Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Többen is említették , hogy beszélnének Magdival. Vittem be neki egy telefont amin fellehet hívni ( csak ezen a héten! ).
A szám : 06-20-313-047

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Bocsi , csak most látom , hogy egy szám lemaradt , de ezt csak később tudom leírni!
Kanga
Névtelen
 


A pontos szám : 06-20-313-06-47
Kanga
Névtelen
 

 
 

Szia Magdi!

Gratulálok a kisfiadhoz! Drukkaltam neked! Remélem jól vagytok!

Erika (Erika7)
Erika7
 


Szia Magdi! Szívből gratulálok kisfiad születéséhez, jó egészséget, sok örömet és tejet kívánok nektek.Remélem, hamarosan találkozunk a chat-en és akkor majd mindent részletesen elmesélsz.

ritasol (Lórántné Solti Rita)
ritasol (ritasol)
 


Szia Magdi !
Gratulálok és minden elképzelhető jót kivánok neked és kedves családodnak
Shajni
shajni
 


Kedves Magdi!

Hadd csatlakozzam én is a gratulálók sorához!
Minden elképzelhető jót kívánok nektek. Sok örömöt a kismanóhoz Kép

Hajni
Hajni
 


Kedves Magdi!
Minden létező jót kivánunk mindnyájatoknak és sok tejet, nyugodt hasfájás mentes napokat! Médea
Névtelen
 


Kedves Magdi!

Gratulálok a pici fiadhoz, jó egészséget és sok-sok örömet kívánok az egész családodnak! Kíváncsian várom a beszámolódat a részletekről.

Edit
Edit
 


Kedves Magdi!

Szívből gratulálunk, jó egészséget és sok -sok boldogságot kívánunk Neked és családodnak!

Tünde
Névtelen
 


Sziasztok!

Török Eszter-rol tud valaki valamit? Megvan a babaja jol van?

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Agi, canadában!

Lassan idöszeru lenne, ha tudsz segiteni az ismerösöm megkeresésében.... Ha nem tudsz, nincs semmi baj, csak szoljál!
köszi
Zsolt
Zsolt
 


Sziasztok!
Nem tudjátok mi lett azzal a topickal amibe a picivel kapcsolatos poénokat lehetett beírni? Én sehol nem találom! :o(
Volt benne egy jó "recept" , azt akartam kiírni!
Ha tudtok akkor - SEGÍTSÉG!!!

Köszi
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Kedves Kanga!

Talan erre gondoltal a fa nezetben az alabbi cimszavakon keresztul erheto el:
Anyaságról:
Anyaság - apaság:
Anyasággal kapcsolatos humor, poénok!

vagy
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/100.html" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/100.html[/url] ez az oldal linkje

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Köszi Hajnalka!
Én is pont most találtam meg a kereső segítségével!

Szia
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Köszi Hajnalka!
Én is pont most találtam meg a kereső segítségével!

Szia
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Moni ! (Ozsvart)
Csak most latom ( eleg keson ugye?!) hogy
megint babat varsz ! Gratulalok es nagyon
jo egeszseget kivanok a kovetkezo 1000 evre
Neked es a babanak!
Csilla
LCsilla
 


LCsilla, próbáltam neked emailt küldeni, de nem engedi. Csak azt akartam írni, hogy hiányoznak a nagy munkaidos chatelések, de szerencsére januártól itthon vagyok és csak esténként vagyok a gép elott, akkor se túl gyakran. Remélem, jól vagy! Kata
kata (kata)
 


Szia Kata !
En azert olvasgatlak Titeket ( az utobbi idoben
sajnos ritkan) !
Nem tudom miert nem kaptam meg a mail-edet.
Irok Neked es akkor meglatjuk megy-e.
Szia,Csilla
LCsilla
 


Kedves LCsilla!
Koszi a jo kivansagaidat! En is hasonlo jokat kivanok neked, bar nem tudlak 100%-osan beazonositani! Ugye aki sokat jar a babaneten, annak sok ismerose van, es hirtelen nem tudja a regen "latott" ismerosrol, hogy kicsoda. Irnal magadrol, hogy be tudjalak azonositani?
Koszi, Moni
Moni
 


Moni !
En az a Csilla vagyok akivel parszor talalkoztal
(okt.-nov korul) a chaten mikor meg "nagy"
baba-probalkozasban voltal !(Egyebkent en
elek Olaszo.ban) Igy mar mondd valamit?
Ha nem,sebaj, ennek ellenere orulok a hirnek !
Csilla
LCsilla
 


Üdv.

Mi van veled Mazsi, mikor költöztök már Budaörsre???
Gallainé Magdi, te sem jelentkeztél még, írj ha van egy kis idõd...
Mit tudtok UbiPapáékról, õk is teljesen eltûntek...Donvitóról nem is beszélve..

Zorkanya
Zorkanya
 


Kedves Zorkanya!
Megszolittatva erzem magam, es bocsi, hogy a ferjem( Donvito) neveben beszelek, de szegenyke nyakig ul a meloban, cikkeket ir, doktoralasra keszul, mindezt ugy, hogy Tihanyban lakunk, es DEbrecenben keszul doktoralni, kepzelheted... Mindenesetre azt anno elfelejtettem irni, hogy gratulal neked Domehez, es sok boldogsagot kivan.
Egyebirant Ubiekkal tenyleg mi lehet, nagyon eltuntek, mint ahogy Totya mester is, tole emilt sem kaptunk ket honapja. Nem tud valaki roluk??
Udv
Eva
Eva
 


Szia Csilla!
OKE kepben vagyok!
Moni
Moni
 


Szia Zorkanya!

Először is Gratulálok a Döméhez! Remélem mindketten jól vagytok! Illetve az egész családod jól van!
Dani születése a napokban várható. Most már nagyon várom! Költözés? Csempéznek, járólapoznak már a házban és úgy tervezzük 3 hét múlva költözünk. Addigra már a Babi biztosan meg lesz, és már vele fogunk kimenni a Paradicsomba.
Úgyhogy elég mozgalmas az életünk mostanában.
Egyébként hogy lehet az ember az utolsó napokban? Sok minden nem megy már; a mozgás egy kicsit koordinálva van; az éjszakáim sem a régiek; stb.
Gondolom, nem kell neked ezen kínokat leírnom! De kitartás!!!!!! Igazán a végén vagyunk!!!! Ezzel bíztatom magam!
És, hogy egy gyönyörű babóca fog rám ordítani napokon belül.
Hát ennyi van velünk mostanában.
Örülök, hogy érdeklődtél felőlünk, már azt hittem el vagyunk felejtve. Nem igazán sikerült bekerülnöm a Babanetes társaságba,aminek valószínűleg én vagyok az oka, de folyamatosan olvasom a hozzászólásokat, úgyhogy képben vagyok teljesen.
Üdv! Mazsi
Mazsi
 


Kedves Mindenki,

Tudom, hogy mostanaban nem nagyon jelentkeztunk, de -mely bunbanattal a szivunkben :-) - orommel tudatjuk, hogy 2001 januar 16-an delutan 13:40 perckor megszuletett masodik gyermekunk Banvolgyi Alex, sulya 4180 gramm, hossza 57 cm, haja szoke, szeme kek es teljesen gyonyoru baba ...
(kerdezzetek meg Kangatol, o mar latta :-)

Egyenlore csak gyorsan ennyi, majd most, hogy itthon vagyunk remelem tobbet tudunk jelentkezni is (foleg, hogy a nagyobb bolcsiben lesz :-)

Udv mindenkinek,
Dianne
Wittenberg Dianne
 


Dianne, gratulálok és mindkettotöknek szép eljövendo napokat kívánok!!!!!!
Kata
kata (kata)
 


Dianne, nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Mektek! Legyetek egészségesek, minden jót!
Viráganya
Viráganya
 


Dianne!

Nagyon sok boldogságot és örömöt kívánok Nektek!

Enikõ
Enikõ
 


Dianne!
Sok boldogságot , ha le is késtem az eseményről!
Üdv
A Szomszéd ( Kanga )Kép Kép Kép
Névtelen
 


Dianne!

Gratulalok pivi Alexhez. Jo egeszseget es sok boldogsagot nektek

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Dianne!

Fatasztikusak vagytok!
zsolt
Zsolt
 


Kedves Dianne!

Óriási gratula a pirinyóhoz! Majd megosztod velünk , milyen volt a szülés? Epidurál, ahogy készültél rá? Tenger boldogságot kívánok nektek!

Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Kedves Dianne !

Én is szeretnék Nektek gratulálni babátok születéséhez !
Nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok sok szeretettel !

Sok puszi !

Szilvy
Szilvy
 


Kedves Dianne!
Nagyon gratulalok a szep babahoz!
Moni
Moni
 


Kata!
Ezek szerint a Te e-mailed sem mukodik!
Kb.2 hete irtam !
Ja es Judonak is !(Meg januar elejen!)
Vagy megiscsak az enyemmel van a gubanc ??!
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


CSilla !

Lehet hogy Neked rossz az emiled, mert én is írok Neked, már írtam jónéhányat, de már nagyon régóta nem írsz. Én már fel is adtam !
Krisztinának is írtam, de Ő sem ír :-((
Mi van Veletek ?????

Légyszi írj vissza !

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Lcsilla,nekem több gond is van az emailjeimmel, nem kaptam meg a leveledet. :-(
Na, igyekszem valami megoldást találni és akkor küldd el mégegyszer! Jó?
Kata
kata (kata)
 


Szilvy !
Ha az otthoni e-mail cimemre irsz, az mar
nem letezik!Megvan meg a masik Neked?
Megprobalom ide beirni (font) !
Sajnos a Te cimed is az otthoniba volt :-(((
Kata ! De a Te cimed az a regi???
Csilla
LCsilla
 


Kedves Mindenki!

Koszonjuk a sok-sok kedves gratualciot es jokivansagot a pici Alex neveben is :-))) - olyan fura azt orni, hogy "pici" amikor a tobbi babahoz kepest oriasi, de hat akkor is csak egy kethetes Mini Manocska :-) (Ma voltunk tanacsadason, 4500 gramm, ugyhogy szepen gyarapszik :-)

Krisztina:
A szules teljesen erdekes volt, reven, hogy mar elotte par nappal be kellett fekudnom a korhazba, mert magas lett az alkalikus foszfataz szintunk, ez a mehlapeny elhalasat is jelentheti es ugye akkor nincs kecmec szulni kell. Utolag kiderult, hogy a vercukrom is jol felment, igy az elore irt 21 helyett 16-an reggel 6:10-kor zselevel meginditottak a szulest. Ot percen belul olyan fajdalmak jottek ram, hogy ihaj, nyolckor magzatburkot repesztettek, fel tizkor -oriasi konyorgesre, mert varni akartak, de nem hagytam- elepiduraltak (mellekesen jegyzem meg, hogy heten szultunk a negy szuloszobaban en speciel a folyoson egy hordagyon, csak kesobb jutottam "normalis" szuloszobahoz, de akkor rogton a legnagyobbhoz szoval jol jartam :-) es a legvegere kaptam 8 ml Lidocaint epiduralisan hogy tenyleg ne erezzek semmit mikor a babat kiveszik belolem. A ferjem vegig velunk volt, hosiesen vizezgette cserepes ajkaimat, segitett fordulni ha fordulni kellet, hivta a szulesznot ha erzestelenito kellett - egyszoval tunemenyes volt. A szulesznok is igazan kedvesek voltak, az orvosokkal sem volt problema, meg Dr. Racz Tiboron sem latszott hogy izgul, pedig utolag bevallotta, hogy izgult o is, nehogy csaszarmetszes legyen belole.
A baba pillanatok alatt kint volt, a negyven feherkopenyes egy emberkent hordult fel "Mekkora baba!" ra ket percre "Mekkora lepeny!" ezen jot mosolyogtunk - mert akkor mar mosolyogni is tudtam. A babat sajnos elragadtak - mindenfele vizsgalatok, de hamar visszatert es karpotlasul vegig velem lehetett a ket oras kotelezo pihenes alatt es utana is fel hatig, ugyanis hirtelen meg egy par anyukara rajott a szules es meg kellett varni mig oket ellatjak.
Szoval elmeny volt, de a szobatarsakkal megegyeztunk abban: legkozelebb csak a kispadon, mikor a lanyainkat hozzuk szulni :-)))

Udv mindenkinek,
Dianne
Wittenberg Dianne
 


Kedves Mindenki!

Kicsit megkésve, de Mindenkinek nagyon köszönjük a jó kívánságokat. A Picur még eléggé lefoglal, de amint tudok,még jelenkezem.

Dianne!

Gratulálok a pici fiadhoz.

Sziasztok

Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Magdi!

Megkesve bar, de en is ezuton gratulalok a te pici fiadhoz!

Sok sok boldogsagot es oromet benne,

Udv,
Dianne
Wittenberg Dianne
 


Sziasztok!

Jan 31-én megszületett Mazsi Danija. Mindenki jól van.

Üdv.: Mazsi
Mazsi
 


Kedves Mazsi, engedd meg, hogy elsők között gratuláljak itt a Babaneten. Sok örömötök leljétek Daniban!!! Gondoltam ám rátok, hogy mostanában kell jönnie a babónak, hát tényleg jan, végén jött, ahogy mondtad. Ha majd lesz egy kis időd, várom a beszámolót részletesen, hogy volt, mint volt...

Kedves Magdi, neked is gratulálok a pici lurkóhoz! A nagylány hogy viszonyul a picihez? Kicsit aggódtál anno...minden rendben e téren? Elfogadta a tesót?

Trixy
Trixy
 


Kedves Mazsi

Szeretettel gratulalok pici fiadhoz. Jo egeszseget nektek. Ha lesz idod akkor szivesen olvasnank szulesedrol es pici fiadrol.

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Mazsi!

Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

Enikõ
Enikõ
 


Szia Mazsi!
Szívből gratulálok Nektek!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Mazsi !

Én is sok szeretettel gratulálok a kisfiatok születéséhez. Nagyon jó egészséget kívánok Nektek !

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Kedves Csilla !

Írtam Neked emilt, de időközben megváltozott az emil címem. A régi címem már nem él.
Ha még nem írtál volna, vagy ha már időközben elküldted, akkor légyszíves küldd el újra erre a címre.

Köszi

Szilvy

szilvy@kiwwi.hu

Ezúton üzenem mindenkinek, akivel emilezem, hogy már csak ez a címem él !

Sziasztok
Szilvy
 


Mazsi drága..

Hát ezer gratula, kicsi Dani meg legyen üdvözölve a budaörsi állampolgárok sorában. (Errõl jut eszembe, nem tudom máshol hogy van, de a mi polgármesterünk bizony levelet küldött az én babszem Döpémnek és gratulált neki a megszületése alkalmából, és én teljesen meghatódtam, mert olyan kedves gesztusnak tartottam...)

Visszatérve Mazsiékhoz, nagyon örülök, de írd hamar ám a beszámolót hogy mi volt.

Az új otthonba mentetek már haza????

Jelentkezz hamar, addig is sok puszika meg miegymás:::

Zorkanya
Zorkanya
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: