Új privát üzeneted érkezett!

úúúh, a kedvenc rakottkrumplim!!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, továbbra sem kell a tápszer, szte vérszegény Hanci azért étvágytalan, kapja a cseppeket+én az elevit és supradyn mellé vasat is szedek,hátha több jut át.+Mérlegelés leállítva, 2 hétig azt mondta ne is beszéljünk a kajáról, evésről, és akkor menjünk méreckedni.

Kata,gyertek,várunk, vsz jön még 5körül egy csajszi, Enci, ott volt az esküvőn is.

Kép
seriff
 
 


NA mi volt Drazsénál? Hogy van? Milyen, én kb 200 éve láttam utoljára!

Kép
seriff
 
 

 
 

örülök, hogy Hancikának nem kell erőltetni a tápszert. Biztos megjön az étvágya, és az oltást hogy viselte? Láz?

Dóra? Hát nem a mi stílusunk továbbra sem, de aranyos volt. A magánéletben nincs nagy szerencséje, de a Döncinek (öccse) van egy két hónapos kislánya, nagyon szép, láttuk képen. Dóra egyébként egy kis lakásban éldegél, a környéken vadi új társasházak nőnek ki a földből, szóval szép, rendezett. tőlünk 5-10 perc kocsival.

Katus, neked is bármikor csinálok ám r.krumplit.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi, tündér vagy!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,Te meg miért nem aludtál olyan későn? Addigra már Hancit is sikerült elaltatni,ez elég nehezen ment tegnap,én az oltásnak tudom be.Csak 4-kor,meg 7-kor ébredt,hanyatt,akkor cici,azátn alvás tovább.Később majd feltöltöm a képet!

Kép
seriff
 
 


Kata, Serif, ti ismeritek a Komfortéka fenyőbútor boltot Kecskeméten? Balinak át akarom rendezni a szobáját olyan, és az interneten akadtam rá erre. Jó minőségűnek tűnt, csak árakat nem írtak.

Mi van veletek?

Kép

Kép
babszy
 
 


Halihó,

mi megvagyunk! MInden ok, csak kisebb fajta rohanásban vagyok. Délelőtt városban voltam, vettem alkalmi ruhához táskát, aztán fodrásznál (Petivel!!,aki egy tündér volt), úgyhogy most itt ülök a gép előtt kis puccos frizurámmal, amiből remélem estére is marad valamiKép Ugyanis este bulizni megyünk. Megnyílik a Malom, kisebb fajta fogadással, miegyébbel. Már várom, mert végre szépruhát vehetek, láthat engem is a férjem csinosan, és kicsit szórakázunk!Kép Peti gyerekre meg a keresztapukája fog vigyázni, illetve én remélem úgy hagyom itt, hogy már alszik, tesókámnak meg csak meccset kell néznie meg neteznieKép

Bogus, nem ismerem a Komfortékát, csak bementem és megrendeltem ott két fenyőbútort Petinek. Remélem jó lesz. Az tetszett benne, hogy volt olyan kétajtós szekrény ami csak 1,7 magas, így nem lesz bazi nagy a szobájába. Egyik oldala akasztós, másik polcos. (de ez variálható). Nem kellett előleget fizetni, hanem majd szállításkor, ami itt ingyenes, és két hét. A szekrény ára 65e, az 1,3m magas sarokpolc pedig 21,7e. Szerintem korrekt ár. És fenyő, tehát bármikor bővíthető, máshonnan vásárolt fenyőbutorral kiegészíthető a későbbiekbenKép Remélem kielégítő voltam.Kép

És elfelejtettelek megdicsérni, altatás ügyben. Ügyesek vagytok, és Bazsika isKép

Én meg tegnap bevallom, turmixoltam Peti ebédjét, így evett is rendesen (viszonylag).

Serfi, azért nem aludtam, mert vártam a Józsit, aki fél1-ig volt dolgozni.

puszi

Edó, merre jársz?!

Kép

Kép
tikata
 
 


ez murphy: miközben lakkoztam a körmöm, hallottam, hogy a sarokban, fátyolos tekintettel guggolás közben nyög a fiamKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, itt volt a volt szobatársam,azért nem jöttem, most rohant el, ment a vonata.Hanci édesen mosolygott,beszélgetett Vele,és egyáltalán egy tündér volt ma is,csak most nem akar elaludni vhogy. Közben meg elaludt,letettem.

Babszy, a Komfortéka kicsikét drága,és alapvetően jászberényi a cég, Cegléden is van boltjuk, meg Szolnokon is volt régen a Sarok üzletház.Itt van egy másik,ahol uazok a bútorok sokkal olcsóbbak, de Bp-en is van olyn ahol uezek vannak.Megkérdezzem tesómat,hol? A Kata a szemközti bútorboltban volt,legalábbis ahogy tegnap beazonosítottukKép.

Kata, küldjél csinifrizurás képet! Milyen a ruhád? Hol vetted?Jó,h tegnap felbontottuk a Milka szivecskét Neki, azóta azt eszemKép.

Kép
seriff
 
 


Tegnap a motoron!Kép

Kép
seriff
 
 


És együttKép

Kép
seriff
 
 


Köszi a felvilágosítást. Igazán kimerítő volt.KépSerfi, örülnék, ha megkérdeznéd tesódat, hogy Pesten hol van üzletük. Nekem egy pakolós, polcos változat kellene.

Ez a Peti igazi Talmácsi vagy kicsoda. KépKata, igen, kérünk vagány frizurás, csini ruhás fényképet. Jó mulatás mára, kicsit írigykedem.Kép

NA én most nekilátok a porszívózásnak.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok csajok!
Marha édesek a gyerekek a motoron, gondolom Peti már jobban értékeli, mint Hanci...Kép
Kata tényleg jó mulatást, megérdemlitek a kimenőt, és remélem tuti klassz lesz. Küldj feltétlenül csiniruhás képet! Kép

Bogus, én tudok egy fenyőbútor boltot, én ott vettem annó az ülőgarnitúrámat, és az ágykeretet is. A Lehel térnél van, asszem Lehel út 3., de a házszámban nem vagyok biztos. Ha a Lehel térről elindulsz, a bal oldalon rögtön ott lesz. Szigedi bútor a nevük. Nagyon nagy választékuk van, és ha kell, méretre is bármit elkészítenek.

Voltam ma védőnőnél, marha izgi volt, képzelhetitek....minden ok itt is (vérnyomi, vizelet). De egy kiló helyett kettőt híztam (bár megjegyzem, a múltkorihoz képest most rajtam volt egy tavaszi bőrdzseki is és csak egy kiló mínuszt vont le emiatt)...szóval szerintem egy kicsit csalt, ezentúl inkább majd magam mérem.

Ja, és ma először éltem azzal a luxussal, hogy ebéd után húnytam egyet, hmmmmm, isssssteni volt. Kép

Na puszi nektek! Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Napokig semmi... aztán jól belehúztatok KépKép Klassz ahogy így nosztalgiáztok, de nekem sajonos erről az jut eszembe, hogy nemsokára 30 leszek KépKép és nemsokára lesz a házassági évfordulónkKép és a Peti 1 éves lesz Kép.Hiába öregszünk Kép Mellesleg a kajálás most nálunk sem megy olyan könnyedén mint eddig és mintha Peti nem komálná a gyümit. Édi volt maKép végig kiabálta bevásárlást. Képzeljétek tud cuppanós puszit csinálni. Annyira drága. Zene: nálunk a Gryllus, Jazz+az meg a Szabó Leslie van porondon, rugózik és csápol a kezével. Ja és szokott segíteni teregetni. Laza könnyedséggel kidobálja a mosógépből a rucikat.

Kata! Jó bulizást estére! Nem raktál még fel nyaralós képeket. Peti nagyon vizsgálja motort. Hiába, fiú! Nem eszi a darabos kajcsit?

Serif! Ez a mérlegelés tényleg nem jó. Szerintem a legjobb ha nem is vesz az ember otthonra mert tuti beleesik a mérlegelésbe. Remélem megjön az étvágya a kis Hancinak!

Bogi! Balázs még cicin alszik el?

Eszti! Pihenjél is sokat. Azok az egymondatosok tényleg jók voltak én is nagyokat nevettem rajta és tényleg igaz.

Kép
edó75
 
 


Kata,milyen volt a party? Szép belülről is a Malom? Peti és Lackó biztosan jól megvoltak!

Eszti,Te meg hogy csinálod ezeket a vigyorgó angyalszárnyúakat? Pihenj csak,kell az erő a későbbiekre! És ne törődj a kilókkal! Sztem ez alkatfüggő is! És utána meg maguktól olvadnak le a kilók!

Edó, édes lehet Peti,ahogy segít teregetni! Reméljük a többi házimunkát is csippantani fogja,bár egy szegedi barátnőm már nem tud akkor porszívózni,mikor a nagyobbik fiú otthon van,mert Õ akarja csinálni,ami viszont 2órás program. És Te jól vagy?

Babszy,tényleg van ott is egy bolt ahol Eszti mondja,de megkérdezem tesómat.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok

Itthon hagyta az uram a gépet, így tudok jönni Kép

Kata, milyen volt a buli?
Seriff, hogy vagytok Hancival? Úgy megnézném már újra, ahogy beszélget. Kép
Ezek a hangulatjelek amúgy pici képek, és simán becsatolom őket, mintha kép lenne. Ha kell, majd felteszem, és le tudod szipkázni.

Edó, nagyon édes, házias a fiad, biztos cukibogyó, ahogy segít teregetni Kép Ha van, küldj képet!
Serfi, csak annyit törődök a kilókkal, amennyit nekem muszáj, és csak azokat kizárni a kajálásból, ami amúgy nem szükséges, ámbár fincsi, mint az édesség, süti. És vacsorára már csak könnyűt, müzlit, sajtot zöldséggel, ilyeneket.
Vendég
 


Jó reggelt!

Edó, örülök, hogy jól vagytok!Kép Cuppanos puszi cuki lehet, igazi kis pasi ez a Peti, tudja mi kell a nőknekKép Képzeld Edó, tegnap a buliban (csakhogy megint tapasztaljam, milyen kicsi a világKép) tudod kivel találkoztam? Emlékszel még a Ricsire, a tankörtársunkra? Neki volt egy nagyon szép építész barátnője, a Györgyi, akivel talán franciára jártál. Na ő volt ott, mert annál az építész irodánál dolgozik, akik a Malmot tervezték. (ezt a Józsitól tudom). Úgy megkérdezetem volna, mi van a Ricsivel, tartják-e még a kapcsolatot?

Egyébként a buli jó volt, jól éreztük magunkat. Én elfogult vagyok, nekem tetszik a malom. Vannak szép boltok is, meg persze kicsit gagyibbak is.

A bútorboltot meg valószínű akkor eltévesztettem, és én nem is a Komfortékaban voltam. Ugye Serfi? Bocsi Bogi.

Kép

Kép
tikata
 
 


Gyerekek, a mai Kismamával jött egy kenguru goldos katalógus, aszerint lesz a Malomban is, 25-én nyílik.Kép

Majd még jövök.

Kép

Kép
babszy
 
 


Hello, hol van mindenki?

Mi már 8-kor vissza is aludtunk (többesszám), ebből látszik, hogy nem volt túl jó az éjszakánk, Balinak megint bújik egy foga, napközben is nyűgösebb szegényke.

Ti mit csináltok, hogy így eltűntetek?

Hallottátok, jövő héten állítólag jó idő lesz. kopp-kopp.Le kéne húzni Vászolyba, de már nem nagyon akarjuk itthagyni apát.Kép

Edó, Bali természetesen még cicin alszik el, és még jó ideig így lesz ahogy látom. Ha már közeleg a második baba tervezése, akkor fokozatosan megpróbálom teljesen elhagyni a szopit, persze fő a fokozatosság.
És ti hogy alszotok? Peti még mindig veled?

Bútor ügyben asszem marad a Szigedi, viszont már kinéztünk egy nagyon szép Haba szőnyeget Bali szobájába, lassan meg is rendelem.

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!
Ti hogy bírjátok a cicin elaltani? Hanci ha el is alszik, akkor tuti 5perc és felébred,kivéve a hajnali evést,akkor durmol tovább,sztem akkor félálomban eszik,és azért.
Babszy,kérdezném a tesómat,de msot nem érem el egyenlőre. És mikor tervezitek a második babát? Mi tegnap azért tűntünk el,mert szine egésznap ettünkKép.

Kép
seriff
 
 


Akkor megjött az étvágya a kiscsajszinak? Tök jó!!! Csak egyetek szépen, Bali is két másodikfélét evettKép, szerencsére nincs baj az étvágyával.

beszéltem Diával, lehet, hogy már a jövő héttől befektetik a kórházba, de még próbálja kihúzni a jövő hetet otthon, majd kedden a doki bácsi eldönti. Egyébként jól vannak.Kép

Kata??Képek?

Kép

Kép
babszy
 
 


Szia Bogi!

Előkerültem. Kép
Én nem tudok róla, hog a Komforttékának lenne Bp-en bútorboltja, de a válszték nagyon hasonlít a Reitter Sarok nevű bolt fenyőbútoraira.
Interneten is lehet nézelődni, honlapjuk: www.rs.hu
Helyileg a XIII. Reitter Ferenc és Fáy u. sarkán vannak. Az áruk normális (Szigedinél olcsóbb), szerintem a minőség is megfelelő. Egészen nagy a választék fenyőbútorokból, a többsége azonnal megvásárolható.
A Szigedinek is van egyébként honlapja, megtaláltad? www.szigedi.hu
Érdemes megnézegetni, hogy milyen kedvezményeik vannak, pl. internetről kinyomtatott szórólapra pár % stb.

Jó keresgélést!

Móni (Serfi tesója)

KépKép
nonni
 
 


Köszi Móni!!Szerintem benézünk mindkét helyre. Te jól vagy, minden ok?

Ezt a két képet most csináltam.

Itt egy nyálas puszi nektek.Kép
Kép

És ilyen erős vagyok:
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogus, jó ez a két kép, Bali nyár közepe óta is nőtt, a vászolyi fürdős képeken még kisebb. Kép
És akkor Bali két éves koráig fog szopizni? Marad addig tejcsi? Vagy addig van még, amíg szopizik?

Hadd tudjak már minél többet, mint leendő szoptatós anyuci Kép

Vettünk ma laptopot, jövő héten uncsitesóm fel is tesz rá mindenféle jó programot, aztán hamarosan lesz itthon net is, úgyhogy juhééé!

Serfi, örülök, hogy Hanci belejön a kajálásba, csak átlépi lassan ezt a kis nehéz időszakot! Csak így tovább! Kép

Jó hétvégét mindenkinek! Puszi
Vendég
 


Látom, nagyon elfoglalt mindenki...

Mit csináltok ebben az ismét fantasztikuis nyári időben?

tegnap meglátogattuk Diáékat, elvittük a mérleget és a légzésfigyelőt. Jól van, kicsattan az egészségtől, látszik, hogy végre megnyugodott kicsit. A babszoba nagyon klassz, de azt már Eszti mesélte. Ja, és a Dia továbbra is nagyon csinos!!

Voltunk az RS-ben is, nem is gondoltam volna, hogy ez egy ekkora bútoráruház, tele fenyőbútorokkal. És valóban olcsóbbak mint a Szigedi. Ki is néztünk egy fenyő szekrényt Bali szobájába, csak oda férKép, akasztós-polcos, és elől rattan borítása van. Szerintem nagyon szép, jövő héten lehet, hogy meg is rendeljük.
ma még megyünk az ikeába játéktartókat és kisszéket-asztalt venni.

Ennyi történt, plusz még annyi, hogy teljesen kiidegelt a gyerekem. tegnap este nem akart elaludni, semmi nem volt jó neki, üvöltött vagy 1,5 órát, éjszaka még 2x rázendített, és hogy teljes legyen az öröm, reggel is üvöltve ébredt. pedig láthatóan semmi baja...

Na puszi mindenkinek!

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogus, mi az az RS? Rövidítés? Vagy ez a neve? Hol van? Fenyőbútor bolt mindig érdekel...Kép

Mi totál pörögtünk hétvégén. Szombaton elmentünk reggel (8-ra!!!) lövészversenyre, ott indult az én kedvesem. Nagyon ügyin lőtt (asszem 100 m-re kellett tán, és három vadra - persze csak papíron voltak rajzolva). Marha hangos volt, kimenekültem, mikor elkezdődött...
Utána továbbmentünk Weber - itt dolgozik Peti - családi napra, elég jó volt. Kedvesem itt is hódolt a hobbijának, két focimeccsen is volt. Na de nem akárhogyan: térdzokni, térdvédő, mikor megláttam átöltözve, nevettem akkorát, mint akkor, mikor Vászolyban Bazsa és Józsi kijött a szobából a profi bicószerkóban...Kép Kép Emlékeztek?

Ma pedig Belecskán voltunk, és ráadásul elhoztuk délután Peti bátyjának két lurkóját is, úgyhogy ez is klassz volt. Aludtak az úton... Kép

Most értünk haza, tök jó volt minden, és azért jó, hogy holnap nem kell menni dolgozni...

Veletek minden ok?? Merre voltatok???

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Bogi! Jók a képekKép Sokat nőtt Balázs. Peti is tud ilyen erősködő képet és hozzá olyan pofát vág, hogy eszméletlenKép Nem akart Balázs elaludni?? Jajajj Remélem ma minden okésan megy. Jelenleg mi is cicin alszunk el. Ma mondjuk felkelt ahogy betettem az ágyba így végül is rajtam aludt el és most a kiságyában durmol. Az változó mikor alszik mellettem, amikor felsír és nem akar visszaaludni a kiságyában. Ez lehet este 10-kor, de reggel ötkor is, sőt előfordult, hogy 6 után. Ez utóbbi csak egyszer. Kép

Kata! Emlékszem a Ricsiékre. Szép pár voltak. Én is kiváncsi lennék mi van a Ricsivel. Jó páran lemaradoztak a tankörből...

Megnéztem az RS honlapját, az összes bútorunkat megtaláltam KépKépKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Kata,Edó,már hetek óta akarom kérdezni,h a Tallérossal mi lett? Õ és Nauszi maradt meg nekem a koleszotokbólKép!
Amióta kérdeztem,hogy alszanak el a cicin,azóta persze Hanci is gyakran ezt teszi,úgyhogy értem ám.KépTegnap 9.20-kor mindhárman kidőltünk!

KAta, klassz a Malom,tényleg van egy gyerekbolt,Bambini,és abban van Kengurugold.Kicsit a liftek működésére nem jöttünk még rá, de idővel biztos megtanuljuk,vagy mozgólépcsőzünk,elvégre nekünk az is ment a CentrumbanKép!

Diácskának kitartást még erre a kis időre!

Babszy, örülök, h testvérkém tudott segíteni! De minek vittél mérleget DiánakKép?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk végre!!! Anyósoméknál voltunk, és ma nagyon hosszú utunk volt hazafelé. Dugóból dugóba mentünk, Krkre is leértünk volna ennyi idő alattKép Szörnyű volt.

Bali gyerek csudaszép, és látom nagyon erős isKép Mennék már én is úgy vásárolgatni, nézelődni.

Eszti, tök jó, hogy lett laptopod, tudsz majd napközben is jönni.Kép

Serfi, én még azótan nem voltam a Malomban, mikor megyünk plázázni?Kép Akkor majd a liftek kezelésébe is beavatAK, JÓ?KépÖrülök, h Hannácska szépen eszik. Rendben lesz ez, ügyik vagytok.
Tallérosról nem tudok semmit, kb 4éve láttam a szigeten, hót részegen, egy nővel, aki persze nem a gyereke anyjaKép

Én meg teljesen lefáradtam a hétvégén. Gyerekem nem evett semmit, csak mindenféle édességeket, és annyit, de annyit hisztizett, hogy én már kétségbe estem, mit tegyek, mit rontottam el? Lehet, h az ott lévő körülmények (sok érdekesség, újdonság, sok ember), a gyerekek váltották ki belőle, kíváncsi vagyok itthon milyen lesz.

Diával én is beszéltem. Csajok, lassan megnyugodhatunk!!Kép Nyakunkon a szeptember, és akkor már nagy babákat fog szülniKép HAjrá-hajrá!!

Kép

Kép
tikata
 
 


gyerkőcök, hirtelen elhatározástól hajtva mi ma leugrunk Vászolyba kettecskén, még nem tudom mikor jövünk. Remélem marad a szép idő.Kép

Katus, én gyerekem is nyüglődött nagyon a hétvégén, most meg átaludta az éjszakát, ha érteném ezt...

Megvan Bali új szőnyege, nagyon tetszett neki.KépTi is láthatjátok, plusz egy csigázós-apás képet.
Kép
Kép

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
babszy
 
 


Kata, nagyon tartozol már pár képpel te is.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy,nagyon édes BAli szőnyege! Jó pihizést Vászolyban! Anyukádék meddig lesznek lent? Te, Õk már mindketten nyugdíjasok? És hogy tetszett a csiga Balinak?

Kata,hova szeretnél menni nézelődni, vásárolni? Mikor jön meg Peti bútora? Enyém gyerek elmélyülten nézi a lábát, hihetetlen komoly arcot vág hozzá,na jó lehet, h nem azt nézte csak bambult! Most meg rugdos ezerrel, hát így hogyan fog hízni? Amit megeszik, rögtön le is mozogja, sztem!? És ne izgulj, a nagyszülők arra vannak, h kényeztessék-akár édességgel is- a gyerekeket, nálunk sose volt otthon csoki, csak ha Mamuci hozott csokisperecet,vagy fehércsokit!

Hihetetlen mit ficánkol!

Kép
seriff
 
 


Amellett, h sikongat, reggel ezt művelte az ágyban!Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Hát nekem Tallér passz. Ezer éve nem láttam. Nau viszont ledoktoráltKép Kata! Tudtad?

Kata! Képek? Mit csináltál amikor hisztizett Peti?

Seriff! Nem semmi, amit Hanna produkált. Az a holdacska nagyon érdekesKép

Bogi! Klassz a szőnyeg. Ari kis kabátja van a nagyfiúnak. Jó pihizést Vászolyon!

Diának én is üzenem hogy kitartás, nemsokára szeptemberKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Képek:
Kép

Kép

Kép

Kép

Ezek még a legutóbb készültek Krken. Sajnos frissebb nincs. Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, sármos egy Apukád van! Petyka meg édes kis bogár ezeken a képeken! Volt itt a védőnő és semmi kórosat nem látott Hancin, sőt szte üvöltene, ha bármi baja lenne, de Õ csak mosolygott rá, redíthetetlenül! Meg persze mondta, ha nem mozogna ennyit tán több deka maradna rajta, és még azt is, h nézzünk magunkra,mitől lenne Õ kövérebb, ha ilyen vékony szülei vannak?! Még jó, h mindketten itthon voltunk!
Most még egy képet felteszek, ez délben készült.

Jöttök ugye a héten is?

Kép
seriff
 
 


Szenyázik velem a babanet, nem enged képet sem felrakni!

Kata, ugye jöttök a héten?! Apukád nagyon sármos! Petyka meg édesbogár! Délben volt itt a védőnő, szte semmi baja HAncinak, kicsit sokat mozog, nincs ideje lerakódni a hájnak, és nézzünk már magunkra, mitől lenne Õ nagyobb, ha ilyen vékonyak a szülei, végre Győző is hallotta, gondolom meg nem győzte, de legalább hallotta.

Kép
seriff
 
 


mondom, megbolondult.

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Cuki pofi ez a Hanci!!!Kép
Megyünk igen, szerda jó lesz? És most már végre sétálni is tudunk majd menni, mert jóidő leszKép
Örülök, h megnyugtatott a védőnő isKép

Délelőtt voltunk a malomba, jó, mert ott lehet apával találkozni.Kép Petinek tetszett, főleg a lift, meg a játékboltKép Magunkkal hoztunk egy cuki Micimackót, most azzal nyomatja az alvástKép Kengurugold, szerintem kafi, és nam is kicsi. De nem nagyon tudtam ott szétnézni, mert Petya majd kiesett a kocsoból a játékok feléKép Úgyhogy vele már nem lehet olyan nyugisan plázázni, mint pl a Hannussal lehetne mostKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Persze, h jó a szerda! Elmesélem milyen Hancival plázázni: Apa tolja az üres babakocsit-pardon a táska benne van, anya cipeli gyermekét Kép, megnézni nem nagyon tud semmit egy kézzel KépKépKép.

Kép
seriff
 
 


Az kafi!!!!Kép
Mi meg ketten rohanunk a gyerek után, megnézni lóttafuttában lehet mindent.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Jó reggelt csajok!

Még ezt a gyerekarzenált!!! Kata, apukád marha jól néz ki, de komolyan! Ahogy Serfi írta, nagyon sármos! Kép Petya pedig jól áll a kezében! Kép
Hancika pedig édes-aranyos kiscsaj, tényleg! Serfi, és ne hallgass másra, a képeken is teljesen normális súlyúnak néz ki Hanci, szóval szerintem dontvöri, bárki bármit mond!!!! És amíg ilyen manővereket csinál az ágyban, háááát, lehet, hogy kis tornászbajnok lányod lesz! Kép
Bali szőnyege fantasztikus, én ha gyerek lennék, csak ott akarnék játszani! Már csak az új ágy hiányzik, aztán klassz kis kuckója lesz!
Bogus, jó idő lesz, szóval klassz lesz nektek, akár még pancsizni is tudtok majd!

Nálunk semmi küli, a pocim megállíthatatlanul nő, szinte hétről hétre lehet látni a különbséget, meg érzem is, mert délutánonként feszülnek az izmok az alhasimnál, meg hátul a keresztcsontom is. Főleg estére. Ma elkezdem a 15. hetet, szóval nagyon megy az idő.
És éjszaka először álmodtam a gyerekkel. Nem szültem, hanem egyszer csak ott voltunk a kórházban (Peti+anyuék), és ott volt a kislányunk - merthogy kislányunk született álmomban. Aranyos volt, haja is volt, és nagyon-nagyon szerettük. Puszilgattuk, simogattuk.
Ennyire emlékszem, de olyan édes álom volt, hogy mosolyogva ébredtem...Kép

Csajok, egy kicsit megpróbáltam a babakocsik rejtelmeibe belemélyedni, de az elején feladtam, mert nem is értem, és olyan hihetetlen választék van, hogy nem igaz.

Help! Milyen kocsira lesz szükségünk???? Nem akarok őrült összegeket erre költeni, de azért jó minőségűt szeretnénk. A PegPeregot és Gracot ajánlották eddig...

Edó, ha van, te is küldhetnél képeket csibész fiadról! Kép

Puszi
Vendég
 


Eszti ez a babakocsidolog egy hosszú történet,majd emailben leírom, mert ám marha okos vagyok, mióta Kata és Bogi kitanítottKépKépKép! A lényeg-by Kata-a saját dolgodat könnyíted meg egy jó kocsival. És egy jó kocsi ,sajnos, drága.
Asszem én is, h vékonyka csajszi lesz, és vagy guminő,vagy akrobata, de lehet, balerina-mindenesetre egyenlőre nem egy díjbirkózóKép! És tegnap megfordult többször is a hátáról a hasára, nagyon ügyesen, volt mikor alatta maradt a kis keze, de volt mikor arra értembe, h könyököl,pedig 2perce hanyatt hagytam ott. Tök jó, nemsokára meg is moccan a baba. Tényleg hogy hívjátok a minigyereketeket? És milyen nevet szeretnétek adni?

Kata, akkor lehet, h négyesben -helyesebben hatosban-kellene menni plázázni, a pasik ellenének a gyerekekkel, mi meg kedvünkre mászkálhatnánkKép!

Kép
seriff
 
 


Serfi, jó ötlet ez a hatosban plázázás, na majd valamelyik hétvégén kivitelezzük!!Kép
Peti, a Hannushoz képest igen csak lusta kis pasi volt, mozgás terén. Lehet ő már 1évesen rohanni fog, ha így folytatja. Na majd meglátjukKép

Csajok, köszi a bókot apu nevébenKép Továbbítom, biztos legyezgeti majd a hiúságát, ilyen fiatal csajok elismeréseKép

Eszti, én is kíváncsi vagyok a neveitekre, ha már van. ÉS lassan mostmár tényleg kiderül a neme a babánakKép Tudom, h mindenkinek tökmindegy, csak egészséges legyen, (persze ez a legfontosabb)de jelen esetben szinte ez az egy dolog amit lehet róla tudni, amit elárul magáról ott bent a pociban.Kép

Edó, hiszti témában tanácstalan vagyok. Amikor hiszti van, azt sokszor tudom kezelni. De én a hisztit megelőzni szeretném. És nem mikor már kialakult elterelni a dologról a figyelmét. Az apja szerint genetikus a dolog, mert az anyja is hisztis, lehet benne valami, sajnos. Bár anyu nem emlékszik, h hisztis lettem volna gyereknek. Majd ha lesz egy kis időm este, elolvasom a Suttogóban mit írnak erről, ha írnak egyáltalán.

Serfi, mondom a Petinek megyünk ma busszal. Erre ő: baba-baba, hamm-hamm, cici-cici.Kép A gyerek mindenre emlékszik.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


KAta,minden apa azt mondja, h a hisztit az anyjától örökölte a gyerekük?!
Hol vagyunk mi már a fiatal csajoktól?
Most meg sikongat az ágyában Hanci, közben már innen oda,onnan ide fordult. Mikor jöttök?
Persze mindegy,csak úgy kérdeztem. Süssek csokis kekszet,vagy inkább ne legyen édesség?

Kép
seriff
 
 


Ne süssél, pihizzélKép
Nem tudom mikor megyünk, kb fél órája alszik. Ha felkelt okosabb leszek.Kép
Nekem meg tornáznom kéne, de ha tornázok, nincs időm rendet pakolni. És pakolni is meg tornázni is meg ebédet főzni is csak alvás időben tudok. Valamit úgyérzem rosszul csinálok, jobban kéne beosztani az időmet. jajj, annyi mindent kellene csinálnom, (és nem netezniKép)

Kép

Kép
tikata
 
 


Mindjárt kész, már sül, persze nem tom milyen lesz, mert kb 5x borítottam ki a lisztet,meg a többi hozzávalót!Át is kellett öltözni, feltörölni, mert persze lepotyogottKép!
Torna= pakolás Kép?

Kép
seriff
 
 


Serfi, úgy látszik, nem bírsz magaddal, és csak megsütötted azt a sütit...Kép Kép
Milyen volt a találka? Képek?? Kép
Kata, ne kívánj te se magadtól mindent. Az a kevéske idő nem lehet elég mindenre, és egy kiadós torna legalább fél-egy óra. Persze főzhetnél félkész kajákat, sőt egyszerűbb lenne egy konzervet kibontani, nadehát......Kép Szóval ne legyél elégedetlen magaddal! Én örülni fogok, ha hasonlóan klasszul tudom majd a háztartást vezetni a gyerek mellett, mint te.

Képzeljétek, már néha, 2-3 naponként szoktam érezni a babát. Nagyon enyhén, inkább csak olyan kutyorgó, mocorgó érzés, és csak nagyon rövid ideig, pár másodperc. Szóval szerintem ez már ő, a mi kisbabánk. Hamarosan egyre erősebb lesz...izgi Kép
Vannak már neveink, egyelőre ezek mind a kettőnknek tetszenek, de még korántsem véglegesek: Petra és Bence.
És persze, azért én is izgulok, hogy vajon meglátjuk-e legközelebb, hogy fiú-e vagy lány. Bár ha ugyanúgy mindig hátat fordít, mint a legutóbb, háááát, nehéz dolga lesz a doktor bácsinak. Nem szerette a pici gyerekem UH-ot és mindig elfordult, ahogy mozgatta a készüléket...ezt nem is csodálom.

Ja, és Serfi, nagyon ügyi a lányod, lehet, hogy tényleg kis tornászlány lesz (elképzeltem kis vagány picilánynak, piros tornadresszben....) Kép

Ma találkoztam Ancsával, pizzáztunk, dumcsiztunk, szóval eltöltöttük a nyárvégi szerda estét. Tök jó volt.

Jó éjt. Puszi nektek.
Vendég
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: