Új privát üzeneted érkezett!

Banyóci!

Jajj, szegénykém! Nincs szerencséd ezzel a freemaillal!! Én tegnap nem tudtam bejutni egész nap!
Én meg idegbeteg vagyok, mert Ati nem jött haza egész héten! Mendi már öt napja nem látta, és holnapig nem is fogja.. Holnap meg engem nem lát majd délelőtt. Bár a múlthéten se hiányoztam neki..
Rossz kedvem van. Nem birok már a lányommal..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Megirtam újra, remélem most odaér! Nézd meg légyszi! Mi az hogy nem ment haza egész héten???

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


"remélem te nem vagy olyan, mint néhány anyuka, hogy abszolút nem reagál az üzenetekre.. "

Szia Betti!
Ezzel remélem nem rám céloztál.
Kicsit lusta vagyok mostanában írni.
A többi topikot olvasgatom,hátha lelek benne még a szívemhez közel állót,de ez idáig a többi még nem nagyon jött be.
Holnap neked is suli?Az én párom is ilyen szombati iskolás.Kicsit rossz,hogy amikor itthon lehetne akkor suliba megy,de ezt így vállaltuk be,úgyhogy neki nem szólok egy szót sem.Csak hagy tanuljon.
Pusssssz:
Márti
pkismarti
 
 

 
 

Sziasztok!
Úgy látom kezd haldoklani ez a topikKép. Már nem nagyon irkáltok ideKép. Miért?
Holnap lehet, hogy kiengedik anyukámat a kórházbólKép! Délután megyünk be hozzá. Mostanában nekem is alig marad időm irni, főleg csak olvasgatok. Gyurci állandóan nyügizik valamiértKép.
JÖnnek a szemfogai.
Én nem tudom hol olvasható a Márti által idézett mondat, de én is remélem, hogy nem nekem szól burkoltan.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Betti!
Még mindig nem tudom, hogy átment e mailem.

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!
Csak,hogy ki ne haljunk írok egy gyorsat.
Éjszakák változatlanul zajosak nálunk,mostmár több,min 1 hónapja.Menet közben rájöttem jön ám Timcsi foga és jól megkínozza.Most épp vendégeket várok.Az unokahúgom jön a két kislányával 5 és 9 évesek.Bármelyik pillanatban megjöhetnek.
pussssz
Márti
pkismarti
 
 


Hellóka!
Na megjártuk a kórházat. Már sokkal jobban vanKép! Pár lépést már meg tud tenni, persze mankóval, de ez is haladásKép! És már sokkal jobb szinben is volt, meg nem volt olyan nyomott se mint eddigKép!

Márti!
Hát igen, szar ügy ez a fogzásKép! Gyurci is ügy tud kinlódni, most isKép! Mi most kezdtük el kipróbálni a Viburcol kúpot. Sok jót hallottam róla, eddig úgy néz ki, hogy nálunk is működikKép!
Na megyek, mert még nincs vacsoraKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!

Jajj, lányok, sajnálom, hogy nem irtam, de egész nap nem voltam itthon. Vizsga, aztán mentünk anyuékhoz, este értünk haza.. Mendi elaludt a buszon, és a vonaton ébredt fel csak, mikor majdnem megérkeztünk már..
Ne hagyjátok, hogy kihaljon a topikunk!! Kérlek!! Én szeretlek benneteket, még ha nem is tudok mindig rendszeresen irni!!
Nem rátok értettem az idézett mondatot! Az még egy korai vélemény volt, szerintem akkor még nem is ismertelek titeket! Egy másik topikra értettem.. ahová először irtam, nem vettek figyelembe, csak irtak tovább mintha ott se lettem volna. És ez esett nagyon rosszul! De már nem számitKépKép!

Márti!
Hidd el én sem örülök, hogy járnom kell, dehát, ha nem végzem el ezt a sulit, akkor örök életemre eladó maradok, és ezt nagyon nem szeretném.
Sajnos jövőhéten szóbeliznem kell bioszbólKépKép! Még nem biztos, de szerintem tuti, hogy meghúztak. Rosszul lettem a teremben, és ki kellett mennem.. De amúgy sem tudtam semmit..
Jobban örülnék, ha együtt lehetnék inkább Mendivel, és Atival, de az élet márcsak ilyen sz@r.
Milyen volt a visit? Jól elvoltatok a gyerkőcökkel?
Jajj, nem irigyellek az éjszakázás miatt!! Mendi is korán kel pár napja, de még igy sem lehet egy rossz szavam se.. nekünk csak a nappali alvás a gond. Adtál már Timinek valami fájdalomcsillapitót? Csak azért kérdem, mert van aki ellenzi a gyógyszereket..


Banyóci!
Azthiszem a Horvát Laura Anna képei topikban irtam ezt.. Nem neked szól! Én lennék az utolsó, aki ilyet mondana nektek!
De jó, hogy anyukád jobban van!! Mikor jöhet ki? Jobb kedve is van már?
Megkaptam a mailt, mindjárt olvasom, de a választ nem igérem, mert ma ötkor keltem..

Lányok, hulla vagyok teljesen! Holnap takaritok, főzök vasalok, mosok, vásárolok... délutánig mindezt, mert akkor jönnek anyósék felköszönteni Mendit.
Lépek.
mégegyszer bocsibocsi
pusszancs nektek

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Jajj, elfelejtettem! A holnapi szülinapi zsúron nem lesznek ajándékok.. Mert anyósék a topbaby katalógusból rendeltek, direkt, hogy olyan cuccok legyenek, amik tetszenek. Feladtam a rendelést már lassan négy hete, és még mindig nem telt le a két hét szállitási idő!! Háromszor hivtam őket, de egy nagy szar az egész lebuj.. olyanokat tudnék irni, hogy csak na!
Holnap nyitok is egy topikot erről. Biztos sokan tanulnának belőle.

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Úgy látom mégiscsak kihal a topikKépKép.
Le akarom irni, hogy milyen volt a zsúr, meg minden, de most annyira sz@r kedvem van, hogy csak na.

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hahó!

Mi ez a rosszkedv???????KépKépKép

Süti
süti
 
 


Betti!
Mitől van rossz kedved?
Várjuk a beszámolótKép!
Anyukámat tegnap kiengedték, már jobban van, de még csak feküdnie szabad. És persze most jön a 6 hét mankózásKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Olvasd el az Anyaságról/ Szoptatás-kitől ne fogadj el tanácsot topikot, ésmegtudod..
Hogy viseli a fekvést?? Vagy ő nem az a tipus, hogy mindig tesz-vesz? Én csak akkor tudnék feküdni, ha elémraknának egy notebookotKépKép!

Süti!
Üdv itt! Te már ismered a kórtörténetemetKép. Már csak az vigasztal, hogy holnap látom a MegasztártKépKép!

Lányok,most ismét ennyi, mert Mendi itt csücsül a kezemben, és ficánkol.Nem tudom elaltatni.. Ha sikerült,akkor jövök..

Pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Elég szarul viseli, főleg hogy szinte csak a hátán fekhet. Na azt ki nem állhatja!

Megasztár: Kabaré az egész műsor, és nekem a kedvenced se tetszik! Legalább nem valószinű, hogy pasin össze fogunk veszniKép!

Irok majd mailtKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Szegény anyukád..pedig még sokáig kell feküdnie..

Babazsúr:
anyósék jelentkeztek be csak a rokonok közül, ezért úgy gondoltam, elhivom a házban lakó gyerekeket. Le is jöttek két kivétellel /ez egy másik téma../. Csináltam falatkákat, tudjátok, amiket úgy fel kell szúrni.. Meg volt rágcsi. Jöttek anyósék is, meg a két barátném. Az egyiküknek 7 hós a fia, a másiknak pedig 1,5 , a lánya pedig 3,5éves.
Egész jó buli volt. Csináltunk képeket is, mindjárt rakok fel.
Azért az felidegesitett, hogy amint kiléptem a szobából, após felkapta a gyereket, anyós meg fényképezte őket. Mindezt addig, amig kikisértük Ati tesóját. Undoritó, nem? És ezt kétszer is eljátszották volna, ha anyós nem veszi észre hogy nem tetszett a dolog. Az volt a meglepő számomra, hogy mikor elmentek, akkor Ati jegyezte meg, hogy elég csúnya viselkedés volt! Hát ha megkérdezték volna, akkor biztos, hogy nem mondtuk volna azt, hogy nem fényképezhetik le! De igy sunyiban .. Még nem beszéltem ezt meg velük, de meg fogom, az tuti! Atinak meg mondtam, hogy láthatja, hogy miért nem fogom soha rájuk hagyni a gyerekemet. Én úgy vagyok, hogy ha én valamit mondok, akkor ne csinálják az ellenkezőjét! Még ha nem is értenek vele egyet. Vááá, nagyon berágtam rájuk!! Bár ezt eddig is tudtam, hogy ilyenek! Mert anno mikor kellett menjek a TB-hez, vásárolni, meg dokihoz, akkor anyós vigyázott a gyerekre, mert anyu nem itt lakik. Megmondtam neki, hogy ne vegye fel, csak ha már nagyon visit. És akárhányszor hazaértem, mindig ott volt a kezében. Meg ha ő ottvolt, akkor jött após is, meg mindenki. Jajj, de utáltam!! Ezért van az, hogy ki nem állhatom őket. De leginkább apóst, mert annyira el van szállva magától! Ő a nagypapa! Vagy inkább NAGYPAPA! Undoritóóóóó! Meg az is, hogy fogalma sincs, hogy kell egy gyerekkel játszani, és még meg sem kérdezi. Az az igazság, hogy már olyan szintre jutott ez a dolog, hogy ha már meglátom akkor idegbeteg vagyok. Anyóssal meg az a baj, hogy nem bizok benne, azért is, amit már leirtam, meg volt egy kirohanása is. Mert ugye, ahogy hazajöttünk a kórházból, onnantól kezdve minden nap ott ültek kb három órát. De minimum három emberke. Képzelhetitek hogy vágytunk rájuk. Soha nem voltunk kettesben ill. hármasban! Nem tudták/tudják tiszteletben tartani a magánéletünket. Ahogy telt az idő úgy idegesitett engem ez a dolog, és mondtam Atinak, hogy szóljon nekik, hogy ha már sűrűn jönnek, akkor legyen két nap egy héten. És telefonáljanak előtte, ne kopogás nélkül törjenek ránk./nem kérdezték, hogy gyerek alszik e vagy eszik, nem számitott nekik, de ők nagyon szeretik!!Volt, hogy após lerángatta Mendiről a takarót, mikor álmában megmozditotta a fejét, mert biztos fel akar kelni!/ Mintha otthon lennének! Erre anyós nem jött egy ideig, após változatlanul. Mentünk oltásra Mendivel, és miután hazaérve megetettük, lementünk sétálni. Mondtam Atinak, hogy hivja fel az anyukáját, hogy mikor jön haza a melóból, mert kimegyünk elé, olyan rég nem látta Mendit.
Erre anyós közölte, hogy ő otthon volt, mert hogy úgy volt, hogy megyünk oltásra. De nem szólt, hogy jönni akar! Mindegy, aztán megbeszélték, hogy akkor majd átjön nemsokára. Át is jött, én meg mondtam neki semmi rossz szándék nélkül, hogy milyen rég jött már. Erre úgy nekemesett, hogy ennek megvan az oka, merthogy milyen dolog az, hogy ő nem akkor láthatja a fiát, amikor akarja...
Úristen!! Ott helyben elbőgtem magam, mert ez annyira rosszul esett, és három órán át abba sem tudtam hagyni.. Na, akkor lett vége a jó kapcsolatunknak. Ugyanis vele nem volt bajom. De én az ilyen stilusú pampogást, anyutól sem szeretem hallgatni, nemhogy egy idegentől! Mert ők nekem azok. Sosem lesznek a családom!
Meg hát, hogy nem tudják felfogni, hogy Atinak már mi vagyunk a családja, nem ők! Jó, mindig a szülei maradnak, de mi nem leszünk a családjuk! Én senkitől nemtűröm el, hogy irányitson, vagy beleszóljon az életünkbe, és felülbiráljon. Eddig finoman viselkedtem, mert tekintetbe veszem Ati érzéseit. Apósék előtt sose mutattam, mit érzek, csak Atinak mondtam mindig hogy szóljon nekik, ha valamit nem jól csináltak. De Atit meg nem érdekelte, hogy én mit érzek, és most már elegem van. Semmi változás nincs egy éve!! Most bekeményitek, és el fogom mondani a véleményemet! Nem érdekel, hogy mit szólnak, igy is utálnak, és sem rajongok értük, akkor meg minek álszenteskedni? Mendi kedvéért járunk oda /vagyis én azért/. De ha nem veszik figyelembe hogy nem füttyszóra ugrálunk, akkor elég lesz neki egy nagymama és nagypapa is!!

na, egyelőre ennyi!

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Bocs, ha valamit elgépeltem!!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Most jönnek a képek!
Linda előre is bocsi!! Bár tudom,hogy magammal tolok ki, mert igy nem jössz ideKépKépKép.
Majd üzinként egy képet rakok, és igy hamarabb archiválódik, jó?

Bezzeg ez a torta tetszett neki:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


lánykák!
csiga a babanet!!
megpróbálom később.. addig birjátok kiKépKép!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!
Látom nem nagyon tévedtek ide..
Banyóci!
Úgy érzem, hogy megharagudtál rám azért amit olvastál.
no, azért remélem néha látogattok..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


BettiKép!
Dehogy haragudtam megKép! Már korábban olvastam, még tegnap. Csak én nem nagyon tudok olyankor irni, amikor a Gyurci ébren van. Se ő, se az apja nem nézi jó szemmelKép!
Anyós, após témával kapcsolatban én már leirtam a véleményem, nem sokat tudok hozzátenni. Változatlanul azt gondolom, hogy Atit nem kéne ezzel piszkálnodKép! De te tudodKép! Majd irok még!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Betti!
Most egy kicsit megzavarodtam! Mire értetted, hogy én megharagudtam? A kedvencedre v. a szopis dologra? Mondjuk egyikért seKép, csak érdekel!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Betti!

Látom az anyósékkal neked is van bajod épp elég! Nos ha csak annyit mondok, hogy a párom későn született egy szem gyerek akit az anyja 14 éves kora óta egyedül nevelt, elég??????KépKépKép

Süti
süti
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy mennyit fogok tudni jönni napközben, ha egyáltalán tudok, mert beteg a gyerekemKép! Most is itt virrasztok, már le se merek feküdni aludniKép! Remélem nálatok minden rendben, és mindenki jól vanKép! Ha tudok, jövök majd!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Sziasztok!!

Végre valami mozgás.. Én tegnap lefeküdtem, mert nem volt senki.. Nem tudom miért nem enged képet felrakni! Linda biztos letiltottKépKépKépKép!

Süti!
Hát a te helyzeted sem egyszerű!! Gondolom akkor nektek is van probléma.. Bár akkor neked van após, vagy nincs?

Banyóci!
Itt is jobbulást kivánok Gyurcikának!! Rendesen rádjár a rúd! De ne aggódj, majdcsak elmúlik ez a negativ időszak..
Én már nem piszkálom Atit. Nem érdekel a véleménye. Ez a helyzet már egy éve, tudja jól. Ha nem tud kiállni a gyerekéért,és a macájáért, akkor majd kiállok én magunkért! Neked jó, mert a párod igazat ad neked! De én igy már megőrülök! Gondoltam már nemegyszer arra, hogy összepakolok, és Mendivel együtt elköltözök. Hátha komolyan venne.. meg tényleg nem birok igy élni!! Ezért irtam azt is, hogy ha igy marad minden, akkor nem szülök neki még egy gyereket. Mert egyet is nehéz felnevelni egyedül, nemhogy kettőt..
A szopis témában. De bevallom nekem is rosszul esett amiket irtál. De megpróbálom túltenni magam rajtaKépKép.
Újra próbálok képeket rakni..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


bocsi, ugyanaz a kép volt itt..

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!

Nagyon helyes a csajszi, és majdnem annyi idős, mint az enyém gyerekem!
Amúgy nálunk nincs após, és talán ez a legnagyobb probléma. Anyósom úgy élte meg a házasságunkat, hogy én elvettem az ő élete értelmét és ezért én vagyok a főgonosz! De már egész jól megtanultam kezelni és ki tudok állni a saját érdekeimért! Csak néha fáj egy kicsit, de próbálok nem foglalkozni vele!

Süti
süti
 
 


Betti!
Na itt vagyok. Most ment el az orvos, Gyurcit meg lefektettem, hátha alszik egy kicsit. Köszi a jókivánságot! Bevallom, én a múlt heti oltásra gyanakodtam, hogy attól lett lázas, náthás, de nem. Állitólag valamilyen fertőzésKép! Csak tudnám honnan szedte össze, mert sétán kivül nem voltunk az elmúlt héten sehol sem. Apja egy kicsit náthás, talán tőle kapott el valamitKép! A betegség mindig rossz, de most különösen, mert át akartunk volna menni Besztiékhez holnap megnézni a vonatjukat. De ezt biztosan olvastad a másik topikban.
Nem értelek! Miért engeded, hogy anyósodék miatt megromoljon a kapcsolatotok? Állj ki a magad igazáért velük szemben, de a kapcsolatod ne rúgd fel miattuk! Egyszer Ati nélkül talán le kéne ülnöd beszélni velük. Elmondani a sérelmeid, és azt hogy nem tűröd hogy beleszóljanak az életetekbe! Nehéz ügy ez tudom, de nem az a megoldás, hogy elmenekülsz.
Mi esett rosszul???? Nem irtam semmi olyat! Abszolút nem akartalak/akarlak megbántani, de bevallom néha az az érzésem, hogy olyan dolgokat is "belemagyarázol"(nem találom a megfelelő kifejezést) bizonyos irásokba, amik valójában szerintem nincsenek benne. Gondolom mivel érzékeny pontod a szopi téma, támadásnak érzed azt is ami valójában nem az. Lehet, hogy én is igy éreznék a helyedben, nem tudom. De próbáld meg túltenni magad ezen! Nem szabad olyan keserűséggel élned, hogy ettől te nem vagy teljes értékű anya! Ez nem igy van! Nem attól az valaki, hogy szoptat v. sem! Ha ezt át tudnád értékelni magadban, akkor talán te sem éreznél minden irányból támadást. Fel a fejjelKép!

Most ahogy nézem a képeket, el vagyok képedve azon amiket irtál magadról! Olyan vékony vagy mint a kisujjamKép! Milyen hájról beszélsz?

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Betti!

Kép


Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Süti!
Kép
Én is néztem már a profilodban, hogy nem sok különbség van a csemetéink között!
Nálunk apóssal is ugyanez a felállás van. Csak talán még rosszabb igy, mert após is idegesitő, meg Ati sem fogja fel, hogy nem mindig a szüleinek kéne az igényeit lesni, hanem mi is létezünk..

Banyóci!
Gyurcinak: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Remélem használnak!
Nem szeretném,ha emiatt menne tönkre a kapcsolatunk, pont ezért álltam a sarkamra. Most beszélnem kell már velük, pont úgy, ahogy mondtad. De lehet, hogy ez Atinak nem fog tetszeni, ezért irtam, hogy lehet hogy véget ér a lamúr. Bár bizom benne, hogy nem csak ennyit ér a kapcsolatunk..
Szopi: igazából nem ez bántott. A másik topikban is az esett rosszul, hogy úgy érzem semmi bántót nem irtam, mégis durván nekem estek. Illetve csak egyvalaki. Mindegy, nem lényeg. Ez volt az első, hogy ilyen szép reagálást kapok, legközelebb már könnyebben veszem.
Tőled csak az esett kicsit rosszul, hogy te sem értetted hogy miről van szó. De ez igazán nem a te hibád.. Lehet, hogy tényleg túlérzékeny vagyok, de ez akkor sem arról szólt, hogy ki szoptat ki nem. Azt is irtam, hogy nem érzem magam se kevesebbnek se többnek a szoptatós anyukáknál. Téma lezárva, erről már csak akkor szeretnék beszélni, mikor aktuális leszKépKép!
Vékony??Én??KépKépKépKép!
Jó, tudom, nem vagyok kövér, de hájak vannak rendesen. Tornázni kellene, de nincs idő. Bár igy mikor Mendi alszik, akkor ráérnék, de netfüggő lettemKépKép!
Az előbb nem raktam fel az összes képet, mert lánykám ismét megtalálta a resetet!! Én meg fogtam, és átrendeztem a gépet. kb 10 kg. vezetéket bogoztam ki,és kötegeltem össze. Tv-t pakoltam, szétszedtem a gépet, és legnagyobb csodálkozásomra, elsőre sikerült összeraknomKép!
Rakom a többit, azért külön üzibe, hogy hamarabbb archiválják, és Linda is tudjon jönni! Bár igy se jönKépKépKépKép
Tényleg lányok, hol vagytok? Linda? Márti?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Mendi leszedte a marcipáncsibe fejét..
/ezen látszanak az úszógumijaim/
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Most csak annyit, hogy a fiam még igy betegen is odavan a lányodértKép! Légyszi nézd meg az e-mail ládádatKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


NEM LÁTOK MÉG ITT SEM ÚSZÓGUMIT!!!!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Kicsi lányom dülleszti a hasát, cuki!!
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szomszédasszonyom Enikő, és a lánya Noémi. A kicsi Levi még fiatal volt a zsúrhoz, és nyűgös is. /6 hetes volt akkor/
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szintén szomszédasszonka /már amennyi látszik belőle/, és fia Csongor
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Itt jobban látszanak:
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Noémi megvizsgálta hogy működik a kutya
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Aztán birtokba vette
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Végül: Mendi nézi,hogy Csongi játszik a csillaggal
Kép

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


No, nincs több.
Banyóci, mindjárt olvasom a mailt.

Lányok, nektek nincs ICQtok? Ha nincs, akkor nincs kedvetek felrakni? Akkor közvetlen is tudnánk levelezni.
Megyek, mert Mendi felébredt..

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hajjajj, Banyóci, mi lesz azon a mikibulin? Kiváncsi vagyok ott is birják e majd egymást a csemetéink!

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Én is kiváncsi vagyokKép! Mutattam neki a képeket, a többiek nem érdekelték, de Mendinél fülig ért a szája és sikongatott hozzáKép! Ez nála a tetszés jeleKép!
Én azt se tudom mi azKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Jó izlése van a fiadnakKép!!
Ez egy olyan progi, majdnem mint a netwriter, csak ez nem hálózaton megy, hanem interneten keresztül /bár ugye ez is hálózat..csak nem helyi/. Ha fent vagy a neten, és én is, akkor közvetlenül tudsz nekem irni élőben/és forditva is/, vagy tudsz üzit hagyni nekem és biztos, hogy ha bekapcsolom a gépet, akkor megkapom.Mi ezen szoktunk beszélgetni Atival a munkahelyén. Megspóroljuk a telefonszámlátKép. Ha van kedved kipróbálni, akkor elmondom honnan töltheted le!
Ez többiekre is vonatkozik!!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti!
Nem vagyok egy nagy számitógépes zseniKép! Van kedvem kipróbálni, már ha a gépem is támogatja ezt a dolgotKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
banyóci
 
 


Banyóci!
Oké, holnap megdumáljuk. Ird meg mikor vagy online a neten.

Süti!
Nézted a Megasztárt? Húúúúúú, de jó kedvem lett!!
KépKépKépKépKépKépKép

Lányok leirtam mindent az Erről-arról / Jakupcsek... topikba, tessék elolvasni, és véleményt nyilvánitani!
Most megyek aludni, ha a lányom hagyja..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: