Új privát üzeneted érkezett!

Zsóka!
Olvasok én rendszeresen, de csak most döntöttem a favonat mellettKép!!! Még pont én írtam be a minap a METRO Einhorn-akcióját. Na, ha akkor már tudom, hogy kell, akkor lehet, hogy megvettem volna. De már nincsen akcióKép Köszi a linket, azt hiszem, kezdek képben lenniKép

Klára!
Pont ezekre voltam kíváncsi, hogy mit vegyek első körbenKép Az Einhorn-t a Metron kívül hol forgalmazzák még? Az IKEA-ban is van elemes vonat?

Sofka!
http://www.dione.hu
Erről a boltról beszélsz? Sajnos nem láttam vonatot az oldalon, de ez az oldal már régóta a kedvencem...Persze, csak nézelődni járok oda, mert valóban brutálisak az áraik...

Pildi
Mi a szösz az a visszafordító? Van még mit tanulnomKép

Köszönöm mindenkinek az információkatKép
Csi
csii
 
 


Csi!

Én is végignéztem, és csak a számat tátottam. Gyönyörű szép igényes játékok. És valóban az én kis gyes alapú jövedelmemhez képest marha drága.

A fa játékládát kinéztem magamnak, 51150.-ft Kép
Kép Kép Kép mi az nekem egy év alatt össze is sporolom Kép Kép Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Gyerekek, ebben a dione-ban eszement árak vannak....
kíváncsi
 
 

 
 

Sofka!
Köszi szépen, de Debrecenből már nincs energiám felutazni Pestre. (Pocakosan már pláne nem Kép Az IKEA-t is azért sajnáltam... Nekünk marad a Tesco, meg vagy 2 játékbolt, ahol lehet ehhez kiegészítőket kapni. Mindenesetre Jézuska (vagy ahogy Vili mondja: "Iluska" Kép) már bevásárolt.

Klári!
A vonatállomástól 10-es busszal 5 megálló. Visszafelé szintén jó a 10-es. Errefelé még nem nagyon fedezték fel a favonatokat.

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Kíváncsi!
És azt nem is nézted, gondolom, hogy ez NAGYKER!!! Feltéve, ha igaz az, amit az oldal ír...

Attól függetlenül nagyon-nagyon szépek a termékeik. És különlegesek is. Itt arra gondolok, hogy a Brendon pl. Bruder járműveket van, hogy ötezer forinttal adja drágábban, mint máshol. Ezek a termékek legalább ötletesek, és szépekKép Bár ettől még elérhetetlenek maradnakKép

Bigacsiga!
A ládikát még nem láttam. Lesz neked ilyen-de akkor tök üres leszKép
(Jut eszembe: Axiálnál vett a párom terepjárót 2060Ft-ért)

Pildi!
Már tudom, mi az a visszafordító!!! Még jó, hogy vasutas családban élekKép

Lányok!
Nade mit kapjon a kétéves lánykám??? Egyetlen babával hajlandó játszani, tu.képp azzal él, de a többi nem érdekli. Öltöztetni még nem tudja őket. Kockák vannak bőven a tesótól.Ötletem sincs vele kapcsolatbanKép

Csi
csii
 
 


CSi, ruhákat a babának? Pólyát? Babakocsit? Babakonyhát, babaedényekkel? (Deszkára két fakorong, meg két bútorgomb). Szárítóállvány, vasalódeszka, kisvasalóval (a mienk egy formára vágott fadarab, beleillesztve egy ablakkilincs, Nagypapa remeke).

Ja, és az én ötévesem is egy babával játszott nagyon sokáig. Végül is minket utánoznak!

sofka
sofka
 
 


Csi,
az en masfel evesem is most egy babaert van megorulve. Mar csinaltam neki sapkat /levagott zokniszár, felul elszegve es osszehuzva/, van tepozaras pelenkaja. Van gyari cumisuvege /es Rekam büfizik hozza, multkor egy 3 oras ut vegen mar csak ezzel tudtam lekotniKép/. En adventire akarok tovabbi ruhakat csinalni hozza, egyszerueket, amivel mar tudja oltoztetni. Takaroja is van mar, azzal is kenyeztetiKép Most kapott a Metrobol egy "igazi" mosogepet /kb. 4000Ft/, elemes, vizcsobogast utanoz, mos, centrifugal. A baba ruhait mossa vele /meg az en zoknijaimatKép/, utana tereget. Van muanyag edenykeszlet, itatja-eteti, kanallal manoverez, meg is szokta sozni pl. a teajatKép, ilyenek. Van sajat takarito-szettje, par szaz forint, ugyanolyan, mint a nagy, felmosovodor azzal a bottal, a kissepru-lapat keszletunk tok egyforma, abbol direkt kettot vettem, egyet neki is. Imad port torolni a tollsepruvel /na ezt nem tudom, kitol lattaKép/.

-Afonya
Névtelen
 


Sziasztok!

Tegnap megnéztem a favonatokat a Tescoban! Nagyon barátiak az árak! 10 ezerért hegyet, vőlgyet, hidat, síneket, keteszteződést, fákat, lámpákat, mozdonyokat, kocsikat egy nagy öllel vettünk PL: 5600-ért van olyan készlet, ahol hegyre megy fel a vonat, 9900-ért pedig olyan, amiben a sínek mellett út is van. 299 a mozdony és a kocsi, 499 4 db sín, vagy váltó.

Brió játékokat az Árkádban az Őrs vezér téren lehet venni, de NAGYON drága! Viszont fel vn állítva egy terepasztal a boltban, amiérrt önmsgában érdemes elmenni, Csí, főleg neked, mert simán megcsinálod!

Magdi
Magdi
 


Gmagdi!

Szombaton mi is megyünk Bécsbe, megirnád hogy a barátnődnek sikerült-e a lego deluxe projekt, s hogy mennyiért, s hol?
Köszi: ZA
ZA
 


Meg ha vkinek van mostani érvényes bécsi metros katalógusa, bepötyögné h milyen járkakciói vannak? Főleg lego és playmobil front érdekelne...
Köszi: ZA
ZA
 


járkakció=játékakció...hehe
ZA
 


A tescos favonat szuper minőségű, igaz hogy nekünk tologatós van, 5e vettük tavaly, de minden volt benne, a gyerekeim nagyon szeretik a mai napig. (én is..összepakolni...)
ZA
 


Most a Rossmannban is van favonat, 2400-ról 1700-ra van leértékelve, és 20 részes. És ha jól mértük, akkor kombinálható a Tescóssal.
A Tescóban a 15 részes 1800, vagyis első készeletnek olcsóbb a Rossmannban kapható.

Titati
titati
 
 


Magdi!
köszi, köszi, köszi!!!
Melyik Tesco? Pólus? Vagy a Füredi? nekem az a kettő lenne jóKép
Csi
csii
 
 


Titati!
Hol van Rossmann? Valami rémlik a körúton, de nem emlékszemKép
Csi
Névtelen
 


Csi,
a Mester u-i villamosmegállónál (Duna felől Boráros tér utáni megálló), aztán ha jól emlékszem akkor vagy a Király vagy a Wesselényi utcai villmegállónál, a Rákóczi téri piac épületében. Most hirtelen ennyi... Kép
Zs.

Zsóka
zsóka
 
 


Csi!
Nagyon sok boltjuk van. Itt a honlap cím:
www.rossmann.hu
az oldalon a "boltok"-ra kattints, és ott kerületi bontásban minden bolt szerepel.

Titati
titati
 
 


ZA!
Nem tudom, hogy melyik áruházban voltak, de több helyen is 79,9 euro a lego delux készlet. Esetleg kérdezd Kíváncsit, Ő van otthon bécsi boltokban.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Klára!

Tényleg, mi az az átfordító?
Még mi is kezdők vagyunk. Lányom most karácsonyka kapja az első Rossmann-os készletét. Mivel érdemes először kiegészíteni? Dombot feltétlenül fogunk hozzá venni...., de mit érdemes még "mindneképp"?

Titati
titati
 
 


Forditó:

Voltatok már a vasúttörténeti emlékparkban (vagy mi is a neve)? Ha nem, akkor tessék elmenni, imádni fogják a gyerekek.

Ez az a valami, egy kör, rajta egyetlen sin, a kör pedig forog a közepe körül. Ezt elé teszed a mozdony-garázsnak, ahol ugye sok-sok bejárat van, rááll a forditóra a mozdony, majd betekerik a megfelelő állásra és bemegy a neki szánt garázsba.

De még mindig nem tudom, hol lehet most konkrétan ilyet kapni tutira.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi, Köszi.

Titati
titati
 
 


Sziasztok vonatosok!
Ma a Baross utcai Fakopáncsban láttam leakciózva az Eichhornos fakészleteket. (Csi, ezt főleg neked írom!) Sajna így is min. kétszer annyiba kerül, mint a Tescóban, de szebb is annál. Volt fordító is, kétezerötszáz körül, de nem vettem, még lesem a Tescókat, bár eléggé hiába. Ma sem volt se a Pólusban, se a Fogarasin. Kezdek kiakadni. Menjek tényleg Debrecenbe? De legalább ott BIZTOS van?
Ildi szuperül leírta a fordítót, vasutas apám egyébként tolópadnak nevezi. Engem még a felemelhető híd meg az állomás is érdekel.
Titati, Csi, kezdőkészletnek jó az a kis Tescós vagy a Rossmannos, de ajánlatos hidat meg egyenes sineket is venni hozzá, mert csak akkor jön össze a szintbeli kereszteződés. Szerintem elsőre ez elég, persze kérdés, hogy mekkorára akarjátok majdan bővíteni. Előrelátóan nagykészlettel is lehet indítani, a Tescóban az is olcsó, és csak Karácsony előtt lehet kapni!
Kíváncsi, ma láttam a Fogarasi Tescóban Playmobil vonatot 15 ezerért, de már nem emléxem, mit akartál tudni róla Kép Nekem annyira nem tetszett, bár nagy előnye, hogy bele lehet ültetni emberkéket. Elemes és két kocsiból áll.
Gyerekek, találjatok Bpen fordítót!!! Kép Klára
klara
 
 


Pildi!
Vasutaspark??? Ugyanmár! Annyira kézenfekvő, hogy sosem jutunk el odaKép Összes családtag azt mondja, hogy majd elmegyünk...na, jaKép! Marad a tervek között...

Klára!
köszönömKép
Ezt írod:"Előrelátóan nagykészlettel is lehet indítani, a Tescóban az is olcsó, és csak Karácsony előtt lehet kapni!" Ez azt jelenti, hogy most már VAN? És melyik a nagyobb kínálatú jelenleg, a Fogarasi, vagy a Pólus? Bocsi, ha bugyutának látszom, de csak az egyik helyre tudok majd elmenni a nagyobb nélkül, és vissza kell érnem hozzá az oviba délre...

Csi
csii
 
 


"...csak Karácsony előtt lehet kapni"
Vagyis Karácsony után már nem? Vagy ez csak a nagy készletre vonatkozik?

Segítség.... Kép

Titati
titati
 
 


Klára!
Csak azért nem ajánlom fel, hogy megveszem itt és elküldöm, mert a múlt héten Corynak adtam fel 4 db pelenkát (!!!) és van, akinek még az is kellett... Kép

Biztosra nem merem mondani azt sem, hogy van most a debreceniben, mert mint írtam, az első alkalommal nem találtunk fordítót, a következő héten pedig már volt "dögivel". Kép

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok! Csi, igen, már van, és már fogy is rohamosan, de bizonyos dolgok (ld fordító) vagy még nem érkeztek meg, vagy már elfogytak! Úgy láttam, a Fogarasin jobb a kínálat. (Csak nem Te is errefelé laksz?) Vasutasparkba okvetlenül menjetek el, remek hely!
Titati, bizony, Karácsony után NINCS! Nagyon megszívtuk ezt mi is tavaly, amikor fiam márciusi szülinapjára akartunk kiegészítőket! Kép Azért vettük végül az Eichhornosat, ami végül is megérte az árát. Kép Amúgy lánynak talán nem olyan jó ajándék, bár nem tudom.
Juca, köszi már a ránkgondolást is! Nálunk amúgy is sumák a posta, én pl semmilyen termékmintát nem kapok, amikről a többiek beszélnek. Kép
Keresek tovább! Puszi mindenkinek, K.
klara
 
 


Sziasztok!
A Pán Péter játszóházban van,egy olyan játék,amit a kisfiam nagyon megkedvelt. A nevét nem tudom,és a játszóházban is csak annyit tudtak segíteni,hogy megadták ami rá van írva: "Little tikes". Esetleg tud valaki tanácsot adni,hogy hol keressem? Ismeri valaki?
Ez egy kis házikó szerű,aminek nincs teteje. Műanyagok az oldalai,van kis ajtó amin be lehet menni,postaláda,madarak,duda.(hirtelen ennyi jut eszembe) Köszönöm!
Sziasztok
Noémi
Noémi
 


Noémi!

A Little Tikes a gyártó neve. Nem tudom, mi lehetett az, amivel játszott, de pl. egy tetö nélküli játszóház.
Pl. ilyen:

Kép

Nem tudok segiteni, hogy hol tudsz ilyesmit venni, viszont szerintem nézd meg a gyártó honlapját, hogy ha keresed, akkor többet is tudj mondani róla:

www.littletikes.com

Ezen belül a játszóházak:

http://www.littletikes.com/toyfinder/default.asp?URL=/toyfinder/products.asp?category=14&C=CAT

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


A mi gyerekeink (3, 5, 7 évesen) tavaly karácsonyra kapták meg a Tescos úttal kombinált favonatkészletet, előtte egy Eichhornos közepes készletük volt. Elvileg kompatibilisek, bár néha egyik a másikába beleszorul, és csak igen nehezen lehet szétszedni. A gyerek kezében letört belőle egy kisebb darab, igaz, attól még használható maradt. Az utat is nagyon szeretik, egy baja van, fordítva vannak a sávok, nem az európai KRESZ szerint.

Idén kapják hozzá a kiegészítőket (hogy apuci is kiélhesse magát, legyen bőven elem). Pótlásként szerintem ha elég bő az alapkészlet, akkor kereszteződéseket, elágazásokat érdemes venni.

Ildikó
b_ildikó
 
 


Ja, és a lányok is (a 2 nagyobb) nagyon szeretnek vele játszani.

Barnáné Ildikó
Névtelen
 


A Váci u- Tescoban nics fordító és elektromos vonat sem direkt nézegettem, de nem láttam.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Üdv,
playmobil vonat 15ezerért a tescoban s még elemes is?? Biztos vagy ebben Klára?
Little Tikes termékeket a soroksári Megatoysban lehet venni, ott van is ilyen játszórész kialakitva belőle, meg az RS bútordiszkontban is láttam. Rohadt drágák. Anno a Pán Péterben mia konyhába szerettünk bele, már akkor 50e körül volt az ára.
Lányok, vkinek nincs közületek metrokártyája? Csak a katalógusukat szeretnm megnézni (mo-i), de a neten csak úgy tudom ha megadom a kártya számát (ami nincs)Legyetek jók, vki küldje el nekem sms-ben!!06-20-493-0862
Köszi: ZA
ZA
 


Lányok!
Köszönöm szépes a segítséget! Gondoltam,hogy drágák ezek a L.T játékok,de ennyire? Azért megnézem a http-n,és a Megatoysba.
ZA!
RS bútordiszkont merre van?

Mégegyszer köszönöm szépen!
Noémi
Noémi
 


Klára!
Nem ismered a lányomat Kép
Ha választhat autó/vonat, vagy baba közül, akkor az előbbiek mellett fog dönteni. Van babája, de rá se néz Kép Olyan, mint én voltam Kép Egyébként a vonat ötlet onnan jött, hogy az oviban állandóan azzal játszott.

Titati
titati
 
 


Za!
Küldtem sms-est.

Én nem találom a Metro honlapját.

Tina
tkriszta
 
 


A Posta megbízhatóságán nagyon ki vagyok akadva Kép

Juca: köszi mégegyszer, a szándék megvolt Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Aki trambulint keresett:
Metroban dec 24-ig 100 cm átm 7487, 125 cm átm 9987 ft
Névtelen
 


Névtelen, köszi.

Esetleg valaki tud máshol is, mert nincs metro kártyánk. Kép

Titati
titati
 
 


A kisvasúthoz kapcsolódó vonatos program:

http://www.kulturinfo.hu/moreinfo.gcw?prgid=14322

Titati
titati
 
 


ZA, igen, hacsak nem néztem el végzetesen. De csak 2 kocsi, nem sok sín, 2 emberke, meg valami fák vagy táblák, annyira nem néztem. Fogarasi Tesco, ha nincs nagyon messze és érdekel, nézd meg! A Pólusban nem volt: Bigacsiga, köszi, hogy megnézted, még ha nem is volt! Kép
Titati, igazából magam is ilyen kislány voltam, sose nem babáztam, csak azt gondoltam, ti biztos "normálisak" vagytok. Kép
Puszi mindenkinek, K.
klara
 
 


Hát nem Kép
titati
 
 


ZA!

Küldtem újabb sms-t. Megkaptad?

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok!

ZA!
Megkaptad Tina sms-ét? Ha nem, szólj és küldök Neked én is kártyaszámot.

Tina!
Metro oldala: http://www.metro.co.hu/index.html

Tiati!
Ha nem találsz máshol trambulint, akkor 1-2 napra kölcsön adhatom a mi metrokártyánkat.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi,
köszi.

Off, kár, hogy a talin nem sikerült beszélnünk. Haza kellett mennem etetni mert ott nem akart szopizni.Kép A gyerekeidet azért megcsodáltam, nagyon aranyosak.Kép

Tina
tkriszta
 
 


Tina!

Off, majd legközelebb beszélünk. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Tina, köszi a számot, megkaptam, meg is nztem...
ZA
 


Köszi, Magdi!
Ha nem találunk, akkor lehet, hogy élnék a lehetőséggel. De még nyomozok máshol is.

Titati
titati
 
 


Voltunk a Pólusban. Vonatból csak a készletek vannak már, kiegészítők SEMMI, állítólag már régen elfogytak. Eladó szerint majd májusban lesznekKép

Akkor tovább: hol lehet még CSAK kiegészítőket vásárolni, ami nem a Brio árain vannak mérve? ( A Rossmant most nézi meg apósom.)

Csi
Névtelen
 


Csí, most jöttem csak! Én Egerben vettem a Tescoban mindent, úgyhogy ez rajtad sajna nem segít. Ott viszont minden volt még vasárnap.

Magdi
gmagdi
 
 


Ja, regisztráltattam magam végre, csak, hogy ne keveredjünk! Kép

Magdi
GMagdi
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: