? Héten van esély, hogy jöttök? És hétvége?

Még nem csináltam képet kis golyófej kisfiamról,de amint lesz, küldöm. Így tiszta apja..., vagy amúgy is?Kép

Várunk friss képeket a többi babóról is.

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszykám, kívánságod parancs!
A ketrecbenKép

Kép
seriff
 
 


És egy másik uott!Kép

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Seriff! Gartula tesódéknak! Édes a kis Hanna!! Kép Mi is jobbulást kívánunk Győzőnek!!

Kata! Nem hiányolt Peti benneteket? Nagyon rendes hogy benneteket kettecskénKép Mondjuk anyukám sem szokta mondani hogy hiányolna Peti ha nem látKép

Ime egy kép ahogy Peti henyél az ágyunkbanKép

Kép
edó75
 
 


Ez a hülye babanet nem enged képet feltölteniKép

Kép
edó75
 
 


Kép

Kép
edó75
 
 


Ez a Petibaba hatalmas, szerintem Balinál már egy fejjel nagyobb.Kép
Hanna pedig egyre szebb és csajosabb, és így biztos megszokja a járókát, majd jól fog jönni ha nagyobb lesz.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Helló csajok!

Gyönyörűek ezek a gyerekek!!!! Annyira jó nézni Kép

Ez a Peti gyerek olyan dögönyözni való, ahogy ott fekszik az ágyonKép És szerintem is nagy, mondjuk az apja se egy pici emberKép
Hanci meg egy bűbáj....

Serfi, holnap jó nektek, délután? Anyukám mesélte, h mikor hozták vissza a Petit, itt Kecsón elment mellettük egy busz, Peti egyből mutatta, hogy ő, bu-bu, baba-baba, hammm-hammm, cici-ciciKép
Serfi, nem volt semmi alkalma, az ünnepi ebédnek, egyszerűen csak nem főztem, és egy ritka alkalom, h kettesben be tudtunk ülni valahovaKép
Gyerek nem hiányolt minket, nem volt semmi öröm ujjongás, mikor meglátott. Viszont a bútorának annál inkább örült, ahogy meglátta a polcra kipakolt autóit, tátva maradt a szája és nem tudta hirtelen melyiket válassza. Aranyos volt. Kép

Serfi, várjuk a képeket, a piciről is, ha lehet.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,képet küldtem képet mailben, még nem tudom, h mit szólna tesóm, ha ide feltenném.Asszem jó a holnap du,persze!

Edó, Peti hihetetlen hosszú!Kép

Kép
seriff
 
 


Kata,most jut eszembe a szerda lehet, h jobb lenne,mert holnap d.u jön Csilla,egy volt évfolyamtársam a Győzőhöz,és előtte vagy utána ide is,sőt lehet,h amíg a fogát Győző csinálja,addig Panka és a férje itt lesznek, és Ágónak holnap lesz a 20hetes UH,itt,és lehet,h Õ is beugrik.De ha mindez nem zavar,mert minket nem,akkor a holnap d.u. is jó!Kép

Reggel megyünk mérlegelésre,szorítsatok!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,

húúú, mennyi minden történt pár nap alatt!!! Kép
Seriff, gratulálok tesódnak, főleg, hogy jó élménye volt a szüléssel! És szép nagy lett a baba! Kép
Remélem, Győzővel minden ok lesz! Jobbulást neki innen is! Kép
Hanci pedig egy édibogár, igazán bájos kiscsaj! Kép

Edó, Peti tényleg jó nagy, és ahogy Kata is írta, olyan dögönyözni való ott az ágyon terpeszkedve! Kép

Kata, küldj majd te is képet rövid hajú pici fiadról! Kép

Puszi nektek!
Vendég
 


Sziasztok, jól szurkoltatok, mert ezen a hétem megint hízott Hanci 16dkg-t, így alma barack elnapolva legalább 2héttel!Kép Mit fog ehhez szólni Győző? Na mindegy!Kép

Eszti, Te meg hol voltál-tatok-elveszve?

Többiek?Mindenki okés?

Babszy,BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!

Kép
seriff
 
 


Serfi, köszi!!!Gratula a hízáshoz, nagyon jól csináljátok. Már el akarod kezdeni a gyümit? Nekünk fél évig csak tejecskét írtak elő.

Kata, igen, kérünk még képeket

Valamihülye vírus van a gépemen, és nem tudok vele mit csinálni.Kép

Igazi nyári idővan!!!Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Serfi, nem voltam elveszve, csak sokfelé kellett menni az utóbbi napokban.
Tegnap is korán reggel vérvétel volt, aztán meg húztunk vadászni a Tisza tóhoz. Egész nap gyönyörű tájakon jártunk, csónakáztunk a Tiszán, aztán meg lestük a vadakat (nem lőttek semmit).
Hétvége meg mindig alapból zsufi, mindig "kell" valahova menni. Anyuék, anyósék, tesóék, stb. Na persze ezek tök jók! Kép

Győző már szeretné gyümiztetni a kislányát?

Katus, még azt akartam mondani, hogy a te kedvenc képed tényleg nagyon cukor. Olyan igazi nevetés van Peti arcán, ahogyan csak a gyerekek tudnak mosolyogni! Kép
Vendég
 


Csajok, Õ csak hízlalni szeretné Hancit!
Én meg már belefáradtam, h szajkózzam a 6hónapig csak anyatejet.De egyenlőre a doki és a védőnő mellénkálltakKép!
(nem mintha az almától hízna-hihi)

Kép
seriff
 
 


Helló!

Eszti, és te hogy vagy? Láttam ma az újságosnál a PUnch-ot, a Boogie van rajta. Ez az az újság amiről beszéltél? Elindult már? Dolgozol már vele, rajta?
Bogi, az én gépemen szinte mindig van valami hülye vírusKép Néha teljesen kezelhetetlen, vagy jól lelassítja a munkát.Kép
Serfi, Hanci ügyi, szerintem jót tett a béres csepp. A barack-almát meg én sem értem, miért akarod elkezdeni. Nem hiszem, h a napi 15-20gr baracktól elkezdene hízni (mégjobban az a lurkó). Szerintem a kaja elkezdése elég 6 hós kortól, addig meg tápszer, ha nincs anyatej, de mivel van, szerintem szoptasd tovább úgy ahogy eddig csináltad azt lyányt.Kép És pusszantalak, mert ügyes csaj vagy!Kép Akkor ma nem megyünk ki, mert lesz vendég járás felétek, holnap meg sajna nekünk nem jó, megyünk pestre. Csütörtökt meg még nem tudom...Kép
Ancsa merre van?

Bogi, boldog évfordulót!Kép
Vénasszonyok nyara nagyon kafiKép Csak tartson már ki hétvégére!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Mire én elküldöm, már mindenki ír, és amit írok annak egy része már full nem aktuális...KépKép
De azért sziasztok!

Kép

Kép
tikata
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: